POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2016




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1664 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Rozsypal Matěj Jednoráz.licence 1 0
1. Frélichová Michaela Jednoráz.licence 1 0
1. Ryšavý Jan YC CERE 1 0
1. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 0
1. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 0
1. Verner Josef Bohemia Poděbrady 1 0
1. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 2 0
1. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1. Havelka Pavel YC Pardubice 2 0
1. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 1 0
1. Rozsypal Matěj Jednoráz.licence 1 0
1. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 1 0
1. Moudrý David JK Staré Splavy 1 0
1. Sejkorová Mirka YC Vysoké Mýto 1 0
1. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 0
1. Rašková Kateřina ČWA 1 0
1. Frélichová Michaela Jednoráz.licence 1 0
18. Vávra Aleš Jednoráz.licence 1 101
18. Fiala Anna Slavoj Litoměřice 1 101
18. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
18. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 1 101
18. Laštovka Milan JK Plzeň 1 101
18. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
18. Bříza Petr YC Pardubice 2 101
18. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 101
18. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 1 101
18. Hradecký Jaromír JK Královská 2 101
18. Vanclová Andrea TJ Lanškroun 1 101
18. Valena Tibor JK Olomouc 1 101
18. Vávra Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
18. Balínek Petr ALT Melges 24 1 101
18. Kováč Boris YC CERE 1 101
18. Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 1 101
18. Vávra Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
18. Vávra Aleš Jednoráz.licence 1 101
36. Cejnar Aleš Císařská louka 1 131
36. Kýrová Hana JK Prostějov 1 131
38. Fišarová Leona TJ Lanškroun 1 133
39. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 163
39. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 163
41. Šenkýřová Ivana TJ Lanškroun 1 168
42. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 180
43. Pruha Martin JK Černá v Pošumaví 1 194
44. Mohelská Magdalena YC LS Brno 1 198
44. Jelínek Jiří Císařská louka 1 198
44. Semrád Tomáš JK Královská 1 198
47. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 202
47. Skála František ČYK 1 202
47. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 202
47. faltysová natalie Jednoráz.licence 1 202
47. faltysová natalie Jednoráz.licence 1 202
47. Soldátová Tina YC Písek 1 202
47. Najvárek Ondřej ČYK 1 202
47. Hric Kamil JK Plzeň 1 202
47. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 4 202
47. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 1 202
47. Behenský Jan YC CERE 1 202
58. Šilarová Adéla TJ Lanškroun 1 206
59. Maruška Tomáš YC LS Brno 2 212
60. Fišer Josef VS Duchcov 1 215
61. Pavlíková Gabriela YC LS Brno 1 226
61. Sedláček Petr JK Plzeň 1 226
61. Schaeferová Radana Delfín Jablonec 1 226
64. Klabík Josef Císařská louka 1 236
65. Selucký Martin Císařská louka 1 247
66. Štafa Patrick MYK 2 248
67. Lukačovič Samuel Jednoráz.licence 1 277
67. Kotek Petr YC CERE 1 277
67. Von Morgen Patrick Jednoráz.licence 1 277
67. Von Morgen Patrick Jednoráz.licence 1 277
67. Helis Jan Slavoj Litoměřice 1 277
67. Kováč Richard JK Prostějov 1 277
67. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 277
67. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 277
67. Blecha Vladimír JK Královská 1 277
67. Hradec František Císařská louka 1 277
67. Lukačovič Samuel Jednoráz.licence 1 277
78. Holub Adam Jachtklub Brno 1 278
79. Friedl Jakub YC CERE 2 281
80. Adamcová Jiřina YC LS Brno 1 285
81. Kubcová Natálie TJ Lanškroun 1 293
82. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 303
82. Kršňák Martin VS Duchcov 1 303
82. Čermák Josef Jednoráz.licence 1 303
82. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 303
82. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 4 303
82. Baronová Viola YC Neratovice 1 303
82. Jakubec Ivo Bohemia Poděbrady 1 303
82. Janečková Gabriela Bohemia Poděbrady 1 303
82. Čermák Josef Jednoráz.licence 1 303
91. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 2 318
91. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 318
91. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 318
94. Žehra Petr Lokomotiva Cheb 1 323
94. Chmelová Jana Císařská louka 1 323
94. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 2 323
94. Horal Jan Císařská louka 1 323
98. Neužil Pavel SK Štětí 1 329
99. Bartoň Milan YC Pardubice 1 336
100. Vraspír Štěpán TJ Lanškroun 1 344
101. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 351
102. Beringer David YC Písek 1 360
103. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 1 361
104. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 373
105. Lo Pinto Davide YC CERE 2 378
106. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 3 380
107. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 382
108. Brejcha Viktor Jednoráz.licence 1 402
108. Richter Jan YC Pardubice 1 402
108. Brejcha Viktor Jednoráz.licence 1 402
108. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 402
108. Svobodová Sára YC Lískovec 1 402
108. Trčka Miroslav Baník Most 1 402
108. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 402
108. Kubešová Klára TJ Lanškroun 1 402
108. Starý Miroslav Jednoráz.licence 1 402
108. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 402
108. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 402
108. Starý Miroslav Jednoráz.licence 1 402
108. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 402
121. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 404
121. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 404
121. Drahorádová Lucie JK Cheb 1 404
121. Švecová Hana JK Plzeň 1 404
121. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 404
121. Výška Antonín JK Plzeň 4 404
121. Ronovský Jonáš Jednoráz.licence 1 404
121. Ronovský Jonáš Jednoráz.licence 1 404
121. Burda František JK Česká Lípa 6 404
121. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 404
121. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 404
132. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 420
133. Skála Kryštof VS Duchcov 2 428
134. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 432
134. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 1 432
136. Valík Martin YCR Roudnice 1 440
136. Šmíček Václav YC Jezero Hlučín 1 440
138. Křenek Miloš YC LS Brno 1 446
139. Borkovec Bořek ČYK 1 452
139. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 1 452
139. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 452
139. Povolný Adam JK Staré Splavy 2 452
143. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 2 477
144. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 478
144. Krejčiřík Šimon YC LS Brno 1 478
146. Horský Juraj Lokomotiva Cheb 1 494
147. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
147. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 499
147. Vávra Aleš JK Královská 1 499
147. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
147. Vávra Jaroslav JK Královská 1 499
152. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 504
153. Klimtová Sabina Prazdroj Plzeň 4 505
153. Mitická Michaela Spartak Modřany 3 505
153. Procházka Jan JK Plzeň 3 505
153. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 505
153. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 505
158. Janáček Petr YC LS Brno 1 513
158. Koláček Martin YC LS Brno 1 513
160. Hasman Radim ASK Lovosice 1 515
160. Hasmanová Martina ASK Lovosice 1 515
162. Krása Štěpán YC CERE 1 516
163. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 517
164. Touval Jan ČWA 1 541
165. Kaš Martin YC LS Brno 2 542
166. Parent Jonáš TJ Lanškroun 1 548
167. Lachout Jiří YC CERE 2 554
167. Kaiser Ondřej YC Písek 1 554
167. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 554
167. Beringer Adam YC Písek 1 554
167. Sedláček Michal JK Plzeň 1 554
172. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 560
173. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 1 562
174. Löwit Harry Císařská louka 1 578
174. Peterka Miroslav Jednoráz.licence 1 578
174. Dostálová Barbora Císařská louka 1 578
174. Blecha Vladimír Jednoráz.licence 1 578
174. Blecha Vladimír Jednoráz.licence 1 578
174. Peterka Miroslav Jednoráz.licence 1 578
180. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 585
181. Uhrich Martin Jednoráz.licence 1 594
181. Evdjenič Oliver Lokomotiva Plzeň 1 594
181. Uhrich Martin Jednoráz.licence 1 594
184. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 3 598
185. Fiala Petr Orthodocks YC 1 606
185. Dvořák Karel Orthodocks YC 1 606
185. Očenašová Nikola Orthodocks YC 1 606
185. Kozubík Petr Orthodocks YC 1 606
185. Podlenová Šárka ČYK 3 606
185. Vais Jakub Orthodocks YC 1 606
185. Ševčík Josef YC Jezero Hlučín 3 606
185. Prokop Jan Orthodocks YC 1 606
185. Juttner Jan Orthodocks YC 1 606
194. Kalášek Vojtěch Jachtklub Brno 1 610
195. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 1 617
196. Petr Jiří VS Duchcov 4 618
197. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 629
198. Svobodová Šárka Slavoj Hluboká 1 636
198. Merbs Michal YC CERE 1 636
200. Szmaragovski David YC DIM Bezdrev 3 637
201. Kylar Ondřej TJ Lanškroun 1 645
202. Piňosová Andrea JK Prostějov 2 654
203. Spurný Slávek JK Olomouc 5 658
204. Chládek Lukáš TJ Lanškroun 2 671
205. Bažant Jiří VS Duchcov 1 672
205. Bažant Jaroslav VS Duchcov 1 672
207. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 2 674
208. Fišer Roman JK Královská 1 675
209. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 678
209. Přibyl Ondřej Jednoráz.licence 1 678
209. Přibyl Tomáš Jednoráz.licence 1 678
209. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 678
209. Přibyl Tomáš Jednoráz.licence 1 678
209. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 678
209. Přibyl Ondřej Jednoráz.licence 1 678
209. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 1 678
209. Winterová Michaela Spartak Modřany 2 678
218. Vaňková Lucie Lokomotiva Plzeň 1 688
218. Novák Adam YC Jezero Hlučín 1 688
220. Soukup Jiří JK Královská 2 697
221. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 703
222. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 706
223. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
223. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
223. Voskovec Filip YC Kladno 1 707
223. Vais Lubomír Orthodocks YC 2 707
223. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
223. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
223. Lůčan Libor Jednoráz.licence 1 707
223. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
223. Klimešová Eliško Jednoráz.licence 1 707
223. Kašpar Antonín YC CERE 1 707
223. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
223. Lůčan Libor Jednoráz.licence 1 707
223. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 707
223. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
223. Zgraja Martin Orthodocks YC 1 707
223. Ročejdl Marek SK Štětí 1 707
223. Klimešová Eliško Jednoráz.licence 1 707
223. Štengl Michal YC Doksy 1 707
223. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 707
223. Devera Tomáš SK Štětí 1 707
223. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
223. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
223. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
223. Hrubý Kryštof ČWA 1 707
247. Vyšín Miroslav ČYK 1 721
248. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 755
249. Szmaragovski Dominik YC DIM Bezdrev 3 775
250. Krejčíková Klára YC CERE 2 776
251. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 788
252. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 792
252. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 792
254. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 1 800
255. Ježíková Kristýna JK Olomouc 1 804
256. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 808
256. Žůrek Pavel ALT RS 3 808
256. Buchtová Sarah YC LS Brno 1 808
256. Hála Tomáš LS Kroměříž 3 808
260. Korbová Ivana JK Olomouc 2 812
261. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 3 816
262. Gebhart Jan JK Cheb 3 828
262. Slabý Oldřich Chemička Ústí 4 828
264. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 840
265. Hejna Jan Baník Ostrava 2 844
265. Mašek Tomáš Baník Ostrava 2 844
267. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 852
267. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 852
267. Wyderka Jakub Jednoráz.licence 1 852
267. Ondráček Pavel Jednoráz.licence 1 852
267. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 852
267. Rousek Martin Jednoráz.licence 1 852
267. Wyderka Jakub Jednoráz.licence 1 852
267. Dvořák Václav Jednoráz.licence 1 852
267. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 852
267. Ondráček Pavel Jednoráz.licence 1 852
267. Kolín Robert Jednoráz.licence 1 852
267. Kolín Robert Jednoráz.licence 1 852
267. Houser František Jednoráz.licence 1 852
267. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 852
267. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 852
267. Houser František Jednoráz.licence 1 852
267. Dvořák Václav Jednoráz.licence 1 852
267. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 852
267. Rousek Martin Jednoráz.licence 1 852
286. Povolný Adam YC CERE 2 856
287. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 866
288. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 869
289. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 879
290. Heneš David JK Olomouc 1 887
291. Bartoš Pavel JK Královská 2 901
292. Diviš Michal YC Dyje 1 902
293. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 5 909
294. Králiková Zuzana Orthodocks YC 1 913
295. Knorr Petr VS Duchcov 1 914
296. Opletal Petr YC LS Brno 4 918
297. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 932
298. Dušek Petr YC Vysoké Mýto 1 938
298. Čajčík Karel YC Pardubice 1 938
300. Fiala Martin YC Znojmo 1 946
301. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 949
302. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 1 962
303. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 969
304. Malá Eliška YCR Roudnice 2 970
305. Žižkovský Nikita YC CERE 5 982
306. Dvořák Rudolf YC CERE 1 984
307. Turba Marek YC LS Brno 1 989
308. Hykrdová Markéta Jachtklub Brno 1 997
308. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 997
308. Novák Richard Jednoráz.licence 1 997
308. Novák Richard Jednoráz.licence 1 997
308. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 997
308. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 997
308. Tatar Michal YC CERE 1 997
308. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 997
316. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 010
317. Horák Pavel ČYK 2 1 020
317. Čáp Jiří ČYK 2 1 020
319. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 5 1 024
320. Bauer Karel YC CERE 1 1 027
321. Strejček Radim Sokol Palkovice 2 1 033
322. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 3 1 092
322. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 092
324. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 2 1 095
324. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 095
326. Zajíček Kryštof YC Lanškroun 2 1 102
327. Cotte Pamela YC CERE 4 1 103
328. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 1 1 108
328. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 1 108
330. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 3 1 115
331. Vika Tomáš Orthodocks YC 2 1 139
332. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 3 1 140
333. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 4 1 144
334. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 1 156
335. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 1 164
336. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 2 1 175
337. Drobek Filip YC LS Brno 1 1 176
337. Gavlasová Lenka JK Sokolov 1 1 176
339. Šachl Zděnek VS Duchcov 3 1 186
340. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 8 1 195
341. Vrbický Filip Spartak Modřany 3 1 206
342. Mikéska Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
342. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 1 212
342. Vašíček Marek Jednoráz.licence 1 1 212
342. Dámen René Jednoráz.licence 1 1 212
342. Kolařík Vincenc ALT FB 1 1 212
342. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 1 212
342. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 212
342. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
342. Mikéska Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
342. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 1 212
342. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 1 212
342. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
342. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 212
342. Váňa Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
342. Váňa Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
342. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 1 212
342. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 1 212
342. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 1 212
342. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 1 212
342. Dámen René Jednoráz.licence 1 1 212
342. Schmied Martin YC CERE 1 1 212
342. Peřina David YC LS Brno 1 1 212
342. Vašíček Marek Jednoráz.licence 1 1 212
365. Rezek Richard JK Cheb 2 1 215
366. Boček Roman Jednoráz.licence 2 1 217
366. Boček Michal Jednoráz.licence 2 1 217
366. Malý Martin YC RODOP 1 1 217
366. Boček Roman Jednoráz.licence 2 1 217
366. Boček Michal Jednoráz.licence 2 1 217
371. Buřil Miloš ALT RS 4 1 232
372. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 3 1 245
373. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 1 250
374. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 1 261
375. Šedivý Bořek YC LS Brno 4 1 279
376. Pitelová Ema JK Sokolov 1 1 290
377. Kučera Tomáš YC CERE 2 1 315
378. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 317
378. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 1 317
378. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 1 317
378. Kubový Jan Jednoráz.licence 1 1 317
378. Dörrer Miroslav YC LS Brno 1 1 317
378. Malý Miroslav YC LS Brno 1 1 317
378. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 1 317
378. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 1 317
378. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 1 317
378. Hampeis Lukáš YC LS Brno 1 1 317
378. Zoubek Ivo YC LS Brno 1 1 317
378. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 1 317
378. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 317
378. Kubový Jan Jednoráz.licence 1 1 317
378. Hrabálek Jakub YC LS Brno 1 1 317
393. Hrubý Matouš JK Plzeň 1 1 328
394. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 339
395. Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 354
396. Sekera Petr VS Duchcov 4 1 374
397. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 378
398. Bobková Eva Baník Ostrava 1 1 385
398. Holá Magdaléna ČYK 2 1 385
400. Tuzarová Barbora YC CERE 2 1 394
401. Valenta Jan YC CERE 2 1 437
402. Svatoš Dominik TJ Lanškroun 1 1 440
403. Valenová Klára JK Olomouc 3 1 447
404. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 451
405. Krč Lukáš JK Prostějov 3 1 454
406. Červín Jiří Chemička Ústí 4 1 458
406. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 4 1 458
408. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 497
409. Novák Jaroslav YC Doksy 4 1 515
409. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 515
409. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 1 515
412. Vymazal Oldřich YC LS Brno 5 1 520
413. Chmelík Jaromír Delfín Jablonec 2 1 543
414. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 2 1 555
415. Beringer Jan YC Písek 3 1 560
416. Kačírková Sabina Jednoráz.licence 1 1 572
416. Jírovec Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
416. Plíšková Marcela Jednoráz.licence 1 1 572
416. Janušová Marta Jednoráz.licence 1 1 572
416. Žihla Karel Jednoráz.licence 1 1 572
416. Janušová Marta Jednoráz.licence 1 1 572
416. Janda Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
416. Žihla Karel Jednoráz.licence 1 1 572
416. Kačírková Sabina Jednoráz.licence 1 1 572
416. Janda Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
416. Jírovec Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
416. Šrůta Michal Jednoráz.licence 1 1 572
416. Šrůta Michal Jednoráz.licence 1 1 572
416. Plíšková Marcela Jednoráz.licence 1 1 572
430. Houška Emil Sokol Dobřichovice 1 1 582
430. Hofman Patrik YC Doksy 1 1 582
432. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 583
432. Jaroš Roman MYK 3 1 583
434. Dítětová Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
434. Dítětová Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
436. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 3 1 610
437. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 1 623
438. Petřík Martin YC Neratovice 2 1 624
439. Hejnová Karolína Baník Ostrava 5 1 637
440. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 4 1 638
441. Berg Petr VS Duchcov 5 1 639
442. Semler Jan TJ Lanškroun 4 1 646
443. Slabá Monika Chemička Ústí 8 1 656
444. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 665
445. Žalud Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
445. Voldán Rostislav Jednoráz.licence 1 1 675
445. Mihóková Vanda YC LS Brno 1 1 675
445. Motal Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
445. Motal Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
445. Dostálová Vlasta YC Pardubice 1 1 675
445. Ivanová Radka YC LS Brno 1 1 675
445. Janečková Ester YC LS Brno 1 1 675
445. Horánská Magdaléna YC LS Brno 1 1 675
445. Plocková Lucie YC LS Brno 1 1 675
445. Zoubková Lucie YC LS Brno 1 1 675
445. Vondráčková Alena YC CERE 1 1 675
445. Voldán Rostislav Jednoráz.licence 1 1 675
445. Žalud Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
445. Roček Matyáš YC Neratovice 1 1 675
460. Bína Rudolf YC LS Brno 2 1 686
461. De Roeck Joffrey YC LS Brno 4 1 687
462. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 1 691
463. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 1 1 696
464. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 1 708
465. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 709
466. Otto Karel YC LS Brno 1 1 734
467. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 2 1 738
468. Kaleta Miroslav KJ Těrlicko 2 1 745
469. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 5 1 751
470. Strachota Svatopluk Newton YC 1 1 792
470. Laichman Libor Newton YC 1 1 792
470. Hoření Libor Newton YC 1 1 792
470. Fikáček Albert Newton YC 1 1 792
470. Kraus Petr Newton YC 1 1 792
475. Káňa Lukáš YK Jestřábí 2 1 802
476. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 3 1 804
477. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 2 1 813
478. Rada Filip SK Štětí 2 1 823
479. Buchar Petr YC CERE 2 1 830
480. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 3 1 831
481. Reiniš Tomáš TJ Lanškroun 2 1 833
482. Raisigi Matěj JK Česká Lípa 1 1 846
483. Sivý st. Michal Slavoj Hluboká 2 1 848
484. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 1 849
485. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 3 1 852
486. Krautwurst Filip YC CERE 2 1 881
487. Hájek Ladislav YCR Roudnice 5 1 886
488. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 1 899
489. Riedel Oto VS Duchcov 6 1 904
490. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 1 905
491. Maruš Max YC Písek 3 1 913
492. Novák Dušan ASK Lovosice 2 1 933
492. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 933
494. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 940
494. Štamberg Jan FD Club UO 1 1 940
494. Holub Lukáš YC Nechranice 1 1 940
494. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 940
498. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 4 1 948
499. Wittelbach Červená Monika Anna YC LS Brno 3 1 958
499. Pála Martin Jednoráz.licence 1 1 958
499. Křížek Pavel Jednoráz.licence 1 1 958
499. Křížek Pavel Jednoráz.licence 1 1 958
499. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 1 958
499. Žíla Jiří TJ Jiskra Třeboň 1 1 958
499. Kryl Martin Jednoráz.licence 1 1 958
499. Los Petr YC Příbram 1 1 958
499. Kryl Martin Jednoráz.licence 1 1 958
499. Pála Martin Jednoráz.licence 1 1 958
499. Janotová Simona YC Příbram 1 1 958
499. Šraier Vladimír Jednoráz.licence 1 1 958
499. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 1 958
499. Hašek Jeroným Jednoráz.licence 1 1 958
499. Šraier Vladimír Jednoráz.licence 1 1 958
499. Hašek Jeroným Jednoráz.licence 1 1 958
515. Hájek Libor JK Cheb 4 1 981
516. Nevřiva Václav YC LS Brno 6 1 986
517. Kroupa Štěpán Delfín Jablonec 1 2 006
518. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 1 2 008
518. Utíkal Petr JK Olomouc 1 2 008
520. Škoda Jan SK Štětí 4 2 009
521. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 2 2 010
521. Procházková Petra ASK Lovosice 2 2 010
523. Švec Ladislav ČWA 3 2 011
524. Šotola Pavel VS Duchcov 9 2 025
525. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 5 2 030
526. Tachezy Adam YC DIM Bezdrev 2 2 058
526. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 2 058
528. Staniek Michal KJ Těrlicko 2 2 065
529. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 075
530. Ochec Jan ČYK 2 2 077
531. Stoklasa Jiří Jednoráz.licence 1 2 081
531. Stoklasa Bohumil Jednoráz.licence 1 2 081
531. Stoklasa Jiří Jednoráz.licence 1 2 081
531. Bárta Lubomír Jednoráz.licence 1 2 081
531. Ernest Radoslav Jednoráz.licence 1 2 081
531. Macák Libor Jednoráz.licence 1 2 081
531. Sládek Martin Jednoráz.licence 1 2 081
531. Dosoudil Pavel Jednoráz.licence 1 2 081
531. Macák Libor Jednoráz.licence 1 2 081
531. Cyrany Jan Jednoráz.licence 1 2 081
531. Mužík Martin Jednoráz.licence 1 2 081
531. Cyrany Jan Jednoráz.licence 1 2 081
531. Dosoudil Pavel Jednoráz.licence 1 2 081
531. Koleňák Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 081
531. Koleňák Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 081
531. Beneš Petr Jednoráz.licence 1 2 081
531. Mužík Martin Jednoráz.licence 1 2 081
531. Sládek Martin Jednoráz.licence 1 2 081
531. Ernest Radoslav Jednoráz.licence 1 2 081
531. Bárta Lubomír Jednoráz.licence 1 2 081
531. Stoklasa Bohumil Jednoráz.licence 1 2 081
552. Teplý Jakub YC CERE 3 2 085
553. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 102
553. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 102
553. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 102
556. Nigrin Radek Jednoráz.licence 1 2 108
556. Sobíšek Petr Jednoráz.licence 1 2 108
556. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
556. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
556. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 108
556. Sobíšek Petr Jednoráz.licence 1 2 108
556. Černý David Jednoráz.licence 1 2 108
556. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
556. Černý David Jednoráz.licence 1 2 108
556. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 108
556. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
556. Nigrin Radek Jednoráz.licence 1 2 108
568. Mitická Kateřina Spartak Modřany 2 2 109
569. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 158
569. Motlíková Pavlína JK Cheb 5 2 158
569. Pavel Aleš YC CERE 5 2 158
572. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 2 2 159
573. Mahor Martin YK Jestřábí 1 2 162
573. Beneš Petr YK Jestřábí 1 2 162
573. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 4 2 162
576. Košatová Lucie ALT RS 4 2 166
577. Prchal Vít JK Staré Splavy 2 2 203
577. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 2 203
579. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 2 210
580. Buchtová Agnes YC LS Brno 1 2 217
581. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 4 2 218
582. Petrunčíková Kateřina YC CERE 4 2 222
583. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 2 236
583. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 2 236
585. Klát Roman ALT Vaurien 3 2 246
586. Švík František YC RODOP 1 2 260
587. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 2 262
588. Fantová Kateřina YC LS Brno 3 2 290
588. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 3 2 290
590. Sivá Helena Slavoj Hluboká 4 2 293
590. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 4 2 293
592. Kaš Petr YC LS Brno 2 2 299
593. Žák Marek YC LS Brno 2 2 307
594. Friess Kryštof YC Písek 3 2 311
595. Horký Jan jun. ČYK 1 2 312
595. Kuřil Jan Baník Ostrava 3 2 312
595. Horký Jan sen. ČYK 1 2 312
595. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 1 2 312
599. Šamšulová Tereza YC CERE 2 2 314
600. Jenšík David JK Česká Lípa 3 2 350
601. Hasman Janek YC Kladno 4 2 353
602. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 2 355
603. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 357
603. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 357
605. Kuklík Radek YC LS Brno 2 2 374
606. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 2 375
606. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 2 375
606. Nováková Míša Jednoráz.licence 1 2 375
606. Svitáková Jiřina Jednoráz.licence 1 2 375
606. Rysová Zuzanka Jednoráz.licence 1 2 375
606. Vetíšková Lenka YC CERE 1 2 375
606. Hána Karel YC CERE 1 2 375
606. Rysová Zuzanka Jednoráz.licence 1 2 375
606. Nováková Míša Jednoráz.licence 1 2 375
606. Svitáková Jiřina Jednoráz.licence 1 2 375
616. Drenčková Nikola JK Cheb 1 2 408
617. Vitouch Jan YC LS Brno 2 2 417
618. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 2 422
619. Drvota Jaromír YC Kladno 3 2 430
620. Novák Adam YC Doksy 7 2 432
621. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 2 467
622. Bělík Jan JK Sokolov 2 2 470
623. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 2 476
624. Sitař Robin ALT RS 1 2 479
625. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 2 496
626. Majchrák Lukáš ALT RS 4 2 520
627. Kaleta Bohdan KJ Těrlicko 3 2 537
628. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 2 550
628. Soška Jiří YC LS Brno 1 2 550
628. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 3 2 550
628. Štepník Štefan YC LS Brno 1 2 550
628. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 2 550
628. Česal Lukáš Jednoráz.licence 1 2 550
628. Novák Miloš YC LS Brno 1 2 550
628. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 2 550
628. Nechvíle Petr Jednoráz.licence 1 2 550
628. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 2 550
628. Česal Lukáš Jednoráz.licence 1 2 550
628. Železný Zdeněk YC LS Brno 1 2 550
628. Nechvíle Petr Jednoráz.licence 1 2 550
641. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 580
642. Morávek David YC LS Brno 2 2 585
643. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 2 612
644. Rashki Denisa TJ Lanškroun 3 2 619
645. Novák Vojtěch YC Doksy 7 2 629
646. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 2 635
647. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 643
647. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 3 2 643
649. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 2 661
650. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 663
651. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 2 692
652. Řezníková Michaela YC CERE 4 2 694
653. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 5 2 705
654. Nápravníková Kořanov Johana YC Neratovice 1 2 711
654. Doležalová Hana YC CERE 1 2 711
656. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 5 2 714
657. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 725
658. Křiváková Magdalena YC LS Brno 5 2 730
659. Princová Lea YC LS Brno 3 2 731
659. Rohovský Martin YC LS Brno 2 2 731
661. Rott Petr JK Plzeň 2 2 732
662. Všetečka Ladislav YC LS Brno 5 2 740
663. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 2 751
664. Červený Martin JK Plzeň 7 2 765
665. Špitálský Milan Jednoráz.licence 1 2 804
665. Jirsa Tomáš Jednoráz.licence 1 2 804
665. Houška Ondřej Jednoráz.licence 1 2 804
665. Jirsa Tomáš Jednoráz.licence 1 2 804
665. Houška Ondřej Jednoráz.licence 1 2 804
665. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 2 804
665. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 2 804
665. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 804
665. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 2 804
665. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 2 804
665. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 804
665. Špitálský Milan Jednoráz.licence 1 2 804
677. Výška Jan Prazdroj Plzeň 7 2 814
677. Koutová Monika ČYK 1 2 814
677. Kába Robert ČYK 1 2 814
680. David Radek Jednoráz.licence 1 2 828
680. Kohlíček Martin Jednoráz.licence 1 2 828
680. Kohlíček Martin Jednoráz.licence 1 2 828
680. Jonák Petr Jednoráz.licence 1 2 828
680. Trajer Stanislav Jednoráz.licence 1 2 828
680. David Radek Jednoráz.licence 1 2 828
680. Trajer Stanislav Jednoráz.licence 1 2 828
680. Roubal Pavel YC LS Brno 1 2 828
680. Jonák Petr Jednoráz.licence 1 2 828
689. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 837
690. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 2 838
690. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 838
690. Jína Radek Bohemia Poděbrady 1 2 838
690. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 2 838
694. Beneš Marian JK Slavia Havířov 4 2 859
694. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 4 2 859
696. Matoušková Eva ALT Melges 24 3 2 860
697. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 5 2 867
698. Vít Radek YC Kladno 2 2 869
699. Krob Michal YC Kladno 5 2 875
700. Quasniczka Josef JK Litoměřice 5 2 901
701. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 3 2 912
701. Městka Josef Lokomotiva Cheb 3 2 912
703. Proček Matěj YC LS Brno 2 2 915
704. Nováková Ludmila YC LS Brno 11 2 923
705. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 4 2 944
706. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 2 958
706. Culek Jindřich JK ČZU 3 2 958
708. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 2 966
709. Trusíková Hana YC LS Brno 4 2 976
710. Jobertová Ingrid YC CERE 1 2 977
711. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 2 997
712. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 3 006
713. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 5 3 031
714. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 3 045
715. Proček Vojtěch YC LS Brno 2 3 082
716. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 3 083
717. Masařík Jozef YC DIM Bezdrev 1 3 104
717. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 3 104
717. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 1 3 104
717. Holan Milan Jednoráz.licence 1 3 104
717. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
717. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
717. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 3 104
717. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
717. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 3 104
717. Holan Milan Jednoráz.licence 1 3 104
717. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 3 104
717. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 3 104
717. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 3 104
717. Eliáš Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 104
717. Žalud František JK Toušeň 1 3 104
717. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
717. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 3 104
717. Eliáš Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 104
735. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 3 110
736. Daněk Tomáš YC LS Brno 3 3 147
737. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 3 156
738. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 3 172
739. Kopecký Ivo FD Club UO 3 3 187
740. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 190
740. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 190
740. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 3 190
740. Spousta Petr YC LS Brno 1 3 190
744. Křenková Kristýna YC LS Brno 2 3 194
745. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 215
746. Kilarová Jana Baník Ostrava 3 3 218
747. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 3 3 223
748. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 3 259
749. Manič Petr Chemička Ústí 3 3 262
750. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 3 267
750. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 3 267
752. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 3 307
753. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 321
754. Bernáthová Pavlína Jednoráz.licence 1 3 325
754. Zitová Klára Jednoráz.licence 1 3 325
754. Bernáthová Pavlína Jednoráz.licence 1 3 325
754. Zitová Klára Jednoráz.licence 1 3 325
754. Guryča Nikola YC CERE 1 3 325
754. Ondruchová Andrea ČYK 1 3 325
754. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 3 325
754. Pavlousek Pavel ČYK 1 3 325
762. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 5 3 340
762. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 5 3 340
764. Loužek Karel JK Plzeň 5 3 343
765. Wicherková Tereza Truc JK Plzeň 1 3 368
766. Muzikář Josef YC CERE 2 3 372
767. Kratochvíl Zdeněk Eduard ALT RS 3 3 428
768. Löwit Harry Císařská louka 1 3 440
768. Löwitová Olga Císařská louka 1 3 440
770. Spurný Vojtěch JK Olomouc 6 3 461
771. Bulíř Martin YC SaS 5 3 493
771. Dokoupilová Linda ALT Vaurien 1 3 493
773. Drozda Jan ČYK 1 3 517
774. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 539
775. Bílková Lucie Sokol Palkovice 9 3 548
776. Brožek Pavel SC Testudo 1 3 607
776. Holík Jiří SC Testudo 1 3 607
776. Lux Vlastimil SC Testudo 1 3 607
776. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 607
776. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 607
776. Pexa Tomáš SC Testudo 1 3 607
776. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 3 607
783. Vašík Martin YC LS Brno 2 3 609
784. Rozsypal Jakub JK Olomouc 2 3 610
784. Rozsypal Vladimír JK Olomouc 2 3 610
786. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 612
787. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 3 634
788. Šára Michal Sokol Dobřichovice 2 3 664
789. Boček Michal Jednoráz.licence 2 3 689
789. Bočková Simona Jednoráz.licence 2 3 689
789. Boček Michal Jednoráz.licence 2 3 689
789. Bočková Simona Jednoráz.licence 2 3 689
793. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 700
794. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 9 3 734
795. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 753
795. Kuncová Jitka JK Sokolov 4 3 753
797. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 765
797. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 765
799. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 5 3 778
800. Střítecký Rudolf JK Černá v Pošumaví 1 3 782
800. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 3 782
800. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 3 782
800. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 782
800. Vobr Martin Jednoráz.licence 1 3 782
800. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 782
800. Procházka František JK Černá v Pošumaví 1 3 782
800. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 3 782
800. Vobr Martin Jednoráz.licence 1 3 782
809. Wagner David TJ Rapid Brno 4 3 783
810. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 4 3 794
811. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 8 3 842
812. Rychtera Luboš Jednoráz.licence 1 3 874
812. Rychtera Luboš Jednoráz.licence 1 3 874
812. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 3 874
812. Bařina Pavel Jednoráz.licence 1 3 874
812. Dvořák Jan YC Příbram 1 3 874
812. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 3 874
812. Konvalinka Jan YC Příbram 1 3 874
812. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 3 874
812. Bařina Pavel Jednoráz.licence 1 3 874
812. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 3 874
822. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 3 889
823. Grabarczyk Darek YC LS Brno 6 3 893
824. Jordánek Filip YC LS Brno 2 3 907
825. Křupala Jan YC LS Brno 4 3 911
826. Havelka Pavel YC Pardubice 7 3 925
827. Pop Tomáš YC Pardubice 2 3 955
828. Polášková Tereza TJ Lanškroun 4 3 977
829. Mouchová Karolína YC Doksy 3 4 047
830. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 4 049
831. Chlup Jan YC Dyje 1 4 060
831. Vízner Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
831. Vízner Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
834. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 4 169
835. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 4 190
836. Žák Michal YC LS Brno 4 4 233
837. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 234
838. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 4 236
839. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 4 249
840. Žáková Věra YC LS Brno 4 4 257
841. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 5 4 267
841. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 5 4 267
843. Lederová Štěpánka YC CERE 2 4 304
844. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 2 4 393
845. Kraml Miroslav YC Písek 4 4 407
846. Vallová Anna YC LS Brno 3 4 408
847. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 4 4 409
848. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 6 4 426
849. Forejtek Jiří YC CSA 2 4 463
850. Verner Kamil JK Toušeň 3 4 483
851. Štemberk Petr YC LS Brno 1 4 488
851. Vaníček Michal YC LS Brno 1 4 488
851. Hrabálek Michal YC LS Brno 1 4 488
851. Voráč Pavel YC LS Brno 1 4 488
855. Novohradský Filip YC Pardubice 6 4 515
856. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 4 4 538
857. Vyhnálek Rostislav YC CERE 3 4 552
858. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 7 4 556
859. Noščák Petr Jednoráz.licence 1 4 557
859. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 4 557
859. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 4 557
859. Holý Petr Jednoráz.licence 1 4 557
859. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 4 557
859. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 4 557
859. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 4 557
859. Holý Jan Jednoráz.licence 1 4 557
859. Holý Petr Jednoráz.licence 1 4 557
859. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 4 557
859. Holý Jan Jednoráz.licence 1 4 557
870. Burianová Jitka YC CERE 4 4 570
871. Mikuláštík Pavel YC LS Brno 5 4 574
872. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 4 587
872. Grusser Přemysl ASK Lovosice 2 4 587
874. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 4 590
875. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 5 4 618
876. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 4 633
877. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 657
877. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 657
877. Opěla Richard Jednoráz.licence 1 4 657
877. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
877. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 657
877. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 657
877. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
877. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 657
877. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
877. Opěla Richard Jednoráz.licence 1 4 657
877. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 657
877. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 4 657
877. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 4 657
877. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 657
877. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 657
877. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 4 657
877. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 4 657
877. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
877. Sedlář Filip Jednoráz.licence 1 4 657
877. Sedlář Filip Jednoráz.licence 1 4 657
897. Maršík Karel Chemička Ústí 7 4 679
898. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 4 749
899. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 4 797
900. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 859
901. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 2 4 899
902. Toth Martin ČWA 3 4 907
903. Šilhavý Jaromír YC Kladno 5 4 909
903. Ďásek František JK Cheb 5 4 909
905. Ptáček Lumír YC Velké Dářko 2 4 912
906. Hnitka Martin YC Nechranice 3 4 918
907. Pinďáková Monika SK Štětí 1 4 921
907. Szmaragowski Dan ČANY 2 4 921
907. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 4 921
910. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 923
910. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 923
912. Matas Milan ALT Cat Open 3 4 933
913. Šušková Marie YC Jezero Hlučín 4 4 951
914. Mannel Dominik TJ Lanškroun 4 4 965
915. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 4 5 016
916. Kaltounková Klára ČYK 8 5 038
917. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 5 042
918. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 4 5 050
919. Staněk Jan YC Doksy 14 5 056
920. Bauerová Šárka YC CERE 3 5 103
921. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 1 5 106
921. Homolka Miloš ALT Tornado 1 5 106
921. Novák Jakub ČWA 1 5 106
924. Malec Martin YC LS Brno 2 5 118
925. Pavlovský Josef YC LS Brno 6 5 142
926. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 5 154
926. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 5 154
928. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 5 184
928. Jeřábek Antonín JK Černá v Pošumaví 2 5 184
930. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 5 5 203
931. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 5 206
932. Andělová Zuzana Bohemia Poděbrady 9 5 307
933. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 5 344
933. Kučera Michal Chemička Ústí 7 5 344
935. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 4 5 376
936. Dudák Marek YC CERE 5 5 405
937. König Václav YC DIM Bezdrev 4 5 432
938. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 5 5 440
939. Jordán Jaroslav VS Duchcov 15 5 490
940. Prokopec Petr YC Pardubice 3 5 494
941. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 8 5 505
942. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 5 531
942. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 2 5 531
944. Korbová Helena JK Olomouc 6 5 547
945. Schwanzer Albert YC LS Brno 3 5 567
946. Miková Žaneta YC SaS 6 5 600
946. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 5 600
946. Sláma Eduafd YC Neratovice 1 5 600
949. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 6 5 616
950. Knetig Jindřich YC LS Brno 2 5 628
950. Kubeš Fedor YC LS Brno 2 5 628
950. Sobotová Kristýna JK Prostějov 6 5 628
950. Baran Miroslav YC LS Brno 2 5 628
954. Lejhanec David YC Pardubice 6 5 646
955. Jarošová Natálie ČYK 5 5 694
956. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 5 700
957. Novotný Václav JK Cheb 4 5 733
958. Vít Jaroslav JK Plzeň 8 5 762
959. Seidl Šimon YC LS Brno 1 5 775
959. Vastl Tomáš Jednoráz.licence 1 5 775
959. Vastl Tomáš Jednoráz.licence 1 5 775
962. Bělehrad Pavel YC LS Brno 2 5 805
963. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
963. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
965. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 5 827
966. Záluský Kamil YC Nechranice 5 5 829
967. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 9 5 880
968. Borčická Lucie YC LS Brno 6 5 883
969. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 5 890
969. Holý Zdeněk Jednoráz.licence 1 5 890
969. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 5 890
969. Rottenborn Karel Jednoráz.licence 1 5 890
969. Jiřík Tomáš Jednoráz.licence 1 5 890
969. Jiřík Tomáš Jednoráz.licence 1 5 890
969. Holý Zdeněk Jednoráz.licence 1 5 890
969. Rottenborn Karel Jednoráz.licence 1 5 890
977. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 2 5 910
978. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 5 927
979. Nový Marek JK Plzeň 8 5 938
980. Boháček David Bohemia Poděbrady 9 5 946
981. Veselý Štěpán YC Pardubice 6 5 961
982. Dojmazov Petr ALT RS 4 6 007
983. Bureš Martin TJ Lanškroun 5 6 015
984. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 6 034
984. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 6 034
986. Hrdina Patrik YC RODOP 3 6 041
987. Nedvědický Alexandr ČYK 3 6 150
988. Sláma Eduard YC Neratovice 1 6 154
989. Podhorec Štefan YC Kladno 1 6 160
989. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 6 160
991. Mazgaj Robert ALT RS 5 6 204
991. Jenčík Petr ALT RS 4 6 204
993. Burdová Michaela YC SaS 7 6 208
994. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 225
995. Maršálková Blanka YC LS Brno 4 6 243
996. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 10 6 270
997. Mařík Kristián Delfín Jablonec 3 6 290
998. Knorr Jindřich VS Duchcov 6 6 299
999. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 6 315
1000. Bauer František YC CERE 5 6 341
1001. Klíma Ondřej YC Doksy 10 6 347
1002. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 6 391
1003. Topiarzová Magda YC CERE 4 6 414
1004. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 6 416
1004. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 6 416
1014. Čermák ml. Josef YC Neratovice 16 6 426
1015. Hanka Vojtěch ČYK 9 6 497
1016. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 11 6 498
1017. Kvyšnovský Michael ČWA 1 6 536
1018. Veselá Elena YC Pardubice 5 6 544
1019. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 3 6 586
1020. Valeš Jáchym YC CERE 4 6 593
1021. Jakešová Svatava YC LS Brno 2 6 634
1021. Kupská Martina YC LS Brno 2 6 634
1023. Hartig Bartoloměj YC Doksy 10 6 635
1024. Vašík Roman YC LS Brno 8 6 667
1025. Pinďák Josef SK Štětí 4 6 671
1026. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 2 6 675
1027. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 14 6 738
1028. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 6 742
1029. Horák Michal Truc JK Plzeň 2 6 776
1030. Holý Ivo Baník Ostrava 4 6 790
1031. Lederer Tomáš VS Duchcov 15 6 815
1032. Štěpán David Jachtklub Brno 6 6 843
1033. Koláčková Jasmína YC LS Brno 7 6 858
1034. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 6 6 910
1035. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 6 932
1035. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 6 932
1037. Guryča Jan YC CERE 1 6 937
1037. Bradáč Tomáš YC Kladno 2 6 937
1039. Mrázová Sylvia ALT RS 7 6 938
1040. Čermák Petr YC Kladno 4 6 957
1041. Pavlíková Barbora YC CERE 3 6 975
1042. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 7 010
1043. Bartoš Richard YC Lískovec 3 7 109
1044. Cákoci Marek YC CERE 8 7 118
1045. Valenová Adéla JK Olomouc 13 7 124
1046. Balzer Robert JK Prostějov 5 7 131
1047. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 7 139
1048. Hulínský Martin ČWA 1 7 150
1049. Plecitý Marek JK Toušeň 2 7 199
1050. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 11 7 204
1051. Šperka Petr Jachtklub Brno 3 7 243
1052. Holubová Kristýna ČYK 10 7 273
1053. Kučera Michal TJ Lanškroun 2 7 310
1054. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 4 7 315
1055. Kolářová Terezie Orthodocks YC 4 7 360
1056. Tesař David ASK Lovosice 3 7 396
1057. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 4 7 423
1058. Jeřábek Petr ALT Tornado 3 7 431
1059. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 440
1060. Hajn Ladislav SK Štětí 5 7 483
1061. Hýža Vít Jachtklub Brno 10 7 551
1062. Sivý Filip Slavoj Hluboká 7 7 632
1063. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 11 7 660
1064. Dolejš Rudolf ČWA 4 7 690
1065. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 706
1066. Vinkl Daniel YC Kladno 3 7 725
1067. Král Karel JK Sokolov 3 7 859
1068. Stránská Lucie YC SaS 2 7 878
1068. Vaculka Patrik YC LS Brno 5 7 878
1070. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 7 914
1071. Faktor Marian SK Nový Knín 1 7 997
1071. Loja Peter Jednoráz.licence 1 7 997
1071. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 7 997
1071. Hláváček Ondřej NOT FOR SAIL 1 7 997
1071. Daniel Aleš NOT FOR SAIL 1 7 997
1071. Dvořák Jan NOT FOR SAIL 1 7 997
1071. Horký Tomáš NOT FOR SAIL 1 7 997
1071. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 7 997
1071. Loja Peter Jednoráz.licence 1 7 997
1071. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 7 997
1071. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 7 997
1082. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 8 031
1083. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 8 034
1084. Červinka Vít SK Halza 2 8 100
1084. Konupčík Michal SK Halza 2 8 100
1084. Dadák Jakub SK Halza 2 8 100
1084. Filip Martin SK Halza 2 8 100
1084. Třeček Čeněk SK Halza 2 8 100
1084. Třeček Zdeněk SK Halza 2 8 100
1090. Rosík Alex YC CERE 3 8 132
1091. Prax Jakub YC LS Brno 10 8 166
1092. Medek Pavel VS Duchcov 18 8 190
1093. Richter Zdeněk YC Doksy 3 8 205
1094. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 6 8 281
1095. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 6 8 284
1096. Hodačová Veronika YC Pardubice 8 8 336
1097. Kaláb Jindřich VS Duchcov 13 8 345
1098. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 8 348
1099. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 8 414
1100. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 8 417
1101. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 5 8 489
1102. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 494
1103. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 9 8 595
1104. Záruba Vladimír JK Cheb 3 8 603
1105. Altman Jiří Císařská louka 2 8 642
1106. Kölbl Josef ALT Tornado 4 8 646
1107. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 8 681
1108. Kraus Jan YC Kladno 8 8 729
1109. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 751
1110. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 8 801
1111. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 802
1112. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 5 8 857
1112. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 5 8 857
1114. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 9 021
1115. Křenková Monika YC LS Brno 4 9 053
1116. Šustek Benjamin ALT 29er a 49er 6 9 117
1117. Novák David YC CERE 10 9 190
1118. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 13 9 227
1119. Pavlovský Marek YC LS Brno 10 9 267
1120. Košťálová Anna YC Pardubice 2 9 270
1121. Bryx Petr YC Neratovice 7 9 272
1122. Wehrenbergova Petra YC Kladno 10 9 288
1123. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 9 356
1124. Maršík Karel Chemička Ústí 14 9 358
1125. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 7 9 389
1126. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 9 448
1127. Kotek Kamil JK Staré Splavy 5 9 449
1127. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 9 449
1129. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 9 492
1130. Podzimek Antonín ČYK 5 9 500
1131. Samec Marek Jachtklub Brno 11 9 538
1132. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 9 553
1133. Muzikář David Jachtklub Brno 10 9 572
1134. Richterová Eliška YC Pardubice 8 9 574
1135. Ručka Tomáš YC Kladno 7 9 588
1136. Kuthan Karel ČYK 1 9 600
1136. Sehnal Pavel ČWA 1 9 600
1138. Hájek Tomáš YC CERE 4 9 648
1139. Pokoš Radim VS Duchcov 9 9 722
1140. Synková Anna YC LS Brno 8 9 788
1141. Daněk Michal LS Kroměříž 3 9 808
1142. Hatle Maria Stella ČYK 12 9 852
1143. Haken Vladimír WS Club VD 8 9 901
1144. Richter Jan YC Pardubice 8 9 915
1145. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 9 988
1146. Hála Jakub LS Kroměříž 17 9 990
1147. Havel Filip YC Neratovice 9 10 026
1147. Svoboda Lukáš YC Neratovice 9 10 026
1149. Sehnal René YC SaS 1 10 074
1150. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 10 093
1151. Hakl David YC LS Brno 6 10 098
1152. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 10 132
1152. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 132
1154. Smetana Radek Truc JK Plzeň 3 10 144
1154. Marek Tomáš Truc JK Plzeň 3 10 144
1154. Škoda Jan Truc JK Plzeň 3 10 144
1157. Plhoň Eduard SK Tři sestry 5 10 155
1158. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 156
1159. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 10 204
1160. Makrlík Dušan JK Klatovy 9 10 264
1161. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 11 10 319
1162. Beerová Eliška SK Štětí 12 10 327
1163. Buřil Adam ČYK 5 10 346
1164. Kašpar Antonín YC CERE 3 10 371
1165. Mojdl Martin YC Kladno 6 10 406
1166. Páleníček Matyáš JK Plzeň 2 10 423
1167. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 10 427
1168. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 3 10 473
1169. Sedláček Petr JK Prostějov 16 10 477
1170. Kiszka Samuel YC Pardubice 8 10 490
1170. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 10 490
1172. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 10 506
1173. Kala Roman YC Doksy 5 10 545
1174. Soukup Aleš VS Duchcov 11 10 547
1174. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 547
1176. Tichánek Michael Sokol Palkovice 6 10 576
1177. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 7 10 598
1178. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 10 10 633
1179. Drda David Delfín Jablonec 10 10 648
1180. Motlík Ondřej JK Cheb 6 10 664
1181. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 10 677
1182. Šulc David YC Nechranice 4 10 695
1183. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 9 10 726
1184. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 6 10 744
1185. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 10 791
1186. Sokol Petr ALT Vaurien 1 10 832
1187. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 5 10 856
1188. Záhora Tomáš Jednoráz.licence 1 10 878
1188. Záhora Tomáš Jednoráz.licence 1 10 878
1190. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 10 950
1191. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 17 10 977
1192. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 10 993
1193. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 7 11 029
1194. Rožánek Tomáš JK Sokolov 2 11 044
1195. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 11 082
1196. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 11 087
1197. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 4 11 102
1198. Raška Marek ČWA 9 11 141
1199. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 11 162
1200. Skala Pavel JK Cheb 7 11 185
1201. Špaček Matěj YC CERE 9 11 194
1202. Kir Milan IWS Club Nechra 3 11 266
1203. Vymazalová Karolína YC LS Brno 14 11 361
1204. Pavlíková Barbara YC CERE 4 11 436
1205. Hrabalová Veronika YC SaS 3 11 495
1205. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 11 495
1207. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 2 11 713
1207. Šuvarský Jaroslav Newton YC 2 11 713
1209. Záchvěj Martin YC Neratovice 4 11 729
1210. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 5 11 734
1211. Pešková Adéla YC LS Brno 12 11 767
1212. Kučerová Jana JK Prostějov 8 11 830
1213. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 13 11 902
1214. Indrák Václav Sokol Tovačov 10 11 953
1214. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 10 11 953
1216. Himmel Jiří YC Nechranice 5 11 975
1217. Otevřel Pavel YC LS Brno 11 11 999
1218. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 6 12 042
1219. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 10 12 054
1220. Justová Anna YC LS Brno 13 12 070
1221. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 12 120
1222. Lončáková Jana JK Staré Splavy 5 12 162
1223. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 185
1224. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 198
1225. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 8 12 240
1226. Viščorová Nela YC LS Brno 18 12 280
1227. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 12 282
1228. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 12 295
1229. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 3 12 298
1230. Bláha Martin JK Plzeň 8 12 320
1231. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 3 12 349
1232. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 12 464
1233. Živná Kateřina YC PanCzech 3 12 533
1233. Živná Veronika YC PanCzech 3 12 533
1235. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 12 551
1236. Bezušková Jana YC Neratovice 3 12 558
1237. Winkler Adam JK Toušeň 8 12 588
1238. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 12 600
1239. Skořepová Eva JK Toušeň 3 12 620
1240. Hrubá Martina YC Velké Dářko 5 12 674
1241. Olša Jiří YC LS Brno 6 12 685
1242. Konopík Matěj Jachtklub Brno 11 12 689
1243. Beneš Jiří YC CERE 11 12 710
1244. Němec Milan KJ Těrlicko 15 12 721
1245. Smuda Leopold YC Kovářov 3 12 803
1245. Chlebna Milan YC Kovářov 3 12 803
1247. Tlapáková Zuzana SK Štětí 18 12 828
1248. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 12 831
1249. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 12 853
1250. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 3 12 862
1251. Čech Petr ČWA 2 12 866
1252. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Šikmer Jiří Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Šikmer Jiří Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 12 945
1252. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 12 945
1262. Svorová Barbora YC LS Brno 8 12 985
1262. Svorová Tereza YC LS Brno 8 12 985
1264. Žižka Zdeněk ČYK 1 13 001
1265. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 13 157
1266. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 13 229
1267. Elstner Pavel ČYK 1 13 391
1268. Hodač Alois Chemička Ústí 14 13 504
1269. Krátký Jan Slavoj Hluboká 6 13 522
1270. Motal Adam ČYK 11 13 562
1271. Hartl Radim YC LS Brno 8 13 573
1272. Zita Tomáš ČYK 3 13 693
1273. Holubová Tereza ČYK 10 13 707
1274. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 7 13 709
1275. Stránská Lucie VS Duchcov 4 13 743
1276. Šindelka Jakub MYK 14 13 766
1277. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 13 787
1278. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 13 809
1279. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 13 870
1280. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 13 905
1281. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 5 13 913
1282. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 11 13 916
1283. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 4 13 992
1283. Němec František ALT Tornado 4 13 992
1285. Hálová Lucie JK Toušeň 7 14 019
1286. Rašková Adéla ČWA 6 14 045
1287. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 14 051
1288. Kulhánková Nikita SK Tři Sestry YC 6 14 076
1289. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 14 110
1289. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 14 110
1291. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
1291. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 1 14 162
1293. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 8 14 273
1294. Vít Ladislav JK Plzeň 13 14 323
1295. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 14 433
1296. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 14 484
1297. Červenka Tadeáš ČYK 11 14 634
1298. Rešl Pavel VS Duchcov 14 14 761
1299. Veronese Massimilliano YC LS Brno 4 14 782
1300. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 14 829
1301. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 14 838
1302. Půhonný Štěpán YC Bohemia 1 15 325
1303. Dadák Lukáš YC LS Brno 16 15 362
1304. Bobek Pavel YC RODOP 2 15 414
1304. Zárubová Michaela YC RODOP 2 15 414
1306. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 15 614
1307. Kupka Petr ČYK 2 15 683
1308. Valdhansová Klára ČYK 5 15 699
1309. Formánková Kateřina ALT Vaurien 11 15 767
1310. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 15 810
1311. Červenka Matouš JK Olomouc 11 15 823
1312. Záruba Adam YC CERE 11 15 912
1313. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 16 084
1314. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 5 16 115
1315. Bryxová Lucie YC Neratovice 14 16 218
1316. Huk Vítězslav YC LS Brno 17 16 276
1317. Dvořák Ota YC CERE 5 16 321
1318. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 4 16 339
1319. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 16 405
1320. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 16 479
1321. Myška Filip IWS Club Nechra 5 16 652
1322. Šmídová Petra KJ Těrlicko 4 16 729
1323. Hykrda Jan Jachtklub Brno 3 16 792
1324. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 12 16 796
1325. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 10 16 867
1326. Žalud František ČYK 11 16 921
1327. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 13 16 938
1328. Janáček Vojtěch YC LS Brno 4 17 071
1329. Ott Adam Jachtklub Brno 13 17 103
1330. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 17 125
1331. Škvařil Patrik YC LS Brno 18 17 184
1332. Filinger Marek YC CERE 3 17 215
1333. Motal Filip ČYK 13 17 285
1334. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 17 399
1335. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 15 17 402
1336. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 17 459
1337. Mojdlová Kateřina YC Kladno 10 17 562
1338. Schořálek Libor YC Kladno 8 17 601
1339. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 17 615
1340. Doležal Tomáš ČYK 5 17 702
1341. Mertinová Nicol ČWA 3 17 764
1342. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 10 17 792
1343. Blatecký David Jachtklub Brno 2 17 846
1344. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 8 17 864
1345. Sadílková Nela Delfín Jablonec 9 17 911
1346. Košata Lukáš ČYK 11 18 080
1347. Zanker Zbyněk SK Štětí 5 18 114
1348. Šebková Kristýna YC LS Brno 12 18 129
1349. Chalupník Miloslav YC Dyje 2 18 207
1350. Sovadina Petr LS Kroměříž 9 18 253
1351. Daněk Jan YC LS Brno 4 18 312
1352. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 18 322
1353. Klíma Vojtěch ČYK 19 18 360
1354. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 18 377
1355. Šebek Martin YC LS Brno 7 18 466
1356. Hlavsa Tomáš ALT Laser 5 18 471
1357. Pačanda David Bohemia Poděbrady 24 18 508
1358. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 12 18 559
1359. Mareš Miloš YC Kladno 9 18 580
1360. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 18 581
1361. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 18 648
1362. Ráža Matyáš VS Duchcov 18 18 686
1363. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 5 18 813
1364. Švihlík Martin YC RODOP 2 18 817
1364. Klement Pavel YC RODOP 2 18 817
1366. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 3 18 964
1367. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 6 18 967
1368. Krsička Martin YC CERE 9 19 004
1369. Korych Pavel YC Kladno 9 19 091
1370. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 19 128
1371. Pavlíček Zdeněk YC Regent 6 19 233
1372. Kilarová Marie Baník Ostrava 15 19 243
1373. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 5 19 502
1374. Drahorád Petr JK Cheb 7 19 560
1375. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 19 591
1376. Halouzka Michal MYK 10 19 623
1377. Horáček Jiří NOT FOR SAIL 3 19 710
1378. Labuda Ondřej YC LS Brno 6 20 030
1379. Vacula Jiří JK Staré Splavy 15 20 082
1380. Machovský Jan ALT Vaurien 8 20 331
1381. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 20 340
1382. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 20 348
1383. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 20 463
1384. Popov Adam ČYK 14 20 555
1385. Majchrák Kristian ČYK 12 20 635
1386. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 20 789
1387. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 20 804
1388. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 8 20 830
1389. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 12 20 966
1390. Zárubová Michaela JK Cheb 5 20 969
1391. Cvikrová Michaela ČYK 13 20 994
1392. Smrčka Jiří ČYK 14 21 021
1393. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 21 158
1394. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 7 21 192
1395. Procházka Libor YC Neratovice 8 21 389
1396. Kršňák Jakub VS Duchcov 20 21 449
1397. Babický Josef JK Česká Lípa 10 21 584
1398. Janderová Klára YC SaS 11 21 625
1399. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 21 737
1400. Štruncová Michaela YC Neratovice 7 21 892
1400. Škoda Michal YC Neratovice 7 21 892
1402. Valouch Libor JK Olomouc 15 22 040
1403. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 6 22 054
1404. Hasman Radim YC Kladno 10 22 299
1405. Bachtík Marek YK Jestřábí 5 22 469
1406. Bobek Ondřej Baník Ostrava 3 22 695
1407. Moučková Hana YC Velké Dářko 14 22 888
1408. Rais Michal SK Štětí 14 22 939
1409. Stibůrková Eliška ČYK 9 23 023
1410. Zíma Jakub ČWA 5 23 368
1411. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 12 23 396
1412. Vymazalová Agáta YC LS Brno 12 23 510
1413. Trčka Martin Baník Most 3 23 536
1414. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 23 622
1415. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 23 813
1416. Hálová Anna LS Kroměříž 20 23 842
1417. Mika Radek YC SaS 11 24 086
1418. Zima Tomáš YC Kladno 5 24 305
1419. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 24 380
1420. Falta Miroslav ALT Tornado 6 24 588
1421. Bidlová Jitka YC LS Brno 10 24 684
1422. Lokajíčková Lucie ČYK 19 24 781
1423. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 11 24 790
1424. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 25 034
1425. Vlachová Veronika YC Neratovice 11 25 190
1426. Vlach Martin YC Neratovice 11 25 531
1427. Karhánek Jiří YC SaS 10 25 661
1428. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 25 725
1429. Postránecká Klára YC Neratovice 12 25 763
1430. Mareček Josef JK Staré Splavy 8 25 841
1431. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 10 26 354
1432. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 26 556
1433. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 26 593
1434. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 7 26 643
1435. Bauerová Markéta YC CERE 6 26 723
1436. Havelka Jakub ČYK 4 26 790
1437. Šilhavý Jiří YC Kladno 10 26 980
1438. Postránecký František YC Neratovice 13 27 080
1439. Vacula Jan YC Znojmo 12 27 287
1440. Klusáčková Radka YC LS Brno 13 27 313
1441. Pourová Barbora ČYK 13 27 349
1442. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 19 27 356
1443. Tlapák Vojtěch SK Štětí 21 27 369
1444. Vítovec Matěj YC CERE 13 27 386
1445. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 11 27 734
1446. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 28 269
1447. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 28 486
1448. Dvořák Filip Jachtklub Brno 17 28 556
1449. Jaroš Adam MYK 16 28 654
1450. Vacula Karel YC Znojmo 12 28 689
1451. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 20 28 929
1452. Sehnal Pavel ČWA 6 28 966
1453. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 29 012
1454. Kališová Lenka Jachtklub Brno 9 29 266
1455. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 29 907
1456. Kučerová Lucie JK Prostějov 11 30 030
1457. Janota Jonáš ČYK 36 30 082
1458. Šindelář Jan JK Plzeň 9 30 530
1459. Slíva Martin ČWA 8 30 881
1460. Hošek Libor JK Česká Lípa 8 30 935
1461. Šplíchal Filip JK Plzeň 8 31 158
1462. Valenová Barbora JK Olomouc 19 31 258
1463. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 31 274
1464. Kramář Petr JK Česká Lípa 10 31 678
1465. Krejza Filip ALT FB 8 31 926
1465. Veit Martin ALT FB 8 31 926
1467. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 13 32 182
1468. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 32 238
1469. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 14 32 490
1470. Cibulková Veronika JK Plzeň 9 32 670
1471. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 16 32 885
1472. Nápravníková Johana YC Neratovice 2 33 047
1473. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 33 317
1474. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 13 33 340
1475. Kováčová Tereza JK Prostějov 11 33 416
1476. Rozlivková Johana YC CERE 9 33 832
1477. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 8 33 879
1478. Mojdl Ondřej YC Kladno 12 33 894
1479. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 33 943
1480. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 6 34 372
1481. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 34 455
1482. Sladký Martin ČWA 8 34 866
1483. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 16 34 883
1484. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 35 202
1484. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 18 35 202
1486. Štrunc Jan YC Neratovice 9 35 601
1487. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 35 614
1488. Plodek Adam YC Pardubice 19 35 816
1489. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 36 516
1490. Audy Dan Jachtklub Brno 8 36 914
1491. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 14 37 113
1492. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 7 37 226
1493. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 37 522
1494. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 37 544
1495. Říčanová Nicol SK Štětí 15 37 711
1496. Bezděk David Jachtsport Brno 8 38 027
1497. Kramplová Annamaria ČYK 10 38 231
1498. Kulík Martin YC RODOP 4 39 148
1499. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 39 333
1500. Čech Petr Delfín Jablonec 7 39 617
1501. Kršňák Jan VS Duchcov 23 40 202
1502. Neumann Lukáš YC RODOP 8 40 544
1503. Košťálová Bára YC Pardubice 12 41 128
1504. Moucha Pavel YC Doksy 13 41 426
1505. Audyová Markéta Jachtklub Brno 6 41 480
1506. Plecitý Martin JK Toušeň 8 41 551
1507. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 41 590
1508. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 11 41 758
1509. Bína Daniel JK Staré Splavy 5 41 963
1510. Kozelská Fenclová Veronika YC Praha 12 1 42 481
1511. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 42 664
1512. Nuc Mario JK Plzeň 13 42 858
1513. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 11 42 890
1514. Kališová Marketa Jachtklub Brno 14 43 267
1515. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 43 468
1516. Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 43 545
1517. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 44 084
1518. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 44 401
1519. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 44 504
1520. Brhelová Iva ČYK 13 44 552
1521. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 10 44 706
1522. Tomek Milan NOT FOR SAIL 7 44 723
1523. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 13 44 834
1524. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 14 45 081
1525. Kraus Lukáš YC Kladno 15 45 241
1526. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 45 759
1527. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 45 810
1528. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 46 667
1529. Štursová Lucie ČYK 11 46 811
1530. Bezděková Martina Jachtsport Brno 12 46 827
1531. Páleníčková Aneta YC CERE 11 47 289
1532. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 464
1533. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 47 921
1534. Žáček Jiří Baník Ostrava 17 48 070
1535. Musil Tomáš YC RODOP 6 48 116
1536. Hrubý Pavel ČWA 9 48 253
1537. Rek Adam ČYK 16 48 359
1538. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 48 680
1539. Směšný Marek JK Prostějov 10 48 845
1540. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 14 48 962
1541. Wehrenbergová Anna YC Kladno 12 49 051
1542. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 12 49 109
1543. Kučera Matěj TJ Lanškroun 21 49 240
1544. Vítová Anna ČYK 11 49 355
1545. Ottová Hana Sokol Tovačov 7 49 435
1545. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 49 435
1547. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 49 561
1548. Krsička Lukáš YC CERE 12 49 784
1549. Hendrych Václav YC Doksy 8 49 808
1550. Tupý Petr YC LS Brno 21 49 834
1551. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 50 311
1552. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 50 476
1553. Bílek Stanislav ČYK 1 50 575
1554. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 15 50 640
1555. Viščor Dan YC LS Brno 21 50 976
1556. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 51 191
1557. Fanta Miroslav YC LS Brno 23 51 644
1558. Jozíf Martin YC Pardubice 9 51 664
1559. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 51 856
1560. Švíková Bára YC CERE 17 52 323
1561. Brož Vojtěch ČYK 8 52 891
1562. Jedlička Jan YC Neratovice 16 53 411
1563. Pavlišová Michaela YC Kovářov 6 53 748
1564. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 19 53 851
1565. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 54 035
1566. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 17 54 119
1567. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 54 380
1568. Hudec Adam YC Neratovice 11 54 846
1569. Horký Adam ČWA 8 54 905
1570. Slíva Jakub YC Nechranice 10 55 344
1571. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 13 55 423
1572. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 11 55 465
1573. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 55 611
1574. Jurečka Šimon ČYK 17 56 748
1575. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 11 56 760
1576. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 14 57 318
1577. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 8 57 326
1578. Stejskal Max YC Neratovice 10 57 661
1579. Rybáček Josef YC Doksy 9 57 738
1580. Teubnerová Anna ČYK 18 57 941
1581. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 58 123
1582. Preibischová Michaela YC Regent 6 58 636
1583. Hála Jan YC Kladno 24 59 436
1584. Viták František JK Plzeň 20 59 652
1585. Kořanová Johana YC Neratovice 11 59 793
1586. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 59 842
1586. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 4 59 842
1586. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 59 842
1586. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 59 842
1590. Piňosová Kristýna JK Prostějov 21 59 957
1591. Stoklásek Petr SK Tři sestry 5 60 642
1592. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 61 973
1593. Vinkl Petr YC Kladno 19 63 765
1594. Křížek David Lokomotiva Plzeň 12 63 801
1595. Krsička Michal YC CERE 12 64 035
1596. Himmel Jiří YC Nechranice 24 65 361
1597. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 65 472
1598. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 66 186
1599. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 67 426
1600. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 67 694
1601. Svoboda Jan LS Kroměříž 13 68 274
1602. Procházka Filip YC Neratovice 5 68 864
1603. Brabec Václav YC CERE 12 69 775
1604. Kmenta Martin Jachtklub Brno 20 69 910
1605. Jochovič Josef YC Neratovice 10 70 021
1606. Čáp Milan YC Neratovice 6 71 149
1607. Košvica Jakub YC LS Brno 16 71 889
1608. Vácha Martin YC LS Brno 14 71 891
1609. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 12 72 469
1610. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 72 738
1611. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 73 700
1612. Winkler Pavel JK Toušeň 9 74 178
1613. Mlejnek Tomáš SK Štětí 20 74 645
1614. Jurečka Matěj ČYK 15 75 278
1615. Hrubý Jiří SK Štětí 8 75 312
1615. Houdek Roman YC LS Brno 8 75 312
1617. Vychová Zuzana YC Neratovice 10 76 456
1618. Vychová Eliška YC Neratovice 12 79 476
1619. Fiala Petr YC Neratovice 10 80 989
1620. Hlaváček Matouš ČYK 14 81 094
1621. Kořan Petr YC Neratovice 16 81 435
1622. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 11 81 589
1623. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 13 82 220
1624. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 9 85 013
1625. Outrata Jiří JK Toušeň 14 85 454
1626. Švíková Kateřina YC CERE 14 85 631
1627. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 85 935
1628. Kubový Martin JK Toušeň 8 86 242
1629. Doležalová Eva SK Tři sestry 6 89 034
1630. Lidařík Rudolf YC LS Brno 13 91 990
1631. Nápravník Jakub ČYK 13 92 840
1632. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 93 277
1633. Nevelöš Tibor SK Štětí 19 94 488
1634. Vaszi Mikuláš SK Štětí 21 94 524
1635. Himmelová Klára YC Nechranice 24 94 741
1636. Vacula Martin JK Staré Splavy 14 95 069
1637. Šindelka Ondřej MYK 19 95 614
1638. Novotný Štěpán JK Cheb 18 95 916
1639. Halouzka Jiří MYK 17 98 803
1640. Plhoň Adam SK Tři sestry 13 99 386
1641. Nevelöš Adam SK Štětí 20 103 255
1642. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 106 158
1643. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 106 395
1644. Roček Roman YC Neratovice 10 109 011
1645. Burska Zosia YC CERE 16 110 279
1646. Palkovský Tomáš SK Štětí 12 112 021
1646. Storch Petr Chemička Ústí 12 112 021
1648. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 32 112 110
1649. Keblová Lucie ČYK 22 112 458
1650. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 112 880
1651. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 18 118 385
1652. Košťál Petr YC Pardubice 11 126 671
1653. Čermák Jaroslav YC Pardubice 13 127 827
1654. Müller Ondřej SK Štětí 23 129 203
1655. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 22 142 788
1656. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 16 145 996
1657. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 17 147 888
1658. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 16 158 403
1659. Koštýř Michal SK Tři Sestry YC 20 162 387
1660. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 163 708
1661. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 20 165 073
1662. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 8 167 807
1663. Halouzka Jakub MYK 19 184 921
1664. Maier Michael YCR Roudnice 15 196 125

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ