POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2012




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1137 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Koštýř Michal YC CERE 31 121 497
2. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 29 74 459
3. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 29 32 099
4. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 27 65 815
5. Kilarová Marie Baník Ostrava 27 19 680
6. Kmenta Martin Jachtklub Brno 25 49 898
7. Zíta Tomáš ČYK 25 59 773
8. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 71 461
9. Himmelová Klára YC Kladno 25 24 866
10. Moucha Pavel YC Doksy 24 48 310
11. Jurečka Matěj ČYK 24 68 113
12. Himmel Jiří YC Kladno 23 15 784
13. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 24 635
14. Nápravník Jakub ČYK 23 92 458
15. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 23 55 295
16. Teubnerová Anna ČYK 23 39 485
17. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 22 43 705
18. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 22 104 052
19. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 51 406
20. Vinkl Petr YC Kladno 21 32 517
21. Maršálková Blanka YC LS Brno 21 35 536
22. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 21 37 849
23. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 92 274
24. Lambl Vojtěch YC Neratovice 20 37 423
25. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 46 190
26. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 43 536
27. Jedlička Jan YC Neratovice 20 30 430
28. Keblová Lucie ČYK 20 79 898
29. Kořan Petr YC Neratovice 20 67 616
30. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 20 15 016
31. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 943
32. Hendrych Václav YC Doksy 19 63 271
33. Parůžek Jiří JK Toušeň 19 48 032
34. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 32 268
35. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 19 50 299
36. Kafka Richard YC Velké Dářko 19 25 119
37. Mika Radek YC SaS 18 43 318
38. Mareček Josef JK Staré Splavy 18 22 456
39. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 18 11 671
40. Viták František JK Plzeň 18 20 633
41. Bezděk David Jachtklub Brno 18 91 506
42. Vít Jaroslav JK Plzeň 18 14 029
43. Ott Adam Jachtklub Brno 18 46 769
44. Samec Marek Jachtklub Brno 18 14 361
45. Janderová Klára YC SaS 18 30 347
46. Vít Ladislav JK Plzeň 18 15 186
47. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 34 709
48. Huk Václav YC LS Brno 17 48 879
49. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 17 38 151
50. Skála Filip ČYK 17 21 107
51. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 17 9 264
52. Culek Jindřich JK ČZU 17 20 802
53. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 49 472
54. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 17 53 929
55. Mareček Šimon Jachtklub Brno 17 63 953
56. Burska Zofia YC CERE 17 28 411
57. Kořanová Michaela YC Neratovice 17 29 595
58. Hálová Lucie JK Toušeň 17 34 629
59. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 52 032
60. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 16 35 972
61. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 24 136
62. Jurečka Šimon ČYK 16 12 010
63. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 15 925
64. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 16 7 260
65. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 22 005
66. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 16 31 838
67. Štursová Lucie ČYK 16 20 819
68. Roček Roman YC Neratovice 16 58 920
69. Rybáček Josef YC Doksy 16 62 566
70. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 16 10 769
71. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 16 37 096
72. Kleinová Jana JK ČZU 16 19 511
73. Kvasnik Milan YC Neratovice 16 56 127
74. Daněk Michal LS Kroměříž 16 24 372
75. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 16 48 501
76. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 10 357
77. Košvica Jakub YC LS Brno 16 28 625
78. Hálová Kateřina JK Toušeň 16 39 688
79. Mojdl Ondřej ČYK 15 8 659
80. Hlaváček Matouš ČYK 15 13 372
81. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 15 43 168
82. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 33 886
83. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 8 954
84. Vacula Jan YC Znojmo 15 20 307
85. Vychová Eliška YC Neratovice 15 38 839
86. Burdová Michaela YC SaS 15 23 664
87. Hrubý Pavel ČWA 15 30 883
88. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 31 197
89. Křížek David Lokomotiva Plzeň 15 71 779
90. Outrata Jiří JK Toušeň 15 41 150
91. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 16 863
92. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 15 16 072
93. Vacula Karel YC Znojmo 15 20 307
94. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 15 65 637
95. Maier Michael YCR Roudnice 14 82 151
96. Jarošová Natálie ČYK 14 19 420
97. Houdek Roman YC LS Brno 14 51 903
98. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 14 8 478
99. Lidařík Rudolf YC LS Brno 14 59 343
100. Bezděková Martina Jachtklub Brno 14 19 119
101. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 14 874
102. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 15 535
103. Hrubý Jiří SK Štětí 14 54 827
104. Vašík Martin YC LS Brno 14 24 831
105. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 14 28 667
106. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 14 16 645
107. Němec Jiří Slavoj Hluboká 14 20 519
108. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 938
109. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 68 333
110. Novotný Štěpán JK Cheb 14 56 146
111. Šedivý Bořek YC LS Brno 14 9 532
112. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 65 162
113. Valouch Libor JK Olomouc 14 16 653
114. Soukal Miloslav YC Neratovice 14 30 259
115. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 14 30 734
116. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 49 666
117. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 13 41 654
118. Vychová Zuzana YC Neratovice 13 10 232
119. Babický Josef JK Česká Lípa 13 15 704
120. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 16 512
121. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 13 9 994
122. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 13 8 545
123. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 35 326
124. Zárubová Michaela JK Cheb 13 30 447
125. Indrák Jiří Sokol Tovačov 13 13 207
126. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 17 585
127. Žák Michal YC LS Brno 13 19 993
128. Tupý Petr YC LS Brno 13 16 452
129. Wehrenbergová Anna YC Kladno 13 11 380
130. Vlach Martin YC Neratovice 13 18 387
131. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 25 392
132. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 13 13 207
133. Červenka Matouš JK Olomouc 13 18 454
134. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 59 020
135. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 13 17 140
136. Jebavý Vít YC Neratovice 13 45 591
137. Doležal Tomáš ČYK 13 34 031
138. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 55 325
139. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 13 23 101
140. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 19 836
141. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 231
142. Jochovič Josef YC Neratovice 13 27 432
143. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 55 066
144. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 23 039
145. Sovadina Petr LS Kroměříž 13 19 322
146. Brabec Václav YC Neratovice 13 29 739
147. Vlachová Veronika YC Neratovice 13 19 829
148. Harcuba Petr JK Staré Splavy 12 16 564
149. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 12 9 029
150. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 51 699
151. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 44 632
152. Pourová Barbora ČYK 12 4 801
153. Dragoun Dominik JK Plzeň 12 15 362
154. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 12 6 686
155. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 19 074
156. Labuda Ondřej YC LS Brno 12 11 659
157. Valdhansová Klára ČYK 12 16 501
158. Skála David ČYK 12 15 412
159. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 12 22 808
160. Nápravníková Barbora YC SaS 12 17 019
161. Kliment Michal YC Neratovice 12 36 437
162. Čáp Milan YC Neratovice 12 59 382
163. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 12 17 492
164. Vašík Roman YC LS Brno 12 10 208
165. Podhorec Štefan YC Kladno 12 18 456
166. Jebavá Markéta YC Neratovice 12 13 254
167. Pinďák Josef SK Štětí 12 33 091
168. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 39 610
169. Vinkl Daniel YC Kladno 12 30 709
170. Trčka Martin Baník Most 12 74 124
171. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 12 42 863
172. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 12 11 214
173. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 12 5 447
174. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 67 310
175. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 12 10 207
176. Cach Zdeněk YC Regent 12 11 070
177. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 12 9 708
178. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 11 25 291
179. Šplíchal Jiří JK Plzeň 11 11 103
180. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 428
181. Vacula Karel YC Znojmo 11 5 863
182. Bidlová Jitka YC LS Brno 11 18 070
183. Tichánek Michael Sokol Palkovice 11 10 219
184. Chudějová Hana YC Neratovice 11 22 211
185. Procházka Filip YC Neratovice 11 50 852
186. Drahorád Petr JK Cheb 11 26 166
187. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 24 621
188. Staniek Michal KJ Těrlicko 11 6 383
189. Hartmann Pavel ČWA 11 11 648
190. Seidl Šimon YC LS Brno 11 24 529
191. Vallová Anna YC LS Brno 11 4 687
192. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 404
193. Kršňák Jan VS Duchcov 11 6 122
194. Pinďáková Monika SK Štětí 11 20 814
195. Havel Filip YC Neratovice 11 12 225
196. Ručka Tomáš YC Kladno 11 6 111
197. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 11 8 610
198. Hájek Daniel YC CERE 11 24 965
199. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 11 13 006
200. Nuc Mario JK Plzeň 11 21 829
201. Rott Petr JK Plzeň 11 18 123
202. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 11 24 621
203. Stránská Lucie VS Duchcov 11 33 469
204. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 16 591
204. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 11 16 591
206. Šilhavý Jaromír YC Kladno 11 9 221
207. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 8 696
208. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 5 015
209. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 18 399
210. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 29 647
211. Haubold Petr Delfín Jablonec 11 23 834
212. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 11 14 483
213. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 11 688
214. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 11 4 759
215. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 10 319
216. Stejskal Max YC Neratovice 11 25 230
217. Holubová Tereza ČYK 11 9 121
218. Cvachová Adéla Spartak Modřany 11 7 837
219. Holubová Krystýna ČYK 10 6 359
220. Cejnar Matyáš YC CERE 10 25 999
221. Štrunc Jan YC Neratovice 10 27 950
222. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 16 028
223. Lindová Klára YC Kladno 10 3 205
224. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 10 30 044
225. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 27 592
226. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 10 12 567
227. Kučera Michal Chemička Ústí 10 9 692
228. Petřík Martin YC Neratovice 10 13 407
229. Slíva Jakub LS Kroměříž 10 7 611
230. Němec Vojtěch ČYK 10 19 241
231. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 43 222
232. Pokoš Radim VS Duchcov 10 12 223
233. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 10 10 819
234. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 17 214
235. Hakl David YC LS Brno 10 16 856
236. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 10 5 626
237. Výška Jan Prazdroj Plzeň 10 2 241
238. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 10 9 932
239. Winkler Pavel JK Toušeň 10 60 640
240. Plhoň Adam SK Tři sestry 10 31 798
241. Lejhanec Filip YC Pardubice 10 22 677
242. Hrubý Jiří JK Plzeň 10 5 576
243. Maršík Karel Chemička Ústí 10 8 677
244. Cejnar Lukáš YC CERE 10 33 529
245. Zobač Jakub JK Staré Splavy 10 34 045
246. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 10 13 393
247. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 10 5 718
248. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 12 053
249. Lejhanec David YC Pardubice 10 12 521
250. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 699
251. Loužek Karel JK Plzeň 10 7 761
252. Plecitý Martin JK Toušeň 9 24 910
253. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 17 158
254. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 37 998
255. Kopecký Josef FD Club UO 9 5 326
256. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 9 11 751
257. Dvořák Rudolf YC CERE 9 7 577
258. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 6 669
258. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 6 669
260. Kučerová Martina Chemička Ústí 9 9 591
261. Hodač Alois Chemička Ústí 9 15 313
262. Zalabák Petr Chemička Ústí 9 24 765
263. Haken Vladimír WS Club VD 9 7 926
264. Dumek Petr YC Kotva Pha 9 9 585
265. Adam Zdeněk VS Duchcov 9 50 420
266. Novohradský Filip YC Pardubice 9 10 025
267. Štamberg Jan FD Club UO 9 14 011
268. Dvořák Ota YC CERE 9 9 918
269. Krsička Martin YC CERE 9 13 161
270. Synková Anna YC LS Brno 9 8 715
271. Staněk Jan YC Doksy 9 5 787
272. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 17 583
273. Mouchová Karolína YC Doksy 9 9 747
274. Štamberg Zdeněk FD Club UO 9 5 326
275. Kubový Martin JK Toušeň 9 59 330
276. Červený Martin JK Plzeň 9 7 128
277. Kořanová Johana YC Neratovice 9 37 516
278. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 3 461
279. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 8 344
280. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 17 574
281. Havelka Pavel YC Pardubice 9 2 344
282. Smutná Veronika JK Staré Splavy 9 12 560
283. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 12 818
284. Moučková Hana YC Velké Dářko 9 7 228
285. Defer Tristan Jachtklub Brno 9 5 117
286. Hudec Adam YC Neratovice 9 20 161
287. Čermák Petr YC Kladno 9 20 110
288. Žila Jiří Slavoj Hluboká 9 6 868
289. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 15 863
290. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 9 14 941
291. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 10 418
292. Křiváková Magdalena YC LS Brno 9 5 801
293. Audy Dan Jachtklub Brno 9 30 586
294. Formánková Kateřina ALT Vaurien 9 12 818
295. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 9 9 988
296. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 9 25 772
297. Wehrenberg Petr YC Kladno 8 2 518
298. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 4 790
299. Vitáková Anna JK Plzeň 8 2 978
300. Soukup Aleš VS Duchcov 8 5 973
301. Riedel Jan VS Duchcov 8 8 395
302. Richter Zdeněk YC Doksy 8 5 498
303. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 305
304. Dudák Matěj YC CERE 8 7 784
305. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 16 588
306. Košťál Petr YC Pardubice 8 15 847
307. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 30 001
308. Vacula Libor JK Staré Splavy 8 20 733
309. Fiala Petr YC Neratovice 8 37 692
310. Altman Jiří Císařská louka 8 5 758
311. Kittler Jan YC LS Brno 8 15 769
312. Myška Filip IWS Club Nechra 8 13 135
313. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 8 8 872
314. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 8 11 019
315. Otto Karel YC LS Brno 8 6 436
316. Nový Marek JK Plzeň 8 2 617
317. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 8 4 945
318. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 7 736
319. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 8 10 996
320. Vít Radek ČYK 8 8 480
321. Machovský Jan ALT Vaurien 8 16 003
322. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 8 13 542
323. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 519
324. Hrdina Patrik YC RODOP 8 21 734
325. Kir Milan IWS Club Nechra 8 26 011
326. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 8 24 391
327. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 14 648
328. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 12 518
329. Kmoníček Jiří YC Pardubice 8 10 850
330. Fiala Eduard YC LS Brno 8 5 552
331. Zíma Jakub ČWA 8 22 644
332. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 8 2 345
333. Skalický Vladimír LK Štěchovice 8 14 253
334. Kaiser Ondřej YC Písek 8 10 121
335. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 12 223
336. Krsička Michal YC CERE 8 14 621
337. Krsička Lukáš YC CERE 8 13 232
338. Šenkýř Ivan YC Neratovice 8 25 387
339. Lorenz Alan JK Česká Lípa 8 13 574
340. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 18 491
341. Čermák Jaroslav YC Pardubice 8 15 847
342. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 8 8 767
343. Doležalová Eva SK Tři sestry 8 30 480
344. Peterka Miroslav YC Neratovice 8 23 872
345. Kopecký Ivo FD Club UO 8 12 403
346. Bačinová Olga Chemička Ústí 8 12 692
347. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 083
348. Zapletal Lukáš YC LS Brno 8 2 865
349. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 976
350. Pavlíček Zdeněk YC Regent 8 37 983
351. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 8 843
352. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 7 11 522
353. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 4 289
354. Staňková Tereza YC CERE 7 6 622
355. Kulhánková Nikita ČYK 7 6 056
356. Löwit Harry Císařská louka 7 3 679
357. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 7 10 236
358. Holotík Miroslav LS Kroměříž 7 4 470
359. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 13 993
360. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 7 169
361. Klimentová Jitka JK ČZU 7 10 016
362. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 7 13 798
363. Maršík Karel Chemička Ústí 7 5 295
364. Šimek Karel Slavoj Hluboká 7 12 344
365. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 12 320
366. Hrnčál Milan YC Pardubice 7 11 340
367. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 306
368. Švíková Kateřina YC CERE 7 11 111
369. Neumann Lukáš YC RODOP 7 10 857
370. Gebhart Jan JK Cheb 7 4 964
371. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 7 7 307
372. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 8 146
373. Blatecký David Jachtklub Brno 7 16 967
374. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 7 9 802
375. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 7 1 563
376. Pavlíková Barbara YC CERE 7 12 070
377. Cachová Šárka YC Regent 7 3 744
378. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 12 356
379. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 5 641
380. Beneš Marian JK Slavia Havířov 7 3 835
381. Vavřina Bronislav SC Testudo 7 16 489
382. Vika Tomáš YC CERE 7 27 380
383. Korych Pavel YC Kladno 7 9 479
384. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 904
385. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 22 815
386. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 7 21 750
387. Bauerová Markéta YC CERE 7 5 106
388. Bachtík Marek YC CERE 7 35 317
389. Kašpar Antonín YC CERE 7 14 547
390. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 2 036
391. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 7 16 677
392. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 7 4 243
393. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 5 404
394. Vacula Jiří JK Staré Splavy 7 2 592
395. Marečková Lucie Jachtklub Brno 7 8 673
396. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 7 641
397. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 7 3 214
398. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 7 5 867
399. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 3 007
400. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 7 619
401. Sladký ml. Martin ČWA 7 10 799
402. Hudec Václav YC Neratovice 7 7 342
403. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 7 20 488
404. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 936
405. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 18 425
406. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 6 186
407. Slíva Jakub YC Nechranice 6 14 486
408. Polidar Martin JK Cheb 6 3 020
409. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 6 5 979
410. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 3 578
411. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 413
412. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 4 835
413. Mika Radek ČWA 6 2 271
414. Václavík Jakub JK Česká Lípa 6 1 900
415. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 5 462
416. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 6 12 429
417. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 678
418. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 6 3 231
419. Pešek Vítězslav YC LS Brno 6 5 475
420. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 7 100
421. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 556
422. Hejna Jan Baník Ostrava 6 5 467
423. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 2 143
424. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 4 000
425. Rott Jan JK Plzeň 6 14 760
426. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 6 4 106
427. Kadlecová Veronika YC Kladno 6 823
428. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 7 549
429. Hýža Petr Jachtklub Brno 6 14 554
430. Plodek Adam YC Pardubice 6 4 561
431. Cintl Václav JK Česká Lípa 6 9 500
432. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 6 4 910
433. Karas Tomáš Jachtklub Brno 6 20 701
434. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 6 2 573
435. Defer Leon Jachtklub Brno 6 2 434
436. Procházka Jan YC Znojmo 6 11 948
437. Boboš David YC Znojmo 6 9 905
438. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 12 542
439. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 6 12 429
440. Hodačová Veronika YC Pardubice 6 2 886
441. Trusíková Hana YC LS Brno 6 6 054
442. Alexa Adam YC LS Brno 6 2 629
443. Uher Ondřej ALT Formula 20T 6 3 445
444. BĚHAL Miroslav Baník Ostrava 6 2 186
445. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 6 15 081
446. Lindová Karolina YC Kladno 6 2 526
447. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 1 071
448. Kupská Martina YC LS Brno 6 4 353
449. Šajner Marek VS Duchcov 6 2 591
450. Babický Roman JK Česká Lípa 6 11 556
451. Vavřina Ivan SC Testudo 6 14 668
452. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 12 435
453. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 4 522
454. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 22 237
455. Podolský Miloš Chemička Ústí 6 5 205
456. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 6 204
457. Kuchař Jan YC CERE 6 34 907
458. Procházka Libor YC Neratovice 6 12 435
459. Lindová Kateřina YC Kladno 6 995
460. Audy Petr Jachtklub Brno 6 5 002
461. Lawson Andy JK Staré Splavy 6 2 150
462. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 17 944
463. Slíva Martin ČWA 6 15 209
464. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 15 222
465. BĚHAL Miroslav Baník Ostrava 6 2 186
466. Korvas Filip ČYK 6 8 374
467. Hájek Tomáš YC CERE 6 7 693
468. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 958
469. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 6 8 506
470. Starý Martin Slavoj Hluboká 6 4 248
471. Schrollová Eva YC Písek 5 3 809
472. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 3 388
473. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 202
474. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 1 913
475. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 4 468
476. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 2 802
477. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 5 4 448
478. Mašek Tomáš Baník Ostrava 5 4 261
479. Prokopec Petr YC Pardubice 5 5 295
480. Nevelöš Adam SK Štětí 5 3 709
481. Dolejš Rudolf ČWA 5 14 237
482. Němcová Jana ALT Tornado 5 4 338
483. Podhorec Štefan YC Kladno 5 5 761
484. Sekera Petr VS Duchcov 5 2 263
485. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 2 318
486. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 5 271
487. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 320
487. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 5 320
489. Toth Martin ČWA 5 6 067
490. Müller Ondřej SK Štětí 5 8 390
491. Veit Martin YC Pardubice 5 2 819
492. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 10 036
493. Vodáček Tomáš YC LS Brno 5 4 380
494. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 9 454
495. Kopecký Jaroslav JK Královská 5 1 025
496. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 7 198
497. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 8 287
498. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 5 5 966
499. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 2 136
500. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 10 756
501. Konopík Matěj Jachtklub Brno 5 6 550
502. Novák Jaroslav YC Doksy 5 2 528
503. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 1 310
504. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 7 046
505. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 432
506. Uher Ondřej ALT Formula 20T 5 6 665
507. Nováková Jitka ASK Lovosice 5 5 674
508. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 263
509. Záruba Vladimír JK Cheb 5 9 145
510. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 7 298
511. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 1 310
512. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 3 447
513. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 092
514. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 794
515. Kršňák Jiří Chemička Ústí 5 2 460
516. Drahorádová Lucie JK Cheb 5 4 339
517. Němec František ALT Tornado 5 4 338
518. Krejza Filip YC Pardubice 5 2 819
519. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 5 1 447
520. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 17 569
521. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 29 195
522. Horký Adam ČWA 5 6 542
523. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 5 3 447
524. Král Karel JK Sokolov 5 6 880
525. Soukup Filip YC Regent 5 6 932
526. Čáp Jiří ČYK 5 1 378
527. Pohorská Linda YC Kotva Pha 5 5 668
528. Vaszi Mikuláš SK Štětí 5 8 334
529. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 9 062
530. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 3 476
531. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 5 10 863
532. Klem Richard YC LS Brno 5 11 456
533. Spurný Vojta JK Olomouc 5 1 481
534. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 572
535. Bartošek Petr YC Znojmo 5 9 549
536. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 5 4 324
537. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 5 2 111
538. Trňák Lukáš LS Kroměříž 5 1 376
539. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 5 1 410
540. Musil Tomáš YC RODOP 5 13 767
541. Fenclová Veronika YC Praha 12 5 30 489
542. Pavlousek Pavel ČYK 5 4 358
543. Novák Dušan ASK Lovosice 5 5 674
544. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 4 3 401
545. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 265
546. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 8 331
547. Krátký Jan Slavoj Hluboká 4 4 062
548. Makrlík Dušan JK Klatovy 4 1 450
549. Bachtík Lukáš YC CERE 4 4 336
550. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 1 584
551. Huss Tomáš YC Znojmo 4 2 211
552. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 4 19 573
553. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 4 10 005
554. Kučera Petr TJ Rapid Brno 4 5 458
555. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 4 3 478
556. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 2 141
557. Chodura Leopold ČYK 4 2 109
558. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 1 950
559. Ďásek František JK Cheb 4 4 066
560. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 4 491
561. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 2 272
562. Havelka Pavel YC Pardubice 4 917
563. Fousek Filip ALT Tornado 4 5 355
564. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 4 4 802
565. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 2 338
566. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 8 100
567. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 992
568. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 4 4 317
569. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 355
570. Procházka Jan JK Plzeň 4 505
571. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 15 240
572. Guryča Nikola YC CERE 4 12 608
573. Pivnička Jakub YC Znojmo 4 8 143
574. Noháč Radek Baník Most 4 922
575. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 8 226
576. Holub Miloslav YC Znojmo 4 4 520
577. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 493
578. Vitoň Jan YC Znojmo 4 4 654
579. Marek Václav TJ Rapid Brno 4 1 909
580. Brožek Pavel SC Testudo 4 10 005
581. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 4 814
582. Utíkal Petr JK Olomouc 4 9 393
583. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 4 349
584. Činčera Marek JK Sokolov 4 3 746
585. Hájek Libor JK Cheb 4 2 405
586. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 265
587. Záluský Kamil YC Nechranice 4 2 445
588. Popper Kamil YC Doksy 4 1 579
589. Šmídová Božena YC Neratovice 4 2 396
590. Šára Michal Sokol Dobřichovice 4 11 186
591. Bauer Karel YC CERE 4 3 519
592. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 1 549
593. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 2 100
594. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 4 958
595. Kališová Marketa Jachtklub Brno 4 1 428
596. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 4 5 148
597. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 353
598. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 1 715
599. Wisinger Richard YC Říčany 4 2 182
600. Hasman Radim ASK Lovosice 4 8 100
601. Dastych Petr ASK Lovosice 4 7 265
602. Fišer Roman JK Královská 4 2 347
603. Brož Vojtěch ČYK 4 9 364
604. Burski Tadeusz ČYK 4 1 753
605. Dlouhý Radek YC Pardubice 4 2 589
606. Reiniš Tomáš Lanškroun VS 4 1 359
607. Marek Michal TJ Rapid Brno 4 2 819
608. Mrůzek Pavel YC Regent 4 8 631
609. Fišer Josef VS Duchcov 4 1 685
610. Florián Jaroslav YC Kladno 4 1 875
611. Bezušková Jana YC Neratovice 4 6 518
612. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 15 240
613. Rosík Alex YC CERE 4 1 349
614. Mareš Miloslav YC Pardubice 4 1 869
615. Priegelhof Karel YC Znojmo 4 3 857
616. Maršálek Daniel YC LS Brno 4 2 482
617. Kuchta Roman Sokol Tovačov 4 2 374
618. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 883
619. Tunka Jiří YC Znojmo 4 4 981
620. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 4 6 086
621. Janda Martin ASK Lovosice 4 8 226
622. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 846
623. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 3 366
623. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 366
625. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 1 313
626. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 7 753
627. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 3 123
628. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 3 3 341
629. Pinc Tomáš Baník Most 3 575
630. Luczkón Tomáš ASK Lovosice 3 3 341
631. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 364
632. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 301
633. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 1 585
634. Novák Adam YC Jezero Hlučín 3 1 008
635. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 3 1 564
636. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 3 1 410
637. Kölb Josef ALT Tornado 3 2 890
638. Vondrouš Radek JK Olomouc 3 910
639. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 3 1 683
640. Matějková Adéla VS Duchcov 3 464
641. Souček Otakar JK Česká Lípa 3 3 402
642. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 3 199
643. Vogeltans Lukáš Česká Kitová Federace 3 4 172
644. Bakošová Fany YC CERE 3 1 379
645. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 2 541
646. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 3 2 550
647. Jelínek Tomáš YC Kladno 3 657
648. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 269
649. Hájek Sebastián Lokomotiva Plzeň 3 1 050
650. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 3 943
651. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 350
652. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 3 4 466
653. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 2 150
654. Falta Miroslav ALT Tornado 3 3 724
655. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 694
656. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 3 3 854
657. Fiala Jan YC LS Brno 3 2 251
658. Kulík Martin YC RODOP 3 5 280
659. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 3 1 585
660. Landkammer Jan YC Neratovice 3 7 073
661. Grusser Přemysl ASK Lovosice 3 7 674
662. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 3 606
663. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 861
664. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 3 721
665. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 350
666. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 3 9 053
667. Košťálová Bára YC Pardubice 3 2 554
668. Beerová Eliška SK Štětí 3 1 468
669. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 1 308
670. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 3 123
671. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 566
672. Brown Kenneth ČYK 3 1 111
673. Vyšata Robert A.N.V. 3 2 963
674. Vejrek Miloš YC Regent 3 3 362
675. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 015
676. Kostalova Bara YC Pardubice 3 1 175
677. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 198
678. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 3 3 018
679. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 628
680. Diviš Ivo YC Dyje 3 1 530
681. Podolský Marek YC Znojmo 3 1 351
682. Raška Marek ČWA 3 4 451
683. Müller Zdeněk ASK Lovosice 3 7 674
684. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 905
685. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 5 376
686. Nevelöš Tibor SK Štětí 3 1 114
687. Kučera Jan Jachtklub Brno 3 14 365
688. Heneš David JK Olomouc 3 2 560
689. Chlupová Katka KJ Těrlicko 3 7 688
690. Bobková Eva Baník Ostrava 3 4 717
691. Staňa Ivo Baník Ostrava 3 808
692. Bauer Franta YC CERE 3 4 861
693. Stoklásek Petr SK Tři sestry 3 13 268
694. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 3 1 608
695. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 170
696. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 3 1 625
697. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 325
698. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 6 776
699. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 648
700. Sanková Lenka VS Duchcov 3 1 007
701. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 8 203
702. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 3 2 555
703. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 4 749
704. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 2 395
705. Horák Pavel ČYK 3 780
706. Fiala Martin YC Znojmo 3 6 364
707. Kedrová Vendula YC LS Brno 3 703
708. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 3 2 036
709. Fišerová Barbora Baník Ostrava 3 2 808
710. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 3 759
711. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 982
712. Slívová Jana YC Nechranice 3 3 690
713. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 2 931
714. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 3 3 729
715. Novotný Václav JK Cheb 3 2 538
716. Cejnar Tomáš YC CERE 3 7 000
717. Burska Iwona YC CERE 3 3 478
718. Pánek Ondřej YC CERE 3 2 214
719. Frohlich Denis YC Kladno 3 4 916
720. Konopík Pavel Jachtklub Brno 3 5 836
721. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 783
722. Staňová Justýna Baník Ostrava 3 2 808
723. Bednář Jan ALT Optimist 3 752
724. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 3 528
725. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 808
726. Sehnal Pavel ČWA 3 4 714
727. Zima Tomáš YC Kladno 3 12 490
728. Šilhavý Jiří YC Kladno 3 933
729. Tkáč Miroslav YC Kotva Pha 3 5 098
730. Soldátová Tina YC Písek 3 2 322
731. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 3 893
732. Votřel Vladimír TJ Jiskra Třeboň 3 1 476
733. Labský Josef JK Sokolov 2 488
734. Schmied Martin YC Nové Sedlo 2 1 010
735. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 404
736. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 2 823
737. Ochec Jan ČYK 2 1 705
738. Čuláková Adéla YC Neratovice 2 1 419
739. Pokorný Vojtěch ALT SF 2 1 235
740. Motz Daniel ČWA 2 606
741. Klát Roman ALT Vaurien 2 2 619
742. Veselý Štěpán YC Pardubice 2 101
743. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 729
744. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 303
745. Hála Tomáš LS Kroměříž 2 404
746. Brožek Jiří SC Testudo 2 2 487
747. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 3 722
748. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 2 479
749. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 987
750. Žák Marek YC LS Brno 2 1 564
751. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 104
752. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 2 606
753. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 1 018
754. Záchvěj Martin YC Neratovice 2 1 708
755. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 481
756. Podzimek Antonín ČYK 2 2 209
757. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 2 2 044
758. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 2 578
759. Veselá Elena YC Pardubice 2 691
760. Fanta Miroslav YC LS Brno 2 8 590
761. Malec Martin YC LS Brno 2 2 385
762. Alexa Miloš YC LS Brno 2 1 013
763. Mareš Miroslav YC Pardubice 2 1 596
764. Junek Vladimír JK Olomouc 2 698
765. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 513
766. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 2 956
767. Bobek Ondřej Baník Ostrava 2 10 075
768. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 1 504
769. Bula Karel YC Vranovská přehr. 2 2 305
770. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 8 005
771. Hůla Miloš ČYK 2 578
772. Frölich Lukáš YC CERE 2 606
773. Šula Martin A.N.V. 2 2 386
774. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 3 402
775. Gebhart Antonin JK Cheb 2 1 295
776. Hemelík Antonín ASK Lovosice 2 2 793
776. Hemelík Jan ASK Lovosice 2 2 793
778. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 405
779. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 1 483
780. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 2 617
781. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 2 689
782. Zach Marek Česká Kitová Federace 2 4 188
783. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 2 404
784. Češka Jiří YC Kovářov 2 1 425
785. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 2 435
786. Laštovka Milan JK Plzeň 2 101
787. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 2 303
788. Divácky Dan YC CERE 2 2 400
789. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 303
790. Tříska Aleš SK Tři sestry 2 8 624
791. Zimovčak Martin YC SaS 2 694
792. Šoltis Rastislav ProYachting Team 2 3 277
793. Huss Ladislav YC Znojmo 2 1 724
794. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 017
795. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 663
796. Cvan Martin YC LS Brno 2 2 565
797. Zanker Zbyněk SK Štětí 2 4 514
798. Lawson Andy JK Staré Splavy 2 707
799. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 6 309
800. Havrda Luboš Delfín Jablonec 2 3 121
801. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 120
802. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 2 558
803. Hořejší Jakub Česká Kitová Federace 2 1 376
804. Holík Jiří SC Testudo 2 2 518
805. Lux Vlastimil SC Testudo 2 2 343
806. Bula Pavel YC Vranovská přehr. 2 2 305
807. Bílková Lucie Sokol Palkovice 2 202
808. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 2 505
809. Koláčný Rudolf ALT FB 2 1 723
810. Alexová Michaela ALT Vaurien 2 811
811. Havrda Vojta Delfín Jablonec 2 3 121
812. Crháková Lenka Jachtklub Brno 2 2 439
813. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 558
814. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 404
815. Novotný Tomáš SK Štětí 2 7 622
816. Fiala Šimon Spolek Vodník 2 1 894
817. Bednář Jan ČYK 2 729
818. Nápravníková Barbora ČYK 2 3 398
819. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 804
820. Janatka Jan Císařská louka 2 1 206
821. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 2 9 172
822. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 2 517
823. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 920
824. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 902
825. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 2 404
826. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 984
827. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 1 891
828. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 2 3 044
829. Winterstein Tamir YC Doksy 2 958
830. Pavlík Jiří YC LS Brno 2 2 385
831. Hůlka Ctibor ALT Tornado 2 1 513
832. Kolář Michal ASK Lovosice 2 900
833. Petr Jiří VS Duchcov 2 534
834. Havlena Jiří YC CERE 2 2 972
835. Nováková Ludmila YC LS Brno 2 1 384
836. Čagan Martin Jachtklub Brno 2 8 374
837. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 2 914
838. Smolař Michal ALT SF 2 1 244
839. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 2 2 987
840. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 2 1 009
841. Zeman Petr YC Vranovská přehr. 2 1 476
842. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 2 1 009
843. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 032
844. Novák Aleš YC Kovářov 2 685
845. Chovanec Miloš YC Kovářov 2 1 425
846. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 927
847. Trčka Miroslav Baník Most 2 504
848. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 2 1 663
849. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 4 237
850. Maroušešk Petr YC Kladno 2 210
851. Svoboda Pavel YC Kladno 2 1 532
852. Jurečka Pavel Císařská louka 2 997
853. Šula Martin A.N.V. 2 2 386
854. Špírek Tomáš JK Královská 2 398
855. Pavlíček Michal YC Kotva Pha 2 2 164
856. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 1 195
857. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 570
857. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 570
859. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 2 6 297
860. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 743
861. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 2 468
862. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 2 223
863. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 2 1 229
864. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 2 4 751
865. Procházka Ondřej YC Znojmo 2 6 758
866. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 4 118
867. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 461
868. Šimáček Roman YC Kladno 2 4 127
869. Čihák Tomáš SK Tři sestry 2 6 616
870. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 740
871. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 900
872. Kraml Miroslav YC Písek 2 947
873. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 715
873. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 715
875. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 2 887
876. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 2 398
877. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
878. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 655
879. Skála Pavel JK Cheb 1 1 972
880. Zárubová Daniela JK Cheb 1 672
881. Pitelová Ema JK Sokolov 1 202
882. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 1 101
883. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 345
884. Páleníček Milan YC Kladno 1 962
885. Novotný David YC CERE 1 1 291
886. Filinger Marek YC CERE 1 404
887. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 874
888. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 2 263
888. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 263
890. Horvath Vojtěch ČYK 1 4 800
891. Pelant Ivo ProYachting Team 1 353
892. Sehnal René YC SaS 1 4 800
893. Kolář Petr YC RODOP 1 1 937
894. Švec Ladislav ČWA 1 574
895. Kudláček Pavel ČWA 1 2 064
896. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 1 4 800
897. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 1 303
898. Packová Alexandra KJ Těrlicko 1 701
899. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
900. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 1 1 969
901. Štolpa Jiří YC Vranovská přehr. 1 0
902. Bix David YC Znojmo 1 303
903. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 1 6 854
904. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 101
905. Wolk Roland YC LS Brno 1 323
906. Putna Petr Jachtklub Brno 1 101
907. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 1 202
908. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 606
908. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 606
908. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 606
911. Novotná Pavla Česká Kitová Federace 1 2 812
912. Novotný Jan Česká Kitová Federace 1 0
913. Šabo Peter Jednoráz.licence 1 941
914. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 1 526
915. Andel PaÄžo Jednoráz.licence 1 1 821
916. Pátek Michal Spartak Modřany 1 303
917. Chmelová Jana Císařská louka 1 165
918. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 1 202
919. Wehrenbergová Petra YC Kladno 1 382
920. Struha Milan YC Neratovice 1 2 263
921. Vaněk Václav YC Regent 1 1 247
922. Kraft Jiří VS Duchcov 1 347
923. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 277
924. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 1 804
925. Klein Miroslav YC Vranovská přehr. 1 1 388
926. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 831
927. Sedlařík David LS Kroměříž 1 659
928. Kecskesová Michaela Jednoráz.licence 1 3 326
929. Doležal Josef ALT Melges 24 1 303
930. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 452
931. Mader Dan Jachtklub Brno 1 1 385
932. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 499
933. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 225
934. Vitoň Jan YC Znojmo 1 3 194
935. Alexová Beata YC LS Brno 1 1 663
936. Drábíková Lea YC LS Brno 1 277
937. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 587
938. Kraus Zdeněk YC Doksy 1 202
939. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 2 887
940. Struha Jan YC Neratovice 1 2 263
941. Buček Martin YC RODOP 1 1 937
942. Titěra Richard YC CERE 1 277
943. Rozlivková Johana YC CERE 1 3 200
944. Burski Tadeusz YC CERE 1 904
945. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 3 743
946. Hrabal Karel Císařská louka 1 329
947. Krsička Tomáš ProYachting Team 1 2 661
948. Třešňák Josef Severočeský NJ 1 202
949. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 1 0
949. Beránek Daniel Lokomotiva Cheb 1 0
951. Dlabač Libor JK Klatovy 1 202
952. Smuda Leopold YC Kovářov 1 0
953. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 1 678
954. Poljaková Andrea Sokol Tovačov 1 360
955. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 303
956. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 606
956. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 606
958. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 2 412
959. Smolařová Barbora ALT SF 1 541
960. Novotná Ivana Česká Kitová Federace 1 1 608
961. Macura Michal Jednoráz.licence 1 3 326
962. Varga Ján Jednoráz.licence 1 2 266
963. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 1 486
964. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 1 360
965. Novák Petr YC LS Brno 1 3 326
966. Lehečka Milan JK Olomouc 1 202
967. Moucha Karel YC Doksy 1 672
968. Sirotek Prokop YC Pardubice 1 404
969. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 101
970. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 1 516
971. Novák Martin YC Kovářov 1 505
972. Chlebna Milan YC Kovářov 1 0
973. Dio Jan JK Klatovy 1 841
974. Škoda Michal YC Neratovice 1 610
975. Plecitý Marek JK Toušeň 1 2 488
976. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
976. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 1 404
978. Hradec František Císařská louka 1 213
979. Vrbický Ondřej Spartak Modřany 1 303
980. Hajný Martin ProYachting Team 1 1 310
981. Klasová Johana ProYachting Team 1 1 774
982. Jelínek Jiří Císařská louka 1 239
983. Hartl Jan Císařská louka 1 101
984. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 4 800
985. Podlenová Šárka ČYK 1 202
986. Marek Jan A.N.V. 1 1 197
987. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 263
988. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 1 1 437
989. Švábek Jan YC CERE 1 1 291
990. Vítovec Matěj YC CERE 1 792
991. Valoušková Zuzana YC CERE 1 1 220
992. Čápová Dana YC CERE 1 404
993. Michalčin Jiří SK Tři sestry 1 1 972
994. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 741
995. Bucha Bohumil Baník Most 1 157
996. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 2 217
997. Fibinger Vratislav SK Halza 1 443
998. Třešnák Jiří 1 303
999. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 578
1000. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 1 215
1001. Bartoň Milan YC Pardubice 1 174
1002. Touval Jan ČWA 1 611
1003. Valenta Jan ČWA 1 541
1004. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 1 1 863
1005. Brožek Tomáš SC Testudo 1 1 187
1006. Komenda Karel st. YC Vranovská přehr. 1 913
1007. Šormová Marcela YC LS Brno 1 499
1008. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 3 427
1009. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 606
1010. Opravil Karel ALT Melges 24 1 303
1011. Poor Robert Jednoráz.licence 1 4 207
1012. Šabo Peter Jednoráz.licence 1 941
1013. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 1 526
1014. Macura Tomáš Jednoráz.licence 1 2 702
1015. Lehotová Michaela Jednoráz.licence 1 761
1016. Poor Robert Jednoráz.licence 1 4 207
1017. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 1 130
1018. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 2 635
1019. Sehnal Pavel Jr. ČWA 1 1 535
1020. Nedvěd Jiří ČWA 1 1 055
1021. Holanec Jan ALT Melges 24 1 1 069
1022. Blažek Vojtěch ALT Melges 24 1 3 166
1023. Záhorová Zora Slavoj Litoměřice 1 0
1024. Zíková Kristína ASK Lovosice 1 741
1025. Štěpánek Jiří VS Duchcov 1 202
1026. Riedel Michal VS Duchcov 1 479
1027. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 396
1028. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 841
1029. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1030. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 881
1031. Huková Tereza YC LS Brno 1 1 356
1032. Vitoň Roman YC Znojmo 1 3 194
1033. Svitok Michal YC Vranovská přehr. 1 1 024
1034. Svoboda Emil YC Vranovská přehr. 1 655
1035. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 187
1036. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 1 385
1037. Ehl Vladimír WS Club VD 1 611
1038. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 815
1039. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 1 303
1040. Klement Pavel Sokol Palkovice 1 1 937
1041. Kovařík Jan ČYK 1 4 800
1042. Cejnar Aleš Císařská louka 1 165
1043. Chmelová Anna Císařská louka 1 554
1044. Kaplická Zuzana ProYachting Team 1 353
1045. Bauerová Šárka YC CERE 1 1 261
1046. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 180
1047. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 523
1048. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 0
1048. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 0
1050. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 6 606
1051. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 678
1052. Macura Tomáš Jednoráz.licence 1 2 702
1053. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 069
1054. Kozojed Petr ALT Melges 24 1 303
1054. Tejkal Igor ALT Melges 24 1 303
1056. Mück František ALT Melges 24 1 3 743
1057. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 1 368
1058. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 1 1 454
1059. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 1 857
1060. Marečková Renata YC Markop FL 1 1 360
1061. Mertlová Michaela YC Regent 1 5 275
1062. Knorr Luděk VS Duchcov 1 754
1063. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 672
1064. Pavlousek Jan A.N.V. 1 540
1065. Cvachová Aneta Spartak Modřany 1 541
1066. Švíková Barbora YC CERE 1 689
1067. Klvaňová Sarah YC CERE 1 549
1068. Löwitová Olga Císařská louka 1 489
1069. Klabík Josef Císařská louka 1 188
1070. Teubner Jan Císařská louka 1 540
1071. Roubal Pavel YC LS Brno 1 277
1072. Fiala Petr YC LS Brno 1 587
1073. Kuča Petr YC Vranovská přehr. 1 1 663
1074. Michal Stanislav Sokol Tovačov 1 303
1075. Briestenský Emanuel YC Vranovská přehr. 1 1 388
1076. Vita Filip LS Kroměříž 1 202
1076. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 1 202
1078. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 617
1079. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 1 452
1080. Sirotkova Emma YC Pardubice 1 404
1081. Růžička Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1082. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 672
1083. Háma Martin YC Doksy 1 2 603
1084. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 578
1085. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 1 655
1086. Račák Karel YC Dvořiště-Lišov 1 0
1087. Černý Václav JK Klatovy 1 452
1088. Hofman Patrik YC Doksy 1 554
1089. Vyšín Miroslav ČYK 1 303
1090. Holý Rudolf ČYK 1 6 872
1091. Seidl Stephany YC CERE 1 404
1092. Tomek Oldřich YC CERE 1 636
1093. Švihlík Martin YC RODOP 1 1 937
1094. Mimra Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 996
1095. Podolský Marek YC Znojmo 1 318
1096. Holub Miloslav YC Znojmo 1 938
1097. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 2 008
1098. Vrtěl Josef Sokol Tovačov 1 303
1099. Přikryl Petr LS Kroměříž 1 840
1100. Kapusta Zdeněk YC Vranovská přehr. 1 1 663
1101. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 535
1102. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 881
1103. Forejtek Jiří YC CSA 1 1 291
1104. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 202
1105. Ševčík Martin WS Club VD 1 503
1106. Hašová Silvie YC Jezero Hlučín 1 202
1107. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 069
1108. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 3 743
1109. Hořejší Miroslav Česká Kitová Federace 1 0
1110. HrkeÄž Kristian Jednoráz.licence 1 2 702
1111. Andel PaÄžo Jednoráz.licence 1 1 821
1112. Varga Ján Jednoráz.licence 1 2 266
1113. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 1 093
1114. Podzimek Karel YC Znojmo 1 3 776
1115. Karšulín Pavel YC Vranovská přehr. 1 1 261
1116. Fic Petr YC Vranovská přehr. 1 1 024
1117. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 881
1118. Sokol Petr ALT Vaurien 1 3 326
1118. Macura Michal Jednoráz.licence 1 3 326
1120. Lehotová Michaela Jednoráz.licence 1 761
1121. HrkeÄž Kristian Jednoráz.licence 1 2 702
1122. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 1 130
1123. Kecskesová Michaela Jednoráz.licence 1 3 326
1124. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 1 486
1125. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 2 635
1126. Handl Erich YC Kladno 1 382
1127. Stránská Lucie YC SaS 1 2 749
1128. Středa Pavel YC CERE 1 5 712
1129. Pánek Jiří YC CERE 1 1 220
1130. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 4 644
1131. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 402
1132. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 1 804
1133. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 1 101
1134. Beránek Ivo ASK Lovosice 1 864
1135. Pilařová Tereza JK Sokolov 1 202
1136. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 101
1137. Duffková Milada YC DIM Bezdrev 1 303

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ