POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2008




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1223 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Křížek David YC RODOP 10 175 812
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 24 136 891
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 21 119 893
4. Cejnar Matyáš YC CERE 23 89 345
5. Cejnar Lukáš YC CERE 23 87 330
6. Kamenský Radim YC Velké Dářko 17 84 211
7. Vojta Richard YC Bohemia 16 81 347
8. Tinoco Alexandre YC Bohemia 15 80 170
9. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 72 983
10. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 17 69 853
11. Audyová Markéta Jachtklub Brno 18 69 712
12. Novotný Štěpán JK Cheb 22 68 548
13. Kořan Petr YC Neratovice 23 67 745
14. Maier Michael YCR Roudnice 15 67 494
15. Rozsypal Jakub JK Olomouc 18 67 171
16. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 65 531
17. Parůžek Jiří JK Toušeň 17 63 676
18. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 22 63 088
19. Kvasnik Milan YC Neratovice 19 60 093
20. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 24 60 059
21. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 60 053
22. Audy Dan Jachtklub Brno 16 58 993
23. Hálová Kateřina JK Toušeň 16 58 785
24. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 58 769
25. Zárubová Michaela JK Cheb 18 52 853
26. Bezděk David Jachtklub Brno 23 52 575
27. Vlachová Veronika Spartak Modřany 29 52 255
28. Mrzílková Lenka YC Neratovice 13 51 941
29. Mirsky Andre YC Bohemia 8 50 579
30. Outrata Jiří JK Toušeň 15 50 309
31. Seidl Šimon YC LS Brno 18 49 921
32. Rybáček Josef YC Doksy 14 48 693
33. Tkadlecová Sára JK Toušeň 17 48 569
34. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 48 558
35. Baptista Mauricio YC Bohemia 7 48 179
36. Neumann Lukáš YC RODOP 11 47 559
37. Kopřiva Luděk VS Duchcov 14 47 451
38. Kořanová Johana YC Neratovice 20 46 478
39. Plecitý Martin JK Toušeň 16 45 884
40. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 45 870
41. Slíva Jakub YC Nechranice 13 45 654
42. Lidařík Rudolf YC LS Brno 15 45 481
43. Kafka Richard YC Velké Dářko 23 45 175
44. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 44 765
45. Fiala Petr YC Neratovice 12 44 150
46. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 12 43 670
47. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 43 493
48. Blatecký David Jachtklub Brno 14 43 009
49. Horký Adam ČWA 8 42 828
50. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 22 42 430
51. Hakl David YC LS Brno 13 41 722
52. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 41 506
53. Babický Roman JK Česká Lípa 15 41 488
54. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 12 40 873
55. Šmídová Lenka YC Neratovice 9 40 569
56. Kubový Martin JK Toušeň 11 40 542
57. Trčka Martin Baník Most 8 40 514
58. Starý Martin Slavoj Hluboká 21 40 427
59. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 40 075
60. Čuláková Adéla YC Neratovice 20 39 987
61. Cerveira Frederico YC Bohemia 6 39 954
62. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 39 726
63. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 39 638
64. Chudějová Hana YC Neratovice 18 39 277
65. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 39 120
66. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 10 39 107
67. Kliment Michal YC Neratovice 21 39 105
68. Bobek Pavel Baník Ostrava 15 38 614
69. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 37 573
70. Musil Tomáš YC RODOP 5 37 297
71. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 36 790
72. Plhoň Adam SK Tři sestry 9 36 363
73. Štěrba Igor YC Znojmo 13 35 120
74. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 34 565
75. Jebavý Vít YC Neratovice 15 34 548
76. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 34 518
77. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 16 33 914
78. Karas Tomáš Jachtklub Brno 13 33 837
79. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 14 33 543
80. Rozsypal Martin JK Olomouc 18 33 447
81. Mendík Jan JK Staré Splavy 15 33 437
82. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 15 33 381
83. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 33 253
84. Cejnar Tomáš YC CERE 20 33 070
85. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 19 33 026
86. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 33 014
87. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 32 843
88. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 32 408
89. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 19 32 345
90. Storch Petr Chemička Ústí 17 31 988
91. Vinkl Daniel YC Kladno 20 31 760
92. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 31 556
93. Pařízek Radim YC Bohemia 6 31 553
94. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 31 428
95. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 31 224
96. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 16 31 037
97. Janderová Klára YC SaS 13 30 978
98. Fantová Klára YC LS Brno 14 30 609
99. Vinkl Petr YC Kladno 27 30 563
100. Bobek Ondřej Baník Ostrava 10 30 359
101. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 30 273
102. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 29 663
103. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 19 29 069
104. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 28 888
105. Štrunc Jan YC Neratovice 18 28 760
106. Matuška Petr ALT Melges 24 6 28 751
106. Kůrka Petr ALT Melges 24 6 28 751
108. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 13 28 564
109. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 17 28 506
110. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 16 28 335
111. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 20 28 332
112. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 8 28 116
113. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 27 742
114. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 27 659
115. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 27 452
116. Lejhanec Filip YC Pardubice 12 27 231
117. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 18 26 920
118. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 15 25 936
119. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 13 25 842
120. Sklenář Petr YC Neratovice 7 25 741
121. Rozsypal Pavel YC Bohemia 10 25 725
122. Hýža Jiří Jachtklub Brno 8 25 585
123. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 25 391
124. Hendrych Václav YC Doksy 12 25 232
125. Utíkal Petr JK Olomouc 13 25 221
126. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 11 24 899
127. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 24 873
128. Koutná Martina YC Bystrc Brno 9 24 845
129. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 16 24 812
130. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 14 24 561
131. Štantejský Jan YC RODOP 2 24 449
132. Hykrda Jan Jachtklub Brno 9 24 446
133. Zanker Zbyněk SK Štětí 10 24 433
134. Šára Michal Sokol Dobřichovice 13 24 411
135. Horáček Marek LS Kroměříž 16 24 373
136. Kir Milan IWS Club Nechra 5 24 324
137. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 10 24 134
138. Havelka Jakub ČYK 4 23 865
139. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 23 749
140. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 13 23 423
140. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 23 423
142. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 23 166
143. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 23 140
144. Kuchař Jan YC CERE 11 22 932
145. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 16 22 851
146. Kafka Roman YC Velké Dářko 23 22 761
147. Fanta Miroslav YC LS Brno 10 22 751
148. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 7 22 734
148. Brožek Pavel SC Testudo 7 22 734
150. Gebhart Zdenek JK Cheb 10 22 695
151. Lejhanec David YC Pardubice 10 22 692
152. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 22 646
153. Kupská Markéta YC LS Brno 9 22 491
154. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 22 480
155. Moucha Pavel YC Doksy 13 22 473
156. Killarová Marie Baník Ostrava 27 22 377
157. Kotek Michal JK Staré Splavy 9 22 202
158. Nápravník Jakub ČYK 13 22 179
159. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 22 013
160. Cayolla Diogo YC Bohemia 2 21 902
161. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 16 21 886
162. Satoránský Pavel SK Tři sestry 6 21 835
162. Doležal Tomáš SK Tři sestry 6 21 835
164. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 21 712
165. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 21 509
166. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 16 21 434
167. Hrdina Patrik YC RODOP 8 21 398
168. Vojta Richard YC Bohemia 2 21 252
169. Podzimek Antonín ČYK 14 21 125
169. Škoda Michal YC Neratovice 6 21 125
171. Slívová Jana YC Nechranice 13 20 944
172. Hrubý Pavel ČWA 11 20 693
173. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 20 672
174. Krátký Jan Slavoj Hluboká 15 20 643
175. Podhorec Štefan YC Kladno 21 20 499
176. Tinoco Mario YC Bohemia 2 20 374
177. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 11 20 350
178. Altman Jiří Císařská louka 12 19 854
179. Kotek Kamil JK Staré Splavy 8 19 735
180. Peterka Miroslav YC Neratovice 14 19 644
181. Havel Filip YC Neratovice 18 19 608
182. Kudláček Pavel ČWA 6 19 319
183. Kulík Martin YC RODOP 5 19 316
183. Valdhansová Klára ČYK 13 19 316
185. Kmoníček Jiří YC Pardubice 10 19 151
186. Vavřina Bronislav SC Testudo 7 19 038
187. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 18 905
188. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 7 18 887
188. Janda Martin ASK Lovosice 7 18 887
190. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 770
191. Novotný Václav JK Cheb 6 18 704
192. Procházka Jan YC Znojmo 9 18 648
193. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 9 18 433
194. Alexová Beata YC LS Brno 15 18 151
195. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 18 093
196. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 10 17 881
196. Mareček Šimon Jachtklub Brno 15 17 881
198. Ovčička Josef ing. YC Příbram 6 17 816
199. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 15 17 654
200. Staniek Michal KJ Těrlicko 14 17 553
201. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 17 335
202. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 17 308
203. Vodáček Tomáš YC LS Brno 14 17 276
204. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 9 17 217
205. Burdová Michaela ČYK 17 17 189
206. Vavřina Ivan SC Testudo 7 17 120
207. Korych Pavel YC Kladno 17 17 038
208. Štruncová Michaela YC Neratovice 19 16 981
209. Chyťová Marcela YC LS Brno 10 16 932
210. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 17 16 884
211. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 16 879
212. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 13 16 743
213. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 16 725
214. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 705
215. Kotek Michal YC Markop FL 4 16 601
216. Tkadlec Viktor JK Toušeň 6 16 531
217. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 16 279
218. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 14 16 057
219. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 15 936
220. Maršálková Blanka YC LS Brno 13 15 920
221. Sejkora Luděk YC Markop FL 4 15 918
222. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 10 15 880
223. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 11 15 829
224. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 15 826
225. Bachtík Lukáš YC CERE 12 15 735
226. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 6 15 731
227. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 15 590
228. Adam Zdeněk VS Duchcov 6 15 573
229. Nápravníková Barbora ČYK 15 15 479
230. Guryča Jan YC CERE 10 15 462
231. Procházka Eduard YC Znojmo 8 15 459
232. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 9 15 386
233. Němec Vojtěch ČYK 9 15 320
234. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 15 245
235. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 17 15 244
236. Malina Tomáš IWS Club Nechra 6 15 228
237. Lachner Vít YC Neratovice 6 15 170
238. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 10 15 051
239. Culek Jindřich YC Kotva Pha 15 14 984
240. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 12 14 893
241. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 14 721
242. Petřík Martin YC Neratovice 13 14 694
243. Knetig Martin Jachtklub Brno 8 14 660
244. Drahorád Petr JK Cheb 8 14 497
245. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 443
246. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 4 14 399
247. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 14 397
248. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 14 386
249. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 13 14 365
250. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 14 309
251. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 14 216
252. Půhonný Štěpán YC Bohemia 4 14 190
253. Rott Jan JK Plzeň 8 14 160
254. Musil Jiří Chemička Ústí 6 14 130
255. Havel Jiří SC Testudo 6 14 035
256. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 13 874
257. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 13 788
258. Vacula Jan YC Znojmo 10 13 786
259. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 13 703
260. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 13 662
261. Janovic Ivan TJ STAR Praha 9 13 657
262. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 18 13 599
263. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 13 557
263. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 13 557
265. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 9 13 549
266. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 13 13 462
267. Frohlich Denis YC Kladno 6 13 450
268. Pavlína Šmakalová JK Olomouc 22 13 378
269. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 13 353
270. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 8 13 205
271. Zíma Jakub ČWA 8 13 152
272. Polidar Martin JK Cheb 14 13 097
273. Snopek Martin Slavoj Hluboká 12 13 004
274. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 12 962
274. Otta Jiří Sokol Tovačov 4 12 962
276. Winkler Pavel JK Toušeň 4 12 948
277. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 12 846
278. Knorrová Barbora VS Duchcov 13 12 730
279. Slíva Martin ČWA 6 12 658
280. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 644
281. Kynčl Jan LK Štěchovice 9 12 623
282. Hanuš Daniel YC Pardubice 14 12 611
283. Míka Radek YC SaS 15 12 584
284. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 9 12 583
285. Dragoun Dominik JK Plzeň 15 12 521
286. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 8 12 486
287. Václavík Radek JK Česká Lípa 6 12 404
288. Svoboda Lukáš YC Neratovice 18 12 382
289. Sanková Lenka VS Duchcov 11 12 352
290. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 6 12 244
291. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 12 088
291. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 12 088
293. Bláha Martin JK Plzeň 11 12 073
294. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 12 045
295. Kraus Jiří YC RODOP 4 12 026
296. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 12 012
296. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 5 12 012
298. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 15 11 942
299. Löwit Harry Císařská louka 7 11 880
300. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 12 11 863
300. Stáňa Ivo Baník Ostrava 12 11 863
302. Konopík Pavel Jachtklub Brno 4 11 836
303. Kuthan Martin YC Neratovice 5 11 821
304. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 11 802
305. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 7 11 791
306. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 12 11 762
307. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 11 729
308. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 15 11 636
309. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 11 522
310. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 11 479
311. Myška Filip IWS Club Nechra 7 11 371
312. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 10 11 312
313. Mikule Aleš SK Tři sestry 3 11 249
314. Toth Martin ČWA 5 11 131
315. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 11 048
316. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 15 11 039
317. Valouch Libor JK Olomouc 12 11 026
318. Raška Marek ČWA 7 10 990
319. Klíma Jiří YC Bohemia 3 10 976
320. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 883
321. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 11 10 816
322. Kala ing. Roman YC Doksy 4 10 801
323. Brabec Václav YC Neratovice 15 10 785
324. Fousek Filip ALT Tornado 9 10 737
325. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 10 716
325. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 10 716
327. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 700
328. Bartošek Petr YC Znojmo 4 10 481
329. Plecitý Marek JK Toušeň 8 10 439
330. Stránská Lucie VS Duchcov 7 10 389
331. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 10 340
331. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 15 10 340
333. Sladký ml. Martin ČWA 3 10 331
334. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 14 10 316
335. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 10 186
336. Hartl Radim YC LS Brno 6 10 146
337. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 111
338. Vopátek Martin SK Tři sestry 2 10 093
339. Korvas Filip ČYK 13 10 013
340. Vít Ladislav JK Plzeň 20 9 917
341. Daniel Jakub YC Neratovice 12 9 898
342. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 9 9 880
343. Nováková Ludmila YC LS Brno 11 9 857
344. Skála Pavel JK Cheb 5 9 840
345. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 11 9 818
346. Zárubová Daniela JK Cheb 4 9 816
347. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 12 9 743
348. Ovčička Petr YC Příbram 6 9 734
349. Hartmann Pavel ČWA 13 9 605
350. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 10 9 604
351. Richter Zdeněk YC Doksy 10 9 520
351. Novák Jaroslav YC Doksy 10 9 520
353. Houdek Roman YC LS Brno 5 9 483
354. Brožek Martin YC CERE 8 9 475
355. Čajčík Karel YC Pardubice 11 9 360
356. Činčera Marek JK Sokolov 12 9 324
357. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 9 245
358. Hudec Václav YC Neratovice 6 9 191
359. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 9 190
360. Vacula Karel YC Znojmo 8 9 145
361. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 15 9 083
362. Kantor František YC LS Brno 7 9 073
363. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 9 9 069
364. Jarošová Natálie ČYK 10 9 052
365. Červený Mojmír ASK Lovosice 5 9 040
365. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 8 9 040
367. Čermák Petr YC Kladno 9 8 884
368. Martinka Jiří YC RODOP 4 8 881
369. Dostálová Vlasta YC Pardubice 7 8 860
370. Procházka Filip YC Neratovice 4 8 817
371. Jindřichová Markéta JK Cheb 4 8 796
372. Šplíchal Marek JK Plzeň 5 8 749
373. Staňová Justýna Baník Ostrava 15 8 726
374. Maršík Karel Chemička Ústí 7 8 686
375. Matznerová Vlaďka ČYK 1 8 640
376. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 8 8 535
377. Maršálek Daniel YC LS Brno 13 8 533
378. Šmídová Božena YC Neratovice 10 8 475
379. Skála David ČYK 16 8 301
380. Staňa Ivo Baník Ostrava 14 8 270
381. Basso Paolo YC Bohemia 1 8 225
382. Koláček Milan YC Bohemia 2 8 145
382. Krsanac Nikola YC Bohemia 2 8 145
384. Havelka Jaroslav ČYK 1 8 065
385. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 7 916
385. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 7 916
387. Voskovec Filip YC Kladno 5 7 906
388. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 837
389. Müller Zdeněk ASK Lovosice 4 7 824
390. Huk Václav YC LS Brno 9 7 816
391. Fanta Matěj YC LS Brno 11 7 806
392. Strejček Radim Sokol Palkovice 14 7 803
393. Procházka Libor ASK Lovosice 4 7 799
394. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 7 797
395. Pavlovský Josef YC LS Brno 2 7 792
396. Vít Jaroslav JK Plzeň 9 7 768
397. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 7 766
398. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 13 7 732
399. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 6 7 664
400. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 7 580
400. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 7 580
402. Storchová Lucie Chemička Ústí 7 7 561
403. Hloušek Pavel Chemička Ústí 6 7 520
404. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 5 7 516
405. Holotík Miroslav LS Kroměříž 9 7 438
406. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 7 424
407. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 7 403
408. Bauer Karel YC CERE 4 7 389
409. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 9 7 370
410. Gai Michal Jednoráz.licence 2 7 364
410. Gai Michal Jednoráz.licence 2 7 364
410. Gai Michal Jednoráz.licence 2 7 364
413. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 6 7 349
414. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 7 291
415. Klement Pavel YC RODOP 1 7 290
415. Will Jan Lokomotiva Plzeň 1 7 290
417. Lipenský Martin Jednoráz.licence 2 7 285
417. Lipenský Martin Jednoráz.licence 2 7 285
419. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 6 7 253
420. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 6 7 239
421. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 3 7 230
422. Staněk Jan YC Doksy 11 7 225
423. Kittler Jan YC LS Brno 3 7 198
424. Jedlička Ivan ČYK 1 7 152
425. Polidarová Marketa JK Cheb 10 7 113
426. Audy Petr Jachtklub Brno 7 7 098
427. Ott Vítězslav YC Znojmo 5 7 093
428. Fetterle David YC Znojmo 2 7 042
429. Fišer Roman JK Královská 7 7 035
430. Lux Vlastimil SC Testudo 4 6 992
431. Dragoun Ivan JK Plzeň 14 6 962
432. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 943
432. Hamza Jan YC Bohemia 1 6 943
432. Hodek Roman YC Bohemia 1 6 943
435. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 8 6 923
436. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 6 878
437. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 6 844
438. Himmel Jiří YC Nechranice 9 6 812
439. Schmied Martin YC CERE 8 6 743
440. Pilařová Tereza JK Sokolov 6 6 732
441. Crháková Lenka Jachtklub Brno 4 6 661
442. Kobryn Wiktor Jednoráz.licence 1 6 657
442. Kobryn Wiktor Jednoráz.licence 1 6 657
442. Kobryn Wiktor Jednoráz.licence 1 6 657
442. Fiala Michal Spolek Vodník 15 6 657
446. Ott Stanislav YC Znojmo 6 6 620
447. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 6 616
448. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 11 6 573
449. Vašík Radim YC LS Brno 4 6 549
450. Mráz Maxmilián T. J. Sokol Vrané II 14 6 534
451. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 8 6 502
452. John Vladimír ASK Lovosice 2 6 448
453. Král Karel JK Sokolov 8 6 441
454. Rešl Matěj VS Duchcov 5 6 398
455. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 8 6 382
456. Gebhart Jan JK Cheb 7 6 376
457. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 6 368
458. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 6 331
459. Novák René Sokol Palkovice 3 6 316
459. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 6 316
461. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 5 6 294
462. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 7 6 191
463. Chlup Jan YC Dyje 2 6 186
464. Blahník Radovan Chemička Ústí 4 6 162
465. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 6 160
466. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 8 6 144
467. Packová Alexandra KJ Těrlicko 4 6 141
468. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 4 6 135
469. Součková Barbora Baník Ostrava 5 6 120
469. Berský Jaroslav Baník Ostrava 5 6 120
471. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 080
472. Kosmala Wojaech Jednoráz.licence 1 6 075
472. Kosmala Wojaech Jednoráz.licence 1 6 075
472. Kosmala Wojaech Jednoráz.licence 1 6 075
475. Vacula Libor JK Staré Splavy 4 6 061
476. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 11 6 051
477. Žižka Zdeněk ČYK 1 6 023
478. Podhorec Štefan YC Kladno 3 6 008
479. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 5 5 951
480. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 5 946
481. Zervas Stathis YC Bohemia 1 5 914
481. Binder Christian YC Bohemia 1 5 914
483. Záruba Libor YC Kladno 2 5 907
483. Zima Tomáš YC Kladno 2 5 907
485. Huková Tereza YC LS Brno 1 5 856
486. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 5 824
487. Soukup Aleš VS Duchcov 12 5 798
488. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 5 765
489. Nuc Mario JK Plzeň 14 5 747
490. Mouchová Karolína YC Doksy 6 5 661
491. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 6 5 631
492. Pexa Tomáš SC Testudo 2 5 614
493. Procházková Bára YC Znojmo 2 5 567
494. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 10 5 527
495. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 5 526
496. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 5 522
497. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 5 446
498. Prokopec Petr YC Pardubice 6 5 397
499. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 4 5 374
500. Trnavský Martin Jachtklub Brno 5 5 373
501. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 349
502. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 5 292
503. Machovský Jan ALT Vaurien 7 5 284
504. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 5 276
504. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 5 276
506. Bobková Eva Baník Ostrava 2 5 275
507. Vašík Martin YC LS Brno 7 5 225
508. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 7 5 218
508. Košvica Jakub YC LS Brno 12 5 218
510. Ovčičková Hana YC Příbram 5 5 209
511. Florek Filip Jednoráz.licence 1 5 194
511. Florek Filip Jednoráz.licence 1 5 194
513. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 8 5 190
514. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 177
515. Pivovarčík Milan YC Znojmo 4 5 161
515. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 11 5 161
517. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 5 152
517. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 5 152
519. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 5 140
519. Kuš Emil Slavoj Hluboká 5 5 140
521. Kozelská Markéta YC CERE 1 5 108
522. Fiala Martin YC Znojmo 5 5 085
523. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 051
524. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 5 031
525. Buchta Jan ALT FB 3 5 030
526. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 8 5 027
527. Kaplická Zuzana ProYachting Team 3 4 960
527. Jenšík David JK Česká Lípa 4 4 960
529. Neaton Oregel Zuzana JK Královská 6 4 946
530. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 4 941
531. Sleziona Filip Jednoráz.licence 2 4 938
531. Sleziona Filip Jednoráz.licence 2 4 938
531. Sleziona Filip Jednoráz.licence 2 4 938
534. Antel Vladimír LS Kroměříž 5 4 929
535. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 9 4 928
536. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 4 925
537. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 4 918
538. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 898
539. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 883
539. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 883
541. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 4 872
542. Marečková Renata YC Markop FL 2 4 870
543. Marvan Jiří YC Nové Sedlo 3 4 868
544. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 9 4 850
545. Packová Kristýna KJ Těrlicko 3 4 822
546. Ensbrunnel Gerhart Jednoráz.licence 1 4 800
546. Hoferer Harry Jednoráz.licence 1 4 800
546. Hoferer Harry Jednoráz.licence 1 4 800
546. Ensbrunnel Gerhart Jednoráz.licence 1 4 800
546. Ensbrunnel Gerhart Jednoráz.licence 1 4 800
546. Hoferer Harry Jednoráz.licence 1 4 800
552. Fanta Miroslav YC Markop FL 1 4 792
553. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 9 4 789
554. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 780
555. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 7 4 730
556. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 4 4 720
557. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 4 4 708
558. Mika Radek YC SaS 2 4 682
559. Ptáčník Ivan YC Neratovice 6 4 676
560. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 4 668
561. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 6 4 629
562. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 4 625
563. Pšeidl Pavel YC SaS 3 4 623
564. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 9 4 606
565. Švorčíková Věra ČYK 1 4 591
566. Korbyn Krzysytof Jednoráz.licence 1 4 570
566. Korbyn Krzysytof Jednoráz.licence 1 4 570
566. Korbyn Krzysytof Jednoráz.licence 1 4 570
569. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 4 553
570. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 8 4 548
571. Vavřina Broňa SC Testudo 2 4 528
572. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 4 496
573. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 4 4 486
574. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 4 483
574. Waas František Lokomotiva Plzeň 6 4 483
576. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 4 451
577. Peibischová Monika 2 4 450
578. Brožek Tomáš SC Testudo 1 4 427
579. Jebavá Markéta YC Neratovice 5 4 392
580. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 4 384
581. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 7 4 334
582. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 4 327
583. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 4 314
583. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 4 314
583. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 4 314
586. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 4 275
587. Skalický Vladimír LK Štěchovice 3 4 243
588. Vydra Martin ČYK 5 4 213
589. Piherová Vlasta YC SaS 5 4 197
590. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 4 182
591. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 159
592. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 091
593. Libera Artur Jednoráz.licence 1 4 085
593. Libera Artur Jednoráz.licence 1 4 085
595. Celá Barbora YC Znojmo 6 4 082
596. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 9 4 077
597. Šmídová Jana KJ Těrlicko 4 4 048
598. Holub Miloslav YC Znojmo 6 4 034
599. Lorenc Miloslav JK Královská 4 4 003
600. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 3 994
601. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 5 3 992
602. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 3 983
603. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 5 3 973
604. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 3 890
605. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 3 856
606. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 3 849
607. Ďásek František JK Cheb 3 3 833
608. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 6 3 827
609. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 783
609. Švorčíková Radana ČYK 1 3 783
611. Korbová Helena JK Olomouc 3 3 772
612. Kaszorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 771
612. Kaszorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 771
614. Drvota Jaromir YC Kladno 8 3 753
615. Wierzbicki Arkadiusz Jednoráz.licence 1 3 743
615. Wierzbicki Arkadiusz Jednoráz.licence 1 3 743
615. Wierzbicki Arkadiusz Jednoráz.licence 1 3 743
615. Pavlovski Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 743
615. Pavlovski Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 743
615. Pavlovski Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 743
621. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 7 3 708
622. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 3 705
623. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 3 694
624. Kostecki Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 689
624. Kostecki Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 689
624. Kostecki Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 689
627. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 3 3 682
627. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 3 3 682
627. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 3 3 682
630. Rathouský Jiří JK Královská 3 3 654
631. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 631
632. Pokoš Radim VS Duchcov 8 3 626
633. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 7 3 611
634. Dragoun Vítek JK Plzeň 10 3 605
635. Ovčička Pavel YC Příbram 4 3 603
636. Trňák Lukáš LS Kroměříž 7 3 597
637. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 8 3 589
637. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 3 3 589
639. Kučera Michal Chemička Ústí 5 3 581
640. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 3 579
641. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 6 3 565
642. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 4 3 531
643. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 3 500
644. Malá Jindřiška JK Královská 2 3 483
644. Malý Zdeněk JK Královská 2 3 483
646. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 8 3 479
647. Prach Jan ALT FD 5 3 450
648. Komárek Zdeněk YC Pardubice 5 3 425
649. Zalabák Petr Chemička Ústí 2 3 402
649. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 402
651. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 7 3 380
652. Kocián Pavel YC Krnov 2 3 358
653. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 2 3 352
654. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 3 347
654. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 347
656. Žák Ivan Slávia Česká Skalice 5 3 331
657. Švarc Roman JK Staré Splavy 3 3 323
658. Utíkal Petr JK Olomouc 2 3 297
659. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 252
660. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 205
660. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 205
660. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 205
663. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 4 3 190
664. Podolský Marek YC Znojmo 5 3 165
665. Jaskiewicz Klaudia Jednoráz.licence 1 3 162
665. Jaskiewicz Klaudia Jednoráz.licence 1 3 162
667. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 3 159
668. Uhrich Martin ASK Lovosice 4 3 127
669. Novák Petr YC LS Brno 1 3 119
669. Sokol Petr ALT Vaurien 1 3 119
671. Kudrna Tomáš JK Královská 1 3 096
671. Novák Jiří ALT Melges 24 1 3 096
671. Holanec Jan ALT Melges 24 1 3 096
671. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 3 096
671. Hradecký Jaromír JK Královská 1 3 096
676. Vagenknecht Roman ČYK 3 3 095
677. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 3 080
678. Herbec Cezarz Jednoráz.licence 1 3 064
678. Herbec Cezarz Jednoráz.licence 1 3 064
678. Herbec Cezarz Jednoráz.licence 1 3 064
681. Kališová Lenka Jachtklub Brno 8 3 035
682. Sivý Filip Slavoj Hluboká 6 3 028
683. Drda Josef YC DIM Bezdrev 3 3 016
684. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 7 3 004
685. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 4 2 981
686. Hejna Jan Baník Ostrava 4 2 972
686. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 2 972
688. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 2 969
689. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 5 2 966
690. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 961
691. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 2 957
692. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 2 935
693. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 6 2 934
694. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 2 933
694. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 2 933
694. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 2 933
697. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 2 925
698. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 866
699. Sauer Martin Jednoráz.licence 1 2 860
699. Meister Michael Jednoráz.licence 1 2 860
699. Ruchs Andreas Jednoráz.licence 1 2 860
699. Fazokas Johann Jednoráz.licence 1 2 860
699. Sauer Martin Jednoráz.licence 1 2 860
699. Meister Michael Jednoráz.licence 1 2 860
699. Fazokas Johann Jednoráz.licence 1 2 860
699. Ruchs Andreas Jednoráz.licence 1 2 860
707. Vitoň Jan YC Znojmo 5 2 843
708. Šašková Káťa (SVK) Jednoráz.licence 4 2 823
708. Šašková Káťa (SVK) Jednoráz.licence 4 2 823
708. Šašková Káťa (SVK) Jednoráz.licence 4 2 823
711. Dubiel Agniesyka Jednoráz.licence 1 2 809
711. Dubiel Agniesyka Jednoráz.licence 1 2 809
711. Dubiel Agniesyka Jednoráz.licence 1 2 809
714. Zvěřina Václav VS Duchcov 6 2 783
715. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 775
716. Škoda Vít YC Neratovice 4 2 768
717. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 2 766
717. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 2 766
719. Morávek Roman ČWA 3 2 732
720. Ondí­k Antonín Slavoj Hluboká 7 2 715
720. Dohnal Josef Sokol Tovačov 2 2 715
722. Švík František YC RODOP 1 2 700
723. Korbyn Karol Jednoráz.licence 1 2 691
723. Korbyn Karol Jednoráz.licence 1 2 691
723. Korbyn Karol Jednoráz.licence 1 2 691
726. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 683
727. Indrák Jiří Sokol Tovačov 3 2 679
728. Vachel František JK Černá v Pošumaví 4 2 673
729. Souček Otakar JK Česká Lípa 9 2 651
730. Vrtal Ml. Ladislav TJ Solenice 3 2 648
731. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 624
732. SÝnderhauf Zdeněk ČYK 1 2 621
732. Sehnal René YC SaS 1 2 621
732. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 621
735. Valenta Jan YC CERE 2 2 617
736. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 2 615
737. Beránek Ivo ASK Lovosice 3 2 614
738. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 2 606
739. Chmelíček Petr ČYK 1 2 604
740. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 2 596
741. Bryxová Pavla YC Neratovice 4 2 590
742. Janatka Jan Císařská louka 2 2 587
743. Soldano Pablo Jednoráz.licence 1 2 553
743. Bissaro Vittorio Jednoráz.licence 1 2 553
743. Zilletti Mottio Jednoráz.licence 1 2 553
743. Zilletti Mottio Jednoráz.licence 1 2 553
743. Archetti Alessandro Jednoráz.licence 1 2 553
743. Soldano Pablo Jednoráz.licence 1 2 553
743. Bissaro Vittorio Jednoráz.licence 1 2 553
743. Ferraglia Matteo Jednoráz.licence 1 2 553
743. Ferraglia Matteo Jednoráz.licence 1 2 553
752. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 3 2 530
753. Bazler Petr ASK Lovosice 4 2 506
754. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 2 495
755. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 2 492
756. Štěpánek Jiří VS Duchcov 5 2 491
757. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 479
758. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 2 474
759. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 2 448
760. Chodura Leopold ČYK 4 2 427
761. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 2 412
761. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 2 412
761. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 2 412
764. Postl Michal Koh-i-noor ČB 5 2 404
765. Pivnička Jakub YC Znojmo 5 2 403
766. Holý Radim YC Bohemia 1 2 400
766. Sasse Bruno YC Bohemia 1 2 400
768. Touval Jan ČWA 5 2 387
769. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 6 2 382
770. Rumin Konrad Jednoráz.licence 1 2 373
770. Rumin Konrad Jednoráz.licence 1 2 373
770. Rumin Konrad Jednoráz.licence 1 2 373
773. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 4 2 361
774. Dastych Petr ASK Lovosice 1 2 360
775. Ginkowska Martina Jednoráz.licence 2 2 307
775. Ginkowska Martina Jednoráz.licence 2 2 307
775. Ginkowska Martina Jednoráz.licence 2 2 307
778. Kubištová Kateřina JK Plzeň 6 2 303
779. Benesiewicz Mikolaj Jednoráz.licence 1 2 276
779. Benesiewicz Mikolaj Jednoráz.licence 1 2 276
781. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 2 275
782. Doležal Tomáš ČYK 5 2 272
783. Fučikovský Jan JK Sokolov 1 2 263
784. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 2 260
784. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 2 260
786. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 6 2 252
787. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 2 248
788. Alexa Miloš YC LS Brno 4 2 244
789. Schrollová Eva YC Písek 5 2 224
790. Liczmanová Jana Baník Ostrava 1 2 219
791. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 2 213
791. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 2 213
793. Růžička Marek Slavoj Hluboká 7 2 204
794. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 1 2 200
795. Ochec Jan ČYK 2 2 199
796. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 2 198
797. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 2 190
798. Jezbera Jaroslav YC Pardubice 7 2 184
799. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 166
800. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 2 2 162
801. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 2 161
801. Nováček Ondřej YC RODOP 1 2 161
801. Nováček Miroslav YC RODOP 1 2 161
804. Matějková Adéla VS Duchcov 5 2 152
805. Janů Michal Sokol Dobřichovice 4 2 143
806. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 142
806. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 142
808. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 4 2 134
809. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 132
810. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 2 108
810. Porada Henrich Chemička Ústí 2 2 108
812. Harnasz Aneta Jednoráz.licence 1 2 099
812. Harnasz Aneta Jednoráz.licence 1 2 099
812. Harnasz Aneta Jednoráz.licence 1 2 099
815. Procházka Jan JK Plzeň 8 2 098
816. Novák Antonín ASK Lovosice 3 2 086
816. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 2 086
818. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 2 075
819. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 5 2 037
820. Podolský Marek YC Znojmo 2 2 035
821. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 2 2 024
822. Polák Jiří VS Duchcov 4 2 012
823. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 010
824. Koláčný Lubor YC SaS 3 2 004
825. Blecha Vladimír JK Královská 2 1 978
826. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 1 961
827. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 949
828. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 1 945
829. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 8 1 929
830. Stanieczek Magda Jednoráz.licence 1 1 928
830. Stanieczek Magda Jednoráz.licence 1 1 928
832. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 4 1 923
833. Beneš Jiri Chemička Ústí 4 1 908
834. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 880
835. Záruba Marek JK Cheb 1 1 876
836. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 871
836. Čapková Iva ALT Melges 24 1 1 871
836. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 871
836. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 871
836. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 871
836. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 871
842. Šárek Martin Sokol Palkovice 6 1 867
843. Červený Filip JK Plzeň 6 1 866
844. Bradáč Roman YC Znojmo 2 1 859
845. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 1 858
846. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 1 849
846. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 1 849
846. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 1 849
849. Alexová Michaela ALT Vaurien 3 1 840
850. Červená Martina JK Plzeň 6 1 814
851. Kulhánková Nikita ČYK 5 1 810
852. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 3 1 805
853. Štěch Stanislav JK Královská 2 1 803
853. Fidranský Martin YC Bohemia 1 1 803
853. Fidranský Dominik YC Bohemia 1 1 803
856. Třešňáková Helena Severočeský NJ 4 1 775
856. Třešňák Josef Severočeský NJ 4 1 775
858. Korczak-Siwicka Anna Jednoráz.licence 1 1 773
858. Korczak-Siwicka Anna Jednoráz.licence 1 1 773
858. Korczak-Siwicka Anna Jednoráz.licence 1 1 773
861. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 1 766
862. Vávra Jaroslav JK Královská 4 1 765
863. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 3 1 762
863. Červený Martin JK Plzeň 7 1 762
865. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 734
866. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 1 729
867. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 718
868. Knurowski Szymon Jednoráz.licence 1 1 699
868. Knurowski Szymon Jednoráz.licence 1 1 699
868. Knurowski Szymon Jednoráz.licence 1 1 699
871. Dražková Zdena JK Královská 2 1 698
872. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 4 1 689
873. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 664
874. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 1 657
874. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 1 657
874. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 1 657
874. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 657
878. Heidrich Michal YC Znojmo 2 1 636
879. Riedel Ota VS Duchcov 5 1 623
879. Riedel Michal VS Duchcov 5 1 623
881. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 614
881. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 614
883. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 608
883. Löwit Harry Císařská louka 1 1 608
883. Lederer Pavel JK Královská 1 1 608
886. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 1 595
887. Vilček David Baník Ostrava 1 1 581
888. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 5 1 568
889. Bulín Zbyněk YC Znojmo 3 1 565
890. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 564
890. Struha Jan YC Neratovice 1 1 564
890. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 1 564
890. Procházka Libor YC Neratovice 1 1 564
890. Struha Milan YC Neratovice 1 1 564
890. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 564
890. Brabec Jan YC Pardubice 3 1 564
897. Ginkowsky Jan Jednoráz.licence 2 1 550
897. Ginkowsky Jan Jednoráz.licence 2 1 550
897. Ginkowsky Jan Jednoráz.licence 2 1 550
900. Moll Eva Jednoráz.licence 2 1 549
900. Garschhammer Max Jednoráz.licence 2 1 549
900. Ohin Frithof (GER) Jednoráz.licence 2 1 549
900. Ohin Frithof (GER) Jednoráz.licence 2 1 549
900. Garschhammer Max Jednoráz.licence 2 1 549
900. Moll Eva Jednoráz.licence 2 1 549
900. Moll Eva Jednoráz.licence 2 1 549
900. Garschhammer Max Jednoráz.licence 2 1 549
900. Ohin Frithof (GER) Jednoráz.licence 2 1 549
909. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 7 1 544
910. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 538
911. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 5 1 533
912. Šindelka Václav Baník Ostrava 3 1 524
913. Sekaninová Renata Sokol Tovačov 1 1 509
914. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 4 1 507
914. Veselá Božena JK Staré Splavy 4 1 507
916. Špička Josef YC Krnov 2 1 493
916. Dyčka Jiří YC Krnov 2 1 493
918. Blaszczyk Czprian Jednoráz.licence 1 1 492
918. Blaszczyk Czprian Jednoráz.licence 1 1 492
918. Dlouhý Antonín Císařská louka 3 1 492
918. Blaszczyk Czprian Jednoráz.licence 1 1 492
922. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 464
923. Sladký Martin YC RODOP 3 1 456
924. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 450
924. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 450
924. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 450
924. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 450
928. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 1 447
929. Kruszynski Jakub Jednoráz.licence 1 1 428
929. Kruszynski Jakub Jednoráz.licence 1 1 428
931. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 1 420
932. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 406
933. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 3 1 398
934. Hájek Libor JK Cheb 3 1 394
935. Vlachová Jana Spartak Modřany 3 1 392
936. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 385
936. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 385
938. Rečka Jiří 3 1 374
939. Mika Radek ČWA 3 1 370
939. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 370
941. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 1 358
942. Polidar Pavel JK Cheb 3 1 352
943. Holý Rudolf ČYK 2 1 344
944. Drncová Ivana JK Plzeň 5 1 333
945. Vítek Miroslav YC Znojmo 3 1 324
946. Froněk Jan YC SaS 1 1 290
946. Fořt Jiří YC SaS 1 1 290
946. Tonar Jiří YC SaS 1 1 290
946. Hexner Martin YC SaS 1 1 290
946. Pokorný Jindřich YC SaS 1 1 290
946. Číha Michal YC SaS 1 1 290
952. Vitoň Roman YC Znojmo 4 1 286
953. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 284
954. Burian Daniel ČANY 1 1 280
955. Müller Jiří JK Královská 3 1 276
956. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 1 275
956. Killarová Alexandra Baník Ostrava 4 1 275
958. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 266
959. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 5 1 260
960. Gebhart Antonin JK Cheb 1 1 248
961. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 1 243
962. Škola Jan Lokomotiva Cheb 3 1 237
963. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 1 197
964. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 1 193
965. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 189
965. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 1 1 189
965. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 1 1 189
965. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 1 1 189
969. Holík Jiří SC Testudo 1 1 187
970. Pelant Ivo ProYachting Team 2 1 184
971. Hájek Tomáš YC CERE 1 1 174
972. Janák Josef Tatran Praha 1 1 172
973. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 167
974. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 3 1 162
975. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
976. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 156
976. Dlabač Libor JK Klatovy 1 1 156
978. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 1 142
978. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 1 142
978. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 1 142
981. Velas Petr TJ Solenice 1 1 140
982. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 135
983. Hradecký Jaromír JK Královská 4 1 131
984. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 130
984. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 130
984. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 130
987. Handl Erich YC Kladno 6 1 127
987. Mojdl Ondřej ČYK 2 1 127
989. Kobrlová Markéta TJ Jachting Libštát 1 1 108
990. Hanák Vladimír YC LS Brno 1 1 101
991. Češka Jiří YC Kovářov 1 1 081
991. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 081
993. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 077
994. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 1 064
995. Nacházel Dalibor ALT Melges 24 1 1 041
995. Chomat Roman ALT Melges 24 1 1 041
995. Potaš Andrej ALT Melges 24 1 1 041
995. Volfová Nina ALT Melges 24 1 1 041
995. Benček Marek ALT Melges 24 1 1 041
995. Žíla Milan ALT Melges 24 1 1 041
995. Bartasová Eva ALT Melges 24 1 1 041
995. Brontlaj Michal ALT Melges 24 1 1 041
1003. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 4 1 032
1004. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 1 021
1004. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 1 021
1004. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 1 021
1007. Jakoubek Milan JK Královská 3 1 003
1007. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 003
1009. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 998
1010. Masopust Jaroslav YC Doksy 2 990
1011. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 983
1012. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 979
1013. Kalián Pavel SK Tři sestry 2 957
1013. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 957
1015. Gaba Ondra YC Krnov 2 950
1016. Procházka Ondřej Jednoráz.licence 1 946
1016. Procházka Ondřej Jednoráz.licence 1 946
1016. Procházka Ondřej Jednoráz.licence 1 946
1019. Drobík Luboš ALT Melges 24 1 943
1020. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 932
1021. Soukupová Karolína JK Královská 2 914
1021. Soukup Jiří JK Královská 2 914
1023. Kramář Jiří JK Česká Lípa 4 910
1024. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 904
1024. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 904
1026. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 901
1027. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 3 893
1028. Červenka Matouš JK Olomouc 1 887
1029. Janda Tomáš ALT Formula 20T 2 883
1030. Kadlec Roman SK Tři sestry 2 874
1031. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 868
1032. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 2 856
1033. Brejník Tomáš Slavoj Litoměřice 4 841
1034. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 832
1034. Ministrová Marie Baník Ostrava 4 832
1036. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 831
1037. Jackel Josef YC Kladno 3 819
1038. Čihulová Miroslava Delfín Jablonec 2 812
1039. Loník Jan JK Sokolov 4 806
1040. Spurný Kryštof ČYK 1 805
1041. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 804
1042. Loníková Pavla JK Sokolov 3 800
1042. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 800
1044. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 761
1044. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 761
1046. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 747
1047. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
1048. Ehl Vladimír WS Club VD 3 740
1049. Knorr Luděk VS Duchcov 1 738
1049. Rešl Pavel VS Duchcov 1 738
1049. Knorr Jindřich VS Duchcov 1 738
1052. Myška František 1 735
1052. Otto Radovan 1 735
1054. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 728
1055. Bárta Jan JK Královská 1 721
1055. Havelka Petr JK Královská 1 721
1057. Chmelová Anna Císařská louka 1 711
1057. Malec Martin YC LS Brno 1 711
1057. Truhlařík Václav YC Neratovice 1 711
1057. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 711
1057. Janáček Martin YC LS Brno 1 711
1057. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 711
1057. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 711
1057. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 711
1065. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 703
1065. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
1067. Hradec František Císařská louka 2 693
1068. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 2 681
1068. Cvach Marek Spartak Modřany 4 681
1070. Davídek Zdeněk ČYK 1 672
1071. Černý Václav JK Klatovy 1 670
1072. Mikulík Milan 1 657
1073. Fuchs Morgen Jednoráz.licence 1 653
1073. Fuchs Morgen Jednoráz.licence 1 653
1073. Fuchs Morgen Jednoráz.licence 1 653
1076. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 1 646
1077. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 636
1078. Jindra Svatopluk ČYK 2 634
1079. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 624
1080. Novohradský Filip YC Pardubice 2 606
1080. Svobodová Zdena ČYK 1 606
1080. Ocelková Jindřiška ČYK 1 606
1083. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 604
1084. Heneš David JK Olomouc 1 595
1085. Novotný Martin Slavoj Hluboká 1 587
1086. Hrňa Jan YC Kovářov 1 578
1086. Kolínský Tomáš YC Písek 1 578
1088. Šašková Káťa Jednoráz.licence 1 570
1088. Šašková Káťa Jednoráz.licence 1 570
1088. Šašková Káťa Jednoráz.licence 1 570
1091. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 554
1092. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 550
1093. Chrz Jaroslav ČYK 1 533
1094. Los Petr YC Příbram 1 511
1095. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 510
1096. Svoboda Pavel YC Kladno 1 509
1096. Havrda Zdeněk Delfín Jablonec 1 509
1098. Viewegh Petr JK Česká Lípa 2 505
1098. Dlouhý Aleš YC Znojmo 2 505
1098. Cichy Kamil Jednoráz.licence 1 505
1098. Cichy Kamil Jednoráz.licence 1 505
1098. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 505
1098. Cichy Kamil Jednoráz.licence 1 505
1104. Pos Karel Slavoj Litoměřice 1 502
1105. Horká Dana ČYK 1 499
1106. Osvald Jiří Severočeský NJ 2 480
1107. Junek Vladimír JK Olomouc 1 479
1108. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 477
1109. Vavřínová Eva JK Královská 1 470
1110. Smolka Milan Sokol Palkovice 2 460
1111. Loníková Iva JK Sokolov 1 456
1111. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 456
1111. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 456
1114. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 1 452
1114. Zimák Josef, Ing. LS Kroměříž 1 452
1116. Kašpárek Tomáš TJ Prostějov 1 416
1116. Piňos Jiří TJ Prostějov 1 416
1118. Partzsch Heike Jednoráz.licence 1 404
1118. Herudek Petr YC Krnov 2 404
1118. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 404
1118. Čáp Jiří ČYK 1 404
1118. Novák Petr YC Neratovice 1 404
1118. Sahula Martin YC CERE 1 404
1118. Erdmann Heiko Jednoráz.licence 1 404
1118. Janoušek Andrej JK Česká Lípa 1 404
1118. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 404
1118. Stoppennrink Christian Jednoráz.licence 1 404
1118. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 404
1118. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 404
1118. Hůla Miloš ČYK 1 404
1118. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 404
1118. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
1118. Novák Adam Sokol Dobřichovice 1 404
1118. Skalníková Lucie YC LS Brno 1 404
1118. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
1118. Horký Petr YC CERE 1 404
1118. Stoppennrink Christian Jednoráz.licence 1 404
1118. Partzsch Heike Jednoráz.licence 1 404
1118. Erdmann Heiko Jednoráz.licence 1 404
1118. Wobetzky Alexander Jednoráz.licence 1 404
1118. Wobetzky Alexander Jednoráz.licence 1 404
1118. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1118. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
1144. Dio Petr JK Klatovy 1 402
1144. Němec Petr YC BARRANDOV 1 402
1146. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 378
1146. Ettler Vojtěch TJ Jiskra Třeboň 2 378
1148. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 1 374
1149. Stránský Jan YC Doksy 1 360
1150. Meškán Zbyněk YC Ancora 1 351
1150. Meškánová Marcela YC Ancora 1 351
1152. Bix David Jednoráz.licence 1 344
1152. Bix David Jednoráz.licence 1 344
1152. Bix David Jednoráz.licence 1 344
1155. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 323
1156. Hrabal Karel Císařská louka 1 320
1157. Bulant Jiří Císařská louka 1 307
1158. Outrata Michal Olšovec Jedovnice 1 303
1158. Petrák Josef LK Štěchovice 1 303
1158. Múdrá Jana YC CERE 1 303
1158. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 303
1158. Ráža Pavel VS Duchcov 1 303
1158. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 303
1158. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 303
1158. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 303
1158. Odstrčil Petr YC ČSA 1 303
1158. Urban Zdeněk YC CERE 1 303
1158. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 303
1169. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 292
1170. Claus Joachim YC LS Brno 1 288
1171. Vávra Aleš JK Královská 1 286
1172. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 285
1173. Trčka Miroslav Baník Most 1 277
1173. Záruba Štěpán YC Písek 1 277
1175. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 272
1176. Hlinomaz Václav YC Příbram 1 242
1177. Horal Jan Císařská louka 1 234
1178. Wiendl František JK Klatovy 1 226
1179. Ade Christof Jednoráz.licence 1 215
1179. Rathouská Zdeňka JK Královská 1 215
1179. Ade Christof Jednoráz.licence 1 215
1179. Ade Christof Jednoráz.licence 1 215
1183. Klabík Josef Císařská louka 1 212
1184. Borský Ctirad JK Královská 1 202
1184. Zimák Petr LS Kroměříž 1 202
1184. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1184. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 1 202
1184. Čondl Pavel Baník Most 1 202
1184. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 202
1184. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 202
1184. Lehečka Milan JK Olomouc 1 202
1184. Čápová Pavla Císařská louka 1 202
1184. Satranský Radek YC Pardubice 1 202
1184. Skalický Jaroslav YC Pardubice 1 202
1184. Hartl Jan Císařská louka 1 202
1184. Horký Jan ČYK 2 202
1184. Ill Josef ALT DN 1 202
1184. Pršalová Hana Bohemia Poděbrady 1 202
1184. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 202
1184. Ministr Jan Baník Ostrava 1 202
1184. Konopník Matěj Jachtklub Brno 1 202
1184. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 202
1203. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 198
1204. Slabý Jan JK Královská 1 194
1205. Bix Eduard YC Znojmo 1 180
1206. Brázdová Petra YC Pardubice 1 159
1207. Fuksa Ivan ing. YC Příbram 1 152
1208. Zlámal Antonín Stará Plavba-Čechie 1 142
1209. Jelínek Jiří Císařská louka 1 135
1210. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 129
1210. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 129
1212. Ferda Aleš YC SaS 1 126
1213. Riedel Jan VS Duchcov 1 101
1213. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 101
1213. Bernard František YC Písek 1 101
1213. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1213. Sigmund Radim JK Plzeň 1 101
1213. Bix David YC Znojmo 1 101
1213. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1220. Melen Tomáš ALT FD 1 0
1220. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 0
1220. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 0
1220. Jonáš Radek ALT FD 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ