POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2018




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1585 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 34 141 818
2. Fanta Miroslav YC LS Brno 26 70 180
3. Rais Michal SK Štětí 24 59 067
4. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 46 888
5. Tlapák Vojtěch SK Štětí 23 100 187
6. Nevelöš Adam SK Štětí 22 184 916
7. Nevelöš Tibor SK Štětí 22 145 937
8. Tlapáková Zuzana SK Štětí 22 69 214
9. Kříž Jan SK Štětí 22 33 569
10. Burda František JK Česká Lípa 22 38 502
11. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 20 74 703
12. Soukal Miloslav YC Neratovice 20 71 123
13. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 20 31 718
14. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 20 76 875
15. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 19 102 778
16. Hartig Bartoloměj YC Doksy 19 33 038
17. Jaroš Adam MYK 19 106 283
18. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 19 27 727
19. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 26 626
20. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 19 115 142
21. Pavlík Jiří YC LS Brno 19 50 894
22. Valenová Barbora JK Olomouc 19 51 855
23. Hejnová Karolína Baník Ostrava 19 18 604
24. Němec Milan KJ Těrlicko 19 12 435
25. Müller Ondřej SK Štětí 18 66 267
26. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 64 399
27. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 18 73 532
28. Žáček Jiří Baník Ostrava 18 57 085
29. Klíma Vojtěch ČYK 17 41 762
30. Hudec Adam YC Neratovice 17 34 718
31. Himmel Jiří YC Nechranice 17 48 505
32. Novotný Štěpán JK Cheb 17 103 710
33. Lokajíčková Lucie ČYK 17 65 094
34. Klíma Ondřej YC Doksy 17 30 646
35. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 72 381
36. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 18 259
37. Ráža Matyáš VS Duchcov 17 59 797
38. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 17 54 391
39. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 17 55 200
40. Himmelová Klára YC Nechranice 16 68 408
41. Outrata Jiří JK Toušeň 16 64 225
42. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 59 600
43. Lokajíčková Kateřina ČYK 16 16 807
44. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 16 55 291
45. Mlejnek Tomáš SK Štětí 16 53 429
46. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 51 135
47. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 16 50 713
48. Teplý Jakub YC CERE 16 7 316
49. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 48 787
50. Novák David YC CERE 16 9 090
51. Kršňák Jan VS Duchcov 16 33 917
52. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 31 080
53. Štafa Patrick MYK 16 27 113
54. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 25 970
55. Novák Vojtěch YC Doksy 16 17 942
56. Kršňák Jakub VS Duchcov 16 45 400
57. Novák Adam YC Doksy 16 9 065
58. Viták František JK Plzeň 16 79 984
59. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 105 701
60. Maier Michael JK Staré Splavy 16 194 582
61. Filip Miroslav YC LS Brno 15 10 746
62. Daněk Jan YC LS Brno 15 46 889
63. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 42 481
64. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 26 125
65. Škvařil Patrik YC LS Brno 15 40 592
66. Švíková Barbora YC CERE 15 49 774
67. Verner Jaroslav JK Toušeň 15 83 231
68. Teplý Viktor Jachtklub Brno 15 215 640
69. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 15 23 878
70. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 81 194
70. Sivý Josef Slavoj Hluboká 15 81 194
72. Pavlovský Josef YC LS Brno 15 55 300
73. Štolbová Ela ČYK 15 13 103
74. Jedličková Michaela YC Neratovice 15 45 113
75. Šindelka Ondřej MYK 15 100 048
76. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 77 846
77. Kafka Richard YC Velké Dářko 15 31 181
78. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 68 101
79. Postránecká Klára YC Neratovice 14 51 098
80. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 21 519
81. Dítětová Tereza YC Neratovice 14 17 769
82. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 66 829
83. Šimek Karel Slavoj Hluboká 14 27 788
84. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 14 111 347
85. Viščor Dan YC LS Brno 14 70 082
86. Beroun Daniel Jachtklub Brno 14 13 724
87. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 14 5 768
88. Beerová Anežka SK Štětí 14 13 824
89. Dvořáková Nela YC Neratovice 14 31 334
90. Regetskiy Artem VS Duchcov 14 16 000
91. Nápravník Jakub ČYK 14 113 812
92. Skořepová Anna JK Toušeň 14 8 834
93. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 72 986
94. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 48 102
95. Gebhart Zdeněk JK Cheb 14 75 324
96. Nováková Ludmila YC LS Brno 14 15 057
97. Vaszi Mikuláš SK Štětí 14 24 436
98. Kafková Petra YC Velké Dářko 14 46 341
99. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 14 35 731
100. Paigerová Vanda YC CERE 14 23 380
101. Staněk Jan YC Doksy 14 6 905
102. Justová Anna YC LS Brno 14 59 179
103. Kučera Matěj TJ Lanškroun 14 66 375
104. Kořan Petr YC Neratovice 14 78 017
105. Tupý Petr YC LS Brno 14 64 957
106. Viščorová Nela YC LS Brno 14 63 160
107. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 544
108. Drda David Delfín Jablonec 14 62 869
109. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 14 6 771
110. Rezek Richard JK Cheb 14 18 335
111. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 14 22 248
112. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 30 812
113. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 58 628
114. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 28 465
115. Rešl Pavel VS Duchcov 13 13 150
116. Bryx Petr YC Neratovice 13 41 249
117. Moucha Pavel YC Doksy 13 43 321
118. Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 405
119. Jedlička Jan YC Neratovice 13 43 032
120. Hála Jan AYCK 13 30 502
121. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 13 35 668
122. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 13 10 851
123. Beneš Jiří YC CERE 13 28 067
124. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 13 10 546
125. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 13 93 898
126. Paigerová Nina YC CERE 13 14 727
127. Kaiser Ondřej YC Příbram 13 14 616
128. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 13 11 779
129. Ronovský Jonáš ČYK 13 11 781
130. Knorr Petr VS Duchcov 13 11 242
131. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 13 34 600
132. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 115 089
133. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 36 382
134. Janderová Klára YC SaS 13 31 258
135. Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 26 875
136. Babický Josef JK Česká Lípa 13 31 691
137. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 13 30 509
138. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 28 267
139. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 107 328
140. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 13 28 788
141. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 13 27 563
142. Krsička Michal YC CERE 13 35 970
143. Cákoci Marek YC CERE 13 10 882
144. Košvica Jakub YC LS Brno 13 94 888
145. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 13 13 173
146. Borkovec Bořek ČYK 13 34 639
147. Hála Jakub AYCK 13 9 921
148. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 16 152
149. Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 13 6 024
150. Otevřel Pavel YC LS Brno 13 16 681
151. Vítovec Matěj YC CERE 13 51 800
152. Hýžová Helena Jachtklub Brno 13 17 201
153. Buchtová Agnes YC LS Brno 13 17 715
154. Beneš Filip T. J. Sokol Vrané II 13 7 045
155. Postránecký František YC Neratovice 13 17 787
156. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 13 22 991
157. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 171 835
158. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 13 50 470
159. Hálová Anna AYCK 13 22 128
160. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 79 239
161. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 19 470
162. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 13 19 645
163. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 13 6 331
164. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 77 335
165. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 20 520
166. Buchtová Sarah YC LS Brno 13 21 262
167. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 84 956
168. Parůžek Jiří JK Toušeň 13 92 738
169. Podrábská Adéla SK Štětí 13 16 656
170. Košatová Lucie ČYK 13 89 823
171. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 13 11 332
172. Karas Filip Jachtklub Brno 13 7 518
173. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 13 24 391
174. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 13 45 537
175. Mojdlová Kateřina YC Kladno 13 16 444
176. Halouzka Jakub MYK 13 87 128
177. Záruba Adam YC CERE 13 24 433
178. Pokoš Radim VS Duchcov 12 18 118
179. Valouch Libor JK Olomouc 12 12 793
180. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 12 61 027
181. Sadílek Adam Delfín Jablonec 12 29 202
182. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 12 18 852
183. Plodek Adam YC Pardubice 12 29 731
184. Valouch Vlastimil JK Olomouc 12 10 497
185. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 12 10 402
186. Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 3 242
187. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 162
188. Audy Dan Jachtklub Brno 12 45 845
189. Jindřichová Markéta JK Cheb 12 10 747
190. Krsička Martin YC CERE 12 77 738
191. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 21 518
192. Kaltounková Klára ČYK 12 25 019
193. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 12 31 421
194. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 12 6 311
195. Košťál Petr YC Pardubice 12 71 580
196. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 12 26 814
197. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 12 28 512
198. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 14 418
199. Brhelová Iva ČYK 12 14 531
200. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 37 812
201. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 26 423
202. Halouzka Jiří MYK 12 52 308
203. Klíma Jáchym ČYK 12 13 508
204. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 16 644
205. Krsička Lukáš YC CERE 12 26 906
206. Sadílková Nela Delfín Jablonec 12 36 696
207. Kramář Petr JK Česká Lípa 12 36 462
208. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 12 27 457
209. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 12 50 108
210. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 8 128
211. Páleníčková Aneta YC CERE 12 41 302
212. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 56 306
213. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 26 867
214. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 35 668
215. Richterová Eliška YC Pardubice 12 83 150
216. Špaček Matěj YC CERE 11 20 262
217. Peterka Tomáš ČYK 11 27 140
218. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 15 885
219. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 134 756
220. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 11 21 653
221. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 21 861
222. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 30 147
223. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 13 810
224. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 11 17 949
225. Bauerová Markéta YC CERE 11 16 990
226. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 11 17 026
227. Říčanová Nicol SK Štětí 11 29 109
228. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 16 195
229. Houdek Roman YC LS Brno 11 140 629
230. Bryxová Lucie YC Neratovice 11 23 042
231. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 23 549
232. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 74 798
233. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 31 028
234. Snopek Martin Slavoj Hluboká 11 8 502
235. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 11 36 754
236. Heneš David JK Olomouc 11 9 071
237. Ostrý Dominik YC LS Brno 11 37 700
238. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 11 38 266
239. Vinkl Petr YC Kladno 11 39 691
240. Soukup Aleš VS Duchcov 11 8 759
241. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 11 8 715
242. Blatecký Martin Jachtklub Brno 11 8 623
243. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 8 502
244. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 11 42 854
245. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 49 429
246. Prokýšek Petr Orthodocks YC 11 36 141
247. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 52 448
248. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 52 699
249. Halouzka Michal MYK 11 53 290
250. Vychová Eliška YC Neratovice 11 53 874
251. Karas Tomáš Jachtklub Brno 11 57 899
252. Boháček David Bohemia Poděbrady 11 6 836
253. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 62 203
254. Richter Jan YC Pardubice 11 64 140
255. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 78 557
256. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 66 583
257. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 11 6 593
258. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 11 9 513
259. Bauer František YC CERE 11 21 062
260. Roček Roman YC Neratovice 11 97 479
261. Havelka Jakub ČYK 11 99 321
262. Mojdl Ondřej YC Kladno 11 9 591
263. Medek Pavel VS Duchcov 11 9 877
264. Skalický Vladimír LK Štěchovice 11 74 203
265. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 11 10 020
266. Kilarová Marie Baník Ostrava 10 9 590
267. Mrzílková Lenka YC Neratovice 10 33 247
268. Štursová Jana JK Plzeň 10 23 691
269. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 10 7 210
270. Křížek David Lokomotiva Plzeň 10 82 569
271. Jakoubek Zdeněk ČYK 10 87 535
272. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 10 85 454
273. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 16 527
274. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 48 263
275. Haňkovský David YC CERE 10 7 582
276. Vlachová Veronika YC Neratovice 10 44 650
277. Lidařík Rudolf YC LS Brno 10 44 530
278. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 10 5 785
279. Sünderhauf Zdeněk ČYK 10 81 054
280. Kališová Markéta Jachtklub Brno 10 32 859
281. Pavlišová Michaela YC Kovářov 10 78 611
282. Dragoun Ivan JK Plzeň 10 6 076
283. Winkler Pavel JK Toušeň 10 76 675
284. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 10 69 281
285. Beretová Adéla ČYK 10 6 619
286. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 19 908
287. Cvikrová Michaela ČYK 10 31 693
288. Haubold Petr Delfín Jablonec 10 19 062
289. Mojdl Martin YC Kladno 10 8 448
290. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 10 6 622
291. Šabatová Barbora YC LS Brno 10 10 777
292. Košata Lukáš ČYK 10 59 164
293. Štursová Lucie YC Nelahozeves 10 18 132
294. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 79 532
295. Krasauskas Tadas ČYK 10 6 887
296. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 447
297. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 597
298. Vacula Karel YC Znojmo 10 24 996
299. Rašková Adéla ČWA 10 40 844
300. Holubová Tereza ČYK 10 35 461
301. Brabec Václav YC CERE 10 37 982
302. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 28 490
303. Jurečka Matěj Císařská louka 10 20 574
304. Šmídová Pavla YC Neratovice 10 9 029
305. Raška Marek ČWA 10 39 055
306. Dvořák Jan YC CERE 10 39 262
307. Rusňák Štěpán JK Plzeň 10 13 914
308. Vlach Martin YC Neratovice 10 39 371
309. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 10 8 875
310. Bříza Petr YC Pardubice 10 9 879
311. Tichánek Michal Sokol Palkovice 10 10 370
312. Křenková Monika YC LS Brno 10 8 800
313. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 10 25 237
314. Hrubý Jiří SK Štětí 10 134 475
315. Ott Adam Jachtklub Brno 10 26 125
316. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 10 25 735
317. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 15 075
318. Kovařík David ČYK 10 102 125
319. Sazama Michal ČYK 9 12 020
320. Ručka Tomáš YC Kladno 9 13 114
321. Rážová Lea VS Duchcov 9 1 977
322. Pešková Adéla YC LS Brno 9 19 886
323. Vacula Karel YC Znojmo 9 11 034
324. Kováč Richard JK Prostějov 9 15 096
325. Klusáčková Radka YC LS Brno 9 19 895
326. Holubová Kristýna ČYK 9 15 242
327. Benovičová Viktorie YC CERE 9 11 356
328. Škoda Jan ČYK 9 9 146
329. Kováč Vladimír JK Prostějov 9 9 493
330. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 15 864
331. Vorel Petr YC LS Brno 9 6 176
332. Samcová Klára TJ Rapid Brno 9 10 807
333. Vízner Karel YC Doksy 9 6 650
334. Hýža Vít Jachtklub Brno 9 4 227
335. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 9 6 971
336. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 9 11 885
337. Bína Rudolf YC LS Brno 9 12 537
338. Grabarczyk Darek YC LS Brno 9 14 397
339. Blažek Martin YC CERE 9 14 307
340. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 9 7 152
341. Nedvědický Alexandr ČYK 9 7 260
342. Blažek Marek YC CERE 9 14 307
343. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 18 674
344. Buchar Petr YC CERE 9 10 392
345. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 9 11 601
346. Hrubý Jan ALT RS 9 14 542
347. Grabarczyková Anna YC LS Brno 9 8 509
348. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 9 5 796
349. Dvořák Filip Jachtklub Brno 9 8 634
350. Smrčka Jiří ČYK 9 6 958
351. Quasniczka Josef JK Litoměřice 9 4 554
352. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 9 20 842
353. Drahorád Petr JK Cheb 9 33 999
354. Plecitý Martin JK Toušeň 9 56 704
355. Loužek Karel JK Plzeň 9 23 177
356. Švíková Kateřina YC CERE 9 37 205
357. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 24 241
358. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 35 954
359. Mika Radek YC SaS 9 24 433
360. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 9 60 320
361. Červenka Matouš JK Olomouc 9 24 633
362. Dadák Lukáš YC LS Brno 9 34 517
363. Synková Anna YC LS Brno 9 28 737
364. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 9 22 929
365. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 32 647
366. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 9 69 737
367. Bauerová Šárka YC CERE 9 32 074
368. Hrubý Pavel ČWA 9 26 127
369. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 31 025
370. Zíma Jakub ČWA 9 76 029
371. Plhoň Adam SK Tři sestry 9 94 509
372. Zima Tomáš YC Kladno 9 81 670
373. Kaláb Jindřich VS Duchcov 9 28 803
374. Kubový Martin JK Toušeň 9 95 915
375. Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 28 725
376. Vacula Jan YC Znojmo 9 22 158
377. Buřil Miloš ALT RS 9 22 535
378. Neumann Lukáš YC RODOP 9 41 558
379. Netík Pavel YC Velké Dářko 8 7 633
380. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 8 43 068
381. Havel Filip YC Neratovice 8 11 245
382. Šulc David YC Nechranice 8 26 895
383. Vlachová Eliška YCR Roudnice 8 5 603
384. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 8 10 916
385. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 26 668
386. Procházka Libor YC Neratovice 8 26 610
387. Směšný Marek JK Prostějov 8 49 297
388. Hasman Radim Delfín Jablonec 8 13 775
389. Novohradský Filip YC Pardubice 8 6 147
390. Solař Petr ČYK 8 94 908
391. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 8 20 178
392. Mareš Michael YC Pardubice 8 6 305
393. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 5 205
394. Kubeš Fedor YC LS Brno 8 32 475
395. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 41 656
396. Fialová Adéla YC CERE 8 2 150
397. Vlach Miroslav YCR Roudnice 8 5 555
398. Kašpar Antonín YC CERE 8 27 585
399. Valík Jiří YCR Roudnice 8 10 235
400. Kramplová Annamaria ČYK 8 13 300
401. Bláha Martin JK Plzeň 8 8 164
402. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 8 12 128
403. Richter Zdeněk YC Doksy 8 13 084
404. Pour Jan Orthodocks YC 8 11 943
405. Šiknerová Adriana YC CERE 8 11 876
406. Záhornacký Jan LS Kroměříž 8 11 004
407. Kolářová Terezie Orthodocks YC 8 29 720
408. Roček Matyáš YC Neratovice 8 29 921
409. Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 718
410. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 30 767
411. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 8 11 648
412. Friedl Jakub YC CERE 8 2 190
413. Reichert Richard ALT Vaurien 8 5 993
414. Staniek Štěpán Orthodocks YC 8 13 576
415. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 8 11 469
416. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 13 637
417. Veselý Štěpán YC Pardubice 8 13 648
418. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 8 11 375
419. Němec František ALT Tornado 8 32 765
420. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 8 32 330
421. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 9 436
422. Vít Ladislav JK Plzeň 8 9 728
423. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 22 082
424. Kováčová Tereza JK Prostějov 8 24 535
425. Štěpán David Jachtklub Brno 8 4 074
426. Košťálová Bára YC Pardubice 8 22 051
427. Palkovský Tomáš SK Štětí 8 57 247
428. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 8 4 842
429. Pavel Aleš YC CERE 8 4 112
430. Storch Petr Chemička Ústí 8 57 247
431. Lawson Andrew JK Staré Splavy 8 18 339
432. Jochovič Josef YC Neratovice 8 54 916
433. Slívová Jana YC Nechranice 8 52 584
434. Winklerová Anna JK Toušeň 8 34 790
435. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 6 602
436. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 37 487
437. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 8 728
438. Schwarzová Markéta YC CERE 8 38 937
439. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 8 15 469
440. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 8 9 511
441. Vlčková Světlana VS Duchcov 8 1 764
442. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 36 483
443. Bartoš Richard YC Lískovec 8 19 024
444. Maršálková Blanka YC LS Brno 7 40 426
445. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 11 546
446. Kubů Alvin YC Pardubice 7 10 153
447. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 9 342
448. Holý Ivo Baník Ostrava 7 7 865
449. David Robert YC CERE 7 3 774
450. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 9 342
451. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 39 836
452. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 7 39 494
453. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 7 9 215
454. Krejza Filip ALT FB 7 29 614
455. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 632
456. Fiala Petr YC Neratovice 7 51 317
457. Beringer Jan ČYK 7 7 637
458. Kolář Jan Orthodocks YC 7 3 065
459. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 7 9 574
460. Hošek Libor JK Česká Lípa 7 69 171
461. Huk Vítězslav YC LS Brno 7 33 301
462. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 480
463. Hanák Vít Sokol Tovačov 7 6 393
464. Jenšík David JK Česká Lípa 7 8 670
465. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 7 2 379
466. Štrunc Jan YC Neratovice 7 20 759
467. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 10 749
468. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 7 369
469. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 2 996
470. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 7 31 991
471. Vika Tomáš Orthodocks YC 7 41 734
472. Šára Marek Bohemia Poděbrady 7 3 430
473. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 7 2 965
474. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 2 959
475. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 7 6 622
476. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 10 974
476. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 10 974
478. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 938
479. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 7 31 263
480. Schwanzer Albert YC LS Brno 7 6 115
481. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 7 11 239
482. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 480
483. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 57 945
484. Jozíf Martin YC Pardubice 7 69 225
485. Veit Martin ALT FB 7 29 614
486. Čajčík Jan YC LS Brno 7 12 559
487. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 25 275
488. Marek Václav TJ Rapid Brno 7 5 697
488. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 7 5 697
490. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 666
491. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 555
492. Zima Daniel Delfín Jablonec 7 5 844
493. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 7 18 168
494. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 26 276
495. Kališová Lenka Jachtklub Brno 7 26 148
496. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 4 260
497. Muzikář David Jachtklub Brno 7 22 845
498. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 992
499. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 18 112
500. Šilhavý Jaromír YC Kladno 7 14 837
501. Pešek Lukáš Spartak Modřany 7 18 112
502. Machovský Jan ALT Vaurien 7 21 951
503. Dolejš Rudolf ČWA 7 15 078
504. Tkadlecová Sára JK Toušeň 7 23 140
505. Outratová Anna YC CERE 7 1 314
506. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 7 15 105
507. Valenta Jan YC CERE 7 15 171
508. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 23 639
509. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 7 23 887
510. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 7 5 088
511. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 1 542
512. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 7 24 979
513. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 094
514. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 15 750
515. Klímová Johana ČYK 7 4 873
516. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 7 3 884
517. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 555
518. Hrubý Jiří JK Plzeň 7 3 883
519. Šplíchal Filip JK Plzeň 7 21 807
520. Kristan Josef YC CERE 7 1 598
521. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 12 997
522. Vychová Zuzana YC Neratovice 7 28 272
523. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 28 248
524. Pavlíček Zdeněk YC Regent 7 27 705
525. Kučerová Lucie JK Prostějov 7 13 338
526. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 7 4 398
527. Toth Martin ČWA 7 15 931
528. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 21 951
529. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 7 27 580
530. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 7 13 680
531. Hájek Ladislav YCR Roudnice 6 1 999
532. Prax Jakub YC LS Brno 6 7 831
533. Berg Petr VS Duchcov 6 4 348
534. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 16 808
534. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 16 808
536. Sušil Jan YC CERE 6 8 282
536. Nahodil Alexander YC CERE 6 8 282
538. Blatecký David Jachtklub Brno 6 22 732
539. Šenkýř Ivan YC Neratovice 6 23 922
540. Busta Anna ČYK 6 2 535
541. Horáková Karolína T. J. Sokol Vrané II 6 1 473
542. Zemanová Nicole ČWA 6 8 049
543. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 8 105
544. Kala Roman YC Doksy 6 16 381
545. Janáček Vojtěch YC LS Brno 6 4 903
546. Kuklík Radek YC LS Brno 6 17 321
547. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 21 499
548. Motlík Ondřej JK Cheb 6 8 646
549. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 43 158
550. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 6 4 715
551. Kraus Jan JK Česká Lípa 6 9 086
552. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 8 910
553. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 494
554. Štantejský Jan ALT RS 6 20 186
555. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 477
556. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 44 104
557. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 6 2 081
558. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 357
559. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 6 4 453
560. Najvárek Ondřej ČYK 6 7 473
561. Valík David YCR Roudnice 6 9 301
562. Novák Jaroslav YC Doksy 6 7 495
563. Hanka Vilém ČYK 6 3 091
564. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 6 6 971
565. Musil Tomáš YC RODOP 6 24 604
566. König Václav YC DIM Bezdrev 6 9 845
567. Bobková Michaela JK Cheb 6 27 667
568. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 6 190
569. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 6 3 987
570. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 6 1 150
571. Sladký Martin ČWA 6 34 871
572. Žemlička Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 1 111
573. Popper Šimon YC Doksy 6 2 214
574. Hanka Vojtěch ČYK 6 5 618
575. Hálová Lucie JK Toušeň 6 27 273
576. Štursová Pavla YC Nelahozeves 6 13 600
577. Procházka Filip YC Neratovice 6 79 503
578. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 6 13 532
579. Čáp Milan YC Neratovice 6 79 503
580. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 14 567
581. Maruš Max YC Písek 6 13 396
582. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 820
583. Cvachová Adéla Spartak Modřany 6 11 662
584. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 6 5 966
585. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 8 105
586. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 6 11 964
587. Lejhanec David YC Pardubice 6 12 001
588. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 6 12 090
589. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 6 2 191
590. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 12 883
591. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 12 454
592. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 6 275
593. Sehnal Pavel ČWA 6 44 790
594. Mareček Josef JK Staré Splavy 6 32 698
595. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 24 869
596. Czinner Michal YC Kladno 6 2 667
597. Sedláček Petr JK Prostějov 6 6 477
598. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 10 517
599. Semler Jan TJ Lanškroun 6 3 026
600. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 533
601. Doležel Ondřej YC CERE 6 4 911
602. Hála Petr AYCK 6 4 008
603. Pačanda David Bohemia Poděbrady 6 3 995
604. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 6 3 638
605. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 6 5 506
606. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 3 691
607. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 7 816
608. Skála Kryštof VS Duchcov 5 1 015
609. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 3 830
610. Zidková Nadine ČWA 5 6 598
611. Klimeš Ondřej JK Plzeň 5 3 405
612. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 4 867
612. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 867
614. Král Karel JK Sokolov 5 6 827
615. Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 1 005
616. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 153
617. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 5 8 043
618. Filip Martin YC LS Brno 5 1 502
619. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 8 068
620. Novotný Václav JK Cheb 5 6 798
621. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 110
622. Všetečka Ladislav YC LS Brno 5 4 140
623. Olša Jiří YC LS Brno 5 6 904
624. Kuthan Jan YC Lískovec 5 4 677
625. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 5 3 371
626. Labuda Ondřej YC LS Brno 5 73 602
627. Křiváková Magdalena YC LS Brno 5 3 363
628. Behenský Jan YC CERE 5 4 821
629. Ďásek František JK Cheb 5 7 263
630. Pavlíková Barbora YC CERE 5 5 183
631. Krejčíková Klára YC CERE 5 1 572
632. Beneš Petr YK Jestřábí 5 7 365
633. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 3 708
634. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 5 7 621
635. Utíkal Petr JK Olomouc 5 6 099
636. Plesníková Barbora YC CERE 5 1 069
637. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 919
638. Kuthan Jiří YC Lískovec 5 5 160
639. Knorr Luděk VS Duchcov 5 7 556
640. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 3 421
641. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 393
642. Mareš Miloš YC Kladno 5 4 395
643. Novák Dušan ASK Lovosice 5 4 679
644. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
645. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 5 14 791
646. Klucká Lucie VS Duchcov 5 15 191
647. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 5 14 095
648. Hrdina Patrik YC RODOP 5 24 002
649. Fetterle David JK Česká Lípa 5 8 911
650. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
651. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 16 632
652. Grecmanová Denisa YC RODOP 5 24 243
653. Záruba Vladimír JK Cheb 5 13 372
654. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 9 009
655. Jirounek Kamil YC CERE 5 39 042
656. Hnitka Martin YC Nechranice 5 15 559
657. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 5 10 276
658. Čoupek Ondřej YC LS Brno 5 4 529
659. Kulík Martin YC RODOP 5 23 384
660. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 13 965
661. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 5 10 091
662. Bezušková Jana YC Neratovice 5 25 397
663. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 13 965
664. Doležalová Zuzana YC Neratovice 5 9 896
665. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 25 567
666. Tesař David ASK Lovosice 5 9 459
667. Košťálová Anna YC Pardubice 5 9 824
668. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 35 110
669. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 658
670. Wehrenberg Anna YC Kladno 5 9 699
671. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 286
672. Navrátil Václav Jachtklub Brno 5 2 876
673. Valík Martin YCR Roudnice 5 2 199
674. Lukačovič Samuel ALT RS 5 8 754
675. Svobodová Sára YC Lískovec 5 11 672
676. Hajn Ladislav SK Štětí 5 8 337
677. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 5 2 960
678. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 5 8 436
679. Kouřil Vít Jachtklub Brno 5 3 011
680. Guryča Nikola YC CERE 5 12 297
681. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 122
682. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 5 8 196
683. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 20 184
684. Doležal Tomáš YC Neratovice 5 10 732
685. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 5 31 223
686. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 5 8 685
687. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 3 102
687. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 3 102
689. Krč Lukáš JK Prostějov 5 3 126
690. Vaďurová Dominika JK Toušeň 5 23 003
691. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 5 21 360
692. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 4 13 990
693. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 5 686
694. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 4 11 344
695. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 4 29 982
696. Zgraja Martin Orthodocks YC 4 3 921
697. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 4 8 149
698. Himmel Jiří YC Nechranice 4 13 889
699. Jenček Petr ALT RS 4 5 956
700. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 13 693
701. Čermák Josef YC Neratovice 4 3 880
702. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 4 13 453
703. Mazgaj Robert ALT RS 4 5 956
704. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 634
705. Valdhansová Klára ČYK 4 11 804
706. Haramija Josef YC CERE 4 952
707. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 4 987
708. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 4 1 628
709. Kučera Tomáš Orthodocks YC 4 3 921
710. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 4 8 149
711. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 3 946
712. Chlebna Milan YC Kovářov 4 22 770
713. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 274
714. Rosík Alex YC CERE 4 4 570
715. Richtr Zdeněk YC Doksy 4 4 495
716. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 4 622
717. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 4 1 477
718. Masopust Jaroslav YC Doksy 4 4 495
719. Hájek Adam YC CERE 4 4 461
720. Mertlová Michaela YC Regent 4 20 196
721. Mertinová Nicole ČWA 4 19 708
722. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 4 2 342
723. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 4 303
724. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 4 732
725. Kölbl Josef ALT Tornado 4 4 752
726. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 4 813
727. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 4 4 216
728. Městka Josef Lokomotiva Cheb 4 2 739
729. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 5 205
730. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 5 533
731. Valenová Klára JK Olomouc 4 2 732
732. Trčka Martin Baník Most 4 25 944
733. Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 991
734. Topiarzová Magdicka YC CERE 4 5 350
735. Krása Štěpán YC CERE 4 3 705
736. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 4 25 044
737. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 603
738. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 4 024
739. Samec Marek Jachtklub Brno 4 1 245
740. Sieberová Monika Bohemia Poděbrady 4 2 272
741. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 4 25 044
742. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 16 124
743. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 4 1 290
744. Krejčiřík Jan YC LS Brno 4 11 008
745. Neužil Pavel SK Štětí 4 11 156
746. Balzer Robert JK Prostějov 4 2 509
747. Bína Daniel JK Staré Splavy 4 61 751
748. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 710
749. Hájek Libor JK Cheb 4 1 933
750. Vastl Ladislav ALT Tornado 4 6 535
751. Budín Aleš YC CERE 4 6 569
752. Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 1 798
753. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 2 474
754. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 2 036
755. Hartl Radim YC LS Brno 4 9 798
756. Bazler Petr ASK Lovosice 4 1 710
757. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 4 9 269
758. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 734
759. Benovič Vojtěch YC CERE 4 3 254
760. Perníčková Lucie Jachtklub Brno 4 9 731
761. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 269
762. Marek Filip TJ Rapid Brno 4 2 393
763. Turba Marek YC LS Brno 4 2 360
764. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 40 227
765. Fantová Kateřina YC LS Brno 4 9 275
766. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 151
767. Knetig Jindřich 4 10 103
768. Krob Michal YC Kladno 4 2 064
769. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 4 54 345
770. Verner Kamil JK Toušeň 4 10 440
771. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 4 3 123
772. Falta Miroslav ALT Tornado 4 6 162
773. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 908
774. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 4 907
775. Slíva Jakub YC Nechranice 4 31 715
776. Daněk Tomáš YC LS Brno 4 3 157
777. Verl Jan Delfín Jablonec 4 3 160
778. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 4 2 477
779. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 70 544
780. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 690
781. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 856
782. Škoda Michal YC Neratovice 4 7 651
783. Pavka Tomáš YC Znojmo 4 1 639
784. Neumann Vojtěch T. J. Sokol Vrané II 4 580
785. Brejšová Nevena JK Cheb 4 1 655
786. Hrabalová Veronika YC SaS 4 8 604
787. Iljuchin Ilja ALT RS 4 9 166
788. Miková Žaneta YC SaS 4 9 242
789. Šebková Kristýna YC LS Brno 3 2 606
790. Prokopová Michala Bohemia Poděbrady 3 1 863
791. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 098
792. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 3 2 534
793. Kuchař Jan ČWA 3 4 103
794. Sluka Zdeněk Orthodocks YC 3 2 536
795. Janovský Tomáš Orthodocks YC 3 1 872
796. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 3 2 359
797. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 908
798. Nalejvajko Radek YC CERE 3 4 119
799. Pavka Lukáš YC Znojmo 3 1 538
800. Lejhanec Pavel YC Pardubice 3 3 099
801. Vaculka Tomáš YC LS Brno 3 1 911
802. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 272
803. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 2 354
804. Petrák Jan ALT Tornado 3 4 324
805. Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 2 475
806. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 3 2 272
807. Hlaváč Jan Hugo Lokomotiva Plzeň 3 1 939
808. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 2 325
809. Novák Adam Sokol Dobřichovice 3 1 960
810. Mouchová Karolína YC Doksy 3 3 117
811. Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 3 3 145
812. Melika Jan YC CERE 3 4 281
813. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 3 2 726
814. Dvořák Tobiáš YC CERE 3 2 621
815. Beneš Marián Sokol Palkovice 3 1 662
816. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 3 1 587
817. Mravináč Petr YC Kladno 3 1 591
818. Knorr Jindřich VS Duchcov 3 3 037
819. Plachý Jonáš YC Pardubice 3 2 212
820. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 535
821. Brožová Monika ALT RS 3 3 550
822. Pitel Šimon JK Sokolov 3 2 865
823. Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 3 2 148
824. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 884
825. Hlavsa Vilém YC Krnov 3 2 878
826. Kuthan Martin YC Neratovice 3 2 520
827. Loužek Štěpán JK Plzeň 3 2 941
828. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 3 2 915
829. Šindelka Jakub MYK 3 3 770
830. Ročková Alena YC Neratovice 3 2 924
831. Skala Pavel JK Cheb 3 3 718
832. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 2 799
833. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 148
834. Krchňavý Vít YCR Roudnice 3 2 520
835. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 3 1 762
836. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 3 1 559
836. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 3 1 559
838. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 697
839. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 3 413
840. Michalčín Šimon YC CERE 3 2 533
841. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 3 416
842. Janáček Petr YC LS Brno 3 2 091
843. Löwit Harry Císařská louka 3 2 098
844. Teubnerová Anna Císařská louka 3 2 441
845. Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 098
846. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 3 2 121
847. Chodora Miroslav JK Plzeň 3 3 464
847. Pečková Markéta YC Nelahozeves 3 3 464
849. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 3 1 750
850. Plch Jan YC DIM Bezdrev 3 2 262
851. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 252
852. Hejna Jan Baník Ostrava 3 2 720
853. Adam Zdeněk VS Duchcov 3 27 724
854. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 4 605
855. Čermák Petr YC Kladno 3 1 416
856. Pourová Barbora Orthodocks YC 3 10 749
857. Liška Jakub 3 10 340
858. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 3 9 679
859. Výška Jan Prazdroj Plzeň 3 475
860. Hlaváček Matouš ČYK 3 8 882
861. Strejček Radim Sokol Palkovice 3 599
862. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 265
863. Uhlár Samuel Orthodocks YC 3 8 183
864. Záluský Kamil YC Nechranice 3 7 895
865. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 7 836
866. Dvořák Ota YC CERE 3 7 583
867. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 404
868. Brejšová Violeta JK Cheb 3 667
869. Hübnerová Tereza Jachtklub Brno 3 734
869. Štrait Martin YC CERE 3 734
871. Večeřová Simona Bohemia Poděbrady 3 749
872. Peterková Lucie Bohemia Poděbrady 3 7 123
873. Veselý Šimon Bohemia Poděbrady 3 782
874. Sovadina Petr LS Kroměříž 3 6 815
875. Podzimek Antonín ČYK 3 6 661
876. Štengl Michal YC Doksy 3 6 535
877. Vavrlová Kateřina Sokol Palkovice 3 808
877. Balada Michal FD Club UO 3 808
879. Taschner Karel ALT Melges 24 3 11 539
880. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 12 192
881. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 414
882. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 20 893
883. Tomek Milan NOT FOR SAIL 3 63 149
884. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 47 917
884. Pařízek Radim 3 47 917
884. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 47 917
887. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 3 202
888. Neuwirth Josef YC Markop FL 3 37 520
888. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 3 37 520
890. Bachtík Marek YC CERE 3 32 719
891. Kvašnovský Michael ČWA 3 23 733
892. Slíva Martin ČWA 3 22 280
893. Horáček Jiří YC CERE 3 21 778
894. Šamšulová Tereza YC CERE 3 19 493
895. Buřil Adam ALT RS 3 13 174
896. Piak Ivan Jachtklub Brno 3 303
896. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 303
896. Lédl Tomáš JK Plzeň 3 303
899. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 15 215
899. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 15 215
901. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 15 094
902. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 3 14 972
903. Krejza Tomáš YC Regent 3 14 350
904. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 3 370
905. Hendrych Václav YC Doksy 3 13 708
906. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 370
907. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 847
908. Sklenář Matěj YC LS Brno 3 2 430
909. Vašík Roman YC LS Brno 3 6 359
910. Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 336
911. Čermák Josef YC Neratovice 3 1 181
912. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 3 1 139
913. Audy Petr Jachtklub Brno 3 4 973
914. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 5 637
914. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 5 637
916. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 1 108
917. Mátl Albert Jachtklub Brno 3 1 082
918. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 4 926
919. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 3 1 252
920. Bělík Jan JK Sokolov 3 4 847
921. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 1 290
922. Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 310
923. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 3 1 335
924. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 336
925. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 157
926. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 1 362
927. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 1 414
928. Černý Matěj JK Cheb 3 5 986
929. Kir Milan IWS Club Nechra 3 5 950
930. Guryča Jan YC CERE 3 6 131
931. Žáková Věra YC LS Brno 3 1 363
932. Korba Martin JK Olomouc 2 396
933. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 2 2 362
934. Pinďák Josef SK Štětí 2 2 375
935. Červený Aleš ASK Lovosice 2 1 531
936. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 101
937. Pešta Roman YC CERE 2 1 243
938. Stibůrková Barbora 2 2 209
939. Babický Roman JK Česká Lípa 2 1 212
940. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 2 395
941. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 1 531
942. Brančík Adam YC Krnov 2 404
943. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 348
944. Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 1 200
945. Fiala Alexandr YC LS Brno 2 404
946. Stříž Tobiáš YC Krnov 2 2 160
947. Rott Petr JK Plzeň 2 1 199
948. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 2 2 415
949. Sivý Josef Slavoj Hluboká 2 404
949. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 404
949. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 404
952. Ott Stanislav YC Znojmo 2 406
953. Drahorádová Ema JK Cheb 2 432
954. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 2 1 553
955. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 2 2 362
956. Mašek Daniel Bohemia Poděbrady 2 327
957. Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 289
958. Bultasová Denisa YC CERE 2 248
959. Kotek Petr YC CERE 2 253
960. Nováková Dana YC Jezero Hlučín 2 278
961. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 281
962. Klasová Johana ProYachting Team 2 299
963. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 348
964. Kuřáková Marie Delfín Jablonec 2 303
965. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 2 344
966. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 339
967. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 298
968. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 247
969. Kuncová Marie JK Sokolov 2 316
970. Munclinger Daniel YC LS Brno 2 1 538
971. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 2 180
972. Jakubec David ASK Lovosice 2 303
973. Lubasová Tereza Delfín Jablonec 2 1 291
974. Veselá Elena Bohemia Poděbrady 2 1 176
975. Žehrová Petra Lokomotiva Cheb 2 1 391
976. Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 281
977. Cintlová Zuzana JK Cheb 2 1 278
978. Najvárek Vít YC Lískovec 2 2 267
979. Gvenetadze Nina JK Černá v Pošumaví 2 1 348
980. Vyšín Miroslav ČYK 2 303
981. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 2 137
982. Fialkin Viktor YC CERE 2 436
983. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 786
984. Žák Michal YC LS Brno 2 1 905
985. Holečková Yveta ALT Melges 24 2 707
985. Taschnerová Jana ALT Melges 24 2 707
987. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 708
988. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 1 767
989. Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 019
990. Pfeifer Tomáš YC CERE 2 1 006
991. Polášková Tereza TJ Lanškroun 2 737
992. Pop Tomáš YC Pardubice 2 1 608
993. Huss Tomáš YC Znojmo 2 753
994. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 1 003
995. Doležal Tomáš JK Sokolov 2 772
996. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 2 984
997. Běhal Miroslav Baník Ostrava 2 792
998. Kozelská Markéta YC CERE 2 707
999. Sekera Petr VS Duchcov 2 797
1000. David František YC Znojmo 2 929
1001. Cotte Pamela YC CERE 2 804
1002. Doležal Jan JK Sokolov 2 1 737
1003. Kučerová Jana JK Prostějov 2 804
1004. Hlavsová Sofie YC Krnov 2 1 732
1005. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 2 929
1005. Durec Petr YC Znojmo 2 929
1007. Čepová Klára YC Krnov 2 819
1008. Pitel David JK Sokolov 2 922
1009. Wolk Roland YC LS Brno 2 1 647
1010. Korbová Helena JK Olomouc 2 1 644
1011. Beerová Eliška SK Štětí 2 848
1012. Plhoň Eduard SK Tři sestry 2 707
1012. Svanovská Helena YC LS Brno 2 707
1014. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 456
1015. Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 580
1016. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 2 456
1017. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 457
1018. Nosek Michal YC Znojmo 2 862
1019. Červená Monika YC LS Brno 2 1 156
1020. Binko Jan JK Plzeň 2 461
1021. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 580
1022. Bátěk Šimon JK Olomouc 2 479
1023. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 2 503
1023. Splítek Roman JK Plzeň 2 503
1025. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 528
1026. Tomola Štěpán ČYK 2 543
1027. Lachout Jiří YC CERE 2 554
1028. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 564
1029. Balák Martin Jachtklub Brno 2 2 054
1030. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 678
1031. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 2 038
1032. Stefanidis Aristidos YC Krnov 2 580
1033. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 2 587
1034. Kroupa Vladislav Sokol Palkovice 2 606
1034. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
1034. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 606
1034. Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 606
1038. Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 984
1039. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 1 072
1040. Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 2 1 058
1041. Neumayer Matyáš 2 1 581
1042. Ira David Jachtklub Brno 2 640
1043. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 1 027
1044. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 678
1045. Teplý Tomáš YC CERE 2 612
1046. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 508
1047. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 2 415
1048. Jirsa Petr 2 8 704
1049. Kubeš Jaromír 2 4 464
1049. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 4 464
1051. Sehnal René YC SaS 2 8 837
1052. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 3 302
1052. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 3 302
1054. Lorenz Alan JK Česká Lípa 2 3 285
1054. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 3 285
1056. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 12 609
1057. Kuthan Karel ČYK 2 25 082
1058. Stoklásek Petr YC CERE 2 46 725
1059. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 8 704
1060. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 894
1061. Matějka Jan 2 8 704
1062. Altman Jiří Císařská louka 2 6 127
1063. Šindelář Vojtěch YC CERE 2 6 129
1064. Matoušová Štěpánka ČWA 2 3 654
1065. Matouš Martin ČWA 2 6 163
1066. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 8 350
1067. Pšeidl Pavel YC SaS 2 8 300
1068. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 415
1069. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 4 131
1070. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 6 392
1071. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 9 936
1072. Bělehrad Pavel YC LS Brno 2 10 544
1073. Moudrý David JK Staré Splavy 2 3 837
1074. Kellner Martin YC CERE 2 42 853
1075. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 5 525
1076. Borčická Lucie YC LS Brno 2 5 774
1077. Koblasa David Lokomotiva Cheb 2 5 362
1078. Marek František ALT Tornado 2 3 524
1079. Burska Zosia YC CERE 2 10 520
1080. Kučera Jan Jachtklub Brno 2 5 279
1081. Žlabová Markéta ČWA 2 5 255
1082. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 371
1083. Mrzílek Antonín YC Neratovice 2 3 978
1084. Dudák Marek YC CERE 2 4 001
1085. Sláma Ivo Jachtklub Brno 2 9 443
1086. Kovář Martin ČYK 2 5 842
1086. Veselý Vladislav ČYK 2 5 842
1088. Vejrosta Marek ČWA 2 4 021
1089. Matoušová Alexandra ČWA 2 5 161
1090. Cibulková Veronika JK Plzeň 2 31 598
1091. Jírovec Jakub YC CERE 2 25 082
1092. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 6 365
1093. Slavík Michal 2 3 636
1094. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
1095. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 2 2 756
1096. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 6 822
1097. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 6 842
1098. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 2 790
1099. Rod Jiří ALT Tornado 2 2 777
1100. Graf Miroslav 2 4 828
1101. Svobodová Lucie YC Lískovec 2 6 931
1102. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 4 864
1103. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 2 734
1104. Havel Jan YC Vysoké Mýto 2 4 891
1105. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 2 2 672
1106. Háma Martin YC Doksy 2 6 937
1107. Skořepová Eva JK Toušeň 2 15 575
1108. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 2 450
1109. Sünderhauf Jan ČYK 2 7 217
1109. Komárek Vojtěch ČYK 2 7 217
1111. Majchrák Kristian Orthodocks YC 2 4 677
1112. Záhora Tomáš ČYK 2 7 217
1113. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 2 856
1114. Kupská Martina YC LS Brno 2 6 775
1115. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 2 538
1116. Rada Filip SK Štětí 2 2 856
1117. Vašek Robin ČYK 2 7 975
1118. Hýža Petr Jachtklub Brno 2 6 441
1119. Kupka Petr ČYK 2 7 975
1120. Myška Filip IWS Club Nechra 2 14 332
1121. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 22 627
1122. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
1123. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 3 064
1123. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 3 064
1125. Rott Jan JK Plzeň 2 6 676
1126. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 014
1127. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 2 2 905
1127. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 2 905
1129. Zeman Jan ALT Melges 24 1 10 832
1130. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 1 416
1131. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
1132. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 1 415
1133. Novák Václav YC LS Brno 1 323
1134. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 14 162
1135. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 1 323
1135. De Roeck Joffrey YC LS Brno 1 323
1137. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 10 832
1138. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 1 326
1139. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
1140. Zajíček Kryštof TJ Lanškroun 1 356
1141. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1142. Hakl David YC LS Brno 1 365
1143. Procházková Petra ASK Lovosice 1 374
1144. Šturc Petr 1 12 945
1144. Šturc Jan 1 12 945
1146. Zankerová Aneta SK Štětí 1 396
1147. Vaněk Václav YC Regent 1 402
1147. Gvenetadze Tim JK Černá v Pošumaví 1 402
1149. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 360
1150. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 404
1151. Žižka Zdeněk ČYK 1 11 620
1151. Ondráček Petr ČANY 1 11 620
1153. Špidlen Jan YC CERE 1 13 440
1154. Šikner Jiří 1 10 832
1154. Krajčovič Milan 1 10 832
1156. Cejnar Aleš Císařská louka 1 364
1157. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 374
1158. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 527
1159. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 10 792
1160. Janatka Jan Císařská louka 1 665
1161. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 578
1161. Klimeš Jan JK Černá v Pošumaví 1 578
1163. Doležalová Eva SK Tři sestry 1 8 442
1164. Výšek David LS Kroměříž 1 587
1165. Malec Martin YC LS Brno 1 8 169
1166. Dlakovová Eva 1 7 997
1167. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 610
1168. Janáček Martin YC LS Brno 1 7 590
1169. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 630
1170. Kretěk Tomáš Slavoj Litoměřice 1 636
1171. Kašpar Antonín YC CERE 1 7 566
1172. Szabo Vladimír YC CERE 1 7 487
1173. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 578
1174. Gvenetadze Timur YC SaS 1 675
1175. Trubačíková Hana YC LS Brno 1 678
1176. Cicvárek Martin YC CERE 1 7 487
1176. Mareš Jan YC CERE 1 7 487
1178. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 703
1178. Holub Miloslav YC Znojmo 1 703
1178. Procházka Jan YC Znojmo 1 703
1178. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1182. Princová Lea YC LS Brno 1 707
1183. Bartoš Petr JK Královská 1 7 487
1183. Bašk Milan 1 7 487
1185. Ivanová Radka YC LS Brno 1 707
1186. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1186. Jelínek Václav JK Olomouc 1 578
1188. Ježková Jana YC CERE 1 443
1189. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 1 9 357
1190. Chmelová Anna Císařská louka 1 443
1191. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 449
1192. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 452
1192. Lederová Štěpánka YC CERE 1 452
1192. Krč Martin JK Prostějov 1 452
1192. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 452
1196. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 104
1197. Pinďáková Monika SK Štětí 1 9 600
1198. Vitouch Jan YC LS Brno 1 469
1199. Bezděk David Jachtsport Brno 1 9 483
1200. Hykrdová Markéta TJ Rapid Brno 1 499
1201. Miler Martin YC RODOP 1 9 332
1202. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 565
1203. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 504
1204. Povolný Jakub JK Staré Splavy 1 517
1205. Postránecký Jan 1 318
1206. Buček Martin YC RODOP 1 9 332
1207. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 1 540
1207. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 540
1209. Mašek Tomáš Baník Ostrava 1 541
1210. Švihlík Martin YC RODOP 1 9 332
1211. Kříž Pavel SK Štětí 1 554
1211. Snížek Jan VS Duchcov 1 554
1211. Formánková Kateřina ALT Vaurien 1 554
1214. Šup Robert YC Regent 1 564
1215. Klímová Zuzana YC CERE 1 323
1216. Půhonný Štěpán 1 24 098
1217. Binko Šimon JK Plzeň 1 318
1218. Hrubá Sára 1 101
1218. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1218. Štursa Pavel ČYK 1 101
1218. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1218. Spurný Vojtěch JK Olomouc 1 101
1218. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 101
1218. Pinc Tomáš Baník Most 1 101
1218. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 101
1218. Beňová Kateřina YC CERE 1 101
1218. Pospíšil Petr YCR Roudnice 1 101
1218. Chládek David TJ Lanškroun 1 101
1218. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 1 101
1218. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 101
1218. Vaněk Libor Orthodocks YC 1 101
1218. Němeček Milan YC LS Brno 1 101
1218. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 101
1218. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1218. Meškán Jan ALT Tornado 1 101
1218. Zavázal Jaroslav YCR Roudnice 1 101
1237. Roubal Pavel YC LS Brno 1 55 932
1238. Křupka Vojmír TJ Prostějov 1 101
1238. Žitník Zdeněk YC Krnov 1 101
1240. Kolonějová Sabina Císařská louka 1 142
1241. Kotek Michal YC CERE 1 147
1242. Popper Jakub YC Doksy 1 149
1243. Kollert Krištof TJ Lanškroun 1 152
1244. Payer Miky YC CERE 1 159
1244. Drozda Jan ČYK 1 159
1246. Maršík Karel Chemička Ústí 1 163
1247. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 101
1247. Diviš Karel YC Doksy 1 101
1249. Doležal František YC Krnov 1 180
1250. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 0
1250. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 0
1250. Hála Martin AYCK 1 0
1250. Richter Jan YC Pardubice 1 0
1250. Bartošová Diana YC Lískovec 1 0
1250. Sládková Veronika Slavoj Hluboká 1 0
1250. Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1250. Lupi Nella Slavoj Hluboká 1 0
1250. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 0
1250. Lončáková Jana JK Staré Splavy 1 0
1250. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 0
1250. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1250. Kliková Vanda Slavoj Hluboká 1 0
1250. Kliková Linda Slavoj Hluboká 1 0
1250. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 0
1265. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 101
1266. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1266. Mareček Šimon Jachtklub Brno 1 0
1266. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1266. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 0
1266. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 1 0
1266. Dlabač Libor JK Klatovy 1 0
1266. Spurný Slávek JK Olomouc 1 0
1266. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 1 0
1266. Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
1266. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 0
1276. Podlenová Šárka ČYK 1 101
1276. Valenová Adéla JK Olomouc 1 101
1276. Herold Čeněk YC Znojmo 1 101
1279. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 1 168
1280. Beneš Jan YC CERE 1 188
1281. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 318
1282. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 297
1283. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 272
1284. Bielik Ivan YC LS Brno 1 277
1284. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 277
1284. Ulmaier Aleš YC CERE 1 277
1284. Stříž Matyáš YC Krnov 1 277
1284. Zajíček Matyáš TJ Lanškroun 1 277
1289. Koupil Martin Chemička Ústí 1 278
1289. Skala Filip JK Cheb 1 278
1291. Voldán Franrišek ČYK 1 24 373
1292. Pitelová Ema JK Sokolov 1 290
1293. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 293
1294. Pezl Aleš Císařská louka 1 297
1294. Fryč Vojtěch Císařská louka 1 297
1296. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 299
1297. Bílek Stanislav ČYK 1 40 692
1298. Haltmarová Dominika YC SaS 1 7 355
1299. Kozelská Fenclová Veronika YC Markop FL 1 17 321
1300. Fiala Šimon 1 303
1301. Sokol Petr ALT Vaurien 1 16 557
1302. Elstner Pavel ČYK 1 16 010
1303. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 1 303
1303. Líbl Lubomír JK Plzeň 1 303
1303. Fiala Eduard 1 303
1303. Tkadlec Viktor JK Toušeň 1 303
1303. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 1 303
1308. Selucký Martin Císařská louka 1 305
1308. Ottová Daniela YC Znojmo 1 305
1308. Selucká Veronika Císařská louka 1 305
1311. Marek Michal TJ Rapid Brno 1 262
1312. Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 1 240
1313. Stojanov Štěpán YC CERE 1 188
1314. Verl Jan Delfín Jablonec 1 202
1315. Klabík Josef Císařská louka 1 188
1316. Hrňa Jan YC Kovářov 1 189
1317. Krupica Miloš YC LS Brno 1 198
1317. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 198
1317. Klas Šimon YC CERE 1 198
1320. Škaroupková Tereza SK Štětí 1 202
1320. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1320. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 202
1320. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 202
1320. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1320. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 202
1320. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1320. Zapadlo Petr JK Olomouc 1 202
1320. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1329. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 240
1330. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 202
1330. Munzar Jakub YC Pardubice 1 202
1330. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 202
1330. Kusá Nela TJ Lanškroun 1 202
1330. Munzarová Monika YC Pardubice 1 202
1330. Šikner Jakub YC CERE 1 202
1330. Binko Štěpán JK Plzeň 1 202
1330. Vrátník Tomáš 1 202
1338. Hubená Magdalena TJ Lanškroun 1 210
1339. Červený Martin JK Plzeň 1 226
1339. Hanton Karel YC Příbram 1 226
1339. Novotný Alexandr YC Krnov 1 226
1342. Nový Radek Císařská louka 1 239
1342. Černý Mikoláš Císařská louka 1 239
1344. Mihóková Vanda YC LS Brno 1 707
1345. Setvak Pavel 1 808
1346. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 1 707
1347. Písařová Pavla JK Černá v Pošumaví 1 3 493
1348. Vízner Tomáš ALT Laser 1 3 607
1349. Sitař Robin ALT RS 1 1 675
1349. Minář Martin 1 1 675
1349. Jalový Martin 1 1 675
1349. Tomášek Radim 1 1 675
1349. Řihošek Aleš YC CERE 1 1 675
1354. Buráň Marek 1 1 696
1355. Kubaczka Robert 1 3 493
1356. Jiráková Anna Anděla ČYK 1 1 730
1357. Berný Jan 1 3 493
1357. Fajtl Jan 1 3 493
1357. Bém Jiří 1 3 493
1360. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 753
1361. Motejl Jiří 1 3 607
1362. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 1 1 758
1362. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 758
1364. Doubek Vojtěch 1 1 761
1364. Wolf Martin 1 1 761
1364. Doubková Ivana 1 1 761
1364. Doubek Jiří 1 1 761
1364. Klát Roman ALT Vaurien 1 1 761
1364. Jakubec Pavel YC SaS 1 1 761
1370. Kocman Zdeněk ČWA 1 3 424
1371. Winkler Adam JK Toušeň 1 3 325
1372. Krystek Marek 1 1 792
1372. Šejba Filip 1 1 792
1374. Chlup Jan YC Dyje 1 3 607
1375. Horálek Pavel 1 3 782
1376. Běhunčík Ivan 1 1 792
1377. Gončár Jan 1 1 505
1378. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 4 657
1378. Hurych Zdeněk 1 4 657
1378. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 657
1381. Koubovský David 1 1 494
1381. Vágner Ladislav 1 1 494
1381. Hikl Milan 1 1 494
1381. Bartoš Petr 1 1 494
1381. Rašovský Adam 1 1 494
1381. Mach Jiří 1 1 494
1381. Urbanová Miluše 1 1 494
1388. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 4 557
1389. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 1 505
1390. Ersternberger Petr ČYK 1 1 509
1391. Bakrlíková Ivona 1 3 874
1392. Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 1 542
1393. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 4 060
1394. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 545
1395. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 4 060
1396. Myška Daniel Bohemia Poděbrady 1 4 047
1397. Horký Michal 1 3 874
1397. Šlemr Jiří 1 3 874
1397. Kovařík Zdeněk 1 3 874
1397. Kolomazníková Klára 1 3 874
1401. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 608
1402. Hodík Daniel 1 3 874
1403. Kudláčková Zuzana Saxana 1 1 611
1404. Ryšavý Boris 1 1 792
1404. Buchta Václav 1 1 792
1406. Valeš Jáchym YC CERE 1 1 406
1407. Vejrosta Vítězslav 1 2 550
1408. Ketner Václav ČYK 1 2 133
1409. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 3 027
1410. Hraník Ivo 1 2 192
1411. Záchvěj Martin Baník Most 1 2 814
1411. Kudláček Pavel ČWA 1 2 814
1413. Cvach Matěj Spartak Modřany 1 2 258
1414. Kolář František SK Štětí 1 2 260
1415. Fikáček Albert 1 2 550
1415. Hvězda Martin 1 2 550
1415. Strachota Svatopluk 1 2 550
1415. Laichman Libor 1 2 550
1415. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 2 550
1415. Balažič Tomáš 1 2 550
1421. Minář Jaromír 1 2 108
1422. Ostrý Tomáš 1 2 550
1423. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 522
1424. Kudláčková Zuzana 1 2 504
1425. Koláčný Rudolf YC CERE 1 2 444
1425. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 2 444
1427. Korčák Petr YC Příbram 1 2 375
1427. Muzikář Martin 1 2 375
1427. Vlasáková Věra 1 2 375
1427. Windisch Martin 1 2 375
1427. Blahna Michal 1 2 375
1427. Beneš Petr 1 2 375
1433. Vokoun Jan YC CERE 1 2 444
1434. Pavlíčková Anežka 1 3 071
1435. Dvořák Vojtěch 1 2 108
1436. Žáková Alžběta YC CERE 1 3 325
1437. Noščák Petr 1 3 190
1438. Fiala Michal 1 1 844
1439. Homolková Barbora YC CERE 1 3 325
1440. Holý Jan 1 3 190
1440. Nováček Miloš 1 3 190
1442. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 1 935
1443. Porkert Jan 1 3 190
1444. Jamná Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 940
1444. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 1 1 940
1444. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 940
1444. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 940
1448. Holý Petr 1 3 190
1449. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 1 976
1450. Schulz Petr 1 3 190
1451. Svák Michal 1 2 108
1452. Balínek Petr ALT Melges 24 1 3 104
1452. Vrňák Pavel 1 3 104
1452. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 3 104
1452. Homolka Miloš ALT Tornado 1 3 104
1456. Holý Rudolf ČYK 1 3 096
1457. Švec Jiří 1 2 081
1457. Kopecký Martin 1 2 081
1459. Pavlíček Martin 1 3 071
1459. Holečková Michaela 1 3 071
1459. Doležal Jindřich 1 3 071
1459. Černý Jakub 1 3 071
1463. Horák Michal 1 2 108
1464. Loja Peter 1 4 657
1465. Páleníček Milan YC Kladno 1 1 406
1466. Hulínský Martin ČWA 1 7 244
1467. Novák Matěj 1 997
1468. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 950
1469. Salomon Igor YC SaS 1 5 890
1470. Žák Marek YC LS Brno 1 960
1471. Švejdová Michala YC CERE 1 978
1472. Marek Vladan YC SaS 1 5 890
1472. Oliva Ivan 1 5 890
1474. Jeřábek Stanislav 1 997
1474. Šmídl Marek 1 997
1474. Olmr Matyáš 1 997
1474. Froňek David 1 997
1474. Feist Patrik 1 997
1474. Vorel Marek 1 997
1480. Kučera Tomáš 1 5 890
1481. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 938
1482. Cihelka Petr JK ČZU 1 1 004
1482. Nuc Mario JK Plzeň 1 1 004
1482. Fialová Martina 1 1 004
1482. Fiala Martin YC Znojmo 1 1 004
1482. Fialová Hana 1 1 004
1482. Zezula Vojtěch 1 1 004
1482. Vitoň Roman YC Znojmo 1 1 004
1489. Vobořilová Marcela 1 5 890
1490. Hájek Daniel Orthodocks YC 1 5 775
1490. Seidl Šimon YC LS Brno 1 5 775
1492. Dvořák Radim YC Kladno 1 1 027
1493. Janáček Jaroslav 1 1 046
1494. Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 938
1495. Křížek Pavel YC LS Brno 1 5 987
1496. Horák Pavel ČYK 1 1 046
1497. Masarik Jozef 1 7 219
1497. Vurm Miroslav 1 7 219
1499. Drnková Anna YC Vysoké Mýto 1 707
1499. Peroutková Kateřina 1 707
1499. Králíková Alena 1 707
1499. Janečková Ester 1 707
1499. Stibůrek Jan 1 707
1499. Horánska Magdalena YC CERE 1 707
1499. Kotrč Jan Orthodocks YC 1 707
1499. Zoubková Lucie YC LS Brno 1 707
1499. Sieberová Zuzana Bohemia Poděbrady 1 707
1508. Vácha Radek 1 7 219
1508. Musil Pavel 1 7 219
1510. Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 740
1511. Březina Jan 1 915
1512. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 1 765
1513. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 6 931
1514. Kovařík Jan ČYK 1 6 466
1515. Kšír Vladislav YC CERE 1 808
1516. Vohryzka Tomáš 1 2 444
1517. Ernstberger Petr YC SaS 1 6 466
1518. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 6 416
1519. Hendrychová Jana ČWA 1 848
1520. Daněk Michal LS Kroměříž 1 6 416
1521. Lehman René YCR Roudnice 1 879
1522. Lenz David ČWA 1 881
1523. Keblová Lucie ČYK 1 6 168
1524. Motyčka Přemysl 1 1 046
1524. Čáp Jiří ČYK 1 1 046
1526. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 1 1 406
1527. Procházka Viktor 1 1 317
1528. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 106
1529. Peterková Nikol Bohemia Poděbrady 1 1 261
1530. Procházka Oliver YC CERE 1 1 290
1531. Vistr Tomáš 1 4 824
1531. Beránek Václav 1 4 824
1531. Novák Pavel 1 4 824
1534. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 1 305
1534. Vítovec Dan YC CERE 1 1 305
1536. Řeháček Jan 1 4 824
1536. Řeháček Karel 1 4 824
1538. Svanovský Evžen 1 1 317
1538. Hlavatý Vít 1 1 317
1538. Mahler Dominik 1 1 317
1541. Štolbová Jana ČYK 1 1 242
1542. Najvárek Matěj YC Lískovec 1 1 317
1542. Kizeková Patricie 1 1 317
1542. Kokeš Petr YC CERE 1 1 317
1545. Procházka Miroslav 1 4 824
1545. Harvlik Patrik 1 4 824
1545. Voříšek Jan 1 4 824
1548. Chmelíček Petr ČYK 1 4 727
1549. Scháněl Jan 1 4 657
1549. Král Ludvík 1 4 657
1549. Šírek Josef 1 4 657
1552. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 1 385
1553. Tošovský Moroslav 1 4 657
1554. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 106
1555. Hájek Tomáš Orthodocks YC 1 1 217
1556. Opěla Richard ČANY 1 1 046
1557. Spousta Petr YC LS Brno 1 5 106
1558. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 5 775
1559. Švecová Markéta ČYK 1 5 727
1560. Hraníková Andrea 1 1 076
1561. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 5 720
1561. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 5 720
1563. Krátký Martin YC SaS 1 5 600
1564. Brož Vojtěch ALT RS 1 1 113
1565. Česal Danilo SK Nový Knín 1 5 600
1566. Culek Jindřich YC Kotva Pha 1 1 142
1567. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 5 600
1568. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 156
1569. Teissing René ALT RS 1 1 174
1570. Křupala Jan YC LS Brno 1 1 206
1571. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 1 215
1572. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 106
1573. Effenberger Aleš YC CERE 1 1 212
1573. Chudoba Stanislav YC CERE 1 1 212
1573. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 1 212
1573. Hajn Petr YC CERE 1 1 212
1573. Effenberger Hynek ALT Vaurien 1 1 212
1573. Ferwerda Jacob YC Pardubice 1 1 212
1573. Kromus David 1 1 212
1573. Novák Richard 1 1 212
1573. Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 1 212
1573. Kubáň Vít YC SaS 1 1 212
1573. Mahor Martin YK Jestřábí 1 1 212
1584. Dohnal David 1 1 215
1585. Kazey Konstantin ALT RS 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ