POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2012




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1151 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Koštýř Michal YC CERE 31 121 497
2. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 22 104 052
3. Nápravník Jakub ČYK 23 92 458
4. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 92 274
5. Bezděk David Jachtklub Brno 18 91 506
6. Maier Michael YCR Roudnice 14 82 151
7. Keblová Lucie ČYK 20 79 898
8. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 29 74 459
9. Trčka Martin Baník Most 12 74 124
10. Křížek David Lokomotiva Plzeň 15 71 779
11. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 71 461
12. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 68 333
13. Jurečka Matěj ČYK 24 68 113
14. Kořan Petr YC Neratovice 20 67 616
15. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 67 310
16. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 27 65 815
17. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 15 65 637
18. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 65 162
19. Mareček Šimon Jachtklub Brno 17 63 953
20. Hendrych Václav YC Doksy 19 63 271
21. Rybáček Josef YC Doksy 16 62 566
22. Winkler Pavel JK Toušeň 10 60 640
23. Zíta Tomáš ČYK 25 59 773
24. Čáp Milan YC Neratovice 12 59 382
25. Lidařík Rudolf YC LS Brno 14 59 343
26. Kubový Martin JK Toušeň 9 59 330
27. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 59 020
28. Roček Roman YC Neratovice 16 58 920
29. Novotný Štěpán JK Cheb 14 56 146
30. Kvasnik Milan YC Neratovice 16 56 127
31. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 55 325
32. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 23 55 295
33. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 55 066
34. Hrubý Jiří SK Štětí 14 54 827
35. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 17 53 929
36. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 52 032
37. Houdek Roman YC LS Brno 14 51 903
38. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 51 699
39. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 51 406
40. Procházka Filip YC Neratovice 11 50 852
41. Adam Zdeněk VS Duchcov 9 50 420
42. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 19 50 299
43. Kmenta Martin Jachtklub Brno 25 49 898
44. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 49 666
45. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 49 472
46. Huk Václav YC LS Brno 17 48 879
47. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 16 48 501
48. Moucha Pavel YC Doksy 24 48 310
49. Parůžek Jiří JK Toušeň 19 48 032
50. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 428
51. Ott Adam Jachtklub Brno 18 46 769
52. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 46 190
53. Jebavý Vít YC Neratovice 13 45 591
54. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 12 44 632
55. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 22 43 705
56. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 43 536
57. Mika Radek YC SaS 18 43 318
58. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 43 222
59. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 15 43 168
60. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 12 42 863
61. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 13 41 654
62. Outrata Jiří JK Toušeň 15 41 150
63. Hálová Kateřina JK Toušeň 16 39 688
64. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 39 610
65. Teubnerová Anna ČYK 23 39 485
66. Vychová Eliška YC Neratovice 15 38 839
67. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 17 38 151
68. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 37 998
69. Pavlíček Zdeněk YC Regent 8 37 983
70. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 21 37 849
71. Fiala Petr YC Neratovice 8 37 692
72. Kořanová Johana YC Neratovice 9 37 516
73. Lambl Vojtěch YC Neratovice 20 37 423
74. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 16 37 096
75. Kliment Michal YC Neratovice 12 36 437
76. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 16 35 972
77. Maršálková Blanka YC LS Brno 21 35 536
78. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 35 326
79. Bachtík Marek YC CERE 7 35 317
80. Kuchař Jan YC CERE 6 34 907
81. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 34 709
82. Hálová Lucie JK Toušeň 17 34 629
83. Zobač Jakub JK Staré Splavy 10 34 045
84. Doležal Tomáš ČYK 13 34 031
85. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 33 886
86. Cejnar Lukáš YC CERE 10 33 529
87. Stránská Lucie VS Duchcov 11 33 469
88. Pinďák Josef SK Štětí 12 33 091
89. Vinkl Petr YC Kladno 21 32 517
90. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 32 268
91. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 29 32 099
92. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 16 31 838
93. Plhoň Adam SK Tři sestry 10 31 798
94. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 31 197
95. Hrubý Pavel ČWA 15 30 883
96. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 14 30 734
97. Vinkl Daniel YC Kladno 12 30 709
98. Hodač Alois Chemička Ústí 18 30 626
99. Audy Dan Jachtklub Brno 9 30 586
100. Fenclová Veronika YC Praha 12 5 30 489
101. Doležalová Eva SK Tři sestry 8 30 480
102. Zárubová Michaela JK Cheb 13 30 447
103. Jedlička Jan YC Neratovice 20 30 430
104. Janderová Klára YC SaS 18 30 347
105. Soukal Miloslav YC Neratovice 14 30 259
106. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 10 30 044
107. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 30 001
108. Brabec Václav YC Neratovice 13 29 739
109. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 29 647
110. Kořanová Michaela YC Neratovice 17 29 595
111. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 29 195
112. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 14 28 667
113. Košvica Jakub YC LS Brno 16 28 625
114. Burska Zofia YC CERE 17 28 411
115. Štamberg Jan FD Club UO 18 28 022
116. Štrunc Jan YC Neratovice 10 27 950
117. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 19 27 943
118. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 27 592
119. Jochovič Josef YC Neratovice 13 27 432
120. Vika Tomáš YC CERE 7 27 380
121. Drahorád Petr JK Cheb 11 26 166
122. Kir Milan IWS Club Nechra 8 26 011
123. Cejnar Matyáš YC CERE 10 25 999
124. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 9 25 772
125. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 25 392
126. Šenkýř Ivan YC Neratovice 8 25 387
127. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 11 25 291
128. Stejskal Max YC Neratovice 11 25 230
129. Kafka Richard YC Velké Dářko 19 25 119
130. Hájek Daniel YC CERE 11 24 965
131. Plecitý Martin JK Toušeň 9 24 910
132. Himmelová Klára YC Kladno 25 24 866
133. Vašík Martin YC LS Brno 14 24 831
134. Kopecký Ivo FD Club UO 16 24 806
135. Zalabák Petr Chemička Ústí 9 24 765
136. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 24 635
137. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 24 621
137. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 11 24 621
139. Seidl Šimon YC LS Brno 11 24 529
140. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 8 24 391
141. Daněk Michal LS Kroměříž 16 24 372
142. Spurný Kryštof ČYK 16 24 179
143. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 24 136
144. Peterka Miroslav YC Neratovice 8 23 872
145. Haubold Petr Delfín Jablonec 11 23 834
146. Burdová Michaela YC SaS 15 23 664
147. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 13 23 101
148. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 23 039
149. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 22 815
150. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 12 22 808
151. Lejhanec Filip YC Pardubice 10 22 677
152. Zíma Jakub ČWA 8 22 644
153. Mareček Josef JK Staré Splavy 18 22 456
154. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 22 237
155. Chudějová Hana YC Neratovice 11 22 211
156. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 22 005
157. Nuc Mario JK Plzeň 11 21 829
158. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 7 21 750
159. Hrdina Patrik YC RODOP 8 21 734
160. Štursová Lucie ČYK 16 20 819
161. Pinďáková Monika SK Štětí 11 20 814
162. Culek Jindřich JK ČZU 17 20 802
163. Vacula Libor JK Staré Splavy 8 20 733
164. Karas Tomáš Jachtklub Brno 6 20 701
165. Viták František JK Plzeň 18 20 633
166. Němec Jiří Slavoj Hluboká 14 20 519
167. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 7 20 488
168. Vacula Karel YC Znojmo 15 20 307
168. Vacula Jan YC Znojmo 15 20 307
170. Hudec Adam YC Neratovice 9 20 161
171. Čermák Petr YC Kladno 9 20 110
172. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 7 20 053
173. Žák Michal YC LS Brno 13 19 993
174. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 19 836
175. Vlachová Veronika YC Neratovice 13 19 829
176. Kilarová Marie Baník Ostrava 27 19 680
177. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 4 19 573
178. Kleinová Jana JK ČZU 16 19 511
179. Jarošová Natálie ČYK 14 19 420
180. Sovadina Petr LS Kroměříž 13 19 322
181. Němec Vojtěch ČYK 10 19 241
182. Bezděková Martina Jachtklub Brno 14 19 119
183. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 19 074
184. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 18 491
185. Podhorec Štefan YC Kladno 12 18 456
186. Červenka Matouš JK Olomouc 13 18 454
187. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 18 425
188. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 18 399
189. Vlach Martin YC Neratovice 13 18 387
190. Rott Petr JK Plzeň 11 18 123
191. Bidlová Jitka YC LS Brno 11 18 070
192. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 17 944
193. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 17 585
194. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 17 583
195. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 17 574
196. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 17 569
197. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 12 17 492
198. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 17 214
199. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 9 17 158
200. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 13 17 140
201. Nápravníková Barbora YC SaS 12 17 019
202. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 976
203. Blatecký David Jachtklub Brno 7 16 967
204. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 938
205. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 16 863
206. Hakl David YC LS Brno 10 16 856
207. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 7 16 677
208. Valouch Libor JK Olomouc 14 16 653
209. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 14 16 645
210. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 16 591
210. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 11 16 591
212. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 16 588
213. Harcuba Petr JK Staré Splavy 12 16 564
214. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 16 512
215. Valdhansová Klára ČYK 12 16 501
216. Vavřina Bronislav SC Testudo 7 16 489
217. Tupý Petr YC LS Brno 13 16 452
218. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 15 16 072
219. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 10 16 028
220. Machovský Jan ALT Vaurien 8 16 003
221. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 15 925
222. Maršík Karel Chemička Ústí 21 15 885
223. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 15 863
224. Košťál Petr YC Pardubice 8 15 847
224. Čermák Jaroslav YC Pardubice 8 15 847
226. Himmel Jiří YC Kladno 23 15 784
227. Kittler Jan YC LS Brno 8 15 769
228. Babický Josef JK Česká Lípa 13 15 704
229. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 15 535
230. Skála David ČYK 12 15 412
231. Dragoun Dominik JK Plzeň 12 15 362
232. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 15 240
232. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 15 240
234. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 15 222
235. Slíva Martin ČWA 6 15 209
236. Vít Ladislav JK Plzeň 18 15 186
237. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 6 15 081
238. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 20 15 016
239. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 9 14 941
240. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 14 874
241. Rott Jan JK Plzeň 6 14 760
242. Vavřina Ivan SC Testudo 6 14 668
243. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 14 648
244. Krsička Michal YC CERE 8 14 621
245. Hýža Petr Jachtklub Brno 6 14 554
246. Kašpar Antonín YC CERE 7 14 547
247. Slíva Jakub YC Nechranice 6 14 486
248. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 11 14 483
249. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 404
250. Kučera Jan Jachtklub Brno 3 14 365
251. Samec Marek Jachtklub Brno 18 14 361
252. Skalický Vladimír LK Štěchovice 8 14 253
253. Dolejš Rudolf ČWA 5 14 237
254. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 231
255. Vít Jaroslav JK Plzeň 18 14 029
256. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 13 993
257. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 7 13 798
258. Musil Tomáš YC RODOP 5 13 767
259. Holý Rudolf ČYK 2 13 744
260. Lorenz Alan JK Česká Lípa 8 13 574
261. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 8 13 542
262. Petřík Martin YC Neratovice 10 13 407
263. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 10 13 393
264. Hlaváček Matouš ČYK 15 13 372
265. Stoklásek Petr SK Tři sestry 3 13 268
266. Jebavá Markéta YC Neratovice 12 13 254
267. Krsička Lukáš YC CERE 8 13 232
268. Indrák Jiří Sokol Tovačov 13 13 207
268. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 13 13 207
270. Krsička Martin YC CERE 9 13 161
271. Myška Filip IWS Club Nechra 8 13 135
272. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 11 13 006
273. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 12 818
273. Formánková Kateřina ALT Vaurien 9 12 818
275. Bačinová Olga Chemička Ústí 8 12 692
276. Guryča Nikola YC CERE 4 12 608
277. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 10 12 567
278. Smutná Veronika JK Staré Splavy 9 12 560
279. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 12 542
280. Lejhanec David YC Pardubice 10 12 521
281. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 12 518
282. Zima Tomáš YC Kladno 3 12 490
283. Procházka Libor YC Neratovice 6 12 435
283. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 12 435
285. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 6 12 429
285. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 6 12 429
287. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 12 356
288. Šimek Karel Slavoj Hluboká 7 12 344
289. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 12 320
290. Havel Filip YC Neratovice 11 12 225
291. Pokoš Radim VS Duchcov 10 12 223
291. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 12 223
293. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 083
294. Pavlíková Barbara YC CERE 7 12 070
295. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 12 053
296. Jurečka Šimon ČYK 16 12 010
297. Procházka Jan YC Znojmo 6 11 948
298. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 9 11 751
299. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 11 688
300. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 678
301. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 18 11 671
302. Labuda Ondřej YC LS Brno 12 11 659
303. Hartmann Pavel ČWA 11 11 648
304. Babický Roman JK Česká Lípa 6 11 556
304. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 556
306. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 7 11 522
307. Klem Richard YC LS Brno 5 11 456
308. Wehrenbergová Anna YC Kladno 13 11 380
309. Hrnčál Milan YC Pardubice 7 11 340
310. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 306
311. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 12 11 214
312. Šára Michal Sokol Dobřichovice 4 11 186
313. Švíková Kateřina YC CERE 7 11 111
314. Šplíchal Jiří JK Plzeň 11 11 103
315. Cach Zdeněk YC Regent 12 11 070
316. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 8 11 019
317. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 8 10 996
318. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 5 10 863
319. Neumann Lukáš YC RODOP 7 10 857
320. Kmoníček Jiří YC Pardubice 8 10 850
321. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 10 10 819
322. Sladký ml. Martin ČWA 7 10 799
323. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 16 10 769
324. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 10 756
325. Kopecký Josef FD Club UO 18 10 652
325. Štamberg Zdeněk FD Club UO 18 10 652
327. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 493
328. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 432
329. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 10 418
330. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 10 357
331. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 10 319
332. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 7 10 236
333. Vychová Zuzana YC Neratovice 13 10 232
334. Tichánek Michael Sokol Palkovice 11 10 219
335. Vašík Roman YC LS Brno 12 10 208
336. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 12 10 207
337. Kaiser Ondřej YC Písek 8 10 121
338. Bobek Ondřej Baník Ostrava 2 10 075
339. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 10 036
340. Novohradský Filip YC Pardubice 9 10 025
341. Klimentová Jitka JK ČZU 7 10 016
342. Brožek Pavel SC Testudo 4 10 005
342. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 4 10 005
344. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 13 9 994
345. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 9 9 988
346. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 10 9 932
347. Dvořák Ota YC CERE 9 9 918
348. Boboš David YC Znojmo 6 9 905
349. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 7 9 802
350. Mouchová Karolína YC Doksy 9 9 747
351. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 12 9 708
352. Kučera Michal Chemička Ústí 10 9 692
353. Kučerová Martina Chemička Ústí 9 9 591
354. Dumek Petr YC Kotva Pha 9 9 585
355. Bartošek Petr YC Znojmo 5 9 549
356. Šedivý Bořek YC LS Brno 14 9 532
357. Cintl Václav JK Česká Lípa 6 9 500
358. Korych Pavel YC Kladno 7 9 479
359. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 9 454
360. Utíkal Petr JK Olomouc 4 9 393
361. Brož Vojtěch ČYK 4 9 364
362. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 305
363. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 17 9 264
364. Šilhavý Jaromír YC Kladno 11 9 221
365. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 2 9 172
366. Záruba Vladimír JK Cheb 5 9 145
367. Holubová Tereza ČYK 11 9 121
368. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 9 062
369. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 3 9 053
370. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 12 9 029
371. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 8 954
372. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 8 8 872
373. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 8 843
374. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 8 8 767
375. Synková Anna YC LS Brno 9 8 715
376. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 8 696
377. Maršík Karel Chemička Ústí 10 8 677
378. Marečková Lucie Jachtklub Brno 7 8 673
379. Mojdl Ondřej ČYK 15 8 659
380. Mrůzek Pavel YC Regent 4 8 631
381. Tříska Aleš SK Tři sestry 2 8 624
382. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 11 8 610
383. Fanta Miroslav YC LS Brno 2 8 590
384. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 13 8 545
385. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 6 8 506
386. Vít Radek ČYK 8 8 480
387. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 14 8 478
388. Riedel Jan VS Duchcov 8 8 395
389. Müller Ondřej SK Štětí 5 8 390
390. Čagan Martin Jachtklub Brno 2 8 374
390. Korvas Filip ČYK 6 8 374
392. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 8 344
393. Vaszi Mikuláš SK Štětí 5 8 334
394. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 8 331
395. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 8 287
396. Janda Martin ASK Lovosice 4 8 226
396. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 8 226
398. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 8 203
399. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 8 146
400. Pivnička Jakub YC Znojmo 4 8 143
401. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 8 100
401. Hasman Radim ASK Lovosice 4 8 100
403. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 8 005
404. Haken Vladimír WS Club VD 9 7 926
405. Cvachová Adéla Spartak Modřany 11 7 837
406. Dudák Matěj YC CERE 8 7 784
407. Loužek Karel JK Plzeň 10 7 761
408. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 7 753
409. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 7 736
410. Hájek Tomáš YC CERE 6 7 693
411. Chlupová Katka KJ Těrlicko 3 7 688
412. Müller Zdeněk ASK Lovosice 3 7 674
412. Grusser Přemysl ASK Lovosice 3 7 674
414. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 7 641
415. Novotný Tomáš SK Štětí 2 7 622
416. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 7 619
417. Slíva Jakub LS Kroměříž 10 7 611
418. Dvořák Rudolf YC CERE 9 7 577
419. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 7 549
420. Hudec Václav YC Neratovice 7 7 342
421. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 7 7 307
422. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 7 298
423. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 265
423. Dastych Petr ASK Lovosice 4 7 265
423. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 265
426. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 16 7 260
427. Moučková Hana YC Velké Dářko 9 7 228
428. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 7 198
429. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 7 169
430. Červený Martin JK Plzeň 9 7 128
431. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 7 100
432. Landkammer Jan YC Neratovice 3 7 073
433. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 7 046
434. Cejnar Tomáš YC CERE 3 7 000
435. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 936
436. Soukup Filip YC Regent 5 6 932
437. Král Karel JK Sokolov 5 6 880
438. Žila Jiří Slavoj Hluboká 9 6 868
439. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 1 6 854
440. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 6 776
441. Procházka Ondřej YC Znojmo 2 6 758
442. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 12 6 686
443. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 6 669
443. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 6 669
445. Uher Ondřej ALT Formula 20T 5 6 665
446. Staňková Tereza YC CERE 7 6 622
447. Čihák Tomáš SK Tři sestry 2 6 616
448. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 606
448. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 606
448. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 606
448. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 606
448. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 606
448. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 606
448. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 6 606
455. Konopík Matěj Jachtklub Brno 5 6 550
456. Horký Adam ČWA 5 6 542
457. Bezušková Jana YC Neratovice 4 6 518
458. Otto Karel YC LS Brno 8 6 436
459. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 413
460. Staniek Michal KJ Těrlicko 11 6 383
461. Fiala Martin YC Znojmo 3 6 364
462. Holubová Krystýna ČYK 10 6 359
463. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 6 309
464. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 2 6 297
465. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 6 204
466. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 6 186
467. Kršňák Jan VS Duchcov 11 6 122
468. Ručka Tomáš YC Kladno 11 6 111
469. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 4 6 086
470. Toth Martin ČWA 5 6 067
471. Kulhánková Nikita ČYK 7 6 056
472. Trusíková Hana YC LS Brno 6 6 054
473. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 6 5 979
474. Soukup Aleš VS Duchcov 8 5 973
475. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 5 5 966
476. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 7 5 867
477. Vacula Karel YC Znojmo 11 5 863
478. Konopík Pavel Jachtklub Brno 3 5 836
479. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 12 5 803
480. Křiváková Magdalena YC LS Brno 9 5 801
481. Staněk Jan YC Doksy 9 5 787
482. Podhorec Štefan YC Kladno 5 5 761
483. Altman Jiří Císařská louka 8 5 758
484. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 10 5 718
485. Středa Pavel YC CERE 1 5 712
486. Novák Dušan ASK Lovosice 5 5 674
486. Nováková Jitka ASK Lovosice 5 5 674
488. Pohorská Linda YC Kotva Pha 5 5 668
489. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 5 641
490. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 10 5 626
491. Hrubý Jiří JK Plzeň 10 5 576
492. Fiala Eduard YC LS Brno 8 5 552
493. Richter Zdeněk YC Doksy 8 5 498
494. Pešek Vítězslav YC LS Brno 6 5 475
495. Hejna Jan Baník Ostrava 6 5 467
496. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 5 462
497. Kučera Petr TJ Rapid Brno 4 5 458
498. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 12 5 447
499. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 5 404
500. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 5 376
501. Fousek Filip ALT Tornado 4 5 355
502. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 320
502. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 5 320
504. Prokopec Petr YC Pardubice 5 5 295
505. Kulík Martin YC RODOP 3 5 280
506. Mertlová Michaela YC Regent 1 5 275
507. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 5 271
508. Podolský Miloš Chemička Ústí 6 5 205
509. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 4 5 148
510. Defer Tristan Jachtklub Brno 9 5 117
511. Bauerová Markéta YC CERE 7 5 106
512. Tkáč Miroslav YC Kotva Pha 3 5 098
513. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 5 015
514. Audy Petr Jachtklub Brno 6 5 002
515. Tunka Jiří YC Znojmo 4 4 981
516. Gebhart Jan JK Cheb 7 4 964
517. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 8 4 945
518. Frohlich Denis YC Kladno 3 4 916
519. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 6 4 910
520. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 904
521. Bauer Franta YC CERE 3 4 861
522. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 4 835
523. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 4 814
524. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 4 4 802
525. Pourová Barbora ČYK 12 4 801
526. Kovařík Jan ČYK 1 4 800
526. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 4 800
526. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 1 4 800
526. Horvath Vojtěch ČYK 1 4 800
526. Sehnal René YC SaS 1 4 800
531. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 4 790
532. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 11 4 759
533. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 2 4 751
534. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 4 749
535. Bobková Eva Baník Ostrava 3 4 717
536. Sehnal Pavel ČWA 3 4 714
537. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 699
538. Vallová Anna YC LS Brno 11 4 687
539. Vitoň Jan YC Znojmo 4 4 654
540. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 4 644
541. Plodek Adam YC Pardubice 6 4 561
542. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 4 522
543. Holub Miloslav YC Znojmo 4 4 520
544. Zanker Zbyněk SK Štětí 2 4 514
545. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 4 491
546. Holotík Miroslav LS Kroměříž 7 4 470
547. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 4 468
548. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 3 4 466
549. Raška Marek ČWA 3 4 451
550. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 5 4 448
551. Vodáček Tomáš YC LS Brno 5 4 380
552. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 364
553. Pavlousek Pavel ČYK 5 4 358
554. Kupská Martina YC LS Brno 6 4 353
555. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 4 349
556. Drahorádová Lucie JK Cheb 5 4 339
557. Němec František ALT Tornado 5 4 338
557. Němcová Jana ALT Tornado 5 4 338
559. Bachtík Lukáš YC CERE 4 4 336
560. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 5 4 324
561. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 4 4 317
562. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 4 289
563. Mašek Tomáš Baník Ostrava 5 4 261
564. Starý Martin Slavoj Hluboká 6 4 248
565. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 7 4 243
566. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 4 237
567. Poor Robert Jednoráz.licence 1 4 207
567. Poor Robert Jednoráz.licence 1 4 207
567. Poor Robert Jednoráz.licence 1 4 207
570. Zach Marek Česká Kitová Federace 2 4 188
571. Vogeltans Lukáš Česká Kitová Federace 3 4 172
572. Šimáček Roman YC Kladno 2 4 127
573. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 4 118
574. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 6 4 106
575. Ďásek František JK Cheb 4 4 066
576. Krátký Jan Slavoj Hluboká 4 4 062
577. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 4 000
578. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 3 943
579. Priegelhof Karel YC Znojmo 4 3 857
580. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 3 3 854
581. Beneš Marian JK Slavia Havířov 7 3 835
582. Schrollová Eva YC Písek 5 3 809
583. Podzimek Karel YC Znojmo 1 3 776
584. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 3 759
585. Činčera Marek JK Sokolov 4 3 746
586. Cachová Šárka YC Regent 7 3 744
587. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 3 743
587. Mück František ALT Melges 24 1 3 743
587. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 3 743
590. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 3 3 729
591. Falta Miroslav ALT Tornado 3 3 724
592. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 3 722
593. Nevelöš Adam SK Štětí 5 3 709
594. Slívová Jana YC Nechranice 3 3 690
595. Löwit Harry Císařská louka 7 3 679
596. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 3 578
597. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 519
597. Bauer Karel YC CERE 4 3 519
599. Burska Iwona YC CERE 3 3 478
599. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 4 3 478
601. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 3 476
602. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 3 461
603. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 3 447
603. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 5 3 447
605. Uher Ondřej ALT Formula 20T 6 3 445
606. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 3 427
607. Souček Otakar JK Česká Lípa 3 3 402
607. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 3 402
609. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 4 3 401
610. Nápravníková Barbora ČYK 2 3 398
611. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 3 388
612. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 3 366
612. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 366
614. Vejrek Miloš YC Regent 3 3 362
615. Luczkón Tomáš ASK Lovosice 3 3 341
615. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 3 3 341
617. Kecskesová Michaela Jednoráz.licence 1 3 326
617. Kecskesová Michaela Jednoráz.licence 1 3 326
617. Macura Michal Jednoráz.licence 1 3 326
617. Novák Petr YC LS Brno 1 3 326
617. Macura Michal Jednoráz.licence 1 3 326
617. Sokol Petr ALT Vaurien 1 3 326
617. Kecskesová Michaela Jednoráz.licence 1 3 326
617. Macura Michal Jednoráz.licence 1 3 326
625. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 301
626. Šoltis Rastislav ProYachting Team 2 3 277
627. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 269
628. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 6 3 231
629. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 7 3 214
630. Lindová Klára YC Kladno 10 3 205
631. Rozlivková Johana YC CERE 1 3 200
632. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 3 199
633. Vitoň Jan YC Znojmo 1 3 194
633. Vitoň Roman YC Znojmo 1 3 194
635. Blažek Vojtěch ALT Melges 24 1 3 166
636. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 3 123
636. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 3 123
638. Havrda Vojta Delfín Jablonec 2 3 121
638. Havrda Luboš Delfín Jablonec 2 3 121
640. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 2 3 044
641. Polidar Martin JK Cheb 6 3 020
642. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 3 3 018
643. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 017
644. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 3 007
645. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 987
645. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 2 2 987
647. Vitáková Anna JK Plzeň 8 2 978
648. Havlena Jiří YC CERE 2 2 972
649. Vyšata Robert A.N.V. 3 2 963
650. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 958
651. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 2 931
652. Kölb Josef ALT Tornado 3 2 890
653. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 2 887
654. Hodačová Veronika YC Pardubice 6 2 886
655. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 883
656. Zapletal Lukáš YC LS Brno 8 2 865
657. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 2 823
658. Krejza Filip YC Pardubice 5 2 819
658. Marek Michal TJ Rapid Brno 4 2 819
658. Veit Martin YC Pardubice 5 2 819
661. Novotná Pavla Česká Kitová Federace 1 2 812
662. Fišerová Barbora Baník Ostrava 3 2 808
662. Staňová Justýna Baník Ostrava 3 2 808
664. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 2 802
665. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 794
666. Hemelík Antonín ASK Lovosice 2 2 793
666. Hemelík Jan ASK Lovosice 2 2 793
668. Stránská Lucie YC SaS 1 2 749
669. HrkeÄž Kristian Jednoráz.licence 1 2 702
669. HrkeÄž Kristian Jednoráz.licence 1 2 702
669. HrkeÄž Kristian Jednoráz.licence 1 2 702
669. Macura Tomáš Jednoráz.licence 1 2 702
669. Macura Tomáš Jednoráz.licence 1 2 702
669. Macura Tomáš Jednoráz.licence 1 2 702
675. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 2 689
676. Krsička Tomáš ProYachting Team 1 2 661
677. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 2 635
677. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 2 635
677. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 2 635
680. Alexa Adam YC LS Brno 6 2 629
681. Klát Roman ALT Vaurien 2 2 619
682. Nový Marek JK Plzeň 8 2 617
683. Háma Martin YC Doksy 1 2 603
684. Vacula Jiří JK Staré Splavy 7 2 592
685. Šajner Marek VS Duchcov 6 2 591
686. Dlouhý Radek YC Pardubice 4 2 589
687. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 6 2 573
688. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 572
689. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 566
690. Cvan Martin YC LS Brno 2 2 565
691. Heneš David JK Olomouc 3 2 560
692. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 2 558
692. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 558
694. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 3 2 555
695. Košťálová Bára YC Pardubice 3 2 554
696. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 3 2 550
697. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 2 541
698. Novotný Václav JK Cheb 3 2 538
699. Novák Jaroslav YC Doksy 5 2 528
700. Lindová Karolina YC Kladno 6 2 526
701. Holík Jiří SC Testudo 2 2 518
701. Wehrenberg Petr YC Kladno 8 2 518
703. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 2 517
704. Plecitý Marek JK Toušeň 1 2 488
705. Brožek Jiří SC Testudo 2 2 487
706. Maršálek Daniel YC LS Brno 4 2 482
707. Kršňák Jiří Chemička Ústí 5 2 460
708. Záluský Kamil YC Nechranice 4 2 445
709. Crháková Lenka Jachtklub Brno 2 2 439
710. Defer Leon Jachtklub Brno 6 2 434
711. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 4 2 428
712. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 2 412
713. Hájek Libor JK Cheb 4 2 405
713. Červený Aleš ASK Lovosice 2 2 405
715. Divácky Dan YC CERE 2 2 400
716. Šmídová Božena YC Neratovice 4 2 396
717. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 2 395
718. Šula Martin A.N.V. 2 2 386
718. Šula Martin A.N.V. 2 2 386
720. Pavlík Jiří YC LS Brno 2 2 385
720. Malec Martin YC LS Brno 2 2 385
722. Kuchta Roman Sokol Tovačov 4 2 374
723. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 355
724. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 350
724. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 350
726. Fišer Roman JK Královská 4 2 347
727. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 8 2 345
728. Havelka Pavel YC Pardubice 9 2 344
729. Lux Vlastimil SC Testudo 2 2 343
730. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 2 338
731. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 325
732. Soldátová Tina YC Písek 3 2 322
733. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 2 318
734. Bula Pavel YC Vranovská přehr. 2 2 305
734. Bula Karel YC Vranovská přehr. 2 2 305
736. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 2 272
737. Mika Radek ČWA 6 2 271
738. Varga Ján Jednoráz.licence 1 2 266
738. Varga Ján Jednoráz.licence 1 2 266
738. Varga Ján Jednoráz.licence 1 2 266
741. Struha Jan YC Neratovice 1 2 263
741. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 263
741. Sekera Petr VS Duchcov 5 2 263
741. Struha Milan YC Neratovice 1 2 263
741. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 2 263
741. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 263
741. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 263
748. Fiala Jan YC LS Brno 3 2 251
749. Výška Jan Prazdroj Plzeň 10 2 241
750. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 2 223
751. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 2 217
752. Pánek Ondřej YC CERE 3 2 214
753. Huss Tomáš YC Znojmo 4 2 211
754. Podzimek Antonín ČYK 2 2 209
755. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 202
756. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 198
757. BĚHAL Miroslav Baník Ostrava 6 2 186
757. BĚHAL Miroslav Baník Ostrava 6 2 186
759. Wisinger Richard YC Říčany 4 2 182
760. Pavlíček Michal YC Kotva Pha 2 2 164
761. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 2 150
761. Lawson Andy JK Staré Splavy 6 2 150
763. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 2 143
764. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 2 141
765. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 2 136
766. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 120
767. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 5 2 111
768. Chodura Leopold ČYK 4 2 109
769. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 2 100
770. Kudláček Pavel ČWA 1 2 064
771. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 2 2 044
772. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 2 036
772. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 3 2 036
774. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 015
775. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 2 008
776. Mimra Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 996
777. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 984
778. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 982
779. Michalčin Jiří SK Tři sestry 1 1 972
779. Skála Pavel JK Cheb 1 1 972
781. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 1 1 969
782. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 1 950
783. Švihlík Martin YC RODOP 1 1 937
783. Klement Pavel Sokol Palkovice 1 1 937
783. Kolář Petr YC RODOP 1 1 937
783. Buček Martin YC RODOP 1 1 937
787. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 1 913
788. Marek Václav TJ Rapid Brno 4 1 909
789. Václavík Jakub JK Česká Lípa 6 1 900
790. Fiala Šimon Spolek Vodník 2 1 894
791. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 1 891
792. Florián Jaroslav YC Kladno 4 1 875
793. Mareš Miloslav YC Pardubice 4 1 869
794. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 1 1 863
795. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 846
796. Andel PaÄžo Jednoráz.licence 1 1 821
796. Andel PaÄžo Jednoráz.licence 1 1 821
796. Andel PaÄžo Jednoráz.licence 1 1 821
799. Klasová Johana ProYachting Team 1 1 774
800. Burski Tadeusz ČYK 4 1 753
801. Huss Ladislav YC Znojmo 2 1 724
802. Koláčný Rudolf ALT FB 2 1 723
803. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 1 715
803. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 715
803. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 715
806. Záchvěj Martin YC Neratovice 2 1 708
807. Ochec Jan ČYK 2 1 705
808. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 694
809. Fišer Josef VS Duchcov 4 1 685
810. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 3 1 683
811. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 2 1 663
811. Alexová Beata YC LS Brno 1 1 663
811. Kapusta Zdeněk YC Vranovská přehr. 1 1 663
811. Kuča Petr YC Vranovská přehr. 1 1 663
815. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 648
816. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 628
817. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 3 1 625
818. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 3 1 608
818. Novotná Ivana Česká Kitová Federace 1 1 608
820. Mareš Miroslav YC Pardubice 2 1 596
821. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 3 1 585
821. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 1 585
823. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 1 584
824. Popper Kamil YC Doksy 4 1 579
825. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 3 1 564
825. Žák Marek YC LS Brno 2 1 564
827. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 1 563
828. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 1 549
829. Sehnal Pavel Jr. ČWA 1 1 535
829. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 535
831. Svoboda Pavel YC Kladno 2 1 532
832. Diviš Ivo YC Dyje 3 1 530
833. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 1 526
833. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 1 526
833. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 1 526
836. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 513
836. Hůlka Ctibor ALT Tornado 2 1 513
838. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 1 504
839. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 1 486
839. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 1 486
839. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 1 486
842. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 1 483
843. Spurný Vojta JK Olomouc 5 1 481
844. Votřel Vladimír TJ Jiskra Třeboň 3 1 476
844. Zeman Petr YC Vranovská přehr. 2 1 476
846. Beerová Eliška SK Štětí 3 1 468
847. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 1 1 454
848. Makrlík Dušan JK Klatovy 4 1 450
849. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 5 1 447
850. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 1 1 437
851. Kališová Marketa Jachtklub Brno 4 1 428
852. Chovanec Miloš YC Kovářov 2 1 425
852. Češka Jiří YC Kovářov 2 1 425
854. Čuláková Adéla YC Neratovice 2 1 419
855. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 5 1 410
855. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 3 1 410
857. Klein Miroslav YC Vranovská přehr. 1 1 388
857. Briestenský Emanuel YC Vranovská přehr. 1 1 388
859. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 1 385
859. Mader Dan Jachtklub Brno 1 1 385
861. Nováková Ludmila YC LS Brno 2 1 384
862. Bakošová Fany YC CERE 3 1 379
863. Čáp Jiří ČYK 5 1 378
864. Trňák Lukáš LS Kroměříž 5 1 376
864. Hořejší Jakub Česká Kitová Federace 2 1 376
866. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 1 368
867. Marečková Renata YC Markop FL 1 1 360
867. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 1 360
869. Reiniš Tomáš Lanškroun VS 4 1 359
870. Huková Tereza YC LS Brno 1 1 356
871. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 353
872. Podolský Marek YC Znojmo 3 1 351
873. Rosík Alex YC CERE 4 1 349
874. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 1 313
875. Hajný Martin ProYachting Team 1 1 310
875. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 1 310
875. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 1 310
878. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 1 308
879. Gebhart Antonin JK Cheb 2 1 295
880. Forejtek Jiří YC CSA 1 1 291
880. Švábek Jan YC CERE 1 1 291
880. Novotný David YC CERE 1 1 291
883. Karšulín Pavel YC Vranovská přehr. 1 1 261
883. Bauerová Šárka YC CERE 1 1 261
885. Vaněk Václav YC Regent 1 1 247
886. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 2 1 229
887. Valoušková Zuzana YC CERE 1 1 220
887. Pánek Jiří YC CERE 1 1 220
889. Janatka Jan Císařská louka 2 1 206
890. Marek Jan A.N.V. 1 1 197
891. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 1 195
892. Brožek Tomáš SC Testudo 1 1 187
892. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 187
894. Kostalova Bara YC Pardubice 3 1 175
895. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 170
896. Švec Ladislav ČWA 2 1 148
897. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 1 130
897. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 1 130
897. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 1 130
900. Nevelöš Tibor SK Štětí 3 1 114
901. Brown Kenneth ČYK 3 1 111
902. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 104
903. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 1 093
904. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 092
905. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 6 1 071
906. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 069
906. Holanec Jan ALT Melges 24 1 1 069
906. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 069
909. Nedvěd Jiří ČWA 1 1 055
910. Hájek Sebastián Lokomotiva Plzeň 3 1 050
911. Fanfrla Dalibor JK Ostrava Poruba 2 1 039
912. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 032
913. Kopecký Jaroslav JK Královská 5 1 025
914. Svitok Michal YC Vranovská přehr. 1 1 024
914. Fic Petr YC Vranovská přehr. 1 1 024
916. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 1 018
917. Alexa Miloš YC LS Brno 2 1 013
918. Schmied Martin YC Nové Sedlo 2 1 010
919. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 2 1 009
919. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 2 1 009
921. Novák Adam YC Jezero Hlučín 3 1 008
922. Sanková Lenka VS Duchcov 3 1 007
923. Jurečka Pavel Císařská louka 2 997
924. Lindová Kateřina YC Kladno 6 995
925. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 992
926. Páleníček Milan YC Kladno 1 962
927. Winterstein Tamir YC Doksy 2 958
927. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 4 958
929. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 2 956
930. Kraml Miroslav YC Písek 2 947
931. Šabo Peter Jednoráz.licence 1 941
931. Šabo Peter Jednoráz.licence 1 941
931. Šabo Peter Jednoráz.licence 1 941
934. Holub Miloslav YC Znojmo 1 938
935. Šilhavý Jiří YC Kladno 3 933
936. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 927
937. Noháč Radek Baník Most 4 922
938. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 920
939. Havelka Pavel YC Pardubice 4 917
940. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 2 914
941. Komenda Karel st. YC Vranovská přehr. 1 913
942. Vondrouš Radek JK Olomouc 3 910
943. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 905
944. Burski Tadeusz YC CERE 1 904
945. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 902
946. Kolář Michal ASK Lovosice 2 900
946. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 900
948. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 3 893
949. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 2 887
950. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 881
950. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 881
950. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 881
953. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 874
954. Beránek Ivo ASK Lovosice 1 864
955. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 861
956. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 1 857
957. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 841
957. Dio Jan JK Klatovy 1 841
959. Přikryl Petr LS Kroměříž 1 840
960. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 831
961. Kadlecová Veronika YC Kladno 6 823
962. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 815
963. Alexová Michaela ALT Vaurien 2 811
964. Staňa Ivo Baník Ostrava 3 808
964. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 808
966. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 1 804
966. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 804
966. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 1 804
969. Vítovec Matěj YC CERE 1 792
970. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 783
971. Horák Pavel ČYK 3 780
972. Lehotová Michaela Jednoráz.licence 1 761
972. Lehotová Michaela Jednoráz.licence 1 761
972. Lehotová Michaela Jednoráz.licence 1 761
975. Knorr Luděk VS Duchcov 1 754
976. Bednář Jan ALT Optimist 3 752
977. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 743
978. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 741
978. Zíková Kristína ASK Lovosice 1 741
980. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 740
981. Bednář Jan ČYK 2 729
981. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 729
983. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 3 721
984. Lawson Andy JK Staré Splavy 2 707
985. Kedrová Vendula YC LS Brno 3 703
986. Packová Alexandra KJ Těrlicko 1 701
987. Junek Vladimír JK Olomouc 2 698
988. Zimovčak Martin YC SaS 2 694
989. Veselá Elena YC Pardubice 2 691
990. Švíková Barbora YC CERE 1 689
991. Novák Aleš YC Kovářov 2 685
992. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 1 678
992. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 678
994. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 672
994. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 672
994. Moucha Karel YC Doksy 1 672
994. Zárubová Daniela JK Cheb 1 672
998. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 663
999. Sedlařík David LS Kroměříž 1 659
1000. Jelínek Tomáš YC Kladno 3 657
1001. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 655
1001. Svoboda Emil YC Vranovská přehr. 1 655
1001. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 1 655
1004. Tomek Oldřich YC CERE 1 636
1005. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 617
1005. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 2 617
1007. Ehl Vladimír WS Club VD 1 611
1007. Touval Jan ČWA 1 611
1009. Škoda Michal YC Neratovice 1 610
1010. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 3 606
1010. Frölich Lukáš YC CERE 2 606
1010. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 2 606
1010. Motz Daniel ČWA 2 606
1014. Fiala Petr YC LS Brno 1 587
1014. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 587
1016. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 578
1016. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 578
1016. Hůla Miloš ČYK 2 578
1016. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 2 578
1020. Pinc Tomáš Baník Most 3 575
1021. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 570
1021. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 570
1023. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
1023. Hofman Patrik YC Doksy 1 554
1023. Chmelová Anna Císařská louka 1 554
1026. Klvaňová Sarah YC CERE 1 549
1027. Cvachová Aneta Spartak Modřany 1 541
1027. Valenta Jan ČWA 1 541
1029. Teubner Jan Císařská louka 1 540
1029. Pavlousek Jan A.N.V. 1 540
1031. Petr Jiří VS Duchcov 2 534
1032. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 3 528
1033. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 523
1034. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 1 516
1035. Novák Martin YC Kovářov 1 505
1035. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 2 505
1035. Procházka Jan JK Plzeň 4 505
1038. Trčka Miroslav Baník Most 2 504
1039. Ševčík Martin WS Club VD 1 503
1040. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 499
1040. Šormová Marcela YC LS Brno 1 499
1042. Löwitová Olga Císařská louka 1 489
1043. Labský Josef JK Sokolov 2 488
1044. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 481
1045. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 2 479
1045. Riedel Michal VS Duchcov 1 479
1047. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 2 468
1048. Matějková Adéla VS Duchcov 3 464
1049. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 461
1050. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 452
1050. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 1 452
1050. Černý Václav JK Klatovy 1 452
1053. Fibinger Vratislav SK Halza 1 443
1054. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 2 435
1055. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 2 404
1055. Sirotkova Emma YC Pardubice 1 404
1055. Seidl Stephany YC CERE 1 404
1055. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 404
1055. Hála Tomáš LS Kroměříž 2 404
1055. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 404
1055. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 2 404
1055. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
1055. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 1 404
1055. Čápová Dana YC CERE 1 404
1055. Sirotek Prokop YC Pardubice 1 404
1055. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
1055. Filinger Marek YC CERE 1 404
1068. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 402
1069. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 2 398
1069. Špírek Tomáš JK Královská 2 398
1071. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 396
1072. Handl Erich YC Kladno 1 382
1072. Wehrenbergová Petra YC Kladno 1 382
1074. Poljaková Andrea Sokol Tovačov 1 360
1075. Pelant Ivo ProYachting Team 1 353
1075. Kaplická Zuzana ProYachting Team 1 353
1077. Kraft Jiří VS Duchcov 1 347
1078. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 345
1079. Hrabal Karel Císařská louka 1 329
1080. Wolk Roland YC LS Brno 1 323
1081. Podolský Marek YC Znojmo 1 318
1082. Vrtěl Josef Sokol Tovačov 1 303
1082. Vyšín Miroslav ČYK 1 303
1082. Duffková Milada YC DIM Bezdrev 1 303
1082. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 303
1082. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 303
1082. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 2 303
1082. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 1 303
1082. Michal Stanislav Sokol Tovačov 1 303
1082. Kozojed Petr ALT Melges 24 1 303
1082. Tejkal Igor ALT Melges 24 1 303
1082. Bix David YC Znojmo 1 303
1082. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 1 303
1082. Pátek Michal Spartak Modřany 1 303
1082. Doležal Josef ALT Melges 24 1 303
1082. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 303
1082. Vrbický Ondřej Spartak Modřany 1 303
1082. Třešnák Jiří 1 303
1082. Opravil Karel ALT Melges 24 1 303
1100. Titěra Richard YC CERE 1 277
1100. Drábíková Lea YC LS Brno 1 277
1100. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 277
1100. Roubal Pavel YC LS Brno 1 277
1100. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1105. Jelínek Jiří Císařská louka 1 239
1106. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 225
1107. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 1 215
1108. Hradec František Císařská louka 1 213
1109. Maroušešk Petr YC Kladno 2 210
1110. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 1 202
1110. Kraus Zdeněk YC Doksy 1 202
1110. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 1 202
1110. Pitelová Ema JK Sokolov 1 202
1110. Podlenová Šárka ČYK 1 202
1110. Bílková Lucie Sokol Palkovice 2 202
1110. Třešňák Josef Severočeský NJ 1 202
1110. Dlabač Libor JK Klatovy 1 202
1110. Lehečka Milan JK Olomouc 1 202
1110. Štěpánek Jiří VS Duchcov 1 202
1110. Vita Filip LS Kroměříž 1 202
1110. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 1 202
1110. Pilařová Tereza JK Sokolov 1 202
1110. Hašová Silvie YC Jezero Hlučín 1 202
1110. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 202
1125. Klabík Josef Císařská louka 1 188
1126. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 180
1127. Bartoň Milan YC Pardubice 1 174
1128. Chmelová Jana Císařská louka 1 165
1128. Cejnar Aleš Císařská louka 1 165
1130. Bucha Bohumil Baník Most 1 157
1131. Hartl Jan Císařská louka 1 101
1131. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 101
1131. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 1 101
1131. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 101
1131. Putna Petr Jachtklub Brno 1 101
1131. Laštovka Milan JK Plzeň 2 101
1131. Růžička Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1131. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 101
1131. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 1 101
1131. Veselý Štěpán YC Pardubice 2 101
1141. Hořejší Miroslav Česká Kitová Federace 1 0
1141. Račák Karel YC Dvořiště-Lišov 1 0
1141. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 0
1141. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 0
1141. Záhorová Zora Slavoj Litoměřice 1 0
1141. Štolpa Jiří YC Vranovská přehr. 1 0
1141. Novotný Jan Česká Kitová Federace 1 0
1141. Smuda Leopold YC Kovářov 1 0
1141. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 1 0
1141. Beránek Daniel Lokomotiva Cheb 1 0
1141. Chlebna Milan YC Kovářov 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ