POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2011




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1051 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 27 70 030
2. Kmenta Martin Jachtklub Brno 26 38 939
3. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 26 42 884
4. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 25 31 449
5. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 76 689
6. Moucha Pavel YC Doksy 25 50 336
7. Koštýř Michal YC CERE 24 72 922
8. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 23 151 496
9. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 64 835
10. Bezděk David Jachtklub Brno 22 123 249
11. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 22 21 580
12. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 47 459
13. Verner Jaroslav JK Toušeň 22 77 534
14. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 22 41 566
15. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 32 987
16. Nuc Mario JK Plzeň 21 21 474
17. Lambl Vojtěch YC Neratovice 21 33 928
18. Košvica Jakub YC LS Brno 21 41 261
19. Keblová Lucie ČYK 21 40 939
20. Roček Roman YC Neratovice 21 90 689
21. Vinkl Petr YC Kladno 20 36 471
22. Zíta Tomáš ČYK 20 32 760
23. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 20 24 525
24. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 37 009
25. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 20 25 517
26. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 19 33 943
27. Vašík Martin YC LS Brno 19 30 987
28. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 19 15 673
29. Will Jan Lokomotiva Plzeň 18 60 162
30. Kafka Roman YC Velké Dářko 18 15 497
31. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 75 790
32. Mika Radek YC SaS 18 28 020
33. Cejnar Matyáš YC CERE 18 62 791
34. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 66 427
35. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 18 52 046
36. Kořan Petr YC Neratovice 18 58 417
37. Daněk Michal LS Kroměříž 18 32 624
38. Huk Václav YC LS Brno 18 40 588
39. Cejnar Lukáš YC CERE 18 81 516
40. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 62 764
41. Vinkl Daniel YC Kladno 17 42 803
42. Ott Adam Jachtklub Brno 17 31 047
43. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 28 226
44. Burdová Michaela YC SaS 17 23 261
45. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 47 141
46. Maier Michael YCR Roudnice 17 119 372
47. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 26 083
48. Bezděková Martina Jachtklub Brno 17 25 681
49. Havel Filip YC Neratovice 17 43 371
50. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 17 52 167
51. Novotný Štěpán JK Cheb 17 80 233
52. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 17 28 836
53. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 17 40 461
54. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 46 765
55. Parůžek Jiří JK Toušeň 16 25 312
56. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 16 11 623
57. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 23 345
58. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 16 16 830
59. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 23 345
60. Hájek Daniel YC CERE 16 32 618
61. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 57 371
62. Harcuba Petr JK Staré Splavy 16 24 805
63. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 17 730
64. Nápravník Jakub ČYK 16 42 806
65. Rozsypal Jakub JK Olomouc 16 43 318
66. Dvořák Ota YC CERE 16 27 333
67. Rybáček Josef YC Doksy 16 61 153
68. Seidl Šimon YC LS Brno 16 33 390
69. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 20 551
70. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 15 55 167
71. Jurečka Matěj ČYK 15 35 016
72. Štursová Lucie ČYK 15 13 861
73. Vít Ladislav JK Plzeň 15 7 115
74. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 15 10 080
75. Vlachová Veronika YC Neratovice 15 29 538
76. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 31 417
77. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 54 815
78. Vašík Roman YC LS Brno 15 18 202
79. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 39 245
80. Valdhansová Klára ČYK 15 26 548
81. Teubnerová Anna ČYK 14 13 903
82. Kořanová Johana YC Neratovice 14 40 249
83. Šmídová Petra KJ Těrlicko 14 52 787
84. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 39 864
85. Kliment Michal YC Neratovice 14 31 581
86. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 14 13 240
87. Křížek David Lokomotiva Plzeň 14 67 523
88. Lidařík Rudolf YC LS Brno 14 55 801
89. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 14 22 206
90. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 13 126
91. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 9 010
92. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 8 842
93. Štrunc Jan YC Neratovice 14 31 571
94. Jarošová Natálie ČYK 14 13 562
95. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 14 20 724
96. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 14 7 549
97. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 31 615
98. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 61 780
99. Lejhanec David YC Pardubice 14 26 945
100. Hrubý Pavel ČWA 14 30 619
101. Janderová Klára YC SaS 14 28 046
102. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 21 095
103. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 57 852
104. Hodačová Veronika YC Pardubice 13 7 423
105. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 30 788
106. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 29 782
107. Zárubová Michaela JK Cheb 13 29 574
108. Maršálková Blanka YC LS Brno 13 10 556
109. Hendrych Václav YC Doksy 13 21 771
110. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 30 705
111. Plecitý Martin JK Toušeň 13 34 316
112. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 20 238
113. Mojdl Ondřej ČYK 13 6 566
114. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 12 296
115. Babický Roman JK Česká Lípa 13 24 406
116. Dvořák Rudolf YC CERE 13 10 414
117. Tichánek Michael Sokol Palkovice 13 12 086
118. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 38 463
119. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 16 579
120. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 985
121. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 13 26 706
122. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 24 998
123. Mareček Šimon Jachtklub Brno 13 44 012
124. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 35 501
125. Svoboda Lukáš YC Neratovice 13 26 706
126. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 18 214
127. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 30 241
128. Zanker Zbyněk SK Štětí 13 28 408
129. Jedlička Jan YC Neratovice 13 28 040
130. Sivý Filip Slavoj Hluboká 13 15 263
131. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 21 578
132. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 23 258
133. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 12 10 165
134. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 50 325
135. Kubový Martin JK Toušeň 12 66 858
136. Culek Jindřich JK ČZU 12 18 740
137. Vacula Karel YC Znojmo 12 19 485
138. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 32 226
139. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 27 122
140. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 8 754
141. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 18 569
142. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 13 988
143. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 761
144. Čuláková Adéla YC Neratovice 12 12 729
145. Brabec Václav YC Neratovice 12 20 249
146. Zobač Jakub JK Staré Splavy 12 25 902
147. Vychová Zuzana YC Neratovice 12 20 294
148. Hodač Alois Chemička Ústí 12 21 972
149. Maršík Karel Chemička Ústí 12 10 832
150. Šplíchal Jiří JK Plzeň 12 12 207
151. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 52 475
152. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 10 778
153. Čulák Tomáš YC Neratovice 12 13 185
154. Synková Anna YC LS Brno 12 9 485
155. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 12 22 742
156. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 12 7 876
157. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 12 21 269
158. Vacula Jan YC Znojmo 12 19 485
159. Soukal Miloslav YC Neratovice 11 34 468
160. Procházka Filip YC Neratovice 11 37 104
161. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 11 5 167
162. Marek Václav TJ Rapid Brno 11 7 475
163. Hakl David YC LS Brno 11 8 284
164. Alexová Michaela ALT Vaurien 11 6 436
165. Šedivý Bořek YC LS Brno 11 5 724
166. Šmídová Božena YC Neratovice 11 11 444
167. Škoda Michal YC Neratovice 11 16 322
168. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 22 037
169. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 405
170. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 11 7 379
171. Vacula Karel YC Znojmo 11 6 851
172. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 11 571
173. Bobek Pavel Baník Ostrava 11 27 347
174. Zárubová Daniela JK Cheb 11 41 631
175. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 17 806
176. Matějková Adéla VS Duchcov 11 4 628
177. Löwit Harry Císařská louka 11 14 670
178. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 20 155
179. Fenclová Veronika YC Praha 12 11 95 820
180. Riedel Jan VS Duchcov 11 6 732
181. Hálová Lucie JK Toušeň 11 17 309
182. Audy Dan Jachtklub Brno 11 42 130
183. Kopřiva Luděk VS Duchcov 11 44 962
184. Čermák Petr YC Kladno 11 16 510
185. Jochovič Josef YC Neratovice 11 25 497
186. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 11 15 543
187. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 377
188. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 11 19 185
189. Jebavý Vít YC Neratovice 11 22 037
190. Červenka Matouš JK Olomouc 11 11 381
191. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 11 21 858
192. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 14 280
193. Mareček Josef JK Staré Splavy 11 17 850
194. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 25 033
195. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 6 157
196. Marečková Lucie Jachtklub Brno 11 14 736
197. Kotek Michal JK Staré Splavy 10 43 595
198. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 10 8 007
199. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 27 201
200. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 10 14 830
201. Pinďáková Monika SK Štětí 10 26 178
202. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 10 66 856
203. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 10 8 428
204. Fiala Petr YC Neratovice 10 59 050
205. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 10 12 277
206. Altman Jiří Císařská louka 10 14 181
207. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 965
208. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 10 24 458
209. Kamenský Radim YC Velké Dářko 10 42 049
210. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 31 808
211. Soukup Aleš VS Duchcov 10 3 837
212. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 18 643
213. Stejskal Max YC Neratovice 10 18 010
214. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 085
215. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 422
216. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 5 307
217. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 863
218. Šimek Karel Slavoj Hluboká 10 20 232
219. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 12 277
220. Hrnčál Milan YC Pardubice 10 12 476
221. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 10 9 876
222. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 10 19 913
223. Podhorec Štefan YC Kladno 10 20 828
224. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 25 928
225. Dumek Petr YC Kotva Pha 10 13 999
226. Vallová Anna YC LS Brno 10 6 163
227. Pinďák Josef SK Štětí 10 33 435
228. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 144
229. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 10 6 827
230. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 27 023
231. Hartmann Pavel ČWA 9 5 848
232. Staniek Michal KJ Těrlicko 9 10 609
233. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 751
234. Novohradský Filip YC Pardubice 9 7 041
235. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 645
236. Kleinová Jana JK ČZU 9 11 342
237. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 9 13 576
238. Himmel Jiří YC Kladno 9 2 925
239. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 10 936
240. Kaiser Ondřej YC Písek 9 7 619
241. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 9 15 003
242. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 9 13 530
243. Procházka Libor YC Neratovice 9 13 934
244. Jelínek Tomáš YC Kladno 9 4 319
245. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 9 11 430
246. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 10 129
247. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 9 17 720
248. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 240
249. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 10 106
250. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 9 5 468
251. Drda Josef YC DIM Bezdrev 9 9 710
252. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 9 24 291
253. Houdek Roman YC LS Brno 9 27 376
254. Petřík Martin YC Neratovice 9 9 888
255. Himmelová Klára YC Kladno 9 3 795
256. Vacula Libor JK Staré Splavy 9 20 744
257. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 11 443
258. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 10 116
259. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 9 4 897
260. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 5 058
261. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 9 15 003
262. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 5 573
263. Červený Martin JK Plzeň 9 3 888
264. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 9 15 997
265. Ručka Tomáš YC Kladno 9 6 174
266. Doležal Tomáš ČYK 9 18 067
267. Pokoš Radim VS Duchcov 9 7 518
268. Machovská Ilona NYK & RS 9 7 022
269. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 18 805
270. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 9 5 459
271. Machovský Jan ALT Vaurien 9 13 981
272. Stránská Lucie VS Duchcov 9 18 743
273. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 10 120
274. Defer Tristan Jachtklub Brno 8 3 044
275. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 8 7 725
276. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 16 921
277. Labuda Ondřej YC LS Brno 8 4 258
278. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 8 35 769
279. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 8 10 355
280. Ptáčník Ivan YC Neratovice 8 8 322
281. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 2 820
282. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 2 747
283. Mouchová Karolína YC Doksy 8 10 386
284. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 10 587
285. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 8 3 853
286. Korych Pavel YC Kladno 8 8 112
287. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 909
288. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 3 610
289. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 702
290. Soldátová Tina YC Písek 8 9 489
291. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 2 386
292. Polidar Martin JK Cheb 8 4 368
293. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 8 5 756
294. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 718
295. Novák Adam YC Jezero Hlučín 8 3 765
296. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 12 105
297. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 5 065
298. Babický Josef JK Česká Lípa 8 13 336
299. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 12 795
300. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 8 21 520
301. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 8 3 108
302. Haken Vladimír WS Club VD 8 7 302
303. Gebhart Zdenek JK Cheb 8 18 890
304. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 8 6 019
305. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 478
306. Šára Michal Sokol Dobřichovice 8 21 520
307. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 8 7 162
308. Záluský Kamil YC Nechranice 8 6 125
309. Raška Marek ČWA 8 9 058
310. Zíma Jakub ČWA 8 7 318
311. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 17 108
312. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 4 136
313. Utíkal Petr JK Olomouc 8 13 926
314. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 8 5 690
315. Trčka Martin Baník Most 8 37 314
316. Maršík Karel Chemička Ústí 8 7 253
317. Drahorád Petr JK Cheb 8 22 915
318. Hrubý Jiří JK Plzeň 8 2 055
319. Mráz Maxmilián ČYK 8 7 538
320. Blatecký David Jachtklub Brno 8 28 181
321. Trusíková Hana YC LS Brno 8 10 108
322. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 976
323. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 16 331
324. Štamberg Jan FD Club UO 7 8 762
325. Kopecký Jaroslav JK Královská 7 5 548
326. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 7 6 862
327. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 33 683
328. Hasman Radim ASK Lovosice 7 12 902
329. Fiala Eduard YC LS Brno 7 4 289
330. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 3 776
331. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 7 8 128
332. Kršňák Jan VS Duchcov 7 1 895
333. Krsička Martin YC CERE 7 5 491
334. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 18 049
334. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 18 049
336. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 7 6 483
337. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 11 264
338. Kuchař Jan YC CERE 7 42 040
339. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 7 619
340. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 13 637
341. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 19 321
342. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 10 729
343. Slíva Martin ČWA 7 16 134
344. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 934
345. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 4 603
346. Joza Vladimír JK Staré Splavy 7 6 231
347. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 7 17 527
348. Drvota Jaromir YC Kladno 7 6 797
349. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 12 674
350. Dragoun Vítek JK Plzeň 7 4 294
351. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 680
352. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 2 966
353. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 7 7 333
354. Kršňák Jakub VS Duchcov 7 5 014
355. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 7 23 707
356. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 846
356. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 10 846
358. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 4 181
359. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 9 511
360. Sladký ml. Martin ČWA 7 6 624
361. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 7 5 637
362. Kučera Michal Chemička Ústí 7 7 619
363. Král Karel JK Sokolov 7 6 245
364. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 6 680
365. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 20 166
366. Rott Jan JK Plzeň 7 2 267
367. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 364
368. Hrdina Patrik YC RODOP 7 9 140
369. Vika Tomáš YC CERE 7 37 039
370. Fialová Adéla ČYK 7 3 635
371. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 2 343
372. Knorrová Barbora VS Duchcov 7 7 358
373. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 13 637
374. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 7 5 784
375. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 16 418
376. Čajčík Karel YC Pardubice 7 6 409
377. Hasmanová Martina ASK Lovosice 7 12 902
378. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 5 154
379. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 7 11 712
380. Pešek Vítězslav YC LS Brno 7 3 614
381. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 7 6 821
382. Bobek Ondřej Baník Ostrava 7 20 993
383. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 16 638
384. Sanková Lenka VS Duchcov 7 4 398
385. Hrubý Jiří SK Štětí 7 29 806
386. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 10 611
387. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 578
388. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 11 350
388. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 11 350
390. Benešová Jitka Chemička Ústí 6 2 596
391. Havelka Pavel YC Pardubice 6 1 541
392. Kittler Jan YC LS Brno 6 6 003
393. Otto Karel YC LS Brno 6 3 381
394. Vít Radek ČYK 6 11 096
395. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 6 3 823
396. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 1 161
397. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 520
398. Štamberg Zdeněk FD Club UO 6 3 377
399. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 11 027
400. Riedel Ota VS Duchcov 6 2 999
401. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 995
402. Hyk Jan YC ČSA 6 4 295
403. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 3 165
404. Viták František JK Plzeň 6 3 079
405. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 2 941
406. Peibischová Monika 6 12 140
407. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 6 2 781
408. Cejnar Tomáš YC CERE 6 12 651
409. Čáp Jiří ČYK 6 2 763
410. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 6 12 266
411. Konopík Pavel Jachtklub Brno 6 11 581
412. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 071
413. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 382
414. Bachtík Lukáš YC CERE 6 6 369
415. Malnocký Roman ČYK 6 3 087
416. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 26 459
417. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 382
418. Busta Helena JK Královská 6 2 591
419. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 9 222
420. Hájek Tomáš YC CERE 6 9 945
421. Staňková Tereza YC CERE 6 3 214
422. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 5 638
423. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 6 11 588
424. Bačinová Olga Chemička Ústí 6 9 689
425. Prokopec Petr YC Pardubice 6 9 918
426. Kopecký Josef FD Club UO 6 3 377
427. Kopecký Ivo FD Club UO 6 7 556
428. Beneš Jiri Chemička Ústí 6 2 596
429. Hlaváček Matouš ČYK 6 6 225
430. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 3 727
431. Vlach Martin YC Neratovice 6 5 064
432. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 6 2 009
433. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 852
434. Staněk Jan YC Doksy 6 2 961
435. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 6 8 410
436. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 6 4 680
437. Havlena Jiří YC CERE 6 7 118
438. Neumann Lukáš YC RODOP 6 19 631
439. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 593
440. Krsička Michal YC CERE 6 6 383
441. Krsička Lukáš YC CERE 5 2 058
442. Šenkýř Ivan YC Neratovice 5 9 148
443. Kuthan Martin YC Neratovice 5 7 366
444. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 351
445. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 12 051
446. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 7 478
447. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 5 3 531
448. Petr Jiří VS Duchcov 5 1 391
449. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 4 933
450. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 5 5 635
451. Boboš David YC Znojmo 5 2 285
452. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 5 1 524
453. Koláčný Rudolf ALT FB 5 3 851
454. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 085
455. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 8 124
456. Činčera Marek JK Sokolov 5 3 997
457. Knorr Jindřich VS Duchcov 5 5 020
458. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 5 1 701
459. Plhoň Adam SK Tři sestry 5 26 492
460. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 5 4 568
461. Wehrenbergová Anna YC Kladno 5 3 245
462. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 360
463. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 2 291
464. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 074
465. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 5 5 057
466. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 3 049
467. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 699
468. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 656
469. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 2 985
470. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 12 705
471. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 7 238
472. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 7 676
473. Podhorec Štefan YC Kladno 5 7 338
474. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 348
475. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 5 6 126
476. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 5 2 422
477. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 909
478. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 3 621
479. Janda Martin ASK Lovosice 5 12 546
480. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 4 360
481. Kulhánková Nikita ČYK 5 3 434
482. Šimáček Roman YC Kladno 5 4 492
483. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 5 2 828
484. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 2 091
485. Musil Tomáš YC RODOP 5 19 818
486. Hudec Václav YC Neratovice 5 5 025
487. Kořanová Michaela YC Neratovice 5 10 092
488. Vitáková Anna JK Plzeň 5 1 259
489. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 425
490. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 5 6 265
491. Zvěřina Václav VS Duchcov 5 1 701
492. Makrlík Dušan JK Klatovy 5 1 718
493. Beránek Ivo ASK Lovosice 5 14 176
494. Bartošek Petr YC Znojmo 5 6 785
495. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 638
496. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 11 749
497. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 656
498. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 5 2 253
499. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 5 1 052
500. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 494
501. Procházka Jan JK Plzeň 5 849
502. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 2 291
503. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 2 904
504. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 5 5 643
505. Bauer Franta YC CERE 5 7 270
506. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 12 546
507. Müller Zdeněk ASK Lovosice 5 14 176
508. Kafka Richard YC Velké Dářko 5 6 879
509. Beneš Marian JK Slavia Havířov 5 3 621
510. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 8 699
511. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 5 4 231
512. Hýža Petr Jachtklub Brno 5 8 880
513. Mixán Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 242
514. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 5 7 103
515. Outrata Jiří JK Toušeň 5 13 905
516. Bachtík Marek YC CERE 5 17 998
517. Němec Vojtěch ČYK 5 6 918
518. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 962
519. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 5 2 106
520. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 3 275
521. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 216
522. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 5 3 893
523. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 440
524. Myška Filip IWS Club Nechra 5 4 816
525. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 619
526. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 335
527. Krejza Filip YC Pardubice 4 1 929
528. Alexa Miloš YC LS Brno 4 2 015
529. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 821
530. Fousek Filip ALT Tornado 4 7 832
531. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 694
532. Hůla Miloš ČYK 4 1 705
533. Kašpar Antonín YC CERE 4 11 939
534. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 4 6 032
535. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 633
536. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 3 270
537. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 1 764
538. Cvan Martin YC LS Brno 4 3 592
539. Bobková Eva Baník Ostrava 4 5 727
540. Buchta Jan ALT FB 4 2 806
541. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 3 302
542. Kir Milan IWS Club Nechra 4 7 665
543. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 4 772
544. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 4 1 269
545. Záruba Vladimír JK Cheb 4 13 113
546. Přikryl Petr LS Kroměříž 4 4 085
547. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 2 163
548. Podzimek Antonín ČYK 4 5 148
549. Jurečka Šimon ČYK 4 2 373
550. Chodura Leopold ČYK 4 2 613
551. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 268
552. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 5 264
553. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 4 821
554. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 2 227
555. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 2 004
556. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 4 9 914
557. Novotný Václav JK Cheb 4 22 180
558. Ďásek František JK Cheb 4 3 899
559. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 4 5 950
560. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
561. Růžička Marek Slavoj Hluboká 4 1 499
562. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 3 934
563. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 2 004
564. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 4 3 694
565. Korvas Filip ČYK 4 5 398
566. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 3 106
567. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 2 970
567. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 2 970
569. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 897
570. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 821
571. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 469
572. Vondrouš Radek JK Olomouc 4 909
573. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 16 007
574. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 4 4 329
575. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 4 3 812
576. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 555
577. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 4 148
578. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 4 2 547
579. Fišer Josef VS Duchcov 4 2 101
580. Malina Tomáš IWS Club Nechra 4 12 160
581. Peterka Miroslav YC Neratovice 4 15 608
582. Maroušešk Petr YC Kladno 4 387
583. Rathouský Jiří JK Královská 4 3 472
584. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 25 354
585. Toth Martin ČWA 4 4 156
586. Veit Martin YC Pardubice 4 1 929
587. Nováková Ludmila YC LS Brno 4 2 272
588. Hájek Libor JK Cheb 4 2 324
589. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 2 366
590. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
591. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 053
592. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 4 1 269
593. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 885
594. Landkammerová Jana YC Neratovice 4 16 522
595. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 096
596. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 2 970
597. Fiala Šimon Spolek Vodník 4 3 225
598. Hradecký Jaromír JK Královská 4 1 457
599. Satranský Radek YC Pardubice 4 1 625
600. Flösslerová Michaela YC LS Brno 4 2 150
601. Tupý Petr YC LS Brno 4 1 997
602. Diviš Ivo YC Dyje 4 1 753
603. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 6 697
604. Procházka Jan YC Znojmo 4 6 971
605. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 861
606. Uher Ondřej ALT Formula 20T 4 1 934
607. Chudějová Hana YC Neratovice 4 10 818
608. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 607
609. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 307
610. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 1 618
611. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 936
612. Dastych Petr ASK Lovosice 4 9 897
613. Rešl Pavel VS Duchcov 4 2 006
614. Kulík Martin YC RODOP 4 14 588
615. Fišer Roman JK Královská 3 4 088
616. Vašutová Erika ČYK 3 1 004
617. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 6 135
618. Titěra Richard YC CERE 3 1 968
619. Švíková Kateřina YC CERE 3 3 828
620. Waas František Lokomotiva Plzeň 3 1 635
621. Kotek Ota JK Staré Splavy 3 1 671
622. David Josef YC Znojmo 3 1 257
623. Lehečka Milan JK Olomouc 3 895
624. Procházka Eduard YC Znojmo 3 6 847
625. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 339
626. Touval Jan ČWA 3 1 221
627. Uher Ondřej ALT Formula 20T 3 3 910
628. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 1 682
629. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 9 115
630. Havrda Vojta Delfín Jablonec 3 2 414
631. Malý Zdeněk jn. JK Královská 3 3 875
632. Pavlíková Barbara YC CERE 3 4 223
633. Bauer Karel YC CERE 3 2 655
634. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 1 021
635. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 080
636. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 1 563
637. Alexová Beata YC LS Brno 3 3 963
638. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 1 545
639. Špírek Tomáš JK Královská 3 526
640. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 78 372
641. Florián Jaroslav YC Kladno 3 878
642. Sekera Petr VS Duchcov 3 1 934
643. Lorenz Alan JK Česká Lípa 3 4 111
644. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 3 2 672
645. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 032
646. Podolský Miloš Chemička Ústí 3 3 412
647. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 930
648. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 3 11 850
649. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 3 4 222
650. Švec Ladislav ČWA 3 1 775
651. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 1 524
652. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 3 901
653. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 9 483
654. Skála Pavel JK Cheb 3 5 564
655. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 032
656. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 3 4 597
657. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 303
658. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 566
659. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 1 287
660. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 2 456
661. Schrollová Eva YC Písek 3 1 376
662. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 606
663. Zima Tomáš YC Kladno 3 9 865
664. Soukup Jiří JK Královská 3 575
665. Štěch Stanislav JK Královská 3 1 571
666. Dudák Matěj YC CERE 3 1 111
667. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 3 1 228
668. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 1 188
669. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 678
670. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 033
671. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 3 1 382
672. Paul Tomáš YC Kovářov 3 573
673. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 3 8 513
674. Polák Jiří VS Duchcov 3 863
675. Červinka Lukáš Chemička Ústí 3 3 412
676. Ouška Miloslav Chemička Ústí 3 3 074
677. Hudec Adam YC Neratovice 3 5 446
678. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 1 475
679. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 2 165
680. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 3 3 291
681. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 3 4 590
682. Ott Stanislav YC Znojmo 3 7 626
683. Bednář Jan ALT Optimist 3 1 695
684. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 3 1 107
685. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 967
686. Laštovka Milan JK Plzeň 3 607
687. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 8 174
688. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 3 2 482
689. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 21 583
690. Škoda Vít YC Neratovice 3 1 163
691. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 549
692. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 5 645
693. Heneš David JK Olomouc 3 1 515
694. Alexa David YC LS Brno 3 1 559
695. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 2 782
696. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 125
697. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 3 1 914
698. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 6 437
699. Löwitová Olga Císařská louka 3 3 801
700. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 3 881
701. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 303
702. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 1 551
703. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 3 1 190
704. Junek Vladimír JK Olomouc 3 931
705. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 3 467
706. Samson Richard YC LS Brno 3 1 023
707. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 4 059
708. Moučková Hana YC Velké Dářko 3 1 451
709. Drahorádová Lucie JK Cheb 3 1 388
710. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 2 1 290
711. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 630
712. Malec Martin YC LS Brno 2 1 409
713. Daněk Tomáš YC LS Brno 2 1 784
714. Chlup Jan YC Dyje 2 1 569
715. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 782
716. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 145
717. Kuchta Dominik Sokol Tovačov 2 606
718. Fišerová Barbora Baník Ostrava 2 1 191
719. Loudín Bohumil JK Královská 2 474
720. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 1 968
721. Lachner Vít YC Neratovice 2 3 925
722. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 2 1 851
723. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 689
724. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 1 620
725. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 964
726. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 2 1 828
727. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 597
728. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 3 730
729. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 5 055
730. Staňa Ivo Baník Ostrava 2 1 191
731. Ehl Vladimír WS Club VD 2 303
732. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 3 505
733. Dědič Roman JK Staré Splavy 2 945
734. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
735. Gottelt Ladislav ASK Lovosice 2 1 699
736. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 1 351
737. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 230
738. Kadlecová Veronika YC Kladno 2 344
739. Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 18 630
740. Chmelová Anna Císařská louka 2 1 095
741. Soukupová Karolína JK Královská 2 371
742. Tyllová Petra JK Královská 2 0
743. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 897
744. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 487
745. Špedl Miroslav JK Klatovy 2 294
746. Staňová Justýna Baník Ostrava 2 874
747. Mika Radek ČWA 2 1 247
748. Přidal Radim JK Prostějov 2 1 723
749. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
750. Červinka Vít SK Halza 2 7 336
751. Ševčík Martin WS Club VD 2 780
752. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
753. Frohlich Denis YC Kladno 2 6 792
754. Vyšín Miroslav ČYK 2 1 780
755. Goteltová Stanislava ASK Lovosice 2 1 699
756. Slívová Jana YC Nechranice 2 2 341
757. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 1 507
758. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 404
759. Horáček Tomáš Bohemia Poděbrady 2 1 209
760. Handl Erich YC Kladno 2 1 231
761. Ochec Jan ČYK 2 3 650
762. Wehrenberg Petr YC Kladno 2 505
763. Houška Filip Sokol Dobřichovice 2 1 798
764. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 2 260
765. Šafář Jan ALT Tornado 2 941
766. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 874
767. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 404
767. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 404
769. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
770. Motz Daniel ČWA 2 1 028
771. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 800
772. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
773. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 597
774. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 2 2 575
775. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 524
776. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 404
777. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 1 067
778. Dědič Daniel JK Staré Splavy 2 945
779. Bíba Jiří SK Halza 2 7 336
780. Mareš Miloslav YC Pardubice 2 1 304
781. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 256
782. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 6 669
783. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 2 575
784. Audy Petr Jachtklub Brno 2 928
785. Trčka Miroslav Baník Most 2 404
786. Červená Martina JK Plzeň 2 463
787. Novák Aleš YC Kovářov 2 1 041
788. Bezušková Jana YC Neratovice 2 5 665
789. Lindová Kateřina YC Kladno 2 235
790. Chmelová Jana Císařská louka 2 1 095
791. Lorenc Miloslav JK Královská 2 2 851
792. Blecha Vladimír JK Královská 2 618
793. Vrana Jan JK Královská 2 248
794. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 17 552
795. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 441
796. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 973
797. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 1 376
798. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 1 010
799. Chyťová Marcela YC LS Brno 2 2 664
800. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 5 015
801. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 4 635
802. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 2 327
803. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 430
804. Dio Jan JK Klatovy 2 1 126
805. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 351
806. Plecitý Marek JK Toušeň 2 2 711
807. Novák Martin YC Kovářov 2 1 041
808. Vávra Jaroslav JK Královská 2 440
809. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 2 1 030
810. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 303
811. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 2 202
812. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 12 807
813. Hrudka Josef JK Královská 2 0
814. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 257
815. Podlenová Šárka ČYK 2 808
816. Kozelský Jakub YC Markop FL 2 8 841
817. Popper Kamil YC Doksy 2 1 765
818. Třeček Zdeněk SK Halza 2 7 336
819. Šormová Marcela YC LS Brno 2 5 305
820. Procházková Bára YC Znojmo 2 1 256
821. Nováková Kateřina YC LS Brno 2 523
822. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 6 097
823. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 928
824. Novák Jaroslav YC Doksy 2 958
825. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 256
826. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 812
827. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 2 7 112
828. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 106
829. Struha Jan YC Neratovice 2 2 412
830. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 2 505
831. Jedlička Ivan ČYK 2 10 495
832. Martinka Jiří YC RODOP 2 5 031
833. Buček Martin YC RODOP 1 6 025
834. Bradáčová Zuzana YC CERE 1 404
835. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
836. Vlačiha Josef JK Královská 1 354
837. Spodniak Petr JK Královská 1 101
838. Rössler ml. Josef ČYK 1 3 833
839. Leontovič Roman ČYK 1 3 162
840. Jindra Svatopluk ČYK 1 672
841. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 6 331
842. Landkammer Jan YC Neratovice 1 1 206
843. Ježková Jana YC CERE 1 1 187
844. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 2 412
845. Dlabač Libor JK Klatovy 1 998
846. Kolář Michal ASK Lovosice 1 1 155
847. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 191
848. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 611
849. Živná Veronika YC PanCzech 1 587
850. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 653
851. Taschner Karel ALT Melges 24 1 4 218
851. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 4 218
853. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 954
854. Florian Jan Jednoráz.licence 1 404
855. Janda Tomáš ALT Formula 20T 1 180
856. Hůlka Ctibor ALT Tornado 1 137
857. Šídlo Petr SK Halza 1 1 831
858. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 505
859. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 1 101
860. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 831
861. Novák Petr YC LS Brno 1 4 625
862. Kantor František YC LS Brno 1 1 360
863. Horáček Marek LS Kroměříž 1 1 579
864. Brožek Pavel SC Testudo 1 1 356
864. Holík Jiří SC Testudo 1 1 356
864. Lux Vlastimil SC Testudo 1 1 356
867. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 0
868. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 4 218
869. Směšný Petr ALT Evropa 1 4 331
870. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
871. Defer Leon Jachtklub Brno 1 139
872. Němec Vladislav SK Halza 1 1 831
873. Staník Antonín YC Velké Dářko 1 672
874. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
875. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
876. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 554
877. Bartoň Milan YC Pardubice 1 481
878. Nápravníková Barbora ČYK 1 1 032
879. Jelínek Jiří Císařská louka 1 111
880. Nedvědický Saša ČYK 1 616
881. Burdová Michaela ČYK 1 1 032
882. Sünderhauf Jan ČYK 1 3 162
882. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 162
884. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 206
885. Marek Jan A.N.V. 1 734
886. Nováková Kateřina JK Černá v Pošumaví 1 191
887. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 440
888. Knorr Petr VS Duchcov 1 800
889. Crhák Jindřich Jachtklub Brno 1 1 923
890. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 3 831
891. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 4 218
892. Kupská Martina YC LS Brno 1 367
893. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 957
894. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 189
895. Sedlařík David LS Kroměříž 1 404
896. Morávek Roman ČWA 1 578
897. Stárek Jan ALT RS 1 404
898. Fousek Jaromír TJ STAR Praha 1 344
899. Šula Martin A.N.V. 1 323
900. Guryča Daniel YC CERE 1 1 187
901. Bakošová Fany YC CERE 1 575
902. Hradecký Jaromír JK Královská 1 2 750
903. Jurečka Pavel Císařská louka 1 489
904. Struha Milan YC Neratovice 1 1 206
905. Svoboda Pavel YC Kladno 1 294
906. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 1 788
907. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 1 0
908. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 1 356
909. Rameš Ivan JK Česká Lípa 1 3 303
910. Turbová Tereza YC LS Brno 1 404
911. Wolk Roland YC LS Brno 1 721
912. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 1 734
913. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 3 119
914. Filip Martin SK Halza 1 5 505
915. Marečková Lenka JK Staré Splavy 1 303
916. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 1 1 093
917. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 703
918. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 168
919. Andrejsek Karel Delfín Jablonec 1 0
920. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 3 200
921. Sedlařík Marcel LS Kroměříž 1 101
922. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
923. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 404
924. Bix David YC Znojmo 1 452
925. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 344
926. Holanec Petr ALT Melges 24 1 4 218
926. Zeman Jan ALT Melges 24 1 4 218
926. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 4 218
929. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 440
930. Kudláček Pavel ČWA 1 3 200
931. Hulínský Martin ČWA 1 543
932. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 1 155
933. Pinc Tomáš Baník Most 1 370
934. Jindřichová Markéta JK Cheb 1 2 010
935. Sládek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 202
936. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 452
937. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 1 614
938. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 803
939. Jodas Jiří YC Neratovice 1 1 206
940. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 202
941. Páleníček Milan YC Kladno 1 879
942. Navrátil Antonín ČYK 1 505
943. Resch Radko ČYK 1 1 291
944. Horvath Vojtěch ČYK 1 3 162
945. Toufar Josef ČYK 1 29 807
946. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 267
946. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
948. Novotný David YC CERE 1 404
949. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 953
950. Kolář Petr YC RODOP 1 6 025
951. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 162
952. Slabý Jan JK Královská 1 132
953. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 2 412
954. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 1 594
955. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 5 857
956. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 0
957. Slíva Jakub YC Nechranice 1 2 109
958. Richter Zdeněk YC Doksy 1 202
959. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 753
960. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 303
960. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 303
962. Sokol Petr ALT Vaurien 1 4 625
963. Turba Marek YC LS Brno 1 404
964. Dymeš Tomáš YC RODOP 1 1 108
965. Lindová Klára YC Kladno 1 946
966. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 1 452
967. Jurečka Šimon Císařská louka 1 489
968. Holubová Tereza ČYK 1 2 580
969. Štěpánková Barbora JK Královská 1 162
970. Kudrna Tomáš JK Královská 1 2 750
971. Burska Zofia YC CERE 1 1 608
972. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 465
973. Stránská Lucie YC SaS 1 2 369
974. Švík František YC RODOP 1 1 108
975. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 202
976. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 247
977. Schmied Martin YC Nové Sedlo 1 606
978. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 404
979. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 703
980. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 1 606
981. Fiala Jan ČYK 1 404
982. Chrz Jaroslav ČYK 1 1 187
983. Zítek Karel Císařská louka 1 20 318
984. Horal Jan Císařská louka 1 239
985. Malý Zdeněk JK Královská 1 2 750
986. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 2 580
987. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 1 226
988. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 360
989. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 1 298
990. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 1 935
991. Spousta Petr YC LS Brno 1 210
992. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 871
993. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 404
994. Hrušovský Jiří Slavoj Český Těšín 1 202
995. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 1 360
996. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 010
997. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 404
998. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 1 356
999. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1000. Vavřík Petr HTJ Odra Ostrava 1 2 109
1001. Novák Jiří ALT Melges 24 1 606
1002. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 2 412
1003. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
1004. Veselý Tomáš YK CERE Plzeň 1 374
1005. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 287
1006. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 303
1007. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 387
1008. Elstner Pavel ČYK 1 29 807
1009. Sünderhauf Radek ČYK 1 3 162
1010. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 833
1011. Malá Jindřiška JK Královská 1 7 826
1012. Dražková Zdena JK Královská 1 477
1013. Lederer Pavel JK Královská 1 101
1014. Stupka Jiří YC Kladno 1 4 952
1015. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 259
1016. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 404
1017. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1018. Plodek Adam YC Pardubice 1 323
1019. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 1 519
1020. Holanec Jan ALT Melges 24 1 606
1021. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
1022. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
1023. Kupská Markéta YC LS Brno 1 367
1024. Huková Tereza YC LS Brno 1 7 081
1025. David Josef YC Znojmo 1 180
1026. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 356
1027. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 206
1028. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 202
1029. Viták František JK Plzeň 1 0
1030. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 462
1031. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 946
1032. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 636
1033. Voskovec Filip YC Kladno 1 4 952
1034. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 678
1035. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 297
1036. Klabík Josef Císařská louka 1 213
1037. Teubnerová Kateřina Císařská louka 1 2 615
1038. Teubner Jan Císařská louka 1 329
1039. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 055
1040. Žáček Jiří Baník Ostrava 1 202
1041. Žákovčíková Michaela YC Jezero Hlučín 1 646
1042. Ptašniková Anežka ALT Formula 20T 1 404
1043. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 2 930
1044. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 303
1045. Fanta Miroslav YC LS Brno 1 1 145
1046. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 5 634
1047. Novohradský Pavel YC Pardubice 1 101
1048. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 470
1049. Mesány Rudolf VS Duchcov 1 101
1050. Červený Aleš ASK Lovosice 1 1 788
1051. Háma Martin YC Doksy 1 6 183

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ