POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2016




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1516 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Maier Michael YCR Roudnice 15 196 125
2. Halouzka Jakub MYK 19 184 921
3. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 8 167 807
4. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 20 165 073
5. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 163 708
6. Koštýř Michal SK Tři Sestry YC 20 162 387
7. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 16 158 403
8. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 17 147 888
9. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 16 145 996
10. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 22 142 788
11. Müller Ondřej SK Štětí 23 129 203
12. Čermák Jaroslav YC Pardubice 13 127 827
13. Košťál Petr YC Pardubice 11 126 671
14. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 18 118 385
15. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 112 880
16. Keblová Lucie ČYK 22 112 458
17. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 32 112 110
18. Palkovský Tomáš SK Štětí 12 112 021
18. Storch Petr Chemička Ústí 12 112 021
20. Burska Zosia YC CERE 16 110 279
21. Roček Roman YC Neratovice 10 109 011
22. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 106 395
23. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 106 158
24. Nevelöš Adam SK Štětí 20 103 255
25. Plhoň Adam SK Tři sestry 13 99 386
26. Halouzka Jiří MYK 17 98 803
27. Novotný Štěpán JK Cheb 18 95 916
28. Šindelka Ondřej MYK 19 95 614
29. Vacula Martin JK Staré Splavy 14 95 069
30. Himmelová Klára YC Nechranice 24 94 741
31. Vaszi Mikuláš SK Štětí 21 94 524
32. Nevelöš Tibor SK Štětí 19 94 488
33. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 93 277
34. Nápravník Jakub ČYK 13 92 840
35. Lidařík Rudolf LS Brno 13 91 990
36. Kubový Martin JK Toušeň 8 86 242
37. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 85 935
38. Švíková Kateřina YC CERE 14 85 631
39. Outrata Jiří JK Toušeň 14 85 454
40. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 9 85 013
41. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 13 82 220
42. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 11 81 589
43. Kořan Petr YC Neratovice 16 81 435
44. Hlaváček Matouš ČYK 14 81 094
45. Fiala Petr YC Neratovice 10 80 989
46. Vychová Eliška YC Neratovice 12 79 476
47. Vychová Zuzana YC Neratovice 10 76 456
48. Houdek Roman LS Brno 8 75 312
48. Hrubý Jiří SK Štětí 8 75 312
50. Jurečka Matěj ČYK 15 75 278
51. Mlejnek Tomáš SK Štětí 20 74 645
52. Winkler Pavel JK Toušeň 9 74 178
53. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 73 700
54. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 72 738
55. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 12 72 469
56. Vácha Martin LS Brno 14 71 891
57. Košvica Jakub LS Brno 16 71 889
58. Čáp Milan YC Neratovice 6 71 149
59. Jochovič Josef YC Neratovice 10 70 021
60. Kmenta Martin Jachtklub Brno 20 69 910
61. Brabec Václav YC CERE 12 69 775
62. Procházka Filip YC Neratovice 5 68 864
63. Svoboda Jan LS Kroměříž 13 68 274
64. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 67 694
65. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 67 426
66. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 66 186
67. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 65 472
68. Himmel Jiří YC Nechranice 24 65 361
69. Krsička Michal YC CERE 12 64 035
70. Křížek David Lokomotiva Plzeň 12 63 801
71. Vinkl Petr YC Kladno 19 63 765
72. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 61 973
73. Stoklásek Petr SK Tři sestry 5 60 642
74. Piňosová Kristýna JK Prostějov 21 59 957
75. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 59 842
75. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 59 842
75. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 59 842
75. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 4 59 842
79. Kořanová Johana YC Neratovice 11 59 793
80. Viták František JK Plzeň 20 59 652
81. Hála Jan YC Kladno 24 59 436
82. Preibischová Michaela YC Regent 6 58 636
83. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 58 123
84. Teubnerová Anna ČYK 18 57 941
85. Rybáček Josef YC Doksy 9 57 738
86. Stejskal Max YC Neratovice 10 57 661
87. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 8 57 326
88. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 14 57 318
89. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 11 56 760
90. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 55 611
91. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 11 55 465
92. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 13 55 423
93. Slíva Jakub YC Nechranice 10 55 344
94. Horký Adam ČWA 8 54 905
95. Hudec Adam YC Neratovice 11 54 846
96. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 54 380
97. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 17 54 119
98. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 54 035
99. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 19 53 851
100. Pavlišová Michaela YC Kovářov 6 53 748
101. Jedlička Jan YC Neratovice 16 53 411
102. Brož Vojtěch ČYK 8 52 891
103. Švíková Bára YC CERE 17 52 323
104. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 51 856
105. Jozíf Martin YC Pardubice 9 51 664
106. Fanta Miroslav LS Brno 23 51 644
107. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 51 191
108. Viščor Dan LS Brno 21 50 976
109. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 15 50 640
110. Bílek Stanislav ČYK 1 50 575
111. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 50 476
112. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 50 311
113. Tupý Petr LS Brno 21 49 834
114. Hendrych Václav YC Doksy 8 49 808
115. Krsička Lukáš YC CERE 12 49 784
116. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 49 561
117. Ottová Hana Sokol Tovačov 7 49 435
117. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 49 435
119. Vítová Anna ČYK 11 49 355
120. Kučera Matěj TJ Lanškroun 21 49 240
121. Janča Jean-Baptiste LS Brno 12 49 109
122. Wehrenbergová Anna YC Kladno 12 49 051
123. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 14 48 962
124. Směšný Marek JK Prostějov 10 48 845
125. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 48 680
126. Rek Adam ČYK 16 48 359
127. Hrubý Pavel ČWA 9 48 253
128. Musil Tomáš YC RODOP 6 48 116
129. Žáček Jiří Baník Ostrava 17 48 070
130. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 47 921
131. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 464
132. Páleníčková Aneta YC CERE 11 47 289
133. Bezděková Martina Jachtsport Brno 12 46 827
134. Štursová Lucie ČYK 11 46 811
135. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 46 667
136. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 45 810
137. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 45 759
138. Kraus Lukáš YC Kladno 15 45 241
139. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 14 45 081
140. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 13 44 834
141. Tomek Milan NOT FOR SAIL 7 44 723
142. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 10 44 706
143. Brhelová Iva ČYK 13 44 552
144. Doležalová Eva SK Tři sestry 3 44 517
145. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 44 504
146. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 44 401
147. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 44 084
148. Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 43 545
149. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 43 468
150. Kališová Marketa Jachtklub Brno 14 43 267
151. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 11 42 890
152. Nuc Mario JK Plzeň 13 42 858
153. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 42 664
154. Kozelská Fenclová Veronika YC Praha 12 1 42 481
155. Bína Daniel JK Staré Splavy 5 41 963
156. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 11 41 758
157. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 41 590
158. Plecitý Martin JK Toušeň 8 41 551
159. Audyová Markéta Jachtklub Brno 6 41 480
160. Moucha Pavel YC Doksy 13 41 426
161. Košťálová Bára YC Pardubice 12 41 128
162. Neumann Lukáš YC RODOP 8 40 544
163. Kršňák Jan VS Duchcov 23 40 202
164. Čech Petr Delfín Jablonec 7 39 617
165. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 39 333
166. Kulík Martin YC RODOP 4 39 148
167. Kramplová Annamaria ČYK 10 38 231
168. Bezděk David Jachtsport Brno 8 38 027
169. Říčanová Nicol SK Štětí 15 37 711
170. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 37 544
171. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 37 522
172. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 7 37 226
173. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 14 37 113
174. Audy Dan Jachtklub Brno 8 36 914
175. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 36 516
176. Plodek Adam YC Pardubice 19 35 816
177. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 35 614
178. Štrunc Jan YC Neratovice 9 35 601
179. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 35 202
179. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 18 35 202
181. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 16 34 883
182. Sladký Martin ČWA 8 34 866
183. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 34 455
184. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 6 34 372
185. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 33 943
186. Mojdl Ondřej YC Kladno 12 33 894
187. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 8 33 879
188. Rozlivková Johana YC CERE 9 33 832
189. Kováčová Tereza JK Prostějov 11 33 416
190. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 13 33 340
191. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 33 317
192. Nápravníková Johana YC Neratovice 2 33 047
193. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 16 32 885
194. Cibulková Veronika JK Plzeň 9 32 670
195. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 14 32 490
196. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 32 238
197. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 13 32 182
198. Veit Martin ALT FB 8 31 926
198. Krejza Filip ALT FB 8 31 926
200. Kramář Petr JK Česká Lípa 10 31 678
201. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 31 274
202. Valenová Barbora JK Olomouc 19 31 258
203. Šplíchal Filip JK Plzeň 8 31 158
204. Hošek Libor JK Česká Lípa 8 30 935
205. Slíva Martin ČWA 8 30 881
206. Šindelář Jan JK Plzeň 9 30 530
207. Kučerová Lucie JK Prostějov 11 30 030
208. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 29 907
209. Kališová Lenka Jachtklub Brno 9 29 266
210. Pokorný Vojtěch ALT SF 7 29 097
211. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 29 012
212. Sehnal Pavel ČWA 6 28 966
213. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 20 28 929
214. Vacula Karel YC Znojmo 12 28 689
215. Jaroš Adam MYK 16 28 654
216. Dvořák Filip Jachtklub Brno 17 28 556
217. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 28 486
218. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 28 269
219. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 11 27 734
220. Vítovec Matěj YC CERE 13 27 386
221. Tlapák Vojtěch SK Štětí 21 27 369
222. Nejezchleba Jakub LS Brno 19 27 356
223. Pourová Barbora ČYK 13 27 349
224. Klusáčková Radka LS Brno 13 27 313
225. Vacula Jan YC Znojmo 12 27 287
226. Postránecký František YC Neratovice 13 27 080
227. Šilhavý Jiří YC Kladno 10 26 980
228. Havelka Jakub ČYK 4 26 790
229. Bauerová Markéta YC CERE 6 26 723
230. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 7 26 643
231. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 26 593
232. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 26 556
233. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 10 26 354
234. Mareček Josef JK Staré Splavy 8 25 841
235. Postránecká Klára YC Neratovice 12 25 763
236. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 25 725
237. Karhánek Jiří YC SaS 10 25 661
238. Vlach Martin YC Neratovice 11 25 531
239. Vlachová Veronika YC Neratovice 11 25 190
240. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 25 034
241. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 11 24 790
242. Lokajíčková Lucie ČYK 19 24 781
243. Bidlová Jitka LS Brno 10 24 684
244. Falta Miroslav ALT Tornado 6 24 588
245. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 24 380
246. Zima Tomáš YC Kladno 5 24 305
247. Mika Radek YC SaS 11 24 086
248. Hálová Anna LS Kroměříž 20 23 842
249. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 23 813
250. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 23 622
251. Vymazalová Agáta LS Brno 12 23 510
252. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 12 23 396
253. Zíma Jakub ČWA 5 23 368
254. Stibůrková Eliška ČYK 9 23 023
255. Rais Michal SK Štětí 14 22 939
256. Moučková Hana YC Velké Dářko 14 22 888
257. Bobek Ondřej Baník Ostrava 3 22 695
258. Bachtík Marek YK Jestřábí 5 22 469
259. Hasman Radim YC Kladno 10 22 299
260. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 6 22 054
261. Valouch Libor JK Olomouc 15 22 040
262. Štruncová Michaela YC Neratovice 7 21 892
262. Škoda Michal YC Neratovice 7 21 892
264. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 21 737
265. Janderová Klára YC SaS 11 21 625
266. Babický Josef JK Česká Lípa 10 21 584
267. Kršňák Jakub VS Duchcov 20 21 449
268. Procházka Libor YC Neratovice 8 21 389
269. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 7 21 192
270. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 21 158
271. Smrčka Jiří ČYK 14 21 021
272. Cvikrová Michaela ČYK 13 20 994
273. Zárubová Michaela JK Cheb 5 20 969
274. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 12 20 966
275. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 8 20 830
276. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 20 804
277. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 20 789
278. Majchrák Kristian ČYK 12 20 635
279. Popov Adam ČYK 14 20 555
280. Pavlík Jiří LS Brno 16 20 463
281. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 20 348
282. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 20 340
283. Machovský Jan ALT Vaurien 8 20 331
284. Vacula Jiří JK Staré Splavy 15 20 082
285. Labuda Ondřej LS Brno 6 20 030
286. Horáček Jiří NOT FOR SAIL 3 19 710
287. Halouzka Michal MYK 10 19 623
288. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 19 591
289. Drahorád Petr JK Cheb 7 19 560
290. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 5 19 502
291. Kilarová Marie Baník Ostrava 15 19 243
292. Pavlíček Zdeněk YC Regent 6 19 233
293. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 19 128
294. Korych Pavel YC Kladno 9 19 091
295. Krsička Martin YC CERE 9 19 004
296. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 6 18 967
297. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 3 18 964
298. Švihlík Martin YC RODOP 2 18 817
298. Klement Pavel YC RODOP 2 18 817
300. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 5 18 813
301. Ráža Matyáš VS Duchcov 18 18 686
302. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 18 648
303. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 18 581
304. Mareš Miloš YC Kladno 9 18 580
305. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 12 18 559
306. Pačanda David Bohemia Poděbrady 24 18 508
307. Hlavsa Tomáš ALT Laser 5 18 471
308. Šebek Martin LS Brno 7 18 466
309. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 18 377
310. Klíma Vojtěch ČYK 19 18 360
311. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 18 322
312. Daněk Jan LS Brno 4 18 312
313. Sovadina Petr LS Kroměříž 9 18 253
314. Chalupník Miloslav YC Dyje 2 18 207
315. Šebková Kristýna LS Brno 12 18 129
316. Zanker Zbyněk SK Štětí 5 18 114
317. Košata Lukáš ČYK 11 18 080
318. Sadílková Nela Delfín Jablonec 9 17 911
319. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 8 17 864
320. Blatecký David Jachtklub Brno 2 17 846
321. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 10 17 792
322. Mertinová Nicol ČWA 3 17 764
323. Doležal Tomáš ČYK 5 17 702
324. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 17 615
325. Schořálek Libor YC Kladno 8 17 601
326. Mojdlová Kateřina YC Kladno 10 17 562
327. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 17 459
328. Voženílek Jan ČYK 9 17 425
329. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 15 17 402
330. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 17 399
331. Motal Filip ČYK 13 17 285
332. Filinger Marek YC CERE 3 17 215
333. Škvařil Patrik LS Brno 18 17 184
334. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 17 125
335. Ott Adam Jachtklub Brno 13 17 103
336. Janáček Vojtěch LS Brno 4 17 071
337. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 13 16 938
338. Žalud František ČYK 11 16 921
339. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 10 16 867
340. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 12 16 796
341. Hykrda Jan Jachtklub Brno 3 16 792
342. Šmídová Petra KJ Těrlicko 4 16 729
343. Myška Filip IWS Club Nechra 5 16 652
344. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 16 479
345. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 16 405
346. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 4 16 339
347. Dvořák Ota YC CERE 5 16 321
348. Huk Vítězslav LS Brno 17 16 276
349. Bryxová Lucie YC Neratovice 14 16 218
350. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 5 16 115
351. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 16 084
352. Záruba Adam YC CERE 11 15 912
353. Červenka Matouš JK Olomouc 11 15 823
354. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 15 810
355. Formánková Kateřina ALT Vaurien 11 15 767
356. Valdhansová Klára ČYK 5 15 699
357. Kupka Petr ČYK 2 15 683
358. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 15 614
359. Dadák Lukáš LS Brno 16 15 362
360. Půhonný Štěpán YC Bohemia 1 15 325
361. Janota Jonáš ČYK 18 15 041
362. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 14 838
363. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 14 829
364. Pětioká Petra ČYK 3 14 807
365. Veronese Massimilliano LS Brno 4 14 782
366. Rešl Pavel VS Duchcov 14 14 761
367. Červenka Tadeáš ČYK 11 14 634
368. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 14 484
369. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 14 433
370. Vít Ladislav JK Plzeň 13 14 323
371. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 8 14 273
372. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
372. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 1 14 162
374. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 14 110
374. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 14 110
376. Kulhánková Nikita SK Tři Sestry YC 6 14 076
377. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 14 051
378. Rašková Adéla ČWA 6 14 045
379. Hálová Lucie JK Toušeň 7 14 019
380. Němec František ALT Tornado 4 13 992
380. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 4 13 992
382. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 13 983
383. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 11 13 916
384. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 5 13 913
385. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 13 905
386. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 13 870
387. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 13 809
388. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 13 787
389. Šindelka Jakub MYK 14 13 766
390. Stránská Lucie VS Duchcov 4 13 743
391. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 7 13 709
392. Holubová Tereza ČYK 10 13 707
393. Zita Tomáš ČYK 3 13 693
394. Hartl Radim LS Brno 8 13 573
395. Motal Adam ČYK 11 13 562
396. Krátký Jan Slavoj Hluboká 6 13 522
397. Elstner Pavel ČYK 1 13 391
398. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 13 229
399. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 13 157
400. Žižka Zdeněk ČYK 1 13 001
401. Svorová Barbora LS Brno 8 12 985
401. Svorová Tereza LS Brno 8 12 985
403. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 12 945
403. Šikmer Jiří Jednoráz.licence 1 12 945
403. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 12 945
403. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 12 945
403. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 12 945
408. Čech Petr ČWA 2 12 866
409. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 3 12 862
410. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 12 853
411. Skála Petr ALT SF 10 12 836
412. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 12 831
413. Tlapáková Zuzana SK Štětí 18 12 828
414. Chlebna Milan YC Kovářov 3 12 803
414. Smuda Leopold YC Kovářov 3 12 803
416. Němec Milan KJ Těrlicko 15 12 721
417. Beneš Jiří YC CERE 11 12 710
418. Konopík Matěj Jachtklub Brno 11 12 689
419. Olša Jiří LS Brno 6 12 685
420. Hrubá Martina YC Velké Dářko 5 12 674
421. Skořepová Eva JK Toušeň 3 12 620
422. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 12 600
423. Winkler Adam JK Toušeň 8 12 588
424. Bezušková Jana YC Neratovice 3 12 558
425. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 12 551
426. Živná Veronika YC PanCzech 3 12 533
426. Živná Kateřina YC PanCzech 3 12 533
428. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 12 464
429. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 3 12 349
430. Bláha Martin JK Plzeň 8 12 320
431. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 3 12 298
432. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 12 295
433. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 12 282
434. Viščorová Nela LS Brno 18 12 280
435. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 8 12 240
436. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 198
437. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 185
438. Lončáková Jana JK Staré Splavy 5 12 162
439. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 12 120
440. Justová Anna LS Brno 13 12 070
441. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 6 12 042
442. Otevřel Pavel LS Brno 11 11 999
443. Himmel Jiří YC Nechranice 5 11 975
444. Indrák Václav Sokol Tovačov 10 11 953
444. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 10 11 953
446. Vaculka Zbyněk LS Brno 13 11 902
447. Kučerová Jana JK Prostějov 8 11 830
448. Pešková Adéla LS Brno 12 11 767
449. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 5 11 734
450. Záchvěj Martin YC Neratovice 4 11 729
451. Šuvarský Jaroslav Newton YC 2 11 713
451. Vřešťál Rudolf LS Brno 2 11 713
453. Hrabalová Veronika YC SaS 3 11 495
453. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 11 495
455. Pavlíková Barbara YC CERE 4 11 436
456. Vymazalová Karolína LS Brno 14 11 361
457. Kir Milan IWS Club Nechra 3 11 266
458. Špaček Matěj YC CERE 9 11 194
459. Skala Pavel JK Cheb 7 11 185
460. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 11 162
461. Raška Marek ČWA 9 11 141
462. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 4 11 102
463. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 11 087
464. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 11 082
465. Rožánek Tomáš JK Sokolov 2 11 044
466. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 7 11 029
467. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 10 993
468. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 17 10 977
469. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 10 950
470. Záhora Tomáš Jednoráz.licence 1 10 878
471. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 5 10 856
472. Sokol Petr ALT Vaurien 1 10 832
473. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 10 791
474. Krejčiřík Daniel LS Brno 6 10 744
475. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 9 10 726
476. Šulc David YC Nechranice 4 10 695
477. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 10 677
478. Motlík Ondřej JK Cheb 6 10 664
479. Drda David Delfín Jablonec 10 10 648
480. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 10 10 633
481. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 7 10 598
482. Tichánek Michael Sokol Palkovice 6 10 576
483. Soukup Aleš VS Duchcov 11 10 547
483. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 547
485. Kala Roman YC Doksy 5 10 545
486. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 10 506
487. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 10 490
487. Kiszka Samuel YC Pardubice 8 10 490
489. Sedláček Petr JK Prostějov 16 10 477
490. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 3 10 473
491. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 10 427
492. Páleníček Matyáš JK Plzeň 2 10 423
493. Mojdl Martin YC Kladno 6 10 406
494. Kašpar Antonín YC CERE 3 10 371
495. Buřil Adam ČYK 5 10 346
496. Beerová Eliška SK Štětí 12 10 327
497. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 11 10 319
498. Makrlík Dušan JK Klatovy 9 10 264
499. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 10 204
500. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 156
501. Plhoň Eduard SK Tři sestry 5 10 155
502. Smetana Radek Truc JK Plzeň 3 10 144
502. Škoda Jan Truc JK Plzeň 3 10 144
502. Marek Tomáš Truc JK Plzeň 3 10 144
505. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 132
505. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 10 132
507. Hakl David LS Brno 6 10 098
508. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 10 093
509. Sehnal René YC SaS 1 10 074
510. Havel Filip YC Neratovice 9 10 026
510. Svoboda Lukáš YC Neratovice 9 10 026
512. Hála Jakub LS Kroměříž 17 9 990
513. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 9 988
514. Richter Jan YC Pardubice 8 9 915
515. Haken Vladimír WS Club VD 8 9 901
516. Hatle Maria Stella ČYK 12 9 852
517. Daněk Michal LS Kroměříž 3 9 808
518. Synková Anna LS Brno 8 9 788
519. Pokoš Radim VS Duchcov 9 9 722
520. Hájek Tomáš YC CERE 4 9 648
521. Kuthan Karel ČYK 1 9 600
521. Sehnal Pavel ČWA 1 9 600
523. Ručka Tomáš YC Kladno 7 9 588
524. Richterová Eliška YC Pardubice 8 9 574
525. Muzikář David Jachtklub Brno 10 9 572
526. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 9 553
527. Samec Marek Jachtklub Brno 11 9 538
528. Podzimek Antonín ČYK 5 9 500
529. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 9 492
530. Kotek Kamil JK Staré Splavy 5 9 449
530. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 9 449
532. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 9 448
533. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 7 9 389
534. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 9 356
535. Wehrenbergova Petra YC Kladno 10 9 288
536. Bryx Petr YC Neratovice 7 9 272
537. Košťálová Anna YC Pardubice 2 9 270
538. Pavlovský Marek LS Brno 10 9 267
539. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 13 9 227
540. Novák David YC CERE 10 9 190
541. Šustek Benjamin ALT 29er a 49er 6 9 117
542. Křenková Monika LS Brno 4 9 053
543. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 9 021
544. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 5 8 857
544. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 5 8 857
546. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 802
547. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 8 801
548. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 751
549. Kraus Jan YC Kladno 8 8 729
550. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 8 681
551. Kölbl Josef ALT Tornado 4 8 646
552. Altman Jiří Císařská louka 2 8 642
553. Záruba Vladimír JK Cheb 3 8 603
554. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 9 8 595
555. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 494
556. Pavlovská Alexandra LS Brno 5 8 489
557. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 8 417
558. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 8 414
559. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 8 348
560. Kaláb Jindřich VS Duchcov 13 8 345
561. Hodačová Veronika YC Pardubice 8 8 336
562. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 6 8 284
563. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 6 8 281
564. Richter Zdeněk YC Doksy 3 8 205
565. Medek Pavel VS Duchcov 18 8 190
566. Prax Jakub LS Brno 10 8 166
567. Rosík Alex YC CERE 3 8 132
568. Červinka Vít SK Halza 2 8 100
568. Filip Martin SK Halza 2 8 100
568. Třeček Zdeněk SK Halza 2 8 100
568. Třeček Čeněk SK Halza 2 8 100
568. Dadák Jakub SK Halza 2 8 100
568. Konupčík Michal SK Halza 2 8 100
574. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 8 034
575. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 8 031
576. Faktor Marian SK Nový Knín 1 7 997
576. Horký Tomáš NOT FOR SAIL 1 7 997
576. Dvořák Jan NOT FOR SAIL 1 7 997
576. Hláváček Ondřej NOT FOR SAIL 1 7 997
576. Daniel Aleš NOT FOR SAIL 1 7 997
576. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 7 997
576. Loja Peter Jednoráz.licence 1 7 997
576. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 7 997
584. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 7 914
585. Vaculka Patrik LS Brno 5 7 878
585. Stránská Lucie YC SaS 2 7 878
587. Král Karel JK Sokolov 3 7 859
588. Vinkl Daniel YC Kladno 3 7 725
589. Bobek Pavel YC RODOP 1 7 707
589. Zárubová Michaela YC RODOP 1 7 707
591. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 706
592. Dolejš Rudolf ČWA 4 7 690
593. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 11 7 660
594. Sivý Filip Slavoj Hluboká 7 7 632
595. Hýža Vít Jachtklub Brno 10 7 551
596. Hajn Ladislav SK Štětí 5 7 483
597. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 440
598. Jeřábek Petr ALT Tornado 3 7 431
599. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 4 7 423
600. Tesař David ASK Lovosice 3 7 396
601. Kolářová Terezie Orthodocks YC 4 7 360
602. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 4 7 315
603. Kučera Michal TJ Lanškroun 2 7 310
604. Holubová Kristýna ČYK 10 7 273
605. Šperka Petr Jachtklub Brno 3 7 243
606. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 11 7 204
607. Plecitý Marek JK Toušeň 2 7 199
608. Hulínský Martin ČWA 1 7 150
609. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 7 139
610. Balzer Robert JK Prostějov 5 7 131
611. Valenová Adéla JK Olomouc 13 7 124
612. Cákoci Marek YC CERE 8 7 118
613. Bartoš Richard YC Lískovec 3 7 109
614. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 7 010
615. Pavlíková Barbora YC CERE 3 6 975
616. Čermák Petr YC Kladno 4 6 957
617. Mrázová Sylvia ALT RS 7 6 938
618. Bradáč Tomáš YC Kladno 2 6 937
618. Guryča Jan YC CERE 1 6 937
620. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 6 932
620. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 6 932
622. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 6 6 910
623. Koláčková Jasmína LS Brno 7 6 858
624. Štěpán David Jachtklub Brno 6 6 843
625. Lederer Tomáš VS Duchcov 15 6 815
626. Holý Ivo Baník Ostrava 4 6 790
627. Horák Michal Truc JK Plzeň 2 6 776
628. Hodač Alois Chemička Ústí 7 6 752
629. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 6 742
630. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 14 6 738
631. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 2 6 675
632. Pinďák Josef SK Štětí 4 6 671
633. Vašík Roman LS Brno 8 6 667
634. Hartig Bartoloměj YC Doksy 10 6 635
635. Kupská Martina LS Brno 2 6 634
635. Jakešová Svatava LS Brno 2 6 634
637. Valeš Jáchym YC CERE 4 6 593
638. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 3 6 586
639. Veselá Elena YC Pardubice 5 6 544
640. Kvyšnovský Michael ČWA 1 6 536
641. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 11 6 498
642. Hanka Vojtěch ČYK 9 6 497
643. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 6 416
643. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 6 416
643. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 6 416
643. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 6 416
643. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 6 416
648. Topiarzová Magda YC CERE 4 6 414
649. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 6 391
650. Klíma Ondřej YC Doksy 10 6 347
651. Bauer František YC CERE 5 6 341
652. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 6 315
653. Knorr Jindřich VS Duchcov 6 6 299
654. Mařík Kristián Delfín Jablonec 3 6 290
655. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 10 6 270
656. Maršálková Blanka LS Brno 4 6 243
657. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 225
658. Burdová Michaela YC SaS 7 6 208
659. Mazgaj Robert ALT RS 5 6 204
659. Jenčík Petr ALT RS 4 6 204
661. Podhorec Štefan YC Kladno 1 6 160
661. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 6 160
663. Sláma Eduard YC Neratovice 1 6 154
664. Nedvědický Alexandr ČYK 3 6 150
665. Hrdina Patrik YC RODOP 3 6 041
666. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 6 034
666. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 6 034
668. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 5 6 027
669. Bureš Martin TJ Lanškroun 5 6 015
670. Dojmazov Petr ALT RS 4 6 007
671. Veselý Štěpán YC Pardubice 6 5 961
672. Boháček David Bohemia Poděbrady 9 5 946
673. Nový Marek JK Plzeň 8 5 938
674. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 5 927
675. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 2 5 910
676. Rottenborn Karel Jednoráz.licence 1 5 890
676. Jiřík Tomáš Jednoráz.licence 1 5 890
676. Holý Zdeněk Jednoráz.licence 1 5 890
676. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 5 890
680. Borčická Lucie LS Brno 6 5 883
681. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 9 5 880
682. Záluský Kamil YC Nechranice 5 5 829
683. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 5 827
684. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
684. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
686. Bělehrad Pavel LS Brno 2 5 805
687. Seidl Šimon LS Brno 1 5 775
687. Vastl Tomáš Jednoráz.licence 1 5 775
689. Vít Jaroslav JK Plzeň 8 5 762
690. Novotný Václav JK Cheb 4 5 733
691. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 5 700
692. Jarošová Natálie ČYK 5 5 694
693. Lejhanec David YC Pardubice 6 5 646
694. Knetig Jindřich LS Brno 2 5 628
694. Kubeš Fedor LS Brno 2 5 628
694. Baran Miroslav LS Brno 2 5 628
694. Sobotová Kristýna JK Prostějov 6 5 628
698. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 6 5 616
699. Sláma Eduafd YC Neratovice 1 5 600
699. Miková Žaneta YC SaS 6 5 600
699. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 5 600
702. Schwanzer Albert LS Brno 3 5 567
703. Korbová Helena JK Olomouc 6 5 547
704. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 5 531
704. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 2 5 531
706. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 8 5 505
707. Prokopec Petr YC Pardubice 3 5 494
708. Jordán Jaroslav VS Duchcov 15 5 490
709. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 5 5 440
710. König Václav YC DIM Bezdrev 4 5 432
711. Dudák Marek YC CERE 5 5 405
712. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 4 5 376
713. Kučera Michal Chemička Ústí 7 5 344
713. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 5 344
715. Andělová Zuzana Bohemia Poděbrady 9 5 307
716. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 5 206
717. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 5 5 203
718. Jeřábek Antonín JK Černá v Pošumaví 2 5 184
718. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 5 184
720. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 5 154
720. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 5 154
722. Pavlovský Josef LS Brno 6 5 142
723. Malec Martin LS Brno 2 5 118
724. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 1 5 106
724. Novák Jakub ČWA 1 5 106
724. Homolka Miloš ALT Tornado 1 5 106
727. Bauerová Šárka YC CERE 3 5 103
728. Staněk Jan YC Doksy 14 5 056
729. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 4 5 050
730. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 5 042
731. Kaltounková Klára ČYK 8 5 038
732. Mayerbergová Ilona LS Brno 4 5 016
733. Mannel Dominik TJ Lanškroun 4 4 965
734. Šušková Marie YC Jezero Hlučín 4 4 951
735. Matas Milan ALT Cat Open 3 4 933
736. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 923
736. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 923
738. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 4 921
738. Pinďáková Monika SK Štětí 1 4 921
738. Szmaragowski Dan ČANY 2 4 921
741. Hnitka Martin YC Nechranice 3 4 918
742. Ptáček Lumír YC Velké Dářko 2 4 912
743. Ďásek František JK Cheb 5 4 909
743. Šilhavý Jaromír YC Kladno 5 4 909
745. Toth Martin ČWA 3 4 907
746. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 2 4 899
747. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 859
748. Skála David ALT SF 3 4 854
749. Vodáček Tomáš LS Brno 3 4 797
750. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 4 749
751. Maršík Karel Chemička Ústí 7 4 679
751. Maršík Karel Chemička Ústí 7 4 679
753. Sedlář Filip Jednoráz.licence 1 4 657
753. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 657
753. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 657
753. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 657
753. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 657
753. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 4 657
753. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
753. Opěla Richard Jednoráz.licence 1 4 657
753. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 4 657
753. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
763. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 4 633
764. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 5 4 618
765. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 4 590
766. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 4 587
766. Grusser Přemysl ASK Lovosice 2 4 587
768. Mikuláštík Pavel LS Brno 5 4 574
769. Burianová Jitka YC CERE 4 4 570
770. Holý Petr Jednoráz.licence 1 4 557
770. Noščák Petr Jednoráz.licence 1 4 557
770. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 4 557
770. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 4 557
770. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 4 557
770. Holý Jan Jednoráz.licence 1 4 557
776. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 7 4 556
777. Vyhnálek Rostislav YC CERE 3 4 552
778. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 4 4 538
779. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 5 4 522
780. Novohradský Filip YC Pardubice 6 4 515
781. Vaníček Michal LS Brno 1 4 488
781. Hrabálek Michal LS Brno 1 4 488
781. Voráč Pavel LS Brno 1 4 488
781. Štemberk Petr LS Brno 1 4 488
785. Verner Kamil JK Toušeň 3 4 483
786. Voženílek Adam ČYK 4 4 476
787. Forejtek Jiří YC CSA 2 4 463
788. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 6 4 426
789. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 4 4 409
790. Vallová Anna LS Brno 3 4 408
791. Kraml Miroslav YC Písek 4 4 407
792. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 2 4 393
793. Lederová Štěpánka YC CERE 2 4 304
794. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 5 4 267
794. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 5 4 267
796. Žáková Věra LS Brno 4 4 257
797. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 4 249
798. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 4 236
799. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 234
800. Žák Michal LS Brno 4 4 233
801. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 4 190
802. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 4 169
803. Chlup Jan YC Dyje 1 4 060
803. Vízner Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
805. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 4 049
806. Mouchová Karolína YC Doksy 3 4 047
807. Polášková Tereza TJ Lanškroun 4 3 977
808. Pop Tomáš YC Pardubice 2 3 955
809. Havelka Pavel YC Pardubice 7 3 925
810. Křupala Jan LS Brno 4 3 911
811. Jordánek Filip LS Brno 2 3 907
812. Grabarczyk Darek LS Brno 6 3 893
813. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 3 889
814. Dvořák Jan YC Příbram 1 3 874
814. Konvalinka Jan YC Příbram 1 3 874
814. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 3 874
814. Rychtera Luboš Jednoráz.licence 1 3 874
814. Bařina Pavel Jednoráz.licence 1 3 874
814. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 3 874
820. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 8 3 842
821. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 4 3 794
822. Wagner David TJ Rapid Brno 4 3 783
823. Vobr Martin Jednoráz.licence 1 3 782
823. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 3 782
823. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 782
823. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 3 782
823. Střítecký Rudolf JK Černá v Pošumaví 1 3 782
823. Legierský Aleš ČYK 1 3 782
829. Bejvl Vojtěch LS Brno 5 3 778
830. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 765
830. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 765
832. Kuncová Jitka JK Sokolov 4 3 753
832. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 753
834. Valdhansová Aneta ČYK 1 3 742
835. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 9 3 734
836. Semerád Sebastian ČYK 9 3 700
836. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 700
838. Boček Michal Jednoráz.licence 2 3 689
838. Bočková Simona Jednoráz.licence 2 3 689
840. Šára Michal Sokol Dobřichovice 2 3 664
841. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 3 634
842. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 612
843. Rozsypal Jakub JK Olomouc 2 3 610
843. Rozsypal Vladimír JK Olomouc 2 3 610
845. Vašík Martin LS Brno 2 3 609
846. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 607
846. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 3 607
846. Brožek Pavel SC Testudo 1 3 607
846. Pexa Tomáš SC Testudo 1 3 607
846. Holík Jiří SC Testudo 1 3 607
846. Lux Vlastimil SC Testudo 1 3 607
846. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 607
853. Bílková Lucie Sokol Palkovice 9 3 548
854. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 539
855. Drozda Jan ČYK 1 3 517
856. Bulíř Martin YC SaS 5 3 493
856. Dokoupilová Linda ALT Vaurien 1 3 493
858. Spurný Vojtěch JK Olomouc 6 3 461
859. Löwit Harry Císařská louka 1 3 440
859. Löwitová Olga Císařská louka 1 3 440
861. Kratochvíl Zdeněk Eduard ALT RS 3 3 428
862. Muzikář Josef YC CERE 2 3 372
863. Wicherková Tereza Truc JK Plzeň 1 3 368
864. Loužek Karel JK Plzeň 5 3 343
865. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 5 3 340
865. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 5 3 340
867. Bernáthová Pavlína Jednoráz.licence 1 3 325
867. Zitová Klára Jednoráz.licence 1 3 325
867. Pavlousek Pavel ČYK 1 3 325
867. Ondruchová Andrea ČYK 1 3 325
867. Němečková Hana ČYK 1 3 325
867. Lišková Eva ČYK 1 3 325
867. Guryča Nikola YC CERE 1 3 325
867. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 3 325
875. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 321
876. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 3 307
877. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 3 267
877. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 3 267
879. Manič Petr Chemička Ústí 3 3 262
880. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 3 259
881. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 3 3 223
882. Kilarová Jana Baník Ostrava 3 3 218
883. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 215
884. Čermák ml. Josef YC Neratovice 8 3 213
885. Křenková Kristýna LS Brno 2 3 194
886. Spousta Petr LS Brno 1 3 190
886. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 190
886. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 3 190
886. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 190
890. Kopecký Ivo FD Club UO 3 3 187
891. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 3 172
892. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 3 156
893. Daněk Tomáš LS Brno 3 3 147
894. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 3 110
895. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 3 104
895. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 3 104
895. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 1 3 104
895. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 3 104
895. Masařík Jozef YC DIM Bezdrev 1 3 104
895. Žalud František JK Toušeň 1 3 104
895. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
895. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 3 104
895. Holan Milan Jednoráz.licence 1 3 104
895. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 3 104
895. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
895. Eliáš Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 104
907. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 3 083
908. Proček Vojtěch LS Brno 2 3 082
909. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 3 045
910. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 5 3 031
911. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 3 006
912. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 2 997
913. Jobertová Ingrid YC CERE 1 2 977
914. Trusíková Hana LS Brno 4 2 976
915. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 2 966
916. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 2 958
917. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 4 2 944
918. Nováková Ludmila LS Brno 11 2 923
919. Proček Matěj LS Brno 2 2 915
920. Městka Josef Lokomotiva Cheb 3 2 912
920. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 3 2 912
922. Quasniczka Josef JK Litoměřice 5 2 901
923. Krob Michal YC Kladno 5 2 875
924. Vít Radek YC Kladno 2 2 869
925. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 5 2 867
926. Matoušková Eva ALT Melges 24 3 2 860
927. Beneš Marian JK Slavia Havířov 4 2 859
927. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 4 2 859
929. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 2 838
929. Jína Radek Bohemia Poděbrady 1 2 838
929. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 2 838
929. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 838
933. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 837
934. Roubal Pavel LS Brno 1 2 828
934. Novotný Pavel ČYK 1 2 828
934. David Radek Jednoráz.licence 1 2 828
934. Jonák Petr Jednoráz.licence 1 2 828
934. Trajer Stanislav Jednoráz.licence 1 2 828
934. Kohlíček Martin Jednoráz.licence 1 2 828
940. Kába Robert ČYK 1 2 814
940. Koutová Monika ČYK 1 2 814
940. Výška Jan Prazdroj Plzeň 7 2 814
943. Špitálský Milan Jednoráz.licence 1 2 804
943. Jirsa Tomáš Jednoráz.licence 1 2 804
943. Houška Ondřej Jednoráz.licence 1 2 804
943. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 804
943. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 2 804
943. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 2 804
949. Červený Martin JK Plzeň 7 2 765
950. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 2 751
951. Všetečka Ladislav LS Brno 5 2 740
952. Rott Petr JK Plzeň 2 2 732
953. Rohovský Martin LS Brno 2 2 731
953. Princová Lea LS Brno 3 2 731
955. Křiváková Magdalena LS Brno 5 2 730
956. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 725
957. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 5 2 714
958. Doležalová Hana YC CERE 1 2 711
958. Nápravníková Kořanov Johana YC Neratovice 1 2 711
960. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 5 2 705
961. Řezníková Michaela YC CERE 4 2 694
962. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 2 692
963. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 663
964. Ach-Hübner Otakar LS Brno 5 2 661
965. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 643
965. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 3 2 643
967. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 2 635
968. Novák Vojtěch YC Doksy 7 2 629
969. Rashki Denisa TJ Lanškroun 3 2 619
970. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 2 612
971. Morávek David LS Brno 2 2 585
972. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 580
973. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 2 550
973. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 3 2 550
973. Štepník Štefan LS Brno 1 2 550
973. Novák Miloš LS Brno 1 2 550
973. Železný Zdeněk LS Brno 1 2 550
973. Soška Jiří LS Brno 1 2 550
973. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 2 550
973. Nechvíle Petr Jednoráz.licence 1 2 550
973. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 2 550
973. Česal Lukáš Jednoráz.licence 1 2 550
983. Kaleta Bohdan KJ Těrlicko 3 2 537
984. Majchrák Lukáš ALT RS 4 2 520
985. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 2 496
986. Sitař Robin ALT RS 1 2 479
987. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 2 476
988. Bělík Jan JK Sokolov 2 2 470
989. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 2 467
990. Novák Adam YC Doksy 7 2 432
991. Drvota Jaromír YC Kladno 3 2 430
992. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 2 422
993. Vitouch Jan LS Brno 2 2 417
994. Drenčková Nikola JK Cheb 1 2 408
995. Vetíšková Lenka YC CERE 1 2 375
995. Hána Karel YC CERE 1 2 375
995. Svitáková Jiřina Jednoráz.licence 1 2 375
995. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 2 375
995. Rysová Zuzanka Jednoráz.licence 1 2 375
995. Nováková Míša Jednoráz.licence 1 2 375
1001. Kuklík Radek LS Brno 2 2 374
1002. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 357
1002. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 357
1004. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 2 355
1005. Hasman Janek YC Kladno 4 2 353
1006. Jenšík David JK Česká Lípa 3 2 350
1007. Šamšulová Tereza YC CERE 2 2 314
1008. Horký Jan jun. ČYK 1 2 312
1008. Horký Jan sen. ČYK 1 2 312
1008. Kuřil Jan Baník Ostrava 3 2 312
1008. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 1 2 312
1012. Friess Kryštof YC Písek 3 2 311
1013. Žák Marek LS Brno 2 2 307
1014. Kaš Petr LS Brno 2 2 299
1015. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 4 2 293
1015. Sivá Helena Slavoj Hluboká 4 2 293
1017. Fantová Kateřina LS Brno 3 2 290
1017. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 3 2 290
1019. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 2 262
1020. Švík František YC RODOP 1 2 260
1021. Klát Roman ALT Vaurien 3 2 246
1022. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 2 236
1022. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 2 236
1024. Petrunčíková Kateřina YC CERE 4 2 222
1025. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 4 2 218
1026. Buchtová Agnes LS Brno 1 2 217
1027. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 2 210
1028. Prchal Vít JK Staré Splavy 2 2 203
1028. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 2 203
1030. Košatová Lucie ALT RS 4 2 166
1031. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 4 2 162
1031. Beneš Petr YK Jestřábí 1 2 162
1031. Mahor Martin YK Jestřábí 1 2 162
1034. Krejčiříková Karolína LS Brno 2 2 159
1035. Motlíková Pavlína JK Cheb 5 2 158
1035. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 158
1035. Pavel Aleš YC CERE 5 2 158
1038. Mitická Kateřina Spartak Modřany 2 2 109
1039. Sobíšek Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1039. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1039. Černý David Jednoráz.licence 1 2 108
1039. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1039. Nigrin Radek Jednoráz.licence 1 2 108
1039. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 108
1045. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 102
1045. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 102
1045. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 102
1048. Teplý Jakub YC CERE 3 2 085
1049. Ernest Radoslav Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Dosoudil Pavel Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Bárta Lubomír Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Macák Libor Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Cyrany Jan Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Stoklasa Jiří Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Koleňák Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Stoklasa Bohumil Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Mužík Martin Jednoráz.licence 1 2 081
1049. Sládek Martin Jednoráz.licence 1 2 081
1059. Ochec Jan ČYK 2 2 077
1060. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 075
1061. Staniek Michal KJ Těrlicko 2 2 065
1062. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 2 058
1062. Tachezy Adam YC DIM Bezdrev 2 2 058
1064. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 5 2 030
1065. Šotola Pavel VS Duchcov 9 2 025
1066. Švec Ladislav ČWA 3 2 011
1067. Procházková Petra ASK Lovosice 2 2 010
1067. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 2 2 010
1069. Škoda Jan SK Štětí 4 2 009
1070. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 1 2 008
1070. Utíkal Petr JK Olomouc 1 2 008
1072. Kroupa Štěpán Delfín Jablonec 1 2 006
1073. Nevřiva Václav LS Brno 6 1 986
1074. Hájek Libor JK Cheb 4 1 981
1075. Wittelbach Červená Monika Anna LS Brno 3 1 958
1075. Janotová Simona YC Příbram 1 1 958
1075. Los Petr YC Příbram 1 1 958
1075. Šraier Vladimír Jednoráz.licence 1 1 958
1075. Křížek Pavel Jednoráz.licence 1 1 958
1075. Pála Martin Jednoráz.licence 1 1 958
1075. Kryl Martin Jednoráz.licence 1 1 958
1075. Hašek Jeroným Jednoráz.licence 1 1 958
1075. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 1 958
1084. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 4 1 948
1085. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 940
1085. Štamberg Jan FD Club UO 1 1 940
1085. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 940
1085. Holub Lukáš YC Nechranice 1 1 940
1089. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 933
1089. Novák Dušan ASK Lovosice 2 1 933
1091. Maruš Max YC Písek 3 1 913
1092. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 1 905
1093. Riedel Oto VS Duchcov 6 1 904
1094. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 1 899
1095. Hájek Ladislav YCR Roudnice 5 1 886
1096. Krautwurst Filip YC CERE 2 1 881
1097. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 3 1 852
1098. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 1 849
1099. Sivý st. Michal Slavoj Hluboká 2 1 848
1100. Raisigi Matěj JK Česká Lípa 1 1 846
1101. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 3 1 831
1102. Buchar Petr YC CERE 2 1 830
1103. Rada Filip SK Štětí 2 1 823
1104. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 2 1 813
1105. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 3 1 804
1106. Káňa Lukáš YK Jestřábí 2 1 802
1107. Kraus Petr Newton YC 1 1 792
1107. Fikáček Albert Newton YC 1 1 792
1107. Strachota Svatopluk Newton YC 1 1 792
1107. Laichman Libor Newton YC 1 1 792
1107. Hoření Libor Newton YC 1 1 792
1112. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 5 1 751
1113. Kaleta Miroslav KJ Těrlicko 2 1 745
1114. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 2 1 738
1115. Otto Karel LS Brno 1 1 734
1116. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 709
1117. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 1 708
1118. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 1 1 696
1119. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 1 691
1120. De Roeck Joffrey LS Brno 4 1 687
1121. Bína Rudolf LS Brno 2 1 686
1122. Mihóková Vanda LS Brno 1 1 675
1122. Horánská Magdaléna LS Brno 1 1 675
1122. Ivanová Radka LS Brno 1 1 675
1122. Plocková Lucie LS Brno 1 1 675
1122. Zoubková Lucie LS Brno 1 1 675
1122. Janečková Ester LS Brno 1 1 675
1122. Dostálová Vlasta YC Pardubice 1 1 675
1122. Roček Matyáš YC Neratovice 1 1 675
1122. Vondráčková Alena YC CERE 1 1 675
1122. Motal Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
1122. Voldán Rostislav Jednoráz.licence 1 1 675
1122. Žalud Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
1134. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 665
1135. Semler Jan TJ Lanškroun 4 1 646
1136. Berg Petr VS Duchcov 5 1 639
1137. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 4 1 638
1138. Hejnová Karolína Baník Ostrava 5 1 637
1139. Petřík Martin YC Neratovice 2 1 624
1140. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 1 623
1141. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 3 1 610
1142. Dítětová Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
1143. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 583
1143. Jaroš Roman MYK 3 1 583
1145. Hofman Patrik YC Doksy 1 1 582
1145. Houška Emil Sokol Dobřichovice 1 1 582
1147. Jírovec Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
1147. Janda Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
1147. Žihla Karel Jednoráz.licence 1 1 572
1147. Kačírková Sabina Jednoráz.licence 1 1 572
1147. Šrůta Michal Jednoráz.licence 1 1 572
1147. Janušová Marta Jednoráz.licence 1 1 572
1147. Plíšková Marcela Jednoráz.licence 1 1 572
1154. Beringer Jan YC Písek 3 1 560
1155. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 2 1 555
1156. Chmelík Jaromír Delfín Jablonec 2 1 543
1157. Vymazal Oldřich LS Brno 5 1 520
1158. Novák Jaroslav YC Doksy 4 1 515
1158. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 1 515
1158. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 515
1161. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 497
1162. Provazníková Barbora YC Velké Dářko 2 1 492
1163. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 4 1 458
1163. Červín Jiří Chemička Ústí 4 1 458
1165. Krč Lukáš JK Prostějov 3 1 454
1166. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 451
1167. Valenová Klára JK Olomouc 3 1 447
1168. Svatoš Dominik TJ Lanškroun 1 1 440
1169. Valenta Jan YC CERE 2 1 437
1170. Tuzarová Barbora YC CERE 2 1 394
1171. Holá Magdaléna ČYK 2 1 385
1171. Bobková Eva Baník Ostrava 1 1 385
1173. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 378
1174. Sekera Petr VS Duchcov 4 1 374
1175. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 339
1176. Hrubý Matouš JK Plzeň 1 1 328
1177. Hampeis Lukáš LS Brno 1 1 317
1177. Dörrer Miroslav LS Brno 1 1 317
1177. Malý Miroslav LS Brno 1 1 317
1177. Hrabálek Jakub LS Brno 1 1 317
1177. Zoubek Ivo LS Brno 1 1 317
1177. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 1 317
1177. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 317
1177. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 1 317
1177. Kubový Jan Jednoráz.licence 1 1 317
1177. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 1 317
1187. Kučera Tomáš YC CERE 2 1 315
1188. Pitelová Ema JK Sokolov 1 1 290
1189. Šedivý Bořek LS Brno 4 1 279
1190. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 1 261
1191. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 1 250
1192. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 3 1 245
1193. Buřil Miloš ALT RS 4 1 232
1194. Boček Michal Jednoráz.licence 2 1 217
1194. Boček Roman Jednoráz.licence 2 1 217
1194. Malý Martin YC RODOP 1 1 217
1197. Rezek Richard JK Cheb 2 1 215
1198. Peřina David LS Brno 1 1 212
1198. Schmied Martin YC CERE 1 1 212
1198. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Vašíček Marek Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Kolařík Vincenc ALT FB 1 1 212
1198. Mikéska Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Dámen René Jednoráz.licence 1 1 212
1198. Váňa Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1211. Vrbický Filip Spartak Modřany 3 1 206
1212. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 8 1 195
1213. Šachl Zděnek VS Duchcov 3 1 186
1214. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 3 1 178
1215. Gavlasová Lenka JK Sokolov 1 1 176
1215. Drobek Filip LS Brno 1 1 176
1217. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 2 1 175
1218. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 1 164
1219. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 1 156
1220. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 4 1 144
1221. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 3 1 140
1222. Vika Tomáš Orthodocks YC 2 1 139
1223. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 3 1 115
1224. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 1 108
1224. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 1 1 108
1226. Cotte Pamela YC CERE 4 1 103
1227. Zajíček Kryštof YC Lanškroun 2 1 102
1228. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 2 1 095
1228. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 095
1230. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 3 1 092
1230. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 092
1232. Strejček Radim Sokol Palkovice 2 1 033
1233. Bauer Karel YC CERE 1 1 027
1234. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 5 1 024
1235. Horák Pavel ČYK 2 1 020
1235. Čáp Jiří ČYK 2 1 020
1237. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 010
1238. Rešl Štěpán VS Duchcov 2 1 005
1239. Hykrdová Markéta Jachtklub Brno 1 997
1239. Tatar Michal YC CERE 1 997
1239. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 997
1239. Novák Richard Jednoráz.licence 1 997
1239. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 997
1244. Turba Marek LS Brno 1 989
1245. Dvořák Rudolf YC CERE 1 984
1246. Žižkovský Nikita YC CERE 5 982
1247. Malá Eliška YCR Roudnice 2 970
1248. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 969
1249. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 1 962
1250. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 949
1251. Fiala Martin YC Znojmo 1 946
1252. Dušek Petr YC Vysoké Mýto 1 938
1252. Čajčík Karel YC Pardubice 1 938
1254. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 932
1255. Opletal Petr LS Brno 4 918
1256. Knorr Petr VS Duchcov 1 914
1257. Králiková Zuzana Orthodocks YC 1 913
1258. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 5 909
1259. Trejbalová Josefína VS Duchcov 1 904
1260. Diviš Michal YC Dyje 1 902
1261. Heneš David JK Olomouc 1 887
1262. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 879
1263. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 869
1264. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 866
1265. Povolný Adam YC CERE 2 856
1266. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 852
1266. Kolín Robert Jednoráz.licence 1 852
1266. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 852
1266. Rousek Martin Jednoráz.licence 1 852
1266. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 852
1266. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 852
1266. Dvořák Václav Jednoráz.licence 1 852
1266. Wyderka Jakub Jednoráz.licence 1 852
1266. Ondráček Pavel Jednoráz.licence 1 852
1266. Houser František Jednoráz.licence 1 852
1276. Mašek Tomáš Baník Ostrava 2 844
1276. Hejna Jan Baník Ostrava 2 844
1278. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 840
1279. Gebhart Jan JK Cheb 3 828
1279. Slabá Monika Chemička Ústí 4 828
1279. Slabý Oldřich Chemička Ústí 4 828
1282. Šmídmajer Lukáš LS Brno 3 816
1283. Korbová Ivana JK Olomouc 2 812
1284. Hála Tomáš LS Kroměříž 3 808
1284. Buchtová Sarah LS Brno 1 808
1284. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 808
1287. Ježíková Kristýna JK Olomouc 1 804
1288. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 1 800
1289. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 792
1289. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 792
1291. Kubů Jonáš YC Pardubice 2 789
1292. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 788
1293. Krejčíková Klára YC CERE 2 776
1294. Szmaragovski Dominik YC DIM Bezdrev 3 775
1295. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 755
1296. Provazník Samuel YC Velké Dářko 1 746
1297. Vyšín Miroslav ČYK 1 721
1298. Kašpar Antonín YC CERE 1 707
1298. Zgraja Martin Orthodocks YC 1 707
1298. Vais Lubomír Orthodocks YC 2 707
1298. Voskovec Filip YC Kladno 1 707
1298. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 707
1298. Devera Tomáš SK Štětí 1 707
1298. Ročejdl Marek SK Štětí 1 707
1298. Štengl Michal YC Doksy 1 707
1298. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 707
1298. Hrubý Kryštof ČWA 1 707
1298. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
1298. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
1298. Lůčan Libor Jednoráz.licence 1 707
1298. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1298. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
1298. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1298. Klimešová Eliško Jednoráz.licence 1 707
1315. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 706
1316. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 703
1317. Vaňková Lucie Lokomotiva Plzeň 1 688
1317. Novák Adam YC Jezero Hlučín 1 688
1319. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 678
1319. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 678
1319. Přibyl Ondřej Jednoráz.licence 1 678
1319. Přibyl Tomáš Jednoráz.licence 1 678
1319. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 1 678
1319. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 678
1319. Winterová Michaela Spartak Modřany 2 678
1326. Koupil Jiří Chemička Ústí 1 677
1327. Fišer Roman JK Královská 1 675
1328. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 2 674
1329. Bažant Jaroslav VS Duchcov 1 672
1329. Bažant Jiří VS Duchcov 1 672
1331. Chládek Lukáš TJ Lanškroun 2 671
1332. Spurný Slávek JK Olomouc 5 658
1333. Piňosová Andrea JK Prostějov 2 654
1334. Kylar Ondřej TJ Lanškroun 1 645
1335. Szmaragovski David YC DIM Bezdrev 3 637
1336. Svobodová Šárka Slavoj Hluboká 1 636
1336. Merbs Michal YC CERE 1 636
1338. Trčková Stella VS Duchcov 3 632
1339. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 629
1340. Petr Jiří VS Duchcov 4 618
1341. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 1 617
1342. Kalášek Vojtěch Jachtklub Brno 1 610
1343. Podlenová Šárka ČYK 3 606
1343. Vais Jakub Orthodocks YC 1 606
1343. Kozubík Petr Orthodocks YC 1 606
1343. Dvořák Karel Orthodocks YC 1 606
1343. Prokop Jan Orthodocks YC 1 606
1343. Juttner Jan Orthodocks YC 1 606
1343. Očenašová Nikola Orthodocks YC 1 606
1343. Fiala Petr Orthodocks YC 1 606
1343. Ševčík Josef YC Jezero Hlučín 3 606
1352. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 3 598
1353. Uhrich Martin Jednoráz.licence 1 594
1353. Evdjenič Oliver Lokomotiva Plzeň 1 594
1355. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 585
1356. Löwit Harry Císařská louka 1 578
1356. Dostálová Barbora Císařská louka 1 578
1356. Peterka Miroslav Jednoráz.licence 1 578
1356. Blecha Vladimír Jednoráz.licence 1 578
1360. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 1 562
1361. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 560
1362. Lachout Jiří YC CERE 2 554
1362. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 554
1362. Sedláček Michal JK Plzeň 1 554
1362. Kaiser Ondřej YC Písek 1 554
1362. Beringer Adam YC Písek 1 554
1367. Parent Jonáš TJ Lanškroun 1 548
1368. Kaš Martin LS Brno 2 542
1369. Touval Jan ČWA 1 541
1370. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 517
1371. Krása Štěpán YC CERE 1 516
1372. Hasman Radim ASK Lovosice 1 515
1372. Hasmanová Martina ASK Lovosice 1 515
1374. Koláček Martin LS Brno 1 513
1374. Janáček Petr LS Brno 1 513
1376. Mitická Michaela Spartak Modřany 3 505
1376. Klimtová Sabina Prazdroj Plzeň 4 505
1376. Procházka Jan JK Plzeň 3 505
1376. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 505
1376. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 505
1381. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 504
1382. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1382. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1382. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 499
1385. Horský Juraj Lokomotiva Cheb 1 494
1386. Krejčiřík Jan LS Brno 1 478
1386. Krejčiřík Šimon LS Brno 1 478
1388. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 2 477
1389. Povolný Adam JK Staré Splavy 2 452
1389. Borkovec Bořek ČYK 1 452
1389. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 1 452
1389. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 452
1393. Křenek Miloš LS Brno 1 446
1394. Valík Martin YCR Roudnice 1 440
1394. Šmíček Václav YC Jezero Hlučín 1 440
1396. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 432
1396. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 432
1398. Skála Kryštof VS Duchcov 2 428
1399. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 420
1400. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 404
1400. Švecová Hana JK Plzeň 1 404
1400. Výška Antonín JK Plzeň 4 404
1400. Burda František JK Česká Lípa 6 404
1400. Drahorádová Lucie JK Cheb 1 404
1400. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 5 404
1400. Cutych Jan Slavoj Litoměřice 5 404
1400. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 404
1400. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 404
1400. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 404
1400. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 404
1400. Ronovský Jonáš Jednoráz.licence 1 404
1412. Starý Miroslav Jednoráz.licence 1 402
1412. Brejcha Viktor Jednoráz.licence 1 402
1412. Richter Jan YC Pardubice 1 402
1412. Kubešová Klára TJ Lanškroun 1 402
1412. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 402
1412. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 402
1412. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 402
1412. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 402
1412. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 402
1412. Svobodová Sára YC Lískovec 1 402
1422. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 382
1423. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 3 380
1424. Lo Pinto Davide YC CERE 2 378
1425. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 373
1426. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 1 361
1427. Beringer David YC Písek 1 360
1428. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 351
1429. Vraspír Štěpán TJ Lanškroun 1 344
1430. Bartoň Milan YC Pardubice 1 336
1431. Neužil Pavel SK Štětí 1 329
1432. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 2 323
1432. Žehra Petr Lokomotiva Cheb 1 323
1432. Horal Jan Císařská louka 1 323
1432. Chmelová Jana Císařská louka 1 323
1436. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 2 318
1436. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 318
1436. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 318
1439. Čermák Josef Jednoráz.licence 1 303
1439. Janečková Gabriela Bohemia Poděbrady 1 303
1439. Jakubec Ivo Bohemia Poděbrady 1 303
1439. Baronová Viola YC Neratovice 1 303
1439. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 303
1439. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 303
1439. Kršňák Martin VS Duchcov 1 303
1439. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 4 303
1447. Kubcová Natálie TJ Lanškroun 1 293
1448. Adamcová Jiřina LS Brno 1 285
1449. Friedl Jakub YC CERE 2 281
1450. Holub Adam Jachtklub Brno 1 278
1451. Helis Jan Slavoj Litoměřice 1 277
1451. Hradec František Císařská louka 1 277
1451. Kotek Petr YC CERE 1 277
1451. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 277
1451. Lukačovič Samuel Jednoráz.licence 1 277
1451. Von Morgen Patrick Jednoráz.licence 1 277
1451. Kováč Richard JK Prostějov 1 277
1458. Štafa Patrick MYK 2 248
1459. Selucký Martin Císařská louka 1 247
1460. Klabík Josef Císařská louka 1 236
1461. Sedláček Petr JK Plzeň 1 226
1461. Schaeferová Radana Delfín Jablonec 1 226
1461. Pavlíková Gabriela LS Brno 1 226
1464. Fišer Josef VS Duchcov 1 215
1465. Maruška Tomáš LS Brno 2 212
1466. Šilarová Adéla TJ Lanškroun 1 206
1467. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 4 202
1467. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 202
1467. Hric Kamil JK Plzeň 1 202
1467. Soldátová Tina YC Písek 1 202
1467. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 202
1467. Behenský Jan YC CERE 1 202
1467. Najvárek Ondřej ČYK 1 202
1467. Skála František ČYK 1 202
1467. faltysová natalie Jednoráz.licence 1 202
1467. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 1 202
1477. Jelínek Jiří Císařská louka 1 198
1477. Mohelská Magdalena LS Brno 1 198
1479. Pruha Martin JK Černá v Pošumaví 1 194
1480. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 180
1481. Šenkýřová Ivana TJ Lanškroun 1 168
1482. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 163
1482. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 163
1484. Fišarová Leona TJ Lanškroun 1 133
1485. Cejnar Aleš Císařská louka 1 131
1485. Kýrová Hana JK Prostějov 1 131
1487. Valena Tibor JK Olomouc 1 101
1487. Balínek Petr ALT Melges 24 1 101
1487. Vávra Aleš Jednoráz.licence 1 101
1487. Vávra Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
1487. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1487. Kováč Boris YC CERE 1 101
1487. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 1 101
1487. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 101
1487. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1487. Laštovka Milan JK Plzeň 1 101
1487. Vanclová Andrea TJ Lanškroun 1 101
1487. Bříza Petr YC Pardubice 2 101
1487. Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 1 101
1487. Fiala Anna Slavoj Litoměřice 1 101
1487. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 1 101
1502. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 0
1502. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1502. Moudrý David JK Staré Splavy 1 0
1502. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 0
1502. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 1 0
1502. Sejkorová Mirka YC Vysoké Mýto 1 0
1502. Havelka Pavel YC Pardubice 2 0
1502. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 2 0
1502. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 1 0
1502. Verner Josef Bohemia Poděbrady 1 0
1502. Ryšavý Jan YC CERE 1 0
1502. Frélichová Michaela Jednoráz.licence 1 0
1502. Rozsypal Matěj Jednoráz.licence 1 0
1502. Rašková Kateřina ČWA 1 0
1502. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ