POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2005




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1471 závodníků.
Poř.JménoRočníkKlubStartů Body
1. Fiala Petr YC Neratovice 17 81 664
2. Audy Dan Jachtklub Brno 17 79 330
3. Ondíková Petra ČYK 25 72 128
4. Ircing Pavel TJ Prostějov 19 66 451
5. Škráčková Vendula JK Ostrava Poruba 27 65 672
6. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 61 770
7. Štrunc Jan YC Neratovice 11 59 421
8. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 58 099
9. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 54 461
10. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 53 905
11. Mrzílková Lenka YC Neratovice 14 53 798
12. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 52 529
13. Šmídová Petra KJ Těrlicko 23 51 977
14. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 15 51 622
15. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 51 333
16. Outrata Jiří JK Toušeň 12 47 562
17. Roček Roman YC Neratovice 11 46 788
18. Karas Tomáš Jachtklub Brno 15 45 656
19. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 44 312
20. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 44 098
21. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 43 831
22. Kotek Kamil JK Staré Splavy 16 43 006
23. Kořanová Johanka YC Neratovice 13 42 536
24. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 42 235
25. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 41 677
26. Fenclová Veronika YC Praha 12 9 40 679
27. Kvasnik Milan YC Neratovice 12 40 456
28. Blatecký David Jachtklub Brno 16 40 143
29. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 398
30. Škoda Michal YC Neratovice 13 39 044
31. Kořan Petr YC Neratovice 12 39 025
32. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 39 011
33. Havel Filip YC Neratovice 12 38 953
34. Kubový Martin JK Toušeň 8 37 856
35. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 11 37 699
36. Knorrová Barbora VS Duchcov 21 37 681
37. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 37 634
38. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 36 590
39. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 16 36 557
40. Kamenský Radim YC Velké Dářko 9 35 956
41. Jan Stantejsky YC RODOP 2 35 814
41. Tomas Musil YC RODOP 2 35 814
43. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 35 812
44. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 14 35 703
45. Fučíkovský Jan JK Sokolov 15 35 654
46. Babický Roman JK Česká Lípa 10 35 029
47. Peterka Miroslav YC Neratovice 26 34 774
48. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 11 34 749
49. Verner Jaroslav JK Toušeň 11 34 419
50. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 15 33 721
51. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 33 714
52. Adam Zdeněk VS Duchcov 12 33 137
53. Landkammerová Jana YC Neratovice 8 32 746
54. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 9 32 155
55. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 15 32 034
56. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 10 31 828
57. Starý Martin Slavoj Hluboká 17 31 621
58. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 31 328
59. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 17 31 148
60. Plecitý Martin JK Toušeň 8 30 634
61. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 30 278
62. Rozsypal Martin JK Olomouc 20 29 844
63. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 29 357
64. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 13 29 320
65. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 14 29 222
66. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 28 828
67. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 28 426
68. Tichánek Michael Sokol Palkovice 18 28 154
69. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 9 27 974
70. Zárubová Michaela JK Cheb 19 27 788
71. Kořanová Michaela YC Neratovice 12 27 600
72. Rybáček Josef YC Doksy 9 27 225
73. Slíva Jakub YC Nechranice 9 27 131
74. Drahorád Petr JK Cheb 13 26 870
75. Himmel Jiří YC Nechranice 8 26 662
76. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 26 629
77. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 25 854
78. Sláma Eduard Jachtklub Brno 15 25 753
79. Stránská Lucie VS Duchcov 17 25 663
80. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 25 564
81. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 25 283
82. Šínová Alexandra ČYK 17 24 993
83. Fanta Miroslav YC Markop FL 5 24 892
83. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 24 892
85. Martin Kubovy JK Toušeň 2 24 671
85. Roman Rocek YC Neratovice 2 24 671
87. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 8 24 213
88. Musil Tomáš YC RODOP 5 23 959
89. Čuláková Adéla YC Neratovice 13 23 553
90. Svozilová Hana Sokol Tovačov 9 23 417
91. Zíma Jakub ČWA 9 23 213
92. Utíkal Petr JK Olomouc 17 23 122
93. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 22 854
94. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 22 601
95. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 22 469
96. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 14 22 315
97. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 6 21 830
98. Fiala Petr YC Neratovice 3 21 659
99. Polidarová Marketa JK Cheb 14 21 648
100. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 13 21 638
101. Juřinová Petra YC LS Brno 12 21 572
102. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 552
103. Strejček Radim Sokol Palkovice 17 21 452
104. Vacula Martin JK Staré Splavy 11 21 333
105. Rott Jan JK Plzeň 8 21 228
106. Crháková Lenka Jachtklub Brno 10 21 226
107. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 21 193
108. Chudějová Hana YC Neratovice 14 20 937
109. Storch Petr Chemička Ústí 7 20 908
110. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 14 20 816
111. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 20 620
112. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 11 20 427
113. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 8 20 423
114. Lejhanec David YC Pardubice 9 20 294
115. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 20 124
116. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 19 933
117. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 19 762
117. Seidl Šimon YC LS Brno 8 19 762
119. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 19 522
120. Packová Kristýna KJ Těrlicko 13 19 247
121. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 6 18 565
122. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 18 562
123. Korvas Filip ČYK 19 18 551
124. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 18 510
125. Huková Tereza YC LS Brno 7 18 478
126. Gemperle Jiří ml. Sokol Dobřichovice 14 18 395
127. ŠKODA Jan Lokomotiva Plzeň 17 18 278
128. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 18 069
129. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 13 17 987
130. Šmídová Kateřina KJ Těrlicko 4 17 923
131. Lachner Vít YC Neratovice 8 17 902
132. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 17 898
133. Neumann Lukáš YC RODOP 7 17 778
134. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 17 760
135. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 17 469
136. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 381
137. Valouch Libor JK Olomouc 21 17 290
138. Novotný Václav JK Cheb 4 17 209
139. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 18 17 138
140. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 17 120
141. Petr Koran YC Neratovice 2 17 077
141. Pavel Winkler JK Toušeň 2 17 077
143. Novotný Vaclav JK Cheb 5 17 039
144. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 16 812
145. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 9 16 763
146. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 9 16 552
147. Novotný Štěpán JK Cheb 13 16 361
148. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 16 320
149. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 11 16 269
150. Staniek Michal KJ Těrlicko 12 16 133
151. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 16 124
152. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 16 062
153. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 16 000
154. Haubold Petr Delfín Jablonec 6 15 703
155. Štantejský Jan YC RODOP 3 15 682
156. Sivý Josef ml. Slavoj Hluboká 2 15 657
157. Sklenář Petr YC Neratovice 5 15 632
158. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 15 600
159. Kučera Petr TJ Rapid Brno 7 15 510
160. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 14 15 499
161. Parůžek Jiří JK Toušeň 14 15 355
162. Petr Janacek YC LS Brno 2 15 277
162. Petr Sklenar YC Neratovice 2 15 277
164. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 15 270
165. Crháková Magda Jachtklub Brno 8 15 215
166. Hrubý Pavel ČWA 7 15 198
167. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 8 15 171
168. Sterba Igor YC Znojmo 6 15 156
168. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 15 156
170. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 15 111
171. Konig Josef SK Poseidon 5 14 788
172. Matějková Adéla VS Duchcov 17 14 624
173. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 14 526
174. Michael Maier YCR Roudnice 2 14 451
175. Kulík Martin YC RODOP 4 14 217
175. Kraus Jiří YC RODOP 4 14 217
175. Křížek David YC RODOP 4 14 217
178. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 14 116
179. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 14 069
180. Buchta Jan ALT FB 6 13 947
181. Winkler Pavel JK Toušeň 5 13 913
182. Tkadlec Viktor JK Toušeň 5 13 701
183. Lorenz Alan JK Česká Lípa 13 13 688
184. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 2 13 499
185. Navrátil Jan Sokol Tovačov 8 13 407
186. Rybáček Josef YC Doksy 2 13 396
186. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 13 396
188. Hrdina Patrik YC RODOP 5 13 363
189. Němec Vojtěch ČYK 9 13 360
190. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 11 13 315
191. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
191. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
193. Solík Jakub JK Česká Lípa 12 13 187
194. Škoda Vít YC Neratovice 12 13 146
195. Lacinová Alena YC Neratovice 11 13 117
196. Šmídová Petra KJ Těrlicko 2 13 071
197. Sehnal René YC SaS 5 13 050
198. Vašík Radim YC LS Brno 5 13 001
199. Burdová Michaela ČYK 12 12 966
200. Vinkl Petr YC Kladno 7 12 960
201. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 7 12 881
202. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 12 877
203. Valdhansová Klára ČYK 9 12 709
204. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 7 12 666
205. Skála Pavel JK Cheb 6 12 633
206. Tichý Jonáš YC Neratovice 11 12 583
207. Daniel Jakub YC Neratovice 8 12 461
208. SMIDOVA Lenka YC Neratovice 1 12 365
209. Holý Ivo Baník Ostrava 7 12 300
210. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 10 12 271
211. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 12 186
212. Chlup Zdenek Jachtklub Brno 5 12 087
213. Maier Michael YCR Roudnice 2 12 057
214. Janderová Klára YC SaS 8 12 050
215. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 3 12 039
216. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 14 11 993
217. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 11 986
218. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 11 710
218. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 11 710
220. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 11 682
221. Sanková Lenka VS Duchcov 16 11 642
222. Švarc Roman JK Staré Splavy 9 11 618
223. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 8 11 581
224. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 414
225. Zaruba Marek JK Cheb 7 11 397
226. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 6 11 396
227. Vyplel Petr YK CERE Plzeň 2 11 358
228. Kala ing. Roman YC Doksy 4 11 247
229. Plecitý Marek JK Toušeň 9 11 234
230. Hájek Daniel YC CERE 12 11 079
231. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 8 11 068
232. Jaromír Hudeč YK CERE Plzeň 2 11 039
233. Martin Trcka Baník Most 2 11 003
234. Hálová Kateřina JK Toušeň 7 10 994
235. Vašík Martin YC LS Brno 8 10 946
236. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 920
237. Netík Pavel YC Velké Dářko 7 10 877
238. Cejnar Matyáš YC CERE 10 10 741
239. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 9 10 714
240. Čech Milan ČWA 5 10 675
241. Nováková Ludmila YC LS Brno 6 10 668
242. Kořanová Johana YC Neratovice 3 10 661
243. Janda Martin ASK Lovosice 11 10 654
244. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 639
245. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 5 10 632
246. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 10 623
247. Sivý Josef Slavoj Hluboká 8 10 567
248. Rešl Matěj VS Duchcov 11 10 500
249. Šárek Martin Sokol Palkovice 13 10 389
250. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 10 365
251. Hýža Jiří Ing. ju Jachtklub Brno 3 10 339
252. MAIER Michael YCR Roudnice 1 10 331
253. Vydra Petr TJ Rapid Brno 6 10 316
254. Teplý Viktor Jachtklub Brno 2 10 307
255. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 10 301
256. Horáček Marek LS Kroměříž 16 10 241
257. Šilhavý Martin ČYK 6 10 237
258. Jakoubková Dita YC Říčany 3 10 210
259. Voskovec Filip YC Kladno 3 10 174
259. Záruba Libor YC Kladno 3 10 174
261. Kozelská Markéta YC CERE 4 10 142
262. Fučíkovský Jan JK Sokolov 3 10 094
263. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 10 075
264. Audy Dan Jachtklub Brno 2 10 004
265. Klement Pavel YC RODOP 3 9 999
266. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 9 938
267. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 9 933
268. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 9 923
269. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 5 9 829
270. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 9 761
271. Altmann Tomáš Slavia VŠ Plzeň 8 9 728
272. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 9 697
273. Ondíková Petra ČYK 3 9 506
274. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 9 458
275. Kopřiva Luděk VS Duchcov 4 9 361
276. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 9 9 301
277. Ircing Pavel TJ Prostějov 2 9 275
278. Gebhart Zdenek JK Cheb 4 9 180
279. Stará Jitka Slavoj Hluboká 12 9 149
280. Lukáš Neumann YC RODOP 1 9 096
280. Martin Kulík YC RODOP 1 9 096
280. David Křížek YC RODOP 1 9 096
280. František Švík YC RODOP 1 9 096
280. Tomáš Musil YC RODOP 1 9 096
280. Martin Švihlík YC RODOP 1 9 096
286. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 070
287. Bilík Jan YC Neratovice 10 9 004
288. Jakub Havelka ČYK 2 8 858
289. Strunc Jan (NM,OR,RY) YC Neratovice 1 8 819
290. Kittler Jan YC LS Brno 5 8 815
291. Liška Jiří YK CERE Plzeň 2 8 768
292. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 8 705
293. Kruml František YC Markop FL 4 8 676
294. Antel Vladimír LS Kroměříž 15 8 671
295. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 6 8 663
296. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 14 8 641
297. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 2 8 623
298. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 8 617
299. Huk Václav YC LS Brno 7 8 613
300. Fenclová Veronika YC Praha 12 1 8 537
301. Škračková Vendula JK Ostrava Poruba 2 8 536
302. Čajčík Karel YC Pardubice 11 8 470
303. Luděk Sejkora YC Markop FL 3 8 443
303. Miroslav Fanta YC Markop FL 3 8 443
305. Koch Fero YK CERE Plzeň 2 8 395
306. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 8 378
307. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 8 368
308. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 8 247
309. Gebhart Zdeněk JK Cheb 6 8 223
310. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 8 213
311. Vít Ladislav JK Plzeň 12 8 149
312. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 5 8 108
313. Utíkal Petr JK Olomouc 4 8 054
314. Moucha Pavel YC Doksy 8 8 033
315. Hartmann Pavel ČWA 8 7 981
316. Cejnar Lukáš YC CERE 10 7 958
317. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 7 924
318. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 7 881
319. Ručková Lenka Sokol Palkovice 4 7 864
320. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 7 836
321. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 2 7 827
321. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 7 827
323. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 7 820
324. Cutra Jan YC DIM Bezdrev 1 7 808
325. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 7 734
326. Václavová Inna YK CERE Plzeň 3 7 702
327. Koranova Johanka YC Neratovice 2 7 694
327. Mrzilkova Lenka YC Neratovice 2 7 694
329. Jakub Kozelský YC Markop FL 2 7 639
330. Hendrych Václav YC Doksy 6 7 634
331. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 626
332. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 6 7 604
333. Nápravníková Barbora ČYK 6 7 588
334. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 12 7 579
335. Horník Lukáš ČYK 4 7 430
336. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 7 382
337. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 374
338. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 14 7 329
338. Šindelka Václav Baník Ostrava 12 7 329
340. Janáček Petr YC LS Brno 2 7 311
341. Ladislav Smutný Jachtklub Brno 1 7 290
341. Jakub Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
341. Petr Novák YC LS Brno 1 7 290
341. Jan Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
341. Tomáš Karas Jachtklub Brno 1 7 290
346. Rudolf Lidařík YC LS Brno 2 7 248
347. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 7 235
348. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 7 232
349. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 3 7 227
350. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 218
351. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 3 7 203
352. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 7 126
352. Gebhartová Barbora JK Cheb 8 7 126
354. Vaculka Patrik YC LS Brno 7 7 106
355. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 4 7 075
356. Zdeněk Kacálek YC Markop FL 2 7 037
357. Pšeidl Pavel YC SaS 4 7 014
358. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 7 010
359. Marečková Renata YC Markop FL 4 7 008
360. Kadlec Martin YC Příbram 2 6 986
361. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 6 975
362. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 6 947
363. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 6 860
364. SMETANA Matěj Lokomotiva Plzeň 11 6 857
365. FENCLOVA VERONIKA YC Praha 12 1 6 835
366. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 11 6 810
367. Valhausová Klára ČYK 4 6 805
368. Marián Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 786
369. Knettig Martin Jachtklub Brno 1 6 781
370. Bezucha Tomáš ČYK 2 6 750
370. Fišer Michal ČYK 2 6 750
370. Batěk Vladimír ČYK 2 6 750
373. Marval Jan T. J. Sokol Vrané II 7 6 700
374. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 6 668
375. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 6 650
376. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 6 614
377. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 3 6 573
378. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 567
379. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 9 6 555
380. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 4 6 554
381. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 6 553
382. Zuzana Červenková YK CERE Plzeň 1 6 526
383. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 497
384. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 5 6 478
385. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 6 474
386. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 6 427
387. Král Karel JK Sokolov 10 6 376
388. Brázdová Petra YC Pardubice 8 6 359
389. Blatecky David Jachtklub Brno 4 6 322
390. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 6 302
391. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 4 6 267
392. Sivá Helena Slavoj Hluboká 3 6 242
392. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 6 242
394. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 6 236
395. Trčka Martin Baník Most 1 6 233
396. Frohlich Denis YC Kladno 5 6 216
397. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 9 6 213
398. Plecity Martin JK Toušeň 2 6 204
399. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 4 6 202
400. Hron Petr PS Eletrika 8 6 192
401. Skoda Michal YC Neratovice 2 6 189
402. Štrunc Ján YC Neratovice 1 6 183
403. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 2 6 175
404. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 160
405. Bláha Martin JK Plzeň 9 6 128
406. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 6 117
407. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 6 106
408. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 6 057
409. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 6 052
410. Sladký Martin YC RODOP 3 6 030
411. Ručka Martin Sokol Palkovice 4 6 017
412. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 6 000
413. Cejnar Tomáš YC CERE 11 5 989
414. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 5 953
415. Roček Romon YC Neratovice 1 5 925
416. Ondrej Bobek Baník Ostrava 1 5 887
416. Pavel Bobek Baník Ostrava 1 5 887
418. Cvachová Adéla Spartak Modřany 12 5 840
419. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 5 777
420. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 764
421. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 5 763
422. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 5 731
423. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 7 5 717
423. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 5 717
423. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 717
426. DRAHORAD Petr JK Cheb 1 5 702
427. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 5 687
428. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 5 672
429. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 5 634
430. Hendrych Václav YC Doksy 2 5 633
430. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 5 633
432. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 5 631
433. Rybacek Josef YC Doksy 2 5 614
434. Havel Filip YC Neratovice 2 5 604
435. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 600
436. Plecity Martin JK Toušeň 2 5 596
437. Hanuš Daniel YC Pardubice 5 5 576
438. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 574
439. Lindová Karolína YC Kladno 6 5 542
440. Novák René Sokol Palkovice 3 5 528
441. Jablonský Dan YK CERE Plzeň 2 5 525
441. Pěč Petr YK CERE Plzeň 2 5 525
441. Liška Jirka YK CERE Plzeň 2 5 525
444. Podhovec Štefan YC Kladno 1 5 505
445. Martin Štikar SK Yachting Styl 1 5 483
445. Marek Šmíd SK Yachting Styl 1 5 483
447. Soukupová Karolína JK Královská 3 5 443
448. Kantor František YC LS Brno 5 5 426
449. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 9 5 325
450. Strach Václav Lokomotiva Plzeň 5 5 302
451. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 5 301
452. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 5 286
453. Čagan Marťas Jachtklub Brno 1 5 276
453. Smutný Ladič Jachtklub Brno 1 5 276
453. Juppe MIchal Sokol Dobřichovice 9 5 276
456. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 1 5 275
457. Jan Cutka YC DIM Bezdrev 1 5 236
458. Cintl Václav ml. JK Česká Lípa 2 5 225
459. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 5 200
460. Outrata Jiri JK Toušeň 1 5 161
461. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 5 150
462. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 5 109
463. Veronika Fenclova YC Praha 12 1 5 106
464. Storchová Lucie Chemička Ústí 3 5 068
465. Záruba Marek JK Cheb 5 5 050
466. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 9 4 993
467. Konopík Pavel Jachtklub Brno 5 4 986
468. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 9 4 945
469. Šára Marek JK Staré Splavy 7 4 941
470. Jackel Josef YC Kladno 6 4 929
471. Skala Pavel JK Cheb 4 4 884
472. Pec Peter YK CERE Plzeň 1 4 880
473. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 875
473. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 875
475. Smidova Katarina Kateřina KJ Těrlicko 1 4 849
476. Vacula Karel YC Znojmo 7 4 844
477. Sehnal Renek YC SaS 1 4 800
477. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 4 800
477. Kotek Michal YC Markop FL 1 4 800
477. Rocek Roman YC Neratovice 1 4 800
477. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 4 800
477. Nápravníková Barbora ČYK 1 4 800
477. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 4 800
477. Stránská Lucie VS Duchcov 1 4 800
485. Babicky Roman JK Česká Lípa 1 4 792
486. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 5 4 780
487. Vinkl Daniel YC Kladno 4 4 765
488. Nápravník Jakub ČYK 6 4 710
489. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 4 697
489. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 4 697
491. Seidl Šimon YC LS Brno 2 4 695
492. Petr Fiala YC Neratovice 1 4 685
493. Mendikova Tereza JK Staré Splavy 1 4 647
494. Muller Zdenek ASK Lovosice 3 4 615
495. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 10 4 611
496. Chasák Otakar YC Říčany 2 4 602
497. Sivý Josef st. Slavoj Hluboká 4 4 595
498. Vaculka Patrik YC LS Brno 5 4 574
499. Kučera jun. Petr TJ Rapid Brno 1 4 570
500. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 3 4 554
501. Chyťová Marcela YC LS Brno 3 4 552
502. Šírek Martin Sokol Palkovice 6 4 547
503. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 4 542
504. Chalupský Tomáš YK CERE Plzeň 1 4 513
505. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 4 4 488
506. Hron Petr PS Eletrika 4 4 460
507. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 4 431
508. Ladislav Hyrš JK Ostrava Poruba 1 4 427
508. Martin Pospíšil Jachtklub Brno 1 4 427
510. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 5 4 422
511. Maršík Karel Chemička Ústí 5 4 417
512. Hruby Karel Jachtklub Brno 3 4 401
513. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 4 396
513. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 1 4 396
513. Zelený David SK Yachting Styl 1 4 396
513. Karáčo Tom Jachtklub Brno 1 4 396
513. Švec Petr SK Yachting Styl 1 4 396
518. Trcka Martin Baník Most 1 4 374
519. Mrzíková Lenka YC Neratovice 1 4 343
519. Kořanová Jája YC Neratovice 1 4 343
521. Fišer Roman JK Královská 4 4 331
522. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 313
523. Starý Martin Slavoj Hluboká 2 4 300
524. Cintl Vaclav JK Česká Lípa 2 4 294
525. Alexa Miloš YC LS Brno 4 4 286
526. Lipenský Martin 3 4 272
527. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 4 268
528. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 4 255
529. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 4 234
530. Bartošek Petr YC Znojmo 6 4 223
531. Myslík Jan YC RODOP 1 4 218
531. Švík František YC RODOP 1 4 218
533. Broul Stanislav Delfín Jablonec 7 4 217
534. Vyplet Petr YK CERE Plzeň 3 4 215
535. Podhorec Štefan YC Kladno 6 4 167
536. MArtina Koutna YC Bystrc Brno 1 4 145
537. Staněk Jan YC Doksy 8 4 139
538. Beneš Vlasta Vodní stavby Pha 2 4 127
539. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 4 112
540. Radek Smetana Lokomotiva Plzeň 1 4 105
540. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 4 105
542. Diviš Karel YC Doksy 1 4 050
543. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 4 037
544. Janda Martin ASK Lovosice 2 4 020
545. Fanta Mirek YC LS Brno 1 4 016
545. Sklenař Petr YC Neratovice 1 4 016
547. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 4 015
548. Soukal Miloslav YC Neratovice 5 4 012
549. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 974
550. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 3 961
551. Bekrová Gabriela Sokol Tovačov 3 3 955
552. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 952
553. Prochazka Zdenek ASK Lovosice 3 3 950
554. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 3 947
555. Soukal Miroslav YC Neratovice 1 3 942
556. Kramář Jiří JK Česká Lípa 9 3 934
557. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 3 913
558. Vacková Danuše YC Solenice 10 3 902
559. Fero Koch YK CERE Plzeň 1 3 888
559. Petr Pěč YK CERE Plzeň 1 3 888
559. Milos Václav YK CERE Plzeň 1 3 888
562. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 3 866
563. Rudolf Lidarik YC LS Brno 1 3 856
564. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 3 850
565. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 3 843
566. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 834
567. Janáček Martin YC LS Brno 1 3 784
567. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 784
567. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 784
567. Sivý ml. Josef Slavoj Hluboká 1 3 784
571. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 3 782
572. Novotný Antonín TJ Rapid Brno 5 3 776
573. Vaidisova Katerina JK Sokolov 3 3 770
574. Cirh Václav JK Česká Lípa 1 3 743
575. Kvasník Milan YC Neratovice 1 3 741
575. Verner Jarda JK Toušeň 1 3 741
577. Preibischová Monika 2 3 740
578. Lejhanec David YC Pardubice 1 3 680
579. Libor Procházka YC Neratovice 1 3 677
579. Jan Štrunc YC Neratovice 1 3 677
579. Ivan Šenkýř YC Neratovice 1 3 677
579. Milan Struha YC Neratovice 1 3 677
579. Jan Struha YC Neratovice 1 3 677
584. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 657
585. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 5 3 640
586. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 636
587. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 3 631
588. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 9 3 628
589. Krejčiřík Jan YC LS Brno 2 3 626
590. TRCKA MARTIN Baník Most 1 3 625
591. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 3 622
592. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 3 618
593. Michal Šára Sokol Dobřichovice 1 3 604
594. Kupská Markéta YC LS Brno 6 3 569
595. Krásný Petr Jachtklub Brno 5 3 554
596. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 544
596. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 3 544
598. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 6 3 543
599. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 3 541
600. Miloš Václav YK CERE Plzeň 1 3 515
600. Tomáš Chlapec YK CERE Plzeň 1 3 515
602. FENCLOVA Veronika YC Praha 12 1 3 513
603. Handl Erich YC Kladno 6 3 511
604. Zárubová Michaela JK Cheb 2 3 494
605. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 3 3 481
606. Mayerbergrová Ilona YC LS Brno 1 3 469
606. Soldát Martin YC SaS 1 3 469
608. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 3 466
609. Švarc Roman JK Staré Splavy 2 3 457
609. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 3 457
611. Homola Michal ČYK 8 3 456
612. Kynčl Jan LK Štěchovice 3 3 453
613. Fantová Kateřina YC LS Brno 2 3 445
614. Hiršnál Jan JK Česká Lípa 1 3 443
615. Polidarová Markéta JK Cheb 3 3 437
616. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 3 435
617. Kovář František MEZ VSETÍN 4 3 434
618. Češka Jiří YC Kovářov 3 3 418
618. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 3 418
620. Novák Adam Sokol Dobřichovice 8 3 410
621. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 7 3 401
622. Cintl Václav st. JK Česká Lípa 3 3 400
622. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 2 3 400
624. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 3 391
625. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 375
625. Marvalová Eva ČYK 1 3 375
627. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 3 374
628. Vlastimil Lasztowka KJ Těrlicko 1 3 370
628. Buchta Václav KJ Těrlicko 1 3 370
628. Ivan Běhunčík KJ Těrlicko 1 3 370
631. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 3 366
632. Chodura Leopold ČYK 6 3 322
633. Opletal Ladislav JK Olomouc 4 3 308
634. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 3 3 304
635. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 3 277
636. Martin Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
636. Zbynek Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
638. Paruzek Zdenek JK Toušeň 2 3 240
639. Koranova Michaela YC Neratovice 1 3 236
639. Šuláková Adéla YC Neratovice 1 3 236
641. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 3 217
642. CUTKA JAN YC DIM Bezdrev 1 3 216
643. Seidl Simon YC LS Brno 2 3 213
643. Vodacek Tomas YC LS Brno 2 3 213
645. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 211
646. Moucha Pavel YC Doksy 2 3 206
647. Háma Martin YC Doksy 2 3 204
648. Štorch Petr Chemička Ústí 1 3 200
648. Benada Michal YC Pardubice 1 3 200
648. Chmel Vaclav YC Dvořiště-Lišov 1 3 200
651. Netopilík Zdenek JK Sokolov 3 3 199
652. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 5 3 184
652. Bachtík Lukáš YC CERE 6 3 184
654. Culakova Adela YC Neratovice 2 3 179
654. Koranova Michaela YC Neratovice 2 3 179
656. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 3 177
656. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 2 3 177
658. Přidal Radim JK Prostějov 3 3 168
659. Čermáková Eva JK Toušeň 2 3 120
660. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 3 119
661. Václav Pour Slavoj Hluboká 1 3 096
661. František Svatoš TJ Jiskra Třeboň 1 3 096
661. Emil Kuš Slavoj Hluboká 1 3 096
664. Sinova Alexandra ČYK 2 3 090
665. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 3 073
666. Hejna Jan Baník Ostrava 3 3 065
666. Lipový Vladimír Baník Ostrava 3 3 065
668. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 4 3 058
669. Šesták Vaclav YC DIM Bezdrev 1 3 055
670. Johana Koranova YC Neratovice 1 3 051
670. Lenka Mrzílková YC Neratovice 1 3 051
672. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 4 3 045
673. Šmídová Božena YC Neratovice 5 3 036
674. Filip Václav YK CERE Plzeň 1 3 031
674. Marie Krausová YK CERE Plzeň 1 3 031
674. Václavková Inna YK CERE Plzeň 1 3 031
674. Lucia Končeková YK CERE Plzeň 1 3 031
674. Miriam Jančušková YK CERE Plzeň 1 3 031
679. Jegorovová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 3 029
680. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 3 018
681. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 015
682. Richter Zdeněk YC Doksy 1 3 012
683. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 3 010
684. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 3 007
685. Tóth Martin ČWA 2 3 000
686. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 2 996
687. Audy Petr Jachtklub Brno 6 2 995
688. Havelka Jakub ČYK 1 2 994
688. Svozilová Hana Sokol Tovačov 1 2 994
688. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 994
688. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 994
688. Schwarzová Markéta Jachtklub Brno 1 2 994
688. Karas Tomáš YC Neratovice 1 2 994
688. Kozelská Markéta YC CERE 1 2 994
695. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 2 980
696. Jakub Napravnik ČYK 1 2 979
696. Milan Jeništa Sokol Dobřichovice 1 2 979
698. Rečka Jiří 4 2 978
699. BLATECKY David Jachtklub Brno 1 2 962
700. Hrnčál Milan YC Pardubice 8 2 960
701. Novotny Jiri ASK Lovosice 2 2 933
702. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 2 926
703. Novák Michal JK Ostrava Poruba 4 2 920
704. Lejhanec Jiří ing. YC Pardubice 1 2 918
705. Riedel Ota VS Duchcov 2 2 914
705. Polák Jiří VS Duchcov 2 2 914
707. Baláš Pavel YK CERE Plzeň 1 2 891
707. Petr Oupický YK CERE Plzeň 1 2 891
707. Sluka Milan YK CERE Plzeň 1 2 891
707. Jakeš Martin YK CERE Plzeň 1 2 891
707. Kříž Radislav YK CERE Plzeň 1 2 891
707. Horák Jaroslav YK CERE Plzeň 1 2 891
713. Altman Jiří Císařská louka 3 2 890
714. Jelínek Petr YK CERE Plzeň 1 2 887
714. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 2 887
714. Liška Martin YK CERE Plzeň 1 2 887
717. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 873
718. Rotter Arnošt JK Olomouc 4 2 864
719. Martin Háma YC Doksy 1 2 847
719. Miloslav Pokorný YC Doksy 1 2 847
719. Zdeněk Dražil YC Doksy 1 2 847
722. Tkadlec Viki JK Toušeň 1 2 838
722. Škoda Michal YC Neratovice 1 2 838
722. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 2 838
725. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 828
726. Šidýlek Jiri Bohemia Poděbrady 1 2 812
726. Trenzová Karolina Jachtklub Brno 1 2 812
726. König Josef SK Poseidon 1 2 812
726. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 2 812
726. Jean-Baptiste Janča YC LS Brno 1 2 812
726. Sindylkova Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 812
732. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 810
733. Lambl Vojtech YC Neratovice 2 2 806
734. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 9 2 797
735. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 6 2 785
735. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 8 2 785
737. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 6 2 774
737. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 8 2 774
739. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 2 770
740. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 759
741. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 2 2 736
742. Soukup Aleš VS Duchcov 5 2 729
743. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 728
744. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 2 723
744. Jan Kratky Slavoj Hluboká 1 2 723
746. Riedel Michal VS Duchcov 3 2 716
747. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 708
748. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 2 702
748. Mayerberg Ivo Jachtklub Brno 1 2 702
750. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 2 685
751. Zimák Petr LS Kroměříž 4 2 673
752. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 8 2 666
753. Novotný Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 661
753. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 661
755. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 638
756. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 2 624
757. Radim Přidal JK Prostějov 1 2 621
757. Petr Utíkal JK Olomouc 1 2 621
759. SOUKUPOVÁ Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 2 619
760. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 2 614
761. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 610
762. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 2 600
763. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 3 2 598
764. Guryča Jan YC CERE 5 2 594
765. Grunzwbik Stanislav YC Říčany 1 2 592
766. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 584
767. Porada Henrich Chemička Ústí 4 2 582
767. Lála Miroslav Chemička Ústí 4 2 582
769. Slama Ivo Jachtklub Brno 1 2 580
770. Blatecký Pat Jachtklub Brno 1 2 556
771. Huk Václav YC LS Brno 2 2 541
772. Lux Arnulf ASK Lovosice 4 2 535
773. Pilařová Tereza JK Sokolov 5 2 524
774. Waas František Lokomotiva Plzeň 5 2 507
775. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 2 2 506
776. Malina Eduard WS Nechranice 3 2 496
777. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 495
778. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 2 457
779. Smolka Milan Sokol Palkovice 4 2 454
780. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 2 452
781. Kocián Pavel YC Krnov 2 2 446
782. Jelínek Jakub Slavia VŠ Plzeň 4 2 441
783. Landkammer Jan YC Neratovice 2 2 437
784. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 2 430
785. Beranek Ivo ASK Lovosice 2 2 429
786. Monika Preibischova 1 2 426
787. Sehnal Libor YC SaS 1 2 412
787. Kateřina Chalupová Baník Ostrava 1 2 412
787. Alexandr Pacek KJ Těrlicko 1 2 412
787. CHLUP Zdenek Jachtklub Brno 1 2 412
787. Ďásek František JK Cheb 4 2 412
787. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 1 2 412
787. Jiří Šmíd KJ Těrlicko 1 2 412
787. Tichánek Michael Sokol Palkovice 1 2 412
787. Strejček Radim Sokol Palkovice 1 2 412
787. Jan Chalupa Sokol Palkovice 1 2 412
787. Jan Hejna Baník Ostrava 1 2 412
787. Jana Šmídová KJ Těrlicko 1 2 412
799. Štefan Petr T. J. Sokol Vrané II 4 2 402
800. Ircin Pavel TJ Prostějov 1 2 400
801. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 398
802. Kmonicek Jiri YC Pardubice 1 2 383
803. Koskuba David Prazdroj Plzeň 4 2 367
804. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 366
805. Mendik Jan JK Staré Splavy 2 2 362
806. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 2 2 340
807. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 2 2 333
808. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 2 326
809. Hana Procházková JK Královská 1 2 312
809. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 2 312
809. Drahorad Petr JK Cheb 1 2 312
812. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 305
813. Brázdová Petra YC Pardubice 2 2 295
814. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 277
815. Čajčík Karel YC Pardubice 2 2 274
816. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 2 273
816. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 2 273
818. Vacula Karel YC Znojmo 6 2 265
819. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 2 260
820. Čondl Pavel Baník Most 6 2 251
821. Petr Drahorád JK Cheb 1 2 245
822. Ovčička Josef YC Příbram 1 2 244
822. Chudáček Michal N.A.S. YC 1 2 244
824. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 2 2 240
825. Smutna Veronika JK Staré Splavy 1 2 239
825. Laštovka Milan JK Plzeň 5 2 239
827. Procházková Hana JK Královská 3 2 235
828. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 230
829. Karel Hrubý Jachtklub Brno 1 2 219
830. Kucera Petr jun TJ Rapid Brno 1 2 217
831. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 3 2 205
832. Bartosek Petr YC Znojmo 1 2 199
833. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 2 191
834. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 3 2 178
835. Kuhnl Šimon ČYK 3 2 170
836. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 161
837. Donda Jan YC Kladno 5 2 147
838. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 2 2 144
838. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 5 2 144
840. TRCKA Martin Baník Most 1 2 118
841. Zaruba Marek JK Cheb 1 2 110
842. Dostálová Petra JK Staré Splavy 1 2 109
842. Myslík Jan ProYachting Team 1 2 109
844. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 2 099
845. Hotový Karel Baník Most 8 2 091
846. Prochazka Libor ASK Lovosice 2 2 085
847. Hejnová Radka Baník Ostrava 2 2 077
848. Pelikán Martin TJ Rapid Brno 3 2 070
849. Vajsochová Nikola YC Solenice 4 2 068
850. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 2 2 065
851. Kuehnl Šimon ČYK 5 2 064
852. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 063
853. Vacula Libor JK Staré Splavy 1 2 034
853. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 6 2 034
855. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 2 032
856. Solik Jakub JK Česká Lípa 2 2 028
857. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 2 011
858. Michal Zbyněk YK CERE Plzeň 1 2 010
858. Hes Patrik YK CERE Plzeň 1 2 010
858. Kacáková Petra YC Nové Sedlo 1 2 010
861. Lindová Kateřina YC Kladno 2 2 002
862. Malinová Míma IWS Club Nechra 2 1 998
863. Lehečka Zdeněk jn. JK Olomouc 1 1 996
863. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 1 1 996
863. Cerny Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 996
866. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 1 987
867. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 3 1 982
868. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 1 967
869. Hálová Kateřina JK Toušeň 1 1 958
869. Paružek Zdeněk JK Toušeň 1 1 958
871. Vacula Jan YC Znojmo 5 1 954
872. Lejhanecc David YC Pardubice 1 1 940
873. Pšeidl Pavel YC SaS 1 1 937
873. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 937
873. Rychtář Jaromír JK Staré Splavy 1 1 937
876. Valík Tomáš YC Krnov 2 1 936
877. Jakoubek Milan JK Královská 2 1 932
878. CERNY Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 923
879. Polidarová Marketa JK Cheb 1 1 908
880. Peštová Zuzana YC Neratovice 2 1 885
881. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 1 883
882. Prchal Pavel ČYK 2 1 881
883. Čondl Petr Baník Most 8 1 880
884. Kittler Honza YC LS Brno 1 1 876
885. Střítězský Pavel YCL Litomyšl 1 1 870
885. Vomáčka Martin YCL Litomyšl 1 1 870
885. Faltys Jiří YCL Litomyšl 1 1 870
885. Sedláček Jiří YCL Litomyšl 1 1 870
885. Sedláček Miroslav YCL Litomyšl 1 1 870
885. Vomáčka Josef YCL Litomyšl 1 1 870
891. Korbová Helena JK Olomouc 6 1 858
892. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 1 852
893. David Vopálenský PS Eletrika 2 1 850
893. Bohdan Procházka PS Eletrika 2 1 850
893. Petr Hron PS Eletrika 2 1 850
896. Sláma Eduard Jachtklub Brno 1 1 843
897. Mouchová Karlolína YC Doksy 2 1 838
898. Horký Jan ČYK 3 1 832
899. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 3 1 819
899. Skalický Vladimír LK Štěchovice 2 1 819
901. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 814
902. Fetterle David YC Znojmo 3 1 801
903. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 1 1 789
904. Chodura Leopold ČYK 2 1 782
905. Lichý Lukáš 1 1 774
906. Malinová IWS Club Nechra 1 1 769
907. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 1 764
908. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 1 762
909. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 1 760
910. Peterka Mirek YC Neratovice 2 1 758
911. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 3 1 747
912. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 742
913. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 737
914. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 735
915. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 734
915. Sachl Zdenek VS Duchcov 1 1 734
915. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 734
918. Havel Jiří SC Testudo 3 1 728
919. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 727
920. Jiranová Veronika JK Plzeň 5 1 718
921. Ivan Jedlička ČYK 1 1 713
922. Brabec Jan YC Pardubice 2 1 709
923. Aknai Tomáš Baník Ostrava 3 1 693
923. Sojková Kateřina Baník Ostrava 3 1 693
925. Maria Krausová YK CERE Plzeň 1 1 692
925. Monika Mikešová YK CERE Plzeň 1 1 692
927. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 687
928. Svab Tomas JK Staré Splavy 1 1 685
929. Dastych Petr ASK Lovosice 1 1 683
929. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
929. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
932. Outrata Jiri JK Toušeň 1 1 679
933. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 3 1 673
934. Šínová Alexandra ČYK 1 1 668
935. Nosková Zdena TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
936. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
936. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 1 663
938. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 1 656
939. Kuřava Jakub Baník Ostrava 2 1 653
940. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 649
941. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 1 634
942. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 1 629
942. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 3 1 629
944. Hudec Jaromír YK CERE Plzeň 3 1 625
945. Pavel Lederer JK Královská 1 1 608
945. Gruser Přemysl ASK Lovosice 1 1 608
945. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 1 608
948. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 600
948. Ouška Miroslav Chemička Ústí 1 1 600
948. Štěch Stanislav JK Královská 1 1 600
951. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 1 593
952. Halova Katerina JK Toušeň 1 1 583
953. Hykrpova Eliška Jachtklub Brno 1 1 579
954. Toth Martin ČWA 2 1 578
955. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 574
956. Tomáš Valík YC Krnov 1 1 564
957. Novotný Alexej ČWA 1 1 559
958. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 1 556
959. Tomas Vaidis JK Sokolov 1 1 555
960. Kopecký Filip JK Plzeň 4 1 551
961. Venzarová Věra YC Pardubice 4 1 537
962. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 534
962. Dymak Petr YC Vysoké Mýto 1 1 534
964. VAIDISOVA Katerina JK Sokolov 1 1 515
964. Balgar Petr JK Ostrava Poruba 6 1 515
966. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 1 513
967. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 1 511
967. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 1 511
969. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 507
970. Krejča Filip JK Olomouc 6 1 504
971. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 497
972. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 474
973. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 471
973. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 471
975. Sedláček Pavel Slavoj Hluboká 2 1 458
976. Polidar Martin JK Cheb 6 1 450
977. Kucera Petr TJ Rapid Brno 1 1 441
978. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 1 431
979. Ocelková Jindřiška ČYK 4 1 428
980. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 414
980. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 1 414
982. Čulíková Adela YC Neratovice 1 1 412
982. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 1 412
982. Kořanová Michaela YC Neratovice 1 1 412
985. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 2 1 409
986. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 1 408
987. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 407
987. Hrnčál Milan YC Pardubice 3 1 407
987. Grusev Přemysl ASK Lovosice 1 1 407
990. Malínová Míma IWS Club Nechra 1 1 404
991. Podzimek Antonín ČYK 3 1 403
992. Dyčka Jiří YC Krnov 3 1 398
993. Hendrych Vaclav YC Doksy 1 1 395
994. Piňos Jiří TJ Prostějov 3 1 384
995. Bobek Ondra Baník Ostrava 1 1 376
996. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 369
997. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 3 1 367
998. Vajsochrová Nikola YC Solenice 6 1 358
998. Moucha3 Pavel YC Doksy 2 1 358
1000. Korvas Filip ČYK 1 1 356
1000. Švec Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 356
1000. Němec Vojtěch ČYK 1 1 356
1003. Aleš Hrdina YC Příbram 3 1 350
1004. SMETANA Radek Lokomotiva Plzeň 1 1 342
1005. Chudějová Hana YC Neratovice 1 1 333
1005. Lambl Vojtěch YC Neratovice 1 1 333
1007. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 3 1 320
1008. Gaba Ondra YC Krnov 3 1 312
1008. Vlačiha Josef JK Královská 3 1 312
1010. Štěrba Igor YC Znojmo 2 1 309
1011. Ott Vítězslav YC Znojmo 3 1 307
1012. Strambach Ladislav Sokol Mohelnice 1 1 304
1013. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 280
1014. Výška Tom Prazdroj Plzeň 1 1 277
1014. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 277
1016. Orzech Richard Jachtklub Brno 1 1 272
1017. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 260
1018. Brázda Lukáš YC Pardubice 3 1 242
1019. Koubek st. Miroslav WS Nechranice 1 1 241
1020. Hájek Libor JK Cheb 4 1 231
1021. Malinova' Michaela IWS Club Nechra 1 1 212
1022. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 4 1 209
1023. Ott Stanislav YC Znojmo 2 1 206
1024. Koubek Miroslav WS Nechranice 3 1 205
1025. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 1 200
1026. Zobac Jakub JK Staré Splavy 1 1 197
1027. Dostálová Žaneta YC Pardubice 2 1 194
1028. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 187
1028. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 1 1 187
1028. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 187
1028. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
1028. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
1028. Kittler Jan YC LS Brno 1 1 187
1034. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 1 177
1035. Chaloupka Jiří Baník Most 3 1 176
1036. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 1 173
1037. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 2 1 172
1037. John Vladimír ASK Lovosice 2 1 172
1039. SENKYR Ivan YC Neratovice 1 1 170
1040. Žakovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 1 156
1040. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 1 156
1040. Šoupal Miloslav 1 1 156
1040. Cvan Martin YC LS Brno 2 1 156
1044. Řezáč Vít YC Solenice 2 1 148
1045. Škoda Vit YC Neratovice 1 1 139
1046. Koutsky Antonin ASK Lovosice 2 1 137
1046. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 1 137
1046. Celá Barbora YC Znojmo 3 1 137
1049. Krausová Marie YK CERE Plzeň 1 1 130
1049. Gluchová Maria YK CERE Plzeň 1 1 130
1049. Jančušková Miriam YK CERE Plzeň 1 1 130
1049. Kontšeková Lucia YK CERE Plzeň 1 1 130
1053. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 122
1054. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 5 1 111
1055. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 1 108
1055. Kalná Václav YC LS Brno 1 1 108
1057. Brázda Lukáš YC Pardubice 2 1 107
1058. Šímová Petra JK Černá v Pošumaví 1 1 101
1059. Cvach Marek Spartak Modřany 2 1 099
1060. Bezděk David Jachtklub Brno 5 1 091
1061. Snopek Karel T. J. Sokol Vrané II 5 1 089
1062. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 084
1063. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 081
1064. Paruzek Jiri JK Toušeň 2 1 075
1065. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 1 070
1066. Kučera st. Petr TJ Rapid Brno 1 1 069
1066. Hodacova Veronika YC Pardubice 1 1 069
1066. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 069
1066. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 1 069
1070. Lehečka Milan JK Olomouc 4 1 066
1071. Soukupová K. JK Královská 1 1 055
1071. Neaton Oregel JK Královská 1 1 055
1073. Procházka Eduard YC Znojmo 1 1 054
1074. Josef Ovčička YC Příbram 3 1 049
1075. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 1 048
1076. Rešl Matěj VS Duchcov 1 1 045
1077. Škoda Vít YC Neratovice 1 1 043
1077. Tichý Jonáš YC Neratovice 1 1 043
1079. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 1 041
1080. Vich Ondra Sokol Dobřichovice 1 1 032
1081. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 4 1 010
1082. Hulínský Martin ČWA 1 1 009
1083. Tichý Jonáš YC LS Brno 1 1 003
1083. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 1 003
1083. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 1 003
1086. Kušl Emil Slavoj Hluboká 1 998
1086. Novotny Jiri ASK Lovosice 1 998
1088. Ručková Lenka Sokol Palkovice 1 993
1088. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 1 993
1090. Drahorád Petr JK Cheb 1 990
1091. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 989
1092. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 4 987
1093. Vít Lachner YC Neratovice 1 980
1094. Chudejova Hana YC Neratovice 1 978
1095. Míma Malinová IWS Club Nechra 1 973
1096. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 969
1097. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 967
1098. Sláma Ivo Ing. Jachtklub Brno 1 964
1099. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 2 963
1100. Heneš David JK Olomouc 1 962
1101. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 4 957
1101. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 957
1103. Petra Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1103. Martina Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1105. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 3 952
1106. Hanuš Daniel YC Pardubice 2 951
1107. Tobolka Miroslav TJ Jiskra Třeboň 2 950
1108. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 949
1109. Brezíková Bára Prazdroj Plzeň 1 946
1109. Fišer Roman JK Královská 1 946
1111. Ehl Roman Lanškroun VS 1 938
1112. Jeřábek Alfréd YC Vranovská přehr. 2 933
1112. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 933
1114. Fišer Roman JK Královská 1 930
1115. Kleiner Ota YC DIM Bezdrev 1 927
1116. Richard Rakouš PS Eletrika 1 925
1117. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 915
1118. Hrdina Aleš YC Příbram 1 911
1119. Soukup Jiří JK Královská 2 910
1120. Berský Ivan Baník Ostrava 3 909
1121. Součková Barbora Baník Ostrava 2 908
1121. Hodac Pavel Slavoj Litoměřice 2 908
1121. Ministr Jan Baník Ostrava 2 908
1124. Bláha Tomáš JK Plzeň 5 907
1125. Stará Jitka Slavoj Hluboká 1 906
1126. Packová Saša KJ Těrlicko 1 904
1126. Petr Vyplel YK CERE Plzeň 2 904
1126. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 904
1126. Venarová Věra YC Pardubice 1 904
1126. Milan Hájek Lokomotiva Plzeň 2 904
1131. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 903
1132. Holub Miloslav YC Znojmo 2 901
1133. Machovská Ilona NYK & RS 1 892
1134. Herudek Petr YC Krnov 2 890
1134. Černý Jaroslav YC Dyje 2 890
1136. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 885
1137. Michal Juppe Sokol Dobřichovice 1 884
1138. Procházka Jan JK Plzeň 5 883
1139. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 881
1139. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 881
1141. Hudec Vaclav YC Neratovice 1 880
1142. Sláma Antonín YC Dyje 1 879
1143. Opletal Petr JK Olomouc 4 873
1144. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 864
1144. Valhansová Klára ČYK 1 864
1146. Šamšulova Tereza Jachtklub Brno 1 862
1147. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 860
1148. Dráždil Martin YC LS Brno 2 856
1149. Vít Jaroslav JK Plzeň 3 855
1150. Blecha Vlad. JK Královská 1 833
1150. Cejnar Lukáš YC CERE 1 833
1150. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 1 833
1150. Dražková Zd. JK Královská 1 833
1150. Cejnar Matyáš YC CERE 1 833
1155. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 831
1155. Něměc Jiří Slavoj Hluboká 1 831
1155. Knorrova Barbora VS Duchcov 1 831
1158. Altman Jiří Císařská louka 1 821
1159. Malinova Michaela IWS Club Nechra 1 808
1159. Hykrdova Eliska Jachtklub Brno 1 808
1159. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 808
1159. Kupská Markéta YC LS Brno 2 808
1159. Kucera Petr sen TJ Rapid Brno 1 808
1164. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 805
1165. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 1 804
1165. Pavel Pšeidl YC SaS 1 804
1165. Láznička Miloš YC Kovářov 1 804
1168. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 800
1168. Kukačka Pavel ČYK 1 800
1168. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 800
1168. Zelenka Miroslav ČYK 1 800
1172. Pacovský Tomáš YC Kladno 4 799
1173. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 797
1174. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 792
1174. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 792
1174. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 792
1177. Parúžek Jiří JK Toušeň 1 787
1178. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 786
1178. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 786
1178. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 786
1178. Jára Václav TJ Jachting Libštát 1 786
1178. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 786
1178. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 786
1184. Mouchová Karolína YC Doksy 2 785
1185. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 776
1186. Krystík Jan ing. YC Dyje 2 772
1187. Faltysová Natalie Bohemia Poděbrady 1 753
1188. Blahoňovská Jíťa YC LS Brno 1 741
1188. Bilik Jan YC Neratovice 1 741
1190. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 740
1191. Kovaříková Jana YC Dyje 2 738
1191. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 2 738
1193. Jiran Petr TJ Jiskra Třeboň 1 736
1194. Gebhart Antonín JK Cheb 4 731
1195. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 728
1196. Červenková Zuzana YK CERE Plzeň 1 721
1196. Madenas Janis YC CERE 1 721
1196. Jerorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 721
1196. Sehnal Renek YC SaS 1 721
1196. Vladimír Blecha JK Královská 1 721
1201. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 713
1202. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 712
1203. Kramář Jiri JK Česká Lípa 1 707
1203. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 707
1203. Mareček Vít ČYK 2 707
1206. Pavka Petr YC Znojmo 3 703
1206. Jelínek Jiří Císařská louka 1 703
1206. Janatka Jan Císařská louka 1 703
1209. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 697
1210. Gaba Lukáš YC Krnov 2 694
1211. Mouchová Karolina YC Doksy 2 689
1212. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 1 686
1213. Lankammerová Jana YC Neratovice 1 672
1213. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 1 672
1213. Kubát Michal ČYK 2 672
1216. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 655
1217. Kral Karel JK Sokolov 1 653
1217. Novak Adam Sokol Dobřichovice 1 653
1219. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 2 650
1220. Myška František 1 646
1220. Otto Radovan 1 646
1222. Vít Láďa JK Plzeň 1 645
1222. Jiří Střítězký JK Černá v Pošumaví 1 645
1222. Skalický Vlad LK Štěchovice 1 645
1225. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 636
1226. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 635
1227. Martan Jan Lokomotiva Plzeň 1 629
1228. Bradáč Roman YC Znojmo 2 628
1229. Vrabec Jan YC CERE 1 624
1230. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1230. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1232. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 610
1232. Štěpán David Jachtklub Brno 1 610
1234. Orlovský Matúš NOT FOR SAIL 1 606
1234. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 606
1234. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 606
1234. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 1 606
1234. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 606
1234. Voldán František ČYK 1 606
1234. Kačírek Jan YC Kovářov 1 606
1234. Skalová Monika JK Cheb 3 606
1234. Mirovský Petr YC Kovářov 1 606
1234. Nešpor Jaroslav YC SaS 1 606
1234. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 606
1234. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 606
1234. Bejvl Vojtěch SK Pasát NJ 1 606
1247. Dlouhý Jiří 1 595
1247. Vyšín Karel 1 595
1247. Řehánek Tomáš 1 595
1250. Guryča Jan YC CERE 1 594
1250. Mouchová Karolína YC Doksy 1 594
1250. Žižka Zdeněk ČYK 1 594
1253. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 587
1254. Drncová Ivana JK Plzeň 3 580
1255. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 1 578
1255. Kormunda Miloš Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1255. Kopta Miroslav Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1255. Loudín Boh. JK Královská 1 578
1255. Vavřínová Vl. JK Královská 1 578
1255. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 1 578
1261. Kupska Marketa YC LS Brno 1 570
1262. Stachova Katerina Lokomotiva Plzeň 1 562
1263. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 560
1264. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 555
1264. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 555
1266. Horák Marek ČYK 1 554
1266. Cintl Václav ml JK Česká Lípa 1 554
1266. ?indýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 554
1266. Novak Rostislav Jachtklub Brno 1 554
1266. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 554
1271. Cejnar Aleš Císařská louka 1 548
1271. Fišer Roman ml. JK Královská 1 548
1273. Richter Boris YC Krnov 1 541
1273. Špička Josef YC Krnov 1 541
1275. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 2 524
1276. Lovit Harry st. Císařská louka 1 521
1276. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 521
1278. Procházková H JK Královská 1 520
1278. Jakoubek M. JK Královská 1 520
1280. Vysloužil Jan YC Dyje 2 516
1280. Kopecká Hana YC Dyje 1 516
1280. Pešta Jan JK Královská 2 516
1280. Audy Patr Jachtklub Brno 1 516
1284. Rauová Růžena SK Yachting Styl 1 505
1284. Havelka Jan Delfín Jablonec 1 505
1284. Hamouzková Vladislava SK Yachting Styl 1 505
1284. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 505
1284. Janca Jean-Baptiste YC LS Brno 1 505
1284. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 505
1284. Švecová Hana SK Yachting Styl 1 505
1284. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 505
1284. Luža Radomír MEZ VSETÍN 2 505
1284. Opletal František JK Olomouc 3 505
1284. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 505
1284. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 2 505
1284. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 505
1297. Dášek František JK Cheb 1 502
1298. Koubek Z. Slavoj Hluboká 3 496
1298. Svoboda S. Slavoj Hluboká 3 496
1300. Kupská Martina YC LS Brno 1 493
1301. Kovařík Petr YC Dyje 2 492
1302. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 489
1303. Balabán Karel WS Nechranice 1 486
1304. Dymakova Tereza YC Vysoké Mýto 1 481
1304. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 481
1304. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 481
1307. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 479
1308. Havel Jiří SC Testudo 1 469
1308. Chodora Mirek Prazdroj Plzeň 1 469
1308. Petr Němec YC BARRANDOV 1 469
1311. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 456
1311. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 456
1311. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 456
1311. Dušková Barbora TJ Jiskra Třeboň 1 456
1315. Vávra Aleš JK Královská 1 453
1315. Vávra Jar. JK Královská 1 453
1317. Fišer Josef VS Duchcov 1 452
1317. Vacula Karel st. YC Znojmo 1 452
1319. Divácký Antonín YC Dyje 2 437
1320. Podolský Marek YC Znojmo 2 428
1321. Ráža Pavel VS Duchcov 1 427
1322. Vavřinová Vl. JK Královská 1 408
1323. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 405
1324. Jiří Soukup JK Královská 1 404
1324. Šindýlek Vlastimil Dr. Bohemia Poděbrady 1 404
1324. Čermák Josef YC Neratovice 2 404
1324. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 404
1324. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
1324. Kořánová Míša YC Neratovice 1 404
1324. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 404
1324. Jindřich Štěpánek JK Královská 1 404
1324. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 404
1324. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 404
1324. Bažant Jiří VS Duchcov 2 404
1324. Kühnl Šimon ČYK 1 404
1324. Alexandra Nováková YC Nechranice 2 404
1324. Vesely Jaromir JK Staré Splavy 1 404
1324. Vesela Bozena JK Staré Splavy 1 404
1324. Lejhanec Filip YC Pardubice 1 404
1324. Kohn Vlastimil Sokol Tovačov 1 404
1324. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 404
1324. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1324. Kuřil Petr Baník Ostrava 1 404
1324. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 1 404
1324. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1346. Bauer Karel YC CERE 1 402
1346. Trčka Miroslav Baník Most 1 402
1346. Jaromír Hradecký JK Královská 1 402
1346. Bauer Franta YC CERE 1 402
1346. Brožek Pavel SC Testudo 1 402
1346. Pinc Tomáš Baník Most 1 402
1352. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 400
1352. Vlasák František TJ Rapid Brno 1 400
1354. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 396
1354. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 396
1356. Hradecký J. JK Královská 1 386
1356. Hradecký J. JK Královská 1 386
1358. Neaton Oregel JK Královská 1 382
1358. Štěch Stan. JK Královská 1 382
1360. Milfait Jiří 1 376
1360. Štěpánková Kateřina 1 376
1362. Schrollová Eva YC Písek 1 374
1363. Martina Kupská YC LS Brno 1 373
1364. Löwit Harry Císařská louka 1 372
1364. Horal Jan Císařská louka 1 372
1366. Mauchová Kája YC Doksy 1 370
1367. Tichanková Soňa Sokol Palkovice 1 365
1368. Bucha Bohumil Baník Most 1 363
1368. Nohač Radek Baník Most 1 363
1368. Pinc Tomáš Baník Most 1 363
1371. Hradecký Jaromír JK Královská 1 361
1372. Štěpánek J. JK Královská 1 356
1373. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 2 350
1374. Petrák Josef LK Štěchovice 1 344
1375. Podzimek Tonda ČYK 1 343
1376. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 336
1377. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 335
1378. Kučera Milan JK Královská 1 328
1379. Knorr Luděk VS Duchcov 1 323
1379. Krhoutek Petr Prazdroj Plzeň 1 323
1379. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 323
1382. Janák Josef Tatran Praha 1 318
1383. Vlačiha Jos. JK Královská 1 309
1384. Novak Antonin ASK Lovosice 1 303
1384. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 303
1384. Bronec Boris TJ Rapid Brno 1 303
1384. Roubičák Josef TJ Jiskra Třeboň 1 303
1384. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 2 303
1384. Bradáčová Zdenka Jachtklub Brno 2 303
1384. Bubanec Jaroslav ASK Lovosice 1 303
1384. Killarová Alexandra Baník Ostrava 2 303
1392. Jakoubek M. JK Královská 1 302
1392. Procházková H. JK Královská 1 302
1394. Holý Rudolf ČYK 2 300
1395. Wass František Lokomotiva Plzeň 2 299
1396. Satranský Radek YC Pardubice 1 294
1397. Doubner Tomáš YC Kladno 1 277
1397. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 1 277
1397. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 1 277
1397. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 277
1397. Špatný Jiří YC Písek 1 277
1397. Winkler Pavel JK Toušeň 1 277
1403. Ertl Karel YC Dyje 1 261
1404. Klabík Jiří Císařská louka 1 247
1404. Dragoun Dom JK Plzeň 1 247
1406. Vavřínová E. JK Královská 1 231
1407. Podzimek Karel YC Znojmo 1 226
1407. Löwit Harry Císařská louka 1 226
1407. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 226
1410. Soukupová K. JK Královská 1 219
1410. Soukup Jiří JK Královská 1 219
1412. Švolba Jan YC Dyje 2 215
1412. Poláková Svatava YC Dyje 2 215
1414. Bárta Jan JK Královská 1 210
1415. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 206
1416. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1416. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 1 202
1416. Procházka Libor ASK Lovosice 1 202
1416. Šindýlek Micgal Bohemia Poděbrady 1 202
1416. Markéta Kupská YC LS Brno 1 202
1416. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 202
1416. Venyarová Věra YC Pardubice 1 202
1416. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1424. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 198
1424. Lišková Kateřina YK CERE Plzeň 1 198
1426. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 168
1426. Lederer Pavel JK Královská 1 168
1426. Sedláčková Nika Prazdroj Plzeň 1 168
1429. Rathouský J. JK Královská 1 152
1429. Rathouská Z. JK Královská 1 152
1431. Davídek Zdeněk ČYK 1 150
1432. Vávra Jarosl. JK Královská 1 144
1433. Sládeček Petr ČANY 1 139
1434. Stratil Pavel YC Dyje 1 137
1434. Ciprys Ota YC Dyje 2 137
1434. Teplý Jiří, MUDr. YC Dyje 2 137
1434. Pokorný Ladislav YC Dyje 2 137
1434. Šrom Jiří YC Dyje 1 137
1439. Lederer P. JK Královská 1 134
1440. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 131
1441. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 101
1441. Bulín Zdeněk YC Znojmo 2 101
1441. Gerlich Petr Slavoj Český Těšín 1 101
1441. Horká Dana ČYK 1 101
1441. Petrová Kristýna VS Duchcov 1 101
1441. Holotík Miroslav LS Kroměříž 1 101
1441. Zuzana Dražková JK Královská 1 101
1441. Bohumil Křivohlavý JK Královská 1 101
1441. Pešta Jan JK Královská 1 101
1441. Heřmanová Jan Prazdroj Plzeň 1 101
1441. Nuc Mario JK Plzeň 1 101
1441. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 1 101
1441. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 101
1441. Muchová Karolína YC Doksy 1 101
1455. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 0
1455. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 0
1455. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 0
1455. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 0
1455. Přikryl Václav YC Dyje 1 0
1455. Huss Ladislav YC Znojmo 1 0
1455. Pouška Svatopluk Prazdroj Plzeň 1 0
1455. Kafka Ota YC Dyje 1 0
1455. Černý Václav JK Klatovy 1 0
1455. Kalina Jiří YC Dyje 2 0
1455. Marklík Dušan JK Klatovy 1 0
1455. Krabička Jiří YC Dyje 1 0
1455. Fisher Jan JK Cheb 1 0
1455. Pokorný Petr YC Dyje 1 0
1455. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 0
1455. Kalinová Jana YC Dyje 1 0
1455. Janík Tomáš st. YC Dyje 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ