POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2006




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1470 závodníků.
Poř.JménoRočníkKlubStartů Body
1. Fenclová Veronika YC Praha 12 18 99 178
2. Maier Michael YCR Roudnice 10 84 024
3. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 77 573
4. Teplý Viktor Jachtklub Brno 20 77 171
5. Babický Roman JK Česká Lípa 20 65 563
6. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 23 61 753
7. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 61 488
8. Hájek Daniel YC CERE 26 60 314
9. Lidařík Rudolf YC LS Brno 15 59 751
10. Outrata Jiří JK Toušeň 18 59 099
11. Musil Tomáš YC RODOP 9 58 831
12. Roček Roman YC Neratovice 15 58 423
13. Novotný Štěpán JK Cheb 22 57 118
14. Knorrová Barbora VS Duchcov 24 56 430
15. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 22 55 893
16. Trčka Martin Baník Most 12 55 748
17. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 14 55 522
18. Bobek Ondřej Baník Ostrava 13 55 140
18. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 55 140
20. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 14 54 991
21. Audy Dan Jachtklub Brno 17 54 822
22. Šmídová Lenka YC Neratovice 10 54 187
23. Rozsypal Jakub JK Olomouc 22 53 795
24. Kratzig Elizabeth YC CERE 9 53 440
25. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 17 53 164
26. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 52 592
27. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 51 478
28. Šmídová Petra KJ Těrlicko 19 51 422
29. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 18 50 380
30. Blatecký David Jachtklub Brno 17 49 703
31. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 49 448
32. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 17 49 355
33. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 49 353
34. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 49 272
35. Karas Tomáš Jachtklub Brno 14 48 893
36. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 48 816
37. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 48 558
38. Zárubová Michaela JK Cheb 23 48 114
39. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 48 082
40. Sejkora Luděk YC Markop FL 11 47 901
41. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 46 978
42. Kořan Petr YC Neratovice 12 46 699
43. Sláma Eduard Jachtklub Brno 18 46 114
44. Ondíková Petra ČYK 24 45 164
45. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 44 376
46. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 44 265
47. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 19 43 683
48. Štrunc Jan YC Neratovice 15 42 516
49. Rybáček Josef YC Doksy 12 41 745
50. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 40 541
51. Polidarová Marketa JK Cheb 19 40 537
52. Daniel Jakub YC Neratovice 15 39 278
53. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 39 259
54. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 38 791
55. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 19 38 609
56. Starý Martin Slavoj Hluboká 18 38 315
57. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 12 38 289
58. Fanta Miroslav YC Markop FL 8 38 119
59. Fiala Petr YC Neratovice 12 38 090
60. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 23 37 927
61. Seidl Šimon YC LS Brno 17 37 797
62. Plecitý Martin JK Toušeň 14 37 713
63. Němec Vojtěch ČYK 21 37 602
64. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 23 36 763
65. Juřinová Petra YC LS Brno 13 36 589
66. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 36 409
67. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 16 35 640
68. Kotek Kamil JK Staré Splavy 13 35 613
69. Winkler Pavel JK Toušeň 5 35 601
70. Peterka Miroslav YC Neratovice 20 35 298
71. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 35 059
72. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 12 34 543
73. Himmel Jiří YC Nechranice 10 34 304
74. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 33 944
75. Drahorád Petr JK Cheb 14 33 727
76. Šínová Alexandra ČYK 15 33 382
77. Utíkal Petr JK Olomouc 18 33 307
78. Šára Michal Sokol Dobřichovice 12 33 128
79. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 33 048
80. Storch Petr Chemička Ústí 11 31 998
81. Smolařová Barbora YC CERE 15 31 475
82. Stránská Lucie VS Duchcov 17 31 295
83. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 30 759
84. Kubový Martin JK Toušeň 6 30 435
85. Tichánek Michael Sokol Palkovice 17 30 359
86. Kotek Michal YC Markop FL 8 30 233
87. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 17 29 868
88. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 14 29 498
89. Konig Josef SK Poseidon 10 29 481
90. Korvas Filip ČYK 25 29 405
91. Vinkl Petr YC Kladno 23 29 307
92. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 15 29 046
93. Zíma Jakub ČWA 11 28 896
94. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 19 28 477
95. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 26 28 334
96. Škoda Michal YC Neratovice 9 28 212
97. Skála Pavel JK Cheb 13 27 818
98. Sanková Lenka VS Duchcov 21 27 793
99. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 11 27 603
100. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 15 27 439
101. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 19 27 369
102. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 12 27 315
103. Křížek David YC RODOP 6 27 000
104. Slíva Jakub YC Nechranice 8 26 947
105. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 26 813
106. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 26 724
107. Lejhanec David YC Pardubice 11 26 707
108. Novotný Václav JK Cheb 9 26 338
109. Staniek Michal KJ Těrlicko 23 26 196
110. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 14 26 174
111. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 26 048
112. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 25 829
113. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 25 549
114. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 14 25 275
115. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 10 25 270
116. Valdhansová Klára ČYK 18 25 258
117. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 25 192
118. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 11 25 020
119. Cejnar Lukáš YC CERE 12 24 927
120. Švarc Roman JK Staré Splavy 14 24 423
121. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 24 379
122. Neuwirth Josef YC Markop FL 6 24 280
123. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 24 065
124. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 15 23 950
125. Ircing Pavel TJ Prostějov 18 23 722
126. Altman Jiří Císařská louka 10 23 641
127. Hanuš Daniel YC Pardubice 12 23 598
128. Strejček Radim Sokol Palkovice 20 23 591
129. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 23 395
130. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 23 300
131. Rott Jan JK Plzeň 11 23 067
132. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 22 820
133. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 12 22 817
134. Rozsypal Martin JK Olomouc 21 22 697
135. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 22 610
136. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 22 552
137. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 11 22 387
138. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 22 236
139. Michalčin Jiří SK Tři sestry 9 22 177
140. Huk Václav YC LS Brno 19 21 822
141. Harcuba Petr JK Staré Splavy 7 21 767
142. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 16 21 707
143. Adam Zdeněk VS Duchcov 8 21 517
144. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 21 414
145. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 9 21 399
146. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 14 21 090
147. Zaruba Marek JK Cheb 16 21 080
148. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 16 20 904
149. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 11 20 670
150. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 385
151. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 20 377
152. Fučíkovský Jan JK Sokolov 19 20 312
153. Chudějová Hana YC Neratovice 12 20 208
154. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 8 20 144
155. Fišer Roman JK Královská 8 20 118
156. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 18 20 067
157. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 19 904
158. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 11 19 865
159. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 18 19 753
160. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 19 668
161. Cejnar Matyáš YC CERE 10 19 332
162. Hendrych Václav YC Doksy 10 19 248
163. Crháková Lenka Jachtklub Brno 9 19 115
164. Tkadlecová Sára JK Toušeň 9 19 070
165. Krátký Jan Slavoj Hluboká 9 18 979
166. Preibischová Monika 7 18 910
167. Škoda Vít YC Neratovice 14 18 682
168. Holý Ivo Baník Ostrava 8 18 615
169. Jakubková Dita YC Říčany 4 18 605
170. Vašík Radim YC LS Brno 6 18 505
171. Havel Filip YC Neratovice 13 18 461
172. Verner Jaroslav JK Toušeň 10 18 412
173. Mendík Jan JK Staré Splavy 12 18 399
174. Čuláková Adéla YC Neratovice 15 18 107
175. Vinkl Daniel YC Kladno 18 17 876
176. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 17 855
177. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 6 17 706
178. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 2 17 703
178. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 2 17 703
178. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 2 17 703
178. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 2 17 703
178. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 2 17 703
178. Vadurová Dominika SVK - Slovak Republic 2 17 703
184. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 15 17 675
185. Valouch Vlastimil JK Olomouc 11 17 566
186. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 14 17 559
187. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 523
188. Buchta Jan ALT FB 6 17 444
189. Horáček Marek LS Kroměříž 17 17 051
190. Lachner Vít YC Neratovice 8 16 936
191. Švík František YC RODOP 4 16 890
192. Janovic Ivan TJ STAR Praha 5 16 838
193. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 16 782
194. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 8 16 600
195. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 9 16 507
196. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 16 437
196. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 19 16 437
198. Kořanová Johana YC Neratovice 14 16 236
199. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 16 107
200. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 16 16 019
201. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 8 15 889
202. Novotný Vaclav JK Cheb 5 15 851
203. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 15 818
204. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 15 776
205. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 15 757
206. Kynčl Jan LK Štěchovice 6 15 745
207. Neumann Lukáš YC RODOP 5 15 710
208. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 15 652
209. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 389
210. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 103
211. Janda Martin ASK Lovosice 13 15 065
212. Voskovec Filip YC Kladno 4 14 994
213. Janderová Klára YC SaS 9 14 882
214. Svoboda Lukáš YC Neratovice 12 14 802
215. Frohlich Denis YC Kladno 6 14 751
216. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 14 642
217. Kir Milan IWS Club Nechra 4 14 639
218. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 14 596
219. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 14 589
220. Kraus Jiří YC RODOP 3 14 578
220. Kulík Martin YC RODOP 3 14 578
222. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 6 14 466
223. Utíkal Petr JK Olomouc 6 14 383
224. Packová Kristýna KJ Těrlicko 9 14 331
225. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 14 187
226. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 138
227. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 9 14 079
228. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 5 14 070
229. Tichý Jonáš YC Neratovice 13 14 068
230. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 003
231. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 13 941
232. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 13 650
233. Ročková Alena YC Neratovice 8 13 467
234. Mc. Govern Jonny GBR - Great Britain 1 13 258
234. Wagstaff Richard GBR - Great Britain 1 13 258
236. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 13 212
237. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 13 204
238. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 195
239. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 13 181
240. Burdová Michaela ČYK 11 13 167
241. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 13 13 100
242. Crháková Magda Jachtklub Brno 4 13 015
243. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 16 12 982
244. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 14 12 887
245. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 12 865
246. Lorenz Alan JK Česká Lípa 10 12 770
247. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 6 12 756
248. Hájek Tomáš YC CERE 9 12 705
249. Štěrba Igor YC Znojmo 6 12 694
250. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 12 580
251. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 8 12 572
251. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 8 12 572
253. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 12 490
254. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 11 12 192
255. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 12 154
256. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 5 12 119
257. Plecitý Marek JK Toušeň 9 12 106
258. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 4 12 021
259. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 8 11 968
260. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 944
261. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 11 930
262. Hrubý Pavel ČWA 6 11 837
263. Kliment Michal YC Neratovice 14 11 834
264. Toth Martin ČWA 5 11 821
265. Kopřiva Luděk VS Duchcov 6 11 732
266. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 15 11 661
267. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 658
268. Gebhart Zdenek JK Cheb 6 11 635
269. Švihlík Martin YC RODOP 2 11 584
270. Čajčík Karel YC Pardubice 12 11 476
271. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 11 465
272. Ráža Tomáš VS Duchcov 8 11 440
273. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 429
274. Čermáková Eva JK Toušeň 7 11 374
275. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 11 371
276. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 11 11 369
277. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 11 139
278. Nápravník Jakub ČYK 7 11 126
279. Hron Petr PS Eletrika 6 11 094
280. Král Karel JK Sokolov 12 11 067
281. Koubek Miroslav WS Nechranice 6 11 023
282. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 11 005
283. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 10 986
284. Podhorec Štefan YC Kladno 2 10 962
284. Záruba Libor YC Kladno 2 10 962
286. Moucha Pavel YC Doksy 15 10 916
287. Jebavý Vít YC Neratovice 13 10 848
288. Bláha Martin JK Plzeň 11 10 702
289. Hudec Václav YC Neratovice 7 10 610
290. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 538
291. Pavlovský Marek YC LS Brno 6 10 462
292. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 10 445
292. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 6 10 445
294. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 11 10 416
295. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 339
296. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 10 328
297. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 276
298. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 10 202
299. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 10 198
300. Bezděk David Jachtklub Brno 18 10 195
301. Chyťová Marcela YC LS Brno 5 10 141
302. Mikule Aleš SK Tři sestry 4 9 982
303. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 6 9 882
304. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 9 840
305. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 1 9 795
306. Soukup Aleš VS Duchcov 16 9 767
307. Kittler Jan YC LS Brno 3 9 730
308. Navrátil Jan Sokol Tovačov 5 9 706
309. Kantor František YC LS Brno 6 9 587
310. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 9 9 584
311. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 564
312. Sivá Helena Slavoj Hluboká 9 9 520
313. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 9 506
314. Fiala Martin YC Znojmo 7 9 488
315. Kala ing. Roman YC Doksy 3 9 482
316. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 9 434
317. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 9 430
317. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 9 430
317. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 9 430
317. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 9 430
317. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 2 9 430
322. Cvachová Adéla Spartak Modřany 13 9 410
323. Rakocy Bartosz POL - Poland 1 9 380
323. Rakocy Bartosz POL - Poland 1 9 380
323. Rakocy Bartosz POL - Poland 1 9 380
323. Frankowski Michal POL - Poland 1 9 380
323. Rakocy Bartosz POL - Poland 1 9 380
323. Rakocy Bartosz POL - Poland 1 9 380
323. Rakocy Bartosz POL - Poland 1 9 380
323. Frankowski Michal POL - Poland 1 9 380
323. Rakocy Bartosz POL - Poland 1 9 380
323. Frankowski Michal POL - Poland 1 9 380
323. Frankowski Michal POL - Poland 1 9 380
323. Frankowski Michal POL - Poland 1 9 380
323. Frankowski Michal POL - Poland 1 9 380
323. Frankowski Michal POL - Poland 1 9 380
323. Frankowski Michal POL - Poland 1 9 380
338. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 9 344
339. Bezděková Martina Jachtklub Brno 18 9 264
340. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 9 245
341. Cejnar Tomáš YC CERE 10 9 232
342. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 9 190
343. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 9 142
344. Nováček Miroslav YC RODOP 3 9 115
345. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 8 974
346. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 2 8 918
347. Brožek Pavel SC Testudo 7 8 788
348. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 8 708
349. Culek Jindřich YC Kotva Pha 5 8 700
350. Pšeidl Pavel YC SaS 7 8 666
351. Raška Marek ČWA 4 8 626
352. Šmídová Božena YC Neratovice 11 8 599
353. Nápravníková Barbora ČYK 8 8 598
354. Kubát Michal ČYK 7 8 531
355. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 3 8 506
356. Staněk Jan YC Doksy 10 8 502
357. Vince Horey GBR - Great Britain 1 8 442
357. Vince Horey GBR - Great Britain 1 8 442
357. Andy Thompson GBR - Great Britain 1 8 442
360. Vašík Martin YC LS Brno 6 8 416
361. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 8 391
362. Kuba Midor Jednoráz.licence 1 8 346
362. Kuba Midor Jednoráz.licence 1 8 346
362. Kuba Midor Jednoráz.licence 1 8 346
365. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 334
366. Myška Filip IWS Club Nechra 5 8 282
367. Havelka Jakub ČYK 3 8 280
368. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 8 279
368. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 14 8 279
370. Nováček Ondřej YC RODOP 2 8 275
371. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 10 8 234
372. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 8 226
373. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 7 8 216
374. Vodáček Tomáš YC LS Brno 18 8 174
375. Antel Vladimír LS Kroměříž 8 8 173
376. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 15 8 117
377. Vodička Daniel YC RODOP 6 8 083
378. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 4 7 931
379. Marečková Renata YC Markop FL 5 7 898
380. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 7 861
381. Hrdina Patrik YC RODOP 4 7 848
382. Šárek Martin Sokol Palkovice 14 7 843
383. Hartmann Pavel ČWA 8 7 806
384. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 780
385. Svozilová Hana Sokol Tovačov 5 7 765
386. Lehečka Ondřej JK Olomouc 5 7 678
387. Arian Aleksander POL - Poland 1 7 629
387. Arian Aleksander POL - Poland 1 7 629
387. Arian Aleksander POL - Poland 1 7 629
387. Arian Aleksander POL - Poland 1 7 629
387. Arian Aleksander POL - Poland 1 7 629
387. Arian Aleksander POL - Poland 1 7 629
387. Arian Aleksander POL - Poland 1 7 629
394. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 8 7 624
395. Giemza Bartosz POL - Poland 1 7 574
395. Koztowski Mateusz POL - Poland 1 7 574
397. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 7 474
398. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 7 460
399. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 9 7 379
400. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 9 7 291
401. Lindová Karolina YC Kladno 8 7 238
402. Huková Tereza YC LS Brno 3 7 221
403. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 7 175
404. Sokol Petr ALT Vaurien 2 7 174
404. Novák Petr YC LS Brno 2 7 174
406. Polidar Martin JK Cheb 13 7 167
407. Fetterle David YC Znojmo 5 7 041
408. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 6 990
409. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 6 978
410. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 8 6 950
411. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 3 6 890
412. Klement Pavel YC RODOP 1 6 854
413. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 6 812
414. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 6 807
415. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 770
416. Matějková Adéla VS Duchcov 15 6 754
417. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 6 745
418. Janáček Martin YC LS Brno 2 6 653
419. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 6 6 630
420. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 2 6 585
421. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 6 539
422. Kir Milan Jednoráz.licence 1 6 530
422. Kir Milan Jednoráz.licence 1 6 530
422. Kir Milan Jednoráz.licence 1 6 530
425. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 6 520
426. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 6 425
426. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 6 425
426. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 6 425
426. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 6 425
426. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 6 425
431. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 9 6 415
432. Václavová Inna YK CERE Plzeň 2 6 386
432. Lacina Štěpán YK CERE Plzeň 2 6 386
434. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 6 350
435. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 6 346
436. Žila Jiří Slavoj Hluboká 11 6 344
437. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 3 6 323
438. Vavřička Zdeněk YC Kladno 8 6 291
439. Havel Jiří SC Testudo 7 6 233
440. Oleniček Pavel YC CERE 2 6 188
441. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 6 6 183
442. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 6 097
443. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 6 096
444. Kupská Markéta YC LS Brno 13 6 076
445. Brázdová Petra YC Pardubice 11 6 069
446. Buchta Václav KJ Těrlicko 2 6 041
447. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 6 033
448. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 5 989
449. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 5 5 922
450. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 5 910
451. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 5 894
452. Zárubová Daniela JK Cheb 3 5 811
453. Morávek Roman ČWA 7 5 797
454. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 5 778
455. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 5 766
456. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 5 739
457. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 10 5 725
458. Nováková Ludmila YC LS Brno 4 5 708
459. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 5 701
460. Prokopec Petr YC Pardubice 4 5 695
461. Čáp Milan ALT FD 1 5 677
462. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 656
463. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 612
464. Jakoubek Milan JK Královská 4 5 532
465. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 5 5 508
466. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 5 505
466. Novák René Sokol Palkovice 3 5 505
468. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 5 470
469. Lednický Matej Jednoráz.licence 2 5 465
469. Lednický Matej Jednoráz.licence 2 5 465
469. Lednický Matej Jednoráz.licence 2 5 465
469. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 2 5 465
469. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 2 5 465
469. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 2 5 465
475. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 5 444
476. Audy Petr Jachtklub Brno 7 5 391
477. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 5 378
478. Škola Jan Lokomotiva Cheb 5 5 376
479. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 5 375
480. Dostálová Vlasta YC Pardubice 8 5 365
481. Hloch Tomáš JK Olomouc 5 5 355
482. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 5 354
483. Celá Barbora YC Znojmo 6 5 344
484. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 5 5 321
485. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 275
485. Matuška Dušan SVK - Slovak Republic 1 5 275
496. Podzimek Antonín ČYK 9 5 236
497. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 5 220
497. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 5 220
497. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 5 220
497. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 5 220
497. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 5 220
502. Ručková Lenka Sokol Palkovice 2 5 212
503. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 5 166
504. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 5 145
505. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 5 138
506. Vacula Karel YC Znojmo 6 5 118
507. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 5 079
508. Hajdinjak Darko POL - Poland 1 5 048
508. Konjuh Boris POL - Poland 1 5 048
508. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 5 048
508. Hajdinjak Darko POL - Poland 1 5 048
508. Hajdinjak Darko POL - Poland 1 5 048
508. Kršanac Nikola POL - Poland 1 5 048
508. Konjuh Boris POL - Poland 1 5 048
508. Hajdinjak Darko POL - Poland 1 5 048
508. Konjuh Boris POL - Poland 1 5 048
508. Hajdinjak Darko POL - Poland 1 5 048
508. Paušič Marko POL - Poland 1 5 048
508. Konjuh Boris POL - Poland 1 5 048
508. Konjuh Boris POL - Poland 1 5 048
508. Hajdinjak Darko POL - Poland 1 5 048
508. Kršanac Nikola POL - Poland 1 5 048
508. Konjuh Boris POL - Poland 1 5 048
508. Konjuh Boris POL - Poland 1 5 048
508. Paušič Marko POL - Poland 1 5 048
508. Pilav Edin POL - Poland 1 5 048
508. Paušič Marko POL - Poland 1 5 048
508. Konjuh Boris POL - Poland 1 5 048
508. Bulaja Toni POL - Poland 1 5 048
508. Hajdinjak Darko POL - Poland 1 5 048
531. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 3 5 033
532. Pilařová Tereza JK Sokolov 7 5 027
533. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 13 4 993
534. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 4 967
535. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 4 951
536. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 4 923
537. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 4 905
538. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 4 860
538. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 4 860
538. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 4 860
538. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 4 860
538. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 4 860
538. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 1 4 860
544. Majchrowska Kinga Jednoráz.licence 1 4 851
544. Majchrowska Kinga Jednoráz.licence 1 4 851
544. Majchrowska Kinga Jednoráz.licence 1 4 851
547. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 4 846
548. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 4 825
549. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 4 803
550. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 778
551. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 14 4 723
552. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 4 721
552. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 4 721
552. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 4 721
555. Fiala Eduard ČYK 2 4 720
556. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 4 612
557. Pařízek Radim PS Eletrika 2 4 610
558. Hejna Jan Baník Ostrava 4 4 609
559. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 8 4 603
560. Guryča Jan YC CERE 5 4 590
561. Sehnal René YC SaS 3 4 586
562. Kuchař Jan YC CERE 2 4 581
563. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 10 4 578
564. Novák Martin YC Kovářov 2 4 577
564. Novák Aleš YC Kovářov 2 4 577
566. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 4 554
567. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 4 546
568. Chovanec Miloš YC Kovářov 4 4 527
569. Kuneš Jan YC SaS 1 4 525
570. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 7 4 504
571. Fiala Ladislav YC Znojmo 4 4 502
572. Čech Milan ČWA 3 4 489
573. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 4 4 468
574. Přidal Radim JK Prostějov 3 4 419
575. Přibyl Ivan ALT FD 2 4 409
576. Slívová Jana YC Nechranice 7 4 397
577. Musil Jiří Chemička Ústí 2 4 386
578. Procházka Bohdan PS Eletrika 2 4 370
579. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 8 4 343
580. Háma Martin YC Doksy 2 4 275
581. Vacula Jan YC Znojmo 6 4 266
582. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 4 261
583. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 9 4 249
584. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 4 235
585. Heško Marcel Jednoráz.licence 1 4 221
585. Heško Marcel Jednoráz.licence 1 4 221
585. Heško Marcel Jednoráz.licence 1 4 221
588. Šindelka Václav Baník Ostrava 6 4 192
589. Ovčička Josef ing. YC Příbram 4 4 191
590. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 9 4 179
591. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 11 4 092
592. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 077
593. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 5 4 075
594. Mouchová Karolína YC Doksy 6 4 070
595. Marvan Jiří YC Nové Sedlo 1 4 025
596. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 020
596. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 020
598. Opletal Ladislav JK Olomouc 5 4 014
599. Kocián Pavel YC Krnov 3 4 004
600. Šilhavý Martin ČYK 3 3 982
601. Broul Stanislav Delfín Jablonec 6 3 960
602. Lipenský Martin 2 3 959
602. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 3 959
604. Hes Robert YC CERE 1 3 944
605. Rečka Jiří 4 3 905
606. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 888
606. Háma Martin YC Doksy 1 3 888
606. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 3 888
609. Čondl Pavel Baník Most 8 3 821
610. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 3 809
611. Spurný Kryštof ČYK 2 3 803
612. Kramář Jiří JK Česká Lípa 6 3 796
613. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 9 3 737
614. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 4 3 685
615. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 2 3 672
616. Lowit Harry Císařská louka 3 3 669
617. Harnasz Aneta POL - Poland 1 3 655
617. Chrupek Mikotaj POL - Poland 1 3 655
617. Chrupek Mikotaj POL - Poland 1 3 655
617. Harnasz Aneta POL - Poland 1 3 655
617. Harnasz Aneta POL - Poland 1 3 655
622. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 600
623. Maňková Vanda SVK - Slovak Republic 3 3 556
623. Maňková Vanda SVK - Slovak Republic 3 3 556
623. Maňková Vanda SVK - Slovak Republic 3 3 556
623. Maňková Vanda SVK - Slovak Republic 3 3 556
623. Maňková Vanda SVK - Slovak Republic 3 3 556
623. Maňková Vanda SVK - Slovak Republic 3 3 556
629. Šára Jan YC Neratovice 7 3 546
630. Ďásek František JK Cheb 4 3 513
631. Kafka Richard YC Velké Dářko 8 3 488
632. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 3 479
633. Frolík Petr YC CERE 1 3 469
633. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 469
633. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 3 469
644. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 458
645. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 3 447
646. Procházka Jan JK Plzeň 11 3 426
647. Rotter Arnošt JK Olomouc 5 3 411
647. Kubištová Kateřina JK Plzeň 7 3 411
649. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 1 3 404
650. Kadlec Martin YC Příbram 1 3 399
651. Rešl Matěj VS Duchcov 6 3 396
652. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 9 3 376
653. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 3 362
654. Richter Zdeněk YC Doksy 3 3 356
655. Junek Vladimír JK Olomouc 5 3 335
656. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 330
657. Vít Ladislav JK Plzeň 10 3 306
658. Jackel Josef YC Kladno 6 3 275
659. Campbell Stewart GBR - Great Britain 1 3 242
659. Cody Ed GBR - Great Britain 1 3 242
659. Švec Petr SK Yachting Styl 1 3 242
659. Lennox Allan GBR - Great Britain 1 3 242
659. Cody Ed GBR - Great Britain 1 3 242
659. Ternan Edwina GBR - Great Britain 1 3 242
665. Soukup Jiří JK Královská 4 3 241
666. Kučera Michal Chemička Ústí 4 3 235
667. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 3 225
668. Puchoň Milan Jednoráz.licence 1 3 200
668. Puchoň Milan Jednoráz.licence 1 3 200
668. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 1 3 200
668. Sasin Bogdan POL - Poland 1 3 200
668. Puchoň Lukáš Jednoráz.licence 1 3 200
668. Sasin Bogdan POL - Poland 1 3 200
668. Sasin Bogdan POL - Poland 1 3 200
668. Sasin Bogdan POL - Poland 1 3 200
668. Sasin Bogdan POL - Poland 1 3 200
668. Sasin Bogdan POL - Poland 1 3 200
668. Puchoň Lukáš Jednoráz.licence 1 3 200
668. Sasin Bogdan POL - Poland 1 3 200
668. Golebiowski Czeslaw POL - Poland 1 3 200
668. Sasin Bogdan POL - Poland 1 3 200
668. Puchoň Lukáš Jednoráz.licence 1 3 200
668. Golebiowski Czeslaw POL - Poland 1 3 200
668. Golebiowski Czeslaw POL - Poland 1 3 200
668. Golebiowski Czeslaw POL - Poland 1 3 200
668. Puchoň Milan Jednoráz.licence 1 3 200
668. Golebiowski Czeslaw POL - Poland 1 3 200
668. Golebiowski Czeslaw POL - Poland 1 3 200
668. Šlancar Radek YC Velké Dářko 1 3 200
668. Golebiowski Czeslaw POL - Poland 1 3 200
691. Maršík Karel Chemička Ústí 5 3 180
692. Bauer Franta YC CERE 5 3 155
693. Stará Jitka Slavoj Hluboká 6 3 151
694. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 3 150
695. Culek ml. Jindřich YC Kotva Pha 3 3 142
695. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 3 142
697. Olszewská Pavlina Jednoráz.licence 1 3 139
697. Olszewská Pavlina Jednoráz.licence 1 3 139
697. Olszewská Pavlina Jednoráz.licence 1 3 139
700. Volf Radim ČWA 1 3 080
701. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 3 070
702. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 5 3 054
703. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 3 035
704. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 3 027
705. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 3 017
705. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 3 017
705. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 3 017
708. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 2 991
709. Lowit Harry Císařská louka 3 2 965
710. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 2 959
711. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 7 2 944
712. Vacková Daniela YC Solenice 3 2 942
713. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 924
714. Klimeš Pavel YC Kovářov 2 2 918
715. Lacinová Alena YC Neratovice 2 2 898
716. Hradecký Jaromír JK Královská 3 2 890
717. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 2 887
717. Sigetová Diana SVK - Slovak Republic 1 2 887
717. Dudejová Dominika SVK - Slovak Republic 1 2 887
717. Dudejová Dominika SVK - Slovak Republic 1 2 887
717. Dudejová Dominika SVK - Slovak Republic 1 2 887
717. Dudejová Dominika SVK - Slovak Republic 1 2 887
717. Dudejová Dominika SVK - Slovak Republic 1 2 887
724. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 6 2 880
725. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 2 2 876
726. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 3 2 865
727. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 4 2 850
728. Lux Arnulf ASK Lovosice 3 2 818
729. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 2 816
730. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 799
731. Smolka Milan Sokol Palkovice 3 2 760
732. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 2 743
732. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 2 743
734. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 4 2 739
735. Chodura Leopold ČYK 2 2 730
736. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 2 725
737. Holík Jiří SC Testudo 1 2 719
737. Pexa Tomáš SC Testudo 1 2 719
737. Lux Vlastimil SC Testudo 1 2 719
740. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 10 2 711
741. Čermák Lukáš KJ Těrlicko 2 2 692
742. Diviš Ivo YC Dyje 3 2 675
743. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 673
743. Struha Jan YC Neratovice 1 2 673
743. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 673
743. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 673
743. Struha Milan YC Neratovice 1 2 673
743. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 673
749. Kafka Roman YC Velké Dářko 8 2 670
750. Janáček Petr YC LS Brno 1 2 661
750. Bachtík Marek YC CERE 1 2 661
750. Knetig Martin Jachtklub Brno 1 2 661
753. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 2 650
754. Bradáč Roman YC Znojmo 3 2 640
755. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 2 637
755. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 1 2 637
757. Marečková Lenka JK Staré Splavy 3 2 627
758. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 597
759. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 581
759. Holub Miloslav YC Znojmo 4 2 581
761. Mareček Vít ČYK 2 2 573
762. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 565
762. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 565
764. Otta Jiří Sokol Tovačov 2 2 537
765. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 2 530
766. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 2 517
767. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 2 514
767. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 2 514
767. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 2 514
767. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 2 514
767. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 2 514
772. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 2 512
773. Korbová Ivana JK Olomouc 3 2 507
774. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 493
775. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 464
776. Čierna Katarína SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Čierna Katarína SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Čierna Katarína SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Čierna Katarína SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Čierna Katarína SVK - Slovak Republic 1 2 452
776. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 2 452
787. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 2 450
788. Heneš David JK Olomouc 5 2 419
789. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Joza Lukáš JK Staré Splavy 3 2 412
789. Loukota Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Virgl Luděk SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Loukota Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Loukota Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Virgl Luděk SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Miko René SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Baláž František SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Virgl Luděk SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Virgl Luděk SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Baláž František SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Joštiak Erik SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Virgl Luděk SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Hudec Peter SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Baláž František SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Baláž František SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Baláž František SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Loukota Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
789. Loukota Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
814. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 377
815. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 370
816. Novák Jaroslav YC Doksy 2 2 367
817. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 355
818. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 345
818. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 2 345
820. Špička Josef YC Krnov 3 2 342
820. Dyčka Jiří YC Krnov 3 2 342
822. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 5 2 319
823. Riedel Michal VS Duchcov 4 2 314
824. Svobodová Zdena ČYK 1 2 312
824. Malý Martin YC RODOP 1 2 312
824. Černý Hynek YC RODOP 1 2 312
827. Záruba Marek JK Cheb 2 2 304
828. Nuc Jindřich JK Plzeň 11 2 292
829. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 2 282
830. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 2 2 280
831. Fiala Michal Spolek Vodník 6 2 271
832. Koláčný Lubor YC SaS 2 2 269
832. Tonar Jiří YC SaS 2 2 269
832. Sobíšek Petr YC SaS 2 2 269
835. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 2 266
836. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 2 260
837. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 2 2 253
838. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 5 2 229
838. Veselá Božena JK Staré Splavy 5 2 229
840. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 2 2 198
841. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 190
842. Kadlec Roman PS Eletrika 1 2 185
842. Plecháč Jan PS Eletrika 1 2 185
842. Pařízek Radim PS Eletrika 1 2 185
845. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 2 2 184
846. Holotík Miroslav LS Kroměříž 4 2 175
847. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 166
848. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 165
849. Tischer Jaroslav YC SaS 1 2 138
849. Ullmann Roman YC SaS 1 2 138
849. Sládeček Tomáš YC SaS 1 2 138
849. Uberda Miroslav YC SaS 1 2 138
849. Dvořáček Lubomír YC SaS 1 2 138
854. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 2 109
855. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 2 108
856. Ehl Vladimír WS Club VD 4 2 105
857. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 2 095
858. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 2 090
859. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 2 087
860. Fousek Filip ALT Tornado z.s. 2 2 067
861. Jonáš Radek ALT FD 1 2 064
862. Novák Antonín ASK Lovosice 2 2 062
863. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 2 060
863. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 2 060
865. Lehečka Milan JK Olomouc 4 2 056
866. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 5 2 051
867. Brožek Martin YC CERE 3 2 046
868. Donda Jan YC Kladno 6 2 045
869. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 2 037
870. Vávra Jaroslav JK Královská 3 2 022
871. Šasková Káťa YK CERE Plzeň 1 2 010
871. Pěč Petr YK CERE Plzeň 1 2 010
871. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 010
871. Marinovič Marko YK CERE Plzeň 1 2 010
875. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 007
876. Akrman Miroslav YC Velké Dářko 1 1 996
876. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 996
878. Duží Bohumír PS Eletrika 1 1 989
879. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 2 1 985
880. Alexa Miloš YC LS Brno 3 1 964
881. Praženka Petr JK Staré Splavy 3 1 960
882. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 8 1 956
883. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 954
884. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 949
885. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 937
886. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 1 935
887. Handl Erich YC Kladno 7 1 932
888. Kučera Jan Jachtklub Brno 7 1 918
889. Riedel Ota VS Duchcov 4 1 913
890. Filipowski Jan POL - Poland 1 1 903
890. Filipowski Jan POL - Poland 1 1 903
890. Filipowski Jan POL - Poland 1 1 903
893. Ministr Jan Baník Ostrava 3 1 890
893. Součková Barbora Baník Ostrava 3 1 890
895. Hóta Janusz YK CERE Plzeň 1 1 889
895. Ruszová Karin YK CERE Plzeň 1 1 889
895. Vácha Jaroslav YK CERE Plzeň 1 1 889
895. Kantorková Gražyna YK CERE Plzeň 1 1 889
899. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 887
900. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 1 881
901. Korbová Helena JK Olomouc 4 1 878
902. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 876
902. Kořanová Johanka YC Neratovice 1 1 876
902. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 876
902. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 876
906. Navařík Robert Sokol Tovačov 3 1 865
907. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 1 847
908. Kocián Leopold YC Krnov 3 1 846
909. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 4 1 826
910. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 1 825
911. Skalický Jaroslav YC Pardubice 4 1 822
912. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 1 810
913. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 1 801
914. Rathouský Jiří JK Královská 2 1 793
915. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 1 782
916. Bulka Mariusz Jednoráz.licence 1 1 781
916. Bulka Mariusz Jednoráz.licence 1 1 781
918. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
918. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
920. Vacula Karel YC Znojmo 6 1 758
920. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 1 758
922. Cvan Martin YC LS Brno 2 1 743
923. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 734
923. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 734
925. Klabík Jiří Císařská louka 2 1 733
926. Podolská Lenka Chemička Ústí 4 1 730
927. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 1 720
928. Lapoš Martin Jednoráz.licence 1 1 713
928. Lapoš Martin Jednoráz.licence 1 1 713
928. Lapoš Martin Jednoráz.licence 1 1 713
931. Beneš Jiri Chemička Ústí 4 1 710
931. Benešová Jitka Chemička Ústí 4 1 710
933. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 1 692
934. Papánek Dimitrij Císařská louka 2 1 687
935. Gebhart Antonin JK Cheb 4 1 679
936. Kachnič Branislav SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 1 1 663
936. Nigrin Radek YC SaS 1 1 663
936. Kachnič Branislav SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Fořt Jiří YC SaS 1 1 663
936. Čech Jiří SK Yachting Styl 1 1 663
936. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
936. Kachnič Branislav SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Číha Michal YC SaS 1 1 663
936. Petřina Jakub YC SaS 1 1 663
936. Kachnič Branislav SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Lednický Matěj SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Kachnič Branislav SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Lednický Matěj SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Lednický Matěj SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Lednický Matěj SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Lednický Matěj SVK - Slovak Republic 1 1 663
936. Kachnič Branislav SVK - Slovak Republic 1 1 663
954. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 1 658
954. Opletal František JK Olomouc 3 1 658
956. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 2 1 651
957. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 1 647
958. Dedek Jiří Baník Ostrava 2 1 633
959. Soukupová Karolína JK Královská 2 1 624
960. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Kubeš Peter SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Kubeš Peter SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Kubeš Peter SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 1 608
960. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Kubeš Peter SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 1 608
960. Kubeš Peter SVK - Slovak Republic 1 1 608
960. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 1 608
974. Šlechta Jiří ČWA 1 1 582
975. Steiner Franz SVK - Slovak Republic 1 1 573
975. Steiner Franz SVK - Slovak Republic 1 1 573
975. Steiner Franz SVK - Slovak Republic 1 1 573
975. Steiner Franz SVK - Slovak Republic 1 1 573
975. Steiner Franz SVK - Slovak Republic 1 1 573
980. Rak Martyna POL - Poland 1 1 555
980. Rak Martyna POL - Poland 1 1 555
980. Rak Martyna POL - Poland 1 1 555
980. Rak Martyna POL - Poland 1 1 555
980. Rak Martyna POL - Poland 1 1 555
980. Rak Martyna POL - Poland 1 1 555
980. Rak Martyna POL - Poland 1 1 555
980. Rak Martyna POL - Poland 1 1 555
988. Fiuk Grzegorz Jednoráz.licence 1 1 537
988. Fiuk Grzegorz Jednoráz.licence 1 1 537
988. Fiuk Grzegorz Jednoráz.licence 1 1 537
991. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 521
991. Hejnová Radka Baník Ostrava 3 1 521
993. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 509
994. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 508
995. Malý Zdeněk JK Královská 1 1 503
995. Malá Jindřiška JK Královská 1 1 503
995. Hradecký Jaromír JK Královská 1 1 503
998. Jančinová Hana Jednoráz.licence 1 1 496
998. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 1 496
998. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 1 496
998. Jančinová Hana Jednoráz.licence 1 1 496
998. Jančinová Hana Jednoráz.licence 1 1 496
998. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 1 496
1004. Dražková Zdena JK Královská 3 1 495
1005. Krejča Filip JK Olomouc 5 1 474
1006. Vaculka Patrik YC LS Brno 2 1 468
1007. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 457
1008. Faltus Petr YC SaS 1 1 454
1008. Slíva Tomáš YC SaS 1 1 454
1008. Bušina Petr YC SaS 1 1 454
1008. Orálek David YC SaS 1 1 454
1008. Bušina Pavel YC SaS 1 1 454
1008. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 1 454
1008. Nejedlík Jaroslav YC SaS 1 1 454
1015. Zimák Petr LS Kroměříž 3 1 453
1016. Cejnar Matyaš YC CERE 1 1 452
1017. Hornikova Veronika JK Plzeň 3 1 450
1018. Langenberger Arthur SVK - Slovak Republic 1 1 448
1019. Mathes Christian GER - Germany 1 1 444
1020. Chasák Otakar YC Říčany 1 1 436
1020. Baran Miro SVK - Slovak Republic 1 1 436
1020. Bauer Karel YC CERE 1 1 436
1020. Baran Miro SVK - Slovak Republic 1 1 436
1020. Baran Miro SVK - Slovak Republic 1 1 436
1020. Baran Miro SVK - Slovak Republic 1 1 436
1020. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 1 436
1020. Baran Miro SVK - Slovak Republic 1 1 436
1020. Baran Miro SVK - Slovak Republic 1 1 436
1029. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 425
1029. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 425
1029. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 425
1029. Sladký Martin YC RODOP 2 1 425
1033. Lovit Harry Císařská louka 2 1 409
1034. Bárta Jan JK Královská 4 1 399
1035. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 394
1036. Havelka Petr JK Královská 2 1 387
1037. Neto Mario SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Sasse Bruno SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Neto Mario SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Sasse Bruno SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Sasse Bruno SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Sasse Bruno SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Neto Mario SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Carvalhal Fernando SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Sasse Bruno SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Carvalhal Fernando SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Neto Mario SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Neto Mario SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Sasse Bruno SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Carvalhal Fernando SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Carvalhal Fernando SVK - Slovak Republic 1 1 385
1037. Carvalhal Fernando SVK - Slovak Republic 1 1 385
1053. Styblo Peter SVK - Slovak Republic 1 1 376
1053. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 376
1053. Landkammerová Hana YC Neratovice 1 1 376
1056. Roušal Jaroslav ČWA 1 1 356
1056. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 1 356
1056. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 1 356
1056. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 1 356
1060. Cvach Marek Spartak Modřany 3 1 335
1061. Nedvědický Alexandr GBR - Great Britain 1 1 329
1061. Ticháček Josef GBR - Great Britain 1 1 329
1061. Wrigth Peter GBR - Great Britain 1 1 329
1061. Wrigth Peter GBR - Great Britain 1 1 329
1061. Nedvědická Marta GBR - Great Britain 1 1 329
1066. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 2 1 321
1067. Schrollová Eva YC Písek 4 1 319
1068. Bartošek Petr YC Znojmo 3 1 312
1069. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 1 306
1069. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 1 306
1071. Vávra Aleš JK Královská 1 1 291
1071. Cvachová Hana Spartak Modřany 1 1 291
1071. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 291
1071. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 1 291
1075. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 3 1 282
1076. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 1 272
1077. Valhausová Klára ČYK 1 1 264
1078. Langsfeld Luboš YC SaS 1 1 261
1078. Zvěřina Václav VS Duchcov 3 1 261
1078. Ferda Aleš YC SaS 1 1 261
1078. Krowiarz Miroslav YC SaS 1 1 261
1078. Šustr Zdeněk YC SaS 1 1 261
1078. Samek st. Jiří TJ Jachting Libštát 1 1 261
1078. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 1 261
1078. Kylberger Jan YC SaS 1 1 261
1086. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 1 242
1087. Janča JeanBaptiste YC LS Brno 1 1 237
1088. Král Jiří JK Toušeň 1 1 236
1088. Habina Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Habina Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Habina Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Habina Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Storinský Ivan SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Hajdu Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Starec Mikuláš SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Habina Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Hajdu Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Hajdu Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Hajdu Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Habina Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Hajdu Ladislav SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Szekér Peter SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Szekér Peter SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Storinský Ivan SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Szekér Peter SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Szekér Peter SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Storinský Ivan SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Szekér Peter SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Kepič Pavel SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. K˘nya Gabriel SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Storinský Ivan SVK - Slovak Republic 1 1 236
1088. Storinský Ivan SVK - Slovak Republic 1 1 236
1113. Dráždil Martin YC LS Brno 2 1 233
1114. Vajsochrová Nikola YC Solenice 3 1 226
1115. Polák Jiří VS Duchcov 3 1 216
1116. Touval Jan ČWA 2 1 203
1117. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 195
1118. Bryxová Pavla YC Neratovice 2 1 191
1119. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 187
1120. Drncová Ivana JK Plzeň 4 1 182
1121. Opletal Petr JK Olomouc 5 1 178
1122. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 3 1 173
1123. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 166
1124. Sladký Martin Jednoráz.licence 1 1 160
1124. Záchvěj Martin Baník Most 1 1 160
1124. Sladký Martin Jednoráz.licence 1 1 160
1124. Procházka Filip YC Neratovice 1 1 160
1124. Sladký Martin Jednoráz.licence 1 1 160
1129. Herudek Petr YC Krnov 3 1 152
1130. Kühnl Šimon ČYK 4 1 147
1131. Trs Jaroslav YC Dyje 1 1 142
1132. Řezáč Vít YC Solenice 3 1 136
1133. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 129
1133. Prchal Pavel SK Tři sestry 1 1 129
1135. Styblo Petr SVK - Slovak Republic 1 1 127
1135. Styblo Petr SVK - Slovak Republic 1 1 127
1135. Styblo Petr SVK - Slovak Republic 1 1 127
1135. Styblo Petr SVK - Slovak Republic 1 1 127
1135. Styblo Petr SVK - Slovak Republic 1 1 127
1135. Styblo Petr SVK - Slovak Republic 1 1 127
1141. Středa Pavel YC CERE 1 1 112
1141. Kaiser Martin YC CERE 1 1 112
1141. Jupa Pavel YC CERE 1 1 112
1144. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 109
1145. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 108
1145. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 1 108
1145. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 1 108
1145. Satranský Radek YC Pardubice 1 1 108
1145. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 108
1145. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 108
1145. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 108
1145. Reichl Ladislav Tatran Praha 1 1 108
1145. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 1 108
1145. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 108
1145. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 108
1156. Homola Michal ČYK 3 1 085
1157. Verich Jan TJ Jachting Libštát 1 1 081
1157. Kadava Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
1157. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
1157. Netřebský ml. Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
1157. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
1157. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 1 081
1163. Lízala Michal Jednoráz.licence 1 1 078
1163. Lízala Michal Jednoráz.licence 1 1 078
1163. Lízala Michal Jednoráz.licence 1 1 078
1166. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 1 076
1167. Podolský Miloslav Chemička Ústí 3 1 067
1168. Pokoš Radim VS Duchcov 4 1 054
1169. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 1 050
1170. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 047
1171. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 046
1172. Pavka Petr YC Znojmo 3 1 045
1173. Adler Ida GER - Germany 1 1 011
1173. Adler Ida GER - Germany 1 1 011
1173. Adler Ida GER - Germany 1 1 011
1176. Hájek Libor JK Cheb 4 1 008
1177. Holý Rudolf ČYK 2 1 006
1178. Štěpánský Jan Slávia Česká Skalice 1 1 004
1179. Pečenka Tomáš MEZ VSETÍN 1 998
1180. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 3 993
1181. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 989
1181. Štengl Michal YC Doksy 1 989
1183. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 4 982
1184. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 981
1185. Podhorec Štefan YC Kladno 4 974
1186. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 969
1187. Gaba Ondra YC Krnov 3 964
1188. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 962
1188. Činčera Marek JK Sokolov 4 962
1190. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 961
1191. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 943
1191. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 943
1191. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 943
1191. Štěpánková Barbora JK Královská 1 943
1191. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 943
1191. Štěch Stanislav JK Královská 1 943
1191. Rosmány Andrej Jednoráz.licence 1 943
1191. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 943
1191. Rosmány Andrej Jednoráz.licence 1 943
1191. Rosmány Andrej Jednoráz.licence 1 943
1201. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 938
1201. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 938
1201. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 938
1201. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 1 938
1205. Kachničová Katarína SVK - Slovak Republic 1 925
1206. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 924
1207. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 923
1208. Dolanský Jaroslav Tatran Praha 1 913
1208. Koumar Tomáš YC SaS 1 913
1208. Česner Libor YC SaS 1 913
1208. Košan Jaroslav YC SaS 1 913
1208. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 913
1208. Dolanská Kateřina YC SaS 1 913
1214. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 2 897
1214. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 897
1216. Podlasiehicz Fryderyk Jednoráz.licence 1 889
1216. Podlasiehicz Fryderyk Jednoráz.licence 1 889
1216. Podlasiehicz Fryderyk Jednoráz.licence 1 889
1219. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 887
1220. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 879
1220. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 879
1220. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 879
1223. Ráža Pavel VS Duchcov 3 872
1224. Ott Stanislav YC Znojmo 2 871
1225. Liška Jiří Chemička Ústí 1 857
1226. Urválková Ivana YC BARRANDOV 1 854
1226. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 854
1226. Vladyka Miroslav YC BARRANDOV 1 854
1226. Soukup Ondřej YC BARRANDOV 1 854
1226. Šoralová Lucia YC BARRANDOV 1 854
1231. Procházka Eduard YC Znojmo 3 847
1231. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 847
1233. Kafková Pavla YC Dyje 1 841
1233. Kafka Ota YC Dyje 1 841
1235. Pešta Jan JK Královská 2 840
1236. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 833
1237. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 830
1238. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 817
1239. Ziegenbein Marvin GER - Germany 1 810
1239. Ziegenbein Marvin GER - Germany 1 810
1239. Ziegenbein Marvin GER - Germany 1 810
1242. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 808
1242. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 4 808
1244. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 806
1245. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 805
1245. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 805
1245. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 805
1245. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 805
1245. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 805
1245. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 1 805
1251. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 804
1252. Podzimek Tonda ČYK 1 798
1253. Porubec Ondrej Jednoráz.licence 1 792
1253. Richter Ondřej ČYK 1 792
1253. Mazatinský Michal Jednoráz.licence 1 792
1253. Ocelková Jindřiška ČYK 2 792
1253. Porubec Ondrej Jednoráz.licence 1 792
1253. Porubec Ondrej Jednoráz.licence 1 792
1253. Mazatinský Michal Jednoráz.licence 1 792
1253. Mazatinský Michal Jednoráz.licence 1 792
1261. Kučerová Martina Chemička Ústí 1 754
1261. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 754
1263. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 741
1263. Vlasák František TJ Rapid Brno 2 741
1263. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 1 741
1266. Snopek Karel T. J. Sokol Vrané II 3 740
1267. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 736
1267. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 736
1269. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 725
1270. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 721
1271. Chmelová Anna Císařská louka 1 718
1272. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 707
1273. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
1273. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
1275. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 689
1275. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 689
1275. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 689
1278. Kohout Pavel ČWA 1 680
1279. Maschke Gabriel SVK - Slovak Republic 1 672
1279. Maschke Gabriel SVK - Slovak Republic 1 672
1279. Maschke Gabriel SVK - Slovak Republic 1 672
1279. Maschke Gabriel SVK - Slovak Republic 1 672
1279. Maschke Gabriel SVK - Slovak Republic 1 672
1284. Doubner Tomáš YC Kladno 2 670
1285. Janatka Jan Císařská louka 1 660
1286. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 659
1287. Němec Petr YC BARRANDOV 1 657
1288. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 653
1288. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 653
1288. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 653
1288. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 653
1288. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 653
1293. Benová Soňa LS Kroměříž 1 645
1294. Holl J?rg SVK - Slovak Republic 1 644
1294. Kaválková Tereza Slávia Česká Skalice 1 644
1296. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 626
1296. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 626
1296. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 626
1299. Přikryl Václav YC Dyje 2 623
1300. Rešl Pavel VS Duchcov 4 616
1301. Janák Josef Tatran Praha 1 609
1302. Hexner Martin YC SaS 1 606
1302. Froněk Jan YC SaS 1 606
1302. Viewegh Petr JK Česká Lípa 1 606
1302. Pokorný Jindřich YC SaS 1 606
1302. Kalous Zdeno SVK - Slovak Republic 1 606
1302. Skalová Monika JK Cheb 3 606
1308. Černý Václav JK Klatovy 1 595
1309. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 587
1310. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 578
1310. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 578
1310. Kuehnl Šimon ČYK 1 578
1313. Mouchová Karlolína YC Doksy 1 570
1313. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 2 570
1313. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 570
1316. Wojciuch Konrad Jednoráz.licence 1 564
1316. Wojciuch Konrad Jednoráz.licence 1 564
1316. Wojciuch Konrad Jednoráz.licence 1 564
1319. Piňos Jiří TJ Prostějov 2 558
1320. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
1321. Blecha Vladimír JK Královská 1 553
1322. Kovaříková Jana YC Dyje 1 540
1322. Kovaříková Anita YC Dyje 1 540
1322. Nedbalcová Kateřina, MVDr. YC Dyje 1 540
1325. Petřík Martin YC Neratovice 1 533
1326. Vaverka Jiří LK Štěchovice 2 530
1327. Fišer Roman JK Královská 1 527
1328. Hrabal Karel Císařská louka 1 522
1329. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 520
1330. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 512
1331. Nuc Mario JK Plzeň 5 505
1331. Hanušková Miroslava YC Velké Dářko 1 505
1331. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 505
1334. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 504
1335. Myslík Vladimír ProYachting Team 1 486
1336. Lovit Harry Císařská louka 1 484
1337. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 469
1337. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 469
1339. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 457
1340. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 1 452
1341. . . SVK - Slovak Republic 1 450
1341. . . SVK - Slovak Republic 1 450
1341. . . SVK - Slovak Republic 1 450
1341. . . SVK - Slovak Republic 1 450
1341. . . SVK - Slovak Republic 1 450
1341. . . SVK - Slovak Republic 1 450
1347. Bulant Jiří Císařská louka 1 449
1348. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 3 432
1348. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 432
1350. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1350. Abramčuk Jaroslav Tatran Praha 1 404
1350. Češka Jiří YC Kovářov 2 404
1350. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 404
1350. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 404
1350. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 404
1350. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 3 404
1350. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 404
1350. Abramčuková Anna Tatran Praha 1 404
1350. Štruncová Michaela YC Neratovice 1 404
1350. Sadílková Katarina SVK - Slovak Republic 1 404
1350. Nekl Vítězslav YC Vysoké Mýto 1 404
1350. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 404
1350. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 404
1350. Hofmann Filip YC Velké Dářko 1 404
1365. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
1365. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 1 402
1365. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 402
1365. Huss Tomáš YC Znojmo 1 402
1365. Hanák Vladimír YC LS Brno 1 402
1370. Novák Michal JK Ostrava Poruba 2 396
1371. Kaiser Juliane GER - Germany 1 390
1371. Kaiser Juliane GER - Germany 1 390
1373. Hrubý Jiří JK Plzeň 2 383
1374. Lederer Pavel JK Královská 1 377
1374. Lederer Jan JK Královská 1 377
1376. Vlačiha Josef JK Královská 1 376
1376. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 1 376
1378. Macháček Metoděj YC Dyje 1 364
1378. Svoboda Tomáš, ing. YC Dyje 1 364
1378. Svobodová Miluše YC Dyje 1 364
1381. Podolský Marek YC Znojmo 1 360
1382. Klabík Josef Císařská louka 1 359
1383. Bažant Jiří VS Duchcov 1 344
1383. Fantová Klára YC LS Brno 2 344
1385. Hartl Jan Císařská louka 1 333
1386. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 326
1387. Osvald Jiří Severočeský NJ 1 311
1387. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 311
1387. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 311
1390. Klabík Michal Císařská louka 1 308
1391. Oušková Šárka Chemička Ústí 1 304
1392. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 303
1392. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1394. Kalina Jiří YC Dyje 1 297
1395. Kovář František MEZ VSETÍN 1 294
1395. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 1 294
1395. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 294
1398. Rathouská Zdeňka JK Královská 1 290
1399. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 285
1399. Kučera Milan JK Královská 1 285
1399. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 285
1402. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 277
1402. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1402. Kupská Martina YC LS Brno 1 277
1405. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 261
1406. Hotový Karel Baník Most 2 253
1407. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 247
1407. Trčka Miroslav Baník Most 1 247
1409. Jelínek Jiří Císařská louka 1 241
1410. Bravenec Vít YC Dyje 1 239
1411. Dio Petr JK Klatovy 1 226
1412. Pacovský Tomáš YC Kladno 1 202
1412. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1412. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 1 202
1412. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 202
1412. Riedel Jan VS Duchcov 1 202
1412. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
1412. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 202
1412. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 1 202
1412. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1412. Laštovka Milan JK Plzeň 1 202
1412. Štefan Petr T. J. Sokol Vrané II 1 202
1412. Matouš Martin Koh-i-noor ČB 1 202
1412. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
1412. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 1 202
1412. Gebhart Jan JK Cheb 1 202
1412. Luža Radomír MEZ VSETÍN 1 202
1412. Procházka Jan YC Znojmo 2 202
1429. Ciprys Otakar YC Dyje 1 188
1430. Slabý Jan JK Královská 1 185
1431. Divácký Antonín YC Dyje 1 180
1431. Knorr Luděk VS Duchcov 1 180
1431. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 180
1431. Janča Jean Baptiste YC LS Brno 1 180
1435. Žižka Zdeněk ČYK 1 174
1436. Doubková Kristýna Slávia Česká Skalice 1 159
1437. Švolba Jan, ing. YC Dyje 1 142
1438. Vavřínová Eva JK Královská 1 141
1438. Vavřínová Vlasta JK Královská 1 141
1438. Lorenc Miloslav JK Královská 1 141
1441. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 127
1442. Hrubý Jiří Císařská louka 1 116
1443. Dražková Zuzana JK Královská 1 114
1444. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 101
1444. Zbyněk Jaromír Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1444. Fanta Matěj YC LS Brno 2 101
1444. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 101
1444. Kovařík Petr YC Dyje 1 101
1444. Pokorný Petr YC Dyje 1 101
1444. Wolk Roland YC LS Brno 1 101
1444. Kraker Braňo Jednoráz.licence 1 101
1444. Vanžura Josef YC Dyje 1 101
1444. Kraker Braňo Jednoráz.licence 1 101
1444. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 1 101
1444. Jedlička Ivan ČYK 1 101
1444. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 101
1444. Zapletal Jiří T. J. Sokol Vrané II 1 101
1444. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1444. Kraker Braňo Jednoráz.licence 1 101
1460. Jiříček Dalibor JK Klatovy 1 0
1460. Stratil Pavel YC Dyje 1 0
1460. Várady Ján Jednoráz.licence 1 0
1460. Braňko Kraker Jednoráz.licence 1 0
1460. Várady Ján Jednoráz.licence 1 0
1460. Braňko Kraker Jednoráz.licence 1 0
1460. Černý Jaroslav YC Dyje 1 0
1460. Braňko Kraker Jednoráz.licence 1 0
1460. Várady Ján Jednoráz.licence 1 0
1460. Jiříček Marek JK Klatovy 1 0
1460. Horák Marek ČYK 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ