POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2006




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1063 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fenclová Veronika YC Praha 12 18 99 178
2. Maier Michael YCR Roudnice 10 84 024
3. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 77 573
4. Teplý Viktor Jachtklub Brno 20 77 171
5. Babický Roman JK Česká Lípa 20 65 563
6. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 23 61 753
7. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 61 488
8. Hájek Daniel YC CERE 26 60 314
9. Lidařík Rudolf LS Brno 15 59 751
10. Outrata Jiří JK Toušeň 18 59 099
11. Musil Tomáš YC RODOP 9 58 831
12. Roček Roman YC Neratovice 15 58 423
13. Novotný Štěpán JK Cheb 22 57 118
14. Knorrová Barbora VS Duchcov 24 56 430
15. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 22 55 893
16. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 14 55 522
17. Bobek Ondřej Baník Ostrava 13 55 140
17. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 55 140
19. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 14 54 991
20. Audy Dan Jachtklub Brno 17 54 822
21. Šmídová Lenka YC Neratovice 10 54 187
22. Rozsypal Jakub JK Olomouc 22 53 795
23. Kratzig Elizabeth YC CERE 9 53 440
24. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 17 53 164
25. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 52 592
26. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 51 478
27. Šmídová Petra KJ Těrlicko 19 51 422
28. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 18 50 380
29. Blatecký David Jachtklub Brno 17 49 703
30. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 49 448
31. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 17 49 355
32. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 49 353
33. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 49 272
34. Karas Tomáš Jachtklub Brno 14 48 893
35. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 48 816
36. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 48 558
37. Zárubová Michaela JK Cheb 23 48 114
38. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 48 082
39. Sejkora Luděk YC Markop FL 11 47 901
40. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 46 978
41. Kořan Petr YC Neratovice 12 46 699
42. Sláma Eduard Jachtklub Brno 18 46 114
43. Ondíková Petra ČYK 24 45 164
44. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 44 376
45. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 44 265
46. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 19 43 683
47. Štrunc Jan YC Neratovice 15 42 516
48. Rybáček Josef YC Doksy 12 41 745
49. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 40 541
50. Polidarová Marketa JK Cheb 19 40 537
51. Daniel Jakub YC Neratovice 15 39 278
52. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 39 259
53. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 38 791
54. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 19 38 609
55. Starý Martin Slavoj Hluboká 18 38 315
56. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 12 38 289
57. Fanta Miroslav YC Markop FL 8 38 119
58. Fiala Petr YC Neratovice 12 38 090
59. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 23 37 927
60. Seidl Šimon LS Brno 17 37 797
61. Plecitý Martin JK Toušeň 14 37 713
62. Němec Vojtěch ČYK 21 37 602
63. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 23 36 763
64. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 36 409
65. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 16 35 640
66. Kotek Kamil JK Staré Splavy 13 35 613
67. Winkler Pavel JK Toušeň 5 35 601
68. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 35 059
69. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 12 34 543
70. Himmel Jiří YC Nechranice 10 34 304
71. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 33 944
72. Drahorád Petr JK Cheb 14 33 727
73. Šínová Alexandra ČYK 15 33 382
74. Utíkal Petr JK Olomouc 18 33 307
75. Šára Michal Sokol Dobřichovice 12 33 128
76. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 33 048
77. Storch Petr Chemička Ústí 11 31 998
78. Smolařová Barbora YC CERE 15 31 475
79. Stránská Lucie VS Duchcov 17 31 295
80. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 30 759
81. Kubový Martin JK Toušeň 6 30 435
82. Tichánek Michael Sokol Palkovice 17 30 359
83. Kotek Michal YC Markop FL 8 30 233
84. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 17 29 868
85. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 14 29 498
86. Korvas Filip ČYK 25 29 405
87. Vinkl Petr YC Kladno 23 29 307
88. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 15 29 046
89. Zíma Jakub ČWA 11 28 896
90. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 19 28 477
91. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 26 28 334
92. Škoda Michal YC Neratovice 9 28 212
93. Skála Pavel JK Cheb 13 27 818
94. Sanková Lenka VS Duchcov 21 27 793
95. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 11 27 603
96. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 15 27 439
97. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 369
98. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 12 27 315
99. Křížek David YC RODOP 6 27 000
100. Slíva Jakub YC Nechranice 8 26 947
101. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 26 813
102. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 26 724
103. Lejhanec David YC Pardubice 11 26 707
104. Novotný Václav JK Cheb 9 26 338
105. Staniek Michal KJ Těrlicko 23 26 196
106. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 14 26 174
107. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 26 048
108. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 25 829
109. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 25 549
110. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 14 25 275
111. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 10 25 270
112. Valdhansová Klára ČYK 18 25 258
113. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 25 192
114. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 11 25 020
115. Cejnar Lukáš YC CERE 12 24 927
116. Švarc Roman JK Staré Splavy 14 24 423
117. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 24 379
118. Neuwirth Josef YC Markop FL 6 24 280
119. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 24 065
120. Trejbalová Samanta VS Duchcov 18 24 059
121. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 15 23 950
122. Ircing Pavel TJ Prostějov 18 23 722
123. Altman Jiří Císařská louka 10 23 641
124. Hanuš Daniel YC Pardubice 12 23 598
125. Strejček Radim Sokol Palkovice 20 23 591
126. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 23 395
127. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 23 300
128. Rott Jan JK Plzeň 11 23 067
129. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 22 820
130. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 12 22 817
131. Rozsypal Martin JK Olomouc 21 22 697
132. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 22 610
133. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 22 552
134. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 11 22 387
135. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 22 236
136. Michalčin Jiří SK Tři sestry 9 22 177
137. Huk Václav LS Brno 19 21 822
138. Harcuba Petr JK Staré Splavy 7 21 767
139. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 16 21 707
140. Adam Zdeněk VS Duchcov 8 21 517
141. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 21 414
142. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 9 21 399
143. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 14 21 090
144. Zaruba Marek JK Cheb 16 21 080
145. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 16 20 904
146. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 11 20 670
147. Šprc Petr ČYK 23 20 601
148. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 385
149. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 20 377
150. Fučíkovský Jan JK Sokolov 19 20 312
151. Chudějová Hana YC Neratovice 12 20 208
152. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 8 20 144
153. Fišer Roman JK Královská 8 20 118
154. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 18 20 067
155. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 19 904
156. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 11 19 865
157. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 18 19 753
158. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 19 668
159. Cejnar Matyáš YC CERE 10 19 332
160. Hendrych Václav YC Doksy 10 19 248
161. Crháková Lenka Jachtklub Brno 9 19 115
162. Tkadlecová Sára JK Toušeň 9 19 070
163. Krátký Jan Slavoj Hluboká 9 18 979
164. Preibischová Monika 7 18 910
165. Škoda Vít YC Neratovice 14 18 682
166. Holý Ivo Baník Ostrava 8 18 615
167. Mňuk Karel YC Doksy 4 18 605
167. Jakubková Dita YC Říčany 4 18 605
169. Vašík Radim LS Brno 6 18 505
170. Havel Filip YC Neratovice 13 18 461
171. Verner Jaroslav JK Toušeň 10 18 412
172. Mendík Jan JK Staré Splavy 12 18 399
173. Čuláková Adéla YC Neratovice 15 18 107
174. Vinkl Daniel YC Kladno 18 17 876
175. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 17 855
176. Peterka Miroslav YC Neratovice 10 17 649
177. Valouch Vlastimil JK Olomouc 11 17 566
178. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 14 17 559
179. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 523
180. Buchta Jan ALT FB 6 17 444
181. Horáček Marek LS Kroměříž 17 17 051
182. Lachner Vít YC Neratovice 8 16 936
183. Švík František YC RODOP 4 16 890
184. Janovic Ivan TJ STAR Praha 5 16 838
185. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 16 782
186. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 8 16 600
187. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 9 16 507
188. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 16 437
188. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 19 16 437
190. Kořanová Johana YC Neratovice 14 16 236
191. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 16 107
192. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 16 16 019
193. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 8 15 889
194. Novotný Vaclav JK Cheb 5 15 851
195. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 15 818
196. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 15 776
197. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 15 757
198. Kynčl Jan LK Štěchovice 6 15 745
199. Neumann Lukáš YC RODOP 5 15 710
200. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 15 652
201. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 389
202. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 103
203. Janda Martin ASK Lovosice 13 15 065
204. Voskovec Filip YC Kladno 4 14 994
205. Janderová Klára YC SaS 9 14 882
206. Svoboda Lukáš YC Neratovice 12 14 802
207. Frohlich Denis YC Kladno 6 14 751
208. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 14 642
209. Kir Milan IWS Club Nechra 4 14 639
210. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 14 596
211. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 14 589
212. Kulík Martin YC RODOP 3 14 578
212. Kraus Jiří YC RODOP 3 14 578
214. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 6 14 466
215. Utíkal Petr JK Olomouc 6 14 383
216. Packová Kristýna KJ Těrlicko 9 14 331
217. Piherová Vlasta ČYK 12 14 318
218. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 14 187
219. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 138
220. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 9 14 079
221. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 5 14 070
222. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 003
223. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 13 941
224. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 13 650
225. Ročková Alena YC Neratovice 8 13 467
226. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 13 212
227. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 195
228. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 13 181
229. Burdová Michaela ČYK 11 13 167
230. Janča Jean-Baptiste LS Brno 13 13 100
231. Crháková Magda Jachtklub Brno 4 13 015
232. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 16 12 982
233. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 14 12 887
234. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 12 865
235. Lorenz Alan JK Česká Lípa 10 12 770
236. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 6 12 756
237. Hájek Tomáš YC CERE 9 12 705
238. Štěrba Igor YC Znojmo 6 12 694
239. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 12 580
240. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 8 12 572
240. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 8 12 572
242. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 12 490
243. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 11 12 192
244. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 12 154
245. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 5 12 119
246. Plecitý Marek JK Toušeň 9 12 106
247. Mayerbergová Ilona LS Brno 4 12 021
248. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 944
249. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 11 930
250. Hrubý Pavel ČWA 6 11 837
251. Kliment Michal YC Neratovice 14 11 834
252. Toth Martin ČWA 5 11 821
253. Kopřiva Luděk VS Duchcov 6 11 732
254. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 15 11 661
255. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 658
256. Gebhart Zdenek JK Cheb 6 11 635
257. Švihlík Martin YC RODOP 2 11 584
258. Čajčík Karel YC Pardubice 12 11 476
259. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 11 465
260. Ráža Tomáš VS Duchcov 8 11 440
261. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 429
262. Čermáková Eva JK Toušeň 7 11 374
263. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 11 371
264. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 11 11 369
265. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 11 139
266. Nápravník Jakub ČYK 7 11 126
267. Král Karel JK Sokolov 12 11 067
268. Koubek Miroslav WS Nechranice 6 11 023
269. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 11 005
270. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 10 986
271. Záruba Libor YC Kladno 2 10 962
271. Podhorec Štefan YC Kladno 2 10 962
273. Moucha Pavel YC Doksy 15 10 916
274. Jebavý Vít YC Neratovice 13 10 848
275. Bláha Martin JK Plzeň 11 10 702
276. Hudec Václav YC Neratovice 7 10 610
277. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 538
278. Pavlovský Marek LS Brno 6 10 462
279. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 6 10 445
279. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 10 445
281. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 11 10 416
282. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 339
283. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 10 328
284. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 276
285. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 10 202
286. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 10 198
287. Bezděk David Jachtklub Brno 18 10 195
288. Chyťová Marcela LS Brno 5 10 141
289. Mikule Aleš SK Tři sestry 4 9 982
290. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 6 9 882
291. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 9 840
292. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 1 9 795
293. Soukup Aleš VS Duchcov 16 9 767
294. Kittler Jan LS Brno 3 9 730
295. Navrátil Jan Sokol Tovačov 5 9 706
296. Kantor František LS Brno 6 9 587
297. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 9 584
298. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 564
299. Sivá Helena Slavoj Hluboká 9 9 520
300. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 9 506
301. Fiala Martin YC Znojmo 7 9 488
302. Kala ing. Roman YC Doksy 3 9 482
303. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 9 434
304. Cvachová Adéla Spartak Modřany 13 9 410
305. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 9 344
306. Bezděková Martina Jachtklub Brno 18 9 264
307. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 9 245
308. Cejnar Tomáš YC CERE 10 9 232
309. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 9 190
310. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 9 142
311. Nováček Miroslav YC RODOP 3 9 115
312. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 8 974
313. Chalupníková Kateřina LS Brno 2 8 918
314. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 3 8 853
315. Brožek Pavel SC Testudo 7 8 788
316. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 8 708
317. Culek Jindřich YC Kotva Pha 5 8 700
318. Pšeidl Pavel YC SaS 7 8 666
319. Raška Marek ČWA 4 8 626
320. Šmídová Božena YC Neratovice 11 8 599
321. Nápravníková Barbora ČYK 8 8 598
322. Kubát Michal ČYK 7 8 531
323. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 3 8 506
324. Staněk Jan YC Doksy 10 8 502
325. Kacálková Jitka YC Nové Sedlo 2 8 446
326. Vašík Martin LS Brno 6 8 416
327. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 8 391
328. Kuba Midor Jednoráz.licence 1 8 346
329. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 334
330. Myška Filip IWS Club Nechra 5 8 282
331. Havelka Jakub ČYK 3 8 280
332. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 8 279
332. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 14 8 279
334. Nováček Ondřej YC RODOP 2 8 275
335. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 10 8 234
336. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 8 226
337. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 7 8 216
338. Vodáček Tomáš LS Brno 18 8 174
339. Antel Vladimír LS Kroměříž 8 8 173
340. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 15 8 117
341. Vodička Daniel YC RODOP 6 8 083
342. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 4 7 931
343. Marečková Renata YC Markop FL 5 7 898
344. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 7 861
345. Hrdina Patrik YC RODOP 4 7 848
346. Šárek Martin Sokol Palkovice 14 7 843
347. Hartmann Pavel ČWA 8 7 806
348. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 780
349. Svozilová Hana Sokol Tovačov 5 7 765
350. Lehečka Ondřej JK Olomouc 5 7 678
351. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 8 7 624
352. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 7 474
353. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 7 460
354. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 9 7 379
355. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 9 7 291
356. Lindová Karolina YC Kladno 8 7 238
357. Huková Tereza LS Brno 3 7 221
358. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 7 175
359. Novák Petr LS Brno 2 7 174
359. Sokol Petr ALT Vaurien 2 7 174
361. Polidar Martin JK Cheb 13 7 167
362. Fetterle David YC Znojmo 5 7 041
363. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 6 990
364. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 6 978
365. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 8 6 950
366. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 3 6 890
367. Klement Pavel YC RODOP 1 6 854
368. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 6 812
369. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 6 807
370. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 770
371. Matějková Adéla VS Duchcov 15 6 754
372. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 6 745
373. Janáček Martin LS Brno 2 6 653
374. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 6 6 630
375. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 6 602
376. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 2 6 585
377. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 6 539
378. Kir Milan Jednoráz.licence 1 6 530
379. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 6 520
380. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 9 6 415
381. Václavová Inna YK CERE Plzeň 2 6 386
381. Lacina Štěpán YK CERE Plzeň 2 6 386
383. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 5 6 380
384. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 6 350
385. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 6 346
386. Žila Jiří Slavoj Hluboká 11 6 344
387. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 3 6 323
388. Vavřička Zdeněk YC Kladno 8 6 291
389. Havel Jiří SC Testudo 7 6 233
390. Oleniček Pavel YC CERE 2 6 188
391. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 6 097
392. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 6 096
393. Kupská Markéta LS Brno 13 6 076
394. Brázdová Petra YC Pardubice 11 6 069
395. Buchta Václav KJ Těrlicko 2 6 041
396. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 6 033
397. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 5 989
398. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 5 5 922
399. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 5 910
400. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 5 894
401. Zárubová Daniela JK Cheb 3 5 811
402. Morávek Roman ČWA 7 5 797
403. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 5 778
404. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 5 766
405. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 5 739
406. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 10 5 725
407. Nováková Ludmila LS Brno 4 5 708
408. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 5 701
409. Prokopec Petr YC Pardubice 4 5 695
410. Čáp Milan ALT FD 1 5 677
411. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 656
412. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 612
413. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 5 5 508
414. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 5 505
414. Novák René Sokol Palkovice 3 5 505
416. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 5 470
417. Lednický Matej Jednoráz.licence 2 5 465
417. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 2 5 465
419. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 5 444
420. Audy Petr Jachtklub Brno 7 5 391
421. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 5 378
422. Škola Jan Lokomotiva Cheb 5 5 376
423. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 5 375
424. Dostálová Vlasta YC Pardubice 8 5 365
425. Hloch Tomáš JK Olomouc 5 5 355
426. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 5 354
427. Celá Barbora YC Znojmo 6 5 344
428. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 5 5 321
429. Podzimek Antonín ČYK 9 5 236
430. Ručková Lenka Sokol Palkovice 2 5 212
431. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 5 166
432. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 5 145
433. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 5 138
434. Vacula Karel YC Znojmo 6 5 118
435. Kotková Anna ČYK 8 5 095
436. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 5 079
437. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 5 048
438. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 3 5 033
439. Pilařová Tereza JK Sokolov 7 5 027
440. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 13 4 993
441. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 4 967
442. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 4 951
443. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 4 923
444. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 4 905
445. Majchrowska Kinga Jednoráz.licence 1 4 851
446. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 4 846
447. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 4 825
448. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 4 803
449. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 778
450. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 14 4 723
451. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 4 721
452. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 4 612
453. Pařízek Radim PS Eletrika 2 4 610
454. Hejna Jan Baník Ostrava 4 4 609
455. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 8 4 603
456. Guryča Jan YC CERE 5 4 590
457. Sehnal René YC SaS 3 4 586
458. Kuchař Jan YC CERE 2 4 581
459. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 10 4 578
460. Novák Aleš YC Kovářov 2 4 577
460. Novák Martin YC Kovářov 2 4 577
462. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 4 554
463. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 4 546
464. Chovanec Miloš YC Kovářov 4 4 527
465. Kuneš Jan YC SaS 1 4 525
466. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 7 4 504
467. Fiala Ladislav YC Znojmo 4 4 502
468. Čech Milan ČWA 3 4 489
469. Přidal Radim JK Prostějov 3 4 419
470. Přibyl Ivan ALT FD 2 4 409
471. Slívová Jana YC Nechranice 7 4 397
472. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 8 4 343
473. Háma Martin YC Doksy 2 4 275
474. Vacula Jan YC Znojmo 6 4 266
475. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 4 261
476. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 9 4 249
477. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 4 235
478. Heško Marcel Jednoráz.licence 1 4 221
479. Šindelka Václav Baník Ostrava 6 4 192
480. Ovčička Josef ing. YC Příbram 4 4 191
481. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 9 4 179
482. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 11 4 092
483. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 5 4 075
484. Mouchová Karolína YC Doksy 6 4 070
485. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 020
485. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 020
487. Opletal Ladislav JK Olomouc 5 4 014
488. Kocián Pavel YC Krnov 3 4 004
489. Šilhavý Martin ČYK 3 3 982
490. Broul Stanislav Delfín Jablonec 6 3 960
491. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 3 959
491. Lipenský Martin 2 3 959
493. Hes Robert YC CERE 1 3 944
494. Rečka Jiří 4 3 905
495. Linder Oldřich YC Doksy 1 3 888
495. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 3 888
495. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 888
498. Čondl Pavel Baník Most 8 3 821
499. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 3 809
500. Spurný Kryštof ČYK 2 3 803
501. Kramář Jiří JK Česká Lípa 6 3 796
502. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 9 3 737
503. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 4 3 685
504. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 2 3 672
505. Lowit Harry Císařská louka 3 3 669
506. Komárek Jakub ČYK 3 3 649
507. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 600
508. Šára Jan YC Neratovice 7 3 546
509. Ďásek František JK Cheb 4 3 513
510. Kafka Richard YC Velké Dářko 8 3 488
511. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 3 479
512. Frolík Petr YC CERE 1 3 469
513. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 458
514. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 3 447
515. Procházka Jan JK Plzeň 11 3 426
516. Kubištová Kateřina JK Plzeň 7 3 411
516. Rotter Arnošt JK Olomouc 5 3 411
518. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 1 3 404
519. Kadlec Martin YC Příbram 1 3 399
520. Rešl Matěj VS Duchcov 6 3 396
521. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 9 3 376
522. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 3 362
523. Richter Zdeněk YC Doksy 3 3 356
524. Junek Vladimír JK Olomouc 5 3 335
525. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 330
526. Vít Ladislav JK Plzeň 10 3 306
527. Jackel Josef YC Kladno 6 3 275
528. Švec Petr SK Yachting Styl 1 3 242
529. Kučera Michal Chemička Ústí 4 3 235
530. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 3 225
531. Šlancar Radek YC Velké Dářko 1 3 200
531. Puchoň Lukáš Jednoráz.licence 1 3 200
531. Puchoň Milan Jednoráz.licence 1 3 200
531. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 1 3 200
535. Maršík Karel Chemička Ústí 5 3 180
536. Bauer Franta YC CERE 5 3 155
537. Stará Jitka Slavoj Hluboká 6 3 151
538. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 3 150
539. Culek ml. Jindřich YC Kotva Pha 3 3 142
539. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 3 142
541. Olszewská Pavlina Jednoráz.licence 1 3 139
542. Volf Radim ČWA 1 3 080
543. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 3 070
544. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 5 3 054
545. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 3 035
546. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 3 027
547. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 3 017
548. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 2 991
549. Lowit Harry Císařská louka 3 2 965
550. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 2 959
551. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 7 2 944
552. Vacková Daniela TJ Solenice 3 2 942
553. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 924
554. Klimeš Pavel YC Kovářov 2 2 918
555. Lacinová Alena YC Neratovice 2 2 898
556. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 6 2 880
557. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 2 2 876
558. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 3 2 865
559. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 4 2 850
560. Lux Arnulf ASK Lovosice 3 2 818
561. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 2 816
562. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 799
563. Smolka Milan Sokol Palkovice 3 2 760
564. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 2 743
564. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 2 743
566. Vlach Martin ČYK 10 2 741
567. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 4 2 739
568. Chodura Leopold ČYK 2 2 730
569. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 2 725
570. Pexa Tomáš SC Testudo 1 2 719
570. Holík Jiří SC Testudo 1 2 719
570. Lux Vlastimil SC Testudo 1 2 719
573. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 10 2 711
574. Čermák Lukáš KJ Těrlicko 2 2 692
575. Diviš Ivo YC Dyje 3 2 675
576. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 673
576. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 673
576. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 673
576. Struha Milan YC Neratovice 1 2 673
576. Struha Jan YC Neratovice 1 2 673
576. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 673
582. Kafka Roman YC Velké Dářko 8 2 670
583. Knetig Martin Jachtklub Brno 1 2 661
583. Janáček Petr LS Brno 1 2 661
583. Bachtík Marek YC CERE 1 2 661
586. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 2 650
587. Bradáč Roman YC Znojmo 3 2 640
588. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 2 637
588. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 1 2 637
590. Marečková Lenka JK Staré Splavy 3 2 627
591. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 597
592. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 581
592. Holub Miloslav YC Znojmo 4 2 581
594. Mareček Vít ČYK 2 2 573
595. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 565
595. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 565
597. Otta Jiří Sokol Tovačov 2 2 537
598. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 2 517
599. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 2 512
600. Korbová Ivana JK Olomouc 3 2 507
601. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 493
602. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 464
603. Ach-Hübner Otakar LS Brno 4 2 450
604. Heneš David JK Olomouc 5 2 419
605. Joza Lukáš JK Staré Splavy 3 2 412
606. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 377
607. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 370
608. Novák Jaroslav YC Doksy 2 2 367
609. Fiala Eduard ČYK 1 2 360
610. Herudek Marcel YC Krnov 3 2 356
611. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 355
612. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 2 345
612. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 345
614. Dyčka Jiří YC Krnov 3 2 342
614. Špička Josef YC Krnov 3 2 342
616. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 5 2 319
617. Riedel Michal VS Duchcov 4 2 314
618. Svobodová Zdena ČYK 1 2 312
618. Malý Martin YC RODOP 1 2 312
618. Černý Hynek YC RODOP 1 2 312
621. Záruba Marek JK Cheb 2 2 304
622. Nuc Jindřich JK Plzeň 11 2 292
623. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 2 282
624. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 2 2 280
625. Fiala Michal Spolek Vodník 6 2 271
626. Sobíšek Petr YC SaS 2 2 269
626. Tonar Jiří YC SaS 2 2 269
626. Koláčný Lubor YC SaS 2 2 269
629. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 2 266
630. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 2 260
631. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 2 2 253
632. Novák Michael Slávia Česká Skalice 3 2 240
633. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 5 2 229
633. Veselá Božena JK Staré Splavy 5 2 229
635. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 2 2 198
636. Musil Jiří Chemička Ústí 1 2 193
637. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 190
638. Procházka Bohdan PS Eletrika 1 2 185
638. Kadlec Roman PS Eletrika 1 2 185
638. Plecháč Jan PS Eletrika 1 2 185
638. Pařízek Radim PS Eletrika 1 2 185
642. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 2 2 184
643. Holotík Miroslav LS Kroměříž 4 2 175
644. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 166
645. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 165
646. Tischer Jaroslav YC SaS 1 2 138
646. Ullmann Roman YC SaS 1 2 138
646. Dvořáček Lubomír YC SaS 1 2 138
646. Sládeček Tomáš YC SaS 1 2 138
646. Uberda Miroslav YC SaS 1 2 138
651. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 2 109
652. Nosek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 2 108
652. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 2 108
654. Ehl Vladimír WS Club VD 4 2 105
655. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 2 095
656. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 2 090
657. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 2 087
658. Fousek Filip ALT Tornado 2 2 067
659. Jonáš Radek ALT FD 1 2 064
660. Novák Antonín ASK Lovosice 2 2 062
661. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 2 060
661. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 2 060
663. Lehečka Milan JK Olomouc 4 2 056
664. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 5 2 051
665. Brožek Martin YC CERE 3 2 046
666. Šasková Káťa YK CERE Plzeň 1 2 010
666. Pěč Petr YK CERE Plzeň 1 2 010
666. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 010
666. Marinovič Marko YK CERE Plzeň 1 2 010
670. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 007
671. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 996
671. Akrman Miroslav YC Velké Dářko 1 1 996
673. Duží Bohumír PS Eletrika 1 1 989
674. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 2 1 985
675. Alexa Miloš LS Brno 3 1 964
676. Praženka Petr JK Staré Splavy 3 1 960
677. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 954
678. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 949
679. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 937
680. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 1 935
681. Handl Erich YC Kladno 7 1 932
682. Kučera Jan Jachtklub Brno 7 1 918
683. Riedel Ota VS Duchcov 4 1 913
684. Součková Barbora Baník Ostrava 3 1 890
684. Ministr Jan Baník Ostrava 3 1 890
686. Ruszová Karin YK CERE Plzeň 1 1 889
686. Vácha Jaroslav YK CERE Plzeň 1 1 889
686. Hóta Janusz YK CERE Plzeň 1 1 889
686. Kantorková Gražyna YK CERE Plzeň 1 1 889
690. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 887
691. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 1 881
692. Korbová Helena JK Olomouc 4 1 878
693. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 876
693. Kořanová Johanka YC Neratovice 1 1 876
695. Navařík Robert Sokol Tovačov 3 1 865
696. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 1 847
697. Kocián Leopold YC Krnov 3 1 846
698. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 4 1 826
699. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 1 825
700. Skalický Jaroslav YC Pardubice 4 1 822
701. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 1 810
702. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 1 801
703. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 1 782
704. Bulka Mariusz Jednoráz.licence 1 1 781
705. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
705. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
707. Vacula Karel YC Znojmo 6 1 758
707. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 1 758
709. Cvan Martin LS Brno 2 1 743
710. Rešl Štěpán VS Duchcov 5 1 735
711. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 734
711. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 734
713. Klabík Jiří Císařská louka 2 1 733
714. Fantová Kateřina LS Brno 1 1 720
715. Lapoš Martin Jednoráz.licence 1 1 713
715. Valdhansová Aneta ČYK 4 1 713
717. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 1 692
718. Papánek Dimitrij Císařská louka 2 1 687
719. Gebhart Antonin JK Cheb 4 1 679
720. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 1 1 663
720. Fořt Jiří YC SaS 1 1 663
720. Petřina Jakub YC SaS 1 1 663
720. Nigrin Radek YC SaS 1 1 663
720. Číha Michal YC SaS 1 1 663
720. Čech Jiří SK Yachting Styl 1 1 663
720. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
727. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 1 658
727. Opletal František JK Olomouc 3 1 658
729. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 2 1 651
730. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 1 647
731. Dedek Jiří Baník Ostrava 2 1 633
732. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 1 608
733. Šlechta Jiří ČWA 1 1 582
734. Fiuk Grzegorz Jednoráz.licence 1 1 537
735. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 521
735. Hejnová Radka Baník Ostrava 3 1 521
737. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 509
738. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 508
739. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 1 496
739. Jančinová Hana Jednoráz.licence 1 1 496
741. Krejča Filip JK Olomouc 5 1 474
742. Vaculka Patrik LS Brno 2 1 468
743. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 457
744. Faltus Petr YC SaS 1 1 454
744. Bušina Pavel YC SaS 1 1 454
744. Slíva Tomáš YC SaS 1 1 454
744. Orálek David YC SaS 1 1 454
744. Bušina Petr YC SaS 1 1 454
744. Nejedlík Jaroslav YC SaS 1 1 454
744. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 1 454
751. Zimák Petr LS Kroměříž 3 1 453
752. Cejnar Matyaš YC CERE 1 1 452
753. Hornikova Veronika JK Plzeň 3 1 450
754. Krásová Tereza ČYK 4 1 447
755. Bauer Karel YC CERE 1 1 436
755. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 1 436
755. Chasák Otakar YC Říčany 1 1 436
758. Sladký Martin YC RODOP 2 1 425
758. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 425
760. Lovit Harry Císařská louka 2 1 409
761. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 394
762. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 376
762. Landkammerová Hana YC Neratovice 1 1 376
764. Roušal Jaroslav ČWA 1 1 356
764. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 1 356
766. Cvach Marek Spartak Modřany 3 1 335
767. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 2 1 321
768. Schrollová Eva YC Písek 4 1 319
769. Bartošek Petr YC Znojmo 3 1 312
770. Šprc Petr jun. ČYK 1 1 310
771. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 1 306
771. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 1 306
773. Cvachová Hana Spartak Modřany 1 1 291
773. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 291
773. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 1 291
776. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 3 1 282
777. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 1 272
778. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 1 265
779. Valhausová Klára ČYK 1 1 264
780. Krowiarz Miroslav YC SaS 1 1 261
780. Kylberger Jan YC SaS 1 1 261
780. Langsfeld Luboš YC SaS 1 1 261
780. Ferda Aleš YC SaS 1 1 261
780. Šustr Zdeněk YC SaS 1 1 261
780. Zvěřina Václav VS Duchcov 3 1 261
780. Samek st. Jiří TJ Jachting Libštát 1 1 261
780. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 1 261
788. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 1 242
789. Janča JeanBaptiste LS Brno 1 1 237
790. Král Jiří JK Toušeň 1 1 236
791. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 1 226
792. Polák Jiří VS Duchcov 3 1 216
793. Touval Jan ČWA 2 1 203
794. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 195
795. Bryxová Pavla YC Neratovice 2 1 191
796. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 187
797. Drncová Ivana JK Plzeň 4 1 182
798. Opletal Petr JK Olomouc 5 1 178
799. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 3 1 173
800. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 166
801. Záchvěj Martin Baník Most 1 1 160
801. Procházka Filip YC Neratovice 1 1 160
801. Sladký Martin Jednoráz.licence 1 1 160
804. Herudek Petr YC Krnov 3 1 152
805. Kühnl Šimon ČYK 4 1 147
806. Svárovský Jiří ČYK 2 1 143
807. Trs Jaroslav YC Dyje 1 1 142
808. Řezáč Vít TJ Solenice 3 1 136
809. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 129
809. Prchal Pavel SK Tři sestry 1 1 129
811. Kaiser Martin YC CERE 1 1 112
811. Středa Pavel YC CERE 1 1 112
811. Jupa Pavel YC CERE 1 1 112
814. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 109
815. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 1 108
815. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 108
815. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 108
815. Satranský Radek YC Pardubice 1 1 108
815. Reichl Ladislav Tatran Praha 1 1 108
820. Homola Michal ČYK 3 1 085
821. Netřebský ml. Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
821. Kadava Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
821. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
821. Verich Jan TJ Jachting Libštát 1 1 081
821. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 1 081
821. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
827. Lízala Michal Jednoráz.licence 1 1 078
828. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 1 076
829. Podolský Miloslav Chemička Ústí 3 1 067
830. Pokoš Radim VS Duchcov 4 1 054
831. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 1 050
832. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 047
833. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 046
834. Pavka Petr YC Znojmo 3 1 045
835. Hájek Libor JK Cheb 4 1 008
836. Štěpánský Jan Slávia Česká Skalice 1 1 004
837. Pečenka Tomáš MEZ VSETÍN 1 998
838. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 3 993
839. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 989
839. Štengl Michal YC Doksy 1 989
841. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 4 982
842. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 981
843. Podhorec Štefan YC Kladno 4 974
844. Gaba Ondra YC Krnov 3 964
845. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 962
845. Činčera Marek JK Sokolov 4 962
847. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 961
848. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 943
848. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 943
848. Rosmány Andrej Jednoráz.licence 1 943
851. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 938
851. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 1 938
853. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 924
854. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 923
855. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 913
855. Dolanský Jaroslav Tatran Praha 1 913
855. Koumar Tomáš YC SaS 1 913
855. Košan Jaroslav YC SaS 1 913
855. Dolanská Kateřina YC SaS 1 913
855. Česner Libor YC SaS 1 913
861. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 897
861. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 2 897
863. Podlasiehicz Fryderyk Jednoráz.licence 1 889
864. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 887
865. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 879
866. Ráža Pavel VS Duchcov 3 872
867. Ott Stanislav YC Znojmo 2 871
868. Podolská Lenka Chemička Ústí 2 865
869. Liška Jiří Chemička Ústí 1 857
870. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 855
870. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 855
872. Urválková Ivana YC BARRANDOV 1 854
872. Vladyka Miroslav YC BARRANDOV 1 854
872. Šoralová Lucia YC BARRANDOV 1 854
872. Soukup Ondřej YC BARRANDOV 1 854
872. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 854
877. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 847
877. Procházka Eduard YC Znojmo 3 847
879. Kafka Ota YC Dyje 1 841
879. Kafková Pavla YC Dyje 1 841
881. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 833
882. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 830
883. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 817
884. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 808
885. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 806
886. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 804
887. Podzimek Tonda ČYK 1 798
888. Richter Ondřej ČYK 1 792
888. Ocelková Jindřiška ČYK 2 792
888. Porubec Ondrej Jednoráz.licence 1 792
888. Mazatinský Michal Jednoráz.licence 1 792
892. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 754
892. Kučerová Martina Chemička Ústí 1 754
894. Vlasák František TJ Rapid Brno 2 741
894. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 1 741
894. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 741
897. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 3 740
898. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 736
898. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 736
900. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 725
901. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 721
902. Chmelová Anna Císařská louka 1 718
903. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 707
904. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
904. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
906. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 689
907. Kohout Pavel ČWA 1 680
908. Doubner Tomáš YC Kladno 2 670
909. Zapletal Vojtěch, ing. YC Dyje 1 665
910. Janatka Jan Císařská louka 1 660
911. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 659
912. Němec Petr YC BARRANDOV 1 657
913. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 653
913. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 653
915. Benová Soňa LS Kroměříž 1 645
916. Kaválková Tereza Slávia Česká Skalice 1 644
917. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 626
918. Přikryl Václav YC Dyje 2 623
919. Rešl Pavel VS Duchcov 4 616
920. Janák Josef Tatran Praha 1 609
921. Froněk Jan YC SaS 1 606
921. Hexner Martin YC SaS 1 606
921. Zajíček Tomáš YC SaS 1 606
921. Pokorný Jindřich YC SaS 1 606
921. Skalová Monika JK Cheb 3 606
921. Viewegh Petr JK Česká Lípa 1 606
927. Černý Václav JK Klatovy 1 595
928. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 587
929. Kuehnl Šimon ČYK 1 578
929. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 578
929. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 578
932. Mouchová Karlolína YC Doksy 1 570
932. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 2 570
932. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 570
935. Wojciuch Konrad Jednoráz.licence 1 564
936. Piňos Jiří TJ Prostějov 2 558
937. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
938. Kovaříková Anita YC Dyje 1 540
938. Kovaříková Jana YC Dyje 1 540
938. Nedbalcová Kateřina, MVDr. YC Dyje 1 540
941. Petřík Martin YC Neratovice 1 533
942. Vaverka Jiří LK Štěchovice 2 530
943. Hrabal Karel Císařská louka 1 522
944. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 520
945. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 512
946. Nuc Mario JK Plzeň 5 505
946. Hanušková Miroslava YC Velké Dářko 1 505
946. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 505
949. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 504
950. Holý Rudolf ČYK 1 503
951. Myslík Vladimír ProYachting Team 1 486
952. Lovit Harry Císařská louka 1 484
953. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 469
953. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 469
955. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 457
956. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 1 452
957. Bulant Jiří Císařská louka 1 449
958. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 3 432
958. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 432
960. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 3 404
960. Češka Jiří YC Kovářov 2 404
960. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 2 404
960. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 404
960. Abramčuk Jaroslav Tatran Praha 1 404
960. Abramčuková Anna Tatran Praha 1 404
960. Štruncová Michaela YC Neratovice 1 404
960. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 404
960. Hofmann Filip YC Velké Dářko 1 404
960. Nekl Vítězslav YC Vysoké Mýto 1 404
960. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 404
960. Šmíd Josef YC Doksy 1 404
960. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 404
960. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 404
960. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 404
960. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
976. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 1 402
976. Huss Tomáš YC Znojmo 1 402
976. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 402
976. Hanák Vladimír LS Brno 1 402
976. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
981. Hrubý Jiří JK Plzeň 2 383
982. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 1 376
983. Svoboda Tomáš, ing. YC Dyje 1 364
983. Macháček Metoděj YC Dyje 1 364
983. Svobodová Miluše YC Dyje 1 364
986. Podolský Marek YC Znojmo 1 360
987. Klabík Josef Císařská louka 1 359
988. Bažant Jiří VS Duchcov 1 344
988. Fantová Klára LS Brno 2 344
990. Hartl Jan Císařská louka 1 333
991. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 326
992. Osvald Jiří Severočeský NJ 1 311
992. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 311
992. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 311
995. Klabík Michal Císařská louka 1 308
996. Oušková Šárka Chemička Ústí 1 304
997. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
997. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 303
999. Kalina Jiří YC Dyje 1 297
1000. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 294
1000. Kovář František MEZ VSETÍN 1 294
1000. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 1 294
1003. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 285
1003. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 285
1005. Kupská Martina LS Brno 1 277
1005. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 277
1005. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1008. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 261
1009. Hotový Karel Baník Most 2 253
1010. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 247
1011. Jelínek Jiří Císařská louka 1 241
1012. Bravenec Vít YC Dyje 1 239
1013. Dio Petr JK Klatovy 1 226
1014. Gebhart Jan JK Cheb 1 202
1014. Riedel Jan VS Duchcov 1 202
1014. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1014. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
1014. Matouš Martin Koh-i-noor ČB 1 202
1014. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 1 202
1014. Laštovka Milan JK Plzeň 1 202
1014. Štefan Petr TJ Sokol Vrané II 1 202
1014. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 202
1014. Pacovský Tomáš YC Kladno 1 202
1014. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 202
1014. Procházka Jan YC Znojmo 2 202
1014. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 1 202
1014. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1014. Luža Radomír MEZ VSETÍN 1 202
1014. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 1 202
1014. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
1031. Ciprys Otakar YC Dyje 1 188
1032. Divácký Antonín YC Dyje 1 180
1032. Janča Jean Baptiste LS Brno 1 180
1032. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 180
1032. Knorr Luděk VS Duchcov 1 180
1036. Žižka Zdeněk ČYK 1 174
1037. Doubková Kristýna Slávia Česká Skalice 1 159
1038. Švolba Jan, ing. YC Dyje 1 142
1039. Fantová Kateřina LS Brno 1 127
1040. Hrubý Jiří Císařská louka 1 116
1041. Olmer Václav ČYK 1 101
1041. Jedlička Ivan ČYK 1 101
1041. Zapletal Jiří TJ Sokol Vrané II 1 101
1041. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1041. Wolk Roland LS Brno 1 101
1041. Vanžura Josef YC Dyje 1 101
1041. Pokorný Petr YC Dyje 1 101
1041. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 101
1041. Kovařík Petr YC Dyje 1 101
1041. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 1 101
1041. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 101
1041. Fanta Matěj LS Brno 2 101
1041. Friml Ing. Michal Slávia Česká Skalice 1 101
1041. Zbyněk Jaromír Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1041. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 101
1041. Kraker Braňo Jednoráz.licence 1 101
1057. Várady Ján Jednoráz.licence 1 0
1057. Braňko Kraker Jednoráz.licence 1 0
1057. Černý Jaroslav YC Dyje 1 0
1057. Stratil Pavel YC Dyje 1 0
1057. Jiříček Dalibor JK Klatovy 1 0
1057. Jiříček Marek JK Klatovy 1 0
1057. Horák Marek ČYK 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ