POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2009




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1490 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 117 268
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 115 058
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 107 905
4. Sivý Josef Slavoj Hluboká 22 89 075
5. Kořanová Johana YC Neratovice 19 85 545
6. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 85 171
7. Vacula Martin JK Staré Splavy 28 79 480
8. Audyová Markéta Jachtklub Brno 19 78 550
9. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 19 76 588
10. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 76 529
11. Živná Veronika YC DIM Bezdrev 25 75 595
12. Kubový Martin JK Toušeň 11 75 503
13. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 73 333
14. Cejnar Matyáš YC CERE 19 71 210
15. Pařízek Radim YC Bohemia 13 70 817
15. Vojta Richard YC Bohemia 13 70 817
17. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 70 568
18. Kliment Michal YC Neratovice 21 70 486
19. Slíva Jakub YC Nechranice 15 69 251
20. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 68 125
21. Kafka Richard YC Velké Dářko 25 67 012
22. Rybáček Josef YC Doksy 19 66 331
23. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 66 206
24. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 65 818
25. Audy Dan Jachtklub Brno 18 65 807
26. Sasse Bruno YC Bohemia 12 64 432
27. Tinoco Alexandre YC Bohemia 11 64 224
28. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 63 882
29. Kořan Petr YC Neratovice 16 59 306
30. Lidařík Rudolf YC LS Brno 16 58 902
31. Parůžek Jiří JK Toušeň 20 58 868
32. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 57 841
33. Outrata Jiří JK Toušeň 16 57 808
34. Hálová Kateřina JK Toušeň 18 57 400
35. Moucha Pavel YC Doksy 24 56 780
36. Cejnar Lukáš YC CERE 19 56 604
37. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 56 560
38. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 19 55 960
39. Konig Josef SK Poseidon 17 55 246
40. Křížek David YC RODOP 11 55 217
41. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 19 54 419
42. Winkler Pavel JK Toušeň 10 54 120
43. Plecitý Martin JK Toušeň 15 52 349
44. Rozsypal Martin JK Olomouc 16 51 823
45. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 51 680
46. Kopřiva Luděk VS Duchcov 13 47 054
47. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 47 011
48. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 27 46 763
49. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 45 448
50. Zárubová Daniela JK Cheb 13 44 670
51. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 44 664
52. Vinkl Daniel YC Kladno 23 43 624
53. Nápravník Jakub ČYK 17 42 654
54. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 42 531
55. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 17 41 611
56. Hrubý Pavel ČWA 19 40 998
57. Daněk Michal LS Kroměříž 20 40 532
58. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 39 491
59. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 440
60. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 21 39 348
61. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 39 165
62. Zanker Zbyněk SK Štětí 12 38 857
63. Myška Filip IWS Club Nechra 14 38 736
64. Mendík Jan JK Staré Splavy 16 38 616
65. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 38 251
66. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 18 38 116
67. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 37 869
68. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 37 730
68. Kafka Roman YC Velké Dářko 25 37 730
70. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 37 057
71. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 36 854
72. Killarová Marie Baník Ostrava 28 36 278
73. Štrunc Jan YC Neratovice 15 36 087
74. Sklenář Petr YC Neratovice 9 35 756
75. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 15 35 610
76. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 35 121
77. Bezděk David Jachtklub Brno 14 35 044
78. Vinkl Petr YC Kladno 25 34 840
79. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 34 745
80. Novotný Štěpán JK Cheb 14 34 267
81. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 9 33 893
82. Tkadlec Viktor JK Toušeň 9 33 454
83. Zárubová Michaela JK Cheb 18 33 325
84. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 33 308
85. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 33 195
86. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 7 33 148
87. Blatecký David Jachtklub Brno 9 32 822
87. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 32 822
89. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 32 729
90. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 22 32 728
91. Čuláková Adéla YC Neratovice 16 32 714
92. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 32 261
93. Havelka Jakub ČYK 2 32 153
94. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 31 294
95. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 31 053
96. Janderová Klára YC SaS 19 31 024
97. Musil Tomáš YC RODOP 7 31 008
98. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 30 769
99. Fiala Petr YC Neratovice 11 30 670
100. Hendrych Václav YC Doksy 15 30 557
101. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 18 30 200
102. Babický Roman JK Česká Lípa 15 29 788
103. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 29 759
104. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 29 594
105. Brun Lucas YC Bohemia 4 29 573
106. Horký Adam ČWA 4 29 568
107. Kuthan Martin YC Neratovice 8 29 439
108. Cejnar Tomáš YC CERE 17 29 400
109. Rott Jan JK Plzeň 11 28 834
110. Chudějová Hana YC Neratovice 11 28 783
111. Podhorec Štefan YC Kladno 22 28 726
112. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 12 28 100
113. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 27 791
114. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 27 788
115. Zobač Jakub JK Staré Splavy 15 27 702
116. Neumann Lukáš YC RODOP 9 27 531
117. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 12 27 406
118. Bobek Ondřej Baník Ostrava 8 27 335
119. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 7 27 252
120. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 27 226
121. Bobek Pavel Baník Ostrava 8 27 072
122. Slívová Jana YC Nechranice 12 26 939
123. Šmídová Katka KJ Těrlicko 9 26 575
124. Štruncová Michaela YC Neratovice 15 26 263
125. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 18 25 790
126. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 13 25 745
126. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 13 25 745
128. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 16 25 723
129. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 25 518
130. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 25 208
131. Peterka Miroslav YC Neratovice 18 25 202
132. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 9 25 114
133. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 24 906
134. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 11 24 894
135. Satoránský Pavel SK Tři sestry 5 24 771
136. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 24 718
137. Slíva Martin ČWA 9 24 560
138. Hrdina Patrik YC RODOP 9 24 445
139. Havel Filip YC Neratovice 14 24 368
140. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 24 232
141. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 23 982
142. Drahorád Petr JK Cheb 8 23 947
143. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 23 924
144. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 23 922
145. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 23 825
146. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 23 669
147. Svoboda Lukáš YC Neratovice 14 23 583
148. Alexová Beata YC LS Brno 14 23 533
149. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 23 431
149. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 10 23 431
151. Zíma Jakub ČWA 10 23 365
152. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 4 23 322
153. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 23 238
154. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 22 936
155. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 9 22 757
156. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 22 741
157. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 9 22 702
158. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 4 22 700
159. Kuchař Jan YC CERE 8 22 270
160. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 22 118
161. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 21 857
162. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 21 847
163. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 21 641
164. Kupská Markéta YC LS Brno 8 21 453
164. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 8 21 453
166. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 14 21 397
167. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 21 349
168. Trčka Martin Baník Most 6 21 332
169. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 13 21 278
170. Dostálová Vlasta YC Pardubice 13 21 125
171. Mareček Josef JK Staré Splavy 15 21 001
172. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 20 974
173. Škoda Michal YC Neratovice 8 20 901
174. Mika Radek YC SaS 15 20 759
175. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 20 690
176. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 20 668
177. Vychová Zuzana YC Neratovice 9 20 483
178. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 20 479
179. Novotný Václav JK Cheb 7 20 477
180. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 20 413
181. Hrnčál Milan YC Pardubice 18 20 212
182. Fantová Klára YC LS Brno 11 20 196
183. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 19 822
184. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 26 19 798
185. Koštýř Michal YC CERE 18 19 722
186. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 15 19 405
187. Pavliš Jiří YC Kovářov 10 19 394
188. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 19 257
189. Skála David ČYK 17 19 196
190. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 11 19 121
191. Goncalves Clausius YC Bohemia 2 19 039
192. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 10 18 957
193. Fanta Miroslav YC LS Brno 6 18 955
193. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 18 955
193. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 6 18 955
196. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 16 18 826
197. Němec Vojtěch ČYK 12 18 440
198. Sláma Eduard Jachtklub Brno 11 18 304
199. Valdhansová Klára ČYK 14 18 170
200. Stránská Lucie VS Duchcov 14 18 169
201. Houdek Roman YC LS Brno 7 18 079
202. Utíkal Petr JK Olomouc 12 17 923
203. Matznerová Vlaďka ČYK 1 17 812
204. Kittler Jan YC LS Brno 10 17 672
205. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 15 17 568
206. Staňová Justýna Baník Ostrava 17 17 567
206. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 17 17 567
208. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 18 17 507
209. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 10 17 477
210. Jebavý Vít YC Neratovice 12 17 437
211. Kmenta Martin Jachtklub Brno 16 17 374
212. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 17 295
213. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 3 17 169
213. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 3 17 169
213. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 3 17 169
213. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 3 17 169
213. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 3 17 169
218. Cayolla Diogo YC Bohemia 1 17 079
219. Brabec Václav YC Neratovice 13 17 063
220. Chyťová Marcela YC LS Brno 11 17 054
221. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 9 17 036
221. Brožek Pavel SC Testudo 9 17 036
223. Polidarová Marketa JK Cheb 11 16 975
224. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 16 945
225. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 16 16 879
226. Lejhanec David YC Pardubice 11 16 860
227. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 10 16 833
228. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 16 706
229. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 10 16 688
230. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 16 680
231. Horáček Marek LS Kroměříž 12 16 679
232. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 16 546
232. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 16 546
232. Hudec Václav YC Neratovice 11 16 546
235. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 16 541
236. Burdová Michaela YC SaS 13 16 494
237. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 16 295
237. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 16 295
237. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 16 295
237. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 16 295
237. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 16 295
242. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 16 145
243. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 16 008
244. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 19 15 984
245. Korčík Lukáš Baník Ostrava 18 15 883
246. Smutná Veronika JK Staré Splavy 11 15 847
247. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 11 15 802
248. Jebavá Markéta YC Neratovice 10 15 676
249. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 672
250. Starý Martin Slavoj Hluboká 14 15 640
251. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 9 15 602
252. Kir Milan IWS Club Nechra 4 15 550
253. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 7 15 514
254. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 15 450
255. Emler Robert ČYK 3 15 370
256. Podzimek Antonín ČYK 10 15 211
257. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 15 200
257. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 15 200
259. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 186
260. Fučikovský Jan JK Sokolov 9 14 869
261. Maršálková Blanka YC LS Brno 11 14 844
262. Lachner Vít YC Neratovice 5 14 794
263. Mirsky Andre YC Bohemia 4 14 684
264. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 17 14 671
265. Martinka Jiří YC RODOP 4 14 599
265. Jirkovec Zdenek YC RODOP 4 14 599
267. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 14 14 536
268. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 476
269. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 6 14 367
270. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 14 331
271. Nuc Mario JK Plzeň 18 14 272
272. Haubold Petr Delfín Jablonec 9 14 253
273. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 18 14 232
274. Vašík Martin YC LS Brno 9 14 216
274. Nováková Ludmila YC LS Brno 9 14 216
276. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 8 14 204
277. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 195
278. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 7 14 145
279. Štěrba Igor YC Znojmo 8 14 100
280. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 14 061
281. Polidar Martin JK Cheb 10 13 962
282. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
282. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
284. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 13 793
285. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 787
286. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 10 13 628
287. Švihlík Martin YC RODOP 3 13 574
288. Fišer Roman JK Královská 10 13 564
289. Gebhart Zdenek JK Cheb 11 13 376
290. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 13 151
291. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 066
292. Löwitová Olga Císařská louka 7 12 819
293. Korych Pavel YC Kladno 12 12 749
294. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 12 627
295. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 8 12 608
296. Skála Pavel JK Cheb 6 12 547
297. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 12 374
298. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 8 12 359
298. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 12 359
300. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 302
301. Vacula Jan YC Znojmo 11 12 242
302. Čermák Petr YC Kladno 9 12 198
303. Lambl Vojtěch YC Neratovice 11 12 034
304. Doležal Tomáš ČYK 9 12 023
305. Binder Christian YC Bohemia 4 12 022
306. Kulík Martin YC RODOP 3 11 985
307. Holý Rudolf ČYK 6 11 962
308. Brožek Martin YC CERE 8 11 955
309. Štantejský Jan YC RODOP 2 11 921
310. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 11 920
311. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 11 919
312. Toth Martin ČWA 5 11 908
313. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 11 822
314. Audy Petr Jachtklub Brno 9 11 672
315. Mojdl Ondřej ČYK 11 11 664
316. Daňek Michal LS Kroměříž 6 11 588
317. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 577
318. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 11 484
319. Löwit Harry Císařská louka 4 11 424
320. Adam Zdeněk VS Duchcov 5 11 411
321. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 11 276
322. Raška Marek ČWA 9 11 193
323. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 167
323. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 167
325. Pokoš Radim VS Duchcov 12 11 147
326. Čajčík Karel YC Pardubice 14 11 078
327. Bauer Franta YC CERE 4 11 045
328. Šplíchal Jiří JK Plzeň 14 11 004
329. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 5 10 978
330. Jarošová Natálie ČYK 14 10 942
331. Ott Stanislav YC Znojmo 6 10 849
332. Plecitý Marek JK Toušeň 6 10 750
333. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 10 740
334. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 12 10 726
335. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 659
336. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 643
337. Šmídová Božena YC Neratovice 14 10 618
338. Koutná Martina YC Bystrc Brno 4 10 608
339. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 10 587
339. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 10 587
341. Dragoun Ivan JK Plzeň 19 10 579
342. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 10 487
343. Rešl Matěj VS Duchcov 9 10 391
344. Vít Ladislav JK Plzeň 19 10 375
345. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 336
346. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 10 294
347. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 11 10 239
348. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 10 085
349. Kottová Karolína Fulcrum 3 10 016
350. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 9 998
350. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 9 998
350. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 9 998
350. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 9 998
350. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 9 998
355. Solík Jakub JK Česká Lípa 8 9 975
356. Havelka Jaroslav ČYK 1 9 957
357. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 13 9 940
358. Hájek Tomáš YC CERE 7 9 939
359. Činčera Marek JK Sokolov 8 9 835
360. Jochovič Josef YC Neratovice 9 9 775
361. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 14 9 745
362. Lux Vlastimil SC Testudo 5 9 677
363. Spurný Kryštof ČYK 11 9 631
364. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 9 521
365. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 4 9 488
366. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 16 9 467
367. Vacula Karel YC Znojmo 9 9 454
368. Culek Jindřich YC Kotva Pha 10 9 446
369. Tichý Jonáš YC Neratovice 6 9 422
370. Machovský Jan ALT Vaurien 9 9 295
371. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 9 256
372. Soukup Aleš VS Duchcov 15 9 204
373. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 9 195
374. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 170
375. Vacula Karel YC Znojmo 13 9 142
376. Altman Jiří Císařská louka 8 9 134
377. Diviš Ivo YC Dyje 7 9 107
378. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 14 9 100
379. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 9 080
379. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 9 080
381. Valouch Libor JK Olomouc 9 9 027
382. Hakl David YC LS Brno 10 8 975
383. Petřík Martin YC Neratovice 10 8 937
384. Knorrová Barbora VS Duchcov 6 8 889
385. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 8 819
386. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 8 792
387. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 8 727
388. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 7 8 704
389. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 10 8 673
390. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 14 8 589
391. Mikule Aleš SK Tři sestry 1 8 565
392. Bauditz Jens GER - Germany 1 8 539
392. Bauditz Jens GER - Germany 1 8 539
392. Bauditz Jens GER - Germany 1 8 539
395. Podhorec Štefan YC Kladno 8 8 522
396. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 8 520
397. Prokopec Petr YC Pardubice 7 8 495
397. Staňa Ivo Baník Ostrava 12 8 495
399. Kraft Jiří VS Duchcov 5 8 460
400. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 8 446
401. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 12 8 433
402. Fousek Filip ALT Tornado 8 8 405
403. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 8 331
404. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 14 8 318
405. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 273
406. Dragoun Dominik JK Plzeň 18 8 233
407. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 5 8 226
408. Strejček Radim Sokol Palkovice 13 8 188
409. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 138
410. Vít Jaroslav JK Plzeň 13 8 136
411. Ouška Miloslav Chemička Ústí 6 8 103
412. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 8 068
413. Ptáčník Ivan YC Neratovice 10 8 064
414. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 2 8 001
414. Koukal Jan SK Yachting Styl 2 8 001
414. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 8 001
414. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 8 001
414. Švec Petr SK Yachting Styl 2 8 001
419. Trňák Lukáš LS Kroměříž 15 7 991
420. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 7 976
421. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 6 7 944
421. Šmídová Jana KJ Těrlicko 6 7 944
423. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 7 939
424. Kantor František YC LS Brno 7 7 921
425. Petrová Kristýna VS Duchcov 12 7 912
426. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 9 7 891
427. Bobková Eva Baník Ostrava 4 7 884
428. Vallová Anna YC LS Brno 7 7 868
429. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 7 859
430. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 7 855
431. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 806
432. Huk Václav YC LS Brno 8 7 725
433. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 2 7 683
434. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 7 673
435. Klement Pavel YC RODOP 1 7 663
436. Procházka Filip YC Neratovice 3 7 603
437. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 9 7 580
438. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 10 7 569
439. Žila Jiří Slavoj Hluboká 10 7 533
440. Pšeidl Pavel YC SaS 2 7 519
441. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 10 7 502
442. Maršík Karel Chemička Ústí 7 7 484
443. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 7 7 481
444. Zakowski Makximilian POL - Poland 1 7 406
444. Zakowski Makximilian POL - Poland 1 7 406
444. Zakowski Makximilian POL - Poland 1 7 406
444. Dubieliak Sonia POL - Poland 1 7 406
444. Dubieliak Sonia POL - Poland 1 7 406
449. Staniek Michal KJ Těrlicko 7 7 356
450. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 14 7 306
451. Seidl Šimon YC LS Brno 6 7 295
452. Pivarci Tomáš SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Vladimír SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Jankovič Marek SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Vladimír SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Dušan SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Dušan SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Vladimír SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Dušan SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Dušan SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Vladimír SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Harant Vladimír SVK - Slovak Republic 1 7 290
452. Mosná Miroslava SVK - Slovak Republic 1 7 290
468. Košvica Jakub YC LS Brno 11 7 250
469. Sladký ml. Martin ČWA 5 7 234
470. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 7 228
471. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 7 7 162
472. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 7 158
472. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 7 158
472. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 7 158
472. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 7 158
476. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 7 148
477. Fischer Michal ČYK 2 7 132
478. Zeman Martin SC Testudo 3 7 129
478. Pexa Tomáš SC Testudo 3 7 129
480. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 7 128
481. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 4 7 122
482. Janda Martin ASK Lovosice 3 7 113
483. Himmel Jiří YC Nechranice 11 7 045
484. Peibischová Monika 2 7 030
485. Holotík Miroslav LS Kroměříž 6 7 016
486. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 9 7 012
487. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 4 7 001
488. Štursová Lucie ČYK 4 6 978
489. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 6 969
490. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 6 850
491. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 8 6 847
492. Andrade Lucas YC Bohemia 1 6 781
492. Clausius Clausius YC Bohemia 1 6 781
492. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 781
492. Novák Petr YC LS Brno 1 6 781
496. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 10 6 780
497. Fanta Matěj YC LS Brno 8 6 654
498. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 15 6 643
499. Rakuschan Philip AUT - Austria 1 6 606
499. Schönleitner Michael AUT - Austria 1 6 606
501. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 6 595
502. Jordao Marcelo YC Bohemia 2 6 593
503. Fiala Michal Spolek Vodník 13 6 558
504. Baran Maros SVK - Slovak Republic 1 6 478
504. Baran Maros SVK - Slovak Republic 1 6 478
504. Baran Maros SVK - Slovak Republic 1 6 478
504. Baran Maros SVK - Slovak Republic 1 6 478
504. Baran Maros SVK - Slovak Republic 1 6 478
509. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 6 443
510. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 4 6 402
510. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 4 6 402
512. Král Karel JK Sokolov 8 6 370
513. Vašík Radim YC LS Brno 3 6 352
514. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 333
515. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 6 301
516. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
516. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
516. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
519. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 6 217
520. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 8 6 087
521. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 6 034
522. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 6 019
522. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 6 019
524. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 6 004
525. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
525. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
525. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
525. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
525. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
525. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
531. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 5 962
532. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 5 934
532. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 5 934
534. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 5 922
535. Kotek Ota JK Staré Splavy 6 5 910
536. Staněk Jan YC Doksy 10 5 908
537. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 856
537. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 856
537. Korneszczuk Michal POL - Poland 1 5 856
537. Korneszczuk Michal POL - Poland 1 5 856
537. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 856
537. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 856
537. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 856
537. Korneszczuk Michal POL - Poland 1 5 856
537. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 856
537. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 856
537. Kolodzinski Pavel POL - Poland 1 5 856
537. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 856
537. Korneszczuk Michal POL - Poland 1 5 856
537. Korneszczuk Michal POL - Poland 1 5 856
537. Majcher Miroslaw POL - Poland 1 5 856
537. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 856
537. Korneszczuk Michal POL - Poland 1 5 856
537. Korneszczuk Michal POL - Poland 1 5 856
537. Majcher Miroslaw POL - Poland 1 5 856
537. Majcher Miroslaw POL - Poland 1 5 856
537. Kolodzinski Pavel POL - Poland 1 5 856
558. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 5 847
559. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 5 846
560. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 5 843
561. Šedivý Bořek YC LS Brno 2 5 835
562. Dragoun Vítek JK Plzeň 15 5 832
563. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 5 827
564. Dastych Petr ASK Lovosice 3 5 798
565. Heiková Romana Chemička Ústí 6 5 775
566. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 5 771
567. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 5 689
568. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 5 686
569. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 5 632
570. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 5 613
571. Sukdoláková Andrea ASK Lovosice 2 5 612
572. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
572. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
572. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
575. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 5 609
575. Červený Aleš ASK Lovosice 3 5 609
577. Frohlich Denis YC Kladno 5 5 590
578. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 5 572
579. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 5 562
580. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 548
581. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 9 5 540
582. Ott Adam YC Znojmo 10 5 527
583. Kaňuková Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Kaňuková Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Mosná Miroslava SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Kaňuková Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Baláž František SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Zimmermann Thomas GER - Germany 1 5 483
583. Mosná Miroslava SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Harant Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Mosná Miroslava SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Mosná Miroslava SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Harant Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Harant Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Harant Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Kaňuková Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Kaňuková Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
583. Zimmermann Thomas GER - Germany 1 5 483
583. Zimmermann Thomas GER - Germany 1 5 483
600. Kala ing. Roman YC Doksy 2 5 413
601. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 5 394
602. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 376
603. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 1 5 346
604. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 5 288
605. Kloteizg Lasse GER - Germany 1 5 275
605. Kloteizg Lasse GER - Germany 1 5 275
607. Fetterle David YC Znojmo 5 5 254
608. Matějková Adéla VS Duchcov 10 5 249
609. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 225
610. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 224
611. Hyk Jan YC ČSA 6 5 212
612. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 5 168
613. Chmelíček Petr ČYK 1 5 106
614. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 4 5 070
615. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 5 068
616. Buchta Jan ALT FB 2 5 061
617. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 3 5 060
618. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 041
619. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 013
620. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 4 995
621. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 1 4 989
622. Guryča Jan YC CERE 5 4 969
623. Dvořák Ota YC CERE 5 4 966
624. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 4 916
625. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 4 909
626. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 4 885
626. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 4 885
628. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 9 4 861
629. Klíma Jiří YC Bohemia 1 4 860
630. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 5 4 830
631. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 4 821
632. SÝnderhauf Radek ČYK 1 4 800
632. Schöleitner Manfred AUT - Austria 1 4 800
634. Korvas Filip ČYK 6 4 775
635. Mouchová Karolína YC Doksy 11 4 740
636. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
636. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
636. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
639. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 4 709
640. Voskovec Filip YC Kladno 3 4 704
641. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 4 696
642. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 4 630
643. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 4 597
643. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 4 597
643. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 4 597
643. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 4 597
647. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 12 4 563
648. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 531
649. Schrollová Eva YC Písek 3 4 509
650. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
650. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
650. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
653. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 501
654. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 4 494
655. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 4 463
656. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 4 457
657. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
657. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
657. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
660. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 4 386
661. Mráz Maxmilián ČYK 8 4 344
662. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 4 333
663. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 4 314
664. Richter Zdeněk YC Doksy 6 4 284
665. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 260
666. Fišer Josef VS Duchcov 7 4 203
667. Živný Boris YC DIM Bezdrev 6 4 193
668. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 4 180
669. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 6 4 156
670. Roček Roman YC Neratovice 1 4 139
671. Hrňa Jan YC Kovářov 2 4 123
672. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 5 4 103
672. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 103
674. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 4 093
675. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 4 080
676. Marvalová Eva ČYK 1 4 077
677. Ráža Tomáš VS Duchcov 5 4 063
678. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 4 059
678. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 4 059
678. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 4 059
678. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 4 059
678. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 4 059
683. Malec Martin YC LS Brno 1 4 050
683. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 4 050
683. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 4 050
683. Pavlovský Josef YC LS Brno 1 4 050
687. Polák Jiří VS Duchcov 7 4 032
688. Hartl Radim YC LS Brno 1 4 016
689. Bauer Karel YC CERE 4 4 006
690. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 991
691. Novák Jaroslav YC Doksy 6 3 983
692. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 6 3 965
693. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 3 958
694. Šimáček Roman YC Kladno 10 3 944
694. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 3 944
696. Kudláček Pavel ČWA 1 3 865
697. Jíra Ondřej JK Plzeň 7 3 864
697. Beneš Jiri Chemička Ústí 6 3 864
697. Benešová Jitka Chemička Ústí 6 3 864
700. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
700. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
700. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
703. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 847
704. Beránek Karol Jednoráz.licence 1 3 829
704. Beránek Karol Jednoráz.licence 1 3 829
704. Beránek Karol Jednoráz.licence 1 3 829
707. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 3 820
708. Ďásek František JK Cheb 5 3 818
709. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 3 803
710. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 3 799
711. Vavřina Bronislav SC Testudo 3 3 796
712. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 3 795
713. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 2 3 785
714. Ručka Martin Sokol Palkovice 2 3 778
715. Kadlec Roman SK Tři sestry 3 3 751
716. Moser Sebastian GER - Germany 1 3 743
716. Moser Sebastian GER - Germany 1 3 743
716. Posch Thomas GER - Germany 1 3 743
716. Moser Sebastian GER - Germany 1 3 743
716. Posch Thomas GER - Germany 1 3 743
721. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 3 742
722. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 700
723. Berský Jaroslav Baník Ostrava 4 3 697
724. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 3 660
724. Holík Jiří SC Testudo 2 3 660
726. Rešl Pavel VS Duchcov 8 3 653
727. Jurečka Matěj ČYK 6 3 652
728. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 627
729. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
729. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
729. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
732. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 3 619
733. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 590
734. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 6 3 582
735. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 3 572
736. Kozel Jakub ČYK 1 3 566
737. Kilarová Marie Baník Ostrava 2 3 528
738. Packová Kristýna KJ Těrlicko 2 3 527
739. Machovská Ilona NYK & RS 4 3 511
740. Riedel Ota VS Duchcov 6 3 506
741. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 3 475
741. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 3 475
741. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 3 475
741. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 3 475
741. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 3 475
741. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 3 475
741. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 3 475
748. Bodler Christian GER - Germany 1 3 469
748. Bodler Christian GER - Germany 1 3 469
748. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 469
748. Bodler Christian GER - Germany 1 3 469
752. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 462
753. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 3 454
754. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 3 452
755. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 8 3 451
756. Koláčný Rudolf YC SaS 7 3 429
757. Kaiser Olaf GER - Germany 1 3 427
758. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
758. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
758. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
761. Bílka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 342
761. Bílka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 342
761. Bílka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 342
761. Bílka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 342
761. Bílka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 342
761. Bílka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 342
761. Bílka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 342
761. Bílka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 342
761. Bílka Adam SVK - Slovak Republic 1 3 342
770. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 333
770. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 333
772. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 4 3 309
773. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 3 269
774. Živná Renáta YC DIM Bezdrev 5 3 264
775. Šplíchal Marek JK Plzeň 2 3 245
776. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 3 237
777. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
777. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
777. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
777. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
777. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
777. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
777. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
777. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
777. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
786. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 3 201
787. Maskulak Kacper POL - Poland 1 3 181
787. Kluczkowski Jakub POL - Poland 1 3 181
787. Kluczkowski Jakub POL - Poland 1 3 181
787. Maskulak Kacper POL - Poland 1 3 181
787. Kluczkowski Jakub POL - Poland 1 3 181
787. Maskulak Kacper POL - Poland 1 3 181
787. Kluczkowski Jakub POL - Poland 1 3 181
787. Maskulak Kacper POL - Poland 1 3 181
787. Kluczkowski Jakub POL - Poland 1 3 181
787. Maskulak Kacper POL - Poland 1 3 181
787. Kluczkowski Jakub POL - Poland 1 3 181
787. Kluczkowski Jakub POL - Poland 1 3 181
787. Kluczkowski Jakub POL - Poland 1 3 181
787. Maskulak Kacper POL - Poland 1 3 181
787. Maskulak Kacper POL - Poland 1 3 181
802. Kulhánková Nikita ČYK 7 3 152
803. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 7 3 135
804. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 126
805. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 3 111
806. Záruba Libor YC Kladno 1 3 080
806. Zima Tomáš YC Kladno 1 3 080
808. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 079
809. Ehl Vladimír WS Club VD 6 3 072
810. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 068
810. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 068
812. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 7 3 056
813. Šplíchal Jiří JK Plzeň 2 3 013
814. Porkert Hubert AUT - Austria 1 2 994
814. Heger David ALT Laser 1 2 994
814. Chlup Jan YC Dyje 1 2 994
814. Porkert Hubert AUT - Austria 1 2 994
818. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 7 2 979
819. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
819. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
819. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
822. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 2 928
823. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 891
824. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
824. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
824. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
824. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
824. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
824. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
824. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
824. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
824. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
824. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
824. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
824. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
836. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 886
837. Styblo Peter AUT - Austria 1 2 855
838. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 7 2 830
839. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 826
840. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 797
841. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 764
842. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 2 760
842. Rozsypal Pavel YC Bohemia 2 2 760
844. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 9 2 759
845. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
845. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
845. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
848. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 2 732
848. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 2 732
850. Jakobs Lutz GER - Germany 1 2 723
850. Jakobs Lutz GER - Germany 1 2 723
850. Anderssohn Bernd GER - Germany 1 2 723
850. Anderssohn Bernd GER - Germany 1 2 723
850. Jakobs Lutz GER - Germany 1 2 723
855. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 2 713
856. Löwit Harry Císařská louka 4 2 642
857. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 2 592
857. Marečková Renata YC Markop FL 1 2 592
857. Novák Jiří ALT Melges 24 1 2 592
857. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 2 592
861. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 2 564
862. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 2 558
862. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 2 558
862. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 2 558
862. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 2 558
862. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 2 558
867. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 2 524
868. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 2 511
869. Drncová Ivana JK Plzeň 5 2 503
870. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 489
871. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 470
872. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 6 2 469
873. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 465
874. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 444
874. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 2 444
876. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 2 443
877. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 2 412
878. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 409
879. Wolk Roland YC LS Brno 3 2 402
880. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 2 358
881. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 2 345
881. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
881. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 2 345
881. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
881. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 2 345
881. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
881. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
881. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 2 345
881. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
881. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
891. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 335
891. Ochec Jan ČYK 2 2 335
893. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 2 333
894. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 323
895. Janáček Petr YC LS Brno 1 2 312
895. Chlebna Milan YC Kovářov 1 2 312
895. Smuda Leopold YC Kovářov 1 2 312
895. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 312
899. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 297
900. Stáňa Ivo Baník Ostrava 7 2 285
901. Zvěřina Václav VS Duchcov 7 2 284
902. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 266
902. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 266
902. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 266
905. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 2 245
906. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 2 244
906. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 2 244
906. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 2 244
906. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 2 244
906. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 2 244
911. Petrovský Jan Jachtklub Brno 6 2 222
912. Hurban Gerald AUT - Austria 1 2 219
912. Zingele Phillip AUT - Austria 1 2 219
912. Zeissel Manfred AUT - Austria 1 2 219
912. Boehm Helmut AUT - Austria 1 2 219
912. Boehm Helmut AUT - Austria 1 2 219
917. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 2 185
918. Blahník Radovan Chemička Ústí 4 2 184
919. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 2 171
920. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 2 164
921. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 163
922. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 2 151
922. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 2 151
922. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 2 151
922. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 2 151
926. Svoboda Pavel YC Kladno 6 2 123
927. Švarc Roman JK Staré Splavy 5 2 119
928. Alexa Miloš YC LS Brno 3 2 116
929. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 6 2 104
930. Novák Aleš YC Kovářov 2 2 102
931. Špička Josef YC Krnov 2 2 097
931. Dyčka Jiří YC Krnov 2 2 097
933. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 093
934. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 2 088
934. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 2 088
934. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 2 088
934. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 2 088
934. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 2 088
934. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 2 088
940. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 2 2 085
940. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 2 2 085
940. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 2 2 085
940. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 2 2 085
944. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 075
945. Červený Martin JK Plzeň 11 2 062
946. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 2 051
947. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 5 2 047
948. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 5 2 031
949. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 7 2 026
949. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
949. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
952. Vašík Roman YC LS Brno 1 2 010
952. Kraus Jiří YC RODOP 1 2 010
954. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 996
955. Maroščíková Dana Baník Ostrava 6 1 982
956. Tinoco Mario YC Bohemia 1 1 960
957. Jindřich Rostislav JK Cheb 4 1 959
958. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 942
959. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 1 937
959. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 1 937
959. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 1 937
959. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 937
959. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 1 937
959. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 1 937
959. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 1 937
959. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 1 937
959. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 1 937
959. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 1 1 937
969. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
969. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
969. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
969. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
969. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
969. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
975. Lipovská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 933
976. Stránská Lucie YC SaS 1 1 925
977. Bilková Nina SVK - Slovak Republic 1 1 907
977. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 1 907
979. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 905
980. Sanková Lenka VS Duchcov 2 1 903
981. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 871
981. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 871
983. Renner Herbert AUT - Austria 1 1 856
983. Renner Herbert AUT - Austria 1 1 856
985. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 1 847
985. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
985. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
985. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
989. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
989. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
989. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
989. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
989. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
989. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
995. Kraus Maxmilian AUT - Austria 1 1 836
995. Kraus Maxmilian AUT - Austria 1 1 836
997. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 1 819
998. Kučera Michal Chemička Ústí 3 1 796
999. Kupská Martina YC LS Brno 1 1 781
999. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 1 781
1001. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 774
1002. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 3 1 773
1003. Marečková Lucie Jachtklub Brno 5 1 756
1004. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 1 747
1005. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 3 1 746
1006. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 740
1006. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 740
1006. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 740
1006. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 740
1006. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 1 740
1006. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 1 740
1012. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 1 734
1012. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 734
1014. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 1 722
1014. Ovčička Pavel YC Příbram 3 1 722
1014. Ovčičková Hana YC Příbram 3 1 722
1017. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
1017. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
1017. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
1017. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
1017. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
1022. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 709
1023. Červený Filip JK Plzeň 9 1 708
1024. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 1 686
1025. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 672
1026. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 1 635
1027. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 1 633
1028. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 1 1 625
1029. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
1029. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
1029. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
1032. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 608
1032. Skotnicová Lenka Sokol Palkovice 1 1 608
1034. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 1 594
1035. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 583
1036. Bernetová Martina JK Plzeň 1 1 581
1037. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 577
1038. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 1 568
1039. Olejníček Pavel ČYK 1 1 564
1040. Harenberg Lukas GER - Germany 1 1 534
1040. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 1 534
1040. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 1 534
1040. Harenberg Lukas GER - Germany 1 1 534
1044. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 516
1045. Procházka Jan JK Plzeň 7 1 509
1046. Vávra Jaroslav JK Královská 2 1 506
1047. Novohradský Filip YC Pardubice 6 1 500
1048. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 485
1049. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 2 1 483
1050. Červenka Matouš JK Olomouc 1 1 479
1051. Satranský Radek YC Pardubice 5 1 466
1052. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
1052. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
1052. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
1055. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 4 1 462
1056. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 1 440
1057. Holanec Petr ALT Melges 24 1 1 414
1057. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 414
1057. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 414
1057. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 414
1057. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 1 414
1057. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 414
1063. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 1 406
1064. Marek Jan A.N.V. 1 1 385
1064. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 385
1066. Porada Henrich Chemička Ústí 2 1 376
1066. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 1 376
1068. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 360
1068. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 1 360
1068. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 1 360
1068. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 1 360
1068. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 1 360
1068. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 1 360
1074. Kloteizg Stefan GER - Germany 1 1 356
1074. Kloteizg Stefan GER - Germany 1 1 356
1074. Kloteizg Stefan GER - Germany 1 1 356
1077. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 352
1078. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 1 334
1079. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 328
1080. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 313
1081. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 3 1 310
1082. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 299
1083. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 1 295
1084. Celá Barbora YC Znojmo 1 1 291
1085. Chodura Leopold ČYK 4 1 285
1086. Šindelka Václav Baník Ostrava 2 1 281
1087. Ocelková Jindřiška ČYK 3 1 278
1088. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 4 1 260
1089. Handl Erich YC Kladno 4 1 256
1090. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 249
1091. Opletal Ladislav JK Olomouc 1 1 247
1092. Hajo Libor YC CERE 2 1 245
1093. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 241
1093. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 241
1093. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 241
1093. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 241
1093. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 241
1098. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
1098. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
1098. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
1098. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
1098. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
1098. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
1104. Páleníčková Aneta YC Kladno 3 1 206
1104. Přikrylová Zlatka LS Kroměříž 1 1 206
1106. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 202
1106. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 202
1106. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 202
1106. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 202
1106. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 202
1111. Teubnerová Kareřina Císařská louka 3 1 200
1111. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 200
1113. Gaba Ondra YC Krnov 2 1 197
1114. Šobíšek Petr YC SaS 1 1 187
1114. Koláčný Lubor YC SaS 1 1 187
1114. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 187
1114. Novák Martin YC Kovářov 1 1 187
1118. Lubczanski Pawel POL - Poland 1 1 180
1118. Bekieszuk Andzej POL - Poland 1 1 180
1118. Lubczanski Pawel POL - Poland 1 1 180
1118. Lubczanska Maja POL - Poland 1 1 180
1122. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 172
1123. Štěpánek Jindřich JK Královská 2 1 165
1124. Haken Vladimír WS Club VD 2 1 161
1125. Riedel Jan VS Duchcov 3 1 158
1126. Schwandt Claas GER - Germany 1 1 156
1126. Schwandt Claas GER - Germany 1 1 156
1126. Vavřina Ivan SC Testudo 1 1 156
1126. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 156
1126. Schwandt Claas GER - Germany 1 1 156
1131. Loníková Iva JK Sokolov 3 1 151
1132. Ploner Jan ČYK 2 1 134
1133. Kubištová Kateřina JK Plzeň 3 1 129
1134. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 108
1134. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 108
1134. Brabec Bedřich Chemička Ústí 2 1 108
1134. Šíma Teodor YC CERE 1 1 108
1134. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 108
1134. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 108
1134. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 108
1141. Styblo Peter AUT - Austria 1 1 096
1141. Styblo Peter AUT - Austria 1 1 096
1143. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
1143. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 1 1 095
1143. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
1143. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
1147. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 093
1148. Piherová Vlasta YC SaS 2 1 092
1149. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 2 1 076
1150. Zíta Tomáš ČYK 2 1 072
1151. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 071
1152. Blaurock Karl GER - Germany 1 1 069
1152. Blaurock Karl GER - Germany 1 1 069
1152. Blaurock Karl GER - Germany 1 1 069
1155. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 067
1155. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 067
1155. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 067
1155. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 067
1155. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 067
1160. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 063
1160. Horvath Vojtěch ČYK 1 1 063
1162. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 062
1163. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 2 1 047
1163. Uhrich Martin ASK Lovosice 2 1 047
1165. Krejča Filip JK Olomouc 1 1 043
1165. Havelka Petr JK Královská 1 1 043
1167. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 1 041
1168. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
1168. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
1168. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
1168. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
1168. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
1168. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
1174. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 011
1175. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
1175. Schuarr Uwe GER - Germany 1 1 008
1175. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
1175. Schuarr Uwe GER - Germany 1 1 008
1175. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
1175. Schuarr Uwe GER - Germany 1 1 008
1175. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
1175. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
1175. Eckert Eva GER - Germany 1 1 008
1175. Eckert Eva GER - Germany 1 1 008
1175. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
1175. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 1 008
1187. Antel Vladimír LS Kroměříž 2 1 006
1188. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
1188. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
1190. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 998
1191. Behar Noam ČYK 3 990
1192. Brejša Libor JK Plzeň 1 979
1193. Kollár Kamil SVK - Slovak Republic 1 964
1194. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 962
1195. Juptner Patrik ČWA 2 958
1195. Ministrová Marie Baník Ostrava 3 958
1197. Hulnský Martin ČWA 1 957
1197. Trčka Miroslav Baník Most 2 957
1199. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 925
1200. Krausová Linda Lokomotiva Plzeň 3 923
1201. Čáp Jiří ČYK 2 915
1202. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 910
1203. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 2 904
1203. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 2 904
1203. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 2 904
1203. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 2 904
1207. Teubnerová Anna Císařská louka 2 899
1208. Euders Evelyn GER - Germany 1 892
1209. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 882
1210. Gebhart Jan JK Cheb 4 881
1211. Fleischmann Thomas GER - Germany 1 879
1211. Palasz Michal POL - Poland 1 879
1211. Fleischmann Thomas GER - Germany 1 879
1211. Palasz Michal POL - Poland 1 879
1211. Balcerak Magdalena POL - Poland 1 879
1211. Palasz Michal POL - Poland 1 879
1211. Fleischmann Thomas GER - Germany 1 879
1211. Balcerak Magdalena POL - Poland 1 879
1211. Palasz Michal POL - Poland 1 879
1211. Palasz Michal POL - Poland 1 879
1211. Balcerak Magdalena POL - Poland 1 879
1211. Balcerak Magdalena POL - Poland 1 879
1211. Kiwer Lukasz POL - Poland 1 879
1211. Balcerak Magdalena POL - Poland 1 879
1211. Palasz Michal POL - Poland 1 879
1211. Balcerak Magdalena POL - Poland 1 879
1211. Palasz Michal POL - Poland 1 879
1211. Balcerak Magdalena POL - Poland 1 879
1211. Balcerak Magdalena POL - Poland 1 879
1211. Kiwer Lukasz POL - Poland 1 879
1211. Kiwer Lukasz POL - Poland 1 879
1232. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 2 873
1233. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
1233. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
1233. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
1236. Rathouský Jiří JK Královská 2 869
1237. Páleníček Milan YC Kladno 1 864
1238. Jedlička Ivan ČYK 2 858
1239. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 1 854
1239. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 854
1241. Pilařová Tereza JK Sokolov 2 848
1242. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 843
1243. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 840
1243. Itzenthaler Theodor AUT - Austria 1 840
1245. Bernstengel Kai GER - Germany 1 815
1245. Bernstengel Kai GER - Germany 1 815
1245. Bernstengel Kai GER - Germany 1 815
1248. Zimák Petr LS Kroměříž 2 808
1249. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 804
1249. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 804
1251. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 800
1251. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 800
1251. Knorr Luděk VS Duchcov 1 800
1254. Keblová Lucie ČYK 2 794
1255. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
1255. Richter Boris YC Krnov 1 792
1255. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
1255. Richterová Šárka YC Krnov 1 792
1255. Jelínek Tomáš YC Kladno 4 792
1255. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
1261. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
1261. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
1261. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
1261. Hájek Libor JK Cheb 3 780
1265. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
1265. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 741
1267. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
1267. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
1267. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
1270. Dlabač Libor JK Klatovy 1 728
1271. Mika Radek ČWA 1 727
1272. Pinc Tomáš Baník Most 3 724
1272. Noháč Radek Baník Most 3 724
1274. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
1274. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
1274. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
1277. Hajnová Erika ALT FD 1 721
1278. Kolář Michal ASK Lovosice 1 718
1279. Vilček David Baník Ostrava 3 707
1279. Nováková Alexandra YC Nechranice 1 707
1279. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 2 707
1279. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 707
1283. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 703
1284. Šárek Martin Sokol Palkovice 3 699
1285. Junek Vladimír JK Olomouc 1 694
1285. Štěpánková Barbora JK Královská 1 694
1287. Ščerba Jiří YC Krnov 1 688
1288. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 685
1289. Proček Jan Sokol Dobřichovice 1 683
1290. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 1 682
1291. Chrz Jaroslav ČYK 2 670
1292. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
1292. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
1292. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
1295. Holý Marek ČWA 1 659
1296. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 653
1297. Bucha Bohumil Baník Most 2 647
1298. Vlčková Jana JK Plzeň 2 628
1298. Valík Tomáš YC Krnov 2 628
1300. Jindra Svatopluk ČYK 2 616
1301. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
1301. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
1301. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
1304. Hanslová Zlata YC Velké Dářko 2 606
1304. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
1304. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
1304. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
1304. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 606
1304. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
1304. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
1304. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
1304. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
1304. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
1304. Košvica František YC LS Brno 1 606
1304. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
1304. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
1304. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 606
1304. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
1304. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
1304. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 606
1304. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 606
1304. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 606
1323. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 2 605
1324. Kocián Pavel YC Krnov 2 604
1325. Revesz Alexander AUT - Austria 1 597
1326. Teubner Jan Císařská louka 1 596
1327. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 595
1328. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 1 594
1328. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 1 594
1328. Ostrá Kateřina Olšovec Jedovnice 1 594
1331. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 587
1332. Procházková Bára YC Znojmo 3 580
1333. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 574
1333. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 574
1333. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 574
1333. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 574
1333. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 574
1333. Janák Josef Tatran Praha 1 574
1339. Janatka Jan Císařská louka 1 570
1340. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 564
1340. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 564
1342. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 562
1343. Daum Wolfgang GER - Germany 1 554
1343. Daum Wolfgang GER - Germany 1 554
1343. Pokorná Barbora Bohemia Poděbrady 1 554
1343. Daum Wolfgang GER - Germany 1 554
1347. Rotter Arnošt JK Olomouc 1 543
1348. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 541
1349. Laštovka Milan JK Plzeň 3 529
1350. Račák Tomáš YC Dvořiště-Lišov 1 521
1350. Ručka Tomáš YC Kladno 2 521
1350. Jakubková Dita YC Říčany 1 521
1353. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
1353. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
1353. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
1353. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
1353. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
1353. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
1359. Macura Michal SVK - Slovak Republic 1 505
1359. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
1359. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
1359. Macura Michal SVK - Slovak Republic 1 505
1359. Macura Michal SVK - Slovak Republic 1 505
1359. Macura Michal SVK - Slovak Republic 1 505
1359. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
1359. Macura Michal SVK - Slovak Republic 1 505
1359. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 505
1359. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 3 505
1359. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 505
1370. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
1370. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
1370. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
1370. Heidrich Michal YC Znojmo 1 504
1370. Součková Barbora Baník Ostrava 1 504
1375. Cvach Marek Spartak Modřany 2 503
1375. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 503
1377. Ovčička Petr YC Příbram 1 499
1377. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 499
1377. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 499
1380. Noruláková Sophia SVK - Slovak Republic 1 498
1380. Noruláková Sophia SVK - Slovak Republic 1 498
1380. Noruláková Sophia SVK - Slovak Republic 1 498
1380. Noruláková Sophia SVK - Slovak Republic 1 498
1384. Beňová Terezie LS Kroměříž 1 489
1385. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
1385. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
1385. Hradec František Císařská louka 2 485
1385. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
1389. Holoubek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 478
1390. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 477
1391. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 452
1392. Holombek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 429
1393. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 428
1394. Janovic Ivan TJ STAR Praha 1 426
1395. Hájková Jaroslava JK Černá v Pošumaví 1 407
1395. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 407
1395. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 407
1398. Adler Ida GER - Germany 1 404
1398. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1398. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 404
1398. Adler Ida GER - Germany 1 404
1398. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1398. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Adler Ida GER - Germany 1 404
1398. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
1398. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 404
1398. Ševčík Martin WS Club VD 1 404
1398. Havelka Pavel YC Pardubice 1 404
1398. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 404
1398. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 404
1422. Ade Kryštov GER - Germany 1 402
1422. Ade Kryštov GER - Germany 1 402
1422. Ade Kryštov GER - Germany 1 402
1425. Soukupová Karolína JK Královská 1 396
1425. Soukup Jiří JK Královská 1 396
1427. Hrabal Karel Císařská louka 1 369
1428. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 367
1429. Herudek Petr YC Krnov 1 336
1430. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 327
1431. Sigmund Radim JK Plzeň 1 323
1431. Drda Josef YC DIM Bezdrev 1 323
1431. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 323
1431. Miroslav Váško Bohemia Poděbrady 1 323
1435. Nehasil Petr ČYK 1 303
1435. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
1435. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 1 303
1435. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 303
1435. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 303
1435. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 303
1435. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
1435. Majer Karel Baník Most 1 303
1435. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
1444. Černý Václav JK Klatovy 1 285
1445. Jurečka Pavel Císařská louka 1 281
1445. Jurečka Šimon Císařská louka 1 281
1445. Chmelová Anna Císařská louka 1 281
1448. Dostálová Žaneta YC Pardubice 1 266
1449. Cejnar Aleš Císařská louka 1 256
1450. Davídek Zdeněk ČYK 1 239
1451. Čížek Pavel Stará Plavba-Čechie 1 234
1452. Jackel Josef YC Kladno 1 232
1453. Soukup Eduard ČYK 2 223
1454. Klabík Jiří Císařská louka 1 209
1455. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 1 202
1455. Štursa Pavel YC Říčany 1 202
1455. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1455. Loníková Pavla JK Sokolov 1 202
1455. Lorenc Miloslav JK Královská 1 202
1455. Polidar Pavel JK Cheb 1 202
1455. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 1 202
1455. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 202
1455. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 202
1455. Abrahám Vít YC Krnov 1 202
1455. Ščerba Marek YC Krnov 1 202
1466. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 198
1466. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
1466. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 198
1466. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
1466. Vydra Martin ČYK 1 198
1466. Viták František JK Plzeň 1 198
1472. Ščerba Jiří YC Krnov 1 180
1472. Ščerbová Vladímíra YC Krnov 1 180
1474. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 152
1475. Jelínek Jiří Císařská louka 1 133
1475. Čápová Pavla Císařská louka 1 133
1475. Hartl Jan Císařská louka 1 133
1475. Horal Jan Císařská louka 1 133
1479. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 125
1480. Kiss Ivan YC ČSA 1 124
1481. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
1481. Brožík František Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1481. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 1 101
1484. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
1484. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 0
1484. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
1484. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
1484. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
1484. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
1484. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ