POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2012




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1146 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Koštýř Michal YC CERE 31 121 497
2. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 22 104 052
3. Nápravník Jakub ČYK 23 92 458
4. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 92 274
5. Bezděk David Jachtklub Brno 18 91 506
6. Maier Michael YCR Roudnice 14 82 151
7. Keblová Lucie ČYK 20 79 898
8. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 29 74 459
9. Křížek David Lokomotiva Plzeň 15 71 779
10. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 71 461
11. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 68 333
12. Jurečka Matěj ČYK 24 68 113
13. Kořan Petr YC Neratovice 20 67 616
14. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 67 310
15. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 27 65 815
16. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 15 65 637
17. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 65 162
18. Mareček Šimon Jachtklub Brno 17 63 953
19. Hendrych Václav YC Doksy 19 63 271
20. Rybáček Josef YC Doksy 16 62 566
21. Winkler Pavel JK Toušeň 10 60 640
22. Zíta Tomáš ČYK 25 59 773
23. Čáp Milan YC Neratovice 12 59 382
24. Lidařík Rudolf LS Brno 14 59 343
25. Kubový Martin JK Toušeň 9 59 330
26. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 59 020
27. Roček Roman YC Neratovice 16 58 920
28. Novotný Štěpán JK Cheb 14 56 146
29. Kvasnik Milan YC Neratovice 16 56 127
30. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 55 325
31. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 23 55 295
32. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 55 066
33. Hrubý Jiří SK Štětí 14 54 827
34. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 17 53 929
35. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 52 032
36. Houdek Roman LS Brno 14 51 903
37. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 51 699
38. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 51 406
39. Procházka Filip YC Neratovice 11 50 852
40. Adam Zdeněk VS Duchcov 9 50 420
41. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 19 50 299
42. Kmenta Martin Jachtklub Brno 25 49 898
43. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 49 666
44. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 49 472
45. Huk Václav LS Brno 17 48 879
46. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 16 48 501
47. Moucha Pavel YC Doksy 24 48 310
48. Parůžek Jiří JK Toušeň 19 48 032
49. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 428
50. Ott Adam Jachtklub Brno 18 46 769
51. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 46 190
52. Jebavý Vít YC Neratovice 13 45 591
53. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 44 632
54. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 22 43 705
55. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 43 536
56. Mika Radek YC SaS 18 43 318
57. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 43 222
58. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 15 43 168
59. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 12 42 863
60. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 13 41 654
61. Outrata Jiří JK Toušeň 15 41 150
62. Hálová Kateřina JK Toušeň 16 39 688
63. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 39 610
64. Teubnerová Anna ČYK 23 39 485
65. Vychová Eliška YC Neratovice 15 38 839
66. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 17 38 151
67. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 37 998
68. Pavlíček Zdeněk YC Regent 8 37 983
69. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 21 37 849
70. Fiala Petr YC Neratovice 8 37 692
71. Kořanová Johana YC Neratovice 9 37 516
72. Lambl Vojtěch YC Neratovice 20 37 423
73. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 16 37 096
74. Kliment Michal YC Neratovice 12 36 437
75. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 16 35 972
76. Maršálková Blanka LS Brno 21 35 536
77. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 35 326
78. Bachtík Marek YC CERE 7 35 317
79. Kuchař Jan YC CERE 6 34 907
80. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 34 709
81. Hálová Lucie JK Toušeň 17 34 629
82. Zobač Jakub JK Staré Splavy 10 34 045
83. Doležal Tomáš ČYK 13 34 031
84. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 33 886
85. Cejnar Lukáš YC CERE 10 33 529
86. Stránská Lucie VS Duchcov 11 33 469
87. Pinďák Josef SK Štětí 12 33 091
88. Vinkl Petr YC Kladno 21 32 517
89. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 32 268
90. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 29 32 099
91. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 16 31 838
92. Plhoň Adam SK Tři sestry 10 31 798
93. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 31 197
94. Hrubý Pavel ČWA 15 30 883
95. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 14 30 734
96. Vinkl Daniel YC Kladno 12 30 709
97. Audy Dan Jachtklub Brno 9 30 586
98. Fenclová Veronika YC Praha 12 5 30 489
99. Zárubová Michaela JK Cheb 13 30 447
100. Jedlička Jan YC Neratovice 20 30 430
101. Janderová Klára YC SaS 18 30 347
102. Soukal Miloslav YC Neratovice 14 30 259
103. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 10 30 044
104. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 30 001
105. Brabec Václav YC Neratovice 13 29 739
106. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 29 647
107. Kořanová Michaela YC Neratovice 17 29 595
108. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 29 195
109. Janča Jean-Baptiste LS Brno 14 28 667
110. Košvica Jakub LS Brno 16 28 625
111. Burska Zofia YC CERE 17 28 411
112. Štrunc Jan YC Neratovice 10 27 950
113. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 943
114. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 27 592
115. Jochovič Josef YC Neratovice 13 27 432
116. Vika Tomáš YC CERE 7 27 380
117. Drahorád Petr JK Cheb 11 26 166
118. Kir Milan IWS Club Nechra 8 26 011
119. Cejnar Matyáš YC CERE 10 25 999
120. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 9 25 772
121. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 25 392
122. Šenkýř Ivan YC Neratovice 8 25 387
123. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 11 25 291
124. Stejskal Max YC Neratovice 11 25 230
125. Kafka Richard YC Velké Dářko 19 25 119
126. Hájek Daniel YC CERE 11 24 965
127. Plecitý Martin JK Toušeň 9 24 910
128. Himmelová Klára YC Kladno 25 24 866
129. Vašík Martin LS Brno 14 24 831
130. Zalabák Petr Chemička Ústí 9 24 765
131. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 24 635
132. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 11 24 621
132. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 24 621
133. Seidl Šimon LS Brno 11 24 529
134. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 8 24 391
135. Daněk Michal LS Kroměříž 16 24 372
136. Spurný Kryštof ČYK 16 24 179
137. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 24 136
138. Haubold Petr Delfín Jablonec 11 23 834
139. Burdová Michaela YC SaS 15 23 664
140. Cvach Matěj ČYK 14 23 437
141. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 13 23 101
142. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 23 039
143. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 22 815
144. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 12 22 808
145. Lejhanec Filip YC Pardubice 10 22 677
146. Zíma Jakub ČWA 8 22 644
147. Mareček Josef JK Staré Splavy 18 22 456
148. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 22 237
149. Chudějová Hana YC Neratovice 11 22 211
150. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 22 005
151. Nuc Mario JK Plzeň 11 21 829
152. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 7 21 750
153. Hrdina Patrik YC RODOP 8 21 734
154. Skála Filip ČYK 17 21 107
155. Štursová Lucie ČYK 16 20 819
156. Pinďáková Monika SK Štětí 11 20 814
157. Vacula Libor JK Staré Splavy 8 20 733
158. Karas Tomáš Jachtklub Brno 6 20 701
159. Viták František JK Plzeň 18 20 633
160. Němec Jiří Slavoj Hluboká 14 20 519
161. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 7 20 488
162. Vacula Karel YC Znojmo 15 20 307
162. Vacula Jan YC Znojmo 15 20 307
163. Hudec Adam YC Neratovice 9 20 161
164. Čermák Petr YC Kladno 9 20 110
165. Žák Michal LS Brno 13 19 993
166. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 19 836
167. Vlachová Veronika YC Neratovice 13 19 829
168. Kilarová Marie Baník Ostrava 27 19 680
169. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 4 19 573
170. Kleinová Jana JK ČZU 16 19 511
171. Jarošová Natálie ČYK 14 19 420
172. Sovadina Petr LS Kroměříž 13 19 322
173. Němec Vojtěch ČYK 10 19 241
174. Bezděková Martina Jachtklub Brno 14 19 119
175. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 19 074
176. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 18 491
177. Podhorec Štefan YC Kladno 12 18 456
178. Červenka Matouš JK Olomouc 13 18 454
179. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 18 425
180. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 18 399
181. Vlach Martin YC Neratovice 13 18 387
182. Rott Petr JK Plzeň 11 18 123
183. Bidlová Jitka LS Brno 11 18 070
184. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 17 944
185. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 17 585
186. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 17 583
187. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 17 574
188. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 17 569
189. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 12 17 492
190. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 17 214
191. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 17 158
192. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 13 17 140
193. Nápravníková Barbora YC SaS 12 17 019
194. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 976
195. Blatecký David Jachtklub Brno 7 16 967
196. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 938
197. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 16 863
198. Hakl David LS Brno 10 16 856
199. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 7 16 677
200. Valouch Libor JK Olomouc 14 16 653
201. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 14 16 645
202. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 16 591
202. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 11 16 591
203. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 16 588
204. Harcuba Petr JK Staré Splavy 12 16 564
205. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 16 512
206. Valdhansová Klára ČYK 12 16 501
207. Vavřina Bronislav SC Testudo 7 16 489
208. Tupý Petr LS Brno 13 16 452
209. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 15 16 072
210. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 16 028
211. Machovský Jan ALT Vaurien 8 16 003
212. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 15 925
213. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 15 863
214. Košťál Petr YC Pardubice 8 15 847
214. Čermák Jaroslav YC Pardubice 8 15 847
215. Himmel Jiří YC Kladno 23 15 784
216. Kittler Jan LS Brno 8 15 769
217. Babický Josef JK Česká Lípa 13 15 704
218. Seykora Matěj ČYK 12 15 668
219. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 15 535
220. Skála David ČYK 12 15 412
221. Dragoun Dominik JK Plzeň 12 15 362
222. Hodač Alois Chemička Ústí 9 15 313
223. Doležalová Eva SK Tři sestry 4 15 240
223. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 15 240
223. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 15 240
224. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 15 222
225. Slíva Martin ČWA 6 15 209
226. Vít Ladislav JK Plzeň 18 15 186
227. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 20 15 016
228. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 9 14 941
229. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 14 874
230. Rott Jan JK Plzeň 6 14 760
231. Vavřina Ivan SC Testudo 6 14 668
232. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 14 648
233. Krsička Michal YC CERE 8 14 621
234. Hýža Petr Jachtklub Brno 6 14 554
235. Kašpar Antonín YC CERE 7 14 547
236. Slíva Jakub YC Nechranice 6 14 486
237. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 11 14 483
238. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 404
239. Kučera Jan Jachtklub Brno 3 14 365
240. Samec Marek Jachtklub Brno 18 14 361
241. Skalický Vladimír LK Štěchovice 8 14 253
242. Dolejš Rudolf ČWA 5 14 237
243. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 231
244. Vít Jaroslav JK Plzeň 18 14 029
245. Štamberg Jan FD Club UO 9 14 011
246. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 13 993
247. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 7 13 798
248. Musil Tomáš YC RODOP 5 13 767
249. Lorenz Alan JK Česká Lípa 8 13 574
250. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 8 13 542
251. Petřík Martin YC Neratovice 10 13 407
252. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 10 13 393
253. Hlaváček Matouš ČYK 15 13 372
254. Stoklásek Petr SK Tři sestry 3 13 268
255. Jebavá Markéta YC Neratovice 12 13 254
256. Krsička Lukáš YC CERE 8 13 232
257. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 13 13 207
257. Indrák Jiří Sokol Tovačov 13 13 207
258. Krsička Martin YC CERE 9 13 161
259. Myška Filip IWS Club Nechra 8 13 135
260. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 11 13 006
261. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 12 818
261. Formánková Kateřina ALT Vaurien 9 12 818
262. Bačinová Olga Chemička Ústí 8 12 692
263. Guryča Nikola YC CERE 4 12 608
264. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 10 12 567
265. Smutná Veronika JK Staré Splavy 9 12 560
266. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 12 542
267. Lejhanec David YC Pardubice 10 12 521
268. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 12 518
269. Zima Tomáš YC Kladno 3 12 490
270. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 12 435
270. Procházka Libor YC Neratovice 6 12 435
271. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 6 12 429
271. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 6 12 429
272. Kopecký Ivo FD Club UO 8 12 403
273. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 12 356
274. Šimek Karel Slavoj Hluboká 7 12 344
275. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 12 320
276. Havel Filip YC Neratovice 11 12 225
277. Pokoš Radim VS Duchcov 10 12 223
277. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 12 223
278. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 083
279. Pavlíková Barbara YC CERE 7 12 070
280. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 12 053
281. Jurečka Šimon ČYK 16 12 010
282. Procházka Jan YC Znojmo 6 11 948
283. Peterka Miroslav YC Neratovice 4 11 936
284. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 9 11 751
285. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 11 688
286. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 678
287. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 18 11 671
288. Labuda Ondřej LS Brno 12 11 659
289. Hartmann Pavel ČWA 11 11 648
290. Babický Roman JK Česká Lípa 6 11 556
290. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 556
291. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 7 11 522
292. Klem Richard LS Brno 5 11 456
293. Wehrenbergová Anna YC Kladno 13 11 380
294. Hrnčál Milan YC Pardubice 7 11 340
295. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 306
296. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 12 11 214
297. Šára Michal Sokol Dobřichovice 4 11 186
298. Švíková Kateřina YC CERE 7 11 111
299. Šplíchal Jiří JK Plzeň 11 11 103
300. Cach Zdeněk YC Regent 12 11 070
301. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 8 11 019
302. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 8 10 996
303. Mayerbergová Ilona LS Brno 5 10 863
304. Neumann Lukáš YC RODOP 7 10 857
305. Kmoníček Jiří YC Pardubice 8 10 850
306. Voženílek Jan ČYK 13 10 827
307. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 10 10 819
308. Sladký ml. Martin ČWA 7 10 799
309. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 16 10 769
310. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 10 756
311. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 493
312. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 432
313. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 10 418
314. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 10 357
315. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 10 319
316. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 7 10 236
317. Vychová Zuzana YC Neratovice 13 10 232
318. Tichánek Michael Sokol Palkovice 11 10 219
319. Vašík Roman LS Brno 12 10 208
320. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 12 10 207
321. Kaiser Ondřej YC Písek 8 10 121
322. Bobek Ondřej Baník Ostrava 2 10 075
323. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 10 036
324. Novohradský Filip YC Pardubice 9 10 025
325. Klimentová Jitka JK ČZU 7 10 016
326. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 4 10 005
326. Brožek Pavel SC Testudo 4 10 005
327. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 13 9 994
328. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 9 9 988
329. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 10 9 932
330. Dvořák Ota YC CERE 9 9 918
331. Boboš David YC Znojmo 6 9 905
332. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 7 9 802
333. Mouchová Karolína YC Doksy 9 9 747
334. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 12 9 708
335. Kučera Michal Chemička Ústí 10 9 692
336. Kučerová Martina Chemička Ústí 9 9 591
337. Dumek Petr YC Kotva Pha 9 9 585
338. Bartošek Petr YC Znojmo 5 9 549
339. Šedivý Bořek LS Brno 14 9 532
340. Cintl Václav JK Česká Lípa 6 9 500
341. Korych Pavel YC Kladno 7 9 479
342. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 9 454
343. Utíkal Petr JK Olomouc 4 9 393
344. Brož Vojtěch ČYK 4 9 364
345. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 305
346. Wisinger Jan ČYK 13 9 295
347. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 17 9 264
348. Šilhavý Jaromír YC Kladno 11 9 221
349. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 2 9 172
350. Záruba Vladimír JK Cheb 5 9 145
351. Holubová Tereza ČYK 11 9 121
352. Pavlovský Marek LS Brno 5 9 062
353. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 3 9 053
354. Nejezchleba Jakub LS Brno 12 9 029
355. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 8 954
356. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 8 8 872
357. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 8 843
358. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 8 8 767
359. Synková Anna LS Brno 9 8 715
360. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 8 696
361. Maršík Karel Chemička Ústí 10 8 677
362. Marečková Lucie Jachtklub Brno 7 8 673
363. Mojdl Ondřej ČYK 15 8 659
364. Mrůzek Pavel YC Regent 4 8 631
365. Tříska Aleš SK Tři sestry 2 8 624
366. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 11 8 610
367. Fanta Miroslav LS Brno 2 8 590
368. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 13 8 545
369. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 6 8 506
370. Vít Radek ČYK 8 8 480
371. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 14 8 478
372. Riedel Jan VS Duchcov 8 8 395
373. Müller Ondřej SK Štětí 5 8 390
374. Čagan Martin Jachtklub Brno 2 8 374
374. Korvas Filip ČYK 6 8 374
375. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 8 344
376. Vaszi Mikuláš SK Štětí 5 8 334
377. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 8 331
378. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 8 287
379. Janda Martin ASK Lovosice 4 8 226
379. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 8 226
380. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 8 203
381. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 8 146
382. Pivnička Jakub YC Znojmo 4 8 143
383. Hasman Radim ASK Lovosice 4 8 100
383. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 8 100
384. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 8 005
385. Svárovský Jiří ČYK 1 8 000
386. Haken Vladimír WS Club VD 9 7 926
387. Cvachová Adéla Spartak Modřany 11 7 837
388. Dudák Matěj YC CERE 8 7 784
389. Loužek Karel JK Plzeň 10 7 761
390. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 7 753
391. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 7 736
392. Hájek Tomáš YC CERE 6 7 693
393. Chlupová Katka KJ Těrlicko 3 7 688
394. Müller Zdeněk ASK Lovosice 3 7 674
394. Grusser Přemysl ASK Lovosice 3 7 674
395. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 7 641
396. Novotný Tomáš SK Štětí 2 7 622
397. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 7 619
398. Slíva Jakub LS Kroměříž 10 7 611
399. Dvořák Rudolf YC CERE 9 7 577
400. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 7 549
401. Hudec Václav YC Neratovice 7 7 342
402. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 7 7 307
403. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 7 298
404. Dastych Petr ASK Lovosice 4 7 265
404. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 265
404. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 265
405. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 16 7 260
406. Moučková Hana YC Velké Dářko 9 7 228
407. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 7 198
408. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 7 169
409. Červený Martin JK Plzeň 9 7 128
410. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 7 100
411. Landkammer Jan YC Neratovice 3 7 073
412. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 7 046
413. Cejnar Tomáš YC CERE 3 7 000
414. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 936
415. Soukup Filip YC Regent 5 6 932
416. Král Karel JK Sokolov 5 6 880
417. Holý Tomáš ČYK 1 6 872
417. Holý Rudolf ČYK 1 6 872
417. Holý Jiří ČYK 1 6 872
418. Žila Jiří Slavoj Hluboká 9 6 868
419. Chalupníková Kateřina LS Brno 1 6 854
420. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 6 776
421. Procházka Ondřej YC Znojmo 2 6 758
422. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 12 6 686
423. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 6 669
423. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 6 669
424. Uher Ondřej ALT Formula 20T 5 6 665
425. Staňková Tereza YC CERE 7 6 622
426. Čihák Tomáš SK Tři sestry 2 6 616
427. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 6 606
427. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 606
427. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 606
427. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 606
427. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 606
427. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 606
427. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 606
428. Konopík Matěj Jachtklub Brno 5 6 550
429. Horký Adam ČWA 5 6 542
430. Bezušková Jana YC Neratovice 4 6 518
431. Otto Karel LS Brno 8 6 436
432. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 413
433. Staniek Michal KJ Těrlicko 11 6 383
434. Fiala Martin YC Znojmo 3 6 364
435. Holubová Krystýna ČYK 10 6 359
436. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 6 309
437. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 2 6 297
438. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 6 204
439. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 6 186
440. Kršňák Jan VS Duchcov 11 6 122
441. Ručka Tomáš YC Kladno 11 6 111
442. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 4 6 086
443. Toth Martin ČWA 5 6 067
444. Kulhánková Nikita ČYK 7 6 056
445. Trusíková Hana LS Brno 6 6 054
446. Žůrek Adam ČYK 9 6 049
447. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 6 5 979
448. Soukup Aleš VS Duchcov 8 5 973
449. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 5 5 966
450. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 7 5 867
451. Vacula Karel YC Znojmo 11 5 863
452. Konopík Pavel Jachtklub Brno 3 5 836
453. Křiváková Magdalena LS Brno 9 5 801
454. Staněk Jan YC Doksy 9 5 787
455. Podhorec Štefan YC Kladno 5 5 761
456. Altman Jiří Císařská louka 8 5 758
457. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 10 5 718
458. Středa Pavel YC CERE 1 5 712
459. Novák Dušan ASK Lovosice 5 5 674
459. Nováková Jitka ASK Lovosice 5 5 674
460. Pohorská Linda YC Kotva Pha 5 5 668
461. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 5 641
462. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 10 5 626
463. Hrubý Jiří JK Plzeň 10 5 576
464. Fiala Eduard LS Brno 8 5 552
465. Richter Zdeněk YC Doksy 8 5 498
466. Pešek Vítězslav LS Brno 6 5 475
467. Hejna Jan Baník Ostrava 6 5 467
468. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 5 462
469. Kučera Petr TJ Rapid Brno 4 5 458
470. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 12 5 447
471. Maček Václav ČYK 3 5 406
472. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 5 404
473. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 5 376
474. Trejbalová Samanta VS Duchcov 7 5 366
475. Fousek Filip ALT Tornado 4 5 355
476. Štamberg Zdeněk FD Club UO 9 5 326
476. Kopecký Josef FD Club UO 9 5 326
477. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 320
477. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 5 320
478. Maršík Karel Chemička Ústí 7 5 295
478. Prokopec Petr YC Pardubice 5 5 295
479. Kulík Martin YC RODOP 3 5 280
480. Mertlová Michaela YC Regent 1 5 275
481. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 5 271
482. Podolský Miloš Chemička Ústí 6 5 205
483. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 4 5 148
484. Defer Tristan Jachtklub Brno 9 5 117
485. Bauerová Markéta YC CERE 7 5 106
486. Tkáč Miroslav YC Kotva Pha 3 5 098
487. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 5 015
488. Audy Petr Jachtklub Brno 6 5 002
489. Tunka Jiří YC Znojmo 4 4 981
490. Gebhart Jan JK Cheb 7 4 964
491. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 4 945
492. Frohlich Denis YC Kladno 3 4 916
493. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 6 4 910
494. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 904
495. Bauer Franta YC CERE 3 4 861
496. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 4 835
497. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 4 814
498. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 4 4 802
499. Pourová Barbora ČYK 12 4 801
500. Kovařík Jan ČYK 1 4 800
500. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 4 800
500. Leontovyč Roman ČYK 1 4 800
500. Horvath Vojtěch ČYK 1 4 800
500. Sehnal René YC SaS 1 4 800
500. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 1 4 800
501. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 4 790
502. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 11 4 759
503. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 2 4 751
504. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 4 749
505. Bobková Eva Baník Ostrava 3 4 717
506. Sehnal Pavel ČWA 3 4 714
507. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 699
508. Vallová Anna LS Brno 11 4 687
509. Vitoň Jan YC Znojmo 4 4 654
510. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 4 644
511. Plodek Adam YC Pardubice 6 4 561
512. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 4 522
513. Holub Miloslav YC Znojmo 4 4 520
514. Zanker Zbyněk SK Štětí 2 4 514
515. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 4 491
516. Holotík Miroslav LS Kroměříž 7 4 470
517. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 4 468
518. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 3 4 466
519. Raška Marek ČWA 3 4 451
520. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 5 4 448
521. Vodáček Tomáš LS Brno 5 4 380
522. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 364
523. Pavlousek Pavel ČYK 5 4 358
524. Kupská Martina LS Brno 6 4 353
525. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 4 349
526. Drahorádová Lucie JK Cheb 5 4 339
527. Voženílek Adam ČYK 11 4 338
527. Němec František ALT Tornado 5 4 338
527. Němcová Jana ALT Tornado 5 4 338
528. Bachtík Lukáš YC CERE 4 4 336
529. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 5 4 324
530. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 4 4 317
531. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 4 289
532. Mašek Tomáš Baník Ostrava 5 4 261
533. Starý Martin Slavoj Hluboká 6 4 248
534. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 7 4 243
535. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 4 237
536. Poor Robert Jednoráz.licence 1 4 207
537. Zach Marek Česká Kitová Federace 2 4 188
538. Vogeltans Lukáš Česká Kitová Federace 3 4 172
539. Šimáček Roman YC Kladno 2 4 127
540. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 4 118
541. Ďásek František JK Cheb 4 4 066
542. Krátký Jan Slavoj Hluboká 4 4 062
543. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 4 000
544. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 3 943
545. Šindelář Jan ČYK 4 3 890
546. Priegelhof Karel YC Znojmo 4 3 857
547. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 3 3 854
548. Beneš Marian JK Slavia Havířov 7 3 835
549. Schrollová Eva YC Písek 5 3 809
550. Maršík František ČYK 3 3 790
551. Podzimek Karel YC Znojmo 1 3 776
552. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 3 759
553. Činčera Marek JK Sokolov 4 3 746
554. Cachová Šárka YC Regent 7 3 744
555. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 3 743
555. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 3 743
555. Mück František ALT Melges 24 1 3 743
556. Falta Miroslav ALT Tornado 3 3 724
557. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 3 722
558. Nevelöš Adam SK Štětí 5 3 709
559. Slívová Jana YC Nechranice 3 3 690
560. Löwit Harry Císařská louka 7 3 679
561. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 3 578
562. Bauer Karel YC CERE 4 3 519
562. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 519
563. Burska Iwona YC CERE 3 3 478
563. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 4 3 478
564. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 3 476
565. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 3 461
566. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 3 447
567. Uher Ondřej ALT Formula 20T 6 3 445
568. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 3 427
569. Souček Otakar JK Česká Lípa 3 3 402
569. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 3 402
570. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 4 3 401
571. Nápravníková Barbora ČYK 2 3 398
572. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 3 388
573. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 366
573. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 3 366
574. Vejrek Miloš YC Regent 3 3 362
575. Luczkón Tomáš ASK Lovosice 3 3 341
575. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 3 3 341
576. Novák Petr LS Brno 1 3 326
576. Macura Michal Jednoráz.licence 1 3 326
576. Kecskesová Michaela Jednoráz.licence 1 3 326
576. Sokol Petr ALT Vaurien 1 3 326
577. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 301
578. Šoltis Rastislav ProYachting Team 2 3 277
579. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 269
580. Trejbalová Josefina VS Duchcov 7 3 261
581. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 6 3 231
582. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 7 3 214
583. Lindová Klára YC Kladno 10 3 205
584. Rozlivková Johana YC CERE 1 3 200
585. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 3 199
586. Vitoň Roman YC Znojmo 1 3 194
586. Vitoň Jan YC Znojmo 1 3 194
587. Blažek Vojtěch ALT Melges 24 1 3 166
588. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 3 123
588. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 3 123
589. Havrda Luboš Delfín Jablonec 2 3 121
589. Havrda Vojta Delfín Jablonec 2 3 121
590. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 2 3 044
591. Kordovský Vojtěch ČYK 5 3 038
592. Polidar Martin JK Cheb 6 3 020
593. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 3 3 018
594. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 017
595. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 3 007
596. Hošková Ivona Baník Ostrava 1 2 994
597. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 987
597. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 2 2 987
598. Vitáková Anna JK Plzeň 8 2 978
599. Havlena Jiří YC CERE 2 2 972
600. Vyšata Robert A.N.V. 3 2 963
601. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 958
602. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 2 931
603. Kölb Josef ALT Tornado 3 2 890
604. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 2 887
605. Hodačová Veronika YC Pardubice 6 2 886
606. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 883
607. Zapletal Lukáš LS Brno 8 2 865
608. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 2 823
609. Krejza Filip YC Pardubice 5 2 819
609. Veit Martin YC Pardubice 5 2 819
609. Marek Michal TJ Rapid Brno 4 2 819
610. Novotná Pavla Česká Kitová Federace 1 2 812
611. Staňová Justýna Baník Ostrava 3 2 808
611. Fišerová Barbora Baník Ostrava 3 2 808
612. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 2 802
613. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 794
614. Hemelík Antonín ASK Lovosice 2 2 793
614. Hemelík Jan ASK Lovosice 2 2 793
615. Stránská Lucie YC SaS 1 2 749
616. Macura Tomáš Jednoráz.licence 1 2 702
616. HrkeÄž Kristian Jednoráz.licence 1 2 702
617. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 2 689
618. Krsička Tomáš ProYachting Team 1 2 661
619. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 2 635
620. Alexa Adam LS Brno 6 2 629
621. Klát Roman ALT Vaurien 2 2 619
622. Nový Marek JK Plzeň 8 2 617
623. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 10 2 612
624. Háma Martin YC Doksy 1 2 603
625. Vacula Jiří JK Staré Splavy 7 2 592
626. Šajner Marek VS Duchcov 6 2 591
627. Dlouhý Radek YC Pardubice 4 2 589
628. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 6 2 573
629. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 572
630. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 566
631. Cvan Martin LS Brno 2 2 565
632. Heneš David JK Olomouc 3 2 560
633. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 2 558
633. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 558
634. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 3 2 555
635. Košťálová Bára YC Pardubice 3 2 554
636. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 3 2 550
637. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 2 541
638. Novotný Václav JK Cheb 3 2 538
639. Novák Jaroslav YC Doksy 5 2 528
640. Lindová Karolina YC Kladno 6 2 526
641. Wehrenberg Petr YC Kladno 8 2 518
641. Holík Jiří SC Testudo 2 2 518
642. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 2 517
643. Plecitý Marek JK Toušeň 1 2 488
644. Brožek Jiří SC Testudo 2 2 487
645. Maršálek Daniel LS Brno 4 2 482
646. Kršňák Jiří Chemička Ústí 5 2 460
647. Záluský Kamil YC Nechranice 4 2 445
648. Crháková Lenka Jachtklub Brno 2 2 439
649. Defer Leon Jachtklub Brno 6 2 434
650. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 4 2 428
651. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 2 412
652. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 405
652. Hájek Libor JK Cheb 4 2 405
653. Divácky Dan YC CERE 2 2 400
654. Šmídová Božena YC Neratovice 4 2 396
655. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 2 395
656. Šula Martin A.N.V. 2 2 386
656. Šula Martin A.N.V. 2 2 386
657. Pavlík Jiří LS Brno 2 2 385
657. Malec Martin LS Brno 2 2 385
658. Kuchta Roman Sokol Tovačov 4 2 374
659. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 355
660. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 350
660. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 350
661. Fišer Roman JK Královská 4 2 347
662. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 8 2 345
663. Havelka Pavel YC Pardubice 9 2 344
664. Lux Vlastimil SC Testudo 2 2 343
665. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 2 338
666. Soldátová Tina YC Písek 3 2 322
667. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 2 318
668. Bula Karel YC Vranovská přehr. 2 2 305
668. Bula Pavel YC Vranovská přehr. 2 2 305
669. Ach-Hübner Otakar LS Brno 4 2 272
670. Mika Radek ČWA 6 2 271
671. Varga Ján Jednoráz.licence 1 2 266
672. Sekera Petr VS Duchcov 5 2 263
672. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 263
672. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 263
672. Struha Milan YC Neratovice 1 2 263
672. Struha Jan YC Neratovice 1 2 263
672. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 2 263
672. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 263
673. Fiala Jan LS Brno 3 2 251
674. Výška Jan Prazdroj Plzeň 10 2 241
675. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 2 223
676. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 2 217
677. Pánek Ondřej YC CERE 3 2 214
678. Huss Tomáš YC Znojmo 4 2 211
679. Podzimek Antonín ČYK 2 2 209
680. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 202
681. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 198
682. BĚHAL Miroslav Baník Ostrava 6 2 186
682. BĚHAL Miroslav Baník Ostrava 6 2 186
683. Wisinger Richard YC Říčany 4 2 182
684. Pavlíček Michal YC Kotva Pha 2 2 164
685. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 2 150
685. Lawson Andy JK Staré Splavy 6 2 150
686. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 2 143
687. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 2 141
688. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 2 136
689. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 120
690. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 5 2 111
690. Olmer Václav ČYK 3 2 111
691. Chodura Leopold ČYK 4 2 109
692. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 2 100
693. Kudláček Pavel ČWA 1 2 064
694. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 2 2 044
695. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 2 036
695. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 3 2 036
696. Miller Tiger Harry ČYK 3 2 024
697. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 015
698. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 2 008
699. Mimra Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 996
700. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 984
700. Rašín Vladimir YC Vysoké Mýto 2 1 984
701. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 982
702. Skála Pavel JK Cheb 1 1 972
702. Michalčin Jiří SK Tři sestry 1 1 972
703. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 1 1 969
704. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 1 950
705. Švihlík Martin YC RODOP 1 1 937
705. Buček Martin YC RODOP 1 1 937
705. Kolář Petr YC RODOP 1 1 937
705. Klement Pavel Sokol Palkovice 1 1 937
706. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 1 913
707. Marek Václav TJ Rapid Brno 4 1 909
708. Václavík Jakub JK Česká Lípa 6 1 900
709. Fiala Šimon Spolek Vodník 2 1 894
710. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 1 891
711. Florián Jaroslav YC Kladno 4 1 875
712. Mareš Miloslav YC Pardubice 4 1 869
713. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 1 1 863
714. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 846
715. Andel PaÄžo Jednoráz.licence 1 1 821
716. Klasová Johana ProYachting Team 1 1 774
717. Plecháč Matěj ČYK 4 1 753
717. Burski Tadeusz ČYK 4 1 753
718. Huss Ladislav YC Znojmo 2 1 724
719. Koláčný Rudolf ALT FB 2 1 723
720. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 1 715
720. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 715
720. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 715
721. Záchvěj Martin YC Neratovice 2 1 708
722. Ochec Jan ČYK 2 1 705
723. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 694
724. Fišer Josef VS Duchcov 4 1 685
725. Vaculka Zbyněk LS Brno 3 1 683
726. Alexová Beata LS Brno 1 1 663
726. Kuča Petr YC Vranovská přehr. 1 1 663
726. Kapusta Zdeněk YC Vranovská přehr. 1 1 663
726. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 2 1 663
727. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 648
728. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 628
729. Novotná Ivana Česká Kitová Federace 1 1 608
729. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 3 1 608
730. Mareš Miroslav YC Pardubice 2 1 596
731. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 1 585
731. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 3 1 585
732. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 1 584
733. Popper Kamil YC Doksy 4 1 579
734. Žák Marek LS Brno 2 1 564
734. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 3 1 564
735. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 7 1 563
736. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 1 549
737. Sehnal Pavel Jr. ČWA 1 1 535
737. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 535
738. Svoboda Pavel YC Kladno 2 1 532
739. Diviš Ivo YC Dyje 3 1 530
740. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 1 526
741. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 513
741. Hůlka Ctibor ALT Tornado 2 1 513
742. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 1 504
743. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 1 486
744. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 1 483
745. Spurný Vojta JK Olomouc 5 1 481
746. Zeman Petr YC Vranovská přehr. 2 1 476
746. Votřel Vladimír TJ Jiskra Třeboň 3 1 476
747. Beerová Eliška SK Štětí 3 1 468
748. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 1 1 454
749. Makrlík Dušan JK Klatovy 4 1 450
750. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 5 1 447
751. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 1 1 437
752. Kališová Marketa Jachtklub Brno 4 1 428
753. Češka Jiří YC Kovářov 2 1 425
753. Chovanec Miloš YC Kovářov 2 1 425
754. Čuláková Adéla YC Neratovice 2 1 419
755. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 5 1 410
755. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 3 1 410
756. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 6 1 397
757. Klein Miroslav YC Vranovská přehr. 1 1 388
757. Briestenský Emanuel YC Vranovská přehr. 1 1 388
758. Mader Dan Jachtklub Brno 1 1 385
758. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 1 385
758. Šindelář Jan ProYachting Team 1 1 385
759. Nováková Ludmila LS Brno 2 1 384
760. Bakošová Fany YC CERE 3 1 379
761. Čáp Jiří ČYK 5 1 378
762. Trňák Lukáš LS Kroměříž 5 1 376
762. Hořejší Jakub Česká Kitová Federace 2 1 376
763. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 1 368
764. Marečková Renata YC Markop FL 1 1 360
764. Fantová Kateřina LS Brno 1 1 360
765. Huková Tereza LS Brno 1 1 356
766. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 353
767. Podolský Marek YC Znojmo 3 1 351
768. Rosík Alex YC CERE 4 1 349
769. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 1 313
770. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 1 310
770. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 1 310
770. Hajný Martin ProYachting Team 1 1 310
771. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 1 308
772. Gebhart Antonin JK Cheb 2 1 295
773. Novotný David YC CERE 1 1 291
773. Švábek Jan YC CERE 1 1 291
773. Forejtek Jiří YC CSA 1 1 291
774. Karšulín Pavel YC Vranovská přehr. 1 1 261
774. Bauerová Šárka YC CERE 1 1 261
775. Vaněk Václav YC Regent 1 1 247
776. Smolař Michal ALT SF 2 1 244
777. Pokorný Vojtěch ALT SF 2 1 235
778. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 2 1 229
779. Kacálková Jitka YC Nové Sedlo 2 1 221
780. Pánek Jiří YC CERE 1 1 220
780. Valoušková Zuzana YC CERE 1 1 220
781. Janatka Jan Císařská louka 2 1 206
782. Marek Jan A.N.V. 1 1 197
783. Pranjičová Naďa ČYK 2 1 196
784. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 1 195
785. Brožek Tomáš SC Testudo 1 1 187
785. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 187
786. Kostalova Bara YC Pardubice 3 1 175
787. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 170
788. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 1 130
789. Nevelöš Tibor SK Štětí 3 1 114
790. Brown Kenneth ČYK 3 1 111
791. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 104
792. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 1 093
793. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 092
794. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 1 071
795. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 069
795. Holanec Jan ALT Melges 24 1 1 069
795. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 069
796. Nedvěd Jiří ČWA 1 1 055
796. Houska Vojtěch ČYK 1 1 055
797. Hájek Sebastián Lokomotiva Plzeň 3 1 050
798. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 032
799. Fic Petr YC Vranovská přehr. 1 1 024
799. Svitok Michal YC Vranovská přehr. 1 1 024
800. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 1 018
801. Alexa Miloš LS Brno 2 1 013
802. Žídek Adam ČYK 2 1 010
803. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 2 1 009
803. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 2 1 009
804. Novák Adam YC Jezero Hlučín 3 1 008
805. Sanková Lenka VS Duchcov 3 1 007
806. Jurečka Pavel Císařská louka 2 997
807. Lindová Kateřina YC Kladno 6 995
808. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 992
809. Páleníček Milan YC Kladno 1 962
810. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 4 958
810. Winterstein Tamir YC Doksy 2 958
811. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 2 956
812. Patočková Vanda Jachtklub Brno 5 950
813. Kraml Miroslav YC Písek 2 947
814. Šabo Peter Jednoráz.licence 1 941
815. Holub Miloslav YC Znojmo 1 938
816. Šilhavý Jiří YC Kladno 3 933
817. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 927
818. Noháč Radek Baník Most 4 922
819. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 920
820. Havelka Pavel YC Pardubice 4 917
821. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 2 914
822. Komenda Karel st. YC Vranovská přehr. 1 913
823. Vondrouš Radek JK Olomouc 3 910
824. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 905
825. Burski Tadeusz YC CERE 1 904
826. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 902
827. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 900
827. Kolář Michal ASK Lovosice 2 900
828. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 3 893
829. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 2 887
830. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 881
830. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 881
830. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 881
831. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 874
832. Beránek Ivo ASK Lovosice 1 864
833. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 861
834. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 1 857
835. Dio Jan JK Klatovy 1 841
835. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 841
836. Přikryl Petr LS Kroměříž 1 840
837. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 831
838. Kadlecová Veronika YC Kladno 6 823
839. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 815
840. Alexová Michaela ALT Vaurien 2 811
841. Staňa Ivo Baník Ostrava 3 808
841. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 808
842. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 1 804
842. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 1 804
842. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 804
843. Vítovec Matěj YC CERE 1 792
844. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 783
845. Horák Pavel ČYK 3 780
846. Klokočka Michal ČYK 1 761
846. Lehotová Michaela Jednoráz.licence 1 761
847. Knorr Luděk VS Duchcov 1 754
848. Bednář Jan ALT Optimist 3 752
849. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 743
850. Zíková Kristína ASK Lovosice 1 741
851. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 740
852. Bednář Jan ČYK 2 729
852. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 729
853. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 3 721
854. Lawson Andy JK Staré Splavy 2 707
855. Kedrová Vendula LS Brno 3 703
856. Packová Alexandra KJ Těrlicko 1 701
857. Junek Vladimír JK Olomouc 2 698
858. Zimovčak Martin YC SaS 2 694
859. Veselá Elena YC Pardubice 2 691
860. Švíková Barbora YC CERE 1 689
861. Novák Aleš YC Kovářov 2 685
862. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 678
862. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 1 678
863. Zárubová Daniela JK Cheb 1 672
863. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 672
863. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 672
863. Moucha Karel YC Doksy 1 672
864. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 663
865. Sedlařík David LS Kroměříž 1 659
866. Jelínek Tomáš YC Kladno 3 657
867. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 655
867. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 1 655
867. Svoboda Emil YC Vranovská přehr. 1 655
868. Tomek Oldřich YC CERE 1 636
869. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 2 617
869. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 617
870. Touval Jan ČWA 1 611
870. Ehl Vladimír WS Club VD 1 611
871. Škoda Michal YC Neratovice 1 610
872. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 2 606
872. Frölich Lukáš YC CERE 2 606
872. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 3 606
872. Motz Daniel ČWA 2 606
873. Fiala Petr LS Brno 1 587
873. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 587
874. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 578
874. Vaculka Patrik LS Brno 1 578
874. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 2 578
874. Hůla Miloš ČYK 2 578
875. Pinc Tomáš Baník Most 3 575
876. Švec Ladislav ČWA 1 574
877. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 570
877. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 570
878. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
878. Hofman Patrik YC Doksy 1 554
878. Chmelová Anna Císařská louka 1 554
879. Klvaňová Sarah YC CERE 1 549
880. Cvachová Aneta Spartak Modřany 1 541
880. Rešl Štěpán VS Duchcov 1 541
880. Smolařová Barbora ALT SF 1 541
880. Valenta Jan ČWA 1 541
881. Teubner Jan Císařská louka 1 540
881. Pavlousek Jan A.N.V. 1 540
882. Petr Jiří VS Duchcov 2 534
883. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 3 528
884. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 523
885. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 1 516
886. Procházka Jan JK Plzeň 4 505
886. Novák Martin YC Kovářov 1 505
886. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 2 505
887. Ševčík Martin WS Club VD 1 503
888. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 499
888. Šormová Marcela LS Brno 1 499
889. Löwitová Olga Císařská louka 1 489
890. Labský Josef JK Sokolov 2 488
891. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 481
892. Riedel Michal VS Duchcov 1 479
892. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 2 479
893. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 2 468
894. Matějková Adéla VS Duchcov 3 464
895. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 461
896. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 1 452
896. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 452
896. Černý Václav JK Klatovy 1 452
897. Fibinger Vratislav SK Halza 1 443
898. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 2 435
899. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
899. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 2 404
899. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 2 404
899. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 1 404
899. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
899. Filinger Marek YC CERE 1 404
899. Čápová Dana YC CERE 1 404
899. Seidl Stephany YC CERE 1 404
899. Sirotek Prokop YC Pardubice 1 404
899. Sirotkova Emma YC Pardubice 1 404
899. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 404
899. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 404
899. Hála Tomáš LS Kroměříž 2 404
900. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 402
901. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 2 398
902. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 396
903. Handl Erich YC Kladno 1 382
903. Wehrenbergová Petra YC Kladno 1 382
904. Poljaková Andrea Sokol Tovačov 1 360
905. Pelant Ivo ProYachting Team 1 353
905. Kaplická Zuzana ProYachting Team 1 353
906. Kraft Jiří VS Duchcov 1 347
907. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 345
908. Hrabal Karel Císařská louka 1 329
909. Wolk Roland LS Brno 1 323
910. Podolský Marek YC Znojmo 1 318
911. Bix David YC Znojmo 1 303
911. Vrtěl Josef Sokol Tovačov 1 303
911. Michal Stanislav Sokol Tovačov 1 303
911. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 303
911. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 1 303
911. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 1 303
911. Kozojed Petr ALT Melges 24 1 303
911. Doležal Josef ALT Melges 24 1 303
911. Tejkal Igor ALT Melges 24 1 303
911. Opravil Karel ALT Melges 24 1 303
911. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 303
911. Třešnák Jiří 1 303
911. Vrbický Ondřej Spartak Modřany 1 303
911. Pátek Michal Spartak Modřany 1 303
911. Vyšín Miroslav ČYK 1 303
911. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 2 303
911. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 303
911. Duffková Milada YC DIM Bezdrev 1 303
912. Klimeš Max ČYK 2 285
913. Spurný Jiří ČYK 1 277
913. Titěra Richard YC CERE 1 277
913. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 277
913. Drábíková Lea LS Brno 1 277
913. Roubal Pavel LS Brno 1 277
913. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 277
914. Jelínek Jiří Císařská louka 1 239
915. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 225
916. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 1 215
917. Hradec František Císařská louka 1 213
918. Maroušešk Petr YC Kladno 2 210
919. Dlabač Libor JK Klatovy 1 202
919. Pitelová Ema JK Sokolov 1 202
919. Pilařová Tereza JK Sokolov 1 202
919. Podlenová Šárka ČYK 1 202
919. Žůrková Amélie ČYK 1 202
919. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 1 202
919. Štěpánek Jiří VS Duchcov 1 202
919. Kraus Zdeněk YC Doksy 1 202
919. Třešňák Josef Severočeský NJ 1 202
919. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 1 202
919. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 202
919. Bílková Lucie Sokol Palkovice 2 202
919. Hašová Silvie YC Jezero Hlučín 1 202
919. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 1 202
919. Vita Filip LS Kroměříž 1 202
919. Lehečka Milan JK Olomouc 1 202
920. Klabík Josef Císařská louka 1 188
921. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 180
922. Bartoň Milan YC Pardubice 1 174
923. Cejnar Aleš Císařská louka 1 165
923. Chmelová Jana Císařská louka 1 165
924. Bucha Bohumil Baník Most 1 157
925. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 1 101
925. Laštovka Milan JK Plzeň 2 101
925. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 101
925. Hartl Jan Císařská louka 1 101
925. Holna Matyáš ČYK 1 101
925. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 1 101
925. Růžička Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
925. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 101
925. Veselý Štěpán YC Pardubice 2 101
925. Blahoňovský Jan LS Brno 1 101
925. Putna Petr Jachtklub Brno 1 101
926. Štolpa Jiří YC Vranovská přehr. 1 0
926. Hořejší Miroslav Česká Kitová Federace 1 0
926. Novotný Jan Česká Kitová Federace 1 0
926. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 0
926. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 0
926. Chlebna Milan YC Kovářov 1 0
926. Smuda Leopold YC Kovářov 1 0
926. Beránek Daniel Lokomotiva Cheb 1 0
926. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 1 0
926. Záhorová Zora Slavoj Litoměřice 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ