POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2018




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1585 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Teplý Viktor Jachtklub Brno 15 215 640
2. Maier Michael JK Staré Splavy 16 194 582
3. Nevelöš Adam SK Štětí 22 184 916
4. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 171 835
5. Nevelöš Tibor SK Štětí 22 145 937
6. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 34 141 818
7. Houdek Roman YC LS Brno 11 140 629
8. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 134 756
9. Hrubý Jiří SK Štětí 10 134 475
10. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 19 115 142
11. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 115 089
12. Nápravník Jakub ČYK 14 113 812
13. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 14 111 347
14. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 107 328
15. Jaroš Adam MYK 19 106 283
16. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 105 701
17. Novotný Štěpán JK Cheb 17 103 710
18. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 19 102 778
19. Kovařík David ČYK 10 102 125
20. Tlapák Vojtěch SK Štětí 23 100 187
21. Šindelka Ondřej MYK 15 100 048
22. Havelka Jakub ČYK 11 99 321
23. Roček Roman YC Neratovice 11 97 479
24. Kubový Martin JK Toušeň 9 95 915
25. Solař Petr ČYK 8 94 908
26. Košvica Jakub YC LS Brno 13 94 888
27. Plhoň Adam SK Tři sestry 9 94 509
28. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 13 93 898
29. Parůžek Jiří JK Toušeň 13 92 738
30. Košatová Lucie ČYK 13 89 823
31. Jakoubek Zdeněk ČYK 10 87 535
32. Halouzka Jakub MYK 13 87 128
33. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 10 85 454
34. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 84 956
35. Verner Jaroslav JK Toušeň 15 83 231
36. Richterová Eliška YC Pardubice 12 83 150
37. Křížek David Lokomotiva Plzeň 10 82 569
38. Zima Tomáš YC Kladno 9 81 670
39. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 81 194
39. Sivý Josef Slavoj Hluboká 15 81 194
41. Sünderhauf Zdeněk ČYK 10 81 054
42. Viták František JK Plzeň 16 79 984
43. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 79 532
44. Čáp Milan YC Neratovice 6 79 503
44. Procházka Filip YC Neratovice 6 79 503
46. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 79 239
47. Pavlišová Michaela YC Kovářov 10 78 611
48. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 78 557
49. Kořan Petr YC Neratovice 14 78 017
50. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 77 846
51. Krsička Martin YC CERE 12 77 738
52. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 77 335
53. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 20 76 875
54. Winkler Pavel JK Toušeň 10 76 675
55. Zíma Jakub ČWA 9 76 029
56. Gebhart Zdeněk JK Cheb 14 75 324
57. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 74 798
58. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 20 74 703
59. Skalický Vladimír LK Štěchovice 11 74 203
60. Labuda Ondřej YC LS Brno 5 73 602
61. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 18 73 532
62. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 72 986
63. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 72 381
64. Košťál Petr YC Pardubice 12 71 580
65. Soukal Miloslav YC Neratovice 20 71 123
66. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 70 544
67. Fanta Miroslav YC LS Brno 26 70 180
68. Viščor Dan YC LS Brno 14 70 082
69. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 9 69 737
70. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 10 69 281
71. Jozíf Martin YC Pardubice 7 69 225
72. Tlapáková Zuzana SK Štětí 22 69 214
73. Hošek Libor JK Česká Lípa 7 69 171
74. Himmelová Klára YC Nechranice 16 68 408
75. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 68 101
76. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 66 829
77. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 66 583
78. Kučera Matěj TJ Lanškroun 14 66 375
79. Müller Ondřej SK Štětí 18 66 267
80. Lokajíčková Lucie ČYK 17 65 094
81. Tupý Petr YC LS Brno 14 64 957
82. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 64 399
83. Outrata Jiří JK Toušeň 16 64 225
84. Richter Jan YC Pardubice 11 64 140
85. Viščorová Nela YC LS Brno 14 63 160
86. Tomek Milan NOT FOR SAIL 3 63 149
87. Drda David Delfín Jablonec 14 62 869
88. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 62 203
89. Bína Daniel JK Staré Splavy 4 61 751
90. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 12 61 027
91. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 9 60 320
92. Ráža Matyáš VS Duchcov 17 59 797
93. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 59 600
94. Justová Anna YC LS Brno 14 59 179
95. Košata Lukáš ČYK 10 59 164
96. Rais Michal SK Štětí 24 59 067
97. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 58 628
98. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 57 945
99. Karas Tomáš Jachtklub Brno 11 57 899
100. Storch Petr Chemička Ústí 8 57 247
100. Palkovský Tomáš SK Štětí 8 57 247
102. Žáček Jiří Baník Ostrava 18 57 085
103. Plecitý Martin JK Toušeň 9 56 704
104. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 56 306
105. Roubal Pavel YC LS Brno 1 55 932
106. Pavlovský Josef YC LS Brno 15 55 300
107. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 16 55 291
108. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 17 55 200
109. Jochovič Josef YC Neratovice 8 54 916
110. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 17 54 391
111. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 4 54 345
112. Vychová Eliška YC Neratovice 11 53 874
113. Mlejnek Tomáš SK Štětí 16 53 429
114. Halouzka Michal MYK 11 53 290
115. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 52 699
116. Slívová Jana YC Nechranice 8 52 584
117. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 52 448
118. Halouzka Jiří MYK 12 52 308
119. Valenová Barbora JK Olomouc 19 51 855
120. Vítovec Matěj YC CERE 13 51 800
121. Fiala Petr YC Neratovice 7 51 317
122. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 51 135
123. Postránecká Klára YC Neratovice 14 51 098
124. Pavlík Jiří YC LS Brno 19 50 894
125. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 16 50 713
126. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 13 50 470
127. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 12 50 108
128. Švíková Barbora YC CERE 15 49 774
129. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 49 429
130. Směšný Marek JK Prostějov 8 49 297
131. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 48 787
132. Himmel Jiří YC Nechranice 17 48 505
133. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 48 263
134. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 48 102
135. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 47 917
135. Pařízek Radim 3 47 917
135. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 47 917
138. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 597
139. Daněk Jan YC LS Brno 15 46 889
140. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 46 888
141. Stoklásek Petr YC CERE 2 46 725
142. Kafková Petra YC Velké Dářko 14 46 341
143. Audy Dan Jachtklub Brno 12 45 845
144. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 13 45 537
145. Kršňák Jakub VS Duchcov 16 45 400
146. Jedličková Michaela YC Neratovice 15 45 113
147. Sehnal Pavel ČWA 6 44 790
148. Vlachová Veronika YC Neratovice 10 44 650
149. Lidařík Rudolf YC LS Brno 10 44 530
150. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 44 104
151. Moucha Pavel YC Doksy 13 43 321
152. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 43 158
153. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 8 43 068
154. Jedlička Jan YC Neratovice 13 43 032
155. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 11 42 854
156. Kellner Martin YC CERE 2 42 853
157. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 42 481
158. Klíma Vojtěch ČYK 17 41 762
159. Vika Tomáš Orthodocks YC 7 41 734
160. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 41 656
161. Neumann Lukáš YC RODOP 9 41 558
162. Páleníčková Aneta YC CERE 12 41 302
163. Bryx Petr YC Neratovice 13 41 249
164. Rašková Adéla ČWA 10 40 844
165. Bílek Stanislav ČYK 1 40 692
166. Škvařil Patrik YC LS Brno 15 40 592
167. Maršálková Blanka YC LS Brno 7 40 426
168. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 40 227
169. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 39 836
170. Vinkl Petr YC Kladno 11 39 691
171. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 7 39 494
172. Vlach Martin YC Neratovice 10 39 371
173. Dvořák Jan YC CERE 10 39 262
174. Raška Marek ČWA 10 39 055
175. Jirounek Kamil YC CERE 5 39 042
176. Schwarzová Markéta YC CERE 8 38 937
177. Burda František JK Česká Lípa 22 38 502
178. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 11 38 266
179. Brabec Václav YC CERE 10 37 982
180. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 37 812
181. Ostrý Dominik YC LS Brno 11 37 700
182. Neuwirth Josef YC Markop FL 3 37 520
182. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 3 37 520
184. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 37 487
185. Švíková Kateřina YC CERE 9 37 205
186. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 11 36 754
187. Sadílková Nela Delfín Jablonec 12 36 696
188. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 36 483
189. Kramář Petr JK Česká Lípa 12 36 462
190. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 36 382
191. Prokýšek Petr Orthodocks YC 11 36 141
192. Krsička Michal YC CERE 13 35 970
193. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 35 954
194. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 14 35 731
195. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 13 35 668
195. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 35 668
197. Holubová Tereza ČYK 10 35 461
198. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 35 110
199. Sladký Martin ČWA 6 34 871
200. Winklerová Anna JK Toušeň 8 34 790
201. Hudec Adam YC Neratovice 17 34 718
202. Borkovec Bořek ČYK 13 34 639
203. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 13 34 600
204. Dadák Lukáš YC LS Brno 9 34 517
205. Drahorád Petr JK Cheb 9 33 999
206. Kršňák Jan VS Duchcov 16 33 917
207. Kříž Jan SK Štětí 22 33 569
208. Huk Vítězslav YC LS Brno 7 33 301
209. Mrzílková Lenka YC Neratovice 10 33 247
210. Hartig Bartoloměj YC Doksy 19 33 038
211. Kališová Markéta Jachtklub Brno 10 32 859
212. Němec František ALT Tornado 8 32 765
213. Bachtík Marek YC CERE 3 32 719
214. Mareček Josef JK Staré Splavy 6 32 698
215. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 32 647
216. Kubeš Fedor YC LS Brno 8 32 475
217. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 8 32 330
218. Bauerová Šárka YC CERE 9 32 074
219. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 7 31 991
220. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 20 31 718
221. Slíva Jakub YC Nechranice 4 31 715
222. Cvikrová Michaela ČYK 10 31 693
223. Babický Josef JK Česká Lípa 13 31 691
224. Cibulková Veronika JK Plzeň 2 31 598
225. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 12 31 421
226. Dvořáková Nela YC Neratovice 14 31 334
227. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 7 31 263
228. Janderová Klára YC SaS 13 31 258
229. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 5 31 223
230. Kafka Richard YC Velké Dářko 15 31 181
231. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 31 080
232. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 31 028
233. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 31 025
234. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 30 812
235. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 30 767
236. Klíma Ondřej YC Doksy 17 30 646
237. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 13 30 509
238. Hála Jan AYCK 13 30 502
239. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 30 147
240. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 4 29 982
241. Roček Matyáš YC Neratovice 8 29 921
242. Plodek Adam YC Pardubice 12 29 731
243. Kolářová Terezie Orthodocks YC 8 29 720
244. Veit Martin ALT FB 7 29 614
244. Krejza Filip ALT FB 7 29 614
246. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 544
247. Sadílek Adam Delfín Jablonec 12 29 202
248. Říčanová Nicol SK Štětí 11 29 109
249. Kaláb Jindřich VS Duchcov 9 28 803
250. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 13 28 788
251. Synková Anna YC LS Brno 9 28 737
252. Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 28 725
253. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 12 28 512
254. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 28 490
255. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 28 465
256. Vychová Zuzana YC Neratovice 7 28 272
257. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 28 267
258. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 28 248
259. Beneš Jiří YC CERE 13 28 067
260. Šimek Karel Slavoj Hluboká 14 27 788
261. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 19 27 727
262. Adam Zdeněk VS Duchcov 3 27 724
263. Pavlíček Zdeněk YC Regent 7 27 705
264. Bobková Michaela JK Cheb 6 27 667
265. Kašpar Antonín YC CERE 8 27 585
266. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 7 27 580
267. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 13 27 563
268. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 12 27 457
269. Hálová Lucie JK Toušeň 6 27 273
270. Peterka Tomáš ČYK 11 27 140
271. Štafa Patrick MYK 16 27 113
272. Krsička Lukáš YC CERE 12 26 906
273. Šulc David YC Nechranice 8 26 895
274. Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 26 875
275. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 26 867
276. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 12 26 814
277. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 26 668
278. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 26 626
279. Procházka Libor YC Neratovice 8 26 610
280. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 26 423
281. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 26 276
282. Kališová Lenka Jachtklub Brno 7 26 148
283. Hrubý Pavel ČWA 9 26 127
284. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 26 125
284. Ott Adam Jachtklub Brno 10 26 125
286. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 25 970
287. Trčka Martin Baník Most 4 25 944
288. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 10 25 735
289. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 25 567
290. Bezušková Jana YC Neratovice 5 25 397
291. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 25 275
292. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 10 25 237
293. Jírovec Jakub YC CERE 2 25 082
293. Kuthan Karel ČYK 2 25 082
295. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 4 25 044
295. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 4 25 044
297. Kaltounková Klára ČYK 12 25 019
298. Vacula Karel YC Znojmo 10 24 996
299. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 7 24 979
300. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 24 869
301. Červenka Matouš JK Olomouc 9 24 633
302. Musil Tomáš YC RODOP 6 24 604
303. Kováčová Tereza JK Prostějov 8 24 535
304. Vaszi Mikuláš SK Štětí 14 24 436
305. Záruba Adam YC CERE 13 24 433
305. Mika Radek YC SaS 9 24 433
307. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 13 24 391
308. Voldán Franrišek ČYK 1 24 373
309. Grecmanová Denisa YC RODOP 5 24 243
310. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 24 241
311. Půhonný Štěpán 1 24 098
312. Hrdina Patrik YC RODOP 5 24 002
313. Šenkýř Ivan YC Neratovice 6 23 922
314. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 7 23 887
315. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 15 23 878
316. Kvašnovský Michael ČWA 3 23 733
317. Štursová Jana JK Plzeň 10 23 691
318. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 23 639
319. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 23 549
320. Kulík Martin YC RODOP 5 23 384
321. Paigerová Vanda YC CERE 14 23 380
322. Loužek Karel JK Plzeň 9 23 177
323. Tkadlecová Sára JK Toušeň 7 23 140
324. Bryxová Lucie YC Neratovice 11 23 042
325. Vaďurová Dominika JK Toušeň 5 23 003
326. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 13 22 991
327. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 9 22 929
328. Muzikář David Jachtklub Brno 7 22 845
329. Chlebna Milan YC Kovářov 4 22 770
330. Blatecký David Jachtklub Brno 6 22 732
331. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 22 627
332. Buřil Miloš ALT RS 9 22 535
333. Slíva Martin ČWA 3 22 280
334. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 14 22 248
335. Vacula Jan YC Znojmo 9 22 158
336. Hálová Anna AYCK 13 22 128
337. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 22 082
338. Košťálová Bára YC Pardubice 8 22 051
339. Machovský Jan ALT Vaurien 7 21 951
339. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 21 951
341. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 21 861
342. Šplíchal Filip JK Plzeň 7 21 807
343. Horáček Jiří YC CERE 3 21 778
344. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 11 21 653
345. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 21 519
346. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 21 518
347. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 21 499
348. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 5 21 360
349. Buchtová Sarah YC LS Brno 13 21 262
350. Bauer František YC CERE 11 21 062
351. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 20 893
352. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 9 20 842
353. Štrunc Jan YC Neratovice 7 20 759
354. Jurečka Matěj Císařská louka 10 20 574
355. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 20 520
356. Špaček Matěj YC CERE 11 20 262
357. Mertlová Michaela YC Regent 4 20 196
358. Štantejský Jan ALT RS 6 20 186
359. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 20 184
360. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 8 20 178
361. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 19 908
362. Klusáčková Radka YC LS Brno 9 19 895
363. Pešková Adéla YC LS Brno 9 19 886
364. Mertinová Nicole ČWA 4 19 708
365. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 13 19 645
366. Šamšulová Tereza YC CERE 3 19 493
367. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 19 470
368. Haubold Petr Delfín Jablonec 10 19 062
369. Bartoš Richard YC Lískovec 8 19 024
370. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 12 18 852
371. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 18 674
372. Hejnová Karolína Baník Ostrava 19 18 604
373. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 555
373. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 555
375. Lawson Andrew JK Staré Splavy 8 18 339
376. Rezek Richard JK Cheb 14 18 335
377. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
377. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
379. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 18 259
380. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 7 18 168
381. Štursová Lucie YC Nelahozeves 10 18 132
382. Pokoš Radim VS Duchcov 12 18 118
383. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 18 112
383. Pešek Lukáš Spartak Modřany 7 18 112
385. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 11 17 949
386. Novák Vojtěch YC Doksy 16 17 942
387. Postránecký František YC Neratovice 13 17 787
388. Dítětová Tereza YC Neratovice 14 17 769
389. Buchtová Agnes YC LS Brno 13 17 715
390. Kuklík Radek YC LS Brno 6 17 321
390. Kozelská Fenclová Veronika YC Markop FL 1 17 321
392. Hýžová Helena Jachtklub Brno 13 17 201
393. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 11 17 026
394. Bauerová Markéta YC CERE 11 16 990
395. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 16 808
395. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 16 808
397. Lokajíčková Kateřina ČYK 16 16 807
398. Otevřel Pavel YC LS Brno 13 16 681
399. Podrábská Adéla SK Štětí 13 16 656
400. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 16 644
401. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 16 632
402. Sokol Petr ALT Vaurien 1 16 557
403. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 16 527
404. Mojdlová Kateřina YC Kladno 13 16 444
405. Kala Roman YC Doksy 6 16 381
406. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 16 195
407. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 16 152
408. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 16 124
409. Elstner Pavel ČYK 1 16 010
410. Regetskiy Artem VS Duchcov 14 16 000
411. Toth Martin ČWA 7 15 931
412. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 15 885
413. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 15 864
414. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 15 750
415. Skořepová Eva JK Toušeň 2 15 575
416. Hnitka Martin YC Nechranice 5 15 559
417. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 8 15 469
418. Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 405
419. Holubová Kristýna ČYK 9 15 242
420. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 15 215
420. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 15 215
422. Klucká Lucie VS Duchcov 5 15 191
423. Valenta Jan YC CERE 7 15 171
424. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 162
425. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 7 15 105
426. Kováč Richard JK Prostějov 9 15 096
427. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 15 094
428. Dolejš Rudolf ČWA 7 15 078
429. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 15 075
430. Nováková Ludmila YC LS Brno 14 15 057
431. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 3 14 972
432. Šilhavý Jaromír YC Kladno 7 14 837
433. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 5 14 791
434. Paigerová Nina YC CERE 13 14 727
435. Kaiser Ondřej YC Příbram 13 14 616
436. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 14 567
437. Hrubý Jan ALT RS 9 14 542
438. Brhelová Iva ČYK 12 14 531
439. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 14 418
440. Grabarczyk Darek YC LS Brno 9 14 397
441. Krejza Tomáš YC Regent 3 14 350
442. Myška Filip IWS Club Nechra 2 14 332
443. Blažek Martin YC CERE 9 14 307
443. Blažek Marek YC CERE 9 14 307
445. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 286
446. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
446. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 14 162
446. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
449. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 5 14 095
450. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 4 13 990
451. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 13 965
451. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 13 965
453. Rusňák Štěpán JK Plzeň 10 13 914
454. Himmel Jiří YC Nechranice 4 13 889
455. Beerová Anežka SK Štětí 14 13 824
456. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 13 810
457. Hasman Radim Delfín Jablonec 8 13 775
458. Beroun Daniel Jachtklub Brno 14 13 724
459. Hendrych Václav YC Doksy 3 13 708
460. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 13 693
461. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 7 13 680
462. Veselý Štěpán YC Pardubice 8 13 648
463. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 13 637
464. Štursová Pavla YC Nelahozeves 6 13 600
465. Staniek Štěpán Orthodocks YC 8 13 576
466. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 6 13 532
467. Klíma Jáchym ČYK 12 13 508
468. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 4 13 453
469. Špidlen Jan YC CERE 1 13 440
470. Maruš Max YC Písek 6 13 396
471. Záruba Vladimír JK Cheb 5 13 372
472. Kučerová Lucie JK Prostějov 7 13 338
473. Kramplová Annamaria ČYK 8 13 300
474. Buřil Adam ALT RS 3 13 174
475. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 13 13 173
476. Rešl Pavel VS Duchcov 13 13 150
477. Ručka Tomáš YC Kladno 9 13 114
478. Štolbová Ela ČYK 15 13 103
479. Richter Zdeněk YC Doksy 8 13 084
480. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 12 997
481. Šturc Petr 1 12 945
481. Šturc Jan 1 12 945
483. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 12 883
484. Valouch Libor JK Olomouc 12 12 793
485. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 12 609
486. Čajčík Jan YC LS Brno 7 12 559
487. Bína Rudolf YC LS Brno 9 12 537
488. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 12 454
489. Němec Milan KJ Těrlicko 19 12 435
490. Guryča Nikola YC CERE 5 12 297
491. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 12 192
492. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 8 12 128
493. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 6 12 090
494. Sazama Michal ČYK 9 12 020
495. Lejhanec David YC Pardubice 6 12 001
496. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 6 11 964
497. Pour Jan Orthodocks YC 8 11 943
498. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 9 11 885
499. Šiknerová Adriana YC CERE 8 11 876
500. Valdhansová Klára ČYK 4 11 804
501. Ronovský Jonáš ČYK 13 11 781
502. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 13 11 779
503. Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 718
504. Svobodová Sára YC Lískovec 5 11 672
505. Cvachová Adéla Spartak Modřany 6 11 662
506. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 8 11 648
507. Žižka Zdeněk ČYK 1 11 620
507. Ondráček Petr ČANY 1 11 620
509. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 9 11 601
510. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 11 546
511. Taschner Karel ALT Melges 24 3 11 539
512. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 8 11 469
513. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 8 11 375
514. Benovičová Viktorie YC CERE 9 11 356
515. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 4 11 344
516. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 13 11 332
517. Havel Filip YC Neratovice 8 11 245
518. Knorr Petr VS Duchcov 13 11 242
519. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 7 11 239
520. Neužil Pavel SK Štětí 4 11 156
521. Vacula Karel YC Znojmo 9 11 034
522. Krejčiřík Jan YC LS Brno 4 11 008
523. Záhornacký Jan LS Kroměříž 8 11 004
524. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 10 974
524. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 10 974
526. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 8 10 916
527. Cákoci Marek YC CERE 13 10 882
528. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 13 10 851
529. Šikner Jiří 1 10 832
529. Krajčovič Milan 1 10 832
529. Zeman Jan ALT Melges 24 1 10 832
529. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 10 832
533. Samcová Klára TJ Rapid Brno 9 10 807
534. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 10 792
535. Šabatová Barbora YC LS Brno 10 10 777
536. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 10 749
536. Pourová Barbora Orthodocks YC 3 10 749
538. Jindřichová Markéta JK Cheb 12 10 747
539. Filip Miroslav YC LS Brno 15 10 746
540. Doležal Tomáš YC Neratovice 5 10 732
541. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 13 10 546
542. Bělehrad Pavel YC LS Brno 2 10 544
543. Burska Zosia YC CERE 2 10 520
544. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 10 517
545. Valouch Vlastimil JK Olomouc 12 10 497
546. Verner Kamil JK Toušeň 4 10 440
547. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 12 10 402
548. Buchar Petr YC CERE 9 10 392
549. Tichánek Michal Sokol Palkovice 10 10 370
550. Liška Jakub 3 10 340
551. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 5 10 276
552. Valík Jiří YCR Roudnice 8 10 235
553. Kubů Alvin YC Pardubice 7 10 153
554. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 104
555. Knetig Jindřich 4 10 103
556. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 5 10 091
557. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 11 10 020
558. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 9 936
559. Hála Jakub AYCK 13 9 921
560. Doležalová Zuzana YC Neratovice 5 9 896
561. Bříza Petr YC Pardubice 10 9 879
562. Medek Pavel VS Duchcov 11 9 877
563. König Václav YC DIM Bezdrev 6 9 845
564. Košťálová Anna YC Pardubice 5 9 824
565. Hartl Radim YC LS Brno 4 9 798
566. Perníčková Lucie Jachtklub Brno 4 9 731
567. Vít Ladislav JK Plzeň 8 9 728
568. Wehrenberg Anna YC Kladno 5 9 699
569. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 3 9 679
570. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 658
571. Pinďáková Monika SK Štětí 1 9 600
572. Mojdl Ondřej YC Kladno 11 9 591
573. Kilarová Marie Baník Ostrava 10 9 590
574. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 7 9 574
575. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 11 9 513
576. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 8 9 511
577. Kováč Vladimír JK Prostějov 9 9 493
578. Bezděk David Jachtsport Brno 1 9 483
579. Tesař David ASK Lovosice 5 9 459
580. Sláma Ivo Jachtklub Brno 2 9 443
581. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 9 436
582. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 1 9 357
583. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 9 342
583. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 9 342
585. Miler Martin YC RODOP 1 9 332
585. Buček Martin YC RODOP 1 9 332
585. Švihlík Martin YC RODOP 1 9 332
588. Valík David YCR Roudnice 6 9 301
589. Fantová Kateřina YC LS Brno 4 9 275
590. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 4 9 269
591. Miková Žaneta YC SaS 4 9 242
592. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 7 9 215
593. Iljuchin Ilja ALT RS 4 9 166
594. Škoda Jan ČYK 9 9 146
595. Novák David YC CERE 16 9 090
596. Kraus Jan JK Česká Lípa 6 9 086
597. Heneš David JK Olomouc 11 9 071
598. Novák Adam YC Doksy 16 9 065
599. Šmídová Pavla YC Neratovice 10 9 029
600. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 9 009
601. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
601. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
603. Fetterle David JK Česká Lípa 5 8 911
604. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 8 910
605. Hlaváček Matouš ČYK 3 8 882
606. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 10 8 875
607. Sehnal René YC SaS 2 8 837
608. Skořepová Anna JK Toušeň 14 8 834
609. Křenková Monika YC LS Brno 10 8 800
610. Soukup Aleš VS Duchcov 11 8 759
611. Lukačovič Samuel ALT RS 5 8 754
612. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 8 728
613. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 11 8 715
614. Jirsa Petr 2 8 704
614. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 8 704
614. Matějka Jan 2 8 704
617. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 5 8 685
618. Jenšík David JK Česká Lípa 7 8 670
619. Motlík Ondřej JK Cheb 6 8 646
620. Dvořák Filip Jachtklub Brno 9 8 634
621. Blatecký Martin Jachtklub Brno 11 8 623
622. Hrabalová Veronika YC SaS 4 8 604
623. Grabarczyková Anna YC LS Brno 9 8 509
624. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 8 502
624. Snopek Martin Slavoj Hluboká 11 8 502
626. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 477
627. Mojdl Martin YC Kladno 10 8 448
628. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 447
629. Doležalová Eva SK Tři sestry 1 8 442
630. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 5 8 436
631. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 8 350
632. Hajn Ladislav SK Štětí 5 8 337
633. Pšeidl Pavel YC SaS 2 8 300
634. Sušil Jan YC CERE 6 8 282
634. Nahodil Alexander YC CERE 6 8 282
636. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 265
637. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 5 8 196
638. Uhlár Samuel Orthodocks YC 3 8 183
639. Malec Martin YC LS Brno 1 8 169
640. Bláha Martin JK Plzeň 8 8 164
641. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 4 8 149
641. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 4 8 149
643. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 8 128
644. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 8 105
644. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 8 105
646. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 8 068
647. Zemanová Nicole ČWA 6 8 049
648. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 5 8 043
649. Dlakovová Eva 1 7 997
650. Vašek Robin ČYK 2 7 975
650. Kupka Petr ČYK 2 7 975
652. Záluský Kamil YC Nechranice 3 7 895
653. Holý Ivo Baník Ostrava 7 7 865
654. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 7 836
655. Prax Jakub YC LS Brno 6 7 831
656. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 7 816
657. Škoda Michal YC Neratovice 4 7 651
658. Beringer Jan ČYK 7 7 637
659. Netík Pavel YC Velké Dářko 8 7 633
660. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 5 7 621
661. Janáček Martin YC LS Brno 1 7 590
662. Dvořák Ota YC CERE 3 7 583
663. Haňkovský David YC CERE 10 7 582
664. Kašpar Antonín YC CERE 1 7 566
665. Knorr Luděk VS Duchcov 5 7 556
666. Karas Filip Jachtklub Brno 13 7 518
667. Novák Jaroslav YC Doksy 6 7 495
668. Bartoš Petr JK Královská 1 7 487
668. Bašk Milan 1 7 487
668. Cicvárek Martin YC CERE 1 7 487
668. Mareš Jan YC CERE 1 7 487
668. Szabo Vladimír YC CERE 1 7 487
673. Najvárek Ondřej ČYK 6 7 473
674. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 7 369
675. Beneš Petr YK Jestřábí 5 7 365
676. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 357
677. Haltmarová Dominika YC SaS 1 7 355
678. Teplý Jakub YC CERE 16 7 316
679. Ďásek František JK Cheb 5 7 263
680. Nedvědický Alexandr ČYK 9 7 260
681. Hulínský Martin ČWA 1 7 244
682. Masarik Jozef 1 7 219
682. Vurm Miroslav 1 7 219
682. Musil Pavel 1 7 219
682. Vácha Radek 1 7 219
686. Záhora Tomáš ČYK 2 7 217
686. Komárek Vojtěch ČYK 2 7 217
686. Sünderhauf Jan ČYK 2 7 217
689. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 10 7 210
690. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 9 7 152
691. Peterková Lucie Bohemia Poděbrady 3 7 123
692. Beneš Filip T. J. Sokol Vrané II 13 7 045
693. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 6 6 971
693. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 9 6 971
695. Smrčka Jiří ČYK 9 6 958
696. Háma Martin YC Doksy 2 6 937
697. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 6 931
697. Svobodová Lucie YC Lískovec 2 6 931
699. Staněk Jan YC Doksy 14 6 905
700. Olša Jiří YC LS Brno 5 6 904
701. Krasauskas Tadas ČYK 10 6 887
702. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 6 842
703. Boháček David Bohemia Poděbrady 11 6 836
704. Král Karel JK Sokolov 5 6 827
705. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 6 822
706. Sovadina Petr LS Kroměříž 3 6 815
707. Novotný Václav JK Cheb 5 6 798
708. Kupská Martina YC LS Brno 2 6 775
709. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 14 6 771
710. Rott Jan JK Plzeň 2 6 676
711. Podzimek Antonín ČYK 3 6 661
712. Vízner Karel YC Doksy 9 6 650
713. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 7 6 622
713. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 10 6 622
715. Beretová Adéla ČYK 10 6 619
716. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 6 602
717. Zidková Nadine ČWA 5 6 598
718. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 11 6 593
719. Budín Aleš YC CERE 4 6 569
720. Vastl Ladislav ALT Tornado 4 6 535
720. Štengl Michal YC Doksy 3 6 535
722. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 480
722. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 480
724. Sedláček Petr JK Prostějov 6 6 477
725. Kovařík Jan ČYK 1 6 466
725. Ernstberger Petr YC SaS 1 6 466
727. Hýža Petr Jachtklub Brno 2 6 441
728. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 6 416
728. Daněk Michal LS Kroměříž 1 6 416
730. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 414
731. Hanák Vít Sokol Tovačov 7 6 393
732. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 6 392
733. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 6 365
734. Vašík Roman YC LS Brno 3 6 359
735. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 13 6 331
736. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 12 6 311
737. Mareš Michael YC Pardubice 8 6 305
738. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 6 275
739. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 6 190
740. Vorel Petr YC LS Brno 9 6 176
741. Keblová Lucie ČYK 1 6 168
742. Matouš Martin ČWA 2 6 163
743. Falta Miroslav ALT Tornado 4 6 162
744. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 151
745. Novohradský Filip YC Pardubice 8 6 147
746. Guryča Jan YC CERE 3 6 131
747. Šindelář Vojtěch YC CERE 2 6 129
748. Altman Jiří Císařská louka 2 6 127
749. Schwanzer Albert YC LS Brno 7 6 115
750. Utíkal Petr JK Olomouc 5 6 099
751. Dragoun Ivan JK Plzeň 10 6 076
752. Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 13 6 024
753. Reichert Richard ALT Vaurien 8 5 993
754. Křížek Pavel YC LS Brno 1 5 987
755. Černý Matěj JK Cheb 3 5 986
756. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 6 5 966
757. Jenček Petr ALT RS 4 5 956
757. Mazgaj Robert ALT RS 4 5 956
759. Kir Milan IWS Club Nechra 3 5 950
760. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 894
761. Salomon Igor YC SaS 1 5 890
761. Marek Vladan YC SaS 1 5 890
761. Oliva Ivan 1 5 890
761. Kučera Tomáš 1 5 890
761. Vobořilová Marcela 1 5 890
766. Zima Daniel Delfín Jablonec 7 5 844
767. Kovář Martin ČYK 2 5 842
767. Veselý Vladislav ČYK 2 5 842
769. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 820
770. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 9 5 796
771. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 10 5 785
772. Hájek Daniel Orthodocks YC 1 5 775
772. Seidl Šimon YC LS Brno 1 5 775
772. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 5 775
775. Borčická Lucie YC LS Brno 2 5 774
776. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 14 5 768
777. Švecová Markéta ČYK 1 5 727
778. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 5 720
778. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 5 720
780. Marek Václav TJ Rapid Brno 7 5 697
780. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 7 5 697
782. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 5 686
783. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 5 637
783. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 5 637
785. Hanka Vojtěch ČYK 6 5 618
786. Vlachová Eliška YCR Roudnice 8 5 603
787. Krátký Martin YC SaS 1 5 600
787. Česal Danilo SK Nový Knín 1 5 600
787. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 5 600
790. Vlach Miroslav YCR Roudnice 8 5 555
791. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 5 533
792. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 5 525
793. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 508
794. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 6 5 506
795. Koblasa David Lokomotiva Cheb 2 5 362
796. Topiarzová Magdicka YC CERE 4 5 350
797. Kučera Jan Jachtklub Brno 2 5 279
798. Žlabová Markéta ČWA 2 5 255
799. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 5 205
799. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 5 205
801. Pavlíková Barbora YC CERE 5 5 183
802. Matoušová Alexandra ČWA 2 5 161
803. Kuthan Jiří YC Lískovec 5 5 160
804. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 110
805. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 106
805. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 106
805. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 106
805. Spousta Petr YC LS Brno 1 5 106
809. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 7 5 088
810. Audy Petr Jachtklub Brno 3 4 973
811. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 4 926
812. Doležel Ondřej YC CERE 6 4 911
813. Janáček Vojtěch YC LS Brno 6 4 903
814. Havel Jan YC Vysoké Mýto 2 4 891
815. Klímová Johana ČYK 7 4 873
816. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 867
816. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 4 867
818. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 4 864
819. Bělík Jan JK Sokolov 3 4 847
820. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 8 4 842
821. Graf Miroslav 2 4 828
822. Vistr Tomáš 1 4 824
822. Beránek Václav 1 4 824
822. Novák Pavel 1 4 824
822. Řeháček Jan 1 4 824
822. Řeháček Karel 1 4 824
822. Procházka Miroslav 1 4 824
822. Harvlik Patrik 1 4 824
822. Voříšek Jan 1 4 824
830. Behenský Jan YC CERE 5 4 821
831. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 4 813
832. Kölbl Josef ALT Tornado 4 4 752
833. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 4 732
834. Chmelíček Petr ČYK 1 4 727
835. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 6 4 715
836. Novák Dušan ASK Lovosice 5 4 679
837. Majchrák Kristian Orthodocks YC 2 4 677
837. Kuthan Jan YC Lískovec 5 4 677
839. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 666
840. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 657
840. Hurych Zdeněk 1 4 657
840. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 4 657
840. Loja Peter 1 4 657
840. Tošovský Moroslav 1 4 657
840. Šírek Josef 1 4 657
840. Král Ludvík 1 4 657
840. Scháněl Jan 1 4 657
848. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 4 622
849. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 4 605
850. Rosík Alex YC CERE 4 4 570
851. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 4 557
852. Quasniczka Josef JK Litoměřice 9 4 554
853. Čoupek Ondřej YC LS Brno 5 4 529
854. Richtr Zdeněk YC Doksy 4 4 495
854. Masopust Jaroslav YC Doksy 4 4 495
856. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 4 464
856. Kubeš Jaromír 2 4 464
858. Hájek Adam YC CERE 4 4 461
859. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 6 4 453
860. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 415
861. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 7 4 398
862. Mareš Miloš YC Kladno 5 4 395
863. Berg Petr VS Duchcov 6 4 348
864. Petrák Jan ALT Tornado 3 4 324
865. Melika Jan YC CERE 3 4 281
866. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 4 260
867. Hýža Vít Jachtklub Brno 9 4 227
868. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 4 4 216
869. Všetečka Ladislav YC LS Brno 5 4 140
870. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 4 131
871. Nalejvajko Radek YC CERE 3 4 119
872. Pavel Aleš YC CERE 8 4 112
873. Kuchař Jan ČWA 3 4 103
874. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 094
875. Štěpán David Jachtklub Brno 8 4 074
876. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 4 060
876. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 4 060
878. Myška Daniel Bohemia Poděbrady 1 4 047
879. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 4 024
880. Vejrosta Marek ČWA 2 4 021
881. Hála Petr AYCK 6 4 008
882. Dudák Marek YC CERE 2 4 001
883. Pačanda David Bohemia Poděbrady 6 3 995
884. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 992
885. Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 991
886. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 6 3 987
887. Mrzílek Antonín YC Neratovice 2 3 978
888. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 3 946
889. Kučera Tomáš Orthodocks YC 4 3 921
889. Zgraja Martin Orthodocks YC 4 3 921
891. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 884
891. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 7 3 884
893. Hrubý Jiří JK Plzeň 7 3 883
894. Čermák Josef YC Neratovice 4 3 880
895. Horký Michal 1 3 874
895. Šlemr Jiří 1 3 874
895. Kovařík Zdeněk 1 3 874
895. Kolomazníková Klára 1 3 874
895. Hodík Daniel 1 3 874
895. Bakrlíková Ivona 1 3 874
901. Moudrý David JK Staré Splavy 2 3 837
902. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 3 830
903. Horálek Pavel 1 3 782
904. David Robert YC CERE 7 3 774
905. Šindelka Jakub MYK 3 3 770
906. Skala Pavel JK Cheb 3 3 718
907. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 3 708
908. Krása Štěpán YC CERE 4 3 705
909. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 3 691
910. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 690
911. Matoušová Štěpánka ČWA 2 3 654
912. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 6 3 638
913. Slavík Michal 2 3 636
914. Motejl Jiří 1 3 607
914. Chlup Jan YC Dyje 1 3 607
914. Vízner Tomáš ALT Laser 1 3 607
917. Brožová Monika ALT RS 3 3 550
918. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 535
919. Marek František ALT Tornado 2 3 524
920. Kubaczka Robert 1 3 493
920. Berný Jan 1 3 493
920. Fajtl Jan 1 3 493
920. Bém Jiří 1 3 493
920. Písařová Pavla JK Černá v Pošumaví 1 3 493
925. Pečková Markéta YC Nelahozeves 3 3 464
925. Chodora Miroslav JK Plzeň 3 3 464
927. Šára Marek Bohemia Poděbrady 7 3 430
928. Kocman Zdeněk ČWA 1 3 424
929. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 3 421
930. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 3 416
931. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 3 413
932. Klimeš Ondřej JK Plzeň 5 3 405
933. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 393
934. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 5 3 371
934. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 371
936. Křiváková Magdalena YC LS Brno 5 3 363
937. Winkler Adam JK Toušeň 1 3 325
937. Žáková Alžběta YC CERE 1 3 325
937. Homolková Barbora YC CERE 1 3 325
940. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 3 302
940. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 3 302
942. Lorenz Alan JK Česká Lípa 2 3 285
942. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 3 285
944. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 269
945. Benovič Vojtěch YC CERE 4 3 254
946. Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 3 242
947. Holý Jan 1 3 190
947. Nováček Miloš 1 3 190
947. Porkert Jan 1 3 190
947. Holý Petr 1 3 190
947. Noščák Petr 1 3 190
947. Schulz Petr 1 3 190
953. Verl Jan Delfín Jablonec 4 3 160
954. Daněk Tomáš YC LS Brno 4 3 157
955. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 153
956. Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 3 3 145
957. Krč Lukáš JK Prostějov 5 3 126
958. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 4 3 123
959. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 122
960. Mouchová Karolína YC Doksy 3 3 117
961. Balínek Petr ALT Melges 24 1 3 104
961. Vrňák Pavel 1 3 104
961. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 3 104
961. Homolka Miloš ALT Tornado 1 3 104
965. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 3 102
965. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 3 102
967. Lejhanec Pavel YC Pardubice 3 3 099
968. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 098
969. Holý Rudolf ČYK 1 3 096
970. Hanka Vilém ČYK 6 3 091
971. Pavlíček Martin 1 3 071
971. Holečková Michaela 1 3 071
971. Doležal Jindřich 1 3 071
971. Černý Jakub 1 3 071
971. Pavlíčková Anežka 1 3 071
976. Kolář Jan Orthodocks YC 7 3 065
977. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 3 064
977. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 3 064
979. Knorr Jindřich VS Duchcov 3 3 037
980. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 3 027
981. Semler Jan TJ Lanškroun 6 3 026
982. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 014
983. Kouřil Vít Jachtklub Brno 5 3 011
984. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 2 996
985. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 7 2 965
986. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 5 2 960
987. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 2 959
988. Loužek Štěpán JK Plzeň 3 2 941
989. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 938
990. Ročková Alena YC Neratovice 3 2 924
991. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 3 2 915
992. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 2 2 905
992. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 2 905
994. Hlavsa Vilém YC Krnov 3 2 878
995. Navrátil Václav Jachtklub Brno 5 2 876
996. Pitel Šimon JK Sokolov 3 2 865
997. Rada Filip SK Štětí 2 2 856
997. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 2 856
999. Záchvěj Martin Baník Most 1 2 814
999. Kudláček Pavel ČWA 1 2 814
1001. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 2 799
1002. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 2 790
1003. Rod Jiří ALT Tornado 2 2 777
1004. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 2 2 756
1005. Městka Josef Lokomotiva Cheb 4 2 739
1006. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 2 734
1007. Valenová Klára JK Olomouc 4 2 732
1008. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 3 2 726
1009. Hejna Jan Baník Ostrava 3 2 720
1010. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 697
1011. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 2 2 672
1012. Czinner Michal YC Kladno 6 2 667
1013. Dvořák Tobiáš YC CERE 3 2 621
1014. Šebková Kristýna YC LS Brno 3 2 606
1015. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 603
1016. Ostrý Tomáš 1 2 550
1016. Vejrosta Vítězslav 1 2 550
1016. Balažič Tomáš 1 2 550
1016. Hvězda Martin 1 2 550
1016. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 2 550
1016. Laichman Libor 1 2 550
1016. Fikáček Albert 1 2 550
1016. Strachota Svatopluk 1 2 550
1024. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 2 538
1025. Sluka Zdeněk Orthodocks YC 3 2 536
1026. Busta Anna ČYK 6 2 535
1027. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 3 2 534
1028. Michalčín Šimon YC CERE 3 2 533
1028. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 533
1030. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 522
1031. Krchňavý Vít YCR Roudnice 3 2 520
1031. Kuthan Martin YC Neratovice 3 2 520
1033. Balzer Robert JK Prostějov 4 2 509
1034. Kudláčková Zuzana 1 2 504
1035. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 494
1036. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 4 2 477
1037. Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 2 475
1038. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 2 474
1039. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 2 450
1040. Vohryzka Tomáš 1 2 444
1040. Koláčný Rudolf YC CERE 1 2 444
1040. Vokoun Jan YC CERE 1 2 444
1040. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 2 444
1044. Teubnerová Anna Císařská louka 3 2 441
1045. Sklenář Matěj YC LS Brno 3 2 430
1046. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 2 415
1046. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 2 2 415
1048. Marek Filip TJ Rapid Brno 4 2 393
1049. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 7 2 379
1050. Pinďák Josef SK Štětí 2 2 375
1050. Korčák Petr YC Příbram 1 2 375
1050. Muzikář Martin 1 2 375
1050. Vlasáková Věra 1 2 375
1050. Windisch Martin 1 2 375
1050. Blahna Michal 1 2 375
1050. Beneš Petr 1 2 375
1057. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 2 2 362
1057. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 2 2 362
1059. Turba Marek YC LS Brno 4 2 360
1060. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 3 2 359
1061. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 2 354
1062. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 2 344
1063. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 4 2 342
1064. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 2 325
1065. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 298
1066. Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 289
1067. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 274
1068. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 3 2 272
1068. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 272
1068. Sieberová Monika Bohemia Poděbrady 4 2 272
1071. Najvárek Vít YC Lískovec 2 2 267
1072. Plch Jan YC DIM Bezdrev 3 2 262
1073. Kolář František SK Štětí 1 2 260
1074. Cvach Matěj Spartak Modřany 1 2 258
1075. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 252
1076. Popper Šimon YC Doksy 6 2 214
1077. Plachý Jonáš YC Pardubice 3 2 212
1078. Stibůrková Barbora 2 2 209
1079. Valík Martin YCR Roudnice 5 2 199
1080. Hraník Ivo 1 2 192
1081. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 6 2 191
1082. Friedl Jakub YC CERE 8 2 190
1083. Stříž Tobiáš YC Krnov 2 2 160
1084. Fialová Adéla YC CERE 8 2 150
1085. Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 3 2 148
1085. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 148
1087. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 2 137
1088. Ketner Václav ČYK 1 2 133
1089. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 3 2 121
1090. Minář Jaromír 1 2 108
1090. Dvořák Vojtěch 1 2 108
1090. Svák Michal 1 2 108
1090. Horák Michal 1 2 108
1094. Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 098
1094. Löwit Harry Císařská louka 3 2 098
1096. Janáček Petr YC LS Brno 3 2 091
1097. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 6 2 081
1097. Kopecký Martin 1 2 081
1097. Švec Jiří 1 2 081
1100. Krob Michal YC Kladno 4 2 064
1101. Balák Martin Jachtklub Brno 2 2 054
1102. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 2 038
1103. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 2 036
1104. Hájek Ladislav YCR Roudnice 6 1 999
1105. Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 984
1106. Rážová Lea VS Duchcov 9 1 977
1107. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 1 976
1108. Novák Adam Sokol Dobřichovice 3 1 960
1109. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 940
1109. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 940
1109. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 1 1 940
1109. Jamná Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 940
1113. Hlaváč Jan Hugo Lokomotiva Plzeň 3 1 939
1114. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 1 935
1115. Hájek Libor JK Cheb 4 1 933
1116. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 919
1117. Vaculka Tomáš YC LS Brno 3 1 911
1118. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 908
1119. Žák Michal YC LS Brno 2 1 905
1120. Janovský Tomáš Orthodocks YC 3 1 872
1121. Prokopová Michala Bohemia Poděbrady 3 1 863
1122. Fiala Michal 1 1 844
1123. Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 1 798
1124. Krystek Marek 1 1 792
1124. Šejba Filip 1 1 792
1124. Ryšavý Boris 1 1 792
1124. Běhunčík Ivan 1 1 792
1124. Buchta Václav 1 1 792
1129. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 1 767
1130. Vlčková Světlana VS Duchcov 8 1 764
1131. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 3 1 762
1132. Jakubec Pavel YC SaS 1 1 761
1132. Klát Roman ALT Vaurien 1 1 761
1132. Doubek Jiří 1 1 761
1132. Doubková Ivana 1 1 761
1132. Wolf Martin 1 1 761
1132. Doubek Vojtěch 1 1 761
1138. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 758
1138. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 1 1 758
1140. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 753
1141. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 3 1 750
1142. Doležal Jan JK Sokolov 2 1 737
1143. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 734
1144. Hlavsová Sofie YC Krnov 2 1 732
1145. Jiráková Anna Anděla ČYK 1 1 730
1146. Bazler Petr ASK Lovosice 4 1 710
1146. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 710
1148. Buráň Marek 1 1 696
1149. Sitař Robin ALT RS 1 1 675
1149. Minář Martin 1 1 675
1149. Jalový Martin 1 1 675
1149. Tomášek Radim 1 1 675
1149. Řihošek Aleš YC CERE 1 1 675
1154. Beneš Marián Sokol Palkovice 3 1 662
1155. Brejšová Nevena JK Cheb 4 1 655
1156. Wolk Roland YC LS Brno 2 1 647
1157. Korbová Helena JK Olomouc 2 1 644
1158. Pavka Tomáš YC Znojmo 4 1 639
1159. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 634
1160. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 632
1161. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 4 1 628
1162. Kudláčková Zuzana Saxana 1 1 611
1163. Pop Tomáš YC Pardubice 2 1 608
1163. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 608
1165. Kristan Josef YC CERE 7 1 598
1166. Mravináč Petr YC Kladno 3 1 591
1167. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 3 1 587
1168. Neumayer Matyáš 2 1 581
1169. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 580
1170. Krejčíková Klára YC CERE 5 1 572
1171. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 3 1 559
1171. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 3 1 559
1173. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 2 1 553
1174. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 545
1175. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 1 542
1175. Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 1 542
1177. Pavka Lukáš YC Znojmo 3 1 538
1177. Munclinger Daniel YC LS Brno 2 1 538
1179. Červený Aleš ASK Lovosice 2 1 531
1179. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 1 531
1181. Ersternberger Petr ČYK 1 1 509
1182. Gončár Jan 1 1 505
1182. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 1 505
1184. Filip Martin YC LS Brno 5 1 502
1185. Koubovský David 1 1 494
1185. Hikl Milan 1 1 494
1185. Vágner Ladislav 1 1 494
1185. Bartoš Petr 1 1 494
1185. Urbanová Miluše 1 1 494
1185. Rašovský Adam 1 1 494
1185. Mach Jiří 1 1 494
1192. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 4 1 477
1193. Horáková Karolína T. J. Sokol Vrané II 6 1 473
1194. Čermák Petr YC Kladno 3 1 416
1195. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 1 414
1196. Valeš Jáchym YC CERE 1 1 406
1196. Páleníček Milan YC Kladno 1 1 406
1196. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 1 1 406
1199. Žehrová Petra Lokomotiva Cheb 2 1 391
1200. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 1 385
1201. Žáková Věra YC LS Brno 3 1 363
1202. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 1 362
1203. Gvenetadze Nina JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1203. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1205. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 339
1206. Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 336
1206. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 336
1208. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 3 1 335
1209. Procházka Viktor 1 1 317
1209. Hlavatý Vít 1 1 317
1209. Svanovský Evžen 1 1 317
1209. Mahler Dominik 1 1 317
1209. Najvárek Matěj YC Lískovec 1 1 317
1209. Kizeková Patricie 1 1 317
1209. Kokeš Petr YC CERE 1 1 317
1216. Outratová Anna YC CERE 7 1 314
1217. Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 310
1218. Vítovec Dan YC CERE 1 1 305
1218. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 1 305
1220. Lubasová Tereza Delfín Jablonec 2 1 291
1221. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 1 290
1221. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 4 1 290
1221. Procházka Oliver YC CERE 1 1 290
1224. Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 281
1225. Cintlová Zuzana JK Cheb 2 1 278
1226. Peterková Nikol Bohemia Poděbrady 1 1 261
1227. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 3 1 252
1228. Samec Marek Jachtklub Brno 4 1 245
1229. Pešta Roman YC CERE 2 1 243
1230. Štolbová Jana ČYK 1 1 242
1231. Hájek Tomáš Orthodocks YC 1 1 217
1232. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 1 215
1232. Dohnal David 1 1 215
1234. Babický Roman JK Česká Lípa 2 1 212
1234. Effenberger Aleš YC CERE 1 1 212
1234. Chudoba Stanislav YC CERE 1 1 212
1234. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 1 212
1234. Hajn Petr YC CERE 1 1 212
1234. Ferwerda Jacob YC Pardubice 1 1 212
1234. Effenberger Hynek ALT Vaurien 1 1 212
1234. Kubáň Vít YC SaS 1 1 212
1234. Mahor Martin YK Jestřábí 1 1 212
1234. Kromus David 1 1 212
1234. Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 1 212
1234. Novák Richard 1 1 212
1246. Křupala Jan YC LS Brno 1 1 206
1247. Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 1 200
1248. Rott Petr JK Plzeň 2 1 199
1249. Čermák Josef YC Neratovice 3 1 181
1250. Veselá Elena Bohemia Poděbrady 2 1 176
1251. Teissing René ALT RS 1 1 174
1252. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 157
1253. Červená Monika YC LS Brno 2 1 156
1253. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 156
1255. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 6 1 150
1256. Culek Jindřich YC Kotva Pha 1 1 142
1257. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 3 1 139
1258. Brož Vojtěch ALT RS 1 1 113
1259. Žemlička Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 1 111
1260. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 1 108
1261. Mátl Albert Jachtklub Brno 3 1 082
1262. Hraníková Andrea 1 1 076
1263. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 1 072
1264. Plesníková Barbora YC CERE 5 1 069
1265. Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 2 1 058
1266. Motyčka Přemysl 1 1 046
1266. Janáček Jaroslav 1 1 046
1266. Opěla Richard ČANY 1 1 046
1266. Horák Pavel ČYK 1 1 046
1266. Čáp Jiří ČYK 1 1 046
1271. Dvořák Radim YC Kladno 1 1 027
1271. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 1 027
1273. Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 019
1274. Skála Kryštof VS Duchcov 5 1 015
1275. Pfeifer Tomáš YC CERE 2 1 006
1276. Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 1 005
1277. Vitoň Roman YC Znojmo 1 1 004
1277. Fialová Hana 1 1 004
1277. Fiala Martin YC Znojmo 1 1 004
1277. Fialová Martina 1 1 004
1277. Nuc Mario JK Plzeň 1 1 004
1277. Cihelka Petr JK ČZU 1 1 004
1277. Zezula Vojtěch 1 1 004
1284. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 1 003
1285. Olmr Matyáš 1 997
1285. Jeřábek Stanislav 1 997
1285. Šmídl Marek 1 997
1285. Feist Patrik 1 997
1285. Froňek David 1 997
1285. Vorel Marek 1 997
1285. Novák Matěj 1 997
1292. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 4 987
1293. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 2 984
1294. Švejdová Michala YC CERE 1 978
1295. Žák Marek YC LS Brno 1 960
1296. Haramija Josef YC CERE 4 952
1297. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 950
1298. Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 938
1298. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 938
1300. Durec Petr YC Znojmo 2 929
1300. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 2 929
1300. David František YC Znojmo 2 929
1303. Pitel David JK Sokolov 2 922
1304. Březina Jan 1 915
1305. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 908
1306. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 4 907
1307. Lenz David ČWA 1 881
1308. Lehman René YCR Roudnice 1 879
1309. Nosek Michal YC Znojmo 2 862
1310. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 856
1311. Beerová Eliška SK Štětí 2 848
1311. Hendrychová Jana ČWA 1 848
1313. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 847
1314. Čepová Klára YC Krnov 2 819
1315. Vavrlová Kateřina Sokol Palkovice 3 808
1315. Balada Michal FD Club UO 3 808
1315. Kšír Vladislav YC CERE 1 808
1315. Setvak Pavel 1 808
1319. Kučerová Jana JK Prostějov 2 804
1319. Cotte Pamela YC CERE 2 804
1321. Sekera Petr VS Duchcov 2 797
1322. Běhal Miroslav Baník Ostrava 2 792
1323. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 786
1324. Veselý Šimon Bohemia Poděbrady 3 782
1325. Doležal Tomáš JK Sokolov 2 772
1326. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 1 765
1327. Huss Tomáš YC Znojmo 2 753
1328. Večeřová Simona Bohemia Poděbrady 3 749
1329. Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 740
1330. Polášková Tereza TJ Lanškroun 2 737
1331. Štrait Martin YC CERE 3 734
1331. Hübnerová Tereza Jachtklub Brno 3 734
1333. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 708
1334. Princová Lea YC LS Brno 1 707
1334. Svanovská Helena YC LS Brno 2 707
1334. Kozelská Markéta YC CERE 2 707
1334. Holečková Yveta ALT Melges 24 2 707
1334. Ivanová Radka YC LS Brno 1 707
1334. Mihóková Vanda YC LS Brno 1 707
1334. Plhoň Eduard SK Tři sestry 2 707
1334. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 1 707
1334. Horánska Magdalena YC CERE 1 707
1334. Taschnerová Jana ALT Melges 24 2 707
1334. Drnková Anna YC Vysoké Mýto 1 707
1334. Peroutková Kateřina 1 707
1334. Králíková Alena 1 707
1334. Janečková Ester 1 707
1334. Stibůrek Jan 1 707
1334. Kotrč Jan Orthodocks YC 1 707
1334. Zoubková Lucie YC LS Brno 1 707
1334. Sieberová Zuzana Bohemia Poděbrady 1 707
1352. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 703
1352. Procházka Jan YC Znojmo 1 703
1352. Holub Miloslav YC Znojmo 1 703
1352. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1356. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 678
1356. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 678
1356. Trubačíková Hana YC LS Brno 1 678
1359. Gvenetadze Timur YC SaS 1 675
1360. Brejšová Violeta JK Cheb 3 667
1361. Janatka Jan Císařská louka 1 665
1362. Ira David Jachtklub Brno 2 640
1363. Kretěk Tomáš Slavoj Litoměřice 1 636
1364. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 630
1365. Teplý Tomáš YC CERE 2 612
1366. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 610
1367. Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 606
1367. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 606
1367. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
1367. Kroupa Vladislav Sokol Palkovice 2 606
1371. Strejček Radim Sokol Palkovice 3 599
1372. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 2 587
1372. Výšek David LS Kroměříž 1 587
1374. Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 580
1374. Stefanidis Aristidos YC Krnov 2 580
1374. Neumann Vojtěch T. J. Sokol Vrané II 4 580
1377. Klimeš Jan JK Černá v Pošumaví 1 578
1377. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 578
1377. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1377. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 578
1377. Jelínek Václav JK Olomouc 1 578
1382. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 565
1383. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 564
1383. Šup Robert YC Regent 1 564
1385. Kříž Pavel SK Štětí 1 554
1385. Snížek Jan VS Duchcov 1 554
1385. Lachout Jiří YC CERE 2 554
1385. Formánková Kateřina ALT Vaurien 1 554
1389. Tomola Štěpán ČYK 2 543
1390. Mašek Tomáš Baník Ostrava 1 541
1391. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 540
1391. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 1 540
1393. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 528
1394. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 527
1395. Povolný Jakub JK Staré Splavy 1 517
1396. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 504
1397. Splítek Roman JK Plzeň 2 503
1397. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 2 503
1399. Hykrdová Markéta TJ Rapid Brno 1 499
1400. Bátěk Šimon JK Olomouc 2 479
1401. Výška Jan Prazdroj Plzeň 3 475
1402. Vitouch Jan YC LS Brno 1 469
1403. Binko Jan JK Plzeň 2 461
1404. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 457
1405. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 2 456
1405. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 456
1407. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 452
1407. Krč Martin JK Prostějov 1 452
1407. Lederová Štěpánka YC CERE 1 452
1407. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 452
1411. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 449
1412. Ježková Jana YC CERE 1 443
1412. Chmelová Anna Císařská louka 1 443
1414. Fialkin Viktor YC CERE 2 436
1415. Drahorádová Ema JK Cheb 2 432
1416. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 1 416
1417. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 1 415
1418. Ott Stanislav YC Znojmo 2 406
1419. Fiala Alexandr YC LS Brno 2 404
1419. Brančík Adam YC Krnov 2 404
1419. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 404
1419. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 404
1419. Sivý Josef Slavoj Hluboká 2 404
1419. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 404
1419. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 404
1426. Gvenetadze Tim JK Černá v Pošumaví 1 402
1426. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1426. Vaněk Václav YC Regent 1 402
1429. Zankerová Aneta SK Štětí 1 396
1429. Korba Martin JK Olomouc 2 396
1431. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 2 395
1432. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 374
1432. Procházková Petra ASK Lovosice 1 374
1434. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 370
1434. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 3 370
1436. Hakl David YC LS Brno 1 365
1437. Cejnar Aleš Císařská louka 1 364
1438. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 360
1439. Zajíček Kryštof TJ Lanškroun 1 356
1440. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 348
1441. Mašek Daniel Bohemia Poděbrady 2 327
1442. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 1 326
1443. De Roeck Joffrey YC LS Brno 1 323
1443. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 1 323
1443. Novák Václav YC LS Brno 1 323
1443. Klímová Zuzana YC CERE 1 323
1447. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 318
1447. Binko Šimon JK Plzeň 1 318
1447. Postránecký Jan 1 318
1450. Kuncová Marie JK Sokolov 2 316
1451. Selucká Veronika Císařská louka 1 305
1451. Ottová Daniela YC Znojmo 1 305
1451. Selucký Martin Císařská louka 1 305
1454. Kuřáková Marie Delfín Jablonec 2 303
1454. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 4 303
1454. Piak Ivan Jachtklub Brno 3 303
1454. Jakubec David ASK Lovosice 2 303
1454. Fiala Šimon 1 303
1454. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 303
1454. Vyšín Miroslav ČYK 2 303
1454. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 1 303
1454. Lédl Tomáš JK Plzeň 3 303
1454. Líbl Lubomír JK Plzeň 1 303
1454. Fiala Eduard 1 303
1454. Tkadlec Viktor JK Toušeň 1 303
1454. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 1 303
1467. Klasová Johana ProYachting Team 2 299
1467. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 299
1469. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 297
1469. Fryč Vojtěch Císařská louka 1 297
1469. Pezl Aleš Císařská louka 1 297
1472. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 293
1473. Pitelová Ema JK Sokolov 1 290
1474. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 281
1475. Nováková Dana YC Jezero Hlučín 2 278
1475. Skala Filip JK Cheb 1 278
1475. Koupil Martin Chemička Ústí 1 278
1478. Zajíček Matyáš TJ Lanškroun 1 277
1478. Stříž Matyáš YC Krnov 1 277
1478. Ulmaier Aleš YC CERE 1 277
1478. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 277
1478. Bielik Ivan YC LS Brno 1 277
1483. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 272
1484. Marek Michal TJ Rapid Brno 1 262
1485. Kotek Petr YC CERE 2 253
1486. Bultasová Denisa YC CERE 2 248
1487. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 247
1488. Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 1 240
1488. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 240
1490. Nový Radek Císařská louka 1 239
1490. Černý Mikoláš Císařská louka 1 239
1492. Novotný Alexandr YC Krnov 1 226
1492. Hanton Karel YC Příbram 1 226
1492. Červený Martin JK Plzeň 1 226
1495. Hubená Magdalena TJ Lanškroun 1 210
1496. Verl Jan Delfín Jablonec 1 202
1496. Škaroupková Tereza SK Štětí 1 202
1496. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1496. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 202
1496. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 202
1496. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1496. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 202
1496. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1496. Zapadlo Petr JK Olomouc 1 202
1496. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 202
1496. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1496. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 202
1496. Munzar Jakub YC Pardubice 1 202
1496. Kusá Nela TJ Lanškroun 1 202
1496. Munzarová Monika YC Pardubice 1 202
1496. Šikner Jakub YC CERE 1 202
1496. Binko Štěpán JK Plzeň 1 202
1496. Vrátník Tomáš 1 202
1496. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 3 202
1515. Krupica Miloš YC LS Brno 1 198
1515. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 198
1515. Klas Šimon YC CERE 1 198
1518. Hrňa Jan YC Kovářov 1 189
1519. Klabík Josef Císařská louka 1 188
1519. Stojanov Štěpán YC CERE 1 188
1519. Beneš Jan YC CERE 1 188
1522. Doležal František YC Krnov 1 180
1522. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 2 180
1524. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 1 168
1525. Maršík Karel Chemička Ústí 1 163
1526. Payer Miky YC CERE 1 159
1526. Drozda Jan ČYK 1 159
1528. Kollert Krištof TJ Lanškroun 1 152
1529. Popper Jakub YC Doksy 1 149
1530. Kotek Michal YC CERE 1 147
1531. Kolonějová Sabina Císařská louka 1 142
1532. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 101
1532. Spurný Vojtěch JK Olomouc 1 101
1532. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1532. Štursa Pavel ČYK 1 101
1532. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1532. Pinc Tomáš Baník Most 1 101
1532. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 101
1532. Diviš Karel YC Doksy 1 101
1532. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 101
1532. Herold Čeněk YC Znojmo 1 101
1532. Valenová Adéla JK Olomouc 1 101
1532. Podlenová Šárka ČYK 1 101
1532. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 101
1532. Meškán Jan ALT Tornado 1 101
1532. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 101
1532. Němeček Milan YC LS Brno 1 101
1532. Beňová Kateřina YC CERE 1 101
1532. Křupka Vojmír TJ Prostějov 1 101
1532. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 101
1532. Zavázal Jaroslav YCR Roudnice 1 101
1532. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1532. Žitník Zdeněk YC Krnov 1 101
1532. Hrubá Sára 1 101
1532. Pospíšil Petr YCR Roudnice 1 101
1532. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 101
1532. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 1 101
1532. Chládek David TJ Lanškroun 1 101
1532. Vaněk Libor Orthodocks YC 1 101
1560. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 0
1560. Lončáková Jana JK Staré Splavy 1 0
1560. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 0
1560. Lupi Nella Slavoj Hluboká 1 0
1560. Bartošová Diana YC Lískovec 1 0
1560. Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1560. Sládková Veronika Slavoj Hluboká 1 0
1560. Richter Jan YC Pardubice 1 0
1560. Hála Martin AYCK 1 0
1560. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 0
1560. Kliková Vanda Slavoj Hluboká 1 0
1560. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1560. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 0
1560. Kliková Linda Slavoj Hluboká 1 0
1560. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 0
1560. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 0
1560. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1560. Mareček Šimon Jachtklub Brno 1 0
1560. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1560. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 1 0
1560. Dlabač Libor JK Klatovy 1 0
1560. Spurný Slávek JK Olomouc 1 0
1560. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 1 0
1560. Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
1560. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 0
1560. Kazey Konstantin ALT RS 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ