POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2010




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 992 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 29 152 091
2. Maier Michael YCR Roudnice 20 107 233
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 13 102 053
4. Roček Roman YC Neratovice 21 81 896
5. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 17 81 601
6. Bezděk David Jachtklub Brno 23 80 782
7. Kubový Martin JK Toušeň 12 76 875
8. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 18 72 912
9. Křížek David Lokomotiva Plzeň 20 71 745
10. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 70 952
11. Audyová Markéta Jachtklub Brno 14 67 581
12. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 66 478
13. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 64 714
14. Vacula Martin JK Staré Splavy 22 64 231
15. Cejnar Lukáš YC CERE 15 64 133
16. Kořanová Johana YC Neratovice 18 63 932
17. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 23 61 342
18. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 61 258
19. Mareček Šimon Jachtklub Brno 22 60 883
20. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 19 59 098
21. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 58 012
22. Kořan Petr YC Neratovice 19 57 295
23. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 56 906
24. Novotný Štěpán JK Cheb 15 56 836
25. Štruncová Michaela YC Neratovice 20 56 645
25. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 20 56 645
27. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 55 193
28. Fiala Petr YC Neratovice 14 55 030
29. Vinkl Daniel YC Kladno 22 53 523
30. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 17 52 214
31. Rybáček Josef YC Doksy 15 51 902
32. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 51 725
33. Kvasnik Milan YC Neratovice 17 51 430
34. Outrata Jiří JK Toušeň 17 51 001
35. Slíva Jakub YC Nechranice 10 50 536
36. Plecitý Martin JK Toušeň 17 50 378
37. Rozsypal Jakub JK Olomouc 21 50 300
38. Lejhanec Filip YC Pardubice 15 50 132
39. Rozsypal Martin JK Olomouc 23 49 423
40. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 49 122
41. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 48 587
42. Moucha Pavel YC Doksy 21 47 879
43. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 47 580
44. Kafka Richard YC Velké Dářko 20 47 111
45. Kilarová Marie Baník Ostrava 26 46 858
46. Karas Tomáš Jachtklub Brno 17 46 140
47. Cejnar Matyáš YC CERE 15 46 072
48. Havel Filip YC Neratovice 20 45 961
49. Kmenta Martin Jachtklub Brno 27 45 041
50. Koštýř Michal YC CERE 23 44 049
51. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 14 43 078
52. Nápravník Jakub ČYK 16 42 486
53. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 42 175
54. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 42 107
55. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 17 42 069
55. Svoboda Lukáš YC Neratovice 17 42 069
57. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 25 41 666
58. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 41 208
59. Hájek Daniel YC CERE 16 40 827
60. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 40 455
61. Živná Veronika YC CERE 23 39 249
62. Lidařík Rudolf YC LS Brno 13 39 219
63. Šmídová Petra KJ Těrlicko 11 38 695
64. Daněk Michal LS Kroměříž 23 37 777
65. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 37 522
66. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 37 430
67. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 14 37 426
68. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 12 37 279
69. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 35 911
70. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 10 35 674
71. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 35 553
72. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 361
73. Kuthan Martin YC Neratovice 10 35 329
74. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 35 130
75. Blatecký David Jachtklub Brno 8 35 078
76. Lambl Vojtěch YC Neratovice 18 34 340
77. Satoránský Pavel SK Tři sestry 8 33 815
78. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 20 33 599
79. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 33 194
80. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 32 794
81. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 32 789
82. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 32 173
83. Utíkal Petr JK Olomouc 14 32 095
84. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 11 31 506
85. Sklenář Petr YC Neratovice 9 31 190
86. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 31 144
87. Mika Radek YC SaS 16 31 089
88. Janderová Klára YC SaS 18 30 897
89. Kliment Michal YC Neratovice 19 30 371
90. Hýža Jiří Jachtklub Brno 10 30 325
91. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
91. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
93. Dvořák Ota YC CERE 20 29 449
94. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 29 378
95. Vychová Zuzana YC Neratovice 18 28 519
96. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 28 327
97. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 28 245
98. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 4 28 124
99. Mareček Josef JK Staré Splavy 17 27 512
100. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 27 507
101. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 16 27 285
102. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 15 27 157
103. Stoklásek Petr SK Tři sestry 6 27 060
104. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 26 814
105. Hrubý Pavel ČWA 12 26 480
106. Vinkl Petr YC Kladno 14 26 312
107. Hykrda Jan Jachtklub Brno 10 26 221
108. Audy Dan Jachtklub Brno 9 26 050
109. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 8 26 045
110. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 25 985
111. Babický Roman JK Česká Lípa 13 25 951
112. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 25 25 928
113. Mendík Jan JK Staré Splavy 11 25 671
114. Košvica Jakub YC LS Brno 16 25 276
115. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 13 25 191
116. Zanker Zbyněk SK Štětí 8 24 992
117. Ploner Jan ČYK 13 24 924
118. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 14 24 892
119. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 24 810
120. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 24 771
121. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 8 24 715
122. Cejnar Tomáš YC CERE 12 24 573
123. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 24 438
124. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 16 24 389
125. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 15 24 348
126. Harcuba Petr JK Staré Splavy 14 23 862
127. Burdová Michaela YC SaS 14 23 776
128. Podhorec Štefan YC Kladno 14 23 758
129. Rott Jan JK Plzeň 10 23 566
130. Valouch Libor JK Olomouc 14 23 270
131. Štrunc Jan YC Neratovice 16 23 174
132. Seidl Šimon YC LS Brno 14 23 130
133. Valdhansová Klára ČYK 14 23 119
134. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 8 23 041
134. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 8 23 041
136. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 009
137. Vrána Petr TJ Rapid Brno 12 22 958
138. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 22 772
139. Pavliš Jiří YC Kovářov 8 22 579
140. Hálová Kateřina JK Toušeň 17 22 557
141. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 9 22 507
142. Chudějová Hana YC Neratovice 12 22 242
142. Konopík Matěj Jachtklub Brno 13 22 242
144. Stránská Lucie VS Duchcov 9 22 215
145. Štěrba Igor YC Znojmo 11 22 166
146. Nuc Mario JK Plzeň 18 22 109
147. Trčka Martin Baník Most 9 22 033
148. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 21 845
149. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 15 21 804
150. Kořanová Michaela YC Neratovice 11 21 299
151. Lejhanec David YC Pardubice 13 21 246
152. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 21 014
153. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 12 20 761
154. Pinďák Josef SK Štětí 6 20 552
155. Němec Jiří Slavoj Hluboká 19 20 492
155. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 19 20 492
157. Doležal Tomáš SK Tři sestry 5 20 454
158. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 20 392
159. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 20 379
160. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 20 378
161. Slívová Jana YC Nechranice 8 20 333
162. Tkadlec Viktor JK Toušeň 4 20 246
163. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 20 150
164. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 20 136
165. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 20 108
166. Nápravníková Barbora YC SaS 14 20 104
167. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 20 060
168. Jochovič Josef YC Neratovice 13 19 962
169. Zíta Tomáš ČYK 21 19 877
170. Slíva Martin ČWA 7 19 857
171. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 10 19 758
172. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 19 694
173. Valouch Vlastimil JK Olomouc 15 19 682
174. Haubold Petr Delfín Jablonec 13 19 639
175. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 19 628
176. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 8 19 613
177. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 19 19 566
178. Jebavý Vít YC Neratovice 11 19 550
178. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 19 550
180. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 19 128
180. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 11 19 128
182. Jurečka Matěj ČYK 18 19 116
183. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 16 19 084
184. Maršík Karel Chemička Ústí 15 19 014
185. Zárubová Michaela JK Cheb 11 18 963
186. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 11 18 867
187. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 18 859
188. Keblová Lucie ČYK 17 18 572
189. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 492
190. Huk Václav YC LS Brno 15 18 465
191. Hodač Alois Chemička Ústí 14 18 304
192. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 7 18 298
193. Korych Pavel YC Kladno 9 18 144
194. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 18 102
195. Jedlička Jan YC Neratovice 16 17 994
196. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 17 848
197. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 17 567
198. Kozelský Jakub YC Markop FL 6 17 416
199. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 17 184
200. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 17 154
201. Smutná Veronika JK Staré Splavy 8 17 093
202. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 17 055
203. Kuchař Jan YC CERE 8 16 987
204. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 6 16 955
205. Škoda Michal YC Neratovice 16 16 829
206. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 16 801
207. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 12 16 701
208. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 16 616
209. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 10 16 615
209. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 10 16 615
211. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 15 16 558
212. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 16 535
213. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 16 498
214. Procházka Jan YC Znojmo 9 16 444
215. Vašík Martin YC LS Brno 13 16 437
216. Hýža Petr Jachtklub Brno 9 16 200
217. Zima Tomáš YC Kladno 4 16 184
218. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 11 16 107
219. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 15 16 033
220. Hrubý Jiří SK Štětí 5 16 011
221. Dumek Petr YC Kotva Pha 12 15 890
222. Nováková Ludmila YC LS Brno 13 15 838
223. Čermák Petr YC Kladno 11 15 778
224. Kotek Kamil JK Staré Splavy 9 15 772
225. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 15 519
226. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 6 15 390
226. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 15 390
228. Drahorád Petr JK Cheb 6 15 230
229. Hlavsa Tomáš ALT Laser 10 15 213
230. Culek Jindřich YC Kotva Pha 13 15 110
231. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 15 058
232. Altman Jiří Císařská louka 9 14 866
233. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 14 850
234. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 14 829
235. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 14 736
236. Chyťová Marcela YC LS Brno 5 14 665
237. Marečková Lucie Jachtklub Brno 17 14 595
238. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 18 14 539
239. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 14 458
240. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 14 283
241. Houdek Roman YC LS Brno 5 14 255
242. Vacula Karel YC Znojmo 12 14 039
243. Neumann Lukáš YC RODOP 5 14 020
244. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 895
245. Korvas Filip ČYK 14 13 875
246. Šimek Karel Slavoj Hluboká 8 13 871
247. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 847
248. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 23 13 823
249. Vlachová Veronika YC Neratovice 8 13 749
250. Fanta Miroslav YC LS Brno 7 13 738
251. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 13 674
252. Podhorec Štefan YC Kladno 7 13 659
253. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 607
254. Sivá Helena Slavoj Hluboká 10 13 456
255. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 11 13 398
255. Ottová Hana Sokol Tovačov 6 13 398
257. Kulík Martin YC RODOP 4 13 342
257. Peibischová Monika 4 13 342
259. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 13 308
260. Brožek Pavel SC Testudo 5 13 211
260. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 5 13 211
262. Červinka Vít SK Halza 2 13 166
262. Třeček Zdeněk SK Halza 2 13 166
262. Filip Martin SK Halza 2 13 166
265. Štamberg Jan FD Club UO 8 13 008
266. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 8 13 002
267. Kašpar Antonín YC CERE 4 12 781
268. Vallová Anna YC LS Brno 9 12 734
269. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 12 642
270. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 12 600
271. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 553
272. Štursová Lucie ČYK 16 12 546
272. Novotný Václav JK Cheb 6 12 546
274. Čuláková Adéla YC Neratovice 14 12 441
275. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 6 12 426
276. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 12 406
277. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 14 12 298
278. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 12 291
279. Stejskal Max YC Neratovice 11 12 247
280. Maršálková Blanka YC LS Brno 16 12 244
281. Ott Stanislav YC Znojmo 5 11 811
282. Daniel Jakub YC Neratovice 5 11 731
283. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 13 11 667
284. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 8 11 637
285. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 9 11 626
286. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 11 562
287. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 11 550
288. Jarošová Natálie ČYK 18 11 400
289. Lachner Vít YC Neratovice 4 11 355
290. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 11 311
291. Horáček Marek LS Kroměříž 6 11 302
292. Záluský Kamil YC Nechranice 5 11 258
293. Zíma Jakub ČWA 7 11 175
294. Hudec Václav YC Neratovice 9 11 152
295. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 11 139
296. Skála David ČYK 13 11 078
297. Šenkýř Ivan YC Neratovice 3 11 003
298. Fousek Filip ALT Tornado 6 10 862
299. Vacula Jan YC Znojmo 10 10 758
300. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 10 698
301. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 9 10 669
302. Indrák Jiří Sokol Tovačov 6 10 596
303. Hartmann Pavel ČWA 14 10 584
304. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 10 520
305. Knorrová Barbora VS Duchcov 11 10 504
306. Němec Vojtěch ČYK 6 10 462
307. Doležal Tomáš ČYK 8 10 312
308. Vacula Karel YC Znojmo 11 10 307
309. Žila Jiří Slavoj Hluboká 13 10 296
310. Polidar Martin JK Cheb 9 10 295
311. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 10 266
312. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 10 155
313. Pokoš Radim VS Duchcov 12 10 140
314. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 7 10 049
314. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 7 10 049
316. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 047
317. Prokopec Petr YC Pardubice 7 10 041
318. Hájek Jakub JK Staré Splavy 5 10 034
319. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 8 9 884
320. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 9 875
321. Snopek Martin Slavoj Hluboká 13 9 832
322. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 9 825
323. Mouchová Karolína YC Doksy 14 9 808
324. Kittler Jan YC LS Brno 6 9 730
324. Musil Tomáš YC RODOP 4 9 730
326. Podzimek Antonín ČYK 7 9 663
327. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 12 9 533
328. Štamberg Zdeněk FD Club UO 12 9 370
328. Kopecký Josef FD Club UO 12 9 370
330. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 3 9 327
331. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 9 298
332. Uher Ondřej ALT Formula 20T 8 9 243
333. Bachtík Marek YC CERE 3 9 211
334. Záruba Vladimír JK Cheb 4 9 199
335. Stupka Jiří YC Kladno 2 9 187
336. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 13 9 185
337. Bačinová Olga Chemička Ústí 7 9 152
338. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 3 9 127
339. Petřík Martin YC Neratovice 10 9 097
340. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 8 875
341. Čajčík Karel YC Pardubice 14 8 857
342. Löwit Harry Císařská louka 8 8 725
343. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 8 603
344. Fiala Matyáš Spolek Vodník 10 8 567
345. Staňa Ivo Baník Ostrava 10 8 555
346. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 8 554
347. Staniek Michal KJ Těrlicko 10 8 551
348. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 530
349. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 11 8 529
350. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 11 8 501
351. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 12 8 487
352. Bláha Martin JK Plzeň 11 8 483
353. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 1 8 412
354. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 8 318
355. Hájek Tomáš YC CERE 10 8 306
356. Maršálek Daniel YC LS Brno 13 8 270
357. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 8 8 261
358. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 7 8 222
359. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 8 188
360. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 11 8 178
361. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 8 152
362. Hrnčál Milan YC Pardubice 11 8 135
363. Hakl David YC LS Brno 11 8 112
364. Alexová Beata YC LS Brno 11 8 107
365. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 8 091
365. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 8 091
367. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 6 8 082
368. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 8 039
369. Bachtík Lukáš YC CERE 9 8 018
370. Kopecký Ivo FD Club UO 6 8 016
371. Olejníček Pavel ČYK 2 7 962
372. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 6 7 948
373. Staňová Justýna Baník Ostrava 8 7 924
374. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 7 800
375. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 8 7 786
376. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 16 7 731
377. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 7 648
378. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 4 7 609
379. Ott Adam YC Znojmo 6 7 552
380. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 7 534
381. Hasman Radim ASK Lovosice 4 7 529
381. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 7 529
383. Mojdl Ondřej ČYK 11 7 515
384. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 9 7 503
385. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 462
385. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 7 462
387. Šimáček Roman YC Kladno 11 7 431
388. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 12 7 400
389. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 395
390. Haken Vladimír WS Club VD 12 7 385
391. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 5 7 375
392. Machovský Jan ALT Vaurien 8 7 354
393. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 7 325
394. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 7 314
395. Fibinger Vratislav SK Halza 2 7 286
396. Schrollová Eva YC Písek 8 7 274
397. Janda Martin ASK Lovosice 4 7 174
398. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 7 156
399. Pinďáková Monika SK Štětí 1 7 081
400. Šedivý Bořek YC LS Brno 9 7 076
401. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 5 7 072
402. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 7 058
403. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 7 6 985
404. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 6 939
405. Hodačová Veronika YC Pardubice 11 6 880
406. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 861
406. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 861
408. Lux Vlastimil SC Testudo 3 6 857
409. Sanková Lenka VS Duchcov 8 6 839
410. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 6 818
410. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 6 6 818
412. Brožek Martin YC CERE 6 6 817
413. Vít Ladislav JK Plzeň 14 6 814
414. Bíba Jiří SK Halza 1 6 781
415. Petrovský Jan Jachtklub Brno 7 6 730
416. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 6 686
417. Fučikovský Jan JK Sokolov 7 6 637
418. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 6 522
419. Hrňa Jan YC Kovářov 3 6 506
420. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 3 6 433
421. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 6 378
422. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
422. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
422. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 331
422. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 331
422. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
427. Landkammerová Jana YC Neratovice 2 6 326
428. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 274
429. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 6 265
430. Pexa Tomáš SC Testudo 2 6 233
430. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 233
432. Fiala Michal Spolek Vodník 11 6 220
433. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 6 186
434. Mráz Maxmilián ČYK 8 6 180
435. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 7 6 168
436. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
436. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
438. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 3 6 108
439. Pavlovský Marek YC LS Brno 2 6 089
440. Raška Marek ČWA 6 6 088
441. Šmídová Božena YC Neratovice 10 6 083
442. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 6 062
443. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 8 6 049
444. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 6 026
445. Pařízek Radim YC Bohemia 1 6 025
445. Tinoco Alexandre YC Bohemia 1 6 025
445. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 025
445. Vojta Richard YC Bohemia 1 6 025
445. Sasse Bruno YC Bohemia 1 6 025
445. Mirsky Andre YC Bohemia 1 6 025
445. Rovere Alfredo YC Bohemia 1 6 025
452. Dastych Petr ASK Lovosice 2 5 961
453. Činčera Marek JK Sokolov 6 5 947
454. Bauer Franta YC CERE 6 5 933
455. Ráža Tomáš VS Duchcov 6 5 869
456. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 5 822
457. Čulák Tomáš YC Neratovice 4 5 685
458. Hendrych Václav YC Doksy 6 5 671
459. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 3 5 666
460. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 7 5 657
461. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 5 656
462. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 10 5 639
463. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 5 613
464. Mikule Aleš SK Tři sestry 2 5 574
465. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 9 5 549
466. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 9 5 488
467. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 9 5 481
468. Hyk Jan YC ČSA 7 5 439
469. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 2 5 403
470. Soldátová Tina YC Písek 7 5 399
471. Machovská Ilona NYK & RS 5 5 345
472. Jindřichová Markéta JK Cheb 5 5 335
473. Král Karel JK Sokolov 7 5 327
474. Trňák Lukáš LS Kroměříž 13 5 283
475. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 5 282
476. Novák Petr YC LS Brno 1 5 276
476. Sokol Petr ALT Vaurien 1 5 276
478. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 5 268
479. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 7 5 247
480. Spurný Kryštof ČYK 7 5 215
481. Frohlich Denis YC Kladno 3 5 212
482. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 5 205
483. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 6 5 178
484. Šplíchal Jiří JK Plzeň 9 5 037
485. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 026
486. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 4 970
487. Riedel Jan VS Duchcov 6 4 958
488. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 4 937
489. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 922
490. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 3 4 916
491. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 2 4 843
492. Strejček Radim Sokol Palkovice 8 4 827
493. Kala ing. Roman YC Doksy 2 4 824
494. Vodáček Tomáš YC LS Brno 7 4 801
495. Bobek Pavel Baník Ostrava 1 4 800
495. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 4 800
497. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 799
498. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 4 775
499. Vašík Roman YC LS Brno 6 4 738
500. Alexová Michaela ALT Vaurien 8 4 693
501. Skála Pavel JK Cheb 3 4 692
502. Jelínek Tomáš YC Kladno 12 4 671
503. Dominik Jiří Jachtklub Brno 5 4 648
504. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 4 4 645
505. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 4 625
506. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 4 623
507. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 4 541
508. Soukal Miloslav YC Neratovice 8 4 529
509. Klement Pavel YC RODOP 1 4 525
509. Buček Martin YC RODOP 1 4 525
509. Švík František YC RODOP 1 4 525
509. Švihlík Martin YC RODOP 1 4 525
513. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 510
514. Hrdina Patrik YC RODOP 5 4 491
515. Ehl Vladimír WS Club VD 11 4 462
516. Hieková Romana Chemička Ústí 5 4 457
517. Ďásek František JK Cheb 5 4 444
518. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 4 438
519. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 430
520. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 4 391
521. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 4 379
522. David Milan ALT FD 5 4 358
523. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
523. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
525. Teubner Zdeněk Císařská louka 2 4 333
526. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 10 4 304
527. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 7 4 267
528. Novák Adam YC Jezero Hlučín 11 4 266
529. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 4 4 249
530. Bauer Karel YC CERE 4 4 242
531. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 4 220
532. Bořek Stanislav JK ČZU 3 4 197
533. Audy Petr Jachtklub Brno 6 4 173
534. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 4 130
535. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 4 115
536. Klát Roman ALT Vaurien 4 4 105
537. Karhánek Jan YC SaS 3 4 104
538. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 063
539. Hartl Radim YC LS Brno 3 4 053
540. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 4 4 021
541. Alexa Miloš YC LS Brno 4 4 008
542. Jodas Jiří YC Neratovice 1 4 000
542. Struha Milan YC Neratovice 1 4 000
542. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 4 000
542. Landkammer Jan YC Neratovice 1 4 000
542. Struha Jan YC Neratovice 1 4 000
547. Rozsypal Pavel YC Bohemia 3 3 974
548. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 3 968
549. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 3 964
550. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 3 929
551. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 924
552. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 3 891
553. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 3 854
554. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 3 851
555. Háma Martin YC Doksy 1 3 817
556. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 3 784
557. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 8 3 765
558. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 3 743
559. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 2 3 721
560. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 3 698
561. Drvota Jaromir YC Kladno 7 3 657
562. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 2 3 635
562. Kraft Jiří VS Duchcov 2 3 635
564. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 3 617
565. Havlena Jiří YC CERE 6 3 603
566. Staněk Jan YC Doksy 11 3 560
567. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 549
568. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 3 529
569. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 3 511
570. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 3 478
571. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 3 477
572. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 8 3 467
573. Fialová Adéla ČYK 5 3 430
574. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 412
575. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 2 3 402
576. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 3 396
577. Ručka Tomáš YC Kladno 11 3 342
577. Holík Jiří SC Testudo 1 3 342
577. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 342
580. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 3 302
580. Hemelík Antonín ASK Lovosice 3 3 302
580. Hemelík Jan ASK Lovosice 3 3 302
583. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 289
584. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 2 3 281
585. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 3 276
585. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 3 276
585. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 3 3 276
585. Svoboda Pavel YC Kladno 8 3 276
589. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 5 3 271
590. Fišer Roman JK Královská 4 3 268
591. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 244
592. Voskovec Filip YC Kladno 1 3 226
593. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 3 221
594. Procházka Filip YC Neratovice 1 3 200
595. Dvořák Rudolf YC CERE 6 3 194
596. Kottová Karolína Fulcrum 1 3 166
597. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 7 3 126
598. Teubnerová Kateřina Císařská louka 2 3 118
599. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 3 060
600. Trusíková Hana YC LS Brno 2 3 043
601. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 3 028
602. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 5 3 025
603. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 021
604. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 3 019
605. Preibisch Richard 1 3 017
606. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 3 2 998
607. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 5 2 979
608. Sladký ml. Martin ČWA 4 2 954
609. Červený Martin JK Plzeň 8 2 950
610. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 946
611. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 943
612. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 932
613. Procházka Jan JK Plzeň 11 2 929
614. Polák Jiří VS Duchcov 3 2 906
615. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 4 2 900
616. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 891
617. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 865
618. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 831
619. Löwitová Olga Císařská louka 4 2 818
620. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 782
621. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 753
622. Bartošek Petr YC Znojmo 3 2 741
623. Švíková Kateřina YC CERE 4 2 735
624. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 2 719
625. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 716
626. Drncová Ivana JK Plzeň 7 2 709
627. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 8 2 705
628. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 689
629. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 674
630. Čermák Josef YC Neratovice 6 2 662
631. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 2 658
632. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 649
633. Koláčný Rudolf ALT FB 7 2 628
634. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 621
635. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 3 2 618
636. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 617
637. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 610
638. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 606
639. Kučerová Martina Chemička Ústí 4 2 600
640. Fiala Martin YC Znojmo 3 2 599
641. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 7 2 591
642. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 2 2 588
643. Kršňák Jan VS Duchcov 6 2 552
644. Toth Martin ČWA 5 2 521
645. Blahuta Libor Baník Ostrava 5 2 520
646. Cejnar Aleš Císařská louka 2 2 515
647. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 2 502
648. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 5 2 490
649. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 482
650. Rečka Jiří 6 2 471
651. Soukup Aleš VS Duchcov 10 2 453
652. Peterka Miroslav YC Neratovice 2 2 440
653. Ochec Jan ČYK 3 2 437
654. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 2 434
655. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 430
656. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 2 421
657. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 2 415
658. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 412
658. Václavová Inna YK CERE Plzeň 1 2 412
660. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 2 406
661. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 5 2 397
662. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 2 382
663. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 2 369
664. Lindová Karolina YC Kladno 4 2 362
665. Ševčík Martin WS Club VD 7 2 342
666. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 314
667. Fetterle David YC Znojmo 1 2 312
668. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 2 298
669. Liczmanová Jana Baník Ostrava 4 2 296
670. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 2 288
671. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 265
672. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 2 263
672. Kolář Michal ASK Lovosice 2 2 263
674. Chaloupka Jiří ALT FD 2 2 247
675. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 2 215
676. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 3 2 203
676. Beneš Marian JK Slavia Havířov 3 2 203
678. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 2 186
679. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 140
680. Havelka Jakub ČYK 1 2 138
680. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 2 138
680. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 138
680. Horvath Vojtěch ČYK 1 2 138
684. Kaiser Ondřej YC Písek 4 2 128
685. Riedel Michal VS Duchcov 2 2 087
686. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 083
687. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 3 2 065
688. Stránská Lucie YC SaS 1 2 064
689. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 2 062
690. Čáp Jiří ČYK 6 2 053
691. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 2 042
691. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 3 2 042
693. Červenka Matouš JK Olomouc 5 2 037
694. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 2 019
695. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 1 996
696. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 1 987
697. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 983
698. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 3 1 954
699. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 1 945
700. Štěpánek Jiří VS Duchcov 3 1 942
701. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 4 1 935
702. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 3 1 924
703. Knorr Luděk VS Duchcov 2 1 907
704. Satranský Radek YC Pardubice 7 1 901
705. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 3 1 893
706. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 1 887
707. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 3 1 869
708. Fantová Klára YC LS Brno 1 1 864
709. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 863
710. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 1 855
711. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 846
712. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 845
713. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 831
714. Heneš David JK Olomouc 1 1 813
715. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 810
716. Škola Jan Lokomotiva Cheb 2 1 793
716. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 6 1 793
716. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 3 1 793
719. Holotík Miroslav LS Kroměříž 3 1 781
720. Chlup Jan YC Dyje 3 1 760
721. Jurečka Pavel Císařská louka 3 1 751
722. Kulhánková Nikita ČYK 4 1 730
723. Suchomel Jiří Spartak Modřany 1 1 728
724. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 1 726
725. Kotek Ota JK Staré Splavy 2 1 723
726. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 2 1 720
727. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 1 717
728. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 712
729. Polidarová Marketa JK Cheb 2 1 709
730. Kir Milan IWS Club Nechra 2 1 702
730. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 702
732. Novák Aleš YC Kovářov 1 1 663
732. Martinka Jiří YC RODOP 1 1 663
732. Šperka Petr Jachtklub Brno 1 1 663
735. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 625
736. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 1 620
737. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
737. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
739. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 1 608
739. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
739. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
739. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
743. Teubnerová Anna ČYK 4 1 584
744. Marek Jan A.N.V. 1 1 574
745. Rešl Pavel VS Duchcov 3 1 568
746. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 551
747. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 547
748. Alexa David YC LS Brno 2 1 543
749. Killarová Marie Baník Ostrava 1 1 540
750. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 5 1 523
751. Novohradský Filip YC Pardubice 4 1 519
752. Dostálová Vlasta YC Pardubice 2 1 511
753. Kantor František YC LS Brno 1 1 497
754. Knorr Petr VS Duchcov 2 1 493
755. Matějková Adéla VS Duchcov 5 1 441
756. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 434
757. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 427
758. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 425
759. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 385
759. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
759. Štěch Stanislav JK Královská 2 1 385
759. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 385
759. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
759. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 1 385
759. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
766. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 1 380
766. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 380
768. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 365
768. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 365
770. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 356
770. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 356
770. Chodura Leopold ČYK 2 1 356
773. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 334
774. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 1 326
775. Jurečka Šimon Císařská louka 2 1 308
775. Fanta Matěj YC LS Brno 2 1 308
777. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 296
778. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 2 1 289
779. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 3 1 288
780. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 281
781. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 261
782. Novotný Tomáš SK Štětí 1 1 247
783. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 4 1 224
784. Kalčevová Jana ČYK 1 1 212
784. Kubiš Petr ČYK 1 1 212
784. Pastor Petr ČYK 1 1 212
787. Korčík Lukáš Baník Ostrava 3 1 211
788. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 1 206
789. Staník Antonín YC Velké Dářko 2 1 202
790. Němec Milan KJ Těrlicko 3 1 189
791. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
791. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
791. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
794. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 3 1 178
795. Novotný Martin Slavoj Hluboká 3 1 160
796. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
797. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 1 157
797. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 157
799. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 1 147
800. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 142
801. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 141
802. Vašutová Erika ČYK 2 1 128
803. Bidlová Jitka YC LS Brno 1 1 108
804. Cvachová Aneta Spartak Modřany 5 1 105
805. Cvach Marek Spartak Modřany 5 1 102
806. Resch Radko ČYK 4 1 097
807. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 1 091
808. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 4 1 072
809. Šafář Jan ALT Tornado 1 1 069
810. Divinec Branislav ČYK 1 1 063
811. Kupská Markéta YC LS Brno 1 1 055
812. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 3 1 049
813. Hůla Miloš ČYK 2 1 032
814. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 1 030
815. Boboš David YC Znojmo 1 1 024
816. Culek Jindřich JK ČZU 2 1 017
817. Soukup Jiří JK Královská 3 1 002
818. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 999
819. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 980
820. Makrlík Dušan JK Klatovy 6 976
821. Touval Jan ČWA 2 974
822. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 970
823. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 960
824. Horký Adam ČWA 1 946
825. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 943
826. Červený Filip JK Plzeň 4 931
827. Krsička Martin YC CERE 2 919
828. Heger David ALT Laser 1 913
828. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 913
830. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 904
831. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 903
832. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 892
833. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 890
833. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 890
835. Tyllová Petra JK Královská 1 874
836. Trčka Miroslav Baník Most 3 853
837. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 841
838. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 839
839. Teubnerová Anna Císařská louka 2 838
840. Vávra Jaroslav JK Královská 3 836
840. Vávra Aleš JK Královská 3 836
842. Hájek Libor JK Cheb 4 830
843. Karhánek Jiří YC SaS 1 823
844. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 816
845. Šula Martin A.N.V. 1 815
846. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 808
846. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 3 808
846. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 3 808
849. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 1 804
850. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 782
851. Indrák Václav Sokol Tovačov 3 775
852. Chmelová Anna Císařská louka 2 762
853. Slabý Jan JK Královská 3 750
854. Bradáč Roman YC Znojmo 1 721
854. Celá Barbora YC Znojmo 1 721
856. Červená Martina JK Plzeň 2 713
857. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 712
858. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 703
858. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 703
860. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 3 678
860. Morávek Roman ČWA 1 678
862. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 672
862. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 672
862. Huková Tereza YC LS Brno 1 672
865. Dlabač Libor JK Klatovy 1 670
866. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 2 669
867. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 668
868. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 654
869. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 639
870. Blecha Vladimír JK Královská 2 633
871. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 624
872. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 612
873. Havelka Pavel YC Pardubice 1 609
874. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 606
874. Bidlo Jakub PS Eletrika 2 606
874. Toušek Vlastimil YC ČSA 2 606
874. Šplíchal Marek JK Plzeň 4 606
874. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 3 606
879. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 2 600
880. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 595
881. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 594
882. Wolk Roland YC LS Brno 1 587
883. Pytloun Jan Jk Hrádek n. Nisou 1 578
884. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 555
885. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 554
886. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 1 541
886. Páleníček Milan YC Kladno 1 541
888. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 1 540
889. Hrbatik Miloš ČYK 3 525
890. Šindelířová Eliška YC Dvořiště-Lišov 1 516
891. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 511
892. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 505
892. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 505
892. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
892. Gardlík Marek SK Lomazice 1 505
892. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 505
892. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
892. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
899. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 499
900. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 496
901. Dědič Roman JK Staré Splavy 1 493
901. Dědič Daniel JK Staré Splavy 1 493
903. Davídek Zdeněk ČYK 2 491
904. Rathouský Jiří JK Královská 3 483
905. Sedlařík David LS Kroměříž 1 481
905. Fišer Roman JK Královská 1 481
907. Pitelka Martin JK Staré Splavy 1 477
907. Novák Jaroslav YC Doksy 1 477
907. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 477
907. Gebhart Antonin JK Cheb 1 477
911. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 476
912. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 1 475
913. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 453
914. Hradecký Jaromír JK Královská 1 427
915. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 426
916. Dražková Zdena JK Královská 1 423
917. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 1 420
918. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 404
918. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
918. Piherová Vlasta YC SaS 1 404
918. Pešek Vítězslav YC LS Brno 2 404
918. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
918. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
918. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 404
918. Flösslerová Michaela YC LS Brno 2 404
918. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 404
918. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 404
928. Wehrenbergová Anna YC Kladno 1 402
929. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 2 378
930. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 356
931. Mičánek Lukáš YC LS Brno 1 331
932. Hubáček Jan LS Kroměříž 1 318
933. Burdová Michaela ČYK 1 309
933. Nápravníková Barbora ČYK 1 309
935. Podlenová Šárka ČYK 1 305
936. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 303
936. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 303
936. Ministr Jan Baník Ostrava 1 303
936. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 303
936. Laštovka Milan JK Plzeň 2 303
941. Soukupová Karolína JK Královská 1 277
941. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 1 277
941. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 277
941. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
945. Janatka Jan Císařská louka 1 266
945. Chromý Jan JK Černá v Pošumaví 1 266
945. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 266
948. Myška Filip IWS Club Nechra 3 261
949. Rešl Matěj VS Duchcov 1 252
950. Jelínek Jiří Císařská louka 1 249
951. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 242
952. Hradec František Císařská louka 1 234
953. Káňová Vendula ČYK 1 226
953. Paul Tomáš YC Kovářov 1 226
955. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 204
956. Černý Václav JK Klatovy 1 202
956. Švarc Roman JK Staré Splavy 1 202
956. Postl Michal Koh-i-noor ČB 1 202
956. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
956. Ministrová Marie Baník Ostrava 2 202
956. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 202
962. Mika Radek ČWA 2 198
962. Viták František JK Plzeň 1 198
964. Malý Zdeněk jn. JK Královská 1 195
965. Hartl Jan Císařská louka 1 189
965. Čápová Pavla Císařská louka 1 189
965. Klabík Josef Císařská louka 1 189
968. Bucha Bohumil Baník Most 1 188
969. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 180
970. Horal Jan Císařská louka 1 176
971. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 159
972. Noháč Radek Baník Most 1 142
972. Hajný Jiří Baník Most 1 142
972. Pinc Tomáš Baník Most 1 142
975. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 1 122
976. Bárta Jan JK Královská 1 107
977. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 101
977. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 101
977. Samcová Kareřina YC DIM Bezdrev 1 101
977. Samcová Blažena YC DIM Bezdrev 1 101
977. Handl Erich YC Kladno 2 101
977. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 1 101
977. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 101
977. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
977. Hrabal Karel Císařská louka 1 101
977. Samec Jakub YC DIM Bezdrev 1 101
987. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 0
987. Krejča Filip JK Olomouc 1 0
987. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 0
987. Motz Daniel ČWA 1 0
987. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 0
987. Holý Marek ČWA 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ