POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2015




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1375 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Keblová Lucie ČYK 27 201 484
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 163 980
3. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 33 160 503
4. Kamenský Radim YC Velké Dářko 15 143 237
5. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 24 134 537
6. Nevelöš Adam SK Štětí 25 132 461
7. Čáp Milan YC Neratovice 11 131 388
8. Košvica Jakub LS Brno 22 130 503
9. Verner Jaroslav JK Toušeň 20 130 370
10. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 19 129 395
11. Lidařík Rudolf LS Brno 17 127 808
12. Mlejnek Tomáš SK Štětí 23 127 361
13. Čermák Jaroslav YC Pardubice 18 127 058
14. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 15 126 525
15. Košťál Petr YC Pardubice 17 126 054
16. Vaszi Mikuláš SK Štětí 24 125 089
17. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 18 120 168
18. Nevelöš Tibor SK Štětí 25 120 117
19. Müller Ondřej SK Štětí 24 115 929
20. Burska Zosia YC CERE 24 115 698
21. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 10 111 573
22. Křížek David Lokomotiva Plzeň 14 109 372
23. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 16 109 026
24. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 107 472
25. Páleníčková Aneta YC CERE 21 106 200
26. Jurečka Matěj ČYK 20 105 904
27. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 7 102 759
28. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 20 101 348
29. Roček Roman YC Neratovice 13 100 490
30. Zárubová Michaela JK Cheb 21 96 170
31. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 95 993
32. Fiala Petr YC Neratovice 7 95 852
33. Winkler Pavel JK Toušeň 9 95 610
34. Švíková Kateřina YC CERE 17 94 711
35. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 93 680
36. Himmelová Klára YC Nechranice 24 92 663
37. Novotný Štěpán JK Cheb 13 91 151
38. Nápravník Jakub ČYK 16 88 612
39. Vychová Zuzana YC Neratovice 10 87 952
40. Maier Michael YCR Roudnice 11 86 509
41. Slíva Jakub YC Nechranice 8 84 998
42. Rybáček Josef YC Doksy 14 84 628
43. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 83 135
44. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 12 82 860
45. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 17 81 881
46. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 79 407
47. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 78 845
48. Směšný Marek JK Prostějov 12 78 059
49. Vychová Eliška YC Neratovice 10 77 435
50. Houdek Roman LS Brno 10 77 272
50. Hrubý Jiří SK Štětí 10 77 272
52. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 16 75 908
53. Krsička Michal YC CERE 12 75 907
54. Žáček Jiří Baník Ostrava 22 75 845
55. Rameš Ivan JK Česká Lípa 18 75 781
56. Kořan Petr YC Neratovice 13 75 139
57. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 73 931
58. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 73 448
59. Plecitý Martin JK Toušeň 13 72 568
60. Vacula Martin JK Staré Splavy 13 72 392
61. Audyová Markéta Jachtklub Brno 8 71 500
62. Kubový Martin JK Toušeň 7 71 011
63. Kořanová Johana YC Neratovice 10 70 889
64. Hlaváček Matouš ČYK 14 70 635
65. Storch Petr Chemička Ústí 13 69 112
66. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 68 730
67. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 68 050
68. Hrubý Karel Jachtklub Brno 12 66 844
69. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 66 708
70. Outrata Jiří JK Toušeň 13 66 685
71. Pavlišová Michaela YC Kovářov 7 65 818
72. Fanta Miroslav LS Brno 24 65 539
73. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 65 373
74. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 14 63 682
75. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 63 515
76. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 21 63 025
77. Himmel Jiří YC Nechranice 24 62 677
78. Slíva Martin ČWA 9 62 283
79. Kmenta Martin Jachtklub Brno 20 61 043
80. Šindelka Ondřej YC Jezero Hlučín 21 61 038
81. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 60 881
82. Doležal Tomáš ČYK 11 60 856
83. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 60 576
84. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 59 939
85. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 10 59 866
86. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 17 59 678
87. Bína Daniel JK Staré Splavy 6 59 272
88. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 10 58 176
89. Brož Vojtěch ČYK 10 58 116
90. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 58 037
91. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 7 58 028
92. Jochovič Josef YC Neratovice 11 57 591
93. Preibischová Michaela YC Regent 8 57 058
94. Krsička Lukáš YC CERE 12 56 914
95. Zanker Zbyněk SK Štětí 11 56 615
96. Procházka Filip YC Neratovice 6 56 542
97. Moucha Pavel YC Doksy 11 55 204
98. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 21 54 886
99. Palkovský Tomáš SK Štětí 11 54 499
100. Hudec Adam YC Neratovice 11 54 275
101. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 54 023
102. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 12 52 990
103. Stejskal Max YC Neratovice 10 52 890
104. Tkadlecová Sára JK Toušeň 13 52 161
105. Jedlička Jan YC Neratovice 17 52 037
106. Svoboda Jan LS Kroměříž 12 51 388
107. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 15 51 374
108. Viták František JK Plzeň 17 51 044
109. Mareček Šimon Jachtklub Brno 12 50 948
110. Kořanová Michaela YC Neratovice 15 50 173
111. Vinkl Petr YC Kladno 19 49 580
112. Dvořák Ota YC CERE 16 48 661
113. Hýža Jiří Jachtklub Brno 8 48 562
114. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 48 258
115. Sehnal Pavel ČWA 10 48 207
116. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 48 201
117. Hendrych Václav YC Doksy 10 47 794
118. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 14 46 695
119. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 11 46 615
120. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 46 337
121. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 9 45 748
122. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 19 45 241
123. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 12 45 161
124. Labuda Ondřej LS Brno 13 45 130
125. Vítová Anna ČYK 12 44 894
126. Rozlivková Johana YC CERE 14 44 584
127. Provazníková Sára YC Velké Dářko 7 43 973
128. Janča Jean-Baptiste LS Brno 14 43 708
129. Štruncová Michaela YC Neratovice 19 43 330
130. Škvařil Patrik LS Brno 25 42 993
131. Kališová Marketa Jachtklub Brno 17 42 610
132. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 42 472
133. Janderová Klára YC SaS 16 42 401
134. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 13 42 141
135. Vaculka Zbyněk LS Brno 25 42 082
136. Škoda Michal YC Neratovice 18 42 040
137. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 41 995
138. Tupý Petr LS Brno 25 41 821
139. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 41 773
140. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 14 41 401
141. Viščor Dan LS Brno 21 41 352
142. Bobek Ondřej Baník Ostrava 6 40 993
143. Čajčík Jan LS Brno 18 40 991
144. Hlavsa Tomáš ALT Laser 10 40 922
145. Hrubý Pavel ČWA 11 40 495
146. Zíma Jakub ČWA 7 40 336
147. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 40 037
147. Michalčin Jiří SK Tři sestry 3 40 037
147. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 40 037
147. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 3 40 037
151. Wehrenbergová Anna YC Kladno 9 39 855
152. Vácha Martin LS Brno 17 39 812
153. Teubnerová Anna ČYK 14 39 745
154. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 16 39 627
155. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 16 39 347
156. Hakl David LS Brno 12 38 830
157. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 9 38 663
158. Kramář Petr JK Česká Lípa 16 38 631
159. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 10 38 508
160. Žák Michal LS Brno 20 38 465
161. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 7 38 365
162. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 38 083
163. Kittler Jan LS Brno 7 37 514
164. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 6 37 404
165. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 12 37 300
166. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 4 37 021
167. Brabec Václav YC CERE 10 36 753
168. Sláma Ivo Jachtklub Brno 8 35 959
169. Maršálková Blanka LS Brno 18 35 875
170. Sladký Martin ČWA 7 35 719
171. Šebek Martin LS Brno 13 35 698
172. Babický Josef JK Česká Lípa 14 35 525
173. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 9 35 096
174. Nuc Mario JK Plzeň 14 34 801
175. Chalupník Miloslav YC Dyje 4 34 748
176. Krsička Martin YC CERE 13 34 738
177. Burdová Michaela YC SaS 13 34 676
178. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 11 34 658
179. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 34 412
180. Kučerová Lucie JK Prostějov 13 34 295
181. Audy Dan Jachtklub Brno 7 34 142
182. Kršňák Jan VS Duchcov 19 34 088
183. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 9 33 773
184. Zima Tomáš YC Kladno 3 33 465
185. Šilhavý Jiří YC Kladno 16 33 425
186. Ott Adam Jachtklub Brno 14 33 362
187. Solfronk Antonín YC Nechranice 10 33 258
188. Vrána Petr TJ Rapid Brno 12 33 197
189. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 4 32 874
190. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 32 812
191. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 8 32 718
192. Dolejš Rudolf ČWA 9 32 682
193. Kir Milan IWS Club Nechra 6 32 591
194. Košata Lukáš ČYK 12 32 465
195. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 32 005
196. Matoušková Eva ALT Melges 24 12 31 705
197. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 31 687
198. Falta Miroslav ALT Tornado 11 31 600
199. Mika Radek YC SaS 12 31 547
200. Bezděk David Jachtsport Brno 6 31 446
201. Beerová Eliška SK Štětí 16 31 150
202. Kališová Lenka Jachtklub Brno 13 31 109
203. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 6 31 043
204. Vacula Libor JK Staré Splavy 6 30 944
205. Bachtík Marek YK Jestřábí 6 30 838
206. Říčanová Nicol SK Štětí 18 30 707
207. Lawson Andrew JK Staré Splavy 14 30 580
208. Richter Zdeněk YC Doksy 6 30 560
209. Švíková Bára YC CERE 12 30 387
210. Rešl Pavel VS Duchcov 27 30 155
211. Piňosová Kristýna JK Prostějov 18 30 076
212. Vacula Karel YC Znojmo 12 29 990
213. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 29 622
214. Pavlík Jiří LS Brno 21 29 440
215. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 17 29 236
216. Skořepová Eva JK Toušeň 6 29 024
217. Štrunc Jan YC Neratovice 10 28 947
218. Šmídová Petra KJ Těrlicko 4 28 557
219. Kašpar Antonín YC CERE 5 28 262
220. Mojdl Ondřej YC Kladno 10 28 157
221. Kučera Matěj TJ Lanškroun 19 27 976
222. Pokorný Vojtěch ALT SF 9 27 954
223. Pourová Barbora ČYK 18 27 885
224. Polák Pavel YC Příbram 3 27 881
225. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 15 27 871
226. Hrabalová Veronika YC SaS 8 27 863
227. Pavlovský Marek LS Brno 10 27 558
228. Kučera Michal TJ Lanškroun 7 26 947
229. Mertinová Nicol YC Nové Sedlo 3 26 879
230. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 7 26 859
231. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 14 26 796
232. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 16 26 772
233. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 5 26 755
234. Kováčová Tereza JK Prostějov 15 26 698
235. Sehnal Pavel ČWA 2 26 669
235. Pětioká Petra ČYK 2 26 669
235. Kuthan Karel ČYK 2 26 669
238. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 26 517
239. Voskovec Filip YC Kladno 2 26 438
240. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 8 26 295
240. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 8 26 295
242. Bezděková Martina Jachtsport Brno 9 26 294
243. Vacula Jan YC Znojmo 11 26 263
244. Daněk Jan LS Brno 5 26 177
245. Voženílek Jan ČYK 12 25 920
246. Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 25 564
247. Čech Petr Delfín Jablonec 4 25 138
248. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 25 011
249. Blatecký David Jachtklub Brno 3 24 968
250. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 11 24 803
251. Procházka Libor YC Neratovice 7 24 776
252. Kraus Lukáš YC Kladno 12 24 731
253. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 24 702
254. Mann Štěpán TJ Lanškroun 7 24 493
255. Verner Kamil JK Toušeň 11 24 420
256. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 24 400
257. Postránecká Klára YC Neratovice 12 24 269
257. Postránecký František YC Neratovice 12 24 269
259. Lejhanec David YC Pardubice 11 24 191
260. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 8 23 986
261. Kala Roman YC Doksy 8 23 977
262. Plodek Adam YC Pardubice 16 23 851
263. Nejezchleba Jakub LS Brno 20 23 811
264. Hrdina Patrik YC RODOP 7 23 802
265. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 8 23 618
266. Smrčka Jiří ČYK 16 23 554
267. Spurný Kryštof ČYK 6 23 479
268. Václavík Jakub JK Česká Lípa 16 22 846
269. Záchvěj Martin YC Neratovice 5 22 793
270. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 22 785
271. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 14 22 750
272. Cvan Martin LS Brno 6 22 599
273. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 1 22 547
274. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 13 22 493
274. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 13 22 493
276. Vacula Jiří JK Staré Splavy 16 22 452
277. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 8 22 424
277. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 8 22 424
279. Vít Ladislav JK Plzeň 14 22 267
280. Bauerová Markéta YC CERE 9 22 176
281. Záruba Vladimír JK Cheb 5 22 114
282. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 22 096
283. Machovský Jan ALT Vaurien 7 22 012
284. Čermák Petr YC Kladno 6 21 999
285. Pavliš Jiří YC Kovářov 8 21 842
286. Sobotka Jakub ALT Cat Open 6 21 811
287. Roubal Pavel LS Brno 5 21 785
288. Svorová Tereza LS Brno 12 21 534
289. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 11 21 480
290. Krejza Filip ALT FB 8 21 474
291. Vítovec Matěj YC CERE 10 21 032
292. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 20 950
293. Vymazalová Agáta LS Brno 15 20 917
294. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 20 730
295. Košťálová Bára YC Pardubice 10 20 712
296. Šindelář Vojtěch YC CERE 6 20 552
297. Vít Radek YC Kladno 7 20 514
298. Diviš Ivo YC Dyje 3 20 440
299. Stránská Lucie VS Duchcov 7 20 387
300. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 20 301
301. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 7 20 138
302. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 12 20 073
303. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 20 017
304. Veit Martin ALT FB 7 20 015
305. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 6 19 986
306. Machovská Lucie ALT Vaurien 5 19 974
307. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 19 867
308. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 13 19 841
309. Musil Tomáš YC RODOP 2 19 835
309. Kulík Martin YC RODOP 2 19 835
311. Trusíková Hana LS Brno 8 19 767
312. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 6 19 751
313. Klusáčková Radka LS Brno 10 19 569
314. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 19 510
315. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 19 487
316. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 19 403
317. Šimková Romana ALT RS 3 19 400
318. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 19 322
319. Sobotová Kristýna JK Prostějov 18 19 290
320. Valdhansová Klára ČYK 8 18 976
321. Mikuláštík Pavel LS Brno 11 18 879
322. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 18 510
323. Sovadina Petr LS Kroměříž 11 18 469
324. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 15 18 440
325. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 5 18 389
326. Hála Jan YC Kladno 10 18 271
327. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 18 209
328. Vít Jaroslav JK Plzeň 12 18 194
329. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 14 18 158
330. Lokajíčková Lucie ČYK 15 18 093
331. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 17 989
332. Novotný Pavel ČYK 3 17 960
332. Louda Zbyněk YC CSA 3 17 960
334. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 6 17 859
335. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 11 17 821
335. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 17 821
337. Kramplová Annamaria ČYK 7 17 757
338. Kraus Jan YC Kladno 9 17 620
339. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 17 495
340. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 17 490
340. Půhonný Štěpán YC Bohemia 2 17 490
342. Pokoš Radim VS Duchcov 13 17 483
343. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 13 17 462
344. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 17 457
345. Mannel Dominik TJ Lanškroun 12 17 430
346. Šimek Karel Slavoj Hluboká 6 17 420
347. Moučková Hana YC Velké Dářko 11 17 357
348. Trnavský Martin Jachtklub Brno 7 17 308
349. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 17 307
350. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 17 262
351. Pavlíková Barbora YC CERE 10 17 044
352. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 17 026
353. Podzimek Antonín ČYK 5 16 985
354. Haubold Petr Delfín Jablonec 10 16 974
355. Pinďák Josef SK Štětí 9 16 951
356. Vallová Anna LS Brno 14 16 917
357. Jarošová Andrea Jachtklub Brno 18 16 827
358. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 16 824
358. Sokol Petr ALT Vaurien 1 16 824
360. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 5 16 818
361. Mojdl Martin YC Kladno 6 16 667
362. Malina Tomáš IWS Club Nechra 5 16 492
363. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 8 16 412
364. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 6 16 347
365. Rek Adam ČYK 12 16 140
366. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 2 16 102
367. Raška Marek ČWA 7 16 073
368. Pinďáková Monika SK Štětí 8 16 036
369. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 21 16 017
370. Kmoníček Jiří YC Pardubice 6 15 950
371. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 3 15 941
372. Indrák Václav Sokol Tovačov 9 15 923
373. Hošek Libor JK Česká Lípa 3 15 915
374. Svorová Barbora LS Brno 11 15 911
375. Šplíchal Filip JK Plzeň 9 15 573
376. Drahorád Petr JK Cheb 5 15 534
377. Dvořák Filip Jachtklub Brno 12 15 450
378. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 15 446
379. Žáková Věra LS Brno 7 15 292
380. Otevřel Pavel LS Brno 19 15 251
381. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 12 15 244
382. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 15 195
383. Balzer Robert JK Prostějov 4 15 177
384. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 4 15 114
385. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 14 15 099
386. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 4 14 987
387. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 10 14 929
388. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 14 902
389. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 14 882
390. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 8 14 855
391. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 14 793
392. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 14 725
393. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 7 14 565
394. Chlebna Milan YC Kovářov 4 14 540
394. Smuda Leopold YC Kovářov 4 14 540
396. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 6 14 425
397. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 8 14 369
397. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 8 14 369
399. Hasman Radim YC Kladno 11 14 248
400. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 14 164
401. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 14 162
401. König Václav YC DIM Bezdrev 1 14 162
401. Masařík Jozef YC DIM Bezdrev 1 14 162
401. Řepa Lukáš YC DIM Bezdrev 1 14 162
405. Vika Tomáš YC CERE 2 14 115
406. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 14 101
407. Červenka Matouš JK Olomouc 13 14 073
408. Kršňák Jakub VS Duchcov 16 14 071
409. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 4 14 067
410. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 14 066
411. Mareš Miloš YC Kladno 8 13 946
412. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 13 937
413. Pavlovský Josef LS Brno 7 13 894
414. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 10 13 848
415. Marek Jan A.N.V. 1 13 709
416. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 13 599
417. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 2 13 364
418. Dušan Makrlík JK Klatovy 14 13 359
419. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 11 13 356
420. Hulínský Martin ČWA 2 13 347
421. Němec František ALT Tornado 6 13 346
422. Hajas Vojtěch ALT RS 4 13 317
423. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 4 13 276
424. Smolařová Barbora YC CERE 8 13 263
425. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 5 13 255
426. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 13 237
427. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 13 236
428. Klement Pavel YC RODOP 1 13 212
428. Buček Martin YC RODOP 1 13 212
428. Kolář Petr YC RODOP 1 13 212
428. Švihlík Martin YC RODOP 1 13 212
432. Valenová Barbora JK Olomouc 14 13 133
433. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 2 13 083
434. Michňák Albert ČYK 6 13 041
435. Šindelář Jan JK Plzeň 8 12 897
436. Šilhavý Jaromír YC Kladno 9 12 887
437. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 15 12 854
438. Skála Petr ALT SF 10 12 841
439. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 3 12 789
440. Vodáček Tomáš LS Brno 5 12 758
441. Hrubá Martina YC Velké Dářko 6 12 701
442. Peterka Miroslav YC Neratovice 4 12 639
443. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 11 12 547
444. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 12 481
445. Novotný Václav JK Cheb 6 12 478
446. Soukup Aleš VS Duchcov 8 12 376
447. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 12 371
448. Snajberg Stanislav ALT RS 5 12 352
449. Kuš Emil Slavoj Hluboká 8 12 339
449. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 8 12 339
451. Guryča Nikola YC CERE 6 12 302
452. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 5 12 293
453. Bláha Martin JK Plzeň 12 12 271
454. Kohlíček Martin YC SaS 2 12 222
454. Trajer Stanislav YC SaS 2 12 222
456. Petrák Jan ALT Tornado 7 12 204
457. Bauer František YC CERE 9 12 192
458. Sláma Eduard Jachtklub Brno 6 12 020
459. Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 955
460. Holubová Tereza ČYK 11 11 901
461. Tkadlec Viktor JK Toušeň 3 11 839
462. Šulc David YC Nechranice 12 11 830
463. Maršík František ČYK 13 11 776
464. Rais Michal SK Štětí 11 11 725
465. Kulhánková Klára YC Kladno 6 11 642
466. Pelar David LS Kroměříž 5 11 632
467. Myška Filip IWS Club Nechra 5 11 480
468. Hýža Petr Jachtklub Brno 2 11 438
469. Valouch Libor JK Olomouc 13 11 370
470. Červenka Tadeáš ČYK 9 11 363
471. Lončáková Jana JK Staré Splavy 6 11 351
472. Dadák Lukáš LS Brno 12 11 258
473. Cibulková Veronika JK Plzeň 7 11 256
474. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 8 11 255
475. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 13 11 188
476. Rzounek Přemysl ALT Melges 24 1 11 099
476. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 11 099
478. Kleinová Jana JK ČZU 4 11 088
479. Schrollová Eva YC Písek 7 11 087
480. Seidl Šimon LS Brno 4 11 084
481. Hodač Alois Chemička Ústí 7 11 065
482. Utíkal Petr JK Olomouc 4 11 035
483. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 11 001
484. Holubová Kristýna ČYK 9 10 957
485. Havrda Luboš Delfín Jablonec 7 10 925
486. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 8 10 898
487. Knorr Luděk VS Duchcov 6 10 842
488. Netík Pavel YC Velké Dářko 4 10 806
489. Dojmazov Petr ALT RS 9 10 785
490. Krautwurst Filip YC CERE 3 10 753
491. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 10 10 711
492. Gebhart Jan JK Cheb 8 10 691
493. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 9 10 678
494. Majchrák Kristian ČYK 12 10 648
495. Cvikrová Michaela ČYK 13 10 629
496. Sivý Filip Slavoj Hluboká 9 10 595
497. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 4 10 557
498. Chlup Jan YC Dyje 1 10 550
498. Vízner Tomáš ALT Laser 1 10 550
498. Ptáček Lumír ALT Laser 1 10 550
501. Vymazalová Karolína LS Brno 19 10 525
502. Topiarzová Magda YC CERE 6 10 449
503. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 10 438
504. Vacula Karel YC Znojmo 13 10 434
505. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 10 407
506. Cvachová Adéla Spartak Modřany 5 10 201
507. Staniek Pavel KJ Těrlicko 7 10 167
508. Huk Vítězslav LS Brno 19 10 105
509. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 6 10 032
510. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 9 10 025
511. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 8 9 967
512. Gebhart Zdeněk JK Cheb 8 9 966
513. Karhánek Jiří YC SaS 6 9 962
514. Hnitka Martin YC Nechranice 5 9 867
515. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 2 9 863
516. Daněk Michal LS Kroměříž 5 9 837
517. Tesař David ASK Lovosice 5 9 835
517. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 9 835
519. Jarošová Natálie ČYK 5 9 815
520. Novák Adam YC Jezero Hlučín 11 9 801
521. Bryxová Lucie YC Neratovice 10 9 795
522. Patočková Vanda Jachtklub Brno 5 9 736
523. Švejda Svatopluk ČYK 8 9 734
524. Pešková Adéla LS Brno 5 9 698
525. Vlach Martin YC Neratovice 9 9 693
525. Vlachová Veronika YC Neratovice 9 9 693
527. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 9 677
528. Klíma Vojtěch ČYK 13 9 620
529. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 9 600
529. Zeman Jan ALT Melges 24 1 9 600
529. Taschner Karel ALT Melges 24 1 9 600
529. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 9 600
529. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 9 600
534. Loužek Karel JK Plzeň 5 9 599
535. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 8 9 582
536. Holý Ivo Baník Ostrava 6 9 450
537. Zita Tomáš ČYK 1 9 449
538. Sadílek Adam Delfín Jablonec 5 9 436
539. Hálová Anna LS Kroměříž 12 9 399
540. Král Karel JK Sokolov 5 9 392
541. Borčická Lucie LS Brno 10 9 391
542. Ptáčník Ivan YC Neratovice 5 9 375
543. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 6 9 345
544. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 9 297
545. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 5 9 158
546. Kvyšnovský Michael ČWA 2 9 132
547. Vítovec Dan YC CERE 4 9 124
548. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 9 093
549. Vašík Roman LS Brno 6 8 951
550. Prax Jakub LS Brno 10 8 950
551. Kerber Milan ČANY 3 8 920
552. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 3 8 831
553. Šugárová Kristýna YC Dyje 5 8 771
554. Soukupová Magdalena Lokomotiva Plzeň 1 8 753
555. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 10 8 740
556. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 4 8 734
557. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 8 721
558. Mojdlová Kateřina YC Kladno 7 8 645
559. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 9 8 635
560. Němec Milan KJ Těrlicko 13 8 616
561. Kölbl Josef ALT Tornado 5 8 605
562. Kolář Jakub JK Staré Splavy 13 8 604
563. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 5 8 602
564. Popov Adam ČYK 12 8 584
565. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 8 570
565. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 8 570
567. Knorr Jindřich VS Duchcov 5 8 509
568. Skála David ALT SF 4 8 508
569. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 485
570. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 8 437
570. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 8 437
570. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 8 437
570. Čížek Roman SK Yachting Styl 1 8 437
570. Spitalsky Milan SK Yachting Styl 1 8 437
570. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 8 437
570. Kraus Petr Newton YC 1 8 437
570. Fikáček Albert Newton YC 1 8 437
570. Koleňák Jiří Newton YC 1 8 437
570. Němeček Jiří Newton YC 1 8 437
570. Klabal Martin Newton YC 1 8 437
570. Kraus Petr Newton YC 1 8 437
582. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 8 380
583. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 8 329
584. Ďásek František JK Cheb 7 8 321
585. Staniek Michal KJ Těrlicko 6 8 274
586. Spurný Vojtěch JK Olomouc 10 8 194
587. Lambl Vojtěch YC Neratovice 7 8 172
588. Kudláček Pavel ČWA 2 8 133
589. Beneš Marian JK Slavia Havířov 7 8 060
590. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 7 8 004
591. Cákoci Marek YC CERE 14 7 986
592. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 14 7 967
593. Muzikář David Jachtklub Brno 9 7 915
594. Rosík Alex YC CERE 6 7 899
595. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 7 883
596. Jozíf Martin YC Pardubice 3 7 878
597. Ráža Matyáš VS Duchcov 13 7 833
598. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 7 734
598. Kramolišová Tereza LS Brno 1 7 734
600. Bureš Martin TJ Lanškroun 9 7 667
601. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 18 7 646
602. Jedička Ivan ČYK 2 7 634
603. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 7 613
604. Petřík Martin YC Neratovice 5 7 599
605. Kaiser Ondřej YC Písek 9 7 491
606. Volena Karel Lokomotiva Cheb 2 7 473
607. Rozsypal Jakub JK Olomouc 5 7 456
608. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 11 7 443
609. Justová Anna LS Brno 1 7 387
610. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 7 376
611. Dragoun Ivan JK Plzeň 10 7 363
612. Spousta Petr LS Brno 3 7 359
613. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 6 7 260
614. Kuthan Martin YC Neratovice 3 7 162
615. Hanka Vojtěch ČYK 8 7 145
616. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 10 7 130
617. Toth Martin ČWA 6 7 124
618. Novohradský Filip YC Pardubice 6 7 117
619. Kučera Michal Chemička Ústí 7 7 102
619. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 7 102
621. Nový Marek JK Plzeň 10 7 077
622. Stránská Lucie YC SaS 1 7 060
623. Princová Lea LS Brno 4 7 039
624. Jordán Jaroslav VS Duchcov 14 7 038
625. Štursová Lucie ČYK 2 7 026
626. Havel Filip YC Neratovice 6 7 011
627. Havelka Pavel YC Pardubice 10 6 988
628. Korych Pavel YC Kladno 5 6 966
629. Beneš Petr YK Jestřábí 4 6 965
630. Viščorová Nela LS Brno 17 6 949
631. Legner Tomáš YC Příbram 1 6 937
631. Plch Jiří ČANY 1 6 937
633. Jebavý Vít YC Neratovice 4 6 900
633. Jebavá Markéta YC Neratovice 4 6 900
635. Pavel Aleš YC CERE 10 6 843
636. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 6 825
637. Kubů Jáchym YC Pardubice 9 6 820
638. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 10 6 786
639. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 6 755
640. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 6 749
641. Podhorec Štefan YC Kladno 5 6 711
642. Janota Jonáš ČYK 13 6 694
643. Krob Michal YC Kladno 2 6 685
643. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 8 6 685
645. Jeník Jan YK Jestřábí 1 6 683
645. Háma Martin YC Doksy 1 6 683
645. Sehnalová Tereza ČWA 1 6 683
645. Marečková Lenka ČWA 1 6 683
649. Vinkl Daniel YC Kladno 2 6 640
650. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 6 639
651. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 6 625
652. Cejnar Lukáš YC CERE 2 6 588
652. Cejnar Matyáš YC CERE 2 6 588
654. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 6 513
655. Jenšík David JK Česká Lípa 3 6 504
656. Přikryl Petr LS Kroměříž 2 6 428
657. Altman Jiří Císařská louka 7 6 410
658. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 10 6 409
659. Alexová Beata LS Brno 1 6 359
660. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 13 6 309
661. Rozsypal Martin JK Olomouc 4 6 264
662. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 8 6 209
663. Ručka Tomáš YC Kladno 9 6 139
664. Zelený Samuel LS Brno 6 6 138
665. Šustek Benjamin ALT 29er a 49er 6 6 069
666. Babický Roman JK Česká Lípa 2 6 052
667. Provazníková Barbora YC Velké Dářko 5 6 038
668. Špaček Matěj YC CERE 7 6 037
669. Novák David YC CERE 10 6 033
670. Žalud František JK Toušeň 5 6 026
671. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 4 6 015
672. Malec Martin LS Brno 2 5 987
672. Cvach Radek Spartak Modřany 3 5 987
672. Cvach Pavel Spartak Modřany 3 5 987
675. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 5 953
676. Ach-Hübner Otakar LS Brno 8 5 945
677. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 3 5 927
678. Liczmanová Jana Baník Ostrava 7 5 876
679. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 3 5 835
680. Bělehrad Pavel LS Brno 2 5 815
680. Hodačová Veronika YC Pardubice 5 5 815
682. Růžička Matyáš ČYK 5 5 792
683. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 5 775
684. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 5 771
685. Krátký Jan Slavoj Hluboká 4 5 764
686. Růžička Jáchym ČYK 5 5 747
687. Matějka Jan SK Yachting Styl 2 5 730
688. Nápravníková Barbora ČYK 2 5 716
689. Mařík Kristián Delfín Jablonec 4 5 703
689. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 5 5 703
691. Holotík Miroslav LS Kroměříž 5 5 679
692. Fišer Roman JK Královská 3 5 667
693. Vitouch Jan LS Brno 10 5 641
694. Králiková Zuzana Orthodocks YC 3 5 601
695. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 5 600
696. Bezemek Petr ALT Vaurien 7 5 582
696. Daňhelová Iva ALT Vaurien 7 5 582
698. Vymazal Oldřich LS Brno 11 5 542
699. Bejvl Vojtěch LS Brno 2 5 540
700. Löwit Harry Císařská louka 4 5 524
700. Dostálová Barbora Císařská louka 4 5 524
702. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 4 5 515
703. Samec Marek Jachtklub Brno 7 5 496
704. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 5 488
705. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 5 467
706. Rott Jan JK Plzeň 1 5 444
707. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 373
708. Marek František ALT Tornado 5 5 353
709. Krejčiřík Jan LS Brno 5 5 330
710. Valeš Jáchym YC CERE 7 5 329
711. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 5 321
711. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 5 321
713. Křenková Kristýna LS Brno 1 5 279
714. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 5 5 260
715. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 5 247
716. Maršík Karel Chemička Ústí 6 5 245
717. Hála Jakub LS Kroměříž 11 5 243
718. Kuncová Jitka JK Sokolov 5 5 189
719. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 5 182
720. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 2 5 181
721. Prokopec Petr YC Pardubice 3 5 168
722. Procházková Petra ASK Lovosice 4 5 160
722. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 5 160
724. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 5 157
725. Soukup Filip YC Regent 3 5 148
726. Beneš Jiří YC CERE 7 5 134
727. Kordovský Vojtěch ČYK 2 5 132
727. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 5 132
729. Kubů Jonáš YC Pardubice 8 5 127
730. Kaláb Jindřich VS Duchcov 12 5 120
731. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 9 5 086
732. Quasničzka Josef JK Litoměřice 6 5 082
733. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 6 5 005
734. Nápravníková Barbora YC SaS 6 4 964
735. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 6 4 939
736. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 4 4 935
737. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 918
738. Audy Petr Jachtklub Brno 4 4 915
739. Košťálová Anna YC Pardubice 7 4 879
740. Bachtík Tomáš YK Jestřábí 2 4 865
741. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 8 4 859
742. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 4 824
742. Kolín Ondřej SK Yachting Styl 1 4 824
744. Janáček Martin LS Brno 2 4 821
745. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 3 4 786
746. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 4 774
747. Nevřiva Václav LS Brno 4 4 761
748. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 3 4 727
749. Hartl Radim LS Brno 3 4 726
750. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 4 715
751. Kroupa Štěpán Delfín Jablonec 3 4 703
752. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 4 678
753. Hajn Ladislav SK Štětí 4 4 670
753. Záluský Kamil YC Nechranice 4 4 670
755. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 4 4 658
756. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 4 4 637
757. Synková Anna LS Brno 7 4 618
758. Záruba Adam YC CERE 4 4 616
759. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 4 606
760. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 4 576
761. Urbánková Gabriela TJ Jiskra Třeboň 2 4 570
761. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 4 570
763. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 3 4 564
764. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 3 4 526
765. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 4 515
765. Koláčný Rudolf ALT FB 1 4 515
765. Šnajberg Jaroslav ALT RS 1 4 515
768. Vaněk Václav YC Regent 2 4 512
769. Buřil Adam ČYK 3 4 480
770. Hatle Maria Stella ČYK 7 4 475
771. Hemelík Antonín ASK Lovosice 4 4 450
771. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 4 4 450
773. Havelka Zdeněk ALT RS 2 4 426
774. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 4 425
775. Svatoš Dominik TJ Lanškroun 3 4 409
776. Hacmac Martin YC SaS 1 4 371
776. Loskot Karel YC SaS 1 4 371
776. Němec Petr YC SaS 1 4 371
776. Mráček Tomáš YC SaS 1 4 371
776. Krejčí Tomáš YC SaS 1 4 371
776. Bařina Pavel YC SaS 1 4 371
776. Hanzl Jan YC SaS 1 4 371
783. Staněk Jan YC Doksy 15 4 352
784. Veronese Massimilliano LS Brno 2 4 301
785. Pavlovská Alexandra LS Brno 2 4 300
786. Veselá Elena YC Pardubice 5 4 285
787. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 4 277
788. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 4 275
789. Chudějová Hana YC Neratovice 2 4 266
790. Mayerbergová Ilona LS Brno 2 4 239
791. Bílková Lucie Sokol Palkovice 14 4 219
792. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 10 4 206
792. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 11 4 206
794. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 4 204
794. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 4 204
796. Daněk Tomáš LS Brno 6 4 193
797. Trejbalová Josefína VS Duchcov 4 4 168
798. Ach-Hübner Adam LS Brno 2 4 098
799. Voženílek Adam ČYK 4 4 088
800. Brejcha Viktor YC CERE 1 4 047
800. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 4 047
800. Morávek David LS Brno 1 4 047
803. Wehrenbergova Petra YC Kladno 5 4 046
804. Štepník Štefan LS Brno 1 4 044
804. Novák Miloš LS Brno 1 4 044
804. Vokáč Michal LS Brno 1 4 044
804. Grabarczyk Darek LS Brno 1 4 044
808. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 3 4 042
809. Šober Karel JK Černá v Pošumaví 1 4 021
809. Vala Petr JK Černá v Pošumaví 1 4 021
809. Holý Zdeněk JK Černá v Pošumaví 1 4 021
809. Pilát Jan JK Černá v Pošumaví 1 4 021
813. Valenová Adéla JK Olomouc 9 3 937
814. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 3 916
815. Veselý Ladislav YC CERE 1 3 886
815. Leontovič Roman ČYK 1 3 886
815. Havelka Jakub ČYK 1 3 886
815. Horváth Vojtěch ČYK 1 3 886
815. Jakoubek Zdeněk ČYK 1 3 886
820. Holý Petr SK Yachting Styl 1 3 874
820. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 3 874
820. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 3 874
820. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 3 874
820. Holý Jan SK Yachting Styl 1 3 874
820. Bezušková Jana YC Neratovice 1 3 874
820. Noscak Petr SK Yachting Styl 1 3 874
827. Hyrš David JK Ostrava Poruba 5 3 844
828. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 3 837
828. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 3 837
830. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 819
831. Fantová Kateřina LS Brno 2 3 746
832. Žák Marek LS Brno 3 3 743
833. Pruha Martin JK Černá v Pošumaví 2 3 742
834. Trejbalová Samanta VS Duchcov 2 3 725
835. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 6 3 720
836. Zankerová Aneta SK Štětí 3 3 701
837. Koláčková Jasmína LS Brno 7 3 694
838. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 2 3 688
839. Ročková Alena YC Neratovice 1 3 686
839. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 3 686
839. Pavlousek Pavel ČYK 1 3 686
842. Otto Karel LS Brno 3 3 677
843. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 6 3 675
844. Výška Jan Prazdroj Plzeň 6 3 662
845. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 3 657
846. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 5 3 642
847. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 4 3 609
848. Šára Michal Sokol Dobřichovice 2 3 607
848. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 2 3 607
850. Marek Vladan YC SaS 1 3 568
850. Toninger Karel YC SaS 1 3 568
850. Krátký Martin YC SaS 1 3 568
850. Motlíková Tereza YC SaS 1 3 568
850. Salomon Igor YC SaS 1 3 568
855. Strejček Radim Sokol Palkovice 6 3 554
856. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 2 3 527
857. Běhal Miroslav Baník Ostrava 3 3 513
858. Janáček Vojtěch LS Brno 2 3 500
859. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 8 3 460
860. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 457
860. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 3 457
860. Brožek Pavel SC Testudo 1 3 457
860. Pexa Tomáš SC Testudo 1 3 457
860. Holík Jiří SC Testudo 1 3 457
860. Lux Vlastimil SC Testudo 1 3 457
860. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 457
867. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 3 456
868. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 4 3 430
869. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 3 405
870. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 3 370
871. Červinka Vít SK Halza 1 3 325
871. Filip Martin SK Halza 1 3 325
871. Třeček Zdeněk SK Halza 1 3 325
871. Třeček Čeněk SK Halza 1 3 325
871. Kácovský Alois SK Halza 1 3 325
871. Dadák Jakub SK Halza 1 3 325
877. Sehnal René YC SaS 3 3 249
878. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 3 220
879. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 5 3 218
879. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 218
881. Cihelka Petr JK ČZU 2 3 201
881. Cach Zdeněk YC Regent 3 3 201
881. Korbová Helena JK Olomouc 4 3 201
884. Provazník Samuel YC Velké Dářko 4 3 196
885. Adamcová Jiřina LS Brno 4 3 159
886. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 3 083
887. Forejtek Jiří YC CSA 2 3 081
888. Rott Petr JK Plzeň 3 3 076
889. Dvořák Rudolf YC CERE 3 3 062
890. Janáček Petr LS Brno 4 3 060
891. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 3 056
891. Faktor Marian SK Nový Knín 3 3 056
893. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 3 039
894. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 8 3 036
894. Turba Marek LS Brno 9 3 036
896. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 035
897. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 3 3 004
898. Opletal Petr LS Brno 4 2 998
899. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 3 2 995
900. Hejna Jan Baník Ostrava 6 2 989
901. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 5 2 977
902. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 5 2 969
903. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 958
904. Kraml Miroslav YC Písek 3 2 944
905. Štěpán David Jachtklub Brno 4 2 942
906. Šotola Pavel VS Duchcov 11 2 934
907. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 3 2 931
908. Kučerová Jana JK Prostějov 5 2 927
909. Fiala Eduard LS Brno 1 2 917
910. Nováková Ludmila LS Brno 12 2 916
911. Richter Jan YC Pardubice 5 2 910
912. Vintr Josef TJ Lanškroun 6 2 872
912. Huvar Miloslav YC SaS 1 2 872
912. Nováková Michaela YC SaS 1 2 872
912. Kužel Jan YC SaS 1 2 872
912. Bouma Jan YC SaS 1 2 872
917. Samek Martin TJ Lanškroun 6 2 871
918. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 4 2 854
918. Bazler Petr ASK Lovosice 4 2 854
920. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 5 2 831
921. Fejtek Karel Lokomotiva Cheb 1 2 814
921. Vaculka Patrik LS Brno 1 2 814
923. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 4 2 789
924. Maršík Karel Chemička Ústí 3 2 776
925. Rashki Denisa TJ Lanškroun 4 2 770
926. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 2 722
927. Jeřábek Antonín JK Černá v Pošumaví 1 2 711
927. Bačík Martin YC CERE 1 2 711
927. Vokřálová Taťána YC CERE 1 2 711
927. Budín Aleš YC CERE 1 2 711
931. Olša Jiří LS Brno 3 2 702
932. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 7 2 692
933. Cachová Šárka YC Regent 3 2 691
934. Frouz Jan YC CERE 1 2 685
935. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 2 658
936. Satranský Radek YC Pardubice 4 2 575
937. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 2 2 571
938. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 2 553
939. Neumann Lukáš YC RODOP 2 2 521
940. Kosatová Lucie ALT RS 2 2 516
941. Dumek Petr YC Kotva Pha 3 2 515
942. Klát Roman ALT Vaurien 4 2 508
943. Kaš Martin LS Brno 1 2 494
944. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 493
944. Bárta Jan ASK Lovosice 3 2 493
946. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 2 483
947. Slívová Jana YC Nechranice 1 2 441
948. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 8 2 435
949. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 3 2 434
950. Šatný Martin LS Brno 6 2 412
951. Krupica Miloš LS Brno 2 2 411
952. Škodová Veronika ALT Melges 24 1 2 408
953. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 2 404
954. Kohout Lubomír SK Yachting Styl 1 2 375
954. Fuk Viktor SK Yachting Styl 1 2 375
956. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 365
957. Miková Žaneta YC SaS 2 2 364
958. Vrbický Filip Spartak Modřany 3 2 348
959. Horký Adam ČWA 1 2 346
960. Hájek Libor JK Cheb 4 2 343
961. Drahorádová Lucie JK Cheb 4 2 321
962. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 2 312
963. Rašková Adéla ČWA 3 2 310
964. Fiala Anna Slavoj Litoměřice 6 2 290
965. Brychta Jan Lokomotiva Cheb 2 2 278
966. Mouchová Karolína YC Doksy 1 2 263
967. Krejčí Petr YC SaS 1 2 258
967. Hošek Jeroným YC SaS 1 2 258
967. Svoboda Ivo YC SaS 1 2 258
967. Plánský Jaroslav YC SaS 1 2 258
967. Feichtinger Jiří YC SaS 1 2 258
972. Mareš Miroslav YC Pardubice 2 2 230
973. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 2 216
974. Kaiser Libor YC Písek 6 2 205
974. Valenová Klára JK Olomouc 7 2 205
976. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 2 183
976. Polášková Tereza TJ Lanškroun 4 2 183
978. Pek Jan YC Pardubice 2 2 182
979. Hýža Vít Jachtklub Brno 7 2 175
980. Polidar Martin JK Cheb 5 2 170
981. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 5 2 165
982. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 2 162
983. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 147
983. Chovanec Miloš YC Kovářov 2 2 147
985. Matas Milan ALT Cat Open 1 2 136
986. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 4 2 131
987. Richterová Eliška YC Pardubice 3 2 120
988. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 2 111
989. Verner Josef Bohemia Poděbrady 1 2 109
990. Kotek Petr YC CERE 7 2 107
991. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 2 103
991. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 103
993. Scholaster Robert LS Kroměříž 2 2 092
993. Přikryl Petr LS Kroměříž 2 2 092
995. Bělík Jan JK Sokolov 3 2 063
996. Mihóková Vanda LS Brno 1 2 059
996. Horánská Magdaléna LS Brno 1 2 059
996. Ivanová Radka LS Brno 1 2 059
996. Plocková Lucie LS Brno 1 2 059
996. Vondráčková Alena YC CERE 1 2 059
1001. Veselý Štěpán YC Pardubice 4 2 046
1002. Šachl Zděnek VS Duchcov 4 2 043
1003. Mrůzek Pavel YC Regent 2 2 018
1004. Dufek Martin LS Brno 1 1 995
1005. Kupská Martina LS Brno 2 1 986
1006. Bodlák Pavel ČWA 2 1 984
1007. Guryča Daniel YC CERE 2 1 980
1008. Červín Jiří Chemička Ústí 4 1 976
1009. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 973
1010. Vašík Martin LS Brno 2 1 971
1011. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 2 1 968
1011. Vavřičková Barbora ALT Melges 24 2 1 968
1013. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 1 965
1014. Korecký Adam JK Plzeň 3 1 958
1015. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 948
1015. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 948
1017. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 1 942
1018. Kuklík Radek LS Brno 1 1 940
1019. Červený Martin JK Plzeň 7 1 935
1020. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 932
1021. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 929
1022. Fiala Martin YC Znojmo 2 1 918
1023. Mašek Tomáš Baník Ostrava 3 1 917
1024. Mudra Matěj JK Olomouc 3 1 902
1025. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 1 1 892
1026. Zvěřina Václav VS Duchcov 5 1 883
1027. Hasman Radim ASK Lovosice 2 1 882
1027. Hasmanová Martina ASK Lovosice 2 1 882
1029. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 1 873
1030. Novotná Kristýna YC CERE 2 1 872
1031. Kotě Vojtěch YC Kladno 3 1 866
1031. Štamberg Jan FD Club UO 3 1 866
1033. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 862
1034. Cotte Pamela YC CERE 3 1 847
1035. Riedel Oto VS Duchcov 4 1 846
1036. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 1 1 825
1037. Kuřil Jan Baník Ostrava 2 1 821
1038. Hájek Tomáš YC CERE 2 1 820
1039. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 4 1 811
1040. Štahlavský Ondřej SK Yachting Styl 1 1 761
1040. Lebduška Zbyněk SK Yachting Styl 1 1 761
1040. Stibal Aleš SK Yachting Styl 1 1 761
1043. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 1 747
1044. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 1 746
1045. Petr Jiří VS Duchcov 4 1 744
1046. Berg Petr VS Duchcov 4 1 742
1047. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 1 1 734
1048. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 730
1048. Skala Pavel JK Cheb 1 1 730
1050. Kolář Michal ASK Lovosice 2 1 729
1050. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 1 729
1052. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 1 728
1053. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 3 1 726
1054. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 709
1054. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 1 709
1056. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 4 1 704
1057. Dziuba Kamil Baník Ostrava 3 1 686
1058. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 683
1059. Urban Tadeáš TJ Lanškroun 3 1 655
1060. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 1 619
1061. Hasman Janek YC Kladno 4 1 616
1062. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 598
1063. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 597
1063. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 2 1 597
1065. Šedivý Bořek LS Brno 3 1 588
1066. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 1 1 581
1067. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 1 570
1068. Drvota Jaromír YC Kladno 3 1 569
1069. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 2 1 567
1070. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 1 559
1071. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 2 1 549
1072. Mitická Kateřina Spartak Modřany 4 1 546
1073. Piňosová Andrea JK Prostějov 3 1 545
1074. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 1 544
1074. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 2 1 544
1074. Wolk Roland LS Brno 3 1 544
1077. Čermák ml. Josef YC Neratovice 3 1 537
1078. Kučera Tomáš YC CERE 1 1 528
1079. Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 524
1080. Teplý Jakub YC CERE 9 1 520
1081. Mohelská Magdalena LS Brno 3 1 517
1082. Seidl Lev ALT RS 1 1 505
1083. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 5 1 499
1084. Kafka Richard YC Velké Dářko 4 1 486
1085. Škoda Jan SK Štětí 1 1 479
1085. Plzák Jan SK Yachting Styl 1 1 479
1087. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 477
1087. Čajčík Karel YC Pardubice 3 1 477
1089. Hlaváček Milan VS Duchcov 1 1 476
1090. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 474
1091. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 2 1 457
1092. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 1 447
1093. Jobertová Ingrid YC CERE 1 1 432
1094. Tkáč Miroslav YC Kotva Pha 2 1 414
1095. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 1 411
1095. Bobková Eva Baník Ostrava 2 1 411
1097. Bobuš David YC Znojmo 2 1 406
1098. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 358
1099. Jakešová Svatava LS Brno 1 1 356
1099. Bartoš Vítězslav LS Brno 1 1 356
1101. Bulíř Martin YC SaS 2 1 353
1102. Richter Jan YC Pardubice 4 1 341
1103. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 1 335
1104. Hrnčál Milan YC Pardubice 2 1 328
1105. Bartoň Milan YC Pardubice 2 1 319
1106. Lachout Jiří YC CERE 4 1 318
1107. Kilarová Jana Baník Ostrava 4 1 313
1108. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 3 1 299
1109. Schwanzer Albert LS Brno 1 1 296
1109. Bína Rudolf LS Brno 1 1 296
1109. Křenková Monika LS Brno 1 1 296
1109. Křenek Miloš LS Brno 1 1 296
1113. Himmel Jiří YC Nechranice 1 1 288
1114. Sedláček Petr JK Prostějov 3 1 263
1115. Lišková Iva ALT Melges 24 1 1 261
1115. Mika Radek ČWA 1 1 261
1117. Lo Pinto Davide YC CERE 6 1 257
1118. Dragoun Vítek JK Plzeň 6 1 246
1119. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 1 244
1120. Šormová Marcela LS Brno 4 1 228
1121. Prchal Vít JK Staré Splavy 1 1 220
1121. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 220
1121. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 3 1 220
1124. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 215
1125. Novotný Ladislav YC Příbram 1 1 212
1125. Korčák Petr YC Příbram 1 1 212
1125. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 1 212
1125. Janeček Zdeněk YC SaS 1 1 212
1125. Šimková Šárka YC SaS 1 1 212
1125. Zitová Klára YC SaS 1 1 212
1125. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 1 212
1125. Neužil Pavel SK Štětí 1 1 212
1125. Rada Filip SK Štětí 1 1 212
1125. Hepner Jaromír LS Brno 1 1 212
1125. Felkl Martin LS Brno 1 1 212
1125. Dlugoš Pavel LS Brno 1 1 212
1125. Zoubek Ivo LS Brno 1 1 212
1125. Koza Martin LS Brno 1 1 212
1139. Laštovka Milan JK Plzeň 2 1 206
1140. Řezníková Michaela YC CERE 6 1 179
1141. Mannel Luboš TJ Lanškroun 1 1 176
1141. Bachtík Tomáš ALT Melges 24 1 1 176
1143. Hájek Ladislav YCR Roudnice 3 1 175
1144. Kopecký Ivo FD Club UO 2 1 159
1145. Kašpar Antonín YC CERE 1 1 142
1146. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 3 1 134
1147. Jelínek Tomáš YC Kladno 2 1 132
1148. Hejnová Karolína Baník Ostrava 4 1 119
1149. Šmejkal Jan Lokomotiva Cheb 1 1 113
1150. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 111
1150. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 2 1 111
1152. Broul Stanislav Delfín Jablonec 1 1 108
1153. Polák Radim Bohemia Poděbrady 2 1 107
1153. Mitická Michaela Spartak Modřany 4 1 107
1155. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 094
1156. Heneš David JK Olomouc 2 1 077
1157. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 4 1 057
1158. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 1 055
1158. Svoboda Aleš LS Kroměříž 1 1 055
1160. Beňová Kateřina YC CERE 4 1 024
1161. Procházka Jan YC Znojmo 1 1 004
1161. Procházková Bára YC Znojmo 1 1 004
1161. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 1 004
1164. Doležel Alexander LS Brno 1 984
1164. Peřina David LS Brno 1 984
1166. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 3 957
1167. Dohnal Pavel Orthodocks YC 1 945
1168. Procházka Jan JK Plzeň 6 941
1169. Komárek Jakub YC CERE 1 932
1170. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 915
1171. Miroslav Špedl JK Klatovy 3 899
1172. Kaleta Bohdan KJ Těrlicko 2 897
1173. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 2 889
1174. Ptašniková Anežka ALT Formula 20T 1 879
1175. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 876
1175. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 876
1177. Trčková Stella VS Duchcov 5 872
1178. Winterová Michaela Spartak Modřany 3 866
1179. Hála Tomáš LS Kroměříž 3 861
1180. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 839
1181. Kment Libor ČWA 1 836
1182. Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 831
1182. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 831
1184. Valenta Jan YC CERE 2 806
1185. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 804
1186. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 800
1186. Pavlíková Gabriela LS Brno 1 800
1188. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 799
1188. Niebelcshick Jőrg Jednoráz.licence 1 799
1190. Labský Josef JK Sokolov 3 795
1190. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 2 795
1192. Eliáš David YC Písek 2 778
1193. Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 767
1194. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 756
1195. Šotnar Stanislav LS Brno 1 754
1196. Křiváková Magdalena LS Brno 3 750
1197. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 730
1198. Bielik Ivan LS Brno 3 729
1199. Sekera Petr VS Duchcov 2 720
1200. Krejčíková Klára YC CERE 5 712
1201. Bárta Karel YC CERE 1 707
1201. Pšenička Štěpán YC CERE 1 707
1201. Výška Antonín JK Plzeň 4 707
1201. Faktorová Tereza SK Nový Knín 1 707
1201. Štamberg Zdeněk FD Club UO 1 707
1201. Balínek Petr ALT Melges 24 1 707
1207. Prouzová Johana YC CERE 4 705
1208. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1209. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 4 689
1210. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 681
1211. Sysel Jakub SK Nový Knín 2 679
1212. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 1 678
1212. Švec Ladislav ČWA 1 678
1214. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 666
1215. Spurný Slávek JK Olomouc 6 657
1216. Sadílková Nela Delfín Jablonec 2 648
1217. Žižkovský Nikita YC CERE 3 643
1218. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 3 641
1218. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 641
1220. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 613
1221. Bláha Pavel YCR Roudnice 1 611
1221. Valík Martin YCR Roudnice 1 611
1223. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
1224. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 1 594
1225. Bryx Petr YC Neratovice 1 578
1225. Vrabec Jan YC CERE 1 578
1225. Jan Wiendl JK Klatovy 1 578
1225. Diviš Karel YC Doksy 1 578
1225. Quasniczka Josef JK Litoměřice 1 578
1225. Havelka Pavel YC Pardubice 2 578
1225. Opěla Richard ČANY 1 578
1232. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 574
1233. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 1 563
1234. Ručková Eliška Sokol Palkovice 2 562
1234. Buchar Petr YC CERE 2 562
1236. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 554
1236. Šindelířová Eliška YC Dvořiště-Lišov 1 554
1236. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 554
1236. Kadlecová Veronika YC Kladno 1 554
1240. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 521
1241. Huk Lubomír LS Brno 1 511
1242. Krč Lukáš JK Prostějov 1 507
1243. Andělová Zuzana Bohemia Poděbrady 2 505
1244. Young Nigel YC CERE 2 503
1245. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1245. Motal Adam ČYK 2 499
1245. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1248. Grepl Aleš YC CERE 3 495
1249. Myslíková Tereza YC Lipno nad Vltavou 1 494
1249. Komárek Zdeněk YC Pardubice 1 494
1249. Vydrová Jana ALT Tornado 1 494
1252. Waclaw Daniel TJ Lanškroun 2 483
1253. Kučera Matyáš YC CERE 3 480
1254. Boháček David Bohemia Poděbrady 1 477
1254. Vocásek Josef Bohemia Poděbrady 1 477
1256. Šíma Jan YC CERE 1 456
1257. Nedvědický Alexandr ČYK 1 453
1258. Noháč Radek Baník Most 1 448
1259. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 443
1259. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 443
1261. Koláček Martin LS Brno 1 432
1261. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 1 432
1261. Hemelík Jan ASK Lovosice 1 432
1261. Voženílek Martin ČYK 1 432
1265. Chromec Jan TJ Lanškroun 1 423
1266. Ryšavý Jan YC CERE 1 420
1267. Friedl Jakub YC CERE 4 404
1267. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 404
1267. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
1267. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 404
1267. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 404
1267. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 2 404
1273. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 402
1273. Durec Petr YC Znojmo 1 402
1273. Pavlíček Jaroslav LS Brno 1 402
1273. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 402
1273. Bulant Jiří Císařská louka 1 402
1273. Bulant Jiří Císařská louka 1 402
1273. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1280. Klas Tomáš YC CERE 1 396
1281. Kalášek Vojtěch Jachtklub Brno 3 390
1282. Špedlová Veronika JK Klatovy 3 378
1283. Vlk Vladislav YC Kotva Pha 1 374
1284. Lederer Tomáš VS Duchcov 1 364
1285. Hrubý Rudolf YC Dvořiště-Lišov 1 360
1285. Poláková Pavlína YC Kladno 1 360
1287. Navrátil Vladimír Jachtklub Brno 1 356
1287. Navrátil Vladimír Jachtklub Brno 1 356
1287. Čihák Vratislav ČANY 1 356
1290. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 350
1291. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 348
1292. Rohovský Martin LS Brno 3 332
1293. Pavka Tomáš YC Znojmo 2 327
1293. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 327
1295. Cejnar Aleš Císařská louka 1 323
1296. Turinský Matyáš YC CERE 1 318
1297. Vodáček Lukáš LS Brno 1 315
1298. Svatoš Aleš TJ Lanškroun 1 309
1299. Mader Dan Jachtklub Brno 1 303
1299. Sedláček Michal JK Plzeň 2 303
1299. Horský Juraj Lokomotiva Cheb 1 303
1299. Lindová Karolina YC Kladno 2 303
1299. Janečková Gabriela Bohemia Poděbrady 1 303
1299. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 1 303
1299. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 1 303
1299. Snytrová Romana JK Plzeň 3 303
1307. Chmelová Jana Císařská louka 1 299
1307. Horal Jan Císařská louka 1 299
1309. Lopour Martin TJ Lanškroun 3 289
1310. Šánová Ivona TJ Lanškroun 1 277
1310. Hrabal Karel Císařská louka 1 277
1310. Horák Pavel ČYK 1 277
1310. Čáp Jiří ČYK 1 277
1310. Urbanec Maxim YC CERE 1 277
1315. Seidl Miroslav LS Brno 1 264
1316. Hradec František Císařská louka 1 256
1317. Mikuláštík Petr LS Brno 1 247
1317. Slezáková Tereza TJ Lanškroun 1 247
1319. Vašutová Erika ČYK 1 236
1320. Pitelová Ema JK Sokolov 1 226
1321. Chládková Tereza TJ Lanškroun 1 219
1322. Jelínek Jiří Císařská louka 1 216
1323. Česal Danilo SK Nový Knín 1 210
1324. Bureš Tobiáš JK Plzeň 1 202
1324. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 1 202
1324. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 1 202
1324. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 202
1324. Podlenová Šárka ČYK 2 202
1324. Klas Šimon YC CERE 1 202
1324. Krautwurstová Klára YC CERE 1 202
1324. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 202
1324. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1324. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 1 202
1324. Kršňák Martin VS Duchcov 1 202
1324. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1336. Uhrich Michal ASK Lovosice 1 198
1336. Pinc Tomáš Baník Most 1 198
1336. Dvořák Jan TJ STAR Praha 1 198
1336. Dvořáková Lucie TJ STAR Praha 1 198
1340. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 188
1341. Ulrich Karel LS Brno 1 180
1341. Vyšín Miroslav ČYK 1 180
1341. Sitař Robin ALT RS 1 180
1344. Holý Pavel Slavoj Hluboká 1 168
1344. Vašina Marek TJ Lanškroun 1 168
1346. Klabík Josef Císařská louka 1 163
1347. Handl Erich YC Kladno 1 159
1347. Huss Tomáš YC Znojmo 1 159
1349. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 147
1349. Janatka Jan Císařská louka 1 147
1351. Burešová Anna TJ Lanškroun 1 144
1352. Drda David Delfín Jablonec 1 142
1353. Knorr Petr VS Duchcov 1 131
1353. Klabík Jiří Císařská louka 1 131
1355. Nedbal Lubomír LS Brno 1 126
1355. Polák Jiří LS Brno 1 126
1357. Pallová Tereza TJ Lanškroun 1 122
1358. Dydovič st. Jiří YC Kotva Pha 1 109
1358. Sezemská Blanka YC Kotva Pha 1 109
1360. Holá Magdaléna ČYK 1 101
1360. Holásek Martin TJ Lanškroun 1 101
1360. Vajskebrová Petra Delfín Jablonec 1 101
1360. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 101
1360. Kopecký Viktor Lokomotiva Cheb 1 101
1360. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 101
1360. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 101
1367. Vele Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 0
1367. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 0
1367. Vašíček Jáchym TJ Lanškroun 1 0
1367. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 1 0
1367. Vachtarčíková Michaela Baník Ostrava 1 0
1367. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 1 0
1367. Hejnová Radka Baník Ostrava 1 0
1367. Sedláček Ondřej JK Prostějov 1 0
1367. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ