POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2005




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1484 závodníků.
Poř.JménoRočníkKlubStartů Body
1. Fiala Petr YC Neratovice 17 81 664
2. Audy Dan Jachtklub Brno 17 79 330
3. Ondíková Petra ČYK 25 72 128
4. Jan Stantejsky YC RODOP 4 71 628
5. Ircing Pavel TJ Prostějov 19 66 451
6. Škráčková Vendula JK Ostrava Poruba 27 65 672
7. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 61 770
8. Štrunc Jan YC Neratovice 11 59 421
9. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 58 099
10. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 54 461
11. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 53 905
12. Mrzílková Lenka YC Neratovice 14 53 798
13. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 52 529
14. Šmídová Petra KJ Těrlicko 23 51 977
15. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 15 51 622
16. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 51 333
17. Outrata Jiří JK Toušeň 12 47 562
18. Roček Roman YC Neratovice 11 46 788
19. Karas Tomáš Jachtklub Brno 15 45 656
20. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 44 312
21. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 44 098
22. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 43 831
23. Kotek Kamil JK Staré Splavy 16 43 006
24. Kořanová Johanka YC Neratovice 13 42 536
25. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 42 235
26. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 41 677
27. Fenclová Veronika YC Praha 12 9 40 679
28. Kvasnik Milan YC Neratovice 12 40 456
29. Blatecký David Jachtklub Brno 16 40 143
30. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 398
31. Škoda Michal YC Neratovice 13 39 044
32. Kořan Petr YC Neratovice 12 39 025
33. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 39 011
34. Havel Filip YC Neratovice 12 38 953
35. Kubový Martin JK Toušeň 8 37 856
36. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 11 37 699
37. Knorrová Barbora VS Duchcov 21 37 681
38. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 37 634
39. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 36 590
40. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 16 36 557
41. Kamenský Radim YC Velké Dářko 9 35 956
42. Tomas Musil YC RODOP 2 35 814
43. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 35 812
44. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 14 35 703
45. Fučíkovský Jan JK Sokolov 15 35 654
46. Babický Roman JK Česká Lípa 10 35 029
47. Peterka Miroslav YC Neratovice 26 34 774
48. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 11 34 749
49. Verner Jaroslav JK Toušeň 11 34 419
50. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 15 33 721
51. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 33 714
52. Adam Zdeněk VS Duchcov 12 33 137
53. Landkammerová Jana YC Neratovice 8 32 746
54. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 9 32 155
55. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 15 32 034
56. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 10 31 828
57. Starý Martin Slavoj Hluboká 17 31 621
58. Štantejský Jan YC RODOP 6 31 364
59. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 31 328
60. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 17 31 148
61. Plecitý Martin JK Toušeň 8 30 634
62. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 30 278
63. Rozsypal Martin JK Olomouc 20 29 844
64. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 29 357
65. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 13 29 320
66. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 14 29 222
67. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 28 828
68. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 28 426
69. Tichánek Michael Sokol Palkovice 18 28 154
70. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 9 27 974
71. Zárubová Michaela JK Cheb 19 27 788
72. Kořanová Michaela YC Neratovice 12 27 600
73. Rybáček Josef YC Doksy 9 27 225
74. Slíva Jakub YC Nechranice 9 27 131
75. Drahorád Petr JK Cheb 13 26 870
76. Himmel Jiří YC Nechranice 8 26 662
77. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 26 629
78. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 25 854
79. Sláma Eduard Jachtklub Brno 15 25 753
80. Stránská Lucie VS Duchcov 17 25 663
81. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 25 564
82. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 25 283
83. Tichý Jonáš YC Neratovice 22 25 166
84. Šínová Alexandra ČYK 17 24 993
85. Fanta Miroslav YC Markop FL 5 24 892
85. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 24 892
87. Martin Kubovy JK Toušeň 2 24 671
87. Roman Rocek YC Neratovice 2 24 671
89. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 8 24 213
90. Musil Tomáš YC RODOP 5 23 959
91. Čuláková Adéla YC Neratovice 13 23 553
92. Svozilová Hana Sokol Tovačov 9 23 417
93. Zíma Jakub ČWA 9 23 213
94. Utíkal Petr JK Olomouc 17 23 122
95. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 22 854
96. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 22 601
97. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 22 469
98. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 14 22 315
99. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 6 21 830
100. Fiala Petr YC Neratovice 3 21 659
101. Polidarová Marketa JK Cheb 14 21 648
102. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 13 21 638
103. Juřinová Petra YC LS Brno 12 21 572
104. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 552
105. Strejček Radim Sokol Palkovice 17 21 452
106. Vacula Martin JK Staré Splavy 11 21 333
107. Rott Jan JK Plzeň 8 21 228
108. Crháková Lenka Jachtklub Brno 10 21 226
109. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 21 193
110. Chudějová Hana YC Neratovice 14 20 937
111. Storch Petr Chemička Ústí 7 20 908
112. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 14 20 816
113. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 20 620
114. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 11 20 427
115. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 8 20 423
116. Lejhanec David YC Pardubice 9 20 294
117. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 20 124
118. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 19 933
119. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 19 762
119. Seidl Šimon YC LS Brno 8 19 762
121. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 19 522
122. Packová Kristýna KJ Těrlicko 13 19 247
123. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 6 18 565
124. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 18 562
125. Korvas Filip ČYK 19 18 551
126. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 18 510
127. Huková Tereza YC LS Brno 7 18 478
128. Gemperle Jiří ml. Sokol Dobřichovice 14 18 395
129. ŠKODA Jan Lokomotiva Plzeň 17 18 278
130. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 18 069
131. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 13 17 987
132. Šmídová Kateřina KJ Těrlicko 4 17 923
133. Lachner Vít YC Neratovice 8 17 902
134. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 17 898
135. Neumann Lukáš YC RODOP 7 17 778
136. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 17 760
137. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 17 469
138. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 381
139. Valouch Libor JK Olomouc 21 17 290
140. Novotný Václav JK Cheb 4 17 209
141. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 18 17 138
142. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 17 120
143. Petr Koran YC Neratovice 2 17 077
143. Pavel Winkler JK Toušeň 2 17 077
145. Novotný Vaclav JK Cheb 5 17 039
146. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 16 812
147. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 9 16 763
148. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 9 16 552
149. Novotný Štěpán JK Cheb 13 16 361
150. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 16 320
151. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 11 16 269
152. Staniek Michal KJ Těrlicko 12 16 133
153. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 16 124
154. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 16 062
155. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 16 000
156. Haubold Petr Delfín Jablonec 6 15 703
157. Sivý Josef ml. Slavoj Hluboká 2 15 657
158. Sklenář Petr YC Neratovice 5 15 632
159. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 15 600
160. Kučera Petr TJ Rapid Brno 7 15 510
161. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 14 15 499
162. Parůžek Jiří JK Toušeň 14 15 355
163. Petr Janacek YC LS Brno 2 15 277
163. Petr Sklenar YC Neratovice 2 15 277
165. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 15 270
166. Crháková Magda Jachtklub Brno 8 15 215
167. Hrubý Pavel ČWA 7 15 198
168. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 8 15 171
169. Sterba Igor YC Znojmo 6 15 156
169. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 15 156
171. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 15 111
172. Konig Josef SK Poseidon 5 14 788
173. Matějková Adéla VS Duchcov 17 14 624
174. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 14 526
175. Michael Maier YCR Roudnice 2 14 451
176. Kulík Martin YC RODOP 4 14 217
176. Kraus Jiří YC RODOP 4 14 217
176. Křížek David YC RODOP 4 14 217
179. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 14 116
180. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 14 069
181. Buchta Jan ALT FB 6 13 947
182. Winkler Pavel JK Toušeň 5 13 913
183. Tkadlec Viktor JK Toušeň 5 13 701
184. Lorenz Alan JK Česká Lípa 13 13 688
185. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 2 13 499
186. Navrátil Jan Sokol Tovačov 8 13 407
187. Rybáček Josef YC Doksy 2 13 396
187. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 13 396
189. Hrdina Patrik YC RODOP 5 13 363
190. Němec Vojtěch ČYK 9 13 360
191. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 11 13 315
192. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
192. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
194. Solík Jakub JK Česká Lípa 12 13 187
195. Škoda Vít YC Neratovice 12 13 146
196. Lacinová Alena YC Neratovice 11 13 117
197. Šmídová Petra KJ Těrlicko 2 13 071
198. Sehnal René YC SaS 5 13 050
199. Vašík Radim YC LS Brno 5 13 001
200. Burdová Michaela ČYK 12 12 966
201. Vinkl Petr YC Kladno 7 12 960
202. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 7 12 881
203. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 12 877
204. Valdhansová Klára ČYK 9 12 709
205. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 7 12 666
206. Skála Pavel JK Cheb 6 12 633
207. Daniel Jakub YC Neratovice 8 12 461
208. SMIDOVA Lenka YC Neratovice 1 12 365
209. Holý Ivo Baník Ostrava 7 12 300
210. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 10 12 271
211. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 12 186
212. Chlup Zdenek Jachtklub Brno 5 12 087
213. Maier Michael YCR Roudnice 2 12 057
214. Janderová Klára YC SaS 8 12 050
215. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 3 12 039
216. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 14 11 993
217. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 11 986
218. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 11 710
218. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 11 710
220. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 11 682
221. Sanková Lenka VS Duchcov 16 11 642
222. Švarc Roman JK Staré Splavy 9 11 618
223. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 8 11 581
224. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 414
225. Zaruba Marek JK Cheb 7 11 397
226. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 6 11 396
227. Vyplel Petr YK CERE Plzeň 2 11 358
228. Kala ing. Roman YC Doksy 4 11 247
229. Plecitý Marek JK Toušeň 9 11 234
230. Hájek Daniel YC CERE 12 11 079
231. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 8 11 068
232. Jaromír Hudeč YK CERE Plzeň 2 11 039
233. Martin Trcka Baník Most 2 11 003
234. Hálová Kateřina JK Toušeň 7 10 994
235. Vašík martin YC LS Brno 8 10 946
236. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 920
237. Netík Pavel YC Velké Dářko 7 10 877
238. Cejnar Matyáš YC CERE 10 10 741
239. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 9 10 714
240. Čech Milan ČWA 5 10 675
241. Nováková Ludmila YC LS Brno 6 10 668
242. Kořanová Johana YC Neratovice 3 10 661
243. Janda Martin ASK Lovosice 11 10 654
244. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 639
245. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 5 10 632
246. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 10 623
247. Sivý Josef Slavoj Hluboká 8 10 567
248. Rešl Matěj VS Duchcov 11 10 500
249. Šárek Martin Sokol Palkovice 13 10 389
250. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 10 365
251. Hýža Jiří Ing. ju Jachtklub Brno 3 10 339
252. MAIER Michael YCR Roudnice 1 10 331
253. Vydra Petr TJ Rapid Brno 6 10 316
254. Teplý Viktor Jachtklub Brno 2 10 307
255. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 10 301
256. Horáček Marek LS Kroměříž 16 10 241
257. Šilhavý Martin ČYK 6 10 237
258. Jakoubková Dita YC Říčany 3 10 210
259. Voskovec Filip YC Kladno 3 10 174
259. Záruba Libor YC Kladno 3 10 174
261. Kozelská Markéta YC CERE 4 10 142
262. Fučíkovský Jan JK Sokolov 3 10 094
263. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 10 075
264. Audy Dan Jachtklub Brno 2 10 004
265. Klement Pavel YC RODOP 3 9 999
266. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 9 938
267. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 9 933
268. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 9 923
269. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 5 9 829
270. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 9 761
271. Altmann Tomáš Slavia VŠ Plzeň 8 9 728
272. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 9 697
273. Ondíková Petra ČYK 3 9 506
274. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 9 458
275. Kopřiva Luděk VS Duchcov 4 9 361
276. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 9 9 301
277. Ircing Pavel TJ Prostějov 2 9 275
278. Gebhart Zdenek JK Cheb 4 9 180
279. Stará Jitka Slavoj Hluboká 12 9 149
280. Lukáš Neumann YC RODOP 1 9 096
280. Martin Kulík YC RODOP 1 9 096
280. David Křížek YC RODOP 1 9 096
280. František Švík YC RODOP 1 9 096
280. Tomáš Musil YC RODOP 1 9 096
280. Martin Švihlík YC RODOP 1 9 096
286. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 070
287. Bilík Jan YC Neratovice 10 9 004
288. Jakub Havelka ČYK 2 8 858
289. Strunc Jan (NM,OR,RY) YC Neratovice 1 8 819
290. Kittler Jan YC LS Brno 5 8 815
291. Liška Jiří YK CERE Plzeň 2 8 768
292. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 8 705
293. Kruml František YC Markop FL 4 8 676
294. Antel Vladimír LS Kroměříž 15 8 671
295. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 6 8 663
296. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 14 8 641
297. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 2 8 623
298. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 8 617
299. Huk Václav YC LS Brno 7 8 613
300. Fenclová Veronika YC Praha 12 1 8 537
301. Škračková Vendula JK Ostrava Poruba 2 8 536
302. Čajčík Karel YC Pardubice 11 8 470
303. Luděk Sejkora YC Markop FL 3 8 443
303. Miroslav Fanta YC Markop FL 3 8 443
305. Koch Fero YK CERE Plzeň 2 8 395
306. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 8 378
307. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 8 368
308. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 8 247
309. Gebhart Zdeněk JK Cheb 6 8 223
310. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 8 213
311. Vít Ladislav JK Plzeň 12 8 149
312. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 5 8 108
313. Utíkal Petr JK Olomouc 4 8 054
314. Moucha Pavel YC Doksy 8 8 033
315. Hartmann Pavel ČWA 8 7 981
316. Cejnar Lukáš YC CERE 10 7 958
317. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 7 924
318. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 7 881
319. Ručková Lenka Sokol Palkovice 4 7 864
320. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 7 836
321. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 2 7 827
321. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 7 827
323. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 7 820
324. Cutra Jan YC DIM Bezdrev 1 7 808
325. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 7 734
326. Václavová Inna YK CERE Plzeň 3 7 702
327. Koranova Johanka YC Neratovice 2 7 694
327. Mrzilkova Lenka YC Neratovice 2 7 694
329. Jakub Kozelský YC Markop FL 2 7 639
330. Hendrych Václav YC Doksy 6 7 634
331. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 626
332. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 6 7 604
333. Nápravníková Barbora ČYK 6 7 588
334. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 12 7 579
335. Horník Lukáš ČYK 4 7 430
336. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 7 382
337. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 374
338. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 14 7 329
338. Šindelka Václav Baník Ostrava 12 7 329
340. Janáček Petr YC LS Brno 2 7 311
341. Ladislav Smutný Jachtklub Brno 1 7 290
341. Tomáš Karas Jachtklub Brno 1 7 290
341. Petr Novák YC LS Brno 1 7 290
341. Jan Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
341. Jakub Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
346. Rudolf Lidařík YC LS Brno 2 7 248
347. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 7 235
348. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 7 232
349. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 3 7 227
350. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 218
351. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 3 7 203
352. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 7 126
352. Gebhartová Barbora JK Cheb 8 7 126
354. Vaculka Patrik YC LS Brno 7 7 106
355. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 4 7 075
356. Zdeněk Kacálek YC Markop FL 2 7 037
357. Pšeidl Pavel YC SaS 4 7 014
358. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 7 010
359. Marečková Renata YC Markop FL 4 7 008
360. Kadlec Martin YC Příbram 2 6 986
361. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 6 975
362. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 6 947
363. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 6 860
364. SMETANA Matěj Lokomotiva Plzeň 11 6 857
365. FENCLOVA VERONIKA YC Praha 12 1 6 835
366. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 11 6 810
367. Valhausová Klára ČYK 4 6 805
368. Marián Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 786
369. Knettig Martin Jachtklub Brno 1 6 781
370. Bezucha Tomáš ČYK 2 6 750
370. Fišer Michal ČYK 2 6 750
370. Batěk Vladimír ČYK 2 6 750
373. Marval Jan T. J. Sokol Vrané II 7 6 700
374. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 6 668
375. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 6 650
376. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 6 614
377. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 3 6 573
378. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 567
379. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 9 6 555
380. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 4 6 554
381. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 6 553
382. Zuzana Červenková YK CERE Plzeň 1 6 526
383. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 497
384. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 5 6 478
385. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 6 474
386. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 6 427
387. Král Karel JK Sokolov 10 6 376
388. Brázdová Petra YC Pardubice 8 6 359
389. Blatecky David Jachtklub Brno 4 6 322
390. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 6 302
391. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 4 6 267
392. Sivá Helena Slavoj Hluboká 3 6 242
392. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 6 242
394. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 6 236
395. Trčka Martin Baník Most 1 6 233
396. Frohlich Denis YC Kladno 5 6 216
397. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 9 6 213
398. Plecity Martin JK Toušeň 2 6 204
399. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 4 6 202
400. Hron Petr PS Eletrika 8 6 192
401. Skoda Michal YC Neratovice 2 6 189
402. Štrunc Ján YC Neratovice 1 6 183
403. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 2 6 175
404. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 160
405. Bláha Martin JK Plzeň 9 6 128
406. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 6 117
407. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 6 106
408. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 6 057
409. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 6 052
410. Sladký Martin YC RODOP 3 6 030
411. Ručka Martin Sokol Palkovice 4 6 017
412. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 6 000
413. Cejnar Tomáš YC CERE 11 5 989
414. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 5 953
415. Roček Romon YC Neratovice 1 5 925
416. Ondrej Bobek Baník Ostrava 1 5 887
416. Pavel Bobek Baník Ostrava 1 5 887
418. Cvachová Adéla Spartak Modřany 12 5 840
419. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 5 777
420. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 764
421. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 5 763
422. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 5 731
423. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 7 5 717
423. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 5 717
423. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 717
426. DRAHORAD Petr JK Cheb 1 5 702
427. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 5 687
428. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 5 672
429. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 5 634
430. Hendrych Václav YC Doksy 2 5 633
430. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 5 633
432. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 5 631
433. Rybacek Josef YC Doksy 2 5 614
434. Havel Filip YC Neratovice 2 5 604
435. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 600
436. Plecity Martin JK Toušeň 2 5 596
437. Hanuš Daniel YC Pardubice 5 5 576
438. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 574
439. Lindová Karolína YC Kladno 6 5 542
440. Novák René Sokol Palkovice 3 5 528
441. Jablonský Dan YK CERE Plzeň 2 5 525
441. Pěč Petr YK CERE Plzeň 2 5 525
441. Liška Jirka YK CERE Plzeň 2 5 525
444. Podhovec Štefan YC Kladno 1 5 505
445. Martin Štikar SK Yachting Styl 1 5 483
445. Marek Šmíd SK Yachting Styl 1 5 483
447. Soukupová Karolína JK Královská 3 5 443
448. Kantor František YC LS Brno 5 5 426
449. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 9 5 325
450. Strach Václav Lokomotiva Plzeň 5 5 302
451. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 5 301
452. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 5 286
453. Čagan Marťas Jachtklub Brno 1 5 276
453. Smutný Ladič Jachtklub Brno 1 5 276
453. Juppe MIchal Sokol Dobřichovice 9 5 276
456. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 1 5 275
457. Jan Cutka YC DIM Bezdrev 1 5 236
458. Cintl Václav ml. JK Česká Lípa 2 5 225
459. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 5 200
460. Outrata Jiri JK Toušeň 1 5 161
461. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 5 150
462. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 5 109
463. Veronika Fenclova YC Praha 12 1 5 106
464. Storchová Lucie Chemička Ústí 3 5 068
465. Záruba Marek JK Cheb 5 5 050
466. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 9 4 993
467. Konopík Pavel Jachtklub Brno 5 4 986
468. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 9 4 945
469. Šára Marek JK Staré Splavy 7 4 941
470. Jackel Josef YC Kladno 6 4 929
471. Skala Pavel JK Cheb 4 4 884
472. Pec Peter YK CERE Plzeň 1 4 880
473. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 875
473. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 875
475. Smidova Katarina Kateřina KJ Těrlicko 1 4 849
476. Vacula Karel YC Znojmo 7 4 844
477. Musil Vojtěch ČYK 8 4 806
478. Sehnal Renek YC SaS 1 4 800
478. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 4 800
478. Kotek Michal YC Markop FL 1 4 800
478. Rocek Roman YC Neratovice 1 4 800
478. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 4 800
478. Nápravníková Barbora ČYK 1 4 800
478. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 4 800
478. Stránská Lucie VS Duchcov 1 4 800
486. Babicky Roman JK Česká Lípa 1 4 792
487. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 5 4 780
488. Vinkl Daniel YC Kladno 4 4 765
489. Nápravník Jakub ČYK 6 4 710
490. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 4 697
490. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 4 697
492. Seidl Šimon YC LS Brno 2 4 695
493. Petr Fiala YC Neratovice 1 4 685
494. Mendikova Tereza JK Staré Splavy 1 4 647
495. Muller Zdenek ASK Lovosice 3 4 615
496. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 10 4 611
497. Chasák Otakar YC Říčany 2 4 602
498. Sivý Josef st. Slavoj Hluboká 4 4 595
499. Vaculka Patrik YC LS Brno 5 4 574
500. Kučera jun. Petr TJ Rapid Brno 1 4 570
501. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 3 4 554
502. Chyťová Marcela YC LS Brno 3 4 552
503. Šírek Martin Sokol Palkovice 6 4 547
504. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 4 542
505. Chalupský Tomáš YK CERE Plzeň 1 4 513
506. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 4 4 488
507. Hron Petr PS Eletrika 4 4 460
508. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 4 431
509. Ladislav Hyrš JK Ostrava Poruba 1 4 427
509. Martin Pospíšil Jachtklub Brno 1 4 427
511. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 5 4 422
512. Maršík Karel Chemička Ústí 5 4 417
513. Hruby Karel Jachtklub Brno 3 4 401
514. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 4 396
514. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 1 4 396
514. Zelený David SK Yachting Styl 1 4 396
514. Karáčo Tom Jachtklub Brno 1 4 396
514. Švec Petr SK Yachting Styl 1 4 396
519. Trcka Martin Baník Most 1 4 374
520. Mrzíková Lenka YC Neratovice 1 4 343
520. Kořanová Jája YC Neratovice 1 4 343
522. Fišer Roman JK Královská 4 4 331
523. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 313
524. Starý Martin Slavoj Hluboká 2 4 300
525. Cintl Vaclav JK Česká Lípa 2 4 294
526. Alexa Miloš YC LS Brno 4 4 286
527. Lipenský Martin 3 4 272
528. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 4 268
529. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 4 255
530. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 4 234
531. Bartošek Petr YC Znojmo 6 4 223
532. Myslík Jan YC RODOP 1 4 218
532. Švík František YC RODOP 1 4 218
534. Broul Stanislav Delfín Jablonec 7 4 217
535. Vyplet Petr YK CERE Plzeň 3 4 215
536. Podhorec Štefan YC Kladno 6 4 167
537. MArtina Koutna YC Bystrc Brno 1 4 145
538. Staněk Jan YC Doksy 8 4 139
539. Beneš Vlasta Vodní stavby Pha 2 4 127
540. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 4 112
541. Radek Smetana Lokomotiva Plzeň 1 4 105
541. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 4 105
543. Diviš Karel YC Doksy 1 4 050
544. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 4 037
545. Jaroslav Tischer ČANY 1 4 025
546. Janda Martin ASK Lovosice 2 4 020
547. Fanta Mirek YC LS Brno 1 4 016
547. Sklenař Petr YC Neratovice 1 4 016
549. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 4 015
550. Soukal Miloslav YC Neratovice 5 4 012
551. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 974
552. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 3 961
553. Bekrová Gabriela Sokol Tovačov 3 3 955
554. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 952
555. Prochazka Zdenek ASK Lovosice 3 3 950
556. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 3 947
557. Soukal Miroslav YC Neratovice 1 3 942
558. Kramář Jiří JK Česká Lípa 9 3 934
559. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 3 913
560. Vacková Danuše YC Solenice 10 3 902
561. Fero Koch YK CERE Plzeň 1 3 888
561. Petr Pěč YK CERE Plzeň 1 3 888
561. Milos Václav YK CERE Plzeň 1 3 888
564. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 3 866
565. Rudolf Lidarik YC LS Brno 1 3 856
566. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 3 850
567. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 3 843
568. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 834
569. Janáček Martin YC LS Brno 1 3 784
569. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 784
569. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 784
569. Sivý ml. Josef Slavoj Hluboká 1 3 784
573. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 3 782
574. Novotný Antonín TJ Rapid Brno 5 3 776
575. Vaidisova Katerina JK Sokolov 3 3 770
576. Cirh Václav JK Česká Lípa 1 3 743
577. Kvasník Milan YC Neratovice 1 3 741
577. Verner Jarda JK Toušeň 1 3 741
579. Preibischová Monika 2 3 740
580. Lejhanec David YC Pardubice 1 3 680
581. Libor Procházka YC Neratovice 1 3 677
581. Jan Štrunc YC Neratovice 1 3 677
581. Ivan Šenkýř YC Neratovice 1 3 677
581. Milan Struha YC Neratovice 1 3 677
581. Jan Struha YC Neratovice 1 3 677
586. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 657
587. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 5 3 640
588. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 636
589. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 3 631
590. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 9 3 628
591. Krejčiřík Jan YC LS Brno 2 3 626
592. TRCKA MARTIN Baník Most 1 3 625
593. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 3 622
594. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 3 618
595. Michal Šára Sokol Dobřichovice 1 3 604
596. Kupská Markéta YC LS Brno 6 3 569
597. Krásný Petr Jachtklub Brno 5 3 554
598. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 544
598. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 3 544
600. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 6 3 543
601. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 3 541
602. Miloš Václav YK CERE Plzeň 1 3 515
602. Tomáš Chlapec YK CERE Plzeň 1 3 515
604. FENCLOVA Veronika YC Praha 12 1 3 513
605. Handl Erich YC Kladno 6 3 511
606. Zárubová Michaela JK Cheb 2 3 494
607. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 3 3 481
608. Mayerbergrová Ilona YC LS Brno 1 3 469
608. Soldát Martin YC SaS 1 3 469
610. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 3 466
611. Švarc Roman JK Staré Splavy 2 3 457
611. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 3 457
613. Homola Michal ČYK 8 3 456
614. Kynčl Jan LK Štěchovice 3 3 453
615. Fantová Kateřina YC LS Brno 2 3 445
616. Hiršnál Jan JK Česká Lípa 1 3 443
617. Polidarová Markéta JK Cheb 3 3 437
618. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 3 435
619. Kovář František MEZ VSETÍN 4 3 434
620. Češka Jiří YC Kovářov 3 3 418
620. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 3 418
622. Novák Adam Sokol Dobřichovice 8 3 410
623. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 7 3 401
624. Cintl Václav st. JK Česká Lípa 3 3 400
624. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 2 3 400
626. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 3 391
627. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 375
627. Marvalová Eva ČYK 1 3 375
629. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 3 374
630. Vlastimil Lasztowka KJ Těrlicko 1 3 370
630. Buchta Václav KJ Těrlicko 1 3 370
630. Ivan Běhunčík KJ Těrlicko 1 3 370
633. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 3 366
634. Burian Daniel ČANY 2 3 322
634. Chodura Leopold ČYK 6 3 322
636. Opletal Ladislav JK Olomouc 4 3 308
637. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 3 3 304
638. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 3 277
639. Martin Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
639. Zbynek Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
641. Paruzek Zdenek JK Toušeň 2 3 240
642. Koranova Michaela YC Neratovice 1 3 236
642. Šuláková Adéla YC Neratovice 1 3 236
644. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 3 217
645. CUTKA JAN YC DIM Bezdrev 1 3 216
646. Seidl Simon YC LS Brno 2 3 213
646. Vodacek Tomas YC LS Brno 2 3 213
648. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 211
649. Moucha Pavel YC Doksy 2 3 206
650. Háma Martin YC Doksy 2 3 204
651. Štorch Petr Chemička Ústí 1 3 200
651. Benada Michal YC Pardubice 1 3 200
651. Chmel Vaclav YC Dvořiště-Lišov 1 3 200
654. Netopilík Zdenek JK Sokolov 3 3 199
655. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 5 3 184
655. Bachtík Lukáš YC CERE 6 3 184
657. Culakova Adela YC Neratovice 2 3 179
657. Koranova Michaela YC Neratovice 2 3 179
659. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 3 177
659. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 2 3 177
661. Přidal Radim JK Prostějov 3 3 168
662. Čermáková Eva JK Toušeň 2 3 120
663. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 3 119
664. Václav Pour Slavoj Hluboká 1 3 096
664. František Svatoš TJ Jiskra Třeboň 1 3 096
664. Emil Kuš Slavoj Hluboká 1 3 096
667. Sinova Alexandra ČYK 2 3 090
668. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 3 073
669. Hejna Jan Baník Ostrava 3 3 065
669. Lipový Vladimír Baník Ostrava 3 3 065
671. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 4 3 058
672. Šesták Vaclav YC DIM Bezdrev 1 3 055
673. Johana Koranova YC Neratovice 1 3 051
673. Lenka Mrzílková YC Neratovice 1 3 051
675. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 4 3 045
676. Šmídová Božena YC Neratovice 5 3 036
677. Filip Václav YK CERE Plzeň 1 3 031
677. Marie Krausová YK CERE Plzeň 1 3 031
677. Václavková Inna YK CERE Plzeň 1 3 031
677. Lucia Končeková YK CERE Plzeň 1 3 031
677. Miriam Jančušková YK CERE Plzeň 1 3 031
682. Jegorovová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 3 029
683. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 3 018
684. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 015
685. Richter Zdeněk YC Doksy 1 3 012
686. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 3 010
687. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 3 007
688. Tóth Martin ČWA 2 3 000
689. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 2 996
690. Audy Petr Jachtklub Brno 6 2 995
691. Havelka Jakub ČYK 1 2 994
691. Svozilová Hana Sokol Tovačov 1 2 994
691. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 994
691. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 994
691. Schwarzová Markéta Jachtklub Brno 1 2 994
691. Karas Tomáš YC Neratovice 1 2 994
691. Kozelská Markéta YC CERE 1 2 994
698. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 2 980
699. Jakub Napravnik ČYK 1 2 979
699. Milan Jeništa Sokol Dobřichovice 1 2 979
701. Rečka Jiří 4 2 978
702. BLATECKY David Jachtklub Brno 1 2 962
703. Hrnčál Milan YC Pardubice 8 2 960
704. Novotny Jiri ASK Lovosice 2 2 933
705. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 2 926
706. Novák Michal JK Ostrava Poruba 4 2 920
707. Lejhanec Jiří ing. YC Pardubice 1 2 918
708. Riedel Ota VS Duchcov 2 2 914
708. Polák Jiří VS Duchcov 2 2 914
710. Baláš Pavel YK CERE Plzeň 1 2 891
710. Petr Oupický YK CERE Plzeň 1 2 891
710. Sluka Milan YK CERE Plzeň 1 2 891
710. Jakeš Martin YK CERE Plzeň 1 2 891
710. Kříž Radislav YK CERE Plzeň 1 2 891
710. Horák Jaroslav YK CERE Plzeň 1 2 891
716. Altman Jiří Císařská louka 3 2 890
717. Jelínek Petr YK CERE Plzeň 1 2 887
717. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 2 887
717. Liška Martin YK CERE Plzeň 1 2 887
720. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 873
721. Rotter Arnošt JK Olomouc 4 2 864
722. Ocelková Jindřiška ČYK 8 2 856
723. Miloslav Pokorný YC Doksy 1 2 847
723. Martin Háma YC Doksy 1 2 847
723. Zdeněk Dražil YC Doksy 1 2 847
726. Tkadlec Viki JK Toušeň 1 2 838
726. Škoda Michal YC Neratovice 1 2 838
726. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 2 838
729. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 828
730. Šidýlek Jiri Bohemia Poděbrady 1 2 812
730. Trenzová Karolina Jachtklub Brno 1 2 812
730. König Josef SK Poseidon 1 2 812
730. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 2 812
730. Jean-Baptiste Janča YC LS Brno 1 2 812
730. Sindylkova Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 812
736. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 810
737. Lambl Vojtech YC Neratovice 2 2 806
738. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 9 2 797
739. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 6 2 785
739. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 8 2 785
741. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 6 2 774
741. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 8 2 774
743. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 2 770
744. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 759
745. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 2 2 736
746. Soukup Aleš VS Duchcov 5 2 729
747. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 728
748. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 2 723
748. Jan Kratky Slavoj Hluboká 1 2 723
750. Riedel Michal VS Duchcov 3 2 716
751. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 708
752. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 2 702
752. Mayerberg Ivo Jachtklub Brno 1 2 702
754. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 2 685
755. Zimák Petr LS Kroměříž 4 2 673
756. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 8 2 666
757. Novotný Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 661
757. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 661
759. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 638
760. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 2 624
761. Radim Přidal JK Prostějov 1 2 621
761. Jan Marek ČANY 1 2 621
761. Petr Utíkal JK Olomouc 1 2 621
764. SOUKUPOVÁ Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 2 619
765. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 2 614
766. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 610
767. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 2 600
768. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 3 2 598
769. Guryča Jan YC CERE 5 2 594
770. Grunzwbik Stanislav YC Říčany 1 2 592
771. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 584
772. Porada Henrich Chemička Ústí 4 2 582
772. Lála Miroslav Chemička Ústí 4 2 582
774. Slama Ivo Jachtklub Brno 1 2 580
775. Blatecký Pat Jachtklub Brno 1 2 556
776. Huk Václav YC LS Brno 2 2 541
777. Lux Arnulf ASK Lovosice 4 2 535
778. Pilařová Tereza JK Sokolov 5 2 524
779. Waas František Lokomotiva Plzeň 5 2 507
780. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 2 2 506
781. Malina Eduard WS Nechranice 3 2 496
782. Camrda Jan ČANY 1 2 495
782. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 495
784. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 2 457
785. Smolka Milan Sokol Palkovice 4 2 454
786. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 2 452
787. Kocián Pavel YC Krnov 2 2 446
788. Jelínek Jakub Slavia VŠ Plzeň 4 2 441
789. Landkammer Jan YC Neratovice 2 2 437
790. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 2 430
791. Beranek Ivo ASK Lovosice 2 2 429
792. Monika Preibischova 1 2 426
793. Sehnal Libor YC SaS 1 2 412
793. Kateřina Chalupová Baník Ostrava 1 2 412
793. Alexandr Pacek KJ Těrlicko 1 2 412
793. CHLUP Zdenek Jachtklub Brno 1 2 412
793. Ďásek František JK Cheb 4 2 412
793. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 1 2 412
793. Jiří Šmíd KJ Těrlicko 1 2 412
793. Tichánek Michael Sokol Palkovice 1 2 412
793. Jan Hejna Baník Ostrava 1 2 412
793. Jan Chalupa Sokol Palkovice 1 2 412
793. Strejček Radim Sokol Palkovice 1 2 412
793. Jana Šmídová KJ Těrlicko 1 2 412
805. Štefan Petr T. J. Sokol Vrané II 4 2 402
806. Ircin Pavel TJ Prostějov 1 2 400
807. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 398
808. Kmonicek Jiri YC Pardubice 1 2 383
809. Koskuba David Prazdroj Plzeň 4 2 367
810. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 366
811. Mendik Jan JK Staré Splavy 2 2 362
812. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 2 2 340
813. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 2 2 333
814. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 2 326
815. Hana Procházková JK Královská 1 2 312
815. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 2 312
815. Drahorad Petr JK Cheb 1 2 312
818. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 305
819. Brázdová Petra YC Pardubice 2 2 295
820. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 277
821. Čajčík Karel YC Pardubice 2 2 274
822. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 2 273
822. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 2 273
824. Vacula Karel YC Znojmo 6 2 265
825. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 2 260
826. Čondl Pavel Baník Most 6 2 251
827. Petr Drahorád JK Cheb 1 2 245
828. Ovčička Josef YC Příbram 1 2 244
828. Chudáček Michal N.A.S. YC 1 2 244
830. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 2 2 240
831. Smutna Veronika JK Staré Splavy 1 2 239
831. Laštovka Milan JK Plzeň 5 2 239
833. Procházková Hana JK Královská 3 2 235
834. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 230
835. Lumír Ptáček JC Frýdek-Místek 1 2 219
835. Karel Hrubý Jachtklub Brno 1 2 219
837. Kucera Petr jun TJ Rapid Brno 1 2 217
838. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 3 2 205
839. Bartosek Petr YC Znojmo 1 2 199
840. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 2 191
841. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 3 2 178
842. Kuhnl Šimon ČYK 3 2 170
843. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 161
844. Donda Jan YC Kladno 5 2 147
845. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 2 2 144
845. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 5 2 144
847. TRCKA Martin Baník Most 1 2 118
848. Zaruba Marek JK Cheb 1 2 110
849. Dostálová Petra JK Staré Splavy 1 2 109
849. Myslík Jan ProYachting Team 1 2 109
851. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 2 099
852. Hotový Karel Baník Most 8 2 091
853. Tichý Jonáš YC Neratovice 2 2 086
854. Prochazka Libor ASK Lovosice 2 2 085
855. Hejnová Radka Baník Ostrava 2 2 077
856. Pelikán Martin TJ Rapid Brno 3 2 070
857. Vajsochová Nikola YC Solenice 4 2 068
858. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 2 2 065
859. Kuehnl Šimon ČYK 5 2 064
860. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 063
861. Vacula Libor JK Staré Splavy 1 2 034
861. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 6 2 034
863. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 2 032
864. Solik Jakub JK Česká Lípa 2 2 028
865. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 2 011
866. Michal Zbyněk YK CERE Plzeň 1 2 010
866. Hes Patrik YK CERE Plzeň 1 2 010
866. Kacáková Petra YC Nové Sedlo 1 2 010
869. Lindová Kateřina YC Kladno 2 2 002
870. Malinová Míma IWS Club Nechra 2 1 998
871. Lehečka Zdeněk jn. JK Olomouc 1 1 996
871. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 1 1 996
871. Cerny Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 996
874. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 1 987
875. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 3 1 982
876. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 1 967
877. Hálová Kateřina JK Toušeň 1 1 958
877. Paružek Zdeněk JK Toušeň 1 1 958
879. Vacula Jan YC Znojmo 5 1 954
880. Lejhanecc David YC Pardubice 1 1 940
881. Pšeidl Pavel YC SaS 1 1 937
881. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 937
881. Rychtář Jaromír JK Staré Splavy 1 1 937
884. Valík Tomáš YC Krnov 2 1 936
885. Jakoubek Milan JK Královská 2 1 932
886. CERNY Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 923
887. Polidarová Marketa JK Cheb 1 1 908
888. Peštová Zuzana YC Neratovice 2 1 885
889. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 1 883
890. Prchal Pavel ČYK 2 1 881
891. Čondl Petr Baník Most 8 1 880
892. Kittler Honza YC LS Brno 1 1 876
893. Aleš Budín ČANY 1 1 871
894. Střítězský Pavel YCL Litomyšl 1 1 870
894. Vomáčka Martin YCL Litomyšl 1 1 870
894. Faltys Jiří YCL Litomyšl 1 1 870
894. Sedláček Jiří YCL Litomyšl 1 1 870
894. Sedláček Miroslav YCL Litomyšl 1 1 870
894. Vomáčka Josef YCL Litomyšl 1 1 870
900. Korbová Helena JK Olomouc 6 1 858
901. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 1 852
902. David Vopálenský PS Eletrika 2 1 850
902. Bohdan Procházka PS Eletrika 2 1 850
902. Petr Hron PS Eletrika 2 1 850
905. Sláma Eduard Jachtklub Brno 1 1 843
906. Mouchová Karlolína YC Doksy 2 1 838
907. Horký Jan ČYK 3 1 832
908. Skalický Vladimír LK Štěchovice 2 1 819
908. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 3 1 819
910. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 814
911. Fetterle David YC Znojmo 3 1 801
912. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 1 1 789
913. Chodura Leopold ČYK 2 1 782
914. Lichý Lukáš 1 1 774
915. Malinová IWS Club Nechra 1 1 769
916. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 1 764
917. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 1 762
918. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 1 760
919. Peterka Mirek YC Neratovice 2 1 758
920. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 3 1 747
921. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 742
922. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 737
923. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 735
924. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 734
924. Sachl Zdenek VS Duchcov 1 1 734
924. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 734
927. Havel Jiří SC Testudo 3 1 728
927. Fikáček Lukáš JC Frýdek-Místek 1 1 728
929. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 727
930. Jiranová Veronika JK Plzeň 5 1 718
931. Ivan Jedlička ČYK 1 1 713
932. Brabec Jan YC Pardubice 2 1 709
933. Aknai Tomáš Baník Ostrava 3 1 693
933. Sojková Kateřina Baník Ostrava 3 1 693
935. Maria Krausová YK CERE Plzeň 1 1 692
935. Monika Mikešová YK CERE Plzeň 1 1 692
937. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 687
938. Svab Tomas JK Staré Splavy 1 1 685
939. Dastych Petr ASK Lovosice 1 1 683
939. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
939. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
942. Outrata Jiri JK Toušeň 1 1 679
943. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 3 1 673
944. Šínová Alexandra ČYK 1 1 668
945. Nosková Zdena TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
946. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
946. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 1 663
948. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 1 656
949. Kuřava Jakub Baník Ostrava 2 1 653
950. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 649
951. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 1 634
952. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 1 629
952. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 3 1 629
954. Hudec Jaromír YK CERE Plzeň 3 1 625
955. Pavel Lederer JK Královská 1 1 608
955. Gruser Přemysl ASK Lovosice 1 1 608
955. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 1 608
958. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 600
958. Ouška Miroslav Chemička Ústí 1 1 600
958. Štěch Stanislav JK Královská 1 1 600
961. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 1 593
962. Halova Katerina JK Toušeň 1 1 583
963. Hykrpova Eliška Jachtklub Brno 1 1 579
964. Toth Martin ČWA 2 1 578
965. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 574
966. Tomáš Valík YC Krnov 1 1 564
967. Novotný Alexej ČWA 1 1 559
968. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 1 556
969. Tomas Vaidis JK Sokolov 1 1 555
970. Kopecký Filip JK Plzeň 4 1 551
971. Venzarová Věra YC Pardubice 4 1 537
972. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 534
972. Dymak Petr YC Vysoké Mýto 1 1 534
974. VAIDISOVA Katerina JK Sokolov 1 1 515
974. Balgar Petr JK Ostrava Poruba 6 1 515
976. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 1 513
977. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 1 511
977. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 1 511
979. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 507
980. Krejča Filip JK Olomouc 6 1 504
981. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 497
982. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 474
983. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 471
983. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 471
985. Sedláček Pavel Slavoj Hluboká 2 1 458
986. Polidar Martin JK Cheb 6 1 450
987. Kucera Petr TJ Rapid Brno 1 1 441
988. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 1 431
989. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 414
989. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 1 414
991. Čulíková Adela YC Neratovice 1 1 412
991. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 1 412
991. Kořanová Michaela YC Neratovice 1 1 412
994. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 2 1 409
995. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 1 408
996. Grusev Přemysl ASK Lovosice 1 1 407
996. Hrnčál Milan YC Pardubice 3 1 407
996. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 407
999. Malínová Míma IWS Club Nechra 1 1 404
1000. Podzimek Antonín ČYK 3 1 403
1001. Dyčka Jiří YC Krnov 3 1 398
1002. Hendrych Vaclav YC Doksy 1 1 395
1003. Kocourová Kateřina ČANY 1 1 385
1004. Piňos Jiří TJ Prostějov 3 1 384
1005. Bobek Ondra Baník Ostrava 1 1 376
1006. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 369
1007. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 3 1 367
1008. Vajsochrová Nikola YC Solenice 6 1 358
1008. Moucha3 Pavel YC Doksy 2 1 358
1010. Korvas Filip ČYK 1 1 356
1010. Švec Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 356
1010. Němec Vojtěch ČYK 1 1 356
1013. Aleš Hrdina YC Příbram 3 1 350
1014. SMETANA Radek Lokomotiva Plzeň 1 1 342
1015. Chudějová Hana YC Neratovice 1 1 333
1015. Lambl Vojtěch YC Neratovice 1 1 333
1017. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 3 1 320
1018. Gaba Ondra YC Krnov 3 1 312
1018. Vlačiha Josef JK Královská 3 1 312
1020. Štěrba Igor YC Znojmo 2 1 309
1021. Ott Vítězslav YC Znojmo 3 1 307
1022. Strambach Ladislav Sokol Mohelnice 1 1 304
1023. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 280
1024. Výška Tom Prazdroj Plzeň 1 1 277
1024. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 277
1026. Orzech Richard Jachtklub Brno 1 1 272
1027. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 260
1028. Brázda Lukáš YC Pardubice 3 1 242
1029. Koubek st. Miroslav WS Nechranice 1 1 241
1030. Hájek Libor JK Cheb 4 1 231
1031. Malinova' Michaela IWS Club Nechra 1 1 212
1032. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 4 1 209
1033. Ott Stanislav YC Znojmo 2 1 206
1034. Koubek Miroslav WS Nechranice 3 1 205
1035. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 1 200
1036. Zobac Jakub JK Staré Splavy 1 1 197
1037. Dostálová Žaneta YC Pardubice 2 1 194
1038. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 187
1038. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 1 1 187
1038. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 187
1038. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
1038. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
1038. Kittler Jan YC LS Brno 1 1 187
1044. Kůs Václav ČANY 1 1 178
1045. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 1 177
1046. Chaloupka Jiří Baník Most 3 1 176
1047. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 1 173
1048. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 2 1 172
1048. John Vladimír ASK Lovosice 2 1 172
1050. SENKYR Ivan YC Neratovice 1 1 170
1051. Žakovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 1 156
1051. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 1 156
1051. Šoupal Miloslav 1 1 156
1051. Cvan Martin YC LS Brno 2 1 156
1055. Řezáč Vít YC Solenice 2 1 148
1056. Škoda Vit YC Neratovice 1 1 139
1057. Koutsky Antonin ASK Lovosice 2 1 137
1057. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 1 137
1057. Celá Barbora YC Znojmo 3 1 137
1060. Krausová Marie YK CERE Plzeň 1 1 130
1060. Gluchová Maria YK CERE Plzeň 1 1 130
1060. Jančušková Miriam YK CERE Plzeň 1 1 130
1060. Kontšeková Lucia YK CERE Plzeň 1 1 130
1064. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 122
1065. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 5 1 111
1066. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 1 108
1066. Kalná Václav YC LS Brno 1 1 108
1068. Brázda Lukáš YC Pardubice 2 1 107
1069. Šímová Petra JK Černá v Pošumaví 1 1 101
1070. Cvach Marek Spartak Modřany 2 1 099
1071. Bezděk David Jachtklub Brno 5 1 091
1072. Snopek Karel T. J. Sokol Vrané II 5 1 089
1073. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 084
1074. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 081
1075. Paruzek Jiri JK Toušeň 2 1 075
1076. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 1 070
1077. Kučera st. Petr TJ Rapid Brno 1 1 069
1077. Hodacova Veronika YC Pardubice 1 1 069
1077. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 069
1077. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 1 069
1081. Lehečka Milan JK Olomouc 4 1 066
1082. Soukupová K. JK Královská 1 1 055
1082. Neaton Oregel JK Královská 1 1 055
1084. Procházka Eduard YC Znojmo 1 1 054
1085. Josef Ovčička YC Příbram 3 1 049
1086. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 1 048
1087. Rešl Matěj VS Duchcov 1 1 045
1088. Škoda Vít YC Neratovice 1 1 043
1089. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 1 041
1090. Vich Ondra Sokol Dobřichovice 1 1 032
1091. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 4 1 010
1092. Hulínský Martin ČWA 1 1 009
1093. Tichý Jonáš YC LS Brno 1 1 003
1093. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 1 003
1093. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 1 003
1096. Kušl Emil Slavoj Hluboká 1 998
1096. Novotny Jiri ASK Lovosice 1 998
1098. Ručková Lenka Sokol Palkovice 1 993
1098. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 1 993
1100. Drahorád Petr JK Cheb 1 990
1101. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 989
1102. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 4 987
1103. Vít Lachner YC Neratovice 1 980
1104. Chudejova Hana YC Neratovice 1 978
1105. Míma Malinová IWS Club Nechra 1 973
1106. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 969
1107. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 967
1108. Sláma Ivo Ing. Jachtklub Brno 1 964
1109. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 2 963
1110. Heneš David JK Olomouc 1 962
1111. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 4 957
1111. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 957
1113. Petra Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1113. Martina Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1115. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 3 952
1116. Hanuš Daniel YC Pardubice 2 951
1117. Tobolka Miroslav TJ Jiskra Třeboň 2 950
1118. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 949
1119. Brezíková Bára Prazdroj Plzeň 1 946
1119. Fišer Roman JK Královská 1 946
1121. Ehl Roman Lanškroun VS 1 938
1122. Jeřábek Alfréd YC Vranovská přehr. 2 933
1122. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 933
1124. Fišer Roman JK Královská 1 930
1125. Kleiner Ota YC DIM Bezdrev 1 927
1126. Richard Rakouš PS Eletrika 1 925
1127. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 915
1128. Hrdina Aleš YC Příbram 1 911
1129. Soukup Jiří JK Královská 2 910
1130. Berský Ivan Baník Ostrava 3 909
1131. Součková Barbora Baník Ostrava 2 908
1131. Hodac Pavel Slavoj Litoměřice 2 908
1131. Ministr Jan Baník Ostrava 2 908
1134. Bláha Tomáš JK Plzeň 5 907
1135. Stará Jitka Slavoj Hluboká 1 906
1136. Packová Saša KJ Těrlicko 1 904
1136. Petr Vyplel YK CERE Plzeň 2 904
1136. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 904
1136. Venarová Věra YC Pardubice 1 904
1136. Milan Hájek Lokomotiva Plzeň 2 904
1141. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 903
1142. Holub Miloslav YC Znojmo 2 901
1143. Machovská Ilona NYK & RS 1 892
1144. Herudek Petr YC Krnov 2 890
1144. Černý Jaroslav YC Dyje 2 890
1146. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 885
1147. Michal Juppe Sokol Dobřichovice 1 884
1148. Procházka Jan JK Plzeň 5 883
1149. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 881
1149. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 881
1151. Hudec Vaclav YC Neratovice 1 880
1152. Sláma Antonín YC Dyje 1 879
1153. Opletal Petr JK Olomouc 4 873
1154. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 864
1154. Valhansová Klára ČYK 1 864
1156. Šamšulova Tereza Jachtklub Brno 1 862
1157. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 860
1158. Dráždil Martin YC LS Brno 2 856
1159. Vít Jaroslav JK Plzeň 3 855
1160. Blecha Vlad. JK Královská 1 833
1160. Cejnar Lukáš YC CERE 1 833
1160. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 1 833
1160. Dražková Zd. JK Královská 1 833
1160. Cejnar Matyáš YC CERE 1 833
1165. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 831
1165. Něměc Jiří Slavoj Hluboká 1 831
1165. Knorrova Barbora VS Duchcov 1 831
1168. Altman Jiří Císařská louka 1 821
1169. Malinova Michaela IWS Club Nechra 1 808
1169. Hykrdova Eliska Jachtklub Brno 1 808
1169. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 808
1169. Kupská Markéta YC LS Brno 2 808
1169. Kucera Petr sen TJ Rapid Brno 1 808
1174. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 805
1175. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 1 804
1175. Pavel Pšeidl YC SaS 1 804
1175. Láznička Miloš YC Kovářov 1 804
1178. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 800
1178. Kukačka Pavel ČYK 1 800
1178. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 800
1178. Zelenka Miroslav ČYK 1 800
1182. Pacovský Tomáš YC Kladno 4 799
1183. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 797
1184. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 792
1184. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 792
1184. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 792
1187. Parúžek Jiří JK Toušeň 1 787
1188. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 786
1188. Jára Robert YC SaS 1 786
1188. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 786
1188. Jára Václav TJ Jachting Libštát 1 786
1188. Jára Václav YC SaS 1 786
1188. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 786
1188. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 786
1188. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 786
1196. Mouchová Karolína YC Doksy 2 785
1197. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 776
1198. Krystík Jan ing. YC Dyje 2 772
1199. Faltysová Natalie Bohemia Poděbrady 1 753
1200. Blahoňovská Jíťa YC LS Brno 1 741
1200. Bilik Jan YC Neratovice 1 741
1202. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 740
1203. Kovaříková Jana YC Dyje 2 738
1203. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 2 738
1205. Jiran Petr TJ Jiskra Třeboň 1 736
1206. Gebhart Antonín JK Cheb 4 731
1207. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 728
1208. Červenková Zuzana YK CERE Plzeň 1 721
1208. Madenas Janis YC CERE 1 721
1208. Jerorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 721
1208. Sehnal Renek YC SaS 1 721
1208. Vladimír Blecha JK Královská 1 721
1213. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 713
1214. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 712
1215. Kramář Jiri JK Česká Lípa 1 707
1215. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 707
1215. Mareček Vít ČYK 2 707
1218. Pavka Petr YC Znojmo 3 703
1218. Jelínek Jiří Císařská louka 1 703
1218. Janatka Jan Císařská louka 1 703
1221. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 697
1222. Gaba Lukáš YC Krnov 2 694
1223. Mouchová Karolina YC Doksy 2 689
1224. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 1 686
1225. Lankammerová Jana YC Neratovice 1 672
1225. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 1 672
1225. Kubát Michal ČYK 2 672
1228. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 655
1229. Kral Karel JK Sokolov 1 653
1229. Novak Adam Sokol Dobřichovice 1 653
1231. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 2 650
1232. Myška František 1 646
1232. Otto Radovan 1 646
1234. Vít Láďa JK Plzeň 1 645
1234. Jiří Střítězký JK Černá v Pošumaví 1 645
1234. Skalický Vlad LK Štěchovice 1 645
1237. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 636
1238. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 635
1239. Martan Jan Lokomotiva Plzeň 1 629
1240. Bradáč Roman YC Znojmo 2 628
1241. Vrabec Jan YC CERE 1 624
1242. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1242. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1244. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 610
1244. Štěpán David Jachtklub Brno 1 610
1246. Orlovský Matúš NOT FOR SAIL 1 606
1246. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 606
1246. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 606
1246. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 1 606
1246. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 606
1246. Voldán František ČYK 1 606
1246. Kačírek Jan YC Kovářov 1 606
1246. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 606
1246. Mirovský Petr YC Kovářov 1 606
1246. Nešpor Jaroslav YC SaS 1 606
1246. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 606
1246. Skalová Monika JK Cheb 3 606
1246. Bejvl Vojtěch SK Pasát NJ 1 606
1246. Železný Zdeněk YC SaS 1 606
1260. Vyšín Karel 1 595
1260. Dlouhý Jiří 1 595
1260. Řehánek Tomáš 1 595
1263. Guryča Jan YC CERE 1 594
1263. Mouchová Karolína YC Doksy 1 594
1263. Žižka Zdeněk ČYK 1 594
1266. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 587
1267. Drncová Ivana JK Plzeň 3 580
1268. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 1 578
1268. Kormunda Miloš Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1268. Kopta Miroslav Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1268. Loudín Boh. JK Královská 1 578
1268. Vavřínová Vl. JK Královská 1 578
1268. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 1 578
1274. Kupska Marketa YC LS Brno 1 570
1275. Stachova Katerina Lokomotiva Plzeň 1 562
1276. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 560
1277. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 555
1277. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 555
1279. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 554
1279. Cintl Václav ml JK Česká Lípa 1 554
1279. Horák Marek ČYK 1 554
1279. Novak Rostislav Jachtklub Brno 1 554
1279. ?indýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 554
1284. Cejnar Aleš Císařská louka 1 548
1284. Fišer Roman ml. JK Královská 1 548
1286. Richter Boris YC Krnov 1 541
1286. Špička Josef YC Krnov 1 541
1288. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 2 524
1289. Lovit Harry st. Císařská louka 1 521
1289. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 521
1291. Procházková H JK Královská 1 520
1291. Jakoubek M. JK Královská 1 520
1293. Vysloužil Jan YC Dyje 2 516
1293. Kopecká Hana YC Dyje 1 516
1293. Pešta Jan JK Královská 2 516
1293. Audy Patr Jachtklub Brno 1 516
1297. Rauová Růžena SK Yachting Styl 1 505
1297. Havelka Jan Delfín Jablonec 1 505
1297. Hamouzková Vladislava SK Yachting Styl 1 505
1297. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 505
1297. Janca Jean-Baptiste YC LS Brno 1 505
1297. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 505
1297. Švecová Hana SK Yachting Styl 1 505
1297. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 505
1297. Luža Radomír MEZ VSETÍN 2 505
1297. Opletal František JK Olomouc 3 505
1297. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 505
1297. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 2 505
1297. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 505
1310. Dášek František JK Cheb 1 502
1311. Koubek Z. Slavoj Hluboká 3 496
1311. Svoboda S. Slavoj Hluboká 3 496
1313. Kupská Martina YC LS Brno 1 493
1314. Kovařík Petr YC Dyje 2 492
1315. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 489
1316. Balabán Karel WS Nechranice 1 486
1317. Dymakova Tereza YC Vysoké Mýto 1 481
1317. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 481
1317. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 481
1320. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 479
1321. Havel Jiří SC Testudo 1 469
1321. Chodora Mirek Prazdroj Plzeň 1 469
1321. Petr Němec YC BARRANDOV 1 469
1324. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 456
1324. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 456
1324. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 456
1324. Dušková Barbora TJ Jiskra Třeboň 1 456
1328. Vávra Aleš JK Královská 1 453
1328. Vávra Jar. JK Královská 1 453
1330. Fišer Josef VS Duchcov 1 452
1330. Vacula Karel st. YC Znojmo 1 452
1332. Divácký Antonín YC Dyje 2 437
1333. Podolský Marek YC Znojmo 2 428
1334. Ráža Pavel VS Duchcov 1 427
1335. Vavřinová Vl. JK Královská 1 408
1336. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 405
1337. Jiří Soukup JK Královská 1 404
1337. Kořánová Míša YC Neratovice 1 404
1337. Čermák Josef YC Neratovice 2 404
1337. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 404
1337. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
1337. Šindýlek Vlastimil Dr. Bohemia Poděbrady 1 404
1337. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 404
1337. Jindřich Štěpánek JK Královská 1 404
1337. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 404
1337. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 404
1337. Bažant Jiří VS Duchcov 2 404
1337. Kühnl Šimon ČYK 1 404
1337. Alexandra Nováková YC Nechranice 2 404
1337. Vesely Jaromir JK Staré Splavy 1 404
1337. Vesela Bozena JK Staré Splavy 1 404
1337. Lejhanec Filip YC Pardubice 1 404
1337. Kohn Vlastimil Sokol Tovačov 1 404
1337. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 404
1337. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1337. Kuřil Petr Baník Ostrava 1 404
1337. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 1 404
1337. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1359. Bauer Karel YC CERE 1 402
1359. Trčka Miroslav Baník Most 1 402
1359. Jaromír Hradecký JK Královská 1 402
1359. Bauer Franta YC CERE 1 402
1359. Brožek Pavel SC Testudo 1 402
1359. Pinc Tomáš Baník Most 1 402
1365. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 400
1365. Vlasák František TJ Rapid Brno 1 400
1367. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 396
1367. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 396
1369. Hradecký J. JK Královská 1 386
1369. Hradecký J. JK Královská 1 386
1371. Neaton Oregel JK Královská 1 382
1371. Štěch Stan. JK Královská 1 382
1373. Milfait Jiří 1 376
1373. Štěpánková Kateřina 1 376
1375. Schrollová Eva YC Písek 1 374
1376. Martina Kupská YC LS Brno 1 373
1377. Löwit Harry Císařská louka 1 372
1377. Horal Jan Císařská louka 1 372
1379. Mauchová Kája YC Doksy 1 370
1380. Tichanková Soňa Sokol Palkovice 1 365
1381. Bucha Bohumil Baník Most 1 363
1381. Nohač Radek Baník Most 1 363
1381. Pinc Tomáš Baník Most 1 363
1384. Hradecký Jaromír JK Královská 1 361
1385. Štěpánek J. JK Královská 1 356
1386. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 2 350
1387. Petrák Josef LK Štěchovice 1 344
1388. Podzimek Tonda ČYK 1 343
1389. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 336
1390. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 335
1391. Kučera Milan JK Královská 1 328
1392. Knorr Luděk VS Duchcov 1 323
1392. Krhoutek Petr Prazdroj Plzeň 1 323
1392. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 323
1395. Janák Josef Tatran Praha 1 318
1396. Vlačiha Jos. JK Královská 1 309
1397. Novak Antonin ASK Lovosice 1 303
1397. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 303
1397. Bronec Boris TJ Rapid Brno 1 303
1397. Roubičák Josef TJ Jiskra Třeboň 1 303
1397. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 2 303
1397. Bradáčová Zdenka Jachtklub Brno 2 303
1397. Bubanec Jaroslav ASK Lovosice 1 303
1397. Killarová Alexandra Baník Ostrava 2 303
1405. Jakoubek M. JK Královská 1 302
1405. Procházková H. JK Královská 1 302
1407. Holý Rudolf ČYK 2 300
1408. Wass František Lokomotiva Plzeň 2 299
1409. Satranský Radek YC Pardubice 1 294
1410. Doubner Tomáš YC Kladno 1 277
1410. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 1 277
1410. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 1 277
1410. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 277
1410. Špatný Jiří YC Písek 1 277
1410. Winkler Pavel JK Toušeň 1 277
1416. Ertl Karel YC Dyje 1 261
1417. Klabík Jiří Císařská louka 1 247
1417. Dragoun Dom JK Plzeň 1 247
1419. Vavřínová E. JK Královská 1 231
1420. Podzimek Karel YC Znojmo 1 226
1420. Löwit Harry Císařská louka 1 226
1420. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 226
1423. Soukupová K. JK Královská 1 219
1423. Soukup Jiří JK Královská 1 219
1425. Švolba Jan YC Dyje 2 215
1425. Poláková Svatava YC Dyje 2 215
1427. Bárta Jan JK Královská 1 210
1428. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 206
1429. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1429. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 1 202
1429. Procházka Libor ASK Lovosice 1 202
1429. Šindýlek Micgal Bohemia Poděbrady 1 202
1429. Markéta Kupská YC LS Brno 1 202
1429. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 202
1429. Venyarová Věra YC Pardubice 1 202
1429. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1437. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 198
1437. Lišková Kateřina YK CERE Plzeň 1 198
1439. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 168
1439. Lederer Pavel JK Královská 1 168
1439. Sedláčková Nika Prazdroj Plzeň 1 168
1442. Rathouský J. JK Královská 1 152
1442. Rathouská Z. JK Královská 1 152
1444. Davídek Zdeněk ČYK 1 150
1445. Vávra Jarosl. JK Královská 1 144
1446. Sládeček Petr ČANY 1 139
1447. Stratil Pavel YC Dyje 1 137
1447. Ciprys Ota YC Dyje 2 137
1447. Teplý Jiří, MUDr. YC Dyje 2 137
1447. Pokorný Ladislav YC Dyje 2 137
1447. Šrom Jiří YC Dyje 1 137
1452. Lederer P. JK Královská 1 134
1453. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 131
1454. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 101
1454. Bulín Zdeněk YC Znojmo 2 101
1454. Gerlich Petr Slavoj Český Těšín 1 101
1454. Horká Dana ČYK 1 101
1454. Petrová Kristýna VS Duchcov 1 101
1454. Holotík Miroslav LS Kroměříž 1 101
1454. Zuzana Dražková JK Královská 1 101
1454. Bohumil Křivohlavý JK Královská 1 101
1454. Pešta Jan JK Královská 1 101
1454. Heřmanová Jan Prazdroj Plzeň 1 101
1454. Nuc Mario JK Plzeň 1 101
1454. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 1 101
1454. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 101
1454. Muchová Karolína YC Doksy 1 101
1468. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 0
1468. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 0
1468. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 0
1468. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 0
1468. Přikryl Václav YC Dyje 1 0
1468. Huss Ladislav YC Znojmo 1 0
1468. Pouška Svatopluk Prazdroj Plzeň 1 0
1468. Kafka Ota YC Dyje 1 0
1468. Černý Václav JK Klatovy 1 0
1468. Kalina Jiří YC Dyje 2 0
1468. Marklík Dušan JK Klatovy 1 0
1468. Krabička Jiří YC Dyje 1 0
1468. Fisher Jan JK Cheb 1 0
1468. Pokorný Petr YC Dyje 1 0
1468. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 0
1468. Kalinová Jana YC Dyje 1 0
1468. Janík Tomáš st. YC Dyje 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ