POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2014




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1271 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Keblová Lucie ČYK 25 105 145
2. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 16 95 901
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 90 794
4. Křížek David Lokomotiva Plzeň 17 76 084
5. Jurečka Matěj ČYK 19 75 141
6. Verner Jaroslav JK Toušeň 19 75 139
7. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 29 74 898
8. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 20 73 885
9. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 72 657
10. Kozelská Fenclová Veronika YC Praha 12 8 70 975
11. Lidařík Rudolf YC LS Brno 15 65 015
12. Košvica Jakub YC LS Brno 21 64 120
13. Kvasnik Milan YC Neratovice 16 63 534
14. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 11 62 429
15. Müller Ondřej SK Štětí 20 62 048
16. Burska Zosia YC CERE 21 61 951
17. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 12 61 917
18. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 20 61 621
19. Čermák Jaroslav YC Pardubice 15 61 050
20. Vaszi Mikuláš SK Štětí 20 60 791
21. Doležal Tomáš ČYK 17 60 530
22. Fiala Petr YC Neratovice 10 59 570
23. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 58 920
24. Rybáček Josef YC Doksy 16 58 688
25. Teplý Viktor Jachtklub Brno 9 58 132
26. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 57 637
27. Trčka Martin Baník Most 11 54 640
28. Košťál Petr YC Pardubice 14 54 393
29. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 54 200
30. Tkadlecová Sára JK Toušeň 13 53 581
31. Kořan Petr YC Neratovice 16 53 575
32. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 53 099
33. Peterka Miroslav YC Neratovice 10 51 900
34. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 51 788
35. Roček Roman YC Neratovice 15 49 199
36. Hrubý Jiří SK Štětí 10 48 602
37. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 48 484
38. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 48 318
39. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 22 48 159
40. Mlejnek Tomáš SK Štětí 21 47 749
41. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 47 641
42. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 46 672
43. Teubnerová Anna ČYK 21 46 623
44. Richter Zdeněk YC Doksy 14 45 679
45. Brabec Václav YC CERE 11 45 581
46. Nápravník Jakub ČYK 22 45 483
47. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 13 44 871
48. Žáček Jiří Baník Ostrava 20 44 442
49. Jochovič Josef YC Neratovice 12 44 236
50. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 19 44 220
51. Palkovský Tomáš SK Štětí 8 43 124
52. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 20 42 641
53. Vychová Zuzana YC Neratovice 13 42 163
54. Plecitý Martin JK Toušeň 12 41 055
55. Vika Tomáš YC CERE 8 40 697
56. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 40 322
57. Bezděk David Jachtklub Brno 13 39 905
58. Nevelöš Adam SK Štětí 17 39 485
59. Hakl David YC LS Brno 15 39 372
60. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 39 151
61. Páleníčková Aneta YC CERE 16 39 016
62. Himmelová Klára YC Nechranice 19 38 681
63. Novotný Štěpán JK Cheb 11 38 192
64. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 37 948
65. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 37 856
66. Preibischová Michaela YC Regent 7 37 618
67. Čáp Milan YC Neratovice 9 37 578
68. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 16 37 503
69. Vinkl Petr YC Kladno 20 37 111
70. Kališová Lenka Jachtklub Brno 13 36 603
71. Plodek Adam YC Pardubice 17 36 428
72. Maršálková Blanka YC LS Brno 20 35 917
73. Živná Veronika YC PanCzech 10 35 290
74. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 18 34 936
75. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 34 628
76. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 34 466
77. Skalický Vladimír LK Štěchovice 16 34 402
78. Viták František JK Plzeň 20 34 401
79. Mann Štěpán TJ Lanškroun 17 33 961
80. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 16 33 923
81. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 17 33 901
82. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 33 887
82. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 33 887
82. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 4 33 887
82. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 33 887
82. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 33 887
82. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 4 33 887
82. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 4 33 887
89. Himmel Jiří YC Nechranice 21 33 874
90. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 6 33 873
91. Kubový Martin JK Toušeň 6 33 343
92. Dolejš Rudolf ČWA 14 33 332
93. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 14 32 999
94. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 11 32 819
94. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 32 819
96. Procházka Filip YC Neratovice 7 32 630
97. Hála Jan YC Kladno 21 32 528
98. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 9 32 445
99. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 9 32 286
100. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 32 229
101. Winkler Pavel JK Toušeň 8 32 151
102. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 13 32 072
103. Outrata Jiří JK Toušeň 12 31 989
104. Směšný Marek JK Prostějov 10 31 624
105. Tupý Petr YC LS Brno 16 31 594
106. Bezděková Martina Jachtklub Brno 11 31 429
107. Slíva Martin ČWA 8 31 247
108. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 31 221
109. Wehrenbergová Anna YC Kladno 16 31 208
110. Zita Tomáš ČYK 15 31 130
111. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 14 30 937
112. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 30 588
113. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 9 30 087
114. Chalupník Miloslav YC Dyje 7 29 960
115. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 12 29 845
116. Bína Daniel JK Staré Splavy 10 29 835
117. Kořanová Michaela YC Neratovice 19 29 714
118. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 29 666
119. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 612
120. Čermák Petr YC Kladno 9 29 593
121. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 16 28 993
122. Moucha Pavel YC Doksy 15 28 641
123. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 28 434
124. Vítovec Matěj YC CERE 18 28 403
125. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 24 28 290
126. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 21 27 934
127. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 27 929
128. Vymazalová Agáta YC LS Brno 14 27 888
129. Nevelöš Tibor SK Štětí 16 27 759
130. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 27 720
131. Hrubý Pavel ČWA 12 27 635
132. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 27 352
133. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 27 292
134. Krsička Michal YC CERE 9 27 237
135. Ott Adam Jachtklub Brno 12 26 726
136. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 15 26 618
137. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 6 26 372
138. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 15 26 285
139. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 25 896
140. Kafka Richard YC Velké Dářko 14 25 867
141. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 25 785
142. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 25 631
143. Sehnal Pavel ČWA 9 25 540
144. Šilhavý Jaromír YC Kladno 20 25 498
145. Jedlička Jan YC Neratovice 18 25 487
146. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 14 25 484
147. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 10 25 265
148. Pavlíková Barbora YC CERE 10 25 216
149. Švíková Kateřina YC CERE 10 25 029
150. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 24 755
151. Mika Radek YC SaS 13 24 657
152. Čajčík Jan YC LS Brno 9 24 549
153. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 8 24 437
154. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 24 403
155. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 12 24 251
156. Vacula Jan YC Znojmo 11 24 082
157. Mareček Josef JK Staré Splavy 17 23 926
158. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 19 23 901
159. Janderová Klára YC SaS 14 23 762
160. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 8 23 649
161. Škoda Michal YC Neratovice 16 23 563
162. Bobek Ondřej Baník Ostrava 11 23 239
163. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 23 147
164. Šindelka Ondřej YC Jezero Hlučín 20 23 038
165. Milerová Anna ČYK 13 22 821
166. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 13 22 745
167. Zíma Jakub ČWA 6 22 368
168. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 22 336
169. Hlaváček Matouš ČYK 15 22 231
170. Němec Jiří Slavoj Hluboká 14 22 076
171. Kmenta Martin Jachtklub Brno 14 22 012
172. Hudec Adam YC Neratovice 13 21 981
173. Houšková Klára ČYK 12 21 752
174. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 21 719
175. Slíva Jakub YC Nechranice 5 21 718
176. Smrčka Jiří ČYK 15 21 408
177. Rozsypal Martin JK Olomouc 4 21 367
178. Šulc David YC Nechranice 13 21 253
179. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 13 21 245
180. Krsička Lukáš YC CERE 8 21 172
181. Kučerová Lucie JK Prostějov 15 21 074
182. Jurečka Šimon ČYK 17 20 885
183. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 10 20 817
184. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 11 20 723
185. Nuc Mario JK Plzeň 14 20 658
186. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 20 487
187. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 20 439
188. Stejskal Max YC Neratovice 13 20 322
189. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 8 20 310
190. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 12 20 278
191. Lawson Andrew JK Staré Splavy 14 20 229
192. Konopík Matěj Jachtklub Brno 15 19 877
193. Blatecký David Jachtklub Brno 5 19 731
194. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 9 19 591
195. Pavlišová Michaela YC Kovářov 7 19 541
196. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 6 19 538
197. Labuda Ondřej YC LS Brno 13 19 420
198. Soukup Aleš VS Duchcov 13 19 388
199. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 6 19 298
199. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 19 298
201. Zárubová Michaela JK Cheb 9 19 271
202. Hodač Alois Chemička Ústí 14 19 256
203. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 7 19 135
204. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 9 19 097
205. Rozlivková Johana YC CERE 9 19 031
206. Pourová Barbora ČYK 15 19 027
207. Žáková Věra YC LS Brno 13 18 783
208. Vacula Jiří JK Staré Splavy 17 18 671
209. Mareček Šimon Jachtklub Brno 6 18 583
210. Žák Michal YC LS Brno 18 18 515
211. Vítová Anna ČYK 12 18 343
212. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 12 18 313
213. Červenka Matouš JK Olomouc 17 18 302
214. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 8 18 289
215. Hrdina Patrik YC RODOP 7 18 137
216. Brož Vojtěch ČYK 12 18 075
217. Živná Kateřina YC PanCzech 14 17 910
218. Bidlová Jitka YC LS Brno 10 17 862
219. Jarošová Natálie ČYK 13 17 846
220. Štruncová Michaela YC Neratovice 7 17 802
221. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 17 696
222. Vácha Martin YC LS Brno 11 17 563
223. Stránská Lucie VS Duchcov 9 17 465
224. Zanker Zbyněk SK Štětí 6 17 258
225. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 13 17 203
226. Záruba Vladimír JK Cheb 6 17 200
227. Kořanová Johana YC Neratovice 6 17 001
228. Huk Vítězslav YC LS Brno 14 16 660
229. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 10 16 654
230. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 16 457
230. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 16 457
232. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 16 431
233. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 5 16 234
234. Šilhavý Jiří YC Kladno 16 16 208
235. Mannel Dominik TJ Lanškroun 14 15 997
236. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 15 961
237. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 15 944
238. Sladký Martin ČWA 6 15 868
239. Vlach Martin YC Neratovice 7 15 818
239. Vlachová Veronika YC Neratovice 7 15 818
241. Kališová Marketa Jachtklub Brno 16 15 786
242. Rešl Pavel VS Duchcov 24 15 635
243. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 6 15 622
244. Musil Tomáš YC RODOP 3 15 518
245. Verner Kamil JK Toušeň 8 15 478
246. Neumann Lukáš YC RODOP 5 15 470
247. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 15 15 270
248. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 212
249. Kršňák Jan VS Duchcov 19 15 202
250. Formánková Kateřina ALT Vaurien 11 15 190
251. Štursová Lucie ČYK 11 15 118
252. Pinďák Josef SK Štětí 7 15 103
253. Burdová Michaela YC SaS 12 14 972
254. Václavík Jakub JK Česká Lípa 14 14 713
255. Procházka Libor YC Neratovice 8 14 535
256. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 17 14 530
257. Babický Josef JK Česká Lípa 9 14 527
258. Beerová Eliška SK Štětí 14 14 468
259. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 9 14 304
260. Šebek Martin YC LS Brno 10 14 194
261. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 14 037
262. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 14 021
263. Sobotová Kristýna JK Prostějov 16 13 867
264. Sovadina Petr LS Kroměříž 13 13 842
265. Pokoš Radim VS Duchcov 14 13 742
266. Louda Martin Simon SK Štětí 6 13 666
267. Kuchař Jan YC CERE 3 13 629
268. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 13 550
268. Havelka Jakub ČYK 2 13 550
270. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 6 13 539
271. Kotek Michal JK Staré Splavy 3 13 480
272. Lokajíčková Lucie ČYK 19 13 365
273. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 13 331
274. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 16 13 244
275. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 12 13 197
276. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 5 13 169
277. Pelar David LS Kroměříž 11 13 156
278. Jebavý Vít YC Neratovice 5 13 066
278. Jebavá Markéta YC Neratovice 5 13 066
280. Kováčová Tereza JK Prostějov 11 13 045
281. Maršík Karel Chemička Ústí 14 13 034
282. Svorová Barbora YC LS Brno 14 12 983
283. Drahorád Petr JK Cheb 4 12 685
284. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 12 628
285. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 12 590
286. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 12 12 572
287. Kučera Matěj TJ Lanškroun 17 12 521
288. Postránecký František YC Neratovice 13 12 514
289. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 12 461
289. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 11 12 461
291. Samec Marek Jachtklub Brno 10 12 448
292. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 12 437
293. Dvořák Ota YC CERE 5 12 324
294. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 6 12 247
295. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 10 12 199
296. Krátký Jan Slavoj Hluboká 8 12 182
297. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 12 129
298. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 12 080
299. Kršňák Jakub VS Duchcov 17 12 005
300. Košťálová Bára YC Pardubice 9 11 939
301. Holubová Kristýna ČYK 9 11 825
302. Valdhansová Klára ČYK 9 11 822
303. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 11 755
304. Haubold Petr Delfín Jablonec 7 11 740
305. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 9 11 699
306. Bláha Martin JK Plzeň 10 11 621
307. Ottová Hana Sokol Tovačov 3 11 495
308. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 11 397
308. Machovský Jan ALT Vaurien 6 11 397
310. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 12 11 333
311. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 11 310
312. Zankerová Aneta SK Štětí 13 11 236
313. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 11 235
314. Záluský Kamil YC Nechranice 6 11 111
315. Bryxová Lucie YC Neratovice 6 11 094
316. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 11 042
317. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 8 11 023
318. Rozsypal Jakub JK Olomouc 6 10 955
319. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 13 10 953
320. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 10 947
321. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 6 10 907
322. Valouch Vlastimil JK Olomouc 11 10 906
323. Krsička Martin YC CERE 9 10 898
324. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 5 10 882
325. Kučera Michal Chemička Ústí 7 10 791
325. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 10 791
327. Kulík Martin YC RODOP 2 10 718
328. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 8 10 710
328. Bureš Martin TJ Lanškroun 14 10 710
330. Kaiser Ondřej YC Písek 9 10 663
331. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 8 10 620
331. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 8 10 620
333. Altman Jiří Císařská louka 8 10 530
334. Slívová Jana YC Nechranice 3 10 493
335. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 10 387
336. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 4 10 360
337. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 10 10 353
338. Kala Roman YC Doksy 4 10 178
339. Svoboda Jan LS Kroměříž 5 10 172
340. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 10 105
341. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 10 087
342. Falta Miroslav ALT Tornado 5 10 063
343. Petrová Kristýna VS Duchcov 13 10 022
344. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 10 015
345. Gebhart Zdeněk JK Cheb 9 9 860
346. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 3 9 829
347. Mojdl Ondřej ALT SF 9 9 808
348. Vallová Anna YC LS Brno 10 9 762
349. Ďásek František JK Cheb 8 9 697
350. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 6 9 681
351. Vít Ladislav JK Plzeň 13 9 652
352. Mrzílková Lenka YC Neratovice 5 9 600
352. Chudějová Hana YC Neratovice 5 9 600
354. Otto Karel YC LS Brno 6 9 590
355. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 5 9 587
356. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 21 9 581
357. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 11 9 570
358. Podzimek Antonín ČYK 4 9 496
359. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 9 480
360. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 9 416
361. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 9 9 331
362. Kmoníček Jiří YC Pardubice 7 9 329
363. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 9 233
364. Fiala Petr YC CERE 1 9 037
365. Klusáčková Radka YC LS Brno 7 9 010
366. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 4 8 991
367. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 4 8 962
368. Švíková Bára YC CERE 10 8 946
369. Přikryl Petr LS Kroměříž 6 8 926
370. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 8 8 911
371. Roubal Pavel YC LS Brno 3 8 812
372. Vacula Karel YC Znojmo 14 8 773
373. Němec František ALT Tornado 4 8 766
373. Havel Filip YC Neratovice 11 8 766
373. Svoboda Lukáš YC Neratovice 11 8 766
376. Postránecká Klára YC Neratovice 13 8 765
377. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 4 8 757
377. Hemelík Jan ASK Lovosice 4 8 757
379. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 16 8 742
380. Lejhanec David YC Pardubice 8 8 736
381. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 4 8 683
382. Skořepová Eva JK Toušeň 4 8 680
383. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 4 8 637
384. Culek Jindřich JK ČZU 7 8 607
384. Kleinová Jana JK ČZU 7 8 607
386. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 10 8 550
387. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 530
388. Pavlík Jiří YC LS Brno 7 8 494
389. Vitvar Jan Bohemia Apple YC 4 8 491
390. Tichánek Michael Sokol Palkovice 8 8 359
391. Chlebna Milan YC Kovářov 4 8 334
391. Smuda Leopold YC Kovářov 4 8 334
393. Lorenz Alan JK Česká Lípa 4 8 294
394. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 8 289
395. Hendrych Václav YC Doksy 5 8 284
396. Otevřel Pavel YC LS Brno 14 8 254
397. Löwit Harry Císařská louka 9 8 213
398. Nápravníková Barbora YC SaS 7 8 197
399. Bartoň David TJ Lanškroun 12 8 167
400. Kolář Petr YC RODOP 1 8 138
400. Švík František YC RODOP 1 8 138
400. Švihlík Martin YC RODOP 1 8 138
403. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 8 136
404. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 11 8 094
405. Kraus Jan YC Kladno 7 8 088
406. Vít Radek YC Kladno 4 8 081
407. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 5 8 057
408. Holý Ivo Baník Ostrava 4 8 055
409. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 8 018
410. Majchrák Kristian ČYK 6 7 990
411. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 5 7 947
412. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 3 7 946
413. Kopecký Ivo FD Club UO 4 7 940
413. Štamberg Jan FD Club UO 4 7 940
415. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 7 910
416. Kraus Lukáš YC Kladno 14 7 881
417. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 7 841
418. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 10 7 812
419. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 7 786
420. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 7 782
421. Indrák Václav Sokol Tovačov 9 7 739
422. Novohradský Filip YC Pardubice 6 7 686
423. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 7 682
424. Fanta Miroslav YC LS Brno 8 7 664
425. Piňosová Kristýna JK Prostějov 8 7 660
426. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 7 515
427. Daněk Jan YC LS Brno 2 7 473
428. Kölbl Josef ALT Tornado 4 7 450
429. Dostálová Barbora Císařská louka 7 7 430
430. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 4 7 421
431. Liczmanová Jana Baník Ostrava 7 7 409
432. Vinkl Daniel YC Kladno 5 7 380
433. Mojdl Martin ALT SF 7 7 375
434. Moučková Hana YC Velké Dářko 13 7 338
435. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 5 7 337
436. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 7 327
436. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 7 327
438. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 11 7 319
439. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 7 307
440. Bachtík Marek YC CERE 2 7 285
441. Trnavský Martin Jachtklub Brno 4 7 258
442. Vitouch Jan YC LS Brno 13 7 225
443. Vít Jaroslav JK Plzeň 12 7 189
444. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 4 7 183
445. Karhánek Jiří YC SaS 5 7 178
446. Němec Milan KJ Těrlicko 14 7 174
447. Staněk Jan YC Doksy 15 7 110
448. Loužek Karel JK Plzeň 5 7 107
449. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 11 7 105
449. Kraus Petr Newton YC 2 7 105
451. Hajn Ladislav SK Štětí 5 7 095
452. Tesař David ASK Lovosice 3 7 071
453. Kuthan Martin YC Neratovice 4 7 066
454. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 4 7 033
455. Audy Dan Jachtklub Brno 4 6 992
456. Holubová Tereza ČYK 9 6 980
457. Hasman Radim YC Kladno 11 6 972
458. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 4 6 940
459. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 4 6 932
460. Viščor Dan YC LS Brno 9 6 915
461. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 6 904
462. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 6 885
463. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 6 821
463. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 6 821
465. Pinďáková Monika SK Štětí 3 6 820
466. Daněk Tomáš YC LS Brno 9 6 784
467. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 6 772
468. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 6 756
469. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 6 6 712
469. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 6 712
471. Audyová Markéta Jachtklub Brno 2 6 697
472. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 6 656
473. Dlouhý Radek YC Pardubice 4 6 638
474. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 6 629
475. Říčanová Nicol SK Štětí 10 6 621
476. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 4 6 603
476. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 4 6 603
478. Svorová Tereza YC LS Brno 13 6 520
479. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 517
480. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 6 511
481. Synková Anna YC LS Brno 7 6 508
482. Houdek Roman YC LS Brno 2 6 486
483. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 6 483
484. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 5 6 478
485. Horký Adam ČWA 3 6 386
486. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 8 6 370
487. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
487. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
487. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 331
487. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 331
487. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
487. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 6 331
493. Korych Pavel YC Kladno 5 6 327
494. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 6 6 319
495. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 297
496. Sivá Helena Slavoj Hluboká 6 6 249
497. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 9 6 237
498. Diviš Ivo YC Dyje 2 6 201
499. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 12 6 167
500. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 6 155
501. Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 6 125
502. Křiváková Magdalena YC LS Brno 5 6 080
503. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 075
503. Louda Zbyněk YC CSA 2 6 075
503. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 6 075
503. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 6 075
507. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 5 6 019
508. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 8 6 011
509. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 5 881
510. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 4 5 842
511. Šára Michal Sokol Dobřichovice 3 5 838
512. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 5 826
513. Podhorec Štefan YC Kladno 4 5 810
514. Smutná Veronika JK Staré Splavy 3 5 778
515. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 4 5 741
516. Červený Martin JK Plzeň 10 5 724
517. Topiarzová Magda YC CERE 4 5 687
518. Staniek Michal KJ Těrlicko 6 5 677
519. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 5 672
520. Hýža Petr Jachtklub Brno 4 5 668
521. Fantová Kateřina YC LS Brno 5 5 647
522. Bobková Eva Baník Ostrava 3 5 643
523. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 5 633
524. Daněk Michal LS Kroměříž 6 5 613
525. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 5 562
526. Bauer František YC CERE 5 5 555
527. Fiala Martin YC Znojmo 3 5 542
528. Hálová Lucie JK Toušeň 12 5 541
529. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 11 5 475
529. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 11 5 475
531. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 8 5 472
531. Busta Ondřej JK Královská 6 5 472
533. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 5 442
534. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 11 5 433
535. Kudláček Pavel ČWA 2 5 428
536. Dybal Vojtěch Baník Ostrava 6 5 339
537. Schrollová Eva YC Písek 4 5 333
538. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 5 5 329
539. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 2 5 306
540. Raška Marek ČWA 6 5 290
541. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 275
541. Mück František ALT Melges 24 1 5 275
541. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 5 275
544. Vodáček Tomáš YC LS Brno 4 5 244
545. Lončáková Jana JK Staré Splavy 4 5 230
546. Sivý Filip Slavoj Hluboká 8 5 218
547. Bauerová Šárka YC CERE 2 5 206
548. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 5 200
549. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 4 5 186
550. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 7 5 178
551. Nápravníková Barbora ČYK 1 5 152
551. Havelka Zdeněk ALT RS 1 5 152
553. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 5 147
554. Kafka Richard YC Velké Dářko 5 5 143
554. Prchal Vít JK Staré Splavy 6 5 143
556. Sehnal René YC SaS 2 5 131
557. Rott Jan JK Plzeň 2 5 124
558. Pop Tomáš YC Pardubice 4 5 086
559. Fröhlich Lukáš YC CERE 4 5 084
560. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 5 058
561. Mojdl Ondřej YC Kladno 3 5 047
561. Cvan Martin YC LS Brno 4 5 047
563. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 11 4 938
564. Smolařová Barbora YC CERE 6 4 929
565. Valík Tomáš ČANY 3 4 915
566. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 4 4 910
566. Hemelík Antonín ASK Lovosice 4 4 910
568. Zach Marek Česká Kitová Federace 2 4 893
569. Diviš Michal YC Dyje 2 4 892
570. Vymazalová Karolína YC LS Brno 8 4 868
571. Cvachová Adéla Spartak Modřany 4 4 862
572. Gebhart Jan JK Cheb 7 4 836
573. Kašpar Antonín YC CERE 2 4 828
574. Rott Petr JK Plzeň 5 4 810
575. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 7 4 772
576. Dvořák Filip Jachtklub Brno 12 4 771
577. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 4 767
578. Dumek Petr YC Kotva Pha 5 4 754
579. Voženílková Petra SK Yachting Styl 1 4 730
579. Kohout Lubomír SK Yachting Styl 1 4 730
581. Nováková Ludmila YC LS Brno 8 4 726
582. Matoušková Eva ALT Melges 24 6 4 724
583. Nigrin Miloš ALT 29er a 49er 2 4 717
584. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 9 4 686
585. Pavlovský Marek YC LS Brno 4 4 670
586. Kolář Jakub JK Staré Splavy 13 4 625
587. Bryxová Pavla YC Neratovice 5 4 602
588. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 4 572
589. Marek Jan A.N.V. 1 4 570
590. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 4 567
591. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 4 561
592. Cvikrová Michaela ČYK 9 4 541
593. Liška Jakub Newton YC 1 4 525
593. Fikáček Albert Newton YC 1 4 525
595. Fišer Roman JK Královská 6 4 515
596. Solař Petr ČYK 1 4 513
596. Horváth Vojtěch ČYK 1 4 513
596. Jakoubek Zdeněk ČYK 1 4 513
599. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 10 4 495
600. Kir Milan IWS Club Nechra 3 4 420
601. Dudák Šimon YC CERE 1 4 404
602. Vašík Roman YC LS Brno 7 4 387
603. Krejza Filip ALT FB 5 4 384
604. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 378
604. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 378
606. Šmídová Božena YC Neratovice 7 4 377
607. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 10 4 345
608. Spurný Vojtěch JK Olomouc 7 4 339
609. Kvyšnovský Michael ČWA 2 4 308
610. Guryča Nikola YC CERE 2 4 288
611. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 4 254
612. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 4 240
613. Urbánková Monika Chemička Ústí 12 4 216
614. Sysel Jakub SK Nový Knín 5 4 203
615. Bauerová Markéta YC CERE 5 4 189
616. Spousta Petr YC LS Brno 2 4 171
617. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 10 4 142
618. Petrák Jan ALT Tornado 3 4 129
618. Marek František ALT Tornado 3 4 129
620. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 7 4 102
621. Jenšík David JK Česká Lípa 3 4 084
622. Hejna Jan Baník Ostrava 4 4 061
622. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 4 061
624. Výška Jan Prazdroj Plzeň 11 4 031
625. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 8 4 030
626. Trusíková Hana YC LS Brno 6 3 971
627. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 2 3 935
628. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 3 914
629. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 909
630. Šudomová Agáta YC Lipno nad Vltavou 2 3 907
631. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 3 904
632. Žalud František JK Toušeň 8 3 902
633. Soukup Filip YC Regent 5 3 895
634. Hrnčál Milan YC Pardubice 4 3 888
635. Štěpán David Jachtklub Brno 8 3 884
636. Bezušková Jana YC Neratovice 2 3 882
637. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 5 3 866
638. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 4 3 821
639. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 3 796
640. Kittler Jan YC LS Brno 1 3 784
641. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 3 771
641. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 3 771
643. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 767
644. Lukaščuk Ivan TJ Lanškroun 7 3 765
645. Pohorská Linda YC Kotva Pha 3 3 728
646. Hulínský Martin ČWA 2 3 664
647. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 3 651
648. Kostinová Marie VS Duchcov 7 3 639
649. Šindelář Jan JK Plzeň 8 3 634
650. Háma Martin YC Doksy 1 3 622
651. Novák Dušan ASK Lovosice 4 3 606
652. Hodačová Veronika YC Pardubice 7 3 602
653. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 555
653. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 555
655. Jadrný Jakub Jachtklub Brno 8 3 543
656. Jozíf Martin YC Pardubice 2 3 539
657. Hasmanová Martina ASK Lovosice 3 3 537
657. Hasman Radim ASK Lovosice 3 3 537
659. Švec Václav ČYK 2 3 524
660. Jarošová Šárka ALT RS 1 3 517
661. Uher Ondřej ALT Formula 20T 4 3 516
662. Zajíc Ladislav SK Štětí 1 3 515
662. Fleischer Libor SK Štětí 1 3 515
662. Dvořák Pavel SK Štětí 1 3 515
662. Kolář František SK Štětí 1 3 515
662. Nedvědický Alexandr ČYK 1 3 515
667. Valeš Jáchym YC CERE 6 3 514
668. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 3 513
669. Cach Zdeněk YC Regent 4 3 506
670. Jarošová Andrea Jachtklub Brno 6 3 501
671. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 3 467
672. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 3 463
673. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 3 418
674. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 3 398
675. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 3 396
676. Fiala Eduard YC LS Brno 6 3 360
677. Janda Martin ASK Lovosice 3 3 353
677. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 3 3 353
679. Haken Vladimír WS Club VD 4 3 338
680. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 3 334
681. Valouch Libor JK Olomouc 4 3 330
682. Somolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 4 3 324
683. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 4 3 309
684. Cákoci Marek YC CERE 4 3 303
685. Obermajer Marek SK Nový Knín 3 3 302
686. Novák Jaroslav YC Doksy 3 3 301
687. Bobuš David YC Znojmo 2 3 298
688. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 11 3 284
689. Beneš Marian JK Slavia Havířov 6 3 256
690. Faktor Marian SK Nový Knín 4 3 241
691. Bárta Jan ASK Lovosice 3 3 235
692. Cígler Jaromír YC LS Brno 1 3 225
692. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 225
694. Seidl Šimon YC LS Brno 1 3 200
695. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 9 3 196
696. Masopust Jaroslav YC Doksy 5 3 188
696. Richtr Zdeněk YC Doksy 5 3 188
698. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 3 179
699. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 7 3 177
700. Kraml Miroslav YC Písek 4 3 142
701. Král Karel JK Sokolov 3 3 130
702. Bučilová Michaela YC Písek 4 3 124
703. Červín Jiří Chemička Ústí 4 3 102
704. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 4 3 096
705. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 3 083
706. Novotný Václav JK Cheb 1 3 064
706. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 3 064
708. Štrunc Jan YC Neratovice 2 3 041
709. Nevřiva Václav YC LS Brno 4 3 031
709. Šedivý Bořek YC LS Brno 4 3 031
711. Krejčiřík Jan YC LS Brno 4 3 024
712. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 021
713. Mannel Luboš TJ Lanškroun 4 3 003
714. Himmel Jiří YC Nechranice 1 2 994
715. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 8 2 963
716. Sekera Petr VS Duchcov 5 2 961
717. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 2 953
718. Vaculka Patrik YC LS Brno 4 2 952
719. Petřík Martin YC Neratovice 3 2 951
720. Dvořák Dalibor ČWA 2 2 939
721. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 2 2 899
722. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 2 898
722. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 5 2 898
724. Prax Jakub YC LS Brno 5 2 893
724. Borčická Lucie YC LS Brno 5 2 893
726. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 887
727. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 6 2 885
728. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 2 871
729. Srba Lukáš Slavoj Litoměřice 9 2 785
730. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 755
731. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 2 742
732. Vachtarčíková Michaela Baník Ostrava 3 2 740
733. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 2 711
734. Veit Martin ALT FB 4 2 710
735. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 7 2 709
736. Ručka Tomáš YC Kladno 3 2 680
737. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 2 647
737. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 2 647
739. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 2 2 638
740. Dušan Makrlík JK Klatovy 7 2 634
741. Quasničzka Josef JK Litoměřice 3 2 606
742. Karhánek Jan YC SaS 2 2 592
743. Hnitka Martin YC Nechranice 2 2 590
744. Havelka Tomáš Newton YC 1 2 580
744. Strachota Svatopluk Newton YC 1 2 580
744. Janoušek Martin Newton YC 1 2 580
744. Vokurka Zdeněk Newton YC 1 2 580
744. Laichman Libor Newton YC 1 2 580
744. Šuvarský Jaroslav Newton YC 1 2 580
750. Bekrová Jana YC SaS 2 2 559
750. Peroutka Jan YC SaS 2 2 559
750. Kovařík Jan YC SaS 2 2 559
750. Kádě Roman YC SaS 2 2 559
750. Fürbachová Alexandra YC SaS 2 2 559
750. Jakubec Pavel YC SaS 2 2 559
750. Ernstberger Petr YC SaS 2 2 559
750. Redčenkov Boris YC SaS 2 2 559
758. Komárek Zdeněk YC Pardubice 5 2 555
759. Matas Milan ALT Cat Open 4 2 535
760. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 3 2 529
761. Hýža Vít Jachtklub Brno 7 2 528
762. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 2 502
763. Toth Martin ČWA 5 2 499
764. Chára Štěpán Bohemia Apple YC 1 2 461
765. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 2 445
766. Roháček Lukáš YC LS Brno 7 2 442
767. Dojmazov Petr ALT RS 3 2 440
768. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 2 436
769. Janáček Petr YC LS Brno 5 2 428
770. Bína Ladislav JK Staré Splavy 2 2 425
771. Princová Lea YC LS Brno 2 2 417
772. Stránská Lucie YC SaS 1 2 415
773. Myška Filip IWS Club Nechra 2 2 414
774. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 2 374
775. Polášková Tereza TJ Lanškroun 8 2 363
776. Kysilka Jindřich ml. TJ Lanškroun 3 2 354
777. Holý Petr SK Yachting Styl 1 2 345
777. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 2 345
777. Cabejšek Ladislav SK Yachting Styl 1 2 345
777. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 2 345
777. Holý Jan SK Yachting Styl 1 2 345
777. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 2 345
783. Novák Adam YC Jezero Hlučín 7 2 294
784. Žák Marek YC LS Brno 4 2 291
785. Špidler Martin YC SaS 2 2 287
785. Hrazdíra Tomáš YC SaS 2 2 287
785. Růžička Libor YC SaS 2 2 287
785. Trushchalov Oleksiy YC SaS 2 2 287
785. Koukal Jan YC SaS 2 2 287
785. Raban Jan YC SaS 2 2 287
791. Bělehrad Pavel YC LS Brno 3 2 281
792. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 2 2 253
792. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 2 2 253
794. Florián Jaroslav YC Kladno 4 2 250
795. Horák Marek ALT Melges 24 2 2 244
796. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 2 231
797. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 220
798. Mrůzek Pavel YC Regent 2 2 218
799. Dadák Jakub SK Halza 1 2 184
799. Filip Martin SK Halza 1 2 184
799. Vít Martin SK Halza 1 2 184
799. Třeček Zdeněk SK Halza 1 2 184
799. Třeček Čeněk SK Halza 1 2 184
799. Červinka Vít SK Halza 1 2 184
805. Vymazal Oldřich YC LS Brno 5 2 176
806. Semrád Tomáš JK Královská 4 2 171
807. Hrubý Jiří JK Plzeň 5 2 167
808. Červenková Kateřina JK Olomouc 4 2 148
809. Pexa Tomáš SC Testudo 1 2 138
809. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 2 138
809. Brožek Pavel SC Testudo 1 2 138
809. Holík Jiří SC Testudo 1 2 138
809. Lux Vlastimil SC Testudo 1 2 138
809. Brožek Tomáš SC Testudo 1 2 138
815. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 7 2 137
816. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 2 126
816. Beneš Jiří Chemička Ústí 2 2 126
818. Svoboda Petr YC SaS 2 2 111
818. Zamarský Petr YC SaS 2 2 111
818. Pecha Martin YC SaS 2 2 111
818. Turtoň Vítězslav YC SaS 2 2 111
818. Krejčí Roman YC SaS 2 2 111
818. Feil Petr YC SaS 2 2 111
824. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 2 109
825. Slabý Oldřich Chemička Ústí 6 2 108
826. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 6 2 095
826. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 6 2 095
828. Korecký Adam JK Plzeň 3 2 083
829. Nový Marek JK Plzeň 4 2 070
830. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 2 2 061
831. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 2 2 059
831. Jaroubek Martin YC LS Brno 2 2 059
833. Šatný Martin YC LS Brno 6 2 058
834. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 028
835. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 2 016
836. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 1 2 010
836. Novák Miloš YC LS Brno 1 2 010
836. Vokáč Michal YC LS Brno 1 2 010
836. Vítovec Dan YC CERE 1 2 010
836. Štepník Štefan YC LS Brno 1 2 010
836. Grabarczyk Darek YC LS Brno 1 2 010
842. Šára Jan YC Neratovice 1 1 996
843. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 6 1 991
843. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 4 1 991
845. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 1 989
846. Mojdl Martin YC Kladno 2 1 986
847. Bína Vladimír JK Staré Splavy 2 1 982
848. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 1 960
849. Fořt Jiří ALT Melges 24 2 1 959
850. Šachl Zděnek VS Duchcov 4 1 953
851. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 1 952
852. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 2 1 947
852. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 2 1 947
854. Drvota Jaromír YC Kladno 3 1 928
855. Rohovský Martin YC LS Brno 4 1 914
856. Benda Jan ALT Cat Open 3 1 897
857. Drahorádová Lucie JK Cheb 2 1 879
857. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 1 879
859. Bryx Petr YC Neratovice 2 1 878
860. Hořejší Miroslav Česká Kitová Federace 1 1 876
861. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 1 863
862. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 1 849
862. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 1 849
862. Šafář Jakub YC DIM Bezdrev 1 1 849
862. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 1 849
866. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 3 1 848
867. Balzer Robert JK Prostějov 3 1 847
868. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 1 1 831
869. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 3 1 828
870. Valenová Barbora JK Olomouc 6 1 826
871. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 4 1 825
872. Bláha Pavel YCR Roudnice 3 1 819
873. Rosík Alex YC CERE 3 1 812
874. Hájek Ladislav YCR Roudnice 4 1 811
875. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 1 802
876. Jukl Michal Lokomotiva Plzeň 3 1 794
877. Zelenka Martin YC PanCzech 1 1 781
877. Vais Lubomír YC PanCzech 1 1 781
877. Fiala Petr Orthodocks YC 1 1 781
877. Vais Jakub YC PanCzech 1 1 781
881. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 7 1 780
882. Procházka Jan YC Znojmo 1 1 758
883. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 737
884. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 7 1 735
885. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 734
886. Kučerová Jana JK Prostějov 3 1 718
887. Audy Petr Jachtklub Brno 2 1 711
888. Viščorová Nela YC LS Brno 4 1 709
889. Čajčík Karel YC Pardubice 4 1 702
890. Mika Radek ČWA 2 1 696
891. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 1 674
892. Michalička Matěj YC CERE 3 1 668
893. Cvach Pavel Spartak Modřany 1 1 663
894. Bartoňová Tereza TJ Lanškroun 3 1 661
895. Valenová Klára JK Olomouc 2 1 658
896. Podolský Marek YC Znojmo 2 1 650
897. Kučera Michal TJ Lanškroun 2 1 645
898. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 1 629
899. Wehrenbergova Petra YC Kladno 2 1 624
900. Cachová Šárka YC Regent 3 1 620
901. Löwitová Olga Císařská louka 2 1 618
902. Holub Miloslav YC Znojmo 2 1 608
903. Mikuláštík Petr YC LS Brno 2 1 596
904. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 589
905. Kaiser Libor YC Písek 2 1 583
906. Himmel Klára YC Nechranice 1 1 581
907. Mader Dan Jachtklub Brno 1 1 559
907. Putna Petr Jachtklub Brno 1 1 559
907. Finger Jiří SK Yachting Styl 1 1 559
907. Klapka Petr SK Yachting Styl 1 1 559
911. Ševčík Filip YC Dyje 2 1 552
912. Tušek Václav ALT Cat Open 3 1 546
913. Kupská Martina YC LS Brno 3 1 542
914. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 535
915. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 1 533
916. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 1 522
917. Koláčková Jasmína YC LS Brno 2 1 513
918. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 5 1 510
919. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 1 504
920. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 497
920. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 1 497
920. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 1 497
923. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 495
923. Mojdlová Kateřina YC Kladno 2 1 495
925. Moucha Karel YC Doksy 1 1 479
926. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 477
927. Novotná Kristýna YC CERE 1 1 476
928. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 4 1 471
929. Hájek Libor JK Cheb 3 1 468
930. Skala Pavel JK Cheb 3 1 456
931. Filinger Marek YC CERE 2 1 451
932. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 4 1 450
933. Vávra Jaroslav JK Královská 5 1 440
934. Slíva Jakub LS Kroměříž 2 1 425
935. Rashki Denisa TJ Lanškroun 4 1 419
936. Coubal Václav YC CERE 2 1 417
937. Ach-Hübner Adam YC LS Brno 1 1 414
938. Kolář Michal ASK Lovosice 1 1 388
938. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 1 388
940. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 5 1 373
941. Prokopec Petr YC Pardubice 2 1 358
942. Konvalinka Jan YC Příbram 2 1 356
942. Klimeš Pavel YC Příbram 2 1 356
942. Hacman Martin YC Příbram 2 1 356
942. Legner Tomáš YC Příbram 2 1 356
942. Ovčička Josef ing. YC Příbram 2 1 356
942. Dvořák Jan YC Příbram 2 1 356
948. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 1 343
949. Kotě Vojtěch YC Kladno 3 1 337
950. Koláček Martin YC LS Brno 3 1 327
951. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 3 1 313
951. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 3 1 313
953. Koza Martin YC LS Brno 1 1 304
953. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 1 304
955. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 4 1 294
956. Kuchař Jan YC CERE 1 1 290
957. Sraier Vladimír YC SaS 2 1 279
957. Kukla Jaroslav YC SaS 2 1 279
957. Hegr David YC SaS 2 1 279
957. Šiška Ladislav YC SaS 2 1 279
957. Dvořák Jakub YC SaS 2 1 279
962. Švec Ladislav ČWA 2 1 275
963. Procházka Jan JK Plzeň 4 1 265
964. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 1 250
965. Cais David ALT RS 2 1 246
965. Seidl Lev ALT RS 2 1 246
967. Polidar Martin JK Cheb 4 1 243
968. Kment Libor ČWA 2 1 240
969. Podsedníková Lea YC LS Brno 1 1 236
969. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 1 236
969. Vetíšková Lenka YC CERE 1 1 236
972. Svoboda Ivo YC SaS 2 1 235
972. Plánský Jaroslav YC SaS 2 1 235
972. Krejčí Petr YC SaS 2 1 235
972. John Jan YC SaS 2 1 235
972. Hošek Jeroným YC SaS 2 1 235
972. Beran Tomáš YC SaS 2 1 235
978. Hanzl František Slavoj Litoměřice 4 1 218
979. Mrzílková ml. Lenka YC Neratovice 1 1 206
980. Waas František Lokomotiva Plzeň 3 1 200
980. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 200
982. Hájek Tomáš YC CERE 2 1 196
983. Miková Žaneta YC SaS 2 1 184
984. Bátěk Šimon JK Olomouc 3 1 160
985. Durec Petr YC Znojmo 1 1 156
985. Jan Wiendl JK Klatovy 1 1 156
987. Horák Pavel ČYK 2 1 148
987. Čáp Jiří ČYK 2 1 148
989. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 3 1 128
990. Zvěřina Václav VS Duchcov 3 1 118
991. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 1 112
992. Gebhart Antonín JK Cheb 4 1 111
993. Páleníčková Iva YC Kladno 1 1 110
994. Pešta Roman YC CERE 1 1 108
995. Jobertová Ingrid YC CERE 1 1 101
996. Šíma Jan YC CERE 2 1 098
997. Kopecký Josef FD Club UO 2 1 095
997. Štamberg Zdeněk FD Club UO 2 1 095
999. Löwit Harry Císařská louka 1 1 091
1000. Polívková Terezie Prazdroj Plzeň 3 1 089
1001. Líbl Lubomír JK Plzeň 4 1 083
1002. Horešovský Zdeněk YC Písek 1 1 081
1002. Korčík Lukáš Baník Ostrava 1 1 081
1004. Ehl Vladimír WS Club VD 2 1 076
1005. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 1 075
1005. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 1 075
1005. Česal Danilo SK Nový Knín 1 1 075
1005. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 1 075
1005. Minář Jaromír SK Yachting Styl 1 1 075
1005. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 1 075
1011. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 1 1 069
1012. Pavlíková Gabriela YC LS Brno 1 1 063
1013. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 054
1013. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 054
1015. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 046
1015. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 1 046
1015. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 1 1 046
1018. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 1 030
1019. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 1 024
1019. Bodlák Pavel ČWA 2 1 024
1019. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 1 024
1022. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 1 020
1023. Morávek Adam TJ Lanškroun 4 1 018
1024. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 2 1 016
1025. Titěra Richard YC CERE 3 1 015
1026. Beneš Jiří YC CERE 3 1 010
1026. Kilarová Jana Baník Ostrava 2 1 010
1026. Špaček Matěj YC CERE 3 1 010
1029. Cvikr Matyáš YC Říčany 1 1 008
1030. Malec Martin YC LS Brno 2 989
1030. Opěla Richard ČANY 1 989
1030. Čihák Vratislav ČANY 1 989
1030. Mülerová Olga ČANY 1 989
1034. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 4 980
1034. Ochec Jan ČYK 2 980
1036. Kaláb Jindřich VS Duchcov 2 970
1037. Ďurica Zbyněk Lokomotiva Cheb 1 969
1038. Blažek Martin ČYK 3 966
1039. Fejtek Karel Lokomotiva Cheb 1 957
1040. Martinová Julie YC Kladno 2 956
1041. Uhrová Dagmar ALT Formula 20T 1 954
1042. Janatka Jan Císařská louka 1 938
1042. Procházková Bára YC Znojmo 1 938
1044. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 905
1044. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 905
1046. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 904
1046. Vrabec Jan YC CERE 1 904
1046. Nevelöš Jan SK Štětí 1 904
1046. Vydrová Jana ALT Tornado 1 904
1050. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 901
1051. Vaněk Václav YC Regent 3 897
1051. Frouz Jan YC CERE 2 897
1053. Divácký Daniel YC CERE 2 882
1054. Fabián Jan YC Jezero Hlučín 3 877
1055. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 868
1056. Maršálek Daniel YC LS Brno 2 867
1057. Lukáčová Lucie YC SaS 2 862
1057. Kapičková Martina YC SaS 2 862
1057. Kaprálová Libuše YC SaS 2 862
1057. Rysová Zuzana YC SaS 2 862
1061. Škába Václav JK Staré Splavy 1 860
1061. Zobač Jakub JK Staré Splavy 1 860
1063. Bazler Petr ASK Lovosice 2 857
1063. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 2 857
1065. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 2 856
1066. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 2 847
1067. Chmelová Jana Císařská louka 1 846
1067. Jindřich Rostislav JK Cheb 3 846
1067. Chmelová Anna Císařská louka 1 846
1070. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 2 845
1071. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 841
1071. Přidal Radim JK Prostějov 1 841
1073. Olša Jiří YC LS Brno 1 840
1073. Korčák Petr YC Příbram 1 840
1075. Růžička Marek Slavoj Hluboká 2 827
1076. Muzikář David Jachtklub Brno 3 821
1077. Jordán Jaroslav VS Duchcov 2 818
1077. Korvas Filip ČYK 1 818
1079. Vacula Libor JK Staré Splavy 2 816
1080. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 2 808
1081. Mouchová Karolína YC Doksy 2 806
1082. Riedel Michal VS Duchcov 1 804
1083. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 800
1084. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 1 791
1085. Vávra Aleš JK Královská 2 784
1086. Šup Robert YC Regent 1 782
1087. Vitáková Anna JK Plzeň 3 780
1087. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 2 780
1089. Troják Kryštof YC Lipno nad Vltavou 1 777
1090. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 1 764
1091. Samek Jakub YC Kladno 2 757
1092. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 755
1093. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 753
1094. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 740
1095. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 734
1096. Pavel Aleš YC CERE 1 721
1097. Vávrová Eva ALT Cat Open 1 720
1098. Jedička Ivan ČYK 1 718
1099. Miroslav Špedl JK Klatovy 2 714
1100. Zapadlo Petr JK Olomouc 3 707
1101. Lejhanec Jiří YC Pardubice 1 703
1102. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 697
1102. Uhrich Michal ASK Lovosice 1 697
1104. Klopfová Lenka YC Lipno nad Vltavou 2 695
1105. Balek Eduard YC Kladno 3 689
1106. Cejnar Aleš Císařská louka 1 688
1107. Dostálová Vlasta YC Pardubice 1 686
1108. Bartoň Milan YC Pardubice 2 682
1109. Šotnar Stanislav YC LS Brno 1 681
1110. Štahlavský Ondřej SK Yachting Styl 1 679
1110. Cibulka Jan SK Yachting Styl 1 679
1110. Lebduška Zbyněk SK Yachting Styl 1 679
1110. Stibal Aleš SK Yachting Styl 1 679
1114. Lančová Kateřina Česká Kitová Federace 1 672
1115. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 1 665
1115. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 665
1117. Winterstein Tamir YC Doksy 2 654
1117. Hofman Patrik YC Doksy 2 654
1119. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 1 653
1120. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 2 646
1121. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 641
1122. Šotola Pavel VS Duchcov 2 636
1123. Vejt Samuel Jachtklub Brno 2 634
1124. Valík Martin YCR Roudnice 1 622
1125. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 609
1125. Vašík Martin YC LS Brno 1 609
1127. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 606
1127. Valenta Jan ČWA 1 606
1127. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 606
1127. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 1 606
1127. Schořálková Lenka YC Kladno 1 606
1127. Dufek Martin YC LS Brno 1 606
1133. Petr Jiří VS Duchcov 1 597
1134. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 1 594
1135. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 1 587
1135. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 587
1137. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 3 576
1138. Kadlecová Veronika YC Kladno 3 565
1139. Huss Tomáš YC Znojmo 2 562
1140. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 554
1140. Bulant Jiří Císařská louka 1 554
1140. Bulant Jiří Císařská louka 1 554
1143. Kopecký Jaroslav JK Královská 3 551
1144. Bělík Jan JK Sokolov 1 549
1145. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 541
1146. Benda Jan ALT Cat Open 1 538
1147. Škvařil Patrik YC LS Brno 2 525
1148. Vintr Josef TJ Lanškroun 2 520
1149. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 505
1149. Ryba Luboš ALT Melges 24 1 505
1149. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 505
1149. Jelínek Tomáš YC Kladno 2 505
1149. Szmaragowski Dan ČANY 1 505
1149. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 3 505
1149. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 505
1149. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 505
1149. Plch Jiří ČANY 1 505
1149. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 505
1159. Wolk Roland YC LS Brno 1 504
1160. Štěpánek Jiří VS Duchcov 1 498
1161. Poláková Pavlína YC Kladno 2 496
1162. Klabík Josef Císařská louka 1 494
1163. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 1 493
1164. Vodáček Lukáš YC LS Brno 2 488
1165. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 481
1166. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 474
1167. Kysilka Ondřej TJ Lanškroun 1 459
1168. Činčera Marek JK Sokolov 1 452
1168. Konvalinková Anna YC Písek 1 452
1168. Soukupová Magdalena Lokomotiva Plzeň 2 452
1171. Horal Jan Císařská louka 1 438
1172. Malý Zdeněk jn JK Královská 1 430
1173. Huk Lubomír YC LS Brno 2 426
1174. Bébr Max YC CERE 1 404
1174. Dziuba Kamil Baník Ostrava 2 404
1174. Klát Roman ALT Vaurien 1 404
1174. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 404
1174. Městka Josef Lokomotiva Cheb 1 404
1174. Látal Petr Jachtklub Brno 2 404
1174. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 404
1174. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 404
1174. Švábek Jan YC CERE 1 404
1174. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 404
1184. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 402
1184. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 402
1184. Konopík Pavel Jachtklub Brno 1 402
1187. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 396
1187. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 396
1187. Válová Zuzana ČYK 1 396
1190. Sitař Robin ALT RS 2 387
1191. Šulcová Barbora YC Nechranice 1 384
1192. Nováková Jitka ASK Lovosice 1 371
1193. Duffková Milada YC DIM Bezdrev 1 365
1194. Bezdíček Vojtěch TJ Lanškroun 3 361
1195. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 360
1195. Mušálek Pavel YC Kozmice 2 360
1195. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 1 360
1198. Soukup Jiří JK Královská 1 347
1198. Ráža Matyáš VS Duchcov 1 347
1200. Pýcha David YC CERE 2 342
1201. Hanka Vojtěch ČYK 2 338
1202. David Josef YC Znojmo 1 336
1203. Fabián Pavel YC Jezero Hlučín 2 327
1204. Žákovčíková Michaela YC Jezero Hlučín 1 323
1204. Mareš Michal YC CERE 1 323
1206. Dudák Matěj YC CERE 1 303
1206. Bažant Jaroslav VS Duchcov 1 303
1206. Opletal Petr YC LS Brno 3 303
1206. Podlenová Šárka ČYK 2 303
1206. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 303
1206. Bažant Jiří VS Duchcov 1 303
1206. Šmejkal Jan Lokomotiva Cheb 2 303
1206. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 3 303
1206. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 303
1206. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 2 303
1216. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 294
1217. Janota Jonáš ČYK 2 280
1218. Pavka Lukáš YC Znojmo 1 278
1218. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 278
1220. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 1 277
1220. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 277
1222. Klabík Jiří Císařská louka 1 268
1222. Jelínek Jiří Císařská louka 1 268
1222. Hrabal Karel Císařská louka 1 268
1225. Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 262
1226. Fantová Klára YC LS Brno 1 247
1226. Fanta Matěj YC LS Brno 1 247
1228. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 239
1229. Mertlová Michaela YC Regent 1 226
1230. Podzimek Pavel YC LS Brno 1 222
1231. Soldátová Tina YC Písek 1 202
1231. Eliáš David YC Písek 1 202
1231. Kuřil Jan Baník Ostrava 1 202
1231. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 202
1231. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 1 202
1231. Nováková Veronika YC Kladno 1 202
1231. Kadlecová Dagmar ALT Tornado 1 202
1231. Duspiva Ondřej JK Plzeň 2 202
1231. Sedláček Petr JK Prostějov 1 202
1231. Sejkorová Veronika TJ Lanškroun 1 202
1231. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 1 202
1231. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1243. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 198
1244. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 188
1245. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 159
1246. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 1 142
1246. Žáčková Jolana JK Toušeň 1 142
1248. Urbanec Maxim YC CERE 1 140
1249. Pinc Tomáš Baník Most 1 136
1249. Noháč Radek Baník Most 1 136
1251. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 133
1252. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 1 126
1253. Bárta Karel YC CERE 1 101
1253. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 101
1253. Ručková Eliška Sokol Palkovice 1 101
1253. Šmíček Václav YC Jezero Hlučín 1 101
1253. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 1 101
1253. Zemanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 101
1253. Diviš Karel YC Doksy 1 101
1253. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 101
1253. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1262. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 1 0
1262. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 0
1262. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 1 0
1262. Veselá Tereza ALT RS 1 0
1262. Lindová Kateřina YC Kladno 1 0
1262. Hudec Václav YC Neratovice 1 0
1262. Rek Adam ČYK 1 0
1262. Ševčík Martin WS Club VD 1 0
1262. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1262. Petr Dio JK Klatovy 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ