POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2012




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1137 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Koštýř Michal YC CERE 31 121 497
2. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 22 104 052
3. Nápravník Jakub ČYK 23 92 458
4. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 92 274
5. Bezděk David Jachtklub Brno 18 91 506
6. Maier Michael YCR Roudnice 14 82 151
7. Keblová Lucie ČYK 20 79 898
8. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 29 74 459
9. Trčka Martin Baník Most 12 74 124
10. Křížek David Lokomotiva Plzeň 15 71 779
11. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 71 461
12. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 68 333
13. Jurečka Matěj ČYK 24 68 113
14. Kořan Petr YC Neratovice 20 67 616
15. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 67 310
16. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 27 65 815
17. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 15 65 637
18. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 65 162
19. Mareček Šimon Jachtklub Brno 17 63 953
20. Hendrych Václav YC Doksy 19 63 271
21. Rybáček Josef YC Doksy 16 62 566
22. Winkler Pavel JK Toušeň 10 60 640
23. Zíta Tomáš ČYK 25 59 773
24. Čáp Milan YC Neratovice 12 59 382
25. Lidařík Rudolf YC LS Brno 14 59 343
26. Kubový Martin JK Toušeň 9 59 330
27. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 59 020
28. Roček Roman YC Neratovice 16 58 920
29. Novotný Štěpán JK Cheb 14 56 146
30. Kvasnik Milan YC Neratovice 16 56 127
31. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 55 325
32. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 23 55 295
33. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 55 066
34. Hrubý Jiří SK Štětí 14 54 827
35. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 17 53 929
36. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 52 032
37. Houdek Roman YC LS Brno 14 51 903
38. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 51 699
39. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 51 406
40. Procházka Filip YC Neratovice 11 50 852
41. Adam Zdeněk VS Duchcov 9 50 420
42. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 19 50 299
43. Kmenta Martin Jachtklub Brno 25 49 898
44. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 49 666
45. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 49 472
46. Huk Václav YC LS Brno 17 48 879
47. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 16 48 501
48. Moucha Pavel YC Doksy 24 48 310
49. Parůžek Jiří JK Toušeň 19 48 032
50. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 428
51. Ott Adam Jachtklub Brno 18 46 769
52. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 46 190
53. Jebavý Vít YC Neratovice 13 45 591
54. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 44 632
55. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 22 43 705
56. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 43 536
57. Mika Radek YC SaS 18 43 318
58. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 43 222
59. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 15 43 168
60. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 12 42 863
61. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 13 41 654
62. Outrata Jiří JK Toušeň 15 41 150
63. Hálová Kateřina JK Toušeň 16 39 688
64. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 39 610
65. Teubnerová Anna ČYK 23 39 485
66. Vychová Eliška YC Neratovice 15 38 839
67. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 17 38 151
68. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 37 998
69. Pavlíček Zdeněk YC Regent 8 37 983
70. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 21 37 849
71. Fiala Petr YC Neratovice 8 37 692
72. Kořanová Johana YC Neratovice 9 37 516
73. Lambl Vojtěch YC Neratovice 20 37 423
74. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 16 37 096
75. Kliment Michal YC Neratovice 12 36 437
76. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 16 35 972
77. Maršálková Blanka YC LS Brno 21 35 536
78. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 35 326
79. Bachtík Marek YC CERE 7 35 317
80. Kuchař Jan YC CERE 6 34 907
81. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 34 709
82. Hálová Lucie JK Toušeň 17 34 629
83. Zobač Jakub JK Staré Splavy 10 34 045
84. Doležal Tomáš ČYK 13 34 031
85. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 33 886
86. Cejnar Lukáš YC CERE 10 33 529
87. Stránská Lucie VS Duchcov 11 33 469
88. Pinďák Josef SK Štětí 12 33 091
89. Vinkl Petr YC Kladno 21 32 517
90. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 32 268
91. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 29 32 099
92. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 16 31 838
93. Plhoň Adam SK Tři sestry 10 31 798
94. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 31 197
95. Hrubý Pavel ČWA 15 30 883
96. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 14 30 734
97. Vinkl Daniel YC Kladno 12 30 709
98. Audy Dan Jachtklub Brno 9 30 586
99. Fenclová Veronika YC Praha 12 5 30 489
100. Zárubová Michaela JK Cheb 13 30 447
101. Jedlička Jan YC Neratovice 20 30 430
102. Janderová Klára YC SaS 18 30 347
103. Soukal Miloslav YC Neratovice 14 30 259
104. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 10 30 044
105. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 30 001
106. Brabec Václav YC Neratovice 13 29 739
107. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 29 647
108. Kořanová Michaela YC Neratovice 17 29 595
109. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 29 195
110. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 14 28 667
111. Košvica Jakub YC LS Brno 16 28 625
112. Burska Zofia YC CERE 17 28 411
113. Štrunc Jan YC Neratovice 10 27 950
114. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 943
115. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 27 592
116. Jochovič Josef YC Neratovice 13 27 432
117. Vika Tomáš YC CERE 7 27 380
118. Drahorád Petr JK Cheb 11 26 166
119. Kir Milan IWS Club Nechra 8 26 011
120. Cejnar Matyáš YC CERE 10 25 999
121. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 9 25 772
122. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 25 392
123. Šenkýř Ivan YC Neratovice 8 25 387
124. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 11 25 291
125. Stejskal Max YC Neratovice 11 25 230
126. Kafka Richard YC Velké Dářko 19 25 119
127. Hájek Daniel YC CERE 11 24 965
128. Plecitý Martin JK Toušeň 9 24 910
129. Himmelová Klára YC Kladno 25 24 866
130. Vašík Martin YC LS Brno 14 24 831
131. Zalabák Petr Chemička Ústí 9 24 765
132. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 24 635
133. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 24 621
133. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 11 24 621
135. Seidl Šimon YC LS Brno 11 24 529
136. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 8 24 391
137. Daněk Michal LS Kroměříž 16 24 372
138. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 24 136
139. Peterka Miroslav YC Neratovice 8 23 872
140. Haubold Petr Delfín Jablonec 11 23 834
141. Burdová Michaela YC SaS 15 23 664
142. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 13 23 101
143. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 23 039
144. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 22 815
145. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 12 22 808
146. Lejhanec Filip YC Pardubice 10 22 677
147. Zíma Jakub ČWA 8 22 644
148. Mareček Josef JK Staré Splavy 18 22 456
149. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 22 237
150. Chudějová Hana YC Neratovice 11 22 211
151. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 22 005
152. Nuc Mario JK Plzeň 11 21 829
153. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 7 21 750
154. Hrdina Patrik YC RODOP 8 21 734
155. Skála Filip ČYK 17 21 107
156. Štursová Lucie ČYK 16 20 819
157. Pinďáková Monika SK Štětí 11 20 814
158. Culek Jindřich JK ČZU 17 20 802
159. Vacula Libor JK Staré Splavy 8 20 733
160. Karas Tomáš Jachtklub Brno 6 20 701
161. Viták František JK Plzeň 18 20 633
162. Němec Jiří Slavoj Hluboká 14 20 519
163. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 7 20 488
164. Vacula Karel YC Znojmo 15 20 307
164. Vacula Jan YC Znojmo 15 20 307
166. Hudec Adam YC Neratovice 9 20 161
167. Čermák Petr YC Kladno 9 20 110
168. Žák Michal YC LS Brno 13 19 993
169. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 19 836
170. Vlachová Veronika YC Neratovice 13 19 829
171. Kilarová Marie Baník Ostrava 27 19 680
172. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 4 19 573
173. Kleinová Jana JK ČZU 16 19 511
174. Jarošová Natálie ČYK 14 19 420
175. Sovadina Petr LS Kroměříž 13 19 322
176. Němec Vojtěch ČYK 10 19 241
177. Bezděková Martina Jachtklub Brno 14 19 119
178. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 19 074
179. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 18 491
180. Podhorec Štefan YC Kladno 12 18 456
181. Červenka Matouš JK Olomouc 13 18 454
182. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 18 425
183. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 18 399
184. Vlach Martin YC Neratovice 13 18 387
185. Rott Petr JK Plzeň 11 18 123
186. Bidlová Jitka YC LS Brno 11 18 070
187. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 17 944
188. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 17 585
189. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 17 583
190. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 17 574
191. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 17 569
192. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 12 17 492
193. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 17 214
194. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 17 158
195. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 13 17 140
196. Nápravníková Barbora YC SaS 12 17 019
197. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 976
198. Blatecký David Jachtklub Brno 7 16 967
199. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 938
200. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 16 863
201. Hakl David YC LS Brno 10 16 856
202. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 7 16 677
203. Valouch Libor JK Olomouc 14 16 653
204. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 14 16 645
205. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 16 591
205. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 11 16 591
207. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 16 588
208. Harcuba Petr JK Staré Splavy 12 16 564
209. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 16 512
210. Valdhansová Klára ČYK 12 16 501
211. Vavřina Bronislav SC Testudo 7 16 489
212. Tupý Petr YC LS Brno 13 16 452
213. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 15 16 072
214. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 16 028
215. Machovský Jan ALT Vaurien 8 16 003
216. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 15 925
217. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 15 863
218. Košťál Petr YC Pardubice 8 15 847
218. Čermák Jaroslav YC Pardubice 8 15 847
220. Himmel Jiří YC Kladno 23 15 784
221. Kittler Jan YC LS Brno 8 15 769
222. Babický Josef JK Česká Lípa 13 15 704
223. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 15 535
224. Skála David ČYK 12 15 412
225. Dragoun Dominik JK Plzeň 12 15 362
226. Hodač Alois Chemička Ústí 9 15 313
227. Doležalová Eva SK Tři sestry 4 15 240
227. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 15 240
227. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 15 240
230. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 15 222
231. Slíva Martin ČWA 6 15 209
232. Vít Ladislav JK Plzeň 18 15 186
233. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 6 15 081
234. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 20 15 016
235. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 9 14 941
236. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 14 874
237. Rott Jan JK Plzeň 6 14 760
238. Vavřina Ivan SC Testudo 6 14 668
239. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 14 648
240. Krsička Michal YC CERE 8 14 621
241. Hýža Petr Jachtklub Brno 6 14 554
242. Kašpar Antonín YC CERE 7 14 547
243. Slíva Jakub YC Nechranice 6 14 486
244. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 11 14 483
245. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 404
246. Kučera Jan Jachtklub Brno 3 14 365
247. Samec Marek Jachtklub Brno 18 14 361
248. Skalický Vladimír LK Štěchovice 8 14 253
249. Dolejš Rudolf ČWA 5 14 237
250. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 231
251. Vít Jaroslav JK Plzeň 18 14 029
252. Štamberg Jan FD Club UO 9 14 011
253. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 13 993
254. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 7 13 798
255. Musil Tomáš YC RODOP 5 13 767
256. Lorenz Alan JK Česká Lípa 8 13 574
257. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 8 13 542
258. Petřík Martin YC Neratovice 10 13 407
259. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 10 13 393
260. Hlaváček Matouš ČYK 15 13 372
261. Stoklásek Petr SK Tři sestry 3 13 268
262. Jebavá Markéta YC Neratovice 12 13 254
263. Krsička Lukáš YC CERE 8 13 232
264. Indrák Jiří Sokol Tovačov 13 13 207
264. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 13 13 207
266. Krsička Martin YC CERE 9 13 161
267. Myška Filip IWS Club Nechra 8 13 135
268. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 11 13 006
269. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 12 818
269. Formánková Kateřina ALT Vaurien 9 12 818
271. Bačinová Olga Chemička Ústí 8 12 692
272. Guryča Nikola YC CERE 4 12 608
273. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 10 12 567
274. Smutná Veronika JK Staré Splavy 9 12 560
275. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 12 542
276. Lejhanec David YC Pardubice 10 12 521
277. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 12 518
278. Zima Tomáš YC Kladno 3 12 490
279. Procházka Libor YC Neratovice 6 12 435
279. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 12 435
281. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 6 12 429
281. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 6 12 429
283. Kopecký Ivo FD Club UO 8 12 403
284. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 12 356
285. Šimek Karel Slavoj Hluboká 7 12 344
286. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 12 320
287. Havel Filip YC Neratovice 11 12 225
288. Pokoš Radim VS Duchcov 10 12 223
288. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 12 223
290. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 083
291. Pavlíková Barbara YC CERE 7 12 070
292. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 12 053
293. Jurečka Šimon ČYK 16 12 010
294. Procházka Jan YC Znojmo 6 11 948
295. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 9 11 751
296. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 11 688
297. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 678
298. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 18 11 671
299. Labuda Ondřej YC LS Brno 12 11 659
300. Hartmann Pavel ČWA 11 11 648
301. Babický Roman JK Česká Lípa 6 11 556
301. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 556
303. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 7 11 522
304. Klem Richard YC LS Brno 5 11 456
305. Wehrenbergová Anna YC Kladno 13 11 380
306. Hrnčál Milan YC Pardubice 7 11 340
307. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 306
308. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 12 11 214
309. Šára Michal Sokol Dobřichovice 4 11 186
310. Švíková Kateřina YC CERE 7 11 111
311. Šplíchal Jiří JK Plzeň 11 11 103
312. Cach Zdeněk YC Regent 12 11 070
313. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 8 11 019
314. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 8 10 996
315. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 5 10 863
316. Neumann Lukáš YC RODOP 7 10 857
317. Kmoníček Jiří YC Pardubice 8 10 850
318. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 10 10 819
319. Sladký ml. Martin ČWA 7 10 799
320. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 16 10 769
321. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 10 756
322. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 493
323. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 432
324. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 10 418
325. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 10 357
326. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 10 319
327. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 7 10 236
328. Vychová Zuzana YC Neratovice 13 10 232
329. Tichánek Michael Sokol Palkovice 11 10 219
330. Vašík Roman YC LS Brno 12 10 208
331. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 12 10 207
332. Kaiser Ondřej YC Písek 8 10 121
333. Bobek Ondřej Baník Ostrava 2 10 075
334. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 10 036
335. Novohradský Filip YC Pardubice 9 10 025
336. Klimentová Jitka JK ČZU 7 10 016
337. Brožek Pavel SC Testudo 4 10 005
337. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 4 10 005
339. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 13 9 994
340. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 9 9 988
341. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 10 9 932
342. Dvořák Ota YC CERE 9 9 918
343. Boboš David YC Znojmo 6 9 905
344. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 7 9 802
345. Mouchová Karolína YC Doksy 9 9 747
346. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 12 9 708
347. Kučera Michal Chemička Ústí 10 9 692
348. Kučerová Martina Chemička Ústí 9 9 591
349. Dumek Petr YC Kotva Pha 9 9 585
350. Bartošek Petr YC Znojmo 5 9 549
351. Šedivý Bořek YC LS Brno 14 9 532
352. Cintl Václav JK Česká Lípa 6 9 500
353. Korych Pavel YC Kladno 7 9 479
354. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 9 454
355. Utíkal Petr JK Olomouc 4 9 393
356. Brož Vojtěch ČYK 4 9 364
357. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 305
358. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 17 9 264
359. Šilhavý Jaromír YC Kladno 11 9 221
360. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 2 9 172
361. Záruba Vladimír JK Cheb 5 9 145
362. Holubová Tereza ČYK 11 9 121
363. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 9 062
364. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 3 9 053
365. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 12 9 029
366. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 8 954
367. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 8 8 872
368. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 8 843
369. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 8 8 767
370. Synková Anna YC LS Brno 9 8 715
371. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 8 696
372. Maršík Karel Chemička Ústí 10 8 677
373. Marečková Lucie Jachtklub Brno 7 8 673
374. Mojdl Ondřej ČYK 15 8 659
375. Mrůzek Pavel YC Regent 4 8 631
376. Tříska Aleš SK Tři sestry 2 8 624
377. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 11 8 610
378. Fanta Miroslav YC LS Brno 2 8 590
379. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 13 8 545
380. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 6 8 506
381. Vít Radek ČYK 8 8 480
382. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 14 8 478
383. Riedel Jan VS Duchcov 8 8 395
384. Müller Ondřej SK Štětí 5 8 390
385. Čagan Martin Jachtklub Brno 2 8 374
385. Korvas Filip ČYK 6 8 374
387. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 8 344
388. Vaszi Mikuláš SK Štětí 5 8 334
389. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 8 331
390. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 8 287
391. Janda Martin ASK Lovosice 4 8 226
391. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 8 226
393. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 8 203
394. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 8 146
395. Pivnička Jakub YC Znojmo 4 8 143
396. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 8 100
396. Hasman Radim ASK Lovosice 4 8 100
398. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 8 005
399. Haken Vladimír WS Club VD 9 7 926
400. Cvachová Adéla Spartak Modřany 11 7 837
401. Dudák Matěj YC CERE 8 7 784
402. Loužek Karel JK Plzeň 10 7 761
403. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 7 753
404. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 7 736
405. Hájek Tomáš YC CERE 6 7 693
406. Chlupová Katka KJ Těrlicko 3 7 688
407. Müller Zdeněk ASK Lovosice 3 7 674
407. Grusser Přemysl ASK Lovosice 3 7 674
409. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 7 641
410. Novotný Tomáš SK Štětí 2 7 622
411. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 7 619
412. Slíva Jakub LS Kroměříž 10 7 611
413. Dvořák Rudolf YC CERE 9 7 577
414. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 7 549
415. Hudec Václav YC Neratovice 7 7 342
416. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 7 7 307
417. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 7 298
418. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 265
418. Dastych Petr ASK Lovosice 4 7 265
418. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 265
421. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 16 7 260
422. Moučková Hana YC Velké Dářko 9 7 228
423. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 7 198
424. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 7 169
425. Červený Martin JK Plzeň 9 7 128
426. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 7 100
427. Landkammer Jan YC Neratovice 3 7 073
428. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 7 046
429. Cejnar Tomáš YC CERE 3 7 000
430. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 936
431. Soukup Filip YC Regent 5 6 932
432. Král Karel JK Sokolov 5 6 880
433. Holý Rudolf ČYK 1 6 872
434. Žila Jiří Slavoj Hluboká 9 6 868
435. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 1 6 854
436. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 6 776
437. Procházka Ondřej YC Znojmo 2 6 758
438. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 12 6 686
439. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 6 669
439. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 6 669
441. Uher Ondřej ALT Formula 20T 5 6 665
442. Staňková Tereza YC CERE 7 6 622
443. Čihák Tomáš SK Tři sestry 2 6 616
444. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 606
444. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 606
444. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 606
444. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 606
444. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 606
444. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 606
444. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 6 606
451. Konopík Matěj Jachtklub Brno 5 6 550
452. Horký Adam ČWA 5 6 542
453. Bezušková Jana YC Neratovice 4 6 518
454. Otto Karel YC LS Brno 8 6 436
455. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 413
456. Staniek Michal KJ Těrlicko 11 6 383
457. Fiala Martin YC Znojmo 3 6 364
458. Holubová Krystýna ČYK 10 6 359
459. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 6 309
460. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 2 6 297
461. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 6 204
462. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 6 186
463. Kršňák Jan VS Duchcov 11 6 122
464. Ručka Tomáš YC Kladno 11 6 111
465. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 4 6 086
466. Toth Martin ČWA 5 6 067
467. Kulhánková Nikita ČYK 7 6 056
468. Trusíková Hana YC LS Brno 6 6 054
469. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 6 5 979
470. Soukup Aleš VS Duchcov 8 5 973
471. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 5 5 966
472. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 7 5 867
473. Vacula Karel YC Znojmo 11 5 863
474. Konopík Pavel Jachtklub Brno 3 5 836
475. Křiváková Magdalena YC LS Brno 9 5 801
476. Staněk Jan YC Doksy 9 5 787
477. Podhorec Štefan YC Kladno 5 5 761
478. Altman Jiří Císařská louka 8 5 758
479. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 10 5 718
480. Středa Pavel YC CERE 1 5 712
481. Novák Dušan ASK Lovosice 5 5 674
481. Nováková Jitka ASK Lovosice 5 5 674
483. Pohorská Linda YC Kotva Pha 5 5 668
484. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 5 641
485. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 10 5 626
486. Hrubý Jiří JK Plzeň 10 5 576
487. Fiala Eduard YC LS Brno 8 5 552
488. Richter Zdeněk YC Doksy 8 5 498
489. Pešek Vítězslav YC LS Brno 6 5 475
490. Hejna Jan Baník Ostrava 6 5 467
491. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 5 462
492. Kučera Petr TJ Rapid Brno 4 5 458
493. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 12 5 447
494. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 5 404
495. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 5 376
496. Fousek Filip ALT Tornado 4 5 355
497. Štamberg Zdeněk FD Club UO 9 5 326
497. Kopecký Josef FD Club UO 9 5 326
499. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 320
499. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 5 320
501. Maršík Karel Chemička Ústí 7 5 295
501. Prokopec Petr YC Pardubice 5 5 295
503. Kulík Martin YC RODOP 3 5 280
504. Mertlová Michaela YC Regent 1 5 275
505. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 5 271
506. Podolský Miloš Chemička Ústí 6 5 205
507. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 4 5 148
508. Defer Tristan Jachtklub Brno 9 5 117
509. Bauerová Markéta YC CERE 7 5 106
510. Tkáč Miroslav YC Kotva Pha 3 5 098
511. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 5 015
512. Audy Petr Jachtklub Brno 6 5 002
513. Tunka Jiří YC Znojmo 4 4 981
514. Gebhart Jan JK Cheb 7 4 964
515. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 4 945
516. Frohlich Denis YC Kladno 3 4 916
517. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 6 4 910
518. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 904
519. Bauer Franta YC CERE 3 4 861
520. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 4 835
521. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 4 814
522. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 4 4 802
523. Pourová Barbora ČYK 12 4 801
524. Kovařík Jan ČYK 1 4 800
524. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 4 800
524. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 1 4 800
524. Horvath Vojtěch ČYK 1 4 800
524. Sehnal René YC SaS 1 4 800
529. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 4 790
530. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 11 4 759
531. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 2 4 751
532. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 4 749
533. Bobková Eva Baník Ostrava 3 4 717
534. Sehnal Pavel ČWA 3 4 714
535. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 699
536. Vallová Anna YC LS Brno 11 4 687
537. Vitoň Jan YC Znojmo 4 4 654
538. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 4 644
539. Plodek Adam YC Pardubice 6 4 561
540. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 4 522
541. Holub Miloslav YC Znojmo 4 4 520
542. Zanker Zbyněk SK Štětí 2 4 514
543. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 4 491
544. Holotík Miroslav LS Kroměříž 7 4 470
545. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 4 468
546. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 3 4 466
547. Raška Marek ČWA 3 4 451
548. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 5 4 448
549. Vodáček Tomáš YC LS Brno 5 4 380
550. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 364
551. Pavlousek Pavel ČYK 5 4 358
552. Kupská Martina YC LS Brno 6 4 353
553. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 4 349
554. Drahorádová Lucie JK Cheb 5 4 339
555. Němec František ALT Tornado 5 4 338
555. Němcová Jana ALT Tornado 5 4 338
557. Bachtík Lukáš YC CERE 4 4 336
558. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 5 4 324
559. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 4 4 317
560. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 4 289
561. Mašek Tomáš Baník Ostrava 5 4 261
562. Starý Martin Slavoj Hluboká 6 4 248
563. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 7 4 243
564. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 4 237
565. Poor Robert Jednoráz.licence 1 4 207
565. Poor Robert Jednoráz.licence 1 4 207
567. Zach Marek Česká Kitová Federace 2 4 188
568. Vogeltans Lukáš Česká Kitová Federace 3 4 172
569. Šimáček Roman YC Kladno 2 4 127
570. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 4 118
571. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 6 4 106
572. Ďásek František JK Cheb 4 4 066
573. Krátký Jan Slavoj Hluboká 4 4 062
574. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 4 000
575. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 3 943
576. Priegelhof Karel YC Znojmo 4 3 857
577. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 3 3 854
578. Beneš Marian JK Slavia Havířov 7 3 835
579. Schrollová Eva YC Písek 5 3 809
580. Podzimek Karel YC Znojmo 1 3 776
581. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 3 759
582. Činčera Marek JK Sokolov 4 3 746
583. Cachová Šárka YC Regent 7 3 744
584. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 3 743
584. Mück František ALT Melges 24 1 3 743
584. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 3 743
587. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 3 3 729
588. Falta Miroslav ALT Tornado 3 3 724
589. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 3 722
590. Nevelöš Adam SK Štětí 5 3 709
591. Slívová Jana YC Nechranice 3 3 690
592. Löwit Harry Císařská louka 7 3 679
593. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 3 578
594. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 519
594. Bauer Karel YC CERE 4 3 519
596. Burska Iwona YC CERE 3 3 478
596. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 4 3 478
598. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 3 476
599. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 3 461
600. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 3 447
600. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 5 3 447
602. Uher Ondřej ALT Formula 20T 6 3 445
603. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 3 427
604. Souček Otakar JK Česká Lípa 3 3 402
604. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 3 402
606. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 4 3 401
607. Nápravníková Barbora ČYK 2 3 398
608. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 3 388
609. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 3 366
609. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 366
611. Vejrek Miloš YC Regent 3 3 362
612. Luczkón Tomáš ASK Lovosice 3 3 341
612. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 3 3 341
614. Kecskesová Michaela Jednoráz.licence 1 3 326
614. Macura Michal Jednoráz.licence 1 3 326
614. Novák Petr YC LS Brno 1 3 326
614. Sokol Petr ALT Vaurien 1 3 326
614. Macura Michal Jednoráz.licence 1 3 326
614. Kecskesová Michaela Jednoráz.licence 1 3 326
620. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 301
621. Šoltis Rastislav ProYachting Team 2 3 277
622. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 269
623. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 6 3 231
624. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 7 3 214
625. Lindová Klára YC Kladno 10 3 205
626. Rozlivková Johana YC CERE 1 3 200
627. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 3 199
628. Vitoň Jan YC Znojmo 1 3 194
628. Vitoň Roman YC Znojmo 1 3 194
630. Blažek Vojtěch ALT Melges 24 1 3 166
631. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 3 123
631. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 3 123
633. Havrda Vojta Delfín Jablonec 2 3 121
633. Havrda Luboš Delfín Jablonec 2 3 121
635. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 2 3 044
636. Polidar Martin JK Cheb 6 3 020
637. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 3 3 018
638. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 017
639. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 3 007
640. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 987
640. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 2 2 987
642. Vitáková Anna JK Plzeň 8 2 978
643. Havlena Jiří YC CERE 2 2 972
644. Vyšata Robert A.N.V. 3 2 963
645. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 958
646. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 2 931
647. Kölb Josef ALT Tornado 3 2 890
648. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 2 887
649. Hodačová Veronika YC Pardubice 6 2 886
650. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 883
651. Zapletal Lukáš YC LS Brno 8 2 865
652. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 2 823
653. Krejza Filip YC Pardubice 5 2 819
653. Marek Michal TJ Rapid Brno 4 2 819
653. Veit Martin YC Pardubice 5 2 819
656. Novotná Pavla Česká Kitová Federace 1 2 812
657. Fišerová Barbora Baník Ostrava 3 2 808
657. Staňová Justýna Baník Ostrava 3 2 808
659. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 2 802
660. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 794
661. Hemelík Antonín ASK Lovosice 2 2 793
661. Hemelík Jan ASK Lovosice 2 2 793
663. Stránská Lucie YC SaS 1 2 749
664. HrkeÄž Kristian Jednoráz.licence 1 2 702
664. HrkeÄž Kristian Jednoráz.licence 1 2 702
664. Macura Tomáš Jednoráz.licence 1 2 702
664. Macura Tomáš Jednoráz.licence 1 2 702
668. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 2 689
669. Krsička Tomáš ProYachting Team 1 2 661
670. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 2 635
670. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 2 635
672. Alexa Adam YC LS Brno 6 2 629
673. Klát Roman ALT Vaurien 2 2 619
674. Nový Marek JK Plzeň 8 2 617
675. Háma Martin YC Doksy 1 2 603
676. Vacula Jiří JK Staré Splavy 7 2 592
677. Šajner Marek VS Duchcov 6 2 591
678. Dlouhý Radek YC Pardubice 4 2 589
679. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 6 2 573
680. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 572
681. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 566
682. Cvan Martin YC LS Brno 2 2 565
683. Heneš David JK Olomouc 3 2 560
684. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 2 558
684. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 558
686. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 3 2 555
687. Košťálová Bára YC Pardubice 3 2 554
688. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 3 2 550
689. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 2 541
690. Novotný Václav JK Cheb 3 2 538
691. Novák Jaroslav YC Doksy 5 2 528
692. Lindová Karolina YC Kladno 6 2 526
693. Holík Jiří SC Testudo 2 2 518
693. Wehrenberg Petr YC Kladno 8 2 518
695. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 2 517
696. Plecitý Marek JK Toušeň 1 2 488
697. Brožek Jiří SC Testudo 2 2 487
698. Maršálek Daniel YC LS Brno 4 2 482
699. Kršňák Jiří Chemička Ústí 5 2 460
700. Záluský Kamil YC Nechranice 4 2 445
701. Crháková Lenka Jachtklub Brno 2 2 439
702. Defer Leon Jachtklub Brno 6 2 434
703. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 2 412
704. Hájek Libor JK Cheb 4 2 405
704. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 405
706. Divácky Dan YC CERE 2 2 400
707. Šmídová Božena YC Neratovice 4 2 396
708. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 2 395
709. Šula Martin A.N.V. 2 2 386
709. Šula Martin A.N.V. 2 2 386
711. Pavlík Jiří YC LS Brno 2 2 385
711. Malec Martin YC LS Brno 2 2 385
713. Kuchta Roman Sokol Tovačov 4 2 374
714. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 355
715. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 350
715. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 350
717. Fišer Roman JK Královská 4 2 347
718. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 8 2 345
719. Havelka Pavel YC Pardubice 9 2 344
720. Lux Vlastimil SC Testudo 2 2 343
721. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 2 338
722. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 325
723. Soldátová Tina YC Písek 3 2 322
724. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 2 318
725. Bula Pavel YC Vranovská přehr. 2 2 305
725. Bula Karel YC Vranovská přehr. 2 2 305
727. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 2 272
728. Mika Radek ČWA 6 2 271
729. Varga Ján Jednoráz.licence 1 2 266
729. Varga Ján Jednoráz.licence 1 2 266
731. Struha Jan YC Neratovice 1 2 263
731. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 263
731. Sekera Petr VS Duchcov 5 2 263
731. Struha Milan YC Neratovice 1 2 263
731. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 2 263
731. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 263
731. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 263
738. Fiala Jan YC LS Brno 3 2 251
739. Výška Jan Prazdroj Plzeň 10 2 241
740. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 2 223
741. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 2 217
742. Pánek Ondřej YC CERE 3 2 214
743. Huss Tomáš YC Znojmo 4 2 211
744. Podzimek Antonín ČYK 2 2 209
745. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 202
746. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 198
747. BĚHAL Miroslav Baník Ostrava 6 2 186
747. BĚHAL Miroslav Baník Ostrava 6 2 186
749. Wisinger Richard YC Říčany 4 2 182
750. Pavlíček Michal YC Kotva Pha 2 2 164
751. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 2 150
751. Lawson Andy JK Staré Splavy 6 2 150
753. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 2 143
754. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 2 141
755. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 2 136
756. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 120
757. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 5 2 111
758. Chodura Leopold ČYK 4 2 109
759. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 2 100
760. Kudláček Pavel ČWA 1 2 064
761. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 2 2 044
762. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 2 036
762. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 3 2 036
764. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 015
765. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 2 008
766. Mimra Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 996
767. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 984
768. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 982
769. Michalčin Jiří SK Tři sestry 1 1 972
769. Skála Pavel JK Cheb 1 1 972
771. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 1 1 969
772. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 1 950
773. Švihlík Martin YC RODOP 1 1 937
773. Klement Pavel Sokol Palkovice 1 1 937
773. Kolář Petr YC RODOP 1 1 937
773. Buček Martin YC RODOP 1 1 937
777. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 1 913
778. Marek Václav TJ Rapid Brno 4 1 909
779. Václavík Jakub JK Česká Lípa 6 1 900
780. Fiala Šimon Spolek Vodník 2 1 894
781. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 1 891
782. Florián Jaroslav YC Kladno 4 1 875
783. Mareš Miloslav YC Pardubice 4 1 869
784. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 1 1 863
785. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 846
786. Andel PaÄžo Jednoráz.licence 1 1 821
786. Andel PaÄžo Jednoráz.licence 1 1 821
788. Klasová Johana ProYachting Team 1 1 774
789. Burski Tadeusz ČYK 4 1 753
790. Huss Ladislav YC Znojmo 2 1 724
791. Koláčný Rudolf ALT FB 2 1 723
792. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 1 715
792. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 715
792. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 715
795. Záchvěj Martin YC Neratovice 2 1 708
796. Ochec Jan ČYK 2 1 705
797. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 694
798. Fišer Josef VS Duchcov 4 1 685
799. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 3 1 683
800. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 2 1 663
800. Alexová Beata YC LS Brno 1 1 663
800. Kapusta Zdeněk YC Vranovská přehr. 1 1 663
800. Kuča Petr YC Vranovská přehr. 1 1 663
804. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 648
805. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 628
806. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 3 1 625
807. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 3 1 608
807. Novotná Ivana Česká Kitová Federace 1 1 608
809. Mareš Miroslav YC Pardubice 2 1 596
810. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 3 1 585
810. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 1 585
812. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 1 584
813. Popper Kamil YC Doksy 4 1 579
814. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 3 1 564
814. Žák Marek YC LS Brno 2 1 564
816. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 7 1 563
817. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 1 549
818. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 535
818. Sehnal Pavel Jr. ČWA 1 1 535
820. Svoboda Pavel YC Kladno 2 1 532
821. Diviš Ivo YC Dyje 3 1 530
822. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 1 526
822. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 1 526
824. Hůlka Ctibor ALT Tornado 2 1 513
824. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 513
826. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 1 504
827. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 1 486
827. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 1 486
829. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 1 483
830. Spurný Vojta JK Olomouc 5 1 481
831. Votřel Vladimír TJ Jiskra Třeboň 3 1 476
831. Zeman Petr YC Vranovská přehr. 2 1 476
833. Beerová Eliška SK Štětí 3 1 468
834. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 1 1 454
835. Makrlík Dušan JK Klatovy 4 1 450
836. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 5 1 447
837. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 1 1 437
838. Kališová Marketa Jachtklub Brno 4 1 428
839. Chovanec Miloš YC Kovářov 2 1 425
839. Češka Jiří YC Kovářov 2 1 425
841. Čuláková Adéla YC Neratovice 2 1 419
842. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 5 1 410
842. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 3 1 410
844. Klein Miroslav YC Vranovská přehr. 1 1 388
844. Briestenský Emanuel YC Vranovská přehr. 1 1 388
846. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 1 385
846. Mader Dan Jachtklub Brno 1 1 385
848. Nováková Ludmila YC LS Brno 2 1 384
849. Bakošová Fany YC CERE 3 1 379
850. Čáp Jiří ČYK 5 1 378
851. Trňák Lukáš LS Kroměříž 5 1 376
851. Hořejší Jakub Česká Kitová Federace 2 1 376
853. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 1 368
854. Marečková Renata YC Markop FL 1 1 360
854. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 1 360
856. Reiniš Tomáš Lanškroun VS 4 1 359
857. Huková Tereza YC LS Brno 1 1 356
858. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 353
859. Podolský Marek YC Znojmo 3 1 351
860. Rosík Alex YC CERE 4 1 349
861. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 1 313
862. Hajný Martin ProYachting Team 1 1 310
862. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 1 310
862. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 1 310
865. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 1 308
866. Gebhart Antonin JK Cheb 2 1 295
867. Forejtek Jiří YC CSA 1 1 291
867. Švábek Jan YC CERE 1 1 291
867. Novotný David YC CERE 1 1 291
870. Karšulín Pavel YC Vranovská přehr. 1 1 261
870. Bauerová Šárka YC CERE 1 1 261
872. Vaněk Václav YC Regent 1 1 247
873. Smolař Michal ALT SF 2 1 244
874. Pokorný Vojtěch ALT SF 2 1 235
875. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 2 1 229
876. Valoušková Zuzana YC CERE 1 1 220
876. Pánek Jiří YC CERE 1 1 220
878. Janatka Jan Císařská louka 2 1 206
879. Marek Jan A.N.V. 1 1 197
880. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 1 195
881. Brožek Tomáš SC Testudo 1 1 187
881. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 187
883. Kostalova Bara YC Pardubice 3 1 175
884. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 170
885. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 1 130
885. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 1 130
887. Nevelöš Tibor SK Štětí 3 1 114
888. Brown Kenneth ČYK 3 1 111
889. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 104
890. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 1 093
891. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 092
892. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 1 071
893. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 069
893. Holanec Jan ALT Melges 24 1 1 069
893. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 069
896. Nedvěd Jiří ČWA 1 1 055
897. Hájek Sebastián Lokomotiva Plzeň 3 1 050
898. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 032
899. Kopecký Jaroslav JK Královská 5 1 025
900. Svitok Michal YC Vranovská přehr. 1 1 024
900. Fic Petr YC Vranovská přehr. 1 1 024
902. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 1 018
903. Alexa Miloš YC LS Brno 2 1 013
904. Schmied Martin YC Nové Sedlo 2 1 010
905. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 2 1 009
905. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 2 1 009
907. Novák Adam YC Jezero Hlučín 3 1 008
908. Sanková Lenka VS Duchcov 3 1 007
909. Jurečka Pavel Císařská louka 2 997
910. Lindová Kateřina YC Kladno 6 995
911. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 992
912. Páleníček Milan YC Kladno 1 962
913. Winterstein Tamir YC Doksy 2 958
913. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 4 958
915. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 2 956
916. Kraml Miroslav YC Písek 2 947
917. Šabo Peter Jednoráz.licence 1 941
917. Šabo Peter Jednoráz.licence 1 941
919. Holub Miloslav YC Znojmo 1 938
920. Šilhavý Jiří YC Kladno 3 933
921. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 927
922. Noháč Radek Baník Most 4 922
923. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 920
924. Havelka Pavel YC Pardubice 4 917
925. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 2 914
926. Komenda Karel st. YC Vranovská přehr. 1 913
927. Vondrouš Radek JK Olomouc 3 910
928. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 905
929. Burski Tadeusz YC CERE 1 904
930. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 902
931. Kolář Michal ASK Lovosice 2 900
931. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 900
933. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 3 893
934. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 2 887
935. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 881
935. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 881
935. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 881
938. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 874
939. Beránek Ivo ASK Lovosice 1 864
940. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 861
941. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 1 857
942. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 841
942. Dio Jan JK Klatovy 1 841
944. Přikryl Petr LS Kroměříž 1 840
945. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 831
946. Kadlecová Veronika YC Kladno 6 823
947. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 815
948. Alexová Michaela ALT Vaurien 2 811
949. Staňa Ivo Baník Ostrava 3 808
949. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 808
951. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 1 804
951. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 804
951. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 1 804
954. Vítovec Matěj YC CERE 1 792
955. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 783
956. Horák Pavel ČYK 3 780
957. Lehotová Michaela Jednoráz.licence 1 761
957. Lehotová Michaela Jednoráz.licence 1 761
959. Knorr Luděk VS Duchcov 1 754
960. Bednář Jan ALT Optimist 3 752
961. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 743
962. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 741
962. Zíková Kristína ASK Lovosice 1 741
964. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 740
965. Bednář Jan ČYK 2 729
965. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 729
967. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 3 721
968. Lawson Andy JK Staré Splavy 2 707
969. Kedrová Vendula YC LS Brno 3 703
970. Packová Alexandra KJ Těrlicko 1 701
971. Junek Vladimír JK Olomouc 2 698
972. Zimovčak Martin YC SaS 2 694
973. Veselá Elena YC Pardubice 2 691
974. Švíková Barbora YC CERE 1 689
975. Novák Aleš YC Kovářov 2 685
976. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 1 678
976. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 678
978. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 672
978. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 672
978. Moucha Karel YC Doksy 1 672
978. Zárubová Daniela JK Cheb 1 672
982. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 663
983. Sedlařík David LS Kroměříž 1 659
984. Jelínek Tomáš YC Kladno 3 657
985. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 655
985. Svoboda Emil YC Vranovská přehr. 1 655
985. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 1 655
988. Tomek Oldřich YC CERE 1 636
989. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 617
989. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 2 617
991. Ehl Vladimír WS Club VD 1 611
991. Touval Jan ČWA 1 611
993. Škoda Michal YC Neratovice 1 610
994. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 3 606
994. Frölich Lukáš YC CERE 2 606
994. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 2 606
994. Motz Daniel ČWA 2 606
998. Fiala Petr YC LS Brno 1 587
998. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 587
1000. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 578
1000. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 578
1000. Hůla Miloš ČYK 2 578
1000. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 2 578
1004. Pinc Tomáš Baník Most 3 575
1005. Švec Ladislav ČWA 1 574
1006. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 570
1006. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 570
1008. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
1008. Hofman Patrik YC Doksy 1 554
1008. Chmelová Anna Císařská louka 1 554
1011. Klvaňová Sarah YC CERE 1 549
1012. Cvachová Aneta Spartak Modřany 1 541
1012. Valenta Jan ČWA 1 541
1012. Smolařová Barbora ALT SF 1 541
1015. Teubner Jan Císařská louka 1 540
1015. Pavlousek Jan A.N.V. 1 540
1017. Petr Jiří VS Duchcov 2 534
1018. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 3 528
1019. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 523
1020. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 1 516
1021. Novák Martin YC Kovářov 1 505
1021. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 2 505
1021. Procházka Jan JK Plzeň 4 505
1024. Trčka Miroslav Baník Most 2 504
1025. Ševčík Martin WS Club VD 1 503
1026. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 499
1026. Šormová Marcela YC LS Brno 1 499
1028. Löwitová Olga Císařská louka 1 489
1029. Labský Josef JK Sokolov 2 488
1030. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 481
1031. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 2 479
1031. Riedel Michal VS Duchcov 1 479
1033. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 2 468
1034. Matějková Adéla VS Duchcov 3 464
1035. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 461
1036. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 452
1036. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 1 452
1036. Černý Václav JK Klatovy 1 452
1039. Fibinger Vratislav SK Halza 1 443
1040. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 2 435
1041. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 2 404
1041. Sirotkova Emma YC Pardubice 1 404
1041. Seidl Stephany YC CERE 1 404
1041. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 404
1041. Hála Tomáš LS Kroměříž 2 404
1041. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 404
1041. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 2 404
1041. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
1041. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 1 404
1041. Čápová Dana YC CERE 1 404
1041. Sirotek Prokop YC Pardubice 1 404
1041. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
1041. Filinger Marek YC CERE 1 404
1054. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 402
1055. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 2 398
1055. Špírek Tomáš JK Královská 2 398
1057. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 396
1058. Handl Erich YC Kladno 1 382
1058. Wehrenbergová Petra YC Kladno 1 382
1060. Poljaková Andrea Sokol Tovačov 1 360
1061. Pelant Ivo ProYachting Team 1 353
1061. Kaplická Zuzana ProYachting Team 1 353
1063. Kraft Jiří VS Duchcov 1 347
1064. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 345
1065. Hrabal Karel Císařská louka 1 329
1066. Wolk Roland YC LS Brno 1 323
1067. Podolský Marek YC Znojmo 1 318
1068. Vrtěl Josef Sokol Tovačov 1 303
1068. Vyšín Miroslav ČYK 1 303
1068. Duffková Milada YC DIM Bezdrev 1 303
1068. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 303
1068. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 303
1068. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 2 303
1068. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 1 303
1068. Michal Stanislav Sokol Tovačov 1 303
1068. Kozojed Petr ALT Melges 24 1 303
1068. Tejkal Igor ALT Melges 24 1 303
1068. Bix David YC Znojmo 1 303
1068. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 1 303
1068. Pátek Michal Spartak Modřany 1 303
1068. Doležal Josef ALT Melges 24 1 303
1068. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 303
1068. Vrbický Ondřej Spartak Modřany 1 303
1068. Třešnák Jiří 1 303
1068. Opravil Karel ALT Melges 24 1 303
1086. Titěra Richard YC CERE 1 277
1086. Drábíková Lea YC LS Brno 1 277
1086. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 277
1086. Roubal Pavel YC LS Brno 1 277
1086. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1091. Jelínek Jiří Císařská louka 1 239
1092. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 225
1093. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 1 215
1094. Hradec František Císařská louka 1 213
1095. Maroušešk Petr YC Kladno 2 210
1096. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 1 202
1096. Kraus Zdeněk YC Doksy 1 202
1096. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 1 202
1096. Pitelová Ema JK Sokolov 1 202
1096. Podlenová Šárka ČYK 1 202
1096. Bílková Lucie Sokol Palkovice 2 202
1096. Třešňák Josef Severočeský NJ 1 202
1096. Dlabač Libor JK Klatovy 1 202
1096. Lehečka Milan JK Olomouc 1 202
1096. Štěpánek Jiří VS Duchcov 1 202
1096. Vita Filip LS Kroměříž 1 202
1096. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 1 202
1096. Pilařová Tereza JK Sokolov 1 202
1096. Hašová Silvie YC Jezero Hlučín 1 202
1096. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 202
1111. Klabík Josef Císařská louka 1 188
1112. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 180
1113. Bartoň Milan YC Pardubice 1 174
1114. Chmelová Jana Císařská louka 1 165
1114. Cejnar Aleš Císařská louka 1 165
1116. Bucha Bohumil Baník Most 1 157
1117. Hartl Jan Císařská louka 1 101
1117. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 101
1117. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 1 101
1117. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 101
1117. Putna Petr Jachtklub Brno 1 101
1117. Laštovka Milan JK Plzeň 2 101
1117. Růžička Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1117. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 101
1117. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 1 101
1117. Veselý Štěpán YC Pardubice 2 101
1127. Hořejší Miroslav Česká Kitová Federace 1 0
1127. Račák Karel YC Dvořiště-Lišov 1 0
1127. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 0
1127. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 0
1127. Záhorová Zora Slavoj Litoměřice 1 0
1127. Štolpa Jiří YC Vranovská přehr. 1 0
1127. Novotný Jan Česká Kitová Federace 1 0
1127. Smuda Leopold YC Kovářov 1 0
1127. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 1 0
1127. Beránek Daniel Lokomotiva Cheb 1 0
1127. Chlebna Milan YC Kovářov 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ