POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2009




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1111 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 117 268
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 115 058
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 107 905
4. Sivý Josef Slavoj Hluboká 22 89 075
5. Kořanová Johana YC Neratovice 19 85 545
6. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 85 171
7. Vacula Martin JK Staré Splavy 28 79 480
8. Audyová Markéta Jachtklub Brno 19 78 550
9. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 19 76 588
10. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 76 529
11. Živná Veronika YC DIM Bezdrev 25 75 595
12. Kubový Martin JK Toušeň 11 75 503
13. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 73 333
14. Cejnar Matyáš YC CERE 19 71 210
15. Vojta Richard YC Bohemia 13 70 817
15. Pařízek Radim YC Bohemia 13 70 817
17. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 70 568
18. Kliment Michal YC Neratovice 21 70 486
19. Slíva Jakub YC Nechranice 15 69 251
20. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 68 125
21. Kafka Richard YC Velké Dářko 25 67 012
22. Rybáček Josef YC Doksy 19 66 331
23. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 66 206
24. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 65 818
25. Audy Dan Jachtklub Brno 18 65 807
26. Sasse Bruno YC Bohemia 12 64 432
27. Tinoco Alexandre YC Bohemia 11 64 224
28. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 63 882
29. Kořan Petr YC Neratovice 16 59 306
30. Lidařík Rudolf YC LS Brno 16 58 902
31. Parůžek Jiří JK Toušeň 20 58 868
32. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 57 841
33. Outrata Jiří JK Toušeň 16 57 808
34. Hálová Kateřina JK Toušeň 18 57 400
35. Moucha Pavel YC Doksy 24 56 780
36. Cejnar Lukáš YC CERE 19 56 604
37. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 56 560
38. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 19 55 960
39. Křížek David YC RODOP 11 55 217
40. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 19 54 419
41. Winkler Pavel JK Toušeň 10 54 120
42. Plecitý Martin JK Toušeň 15 52 349
43. Rozsypal Martin JK Olomouc 16 51 823
44. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 51 680
45. Kopřiva Luděk VS Duchcov 13 47 054
46. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 47 011
47. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 27 46 763
48. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 45 448
49. Zárubová Daniela JK Cheb 13 44 670
50. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 44 664
51. Vinkl Daniel YC Kladno 23 43 624
52. Nápravník Jakub ČYK 17 42 654
53. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 42 531
54. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 17 41 611
55. Hrubý Pavel ČWA 19 40 998
56. Daněk Michal LS Kroměříž 20 40 532
57. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 39 491
58. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 440
59. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 21 39 348
60. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 39 165
61. Zanker Zbyněk SK Štětí 12 38 857
62. Myška Filip IWS Club Nechra 14 38 736
63. Mendík Jan JK Staré Splavy 16 38 616
64. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 38 251
65. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 18 38 116
66. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 37 869
67. Kafka Roman YC Velké Dářko 25 37 730
67. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 37 730
69. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 37 057
70. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 36 854
71. Killarová Marie Baník Ostrava 28 36 278
72. Štrunc Jan YC Neratovice 15 36 087
73. Sklenář Petr YC Neratovice 9 35 756
74. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 15 35 610
75. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 35 121
76. Bezděk David Jachtklub Brno 14 35 044
77. Vinkl Petr YC Kladno 25 34 840
78. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 34 745
79. Novotný Štěpán JK Cheb 14 34 267
80. Tkadlec Viktor JK Toušeň 9 33 454
81. Zárubová Michaela JK Cheb 18 33 325
82. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 33 308
83. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 33 195
84. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 7 33 148
85. Blatecký David Jachtklub Brno 9 32 822
85. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 32 822
87. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 32 729
88. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 22 32 728
89. Čuláková Adéla YC Neratovice 16 32 714
90. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 32 261
91. Havelka Jakub ČYK 2 32 153
92. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 31 294
93. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 31 053
94. Janderová Klára YC SaS 19 31 024
95. Musil Tomáš YC RODOP 7 31 008
96. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 30 769
97. Fiala Petr YC Neratovice 11 30 670
98. Hendrych Václav YC Doksy 15 30 557
99. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 18 30 200
100. Babický Roman JK Česká Lípa 15 29 788
101. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 29 759
102. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 29 594
103. Brun Lucas YC Bohemia 4 29 573
104. Horký Adam ČWA 4 29 568
105. Kuthan Martin YC Neratovice 8 29 439
106. Cejnar Tomáš YC CERE 17 29 400
107. Rott Jan JK Plzeň 11 28 834
108. Chudějová Hana YC Neratovice 11 28 783
109. Podhorec Štefan YC Kladno 22 28 726
110. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 12 28 100
111. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 27 791
112. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 27 788
113. Zobač Jakub JK Staré Splavy 15 27 702
114. Neumann Lukáš YC RODOP 9 27 531
115. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 12 27 406
116. Bobek Ondřej Baník Ostrava 8 27 335
117. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 7 27 252
118. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 27 226
119. Bobek Pavel Baník Ostrava 8 27 072
120. Slívová Jana YC Nechranice 12 26 939
121. Šmídová Katka KJ Těrlicko 9 26 575
122. Štruncová Michaela YC Neratovice 15 26 263
123. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 18 25 790
124. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 13 25 745
124. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 13 25 745
126. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 16 25 723
127. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 25 518
128. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 25 208
129. Peterka Miroslav YC Neratovice 18 25 202
130. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 9 25 114
131. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 24 906
132. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 11 24 894
133. Satoránský Pavel SK Tři sestry 5 24 771
134. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 24 718
135. Slíva Martin ČWA 9 24 560
136. Hrdina Patrik YC RODOP 9 24 445
137. Havel Filip YC Neratovice 14 24 368
138. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 24 232
139. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 23 982
140. Drahorád Petr JK Cheb 8 23 947
141. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 23 924
142. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 23 922
143. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 23 825
144. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 23 669
145. Svoboda Lukáš YC Neratovice 14 23 583
146. Alexová Beata YC LS Brno 14 23 533
147. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 10 23 431
147. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 23 431
149. Zíma Jakub ČWA 10 23 365
150. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 23 238
151. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 22 936
152. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 9 22 757
153. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 22 741
154. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 9 22 702
155. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 4 22 700
156. Kuchař Jan YC CERE 8 22 270
157. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 22 118
158. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 21 857
159. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 21 847
160. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 21 641
161. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 8 21 453
161. Kupská Markéta YC LS Brno 8 21 453
163. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 14 21 397
164. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 21 349
165. Trčka Martin Baník Most 6 21 332
166. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 13 21 278
167. Dostálová Vlasta YC Pardubice 13 21 125
168. Mareček Josef JK Staré Splavy 15 21 001
169. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 20 974
170. Škoda Michal YC Neratovice 8 20 901
171. Mika Radek YC SaS 15 20 759
172. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 20 690
173. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 20 668
174. Vychová Zuzana YC Neratovice 9 20 483
175. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 20 479
176. Novotný Václav JK Cheb 7 20 477
177. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 20 413
178. Hrnčál Milan YC Pardubice 18 20 212
179. Fantová Klára YC LS Brno 11 20 196
180. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 19 822
181. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 26 19 798
182. Koštýř Michal YC CERE 18 19 722
183. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 15 19 405
184. Pavliš Jiří YC Kovářov 10 19 394
185. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 19 257
186. Skála David ČYK 17 19 196
187. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 11 19 121
188. Goncalves Clausius YC Bohemia 2 19 039
189. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 10 18 957
190. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 6 18 955
190. Fanta Miroslav YC LS Brno 6 18 955
190. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 18 955
193. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 16 18 826
194. Němec Vojtěch ČYK 12 18 440
195. Sláma Eduard Jachtklub Brno 11 18 304
196. Valdhansová Klára ČYK 14 18 170
197. Stránská Lucie VS Duchcov 14 18 169
198. Houdek Roman YC LS Brno 7 18 079
199. Utíkal Petr JK Olomouc 12 17 923
200. Matznerová Vlaďka ČYK 1 17 812
201. Kittler Jan YC LS Brno 10 17 672
202. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 15 17 568
203. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 17 17 567
203. Staňová Justýna Baník Ostrava 17 17 567
205. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 10 17 477
206. Jebavý Vít YC Neratovice 12 17 437
207. Kmenta Martin Jachtklub Brno 16 17 374
208. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 17 295
209. Cayolla Diogo YC Bohemia 1 17 079
210. Brabec Václav YC Neratovice 13 17 063
211. Chyťová Marcela YC LS Brno 11 17 054
212. Brožek Pavel SC Testudo 9 17 036
212. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 9 17 036
214. Polidarová Marketa JK Cheb 11 16 975
215. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 16 945
216. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 16 16 879
217. Lejhanec David YC Pardubice 11 16 860
218. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 16 833
219. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 16 706
220. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 10 16 688
221. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 16 680
222. Horáček Marek LS Kroměříž 12 16 679
223. Hudec Václav YC Neratovice 11 16 546
223. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 16 546
223. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 16 546
226. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 16 541
227. Burdová Michaela YC SaS 13 16 494
228. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 16 145
229. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 16 008
230. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 19 15 984
231. Korčík Lukáš Baník Ostrava 18 15 883
232. Smutná Veronika JK Staré Splavy 11 15 847
233. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 11 15 802
234. Jebavá Markéta YC Neratovice 10 15 676
235. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 672
236. Starý Martin Slavoj Hluboká 14 15 640
237. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 9 15 602
238. Kir Milan IWS Club Nechra 4 15 550
239. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 7 15 514
240. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 15 450
241. Emler Robert ČYK 3 15 370
242. Podzimek Antonín ČYK 10 15 211
243. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 15 200
243. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 15 200
245. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 186
246. Fučikovský Jan JK Sokolov 9 14 869
247. Maršálková Blanka YC LS Brno 11 14 844
248. Lachner Vít YC Neratovice 5 14 794
249. Mirsky Andre YC Bohemia 4 14 684
250. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 17 14 671
251. Jirkovec Zdenek YC RODOP 4 14 599
251. Martinka Jiří YC RODOP 4 14 599
253. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 14 14 536
254. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 476
255. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 6 14 367
256. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 14 331
257. Nuc Mario JK Plzeň 18 14 272
258. Haubold Petr Delfín Jablonec 9 14 253
259. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 18 14 232
260. Nováková Ludmila YC LS Brno 9 14 216
260. Vašík Martin YC LS Brno 9 14 216
262. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 8 14 204
263. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 195
264. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 7 14 145
265. Štěrba Igor YC Znojmo 8 14 100
266. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 14 061
267. Polidar Martin JK Cheb 10 13 962
268. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
268. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
270. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 13 793
271. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 787
272. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 10 13 628
273. Švihlík Martin YC RODOP 3 13 574
274. Fišer Roman JK Královská 10 13 564
275. Gebhart Zdenek JK Cheb 11 13 376
276. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 13 151
277. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 066
278. Löwitová Olga Císařská louka 7 12 819
279. Korych Pavel YC Kladno 12 12 749
280. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 12 627
281. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 8 12 608
282. Skála Pavel JK Cheb 6 12 547
283. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 12 359
283. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 8 12 359
285. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 302
286. Vacula Jan YC Znojmo 11 12 242
287. Čermák Petr YC Kladno 9 12 198
288. Lambl Vojtěch YC Neratovice 11 12 034
289. Doležal Tomáš ČYK 9 12 023
290. Binder Christian YC Bohemia 4 12 022
291. Kulík Martin YC RODOP 3 11 985
292. Brožek Martin YC CERE 8 11 955
293. Štantejský Jan YC RODOP 2 11 921
294. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 11 919
295. Toth Martin ČWA 5 11 908
296. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 11 822
297. Audy Petr Jachtklub Brno 9 11 672
298. Mojdl Ondřej ČYK 11 11 664
299. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 2 11 661
300. Daňek Michal LS Kroměříž 6 11 588
301. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 577
302. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 11 484
303. Löwit Harry Císařská louka 4 11 424
304. Adam Zdeněk VS Duchcov 5 11 411
305. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 11 276
306. Raška Marek ČWA 9 11 193
307. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 167
307. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 167
309. Pokoš Radim VS Duchcov 12 11 147
310. Čajčík Karel YC Pardubice 14 11 078
311. Bauer Franta YC CERE 4 11 045
312. Šplíchal Jiří JK Plzeň 14 11 004
313. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 5 10 978
314. Jarošová Natálie ČYK 14 10 942
315. Ott Stanislav YC Znojmo 6 10 849
316. Plecitý Marek JK Toušeň 6 10 750
317. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 10 740
318. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 12 10 726
319. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 659
320. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 643
321. Šmídová Božena YC Neratovice 14 10 618
322. Koutná Martina YC Bystrc Brno 4 10 608
323. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 10 587
323. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 10 587
325. Dragoun Ivan JK Plzeň 19 10 579
326. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 10 487
327. Rešl Matěj VS Duchcov 9 10 391
328. Vít Ladislav JK Plzeň 19 10 375
329. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 336
330. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 10 294
331. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 11 10 239
332. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 10 085
333. Kottová Karolína Fulcrum 3 10 016
334. Solík Jakub JK Česká Lípa 8 9 975
335. Havelka Jaroslav ČYK 1 9 957
336. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 13 9 940
337. Hájek Tomáš YC CERE 7 9 939
338. Činčera Marek JK Sokolov 8 9 835
339. Jochovič Josef YC Neratovice 9 9 775
340. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 14 9 745
341. Lux Vlastimil SC Testudo 5 9 677
342. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 9 521
343. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 4 9 488
344. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 16 9 467
345. Vacula Karel YC Znojmo 9 9 454
346. Culek Jindřich YC Kotva Pha 10 9 446
347. Machovský Jan ALT Vaurien 9 9 295
348. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 9 256
349. Soukup Aleš VS Duchcov 15 9 204
350. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 9 195
351. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 170
352. Vacula Karel YC Znojmo 13 9 142
353. Altman Jiří Císařská louka 8 9 134
354. Diviš Ivo YC Dyje 7 9 107
355. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 14 9 100
356. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 9 080
356. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 9 080
358. Valouch Libor JK Olomouc 9 9 027
359. Hakl David YC LS Brno 10 8 975
360. Petřík Martin YC Neratovice 10 8 937
361. Knorrová Barbora VS Duchcov 6 8 889
362. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 8 819
363. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 8 792
364. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 8 727
365. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 7 8 704
366. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 10 8 673
367. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 14 8 589
368. Mikule Aleš SK Tři sestry 1 8 565
369. Podhorec Štefan YC Kladno 8 8 522
370. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 8 520
371. Prokopec Petr YC Pardubice 7 8 495
371. Staňa Ivo Baník Ostrava 12 8 495
373. Kraft Jiří VS Duchcov 5 8 460
374. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 8 446
375. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 12 8 433
376. Fousek Filip ALT Tornado 8 8 405
377. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 8 331
378. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 14 8 318
379. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 273
380. Dragoun Dominik JK Plzeň 18 8 233
381. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 5 8 226
382. Strejček Radim Sokol Palkovice 13 8 188
383. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 138
384. Vít Jaroslav JK Plzeň 13 8 136
385. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 8 068
386. Ptáčník Ivan YC Neratovice 10 8 064
387. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 2 8 001
387. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 8 001
387. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 8 001
387. Švec Petr SK Yachting Styl 2 8 001
387. Koukal Jan SK Yachting Styl 2 8 001
392. Trňák Lukáš LS Kroměříž 15 7 991
393. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 7 976
394. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 6 7 944
394. Šmídová Jana KJ Těrlicko 6 7 944
396. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 7 939
397. Kantor František YC LS Brno 7 7 921
398. Petrová Kristýna VS Duchcov 12 7 912
399. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 9 7 891
400. Bobková Eva Baník Ostrava 4 7 884
401. Vallová Anna YC LS Brno 7 7 868
402. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 7 859
403. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 7 855
404. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 806
405. Huk Václav YC LS Brno 8 7 725
406. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 2 7 683
407. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 7 673
408. Klement Pavel YC RODOP 1 7 663
409. Procházka Filip YC Neratovice 3 7 603
410. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 9 7 580
411. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 10 7 569
412. Žila Jiří Slavoj Hluboká 10 7 533
413. Pšeidl Pavel YC SaS 2 7 519
414. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 10 7 502
415. Maršík Karel Chemička Ústí 7 7 484
416. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 7 7 481
417. Staniek Michal KJ Těrlicko 7 7 356
418. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 14 7 306
419. Seidl Šimon YC LS Brno 6 7 295
420. Košvica Jakub YC LS Brno 11 7 250
421. Sladký ml. Martin ČWA 5 7 234
422. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 7 228
423. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 7 7 162
424. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 7 148
425. Zeman Martin SC Testudo 3 7 129
425. Pexa Tomáš SC Testudo 3 7 129
427. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 7 128
428. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 4 7 122
429. Janda Martin ASK Lovosice 3 7 113
430. Himmel Jiří YC Nechranice 11 7 045
431. Peibischová Monika 2 7 030
432. Holotík Miroslav LS Kroměříž 6 7 016
433. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 9 7 012
434. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 4 7 001
435. Štursová Lucie ČYK 4 6 978
436. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 6 969
437. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 6 850
438. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 8 6 847
439. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 781
439. Andrade Lucas YC Bohemia 1 6 781
439. Clausius Clausius YC Bohemia 1 6 781
439. Novák Petr YC LS Brno 1 6 781
443. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 10 6 780
444. Fanta Matěj YC LS Brno 8 6 654
445. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 15 6 643
446. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 6 595
447. Jordao Marcelo YC Bohemia 2 6 593
448. Fiala Michal Spolek Vodník 13 6 558
449. Valdhansová Aneta ČYK 10 6 494
450. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 6 443
451. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 4 6 402
451. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 4 6 402
453. Král Karel JK Sokolov 8 6 370
454. Vašík Radim YC LS Brno 3 6 352
455. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 333
456. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 6 301
457. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
457. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
459. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 6 217
460. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 8 6 087
461. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 6 019
461. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 6 019
463. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 6 004
464. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
464. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
464. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
464. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
468. Holý Rudolf ČYK 3 5 981
469. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 5 962
470. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 5 960
471. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 5 934
471. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 5 934
473. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 5 922
474. Kotek Ota JK Staré Splavy 6 5 910
475. Staněk Jan YC Doksy 10 5 908
476. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 856
477. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 5 847
478. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 5 846
479. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 5 843
480. Šedivý Bořek YC LS Brno 2 5 835
481. Dragoun Vítek JK Plzeň 15 5 832
482. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 5 827
483. Dastych Petr ASK Lovosice 3 5 798
484. Heiková Romana Chemička Ústí 6 5 775
485. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 5 771
486. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 5 689
487. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 5 686
488. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 5 632
489. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 5 613
490. Sukdoláková Andrea ASK Lovosice 2 5 612
491. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
491. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
493. Červený Aleš ASK Lovosice 3 5 609
493. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 5 609
495. Frohlich Denis YC Kladno 5 5 590
496. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 5 572
497. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 5 562
498. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 548
499. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 9 5 540
500. Ott Adam YC Znojmo 10 5 527
501. Kala ing. Roman YC Doksy 2 5 413
502. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 5 394
503. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 376
504. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 1 5 346
505. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 5 288
506. Fetterle David YC Znojmo 5 5 254
507. Matějková Adéla VS Duchcov 10 5 249
508. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 225
509. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 224
510. Hyk Jan YC ČSA 6 5 212
511. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 5 168
512. Chmelíček Petr ČYK 1 5 106
513. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 4 5 070
514. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 5 068
515. Buchta Jan ALT FB 2 5 061
516. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 3 5 060
517. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 041
518. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 013
519. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 4 995
520. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 1 4 989
521. Guryča Jan YC CERE 5 4 969
522. Dvořák Ota YC CERE 5 4 966
523. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 4 916
524. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 4 909
525. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 4 885
526. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 9 4 861
527. Klíma Jiří YC Bohemia 1 4 860
528. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 5 4 830
529. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 4 821
530. SÝnderhauf Radek ČYK 1 4 800
531. Korvas Filip ČYK 6 4 775
532. Mouchová Karolína YC Doksy 11 4 740
533. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
533. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
535. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 4 709
536. Voskovec Filip YC Kladno 3 4 704
537. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 4 696
538. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 4 630
539. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 12 4 563
540. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 531
541. Schrollová Eva YC Písek 3 4 509
542. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
542. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
544. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 501
545. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 4 494
546. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 4 463
547. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 4 457
548. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
548. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
550. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 4 386
551. Mráz Maxmilián ČYK 8 4 344
552. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 4 333
553. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 4 314
554. Richter Zdeněk YC Doksy 6 4 284
555. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 260
556. Fišer Josef VS Duchcov 7 4 203
557. Živný Boris YC DIM Bezdrev 6 4 193
558. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 4 180
559. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 6 4 156
560. Roček Roman YC Neratovice 1 4 139
561. Hrňa Jan YC Kovářov 2 4 123
562. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 103
562. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 5 4 103
564. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 4 093
565. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 4 080
566. Marvalová Eva ČYK 1 4 077
567. Ráža Tomáš VS Duchcov 5 4 063
568. Malec Martin YC LS Brno 1 4 050
568. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 4 050
568. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 4 050
568. Pavlovský Josef YC LS Brno 1 4 050
572. Polák Jiří VS Duchcov 7 4 032
573. Hartl Radim YC LS Brno 1 4 016
574. Bauer Karel YC CERE 4 4 006
575. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 991
576. Novák Jaroslav YC Doksy 6 3 983
577. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 6 3 965
578. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 3 958
579. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 3 944
579. Šimáček Roman YC Kladno 10 3 944
581. Kudláček Pavel ČWA 1 3 865
582. Jíra Ondřej JK Plzeň 7 3 864
583. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
583. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
585. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 847
586. Beránek Karol Jednoráz.licence 1 3 829
587. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 3 820
588. Ďásek František JK Cheb 5 3 818
589. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 7 3 803
590. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 3 799
591. Vavřina Bronislav SC Testudo 3 3 796
592. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 3 795
593. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 2 3 785
594. Ručka Martin Sokol Palkovice 2 3 778
595. Kadlec Roman SK Tři sestry 3 3 751
596. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 3 742
597. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 700
598. Berský Jaroslav Baník Ostrava 4 3 697
599. Holík Jiří SC Testudo 2 3 660
599. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 3 660
601. Rešl Pavel VS Duchcov 8 3 653
602. Jurečka Matěj ČYK 6 3 652
603. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 627
604. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
604. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
606. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 3 619
607. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 590
608. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 6 3 582
609. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 3 572
610. Kozel Jakub ČYK 1 3 566
610. Fischer Michal ČYK 1 3 566
612. Kilarová Marie Baník Ostrava 2 3 528
613. Packová Kristýna KJ Těrlicko 2 3 527
614. Machovská Ilona NYK & RS 4 3 511
615. Riedel Ota VS Duchcov 6 3 506
616. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 469
617. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 462
618. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 3 454
619. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 3 452
620. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 8 3 451
621. Koláčný Rudolf YC SaS 7 3 429
622. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
622. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
624. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 333
624. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 333
626. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 4 3 309
627. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 3 269
628. Živná Renáta YC DIM Bezdrev 5 3 264
629. Šplíchal Marek JK Plzeň 2 3 245
630. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 3 237
631. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
631. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
631. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
631. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
631. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
631. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
637. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 3 201
638. Kulhánková Nikita ČYK 7 3 152
639. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 7 3 135
640. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 126
641. Záruba Libor YC Kladno 1 3 080
641. Zima Tomáš YC Kladno 1 3 080
643. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 079
644. Ehl Vladimír WS Club VD 6 3 072
645. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 068
645. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 068
647. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 7 3 056
648. Šplíchal Jiří JK Plzeň 2 3 013
649. Heger David ALT Laser 1 2 994
649. Chlup Jan YC Dyje 1 2 994
651. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 7 2 979
652. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
652. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
654. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 2 928
655. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 891
656. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
656. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
656. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
656. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
656. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
656. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
656. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
656. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
664. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 886
665. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 7 2 830
666. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 826
667. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 797
668. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 764
669. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 2 760
669. Rozsypal Pavel YC Bohemia 2 2 760
671. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 9 2 759
672. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
672. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
674. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 2 732
674. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 2 732
676. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 2 713
677. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 2 701
678. Löwit Harry Císařská louka 4 2 642
679. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 2 592
679. Marečková Renata YC Markop FL 1 2 592
679. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 2 592
679. Novák Jiří ALT Melges 24 1 2 592
683. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 2 564
684. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 2 524
685. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 2 511
686. Drncová Ivana JK Plzeň 5 2 503
687. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 489
688. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 470
689. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 6 2 469
690. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 465
691. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 444
691. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 2 444
693. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 2 443
694. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 2 412
695. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 409
696. Wolk Roland YC LS Brno 3 2 402
697. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 2 358
698. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
698. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
698. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
698. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
702. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 335
702. Ochec Jan ČYK 2 2 335
704. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 2 333
705. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 323
706. Chlebna Milan YC Kovářov 1 2 312
706. Janáček Petr YC LS Brno 1 2 312
706. Smuda Leopold YC Kovářov 1 2 312
706. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 312
710. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 297
711. Stáňa Ivo Baník Ostrava 7 2 285
712. Zvěřina Václav VS Duchcov 7 2 284
713. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 266
713. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 266
713. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 266
716. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 2 245
717. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 2 244
717. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 2 244
717. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 2 244
717. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 2 244
717. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 2 244
722. Petrovský Jan Jachtklub Brno 6 2 222
723. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 2 185
724. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 2 171
725. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 2 164
726. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 163
727. Svoboda Pavel YC Kladno 6 2 123
728. Švarc Roman JK Staré Splavy 5 2 119
729. Alexa Miloš YC LS Brno 3 2 116
730. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 6 2 104
731. Novák Aleš YC Kovářov 2 2 102
732. Dyčka Jiří YC Krnov 2 2 097
732. Špička Josef YC Krnov 2 2 097
734. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 093
735. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 2 088
736. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 075
737. Červený Martin JK Plzeň 11 2 062
738. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 2 051
739. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 5 2 047
740. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 5 2 031
741. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
741. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
741. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 7 2 026
744. Vašík Roman YC LS Brno 1 2 010
744. Kraus Jiří YC RODOP 1 2 010
746. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 996
747. Maroščíková Dana Baník Ostrava 6 1 982
748. Tinoco Mario YC Bohemia 1 1 960
749. Jindřich Rostislav JK Cheb 4 1 959
750. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 942
751. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 937
752. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
752. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
752. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
752. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
756. Benešová Jitka Chemička Ústí 3 1 932
756. Beneš Jiri Chemička Ústí 3 1 932
758. Stránská Lucie YC SaS 1 1 925
759. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 1 907
760. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 905
761. Sanková Lenka VS Duchcov 2 1 903
762. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 871
762. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 871
764. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
764. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 1 847
764. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
767. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
767. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
767. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
767. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
771. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 1 819
772. Kučera Michal Chemička Ústí 3 1 796
773. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 1 781
773. Kupská Martina YC LS Brno 1 1 781
775. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 774
776. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 3 1 773
777. Marečková Lucie Jachtklub Brno 5 1 756
778. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 1 747
779. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 3 1 746
780. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 734
780. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 1 734
782. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 1 722
782. Ovčičková Hana YC Příbram 3 1 722
782. Ovčička Pavel YC Příbram 3 1 722
785. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
785. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
785. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
785. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
789. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 709
790. Červený Filip JK Plzeň 9 1 708
791. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 1 686
792. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 672
793. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 1 635
794. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 1 633
795. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 1 1 625
796. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
796. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
798. Skotnicová Lenka Sokol Palkovice 1 1 608
798. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 608
800. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 1 594
801. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 583
802. Bernetová Martina JK Plzeň 1 1 581
803. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 577
804. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 1 568
805. Olejníček Pavel ČYK 1 1 564
806. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 1 534
806. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 1 534
808. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 516
809. Procházka Jan JK Plzeň 7 1 509
810. Vávra Jaroslav JK Královská 2 1 506
811. Novohradský Filip YC Pardubice 6 1 500
812. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 485
813. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 2 1 483
814. Červenka Matouš JK Olomouc 1 1 479
815. Satranský Radek YC Pardubice 5 1 466
816. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
816. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
818. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 4 1 462
819. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 1 440
820. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 1 414
820. Holanec Petr ALT Melges 24 1 1 414
820. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 414
820. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 414
820. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 414
820. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 414
826. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 1 406
827. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 385
827. Marek Jan A.N.V. 1 1 385
829. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 352
830. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 1 334
831. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 328
832. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 313
833. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 3 1 310
834. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 299
835. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 1 295
836. Celá Barbora YC Znojmo 1 1 291
837. Chodura Leopold ČYK 4 1 285
838. Šindelka Václav Baník Ostrava 2 1 281
839. Ocelková Jindřiška ČYK 3 1 278
840. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 4 1 260
841. Handl Erich YC Kladno 4 1 256
842. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 249
843. Opletal Ladislav JK Olomouc 1 1 247
844. Hajo Libor YC CERE 2 1 245
845. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
845. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
845. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
845. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
849. Přikrylová Zlatka LS Kroměříž 1 1 206
850. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 200
850. Teubnerová Kareřina Císařská louka 3 1 200
852. Gaba Ondra YC Krnov 2 1 197
853. Koláčný Lubor YC SaS 1 1 187
853. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 187
853. Šobíšek Petr YC SaS 1 1 187
853. Novák Martin YC Kovářov 1 1 187
857. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 172
858. Štěpánek Jindřich JK Královská 2 1 165
859. Haken Vladimír WS Club VD 2 1 161
860. Riedel Jan VS Duchcov 3 1 158
861. Vavřina Ivan SC Testudo 1 1 156
861. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 156
863. Loníková Iva JK Sokolov 3 1 151
864. Ploner Jan ČYK 2 1 134
865. Kubištová Kateřina JK Plzeň 3 1 129
866. Šíma Teodor YC CERE 1 1 108
867. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
867. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 1 1 095
867. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
870. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 093
871. Piherová Vlasta YC SaS 2 1 092
871. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 1 092
873. Zíta Tomáš ČYK 2 1 072
874. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 071
875. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 063
875. Horvath Vojtěch ČYK 1 1 063
877. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 062
878. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 2 1 047
878. Uhrich Martin ASK Lovosice 2 1 047
880. Krejča Filip JK Olomouc 1 1 043
880. Havelka Petr JK Královská 1 1 043
882. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 1 041
883. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
883. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
883. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
883. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
887. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 011
888. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
888. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 1 008
888. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
888. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
888. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
893. Antel Vladimír LS Kroměříž 2 1 006
894. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
894. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
896. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 998
897. Behar Noam ČYK 3 990
898. Brejša Libor JK Plzeň 1 979
899. Ministrová Marie Baník Ostrava 3 958
899. Juptner Patrik ČWA 2 958
901. Trčka Miroslav Baník Most 2 957
901. Hulnský Martin ČWA 1 957
903. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 925
904. Čáp Jiří ČYK 2 915
905. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 910
906. Teubnerová Anna Císařská louka 2 899
907. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 882
908. Gebhart Jan JK Cheb 4 881
909. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 2 873
910. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
910. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
912. Rathouský Jiří JK Královská 2 869
913. Páleníček Milan YC Kladno 1 864
914. Jedlička Ivan ČYK 2 858
915. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 854
915. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 1 854
917. Pilařová Tereza JK Sokolov 2 848
918. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 843
919. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 840
920. Zimák Petr LS Kroměříž 2 808
921. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 804
921. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 804
923. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 800
923. Knorr Luděk VS Duchcov 1 800
923. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 800
926. Keblová Lucie ČYK 2 794
927. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
927. Jelínek Tomáš YC Kladno 4 792
927. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
927. Richter Boris YC Krnov 1 792
927. Richterová Šárka YC Krnov 1 792
932. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
932. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
932. Hájek Libor JK Cheb 3 780
935. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
935. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 741
937. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
937. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
939. Dlabač Libor JK Klatovy 1 728
940. Mika Radek ČWA 1 727
941. Noháč Radek Baník Most 3 724
941. Pinc Tomáš Baník Most 3 724
943. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
943. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
945. Hajnová Erika ALT FD 1 721
946. Kolář Michal ASK Lovosice 1 718
947. Nováková Alexandra YC Nechranice 1 707
947. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 2 707
947. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 707
947. Vilček David Baník Ostrava 3 707
951. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 703
952. Šárek Martin Sokol Palkovice 3 699
953. Junek Vladimír JK Olomouc 1 694
953. Štěpánková Barbora JK Královská 1 694
955. Ščerba Jiří YC Krnov 1 688
955. Porada Henrich Chemička Ústí 1 688
955. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 688
958. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 685
959. Proček Jan Sokol Dobřichovice 1 683
960. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 1 682
961. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
961. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
963. Holý Marek ČWA 1 659
964. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 653
965. Bucha Bohumil Baník Most 2 647
966. Vlčková Jana JK Plzeň 2 628
966. Valík Tomáš YC Krnov 2 628
968. Jindra Svatopluk ČYK 2 616
969. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
969. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
971. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
971. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
971. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 606
971. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
971. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 606
971. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
971. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
971. Košvica František YC LS Brno 1 606
971. Hanslová Zlata YC Velké Dářko 2 606
971. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
971. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 606
971. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
971. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 606
971. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
971. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 606
986. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 2 605
987. Kocián Pavel YC Krnov 2 604
988. Teubner Jan Císařská louka 1 596
989. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 595
990. Ostrá Kateřina Olšovec Jedovnice 1 594
990. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 1 594
990. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 1 594
993. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 587
994. Procházková Bára YC Znojmo 3 580
995. Janák Josef Tatran Praha 1 574
996. Janatka Jan Císařská louka 1 570
997. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 564
997. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 564
999. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 562
1000. Brabec Bedřich Chemička Ústí 1 554
1000. Pokorná Barbora Bohemia Poděbrady 1 554
1002. Rotter Arnošt JK Olomouc 1 543
1003. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 541
1004. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 1 538
1005. Laštovka Milan JK Plzeň 3 529
1006. Jakubková Dita YC Říčany 1 521
1006. Ručka Tomáš YC Kladno 2 521
1006. Račák Tomáš YC Dvořiště-Lišov 1 521
1009. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
1009. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
1009. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
1009. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
1013. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 505
1013. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 3 505
1013. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
1013. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 505
1013. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
1018. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
1018. Heidrich Michal YC Znojmo 1 504
1018. Součková Barbora Baník Ostrava 1 504
1018. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
1022. Cvach Marek Spartak Modřany 2 503
1022. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 503
1024. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 499
1024. Ovčička Petr YC Příbram 1 499
1024. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 499
1027. Beňová Terezie LS Kroměříž 1 489
1028. Hradec František Císařská louka 2 485
1028. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
1028. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
1031. Holoubek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 478
1032. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 477
1033. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 452
1034. Holombek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 429
1035. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 428
1036. Janovic Ivan TJ STAR Praha 1 426
1037. Hájková Jaroslava JK Černá v Pošumaví 1 407
1037. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 407
1037. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 407
1040. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 404
1040. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1040. Havelka Pavel YC Pardubice 1 404
1040. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 404
1040. Ševčík Martin WS Club VD 1 404
1040. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 404
1040. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
1040. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1048. Soukup Jiří JK Královská 1 396
1048. Soukupová Karolína JK Královská 1 396
1050. Hrabal Karel Císařská louka 1 369
1051. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 367
1052. Herudek Petr YC Krnov 1 336
1053. Chrz Jaroslav ČYK 1 335
1054. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 327
1055. Miroslav Váško Bohemia Poděbrady 1 323
1055. Sigmund Radim JK Plzeň 1 323
1055. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 323
1055. Drda Josef YC DIM Bezdrev 1 323
1059. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
1059. Nehasil Petr ČYK 1 303
1059. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 303
1059. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 303
1059. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 303
1059. Majer Karel Baník Most 1 303
1059. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 1 303
1059. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
1067. Černý Václav JK Klatovy 1 285
1068. Jurečka Šimon Císařská louka 1 281
1068. Chmelová Anna Císařská louka 1 281
1068. Jurečka Pavel Císařská louka 1 281
1071. Dostálová Žaneta YC Pardubice 1 266
1072. Cejnar Aleš Císařská louka 1 256
1073. Davídek Zdeněk ČYK 1 239
1074. Čížek Pavel Stará Plavba-Čechie 1 234
1075. Jackel Josef YC Kladno 1 232
1076. Soukup Eduard ČYK 2 223
1077. Klabík Jiří Císařská louka 1 209
1078. Štursa Pavel YC Říčany 1 202
1078. Loníková Pavla JK Sokolov 1 202
1078. Polidar Pavel JK Cheb 1 202
1078. Abrahám Vít YC Krnov 1 202
1078. Ščerba Marek YC Krnov 1 202
1078. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1078. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 1 202
1078. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 202
1078. Lorenc Miloslav JK Královská 1 202
1078. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 1 202
1078. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 202
1089. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
1089. Vydra Martin ČYK 1 198
1089. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 198
1089. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 198
1089. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
1089. Viták František JK Plzeň 1 198
1095. Ščerba Jiří YC Krnov 1 180
1095. Ščerbová Vladímíra YC Krnov 1 180
1097. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 152
1098. Čápová Pavla Císařská louka 1 133
1098. Jelínek Jiří Císařská louka 1 133
1098. Hartl Jan Císařská louka 1 133
1098. Horal Jan Císařská louka 1 133
1102. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 125
1103. Kiss Ivan YC ČSA 1 124
1104. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 1 101
1104. Brožík František Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1104. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
1107. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
1107. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 0
1107. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
1107. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
1107. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ