POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2011




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1487 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 23 151 496
2. Bezděk David Jachtklub Brno 22 123 249
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 119 372
4. Fenclová Veronika YC Praha 12 11 95 820
5. Roček Roman YC Neratovice 21 90 689
6. Cejnar Lukáš YC CERE 18 81 516
7. Novotný Štěpán JK Cheb 17 80 233
8. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 78 372
9. Verner Jaroslav JK Toušeň 22 77 534
10. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 76 689
11. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 75 790
12. Koštýř Michal YC CERE 24 72 922
13. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 27 70 030
14. Křížek David Lokomotiva Plzeň 14 67 523
15. Kubový Martin JK Toušeň 12 66 858
16. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 10 66 856
17. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 66 427
18. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 64 835
19. Cejnar Matyáš YC CERE 18 62 791
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 62 764
21. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 61 780
22. Rybáček Josef YC Doksy 16 61 153
23. Will Jan Lokomotiva Plzeň 18 60 162
24. Fiala Petr YC Neratovice 10 59 050
25. Kořan Petr YC Neratovice 18 58 417
26. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 15 58 233
27. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 57 852
28. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 57 371
29. Lidařík Rudolf YC LS Brno 14 55 801
30. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 15 55 167
31. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 54 815
32. Šmídová Petra KJ Těrlicko 14 52 787
33. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 52 475
34. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 17 52 167
35. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 18 52 046
36. Moucha Pavel YC Doksy 25 50 336
37. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 50 325
38. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 47 459
39. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 405
40. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 47 141
41. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 46 765
42. Kopřiva Luděk VS Duchcov 11 44 962
43. Mareček Šimon Jachtklub Brno 13 44 012
44. Kotek Michal JK Staré Splavy 10 43 595
45. Havel Filip YC Neratovice 17 43 371
46. Rozsypal Jakub JK Olomouc 16 43 318
47. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 26 42 884
48. Nápravník Jakub ČYK 16 42 806
49. Vinkl Daniel YC Kladno 17 42 803
50. Audy Dan Jachtklub Brno 11 42 130
51. Kamenský Radim YC Velké Dářko 10 42 049
52. Kuchař Jan YC CERE 7 42 040
53. Zárubová Daniela JK Cheb 11 41 631
54. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 22 41 566
55. Košvica Jakub YC LS Brno 21 41 261
56. Keblová Lucie ČYK 21 40 939
57. Huk Václav YC LS Brno 18 40 588
58. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 17 40 461
59. Kořanová Johana YC Neratovice 14 40 249
60. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 39 864
61. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 39 245
62. Kmenta Martin Jachtklub Brno 26 38 939
63. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 38 463
64. Trčka Martin Baník Most 8 37 314
65. Procházka Filip YC Neratovice 11 37 104
66. Vika Tomáš YC CERE 7 37 039
67. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 37 009
68. Vinkl Petr YC Kladno 20 36 471
69. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 8 35 769
70. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 35 501
71. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 478
72. Jurečka Matěj ČYK 15 35 016
73. Soukal Miloslav YC Neratovice 11 34 468
74. Plecitý Martin JK Toušeň 13 34 316
75. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 19 33 943
76. Lambl Vojtěch YC Neratovice 21 33 928
77. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 33 683
78. Pinďák Josef SK Štětí 10 33 435
79. Seidl Šimon YC LS Brno 16 33 390
80. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 32 987
81. Zíta Tomáš ČYK 20 32 760
82. Daněk Michal LS Kroměříž 18 32 624
83. Hájek Daniel YC CERE 16 32 618
84. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 32 226
85. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 31 808
86. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 31 615
87. Kliment Michal YC Neratovice 14 31 581
88. Štrunc Jan YC Neratovice 14 31 571
89. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 25 31 449
90. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 31 417
91. Ott Adam Jachtklub Brno 17 31 047
92. Vašík Martin YC LS Brno 19 30 987
93. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 30 788
94. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 30 705
95. Hrubý Pavel ČWA 14 30 619
96. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 30 241
97. Toufar Josef ČYK 1 29 807
97. Elstner Pavel ČYK 1 29 807
99. Hrubý Jiří SK Štětí 7 29 806
100. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 29 782
101. Zárubová Michaela JK Cheb 13 29 574
102. Vlachová Veronika YC Neratovice 15 29 538
103. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 17 28 836
104. Zanker Zbyněk SK Štětí 13 28 408
105. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 28 226
106. Blatecký David Jachtklub Brno 8 28 181
107. Janderová Klára YC SaS 14 28 046
108. Jedlička Jan YC Neratovice 13 28 040
109. Mika Radek YC SaS 18 28 020
110. Houdek Roman YC LS Brno 9 27 376
111. Bobek Pavel Baník Ostrava 11 27 347
112. Dvořák Ota YC CERE 16 27 333
113. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 27 201
114. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 27 122
115. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 27 023
116. Lejhanec David YC Pardubice 14 26 945
117. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 13 26 706
117. Svoboda Lukáš YC Neratovice 13 26 706
119. Valdhansová Klára ČYK 15 26 548
120. Plhoň Adam SK Tři sestry 5 26 492
121. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 26 459
122. Pinďáková Monika SK Štětí 10 26 178
123. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 26 083
124. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 25 928
125. Zobač Jakub JK Staré Splavy 12 25 902
126. Bezděková Martina Jachtklub Brno 17 25 681
127. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 20 25 517
128. Jochovič Josef YC Neratovice 11 25 497
129. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 25 354
130. Parůžek Jiří JK Toušeň 16 25 312
131. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 25 033
132. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 24 998
133. Harcuba Petr JK Staré Splavy 16 24 805
134. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 20 24 525
135. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 10 24 458
136. Babický Roman JK Česká Lípa 13 24 406
137. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 9 24 291
138. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 7 23 707
139. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 23 345
139. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 23 345
141. Burdová Michaela YC SaS 17 23 261
142. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 23 258
143. Drahorád Petr JK Cheb 8 22 915
144. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 12 22 742
145. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 14 22 206
146. Novotný Václav JK Cheb 4 22 180
147. Jebavý Vít YC Neratovice 11 22 037
147. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 22 037
149. Hodač Alois Chemička Ústí 12 21 972
150. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 11 21 858
151. Hendrych Václav YC Doksy 13 21 771
152. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 21 583
153. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 22 21 580
154. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 21 578
155. Šára Michal Sokol Dobřichovice 8 21 520
155. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 8 21 520
157. Nuc Mario JK Plzeň 21 21 474
158. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 12 21 269
159. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 21 095
160. Bobek Ondřej Baník Ostrava 7 20 993
161. Podhorec Štefan YC Kladno 10 20 828
162. Vacula Libor JK Staré Splavy 9 20 744
163. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 14 20 724
164. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 20 551
165. Zítek Karel Císařská louka 1 20 318
166. Vychová Zuzana YC Neratovice 12 20 294
167. Brabec Václav YC Neratovice 12 20 249
168. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 240
169. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 20 238
170. Šimek Karel Slavoj Hluboká 10 20 232
171. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 20 166
172. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 20 155
173. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 10 19 913
174. Musil Tomáš YC RODOP 5 19 818
175. Neumann Lukáš YC RODOP 6 19 631
176. Vacula Karel YC Znojmo 12 19 485
176. Vacula Jan YC Znojmo 12 19 485
178. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 19 321
179. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 11 19 185
180. Gebhart Zdenek JK Cheb 8 18 890
181. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 18 805
182. Stránská Lucie VS Duchcov 9 18 743
183. Culek Jindřich JK ČZU 12 18 740
184. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 18 643
185. Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 18 630
186. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 18 569
187. Skála David ČYK 13 18 344
188. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 18 214
189. Vašík Roman YC LS Brno 15 18 202
190. Doležal Tomáš ČYK 9 18 067
191. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 18 049
191. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 18 049
193. Stejskal Max YC Neratovice 10 18 010
194. Bachtík Marek YC CERE 5 17 998
195. Mareček Josef JK Staré Splavy 11 17 850
196. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 17 806
197. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 761
198. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 17 730
199. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 9 17 720
200. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 17 552
201. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 7 17 527
202. Štamberg Jan FD Club UO 14 17 524
203. Hálová Lucie JK Toušeň 11 17 309
204. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 17 108
205. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 965
206. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 16 921
207. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 16 16 830
208. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 718
209. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 16 638
210. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 16 579
211. Landkammerová Jana YC Neratovice 4 16 522
212. Čermák Petr YC Kladno 11 16 510
213. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 3 16 453
213. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 3 16 453
213. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 3 16 453
213. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 3 16 453
213. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 3 16 453
218. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 16 418
219. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 16 331
220. Škoda Michal YC Neratovice 11 16 322
221. Maršík Karel Chemička Ústí 18 16 248
222. Slíva Martin ČWA 7 16 134
223. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 16 007
224. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 9 15 997
225. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 3 15 752
225. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 3 15 752
225. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 3 15 752
225. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 3 15 752
229. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 19 15 673
230. Peterka Miroslav YC Neratovice 4 15 608
231. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 11 15 543
232. Kafka Roman YC Velké Dářko 18 15 497
233. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 377
234. Sivý Filip Slavoj Hluboká 13 15 263
235. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 144
236. Kopecký Ivo FD Club UO 12 15 112
237. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 9 15 003
237. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 9 15 003
239. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 985
240. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 10 14 830
241. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 751
242. Marečková Lucie Jachtklub Brno 11 14 736
243. Löwit Harry Císařská louka 11 14 670
244. Kulík Martin YC RODOP 4 14 588
245. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 14 280
246. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 268
247. Altman Jiří Císařská louka 10 14 181
248. Müller Zdeněk ASK Lovosice 5 14 176
248. Beránek Ivo ASK Lovosice 5 14 176
250. Dumek Petr YC Kotva Pha 10 13 999
251. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 13 988
252. Machovský Jan ALT Vaurien 9 13 981
253. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 976
254. Procházka Libor YC Neratovice 9 13 934
255. Utíkal Petr JK Olomouc 8 13 926
256. Outrata Jiří JK Toušeň 5 13 905
257. Teubnerová Anna ČYK 14 13 903
258. Štursová Lucie ČYK 15 13 861
259. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 13 637
259. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 13 637
261. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 9 13 576
262. Jarošová Natálie ČYK 14 13 562
263. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 9 13 530
264. Babický Josef JK Česká Lípa 8 13 336
265. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 14 13 240
266. Čulák Tomáš YC Neratovice 12 13 185
267. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 13 126
268. Záruba Vladimír JK Cheb 4 13 113
269. Hasman Radim ASK Lovosice 7 12 902
269. Hasmanová Martina ASK Lovosice 7 12 902
271. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 12 807
272. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 12 795
273. Čuláková Adéla YC Neratovice 12 12 729
274. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 12 705
275. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 12 674
276. Cejnar Tomáš YC CERE 6 12 651
277. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 645
278. Janda Martin ASK Lovosice 5 12 546
278. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 12 546
280. Hrnčál Milan YC Pardubice 10 12 476
281. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 12 296
282. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 10 12 277
282. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 12 277
284. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 6 12 266
285. Šplíchal Jiří JK Plzeň 12 12 207
286. Malina Tomáš IWS Club Nechra 4 12 160
287. Peibischová Monika 6 12 140
288. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 12 105
289. Tichánek Michael Sokol Palkovice 13 12 086
290. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 12 051
291. Kašpar Antonín YC CERE 4 11 939
292. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 863
293. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 3 11 850
294. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 11 749
295. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 7 11 712
296. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 8 11 703
297. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 16 11 623
298. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 6 11 588
299. Konopík Pavel Jachtklub Brno 6 11 581
300. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 578
301. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 11 571
302. Šmídová Božena YC Neratovice 11 11 444
303. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 11 443
304. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 9 11 430
305. Červenka Matouš JK Olomouc 11 11 381
306. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 11 350
306. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 11 350
308. Kleinová Jana JK ČZU 9 11 342
309. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 11 264
310. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 2 11 171
311. Vít Radek ČYK 6 11 096
312. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 11 027
313. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 10 936
314. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 934
315. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 10 863
315. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 10 863
315. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 10 863
315. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 10 863
315. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 10 863
315. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 10 863
315. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 10 863
322. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 861
323. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 846
323. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 10 846
325. Chudějová Hana YC Neratovice 4 10 818
326. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 10 778
327. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 10 729
328. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 10 611
329. Staniek Michal KJ Těrlicko 9 10 609
330. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 10 587
331. Maršálková Blanka YC LS Brno 13 10 556
332. Jedlička Ivan ČYK 2 10 495
333. Dvořák Rudolf YC CERE 13 10 414
334. Mouchová Karolína YC Doksy 8 10 386
335. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 8 10 355
336. Konig Josef SK Poseidon 5 10 305
337. Winkel Malte GER - Germany 1 10 240
337. Thielemann Lucas GER - Germany 1 10 240
337. Winkel Malte GER - Germany 1 10 240
337. Thielemann Lucas GER - Germany 1 10 240
337. Winkel Malte GER - Germany 1 10 240
342. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 12 10 165
343. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 10 129
344. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 10 120
345. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 10 116
346. Trusíková Hana YC LS Brno 8 10 108
347. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 10 106
348. Kořanová Michaela YC Neratovice 5 10 092
349. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 15 10 080
350. Hájek Tomáš YC CERE 6 9 945
351. Prokopec Petr YC Pardubice 6 9 918
352. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 4 9 914
353. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
353. Dastych Petr ASK Lovosice 4 9 897
353. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
356. Petřík Martin YC Neratovice 9 9 888
357. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 10 9 876
358. Zima Tomáš YC Kladno 3 9 865
359. Bílka Adam SVK - Slovak Republic 2 9 829
360. Drda Josef YC DIM Bezdrev 9 9 710
361. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 702
362. Bačinová Olga Chemička Ústí 6 9 689
363. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 9 511
364. Soldátová Tina YC Písek 8 9 489
365. Synková Anna YC LS Brno 12 9 485
366. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 9 483
367. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 9 222
368. Šenkýř Ivan YC Neratovice 5 9 148
369. Hrdina Patrik YC RODOP 7 9 140
370. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 9 115
371. Raška Marek ČWA 8 9 058
372. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 9 018
372. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 9 018
372. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 9 018
372. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 9 018
376. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 9 010
377. Hýža Petr Jachtklub Brno 5 8 880
378. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 8 842
379. Kozelský Jakub YC Markop FL 2 8 841
380. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 8 754
381. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 699
381. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 8 699
383. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 3 8 513
384. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 10 8 428
385. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 6 8 410
386. Ptáčník Ivan YC Neratovice 8 8 322
387. Hakl David YC LS Brno 11 8 284
388. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 8 174
389. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 7 8 128
390. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 8 124
391. Korych Pavel YC Kladno 8 8 112
392. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 10 8 007
393. Zimny Jeremi POL - Poland 1 7 989
393. Zimny Jeremi POL - Poland 1 7 989
393. Zimny Jeremi POL - Poland 1 7 989
393. Zimny Jeremi POL - Poland 1 7 989
393. Zimny Jeremi POL - Poland 1 7 989
393. Zimny Jeremi POL - Poland 1 7 989
393. Zimny Jeremi POL - Poland 1 7 989
400. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 12 7 876
401. Fousek Filip ALT Tornado 4 7 832
402. Malá Jindřiška JK Královská 1 7 826
403. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 8 7 725
404. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 7 676
405. Páleníčková Aneta YC Kladno 9 7 673
406. Kir Milan IWS Club Nechra 4 7 665
407. Ott Stanislav YC Znojmo 3 7 626
408. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 7 619
408. Kaiser Ondřej YC Písek 9 7 619
408. Kučera Michal Chemička Ústí 7 7 619
411. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 14 7 549
412. Mráz Maxmilián ČYK 8 7 538
413. Pokoš Radim VS Duchcov 9 7 518
414. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 2 7 514
415. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 7 478
416. Marek Václav TJ Rapid Brno 11 7 475
417. Hodačová Veronika YC Pardubice 13 7 423
418. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 11 7 379
419. Kuthan Martin YC Neratovice 5 7 366
420. Knorrová Barbora VS Duchcov 7 7 358
421. Podhorec Štefan YC Kladno 5 7 338
422. Třeček Zdeněk SK Halza 2 7 336
422. Bíba Jiří SK Halza 2 7 336
422. Červinka Vít SK Halza 2 7 336
425. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 7 7 333
426. Zíma Jakub ČWA 8 7 318
427. Haken Vladimír WS Club VD 8 7 302
428. Bauer Franta YC CERE 5 7 270
429. Maršík Karel Chemička Ústí 8 7 253
430. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 7 238
431. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 8 7 162
432. Ouška Miloslav Chemička Ústí 6 7 158
433. Havlena Jiří YC CERE 6 7 118
434. Vít Ladislav JK Plzeň 15 7 115
435. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 2 7 112
436. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 5 7 103
437. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 085
438. Huková Tereza YC LS Brno 1 7 081
439. Novohradský Filip YC Pardubice 9 7 041
440. Machovská Ilona NYK & RS 9 7 022
441. Procházka Jan YC Znojmo 4 6 971
442. Němec Vojtěch ČYK 5 6 918
443. Kafka Richard YC Velké Dářko 5 6 879
444. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 7 6 862
445. Vacula Karel YC Znojmo 11 6 851
446. Procházka Eduard YC Znojmo 3 6 847
447. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 10 6 827
448. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 7 6 821
449. Drvota Jaromir YC Kladno 7 6 797
450. Frohlich Denis YC Kladno 2 6 792
451. Bartošek Petr YC Znojmo 5 6 785
452. Štamberg Zdeněk FD Club UO 12 6 754
452. Kopecký Josef FD Club UO 12 6 754
454. Riedel Jan VS Duchcov 11 6 732
455. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 6 697
456. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 6 680
456. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 680
458. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 6 669
459. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 656
459. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 656
461. Sladký ml. Martin ČWA 7 6 624
462. Mojdl Ondřej ČYK 13 6 566
463. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 7 6 483
464. Wolf Michael GER - Germany 1 6 472
464. Stockhardt Claus GER - Germany 1 6 472
464. Wolf Michael GER - Germany 1 6 472
464. Stockhardt Claus GER - Germany 1 6 472
464. Stockhardt Claus GER - Germany 1 6 472
469. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 6 437
470. Alexová Michaela ALT Vaurien 11 6 436
471. Čajčík Karel YC Pardubice 7 6 409
472. Krsička Michal YC CERE 6 6 383
473. Bachtík Lukáš YC CERE 6 6 369
474. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 6 331
475. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 12 6 325
476. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 5 6 265
477. Král Karel JK Sokolov 7 6 245
478. Joza Vladimír JK Staré Splavy 7 6 231
479. Hlaváček Matouš ČYK 6 6 225
480. Háma Martin YC Doksy 1 6 183
481. Ručka Tomáš YC Kladno 9 6 174
482. Vallová Anna YC LS Brno 10 6 163
483. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 6 157
484. Korneszczuk Michal POL - Poland 2 6 154
484. Korneszczuk Michal POL - Poland 2 6 154
484. Korneszczuk Michal POL - Poland 2 6 154
484. Korneszczuk Michal POL - Poland 2 6 154
484. Korneszczuk Michal POL - Poland 2 6 154
484. Korneszczuk Michal POL - Poland 2 6 154
484. Korneszczuk Michal POL - Poland 2 6 154
491. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 4 6 147
491. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 4 6 147
491. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 4 6 147
491. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 4 6 147
491. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 4 6 147
496. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 6 135
497. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 5 6 126
498. Záluský Kamil YC Nechranice 8 6 125
499. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 6 097
500. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 4 6 032
501. Buček Martin YC RODOP 1 6 025
501. Kolář Petr YC RODOP 1 6 025
503. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 8 6 019
504. Kittler Jan YC LS Brno 6 6 003
505. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 4 5 950
506. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 909
507. Dubiel Agnieszka POL - Poland 1 5 901
508. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 5 857
509. Chalupczak Adam POL - Poland 1 5 856
509. Chalupczak Adam POL - Poland 1 5 856
509. Chalupczak Adam POL - Poland 1 5 856
509. Chalupczak Adam POL - Poland 1 5 856
509. Chalupczak Adam POL - Poland 1 5 856
509. Chalupczak Adam POL - Poland 1 5 856
509. Chalupczak Adam POL - Poland 1 5 856
516. Hartmann Pavel ČWA 9 5 848
517. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 7 5 784
518. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 8 5 756
519. Bobková Eva Baník Ostrava 4 5 727
520. Šedivý Bořek YC LS Brno 11 5 724
521. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 8 5 690
522. Bezušková Jana YC Neratovice 2 5 665
523. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 5 645
524. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 5 5 643
525. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 5 638
526. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 7 5 637
527. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 5 5 635
528. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 5 634
529. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 5 573
530. Skála Pavel JK Cheb 3 5 564
531. Kopecký Jaroslav JK Královská 7 5 548
532. Filip Martin SK Halza 1 5 505
532. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 505
534. Krsička Martin YC CERE 7 5 491
535. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 9 5 468
536. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 9 5 459
537. Hudec Adam YC Neratovice 3 5 446
538. Korvas Filip ČYK 4 5 398
539. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 351
540. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 5 307
541. Šormová Marcela YC LS Brno 2 5 305
542. Göckel Peter GER - Germany 2 5 303
542. Göckel Peter GER - Germany 2 5 303
542. Göckel Peter GER - Germany 2 5 303
545. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 5 264
546. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 11 5 167
547. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 5 154
548. Podzimek Antonín ČYK 4 5 148
549. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 071
550. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 5 065
551. Vlach Martin YC Neratovice 6 5 064
552. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 5 058
553. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 5 5 057
554. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 5 055
555. Martinka Jiří YC RODOP 2 5 031
556. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 5 027
556. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 5 027
556. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 5 027
556. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 5 027
556. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 5 027
561. Hudec Václav YC Neratovice 5 5 025
562. Knorr Jindřich VS Duchcov 5 5 020
563. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 5 015
564. Kršňák Jakub VS Duchcov 7 5 014
565. Albert Rolf GER - Germany 1 4 968
565. Albert Rolf GER - Germany 1 4 968
565. Albert Lutz GER - Germany 1 4 968
565. Albert Rolf GER - Germany 1 4 968
565. Albert Lutz GER - Germany 1 4 968
570. Voskovec Filip YC Kladno 1 4 952
570. Stupka Jiří YC Kladno 1 4 952
572. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 4 933
573. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 9 4 897
574. Hoerler Peter AUT - Austria 1 4 860
575. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 852
576. Myška Filip IWS Club Nechra 5 4 816
577. Renner Herbert AUT - Austria 2 4 809
577. Renner Herbert AUT - Austria 2 4 809
579. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 4 800
579. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 4 800
579. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 4 800
579. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 4 800
579. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 4 800
584. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 6 4 680
585. Schaschl Walter AUT - Austria 1 4 666
585. Fossler Gunter AUT - Austria 1 4 666
587. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 4 635
588. Matějková Adéla VS Duchcov 11 4 628
589. Novák Petr YC LS Brno 1 4 625
589. Sokol Petr ALT Vaurien 1 4 625
591. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 4 603
592. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 3 4 597
593. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 3 4 590
594. Spurný Kryštof ČYK 7 4 572
595. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 5 4 568
596. Šimáček Roman YC Kladno 5 4 492
597. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 422
598. Sanková Lenka VS Duchcov 7 4 398
599. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 4 396
599. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 4 396
599. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 4 396
599. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 4 396
599. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 4 396
604. Polidar Martin JK Cheb 8 4 368
605. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 364
606. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 360
606. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 4 360
608. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 335
609. Směšný Petr ALT Evropa 1 4 331
610. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 4 4 329
611. Jelínek Tomáš YC Kladno 9 4 319
612. Hyk Jan YC ČSA 6 4 295
613. Dragoun Vítek JK Plzeň 7 4 294
614. Fiala Eduard YC LS Brno 7 4 289
615. Labuda Ondřej YC LS Brno 8 4 258
616. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 5 4 231
617. Poór Robert SVK - Slovak Republic 2 4 223
617. Poór Robert SVK - Slovak Republic 2 4 223
617. Poór Robert SVK - Slovak Republic 2 4 223
617. Poór Robert SVK - Slovak Republic 2 4 223
617. Pavlíková Barbara YC CERE 3 4 223
622. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 3 4 222
623. Anděl Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 4 218
623. Anděl Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Holanec Petr ALT Melges 24 1 4 218
623. Taschner Karel ALT Melges 24 1 4 218
623. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Anděl Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Zeman Jan ALT Melges 24 1 4 218
623. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 4 218
623. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Anděl Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 4 218
623. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 4 218
623. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Crter Humphrey GBR - Great Britain 1 4 218
623. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 4 218
623. Crter Humphrey GBR - Great Britain 1 4 218
642. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 216
643. Bilková Nina SVK - Slovak Republic 2 4 200
644. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 4 181
645. Sztyk Lech POL - Poland 1 4 173
645. Sztyk Lech POL - Poland 1 4 173
645. Sztyk Lech POL - Poland 1 4 173
645. Sztyk Lech POL - Poland 1 4 173
645. Sztyk Lech POL - Poland 1 4 173
645. Sztyk Lech POL - Poland 1 4 173
645. Sztyk Lech POL - Poland 1 4 173
645. Sztyk Lech POL - Poland 1 4 173
653. Toth Martin ČWA 4 4 156
654. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 4 148
655. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 4 136
656. Lorenz Alan JK Česká Lípa 3 4 111
657. Fišer Roman JK Královská 3 4 088
658. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 085
658. Přikryl Petr LS Kroměříž 4 4 085
660. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 4 059
661. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 032
661. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 032
663. Styblo Peter AUT - Austria 3 4 000
663. Styblo Peter AUT - Austria 3 4 000
665. Činčera Marek JK Sokolov 5 3 997
666. Alexová Beata YC LS Brno 3 3 963
667. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 3 934
668. Lachner Vít YC Neratovice 2 3 925
669. Uher Ondřej ALT Formula 20T 3 3 910
670. Munich Peter AUT - Austria 1 3 904
670. Munich Peter AUT - Austria 1 3 904
672. Ďásek František JK Cheb 4 3 899
673. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 5 3 893
674. Červený Martin JK Plzeň 9 3 888
675. Malý Zdeněk jn. JK Královská 3 3 875
676. Rimmele Axel GER - Germany 1 3 873
677. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 8 3 853
678. Koláčný Rudolf ALT FB 5 3 851
679. Soukup Aleš VS Duchcov 10 3 837
680. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 833
680. Rössler ml. Josef ČYK 1 3 833
682. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 3 831
683. Švíková Kateřina YC CERE 3 3 828
684. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 6 3 823
685. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 821
685. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 821
687. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 4 3 812
688. Löwitová Olga Císařská louka 3 3 801
689. Himmelová Klára YC Kladno 9 3 795
689. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 795
689. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 795
689. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 795
689. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 795
694. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 3 776
695. Novák Adam YC Jezero Hlučín 8 3 765
696. Biberin GER - Germany 1 3 743
696. Biberin GER - Germany 1 3 743
698. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 3 730
699. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 3 727
700. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 694
700. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 4 3 694
702. Ochec Jan ČYK 2 3 650
703. Dietzel Mario GER - Germany 1 3 637
703. Dietzel Mario GER - Germany 1 3 637
703. Dietzel Mario GER - Germany 1 3 637
706. Fialová Adéla ČYK 7 3 635
707. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 3 621
707. Beneš Marian JK Slavia Havířov 5 3 621
709. Pešek Vítězslav YC LS Brno 7 3 614
710. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 3 610
711. Cvan Martin YC LS Brno 4 3 592
712. Švec Ladislav ČWA 6 3 550
713. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 5 3 531
714. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 520
715. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 3 517
715. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 3 517
715. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 3 517
715. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 3 517
715. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 3 517
720. Kriš Daniel SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Kriš Daniel SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Macura Tomáš SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Bieberitz Eberhard GER - Germany 1 3 515
720. Čižik Peter SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Kollár Kamil SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Macura Tomáš SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Bieberitz Eberhard GER - Germany 1 3 515
720. Potucký Juraj SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Potucký Juraj SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Macura Tomáš SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Potucký Juraj SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Potucký Juraj SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Potucký Juraj SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Macura Tomáš SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Kriš Daniel SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Kriš Daniel SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Kriš Daniel SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Kollár Kamil SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Kollár Kamil SVK - Slovak Republic 1 3 515
720. Kollár Kamil SVK - Slovak Republic 1 3 515
741. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 3 505
742. Rathouský Jiří JK Královská 4 3 472
743. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 3 467
744. Kulhánková Nikita ČYK 5 3 434
745. Červinka Lukáš Chemička Ústí 3 3 412
745. Podolský Miloš Chemička Ústí 3 3 412
747. Otto Karel YC LS Brno 6 3 381
748. Rameš Ivan JK Česká Lípa 1 3 303
749. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 3 302
750. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 3 3 291
751. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 3 275
752. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 3 270
753. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
753. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
755. Wehrenbergová Anna YC Kladno 5 3 245
756. Fiala Šimon Spolek Vodník 4 3 225
757. Staňková Tereza YC CERE 6 3 214
758. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 3 200
758. Kudláček Pavel ČWA 1 3 200
760. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 3 165
761. Leontovič Roman ČYK 1 3 162
761. Horvath Vojtěch ČYK 1 3 162
761. Sünderhauf Jan ČYK 1 3 162
761. Sünderhauf Radek ČYK 1 3 162
761. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 162
766. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 3 119
766. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
766. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
766. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
770. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 8 3 108
771. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 3 106
772. Malnocký Roman ČYK 6 3 087
773. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 3 080
773. Vaďuroivá Dominika SVK - Slovak Republic 1 3 080
773. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 3 080
773. Vaďuroivá Dominika SVK - Slovak Republic 1 3 080
773. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 3 080
773. Vaďuroivá Dominika SVK - Slovak Republic 1 3 080
773. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 3 080
773. Vaďuroivá Dominika SVK - Slovak Republic 1 3 080
773. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 3 080
782. Viták František JK Plzeň 6 3 079
783. Ouška Miloslav Chemička Ústí 3 3 074
783. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 074
785. Moser Bernd AUT - Austria 1 3 051
785. Moser Bernd AUT - Austria 1 3 051
787. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 3 049
788. Defer Tristan Jachtklub Brno 8 3 044
789. Riedel Ota VS Duchcov 6 2 999
790. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 995
791. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 2 985
792. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 2 970
792. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 2 970
792. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 2 970
795. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 2 966
796. Staněk Jan YC Doksy 6 2 961
797. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 956
797. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 956
797. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 956
797. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 956
801. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 953
802. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 2 941
803. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 936
804. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 2 930
805. Himmel Jiří YC Kladno 9 2 925
806. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 2 904
807. Lorenc Miloslav JK Královská 2 2 851
808. Muller Matthias GER - Germany 1 2 846
808. Muller Matthias GER - Germany 1 2 846
810. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 5 2 836
811. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 5 2 828
812. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 2 820
813. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 812
814. Buchta Jan ALT FB 4 2 806
815. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 2 798
816. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 782
816. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 2 782
818. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 6 2 781
819. Čáp Jiří ČYK 6 2 763
820. Machovcová Tatiana SVK - Slovak Republic 1 2 760
820. Brezinová Lenka SVK - Slovak Republic 1 2 760
820. Machovcová Tatiana SVK - Slovak Republic 1 2 760
820. Brezinová Lenka SVK - Slovak Republic 1 2 760
820. Machovcová Tatiana SVK - Slovak Republic 1 2 760
820. Brezinová Lenka SVK - Slovak Republic 1 2 760
820. Machovcová Tatiana SVK - Slovak Republic 1 2 760
820. Brezinová Lenka SVK - Slovak Republic 1 2 760
820. Brezinová Lenka SVK - Slovak Republic 1 2 760
829. Malý Zdeněk JK Královská 1 2 750
829. Hradecký Jaromír JK Královská 1 2 750
829. Kudrna Tomáš JK Královská 1 2 750
832. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 2 747
833. Poell Matthias AUT - Austria 1 2 719
833. Prey Theodor AUT - Austria 1 2 719
835. Plecitý Marek JK Toušeň 2 2 711
836. Botiger Wolfgang GER - Germany 1 2 700
836. Botiger Wolfgang GER - Germany 1 2 700
836. Botiger Wolfgang GER - Germany 1 2 700
839. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 3 2 672
840. Chyťová Marcela YC LS Brno 2 2 664
841. Bauer Karel YC CERE 3 2 655
842. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 638
843. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 619
844. Teubnerová Kateřina Císařská louka 1 2 615
845. Chodura Leopold ČYK 4 2 613
846. Beneš Jiri Chemička Ústí 6 2 596
846. Benešová Jitka Chemička Ústí 6 2 596
848. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 593
849. Naništová Natália SVK - Slovak Republic 1 2 592
850. Busta Helena JK Královská 6 2 591
851. Holubová Tereza ČYK 1 2 580
851. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 580
851. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 2 580
854. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 2 575
854. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 2 2 575
856. Merz Sebastian GER - Germany 1 2 550
856. Merz Sebastian GER - Germany 1 2 550
856. Merz Sebastian GER - Germany 1 2 550
859. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 4 2 547
860. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 3 2 482
861. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 469
862. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 2 456
863. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 441
864. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 425
865. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 5 2 422
866. Havrda Vojta Delfín Jablonec 3 2 414
867. Czoczys Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Brestovský Matej SVK - Slovak Republic 1 2 412
867. Gorski Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 2 412
867. Czoczys Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Czoczys Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Gorski Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Czoczys Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Mrázová Andrea SVK - Slovak Republic 1 2 412
867. Czoczys Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Czoczys Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Bartnicki Bartosz POL - Poland 1 2 412
867. Czoczys Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Siodmiak Lech POL - Poland 1 2 412
867. Bartnicki Bartosz POL - Poland 1 2 412
867. Siodmiak Lech POL - Poland 1 2 412
867. Bartnicki Bartosz POL - Poland 1 2 412
867. Gorski Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Siodmiak Lech POL - Poland 1 2 412
867. Gorski Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Gorski Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Gorski Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Gorski Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 2 412
867. Gorski Pawel POL - Poland 1 2 412
867. Struha Jan YC Neratovice 2 2 412
867. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 2 412
894. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 2 386
895. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 382
895. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 382
897. Chrz Jaroslav ČYK 2 2 374
898. Jurečka Šimon ČYK 4 2 373
899. Stránská Lucie YC SaS 1 2 369
900. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 2 366
901. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 348
902. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 2 343
903. Slívová Jana YC Nechranice 2 2 341
904. Hájek Libor JK Cheb 4 2 324
905. Travnicek Roland AUT - Austria 1 2 312
905. Travnicek Roland AUT - Austria 1 2 312
907. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 307
908. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 2 291
908. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 2 291
910. Boboš David YC Znojmo 5 2 285
911. Haynes Benjamin GBR - Great Britain 1 2 281
911. Haynes Benjamin GBR - Great Britain 1 2 281
913. Nováková Ludmila YC LS Brno 4 2 272
914. Rott Jan JK Plzeň 7 2 267
915. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 2 263
916. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 5 2 253
917. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 2 227
918. Bodler Christian GER - Germany 1 2 219
918. Bodler Christian GER - Germany 1 2 219
918. Bodler Christian GER - Germany 1 2 219
921. Lentz Felix Johannes GER - Germany 1 2 168
921. Lentz Felix Johannes GER - Germany 1 2 168
921. Lentz Felix Johannes GER - Germany 1 2 168
924. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 2 165
925. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 2 163
926. Varga Jan SVK - Slovak Republic 1 2 160
927. Flösslerová Michaela YC LS Brno 4 2 150
928. Höferer Harry AUT - Austria 1 2 138
929. Vavřík Petr HTJ Odra Ostrava 1 2 109
929. Slíva Jakub YC Nechranice 1 2 109
931. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 5 2 106
932. Fišer Josef VS Duchcov 4 2 101
933. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 096
934. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 2 091
935. Krsička Lukáš YC CERE 5 2 058
936. Hrubý Jiří JK Plzeň 8 2 055
937. Alexa Miloš YC LS Brno 4 2 015
938. Norulák Robert SVK - Slovak Republic 1 2 010
938. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 2 010
938. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 010
938. Jindřichová Markéta JK Cheb 1 2 010
938. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 2 010
938. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 2 010
938. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 2 010
945. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 6 2 009
946. Rešl Pavel VS Duchcov 4 2 006
947. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 2 004
947. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 2 004
949. Tupý Petr YC LS Brno 4 1 997
950. Kaiser Olaf GER - Germany 1 1 996
950. Kaiser Olaf GER - Germany 1 1 996
950. Kaiser Olaf GER - Germany 1 1 996
953. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 973
954. Titěra Richard YC CERE 3 1 968
954. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 1 968
956. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 962
957. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 957
957. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 957
957. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 957
957. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 957
957. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 957
962. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 1 935
963. Sekera Petr VS Duchcov 3 1 934
963. Uher Ondřej ALT Formula 20T 4 1 934
965. Krejza Filip YC Pardubice 4 1 929
965. Veit Martin YC Pardubice 4 1 929
967. Crhák Jindřich Jachtklub Brno 1 1 923
968. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 3 1 914
969. Kršňák Jan VS Duchcov 7 1 895
970. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 885
971. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 871
972. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 2 1 851
973. Heisinger Klaus GER - Germany 1 1 832
973. Heisinger Klaus GER - Germany 1 1 832
973. Heisinger Klaus GER - Germany 1 1 832
976. Němec Vladislav SK Halza 1 1 831
976. Šídlo Petr SK Halza 1 1 831
978. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 2 1 828
979. Styblo Petr AUT - Austria 1 1 813
979. Styblo Petr AUT - Austria 1 1 813
981. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 803
982. Houška Filip Sokol Dobřichovice 2 1 798
983. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 1 788
983. Červený Aleš ASK Lovosice 1 1 788
985. Daněk Tomáš YC LS Brno 2 1 784
986. Vyšín Miroslav ČYK 2 1 780
987. Popper Kamil YC Doksy 2 1 765
988. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 1 764
989. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 3 1 762
989. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 3 1 762
989. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 3 1 762
989. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 3 1 762
989. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 3 1 762
989. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 3 1 762
989. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 3 1 762
989. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 3 1 762
989. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 3 1 762
998. Diviš Ivo YC Dyje 4 1 753
999. Carsten Albrecht GER - Germany 1 1 742
1000. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 1 734
1001. Huber Roland AUT - Austria 1 1 728
1002. Přidal Radim JK Prostějov 2 1 723
1003. Cikuto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 720
1003. Cikuto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 720
1003. Cikuto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 720
1003. Cikuto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 720
1007. Makrlík Dušan JK Klatovy 5 1 718
1008. Hůla Miloš ČYK 4 1 705
1009. Zvěřina Václav VS Duchcov 5 1 701
1009. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 5 1 701
1011. Gottelt Ladislav ASK Lovosice 2 1 699
1011. Goteltová Stanislava ASK Lovosice 2 1 699
1013. Bednář Jan ALT Optimist 3 1 695
1014. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 1 682
1015. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 678
1016. Kotek Ota JK Staré Splavy 3 1 671
1017. Polanka Andreas AUT - Austria 1 1 663
1017. Polanka Andreas AUT - Austria 1 1 663
1019. Waas František Lokomotiva Plzeň 3 1 635
1020. Satranský Radek YC Pardubice 4 1 625
1021. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 1 620
1022. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 1 618
1023. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 1 614
1024. Burska Zofia YC CERE 1 1 608
1024. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 1 608
1024. Bilka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 608
1024. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 1 608
1024. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 1 608
1024. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 1 608
1030. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 607
1031. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 597
1031. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 597
1033. Kubec David SVK - Slovak Republic 2 1 581
1034. Horáček Marek LS Kroměříž 1 1 579
1035. Štěch Stanislav JK Královská 3 1 571
1036. Chlup Jan YC Dyje 2 1 569
1036. Muller Ute GER - Germany 1 1 569
1036. Muller Ute GER - Germany 1 1 569
1036. Muller Ute GER - Germany 1 1 569
1040. Nanninga Meino GER - Germany 1 1 564
1040. Nanninga Meino GER - Germany 1 1 564
1040. Nanninga Meino GER - Germany 1 1 564
1043. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 1 563
1044. Alexa David YC LS Brno 3 1 559
1045. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 555
1046. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 1 551
1047. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 549
1048. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 1 545
1049. Havelka Pavel YC Pardubice 6 1 541
1050. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 5 1 524
1050. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 1 524
1052. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 1 519
1053. Heneš David JK Olomouc 3 1 515
1054. Lehner Miriam AUT - Austria 1 1 509
1054. Lehner Alexander AUT - Austria 1 1 509
1056. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 1 507
1057. Růžička Marek Slavoj Hluboká 4 1 499
1058. Vogl Karl AUT - Austria 1 1 496
1059. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 494
1060. Pfaffenbichler Peter AUT - Austria 2 1 484
1060. Pfaffenbichler Peter AUT - Austria 2 1 484
1062. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 1 475
1063. Hradecký Jaromír JK Královská 4 1 457
1064. Moučková Hana YC Velké Dářko 3 1 451
1065. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 440
1066. Poór Robert SVK - Slovak Republic 1 1 433
1067. Malec Martin YC LS Brno 2 1 409
1068. Petr Jiří VS Duchcov 5 1 391
1069. Drahorádová Lucie JK Cheb 3 1 388
1070. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 3 1 382
1071. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 1 376
1071. Schrollová Eva YC Písek 3 1 376
1073. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 1 370
1073. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 1 370
1073. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 1 370
1073. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 1 370
1073. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 1 370
1078. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 1 360
1078. Kantor František YC LS Brno 1 1 360
1080. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 356
1080. Brožek Pavel SC Testudo 1 1 356
1080. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 1 356
1080. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 1 356
1080. Holík Jiří SC Testudo 1 1 356
1080. Lux Vlastimil SC Testudo 1 1 356
1086. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 1 351
1086. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 351
1088. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 339
1089. Mareš Miloslav YC Pardubice 2 1 304
1090. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 1 298
1091. Resch Radko ČYK 1 1 291
1091. MaĹ?ková Linda SVK - Slovak Republic 1 1 291
1091. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 1 291
1094. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 2 1 290
1095. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 287
1095. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 1 287
1097. Kipp Daniel GER - Germany 1 1 277
1097. Kipp Daniel GER - Germany 1 1 277
1099. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 4 1 269
1099. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 4 1 269
1101. Vitáková Anna JK Plzeň 5 1 259
1101. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 259
1103. David Josef YC Znojmo 3 1 257
1103. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 257
1105. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 256
1105. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 256
1105. Procházková Bára YC Znojmo 2 1 256
1108. Mika Radek ČWA 2 1 247
1109. Mixán Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 242
1110. Handl Erich YC Kladno 2 1 231
1111. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 230
1112. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 3 1 228
1113. Touval Jan ČWA 3 1 221
1114. Gaebler Roland GER - Germany 1 1 215
1114. Gaebler Roland GER - Germany 1 1 215
1114. Gaebler Roland GER - Germany 1 1 215
1117. Horáček Tomáš Bohemia Poděbrady 2 1 209
1117. Zierler Barbara AUT - Austria 1 1 209
1117. Zierler Barbara AUT - Austria 1 1 209
1120. Landkammer Jan YC Neratovice 1 1 206
1120. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 206
1120. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 206
1120. Jodas Jiří YC Neratovice 1 1 206
1120. Struha Milan YC Neratovice 1 1 206
1125. Fišerová Barbora Baník Ostrava 2 1 191
1125. Staňa Ivo Baník Ostrava 2 1 191
1127. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 3 1 190
1128. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 189
1129. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 1 188
1130. Guryča Daniel YC CERE 1 1 187
1130. Ježková Jana YC CERE 1 1 187
1130. Nowak Jakub POL - Poland 1 1 187
1130. Nowak Jakub POL - Poland 1 1 187
1134. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 172
1134. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 1 172
1134. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 172
1134. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 1 172
1134. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 1 172
1134. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 172
1134. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 172
1134. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 1 172
1134. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 1 172
1143. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 3 1 171
1143. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 3 1 171
1143. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 3 1 171
1143. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 3 1 171
1143. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 3 1 171
1148. Škoda Vít YC Neratovice 3 1 163
1149. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 1 161
1150. Kolář Michal ASK Lovosice 1 1 155
1150. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 1 155
1152. Fanta Miroslav YC LS Brno 1 1 145
1152. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 145
1154. Antonik Sebastian POL - Poland 1 1 130
1154. Antonik Sebastian POL - Poland 1 1 130
1154. Antonik Sebastian POL - Poland 1 1 130
1154. Antonik Sebastian POL - Poland 1 1 130
1154. Antonik Sebastian POL - Poland 1 1 130
1154. Antonik Sebastian POL - Poland 1 1 130
1154. Antonik Sebastian POL - Poland 1 1 130
1154. Antonik Sebastian POL - Poland 1 1 130
1162. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 128
1162. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 128
1162. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 128
1162. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 128
1166. Dio Jan JK Klatovy 2 1 126
1167. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 125
1168. Dudák Matěj YC CERE 3 1 111
1169. Burkhart Kursten AUT - Austria 1 1 108
1169. Dymeš Tomáš YC RODOP 1 1 108
1169. Švík František YC RODOP 1 1 108
1172. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 3 1 107
1173. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 106
1174. Chmelová Jana Císařská louka 2 1 095
1174. Chmelová Anna Císařská louka 2 1 095
1176. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 1 1 093
1177. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 080
1178. Mertz Jonathan GER - Germany 1 1 075
1178. Mertz Jonathan GER - Germany 1 1 075
1178. Mertz Jonathan GER - Germany 1 1 075
1181. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 1 067
1182. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 055
1183. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 053
1184. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 5 1 052
1185. Kaiser Juliane GER - Germany 1 1 043
1185. Kaiser Juliane GER - Germany 1 1 043
1185. Kaiser Juliane GER - Germany 1 1 043
1188. Novák Martin YC Kovářov 2 1 041
1188. Novák Aleš YC Kovářov 2 1 041
1190. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 033
1191. Nápravníková Barbora ČYK 1 1 032
1191. Burdová Michaela ČYK 1 1 032
1193. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 2 1 030
1194. Motz Daniel ČWA 2 1 028
1195. Samson Richard YC LS Brno 3 1 023
1196. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 1 021
1197. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
1197. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
1199. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 1 010
1200. Vašutová Erika ČYK 3 1 004
1201. Dlabač Libor JK Klatovy 1 998
1202. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 990
1202. Malík Matúš SVK - Slovak Republic 1 990
1202. Heinz Rudolf AUT - Austria 1 990
1202. Heinz Rudolf AUT - Austria 1 990
1206. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 967
1207. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 964
1208. Novák Jaroslav YC Doksy 2 958
1209. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 957
1210. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 954
1211. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 946
1211. Lindová Klára YC Kladno 1 946
1213. Dědič Roman JK Staré Splavy 2 945
1213. Dědič Daniel JK Staré Splavy 2 945
1215. Styblo Peter AUT - Austria 1 941
1215. Šafář Jan ALT Tornado 2 941
1217. Junek Vladimír JK Olomouc 3 931
1218. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 930
1219. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 928
1219. Audy Petr Jachtklub Brno 2 928
1221. Schkorwaga Christian AUT - Austria 1 914
1221. Schonleitner Manfred AUT - Austria 1 914
1223. Vondrouš Radek JK Olomouc 4 909
1223. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 909
1225. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 3 901
1226. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 897
1226. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 897
1228. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 896
1228. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 896
1228. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 896
1228. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 896
1228. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 896
1233. Lehečka Milan JK Olomouc 3 895
1234. Srzednicki Michak POL - Poland 1 881
1234. Srzednicki Michak POL - Poland 1 881
1234. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 3 881
1234. Srzednicki Michak POL - Poland 1 881
1234. Srzednicki Michak POL - Poland 1 881
1234. Srzednicki Michak POL - Poland 1 881
1234. Srzednicki Michak POL - Poland 1 881
1234. Srzednicki Michak POL - Poland 1 881
1234. Srzednicki Michak POL - Poland 1 881
1243. Páleníček Milan YC Kladno 1 879
1244. Florián Jaroslav YC Kladno 3 878
1245. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 874
1245. Staňová Justýna Baník Ostrava 2 874
1247. Minarovjech Natália SVK - Slovak Republic 1 869
1247. Minarovjech Natália SVK - Slovak Republic 1 869
1247. Minarovjech Natália SVK - Slovak Republic 1 869
1247. Minarovjech Natália SVK - Slovak Republic 1 869
1247. Minarovjech Natália SVK - Slovak Republic 1 869
1252. Polák Jiří VS Duchcov 3 863
1253. Procházka Jan JK Plzeň 5 849
1254. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 831
1255. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 4 821
1256. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 819
1257. Podlenová Šárka ČYK 2 808
1258. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 800
1258. Knorr Petr VS Duchcov 1 800
1260. Ševčík Martin WS Club VD 2 780
1261. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 775
1262. Holl Jörg AUT - Austria 1 765
1263. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 753
1264. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 747
1265. Schonleitner Michael AUT - Austria 1 738
1265. Schonleitner Michael AUT - Austria 1 738
1267. Marek Jan A.N.V. 1 734
1268. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 722
1268. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 722
1268. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 722
1268. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 722
1268. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 722
1273. Wolk Roland YC LS Brno 1 721
1274. Dr. Seidel Immo GER - Germany 1 718
1274. Blaurock Karl GER - Germany 1 718
1276. Macháčková Barbara SVK - Slovak Republic 1 708
1276. Macháčková Barbara SVK - Slovak Republic 1 708
1276. Macháčková Barbara SVK - Slovak Republic 1 708
1276. Macháčková Barbara SVK - Slovak Republic 1 708
1276. Macháčková Barbara SVK - Slovak Republic 1 708
1281. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 703
1281. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
1281. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 703
1284. Marek Marzena POL - Poland 1 694
1284. Marek Marzena POL - Poland 1 694
1284. Marek Marzena POL - Poland 1 694
1284. Marek Marzena POL - Poland 1 694
1284. Marek Marzena POL - Poland 1 694
1284. Marek Marzena POL - Poland 1 694
1284. Marek Marzena POL - Poland 1 694
1291. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 689
1292. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 678
1293. Staník Antonín YC Velké Dářko 1 672
1293. Jindra Svatopluk ČYK 1 672
1295. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 653
1295. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 653
1305. Kaiser Lilli GER - Germany 1 649
1305. Kaiser Lilli GER - Germany 1 649
1307. Žákovčíková Michaela YC Jezero Hlučín 1 646
1308. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 636
1309. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 633
1310. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 630
1311. Blecha Vladimír JK Královská 2 618
1312. Germany Margit AUT - Austria 1 617
1313. Nedvědický Saša ČYK 1 616
1314. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 611
1315. Laštovka Milan JK Plzeň 3 607
1316. Schmied Martin YC Nové Sedlo 1 606
1316. Kuchta Dominik Sokol Tovačov 2 606
1316. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 1 606
1316. Holanec Jan ALT Melges 24 1 606
1316. Morchen Marcus GER - Germany 1 606
1316. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 606
1316. Novák Jiří ALT Melges 24 1 606
1316. Morchen Marcus GER - Germany 1 606
1316. Fanner Felipe GER - Germany 1 606
1316. Morchen Marcus GER - Germany 1 606
1316. Fanner Felipe GER - Germany 1 606
1316. Bader Robert GER - Germany 1 606
1316. Himmler Marion GER - Germany 1 606
1316. Bader Robert GER - Germany 1 606
1316. Bader Robert GER - Germany 1 606
1316. Himmler Marion GER - Germany 1 606
1316. Lahodny JÝrgen AUT - Austria 1 606
1333. Kadziolka Tadeusz POL - Poland 1 597
1333. Kadziolka Tadeusz POL - Poland 1 597
1335. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 1 594
1336. Živná Veronika YC PanCzech 1 587
1337. Morávek Roman ČWA 1 578
1337. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
1339. Bakošová Fany YC CERE 1 575
1339. Soukup Jiří JK Královská 3 575
1341. Paul Tomáš YC Kovářov 3 573
1342. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 566
1343. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 554
1343. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
1345. Hulínský Martin ČWA 1 543
1346. Špírek Tomáš JK Královská 3 526
1347. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 524
1348. Nováková Kateřina YC LS Brno 2 523
1349. Grassl Thomas SVK - Slovak Republic 1 516
1349. Lippert Stefan GER - Germany 1 516
1349. Grassl Thomas SVK - Slovak Republic 1 516
1349. Lippert Stefan GER - Germany 1 516
1349. Grassl Thomas SVK - Slovak Republic 1 516
1349. Grassl Thomas SVK - Slovak Republic 1 516
1349. Lippert Stefan GER - Germany 1 516
1356. HrkeÄž Kristian SVK - Slovak Republic 1 505
1356. HrkeÄž Kristian SVK - Slovak Republic 1 505
1356. HrkeÄž Kristian SVK - Slovak Republic 1 505
1356. Peterek Jiří POL - Poland 1 505
1356. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 2 505
1356. Navrátil Antonín ČYK 1 505
1356. Wehrenberg Petr YC Kladno 2 505
1356. Hofman Fred AUT - Austria 1 505
1356. HrkeÄž Kristian SVK - Slovak Republic 1 505
1356. HrkeÄž Kristian SVK - Slovak Republic 1 505
1366. Jurečka Šimon Císařská louka 1 489
1366. Jurečka Pavel Císařská louka 1 489
1368. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 487
1369. Maschke Gabriel AUT - Austria 1 485
1369. Maschke Gabriel AUT - Austria 1 485
1371. Bartoň Milan YC Pardubice 1 481
1372. Dražková Zdena JK Královská 1 477
1373. Loudín Bohumil JK Královská 2 474
1374. Riener Moritz AUT - Austria 1 472
1375. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 470
1376. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 465
1377. Červená Martina JK Plzeň 2 463
1378. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 462
1379. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 1 452
1379. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 452
1379. Bix David YC Znojmo 1 452
1382. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 440
1382. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 440
1382. Vávra Jaroslav JK Královská 2 440
1385. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 430
1386. Trčka Miroslav Baník Most 2 404
1386. Fiala Jan ČYK 1 404
1386. Ptašniková Anežka ALT Formula 20T 1 404
1386. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 404
1386. Stárek Jan ALT RS 1 404
1386. Bradáčová Zuzana YC CERE 1 404
1386. Turbová Tereza YC LS Brno 1 404
1386. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 404
1386. Sedlařík David LS Kroměříž 1 404
1386. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 404
1386. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 404
1386. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 404
1386. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 404
1386. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 404
1386. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 404
1386. Turba Marek YC LS Brno 1 404
1386. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 404
1386. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 404
1386. Novotný David YC CERE 1 404
1386. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 404
1386. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 404
1386. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 404
1386. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 404
1386. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
1386. Florian Jan Jednoráz.licence 1 404
1386. Florian Jan Jednoráz.licence 1 404
1412. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 387
1412. Maroušešk Petr YC Kladno 4 387
1414. Veselý Tomáš YK CERE Plzeň 1 374
1415. Soukupová Karolína JK Královská 2 371
1416. Pinc Tomáš Baník Most 1 370
1417. Kupská Martina YC LS Brno 1 367
1417. Kupská Markéta YC LS Brno 1 367
1419. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 360
1420. Vlačiha Josef JK Královská 1 354
1421. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 344
1421. Fousek Jaromír TJ STAR Praha 1 344
1421. Kadlecová Veronika YC Kladno 2 344
1424. Teubner Jan Císařská louka 1 329
1425. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 2 327
1426. Šula Martin A.N.V. 1 323
1426. Plodek Adam YC Pardubice 1 323
1428. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 303
1428. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 303
1428. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 303
1428. Ehl Vladimír WS Club VD 2 303
1428. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 303
1428. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 303
1428. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 303
1428. Marečková Lenka JK Staré Splavy 1 303
1428. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 303
1437. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 297
1438. Špedl Miroslav JK Klatovy 2 294
1438. Svoboda Pavel YC Kladno 1 294
1440. Tichý Jonáš YC Neratovice 1 285
1441. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1442. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 267
1442. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
1442. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
1445. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 2 260
1446. Vrana Jan JK Královská 2 248
1447. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 247
1448. Horal Jan Císařská louka 1 239
1449. Lindová Kateřina YC Kladno 2 235
1450. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 1 226
1451. Klabík Josef Císařská louka 1 213
1452. Spousta Petr YC LS Brno 1 210
1453. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 202
1453. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 202
1453. Sládek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 202
1453. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1453. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 202
1453. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 2 202
1453. Žáček Jiří Baník Ostrava 1 202
1453. Hrušovský Jiří Slavoj Český Těšín 1 202
1453. Richter Zdeněk YC Doksy 1 202
1462. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 191
1462. Nováková Kateřina JK Černá v Pošumaví 1 191
1464. David Josef YC Znojmo 1 180
1464. Janda Tomáš ALT Formula 20T 1 180
1466. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 168
1467. Štěpánková Barbora JK Královská 1 162
1467. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 162
1469. Defer Leon Jachtklub Brno 1 139
1470. Hůlka Ctibor ALT Tornado 1 137
1471. Slabý Jan JK Královská 1 132
1472. Jelínek Jiří Císařská louka 1 111
1473. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1473. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 1 101
1473. Novohradský Pavel YC Pardubice 1 101
1473. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1473. Lederer Pavel JK Královská 1 101
1473. Spodniak Petr JK Královská 1 101
1473. Mesány Rudolf VS Duchcov 1 101
1473. Sedlařík Marcel LS Kroměříž 1 101
1481. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 0
1481. Tyllová Petra JK Královská 2 0
1481. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 0
1481. Andrejsek Karel Delfín Jablonec 1 0
1481. Hrudka Josef JK Královská 2 0
1481. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 1 0
1481. Viták František JK Plzeň 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ