POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2005




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1424 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fiala Petr YC Neratovice 17 81 664
2. Audy Dan Jachtklub Brno 17 79 330
3. Ondíková Petra ČYK 25 72 128
4. Ircing Pavel TJ Prostějov 19 66 451
5. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 61 770
6. Štrunc Jan YC Neratovice 11 59 421
7. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 58 099
8. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 54 461
9. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 53 905
10. Mrzílková Lenka YC Neratovice 14 53 798
11. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 52 529
12. Šmídová Petra KJ Těrlicko 23 51 977
13. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 15 51 622
14. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 51 333
15. Outrata Jiří JK Toušeň 12 47 562
16. Roček Roman YC Neratovice 11 46 788
17. Karas Tomáš Jachtklub Brno 15 45 656
18. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 44 312
19. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 44 098
20. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 43 831
21. Kotek Kamil JK Staré Splavy 16 43 006
22. Kořanová Johanka YC Neratovice 13 42 536
23. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 42 235
24. Lidařík Rudolf LS Brno 11 41 677
25. Fenclová Veronika YC Praha 12 9 40 679
26. Kvasnik Milan YC Neratovice 12 40 456
27. Blatecký David Jachtklub Brno 16 40 143
28. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 398
29. Škoda Michal YC Neratovice 13 39 044
30. Kořan Petr YC Neratovice 12 39 025
31. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 39 011
32. Havel Filip YC Neratovice 12 38 953
33. Kubový Martin JK Toušeň 8 37 856
34. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 11 37 699
35. Knorrová Barbora VS Duchcov 21 37 681
36. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 37 634
37. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 36 590
38. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 16 36 557
39. Kamenský Radim YC Velké Dářko 9 35 956
40. Tomas Musil YC RODOP 2 35 814
40. Jan Stantejsky YC RODOP 2 35 814
41. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 35 812
42. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 14 35 703
43. Fučíkovský Jan JK Sokolov 15 35 654
44. Babický Roman JK Česká Lípa 10 35 029
45. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 11 34 749
46. Verner Jaroslav JK Toušeň 11 34 419
47. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 15 33 721
48. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 33 714
49. Adam Zdeněk VS Duchcov 12 33 137
50. Landkammerová Jana YC Neratovice 8 32 746
51. Mayerbergová Ilona LS Brno 9 32 155
52. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 15 32 034
53. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 10 31 828
54. Starý Martin Slavoj Hluboká 17 31 621
55. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 31 328
56. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 17 31 148
57. Plecitý Martin JK Toušeň 8 30 634
58. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 30 278
59. Rozsypal Martin JK Olomouc 20 29 844
60. Kejř Jaroslav ČYK 16 29 643
61. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 29 357
62. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 13 29 320
63. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 14 29 222
64. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 28 828
65. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 28 426
66. Tichánek Michael Sokol Palkovice 18 28 154
67. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 9 27 974
68. Zárubová Michaela JK Cheb 19 27 788
69. Kořanová Michaela YC Neratovice 12 27 600
70. Rybáček Josef YC Doksy 9 27 225
71. Slíva Jakub YC Nechranice 9 27 131
72. Drahorád Petr JK Cheb 13 26 870
73. Himmel Jiří YC Nechranice 8 26 662
74. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 26 629
75. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 25 854
76. Sláma Eduard Jachtklub Brno 15 25 753
77. Stránská Lucie VS Duchcov 17 25 663
78. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 25 564
79. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 25 283
80. Šínová Alexandra ČYK 17 24 993
81. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 24 892
81. Fanta Miroslav YC Markop FL 5 24 892
82. Roman Rocek YC Neratovice 2 24 671
82. Martin Kubovy JK Toušeň 2 24 671
83. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 8 24 213
84. Musil Tomáš YC RODOP 5 23 959
85. Čuláková Adéla YC Neratovice 13 23 553
86. Svozilová Hana Sokol Tovačov 9 23 417
87. Zíma Jakub ČWA 9 23 213
88. Utíkal Petr JK Olomouc 17 23 122
89. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 22 854
90. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 22 601
91. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 22 469
92. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 14 22 315
93. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 6 21 830
94. Fiala Petr YC Neratovice 3 21 659
95. Polidarová Marketa JK Cheb 14 21 648
96. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 13 21 638
97. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 552
98. Strejček Radim Sokol Palkovice 17 21 452
99. Vacula Martin JK Staré Splavy 11 21 333
100. Rott Jan JK Plzeň 8 21 228
101. Crháková Lenka Jachtklub Brno 10 21 226
102. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 21 193
103. Chudějová Hana YC Neratovice 14 20 937
104. Storch Petr Chemička Ústí 7 20 908
105. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 14 20 816
106. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 20 620
107. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 11 20 427
108. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 8 20 423
109. Lejhanec David YC Pardubice 9 20 294
110. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 20 124
111. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 19 933
112. Seidl Šimon LS Brno 8 19 762
112. Vodáček Tomáš LS Brno 8 19 762
113. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 19 522
114. Drdošová Karolína ČYK 11 19 389
115. Packová Kristýna KJ Těrlicko 13 19 247
116. Trejbalová Samanta VS Duchcov 16 18 571
117. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 6 18 565
118. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 18 562
119. Korvas Filip ČYK 19 18 551
120. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 18 510
121. Huková Tereza LS Brno 7 18 478
122. Gemperle Jiří ml. Sokol Dobřichovice 14 18 395
123. Šprc Petr jun. ČYK 19 18 373
124. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 17 18 278
125. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 18 069
126. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 13 17 987
127. Šmídová Kateřina KJ Těrlicko 4 17 923
128. Lachner Vít YC Neratovice 8 17 902
129. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 17 898
130. Neumann Lukáš YC RODOP 7 17 778
131. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 17 760
132. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 17 469
133. Peterka Miroslav YC Neratovice 13 17 387
134. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 381
135. Mňuk Karel YC Doksy 4 17 291
136. Valouch Libor JK Olomouc 21 17 290
137. Novotný Václav JK Cheb 4 17 209
138. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 18 17 138
139. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 17 120
140. Petr Koran YC Neratovice 2 17 077
140. Pavel Winkler JK Toušeň 2 17 077
141. Novotný Vaclav JK Cheb 5 17 039
142. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 16 812
143. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 9 16 763
144. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 9 16 552
145. Novotný Štěpán JK Cheb 13 16 361
146. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 16 320
147. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 11 16 269
148. Staniek Michal KJ Těrlicko 12 16 133
149. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 16 124
150. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 16 062
151. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 16 000
152. Haubold Petr Delfín Jablonec 6 15 703
153. Štantejský Jan YC RODOP 3 15 682
154. Sivý Josef ml. Slavoj Hluboká 2 15 657
155. Sklenář Petr YC Neratovice 5 15 632
156. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 15 600
157. Kučera Petr TJ Rapid Brno 7 15 510
158. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 14 15 499
159. Parůžek Jiří JK Toušeň 14 15 355
160. Petr Sklenar YC Neratovice 2 15 277
160. Petr Janacek LS Brno 2 15 277
161. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 15 270
162. Crháková Magda Jachtklub Brno 8 15 215
163. Hrubý Pavel ČWA 7 15 198
164. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 8 15 171
165. Sterba Igor YC Znojmo 6 15 156
166. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 15 111
167. Matějková Adéla VS Duchcov 17 14 624
168. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 14 526
169. Michael Maier YCR Roudnice 2 14 451
170. Piherová Vlasta ČYK 16 14 413
171. Kraus Jiří YC RODOP 4 14 217
171. Kulík Martin YC RODOP 4 14 217
171. Křížek David YC RODOP 4 14 217
172. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 14 116
173. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 14 069
174. Buchta Jan ALT FB 6 13 947
175. Winkler Pavel JK Toušeň 5 13 913
176. Tkadlec Viktor JK Toušeň 5 13 701
177. Lorenz Alan JK Česká Lípa 13 13 688
178. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 2 13 499
179. Navrátil Jan Sokol Tovačov 8 13 407
180. Rybáček Josef YC Doksy 2 13 396
180. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 13 396
181. Hrdina Patrik YC RODOP 5 13 363
182. Němec Vojtěch ČYK 9 13 360
183. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 11 13 315
184. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
184. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
185. Solík Jakub JK Česká Lípa 12 13 187
186. Škoda Vít YC Neratovice 12 13 146
187. Lacinová Alena YC Neratovice 11 13 117
188. Šmídová Petra KJ Těrlicko 2 13 071
189. Sehnal René YC SaS 5 13 050
190. Vašík Radim LS Brno 5 13 001
191. Burdová Michaela ČYK 12 12 966
192. Vinkl Petr YC Kladno 7 12 960
193. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 7 12 881
194. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 12 877
195. Valdhansová Klára ČYK 9 12 709
196. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 7 12 666
197. Skála Pavel JK Cheb 6 12 633
198. Daniel Jakub YC Neratovice 8 12 461
199. SMIDOVA Lenka YC Neratovice 1 12 365
200. Holý Ivo Baník Ostrava 7 12 300
201. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 10 12 271
202. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 12 186
203. Chlup Zdenek Jachtklub Brno 5 12 087
204. Maier Michael YCR Roudnice 2 12 057
205. Janderová Klára YC SaS 8 12 050
206. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 3 12 039
207. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 14 11 993
208. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 11 986
209. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 5 11 849
210. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 11 710
210. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 11 710
211. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 11 682
212. Sanková Lenka VS Duchcov 16 11 642
213. Švarc Roman JK Staré Splavy 9 11 618
214. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 8 11 581
215. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 414
216. Zaruba Marek JK Cheb 7 11 397
217. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 6 11 396
218. Vyplel Petr YK CERE Plzeň 2 11 358
219. Kala ing. Roman YC Doksy 4 11 247
220. Plecitý Marek JK Toušeň 9 11 234
221. Hájek Daniel YC CERE 12 11 079
222. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 8 11 068
223. Jaromír Hudeč YK CERE Plzeň 2 11 039
224. Hálová Kateřina JK Toušeň 7 10 994
225. Vašík Martin LS Brno 8 10 946
226. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 920
227. Netík Pavel YC Velké Dářko 7 10 877
228. Cejnar Matyáš YC CERE 10 10 741
229. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 9 10 714
230. Čech Milan ČWA 5 10 675
231. Nováková Ludmila LS Brno 6 10 668
232. Kořanová Johana YC Neratovice 3 10 661
233. Janda Martin ASK Lovosice 11 10 654
234. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 639
235. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 5 10 632
236. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 10 623
237. Sivý Josef Slavoj Hluboká 8 10 567
238. Rešl Matěj VS Duchcov 11 10 500
239. Kotková Anna ČYK 11 10 417
240. Šárek Martin Sokol Palkovice 13 10 389
241. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 10 365
242. Hýža Jiří Ing. ju Jachtklub Brno 3 10 339
243. MAIER Michael YCR Roudnice 1 10 331
244. Vydra Petr TJ Rapid Brno 6 10 316
245. Teplý Viktor Jachtklub Brno 2 10 307
246. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 10 301
247. Horáček Marek LS Kroměříž 16 10 241
248. Šilhavý Martin ČYK 6 10 237
249. Jakoubková Dita YC Říčany 3 10 210
250. Záruba Libor YC Kladno 3 10 174
250. Voskovec Filip YC Kladno 3 10 174
251. Kozelská Markéta YC CERE 4 10 142
252. Fučíkovský Jan JK Sokolov 3 10 094
253. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 10 075
254. Audy Dan Jachtklub Brno 2 10 004
255. Klement Pavel YC RODOP 3 9 999
256. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 9 938
257. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 9 933
258. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 9 923
259. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 5 9 829
260. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 9 761
261. Altmann Tomáš Slavia VŠ Plzeň 8 9 728
262. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 9 697
263. Ondíková Petra ČYK 3 9 506
264. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 9 458
265. Spurný Jiří ČYK 2 9 371
266. Kopřiva Luděk VS Duchcov 4 9 361
267. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 9 9 301
268. Ircing Pavel TJ Prostějov 2 9 275
269. Gebhart Zdenek JK Cheb 4 9 180
270. Stará Jitka Slavoj Hluboká 12 9 149
271. David Křížek YC RODOP 1 9 096
271. Tomáš Musil YC RODOP 1 9 096
271. Martin Kulík YC RODOP 1 9 096
271. František Švík YC RODOP 1 9 096
271. Martin Švihlík YC RODOP 1 9 096
271. Lukáš Neumann YC RODOP 1 9 096
272. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 070
273. Bilík Jan YC Neratovice 10 9 004
274. Jakub Havelka ČYK 2 8 858
275. Strunc Jan (NM,OR,RY) YC Neratovice 1 8 819
276. Kittler Jan LS Brno 5 8 815
277. Liška Jiří YK CERE Plzeň 2 8 768
278. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 8 705
279. Kruml František YC Markop FL 4 8 676
280. Antel Vladimír LS Kroměříž 15 8 671
281. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 6 8 663
282. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 2 8 623
283. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 8 617
284. Huk Václav LS Brno 7 8 613
285. Fenclová Veronika YC Praha 12 1 8 537
286. Čajčík Karel YC Pardubice 11 8 470
287. Luděk Sejkora YC Markop FL 3 8 443
287. Miroslav Fanta YC Markop FL 3 8 443
288. Koch Fero YK CERE Plzeň 2 8 395
289. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 8 378
290. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 8 368
291. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 6 8 314
292. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 8 247
293. Gebhart Zdeněk JK Cheb 6 8 223
294. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 8 213
295. Vít Ladislav JK Plzeň 12 8 149
296. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 5 8 108
297. Utíkal Petr JK Olomouc 4 8 054
298. Moucha Pavel YC Doksy 8 8 033
299. Hartmann Pavel ČWA 8 7 981
300. Cejnar Lukáš YC CERE 10 7 958
301. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 7 924
302. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 7 881
303. Ručková Lenka Sokol Palkovice 4 7 864
304. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 7 836
305. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 2 7 827
305. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 7 827
306. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 7 820
307. Cutra Jan YC DIM Bezdrev 1 7 808
308. Václavová Inna YK CERE Plzeň 3 7 702
309. Mrzilkova Lenka YC Neratovice 2 7 694
309. Koranova Johanka YC Neratovice 2 7 694
310. Jakub Kozelský YC Markop FL 2 7 639
311. Hendrych Václav YC Doksy 6 7 634
312. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 626
313. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 6 7 604
314. Nápravníková Barbora ČYK 6 7 588
315. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 12 7 579
316. Horník Lukáš ČYK 4 7 430
317. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 7 382
318. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 374
319. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 14 7 329
319. Šindelka Václav Baník Ostrava 12 7 329
320. Janáček Petr LS Brno 2 7 311
321. Jakub Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
321. Petr Novák LS Brno 1 7 290
321. Ladislav Smutný Jachtklub Brno 1 7 290
321. Tomáš Karas Jachtklub Brno 1 7 290
321. Jan Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
322. Rudolf Lidařík LS Brno 2 7 248
323. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 7 235
324. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 7 232
325. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 3 7 227
326. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 218
327. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 3 7 203
328. Gebhartová Barbora JK Cheb 8 7 126
328. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 7 126
329. Vaculka Patrik LS Brno 7 7 106
330. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 4 7 075
331. Zdeněk Kacálek YC Markop FL 2 7 037
332. Pšeidl Pavel YC SaS 4 7 014
333. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 7 010
334. Marečková Renata YC Markop FL 4 7 008
335. Kadlec Martin YC Příbram 2 6 986
336. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 6 975
337. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 6 947
338. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 6 860
339. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 11 6 857
340. FENCLOVA VERONIKA YC Praha 12 1 6 835
341. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 11 6 810
342. Valhausová Klára ČYK 4 6 805
343. Marián Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 786
344. Knettig Martin Jachtklub Brno 1 6 781
345. Marval Jan TJ Sokol Vrané II 7 6 700
346. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 6 668
347. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 6 650
348. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 6 614
349. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 3 6 573
350. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 567
351. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 9 6 555
352. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 4 6 554
353. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 6 553
354. Zuzana Červenková YK CERE Plzeň 1 6 526
355. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 497
356. Blahoňovská Jitka LS Brno 5 6 478
357. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 6 474
358. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 6 427
359. Král Karel JK Sokolov 10 6 376
360. Brázdová Petra YC Pardubice 8 6 359
361. Blatecky David Jachtklub Brno 4 6 322
362. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 6 302
363. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 4 6 267
364. Sivá Helena Slavoj Hluboká 3 6 242
364. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 6 242
365. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 6 236
366. Frohlich Denis YC Kladno 5 6 216
367. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 9 6 213
368. Plecity Martin JK Toušeň 2 6 204
369. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 4 6 202
370. Skoda Michal YC Neratovice 2 6 189
371. Štrunc Ján YC Neratovice 1 6 183
372. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 2 6 175
373. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 160
374. Bláha Martin JK Plzeň 9 6 128
375. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 6 117
376. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 6 106
377. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 6 057
378. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 6 052
379. Sladký Martin YC RODOP 3 6 030
380. Ručka Martin Sokol Palkovice 4 6 017
381. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 6 000
382. Cejnar Tomáš YC CERE 11 5 989
383. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 5 953
384. Roček Romon YC Neratovice 1 5 925
385. Ondrej Bobek Baník Ostrava 1 5 887
385. Pavel Bobek Baník Ostrava 1 5 887
386. Cvachová Adéla Spartak Modřany 12 5 840
387. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 5 777
388. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 764
389. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 5 763
390. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 5 731
391. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 717
391. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 5 717
391. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 7 5 717
392. DRAHORAD Petr JK Cheb 1 5 702
393. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 5 687
394. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 5 672
395. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 5 634
396. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 5 633
396. Hendrych Václav YC Doksy 2 5 633
397. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 5 631
398. Rybacek Josef YC Doksy 2 5 614
399. Havel Filip YC Neratovice 2 5 604
400. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 600
401. Plecity Martin JK Toušeň 2 5 596
402. Hanuš Daniel YC Pardubice 5 5 576
403. Lindová Karolína YC Kladno 6 5 542
404. Novák René Sokol Palkovice 3 5 528
405. Jablonský Dan YK CERE Plzeň 2 5 525
405. Liška Jirka YK CERE Plzeň 2 5 525
405. Pěč Petr YK CERE Plzeň 2 5 525
406. Podhovec Štefan YC Kladno 1 5 505
407. Martin Štikar SK Yachting Styl 1 5 483
407. Marek Šmíd SK Yachting Styl 1 5 483
408. Kantor František LS Brno 5 5 426
409. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 9 5 325
410. Strach Václav Lokomotiva Plzeň 5 5 302
411. Vodáček Tomáš LS Brno 3 5 301
412. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 5 286
413. Čagan Marťas Jachtklub Brno 1 5 276
413. Smutný Ladič Jachtklub Brno 1 5 276
413. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 9 5 276
414. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 1 5 275
415. Jan Cutka YC DIM Bezdrev 1 5 236
416. Cintl Václav ml. JK Česká Lípa 2 5 225
417. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 5 200
418. Outrata Jiri JK Toušeň 1 5 161
419. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 5 150
420. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 5 109
421. Veronika Fenclova YC Praha 12 1 5 106
422. Storchová Lucie Chemička Ústí 3 5 068
423. Záruba Marek JK Cheb 5 5 050
424. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 9 4 993
425. Konopík Pavel Jachtklub Brno 5 4 986
426. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 9 4 945
427. Šára Marek JK Staré Splavy 7 4 941
428. Jackel Josef YC Kladno 6 4 929
429. Skala Pavel JK Cheb 4 4 884
430. Pec Peter YK CERE Plzeň 1 4 880
431. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 875
431. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 875
432. Smidova Katarina Kateřina KJ Těrlicko 1 4 849
433. Vacula Karel YC Znojmo 7 4 844
434. Sehnal Renek YC SaS 1 4 800
434. Nápravníková Barbora ČYK 1 4 800
434. Rocek Roman YC Neratovice 1 4 800
434. Stránská Lucie VS Duchcov 1 4 800
434. Kotek Michal YC Markop FL 1 4 800
434. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 4 800
434. Blahoňovský Jan LS Brno 1 4 800
434. Pavlovský Marek LS Brno 1 4 800
435. Babicky Roman JK Česká Lípa 1 4 792
436. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 5 4 780
437. Vinkl Daniel YC Kladno 4 4 765
438. Nápravník Jakub ČYK 6 4 710
439. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 4 697
439. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 4 697
440. Seidl Šimon LS Brno 2 4 695
441. Petr Fiala YC Neratovice 1 4 685
442. Mendikova Tereza JK Staré Splavy 1 4 647
443. Muller Zdenek ASK Lovosice 3 4 615
444. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 10 4 611
445. Chasák Otakar YC Říčany 2 4 602
446. Sivý Josef st. Slavoj Hluboká 4 4 595
447. Vaculka Patrik LS Brno 5 4 574
448. Kučera jun. Petr TJ Rapid Brno 1 4 570
449. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 3 4 554
450. Chyťová Marcela LS Brno 3 4 552
451. Šírek Martin Sokol Palkovice 6 4 547
452. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 4 542
453. Chalupský Tomáš YK CERE Plzeň 1 4 513
454. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 4 4 488
455. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 4 431
456. Martin Pospíšil Jachtklub Brno 1 4 427
456. Ladislav Hyrš JK Ostrava Poruba 1 4 427
457. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 5 4 422
458. Maršík Karel Chemička Ústí 5 4 417
459. Hruby Karel Jachtklub Brno 3 4 401
460. Karáčo Tom Jachtklub Brno 1 4 396
460. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 4 396
460. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 1 4 396
460. Zelený David SK Yachting Styl 1 4 396
460. Švec Petr SK Yachting Styl 1 4 396
461. Mrzíková Lenka YC Neratovice 1 4 343
461. Kořanová Jája YC Neratovice 1 4 343
462. Fišer Roman JK Královská 4 4 331
463. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 313
464. Starý Martin Slavoj Hluboká 2 4 300
465. Cintl Vaclav JK Česká Lípa 2 4 294
466. Alexa Miloš LS Brno 4 4 286
467. Lipenský Martin 3 4 272
468. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 4 268
469. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 4 255
470. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 4 234
471. Bartošek Petr YC Znojmo 6 4 223
472. Myslík Jan YC RODOP 1 4 218
472. Švík František YC RODOP 1 4 218
473. Broul Stanislav Delfín Jablonec 7 4 217
474. Vyplet Petr YK CERE Plzeň 3 4 215
475. Podhorec Štefan YC Kladno 6 4 167
476. MArtina Koutna YC Bystrc Brno 1 4 145
477. Staněk Jan YC Doksy 8 4 139
478. Beneš Vlasta Vodní stavby Pha 2 4 127
479. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 4 112
480. Radek Smetana Lokomotiva Plzeň 1 4 105
480. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 7 4 105
481. Diviš Karel YC Doksy 1 4 050
482. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 4 037
483. Janda Martin ASK Lovosice 2 4 020
484. Fanta Mirek LS Brno 1 4 016
484. Sklenař Petr YC Neratovice 1 4 016
485. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 4 015
486. Soukal Miloslav YC Neratovice 5 4 012
487. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 974
488. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 3 961
489. Bekrová Gabriela Sokol Tovačov 3 3 955
490. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 952
491. Prochazka Zdenek ASK Lovosice 3 3 950
492. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 3 947
493. Soukal Miroslav YC Neratovice 1 3 942
494. Kramář Jiří JK Česká Lípa 9 3 934
495. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 3 913
496. Milos Václav YK CERE Plzeň 1 3 888
496. Fero Koch YK CERE Plzeň 1 3 888
496. Petr Pěč YK CERE Plzeň 1 3 888
497. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 3 867
498. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 3 866
499. Rudolf Lidarik LS Brno 1 3 856
500. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 3 850
501. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 3 843
502. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 834
503. Janáček Martin LS Brno 1 3 784
503. Sivý ml. Josef Slavoj Hluboká 1 3 784
503. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 784
504. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 3 782
505. Novotný Antonín TJ Rapid Brno 5 3 776
506. Vaidisova Katerina JK Sokolov 3 3 770
507. Cirh Václav JK Česká Lípa 1 3 743
508. Verner Jarda JK Toušeň 1 3 741
508. Kvasník Milan YC Neratovice 1 3 741
509. Preibischová Monika 2 3 740
510. Lejhanec David YC Pardubice 1 3 680
511. Jan Štrunc YC Neratovice 1 3 677
511. Libor Procházka YC Neratovice 1 3 677
511. Ivan Šenkýř YC Neratovice 1 3 677
511. Jan Struha YC Neratovice 1 3 677
511. Milan Struha YC Neratovice 1 3 677
512. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 657
513. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 5 3 640
514. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 636
515. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 3 631
516. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 9 3 628
517. Krejčiřík Jan LS Brno 2 3 626
518. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 3 622
519. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 3 618
520. Michal Šára Sokol Dobřichovice 1 3 604
521. Šprc Petr ČYK 3 3 602
522. Kupská Markéta LS Brno 6 3 569
523. Krásný Petr Jachtklub Brno 5 3 554
524. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 3 544
524. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 544
525. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 6 3 543
526. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 3 541
527. Kejř Jiří ČYK 1 3 515
527. Tomáš Chlapec YK CERE Plzeň 1 3 515
527. Miloš Václav YK CERE Plzeň 1 3 515
528. Kejr Jaroslav ČYK 2 3 513
528. FENCLOVA Veronika YC Praha 12 1 3 513
529. Handl Erich YC Kladno 6 3 511
530. Zárubová Michaela JK Cheb 2 3 494
531. Janča Jean-Baptiste LS Brno 3 3 481
532. Mayerbergrová Ilona LS Brno 1 3 469
532. Soldát Martin YC SaS 1 3 469
533. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 3 466
534. Švarc Roman JK Staré Splavy 2 3 457
534. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 3 457
535. Homola Michal ČYK 8 3 456
536. Kynčl Jan LK Štěchovice 3 3 453
537. Fantová Kateřina LS Brno 2 3 445
538. Hiršnál Jan JK Česká Lípa 1 3 443
539. Veselý Tomáš ČYK 5 3 442
540. Polidarová Markéta JK Cheb 3 3 437
541. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 3 435
542. Kovář František MEZ VSETÍN 4 3 434
543. Češka Jiří YC Kovářov 3 3 418
543. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 3 418
544. Novák Adam Sokol Dobřichovice 8 3 410
545. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 7 3 401
546. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 2 3 400
546. Cintl Václav st. JK Česká Lípa 3 3 400
547. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 3 391
548. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 375
548. Fišer Michal ČYK 1 3 375
548. Batěk Vladimír ČYK 1 3 375
548. Bezucha Tomáš ČYK 1 3 375
548. Marvalová Eva ČYK 1 3 375
549. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 3 374
550. Vlastimil Lasztowka KJ Těrlicko 1 3 370
550. Ivan Běhunčík KJ Těrlicko 1 3 370
550. Buchta Václav KJ Těrlicko 1 3 370
551. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 3 366
552. Opletal Ladislav JK Olomouc 4 3 308
553. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 3 3 304
554. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 3 277
555. Martin Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
555. Zbynek Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
556. Paruzek Zdenek JK Toušeň 2 3 240
557. Šuláková Adéla YC Neratovice 1 3 236
557. Koranova Michaela YC Neratovice 1 3 236
558. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 3 217
559. CUTKA JAN YC DIM Bezdrev 1 3 216
560. Seidl Simon LS Brno 2 3 213
560. Vodacek Tomas LS Brno 2 3 213
561. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 211
562. Moucha Pavel YC Doksy 2 3 206
563. Háma Martin YC Doksy 2 3 204
564. Benada Michal YC Pardubice 1 3 200
564. Štorch Petr Chemička Ústí 1 3 200
564. Chmel Vaclav YC Dvořiště-Lišov 1 3 200
565. Netopilík Zdenek JK Sokolov 3 3 199
566. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 5 3 184
566. Bachtík Lukáš YC CERE 6 3 184
567. Koranova Michaela YC Neratovice 2 3 179
567. Culakova Adela YC Neratovice 2 3 179
568. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 2 3 177
568. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 3 177
569. Přidal Radim JK Prostějov 3 3 168
570. Čermáková Eva JK Toušeň 2 3 120
571. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 3 119
572. Václav Pour Slavoj Hluboká 1 3 096
572. Emil Kuš Slavoj Hluboká 1 3 096
572. František Svatoš TJ Jiskra Třeboň 1 3 096
573. Sinova Alexandra ČYK 2 3 090
574. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 3 073
575. Hejna Jan Baník Ostrava 3 3 065
575. Lipový Vladimír Baník Ostrava 3 3 065
576. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 4 3 058
577. Šesták Vaclav YC DIM Bezdrev 1 3 055
578. Johana Koranova YC Neratovice 1 3 051
578. Lenka Mrzílková YC Neratovice 1 3 051
579. Šmídová Božena YC Neratovice 5 3 036
580. Václavková Inna YK CERE Plzeň 1 3 031
580. Filip Václav YK CERE Plzeň 1 3 031
580. Marie Krausová YK CERE Plzeň 1 3 031
580. Miriam Jančušková YK CERE Plzeň 1 3 031
580. Lucia Končeková YK CERE Plzeň 1 3 031
581. Jegorovová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 3 029
582. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 3 018
583. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 015
584. Richter Zdeněk YC Doksy 1 3 012
585. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 3 010
586. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 3 007
587. Tóth Martin ČWA 2 3 000
588. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 2 996
589. Audy Petr Jachtklub Brno 6 2 995
590. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 994
590. Schwarzová Markéta Jachtklub Brno 1 2 994
590. Karas Tomáš YC Neratovice 1 2 994
590. Kozelská Markéta YC CERE 1 2 994
590. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 994
590. Havelka Jakub ČYK 1 2 994
590. Svozilová Hana Sokol Tovačov 1 2 994
591. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 2 980
592. Jakub Napravnik ČYK 1 2 979
592. Milan Jeništa Sokol Dobřichovice 1 2 979
593. Rečka Jiří 4 2 978
594. Valdhansová Aneta ČYK 5 2 972
595. BLATECKY David Jachtklub Brno 1 2 962
596. Hrnčál Milan YC Pardubice 8 2 960
597. Novotny Jiri ASK Lovosice 2 2 933
598. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 2 926
599. Lejhanec Jiří ing. YC Pardubice 1 2 918
600. Riedel Ota VS Duchcov 2 2 914
600. Polák Jiří VS Duchcov 2 2 914
601. Jakeš Martin YK CERE Plzeň 1 2 891
601. Kříž Radislav YK CERE Plzeň 1 2 891
601. Baláš Pavel YK CERE Plzeň 1 2 891
601. Petr Oupický YK CERE Plzeň 1 2 891
601. Horák Jaroslav YK CERE Plzeň 1 2 891
601. Sluka Milan YK CERE Plzeň 1 2 891
602. Altman Jiří Císařská louka 3 2 890
603. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 2 887
603. Jelínek Petr YK CERE Plzeň 1 2 887
603. Liška Martin YK CERE Plzeň 1 2 887
604. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 873
605. Rotter Arnošt JK Olomouc 4 2 864
606. Zdeněk Dražil YC Doksy 1 2 847
606. Miloslav Pokorný YC Doksy 1 2 847
606. Oldřich Lindr YC Doksy 1 2 847
607. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 2 838
607. Škoda Michal YC Neratovice 1 2 838
607. Tkadlec Viki JK Toušeň 1 2 838
608. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 828
609. Jean-Baptiste Janča LS Brno 1 2 812
609. Šidýlek Jiri Bohemia Poděbrady 1 2 812
609. Sindylkova Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 812
609. Trenzová Karolina Jachtklub Brno 1 2 812
609. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 2 812
610. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 810
611. Lambl Vojtech YC Neratovice 2 2 806
612. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 9 2 797
613. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 8 2 785
613. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 6 2 785
614. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 6 2 774
614. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 8 2 774
615. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 2 770
616. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 759
617. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 2 2 736
618. Soukup Aleš VS Duchcov 5 2 729
619. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 728
620. Jan Kratky Slavoj Hluboká 1 2 723
620. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 2 723
621. Riedel Michal VS Duchcov 3 2 716
622. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 708
623. Mayerberg Ivo Jachtklub Brno 1 2 702
623. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 2 702
624. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 2 685
625. Zimák Petr LS Kroměříž 4 2 673
626. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 8 2 666
627. Novotný Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 661
627. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 661
628. Kukačka Pavel ČYK 4 2 642
629. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 638
630. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 2 624
631. Radim Přidal JK Prostějov 1 2 621
631. Petr Utíkal JK Olomouc 1 2 621
632. SOUKUPOVÁ Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 2 619
633. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 2 614
634. Lidarik Rudolf LS Brno 1 2 610
635. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 2 600
636. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 3 2 598
637. Guryča Jan YC CERE 5 2 594
638. Grunzwbik Stanislav YC Říčany 1 2 592
639. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 584
640. Slama Ivo Jachtklub Brno 1 2 580
641. Blatecký Pat Jachtklub Brno 1 2 556
642. Huk Václav LS Brno 2 2 541
643. Lux Arnulf ASK Lovosice 4 2 535
644. Pilařová Tereza JK Sokolov 5 2 524
645. Waas František Lokomotiva Plzeň 5 2 507
646. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 2 2 506
647. Malina Eduard WS Nechranice 3 2 496
648. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 495
649. Beringerová Nikol ČYK 6 2 490
650. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 2 457
651. Smolka Milan Sokol Palkovice 4 2 454
652. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 2 452
653. Kocián Pavel YC Krnov 2 2 446
654. Landkammer Jan YC Neratovice 2 2 437
655. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 2 430
656. Beranek Ivo ASK Lovosice 2 2 429
657. Monika Preibischova 1 2 426
658. Ďásek František JK Cheb 4 2 412
658. CHLUP Zdenek Jachtklub Brno 1 2 412
658. Sehnal Libor YC SaS 1 2 412
658. Strejček Radim Sokol Palkovice 1 2 412
658. Tichánek Michael Sokol Palkovice 1 2 412
658. Jan Chalupa Sokol Palkovice 1 2 412
658. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 1 2 412
658. Kateřina Chalupová Baník Ostrava 1 2 412
658. Jan Hejna Baník Ostrava 1 2 412
658. Jiří Šmíd KJ Těrlicko 1 2 412
658. Jana Šmídová KJ Těrlicko 1 2 412
658. Alexandr Pacek KJ Těrlicko 1 2 412
659. Štefan Petr TJ Sokol Vrané II 4 2 402
660. Ircin Pavel TJ Prostějov 1 2 400
661. Olmer Václav ČYK 7 2 399
662. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 398
663. Kmonicek Jiri YC Pardubice 1 2 383
664. Koskuba David Prazdroj Plzeň 4 2 367
665. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 366
666. Mendik Jan JK Staré Splavy 2 2 362
667. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 2 2 340
668. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 2 2 333
669. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 2 326
670. Drahorad Petr JK Cheb 1 2 312
670. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 2 312
671. Lidarik Rudolf LS Brno 1 2 305
672. Brázdová Petra YC Pardubice 2 2 295
673. Piherova Vlasta ČYK 2 2 285
674. Kučera Pavel ČYK 8 2 281
675. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 277
676. Čajčík Karel YC Pardubice 2 2 274
677. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 2 273
677. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 2 273
678. Vacula Karel YC Znojmo 6 2 265
679. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 2 260
680. Čondl Pavel Baník Most 6 2 251
681. Petr Drahorád JK Cheb 1 2 245
682. Ovčička Josef YC Příbram 1 2 244
683. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 2 2 240
684. Smutna Veronika JK Staré Splavy 1 2 239
684. Laštovka Milan JK Plzeň 5 2 239
685. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 230
686. Karel Hrubý Jachtklub Brno 1 2 219
687. Kucera Petr jun TJ Rapid Brno 1 2 217
688. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 3 2 205
689. Bartosek Petr YC Znojmo 1 2 199
690. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 2 191
691. Kuhnl Šimon ČYK 3 2 170
692. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 161
693. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 5 2 144
693. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 2 2 144
694. Zaruba Marek JK Cheb 1 2 110
695. Dostálová Petra JK Staré Splavy 1 2 109
696. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 2 099
697. Hotový Karel Baník Most 8 2 091
698. Prochazka Libor ASK Lovosice 2 2 085
699. Hejnová Radka Baník Ostrava 2 2 077
700. Pelikán Martin TJ Rapid Brno 3 2 070
701. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 2 2 065
702. Kuehnl Šimon ČYK 5 2 064
703. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 063
704. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 6 2 034
704. Vacula Libor JK Staré Splavy 1 2 034
705. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 2 032
706. Solik Jakub JK Česká Lípa 2 2 028
707. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 2 011
708. Michal Zbyněk YK CERE Plzeň 1 2 010
708. Hes Patrik YK CERE Plzeň 1 2 010
709. Lindová Kateřina YC Kladno 2 2 002
710. Malinová Míma IWS Club Nechra 2 1 998
711. Cerny Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 996
711. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 1 1 996
711. Lehečka Zdeněk jn. JK Olomouc 1 1 996
712. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 1 987
713. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 3 1 982
714. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 1 967
715. Hálová Kateřina JK Toušeň 1 1 958
715. Paružek Zdeněk JK Toušeň 1 1 958
716. Vacula Jan YC Znojmo 5 1 954
717. Vacková Danuše TJ Solenice 5 1 951
718. Lejhanecc David YC Pardubice 1 1 940
719. Rychtář Jaromír JK Staré Splavy 1 1 937
719. Pšeidl Pavel YC SaS 1 1 937
719. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 937
720. Valík Tomáš YC Krnov 2 1 936
721. CERNY Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 923
722. Polidarová Marketa JK Cheb 1 1 908
723. Musil Jiří Chemička Ústí 1 1 892
724. Peštová Zuzana YC Neratovice 2 1 885
725. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 1 883
726. Prchal Pavel ČYK 2 1 881
727. Čondl Petr Baník Most 8 1 880
728. Kittler Honza LS Brno 1 1 876
729. Střítězský Pavel JO Litomyšl 1 1 870
729. Sedláček Jiří JO Litomyšl 1 1 870
729. Vomáčka Martin JO Litomyšl 1 1 870
729. Sedláček Miroslav JO Litomyšl 1 1 870
729. Vomáčka Josef JO Litomyšl 1 1 870
730. Korbová Helena JK Olomouc 6 1 858
731. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 1 852
732. Sláma Eduard Jachtklub Brno 1 1 843
733. Mouchová Karlolína YC Doksy 2 1 838
734. Horký Jan ČYK 3 1 832
735. Kotkova Anna ČYK 1 1 829
736. Skalický Vladimír LK Štěchovice 2 1 819
736. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 3 1 819
737. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 814
738. Fetterle David YC Znojmo 3 1 801
739. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 1 1 789
740. Lichý Lukáš 1 1 774
741. Malinová IWS Club Nechra 1 1 769
742. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 1 764
743. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 1 762
744. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 1 760
745. Valhansová Aneta ČYK 2 1 752
746. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 3 1 747
747. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 742
748. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 737
749. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 735
750. Sachl Zdenek VS Duchcov 1 1 734
750. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 734
750. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 734
751. Havel Jiří SC Testudo 3 1 728
752. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 727
753. Jiranová Veronika JK Plzeň 5 1 718
754. Ivan Jedlička ČYK 1 1 713
755. Brabec Jan YC Pardubice 2 1 709
756. Aknai Tomáš Baník Ostrava 3 1 693
756. Sojková Kateřina Baník Ostrava 3 1 693
757. Maria Krausová YK CERE Plzeň 1 1 692
757. Monika Mikešová YK CERE Plzeň 1 1 692
758. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 687
759. Svab Tomas JK Staré Splavy 1 1 685
760. Dastych Petr ASK Lovosice 1 1 683
760. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
760. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
761. Outrata Jiri JK Toušeň 1 1 679
762. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 3 1 673
763. Šínová Alexandra ČYK 1 1 668
764. Nosek Josef TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
764. Nosková Zdena TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
765. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
765. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 1 663
766. Chodura Leopold ČYK 3 1 661
767. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 1 656
768. Kuřava Jakub Baník Ostrava 2 1 653
769. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 649
770. Herudek Marcel YC Krnov 3 1 642
771. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 1 634
772. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 1 629
772. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 3 1 629
773. Hudec Jaromír YK CERE Plzeň 3 1 625
774. Gruser Přemysl ASK Lovosice 1 1 608
774. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 1 608
775. Drdošová Karolina ČYK 1 1 604
776. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 600
776. Ouška Miroslav Chemička Ústí 1 1 600
777. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 1 593
778. Halova Katerina JK Toušeň 1 1 583
779. Kejř Jaroslav ČYK 1 1 579
779. Hykrpova Eliška Jachtklub Brno 1 1 579
780. Toth Martin ČWA 2 1 578
781. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 574
782. Tomáš Valík YC Krnov 1 1 564
783. Novotný Alexej ČWA 1 1 559
784. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 1 556
785. Tomas Vaidis JK Sokolov 1 1 555
786. Kopecký Filip JK Plzeň 4 1 551
787. Venzarová Věra YC Pardubice 4 1 537
788. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 534
788. Dymak Petr YC Vysoké Mýto 1 1 534
789. VAIDISOVA Katerina JK Sokolov 1 1 515
790. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 1 513
791. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 1 511
791. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 1 511
792. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 507
793. Krejča Filip JK Olomouc 6 1 504
794. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 497
795. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 474
796. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 471
796. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 471
797. Sedláček Pavel Slavoj Hluboká 2 1 458
798. Polidar Martin JK Cheb 6 1 450
799. Kucera Petr TJ Rapid Brno 1 1 441
800. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 1 431
801. Ocelková Jindřiška ČYK 4 1 428
802. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 1 414
802. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 414
803. Kořanová Michaela YC Neratovice 1 1 412
803. Čulíková Adela YC Neratovice 1 1 412
803. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 1 412
804. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 2 1 409
805. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 1 408
806. Hrnčál Milan YC Pardubice 3 1 407
806. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 407
806. Grusev Přemysl ASK Lovosice 1 1 407
807. Malínová Míma IWS Club Nechra 1 1 404
808. Podzimek Antonín ČYK 3 1 403
809. Dyčka Jiří YC Krnov 3 1 398
810. Hendrych Vaclav YC Doksy 1 1 395
811. Piňos Jiří TJ Prostějov 3 1 384
812. Bobek Ondra Baník Ostrava 1 1 376
813. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 369
814. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 3 1 367
815. Moucha3 Pavel YC Doksy 2 1 358
816. Němec Vojtěch ČYK 1 1 356
816. Korvas Filip ČYK 1 1 356
816. Šprc Petr jun. ČYK 1 1 356
816. Švec Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 356
817. SMETANA Radek Lokomotiva Plzeň 1 1 342
818. Chudějová Hana YC Neratovice 1 1 333
818. Lambl Vojtěch YC Neratovice 1 1 333
819. Rasin Vladimir YC Vysoké Mýto 2 1 331
820. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 3 1 320
821. Gaba Ondra YC Krnov 3 1 312
822. Štěrba Igor YC Znojmo 2 1 309
823. Ott Vítězslav YC Znojmo 3 1 307
824. Strambach Ladislav Sokol Mohelnice 1 1 304
825. Porada Henrich Chemička Ústí 2 1 291
825. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 1 291
826. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 280
826. Šprc Petr ČYK 1 1 280
827. Výška Tom Prazdroj Plzeň 1 1 277
827. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 277
828. Orzech Richard Jachtklub Brno 1 1 272
829. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 260
830. Brázda Lukáš YC Pardubice 3 1 242
831. Koubek st. Miroslav WS Nechranice 1 1 241
832. Hájek Libor JK Cheb 4 1 231
833. Malinova' Michaela IWS Club Nechra 1 1 212
834. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 4 1 209
835. Ott Stanislav YC Znojmo 2 1 206
836. Koubek Miroslav WS Nechranice 3 1 205
837. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 1 200
838. Zobac Jakub JK Staré Splavy 1 1 197
839. Dostálová Žaneta YC Pardubice 2 1 194
840. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 187
840. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 187
840. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
840. Blahoňovská Jitka LS Brno 1 1 187
840. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
840. Kittler Jan LS Brno 1 1 187
841. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 1 177
842. Chaloupka Jiří Baník Most 3 1 176
843. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 1 173
844. John Vladimír ASK Lovosice 2 1 172
844. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 2 1 172
845. SENKYR Ivan YC Neratovice 1 1 170
846. Šoupal Miloslav 1 1 156
846. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 1 156
846. Cvan Martin LS Brno 2 1 156
846. Žakovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 1 156
847. Škoda Vit YC Neratovice 1 1 139
848. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 1 137
848. Koutsky Antonin ASK Lovosice 2 1 137
848. Celá Barbora YC Znojmo 3 1 137
849. Krausová Marie YK CERE Plzeň 1 1 130
849. Jančušková Miriam YK CERE Plzeň 1 1 130
849. Gluchová Maria YK CERE Plzeň 1 1 130
849. Kontšeková Lucia YK CERE Plzeň 1 1 130
850. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 122
851. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 5 1 111
852. Holý Pavel Slavoj Hluboká 1 1 108
852. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 1 108
852. Kalná Václav LS Brno 1 1 108
853. Brázda Lukáš YC Pardubice 2 1 107
854. Šímová Petra JK Černá v Pošumaví 1 1 101
855. Cvach Marek Spartak Modřany 2 1 099
856. Bezděk David Jachtklub Brno 5 1 091
857. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 5 1 089
858. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 084
859. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 081
860. Vlach Martin ČYK 2 1 076
861. Paruzek Jiri JK Toušeň 2 1 075
862. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 1 070
863. Hodacova Veronika YC Pardubice 1 1 069
863. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 069
863. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 1 069
863. Kučera st. Petr TJ Rapid Brno 1 1 069
864. Lehečka Milan JK Olomouc 4 1 066
865. Procházka Eduard YC Znojmo 1 1 054
866. Josef Ovčička YC Příbram 3 1 049
867. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 1 048
868. Rešl Matěj VS Duchcov 1 1 045
869. Škoda Vít YC Neratovice 1 1 043
870. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 1 041
871. Vajsochová Nikola TJ Solenice 2 1 034
872. Vich Ondra Sokol Dobřichovice 1 1 032
873. Kotkova Anna ČYK 1 1 015
874. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 4 1 010
875. Hulínský Martin ČWA 1 1 009
876. Tichý Jonáš LS Brno 1 1 003
876. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 1 003
876. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 1 003
877. Kušl Emil Slavoj Hluboká 1 998
877. Novotny Jiri ASK Lovosice 1 998
878. Ručková Lenka Sokol Palkovice 1 993
878. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 1 993
879. Drahorád Petr JK Cheb 1 990
880. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 989
881. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 4 987
882. Vít Lachner YC Neratovice 1 980
883. Chudejova Hana YC Neratovice 1 978
884. Míma Malinová IWS Club Nechra 1 973
885. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 969
886. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 967
887. Sláma Ivo Ing. Jachtklub Brno 1 964
888. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 2 963
889. Heneš David JK Olomouc 1 962
890. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 957
890. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 4 957
891. Petra Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
891. Martina Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
892. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 3 952
893. Hanuš Daniel YC Pardubice 2 951
894. Tobolka Miroslav TJ Jiskra Třeboň 2 950
895. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 949
896. Fišer Roman JK Královská 1 946
896. Brezíková Bára Prazdroj Plzeň 1 946
897. Ehl Roman Lanškroun VS 1 938
898. Jeřábek Alfréd YC Vranovská přehr. 2 933
898. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 933
899. Kleiner Ota YC DIM Bezdrev 1 927
900. Bohdan Procházka PS Eletrika 1 925
900. Richard Rakouš PS Eletrika 1 925
900. David Vopálenský PS Eletrika 1 925
901. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 915
902. Berský Ivan Baník Ostrava 3 909
903. Součková Barbora Baník Ostrava 2 908
903. Ministr Jan Baník Ostrava 2 908
903. Hodac Pavel Slavoj Litoměřice 2 908
904. Bláha Tomáš JK Plzeň 5 907
905. Stará Jitka Slavoj Hluboká 1 906
906. Milan Hájek Lokomotiva Plzeň 2 904
906. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 904
906. Petr Vyplel YK CERE Plzeň 2 904
906. Venarová Věra YC Pardubice 1 904
906. Packová Saša KJ Těrlicko 1 904
907. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 903
908. Holub Miloslav YC Znojmo 2 901
909. Machovská Ilona NYK & RS 1 892
910. Chodura Leopold ČYK 1 891
911. Černý Jaroslav YC Dyje 2 890
911. Herudek Petr YC Krnov 2 890
912. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 885
913. Michal Juppe Sokol Dobřichovice 1 884
914. Procházka Jan JK Plzeň 5 883
915. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 881
915. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 881
916. Hudec Vaclav YC Neratovice 1 880
917. Peterka Mirek YC Neratovice 1 879
917. Sláma Antonín YC Dyje 1 879
918. Opletal Petr JK Olomouc 4 873
919. Valhansová Klára ČYK 1 864
919. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 864
920. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 860
921. Vít Jaroslav JK Plzeň 3 855
922. Cejnar Matyáš YC CERE 1 833
922. Cejnar Lukáš YC CERE 1 833
923. Něměc Jiří Slavoj Hluboká 1 831
923. Trejbalová Samanta VS Duchcov 1 831
923. Knorrova Barbora VS Duchcov 1 831
923. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 831
924. Altman Jiří Císařská louka 1 821
925. Malinova Michaela IWS Club Nechra 1 808
925. Hykrdova Eliska Jachtklub Brno 1 808
925. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 808
925. Kucera Petr sen TJ Rapid Brno 1 808
925. Kupská Markéta LS Brno 2 808
926. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 805
927. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 1 804
927. Láznička Miloš YC Kovářov 1 804
927. Pavel Pšeidl YC SaS 1 804
927. Flek Kristian ČYK 1 804
927. Józa Vladimír JK Staré Splavy 1 804
928. Kukačka Pavel ČYK 1 800
928. Zelenka Miroslav ČYK 1 800
928. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 800
928. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 800
929. Pacovský Tomáš YC Kladno 4 799
930. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 797
931. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 792
932. Parúžek Jiří JK Toušeň 1 787
933. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 786
933. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 786
933. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 786
933. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 786
933. Jára Václav TJ Jachting Libštát 1 786
933. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 786
934. Mouchová Karolína YC Doksy 2 785
935. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 776
936. Krystík Jan ing. YC Dyje 2 772
937. Faltysová Natalie Bohemia Poděbrady 1 753
938. Bilik Jan YC Neratovice 1 741
938. Blahoňovská Jíťa LS Brno 1 741
939. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 740
940. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 2 738
940. Kovaříková Jana YC Dyje 2 738
941. Jiran Petr TJ Jiskra Třeboň 1 736
942. Gebhart Antonín JK Cheb 4 731
943. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 728
944. Červenková Zuzana YK CERE Plzeň 1 721
944. Jerorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 721
944. Sehnal Renek YC SaS 1 721
945. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 713
946. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 712
947. Krásová Tereza ČYK 3 709
948. Mareček Vít ČYK 2 707
948. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 707
948. Šmíd Josef YC Doksy 2 707
948. Kramář Jiri JK Česká Lípa 1 707
949. Jelínek Jiří Císařská louka 1 703
949. Janatka Jan Císařská louka 1 703
949. Pavka Petr YC Znojmo 3 703
950. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 697
951. Gaba Lukáš YC Krnov 2 694
952. Mouchová Karolina YC Doksy 2 689
953. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 679
954. Lankammerová Jana YC Neratovice 1 672
954. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 1 672
955. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 655
956. Kral Karel JK Sokolov 1 653
956. Novak Adam Sokol Dobřichovice 1 653
957. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 2 650
958. Otto Radovan 1 646
958. Myška František 1 646
959. Vít Láďa JK Plzeň 1 645
959. Skalický Vlad LK Štěchovice 1 645
959. Jiří Střítězký JK Černá v Pošumaví 1 645
960. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 636
961. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 635
962. Martan Jan Lokomotiva Plzeň 1 629
963. Bradáč Roman YC Znojmo 2 628
964. Holý Pavel Slavoj Hluboká 1 624
964. Vrabec Jan YC CERE 1 624
965. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
965. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
966. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 610
966. Štěpán David Jachtklub Brno 1 610
967. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 606
967. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 1 606
967. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 606
967. Skalová Monika JK Cheb 3 606
967. Bejvl Vojtěch SK Pasát NJ 1 606
967. Orlovský Matúš NOT FOR SAIL 1 606
967. Nešpor Jaroslav YC SaS 1 606
967. Voldán František ČYK 1 606
967. Mirovský Petr YC Kovářov 1 606
967. Kačírek Jan YC Kovářov 1 606
967. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 606
967. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 606
967. Mayerbergová Ilona LS Brno 1 606
968. Řehánek Tomáš 1 595
968. Dlouhý Jiří 1 595
968. Vyšín Karel 1 595
969. Mouchová Karolína YC Doksy 1 594
969. Žižka Zdeněk ČYK 1 594
970. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 587
971. Novák Michael Slávia Česká Skalice 2 582
972. Drncová Ivana JK Plzeň 3 580
973. Kopta Miroslav Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
973. Kormunda Miloš Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
973. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 1 578
973. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 1 578
974. Řezáč Vít TJ Solenice 1 574
975. Kupska Marketa LS Brno 1 570
976. Stachova Katerina Lokomotiva Plzeň 1 562
977. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 560
978. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 555
978. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 555
979. ?indýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 554
979. Horák Marek ČYK 1 554
979. Cintl Václav ml JK Česká Lípa 1 554
979. Novak Rostislav Jachtklub Brno 1 554
979. Jakešová Svatava LS Brno 1 554
980. Cejnar Aleš Císařská louka 1 548
981. Špička Josef YC Krnov 1 541
981. Richter Boris YC Krnov 1 541
982. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 2 524
983. Lovit Harry st. Císařská louka 1 521
983. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 521
984. Audy Patr Jachtklub Brno 1 516
984. Kopecká Hana YC Dyje 1 516
984. Vysloužil Jan YC Dyje 2 516
985. Opletal František JK Olomouc 3 505
985. Janca Jean-Baptiste LS Brno 1 505
985. Luža Radomír MEZ VSETÍN 2 505
985. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 505
985. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 2 505
985. Havelka Jan Delfín Jablonec 1 505
985. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 505
985. Hamouzková Vladislava SK Yachting Styl 1 505
985. Švecová Hana SK Yachting Styl 1 505
985. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 505
985. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 505
985. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 505
985. Rauová Růžena SK Yachting Styl 1 505
986. Dášek František JK Cheb 1 502
987. Svoboda S. Slavoj Hluboká 3 496
987. Koubek Z. Slavoj Hluboká 3 496
988. Kupská Martina LS Brno 1 493
989. Kovařík Petr YC Dyje 2 492
990. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 489
991. Balabán Karel WS Nechranice 1 486
992. Dymakova Tereza YC Vysoké Mýto 1 481
992. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 481
992. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 481
993. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 479
994. Petr Němec YC BARRANDOV 1 469
994. Havel Jiří SC Testudo 1 469
995. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 456
995. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 456
995. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 456
995. Dušková Barbora TJ Jiskra Třeboň 1 456
996. Fišer Josef VS Duchcov 1 452
996. Vacula Karel st. YC Znojmo 1 452
997. Divácký Antonín YC Dyje 2 437
998. Podolský Marek YC Znojmo 2 428
999. Ráža Pavel VS Duchcov 1 427
1000. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 405
1001. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 1 404
1001. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1001. Kohn Vlastimil Sokol Tovačov 1 404
1001. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 404
1001. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1001. Kuřil Petr Baník Ostrava 1 404
1001. Bažant Jiří VS Duchcov 2 404
1001. Lejhanec Filip YC Pardubice 1 404
1001. Vesela Bozena JK Staré Splavy 1 404
1001. Vesely Jaromir JK Staré Splavy 1 404
1001. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
1001. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 404
1001. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 404
1001. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 404
1001. Šindýlek Vlastimil Dr. Bohemia Poděbrady 1 404
1001. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 404
1001. Kühnl Šimon ČYK 1 404
1001. Kořánová Míša YC Neratovice 1 404
1002. Bauer Karel YC CERE 1 402
1002. Bauer Franta YC CERE 1 402
1002. Pinc Tomáš Baník Most 1 402
1002. Brožek Pavel SC Testudo 1 402
1003. Vlasák František TJ Rapid Brno 1 400
1003. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 400
1004. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 396
1004. Beneš Jiri Chemička Ústí 1 396
1004. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 396
1004. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 396
1005. Milfait Jiří 1 376
1005. Štěpánková Kateřina 1 376
1006. Schrollová Eva YC Písek 1 374
1007. Martina Kupská LS Brno 1 373
1008. Löwit Harry Císařská louka 1 372
1008. Horal Jan Císařská louka 1 372
1009. Mauchová Kája YC Doksy 1 370
1010. Tichanková Soňa Sokol Palkovice 1 365
1011. Pinc Tomáš Baník Most 1 363
1011. Nohač Radek Baník Most 1 363
1011. Bucha Bohumil Baník Most 1 363
1012. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 2 350
1013. Petrák Josef LK Štěchovice 1 344
1014. Podzimek Tonda ČYK 1 343
1015. Kubát Michal ČYK 1 336
1015. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 336
1016. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 335
1017. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 323
1017. Knorr Luděk VS Duchcov 1 323
1017. Krhoutek Petr Prazdroj Plzeň 1 323
1018. Janák Josef Tatran Praha 1 318
1019. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 303
1019. Roubičák Josef TJ Jiskra Třeboň 1 303
1019. Bubanec Jaroslav ASK Lovosice 1 303
1019. Novak Antonin ASK Lovosice 1 303
1019. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 2 303
1019. Bradáčová Zdenka Jachtklub Brno 2 303
1019. Killarová Alexandra Baník Ostrava 2 303
1019. Bronec Boris TJ Rapid Brno 1 303
1020. Wass František Lokomotiva Plzeň 2 299
1021. Satranský Radek YC Pardubice 1 294
1022. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 1 277
1022. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 277
1022. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 1 277
1022. Špatný Jiří YC Písek 1 277
1022. Winkler Pavel JK Toušeň 1 277
1022. Doubner Tomáš YC Kladno 1 277
1023. Ertl Karel YC Dyje 1 261
1024. Klabík Jiří Císařská louka 1 247
1024. Dragoun Dom JK Plzeň 1 247
1025. Löwit Harry Císařská louka 1 226
1025. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 226
1025. Podzimek Karel YC Znojmo 1 226
1026. Švolba Jan YC Dyje 2 215
1026. Poláková Svatava YC Dyje 2 215
1027. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 206
1028. Havlík Michal ČYK 1 202
1028. Čermák Josef YC Neratovice 1 202
1028. Šindýlek Micgal Bohemia Poděbrady 1 202
1028. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 1 202
1028. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 202
1028. Procházka Libor ASK Lovosice 1 202
1028. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1028. Venyarová Věra YC Pardubice 1 202
1028. Markéta Kupská LS Brno 1 202
1028. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1029. Lišková Kateřina YK CERE Plzeň 1 198
1029. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 198
1030. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 168
1030. Sedláčková Nika Prazdroj Plzeň 1 168
1031. Holý Rudolf ČYK 1 150
1031. Davídek Zdeněk ČYK 1 150
1032. Sládeček Petr ČANY 1 139
1033. Ciprys Ota YC Dyje 2 137
1033. Pokorný Ladislav YC Dyje 2 137
1033. Šrom Jiří YC Dyje 1 137
1033. Teplý Jiří, MUDr. YC Dyje 2 137
1033. Stratil Pavel YC Dyje 1 137
1034. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 131
1035. Heřmanová Jan Prazdroj Plzeň 1 101
1035. Nuc Mario JK Plzeň 1 101
1035. Petrová Kristýna VS Duchcov 1 101
1035. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 101
1035. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 1 101
1035. Muchová Karolína YC Doksy 1 101
1035. Horká Dana ČYK 1 101
1035. Bulín Zdeněk YC Znojmo 2 101
1035. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 101
1035. Holotík Miroslav LS Kroměříž 1 101
1035. Gerlich Petr Slavoj Český Těšín 1 101
1036. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 0
1036. Huss Ladislav YC Znojmo 1 0
1036. Kalina Jiří YC Dyje 2 0
1036. Krabička Jiří YC Dyje 1 0
1036. Kafka Ota YC Dyje 1 0
1036. Přikryl Václav YC Dyje 1 0
1036. Janík Tomáš st. YC Dyje 1 0
1036. Pokorný Petr YC Dyje 1 0
1036. Kalinová Jana YC Dyje 1 0
1036. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 0
1036. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 0
1036. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 0
1036. Fisher Jan JK Cheb 1 0
1036. Pouška Svatopluk Prazdroj Plzeň 1 0
1036. Černý Václav JK Klatovy 1 0
1036. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 0
1036. Marklík Dušan JK Klatovy 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ