POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2015




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1370 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 33 160 503
2. Rešl Pavel VS Duchcov 27 30 155
3. Keblová Lucie ČYK 27 201 484
4. Janota Jonáš ČYK 26 13 388
5. Škvařil Patrik YC LS Brno 25 42 993
6. Nevelöš Tibor SK Štětí 25 120 117
7. Tupý Petr YC LS Brno 25 41 821
8. Nevelöš Adam SK Štětí 25 132 461
9. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 25 42 082
10. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 24 134 537
11. Himmel Jiří YC Nechranice 24 62 677
12. Müller Ondřej SK Štětí 24 115 929
13. Burska Zosia YC CERE 24 115 698
14. Himmelová Klára YC Nechranice 24 92 663
15. Fanta Miroslav YC LS Brno 24 65 539
16. Vaszi Mikuláš SK Štětí 24 125 089
17. Mlejnek Tomáš SK Štětí 23 127 361
18. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 65 373
19. Žáček Jiří Baník Ostrava 22 75 845
20. Košvica Jakub YC LS Brno 22 130 503
21. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 32 005
22. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 21 16 017
23. Pavlík Jiří YC LS Brno 21 29 440
24. Zárubová Michaela JK Cheb 21 96 170
25. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 21 63 025
26. Páleníčková Aneta YC CERE 21 106 200
27. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 21 54 886
28. Viščor Dan YC LS Brno 21 41 352
29. Šindelka Ondřej YC Jezero Hlučín 21 61 038
30. Verner Jaroslav JK Toušeň 20 130 370
31. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 20 23 811
32. Jurečka Matěj ČYK 20 105 904
33. Kmenta Martin Jachtklub Brno 20 61 043
34. Žák Michal YC LS Brno 20 38 465
35. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 20 101 348
36. Huk Vítězslav YC LS Brno 19 10 105
37. Kučera Matěj TJ Lanškroun 19 27 976
38. Otevřel Pavel YC LS Brno 19 15 251
39. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 31 687
40. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 19 129 395
41. Kršňák Jan VS Duchcov 19 34 088
42. Vinkl Petr YC Kladno 19 49 580
43. Štruncová Michaela YC Neratovice 19 43 330
44. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 19 45 241
45. Vymazalová Karolína YC LS Brno 19 10 525
46. Pourová Barbora ČYK 18 27 885
47. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 93 680
48. Říčanová Nicol SK Štětí 18 30 707
49. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 18 120 168
50. Piňosová Kristýna JK Prostějov 18 30 076
51. Škoda Michal YC Neratovice 18 42 040
52. Maršálková Blanka YC LS Brno 18 35 875
53. Jarošová Andrea Jachtklub Brno 18 16 827
54. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 95 993
55. Čajčík Jan YC LS Brno 18 40 991
56. Rameš Ivan JK Česká Lípa 18 75 781
57. Sobotová Kristýna JK Prostějov 18 19 290
58. Čermák Jaroslav YC Pardubice 18 127 058
59. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 18 7 646
60. Viščorová Nela YC LS Brno 17 6 949
61. Švíková Kateřina YC CERE 17 94 711
62. Kališová Marketa Jachtklub Brno 17 42 610
63. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 17 29 236
64. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 34 412
65. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 17 81 881
66. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 38 083
67. Jedlička Jan YC Neratovice 17 52 037
68. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 78 845
69. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 17 59 678
70. Viták František JK Plzeň 17 51 044
71. Jurečka Šimon ČYK 17 50 507
72. Vácha Martin YC LS Brno 17 39 812
73. Lidařík Rudolf YC LS Brno 17 127 808
74. Košťál Petr YC Pardubice 17 126 054
75. Kršňák Jakub VS Duchcov 16 14 071
76. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 16 39 347
77. Šilhavý Jiří YC Kladno 16 33 425
78. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 83 135
79. Kramář Petr JK Česká Lípa 16 38 631
80. Václavík Jakub JK Česká Lípa 16 22 846
81. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 16 75 908
82. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 16 26 772
83. Plodek Adam YC Pardubice 16 23 851
84. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 60 576
85. Smrčka Jiří ČYK 16 23 554
86. Vacula Jiří JK Staré Splavy 16 22 452
87. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 16 109 026
88. Dvořák Ota YC CERE 16 48 661
89. Beerová Eliška SK Štětí 16 31 150
90. Janderová Klára YC SaS 16 42 401
91. Nápravník Jakub ČYK 16 88 612
92. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 16 39 627
93. Kováčová Tereza JK Prostějov 15 26 698
94. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 59 939
95. Lokajíčková Lucie ČYK 15 18 093
96. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 15 27 871
97. Vymazalová Agáta YC LS Brno 15 20 917
98. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 54 023
99. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 15 51 374
100. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 15 12 854
101. Staněk Jan YC Doksy 15 4 352
102. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 63 515
103. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 15 126 525
104. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 15 18 440
105. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 60 881
106. Kořanová Michaela YC Neratovice 15 50 173
107. Kamenský Radim YC Velké Dářko 15 143 237
108. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 14 63 682
109. Dušan Makrlík JK Klatovy 14 13 359
110. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 14 26 796
111. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 107 472
112. Křížek David Lokomotiva Plzeň 14 109 372
113. Jordán Jaroslav VS Duchcov 14 7 038
114. Lawson Andrew JK Staré Splavy 14 30 580
115. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 15 195
116. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 19 322
117. Nuc Mario JK Plzeň 14 34 801
118. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 14 43 708
119. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 14 41 401
120. Teubnerová Anna ČYK 14 39 745
121. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 66 708
122. Valenová Barbora JK Olomouc 14 13 133
123. Bílková Lucie Sokol Palkovice 14 4 219
124. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 14 18 158
125. Vallová Anna YC LS Brno 14 16 917
126. Ott Adam Jachtklub Brno 14 33 362
127. Rybáček Josef YC Doksy 14 84 628
128. Rozlivková Johana YC CERE 14 44 584
129. Cákoci Marek YC CERE 14 7 986
130. Vít Ladislav JK Plzeň 14 22 267
131. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 14 15 099
132. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 14 46 695
133. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 14 7 967
134. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 14 22 750
135. Hlaváček Matouš ČYK 14 70 635
136. Babický Josef JK Česká Lípa 14 35 525
137. Ráža Matyáš VS Duchcov 13 7 833
138. Kořan Petr YC Neratovice 13 75 139
139. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 48 258
140. Němec Milan KJ Těrlicko 13 8 616
141. Vacula Karel YC Znojmo 13 10 434
142. Kučerová Lucie JK Prostějov 13 34 295
143. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 13 17 462
144. Plecitý Martin JK Toušeň 13 72 568
145. Tkadlecová Sára JK Toušeň 13 52 161
146. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 13 22 493
147. Valouch Libor JK Olomouc 13 11 370
148. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 13 42 141
149. Šebek Martin YC LS Brno 13 35 698
150. Roček Roman YC Neratovice 13 100 490
151. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 20 017
152. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 58 037
153. Krsička Martin YC CERE 13 34 738
154. Burdová Michaela YC SaS 13 34 676
155. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 13 6 309
156. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 13 19 841
157. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 46 337
158. Outrata Jiří JK Toušeň 13 66 685
159. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 13 22 493
160. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 13 11 188
161. Labuda Ondřej YC LS Brno 13 45 130
162. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 68 050
163. Červenka Matouš JK Olomouc 13 14 073
164. Vacula Martin JK Staré Splavy 13 72 392
165. Kališová Lenka Jachtklub Brno 13 31 109
166. Pokoš Radim VS Duchcov 13 17 483
167. Storch Petr Chemička Ústí 13 69 112
168. Novotný Štěpán JK Cheb 13 91 151
169. Klíma Vojtěch ČYK 13 9 620
170. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 29 622
171. Kolář Jakub JK Staré Splavy 13 8 604
172. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 79 407
173. Cvikrová Michaela ČYK 13 10 629
174. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 32 812
175. Hrubý Karel Jachtklub Brno 12 66 844
176. Mannel Dominik TJ Lanškroun 12 17 430
177. Rek Adam ČYK 12 16 140
178. Postránecký František YC Neratovice 12 24 269
179. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 12 45 161
180. Mareček Šimon Jachtklub Brno 12 50 948
181. Vacula Karel YC Znojmo 12 29 990
182. Bláha Martin JK Plzeň 12 12 271
183. Mika Radek YC SaS 12 31 547
184. Vítová Anna ČYK 12 44 894
185. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 9 297
186. Dadák Lukáš YC LS Brno 12 11 258
187. Hálová Anna LS Kroměříž 12 9 399
188. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 12 15 244
189. Kaláb Jindřich VS Duchcov 12 5 120
190. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 12 20 073
191. Kraus Lukáš YC Kladno 12 24 731
192. Košata Lukáš ČYK 12 32 465
193. Švíková Bára YC CERE 12 30 387
194. Matoušková Eva ALT Melges 24 12 31 705
195. Vrána Petr TJ Rapid Brno 12 33 197
196. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 22 096
197. Majchrák Kristian ČYK 12 10 648
198. Hakl David YC LS Brno 12 38 830
199. Vít Jaroslav JK Plzeň 12 18 194
200. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 12 37 300
201. Postránecká Klára YC Neratovice 12 24 269
202. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 12 52 990
203. Krsička Michal YC CERE 12 75 907
204. Krsička Lukáš YC CERE 12 56 914
205. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 12 82 860
206. Popov Adam ČYK 12 8 584
207. Svorová Tereza YC LS Brno 12 21 534
208. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 163 980
209. Dvořák Filip Jachtklub Brno 12 15 450
210. Šulc David YC Nechranice 12 11 830
211. Svoboda Jan LS Kroměříž 12 51 388
212. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 15 446
213. Nováková Ludmila YC LS Brno 12 2 916
214. Směšný Marek JK Prostějov 12 78 059
215. Falta Miroslav ALT Tornado 11 31 600
216. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 11 21 480
217. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 11 34 658
218. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 11 13 356
219. Lejhanec David YC Pardubice 11 24 191
220. Rais Michal SK Štětí 11 11 725
221. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 25 011
222. Novák Adam YC Jezero Hlučín 11 9 801
223. Šotola Pavel VS Duchcov 11 2 934
224. Vacula Jan YC Znojmo 11 26 263
225. Hrubý Pavel ČWA 11 40 495
226. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 26 517
227. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 11 4 206
228. Vymazal Oldřich YC LS Brno 11 5 542
229. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 11 24 803
230. Moučková Hana YC Velké Dářko 11 17 357
231. Doležal Tomáš ČYK 11 60 856
232. Čáp Milan YC Neratovice 11 131 388
233. Verner Kamil JK Toušeň 11 24 420
234. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 17 821
234. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 11 17 821
236. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 11 73 931
237. Svorová Barbora YC LS Brno 11 15 911
238. Zanker Zbyněk SK Štětí 11 56 615
239. Jochovič Josef YC Neratovice 11 57 591
240. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 14 725
241. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 12 371
242. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 11 12 547
243. Hudec Adam YC Neratovice 11 54 275
244. Mikuláštík Pavel YC LS Brno 11 18 879
245. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 11 7 443
246. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 11 46 615
247. Moucha Pavel YC Doksy 11 55 204
248. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 17 307
249. Hála Jakub LS Kroměříž 11 5 243
250. Hasman Radim YC Kladno 11 14 248
251. Maier Michael YCR Roudnice 11 86 509
252. Holubová Tereza ČYK 11 11 901
253. Palkovský Tomáš SK Štětí 11 54 499
254. Sovadina Petr LS Kroměříž 11 18 469
255. Sehnal Pavel ČWA 10 48 207
256. Houdek Roman YC LS Brno 10 77 272
257. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 10 6 409
258. Pavel Aleš YC CERE 10 6 843
259. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 13 937
260. Štrunc Jan YC Neratovice 10 28 947
261. Stejskal Max YC Neratovice 10 52 890
262. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 41 995
263. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 10 4 206
264. Haubold Petr Delfín Jablonec 10 16 974
265. Pavlovský Marek YC LS Brno 10 27 558
266. Borčická Lucie YC LS Brno 10 9 391
267. Vitouch Jan YC LS Brno 10 5 641
268. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 10 111 573
269. Spurný Vojtěch JK Olomouc 10 8 194
270. Hála Jan YC Kladno 10 18 271
271. Brabec Václav YC CERE 10 36 753
272. Klusáčková Radka YC LS Brno 10 19 569
273. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 20 950
274. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 10 38 508
275. Hlavsa Tomáš ALT Laser 10 40 922
276. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 10 13 848
277. Havelka Pavel YC Pardubice 10 6 988
278. Nový Marek JK Plzeň 10 7 077
279. Hrubý Jiří SK Štětí 10 77 272
280. Kořanová Johana YC Neratovice 10 70 889
281. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 10 6 786
282. Solfronk Antonín YC Nechranice 10 33 258
283. Hendrych Václav YC Doksy 10 47 794
284. Vítovec Matěj YC CERE 10 21 032
285. Bryxová Lucie YC Neratovice 10 9 795
286. Vychová Eliška YC Neratovice 10 77 435
287. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 10 7 130
288. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 14 793
289. Košťálová Bára YC Pardubice 10 20 712
290. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 10 10 711
291. Brož Vojtěch ČYK 10 58 116
292. Dragoun Ivan JK Plzeň 10 7 363
293. Prax Jakub YC LS Brno 10 8 950
294. Pavlíková Barbora YC CERE 10 17 044
295. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 10 14 929
296. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 10 59 866
297. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 10 58 176
298. Mojdl Ondřej YC Kladno 10 28 157
299. Vychová Zuzana YC Neratovice 10 87 952
300. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 10 8 740
301. Novák David YC CERE 10 6 033
302. Skála Petr ALT SF 10 12 841
303. Teplý Jakub YC CERE 9 1 520
304. Kraus Jan YC Kladno 9 17 620
305. Bezděková Martina Jachtsport Brno 9 26 294
306. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 9 45 748
307. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 9 5 086
308. Šplíchal Filip JK Plzeň 9 15 573
309. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 6 749
310. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 19 510
311. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 18 209
312. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 17 989
313. Slíva Martin ČWA 9 62 283
314. Dolejš Rudolf ČWA 9 32 682
315. Pinďák Josef SK Štětí 9 16 951
316. Valenová Adéla JK Olomouc 9 3 937
317. Indrák Václav Sokol Tovačov 9 15 923
318. Dojmazov Petr ALT RS 9 10 785
319. Vlach Martin YC Neratovice 9 9 693
320. Wehrenbergová Anna YC Kladno 9 39 855
321. Winkler Pavel JK Toušeň 9 95 610
322. Kaiser Ondřej YC Písek 9 7 491
323. Holubová Kristýna ČYK 9 10 957
324. Bauer František YC CERE 9 12 192
325. Šilhavý Jaromír YC Kladno 9 12 887
326. Sivý Filip Slavoj Hluboká 9 10 595
327. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 9 35 096
328. Bauerová Markéta YC CERE 9 22 176
329. Bureš Martin TJ Lanškroun 9 7 667
330. Muzikář David Jachtklub Brno 9 7 915
331. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 9 38 663
332. Ručka Tomáš YC Kladno 9 6 139
333. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 9 10 678
334. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 9 33 773
335. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 8 380
336. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 9 8 635
337. Vlachová Veronika YC Neratovice 9 9 693
338. Červenka Tadeáš ČYK 9 11 363
339. Turba Marek YC LS Brno 9 3 036
340. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 9 10 025
341. Pokorný Vojtěch ALT SF 9 27 954
342. Kubů Jáchym YC Pardubice 9 6 820
343. Slíva Jakub YC Nechranice 8 84 998
344. Soukup Aleš VS Duchcov 8 12 376
345. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 8 14 369
345. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 8 14 369
347. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 2 216
348. Preibischová Michaela YC Regent 8 57 058
349. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 42 472
350. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 8 14 855
351. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 14 902
352. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 8 23 618
353. Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 955
354. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 8 22 424
355. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 8 6 685
356. Pinďáková Monika SK Štětí 8 16 036
357. Krejza Filip ALT FB 8 21 474
358. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 8 5 945
359. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 73 448
360. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 8 23 986
361. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 4 277
362. Valdhansová Klára ČYK 8 18 976
363. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 17 495
364. Hanka Vojtěch ČYK 8 7 145
365. Mareš Miloš YC Kladno 8 13 946
366. Smolařová Barbora YC CERE 8 13 263
367. Hrabalová Veronika YC SaS 8 27 863
368. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 68 730
369. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 8 2 435
370. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 8 12 339
371. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 6 625
372. Gebhart Zdeněk JK Cheb 8 9 966
373. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 8 9 582
374. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 8 22 424
375. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 8 9 967
376. Trusíková Hana YC LS Brno 8 19 767
377. Trčka Martin Baník Most 8 88 475
378. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 8 16 412
379. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 8 6 209
380. Gebhart Jan JK Cheb 8 10 691
381. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 8 3 460
382. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 8 10 898
383. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 48 201
384. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 8 3 036
385. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 8 32 718
386. Sláma Ivo Jachtklub Brno 8 35 959
387. Audyová Markéta Jachtklub Brno 8 71 500
388. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 1 942
389. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 8 26 295
389. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 8 26 295
391. Hýža Jiří Jachtklub Brno 8 48 562
392. Kala Roman YC Doksy 8 23 977
393. Peterka Miroslav YC Neratovice 8 25 278
394. Kuš Emil Slavoj Hluboká 8 12 339
395. Pavliš Jiří YC Kovářov 8 21 842
396. Šindelář Jan JK Plzeň 8 12 897
397. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 8 4 859
398. Cibulková Veronika JK Plzeň 7 11 256
399. Hatle Maria Stella ČYK 7 4 475
400. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 13 236
401. Procházka Libor YC Neratovice 7 24 776
402. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 19 867
403. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 7 102
404. Hodač Alois Chemička Ústí 7 11 065
405. Košťálová Anna YC Pardubice 7 4 879
406. Valenová Klára JK Olomouc 7 2 205
407. Veit Martin ALT FB 7 20 015
408. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 11 001
409. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 19 487
410. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 24 400
411. Kučera Michal TJ Lanškroun 7 26 947
412. Schrollová Eva YC Písek 7 11 087
413. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 7 613
414. Beneš Jiří YC CERE 7 5 134
415. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 20 730
416. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 7 20 138
417. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 7 8 004
418. Kramplová Annamaria ČYK 7 17 757
419. Hýža Vít Jachtklub Brno 7 2 175
420. Žáková Věra YC LS Brno 7 15 292
421. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 41 773
422. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 7 102 759
423. Samec Marek Jachtklub Brno 7 5 496
424. Pavlovský Josef YC LS Brno 7 13 894
425. Daňhelová Iva ALT Vaurien 7 5 582
426. Synková Anna YC LS Brno 7 4 618
427. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 4 204
428. Mojdlová Kateřina YC Kladno 7 8 645
429. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 3 405
430. Zíma Jakub ČWA 7 40 336
431. Sladký Martin ČWA 7 35 719
432. Raška Marek ČWA 7 16 073
433. Koláčková Jasmína YC LS Brno 7 3 694
434. Kittler Jan YC LS Brno 7 37 514
435. Stránská Lucie VS Duchcov 7 20 387
436. Liczmanová Jana Baník Ostrava 7 5 876
437. Machovský Jan ALT Vaurien 7 22 012
438. Beneš Marian JK Slavia Havířov 7 8 060
439. Petrák Jan ALT Tornado 7 12 204
440. Staniek Pavel KJ Těrlicko 7 10 167
441. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 7 38 365
442. Červený Martin JK Plzeň 7 1 935
443. Mann Štěpán TJ Lanškroun 7 24 493
444. Trnavský Martin Jachtklub Brno 7 17 308
445. Havrda Luboš Delfín Jablonec 7 10 925
446. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 3 456
447. Kubový Martin JK Toušeň 7 71 011
448. Lambl Vojtěch YC Neratovice 7 8 172
449. Culek Jindřich JK ČZU 7 18 804
450. Špaček Matěj YC CERE 7 6 037
451. Hrdina Patrik YC RODOP 7 23 802
452. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 4 204
453. Fiala Petr YC Neratovice 7 95 852
454. Altman Jiří Císařská louka 7 6 410
455. Kotek Petr YC CERE 7 2 107
456. Valeš Jáchym YC CERE 7 5 329
457. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 7 58 028
458. Ďásek František JK Cheb 7 8 321
459. Kučera Michal Chemička Ústí 7 7 102
460. Bezemek Petr ALT Vaurien 7 5 582
461. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 7 26 859
462. Vít Radek YC Kladno 7 20 514
463. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 7 14 565
464. Pavlišová Michaela YC Kovářov 7 65 818
465. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 14 101
466. Audy Dan Jachtklub Brno 7 34 142
467. Richter Zdeněk YC Doksy 6 30 560
468. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 17 262
469. Lončáková Jana JK Staré Splavy 6 11 351
470. Strejček Radim Sokol Palkovice 6 3 554
471. Kaiser Libor YC Písek 6 2 205
472. Dragoun Vítek JK Plzeň 6 1 246
473. Fiala Anna Slavoj Litoměřice 6 2 290
474. Vacula Libor JK Staré Splavy 6 30 944
475. Novotný Václav JK Cheb 6 12 478
476. Sláma Eduard Jachtklub Brno 6 12 020
477. Lo Pinto Davide YC CERE 6 1 257
478. Řezníková Michaela YC CERE 6 1 179
479. Čermák Petr YC Kladno 6 21 999
480. Guryča Nikola YC CERE 6 12 302
481. Nápravníková Barbora YC SaS 6 4 964
482. Čermák ml. Josef YC Neratovice 6 3 074
483. Havel Filip YC Neratovice 6 7 011
484. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 6 31 043
485. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 24 702
486. Kir Milan IWS Club Nechra 6 32 591
487. Bína Daniel JK Staré Splavy 6 59 272
488. Vašík Roman YC LS Brno 6 8 951
489. Cvan Martin YC LS Brno 6 22 599
490. Zelený Samuel YC LS Brno 6 6 138
491. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 6 10 032
492. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 6 3 720
493. Procházka Jan JK Plzeň 6 941
494. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 6 17 859
495. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 6 9 345
496. Holý Ivo Baník Ostrava 6 9 450
497. Němec František ALT Tornado 6 13 346
498. Šustek Benjamin ALT 29er a 49er 6 6 069
499. Bezděk David Jachtsport Brno 6 31 446
500. Hejna Jan Baník Ostrava 6 2 989
501. Bobek Ondřej Baník Ostrava 6 40 993
502. Quasničzka Josef JK Litoměřice 6 5 082
503. Knorr Luděk VS Duchcov 6 10 842
504. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 035
505. Daněk Tomáš YC LS Brno 6 4 193
506. Skořepová Eva JK Toušeň 6 29 024
507. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 5 771
508. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 2 483
509. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 12 481
510. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 20 301
511. Spurný Slávek JK Olomouc 6 657
512. Karhánek Jiří YC SaS 6 9 962
513. Bachtík Marek YK Jestřábí 6 30 838
514. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 6 16 347
515. Šatný Martin YC LS Brno 6 2 412
516. Kmoníček Jiří YC Pardubice 6 15 950
517. Výška Jan Prazdroj Plzeň 6 3 662
518. Staniek Michal KJ Těrlicko 6 8 274
519. Hrubá Martina YC Velké Dářko 6 12 701
520. Samek Martin TJ Lanškroun 6 2 871
521. Vintr Josef TJ Lanškroun 6 2 872
522. Novohradský Filip YC Pardubice 6 7 117
523. Maršík Karel Chemička Ústí 6 5 245
524. Procházka Filip YC Neratovice 6 56 542
525. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 6 37 404
526. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 3 370
527. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 6 19 986
528. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 6 5 005
529. Kulhánková Klára YC Kladno 6 11 642
530. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 13 237
531. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 6 19 751
532. Topiarzová Magda YC CERE 6 10 449
533. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 6 14 425
534. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 6 7 260
535. Toth Martin ČWA 6 7 124
536. Sobotka Jakub ALT Cat Open 6 21 811
537. Šindelář Vojtěch YC CERE 6 20 552
538. Rosík Alex YC CERE 6 7 899
539. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 6 4 939
540. Šimek Karel Slavoj Hluboká 6 17 420
541. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 19 403
542. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 9 677
543. Mojdl Martin YC Kladno 6 16 667
544. Žalud František JK Toušeň 5 6 026
545. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 5 2 977
546. Wehrenbergova Petra YC Kladno 5 4 046
547. Podhorec Štefan YC Kladno 5 6 711
548. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 5 8 602
549. Daněk Michal LS Kroměříž 5 9 837
550. Hyrš David JK Ostrava Poruba 5 3 844
551. Vodáček Tomáš YC LS Brno 5 12 758
552. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 5 9 158
553. Malina Tomáš IWS Club Nechra 5 16 492
554. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 5 13 255
555. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 681
556. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 5 12 293
557. Krejčiřík Jan YC LS Brno 5 5 330
558. Loužek Karel JK Plzeň 5 9 599
559. Holotík Miroslav LS Kroměříž 5 5 679
560. Rozsypal Jakub JK Olomouc 5 7 456
561. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 5 2 969
562. Machovská Lucie ALT Vaurien 5 19 974
563. Drahorád Petr JK Cheb 5 15 534
564. Hodačová Veronika YC Pardubice 5 5 815
565. Kölbl Josef ALT Tornado 5 8 605
566. Kuncová Jitka JK Sokolov 5 5 189
567. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 9 835
568. Knorr Jindřich VS Duchcov 5 8 509
569. Richter Jan YC Pardubice 5 2 910
570. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 7 376
571. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 5 953
572. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 5 182
573. Ptáčník Ivan YC Neratovice 5 9 375
574. Kašpar Antonín YC CERE 5 28 262
575. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 3 083
576. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 218
577. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 6 755
578. Hnitka Martin YC Nechranice 5 9 867
579. Veselá Elena YC Pardubice 5 4 285
580. Myška Filip IWS Club Nechra 5 11 480
581. Kučerová Jana JK Prostějov 5 2 927
582. Roubal Pavel YC LS Brno 5 21 785
583. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 5 3 642
584. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 5 247
585. Daněk Jan YC LS Brno 5 26 177
586. Šugárová Kristýna YC Dyje 5 8 771
587. Tesař David ASK Lovosice 5 9 835
588. Záruba Vladimír JK Cheb 5 22 114
589. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 14 066
590. Sadílek Adam Delfín Jablonec 5 9 436
591. Korych Pavel YC Kladno 5 6 966
592. Krejčíková Klára YC CERE 5 712
593. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 5 2 831
594. Záchvěj Martin YC Neratovice 5 22 793
595. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 5 1 499
596. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 5 3 218
597. Petřík Martin YC Neratovice 5 7 599
598. Podzimek Antonín ČYK 5 16 985
599. Pešková Adéla YC LS Brno 5 9 698
600. Král Karel JK Sokolov 5 9 392
601. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 4 576
602. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 5 16 818
603. Snajberg Stanislav ALT RS 5 12 352
604. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 5 26 755
605. Jarošová Natálie ČYK 5 9 815
606. Cvachová Adéla Spartak Modřany 5 10 201
607. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 5 2 165
608. Marek František ALT Tornado 5 5 353
609. Pelar David LS Kroměříž 5 11 632
610. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 5 18 389
611. Zvěřina Václav VS Duchcov 5 1 883
612. Polidar Martin JK Cheb 5 2 170
613. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 5 5 703
614. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 5 5 260
615. Veselý Štěpán YC Pardubice 4 2 046
616. Štěpán David Jachtklub Brno 4 2 942
617. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 4 4 450
618. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 485
619. Klát Roman ALT Vaurien 4 2 508
620. Korbová Helena JK Olomouc 4 3 201
621. Beňová Kateřina YC CERE 4 1 024
622. Vítovec Dan YC CERE 4 9 124
623. Soukup Jiří JK Královská 4 5 461
624. Krátký Jan Slavoj Hluboká 4 5 764
625. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 8 329
626. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 6 639
627. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 4 3 609
628. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 4 1 057
629. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 4 2 854
630. Procházková Petra ASK Lovosice 4 5 160
631. Balzer Robert JK Prostějov 4 15 177
632. Záruba Adam YC CERE 4 4 616
633. Beneš Petr YK Jestřábí 4 6 965
634. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 4 14 987
635. Mitická Michaela Spartak Modřany 4 1 107
636. Jebavý Vít YC Neratovice 4 6 900
637. Rashki Denisa TJ Lanškroun 4 2 770
638. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 4 3 430
639. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 13 599
640. Opletal Petr YC LS Brno 4 2 998
641. Kafka Richard YC Velké Dářko 4 1 486
642. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 5 160
643. Hajn Ladislav SK Štětí 4 4 670
644. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 4 15 114
645. Rozsypal Martin JK Olomouc 4 6 264
646. Hejnová Karolína Baník Ostrava 4 1 119
647. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 4 1 704
648. Skála David ALT SF 4 8 508
649. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 4 774
650. Šmídová Petra KJ Těrlicko 4 28 557
651. Berg Petr VS Duchcov 4 1 742
652. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 14 164
653. Drahorádová Lucie JK Cheb 4 2 321
654. Bazler Petr ASK Lovosice 4 2 854
655. Hemelík Antonín ASK Lovosice 4 4 450
656. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 4 5 157
657. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 4 6 015
658. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 4 37 021
659. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 4 4 637
660. Žíla Jiří TJ Jiskra Třeboň 4 7 803
661. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 4 4 658
662. Lachout Jiří YC CERE 4 1 318
663. Utíkal Petr JK Olomouc 4 11 035
664. Hajas Vojtěch ALT RS 4 13 317
665. Chlebna Milan YC Kovářov 4 14 540
666. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 4 2 789
667. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 4 715
668. Jebavá Markéta YC Neratovice 4 6 900
669. Vávra Jaroslav JK Královská 4 5 610
670. Richter Jan YC Pardubice 4 1 341
671. Satranský Radek YC Pardubice 4 2 575
672. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 4 13 276
673. Princová Lea YC LS Brno 4 7 039
674. Hofmann Filip YC Velké Dářko 4 8 570
675. Šormová Marcela YC LS Brno 4 1 228
676. Záluský Kamil YC Nechranice 4 4 670
677. Hájek Libor JK Cheb 4 2 343
678. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 4 4 935
679. Červín Jiří Chemička Ústí 4 1 976
680. Riedel Oto VS Duchcov 4 1 846
681. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 3 916
682. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 365
683. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 4 2 131
684. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 4 8 734
685. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 4 1 811
686. Petr Jiří VS Duchcov 4 1 744
687. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 4 689
688. Polášková Tereza TJ Lanškroun 4 2 183
689. Adamcová Jiřina YC LS Brno 4 3 159
690. Seidl Šimon YC LS Brno 4 11 084
691. Janáček Petr YC LS Brno 4 3 060
692. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 9 093
693. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 4 10 557
694. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 3 039
695. Smuda Leopold YC Kovářov 4 14 540
696. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 5 467
697. Kleinová Jana JK ČZU 4 11 088
698. Dostálová Barbora Císařská louka 4 5 524
699. Semrád Tomáš JK Královská 4 9 270
700. Kilarová Jana Baník Ostrava 4 1 313
701. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 4 14 067
702. Výška Antonín JK Plzeň 4 707
703. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 2 722
704. Hasman Janek YC Kladno 4 1 616
705. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 4 32 874
706. Prouzová Johana YC CERE 4 705
707. Löwit Harry Císařská louka 4 5 524
708. Nevřiva Václav YC LS Brno 4 4 761
709. Audy Petr Jachtklub Brno 4 4 915
710. Netík Pavel YC Velké Dářko 4 10 806
711. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 4 5 515
712. Šachl Zděnek VS Duchcov 4 2 043
713. Mařík Kristián Delfín Jablonec 4 5 703
714. Petřík Roman YC Velké Dářko 4 8 570
715. Čech Petr Delfín Jablonec 4 25 138
716. Chalupník Miloslav YC Dyje 4 34 748
717. Doležalová Eva SK Tři sestry 4 34 980
718. Friedl Jakub YC CERE 4 404
719. Mitická Kateřina Spartak Modřany 4 1 546
720. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 8 721
721. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 819
722. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 3 3 004
723. Snytrová Romana JK Plzeň 3 303
724. Dvořák Rudolf YC CERE 3 3 062
725. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 40 037
726. Urban Tadeáš TJ Lanškroun 3 1 655
727. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 2 553
728. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 220
728. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 3 1 220
730. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 3 4 042
731. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 10 438
732. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 3 2 995
733. Maršík Karel Chemička Ústí 3 2 776
734. Rašková Adéla ČWA 3 2 310
735. Prokopec Petr YC Pardubice 3 5 168
736. Richterová Eliška YC Pardubice 3 2 120
737. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 1 570
738. Cach Zdeněk YC Regent 3 3 201
739. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 22 785
740. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 5 488
741. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 3 4 727
742. Kalášek Vojtěch Jachtklub Brno 3 390
743. Mohelská Magdalena YC LS Brno 3 1 517
744. Hartl Radim YC LS Brno 3 4 726
745. Wolk Roland YC LS Brno 3 1 544
746. Olša Jiří YC LS Brno 3 2 702
747. Sehnal René YC SaS 3 3 249
748. Kučera Matyáš YC CERE 3 480
749. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 3 056
750. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 932
751. Drvota Jaromír YC Kladno 3 1 569
752. Kraml Miroslav YC Písek 3 2 944
753. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 613
754. Kerber Milan ČANY 3 8 920
755. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 3 4 786
756. Mašek Tomáš Baník Ostrava 3 1 917
757. Dumek Petr YC Kotva Pha 3 2 515
758. Cvach Pavel Spartak Modřany 3 5 987
759. Fišer Roman JK Královská 3 5 667
760. Kuthan Martin YC Neratovice 3 7 162
761. Mertinová Nicol YC Nové Sedlo 3 26 879
762. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 3 957
763. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 3 4 526
764. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 18 510
765. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 2 183
766. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 839
767. Rohovský Martin YC LS Brno 3 332
768. Sedláček Petr JK Prostějov 3 1 263
769. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 3 5 835
770. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 3 1 726
771. Štamberg Jan FD Club UO 3 1 866
772. Blatecký David Jachtklub Brno 3 24 968
773. Běhal Miroslav Baník Ostrava 3 3 513
774. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 1 335
775. Špedlová Veronika JK Klatovy 3 378
776. Korecký Adam JK Plzeň 3 1 958
777. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 1 873
778. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 1 965
779. Cachová Šárka YC Regent 3 2 691
780. Bárta Jan ASK Lovosice 3 2 493
781. Zankerová Aneta SK Štětí 3 3 701
782. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 1 746
783. Šedivý Bořek YC LS Brno 3 1 588
784. Bielik Ivan YC LS Brno 3 729
785. Lopour Martin TJ Lanškroun 3 289
786. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 3 40 037
786. Michalčin Jiří SK Tři sestry 3 40 037
788. Kotě Vojtěch YC Kladno 3 1 866
789. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 2 111
790. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 862
791. Mudra Matěj JK Olomouc 3 1 902
792. Diviš Ivo YC Dyje 3 20 440
793. Cotte Pamela YC CERE 3 1 847
794. Vrbický Filip Spartak Modřany 3 2 348
795. Buřil Adam ČYK 3 4 480
796. Otto Karel YC LS Brno 3 3 677
797. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 14 882
798. Hájek Ladislav YCR Roudnice 3 1 175
799. Rott Petr JK Plzeň 3 3 076
800. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 094
801. Jenšík David JK Česká Lípa 3 6 504
802. Hošek Libor JK Česká Lípa 3 15 915
803. Piňosová Andrea JK Prostějov 3 1 545
804. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 3 15 941
805. Bělík Jan JK Sokolov 3 2 063
806. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 1 244
807. Miroslav Špedl JK Klatovy 3 899
808. Čajčík Karel YC Pardubice 3 1 477
809. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 3 2 404
810. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 3 2 931
811. Winterová Michaela Spartak Modřany 3 866
812. Králiková Zuzana Orthodocks YC 3 5 601
813. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 40 037
814. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 3 12 789
815. Faktor Marian SK Nový Knín 3 3 056
816. Žižkovský Nikita YC CERE 3 643
817. Krautwurst Filip YC CERE 3 10 753
818. Busta Ondřej JK Královská 3 3 217
819. Spousta Petr YC LS Brno 3 7 359
820. Žák Marek YC LS Brno 3 3 743
821. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 3 641
822. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 6 825
823. Soukup Filip YC Regent 3 5 148
824. Kroupa Štěpán Delfín Jablonec 3 4 703
825. Jozíf Martin YC Pardubice 3 7 878
826. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 7 883
827. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 3 8 831
828. Dziuba Kamil Baník Ostrava 3 1 686
829. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 3 2 434
830. Labský Josef JK Sokolov 3 795
831. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 3 1 134
832. Tkadlec Viktor JK Toušeň 3 11 839
833. Cvach Radek Spartak Modřany 3 5 987
834. Grepl Aleš YC CERE 3 495
835. Zima Tomáš YC Kladno 3 33 465
836. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 3 4 564
837. Hála Tomáš LS Kroměříž 3 861
838. Křiváková Magdalena YC LS Brno 3 750
839. Šimková Romana ALT RS 3 19 400
840. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 3 1 299
841. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 493
842. Louda Zbyněk YC CSA 3 17 960
843. Svatoš Dominik TJ Lanškroun 3 4 409
844. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 3 5 927
845. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 4 606
846. Bělehrad Pavel YC LS Brno 2 5 815
847. Bobuš David YC Znojmo 2 1 406
848. Janáček Vojtěch YC LS Brno 2 3 500
849. Miková Žaneta YC SaS 2 2 364
850. Musil Tomáš YC RODOP 2 19 835
851. Cejnar Matyáš YC CERE 2 6 588
852. Tkáč Miroslav YC Kotva Pha 2 1 414
853. Motal Adam ČYK 2 499
854. Jedička Ivan ČYK 2 7 634
855. Krob Michal YC Kladno 2 6 685
856. Pruha Martin JK Černá v Pošumaví 2 3 742
857. Eliáš David YC Písek 2 778
858. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 2 3 688
859. Kuřil Jan Baník Ostrava 2 1 821
860. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
861. Přikryl Petr LS Kroměříž 2 6 428
862. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 756
863. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 2 795
864. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 2 3 527
865. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 17 457
866. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 4 425
867. Forejtek Jiří YC CSA 2 3 081
868. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 799
869. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 2 4 239
870. Krupica Miloš YC LS Brno 2 2 411
871. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 929
872. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 2 4 300
873. Matějka Jan SK Yachting Styl 2 5 730
874. Bulíř Martin YC SaS 2 1 353
875. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 2 13 083
876. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 683
877. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 2 2 571
878. Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 25 564
879. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 2 5 181
880. Trajer Stanislav YC SaS 2 12 222
881. Vika Tomáš YC CERE 2 14 115
882. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 147
883. Urbánková Gabriela TJ Jiskra Třeboň 2 4 570
884. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 876
885. Polák Radim Bohemia Poděbrady 2 1 107
886. Pek Jan YC Pardubice 2 2 182
887. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 948
888. Hýža Petr Jachtklub Brno 2 11 438
889. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 1 619
890. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 730
891. Laštovka Milan JK Plzeň 2 1 206
892. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 641
893. Ručková Eliška Sokol Palkovice 2 562
894. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 2 1 597
895. Scholaster Robert LS Kroměříž 2 2 092
895. Přikryl Petr LS Kroměříž 2 2 092
897. Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 831
898. Bobková Eva Baník Ostrava 2 1 411
899. Heneš David JK Olomouc 2 1 077
900. Fiala Martin YC Znojmo 2 1 918
901. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 2 1 567
902. Brychta Jan Lokomotiva Cheb 2 2 278
903. Hasmanová Martina ASK Lovosice 2 1 882
904. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 103
905. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 17 026
906. Havelka Pavel YC Pardubice 2 578
907. Mareš Miroslav YC Pardubice 2 2 230
908. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 2 5 540
909. Malec Martin YC LS Brno 2 5 987
910. Vašík Martin YC LS Brno 2 1 971
911. Kohlíček Martin YC SaS 2 12 222
912. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 2 1 544
912. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 1 544
914. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 3 657
915. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 202
916. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 2 1 457
917. Voskovec Filip YC Kladno 2 26 438
918. Sysel Jakub SK Nový Knín 2 679
919. Kosatová Lucie ALT RS 2 2 516
920. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 3 837
921. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 4 275
922. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 876
923. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 2 16 102
924. Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 524
925. Šára Michal Sokol Dobřichovice 2 3 607
926. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 2 889
927. Novotná Kristýna YC CERE 2 1 872
928. Young Nigel YC CERE 2 503
929. Valenta Jan YC CERE 2 806
930. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 4 678
931. Podlenová Šárka ČYK 2 202
932. Štursová Lucie ČYK 2 7 026
933. Nápravníková Barbora ČYK 2 5 716
934. Waclaw Daniel TJ Lanškroun 2 483
935. Bartoň Milan YC Pardubice 2 1 319
936. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 2 1 968
937. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 1 559
938. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 666
939. Uhrich Martin ASK Lovosice 2 725
940. Volena Karel Lokomotiva Cheb 2 7 473
941. Havelka Zdeněk ALT RS 2 4 426
942. Bodlák Pavel ČWA 2 1 984
943. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 5 132
944. Reiniš Tomáš TJ Lanškroun 2 1 392
945. Chudějová Hana YC Neratovice 2 4 266
946. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 477
947. Sadílková Nela Delfín Jablonec 2 648
948. Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 767
949. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 474
950. Janáček Martin YC LS Brno 2 4 821
951. Ach-Hübner Adam YC LS Brno 2 4 098
952. Fantová Kateřina YC LS Brno 2 3 746
953. Lindová Karolina YC Kladno 2 303
954. Vinkl Daniel YC Kladno 2 6 640
955. Hasman Radim ASK Lovosice 2 1 882
956. Kolář Michal ASK Lovosice 2 1 729
957. Cejnar Lukáš YC CERE 2 6 588
958. Kulík Martin YC RODOP 2 19 835
959. Neumann Lukáš YC RODOP 2 2 521
960. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 327
961. Veronese Massimilliano YC LS Brno 2 4 301
962. Kudláček Pavel ČWA 2 8 133
963. Hulínský Martin ČWA 2 13 347
964. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 918
965. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 2 13 364
966. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 2 9 863
967. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 2 1 549
968. Bachtík Tomáš YK Jestřábí 2 4 865
969. Hájek Tomáš YC CERE 2 1 820
970. Andělová Zuzana Bohemia Poděbrady 2 505
971. Půhonný Štěpán YC Bohemia 2 17 490
972. Buchar Petr YC CERE 2 562
973. Vávra Aleš JK Královská 2 3 670
974. Kuthan Karel ČYK 2 26 669
975. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 1 728
976. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 358
977. Kopecký Ivo FD Club UO 2 1 159
978. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 958
979. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 2 1 111
980. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 1 729
981. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 948
982. Vavřičková Barbora ALT Melges 24 2 1 968
983. Sehnal Pavel ČWA 2 26 669
984. Kvyšnovský Michael ČWA 2 9 132
985. Sekera Petr VS Duchcov 2 720
986. Mrůzek Pavel YC Regent 2 2 018
987. Vaněk Václav YC Regent 2 4 512
988. Mrázová Sylvia JK Staré Splavy 2 1 386
989. Babický Roman JK Česká Lípa 2 6 052
990. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 6 513
991. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 2 3 607
992. Hrnčál Milan YC Pardubice 2 1 328
993. Kaleta Bohdan KJ Těrlicko 2 897
994. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 2 404
995. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 973
996. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 3 220
997. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 597
998. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 1 447
999. Kupská Martina YC LS Brno 2 1 986
1000. Pavka Tomáš YC Znojmo 2 327
1001. Cihelka Petr JK ČZU 2 3 201
1002. Jelínek Tomáš YC Kladno 2 1 132
1003. Guryča Daniel YC CERE 2 1 980
1004. Sedláček Michal JK Plzeň 2 303
1005. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 111
1006. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 2 103
1007. Chovanec Miloš YC Kovářov 2 2 147
1008. Jeřábek Antonín JK Černá v Pošumaví 1 2 711
1009. Šindelířová Eliška YC Dvořiště-Lišov 1 554
1010. Trčka Miroslav Baník Most 1 198
1011. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 730
1012. Šmejkal Jan Lokomotiva Cheb 1 1 113
1013. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 1 1 825
1014. Holá Magdaléna ČYK 1 101
1015. Jobertová Ingrid YC CERE 1 1 432
1016. Šíma Jan YC CERE 1 456
1017. Hošek Jeroným YC SaS 1 2 258
1018. Klement Pavel YC RODOP 1 13 212
1019. Vrabec Jan YC CERE 1 578
1020. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1021. Chmelová Jana Císařská louka 1 299
1022. Blecha Vladimír JK Královská 1 464
1023. Špírek Tomáš JK Královská 1 180
1024. Bezušková Jana YC Neratovice 1 3 874
1025. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 1 212
1026. Vokřálová Taťána YC CERE 1 2 711
1027. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 8 437
1028. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 3 874
1029. Lebduška Zbyněk SK Yachting Styl 1 1 761
1030. Polák Jiří YC LS Brno 1 126
1031. Vodáček Lukáš YC LS Brno 1 315
1032. Alexová Beata YC LS Brno 1 6 359
1033. Dufek Martin YC LS Brno 1 1 995
1034. Mikuláštík Petr YC LS Brno 1 247
1035. Dlugoš Pavel YC LS Brno 1 1 212
1035. Zoubek Ivo YC LS Brno 1 1 212
1037. Křenková Monika YC LS Brno 1 1 296
1038. Svoboda Aleš LS Kroměříž 1 1 055
1039. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 1 0
1040. Vašina Marek TJ Lanškroun 1 168
1041. Slezáková Tereza TJ Lanškroun 1 247
1042. Mader Dan Jachtklub Brno 1 303
1043. Dadák Jakub SK Halza 1 3 325
1044. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 404
1045. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 457
1046. Lederer Tomáš VS Duchcov 1 364
1047. Kment Libor ČWA 1 836
1048. Škodová Veronika ALT Melges 24 1 2 408
1049. Niebelcshick Jőrg Jednoráz.licence 1 799
1050. Diviš Karel YC Doksy 1 578
1051. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 831
1052. Pinc Tomáš Baník Most 1 198
1053. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 1 202
1054. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 1 432
1055. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
1056. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 101
1057. Skala Pavel JK Cheb 1 1 730
1058. Pitelová Ema JK Sokolov 1 226
1059. Filip Martin SK Halza 1 3 325
1060. Chládková Tereza TJ Lanškroun 1 219
1061. Chromec Jan TJ Lanškroun 1 423
1062. Navrátil Vladimír Jachtklub Brno 1 356
1063. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 16 824
1064. Grabarczyk Darek YC LS Brno 1 4 044
1065. Křenek Miloš YC LS Brno 1 1 296
1066. Justová Anna YC LS Brno 1 7 387
1067. Koláček Martin YC LS Brno 1 432
1068. Koza Martin YC LS Brno 1 1 212
1069. Slabý Jan JK Královská 1 1 940
1070. Horváth Vojtěch ČYK 1 3 886
1071. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 402
1071. Bulant Jiří Císařská louka 1 402
1073. Feichtinger Jiří YC SaS 1 2 258
1074. Loskot Karel YC SaS 1 4 371
1074. Mráček Tomáš YC SaS 1 4 371
1076. Toninger Karel YC SaS 1 3 568
1077. Huvar Miloslav YC SaS 1 2 872
1077. Kužel Jan YC SaS 1 2 872
1079. Kolář Petr YC RODOP 1 13 212
1080. Stibal Aleš SK Yachting Styl 1 1 761
1081. Fuk Viktor SK Yachting Styl 1 2 375
1082. Frouz Jan YC CERE 1 2 685
1083. Dydovič st. Jiří YC Kotva Pha 1 109
1084. Němeček Jiří Newton YC 1 8 437
1085. Janečková Gabriela Bohemia Poděbrady 1 303
1086. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 554
1087. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 373
1088. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 188
1089. Bureš Tobiáš JK Plzeň 1 202
1090. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1091. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 709
1092. Švec Ladislav ČWA 1 678
1093. Čihák Vratislav ČANY 1 356
1094. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 1 004
1095. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 1 0
1096. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 4 570
1097. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 1 709
1098. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 9 600
1098. Zeman Jan ALT Melges 24 1 9 600
1100. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 4 515
1101. Balínek Petr ALT Melges 24 1 707
1102. Seidl Lev ALT RS 1 1 505
1103. Šnajberg Jaroslav ALT RS 1 4 515
1104. Buček Martin YC RODOP 1 13 212
1105. Koleňák Jiří Newton YC 1 8 437
1105. Kraus Petr Newton YC 1 8 437
1107. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 348
1108. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 3 686
1109. Kopecký Jaroslav JK Královská 1 1 176
1110. Zita Tomáš ČYK 1 9 449
1111. Vašutová Erika ČYK 1 236
1112. Bulant Jiří Císařská louka 1 402
1113. Hrabal Karel Císařská louka 1 277
1113. Urbanec Maxim YC CERE 1 277
1115. Ryšavý Jan YC CERE 1 420
1116. Bačík Martin YC CERE 1 2 711
1117. Noscak Petr SK Yachting Styl 1 3 874
1118. Spitalsky Milan SK Yachting Styl 1 8 437
1119. Dvořák Jan TJ STAR Praha 1 198
1119. Dvořáková Lucie TJ STAR Praha 1 198
1119. Uhrich Michal ASK Lovosice 1 198
1122. Fejtek Karel Lokomotiva Cheb 1 2 814
1123. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1124. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 215
1125. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 1 678
1126. Bryx Petr YC Neratovice 1 578
1127. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 554
1128. Hrubý Rudolf YC Dvořiště-Lišov 1 360
1129. Řepa Lukáš YC DIM Bezdrev 1 14 162
1130. Horánská Magdaléna YC LS Brno 1 2 059
1131. Schwanzer Albert YC LS Brno 1 1 296
1132. Cígler Jaromír YC LS Brno 1 5 373
1133. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 350
1134. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 804
1135. Navrátil Vladimír Jachtklub Brno 1 356
1136. Třeček Čeněk SK Halza 1 3 325
1137. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 8 437
1138. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 404
1139. Taschner Karel ALT Melges 24 1 9 600
1140. Bachtík Tomáš ALT Melges 24 1 1 176
1141. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 1 563
1142. Hejnová Radka Baník Ostrava 1 0
1143. Kopecký Viktor Lokomotiva Cheb 1 101
1143. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 101
1143. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 101
1146. Neužil Pavel SK Štětí 1 1 212
1147. Pavlíková Gabriela YC LS Brno 1 800
1148. Nedbal Lubomír YC LS Brno 1 126
1149. Bartoš Vítězslav YC LS Brno 1 1 356
1150. Fiala Eduard YC LS Brno 1 2 917
1151. Komárek Zdeněk YC Pardubice 1 494
1152. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 2 312
1153. Třeček Zdeněk SK Halza 1 3 325
1154. Pallová Tereza TJ Lanškroun 1 122
1155. Jelínek Jiří Císařská louka 1 216
1156. Janatka Jan Císařská louka 1 147
1157. Hradec František Císařská louka 1 256
1158. Solař Petr ČYK 1 3 886
1159. Salomon Igor YC SaS 1 3 568
1159. Krátký Martin YC SaS 1 3 568
1161. Vondráčková Alena YC CERE 1 2 059
1162. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 3 874
1162. Holý Jan SK Yachting Styl 1 3 874
1164. Klas Tomáš YC CERE 1 396
1165. Marek Jan A.N.V. 1 13 709
1166. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 1 055
1167. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 4 824
1168. Vala Petr JK Černá v Pošumaví 1 4 021
1168. Pilát Jan JK Černá v Pošumaví 1 4 021
1170. Poláková Pavlína YC Kladno 1 360
1171. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 1 1 581
1172. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 5 600
1173. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 9 600
1174. Marečková Lenka ČWA 1 6 683
1175. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 1 1 734
1176. Vydrová Jana ALT Tornado 1 494
1177. Koláčný Rudolf ALT FB 1 4 515
1178. Brožek Pavel SC Testudo 1 3 457
1178. Holík Jiří SC Testudo 1 3 457
1178. Lux Vlastimil SC Testudo 1 3 457
1178. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 457
1182. Štepník Štefan YC LS Brno 1 4 044
1183. Peřina David YC LS Brno 1 984
1184. Plocková Lucie YC LS Brno 1 2 059
1185. Procházka Jan YC Znojmo 1 1 004
1186. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 402
1187. Procházková Bára YC Znojmo 1 1 004
1188. Durec Petr YC Znojmo 1 402
1189. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 1 303
1190. Verner Josef Bohemia Poděbrady 1 2 109
1191. Ročková Alena YC Neratovice 1 3 686
1192. Holý Zdeněk JK Černá v Pošumaví 1 4 021
1193. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 1 202
1194. Soukupová Magdalena Lokomotiva Plzeň 1 8 753
1195. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 202
1195. Krautwurstová Klára YC CERE 1 202
1197. Štahlavský Ondřej SK Yachting Styl 1 1 761
1198. Kolín Ondřej SK Yachting Styl 1 4 824
1199. Bárta Karel YC CERE 1 707
1199. Pšenička Štěpán YC CERE 1 707
1201. Brejcha Viktor YC CERE 1 4 047
1202. Nováková Michaela YC SaS 1 2 872
1203. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 1 747
1204. Janeček Zdeněk YC SaS 1 1 212
1205. Krejčí Tomáš YC SaS 1 4 371
1205. Bařina Pavel YC SaS 1 4 371
1207. Motlíková Tereza YC SaS 1 3 568
1208. Nedvědický Alexandr ČYK 1 453
1209. Horák Pavel ČYK 1 277
1210. Voženílek Martin ČYK 1 432
1211. Klabík Josef Císařská louka 1 163
1212. Huk Lubomír YC LS Brno 1 511
1213. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 2 814
1214. Kramolišová Tereza YC LS Brno 1 7 734
1215. Šotnar Stanislav YC LS Brno 1 754
1216. Drda David Delfín Jablonec 1 142
1217. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 5 321
1218. Hemelík Jan ASK Lovosice 1 432
1219. Horský Juraj Lokomotiva Cheb 1 303
1220. Quasniczka Josef JK Litoměřice 1 578
1221. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 10 407
1222. Háma Martin YC Doksy 1 6 683
1223. Himmel Jiří YC Nechranice 1 1 288
1224. Škoda Jan SK Štětí 1 1 479
1225. Rada Filip SK Štětí 1 1 212
1226. Chlup Jan YC Dyje 1 10 550
1227. Kaš Martin YC LS Brno 1 2 494
1228. Vízner Tomáš ALT Laser 1 10 550
1229. Lišková Iva ALT Melges 24 1 1 261
1230. Opěla Richard ČANY 1 578
1231. Horký Adam ČWA 1 2 346
1232. Ptašniková Anežka ALT Formula 20T 1 879
1233. Pexa Tomáš SC Testudo 1 3 457
1234. Krč Lukáš JK Prostějov 1 507
1235. Felkl Martin YC LS Brno 1 1 212
1236. Mihóková Vanda YC LS Brno 1 2 059
1237. Bína Rudolf YC LS Brno 1 1 296
1238. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 574
1239. Vachtarčíková Michaela Baník Ostrava 1 0
1240. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 9 600
1241. Rott Jan JK Plzeň 1 5 444
1242. Jan Wiendl JK Klatovy 1 578
1243. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 800
1244. Hlaváček Milan VS Duchcov 1 1 476
1245. Knorr Petr VS Duchcov 1 131
1246. Noháč Radek Baník Most 1 448
1247. Holásek Martin TJ Lanškroun 1 101
1248. Štamberg Zdeněk FD Club UO 1 707
1249. Mouchová Karolína YC Doksy 1 2 263
1250. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 7 734
1251. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 5 775
1252. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 0
1252. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 1 0
1254. Boháček David Bohemia Poděbrady 1 477
1255. Kadlecová Veronika YC Kladno 1 554
1256. Korčák Petr YC Příbram 1 1 212
1257. Legner Tomáš YC Příbram 1 6 937
1258. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 1 303
1259. Šober Karel JK Černá v Pošumaví 1 4 021
1260. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 1 594
1261. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 1 202
1262. Jeník Jan YK Jestřábí 1 6 683
1263. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 14 162
1263. König Václav YC DIM Bezdrev 1 14 162
1265. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 4 047
1266. Komárek Jakub YC CERE 1 932
1267. Bouma Jan YC SaS 1 2 872
1268. Krejčí Petr YC SaS 1 2 258
1269. Hacmac Martin YC SaS 1 4 371
1269. Němec Petr YC SaS 1 4 371
1269. Hanzl Jan YC SaS 1 4 371
1272. Cejnar Aleš Císařská louka 1 323
1273. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1274. Vlk Vladislav YC Kotva Pha 1 374
1275. Sezemská Blanka YC Kotva Pha 1 109
1276. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 8 437
1276. Fikáček Albert Newton YC 1 8 437
1278. Budín Aleš YC CERE 1 2 711
1279. Klas Šimon YC CERE 1 202
1280. Kohout Lubomír SK Yachting Styl 1 2 375
1281. Plzák Jan SK Yachting Styl 1 1 479
1282. Myslíková Tereza YC Lipno nad Vltavou 1 494
1283. Česal Danilo SK Nový Knín 1 210
1284. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 2 162
1285. Faktorová Tereza SK Nový Knín 1 707
1286. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 915
1287. Novotný Ladislav YC Příbram 1 1 212
1288. Svoboda Ivo YC SaS 1 2 258
1288. Plánský Jaroslav YC SaS 1 2 258
1290. Šimková Šárka YC SaS 1 1 212
1291. Švihlík Martin YC RODOP 1 13 212
1292. Havelka Jakub ČYK 1 3 886
1293. Vyšín Miroslav ČYK 1 180
1294. Čáp Jiří ČYK 1 277
1295. Klabík Jiří Císařská louka 1 131
1296. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 147
1297. Horal Jan Císařská louka 1 299
1298. Čížek Roman SK Yachting Styl 1 8 437
1299. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 1 22 547
1300. Kraus Petr Newton YC 1 8 437
1300. Klabal Martin Newton YC 1 8 437
1302. Dohnal Pavel Orthodocks YC 1 945
1303. Turinský Matyáš YC CERE 1 318
1304. Kašpar Antonín YC CERE 1 1 142
1305. Kučera Tomáš YC CERE 1 1 528
1306. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 8 437
1307. Morávek David YC LS Brno 1 4 047
1308. Hepner Jaromír YC LS Brno 1 1 212
1309. Novák Miloš YC LS Brno 1 4 044
1309. Vokáč Michal YC LS Brno 1 4 044
1311. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 3 457
1312. Červinka Vít SK Halza 1 3 325
1312. Kácovský Alois SK Halza 1 3 325
1314. Šánová Ivona TJ Lanškroun 1 277
1315. Vašíček Jáchym TJ Lanškroun 1 0
1316. Bláha Pavel YCR Roudnice 1 611
1317. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 404
1318. Vele Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 0
1319. Vajskebrová Petra Delfín Jablonec 1 101
1320. Broul Stanislav Delfín Jablonec 1 1 108
1321. Kršňák Martin VS Duchcov 1 202
1322. Slívová Jana YC Nechranice 1 2 441
1323. Prchal Vít JK Staré Splavy 1 1 220
1324. Ptáček Lumír ALT Laser 1 10 550
1325. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 11 099
1325. Rzounek Přemysl ALT Melges 24 1 11 099
1327. Sitař Robin ALT RS 1 180
1328. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 521
1329. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1330. Niebelcshick Jőrg Jednoráz.licence 1 799
1331. Mika Radek ČWA 1 1 261
1332. Sehnalová Tereza ČWA 1 6 683
1333. Masařík Jozef YC DIM Bezdrev 1 14 162
1334. Schmied Martin YC Nové Sedlo 1 2 485
1335. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 2 658
1336. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 443
1337. Valík Martin YCR Roudnice 1 611
1338. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 1 411
1339. Pavlousek Pavel ČYK 1 3 686
1340. Jakoubek Zdeněk ČYK 1 3 886
1341. Zitová Klára YC SaS 1 1 212
1342. Marek Vladan YC SaS 1 3 568
1343. Stránská Lucie YC SaS 1 7 060
1344. Vocásek Josef Bohemia Poděbrady 1 477
1345. Handl Erich YC Kladno 1 159
1346. Veselý Ladislav YC CERE 1 3 886
1347. Holý Petr SK Yachting Styl 1 3 874
1347. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 3 874
1349. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 3 837
1350. Huss Tomáš YC Znojmo 1 159
1351. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 402
1352. Kuklík Radek YC LS Brno 1 1 940
1353. Doležel Alexander YC LS Brno 1 984
1354. Ivanová Radka YC LS Brno 1 2 059
1355. Křenková Kristýna YC LS Brno 1 5 279
1356. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 1 356
1357. Ulrich Karel YC LS Brno 1 180
1358. Seidl Miroslav YC LS Brno 1 264
1359. Sokol Petr ALT Vaurien 1 16 824
1360. Plch Jiří ČANY 1 6 937
1361. Matas Milan ALT Cat Open 1 2 136
1362. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 5 321
1363. Mannel Luboš TJ Lanškroun 1 1 176
1364. Burešová Anna TJ Lanškroun 1 144
1365. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1366. Svatoš Aleš TJ Lanškroun 1 309
1367. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 443
1368. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 1 1 892
1369. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 1 212
1370. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 598

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ