POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2010




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 981 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 29 152 091
2. Maier Michael YCR Roudnice 20 107 233
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 13 102 053
4. Roček Roman YC Neratovice 21 81 896
5. Bezděk David Jachtklub Brno 23 80 782
6. Kubový Martin JK Toušeň 12 76 875
7. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 18 72 912
8. Křížek David Lokomotiva Plzeň 20 71 745
9. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 70 952
10. Audyová Markéta Jachtklub Brno 14 67 581
11. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 66 478
12. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 64 714
13. Vacula Martin JK Staré Splavy 22 64 231
14. Cejnar Lukáš YC CERE 15 64 133
15. Kořanová Johana YC Neratovice 18 63 932
16. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 23 61 342
17. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 61 258
18. Mareček Šimon Jachtklub Brno 22 60 883
19. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 19 59 098
20. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 58 012
21. Kořan Petr YC Neratovice 19 57 295
22. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 56 906
23. Novotný Štěpán JK Cheb 15 56 836
24. Štruncová Michaela YC Neratovice 20 56 645
24. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 20 56 645
26. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 55 193
27. Fiala Petr YC Neratovice 14 55 030
28. Vinkl Daniel YC Kladno 22 53 523
29. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 17 52 214
30. Rybáček Josef YC Doksy 15 51 902
31. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 51 725
32. Kvasnik Milan YC Neratovice 17 51 430
33. Outrata Jiří JK Toušeň 17 51 001
34. Slíva Jakub YC Nechranice 10 50 536
35. Plecitý Martin JK Toušeň 17 50 378
36. Rozsypal Jakub JK Olomouc 21 50 300
37. Lejhanec Filip YC Pardubice 15 50 132
38. Rozsypal Martin JK Olomouc 23 49 423
39. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 49 122
40. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 48 587
41. Moucha Pavel YC Doksy 21 47 879
42. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 47 580
43. Kafka Richard YC Velké Dářko 20 47 111
44. Kilarová Marie Baník Ostrava 26 46 858
45. Karas Tomáš Jachtklub Brno 17 46 140
46. Cejnar Matyáš YC CERE 15 46 072
47. Havel Filip YC Neratovice 20 45 961
48. Kmenta Martin Jachtklub Brno 27 45 041
49. Koštýř Michal YC CERE 23 44 049
50. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 14 43 078
51. Nápravník Jakub ČYK 16 42 486
52. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 42 175
53. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 42 107
54. Svoboda Lukáš YC Neratovice 17 42 069
54. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 17 42 069
56. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 25 41 666
57. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 41 208
58. Hájek Daniel YC CERE 16 40 827
59. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 40 455
60. Živná Veronika YC CERE 23 39 249
61. Lidařík Rudolf LS Brno 13 39 219
62. Šmídová Petra KJ Těrlicko 11 38 695
63. Daněk Michal LS Kroměříž 23 37 777
64. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 37 522
65. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 37 430
66. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 14 37 426
67. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 12 37 279
68. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 35 911
69. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 10 35 674
70. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 35 553
71. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 361
72. Kuthan Martin YC Neratovice 10 35 329
73. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 35 130
74. Blatecký David Jachtklub Brno 8 35 078
75. Lambl Vojtěch YC Neratovice 18 34 340
76. Satoránský Pavel SK Tři sestry 8 33 815
77. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 20 33 599
78. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 33 194
79. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 32 794
80. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 32 789
81. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 32 173
82. Utíkal Petr JK Olomouc 14 32 095
83. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 11 31 506
84. Sklenář Petr YC Neratovice 9 31 190
85. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 31 144
86. Mika Radek YC SaS 16 31 089
87. Janderová Klára YC SaS 18 30 897
88. Kliment Michal YC Neratovice 19 30 371
89. Hýža Jiří Jachtklub Brno 10 30 325
90. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
90. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
92. Dvořák Ota YC CERE 20 29 449
93. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 29 378
94. Vychová Zuzana YC Neratovice 18 28 519
95. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 28 327
96. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 28 245
97. Chalupníková Kateřina LS Brno 4 28 124
98. Mareček Josef JK Staré Splavy 17 27 512
99. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 27 507
100. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 16 27 285
101. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 15 27 157
102. Stoklásek Petr SK Tři sestry 6 27 060
103. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 26 814
104. Hrubý Pavel ČWA 12 26 480
105. Vinkl Petr YC Kladno 14 26 312
106. Hykrda Jan Jachtklub Brno 10 26 221
107. Audy Dan Jachtklub Brno 9 26 050
108. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 8 26 045
109. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 25 985
110. Babický Roman JK Česká Lípa 13 25 951
111. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 25 25 928
112. Mendík Jan JK Staré Splavy 11 25 671
113. Košvica Jakub LS Brno 16 25 276
114. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 13 25 191
115. Zanker Zbyněk SK Štětí 8 24 992
116. Ploner Jan ČYK 13 24 924
117. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 14 24 892
118. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 24 810
119. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 24 771
120. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 8 24 715
121. Cejnar Tomáš YC CERE 12 24 573
122. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 24 438
123. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 16 24 389
124. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 15 24 348
125. Harcuba Petr JK Staré Splavy 14 23 862
126. Burdová Michaela YC SaS 14 23 776
127. Podhorec Štefan YC Kladno 14 23 758
128. Rott Jan JK Plzeň 10 23 566
129. Valouch Libor JK Olomouc 14 23 270
130. Štrunc Jan YC Neratovice 16 23 174
131. Seidl Šimon LS Brno 14 23 130
132. Valdhansová Klára ČYK 14 23 119
133. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 8 23 041
133. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 8 23 041
135. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 009
136. Vrána Petr TJ Rapid Brno 12 22 958
137. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 22 772
138. Pavliš Jiří YC Kovářov 8 22 579
139. Hálová Kateřina JK Toušeň 17 22 557
140. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 9 22 507
141. Chudějová Hana YC Neratovice 12 22 242
141. Konopík Matěj Jachtklub Brno 13 22 242
143. Stránská Lucie VS Duchcov 9 22 215
144. Štěrba Igor YC Znojmo 11 22 166
145. Nuc Mario JK Plzeň 18 22 109
146. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 21 845
147. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 15 21 804
148. Kořanová Michaela YC Neratovice 11 21 299
149. Lejhanec David YC Pardubice 13 21 246
150. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 21 014
151. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 12 20 761
152. Pinďák Josef SK Štětí 6 20 552
153. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 19 20 492
153. Němec Jiří Slavoj Hluboká 19 20 492
155. Doležal Tomáš SK Tři sestry 5 20 454
156. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 20 392
157. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 20 379
158. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 20 378
159. Slívová Jana YC Nechranice 8 20 333
160. Tkadlec Viktor JK Toušeň 4 20 246
161. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 20 150
162. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 20 136
163. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 20 108
164. Nápravníková Barbora YC SaS 14 20 104
165. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 20 060
166. Jochovič Josef YC Neratovice 13 19 962
167. Zíta Tomáš ČYK 21 19 877
168. Slíva Martin ČWA 7 19 857
169. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 10 19 758
170. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 19 694
171. Valouch Vlastimil JK Olomouc 15 19 682
172. Haubold Petr Delfín Jablonec 13 19 639
173. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 19 628
174. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 8 19 613
175. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 19 19 566
176. Jebavý Vít YC Neratovice 11 19 550
176. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 19 550
178. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 11 19 128
178. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 19 128
180. Jurečka Matěj ČYK 18 19 116
181. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 16 19 084
182. Zárubová Michaela JK Cheb 11 18 963
183. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 18 859
184. Keblová Lucie ČYK 17 18 572
185. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 492
186. Huk Václav LS Brno 15 18 465
187. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 7 18 298
188. Korych Pavel YC Kladno 9 18 144
189. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 18 102
190. Jedlička Jan YC Neratovice 16 17 994
191. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 17 848
192. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 17 567
193. Kozelský Jakub YC Markop FL 6 17 416
194. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 17 184
195. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 17 154
196. Smutná Veronika JK Staré Splavy 8 17 093
197. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 17 055
198. Kuchař Jan YC CERE 8 16 987
199. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 6 16 955
200. Škoda Michal YC Neratovice 16 16 829
201. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 16 801
202. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 12 16 701
203. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 16 616
204. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 10 16 615
204. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 10 16 615
206. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 15 16 558
207. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 16 535
208. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 16 498
209. Procházka Jan YC Znojmo 9 16 444
210. Vašík Martin LS Brno 13 16 437
211. Hýža Petr Jachtklub Brno 9 16 200
212. Zima Tomáš YC Kladno 4 16 184
213. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 11 16 107
214. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 15 16 033
215. Hrubý Jiří SK Štětí 5 16 011
216. Dumek Petr YC Kotva Pha 12 15 890
217. Nováková Ludmila LS Brno 13 15 838
218. Čermák Petr YC Kladno 11 15 778
219. Kotek Kamil JK Staré Splavy 9 15 772
220. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 15 519
221. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 6 15 390
221. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 15 390
223. Drahorád Petr JK Cheb 6 15 230
224. Hlavsa Tomáš ALT Laser 10 15 213
225. Culek Jindřich YC Kotva Pha 13 15 110
226. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 15 058
227. Altman Jiří Císařská louka 9 14 866
228. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 14 850
229. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 14 829
230. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 14 736
231. Chyťová Marcela LS Brno 5 14 665
232. Marečková Lucie Jachtklub Brno 17 14 595
233. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 18 14 539
234. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 14 458
235. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 14 283
236. Houdek Roman LS Brno 5 14 255
237. Vacula Karel YC Znojmo 12 14 039
238. Neumann Lukáš YC RODOP 5 14 020
239. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 895
240. Korvas Filip ČYK 14 13 875
241. Šimek Karel Slavoj Hluboká 8 13 871
242. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 847
243. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 23 13 823
244. Vlachová Veronika YC Neratovice 8 13 749
245. Fanta Miroslav LS Brno 7 13 738
246. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 13 674
247. Podhorec Štefan YC Kladno 7 13 659
248. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 607
249. Sivá Helena Slavoj Hluboká 10 13 456
250. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 11 13 398
250. Ottová Hana Sokol Tovačov 6 13 398
252. Kulík Martin YC RODOP 4 13 342
252. Peibischová Monika 4 13 342
254. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 13 308
255. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 5 13 211
255. Brožek Pavel SC Testudo 5 13 211
257. Třeček Zdeněk SK Halza 2 13 166
257. Červinka Vít SK Halza 2 13 166
257. Filip Martin SK Halza 2 13 166
260. Kašpar Antonín YC CERE 4 12 781
261. Vallová Anna LS Brno 9 12 734
262. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 12 642
263. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 12 600
264. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 553
265. Novotný Václav JK Cheb 6 12 546
265. Štursová Lucie ČYK 16 12 546
267. Čuláková Adéla YC Neratovice 14 12 441
268. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 6 12 426
269. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 12 406
270. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 14 12 298
271. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 12 291
272. Stejskal Max YC Neratovice 11 12 247
273. Maršálková Blanka LS Brno 16 12 244
274. Ott Stanislav YC Znojmo 5 11 811
275. Daniel Jakub YC Neratovice 5 11 731
276. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 13 11 667
277. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 8 11 637
278. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 11 626
279. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 11 562
280. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 11 550
281. Jarošová Natálie ČYK 18 11 400
282. Lachner Vít YC Neratovice 4 11 355
283. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 11 311
284. Horáček Marek LS Kroměříž 6 11 302
285. Záluský Kamil YC Nechranice 5 11 258
286. Zíma Jakub ČWA 7 11 175
287. Hudec Václav YC Neratovice 9 11 152
288. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 11 139
289. Skála David ČYK 13 11 078
290. Šenkýř Ivan YC Neratovice 3 11 003
291. Fousek Filip ALT Tornado 6 10 862
292. Vacula Jan YC Znojmo 10 10 758
293. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 10 698
294. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 9 10 669
295. Indrák Jiří Sokol Tovačov 6 10 596
296. Hartmann Pavel ČWA 14 10 584
297. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 10 520
298. Knorrová Barbora VS Duchcov 11 10 504
299. Němec Vojtěch ČYK 6 10 462
300. Doležal Tomáš ČYK 8 10 312
301. Vacula Karel YC Znojmo 11 10 307
302. Žila Jiří Slavoj Hluboká 13 10 296
303. Polidar Martin JK Cheb 9 10 295
304. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 10 266
305. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 10 155
306. Pokoš Radim VS Duchcov 12 10 140
307. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 7 10 049
307. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 7 10 049
309. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 047
310. Prokopec Petr YC Pardubice 7 10 041
311. Hájek Jakub JK Staré Splavy 5 10 034
312. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 8 9 884
313. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 9 875
314. Snopek Martin Slavoj Hluboká 13 9 832
315. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 9 825
316. Mouchová Karolína YC Doksy 14 9 808
317. Kittler Jan LS Brno 6 9 730
317. Musil Tomáš YC RODOP 4 9 730
319. Podzimek Antonín ČYK 7 9 663
320. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 12 9 533
321. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 3 9 327
322. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 9 298
323. Uher Ondřej ALT Formula 20T 8 9 243
324. Bachtík Marek YC CERE 3 9 211
325. Záruba Vladimír JK Cheb 4 9 199
326. Stupka Jiří YC Kladno 2 9 187
327. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 13 9 185
328. Hodač Alois Chemička Ústí 7 9 152
328. Bačinová Olga Chemička Ústí 7 9 152
330. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 3 9 127
331. Petřík Martin YC Neratovice 10 9 097
332. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 8 875
333. Čajčík Karel YC Pardubice 14 8 857
334. Löwit Harry Císařská louka 8 8 725
335. Valdhansová Aneta ČYK 6 8 628
336. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 8 603
337. Fiala Matyáš Spolek Vodník 10 8 567
338. Staňa Ivo Baník Ostrava 10 8 555
339. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 8 554
340. Staniek Michal KJ Těrlicko 10 8 551
341. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 530
342. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 11 8 529
343. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 11 8 501
344. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 8 487
345. Bláha Martin JK Plzeň 11 8 483
346. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 1 8 412
347. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 8 318
348. Hájek Tomáš YC CERE 10 8 306
349. Maršálek Daniel LS Brno 13 8 270
350. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 8 8 261
351. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 7 8 222
352. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 8 188
353. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 11 8 178
354. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 8 152
355. Hrnčál Milan YC Pardubice 11 8 135
356. Hakl David LS Brno 11 8 112
357. Alexová Beata LS Brno 11 8 107
358. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 8 091
358. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 8 091
360. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 6 8 082
361. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 8 039
362. Bachtík Lukáš YC CERE 9 8 018
363. Olejníček Pavel ČYK 2 7 962
364. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 6 7 948
365. Staňová Justýna Baník Ostrava 8 7 924
366. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 7 800
367. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 8 7 786
368. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 16 7 731
369. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 7 648
370. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 4 7 609
371. Ott Adam YC Znojmo 6 7 552
372. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 7 534
373. Hasman Radim ASK Lovosice 4 7 529
373. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 7 529
375. Mojdl Ondřej ČYK 11 7 515
376. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 7 503
377. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 7 462
377. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 462
379. Šimáček Roman YC Kladno 11 7 431
380. Janča Jean-Baptiste LS Brno 12 7 400
381. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 395
382. Haken Vladimír WS Club VD 12 7 385
383. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 5 7 375
384. Machovský Jan ALT Vaurien 8 7 354
385. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 7 325
386. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 7 314
387. Fibinger Vratislav SK Halza 2 7 286
388. Schrollová Eva YC Písek 8 7 274
389. Janda Martin ASK Lovosice 4 7 174
390. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 7 156
391. Pinďáková Monika SK Štětí 1 7 081
392. Šedivý Bořek LS Brno 9 7 076
393. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 5 7 072
394. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 7 058
395. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 7 6 985
396. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 6 939
397. Hodačová Veronika YC Pardubice 11 6 880
398. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 861
398. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 861
400. Lux Vlastimil SC Testudo 3 6 857
401. Sanková Lenka VS Duchcov 8 6 839
402. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 6 6 818
402. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 6 818
404. Brožek Martin YC CERE 6 6 817
405. Vít Ladislav JK Plzeň 14 6 814
406. Bíba Jiří SK Halza 1 6 781
407. Petrovský Jan Jachtklub Brno 7 6 730
408. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 6 686
409. Fučikovský Jan JK Sokolov 7 6 637
410. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 6 522
411. Hrňa Jan YC Kovářov 3 6 506
412. Štamberg Jan FD Club UO 4 6 504
413. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 3 6 433
414. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 6 378
415. Maršík Karel Chemička Ústí 5 6 338
416. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 331
416. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
416. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
416. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 331
416. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
421. Landkammerová Jana YC Neratovice 2 6 326
422. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 274
423. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 6 265
424. Pexa Tomáš SC Testudo 2 6 233
424. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 233
426. Fiala Michal Spolek Vodník 11 6 220
427. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 6 186
428. Mráz Maxmilián ČYK 8 6 180
429. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 7 6 168
430. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
430. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
432. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 3 6 108
433. Pavlovský Marek LS Brno 2 6 089
434. Raška Marek ČWA 6 6 088
435. Šmídová Božena YC Neratovice 10 6 083
436. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 6 062
437. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 8 6 049
438. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 6 026
439. Pařízek Radim YC Bohemia 1 6 025
439. Vojta Richard YC Bohemia 1 6 025
439. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 025
439. Sasse Bruno YC Bohemia 1 6 025
439. Mirsky Andre YC Bohemia 1 6 025
439. Rovere Alfredo YC Bohemia 1 6 025
439. Tinoco Alexandre YC Bohemia 1 6 025
446. Dastych Petr ASK Lovosice 2 5 961
447. Činčera Marek JK Sokolov 6 5 947
448. Bauer Franta YC CERE 6 5 933
449. Ráža Tomáš VS Duchcov 6 5 869
450. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 5 822
451. Čulák Tomáš YC Neratovice 4 5 685
452. Hendrych Václav YC Doksy 6 5 671
453. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 3 5 666
454. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 7 5 657
455. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 5 656
456. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 5 613
457. Mikule Aleš SK Tři sestry 2 5 574
458. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 9 5 549
459. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 9 5 488
460. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 9 5 481
461. Hyk Jan YC ČSA 7 5 439
462. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 2 5 403
463. Soldátová Tina YC Písek 7 5 399
464. Machovská Ilona NYK & RS 5 5 345
465. Jindřichová Markéta JK Cheb 5 5 335
466. Král Karel JK Sokolov 7 5 327
467. Trňák Lukáš LS Kroměříž 13 5 283
468. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 5 282
469. Sokol Petr ALT Vaurien 1 5 276
469. Novák Petr LS Brno 1 5 276
471. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 5 268
472. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 7 5 247
473. Frohlich Denis YC Kladno 3 5 212
474. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 5 205
475. Ach-Hübner Otakar LS Brno 6 5 178
476. Šplíchal Jiří JK Plzeň 9 5 037
477. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 026
478. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 4 970
479. Riedel Jan VS Duchcov 6 4 958
480. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 4 937
481. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 922
482. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 3 4 916
483. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 2 4 843
484. Strejček Radim Sokol Palkovice 8 4 827
485. Kala ing. Roman YC Doksy 2 4 824
486. Vodáček Tomáš LS Brno 7 4 801
487. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 4 800
487. Bobek Pavel Baník Ostrava 1 4 800
489. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 799
490. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 4 775
491. Vašík Roman LS Brno 6 4 738
492. Alexová Michaela ALT Vaurien 8 4 693
493. Skála Pavel JK Cheb 3 4 692
494. Štamberg Zdeněk FD Club UO 6 4 685
494. Kopecký Josef FD Club UO 6 4 685
496. Jelínek Tomáš YC Kladno 12 4 671
497. Dominik Jiří Jachtklub Brno 5 4 648
498. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 4 4 645
499. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 4 625
500. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 4 623
501. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 4 541
502. Soukal Miloslav YC Neratovice 8 4 529
503. Švík František YC RODOP 1 4 525
503. Švihlík Martin YC RODOP 1 4 525
503. Buček Martin YC RODOP 1 4 525
503. Klement Pavel YC RODOP 1 4 525
507. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 510
508. Hrdina Patrik YC RODOP 5 4 491
509. Ehl Vladimír WS Club VD 11 4 462
510. Hieková Romana Chemička Ústí 5 4 457
511. Ďásek František JK Cheb 5 4 444
512. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 4 438
513. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 430
514. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 4 391
515. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 4 379
516. David Milan ALT FD 5 4 358
517. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
517. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
519. Teubner Zdeněk Císařská louka 2 4 333
520. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 10 4 304
521. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 7 4 267
522. Novák Adam YC Jezero Hlučín 11 4 266
523. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 4 4 249
524. Bauer Karel YC CERE 4 4 242
525. Bořek Stanislav JK ČZU 3 4 197
526. Audy Petr Jachtklub Brno 6 4 173
527. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 4 130
528. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 4 115
529. Klát Roman ALT Vaurien 4 4 105
530. Karhánek Jan YC SaS 3 4 104
531. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 063
532. Hartl Radim LS Brno 3 4 053
533. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 4 4 021
534. Kopecký Ivo FD Club UO 3 4 008
534. Alexa Miloš LS Brno 4 4 008
536. Struha Jan YC Neratovice 1 4 000
536. Landkammer Jan YC Neratovice 1 4 000
536. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 4 000
536. Struha Milan YC Neratovice 1 4 000
536. Jodas Jiří YC Neratovice 1 4 000
541. Rozsypal Pavel YC Bohemia 3 3 974
542. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 3 968
543. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 3 964
544. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 3 929
545. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 924
546. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 3 891
547. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 3 854
548. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 3 851
549. Háma Martin YC Doksy 1 3 817
550. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 3 784
551. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 3 743
552. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 2 3 721
553. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 3 698
554. Drvota Jaromir YC Kladno 7 3 657
555. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 2 3 635
555. Kraft Jiří VS Duchcov 2 3 635
557. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 3 617
558. Havlena Jiří YC CERE 6 3 603
559. Staněk Jan YC Doksy 11 3 560
560. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 549
561. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 3 529
562. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 3 511
563. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 3 478
564. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 3 477
565. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 8 3 467
566. Fialová Adéla ČYK 5 3 430
567. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 412
568. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 2 3 402
569. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 3 396
570. Holík Jiří SC Testudo 1 3 342
570. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 342
570. Ručka Tomáš YC Kladno 11 3 342
573. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 3 302
573. Hemelík Antonín ASK Lovosice 3 3 302
573. Hemelík Jan ASK Lovosice 3 3 302
576. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 289
577. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 2 3 281
578. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 3 276
578. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 3 276
578. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 3 3 276
578. Svoboda Pavel YC Kladno 8 3 276
582. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 5 3 271
583. Fišer Roman JK Královská 4 3 268
584. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 244
585. Voskovec Filip YC Kladno 1 3 226
586. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 3 221
587. Procházka Filip YC Neratovice 1 3 200
588. Dvořák Rudolf YC CERE 6 3 194
589. Kottová Karolína Fulcrum 1 3 166
590. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 7 3 126
591. Teubnerová Kateřina Císařská louka 2 3 118
592. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 3 060
593. Trusíková Hana LS Brno 2 3 043
594. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 3 028
595. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 5 3 025
596. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 021
597. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 3 019
598. Preibisch Richard 1 3 017
599. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 3 2 998
600. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 5 2 979
601. Sladký ml. Martin ČWA 4 2 954
602. Červený Martin JK Plzeň 8 2 950
603. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 946
604. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 943
605. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 932
606. Procházka Jan JK Plzeň 11 2 929
607. Polák Jiří VS Duchcov 3 2 906
608. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 4 2 900
609. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 891
610. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 865
611. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 831
612. Löwitová Olga Císařská louka 4 2 818
613. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 782
614. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 753
615. Bartošek Petr YC Znojmo 3 2 741
616. Švíková Kateřina YC CERE 4 2 735
617. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 2 719
618. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 716
619. Drncová Ivana JK Plzeň 7 2 709
620. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 8 2 705
621. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 689
622. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 674
623. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 2 658
624. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 649
625. Koláčný Rudolf ALT FB 7 2 628
626. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 621
627. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 3 2 618
628. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 617
629. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 610
630. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 606
631. Kučerová Martina Chemička Ústí 4 2 600
632. Fiala Martin YC Znojmo 3 2 599
633. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 7 2 591
634. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 2 2 588
635. Kršňák Jan VS Duchcov 6 2 552
636. Toth Martin ČWA 5 2 521
637. Blahuta Libor Baník Ostrava 5 2 520
638. Cejnar Aleš Císařská louka 2 2 515
639. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 2 502
640. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 5 2 490
641. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 482
642. Rečka Jiří 6 2 471
643. Soukup Aleš VS Duchcov 10 2 453
644. Peterka Miroslav YC Neratovice 2 2 440
645. Ochec Jan ČYK 3 2 437
646. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 2 434
647. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 430
648. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 2 421
649. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 2 415
650. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 412
650. Václavová Inna YK CERE Plzeň 1 2 412
652. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 2 406
653. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 5 2 397
654. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 2 382
655. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 2 369
656. Lindová Karolina YC Kladno 4 2 362
657. Ševčík Martin WS Club VD 7 2 342
658. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 314
659. Fetterle David YC Znojmo 1 2 312
660. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 2 298
661. Liczmanová Jana Baník Ostrava 4 2 296
662. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 2 288
663. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 265
664. Kolář Michal ASK Lovosice 2 2 263
664. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 2 263
666. Chaloupka Jiří ALT FD 2 2 247
667. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 2 215
668. Beneš Marian JK Slavia Havířov 3 2 203
668. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 3 2 203
670. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 2 186
671. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 140
672. Havelka Jakub ČYK 1 2 138
672. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 2 138
672. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 138
672. Horvath Vojtěch ČYK 1 2 138
676. Kaiser Ondřej YC Písek 4 2 128
677. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 2 110
678. Riedel Michal VS Duchcov 2 2 087
679. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 083
680. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 3 2 065
681. Stránská Lucie YC SaS 1 2 064
682. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 2 062
683. Čáp Jiří ČYK 6 2 053
684. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 3 2 042
684. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 2 042
686. Červenka Matouš JK Olomouc 5 2 037
687. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 2 019
688. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 1 996
689. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 1 987
690. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 983
691. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 3 1 954
692. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 1 945
693. Štěpánek Jiří VS Duchcov 3 1 942
694. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 4 1 935
695. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 3 1 924
696. Knorr Luděk VS Duchcov 2 1 907
697. Satranský Radek YC Pardubice 7 1 901
698. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 3 1 893
699. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 1 887
700. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 3 1 869
701. Fantová Klára LS Brno 1 1 864
702. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 863
703. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 1 855
704. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 846
705. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 845
706. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 831
707. Heneš David JK Olomouc 1 1 813
708. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 810
709. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 3 1 793
709. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 1 793
709. Škola Jan Lokomotiva Cheb 2 1 793
712. Holotík Miroslav LS Kroměříž 3 1 781
713. Chlup Jan YC Dyje 3 1 760
714. Jurečka Pavel Císařská louka 3 1 751
715. Kulhánková Nikita ČYK 4 1 730
716. Suchomel Jiří Spartak Modřany 1 1 728
717. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 1 726
718. Kotek Ota JK Staré Splavy 2 1 723
719. Mayerbergová Ilona LS Brno 2 1 720
720. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 1 717
721. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 712
722. Polidarová Marketa JK Cheb 2 1 709
723. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 702
723. Kir Milan IWS Club Nechra 2 1 702
725. Šperka Petr Jachtklub Brno 1 1 663
725. Novák Aleš YC Kovářov 1 1 663
725. Martinka Jiří YC RODOP 1 1 663
728. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 625
729. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 1 620
730. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
730. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
732. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 1 608
732. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
732. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
735. Teubnerová Anna ČYK 4 1 584
736. Marek Jan A.N.V. 1 1 574
737. Rešl Pavel VS Duchcov 3 1 568
738. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 551
739. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 547
740. Alexa David LS Brno 2 1 543
741. Killarová Marie Baník Ostrava 1 1 540
742. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 5 1 523
743. Novohradský Filip YC Pardubice 4 1 519
744. Dostálová Vlasta YC Pardubice 2 1 511
745. Kantor František LS Brno 1 1 497
746. Knorr Petr VS Duchcov 2 1 493
747. Matějková Adéla VS Duchcov 5 1 441
748. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 434
749. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 427
750. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 425
751. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 1 385
751. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
751. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
751. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 385
751. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 385
751. Štěch Stanislav JK Královská 2 1 385
757. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 380
757. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 1 380
759. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 365
759. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 365
761. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 356
761. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 356
761. Chodura Leopold ČYK 2 1 356
764. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 334
765. Čermák Josef YC Neratovice 3 1 331
766. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 1 326
767. Jurečka Šimon Císařská louka 2 1 308
767. Fanta Matěj LS Brno 2 1 308
769. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 296
770. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 2 1 289
771. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 3 1 288
772. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 281
773. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 261
774. Novotný Tomáš SK Štětí 1 1 247
775. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 4 1 224
776. Pastor Petr ČYK 1 1 212
776. Kalčevová Jana ČYK 1 1 212
776. Kubiš Petr ČYK 1 1 212
779. Korčík Lukáš Baník Ostrava 3 1 211
780. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 1 206
781. Staník Antonín YC Velké Dářko 2 1 202
782. Němec Milan KJ Těrlicko 3 1 189
783. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
783. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
785. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 3 1 178
786. Novotný Martin Slavoj Hluboká 3 1 160
787. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
788. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 1 157
788. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 157
790. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 1 147
791. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 142
792. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 141
793. Vašutová Erika ČYK 2 1 128
794. Bidlová Jitka LS Brno 1 1 108
795. Cvachová Aneta Spartak Modřany 5 1 105
796. Cvach Marek Spartak Modřany 5 1 102
797. Resch Radko ČYK 4 1 097
798. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 1 091
799. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 4 1 072
800. Šafář Jan ALT Tornado 1 1 069
801. Divinec Branislav ČYK 1 1 063
802. Kupská Markéta LS Brno 1 1 055
803. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 3 1 049
804. Hůla Miloš ČYK 2 1 032
805. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 1 030
806. Boboš David YC Znojmo 1 1 024
807. Soukup Jiří JK Královská 3 1 002
808. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 999
809. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 980
810. Makrlík Dušan JK Klatovy 6 976
811. Touval Jan ČWA 2 974
812. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 970
813. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 960
814. Horký Adam ČWA 1 946
815. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 943
816. Červený Filip JK Plzeň 4 931
817. Krsička Martin YC CERE 2 919
818. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 913
818. Heger David ALT Laser 1 913
820. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 904
821. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 903
822. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 892
823. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 890
823. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 890
825. Tyllová Petra JK Královská 1 874
826. Trčka Miroslav Baník Most 3 853
827. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 841
828. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 839
829. Teubnerová Anna Císařská louka 2 838
830. Vávra Aleš JK Královská 3 836
830. Vávra Jaroslav JK Královská 3 836
832. Hájek Libor JK Cheb 4 830
833. Karhánek Jiří YC SaS 1 823
834. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 816
835. Šula Martin A.N.V. 1 815
836. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 3 808
836. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 3 808
836. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 808
839. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 1 804
840. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 782
841. Indrák Václav Sokol Tovačov 3 775
842. Chmelová Anna Císařská louka 2 762
843. Slabý Jan JK Královská 3 750
844. Celá Barbora YC Znojmo 1 721
844. Bradáč Roman YC Znojmo 1 721
846. Červená Martina JK Plzeň 2 713
847. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 712
848. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 703
848. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 703
850. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 3 678
850. Morávek Roman ČWA 1 678
852. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 672
852. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 672
852. Huková Tereza LS Brno 1 672
855. Dlabač Libor JK Klatovy 1 670
856. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 2 669
857. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 668
858. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 654
859. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 639
860. Blecha Vladimír JK Královská 2 633
861. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 624
862. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 612
863. Havelka Pavel YC Pardubice 1 609
864. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 606
864. Šplíchal Marek JK Plzeň 4 606
864. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 3 606
864. Bidlo Jakub PS Eletrika 2 606
864. Toušek Vlastimil YC ČSA 2 606
869. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 2 600
870. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 595
871. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 594
872. Wolk Roland LS Brno 1 587
873. Pytloun Jan Jk Hrádek n. Nisou 1 578
874. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 555
875. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 554
876. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 1 541
876. Páleníček Milan YC Kladno 1 541
878. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 1 540
879. Hrbatik Miloš ČYK 3 525
880. Šindelířová Eliška YC Dvořiště-Lišov 1 516
881. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 511
882. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
882. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
882. Gardlík Marek SK Lomazice 1 505
882. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 505
882. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 505
882. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 505
888. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 499
889. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 496
890. Dědič Daniel JK Staré Splavy 1 493
890. Dědič Roman JK Staré Splavy 1 493
892. Davídek Zdeněk ČYK 2 491
893. Rathouský Jiří JK Královská 3 483
894. Fišer Roman JK Královská 1 481
894. Sedlařík David LS Kroměříž 1 481
896. Novák Jaroslav YC Doksy 1 477
896. Pitelka Martin JK Staré Splavy 1 477
896. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 477
896. Gebhart Antonin JK Cheb 1 477
900. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 476
901. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 1 475
902. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 453
903. Hradecký Jaromír JK Královská 1 427
904. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 426
905. Dražková Zdena JK Královská 1 423
906. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 1 420
907. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
907. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 404
907. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
907. Flösslerová Michaela LS Brno 2 404
907. Pešek Vítězslav LS Brno 2 404
907. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
907. Piherová Vlasta YC SaS 1 404
907. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 404
907. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 404
907. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 404
917. Wehrenbergová Anna YC Kladno 1 402
918. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 2 378
919. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 356
920. Mičánek Lukáš LS Brno 1 331
921. Hubáček Jan LS Kroměříž 1 318
922. Burdová Michaela ČYK 1 309
922. Nápravníková Barbora ČYK 1 309
924. Podlenová Šárka ČYK 1 305
925. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 303
925. Laštovka Milan JK Plzeň 2 303
925. Ministr Jan Baník Ostrava 1 303
925. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 303
925. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 303
930. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 1 277
930. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 277
930. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
930. Soukupová Karolína JK Královská 1 277
934. Janatka Jan Císařská louka 1 266
934. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 266
934. Chromý Jan JK Černá v Pošumaví 1 266
937. Myška Filip IWS Club Nechra 3 261
938. Rešl Matěj VS Duchcov 1 252
939. Jelínek Jiří Císařská louka 1 249
940. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 242
941. Hradec František Císařská louka 1 234
942. Káňová Vendula ČYK 1 226
942. Paul Tomáš YC Kovářov 1 226
944. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 204
945. Postl Michal Koh-i-noor ČB 1 202
945. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
945. Černý Václav JK Klatovy 1 202
945. Švarc Roman JK Staré Splavy 1 202
945. Ministrová Marie Baník Ostrava 2 202
945. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 202
951. Mika Radek ČWA 2 198
951. Viták František JK Plzeň 1 198
953. Malý Zdeněk jn. JK Královská 1 195
954. Hartl Jan Císařská louka 1 189
954. Klabík Josef Císařská louka 1 189
954. Čápová Pavla Císařská louka 1 189
957. Bucha Bohumil Baník Most 1 188
958. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 180
959. Horal Jan Císařská louka 1 176
960. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 159
961. Hajný Jiří Baník Most 1 142
961. Pinc Tomáš Baník Most 1 142
961. Noháč Radek Baník Most 1 142
964. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 1 122
965. Bárta Jan JK Královská 1 107
966. Hrabal Karel Císařská louka 1 101
966. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 1 101
966. Handl Erich YC Kladno 2 101
966. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 101
966. Samec Jakub YC DIM Bezdrev 1 101
966. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 101
966. Samcová Blažena YC DIM Bezdrev 1 101
966. Samcová Kareřina YC DIM Bezdrev 1 101
966. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
966. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 101
976. Krejča Filip JK Olomouc 1 0
976. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 0
976. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 0
976. Motz Daniel ČWA 1 0
976. Holý Marek ČWA 1 0
976. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ