POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2005




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1424 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fiala Petr YC Neratovice 17 81 664
2. Audy Dan Jachtklub Brno 17 79 330
3. Ondíková Petra ČYK 25 72 128
4. Ircing Pavel TJ Prostějov 19 66 451
5. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 61 770
6. Štrunc Jan YC Neratovice 11 59 421
7. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 58 099
8. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 54 461
9. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 53 905
10. Mrzílková Lenka YC Neratovice 14 53 798
11. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 52 529
12. Šmídová Petra KJ Těrlicko 23 51 977
13. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 15 51 622
14. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 51 333
15. Outrata Jiří JK Toušeň 12 47 562
16. Roček Roman YC Neratovice 11 46 788
17. Karas Tomáš Jachtklub Brno 15 45 656
18. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 44 312
19. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 44 098
20. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 43 831
21. Kotek Kamil JK Staré Splavy 16 43 006
22. Kořanová Johanka YC Neratovice 13 42 536
23. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 42 235
24. Lidařík Rudolf LS Brno 11 41 677
25. Fenclová Veronika YC Praha 12 9 40 679
26. Kvasnik Milan YC Neratovice 12 40 456
27. Blatecký David Jachtklub Brno 16 40 143
28. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 398
29. Škoda Michal YC Neratovice 13 39 044
30. Kořan Petr YC Neratovice 12 39 025
31. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 39 011
32. Havel Filip YC Neratovice 12 38 953
33. Kubový Martin JK Toušeň 8 37 856
34. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 11 37 699
35. Knorrová Barbora VS Duchcov 21 37 681
36. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 37 634
37. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 36 590
38. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 16 36 557
39. Kamenský Radim YC Velké Dářko 9 35 956
40. Tomas Musil YC RODOP 2 35 814
40. Jan Stantejsky YC RODOP 2 35 814
42. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 35 812
43. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 14 35 703
44. Fučíkovský Jan JK Sokolov 15 35 654
45. Babický Roman JK Česká Lípa 10 35 029
46. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 11 34 749
47. Verner Jaroslav JK Toušeň 11 34 419
48. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 15 33 721
49. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 33 714
50. Adam Zdeněk VS Duchcov 12 33 137
51. Landkammerová Jana YC Neratovice 8 32 746
52. Mayerbergová Ilona LS Brno 9 32 155
53. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 15 32 034
54. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 10 31 828
55. Starý Martin Slavoj Hluboká 17 31 621
56. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 31 328
57. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 17 31 148
58. Plecitý Martin JK Toušeň 8 30 634
59. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 30 278
60. Rozsypal Martin JK Olomouc 20 29 844
61. Kejř Jaroslav ČYK 16 29 643
62. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 29 357
63. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 13 29 320
64. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 14 29 222
65. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 28 828
66. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 28 426
67. Tichánek Michael Sokol Palkovice 18 28 154
68. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 9 27 974
69. Zárubová Michaela JK Cheb 19 27 788
70. Kořanová Michaela YC Neratovice 12 27 600
71. Rybáček Josef YC Doksy 9 27 225
72. Slíva Jakub YC Nechranice 9 27 131
73. Drahorád Petr JK Cheb 13 26 870
74. Himmel Jiří YC Nechranice 8 26 662
75. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 26 629
76. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 25 854
77. Sláma Eduard Jachtklub Brno 15 25 753
78. Stránská Lucie VS Duchcov 17 25 663
79. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 25 564
80. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 25 283
81. Šínová Alexandra ČYK 17 24 993
82. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 24 892
82. Fanta Miroslav YC Markop FL 5 24 892
84. Roman Rocek YC Neratovice 2 24 671
84. Martin Kubovy JK Toušeň 2 24 671
86. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 8 24 213
87. Musil Tomáš YC RODOP 5 23 959
88. Čuláková Adéla YC Neratovice 13 23 553
89. Svozilová Hana Sokol Tovačov 9 23 417
90. Zíma Jakub ČWA 9 23 213
91. Utíkal Petr JK Olomouc 17 23 122
92. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 22 854
93. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 22 601
94. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 22 469
95. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 14 22 315
96. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 6 21 830
97. Fiala Petr YC Neratovice 3 21 659
98. Polidarová Marketa JK Cheb 14 21 648
99. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 13 21 638
100. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 552
101. Strejček Radim Sokol Palkovice 17 21 452
102. Vacula Martin JK Staré Splavy 11 21 333
103. Rott Jan JK Plzeň 8 21 228
104. Crháková Lenka Jachtklub Brno 10 21 226
105. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 21 193
106. Chudějová Hana YC Neratovice 14 20 937
107. Storch Petr Chemička Ústí 7 20 908
108. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 14 20 816
109. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 20 620
110. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 11 20 427
111. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 8 20 423
112. Lejhanec David YC Pardubice 9 20 294
113. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 20 124
114. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 19 933
115. Seidl Šimon LS Brno 8 19 762
115. Vodáček Tomáš LS Brno 8 19 762
117. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 19 522
118. Drdošová Karolína ČYK 11 19 389
119. Packová Kristýna KJ Těrlicko 13 19 247
120. Trejbalová Samanta VS Duchcov 16 18 571
121. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 6 18 565
122. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 18 562
123. Korvas Filip ČYK 19 18 551
124. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 18 510
125. Huková Tereza LS Brno 7 18 478
126. Gemperle Jiří ml. Sokol Dobřichovice 14 18 395
127. Šprc Petr jun. ČYK 19 18 373
128. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 17 18 278
129. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 18 069
130. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 13 17 987
131. Šmídová Kateřina KJ Těrlicko 4 17 923
132. Lachner Vít YC Neratovice 8 17 902
133. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 17 898
134. Neumann Lukáš YC RODOP 7 17 778
135. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 17 760
136. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 17 469
137. Peterka Miroslav YC Neratovice 13 17 387
138. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 381
139. Mňuk Karel YC Doksy 4 17 291
140. Valouch Libor JK Olomouc 21 17 290
141. Novotný Václav JK Cheb 4 17 209
142. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 18 17 138
143. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 17 120
144. Petr Koran YC Neratovice 2 17 077
144. Pavel Winkler JK Toušeň 2 17 077
146. Novotný Vaclav JK Cheb 5 17 039
147. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 16 812
148. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 9 16 763
149. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 9 16 552
150. Novotný Štěpán JK Cheb 13 16 361
151. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 16 320
152. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 11 16 269
153. Staniek Michal KJ Těrlicko 12 16 133
154. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 16 124
155. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 16 062
156. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 16 000
157. Haubold Petr Delfín Jablonec 6 15 703
158. Štantejský Jan YC RODOP 3 15 682
159. Sivý Josef ml. Slavoj Hluboká 2 15 657
160. Sklenář Petr YC Neratovice 5 15 632
161. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 15 600
162. Kučera Petr TJ Rapid Brno 7 15 510
163. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 14 15 499
164. Parůžek Jiří JK Toušeň 14 15 355
165. Petr Sklenar YC Neratovice 2 15 277
165. Petr Janacek LS Brno 2 15 277
167. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 15 270
168. Crháková Magda Jachtklub Brno 8 15 215
169. Hrubý Pavel ČWA 7 15 198
170. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 8 15 171
171. Sterba Igor YC Znojmo 6 15 156
172. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 15 111
173. Matějková Adéla VS Duchcov 17 14 624
174. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 14 526
175. Michael Maier YCR Roudnice 2 14 451
176. Piherová Vlasta ČYK 16 14 413
177. Kraus Jiří YC RODOP 4 14 217
177. Kulík Martin YC RODOP 4 14 217
177. Křížek David YC RODOP 4 14 217
180. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 14 116
181. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 14 069
182. Buchta Jan ALT FB 6 13 947
183. Winkler Pavel JK Toušeň 5 13 913
184. Tkadlec Viktor JK Toušeň 5 13 701
185. Lorenz Alan JK Česká Lípa 13 13 688
186. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 2 13 499
187. Navrátil Jan Sokol Tovačov 8 13 407
188. Rybáček Josef YC Doksy 2 13 396
188. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 13 396
190. Hrdina Patrik YC RODOP 5 13 363
191. Němec Vojtěch ČYK 9 13 360
192. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 11 13 315
193. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
193. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
195. Solík Jakub JK Česká Lípa 12 13 187
196. Škoda Vít YC Neratovice 12 13 146
197. Lacinová Alena YC Neratovice 11 13 117
198. Šmídová Petra KJ Těrlicko 2 13 071
199. Sehnal René YC SaS 5 13 050
200. Vašík Radim LS Brno 5 13 001
201. Burdová Michaela ČYK 12 12 966
202. Vinkl Petr YC Kladno 7 12 960
203. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 7 12 881
204. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 12 877
205. Valdhansová Klára ČYK 9 12 709
206. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 7 12 666
207. Skála Pavel JK Cheb 6 12 633
208. Daniel Jakub YC Neratovice 8 12 461
209. SMIDOVA Lenka YC Neratovice 1 12 365
210. Holý Ivo Baník Ostrava 7 12 300
211. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 10 12 271
212. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 12 186
213. Chlup Zdenek Jachtklub Brno 5 12 087
214. Maier Michael YCR Roudnice 2 12 057
215. Janderová Klára YC SaS 8 12 050
216. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 3 12 039
217. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 14 11 993
218. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 11 986
219. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 5 11 849
220. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 11 710
220. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 11 710
222. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 11 682
223. Sanková Lenka VS Duchcov 16 11 642
224. Švarc Roman JK Staré Splavy 9 11 618
225. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 8 11 581
226. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 414
227. Zaruba Marek JK Cheb 7 11 397
228. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 6 11 396
229. Vyplel Petr YK CERE Plzeň 2 11 358
230. Kala ing. Roman YC Doksy 4 11 247
231. Plecitý Marek JK Toušeň 9 11 234
232. Hájek Daniel YC CERE 12 11 079
233. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 8 11 068
234. Jaromír Hudeč YK CERE Plzeň 2 11 039
235. Hálová Kateřina JK Toušeň 7 10 994
236. Vašík Martin LS Brno 8 10 946
237. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 920
238. Netík Pavel YC Velké Dářko 7 10 877
239. Cejnar Matyáš YC CERE 10 10 741
240. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 9 10 714
241. Čech Milan ČWA 5 10 675
242. Nováková Ludmila LS Brno 6 10 668
243. Kořanová Johana YC Neratovice 3 10 661
244. Janda Martin ASK Lovosice 11 10 654
245. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 639
246. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 5 10 632
247. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 10 623
248. Sivý Josef Slavoj Hluboká 8 10 567
249. Rešl Matěj VS Duchcov 11 10 500
250. Kotková Anna ČYK 11 10 417
251. Šárek Martin Sokol Palkovice 13 10 389
252. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 10 365
253. Hýža Jiří Ing. ju Jachtklub Brno 3 10 339
254. MAIER Michael YCR Roudnice 1 10 331
255. Vydra Petr TJ Rapid Brno 6 10 316
256. Teplý Viktor Jachtklub Brno 2 10 307
257. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 10 301
258. Horáček Marek LS Kroměříž 16 10 241
259. Šilhavý Martin ČYK 6 10 237
260. Jakoubková Dita YC Říčany 3 10 210
261. Záruba Libor YC Kladno 3 10 174
261. Voskovec Filip YC Kladno 3 10 174
263. Kozelská Markéta YC CERE 4 10 142
264. Fučíkovský Jan JK Sokolov 3 10 094
265. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 10 075
266. Audy Dan Jachtklub Brno 2 10 004
267. Klement Pavel YC RODOP 3 9 999
268. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 9 938
269. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 9 933
270. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 9 923
271. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 5 9 829
272. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 9 761
273. Altmann Tomáš Slavia VŠ Plzeň 8 9 728
274. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 9 697
275. Ondíková Petra ČYK 3 9 506
276. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 9 458
277. Spurný Jiří ČYK 2 9 371
278. Kopřiva Luděk VS Duchcov 4 9 361
279. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 9 9 301
280. Ircing Pavel TJ Prostějov 2 9 275
281. Gebhart Zdenek JK Cheb 4 9 180
282. Stará Jitka Slavoj Hluboká 12 9 149
283. David Křížek YC RODOP 1 9 096
283. Tomáš Musil YC RODOP 1 9 096
283. Martin Kulík YC RODOP 1 9 096
283. František Švík YC RODOP 1 9 096
283. Martin Švihlík YC RODOP 1 9 096
283. Lukáš Neumann YC RODOP 1 9 096
289. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 070
290. Bilík Jan YC Neratovice 10 9 004
291. Jakub Havelka ČYK 2 8 858
292. Strunc Jan (NM,OR,RY) YC Neratovice 1 8 819
293. Kittler Jan LS Brno 5 8 815
294. Liška Jiří YK CERE Plzeň 2 8 768
295. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 8 705
296. Kruml František YC Markop FL 4 8 676
297. Antel Vladimír LS Kroměříž 15 8 671
298. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 6 8 663
299. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 2 8 623
300. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 8 617
301. Huk Václav LS Brno 7 8 613
302. Fenclová Veronika YC Praha 12 1 8 537
303. Čajčík Karel YC Pardubice 11 8 470
304. Luděk Sejkora YC Markop FL 3 8 443
304. Miroslav Fanta YC Markop FL 3 8 443
306. Koch Fero YK CERE Plzeň 2 8 395
307. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 8 378
308. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 8 368
309. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 6 8 314
310. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 8 247
311. Gebhart Zdeněk JK Cheb 6 8 223
312. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 8 213
313. Vít Ladislav JK Plzeň 12 8 149
314. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 5 8 108
315. Utíkal Petr JK Olomouc 4 8 054
316. Moucha Pavel YC Doksy 8 8 033
317. Hartmann Pavel ČWA 8 7 981
318. Cejnar Lukáš YC CERE 10 7 958
319. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 7 924
320. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 7 881
321. Ručková Lenka Sokol Palkovice 4 7 864
322. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 7 836
323. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 2 7 827
323. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 7 827
325. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 7 820
326. Cutra Jan YC DIM Bezdrev 1 7 808
327. Václavová Inna YK CERE Plzeň 3 7 702
328. Mrzilkova Lenka YC Neratovice 2 7 694
328. Koranova Johanka YC Neratovice 2 7 694
330. Jakub Kozelský YC Markop FL 2 7 639
331. Hendrych Václav YC Doksy 6 7 634
332. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 626
333. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 6 7 604
334. Nápravníková Barbora ČYK 6 7 588
335. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 12 7 579
336. Horník Lukáš ČYK 4 7 430
337. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 7 382
338. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 374
339. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 14 7 329
339. Šindelka Václav Baník Ostrava 12 7 329
341. Janáček Petr LS Brno 2 7 311
342. Jakub Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
342. Petr Novák LS Brno 1 7 290
342. Ladislav Smutný Jachtklub Brno 1 7 290
342. Tomáš Karas Jachtklub Brno 1 7 290
342. Jan Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
347. Rudolf Lidařík LS Brno 2 7 248
348. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 7 235
349. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 7 232
350. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 3 7 227
351. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 218
352. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 3 7 203
353. Gebhartová Barbora JK Cheb 8 7 126
353. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 7 126
355. Vaculka Patrik LS Brno 7 7 106
356. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 4 7 075
357. Zdeněk Kacálek YC Markop FL 2 7 037
358. Pšeidl Pavel YC SaS 4 7 014
359. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 7 010
360. Marečková Renata YC Markop FL 4 7 008
361. Kadlec Martin YC Příbram 2 6 986
362. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 6 975
363. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 6 947
364. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 6 860
365. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 11 6 857
366. FENCLOVA VERONIKA YC Praha 12 1 6 835
367. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 11 6 810
368. Valhausová Klára ČYK 4 6 805
369. Marián Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 786
370. Knettig Martin Jachtklub Brno 1 6 781
371. Marval Jan TJ Sokol Vrané II 7 6 700
372. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 6 668
373. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 6 650
374. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 6 614
375. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 3 6 573
376. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 567
377. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 9 6 555
378. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 4 6 554
379. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 6 553
380. Zuzana Červenková YK CERE Plzeň 1 6 526
381. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 497
382. Blahoňovská Jitka LS Brno 5 6 478
383. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 6 474
384. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 6 427
385. Král Karel JK Sokolov 10 6 376
386. Brázdová Petra YC Pardubice 8 6 359
387. Blatecky David Jachtklub Brno 4 6 322
388. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 6 302
389. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 4 6 267
390. Sivá Helena Slavoj Hluboká 3 6 242
390. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 6 242
392. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 6 236
393. Frohlich Denis YC Kladno 5 6 216
394. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 9 6 213
395. Plecity Martin JK Toušeň 2 6 204
396. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 4 6 202
397. Skoda Michal YC Neratovice 2 6 189
398. Štrunc Ján YC Neratovice 1 6 183
399. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 2 6 175
400. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 160
401. Bláha Martin JK Plzeň 9 6 128
402. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 6 117
403. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 6 106
404. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 6 057
405. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 6 052
406. Sladký Martin YC RODOP 3 6 030
407. Ručka Martin Sokol Palkovice 4 6 017
408. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 6 000
409. Cejnar Tomáš YC CERE 11 5 989
410. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 5 953
411. Roček Romon YC Neratovice 1 5 925
412. Ondrej Bobek Baník Ostrava 1 5 887
412. Pavel Bobek Baník Ostrava 1 5 887
414. Cvachová Adéla Spartak Modřany 12 5 840
415. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 5 777
416. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 764
417. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 5 763
418. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 5 731
419. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 717
419. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 5 717
419. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 7 5 717
422. DRAHORAD Petr JK Cheb 1 5 702
423. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 5 687
424. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 5 672
425. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 5 634
426. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 5 633
426. Hendrych Václav YC Doksy 2 5 633
428. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 5 631
429. Rybacek Josef YC Doksy 2 5 614
430. Havel Filip YC Neratovice 2 5 604
431. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 600
432. Plecity Martin JK Toušeň 2 5 596
433. Hanuš Daniel YC Pardubice 5 5 576
434. Lindová Karolína YC Kladno 6 5 542
435. Novák René Sokol Palkovice 3 5 528
436. Jablonský Dan YK CERE Plzeň 2 5 525
436. Liška Jirka YK CERE Plzeň 2 5 525
436. Pěč Petr YK CERE Plzeň 2 5 525
439. Podhovec Štefan YC Kladno 1 5 505
440. Martin Štikar SK Yachting Styl 1 5 483
440. Marek Šmíd SK Yachting Styl 1 5 483
442. Kantor František LS Brno 5 5 426
443. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 9 5 325
444. Strach Václav Lokomotiva Plzeň 5 5 302
445. Vodáček Tomáš LS Brno 3 5 301
446. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 5 286
447. Čagan Marťas Jachtklub Brno 1 5 276
447. Smutný Ladič Jachtklub Brno 1 5 276
447. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 9 5 276
450. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 1 5 275
451. Jan Cutka YC DIM Bezdrev 1 5 236
452. Cintl Václav ml. JK Česká Lípa 2 5 225
453. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 5 200
454. Outrata Jiri JK Toušeň 1 5 161
455. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 5 150
456. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 5 109
457. Veronika Fenclova YC Praha 12 1 5 106
458. Storchová Lucie Chemička Ústí 3 5 068
459. Záruba Marek JK Cheb 5 5 050
460. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 9 4 993
461. Konopík Pavel Jachtklub Brno 5 4 986
462. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 9 4 945
463. Šára Marek JK Staré Splavy 7 4 941
464. Jackel Josef YC Kladno 6 4 929
465. Skala Pavel JK Cheb 4 4 884
466. Pec Peter YK CERE Plzeň 1 4 880
467. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 875
467. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 875
469. Smidova Katarina Kateřina KJ Těrlicko 1 4 849
470. Vacula Karel YC Znojmo 7 4 844
471. Sehnal Renek YC SaS 1 4 800
471. Nápravníková Barbora ČYK 1 4 800
471. Rocek Roman YC Neratovice 1 4 800
471. Stránská Lucie VS Duchcov 1 4 800
471. Kotek Michal YC Markop FL 1 4 800
471. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 4 800
471. Blahoňovský Jan LS Brno 1 4 800
471. Pavlovský Marek LS Brno 1 4 800
479. Babicky Roman JK Česká Lípa 1 4 792
480. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 5 4 780
481. Vinkl Daniel YC Kladno 4 4 765
482. Nápravník Jakub ČYK 6 4 710
483. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 4 697
483. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 4 697
485. Seidl Šimon LS Brno 2 4 695
486. Petr Fiala YC Neratovice 1 4 685
487. Mendikova Tereza JK Staré Splavy 1 4 647
488. Muller Zdenek ASK Lovosice 3 4 615
489. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 10 4 611
490. Chasák Otakar YC Říčany 2 4 602
491. Sivý Josef st. Slavoj Hluboká 4 4 595
492. Vaculka Patrik LS Brno 5 4 574
493. Kučera jun. Petr TJ Rapid Brno 1 4 570
494. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 3 4 554
495. Chyťová Marcela LS Brno 3 4 552
496. Šírek Martin Sokol Palkovice 6 4 547
497. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 4 542
498. Chalupský Tomáš YK CERE Plzeň 1 4 513
499. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 4 4 488
500. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 4 431
501. Martin Pospíšil Jachtklub Brno 1 4 427
501. Ladislav Hyrš JK Ostrava Poruba 1 4 427
503. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 5 4 422
504. Maršík Karel Chemička Ústí 5 4 417
505. Hruby Karel Jachtklub Brno 3 4 401
506. Karáčo Tom Jachtklub Brno 1 4 396
506. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 4 396
506. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 1 4 396
506. Zelený David SK Yachting Styl 1 4 396
506. Švec Petr SK Yachting Styl 1 4 396
511. Mrzíková Lenka YC Neratovice 1 4 343
511. Kořanová Jája YC Neratovice 1 4 343
513. Fišer Roman JK Královská 4 4 331
514. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 313
515. Starý Martin Slavoj Hluboká 2 4 300
516. Cintl Vaclav JK Česká Lípa 2 4 294
517. Alexa Miloš LS Brno 4 4 286
518. Lipenský Martin 3 4 272
519. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 4 268
520. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 4 255
521. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 4 234
522. Bartošek Petr YC Znojmo 6 4 223
523. Myslík Jan YC RODOP 1 4 218
523. Švík František YC RODOP 1 4 218
525. Broul Stanislav Delfín Jablonec 7 4 217
526. Vyplet Petr YK CERE Plzeň 3 4 215
527. Podhorec Štefan YC Kladno 6 4 167
528. MArtina Koutna YC Bystrc Brno 1 4 145
529. Staněk Jan YC Doksy 8 4 139
530. Beneš Vlasta Vodní stavby Pha 2 4 127
531. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 4 112
532. Radek Smetana Lokomotiva Plzeň 1 4 105
532. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 7 4 105
534. Diviš Karel YC Doksy 1 4 050
535. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 4 037
536. Janda Martin ASK Lovosice 2 4 020
537. Fanta Mirek LS Brno 1 4 016
537. Sklenař Petr YC Neratovice 1 4 016
539. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 4 015
540. Soukal Miloslav YC Neratovice 5 4 012
541. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 974
542. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 3 961
543. Bekrová Gabriela Sokol Tovačov 3 3 955
544. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 952
545. Prochazka Zdenek ASK Lovosice 3 3 950
546. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 3 947
547. Soukal Miroslav YC Neratovice 1 3 942
548. Kramář Jiří JK Česká Lípa 9 3 934
549. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 3 913
550. Milos Václav YK CERE Plzeň 1 3 888
550. Fero Koch YK CERE Plzeň 1 3 888
550. Petr Pěč YK CERE Plzeň 1 3 888
553. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 3 867
554. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 3 866
555. Rudolf Lidarik LS Brno 1 3 856
556. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 3 850
557. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 3 843
558. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 834
559. Janáček Martin LS Brno 1 3 784
559. Sivý ml. Josef Slavoj Hluboká 1 3 784
559. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 784
562. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 3 782
563. Novotný Antonín TJ Rapid Brno 5 3 776
564. Vaidisova Katerina JK Sokolov 3 3 770
565. Cirh Václav JK Česká Lípa 1 3 743
566. Verner Jarda JK Toušeň 1 3 741
566. Kvasník Milan YC Neratovice 1 3 741
568. Preibischová Monika 2 3 740
569. Lejhanec David YC Pardubice 1 3 680
570. Jan Štrunc YC Neratovice 1 3 677
570. Libor Procházka YC Neratovice 1 3 677
570. Ivan Šenkýř YC Neratovice 1 3 677
570. Jan Struha YC Neratovice 1 3 677
570. Milan Struha YC Neratovice 1 3 677
575. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 657
576. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 5 3 640
577. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 636
578. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 3 631
579. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 9 3 628
580. Krejčiřík Jan LS Brno 2 3 626
581. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 3 622
582. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 3 618
583. Michal Šára Sokol Dobřichovice 1 3 604
584. Šprc Petr ČYK 3 3 602
585. Kupská Markéta LS Brno 6 3 569
586. Krásný Petr Jachtklub Brno 5 3 554
587. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 3 544
587. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 544
589. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 6 3 543
590. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 3 541
591. Kejř Jiří ČYK 1 3 515
591. Tomáš Chlapec YK CERE Plzeň 1 3 515
591. Miloš Václav YK CERE Plzeň 1 3 515
594. Kejr Jaroslav ČYK 2 3 513
594. FENCLOVA Veronika YC Praha 12 1 3 513
596. Handl Erich YC Kladno 6 3 511
597. Zárubová Michaela JK Cheb 2 3 494
598. Janča Jean-Baptiste LS Brno 3 3 481
599. Mayerbergrová Ilona LS Brno 1 3 469
599. Soldát Martin YC SaS 1 3 469
601. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 3 466
602. Švarc Roman JK Staré Splavy 2 3 457
602. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 3 457
604. Homola Michal ČYK 8 3 456
605. Kynčl Jan LK Štěchovice 3 3 453
606. Fantová Kateřina LS Brno 2 3 445
607. Hiršnál Jan JK Česká Lípa 1 3 443
608. Veselý Tomáš ČYK 5 3 442
609. Polidarová Markéta JK Cheb 3 3 437
610. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 3 435
611. Kovář František MEZ VSETÍN 4 3 434
612. Češka Jiří YC Kovářov 3 3 418
612. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 3 418
614. Novák Adam Sokol Dobřichovice 8 3 410
615. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 7 3 401
616. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 2 3 400
616. Cintl Václav st. JK Česká Lípa 3 3 400
618. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 3 391
619. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 375
619. Fišer Michal ČYK 1 3 375
619. Batěk Vladimír ČYK 1 3 375
619. Bezucha Tomáš ČYK 1 3 375
619. Marvalová Eva ČYK 1 3 375
624. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 3 374
625. Vlastimil Lasztowka KJ Těrlicko 1 3 370
625. Ivan Běhunčík KJ Těrlicko 1 3 370
625. Buchta Václav KJ Těrlicko 1 3 370
628. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 3 366
629. Opletal Ladislav JK Olomouc 4 3 308
630. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 3 3 304
631. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 3 277
632. Martin Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
632. Zbynek Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
634. Paruzek Zdenek JK Toušeň 2 3 240
635. Šuláková Adéla YC Neratovice 1 3 236
635. Koranova Michaela YC Neratovice 1 3 236
637. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 3 217
638. CUTKA JAN YC DIM Bezdrev 1 3 216
639. Seidl Simon LS Brno 2 3 213
639. Vodacek Tomas LS Brno 2 3 213
641. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 211
642. Moucha Pavel YC Doksy 2 3 206
643. Háma Martin YC Doksy 2 3 204
644. Benada Michal YC Pardubice 1 3 200
644. Štorch Petr Chemička Ústí 1 3 200
644. Chmel Vaclav YC Dvořiště-Lišov 1 3 200
647. Netopilík Zdenek JK Sokolov 3 3 199
648. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 5 3 184
648. Bachtík Lukáš YC CERE 6 3 184
650. Koranova Michaela YC Neratovice 2 3 179
650. Culakova Adela YC Neratovice 2 3 179
652. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 2 3 177
652. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 3 177
654. Přidal Radim JK Prostějov 3 3 168
655. Čermáková Eva JK Toušeň 2 3 120
656. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 3 119
657. Václav Pour Slavoj Hluboká 1 3 096
657. Emil Kuš Slavoj Hluboká 1 3 096
657. František Svatoš TJ Jiskra Třeboň 1 3 096
660. Sinova Alexandra ČYK 2 3 090
661. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 3 073
662. Hejna Jan Baník Ostrava 3 3 065
662. Lipový Vladimír Baník Ostrava 3 3 065
664. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 4 3 058
665. Šesták Vaclav YC DIM Bezdrev 1 3 055
666. Johana Koranova YC Neratovice 1 3 051
666. Lenka Mrzílková YC Neratovice 1 3 051
668. Šmídová Božena YC Neratovice 5 3 036
669. Václavková Inna YK CERE Plzeň 1 3 031
669. Filip Václav YK CERE Plzeň 1 3 031
669. Marie Krausová YK CERE Plzeň 1 3 031
669. Miriam Jančušková YK CERE Plzeň 1 3 031
669. Lucia Končeková YK CERE Plzeň 1 3 031
674. Jegorovová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 3 029
675. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 3 018
676. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 015
677. Richter Zdeněk YC Doksy 1 3 012
678. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 3 010
679. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 3 007
680. Tóth Martin ČWA 2 3 000
681. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 2 996
682. Audy Petr Jachtklub Brno 6 2 995
683. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 994
683. Schwarzová Markéta Jachtklub Brno 1 2 994
683. Karas Tomáš YC Neratovice 1 2 994
683. Kozelská Markéta YC CERE 1 2 994
683. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 994
683. Havelka Jakub ČYK 1 2 994
683. Svozilová Hana Sokol Tovačov 1 2 994
690. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 2 980
691. Jakub Napravnik ČYK 1 2 979
691. Milan Jeništa Sokol Dobřichovice 1 2 979
693. Rečka Jiří 4 2 978
694. Valdhansová Aneta ČYK 5 2 972
695. BLATECKY David Jachtklub Brno 1 2 962
696. Hrnčál Milan YC Pardubice 8 2 960
697. Novotny Jiri ASK Lovosice 2 2 933
698. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 2 926
699. Lejhanec Jiří ing. YC Pardubice 1 2 918
700. Riedel Ota VS Duchcov 2 2 914
700. Polák Jiří VS Duchcov 2 2 914
702. Jakeš Martin YK CERE Plzeň 1 2 891
702. Kříž Radislav YK CERE Plzeň 1 2 891
702. Baláš Pavel YK CERE Plzeň 1 2 891
702. Petr Oupický YK CERE Plzeň 1 2 891
702. Horák Jaroslav YK CERE Plzeň 1 2 891
702. Sluka Milan YK CERE Plzeň 1 2 891
708. Altman Jiří Císařská louka 3 2 890
709. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 2 887
709. Jelínek Petr YK CERE Plzeň 1 2 887
709. Liška Martin YK CERE Plzeň 1 2 887
712. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 873
713. Rotter Arnošt JK Olomouc 4 2 864
714. Zdeněk Dražil YC Doksy 1 2 847
714. Miloslav Pokorný YC Doksy 1 2 847
714. Oldřich Lindr YC Doksy 1 2 847
717. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 2 838
717. Škoda Michal YC Neratovice 1 2 838
717. Tkadlec Viki JK Toušeň 1 2 838
720. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 828
721. Jean-Baptiste Janča LS Brno 1 2 812
721. Šidýlek Jiri Bohemia Poděbrady 1 2 812
721. Sindylkova Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 812
721. Trenzová Karolina Jachtklub Brno 1 2 812
721. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 2 812
726. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 810
727. Lambl Vojtech YC Neratovice 2 2 806
728. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 9 2 797
729. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 8 2 785
729. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 6 2 785
731. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 6 2 774
731. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 8 2 774
733. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 2 770
734. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 759
735. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 2 2 736
736. Soukup Aleš VS Duchcov 5 2 729
737. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 728
738. Jan Kratky Slavoj Hluboká 1 2 723
738. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 2 723
740. Riedel Michal VS Duchcov 3 2 716
741. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 708
742. Mayerberg Ivo Jachtklub Brno 1 2 702
742. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 2 702
744. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 2 685
745. Zimák Petr LS Kroměříž 4 2 673
746. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 8 2 666
747. Novotný Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 661
747. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 661
749. Kukačka Pavel ČYK 4 2 642
750. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 638
751. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 2 624
752. Radim Přidal JK Prostějov 1 2 621
752. Petr Utíkal JK Olomouc 1 2 621
754. SOUKUPOVÁ Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 2 619
755. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 2 614
756. Lidarik Rudolf LS Brno 1 2 610
757. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 2 600
758. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 3 2 598
759. Guryča Jan YC CERE 5 2 594
760. Grunzwbik Stanislav YC Říčany 1 2 592
761. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 584
762. Slama Ivo Jachtklub Brno 1 2 580
763. Blatecký Pat Jachtklub Brno 1 2 556
764. Huk Václav LS Brno 2 2 541
765. Lux Arnulf ASK Lovosice 4 2 535
766. Pilařová Tereza JK Sokolov 5 2 524
767. Waas František Lokomotiva Plzeň 5 2 507
768. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 2 2 506
769. Malina Eduard WS Nechranice 3 2 496
770. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 495
771. Beringerová Nikol ČYK 6 2 490
772. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 2 457
773. Smolka Milan Sokol Palkovice 4 2 454
774. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 2 452
775. Kocián Pavel YC Krnov 2 2 446
776. Landkammer Jan YC Neratovice 2 2 437
777. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 2 430
778. Beranek Ivo ASK Lovosice 2 2 429
779. Monika Preibischova 1 2 426
780. Ďásek František JK Cheb 4 2 412
780. CHLUP Zdenek Jachtklub Brno 1 2 412
780. Sehnal Libor YC SaS 1 2 412
780. Strejček Radim Sokol Palkovice 1 2 412
780. Tichánek Michael Sokol Palkovice 1 2 412
780. Jan Chalupa Sokol Palkovice 1 2 412
780. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 1 2 412
780. Kateřina Chalupová Baník Ostrava 1 2 412
780. Jan Hejna Baník Ostrava 1 2 412
780. Jiří Šmíd KJ Těrlicko 1 2 412
780. Jana Šmídová KJ Těrlicko 1 2 412
780. Alexandr Pacek KJ Těrlicko 1 2 412
792. Štefan Petr TJ Sokol Vrané II 4 2 402
793. Ircin Pavel TJ Prostějov 1 2 400
794. Olmer Václav ČYK 7 2 399
795. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 398
796. Kmonicek Jiri YC Pardubice 1 2 383
797. Koskuba David Prazdroj Plzeň 4 2 367
798. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 366
799. Mendik Jan JK Staré Splavy 2 2 362
800. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 2 2 340
801. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 2 2 333
802. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 2 326
803. Drahorad Petr JK Cheb 1 2 312
803. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 2 312
805. Lidarik Rudolf LS Brno 1 2 305
806. Brázdová Petra YC Pardubice 2 2 295
807. Piherova Vlasta ČYK 2 2 285
808. Kučera Pavel ČYK 8 2 281
809. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 277
810. Čajčík Karel YC Pardubice 2 2 274
811. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 2 273
811. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 2 273
813. Vacula Karel YC Znojmo 6 2 265
814. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 2 260
815. Čondl Pavel Baník Most 6 2 251
816. Petr Drahorád JK Cheb 1 2 245
817. Ovčička Josef YC Příbram 1 2 244
818. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 2 2 240
819. Smutna Veronika JK Staré Splavy 1 2 239
819. Laštovka Milan JK Plzeň 5 2 239
821. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 230
822. Karel Hrubý Jachtklub Brno 1 2 219
823. Kucera Petr jun TJ Rapid Brno 1 2 217
824. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 3 2 205
825. Bartosek Petr YC Znojmo 1 2 199
826. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 2 191
827. Kuhnl Šimon ČYK 3 2 170
828. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 161
829. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 5 2 144
829. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 2 2 144
831. Zaruba Marek JK Cheb 1 2 110
832. Dostálová Petra JK Staré Splavy 1 2 109
833. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 2 099
834. Hotový Karel Baník Most 8 2 091
835. Prochazka Libor ASK Lovosice 2 2 085
836. Hejnová Radka Baník Ostrava 2 2 077
837. Pelikán Martin TJ Rapid Brno 3 2 070
838. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 2 2 065
839. Kuehnl Šimon ČYK 5 2 064
840. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 063
841. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 6 2 034
841. Vacula Libor JK Staré Splavy 1 2 034
843. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 2 032
844. Solik Jakub JK Česká Lípa 2 2 028
845. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 2 011
846. Michal Zbyněk YK CERE Plzeň 1 2 010
846. Hes Patrik YK CERE Plzeň 1 2 010
848. Lindová Kateřina YC Kladno 2 2 002
849. Malinová Míma IWS Club Nechra 2 1 998
850. Cerny Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 996
850. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 1 1 996
850. Lehečka Zdeněk jn. JK Olomouc 1 1 996
853. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 1 987
854. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 3 1 982
855. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 1 967
856. Hálová Kateřina JK Toušeň 1 1 958
856. Paružek Zdeněk JK Toušeň 1 1 958
858. Vacula Jan YC Znojmo 5 1 954
859. Vacková Danuše TJ Solenice 5 1 951
860. Lejhanecc David YC Pardubice 1 1 940
861. Rychtář Jaromír JK Staré Splavy 1 1 937
861. Pšeidl Pavel YC SaS 1 1 937
861. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 937
864. Valík Tomáš YC Krnov 2 1 936
865. CERNY Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 923
866. Polidarová Marketa JK Cheb 1 1 908
867. Musil Jiří Chemička Ústí 1 1 892
868. Peštová Zuzana YC Neratovice 2 1 885
869. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 1 883
870. Prchal Pavel ČYK 2 1 881
871. Čondl Petr Baník Most 8 1 880
872. Kittler Honza LS Brno 1 1 876
873. Střítězský Pavel JO Litomyšl 1 1 870
873. Sedláček Jiří JO Litomyšl 1 1 870
873. Vomáčka Martin JO Litomyšl 1 1 870
873. Sedláček Miroslav JO Litomyšl 1 1 870
873. Vomáčka Josef JO Litomyšl 1 1 870
878. Korbová Helena JK Olomouc 6 1 858
879. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 1 852
880. Sláma Eduard Jachtklub Brno 1 1 843
881. Mouchová Karlolína YC Doksy 2 1 838
882. Horký Jan ČYK 3 1 832
883. Kotkova Anna ČYK 1 1 829
884. Skalický Vladimír LK Štěchovice 2 1 819
884. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 3 1 819
886. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 814
887. Fetterle David YC Znojmo 3 1 801
888. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 1 1 789
889. Lichý Lukáš 1 1 774
890. Malinová IWS Club Nechra 1 1 769
891. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 1 764
892. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 1 762
893. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 1 760
894. Valhansová Aneta ČYK 2 1 752
895. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 3 1 747
896. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 742
897. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 737
898. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 735
899. Sachl Zdenek VS Duchcov 1 1 734
899. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 734
899. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 734
902. Havel Jiří SC Testudo 3 1 728
903. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 727
904. Jiranová Veronika JK Plzeň 5 1 718
905. Ivan Jedlička ČYK 1 1 713
906. Brabec Jan YC Pardubice 2 1 709
907. Aknai Tomáš Baník Ostrava 3 1 693
907. Sojková Kateřina Baník Ostrava 3 1 693
909. Maria Krausová YK CERE Plzeň 1 1 692
909. Monika Mikešová YK CERE Plzeň 1 1 692
911. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 687
912. Svab Tomas JK Staré Splavy 1 1 685
913. Dastych Petr ASK Lovosice 1 1 683
913. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
913. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
916. Outrata Jiri JK Toušeň 1 1 679
917. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 3 1 673
918. Šínová Alexandra ČYK 1 1 668
919. Nosek Josef TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
919. Nosková Zdena TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
921. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
921. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 1 663
923. Chodura Leopold ČYK 3 1 661
924. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 1 656
925. Kuřava Jakub Baník Ostrava 2 1 653
926. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 649
927. Herudek Marcel YC Krnov 3 1 642
928. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 1 634
929. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 1 629
929. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 3 1 629
931. Hudec Jaromír YK CERE Plzeň 3 1 625
932. Gruser Přemysl ASK Lovosice 1 1 608
932. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 1 608
934. Drdošová Karolina ČYK 1 1 604
935. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 600
935. Ouška Miroslav Chemička Ústí 1 1 600
937. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 1 593
938. Halova Katerina JK Toušeň 1 1 583
939. Kejř Jaroslav ČYK 1 1 579
939. Hykrpova Eliška Jachtklub Brno 1 1 579
941. Toth Martin ČWA 2 1 578
942. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 574
943. Tomáš Valík YC Krnov 1 1 564
944. Novotný Alexej ČWA 1 1 559
945. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 1 556
946. Tomas Vaidis JK Sokolov 1 1 555
947. Kopecký Filip JK Plzeň 4 1 551
948. Venzarová Věra YC Pardubice 4 1 537
949. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 534
949. Dymak Petr YC Vysoké Mýto 1 1 534
951. VAIDISOVA Katerina JK Sokolov 1 1 515
952. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 1 513
953. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 1 511
953. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 1 511
955. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 507
956. Krejča Filip JK Olomouc 6 1 504
957. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 497
958. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 474
959. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 471
959. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 471
961. Sedláček Pavel Slavoj Hluboká 2 1 458
962. Polidar Martin JK Cheb 6 1 450
963. Kucera Petr TJ Rapid Brno 1 1 441
964. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 1 431
965. Ocelková Jindřiška ČYK 4 1 428
966. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 1 414
966. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 414
968. Kořanová Michaela YC Neratovice 1 1 412
968. Čulíková Adela YC Neratovice 1 1 412
968. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 1 412
971. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 2 1 409
972. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 1 408
973. Hrnčál Milan YC Pardubice 3 1 407
973. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 407
973. Grusev Přemysl ASK Lovosice 1 1 407
976. Malínová Míma IWS Club Nechra 1 1 404
977. Podzimek Antonín ČYK 3 1 403
978. Dyčka Jiří YC Krnov 3 1 398
979. Hendrych Vaclav YC Doksy 1 1 395
980. Piňos Jiří TJ Prostějov 3 1 384
981. Bobek Ondra Baník Ostrava 1 1 376
982. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 369
983. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 3 1 367
984. Moucha3 Pavel YC Doksy 2 1 358
985. Němec Vojtěch ČYK 1 1 356
985. Korvas Filip ČYK 1 1 356
985. Šprc Petr jun. ČYK 1 1 356
985. Švec Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 356
989. SMETANA Radek Lokomotiva Plzeň 1 1 342
990. Chudějová Hana YC Neratovice 1 1 333
990. Lambl Vojtěch YC Neratovice 1 1 333
992. Rasin Vladimir YC Vysoké Mýto 2 1 331
993. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 3 1 320
994. Gaba Ondra YC Krnov 3 1 312
995. Štěrba Igor YC Znojmo 2 1 309
996. Ott Vítězslav YC Znojmo 3 1 307
997. Strambach Ladislav Sokol Mohelnice 1 1 304
998. Porada Henrich Chemička Ústí 2 1 291
998. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 1 291
1000. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 280
1000. Šprc Petr ČYK 1 1 280
1002. Výška Tom Prazdroj Plzeň 1 1 277
1002. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 277
1004. Orzech Richard Jachtklub Brno 1 1 272
1005. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 260
1006. Brázda Lukáš YC Pardubice 3 1 242
1007. Koubek st. Miroslav WS Nechranice 1 1 241
1008. Hájek Libor JK Cheb 4 1 231
1009. Malinova' Michaela IWS Club Nechra 1 1 212
1010. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 4 1 209
1011. Ott Stanislav YC Znojmo 2 1 206
1012. Koubek Miroslav WS Nechranice 3 1 205
1013. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 1 200
1014. Zobac Jakub JK Staré Splavy 1 1 197
1015. Dostálová Žaneta YC Pardubice 2 1 194
1016. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 187
1016. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 187
1016. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
1016. Blahoňovská Jitka LS Brno 1 1 187
1016. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
1016. Kittler Jan LS Brno 1 1 187
1022. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 1 177
1023. Chaloupka Jiří Baník Most 3 1 176
1024. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 1 173
1025. John Vladimír ASK Lovosice 2 1 172
1025. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 2 1 172
1027. SENKYR Ivan YC Neratovice 1 1 170
1028. Šoupal Miloslav 1 1 156
1028. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 1 156
1028. Cvan Martin LS Brno 2 1 156
1028. Žakovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 1 156
1032. Škoda Vit YC Neratovice 1 1 139
1033. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 1 137
1033. Koutsky Antonin ASK Lovosice 2 1 137
1033. Celá Barbora YC Znojmo 3 1 137
1036. Krausová Marie YK CERE Plzeň 1 1 130
1036. Jančušková Miriam YK CERE Plzeň 1 1 130
1036. Gluchová Maria YK CERE Plzeň 1 1 130
1036. Kontšeková Lucia YK CERE Plzeň 1 1 130
1040. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 122
1041. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 5 1 111
1042. Holý Pavel Slavoj Hluboká 1 1 108
1042. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 1 108
1042. Kalná Václav LS Brno 1 1 108
1045. Brázda Lukáš YC Pardubice 2 1 107
1046. Šímová Petra JK Černá v Pošumaví 1 1 101
1047. Cvach Marek Spartak Modřany 2 1 099
1048. Bezděk David Jachtklub Brno 5 1 091
1049. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 5 1 089
1050. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 084
1051. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 081
1052. Vlach Martin ČYK 2 1 076
1053. Paruzek Jiri JK Toušeň 2 1 075
1054. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 1 070
1055. Hodacova Veronika YC Pardubice 1 1 069
1055. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 069
1055. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 1 069
1055. Kučera st. Petr TJ Rapid Brno 1 1 069
1059. Lehečka Milan JK Olomouc 4 1 066
1060. Procházka Eduard YC Znojmo 1 1 054
1061. Josef Ovčička YC Příbram 3 1 049
1062. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 1 048
1063. Rešl Matěj VS Duchcov 1 1 045
1064. Škoda Vít YC Neratovice 1 1 043
1065. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 1 041
1066. Vajsochová Nikola TJ Solenice 2 1 034
1067. Vich Ondra Sokol Dobřichovice 1 1 032
1068. Kotkova Anna ČYK 1 1 015
1069. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 4 1 010
1070. Hulínský Martin ČWA 1 1 009
1071. Tichý Jonáš LS Brno 1 1 003
1071. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 1 003
1071. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 1 003
1074. Kušl Emil Slavoj Hluboká 1 998
1074. Novotny Jiri ASK Lovosice 1 998
1076. Ručková Lenka Sokol Palkovice 1 993
1076. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 1 993
1078. Drahorád Petr JK Cheb 1 990
1079. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 989
1080. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 4 987
1081. Vít Lachner YC Neratovice 1 980
1082. Chudejova Hana YC Neratovice 1 978
1083. Míma Malinová IWS Club Nechra 1 973
1084. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 969
1085. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 967
1086. Sláma Ivo Ing. Jachtklub Brno 1 964
1087. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 2 963
1088. Heneš David JK Olomouc 1 962
1089. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 957
1089. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 4 957
1091. Petra Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1091. Martina Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1093. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 3 952
1094. Hanuš Daniel YC Pardubice 2 951
1095. Tobolka Miroslav TJ Jiskra Třeboň 2 950
1096. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 949
1097. Fišer Roman JK Královská 1 946
1097. Brezíková Bára Prazdroj Plzeň 1 946
1099. Ehl Roman Lanškroun VS 1 938
1100. Jeřábek Alfréd YC Vranovská přehr. 2 933
1100. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 933
1102. Kleiner Ota YC DIM Bezdrev 1 927
1103. Bohdan Procházka PS Eletrika 1 925
1103. Richard Rakouš PS Eletrika 1 925
1103. David Vopálenský PS Eletrika 1 925
1106. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 915
1107. Berský Ivan Baník Ostrava 3 909
1108. Součková Barbora Baník Ostrava 2 908
1108. Ministr Jan Baník Ostrava 2 908
1108. Hodac Pavel Slavoj Litoměřice 2 908
1111. Bláha Tomáš JK Plzeň 5 907
1112. Stará Jitka Slavoj Hluboká 1 906
1113. Milan Hájek Lokomotiva Plzeň 2 904
1113. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 904
1113. Petr Vyplel YK CERE Plzeň 2 904
1113. Venarová Věra YC Pardubice 1 904
1113. Packová Saša KJ Těrlicko 1 904
1118. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 903
1119. Holub Miloslav YC Znojmo 2 901
1120. Machovská Ilona NYK & RS 1 892
1121. Chodura Leopold ČYK 1 891
1122. Černý Jaroslav YC Dyje 2 890
1122. Herudek Petr YC Krnov 2 890
1124. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 885
1125. Michal Juppe Sokol Dobřichovice 1 884
1126. Procházka Jan JK Plzeň 5 883
1127. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 881
1127. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 881
1129. Hudec Vaclav YC Neratovice 1 880
1130. Peterka Mirek YC Neratovice 1 879
1130. Sláma Antonín YC Dyje 1 879
1132. Opletal Petr JK Olomouc 4 873
1133. Valhansová Klára ČYK 1 864
1133. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 864
1135. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 860
1136. Vít Jaroslav JK Plzeň 3 855
1137. Cejnar Matyáš YC CERE 1 833
1137. Cejnar Lukáš YC CERE 1 833
1139. Něměc Jiří Slavoj Hluboká 1 831
1139. Trejbalová Samanta VS Duchcov 1 831
1139. Knorrova Barbora VS Duchcov 1 831
1139. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 831
1143. Altman Jiří Císařská louka 1 821
1144. Malinova Michaela IWS Club Nechra 1 808
1144. Hykrdova Eliska Jachtklub Brno 1 808
1144. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 808
1144. Kucera Petr sen TJ Rapid Brno 1 808
1144. Kupská Markéta LS Brno 2 808
1149. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 805
1150. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 1 804
1150. Láznička Miloš YC Kovářov 1 804
1150. Pavel Pšeidl YC SaS 1 804
1150. Flek Kristian ČYK 1 804
1150. Józa Vladimír JK Staré Splavy 1 804
1155. Kukačka Pavel ČYK 1 800
1155. Zelenka Miroslav ČYK 1 800
1155. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 800
1155. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 800
1159. Pacovský Tomáš YC Kladno 4 799
1160. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 797
1161. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 792
1162. Parúžek Jiří JK Toušeň 1 787
1163. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 786
1163. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 786
1163. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 786
1163. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 786
1163. Jára Václav TJ Jachting Libštát 1 786
1163. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 786
1169. Mouchová Karolína YC Doksy 2 785
1170. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 776
1171. Krystík Jan ing. YC Dyje 2 772
1172. Faltysová Natalie Bohemia Poděbrady 1 753
1173. Bilik Jan YC Neratovice 1 741
1173. Blahoňovská Jíťa LS Brno 1 741
1175. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 740
1176. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 2 738
1176. Kovaříková Jana YC Dyje 2 738
1178. Jiran Petr TJ Jiskra Třeboň 1 736
1179. Gebhart Antonín JK Cheb 4 731
1180. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 728
1181. Červenková Zuzana YK CERE Plzeň 1 721
1181. Jerorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 721
1181. Sehnal Renek YC SaS 1 721
1184. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 713
1185. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 712
1186. Krásová Tereza ČYK 3 709
1187. Mareček Vít ČYK 2 707
1187. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 707
1187. Šmíd Josef YC Doksy 2 707
1187. Kramář Jiri JK Česká Lípa 1 707
1191. Jelínek Jiří Císařská louka 1 703
1191. Janatka Jan Císařská louka 1 703
1191. Pavka Petr YC Znojmo 3 703
1194. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 697
1195. Gaba Lukáš YC Krnov 2 694
1196. Mouchová Karolina YC Doksy 2 689
1197. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 679
1198. Lankammerová Jana YC Neratovice 1 672
1198. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 1 672
1200. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 655
1201. Kral Karel JK Sokolov 1 653
1201. Novak Adam Sokol Dobřichovice 1 653
1203. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 2 650
1204. Otto Radovan 1 646
1204. Myška František 1 646
1206. Vít Láďa JK Plzeň 1 645
1206. Skalický Vlad LK Štěchovice 1 645
1206. Jiří Střítězký JK Černá v Pošumaví 1 645
1209. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 636
1210. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 635
1211. Martan Jan Lokomotiva Plzeň 1 629
1212. Bradáč Roman YC Znojmo 2 628
1213. Holý Pavel Slavoj Hluboká 1 624
1213. Vrabec Jan YC CERE 1 624
1215. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1215. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1217. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 610
1217. Štěpán David Jachtklub Brno 1 610
1219. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 606
1219. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 1 606
1219. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 606
1219. Skalová Monika JK Cheb 3 606
1219. Bejvl Vojtěch SK Pasát NJ 1 606
1219. Orlovský Matúš NOT FOR SAIL 1 606
1219. Nešpor Jaroslav YC SaS 1 606
1219. Voldán František ČYK 1 606
1219. Mirovský Petr YC Kovářov 1 606
1219. Kačírek Jan YC Kovářov 1 606
1219. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 606
1219. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 606
1219. Mayerbergová Ilona LS Brno 1 606
1232. Řehánek Tomáš 1 595
1232. Dlouhý Jiří 1 595
1232. Vyšín Karel 1 595
1235. Mouchová Karolína YC Doksy 1 594
1235. Žižka Zdeněk ČYK 1 594
1237. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 587
1238. Novák Michael Slávia Česká Skalice 2 582
1239. Drncová Ivana JK Plzeň 3 580
1240. Kopta Miroslav Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1240. Kormunda Miloš Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1240. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 1 578
1240. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 1 578
1244. Řezáč Vít TJ Solenice 1 574
1245. Kupska Marketa LS Brno 1 570
1246. Stachova Katerina Lokomotiva Plzeň 1 562
1247. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 560
1248. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 555
1248. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 555
1250. ?indýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 554
1250. Horák Marek ČYK 1 554
1250. Cintl Václav ml JK Česká Lípa 1 554
1250. Novak Rostislav Jachtklub Brno 1 554
1250. Jakešová Svatava LS Brno 1 554
1255. Cejnar Aleš Císařská louka 1 548
1256. Špička Josef YC Krnov 1 541
1256. Richter Boris YC Krnov 1 541
1258. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 2 524
1259. Lovit Harry st. Císařská louka 1 521
1259. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 521
1261. Audy Patr Jachtklub Brno 1 516
1261. Kopecká Hana YC Dyje 1 516
1261. Vysloužil Jan YC Dyje 2 516
1264. Opletal František JK Olomouc 3 505
1264. Janca Jean-Baptiste LS Brno 1 505
1264. Luža Radomír MEZ VSETÍN 2 505
1264. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 505
1264. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 2 505
1264. Havelka Jan Delfín Jablonec 1 505
1264. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 505
1264. Hamouzková Vladislava SK Yachting Styl 1 505
1264. Švecová Hana SK Yachting Styl 1 505
1264. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 505
1264. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 505
1264. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 505
1264. Rauová Růžena SK Yachting Styl 1 505
1277. Dášek František JK Cheb 1 502
1278. Svoboda S. Slavoj Hluboká 3 496
1278. Koubek Z. Slavoj Hluboká 3 496
1280. Kupská Martina LS Brno 1 493
1281. Kovařík Petr YC Dyje 2 492
1282. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 489
1283. Balabán Karel WS Nechranice 1 486
1284. Dymakova Tereza YC Vysoké Mýto 1 481
1284. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 481
1284. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 481
1287. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 479
1288. Petr Němec YC BARRANDOV 1 469
1288. Havel Jiří SC Testudo 1 469
1290. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 456
1290. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 456
1290. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 456
1290. Dušková Barbora TJ Jiskra Třeboň 1 456
1294. Fišer Josef VS Duchcov 1 452
1294. Vacula Karel st. YC Znojmo 1 452
1296. Divácký Antonín YC Dyje 2 437
1297. Podolský Marek YC Znojmo 2 428
1298. Ráža Pavel VS Duchcov 1 427
1299. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 405
1300. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 1 404
1300. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1300. Kohn Vlastimil Sokol Tovačov 1 404
1300. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 404
1300. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1300. Kuřil Petr Baník Ostrava 1 404
1300. Bažant Jiří VS Duchcov 2 404
1300. Lejhanec Filip YC Pardubice 1 404
1300. Vesela Bozena JK Staré Splavy 1 404
1300. Vesely Jaromir JK Staré Splavy 1 404
1300. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
1300. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 404
1300. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 404
1300. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 404
1300. Šindýlek Vlastimil Dr. Bohemia Poděbrady 1 404
1300. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 404
1300. Kühnl Šimon ČYK 1 404
1300. Kořánová Míša YC Neratovice 1 404
1318. Bauer Karel YC CERE 1 402
1318. Bauer Franta YC CERE 1 402
1318. Pinc Tomáš Baník Most 1 402
1318. Brožek Pavel SC Testudo 1 402
1322. Vlasák František TJ Rapid Brno 1 400
1322. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 400
1324. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 396
1324. Beneš Jiri Chemička Ústí 1 396
1324. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 396
1324. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 396
1328. Milfait Jiří 1 376
1328. Štěpánková Kateřina 1 376
1330. Schrollová Eva YC Písek 1 374
1331. Martina Kupská LS Brno 1 373
1332. Löwit Harry Císařská louka 1 372
1332. Horal Jan Císařská louka 1 372
1334. Mauchová Kája YC Doksy 1 370
1335. Tichanková Soňa Sokol Palkovice 1 365
1336. Pinc Tomáš Baník Most 1 363
1336. Nohač Radek Baník Most 1 363
1336. Bucha Bohumil Baník Most 1 363
1339. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 2 350
1340. Petrák Josef LK Štěchovice 1 344
1341. Podzimek Tonda ČYK 1 343
1342. Kubát Michal ČYK 1 336
1342. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 336
1344. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 335
1345. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 323
1345. Knorr Luděk VS Duchcov 1 323
1345. Krhoutek Petr Prazdroj Plzeň 1 323
1348. Janák Josef Tatran Praha 1 318
1349. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 303
1349. Roubičák Josef TJ Jiskra Třeboň 1 303
1349. Bubanec Jaroslav ASK Lovosice 1 303
1349. Novak Antonin ASK Lovosice 1 303
1349. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 2 303
1349. Bradáčová Zdenka Jachtklub Brno 2 303
1349. Killarová Alexandra Baník Ostrava 2 303
1349. Bronec Boris TJ Rapid Brno 1 303
1357. Wass František Lokomotiva Plzeň 2 299
1358. Satranský Radek YC Pardubice 1 294
1359. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 1 277
1359. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 277
1359. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 1 277
1359. Špatný Jiří YC Písek 1 277
1359. Winkler Pavel JK Toušeň 1 277
1359. Doubner Tomáš YC Kladno 1 277
1365. Ertl Karel YC Dyje 1 261
1366. Klabík Jiří Císařská louka 1 247
1366. Dragoun Dom JK Plzeň 1 247
1368. Löwit Harry Císařská louka 1 226
1368. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 226
1368. Podzimek Karel YC Znojmo 1 226
1371. Švolba Jan YC Dyje 2 215
1371. Poláková Svatava YC Dyje 2 215
1373. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 206
1374. Havlík Michal ČYK 1 202
1374. Čermák Josef YC Neratovice 1 202
1374. Šindýlek Micgal Bohemia Poděbrady 1 202
1374. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 1 202
1374. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 202
1374. Procházka Libor ASK Lovosice 1 202
1374. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1374. Venyarová Věra YC Pardubice 1 202
1374. Markéta Kupská LS Brno 1 202
1374. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1384. Lišková Kateřina YK CERE Plzeň 1 198
1384. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 198
1386. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 168
1386. Sedláčková Nika Prazdroj Plzeň 1 168
1388. Holý Rudolf ČYK 1 150
1388. Davídek Zdeněk ČYK 1 150
1390. Sládeček Petr ČANY 1 139
1391. Ciprys Ota YC Dyje 2 137
1391. Pokorný Ladislav YC Dyje 2 137
1391. Šrom Jiří YC Dyje 1 137
1391. Teplý Jiří, MUDr. YC Dyje 2 137
1391. Stratil Pavel YC Dyje 1 137
1396. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 131
1397. Heřmanová Jan Prazdroj Plzeň 1 101
1397. Nuc Mario JK Plzeň 1 101
1397. Petrová Kristýna VS Duchcov 1 101
1397. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 101
1397. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 1 101
1397. Muchová Karolína YC Doksy 1 101
1397. Horká Dana ČYK 1 101
1397. Bulín Zdeněk YC Znojmo 2 101
1397. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 101
1397. Holotík Miroslav LS Kroměříž 1 101
1397. Gerlich Petr Slavoj Český Těšín 1 101
1408. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 0
1408. Huss Ladislav YC Znojmo 1 0
1408. Kalina Jiří YC Dyje 2 0
1408. Krabička Jiří YC Dyje 1 0
1408. Kafka Ota YC Dyje 1 0
1408. Přikryl Václav YC Dyje 1 0
1408. Janík Tomáš st. YC Dyje 1 0
1408. Pokorný Petr YC Dyje 1 0
1408. Kalinová Jana YC Dyje 1 0
1408. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 0
1408. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 0
1408. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 0
1408. Fisher Jan JK Cheb 1 0
1408. Pouška Svatopluk Prazdroj Plzeň 1 0
1408. Černý Václav JK Klatovy 1 0
1408. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 0
1408. Marklík Dušan JK Klatovy 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ