POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2017




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1690 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 21 192 651
2. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 16 178 558
3. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 15 172 404
4. Mlejnek Tomáš SK Štětí 24 149 983
5. Šindelka Ondřej MYK 20 144 481
6. Nevelöš Tibor SK Štětí 21 136 514
7. Himmelová Klára YC Nechranice 22 133 072
8. Nevelöš Adam SK Štětí 21 131 885
9. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 22 129 797
10. Halouzka Jakub MYK 15 128 855
11. Krsička Michal YC CERE 14 125 114
12. Hrubý Jiří SK Štětí 11 123 012
12. Houdek Roman LS Brno 11 123 012
14. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 20 121 401
15. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 32 120 382
16. Kraus Lukáš YC Kladno 19 118 772
17. Maier Michael JK Staré Splavy 14 118 600
18. Sivý Josef Slavoj Hluboká 16 116 626
19. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 113 982
20. Roček Roman YC Neratovice 17 112 854
21. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 15 107 764
22. Novotný Štěpán JK Cheb 16 106 289
23. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 16 99 981
24. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 97 747
25. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 96 319
26. Vacula Martin JK Staré Splavy 15 95 522
27. Žáček Jiří Baník Ostrava 22 94 724
28. Štursová Lucie ČYK 18 94 070
29. Viták František JK Plzeň 14 92 713
30. Vychová Zuzana YC Neratovice 12 91 168
31. Palkovský Tomáš SK Štětí 12 91 055
31. Storch Petr Chemička Ústí 12 91 055
33. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 11 90 205
34. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 10 90 201
35. Gebhart Zdeněk JK Cheb 17 90 061
36. Piňosová Kristýna JK Prostějov 21 87 826
37. Teplý Viktor Jachtklub Brno 9 86 626
38. Pavlišová Michaela YC Kovářov 9 86 423
39. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 12 85 612
40. Košvica Jakub LS Brno 15 83 562
41. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 12 82 941
42. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 13 82 889
43. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 9 82 568
44. Nápravník Jakub ČYK 13 81 271
45. Tupý Petr LS Brno 20 80 606
46. Svoboda Jan LS Kroměříž 14 80 402
47. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 13 80 042
48. Směšný Marek JK Prostějov 11 79 809
49. Parůžek Jiří JK Toušeň 12 79 299
50. Müller Ondřej SK Štětí 24 78 371
51. Lidařík Rudolf LS Brno 12 78 225
52. Kramplová Annamaria ČYK 13 77 778
53. Bachtík Marek YC CERE 7 77 411
54. Tlapák Vojtěch SK Štětí 27 77 170
55. Verner Jaroslav JK Toušeň 15 77 059
56. Hlaváček Matouš ČYK 13 76 571
57. Nápravníková Kořanov Johana YC Neratovice 13 76 496
58. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 12 75 621
59. Halouzka Jiří MYK 14 75 447
60. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 74 841
61. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 74 818
62. Krsička Lukáš YC CERE 12 74 711
63. Zíma Jakub ČWA 10 74 625
64. Vinkl Petr YC Kladno 21 74 567
65. Viščor Dan LS Brno 17 74 527
66. Rais Michal SK Štětí 24 74 453
67. Kališová Marketa Jachtklub Brno 14 74 177
68. Vychová Eliška YC Neratovice 16 74 101
69. Koštýř Michal SK Tři Sestry YC 8 72 705
70. Hála Petr AYCK 11 72 270
71. Teubnerová Anna ČYK 15 71 796
72. Jedlička Jan YC Neratovice 17 71 690
73. Cintl Václav JK Česká Lípa 15 70 711
74. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 7 68 923
75. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 12 68 661
76. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 11 68 379
77. Jaroš Adam MYK 21 66 850
78. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 15 66 843
79. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 66 498
80. Fiala Petr YC Neratovice 8 65 579
81. Kaltounková Klára ČYK 12 64 769
82. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 16 63 691
83. Himmel Jiří YC Nechranice 20 62 656
84. Kvasnik Milan YC Neratovice 14 62 637
85. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 23 62 633
86. Křenková Monika LS Brno 16 62 583
87. Rameš Ivan JK Česká Lípa 16 62 431
88. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 9 62 302
89. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 11 62 272
90. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 17 62 190
91. Plodek Adam YC Pardubice 20 61 565
92. Rek Adam ČYK 11 61 249
93. Zima Tomáš YC Kladno 8 61 009
94. Kubový Martin JK Toušeň 7 60 714
95. Mareček Šimon Jachtklub Brno 11 60 372
96. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 22 60 245
97. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 60 202
98. Bína Daniel JK Staré Splavy 5 59 817
99. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 59 318
100. Nejezchleba Jakub LS Brno 16 58 639
101. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 4 58 488
102. Winkler Adam YC Neratovice 11 57 698
103. Švíková Bára YC CERE 16 57 675
104. Švíková Kateřina YC CERE 13 57 135
105. Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 56 829
106. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 14 56 674
107. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 55 980
108. Bezděková Martina Jachtsport Brno 10 55 966
109. Ondíková Petra YC Velké Dářko 14 55 775
110. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 55 614
111. Kučera Matěj TJ Lanškroun 10 55 045
112. Hálová Lucie JK Toušeň 17 55 018
113. Valenová Barbora JK Olomouc 20 54 648
114. Kořan Petr YC Neratovice 12 54 516
115. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 54 048
116. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 53 363
117. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 52 950
118. Neumann Lukáš YC RODOP 10 52 797
119. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 18 51 331
120. Keblová Lucie ČYK 13 51 261
121. Jochovič Josef YC Neratovice 9 51 227
121. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 8 51 227
123. Outrata Jiří JK Toušeň 14 51 152
124. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 50 622
125. Sladký Martin ČWA 9 49 262
126. Košťál Petr YC Pardubice 11 49 101
127. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 48 943
128. Kořanová Michaela YC Neratovice 15 48 311
129. Čermák Jaroslav YC Pardubice 10 47 945
130. Tlapáková Zuzana SK Štětí 23 47 845
131. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 47 781
132. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 47 389
133. Nuc Mario JK Plzeň 11 47 190
134. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 16 46 765
135. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 46 540
136. Kršňák Jan VS Duchcov 17 46 488
137. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 46 236
138. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 45 578
139. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 44 820
140. Vřešťál Rudolf LS Brno 5 44 783
141. Lokajíčková Lucie ČYK 15 44 716
142. Ottová Hana Sokol Tovačov 7 44 575
143. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 11 44 258
144. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 44 199
145. Richter Zdeněk YC Doksy 13 43 921
146. Burska Zosia YC CERE 12 43 789
147. Havelka Jakub ČYK 6 43 670
148. Halouzka Michal MYK 10 43 652
149. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 43 508
150. Bryx Petr YC Neratovice 10 43 042
151. Kršňák Jakub VS Duchcov 18 42 755
152. Smrčka Jiří ČYK 14 42 694
153. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 20 42 537
154. Sadílek Adam Delfín Jablonec 13 42 440
155. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 42 284
156. Šimek Karel Slavoj Hluboká 10 42 243
157. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 11 41 564
158. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 13 41 530
159. Ráža Matyáš VS Duchcov 17 41 522
160. Čajčík Jan LS Brno 8 41 431
161. Winklerová Anna JK Toušeň 12 40 971
162. Košata Lukáš ČYK 14 40 670
163. Moucha Pavel YC Doksy 14 40 641
164. Kafka Roman YC Velké Dářko 15 40 296
165. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 14 39 911
166. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 16 39 716
167. Škvařil Patrik LS Brno 27 39 655
168. Cvikrová Michaela ČYK 16 39 334
169. Hrubý Pavel ČWA 8 39 263
170. Křížek David Lokomotiva Plzeň 8 38 866
171. Čermák Petr YC Kladno 7 38 846
172. Hudec Adam YC Neratovice 15 37 937
173. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 11 37 918
174. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 37 721
175. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 8 37 705
176. Vacula Karel YC Znojmo 9 37 694
176. Vacula Jan YC Znojmo 9 37 694
178. Kováčová Tereza JK Prostějov 13 37 671
179. Žalud František ČYK 16 37 452
180. Winkler Pavel JK Toušeň 6 37 349
181. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 37 325
182. Slíva Martin ČWA 6 37 246
183. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 37 159
184. Fanta Miroslav LS Brno 15 36 939
185. Viščorová Nela LS Brno 17 36 740
186. Justová Anna LS Brno 15 36 544
187. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 15 36 543
188. Plecitý Martin JK Toušeň 7 36 490
189. Bidlová Jitka LS Brno 12 36 152
190. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 36 104
191. Trčka Martin YC RODOP 5 36 093
192. Mojdlová Kateřina YC Kladno 15 35 984
193. Košatová Lucie ČYK 8 35 980
194. Wehrenbergová Anna YC Kladno 9 35 857
195. Čáp Milan YC Neratovice 4 35 739
196. Zanker Zbyněk SK Štětí 11 35 733
197. Mojdl Ondřej YC Kladno 15 35 634
198. Kramář Petr JK Česká Lípa 7 35 617
199. Janderová Klára YC SaS 14 35 525
200. Richterová Eliška YC Pardubice 10 35 441
201. Kulík Martin YC RODOP 5 35 339
202. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 35 306
203. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 35 271
204. Říčanová Nicol SK Štětí 12 35 128
205. Popov Adam ČYK 16 34 947
206. Kališová Lenka Jachtklub Brno 11 34 563
207. Procházka Filip YC Neratovice 3 34 443
208. Štrunc Jan YC Neratovice 8 34 419
209. Kmenta Martin Jachtklub Brno 13 34 401
210. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 11 34 217
211. Hošek Libor JK Česká Lípa 8 34 009
212. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 11 33 920
213. Myška Filip IWS Club Nechra 5 33 495
214. Postránecký František YC Neratovice 11 33 454
215. Vaszi Mikuláš SK Štětí 15 33 447
216. Pourová Barbora ČYK 8 33 266
217. Drda David Delfín Jablonec 12 33 146
218. Babický Josef JK Česká Lípa 12 33 125
219. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 33 090
220. Pavlíček Zdeněk YC Regent 9 33 062
221. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 33 030
222. Sadílková Nela Delfín Jablonec 10 33 012
223. Hála Jan AYCK 10 32 908
224. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 9 32 574
225. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 12 32 489
226. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 32 444
227. Mrzílková Lenka YC Neratovice 12 32 177
228. Kolářová Terezie Orthodocks YC 9 32 081
229. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 31 875
230. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 23 31 813
231. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 31 757
232. Postránecká Klára YC Neratovice 9 31 651
233. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 31 524
234. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 8 31 491
235. Horváth Vojtěch ČYK 2 31 394
236. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 9 31 372
237. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 15 31 357
238. Klíma Vojtěch ČYK 18 31 323
239. Bezušková Jana YC Neratovice 6 31 243
240. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 5 31 050
241. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 10 30 888
242. Stejskal Max YC Neratovice 9 30 783
243. Musil Tomáš YC RODOP 3 30 418
244. Paigerová Vanda YC CERE 15 30 340
245. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 8 30 238
246. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 12 29 781
247. Živná Veronika YC PanCzech 8 29 774
247. Živná Kateřina YC PanCzech 8 29 774
249. Jozíf Martin YC Pardubice 5 29 724
250. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 29 606
251. Tomek Milan NOT FOR SAIL 3 29 430
252. Hasman Radim YC Kladno 11 29 296
253. Raška Marek ČWA 11 29 284
254. Valouch Libor JK Olomouc 19 29 247
255. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 11 29 223
256. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 29 189
257. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 12 29 066
258. Vítovec Matěj YC CERE 11 29 041
259. Hendrych Václav YC Doksy 5 28 965
260. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 8 28 726
261. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 9 28 638
262. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 28 547
263. Košťálová Bára YC Pardubice 9 28 415
264. Kupka Petr ČYK 3 28 299
265. Tkadlecová Sára JK Toušeň 5 28 163
266. Matoušková Eva ALT Melges 24 3 27 861
267. Majchrák Kristian ČYK 8 27 714
268. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 27 702
269. Kala Roman YC Doksy 10 27 695
270. Sedláček Petr JK Prostějov 19 27 672
271. Audy Dan Jachtklub Brno 8 27 663
272. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 27 532
273. Štantejský Jan ALT RS 6 27 461
274. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 27 323
275. Záruba Vladimír JK Cheb 7 27 255
276. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 12 27 224
277. Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 27 049
278. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 13 26 665
279. Jirounek Kamil YC CERE 2 26 654
280. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 12 26 592
281. Zárubová Michaela JK Cheb 7 26 434
282. Brabec Václav YC CERE 6 26 423
283. Horký Adam ČWA 4 26 165
284. Drahorád Petr JK Cheb 9 26 089
285. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 5 25 780
286. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 16 25 639
287. Holubová Tereza ČYK 10 25 460
288. Olša Jiří LS Brno 5 25 348
289. Hartig Bartoloměj YC Doksy 16 25 053
290. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 24 902
291. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 24 800
292. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 24 767
293. Bauerová Markéta YC CERE 10 24 753
294. Kašpar Antonín YC CERE 7 24 713
295. Stibůrková Eliška ČYK 15 24 660
296. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 14 24 382
297. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 24 202
298. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 24 151
298. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 24 151
300. Rašková Adéla ČWA 7 24 129
301. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 10 24 068
302. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 6 24 064
303. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 9 23 828
304. Pavlík Jiří LS Brno 12 23 788
305. Medek Pavel VS Duchcov 16 23 728
306. Himmel Jiří YC Nechranice 7 23 689
307. Šilhavý Jaromír YC Kladno 17 23 465
308. Krsička Martin YC CERE 9 23 389
309. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 23 314
310. Vašek Robin ČYK 3 23 198
310. Kovařík Jan ČYK 3 23 198
312. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 23 197
313. Motal Filip ČYK 17 23 137
314. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 23 114
315. Haltmarová Dominika YC SaS 2 23 048
316. Chalupník Miloslav YC Dyje 3 23 032
317. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 22 882
318. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 22 851
319. Lambl Vojtěch YC Neratovice 10 22 790
320. Sehnal René YC SaS 5 22 396
321. Mrázová Sylvia ALT RS 10 22 349
322. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 22 325
323. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 7 22 171
324. Pavlíková Barbara YC CERE 8 22 128
325. Janota Jonáš ČYK 15 22 116
326. Richter Jan YC Pardubice 10 21 867
327. Chlebna Milan YC Kovářov 4 21 861
328. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 21 810
329. Klíma Ondřej YC Doksy 16 21 719
330. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 11 21 507
331. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 9 21 286
332. Vlachová Veronika YC Neratovice 10 21 118
333. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 15 21 019
334. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 13 21 002
335. Škoda Michal YC Neratovice 11 20 919
336. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 20 892
337. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 8 20 889
338. Machovský Jan ALT Vaurien 5 20 856
339. Falta Miroslav ALT Tornado 6 20 641
340. Ronovský Jonáš ČYK 14 20 538
341. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 20 444
342. Kubů Jáchym YC Pardubice 9 20 440
343. Huk Vítězslav LS Brno 13 20 331
344. Bauerová Šárka YC CERE 7 20 254
345. Ott Adam Jachtklub Brno 9 20 126
346. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 11 20 063
347. Vlach Martin YC Neratovice 10 19 994
348. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 19 977
349. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 19 917
350. Kříž Jan SK Štětí 18 19 850
351. Korych Pavel YC Kladno 7 19 775
352. Hrabalová Veronika YC SaS 3 19 639
353. Trnavský Martin Jachtklub Brno 7 19 631
354. Bartoš Richard YC Lískovec 6 19 554
355. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 19 541
356. Štruncová Michaela YC Neratovice 10 19 489
357. Procházka Libor YC Neratovice 7 19 441
358. Čech Petr YC DIM Bezdrev 6 19 371
359. Rešl Pavel VS Duchcov 14 19 364
360. Otevřel Pavel LS Brno 12 19 299
361. Dítětová Tereza YC Neratovice 16 19 274
362. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 7 19 029
363. Netík Pavel YC Velké Dářko 8 19 022
364. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 6 18 993
365. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 987
365. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 987
365. Sovadina Petr LS Kroměříž 8 18 987
368. Šebková Kristýna LS Brno 8 18 976
369. Buřil Miloš ALT RS 9 18 920
370. Buchar Petr YC CERE 10 18 906
371. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 18 753
372. Loužek Karel JK Plzeň 11 18 580
373. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 4 18 523
374. Buchtová Sarah LS Brno 15 18 497
375. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 7 18 298
376. Kaláb Jindřich VS Duchcov 10 18 282
377. Veselý Štěpán YC Pardubice 8 18 281
378. Šuvarský Jaroslav Newton YC 3 18 129
379. Schwarzová Markéta YC CERE 4 18 044
380. Machovská Lucie ALT Vaurien 4 18 042
381. Mareš Miloš YC Kladno 10 18 033
382. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 5 17 900
383. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 8 17 795
384. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 17 781
385. Slívová Jana YC Nechranice 4 17 757
386. Prokýšek Petr Orthodocks YC 7 17 585
387. Bezděk David Jachtsport Brno 3 17 537
388. Karhánek Jiří YC SaS 6 17 507
389. Dadák Lukáš LS Brno 11 17 466
390. Hýža Petr Jachtklub Brno 4 17 423
391. Guryča Nikola YC CERE 5 17 096
392. Kvyšnovský Michael ČWA 3 16 980
393. Vacula Jiří JK Staré Splavy 17 16 842
394. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 7 16 631
395. Šindelka Jakub MYK 13 16 617
396. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 16 586
397. Švihlík Martin YC RODOP 1 16 557
397. Buček Martin YC RODOP 1 16 557
397. Křížek David YC RODOP 1 16 557
400. Sláma Eduard YC Neratovice 2 16 522
401. Křenková Kristýna LS Brno 14 16 514
402. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 16 497
403. Lorenz Alan JK Česká Lípa 6 16 384
404. Blatecký David Jachtklub Brno 4 16 292
405. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 16 262
406. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 16 188
407. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 15 855
408. Soukup Aleš VS Duchcov 13 15 842
409. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 15 15 836
410. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 5 15 803
411. Klusáčková Radka LS Brno 10 15 745
412. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 735
413. Dudák Marek YC CERE 4 15 700
414. Kraus Jan YC Kladno 7 15 644
415. Labuda Ondřej LS Brno 6 15 558
416. Iljuchin Ilja ALT RS 5 15 538
417. Povolný Adam YC CERE 6 15 483
418. Bryxová Lucie YC Neratovice 10 15 435
419. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 4 15 395
420. Chalupníková Kateřina Jednoráz.licence 1 15 325
421. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 15 235
422. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 10 15 222
423. Moučková Hana YC Velké Dářko 7 15 213
424. Valdhansová Klára ČYK 4 15 133
425. Bauer František YC CERE 4 15 131
426. Borkovec Bořek ČYK 12 15 124
427. Babický Roman JK Česká Lípa 3 15 114
428. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 15 082
429. Vácha Martin LS Brno 3 15 071
430. Krejza Filip ALT FB 3 15 070
431. Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 055
432. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 4 14 983
432. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 4 14 983
434. Košťálová Anna YC Pardubice 4 14 982
435. Kuklík Radek LS Brno 10 14 968
436. Diviš Ivo YC Dyje 4 14 794
437. Motal Adam ČYK 16 14 783
438. Polák Pavel ČYK 2 14 661
438. Veselý Vladislav ČYK 2 14 661
438. Kovařík Jan YC SaS 2 14 661
441. Synková Anna LS Brno 10 14 627
442. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 14 605
443. Pinďák Josef SK Štětí 5 14 550
444. Pavlovský Josef LS Brno 4 14 515
445. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 14 391
446. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 14 305
447. Sehnal Pavel ČWA 3 14 274
448. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 12 14 233
449. Hálová Anna LS Kroměříž 10 14 185
450. Grecmanová Denisa YC RODOP 1 14 162
450. Mertlová Michaela YC Regent 1 14 162
452. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 8 14 114
453. Dlouhý Radek YC Pardubice 3 14 078
454. Lederer Tomáš VS Duchcov 14 14 063
455. Kmoníček Jiří YC Pardubice 5 14 054
456. Vacula Karel YC Znojmo 8 14 053
457. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 11 13 964
458. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 5 13 853
459. Dvořák Filip Jachtklub Brno 10 13 847
460. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 13 837
461. König Václav YC DIM Bezdrev 9 13 827
462. Dolejš Rudolf ČWA 6 13 793
463. Peterka Miroslav ALT Melges 24 2 13 699
464. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 17 13 694
465. Šilhavý Jiří YC Kladno 7 13 639
466. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 8 13 606
467. Kratochvíl Zdeněk Eduard ALT RS 4 13 587
468. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 7 13 555
469. Pokorný Vojtěch ALT SF 5 13 461
470. Daněk Jan LS Brno 5 13 436
471. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 4 13 380
472. Suchomel Jiří Spartak Modřany 6 13 364
473. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 13 350
474. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 11 13 281
475. Dragoun Dominik JK Plzeň 12 13 265
476. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 13 13 264
477. Mojdl Martin YC Kladno 10 13 243
478. Němec František ALT Tornado 5 13 078
479. Šplíchal Filip JK Plzeň 4 13 009
480. Majchrák Lukáš ALT RS 7 12 985
481. Hýža Vít Jachtklub Brno 11 12 968
482. Páleníčková Aneta YC CERE 6 12 951
483. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 12 945
483. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 12 945
485. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 12 937
486. Hnitka Martin YC Nechranice 4 12 895
487. Motlíková Pavlína JK Cheb 13 12 853
488. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 11 12 839
489. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 12 834
490. Záchvěj Martin YC Neratovice 3 12 808
491. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 10 12 804
492. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 19 12 701
493. Pačanda Roman ČYK 13 12 630
494. Verner Kamil JK Toušeň 5 12 581
495. Stibůrková Tereza ČYK 7 12 517
496. Lassig Jiří JK Staré Splavy 6 12 465
497. Michalčín Jiří SK Tři sestry 2 12 414
498. Kilarová Marie Baník Ostrava 10 12 352
499. Bína Rudolf LS Brno 7 12 317
500. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 12 253
501. Stoklásek Petr SK Tři sestry 3 12 242
502. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 12 223
503. Záruba Adam YC CERE 8 12 202
504. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 5 12 197
505. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 12 141
506. Kučerová Lucie JK Prostějov 5 12 125
507. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 6 12 078
508. Vašík Roman LS Brno 8 12 072
509. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 6 12 050
510. Hanka Vojtěch ČYK 11 12 037
511. Veselá Elena YC Pardubice 9 11 928
512. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 11 832
513. Indrák Václav Sokol Tovačov 8 11 823
514. Novák Vojtěch YC Doksy 15 11 763
515. Kittler Jan LS Brno 2 11 754
516. Havrda Luboš Delfín Jablonec 7 11 752
517. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 2 11 744
518. Pětioká Petra ČYK 2 11 737
518. Kuthan Karel ČYK 2 11 737
520. Schořálek Libor YC Kladno 4 11 714
521. Beneš Jiří YC CERE 14 11 658
522. Hála Jan YC Kladno 5 11 644
523. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 556
524. Zidková Nadine ČWA 11 11 543
525. Vaculka Zbyněk LS Brno 7 11 528
526. Semerád Sebastian ČYK 9 11 491
527. Dvořáková Nela YC Neratovice 11 11 439
528. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 3 11 436
529. Knorr Jindřich VS Duchcov 7 11 240
530. Vaculka Patrik LS Brno 4 11 207
531. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 10 11 196
532. Kališová Markéta Jachtklub Brno 3 11 158
533. Baran Miroslav LS Brno 4 11 149
534. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 5 11 124
534. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 5 11 124
536. Lejhanec David YC Pardubice 8 11 110
537. Jirkovec Zdenek YC RODOP 2 11 075
537. Bobek Pavel YC RODOP 2 11 075
539. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 11 035
539. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 11 035
541. Novák David YC CERE 11 11 022
542. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 10 995
543. Lokajíčková Kateřina ČYK 13 10 955
544. Motl Luboš YC CERE 3 10 871
544. Martinkovičová Monika YC CERE 3 10 871
546. Beerová Eliška SK Štětí 8 10 865
547. Tříska Aleš SK Tři sestry 1 10 832
547. Satoránský Pavel SK Tři sestry 1 10 832
547. Doležal Tomáš SK Tři sestry 1 10 832
550. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 10 802
550. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 802
552. Křenek Miloš LS Brno 9 10 766
552. Brhelová Iva ČYK 12 10 766
554. Wagner David TJ Rapid Brno 5 10 759
555. Audyová Markéta Jachtklub Brno 2 10 750
556. Vinkl Daniel YC Kladno 2 10 741
557. Burda František JK Česká Lípa 16 10 717
558. Hanák Jakub Sokol Tovačov 9 10 713
559. Jenčík Petr ALT RS 6 10 700
560. Vítovec Dan YC CERE 4 10 590
561. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 10 585
561. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 10 585
561. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 10 585
564. Říčan Jaroslav SK Štětí 2 10 559
565. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 10 550
566. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 5 10 535
567. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 10 512
568. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 10 499
569. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 10 450
569. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 10 450
571. Dvořák Jan YC CERE 8 10 438
572. Špaček Matěj YC CERE 11 10 367
573. Podrábská Adéla SK Štětí 12 10 317
574. Skala Pavel JK Cheb 8 10 309
575. Smetana Radek Truc JK Plzeň 4 10 229
575. Škoda Jan Truc JK Plzeň 3 10 229
575. Marek Tomáš Truc JK Plzeň 3 10 229
578. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 10 224
579. Kubeš Fedor LS Brno 3 10 201
580. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 116
581. Holubová Kristýna ČYK 10 10 108
582. Kvašnovský Michael ČWA 1 10 104
583. Ďásek František JK Cheb 8 10 102
584. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 10 096
584. Vítek Martin Jednoráz.licence 1 10 096
584. Hošek Jeroným Jednoráz.licence 1 10 096
584. Pondělíček Aleš Jednoráz.licence 1 10 096
584. Boháč Jiří Jednoráz.licence 1 10 096
584. Klučka Štefan Jednoráz.licence 1 10 096
584. Lauryn Ladislav Jednoráz.licence 1 10 096
591. Vít Ladislav JK Plzeň 8 10 083
592. Konopík Matěj Jachtklub Brno 4 9 981
593. Muzikář David Jachtklub Brno 4 9 977
594. Skála Petr ALT SF 6 9 966
595. Samec Marek Jachtklub Brno 9 9 932
596. Budín Aleš YC CERE 2 9 923
597. Beneš Petr YK Jestřábí 4 9 911
598. Šamšulová Tereza YC CERE 3 9 848
599. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 9 821
600. Dvořák Dalibor ČWA 3 9 780
601. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 9 737
601. Valenta Jan YC CERE 5 9 737
603. Soukal ml. Miroslav YC Neratovice 1 9 720
604. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 5 9 690
605. Daněk Tomáš LS Brno 9 9 668
606. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 9 579
607. Plhoň Eduard SK Tři sestry 3 9 528
608. Štafa Patrick MYK 9 9 368
609. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 6 9 336
610. Vika Tomáš YC CERE 1 9 332
610. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 9 332
610. Šikner Jiří Jednoráz.licence 1 9 332
610. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 9 332
610. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 9 332
610. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 9 332
616. Hrdina Patrik YC RODOP 3 9 317
617. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 9 289
618. Bělehrad Pavel LS Brno 2 9 288
619. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 9 271
620. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 8 9 232
621. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 9 210
622. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 9 208
623. Jarošová Natálie ČYK 3 9 189
624. Skála David ALT SF 4 9 169
625. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 2 9 152
625. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 9 152
627. Svoboda Lukáš YC Neratovice 8 9 151
628. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 9 131
629. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 9 113
630. Tesař David ASK Lovosice 4 9 109
631. Komendová Kateřina TJ Rapid Brno 6 9 079
632. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 8 9 062
633. Pačanda David ČYK 13 8 978
634. Červenka Matouš JK Olomouc 8 8 906
635. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 8 900
636. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 4 8 872
637. Pour Jan Orthodocks YC 6 8 836
638. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 8 808
639. Žlabová Markéta ČWA 4 8 724
640. Kazey Konstantin ALT RS 2 8 610
641. Krob Michal YC Kladno 5 8 570
642. Rezek Richard JK Cheb 10 8 554
643. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 8 532
644. Pešková Adéla LS Brno 10 8 460
645. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 2 8 428
646. Knetig Jindřich LS Brno 2 8 414
646. Baran Maroš LS Brno 2 8 414
646. Horáček Jiří Jachtklub Brno 2 8 414
649. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 8 261
650. Havel Filip YC Neratovice 6 8 245
651. Beerová Anežka SK Štětí 12 8 223
652. Němec Milan KJ Těrlicko 10 8 217
653. Sokol Petr Jednoráz.licence 1 8 169
654. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 164
655. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 8 8 112
656. Doležal Tomáš ČYK 5 8 107
657. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 8 079
658. Hodačová Veronika YC Pardubice 6 8 018
659. Novák Adam YC Doksy 15 7 994
660. Muzikář Josef YC CERE 1 7 983
660. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 7 983
660. Řihošek Aleš Jednoráz.licence 1 7 983
660. Horanská Magdalena Jednoráz.licence 1 7 983
660. Dörrer Miroslav Jednoráz.licence 1 7 983
665. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 7 980
666. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 6 7 975
667. Mahor Martin YK Jestřábí 3 7 971
668. Hatle Maria Stella ČYK 6 7 953
669. Altman Jiří Císařská louka 3 7 950
670. Samcová Klára TJ Rapid Brno 6 7 904
671. Žůrek Adam Jednoráz.licence 1 7 888
672. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 8 7 886
673. Kaiser Ondřej YC Písek 11 7 883
674. Hakl David LS Brno 3 7 880
675. Povolný Adam JK Staré Splavy 8 7 861
676. Kiszka Samuel YC Pardubice 5 7 857
677. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 4 7 844
678. Neckařová Martina TJ Rapid Brno 5 7 830
679. Šmídmajer Lukáš LS Brno 12 7 813
679. Staněk Jan YC Doksy 15 7 813
681. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 4 7 757
682. Srb Dušan Delfín Jablonec 3 7 743
683. Podzimek Antonín ČYK 3 7 742
684. Kašpar Antonín YC RODOP 1 7 707
684. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 7 707
686. Mika Radek YC SaS 7 7 698
687. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 637
688. Staniek Štěpán Orthodocks YC 2 7 636
689. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 7 609
690. Dragoun Ivan JK Plzeň 13 7 571
690. Bříza Petr YC Pardubice 8 7 571
692. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 7 561
693. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 8 7 549
694. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 2 7 531
695. Daněk Michal LS Kroměříž 3 7 522
696. Najvárek Ondřej ČYK 8 7 491
697. Mazgaj Robert ALT RS 4 7 443
698. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 3 7 410
699. Fantová Kateřina LS Brno 5 7 404
700. Košatová Lucie ALT RS 4 7 399
701. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 9 7 392
702. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 2 7 384
703. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 8 7 359
704. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 7 341
705. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 15 7 313
706. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 4 7 241
707. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 7 219
707. Krejza Tomáš Jednoráz.licence 1 7 219
707. Pinďáková Monika SK Štětí 2 7 219
710. Šára Marek Bohemia Poděbrady 9 7 210
711. Žůrek Pavel Orthodocks YC 5 7 196
712. Valenová Klára JK Olomouc 6 7 152
713. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 5 7 101
714. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 7 014
715. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 7 005
716. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 7 002
717. Hejnová Karolína Baník Ostrava 8 6 987
718. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 4 6 986
719. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 6 972
720. Boháček David Bohemia Poděbrady 6 6 939
720. Peterková Lucie Bohemia Poděbrady 6 6 939
722. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 6 937
722. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 6 937
722. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 6 937
722. Solfronková Ludmila Jednoráz.licence 1 6 937
726. Ptáčník Ivan YC Neratovice 5 6 911
727. Hálová Anna AYCK 3 6 897
728. Koláčková Jasmína LS Brno 4 6 860
728. Křiváková Magdalena LS Brno 4 6 860
730. Kovačková Barbora ČYK 9 6 851
731. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 8 6 841
732. Čech Petr ČWA 2 6 837
733. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 6 6 786
734. Maruš Max YC Písek 8 6 768
735. Balzer Robert JK Prostějov 5 6 684
736. Řezníková Michaela YC CERE 7 6 643
737. Matějka Jan Jednoráz.licence 1 6 623
737. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 6 623
737. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 6 623
737. Štrobl Stanislav Jednoráz.licence 1 6 623
741. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 6 581
742. Havelka Daniel JK Plzeň 2 6 561
743. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 5 6 531
744. Hrabálek Michal LS Brno 1 6 484
744. Voráč Pavel LS Brno 1 6 484
744. Štemberk Petr LS Brno 1 6 484
744. Vaníček Michal LS Brno 1 6 484
744. Křížek Pavel LS Brno 1 6 484
749. Kraus Petr Newton YC 1 6 416
749. Fikáček Albert Newton YC 1 6 416
749. Němeček Jiří Newton YC 1 6 416
749. Flek Adam Newton YC 1 6 416
749. Kraus Petr Newton YC 1 6 416
754. Beneš Marián Sokol Palkovice 7 6 411
754. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 6 411
756. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 6 403
757. Neužil Pavel SK Štětí 4 6 394
757. Rada Filip SK Štětí 4 6 394
759. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 4 6 380
760. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 6 367
760. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 6 367
762. Nevelöš Jan SK Štětí 2 6 319
763. Kučera Jan Jachtklub Brno 2 6 307
764. Šulc David YC Nechranice 4 6 255
764. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 6 255
766. Pokoš Radim VS Duchcov 5 6 207
767. Dragoun Vítek JK Plzeň 9 6 177
768. Solfronk Antonín YC Nechranice 3 6 173
769. Šebek Martin LS Brno 1 6 154
770. Valík Jiří YCR Roudnice 7 6 144
771. Hodač Alois Chemička Ústí 6 6 137
772. Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 13 6 034
773. Sobotka Jakub ALT Cat Open 1 5 987
774. Lejčarová Klára ALT RS 2 5 918
775. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 5 903
776. Prax Jakub LS Brno 6 5 864
777. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 8 5 855
778. Hatle Marie Stella ČYK 3 5 823
779. Teplý Jakub YC CERE 11 5 811
780. Motlík Ondřej JK Cheb 6 5 804
781. Dadák Jakub SK Halza 2 5 768
782. Borčická Lucie LS Brno 5 5 763
783. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 5 757
784. Wehrenbergova Petra YC Kladno 4 5 729
785. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 720
785. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 720
785. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 720
785. Spousta Petr LS Brno 1 5 720
789. Kudláček Pavel Jednoráz.licence 1 5 695
790. Kafka Richard YC Velké Dářko 4 5 688
791. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 5 678
792. Frohlich Denis YC Kladno 1 5 635
793. Štursová Pavla YC Nelahozeves 7 5 633
794. Konupčík Michal SK Halza 1 5 600
794. Třeštík Patrik SK Halza 1 5 600
794. Červinka Vít SK Halza 1 5 600
794. Filip Martin SK Halza 1 5 600
794. Třeček Zdeněk SK Halza 1 5 600
794. Hrňa Jan YC Kovářov 1 5 600
794. Kubeš Jiří Jednoráz.licence 1 5 600
801. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 5 558
802. Buřil Adam ČYK 2 5 488
803. Krejčiřík Daniel LS Brno 9 5 481
804. Gebhart Jan JK Cheb 2 5 472
805. Dvořák Radim YC Kladno 5 5 460
806. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 5 454
807. Svobodová Sára YC Lískovec 3 5 451
808. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 5 359
808. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 5 359
810. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 6 5 336
811. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 5 5 327
812. Zelinka Jiří YC CERE 1 5 321
812. Kaprálová Libuše YC SaS 1 5 321
812. Zelinková Alena YC CERE 1 5 321
812. Polanský Jiří ČWA 1 5 321
812. Staněk Jiří ČWA 1 5 321
817. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 5 5 307
818. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 4 5 301
819. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 5 284
819. Holý Ivo Baník Ostrava 5 5 284
821. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 5 235
822. Štěpán David Jachtklub Brno 6 5 218
823. Holub Adam Jachtklub Brno 7 5 217
824. Kabát Petr Jednoráz.licence 1 5 211
825. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 6 5 189
826. Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 1 5 161
827. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 5 136
828. Doleček Roman YC Kladno 1 5 106
828. Drozen Milan YC Kladno 1 5 106
828. Narelik Maxim YC Kladno 1 5 106
831. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 5 5 100
832. Voskovec Filip YC Kladno 1 5 089
833. Adamcová Jiřina LS Brno 5 5 050
834. Sluka Zdeněk ALT Melges 24 3 5 047
834. Zgraja Martin ALT Melges 24 3 5 047
836. Trousílek Jan Petr ČYK 3 5 045
837. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 5 5 043
837. Kuncová Jitka JK Sokolov 5 5 043
839. Novohradský Filip YC Pardubice 6 5 027
840. Kováč Richard JK Prostějov 5 4 980
841. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 4 963
841. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 4 963
843. Neuvirtová Natálie YC CERE 2 4 950
844. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 4 4 930
845. Zárubová Michaela YC RODOP 1 4 921
845. Baran Miroslav LS Brno 1 4 921
847. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 6 4 906
848. Haken Vladimír WS Club VD 4 4 904
849. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 5 4 830
850. Guryča Jan YC CERE 1 4 824
850. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 4 824
852. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 7 4 779
853. Buchta Jan ALT FB 5 4 763
854. Novotný Václav JK Cheb 3 4 749
855. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 4 747
856. Vašík Martin LS Brno 4 4 726
857. Buchtová Agnes LS Brno 12 4 725
858. Berg Petr VS Duchcov 6 4 706
859. Regetskiy Artem VS Duchcov 10 4 647
860. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 4 628
861. Hlavsa Vilém YC Krnov 5 4 599
862. Vymazalová Agáta LS Brno 7 4 585
863. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 557
863. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 557
863. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 557
863. Buchta Václav Jednoráz.licence 1 4 557
863. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 557
868. Nedvědický Alexandr ČYK 1 4 515
869. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 6 4 443
870. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 3 4 429
871. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 2 4 424
872. Vymazalová Karolína LS Brno 6 4 405
873. Černý Matěj JK Cheb 2 4 396
874. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 7 4 391
875. Bláha Martin JK Plzeň 5 4 380
876. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 4 371
876. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 4 371
876. Holečková Michaela Jednoráz.licence 1 4 371
876. Polišenský David Jednoráz.licence 1 4 371
876. Srovnal Pavel Jednoráz.licence 1 4 371
876. Klos Robert Jednoráz.licence 1 4 371
882. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 4 367
882. Holý Zdeněk JK Černá v Pošumaví 1 4 367
884. Skořepová Eva JK Toušeň 3 4 340
884. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 4 340
886. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 4 302
887. Topiarzová Magda YC CERE 2 4 286
888. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 188
889. Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 4 174
890. Mouchová Karolína YC Doksy 3 4 171
891. Rosík Alex YC CERE 3 4 166
892. Vít Jaroslav JK Plzeň 6 4 151
893. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 5 4 140
894. Cákoci Marek YC CERE 6 4 136
895. Knorr Luděk VS Duchcov 3 4 130
896. Čoupek Ondřej LS Brno 6 4 115
897. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 4 114
898. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 4 084
899. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 071
900. Šmídová Pavla YC Neratovice 3 4 068
901. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 4 060
901. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
901. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 4 060
901. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 4 060
901. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 4 060
901. Salomon David Jednoráz.licence 1 4 060
907. Kjuchin Ilja Jednoráz.licence 1 4 047
907. Kazyen Konstantin Jednoráz.licence 1 4 047
907. Pospíšil Martin LS Brno 1 4 047
907. Peterková Nikol Bohemia Poděbrady 1 4 047
911. Janča Jean-Baptiste LS Brno 3 4 046
912. Žižková Hana YC Neratovice 1 4 021
913. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 4 016
914. Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 5 4 015
915. Skála František ČYK 6 4 014
916. Čermák Josef Bohemia Poděbrady 8 3 999
917. Kilarová Jana Baník Ostrava 4 3 979
918. Audy Petr Jachtklub Brno 3 3 968
919. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 3 909
919. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 3 909
921. Pavel Aleš YC CERE 6 3 898
922. Ručka Tomáš YC Kladno 4 3 849
923. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 4 3 842
924. Blažek Martin YC CERE 5 3 835
924. Blažek Marek YC CERE 5 3 835
926. Štefaničiak Matej Jednoráz.licence 1 3 831
927. Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 3 807
928. Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 3 788
929. Bělík Jan JK Sokolov 4 3 786
930. Schwanzer Albert LS Brno 4 3 783
931. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 3 777
932. Hýžová Helena Jachtklub Brno 2 3 770
933. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 3 759
933. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 4 3 759
933. Pavlovská Alexandra Jachtklub Brno 3 3 759
933. Šmídová Pavla Jachtklub Brno 3 3 759
937. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 3 3 751
938. Pečková Markéta YC Nelahozeves 5 3 747
939. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 8 3 715
940. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 3 3 709
940. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 3 3 709
942. Heneš David JK Olomouc 3 3 694
943. Iljuchin Ilja Jednoráz.licence 1 3 689
944. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 6 3 685
945. Dlouhý Lukáš YC CERE 4 3 672
946. Peterka Tomáš ČYK 5 3 656
947. Bílková Lucie Sokol Palkovice 9 3 618
948. Pelar David LS Kroměříž 1 3 607
948. Šírek Josef Jednoráz.licence 1 3 607
948. Tošovský Miroslav Jednoráz.licence 1 3 607
948. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 3 607
948. Čížek Roman Jednoráz.licence 1 3 607
948. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 3 607
948. Jirsa Petr Jednoráz.licence 1 3 607
948. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 3 607
956. Novák Dušan ASK Lovosice 4 3 597
956. Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 597
958. Hála Jakub LS Kroměříž 6 3 594
959. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 3 592
960. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 3 568
960. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 3 568
960. Dedič Marek Jednoráz.licence 1 3 568
960. Ryba Pavel Jednoráz.licence 1 3 568
960. Dohnal Jaroslav Jednoráz.licence 1 3 568
960. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 3 568
960. Mikeska Pavel Jednoráz.licence 1 3 568
967. Šlechta Jiří Jednoráz.licence 1 3 538
968. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 3 493
968. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 3 493
968. Matějka Jan Jednoráz.licence 1 3 493
968. Homolka Miloš Jednoráz.licence 1 3 493
968. Nechvíle Pavel Jednoráz.licence 1 3 493
968. Wicherková Tereza Truc JK Plzeň 1 3 493
974. Žák Michal LS Brno 4 3 432
975. Štolbová Ela ČYK 6 3 403
976. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 388
977. Potecký Pavel Truc JK Plzeň 1 3 368
977. Grecmannová Denisa Truc JK Plzeň 1 3 368
977. Kraynev Pavel Jednoráz.licence 1 3 368
980. Klíma Jáchym ČYK 6 3 362
981. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 3 3 357
982. Seidl Šimon LS Brno 1 3 325
982. Havelka Pavel YC Pardubice 1 3 325
982. Havelka Pavel YC Pardubice 1 3 325
982. Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 3 325
982. Očenašová Nikola Orthodocks YC 1 3 325
987. Provazník Samuel YC Velké Dářko 3 3 321
988. Štengl Michal YC Doksy 2 3 306
989. Petrovský Jan Jachtklub Brno 2 3 283
989. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 3 283
989. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 3 283
989. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 3 283
989. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 3 283
994. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 4 3 261
995. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 8 3 222
995. Pešek Lukáš Spartak Modřany 1 3 222
997. Burdová Michaela YC SaS 4 3 214
997. Bulíř Martin YC SaS 4 3 214
999. Šára Jan YC Neratovice 1 3 200
1000. Musil Pavel Jednoráz.licence 1 3 190
1000. Šafář Jan Jednoráz.licence 1 3 190
1002. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 3 182
1003. Krejčiřík Jan LS Brno 4 3 157
1004. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 116
1005. Blatecký Martin Jachtklub Brno 8 3 087
1006. Manič Petr Chemička Ústí 3 3 083
1007. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 3 068
1008. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 8 3 040
1009. Čajčík Karel YC Pardubice 4 3 036
1010. Beringer Jan YC Písek 8 3 028
1011. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 004
1012. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 003
1013. Kleinová Jana JK ČZU 3 2 984
1014. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 3 2 971
1015. Petrák Jan ALT Tornado 1 2 966
1015. Marek František ALT Tornado 1 2 966
1017. Procházková Petra ASK Lovosice 1 2 951
1017. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 2 951
1019. Cvachová Adéla Spartak Modřany 1 2 924
1019. Cvach Radek Spartak Modřany 1 2 924
1019. Cvach Pavel Spartak Modřany 1 2 924
1022. Pavlovská Alexandra LS Brno 5 2 885
1023. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 3 2 877
1024. Friedl Jakub YC CERE 8 2 875
1025. Janáček Vojtěch LS Brno 3 2 874
1026. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 872
1026. Dubnický Peter Jednoráz.licence 1 2 872
1026. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 2 872
1026. Vild Josef Jednoráz.licence 1 2 872
1026. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 872
1026. Plešinger David Jednoráz.licence 1 2 872
1026. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 2 872
1033. Bočková Simona ALT RS 2 2 869
1034. Balák Martin Jachtklub Brno 3 2 868
1035. Červín Jiří Chemička Ústí 5 2 860
1035. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 5 2 860
1037. Žižkovský Nikita YC CERE 7 2 853
1038. Zíta Tomáš Císařská louka 5 2 834
1039. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 6 2 832
1040. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 3 2 831
1041. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 2 814
1041. Miková Žaneta Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Klas Tomáš Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Frélichová Lucie Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Hrubý Jan Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Střítecký Rudolf Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Záluský Tomáš Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Procházka František Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 2 814
1041. Maňáková Linda LS Brno 1 2 814
1052. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 810
1053. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 3 2 809
1054. Nevřiva Václav LS Brno 1 2 804
1054. Bačík Martin YC CERE 1 2 804
1054. Černošek Ivan LS Brno 1 2 804
1054. Melichar Daniel LS Brno 1 2 804
1054. Hrabálek Jakub LS Brno 1 2 804
1059. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 2 777
1059. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 777
1061. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 2 772
1062. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 7 2 747
1063. Filip Miroslav LS Brno 3 2 745
1064. Bureš Martin TJ Lanškroun 2 2 732
1065. Bartoň Jiří YC CERE 2 2 722
1066. Plecitý Marek JK Toušeň 1 2 711
1066. Král Karel JK Sokolov 2 2 711
1068. Szmaragovski David YC DIM Bezdrev 3 2 693
1069. Kučerová Jana JK Prostějov 5 2 691
1070. Šušková Marie YC Jezero Hlučín 3 2 667
1071. Hajn Ladislav SK Štětí 1 2 642
1072. Josefi Rafael Lokomotiva Plzeň 1 2 637
1072. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 2 637
1074. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 596
1075. Kubů Alvin YC Pardubice 3 2 593
1076. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 2 587
1077. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 7 2 571
1078. Trusíková Hana LS Brno 4 2 569
1079. Kováč Vladimír JK Prostějov 5 2 563
1080. Proček Matěj LS Brno 3 2 541
1081. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 531
1082. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 512
1082. De Roeck Joffrey LS Brno 3 2 512
1084. Löwit Harry Císařská louka 4 2 487
1085. Kučera Michal Chemička Ústí 3 2 466
1086. Ach-Hübner Otakar LS Brno 3 2 460
1087. Koupil Jiří Chemička Ústí 4 2 459
1088. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 444
1088. Černý David Jednoráz.licence 1 2 444
1088. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 444
1088. Vokoun Jan Jednoráz.licence 1 2 444
1088. Koláčný Rudolf Jednoráz.licence 1 2 444
1088. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 444
1094. Spurný Vojtěch JK Olomouc 2 2 429
1095. Provazníková Barbora YC Velké Dářko 2 2 409
1096. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 408
1096. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 2 408
1096. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 2 408
1096. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 2 408
1096. Rudovský Martin Jednoráz.licence 1 2 408
1101. Krejčiříková Karolína LS Brno 5 2 392
1102. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 391
1103. Sehnal Pavel ČWA 1 2 375
1104. Valík David YCR Roudnice 2 2 372
1105. Boráň Marek Jednoráz.licence 1 2 325
1106. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 1 2 312
1107. Kocman Zdeněk ČWA 1 2 306
1108. Čepová Klára YC Krnov 4 2 293
1109. Cihelka Petr JK ČZU 2 2 285
1110. Říhová Jana Sokol Palkovice 1 2 260
1110. Kubáň Vít Jednoráz.licence 1 2 260
1112. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 2 2 259
1113. Kutiš Ladislav Jednoráz.licence 1 2 258
1113. Heczko Marian Jednoráz.licence 1 2 258
1113. Bek Jiří Jednoráz.licence 1 2 258
1113. Řimsa Vít Jednoráz.licence 1 2 258
1113. Cingroš Pavel Jednoráz.licence 1 2 258
1113. Šimčík Vladislav Jednoráz.licence 1 2 258
1119. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 2 230
1120. Hartl Radim LS Brno 5 2 222
1121. Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 210
1122. Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 209
1123. Hájek Libor JK Cheb 3 2 179
1124. Petrunčíková Kateřina YC CERE 1 2 162
1124. Boček Michal ALT RS 1 2 162
1126. Kotrč Jan Orthodocks YC 2 2 161
1127. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 3 2 138
1127. Čížková Barbora YC Velké Dářko 3 2 138
1129. Frélichová Lucie YC CERE 1 2 136
1130. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 2 121
1131. Noščák Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1131. Holý Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1131. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1131. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 2 108
1131. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 2 108
1136. Komárek Zdeněk YC Pardubice 2 2 107
1137. Mravináč Petr YC Kladno 4 2 083
1138. Dvořák Rudolf YC CERE 1 2 081
1138. Sitař Robin ALT RS 1 2 081
1140. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 3 2 079
1141. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 5 2 078
1142. Kučerová Martina Chemička Ústí 1 2 064
1143. Devera Tomáš SK Štětí 2 2 062
1143. Ročejdl Marek SK Štětí 2 2 062
1145. Šušková Veronika YC Jezero Hlučín 3 2 047
1146. Hála Jakub AYCK 2 2 033
1147. Valentinyová Sofia Jednoráz.licence 1 2 025
1148. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 4 2 020
1148. Sivá Helena Slavoj Hluboká 4 2 020
1150. Kölbl Josef ALT Tornado 1 2 015
1150. Matas Milan ALT Cat Open 1 2 015
1152. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 3 2 008
1153. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 2 004
1154. Vastl Ladislav ALT Tornado 3 2 001
1155. Havlová Veronika YC CERE 1 1 999
1156. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 998
1157. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 1 988
1158. Hejna Jan Baník Ostrava 4 1 984
1159. Knorr Petr VS Duchcov 6 1 962
1160. Korbová Helena JK Olomouc 2 1 949
1161. Dojmazov Petr Jednoráz.licence 2 1 940
1161. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 1 1 940
1163. Winkler Adam JK Toušeň 1 1 935
1164. Šiknerová Adriana YC CERE 3 1 930
1165. Kovařík Robert TJ Jiskra Třeboň 3 1 912
1166. Turba Marek LS Brno 3 1 909
1167. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 1 905
1168. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 1 902
1169. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 5 1 892
1170. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 878
1171. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 873
1172. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 865
1173. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 6 1 851
1174. Kalkusová Lucie ALT FB 2 1 845
1175. Toth Martin ČWA 4 1 841
1176. Nový Marek JK Plzeň 4 1 838
1177. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 828
1178. Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 1 826
1179. Dohnal David Delfín Jablonec 1 1 825
1180. Valenová Adéla JK Olomouc 4 1 824
1181. Šmídová Jana KJ Těrlicko 3 1 813
1181. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 3 1 813
1183. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 3 1 802
1184. Koubovský Jakub Jednoráz.licence 1 1 792
1184. Hikl Milan Jednoráz.licence 1 1 792
1184. Koblížek Marek Jednoráz.licence 1 1 792
1184. Vágner Ladislav Jednoráz.licence 1 1 792
1184. Rasovský Adam Jednoráz.licence 1 1 792
1189. Horký Tomáš Jednoráz.licence 1 1 791
1189. Unruh Richard Jednoráz.licence 1 1 791
1189. Kutálek Martin Jednoráz.licence 1 1 791
1189. Veit Martin ALT FB 2 1 791
1189. Zoubek Ivo LS Brno 1 1 791
1189. Horáček Jiří YC CERE 1 1 791
1195. Vitoň Jan Jednoráz.licence 2 1 787
1195. Vitoň Roman Jednoráz.licence 2 1 787
1197. Kaláb Josef VS Duchcov 6 1 769
1198. Pavlovský Marek LS Brno 4 1 752
1199. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1199. Rolík Michal Jednoráz.licence 1 1 734
1199. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 734
1202. Gončár Martin Jednoráz.licence 1 1 730
1202. Gončár Jan Jednoráz.licence 1 1 730
1202. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 1 730
1202. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 1 730
1202. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 1 730
1202. Péči Luboš Jednoráz.licence 1 1 730
1202. Satková Ivana Jednoráz.licence 1 1 730
1202. Pavlíková Helena LS Brno 1 1 730
1202. Čáp Jiří ČYK 1 1 730
1211. Olmr Matyáš Jednoráz.licence 1 1 709
1211. Smrčka Jiří Jednoráz.licence 1 1 709
1211. Šmídl Marek Jednoráz.licence 1 1 709
1211. Vorel Marek Jednoráz.licence 1 1 709
1211. Záhorský Vojtěch Jednoráz.licence 1 1 709
1211. Novák Matěj Jednoráz.licence 1 1 709
1217. Hykrdová Markéta TJ Rapid Brno 3 1 704
1218. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 700
1219. Lédl Tomáš JK Plzeň 7 1 687
1220. Hájek Ladislav YCR Roudnice 4 1 686
1221. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 685
1222. Mašek Tomáš Baník Ostrava 3 1 681
1223. Všetečka Ladislav LS Brno 2 1 663
1224. Smola Matěj Jednoráz.licence 1 1 647
1225. Slíva Matěj ČWA 3 1 629
1226. Hanka Vilém ČYK 3 1 621
1227. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 5 1 614
1228. Grabarczyk Darek LS Brno 5 1 612
1229. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 1 611
1230. Mikuláštík Pavel LS Brno 5 1 610
1231. Petřík Martin YC Neratovice 1 1 608
1232. Dostál Radek YC SaS 2 1 601
1233. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 6 1 598
1234. Drenčková Nikola JK Cheb 2 1 582
1234. Jelínek Petr LS Brno 1 1 582
1236. Šercl Miroslav ml. Delfín Jablonec 1 1 572
1237. Málek Mateo Jednoráz.licence 1 1 552
1238. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 2 1 550
1239. Provazník Dan YC Velké Dářko 1 1 543
1240. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 2 1 530
1241. Wittelbach Červená Monika Anna LS Brno 4 1 528
1242. Mrůzek Pavel YC Regent 2 1 519
1243. Richter Jan YC Pardubice 2 1 515
1244. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 1 507
1245. Hlaváček Milan VS Duchcov 2 1 498
1246. Jost Martin Jednoráz.licence 1 1 494
1246. Ružička Martin Jednoráz.licence 1 1 494
1246. Kubínek Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 494
1246. Vosyka Ondřej Jednoráz.licence 1 1 494
1246. Kantůrek Josef Jednoráz.licence 1 1 494
1251. Sekera Petr VS Duchcov 4 1 485
1251. Riedel Oto VS Duchcov 4 1 485
1253. Kuřák Michal Delfín Jablonec 3 1 454
1253. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 1 454
1255. Zemanová Nicole ČWA 1 1 449
1256. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 437
1257. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 2 1 426
1257. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 2 1 426
1259. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 3 1 418
1260. Pačanda David Bohemia Poděbrady 2 1 414
1260. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 3 1 414
1262. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 1 406
1262. Výška Jan Prazdroj Plzeň 1 1 406
1264. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 1 402
1265. Šercl ml. Jaroslav Delfín Jablonec 1 1 385
1265. Krejčí Tomáš Jednoráz.licence 1 1 385
1265. Hvězda Martin Jednoráz.licence 1 1 385
1265. Mahovský Kamil Jednoráz.licence 1 1 385
1265. Čápová Monika Jednoráz.licence 1 1 385
1265. Klabal Martin Jednoráz.licence 1 1 385
1265. Balažič Tomáš Jednoráz.licence 1 1 385
1265. Svoboda Václav Jednoráz.licence 1 1 385
1265. Laichman Libor Jednoráz.licence 1 1 385
1274. Švec Ladislav ČWA 2 1 381
1275. Rohovský Martin LS Brno 1 1 380
1276. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 378
1277. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 1 377
1278. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 376
1279. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 2 1 372
1279. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 372
1281. Tománková Lucie Jachting Hlučín 2 1 351
1282. Buráň Marek Jednoráz.licence 1 1 317
1283. Vitouch Jan LS Brno 2 1 313
1284. Novák Jaroslav YC Doksy 4 1 311
1285. Kliková Linda Slavoj Hluboká 2 1 299
1285. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 1 299
1287. Čoupek Ondřej Jednoráz.licence 1 1 296
1288. Kristan Josef YC CERE 3 1 294
1289. Beroun Daniel Jachtklub Brno 3 1 282
1290. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 2 1 281
1291. Proček Vojtěch LS Brno 2 1 275
1292. Karas Filip Jachtklub Brno 3 1 267
1293. Štamberg Jan FD Club UO 1 1 261
1293. Kopecký Ivo FD Club UO 1 1 261
1293. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 1 1 261
1293. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 1 261
1297. Sedláček Michal JK Plzeň 2 1 233
1298. Marek David YC CERE 2 1 225
1299. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 1 220
1300. Mannel Luboš TJ Lanškroun 1 1 212
1300. Burianová Jitka YC CERE 1 1 212
1300. Mužík Martin YC CERE 1 1 212
1300. Filinger Marek YC CERE 1 1 212
1300. Janda Jakub YC CERE 1 1 212
1300. Beníšková Monika Jednoráz.licence 1 1 212
1300. Hrdina Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1300. Rozlivková Radka Jednoráz.licence 1 1 212
1300. Hanková Zuzana Jednoráz.licence 1 1 212
1300. Smolařová Barbora Jednoráz.licence 1 1 212
1300. Smolař Michal Jednoráz.licence 1 1 212
1300. Rozlivka Jan Jednoráz.licence 1 1 212
1300. Smolař Jakub Jednoráz.licence 1 1 212
1300. Rozlivková Johana Jednoráz.licence 1 1 212
1314. Ročková Alena YC Neratovice 1 1 206
1314. Cibulka Pavel JK Plzeň 1 1 206
1316. Ondřichová Anna YC DIM Bezdrev 1 1 195
1317. Szmaragovski Dominik YC DIM Bezdrev 2 1 190
1318. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 187
1319. Priegelhof Karel Jednoráz.licence 2 1 185
1319. Koziel Petr Jednoráz.licence 2 1 185
1321. Krejčíková Klára Jednoráz.licence 1 1 176
1321. Täubelová Daniela Jednoráz.licence 1 1 176
1321. Janečková Ester Jednoráz.licence 1 1 176
1321. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 1 176
1325. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 2 1 164
1326. Městka Josef Lokomotiva Cheb 1 1 156
1326. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 1 156
1326. Kuřil Jan Baník Ostrava 2 1 156
1329. Jeřábek Stanislav Jednoráz.licence 1 1 153
1330. Hlávková Alena Jednoráz.licence 1 1 142
1330. Procházka Jan Jednoráz.licence 1 1 142
1330. Novotný Alexandr YC Krnov 2 1 142
1333. Outratová Anna YC CERE 4 1 140
1334. Cizler Radek YC CERE 3 1 130
1335. Blechová Markéta YC CERE 2 1 123
1336. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 1 122
1336. Proček Vojtěch Jednoráz.licence 1 1 122
1338. Cutych Jan Slavoj Litoměřice 7 1 120
1338. El Yaagoubi Martina YC CERE 3 1 120
1338. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 1 120
1341. Korba Martin JK Olomouc 2 1 115
1342. Zita Tomáš ČYK 1 1 113
1342. Jurečka Matěj ČYK 1 1 113
1342. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 113
1345. Fišer Roman JK Královská 1 1 101
1346. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 1 077
1347. Marek Filip TJ Rapid Brno 1 1 074
1348. Mitická Kateřina Spartak Modřany 3 1 057
1349. Záluský Kamil YC Nechranice 1 1 046
1350. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 1 1 039
1351. Bálek Martin Jachtklub Brno 1 1 032
1352. Loužek Štěpán JK Plzeň 2 1 029
1353. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 2 1 028
1354. Janečková Ester Jednoráz.licence 1 1 027
1354. Peroutková Kateřina Jednoráz.licence 1 1 027
1354. Mihóková Vanda Jednoráz.licence 1 1 027
1354. Zoubková Lucie Jednoráz.licence 1 1 027
1354. Horánská Magdaléna Jednoráz.licence 1 1 027
1354. Ivanová Radka Jednoráz.licence 1 1 027
1354. Princová Lea LS Brno 1 1 027
1361. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 2 1 025
1362. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 2 1 011
1363. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 1 010
1363. Grabarczyková Anna LS Brno 2 1 010
1365. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 2 1 006
1366. Lubasová Tereza Delfín Jablonec 3 1 002
1366. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 1 002
1368. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 997
1368. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 997
1368. Kizeková Patricie Jednoráz.licence 1 997
1371. Stříž Matyáš YC Krnov 2 980
1371. Krejčíková Klára YC CERE 2 980
1373. Myšková Eliška Bohemia Poděbrady 2 976
1374. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 972
1374. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 972
1374. Seidl Lev Jednoráz.licence 1 972
1377. Fialkin Viktor YC CERE 2 968
1377. Palicunin Michal YC CERE 2 968
1379. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 953
1380. Fiala Michal Spolek Vodník 1 950
1380. Fiala Eduard Spolek Vodník 1 950
1382. Balada Michal FD Club UO 2 939
1383. Guryča Daniel YC CERE 1 925
1384. Valeš Jáchym YC CERE 2 923
1384. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 4 923
1386. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 922
1387. Semler Jan TJ Lanškroun 1 920
1388. Kmentík Matyáš YC Jezero Hlučín 2 919
1389. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 915
1390. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 4 909
1391. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 904
1391. Svoboda Martin YC Pardubice 1 904
1391. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 904
1394. Sládková Veronika Slavoj Hluboká 2 901
1394. Stříž Tobiáš YC Krnov 2 901
1396. Sieberová Monika Bohemia Poděbrady 2 883
1397. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 3 881
1398. Žáková Věra LS Brno 1 879
1399. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 870
1400. Navrátil Václav Jachtklub Brno 2 857
1401. Vitoňová Kristýna Jednoráz.licence 1 841
1402. Šindelář Jan JK Plzeň 1 831
1402. Valík Martin YCR Roudnice 1 831
1402. Voženílek Michal SK Tři Sestry YC 1 831
1405. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 826
1406. Fiala Martin YC Znojmo 1 817
1407. Žák Marek LS Brno 1 814
1407. Dufek Martin LS Brno 1 814
1409. Friess Kryštof YC Písek 2 812
1410. Krč Lukáš JK Prostějov 4 811
1411. Ježíková Kristýna JK Olomouc 1 804
1411. Kraml Miroslav YC Písek 1 804
1411. Cotte Pamela YC CERE 2 804
1411. Kašpar Antonín YC CERE 1 804
1411. Laštovka Milan JK Plzeň 1 804
1411. Libor Dlabač JK Klatovy 1 804
1417. Hajný Jiří Baník Most 1 800
1417. Duda Tomáš YC CERE 1 800
1419. Vallová Anna LS Brno 1 789
1420. Sedláček Petr JK Plzeň 2 788
1421. Voříšek Filip Delfín Jablonec 1 777
1422. Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 774
1423. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 756
1424. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 753
1425. Slabý Oldřich Chemička Ústí 3 751
1425. Slabá Monika Chemička Ústí 3 751
1427. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 1 741
1427. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 741
1429. Binko Jan JK Plzeň 2 729
1429. Volena Karel Lokomotiva Cheb 2 729
1429. Hlavsová Sofie YC Krnov 3 729
1432. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 720
1433. Vinkler Jan YC Vysoké Mýto 1 707
1433. Vavřinec Ondřej YC Vysoké Mýto 1 707
1433. Vymazal Oldřich LS Brno 1 707
1433. Rott Petr JK Plzeň 1 707
1433. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 707
1433. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 707
1433. Čermák Josef YC Neratovice 1 707
1433. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 1 707
1433. Borkovcová Barbora Fulcrum 1 707
1433. Pokorný Petr ALT SF 1 707
1433. Čihák Vratislav Jednoráz.licence 1 707
1433. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1433. Jedlička Milan Jednoráz.licence 1 707
1433. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 707
1433. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 707
1433. Vorel Petr Jednoráz.licence 1 707
1433. Alexová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1433. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1433. Boček Roman ALT RS 1 707
1433. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
1433. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
1433. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
1433. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1433. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1433. Václavík Aleš Jednoráz.licence 1 707
1433. Zona Marek Jednoráz.licence 1 707
1433. Pavlák Martin Jednoráz.licence 1 707
1460. David František Jednoráz.licence 2 690
1461. Brančík Adam YC Krnov 2 679
1462. Jahoda Štěpán Jachtklub Brno 2 675
1463. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 672
1464. Pitel Šimon JK Sokolov 2 667
1465. Uhlíř Bedřich Jednoráz.licence 1 665
1465. Durec Petr Jednoráz.licence 1 665
1465. Pivnička jakub Jednoráz.licence 1 665
1465. Nosek Michal Jednoráz.licence 1 665
1469. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 2 650
1470. Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 2 649
1471. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 2 646
1472. Melika Jan YC CERE 1 645
1472. Pitelová Ema JK Sokolov 1 645
1474. Škoda Jan ČYK 2 629
1475. Marek David YC CERE 1 628
1475. Helis Jan Slavoj Litoměřice 2 628
1477. Popper Šimon YC Doksy 3 627
1478. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 625
1479. Mitická Michaela Spartak Modřany 3 622
1479. Kutálek Lubomír YC Krnov 2 622
1481. Kroupa Ladislav Sokol Palkovice 1 609
1481. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 609
1481. Hrdina Pavel Jednoráz.licence 1 609
1481. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 2 609
1485. Krejčiřík Šimon LS Brno 2 600
1486. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 595
1486. Merbs Michal YC CERE 1 595
1488. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 594
1488. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 594
1488. Nodin Tessler Oliver Jednoráz.licence 1 594
1491. Hájek Adam YC CERE 1 587
1491. Mareš Michael YC Pardubice 1 587
1493. Skála Kryštof VS Duchcov 2 581
1494. Horký Jan jun. ČYK 1 578
1494. Horký Jan sen. ČYK 1 578
1494. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 578
1494. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 578
1498. Hájková Kateřina YC CERE 3 576
1499. Myška Daniel Bohemia Poděbrady 2 572
1500. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 2 570
1501. Frouz Jan YC CERE 1 557
1502. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 1 554
1502. Lejhanec Pavel Jednoráz.licence 1 554
1502. Novák Adam Jednoráz.licence 1 554
1502. Kovařík Robert Jednoráz.licence 1 554
1506. Fiala Pavel Jednoráz.licence 2 553
1507. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 548
1508. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 541
1509. Ščerba David YC Krnov 2 527
1510. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 525
1511. Šebesta Libor Jednoráz.licence 1 524
1512. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 3 522
1513. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 521
1513. Kliková Vanda Slavoj Hluboká 2 521
1513. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 2 521
1513. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 2 521
1517. Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 499
1517. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1517. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1520. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 489
1520. Zdvořák Jiří ASK Lovosice 1 489
1520. Iljuchin Matěj Jednoráz.licence 1 489
1523. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 3 487
1524. Vyšín Miroslav ČYK 2 479
1525. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 469
1525. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 469
1527. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 452
1528. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 448
1529. Popper Jakub YC Doksy 3 445
1530. Kuchejda Petr YC Kozmice 1 440
1531. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 1 427
1532. Červený Martin JK Plzeň 2 424
1532. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 424
1534. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 420
1535. Splítek Roman JK Plzeň 3 404
1535. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1535. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1535. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 404
1535. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 404
1535. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 404
1535. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1535. Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 4 404
1535. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 2 404
1535. Krasauskas Tadas ČYK 1 404
1535. Lederová Štěpánka YC CERE 1 404
1535. Koukal Sebastian Jednoráz.licence 1 404
1535. Čeněk Jiří Jednoráz.licence 1 404
1548. Němeček Jiří Jednoráz.licence 1 402
1548. Verner Lukáš Jednoráz.licence 1 402
1548. Stefanidis Aristidos YC Krnov 1 402
1548. Hubáček Michal LS Kroměříž 1 402
1548. Prouzová Johana YC CERE 1 402
1548. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 402
1548. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 402
1548. Janáček Petr LS Brno 1 402
1548. Žehra Petr Lokomotiva Cheb 1 402
1557. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 2 400
1558. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 398
1559. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 396
1559. Sazama Michal ČYK 1 396
1561. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 3 382
1562. Horáčková Josefína Delfín Jablonec 2 378
1562. Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 2 378
1564. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 1 377
1565. Holub Miloslav Jednoráz.licence 1 364
1565. Holub Milosalv Jednoráz.licence 1 364
1567. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 361
1567. Janatka Jan Císařská louka 1 361
1567. Pezl Aleš Císařská louka 1 361
1570. JedliĹ?ski Wojciech Jednoráz.licence 1 358
1571. Sýkora Tomáš YC CERE 2 348
1572. Šmídová Veronika YC CERE 1 344
1572. Podskalský Jan YC CERE 1 344
1572. Pitel Štěpán JK Sokolov 1 344
1572. Pivnička Jakub Jednoráz.licence 1 344
1572. Durec Petr Jednoráz.licence 1 344
1572. Štork Ondřej Jednoráz.licence 1 344
1572. Uhlíř Bedřich Jednoráz.licence 1 344
1579. Hájková Anna JK Staré Splavy 1 337
1580. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 2 327
1581. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 323
1581. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 323
1581. Brejšová Nevena JK Cheb 1 323
1584. Barveníček Martin YC CERE 1 305
1584. Šustek Benjamin Jednoráz.licence 2 305
1584. Morávek David LS Brno 1 305
1587. Hejhal Ondráš Spartak Modřany 1 304
1588. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 303
1588. Rožková Ilona Slavoj Litoměřice 1 303
1588. Petr Jiří VS Duchcov 1 303
1588. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 303
1588. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 1 303
1593. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 1 299
1594. Cejnar Aleš Císařská louka 1 288
1595. Patrná Petra YC CERE 1 277
1595. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 277
1597. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 272
1597. Žitník Zdeněk YC Krnov 1 272
1599. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 1 269
1600. Podlenová Šárka ČYK 2 260
1601. Dydovič st. Jiří YC Kotva Pha 1 256
1602. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 2 255
1603. Výška Antonín JK Plzeň 1 252
1604. Hasman Janek YC Kladno 1 247
1604. Barto Ďavid Jednoráz.licence 1 247
1606. Pivovarčík Milan Jednoráz.licence 1 239
1607. Záhornatský Jan LS Kroměříž 1 226
1607. Křupala Jan LS Brno 1 226
1607. Selucká Veronika Císařská louka 1 226
1607. Horal Jan Císařská louka 1 226
1607. Selucký Martin Císařská louka 1 226
1607. Young Nigel YC CERE 1 226
1607. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 226
1614. Beneš Štěpán YK Jestřábí 1 206
1615. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 202
1615. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 202
1615. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 2 202
1615. Lupi Nella Slavoj Hluboká 2 202
1615. Štrait Martin YC CERE 2 202
1615. Mojdl Jan Spartak Modřany 1 202
1615. Vrkoč Dominik ČYK 1 202
1615. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 1 202
1615. Miroslav Špedl JK Klatovy 1 202
1615. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 202
1615. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 202
1615. Červenka Tadeáš YC Nelahozeves 1 202
1615. Konvalina Ian YC Pardubice 1 202
1615. Konvalina Ondřej YC Pardubice 1 202
1615. Kučera Michal TJ Lanškroun 1 202
1615. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 202
1615. Herudek Jan YC Krnov 1 202
1615. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 1 202
1615. Flosman Dominik Jednoráz.licence 1 202
1634. Drahorádová Ema JK Cheb 1 198
1634. Klabík Josef Císařská louka 1 198
1634. Fedorčák Dušan YC CERE 1 198
1634. Kubeša Milan YC CERE 1 198
1638. Pavková Bára Jednoráz.licence 1 188
1638. Pavka Petr Jednoráz.licence 1 188
1640. Halamíček Jaromír LS Brno 1 180
1640. David Robert YC CERE 1 180
1640. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 180
1643. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 172
1643. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 172
1645. Šindýlková Radmila Bohemia Poděbrady 1 168
1645. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 168
1645. Ott Stanislav Jednoráz.licence 1 168
1648. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 159
1649. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 1 149
1649. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 1 149
1651. huss Ladislav Jednoráz.licence 1 142
1651. Huss Tomáš Jednoráz.licence 1 142
1653. Klabík Jiří Císařská louka 1 123
1654. Jelínek Jiří Císařská louka 1 101
1654. Havlíková Olga ČYK 1 101
1654. Plesníková Barbora YC CERE 1 101
1654. Kolegarová Jana YC CERE 1 101
1654. Bébrová Eva YC CERE 1 101
1654. Prokopec Pavel YC CERE 1 101
1654. Veliký Petr YC CERE 1 101
1654. Bakoš Petr YC CERE 1 101
1654. Lachout Jiří YC CERE 1 101
1654. Hammond Isabella YC CERE 1 101
1654. Fialová Adéla YC CERE 1 101
1654. Kováč Boris YC CERE 1 101
1654. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 2 101
1654. Maršálková Blanka LS Brno 1 101
1654. Bejvl Vojtěch LS Brno 1 101
1654. Líbl Lubomír JK Plzeň 1 101
1654. Brejšová Violeta JK Cheb 1 101
1654. Doležal Jan JK Sokolov 1 101
1654. Pitel Šimon JK Sokolov 1 101
1654. Vízner Karel YC Doksy 1 101
1654. Gabriel Radek Jednoráz.licence 1 101
1654. Čučka Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
1654. Alexa Tomáš Jednoráz.licence 1 101
1654. Alexa David Jednoráz.licence 1 101
1654. Vorel Petr LS Brno 1 101
1654. Vařák Vít LS Kroměříž 1 101
1680. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 0
1680. Bernatík Daniel KJ Těrlicko 1 0
1680. Ševčík Filip Jednoráz.licence 1 0
1680. Rašková Kateřina Jednoráz.licence 1 0
1680. Maršík Karel Chemička Ústí 1 0
1680. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 1 0
1680. Kubcová Natálie TJ Lanškroun 1 0
1680. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 1 0
1680. Václavík Radek JK Česká Lípa 1 0
1680. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 1 0
1680. Doležel Ondřej YC CERE 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ