POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2007




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1217 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Vojta Richard YC Bohemia 20 106 417
2. Sasse Bruno YC Bohemia 19 102 492
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 93 731
4. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 92 052
5. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 27 86 364
6. Hájek Daniel YC CERE 28 84 714
7. Cejnar Lukáš YC CERE 24 79 021
8. Roček Roman YC Neratovice 14 74 118
9. Kořanová Michaela YC Neratovice 20 71 175
10. Cejnar Matyáš YC CERE 24 69 103
11. Rybáček Josef YC Doksy 17 68 260
12. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 22 67 318
13. Kopřiva Luděk VS Duchcov 16 66 660
14. Mirsky Andre YC Bohemia 12 64 867
15. Novotný Štěpán JK Cheb 18 64 103
16. Kubový Martin JK Toušeň 11 64 025
17. Outrata Jiří JK Toušeň 18 63 327
18. Kořan Petr YC Neratovice 17 63 067
19. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 62 305
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 19 61 926
21. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 61 403
22. Půhonný Štěpán YC Bohemia 7 59 998
23. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 59 804
24. Maier Michael YCR Roudnice 9 57 460
25. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 20 57 122
26. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 56 978
27. Baptista Mauricio YC Bohemia 10 55 317
28. Rovere Alfredo YC Bohemia 10 55 176
29. Sláma Eduard Jachtklub Brno 19 54 384
30. Audy Dan Jachtklub Brno 15 54 068
31. Lidařík Rudolf LS Brno 16 53 714
32. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 53 575
33. Fiala Petr YC Neratovice 16 53 013
34. Šmídová Lenka YC Neratovice 11 52 207
35. Parůžek Jiří JK Toušeň 21 51 670
36. Musil Tomáš YC RODOP 11 51 159
37. Rozsypal Pavel YC Bohemia 10 49 190
38. Hálová Kateřina JK Toušeň 19 48 778
39. Drahorád Petr JK Cheb 14 48 468
40. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 47 637
41. Hýža Jiří Jachtklub Brno 13 47 430
42. Plecitý Martin JK Toušeň 22 47 100
43. Zárubová Michaela JK Cheb 18 47 030
44. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 46 636
45. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 46 527
46. Blatecký David Jachtklub Brno 13 46 357
47. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 45 765
48. Hrubý Karel Jachtklub Brno 15 45 417
49. Šmídová Petra KJ Těrlicko 18 45 392
50. Tichánek Michael Sokol Palkovice 16 44 397
51. Kamenský Radim YC Velké Dářko 11 42 396
52. Babický Roman JK Česká Lípa 15 42 386
53. Mrzílková Lenka YC Neratovice 15 41 860
54. Vinkl Petr YC Kladno 31 41 767
55. Seidl Šimon LS Brno 16 41 251
56. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 20 41 194
57. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 40 888
58. Čuláková Adéla YC Neratovice 20 40 426
59. Bobek Pavel Baník Ostrava 10 39 743
60. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 39 541
61. Karas Tomáš Jachtklub Brno 12 39 157
62. Neumann Lukáš YC RODOP 9 38 212
63. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 38 161
64. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 14 38 143
65. Hakl David LS Brno 14 38 035
66. Bobek Ondřej Baník Ostrava 9 37 942
67. Šmídová Katka KJ Těrlicko 13 37 867
68. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 18 37 776
69. Starý Martin Slavoj Hluboká 19 37 740
70. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 14 37 424
71. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 37 396
72. Vacula Martin JK Staré Splavy 15 37 371
73. Chudějová Hana YC Neratovice 14 37 051
74. Ondíková Petra ČYK 19 36 588
75. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 18 36 558
76. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 36 280
77. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 18 36 120
78. Hanuš Daniel YC Pardubice 17 35 920
79. Kořanová Johana YC Neratovice 20 35 878
80. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 14 35 754
81. Kozelský Jakub YC Markop FL 8 35 590
82. Audyová Markéta Jachtklub Brno 17 35 431
83. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 35 422
84. Bachtík Lukáš YC CERE 19 34 493
85. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 34 474
86. Šenkýř Ivan YC Neratovice 13 33 883
87. Škoda Michal YC Neratovice 12 33 642
88. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 33 602
89. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 24 33 583
90. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 33 108
91. Jebavý Vít YC Neratovice 14 32 909
92. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 32 294
93. Němec Vojtěch ČYK 20 31 813
94. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 20 31 707
95. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 31 661
96. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 17 31 621
97. Rozsypal Martin JK Olomouc 22 31 057
98. Horáček Marek LS Kroměříž 20 30 843
99. Slíva Jakub YC Nechranice 11 30 539
100. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 13 30 091
100. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 13 30 091
102. Winkler Pavel JK Toušeň 5 29 530
103. Storch Petr Chemička Ústí 12 29 515
104. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 29 204
105. Pšeidl Pavel YC SaS 11 29 046
106. Smolařová Barbora YC CERE 17 29 043
107. Valdhansová Klára ČYK 22 28 813
108. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 28 812
109. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 28 753
110. Staniek Michal KJ Těrlicko 21 28 632
111. Vinkl Daniel YC Kladno 24 28 458
112. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 9 28 352
113. Löwit Harry Císařská louka 1 28 167
114. Švarc Roman JK Staré Splavy 12 27 742
115. Kafka Richard YC Velké Dářko 21 27 615
116. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 11 26 847
117. Kulík Martin YC RODOP 6 26 551
118. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 26 518
119. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 26 425
120. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 26 179
121. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 23 26 131
122. Brožek Pavel SC Testudo 10 25 968
123. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 23 25 966
124. Löwit Harry Císařská louka 4 25 931
125. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 11 25 867
126. Nápravník Jakub ČYK 11 25 791
127. Křížek David YC RODOP 7 25 763
128. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 15 25 640
129. Fantová Klára LS Brno 13 25 298
130. Janderová Klára YC SaS 9 25 040
131. Šínová Alexandra ČYK 17 25 020
132. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 21 25 017
133. Novotný Václav JK Cheb 9 24 843
134. Cejnar Tomáš YC CERE 16 24 162
135. Mendík Jan JK Staré Splavy 14 23 974
136. Sivá Helena Slavoj Hluboká 18 23 635
137. Švík František YC RODOP 6 23 559
137. Kraus Jiří YC RODOP 6 23 559
139. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 23 332
140. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 17 23 232
141. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 23 210
142. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 160
143. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 17 22 883
144. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 22 825
145. Stránská Lucie VS Duchcov 13 22 751
146. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 22 667
147. Sivý Josef Slavoj Hluboká 17 22 637
148. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 22 380
149. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 22 311
150. Huk Václav LS Brno 16 22 201
151. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 8 22 160
152. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 22 122
153. Koutná Martina YC Bystrc Brno 9 22 061
154. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 19 21 718
155. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 18 21 630
156. Fanta Miroslav YC Markop FL 7 21 585
157. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 474
158. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 12 21 460
159. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 21 132
160. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 16 20 949
161. Trejbalová Samanta VS Duchcov 13 20 861
162. Švihlík Martin YC RODOP 6 20 789
163. Chyťová Marcela LS Brno 12 20 669
164. Hendrych Václav YC Doksy 12 20 475
165. Havel Jiří SC Testudo 7 20 461
166. Zíma Jakub ČWA 13 20 282
166. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 14 20 282
168. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 10 20 261
169. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 20 024
170. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 7 19 980
171. Janda Martin ASK Lovosice 22 19 899
172. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 13 19 880
173. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 19 621
174. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 9 19 230
175. Toth Martin ČWA 6 18 952
176. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 18 632
177. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 18 594
178. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 14 18 370
179. Gebhart Zdenek JK Cheb 7 18 345
180. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 18 289
181. Jakubková Dita YC Říčany 3 17 968
181. Mňuk Karel YC Doksy 3 17 968
183. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 15 17 938
184. Peterka Miroslav YC Neratovice 7 17 912
185. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 856
186. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 5 17 842
187. Lambl Vojtěch YC Neratovice 19 17 797
188. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 17 607
189. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 17 420
190. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 400
191. Lejhanec Jiří YC Pardubice 8 17 396
192. Lejhanec David YC Pardubice 11 17 364
193. Kliment Michal YC Neratovice 18 17 266
194. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 17 251
195. Skála Pavel JK Cheb 7 17 199
196. Solík Jakub JK Česká Lípa 14 17 185
197. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 981
198. Lachner Vít YC Neratovice 7 16 837
199. Bezděk David Jachtklub Brno 14 16 772
200. Sanková Lenka VS Duchcov 16 16 639
201. Daniel Jakub YC Neratovice 16 16 596
202. Valouch Libor JK Olomouc 16 16 504
203. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 16 477
204. Kotek Michal YC Markop FL 4 16 395
205. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 7 16 165
206. Záruba Marek JK Cheb 13 16 105
207. Bezděková Martina Jachtklub Brno 16 16 098
208. Škoda Vít YC Neratovice 15 15 840
209. Kučera Petr TJ Rapid Brno 8 15 765
210. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 15 729
211. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 15 721
211. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 11 15 721
213. Korvas Filip ČYK 12 15 702
214. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 15 571
215. Kafka Roman YC Velké Dářko 21 15 343
216. Kotková Anna ČYK 14 15 242
217. Kittler Jan LS Brno 5 15 199
218. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 15 162
219. Frohlich Denis YC Kladno 6 15 161
220. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 14 15 059
221. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 22 14 934
222. Šplíchal Marek JK Plzeň 10 14 824
223. Buckup Mario YC Bohemia 1 14 776
224. Chalupníková Kateřina LS Brno 3 14 763
225. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 8 14 728
226. Kir Milan IWS Club Nechra 3 14 715
227. Svoboda Lukáš YC Neratovice 19 14 643
228. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 10 14 507
229. Mayerbergová Ilona LS Brno 9 14 464
230. Dragoun Dominik JK Plzeň 16 14 429
231. Guryča Jan YC CERE 8 14 189
232. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 13 871
233. Utíkal Petr JK Olomouc 10 13 843
234. Utíkal Petr JK Olomouc 5 13 809
235. Kynčl Jan LK Štěchovice 10 13 742
236. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 711
237. Rott Jan JK Plzeň 8 13 626
238. Mareček Šimon Jachtklub Brno 15 13 603
239. Šplíchal Jiří JK Plzeň 8 13 543
240. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 13 506
241. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 13 483
242. Bláha Martin JK Plzeň 13 13 413
243. Voskovec Filip YC Kladno 6 13 412
244. Bryxová Pavla YC Neratovice 18 13 344
245. Fanta Miroslav LS Brno 3 13 308
246. Podhorec Štefan YC Kladno 18 13 020
247. Cvachová Adéla Spartak Modřany 18 12 961
248. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 14 12 905
249. Král Karel JK Sokolov 11 12 896
250. Fanta Matěj LS Brno 14 12 890
251. Strejček Radim Sokol Palkovice 14 12 880
252. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 12 831
253. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 12 673
253. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 12 673
255. Nápravníková Barbora ČYK 13 12 608
256. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 12 583
257. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 12 506
258. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 12 443
259. Preibischová Monika 4 12 402
260. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 7 12 394
261. Kupská Markéta LS Brno 12 12 354
262. Knetig Martin Jachtklub Brno 3 12 319
263. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 12 266
264. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 12 226
265. Procházka Eduard YC Znojmo 5 12 144
266. Santa Cruz Mauricio YC Bohemia 3 12 103
267. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 13 12 100
268. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 11 943
269. Rešl Matěj VS Duchcov 14 11 846
270. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 11 824
271. Šmídová Božena YC Neratovice 16 11 614
272. Dragoun Ivan JK Plzeň 15 11 611
273. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 11 488
274. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 13 11 470
275. Alexová Beata LS Brno 16 11 427
276. Burdová Michaela ČYK 13 11 349
277. Pilařová Tereza JK Sokolov 9 11 345
278. Štrunc Jan YC Neratovice 15 11 294
279. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 166
280. Štěrba Igor YC Znojmo 5 11 144
281. Mouchová Karolína YC Doksy 11 11 094
282. Nováková Ludmila LS Brno 10 11 042
283. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 10 994
284. Vacula Jan YC Znojmo 9 10 860
285. Kuchař Jan YC CERE 7 10 858
286. Richter Zdeněk YC Doksy 10 10 857
287. Jindřichová Markéta JK Cheb 6 10 748
288. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 10 745
289. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 15 10 733
290. Sláma Ivo Jachtklub Brno 8 10 614
291. Polidar Martin JK Cheb 11 10 530
292. Lehečka Ondřej JK Olomouc 6 10 490
293. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 10 10 375
294. Navrátil Jan Sokol Tovačov 6 10 346
295. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 5 10 335
296. Vodáček Tomáš LS Brno 12 10 325
297. Novák Jaroslav YC Doksy 9 10 211
298. Janovic Ivan TJ STAR Praha 8 10 183
299. Havel Filip YC Neratovice 13 10 134
300. Binder Christian YC Bohemia 1 10 085
301. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 10 005
301. Mikule Aleš SK Tři sestry 3 10 005
301. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 10 005
304. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 9 900
305. Valdhansová Aneta ČYK 12 9 840
306. Hrubý Pavel ČWA 7 9 833
307. Hloušek Pavel Chemička Ústí 5 9 807
308. Martinka Jiří YC RODOP 4 9 771
309. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 4 9 728
309. Vacula Karel YC Znojmo 8 9 728
311. Veselý Tomáš ČYK 4 9 721
312. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 9 672
313. Ráža Tomáš VS Duchcov 7 9 623
314. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 9 9 547
315. Korych Pavel YC Kladno 16 9 532
316. Chmelová Anna Císařská louka 2 9 478
317. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 9 467
318. Dastych Petr ASK Lovosice 3 9 414
319. Sklenář Petr YC Neratovice 4 9 347
320. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 9 317
321. Zalabák Petr Chemička Ústí 4 9 219
322. Sehnal René YC SaS 6 9 193
323. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 9 190
324. Knorrová Barbora VS Duchcov 15 9 178
325. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 5 9 115
326. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 15 9 082
327. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 3 9 079
328. Zítek Karel Císařská louka 1 9 067
329. Vašík Martin LS Brno 9 9 046
330. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 9 039
331. Dostálová Vlasta YC Pardubice 12 8 991
332. Kotek Michal JK Staré Splavy 4 8 947
333. Plecitý Marek JK Toušeň 5 8 904
334. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 8 877
335. Šmíd Marek SK Yachting Styl 2 8 780
335. Čech Jiří SK Yachting Styl 2 8 780
337. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 8 713
338. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 8 648
339. Podzimek Antonín ČYK 10 8 547
340. Fišer Roman JK Královská 7 8 499
341. Zima Tomáš YC Kladno 2 8 459
342. Hájek Tomáš YC CERE 8 8 366
343. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 6 8 353
344. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 8 273
344. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 273
346. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 4 8 262
347. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 8 227
348. Klíma Jiří YC Bohemia 3 8 220
349. Slíva Martin ČWA 5 8 188
350. Svozilová Hana Sokol Tovačov 3 8 172
351. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 8 160
352. Slívová Jana YC Nechranice 9 8 159
353. Hartmann Pavel ČWA 9 8 140
354. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 8 022
355. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 7 997
356. Altman Jiří Císařská louka 8 7 968
357. Florek Filip Jednoráz.licence 1 7 962
358. Polidarová Marketa JK Cheb 11 7 952
359. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 7 908
360. Trnavský Martin Jachtklub Brno 6 7 893
361. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 7 861
362. Guryča Daniel YC CERE 3 7 815
363. Fiala Martin YC Znojmo 7 7 788
364. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 7 783
365. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 15 7 773
366. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 5 7 721
366. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 721
368. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 11 7 674
369. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 3 7 673
370. Crháková Lenka Jachtklub Brno 5 7 665
371. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 7 637
372. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 563
373. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 13 7 548
374. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 8 7 520
375. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 7 472
376. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 7 462
377. Audy Petr Jachtklub Brno 9 7 437
378. Maršík Karel Chemička Ústí 6 7 409
379. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 11 7 377
380. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 347
381. Bidlová Jitka LS Brno 6 7 314
381. Hron Petr YC Bohemia 1 7 314
383. Svobodová Zdena ČYK 2 7 294
384. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 7 163
384. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 7 163
386. Šprc Petr ČYK 9 7 128
387. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 7 123
388. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 10 7 088
389. Staszewski Piotr Jednoráz.licence 1 7 081
390. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 7 007
391. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 7 6 904
392. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 6 845
393. Porkert Zdeněk ČYK 1 6 838
394. Smutná Veronika JK Staré Splavy 5 6 826
395. Müller Zdeněk ASK Lovosice 4 6 792
396. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 15 6 788
397. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 6 785
398. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 6 742
399. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 8 6 718
400. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 10 6 701
401. Janča Jean-Baptiste LS Brno 13 6 699
402. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 6 663
403. Ott Vítězslav YC Znojmo 5 6 661
404. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 3 6 649
405. Vopátek Martin SK Tři sestry 2 6 630
406. Hrdina Patrik YC RODOP 4 6 629
407. Vítek Miroslav YC Znojmo 6 6 603
408. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 4 6 560
409. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 5 6 499
410. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 6 457
411. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 8 6 452
412. Vachel František JK Černá v Pošumaví 4 6 430
413. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 6 406
414. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 386
415. Vít Jaroslav JK Plzeň 7 6 377
416. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 4 6 367
417. Holík Jiří SC Testudo 3 6 348
418. Kala ing. Roman YC Doksy 2 6 329
418. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 10 6 329
418. Žila Jiří Slavoj Hluboká 9 6 329
421. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 8 6 313
422. Staňová Justýna Baník Ostrava 9 6 298
423. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 6 263
424. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 7 6 255
425. Culek Jindřich YC Kotva Pha 8 6 239
426. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 3 6 225
426. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 6 225
428. Vít Ladislav JK Plzeň 15 6 182
429. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 6 143
430. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 6 118
431. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 14 6 111
432. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 102
433. Bartošek Petr YC Znojmo 6 6 101
434. Čech Milan ČWA 5 6 038
435. Havelka Jakub ČYK 6 6 028
436. Čáp Milan ALT FD 1 6 025
437. Novák Petr LS Brno 3 6 012
438. Korpak Eva Jednoráz.licence 1 5 972
439. Kudláček Pavel ČWA 3 5 941
440. Jelínek Petr ALT Melges 24 1 5 901
441. Kaiser Martin YC CERE 4 5 876
442. Rečka Jiří 8 5 873
443. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 851
444. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 12 5 825
445. Klement Pavel YC RODOP 2 5 824
446. Michalčin Jiří SK Tři sestry 3 5 789
446. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 3 5 789
448. Jarošová Natálie ČYK 5 5 778
449. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 720
450. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 10 5 714
451. Soukup Aleš VS Duchcov 11 5 698
452. Plachetka Jan YC Bohemia 1 5 693
452. Kršanac Nikola YC Bohemia 1 5 693
454. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 6 5 692
455. Ott Stanislav YC Znojmo 4 5 685
456. Moucha Pavel YC Doksy 2 5 675
457. Netík Pavel YC Velké Dářko 2 5 662
458. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 3 5 653
459. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 5 652
460. Piherová Vlasta ČYK 8 5 620
461. Drvota Jaromir YC Kladno 7 5 615
462. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 5 608
463. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 7 5 594
464. Packová Kristýna KJ Těrlicko 5 5 542
465. Přidal Radim JK Prostějov 3 5 532
466. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 5 510
467. Ogrodnik Piotr Jednoráz.licence 1 5 505
468. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 5 468
469. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 5 5 446
470. Šobíšek Petr YC SaS 4 5 427
470. Koláčný Lubor YC SaS 4 5 427
472. Brázdová Petra YC Pardubice 10 5 408
473. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 5 397
474. Holotík Miroslav LS Kroměříž 7 5 395
475. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 6 5 328
476. Komárek Jakub ČYK 8 5 304
477. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 5 303
478. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 6 5 275
478. Janáček Martin LS Brno 1 5 275
480. Podolský Miloslav Chemička Ústí 4 5 270
481. Češka Jiří YC Kovářov 3 5 264
482. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 8 5 246
483. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 5 241
484. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 5 220
485. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 5 210
486. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 5 204
487. Kantor František LS Brno 2 5 180
488. Diviš Ivo YC Dyje 5 5 169
489. Novák Aleš YC Kovářov 3 5 161
489. Novák Martin YC Kovářov 3 5 161
491. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 11 5 140
492. Dzvoník Lukáš Jednoráz.licence 1 5 126
493. Antel Vladimír LS Kroměříž 6 5 113
494. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 5 108
495. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 4 5 091
496. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 3 5 074
497. Zobač Jakub JK Staré Splavy 5 5 031
498. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 5 001
499. Pešta Roman JK Toušeň 5 4 970
500. Szpula Robert Jednoráz.licence 1 4 952
501. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 925
502. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 7 4 896
503. Raška Marek ČWA 7 4 894
504. Pokoš Radim VS Duchcov 12 4 857
505. Dragoun Vítek JK Plzeň 12 4 815
506. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 812
507. Kujundžič Rajko Jednoráz.licence 1 4 800
507. Kršanac Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
507. Marinovič Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
507. Myslík Jan YC RODOP 1 4 800
511. Berský Ivan Baník Ostrava 3 4 799
512. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 4 781
513. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 8 4 773
514. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 4 769
515. Vodička Daniel YC RODOP 3 4 754
516. Šimurda Miroslav SK Yachting Styl 1 4 730
517. Heger David SK Yachting Styl 2 4 702
517. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 702
519. Čajčík Karel YC Pardubice 7 4 690
520. Chaloupka Tomáš Jachtklub Brno 2 4 671
521. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 7 4 644
522. Fořt Jiří YC SaS 3 4 635
522. Tonar Jiří YC SaS 3 4 635
524. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 4 634
525. Bauer Karel YC CERE 4 4 589
526. Mlčochová Barbora Sokol Tovačov 3 4 561
526. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 4 561
528. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 8 4 557
529. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 4 517
530. Nožička Michal YC Bohemia 1 4 513
531. Packová Alexandra KJ Těrlicko 4 4 476
532. Habina Ladislav Jednoráz.licence 2 4 467
532. Kobryn Krzysztof Jednoráz.licence 1 4 467
534. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 465
535. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 9 4 453
536. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 4 448
537. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 4 404
537. Lednický Matej Jednoráz.licence 1 4 404
539. Fetterle David YC Znojmo 1 4 396
539. Janoušek Andrej JK Česká Lípa 1 4 396
539. Vojta Richard YC Bohemia 1 4 396
542. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 388
543. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 4 378
544. Staňa Ivo Baník Ostrava 8 4 354
545. Janů Michal Sokol Dobřichovice 9 4 341
546. Korbová Helena JK Olomouc 6 4 332
547. Kučerová Martina Chemička Ústí 5 4 320
548. Trs Jaroslav YC Dyje 2 4 312
548. Marečková Renata YC Markop FL 4 4 312
550. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 4 297
551. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 257
552. Prokopec Petr YC Pardubice 5 4 243
553. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 4 221
554. Červenka Matouš JK Olomouc 4 4 219
555. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 3 4 204
556. Rešl Štěpán VS Duchcov 10 4 197
557. Knorr Luděk VS Duchcov 3 4 186
558. Myška Filip IWS Club Nechra 4 4 178
559. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 4 4 157
560. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 3 4 123
561. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 4 115
561. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 7 4 115
563. Morávek Roman ČWA 5 4 104
564. Sztyk Jerzy Jednoráz.licence 1 4 085
565. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 2 4 078
566. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 4 077
567. Ročková Alena YC Neratovice 5 4 070
568. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 060
569. Celá Barbora YC Znojmo 7 4 054
570. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 4 050
571. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 6 3 989
572. Šrámek Jiří SC Testudo 2 3 984
573. Herink Miroslav ASK Lovosice 3 3 974
574. Vydra Petr TJ Rapid Brno 4 3 920
575. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 910
575. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 910
577. Plaszczyca Ewa Jednoráz.licence 1 3 897
578. Staněk Jan YC Doksy 7 3 891
579. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 3 886
580. Šmídová Jana KJ Těrlicko 3 3 871
581. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 866
582. Šárek Martin Sokol Palkovice 8 3 843
583. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 3 3 824
584. Ach-Hübner Otakar LS Brno 5 3 814
585. Nováková Alexandra YC Nechranice 4 3 794
586. Krob Mirek YCR Roudnice 1 3 787
587. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 3 786
588. Svoboda Zdeněk YC BARRANDOV 2 3 779
588. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 3 779
588. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 3 779
588. Kadlec Roman SK Tři sestry 2 3 779
592. Lux Vlastimil SC Testudo 4 3 765
593. Lindová Karolina YC Kladno 6 3 760
594. Jenšík David JK Česká Lípa 3 3 738
595. Sleziona Filip Jednoráz.licence 1 3 736
596. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 5 3 676
597. Buchta Václav KJ Těrlicko 3 3 641
598. Trávníčková Nikol YC Lipno nad Vltavou 7 3 621
599. Chlup Jan YC Dyje 2 3 616
600. Bauer Franta YC CERE 5 3 609
601. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 592
602. Stolzmann Piotr Jednoráz.licence 1 3 587
603. Ďásek František JK Cheb 2 3 542
604. Ráža Pavel VS Duchcov 3 3 531
605. Matuška Dušan Jednoráz.licence 1 3 517
605. Novák René Sokol Palkovice 1 3 517
605. Ručka Martin Sokol Palkovice 1 3 517
608. Urban Lukáš ALT Melges 24 1 3 515
609. Součková Barbora Baník Ostrava 2 3 503
610. Fiala Michal Spolek Vodník 8 3 494
611. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 7 3 486
612. Žmolík Václav YC Kovářov 1 3 469
613. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 4 3 464
614. Sladký Martin YC RODOP 2 3 443
615. Činčera Marek JK Sokolov 9 3 426
616. Novotný Josef YC CERE 2 3 411
617. Drncová Ivana JK Plzeň 6 3 391
618. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 3 375
619. Ehl Vladimír WS Club VD 5 3 349
620. Killarová Marie Baník Ostrava 8 3 341
621. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 2 3 338
622. Nuc Jindřich JK Plzeň 13 3 316
623. Beránek Ivo ASK Lovosice 2 3 303
623. Limpouch Vít YC Bohemia 1 3 303
625. Pexa Tomáš SC Testudo 2 3 264
626. Podhorec Štefan YC Kladno 1 3 249
626. Záruba Libor YC Kladno 1 3 249
628. Brožek Martin YC CERE 7 3 239
629. Kordovský Vojtěch ČYK 6 3 211
630. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 3 200
631. Gay Michal Jednoráz.licence 1 3 191
632. Havelka Jaroslav ČYK 4 3 180
633. Cvan Martin LS Brno 4 3 171
634. Procházka Jan JK Plzeň 10 3 133
635. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 4 3 123
636. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 2 3 119
636. Niezgoda Dobrochna Jednoráz.licence 1 3 119
638. Soukal Miloslav YC Neratovice 4 3 112
639. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 3 096
639. Brestovský Adam Jednoráz.licence 1 3 096
641. Kobryn Karol Jednoráz.licence 1 3 073
642. Kaczorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 064
643. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 3 041
644. Chodura Leopold ČYK 4 3 018
645. Matějková Adéla VS Duchcov 9 3 002
646. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 995
647. Mácha Pavel ČYK 1 2 994
647. Záhora Martin ČYK 1 2 994
649. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 9 2 979
650. Stará Jitka Slavoj Hluboká 7 2 974
651. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 2 966
652. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 957
653. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 8 2 956
654. Petřík Martin YC Neratovice 4 2 946
655. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 5 2 934
656. Bradáč Roman YC Znojmo 5 2 923
657. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 2 917
658. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 4 2 898
659. Kupská Martina LS Brno 1 2 891
659. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 2 891
659. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 2 891
659. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 2 891
659. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 891
659. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 891
665. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 876
666. Stefaniak Julia Jednoráz.licence 1 2 856
667. Hauer Petr Slavoj Hluboká 2 2 848
667. Chasák Otakar YC Říčany 2 2 848
669. Polák Jiří VS Duchcov 7 2 819
670. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 5 2 813
671. Orlovská Martina Jednoráz.licence 1 2 812
672. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 8 2 801
673. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 772
674. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 741
675. John Vladimír ASK Lovosice 2 2 728
676. Froněk Jan YC SaS 1 2 719
677. Nigrin Radek YC SaS 3 2 708
678. Procházka Jan YC Znojmo 3 2 685
679. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 7 2 671
680. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 2 658
681. Alexa Miloš LS Brno 5 2 656
682. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 655
683. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 2 642
684. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 630
685. Pulec Zbyněk YC Mimoň 1 2 592
686. Nuc Mario JK Plzeň 9 2 585
687. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 2 584
688. Růžička Marek Slavoj Hluboká 10 2 582
689. Polak Maciej Jednoráz.licence 1 2 580
690. Gebhart Antonin JK Cheb 2 2 579
691. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 2 578
692. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 576
693. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 8 2 551
694. Pražan Michal YC Kotva Pha 3 2 530
695. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 5 2 526
696. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 2 521
697. Smolka Milan Sokol Palkovice 2 2 514
698. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 2 501
699. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 495
699. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 2 495
701. Hejna Jan Baník Ostrava 2 2 494
702. Maršálek Daniel LS Brno 4 2 484
703. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 481
704. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 478
705. Gebhart Jan JK Cheb 7 2 477
706. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 2 451
706. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 2 451
708. Kulhánková Nikita ČYK 9 2 431
709. Pavlovský Marek LS Brno 1 2 412
709. Blahoňovský Jan LS Brno 1 2 412
709. Pavlíková Helena LS Brno 1 2 412
709. Pavlík Jiří LS Brno 1 2 412
713. Holanec Petr ALT Melges 24 1 2 406
713. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 406
715. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 2 400
716. Kramář Jiří JK Česká Lípa 3 2 364
716. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 2 364
718. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 2 357
719. Musil Vojtěch YC CERE 3 2 318
720. Bednařík Filip SC Testudo 1 2 310
721. Porada Henrich Chemička Ústí 2 2 307
721. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 2 307
723. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 2 306
724. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 297
725. Vacková Daniela TJ Solenice 3 2 287
725. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 2 287
727. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 2 267
728. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 263
729. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 2 254
730. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 250
731. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 2 244
731. Ledecký Janek YC BARRANDOV 1 2 244
731. Svoboda Martin YC BARRANDOV 1 2 244
734. Čondl Pavel Baník Most 4 2 242
735. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 2 228
736. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 2 213
737. Krejča Filip JK Olomouc 5 2 206
738. prázdný řádek Jednoráz.licence 1 2 202
739. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 2 184
740. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 2 173
741. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 171
742. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 5 2 164
743. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 2 163
744. Konofek Marcin Jednoráz.licence 1 2 160
745. Procházka Bohdan PS Eletrika 1 2 156
746. Herbec Cezary Jednoráz.licence 1 2 155
747. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 2 149
748. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 2 148
749. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 2 143
750. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 2 122
751. Jackel Josef YC Kladno 6 2 121
752. Fučíkovský Jan JK Sokolov 2 2 106
753. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 2 097
753. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 097
755. Rotter Arnošt JK Olomouc 3 2 081
755. Marcisz Przemek Jednoráz.licence 1 2 081
757. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 2 077
758. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 2 053
759. Heneš David JK Olomouc 2 2 051
760. Vlach Martin ČYK 5 2 020
761. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 2 017
762. Zeman Jan ALT Melges 24 1 2 010
762. Taschner Karel ALT Melges 24 1 2 010
762. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 2 010
762. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 2 010
762. Čapková Iva ALT Melges 24 1 2 010
762. Stolzmann Michael Jednoráz.licence 1 2 010
768. Himmel Jiří YC Nechranice 6 2 001
769. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 1 996
769. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 996
771. Dzvoník Emil Jednoráz.licence 1 1 989
772. Závada Miroslav ASK Lovosice 1 1 981
773. Podolský Marek YC Znojmo 2 1 980
774. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 1 964
775. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 958
776. Kubištová Kateřina JK Plzeň 8 1 951
777. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 6 1 950
778. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 1 935
778. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 935
780. Dohnal Petr Sokol Tovačov 2 1 924
781. Číha Michal YC SaS 2 1 916
782. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 3 1 914
782. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 1 914
784. Melichárková Markéta Slavoj Hluboká 4 1 900
785. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 1 893
786. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 6 1 889
787. Holub Miloslav YC Znojmo 5 1 885
787. Vitoň Jan YC Znojmo 5 1 885
789. Machovská Ilona NYK & RS 2 1 861
790. Novák Josef YC Příbram 2 1 835
791. Dočkalová Pavla ALT FD 1 1 813
792. Rešl Pavel VS Duchcov 5 1 811
793. Proček Jan Sokol Dobřichovice 2 1 810
794. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 1 805
795. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 3 1 803
796. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 802
796. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 802
798. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 1 788
799. Dohnal Josef Sokol Tovačov 2 1 771
800. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 2 1 756
801. Zjeba Konrad Jednoráz.licence 1 1 747
802. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 1 734
803. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 725
804. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 1 717
805. Menzingerová Eva YC Lipno nad Vltavou 3 1 713
806. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 1 705
807. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 6 1 697
808. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 692
809. Bartoniek Wojciech Jednoráz.licence 1 1 685
810. Šindelka Václav Baník Ostrava 3 1 683
811. Maňková Linda Jednoráz.licence 1 1 667
812. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 663
812. Kovalčík Tomáš KJ Těrlicko 1 1 663
812. Vaňek Tomáš KJ Těrlicko 1 1 663
812. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 1 663
812. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 663
817. Novák Antonín ASK Lovosice 2 1 662
818. Schrollová Eva YC Písek 5 1 646
819. Duda Tomasz Jednoráz.licence 1 1 614
820. Baran Miro Jednoráz.licence 1 1 608
820. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
820. Psalman Vlado Jednoráz.licence 1 1 608
820. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
820. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 1 1 608
820. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 1 608
820. Jupa Pavel YC CERE 1 1 608
820. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 1 1 608
820. Křižan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
820. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 608
830. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 1 578
831. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 3 1 575
832. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 1 571
833. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 2 1 570
834. Valouch Vlastimil JK Olomouc 4 1 569
835. Beaumont Damian Jednoráz.licence 1 1 568
836. Vaculka Patrik LS Brno 3 1 564
837. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 559
837. Jedrzejek Filip Jednoráz.licence 1 1 559
839. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 550
840. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 1 545
841. Bernklau Jan YC BARRANDOV 1 1 535
842. Fantová Kateřina LS Brno 2 1 525
843. Fiok Gregorz Jednoráz.licence 1 1 512
844. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 1 501
845. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 5 1 481
846. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 473
847. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 460
848. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 429
849. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 1 415
850. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 1 414
850. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 1 414
850. Hansalová Irena SK Yachting Styl 1 1 414
850. Jokl Ivo SK Yachting Styl 1 1 414
854. Herudek Marcel YC Krnov 1 1 406
854. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 406
856. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 403
857. Košvica Jakub LS Brno 2 1 402
858. Ryger Oldřich ALT Melges 24 1 1 385
859. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 379
859. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 379
861. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 1 374
862. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 358
863. Přibyl Jan ALT FD 1 1 356
863. Jonáš Radek ALT FD 1 1 356
865. Zjeba Kamil Jednoráz.licence 1 1 351
866. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 1 340
866. Vaďura Ivo Jednoráz.licence 1 1 340
868. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 1 331
869. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 1 305
870. Rduch Maciej Jednoráz.licence 1 1 304
871. Opletal Ladislav JK Olomouc 3 1 294
872. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 1 290
873. Jennewein Robert Jednoráz.licence 2 1 275
873. Jennewein Stefan Jednoráz.licence 2 1 275
875. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 2 1 250
876. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 1 248
877. Šilhavý Martin ČYK 1 1 234
878. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 5 1 228
879. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 206
879. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 206
879. Indrák Jiří Sokol Tovačov 1 1 206
882. Vydra Martin ČYK 2 1 203
883. Karasinski Antoni Jednoráz.licence 1 1 201
884. Wolk Roland LS Brno 2 1 196
885. Hůlová Hana JK Toušeň 2 1 194
886. Janíček Ivo SK Yachting Styl 1 1 187
886. Chlup Jan, ing.arch. YC Dyje 1 1 187
888. Plaszczyca Anna Jednoráz.licence 1 1 186
889. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 174
890. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 1 165
891. Kovaříková Jana YC Dyje 2 1 164
892. Brožek Tomáš SC Testudo 2 1 156
892. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 1 156
894. Kmenta Martin Jachtklub Brno 6 1 153
895. Bilková Nina Jednoráz.licence 1 1 152
896. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 138
897. Křůpala Ondřej YC SaS 1 1 130
898. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 1 114
899. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 1 108
899. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 108
899. Špička Josef YC Krnov 1 1 108
899. Dyčka Jiří YC Krnov 1 1 108
903. Jopek Mikotaj Jednoráz.licence 1 1 106
904. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 3 1 098
905. Norulák David Jednoráz.licence 1 1 092
906. Plaszczyla Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 075
906. Siadak Tomasz Jednoráz.licence 1 1 075
908. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 074
909. Krusznski Jakub Jednoráz.licence 1 1 061
910. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 053
911. Claus Joachim LS Brno 2 1 052
912. Přibyl Květoslav Jednoráz.licence 2 1 051
913. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 043
914. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 041
914. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 1 041
916. Černý Jaroslav YC Dyje 2 1 026
916. Ráček Jakub Jednoráz.licence 1 1 026
918. Janák Josef Tatran Praha 1 1 024
919. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 1 015
920. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 1 010
920. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 1 010
922. Chlebna Milan YC Kovářov 2 1 008
922. Smuda Leopold YC Kovářov 2 1 008
924. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 1 000
925. Uchcaňski Tomasz Jednoráz.licence 1 990
926. Němec Milan KJ Těrlicko 1 989
927. Pokorný Petr YC Dyje 2 988
927. Bravenec Vít YC Dyje 2 988
929. Skalický Jaroslav YC Pardubice 3 966
930. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 962
930. Šabo Andrej Jednoráz.licence 1 962
932. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 950
933. Petrák Josef LK Štěchovice 2 946
933. Capoušek Miroslav Slávia Česká Skalice 1 946
933. Krupica Miloš LS Brno 1 946
936. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 2 942
937. Divinec Bronislav Jednoráz.licence 1 929
938. Divácký Antonín YC Dyje 1 925
939. Červinka Václav Slavoj Litoměřice 1 924
940. Balaštík František YC Doksy 2 912
941. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 906
942. Kůrka Petr ALT Melges 24 1 904
943. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 901
943. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 901
943. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 901
943. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 901
943. Janda Zdeněk ALT Melges 24 1 901
943. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 901
949. Novák Michael Slávia Česká Skalice 2 896
950. Koskuba David Prazdroj Plzeň 1 887
951. Fiala Luboš YC CERE 1 881
951. Linder Oldřich YC Doksy 1 881
953. Blažek Viktor SC Testudo 1 879
954. Vargová Jana Jednoráz.licence 1 866
955. Čihulová Miroslava Delfín Jablonec 2 846
955. Havrda Zdeněk Delfín Jablonec 2 846
957. Třešňák Josef Severočeský NJ 2 841
957. Horký Adam ČWA 1 841
959. Bobková Eva Baník Ostrava 1 831
959. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 831
961. Přikryl Petr LS Kroměříž 1 830
962. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 815
962. Králík Václav Jednoráz.licence 1 815
964. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 812
965. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 807
966. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 804
967. Wiendl Jan JK Klatovy 1 800
968. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 799
969. Fousek Filip ALT Tornado 1 792
969. Pokorný Jindřich YC SaS 1 792
969. Mareček Vít ČYK 1 792
972. Hexner Martin YC SaS 1 786
973. Soukup Miroslav Slávia Česká Skalice 1 770
974. Řezáč Jan TJ Solenice 3 765
975. Ferianec Adam Jednoráz.licence 1 756
976. Urban Zdeněk ČYK 2 749
977. Osvald Jiří Severočeský NJ 2 745
978. Vaverka Jiří LK Štěchovice 1 741
979. Pollák Josef Jednoráz.licence 1 736
980. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 2 735
981. Houska Václav Jednoráz.licence 1 721
982. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 719
983. Ministr Jan Baník Ostrava 2 707
983. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 5 707
985. Sláma Antonín YC Dyje 1 703
985. Sklenář Jakub 1 703
985. Vyleťal Oldřich 1 703
985. Girgle Libor 1 703
985. Fousek Radovan 1 703
990. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 699
990. Červený Martin JK Plzeň 2 699
992. Olmer Václav ČYK 2 697
993. Nacházel Dalibor ALT Melges 24 1 694
993. Bartasová Eva ALT Melges 24 1 694
993. Seidl Jan ALT Melges 24 1 694
993. Ryabets Bohdan ALT Melges 24 1 694
993. Brontlaj Michal ALT Melges 24 1 694
993. Dubeň Lubomír ALT Melges 24 1 694
999. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 2 687
1000. Švorčíková Věra ČYK 1 686
1001. Vašík Roman LS Brno 1 678
1001. Sekaninová Renata Sokol Tovačov 1 678
1003. Polidar Pavel JK Cheb 1 672
1004. Černý Václav JK Klatovy 1 670
1005. Kotera Karel YC Pardubice 2 669
1006. Hudec Václav YC Neratovice 1 665
1007. Loníková Pavla JK Sokolov 2 656
1008. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 647
1009. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 646
1010. Hájek Libor JK Cheb 2 630
1011. Krabička Jiří YC Dyje 1 624
1012. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 2 613
1013. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 606
1013. Machovský Jan ALT Vaurien 1 606
1013. Rimdžius Rimvydas Jednoráz.licence 1 606
1013. Chomentauskas Gintaras Jednoráz.licence 1 606
1013. Gipas Vytautas Jednoráz.licence 1 606
1013. Roškus Vilius Jednoráz.licence 1 606
1013. Bagdonas Valdas Jednoráz.licence 1 606
1013. Souček Otakar JK Česká Lípa 2 606
1013. Viewegh Petr JK Česká Lípa 2 606
1013. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 606
1013. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 606
1024. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 605
1025. Ertl Karel YC Dyje 2 590
1026. Dudejová Kristína Jednoráz.licence 1 587
1026. Toráková Lucia Jednoráz.licence 1 587
1026. Hůla Miloš ČYK 1 587
1026. Čáp Jiří ČYK 1 587
1030. Rozprým Josef YC Příbram 1 578
1030. Los Petr YC Příbram 1 578
1030. Katovský Milan YC Příbram 1 578
1030. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 578
1030. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
1030. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 1 578
1036. Handl Erich YC Kladno 2 562
1037. Kafková Pavla YC Dyje 1 557
1037. Kafka Ota YC Dyje 1 557
1039. Heidrich Michal YC Znojmo 2 554
1039. Ircing Pavel TJ Prostějov 1 554
1039. Gaba Ondra YC Krnov 1 554
1039. Brabec Jan YC Pardubice 1 554
1039. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
1044. Zapletal Vojtěch, ing. YC Dyje 2 553
1045. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 2 549
1046. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 548
1047. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 540
1048. Janatka Jan Císařská louka 1 536
1049. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 521
1049. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 1 521
1051. Řezáč Vít TJ Solenice 2 505
1051. Jindra Svatopluk ČYK 2 505
1051. Švec Petr SK Yachting Styl 1 505
1051. Vodrážka David SK Yachting Styl 1 505
1051. Kučera Pavel SK Yachting Styl 1 505
1051. Zelený David SK Yachting Styl 1 505
1051. Burian Daniel ČANY 1 505
1051. Kylberger Jan ALT Melges 24 1 505
1051. Ferda Aleš ALT Melges 24 1 505
1051. Matějka Miloslav ALT Melges 24 1 505
1051. Lengsfeld Luboš ALT Melges 24 1 505
1051. Hrůza Bohumir ALT Melges 24 1 505
1051. Hrůza Jiří ALT Melges 24 1 505
1064. Huk Lubomír LS Brno 2 503
1064. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 2 503
1066. Kopta Ing. Miroslav Slávia Česká Skalice 1 499
1066. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 3 499
1066. Jakl Jaroslav Slávia Česká Skalice 3 499
1066. Kopecká Hana YC Dyje 1 499
1066. Červený Filip JK Plzeň 1 499
1066. Dio Petr JK Klatovy 1 499
1066. Škoda Dalibor Lokomotiva Plzeň 1 499
1073. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 498
1073. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 498
1075. Fiala Tomáš ČYK 1 494
1075. Lowit Harry Císařská louka 1 494
1077. Hrabal Karel Císařská louka 1 490
1078. Čech Roman Slavoj Litoměřice 1 485
1078. Král Vlasta ČWA 1 485
1078. Přibylová Eliška LS Brno 1 485
1081. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 482
1082. Kocián Leopold YC Krnov 1 452
1083. Huková Tereza LS Brno 2 449
1083. Hradec František Císařská louka 1 449
1085. Kovařík Petr YC Dyje 1 448
1086. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 433
1087. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 432
1088. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 416
1088. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 416
1090. Kalina Jiří YC Dyje 2 411
1091. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 404
1091. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 404
1091. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1091. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 404
1091. Králík Václav Jednoráz.licence 1 404
1091. Berský Jaroslav Baník Ostrava 1 404
1091. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 404
1091. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1091. Outrata Michal Olšovec Jedovnice 1 404
1091. Wolf Rudolf Lanškroun VS 1 404
1091. Kačer Stanislav Lanškroun VS 1 404
1091. Moučka Ondřej Marty Vysoké Mýto 1 404
1091. Kotera Jiří YC Pardubice 1 404
1091. Ocelková Jindřiška ČYK 1 404
1091. Kalián Pavel SK Tři sestry 1 404
1106. Hanton Karel YC Příbram 1 402
1106. Rákos Michal YC Příbram 1 402
1106. Vagera Petr YC Příbram 1 402
1106. Kohel Robert YC Příbram 1 402
1106. Novák Moroslav YC Příbram 1 402
1106. Hlinomaz Václav YC Příbram 1 402
1106. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 402
1106. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
1106. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 402
1106. Pohan Petr 1 402
1106. Celý Zdeněk 1 402
1106. Freitich Jaroslav 1 402
1106. Halásek Marian 1 402
1106. Jonáš Kamil 1 402
1106. Hajzler Josef 1 402
1121. Vyšín Miroslav ČYK 2 400
1122. Raidl Boris Severočeský NJ 1 396
1122. Moucha Karel YC Doksy 1 396
1124. Pinc Tomáš Baník Most 2 388
1125. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 2 386
1126. Touval Jan ČWA 1 367
1127. Vejvoda Miroslav ČYK 1 365
1128. Teubner Jan Císařská louka 1 360
1129. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 349
1129. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 349
1131. Varga Ján Jednoráz.licence 1 348
1132. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 347
1133. Horal Jan Císařská louka 1 344
1133. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 344
1133. Vodáček Lukáš LS Brno 1 344
1136. Kovaříková Anita YC Dyje 1 323
1136. Kovaříková Zuzana YC Dyje 1 323
1136. Dio Petr JK Klatovy 1 323
1139. Papánek Dimitrij Císařská louka 1 314
1140. Hajný Jakub ČYK 1 303
1140. Svoboda Pavel YC Kladno 1 303
1140. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 303
1140. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 303
1140. Kašpárek Tomáš TJ Prostějov 1 303
1140. Piňos Jiří TJ Prostějov 1 303
1146. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 1 294
1146. Kraft Jiří VS Duchcov 1 294
1148. Svoboda Otakar ml. YC Dyje 1 288
1149. Cejnar Aleš Císařská louka 1 286
1150. Bubniak Petr YC Znojmo 1 277
1150. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1152. Jelínek Jiří Císařská louka 1 273
1153. Klabík Josef Císařská louka 1 260
1154. Doubner Tomáš YC Kladno 2 253
1155. Přikryl Václav YC Dyje 2 248
1156. Dančák Tomáš YC Dyje 1 239
1156. Dančák Vlastimil YC Dyje 1 239
1158. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 226
1158. Doleček Petr 1 226
1158. Kaštánek Petr 1 226
1158. Boleslav Zdenek 1 226
1158. Loník Jan JK Sokolov 1 226
1163. Podolská Lenka Chemička Ústí 1 202
1163. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 202
1163. Klarič Dario ČYK 1 202
1163. Skála David ČYK 1 202
1163. Vlček Ivan Slávia Česká Skalice 1 202
1163. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1163. Stránský Jan YC Doksy 1 202
1163. Heneš Petr JK Olomouc 1 202
1163. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 202
1163. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 1 202
1163. Kocián Pavel YC Krnov 1 202
1163. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
1175. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 200
1176. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 198
1176. Toman Jan YC Dyje 1 198
1178. Klabík Jiří Císařská louka 1 189
1179. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 180
1179. Habal Jan 1 180
1179. Wagnerová Malánie 1 180
1179. Pochopová Jitka 1 180
1179. Donát Martin 1 180
1179. Donát Jiří 1 180
1179. Navrátil Michal 1 180
1186. Roubal Jaroslav Slávia Česká Skalice 1 168
1187. Lejhanec Jiří YC Pardubice 1 157
1188. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 152
1189. Stehlík Miloš Císařská louka 1 147
1190. Klimovič Jiří YC Dyje 1 142
1191. Hartl Jan Císařská louka 1 128
1191. Čápová Pavla Císařská louka 1 128
1193. Ciprys Otakar YC Dyje 1 123
1194. Huss Tomáš YC Znojmo 1 101
1194. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 1 101
1194. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 1 101
1194. Krčmář Jaroslav Slávia Česká Skalice 1 101
1194. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 101
1194. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1194. Bílek Jaroslav 1 101
1194. Hlaváček Zdenek 1 101
1194. Dufka František 1 101
1194. Mikulík Milan 1 101
1194. Hána Tomáš 1 101
1194. Kmínek Ondřej 1 101
1194. Bártl Tomáš 1 101
1194. Kunovský Jan 1 101
1194. Kunovský Radek 1 101
1194. Gregor Jan 1 101
1194. Šrámek Milan 1 101
1194. Sigmund Radim JK Plzeň 1 101
1194. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 101
1213. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1213. Jansa Ondřej ČYK 1 0
1213. Procházka Filip YC Neratovice 1 0
1213. Markalous František Delfín Jablonec 1 0
1213. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ