POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2011




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1051 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Navrátil Antonín ČYK 1 505
2. Horvath Vojtěch ČYK 1 3 162
3. Toufar Josef ČYK 1 29 807
4. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 267
4. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
6. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 162
7. Slabý Jan JK Královská 1 132
8. Resch Radko ČYK 1 1 291
9. Kolář Petr YC RODOP 1 6 025
10. Novotný David YC CERE 1 404
11. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 953
12. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 803
13. Jodas Jiří YC Neratovice 1 1 206
14. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 1 614
15. Páleníček Milan YC Kladno 1 879
16. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 202
17. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 452
18. Sládek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 202
19. Jindřichová Markéta JK Cheb 1 2 010
20. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 1 155
21. Pinc Tomáš Baník Most 1 370
22. Marečková Lenka JK Staré Splavy 1 303
23. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 1 1 093
24. Rameš Ivan JK Česká Lípa 1 3 303
25. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 703
26. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 168
27. Andrejsek Karel Delfín Jablonec 1 0
28. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 3 119
29. Filip Martin SK Halza 1 5 505
30. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 1 734
31. Wolk Roland YC LS Brno 1 721
32. Turbová Tereza YC LS Brno 1 404
33. Bix David YC Znojmo 1 452
34. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 404
35. Sedlařík Marcel LS Kroměříž 1 101
36. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
37. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 3 200
38. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 440
39. Kudláček Pavel ČWA 1 3 200
40. Hulínský Martin ČWA 1 543
41. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 344
42. Holanec Petr ALT Melges 24 1 4 218
42. Zeman Jan ALT Melges 24 1 4 218
42. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 4 218
45. Jurečka Pavel Císařská louka 1 489
46. Hradecký Jaromír JK Královská 1 2 750
47. Guryča Daniel YC CERE 1 1 187
48. Fousek Jaromír TJ STAR Praha 1 344
49. Šula Martin A.N.V. 1 323
50. Bakošová Fany YC CERE 1 575
51. Struha Milan YC Neratovice 1 1 206
52. Svoboda Pavel YC Kladno 1 294
53. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 1 0
54. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 1 788
55. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 1 356
56. Crhák Jindřich Jachtklub Brno 1 1 923
57. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 3 831
58. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 4 218
59. Kupská Martina YC LS Brno 1 367
60. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 189
61. Sedlařík David LS Kroměříž 1 404
62. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 957
63. Morávek Roman ČWA 1 578
64. Stárek Jan ALT RS 1 404
65. Rössler ml. Josef ČYK 1 3 833
66. Leontovič Roman ČYK 1 3 162
67. Jindra Svatopluk ČYK 1 672
68. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
69. Vlačiha Josef JK Královská 1 354
70. Spodniak Petr JK Královská 1 101
71. Buček Martin YC RODOP 1 6 025
72. Bradáčová Zuzana YC CERE 1 404
73. Ježková Jana YC CERE 1 1 187
74. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 2 412
75. Landkammer Jan YC Neratovice 1 1 206
76. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 6 331
77. Živná Veronika YC PanCzech 1 587
78. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 191
79. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 611
80. Dlabač Libor JK Klatovy 1 998
81. Kolář Michal ASK Lovosice 1 1 155
82. Šídlo Petr SK Halza 1 1 831
83. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 505
84. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 1 101
85. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 831
86. Novák Petr YC LS Brno 1 4 625
87. Kantor František YC LS Brno 1 1 360
88. Hůlka Ctibor ALT Tornado 1 137
89. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 653
90. Taschner Karel ALT Melges 24 1 4 218
90. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 4 218
92. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 954
93. Florian Jan Jednoráz.licence 1 404
94. Janda Tomáš ALT Formula 20T 1 180
95. Nedvědický Saša ČYK 1 616
96. Burdová Michaela ČYK 1 1 032
97. Sünderhauf Jan ČYK 1 3 162
97. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 162
99. Nápravníková Barbora ČYK 1 1 032
100. Jelínek Jiří Císařská louka 1 111
101. Marek Jan A.N.V. 1 734
102. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 440
103. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 206
104. Nováková Kateřina JK Černá v Pošumaví 1 191
105. Knorr Petr VS Duchcov 1 800
106. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 554
107. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
108. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
109. Bartoň Milan YC Pardubice 1 481
110. Němec Vladislav SK Halza 1 1 831
111. Staník Antonín YC Velké Dářko 1 672
112. Defer Leon Jachtklub Brno 1 139
113. Brožek Pavel SC Testudo 1 1 356
113. Holík Jiří SC Testudo 1 1 356
113. Lux Vlastimil SC Testudo 1 1 356
116. Horáček Marek LS Kroměříž 1 1 579
117. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
118. Směšný Petr ALT Evropa 1 4 331
119. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 0
120. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 4 218
121. Klabík Josef Císařská louka 1 213
122. Teubnerová Kateřina Císařská louka 1 2 615
123. Teubner Jan Císařská louka 1 329
124. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 055
125. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 297
126. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 678
127. Voskovec Filip YC Kladno 1 4 952
128. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 462
129. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 946
130. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 636
131. Viták František JK Plzeň 1 0
132. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 202
133. Červený Aleš ASK Lovosice 1 1 788
134. Mesány Rudolf VS Duchcov 1 101
135. Háma Martin YC Doksy 1 6 183
136. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 470
137. Novohradský Pavel YC Pardubice 1 101
138. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 5 634
139. Fanta Miroslav YC LS Brno 1 1 145
140. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 303
141. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 2 930
142. Žáček Jiří Baník Ostrava 1 202
143. Žákovčíková Michaela YC Jezero Hlučín 1 646
144. Ptašniková Anežka ALT Formula 20T 1 404
145. Elstner Pavel ČYK 1 29 807
146. Sünderhauf Radek ČYK 1 3 162
147. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 833
148. Malá Jindřiška JK Královská 1 7 826
149. Dražková Zdena JK Královská 1 477
150. Lederer Pavel JK Královská 1 101
151. Stupka Jiří YC Kladno 1 4 952
152. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 287
153. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 303
154. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 387
155. Veselý Tomáš YK CERE Plzeň 1 374
156. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 259
157. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 404
158. Plodek Adam YC Pardubice 1 323
159. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 1 519
160. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 101
161. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
162. Kupská Markéta YC LS Brno 1 367
163. Huková Tereza YC LS Brno 1 7 081
164. David Josef YC Znojmo 1 180
165. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 356
166. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 206
167. Holanec Jan ALT Melges 24 1 606
168. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
169. Fiala Jan ČYK 1 404
170. Chrz Jaroslav ČYK 1 1 187
171. Zítek Karel Císařská louka 1 20 318
172. Horal Jan Císařská louka 1 239
173. Malý Zdeněk JK Královská 1 2 750
174. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 1 226
175. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 2 580
176. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 360
177. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 1 606
178. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 404
179. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 703
180. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 1 298
181. Spousta Petr YC LS Brno 1 210
182. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 1 935
183. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 404
184. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 871
185. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 404
186. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 1 356
187. Hrušovský Jiří Slavoj Český Těšín 1 202
188. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 1 360
189. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 010
190. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
191. Vavřík Petr HTJ Odra Ostrava 1 2 109
192. Novák Jiří ALT Melges 24 1 606
193. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 2 412
194. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
195. Holubová Tereza ČYK 1 2 580
196. Štěpánková Barbora JK Královská 1 162
197. Kudrna Tomáš JK Královská 1 2 750
198. Jurečka Šimon Císařská louka 1 489
199. Stránská Lucie YC SaS 1 2 369
200. Švík František YC RODOP 1 1 108
200. Dymeš Tomáš YC RODOP 1 1 108
202. Burska Zofia YC CERE 1 1 608
203. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 465
204. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 1 452
205. Lindová Klára YC Kladno 1 946
206. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 202
207. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 247
208. Schmied Martin YC Nové Sedlo 1 606
209. Slíva Jakub YC Nechranice 1 2 109
210. Richter Zdeněk YC Doksy 1 202
211. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 0
212. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 1 594
213. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 753
214. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 5 857
215. Turba Marek YC LS Brno 1 404
216. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 303
216. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 303
218. Sokol Petr ALT Vaurien 1 4 625
219. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 2 412
220. Šafář Jan ALT Tornado 2 941
221. Motz Daniel ČWA 2 1 028
222. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 874
223. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 2 260
224. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
225. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 404
225. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 404
225. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 404
228. Wehrenberg Petr YC Kladno 2 505
229. Horáček Tomáš Bohemia Poděbrady 2 1 209
230. Handl Erich YC Kladno 2 1 231
231. Houška Filip Sokol Dobřichovice 2 1 798
232. Ochec Jan ČYK 2 3 650
233. Mika Radek ČWA 2 1 247
234. Staňová Justýna Baník Ostrava 2 874
235. Přidal Radim JK Prostějov 2 1 723
236. Ševčík Martin WS Club VD 2 780
237. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
238. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
239. Červinka Vít SK Halza 2 7 336
240. Slívová Jana YC Nechranice 2 2 341
241. Goteltová Stanislava ASK Lovosice 2 1 699
242. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 1 507
243. Frohlich Denis YC Kladno 2 6 792
244. Vyšín Miroslav ČYK 2 1 780
245. Staňa Ivo Baník Ostrava 2 1 191
246. Ehl Vladimír WS Club VD 2 303
247. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 5 055
248. Dědič Roman JK Staré Splavy 2 945
249. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 3 505
250. Gottelt Ladislav ASK Lovosice 2 1 699
251. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 1 351
252. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
253. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 230
254. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 487
255. Špedl Miroslav JK Klatovy 2 294
256. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 897
257. Kadlecová Veronika YC Kladno 2 344
258. Soukupová Karolína JK Královská 2 371
259. Tyllová Petra JK Královská 2 0
260. Chmelová Anna Císařská louka 2 1 095
261. Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 18 630
262. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 145
263. Kuchta Dominik Sokol Tovačov 2 606
264. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 782
265. Fišerová Barbora Baník Ostrava 2 1 191
266. Chlup Jan YC Dyje 2 1 569
267. Daněk Tomáš YC LS Brno 2 1 784
268. Malec Martin YC LS Brno 2 1 409
269. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 630
270. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 2 1 290
271. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 597
272. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 2 1 828
273. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 964
274. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 3 730
275. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 689
276. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 1 620
277. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 2 1 851
278. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 1 968
279. Lachner Vít YC Neratovice 2 3 925
280. Loudín Bohumil JK Královská 2 474
281. Procházková Bára YC Znojmo 2 1 256
282. Šormová Marcela YC LS Brno 2 5 305
283. Třeček Zdeněk SK Halza 2 7 336
284. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 351
285. Popper Kamil YC Doksy 2 1 765
286. Novák Martin YC Kovářov 2 1 041
287. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 303
288. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 2 202
289. Plecitý Marek JK Toušeň 2 2 711
290. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 2 327
291. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 430
292. Dio Jan JK Klatovy 2 1 126
293. Kozelský Jakub YC Markop FL 2 8 841
294. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 2 1 030
295. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 12 807
296. Vávra Jaroslav JK Královská 2 440
297. Podlenová Šárka ČYK 2 808
298. Hrudka Josef JK Královská 2 0
299. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 257
300. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 2 7 112
301. Nováková Kateřina YC LS Brno 2 523
302. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 6 097
303. Novák Jaroslav YC Doksy 2 958
304. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 928
305. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 256
306. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 812
307. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 106
308. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 2 505
309. Struha Jan YC Neratovice 2 2 412
310. Martinka Jiří YC RODOP 2 5 031
311. Jedlička Ivan ČYK 2 10 495
312. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 973
313. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 441
314. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 4 635
315. Chyťová Marcela YC LS Brno 2 2 664
316. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 5 015
317. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 1 376
318. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 1 010
319. Trčka Miroslav Baník Most 2 404
320. Červená Martina JK Plzeň 2 463
321. Novák Aleš YC Kovářov 2 1 041
322. Lindová Kateřina YC Kladno 2 235
323. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 17 552
324. Bezušková Jana YC Neratovice 2 5 665
325. Lorenc Miloslav JK Královská 2 2 851
326. Blecha Vladimír JK Královská 2 618
327. Vrana Jan JK Královská 2 248
328. Chmelová Jana Císařská louka 2 1 095
329. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 524
330. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 2 2 575
331. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 1 067
332. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 404
333. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 6 669
334. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 2 575
335. Audy Petr Jachtklub Brno 2 928
336. Mareš Miloslav YC Pardubice 2 1 304
337. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 256
338. Bíba Jiří SK Halza 2 7 336
339. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 597
340. Dědič Daniel JK Staré Splavy 2 945
341. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
342. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 800
343. Skála Pavel JK Cheb 3 5 564
344. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 303
345. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 566
346. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 3 4 597
347. Schrollová Eva YC Písek 3 1 376
348. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 1 287
349. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 2 456
350. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 606
351. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 032
352. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 3 4 222
353. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 3 11 850
354. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 9 483
355. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 3 901
356. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 1 524
357. Švec Ladislav ČWA 3 1 775
358. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 78 372
359. Špírek Tomáš JK Královská 3 526
360. Florián Jaroslav YC Kladno 3 878
361. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 930
362. Lorenz Alan JK Česká Lípa 3 4 111
363. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 3 2 672
364. Podolský Miloš Chemička Ústí 3 3 412
365. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 032
366. Sekera Petr VS Duchcov 3 1 934
367. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 1 563
368. Alexová Beata YC LS Brno 3 3 963
369. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 1 545
370. Vašutová Erika ČYK 3 1 004
371. Fišer Roman JK Královská 3 4 088
372. Švíková Kateřina YC CERE 3 3 828
373. Titěra Richard YC CERE 3 1 968
374. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 6 135
375. Waas František Lokomotiva Plzeň 3 1 635
376. Kotek Ota JK Staré Splavy 3 1 671
377. David Josef YC Znojmo 3 1 257
378. Lehečka Milan JK Olomouc 3 895
379. Bauer Karel YC CERE 3 2 655
380. Malý Zdeněk jn. JK Královská 3 3 875
381. Pavlíková Barbara YC CERE 3 4 223
382. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 080
383. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 1 021
384. Havrda Vojta Delfín Jablonec 3 2 414
385. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 9 115
386. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 1 682
387. Procházka Eduard YC Znojmo 3 6 847
388. Touval Jan ČWA 3 1 221
389. Uher Ondřej ALT Formula 20T 3 3 910
390. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 339
391. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 6 437
392. Löwitová Olga Císařská louka 3 3 801
393. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 3 881
394. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 303
395. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 3 1 914
396. Drahorádová Lucie JK Cheb 3 1 388
397. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 125
398. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 4 059
399. Moučková Hana YC Velké Dářko 3 1 451
400. Samson Richard YC LS Brno 3 1 023
401. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 3 1 190
402. Junek Vladimír JK Olomouc 3 931
403. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 3 467
404. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 1 551
405. Škoda Vít YC Neratovice 3 1 163
406. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 21 583
407. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 3 2 482
408. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 967
409. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 8 174
410. Laštovka Milan JK Plzeň 3 607
411. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 549
412. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 5 645
413. Alexa David YC LS Brno 3 1 559
414. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 2 782
415. Heneš David JK Olomouc 3 1 515
416. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 1 475
417. Hudec Adam YC Neratovice 3 5 446
418. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 3 1 382
419. Paul Tomáš YC Kovářov 3 573
420. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 033
421. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 3 8 513
422. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 678
423. Červinka Lukáš Chemička Ústí 3 3 412
424. Ouška Miloslav Chemička Ústí 3 3 074
425. Polák Jiří VS Duchcov 3 863
426. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 2 165
427. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 3 4 590
428. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 3 3 291
429. Ott Stanislav YC Znojmo 3 7 626
430. Bednář Jan ALT Optimist 3 1 695
431. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 3 1 107
432. Štěch Stanislav JK Královská 3 1 571
433. Dudák Matěj YC CERE 3 1 111
434. Soukup Jiří JK Královská 3 575
435. Zima Tomáš YC Kladno 3 9 865
436. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 3 1 228
437. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 1 188
438. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
439. Růžička Marek Slavoj Hluboká 4 1 499
440. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 3 934
441. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 2 004
442. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 4 5 950
443. Přikryl Petr LS Kroměříž 4 4 085
444. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 2 163
445. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 2 004
446. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 2 227
447. Novotný Václav JK Cheb 4 22 180
448. Ďásek František JK Cheb 4 3 899
449. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 4 9 914
450. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 4 821
451. Jurečka Šimon ČYK 4 2 373
452. Chodura Leopold ČYK 4 2 613
453. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 5 264
454. Podzimek Antonín ČYK 4 5 148
455. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 268
456. Bobková Eva Baník Ostrava 4 5 727
457. Buchta Jan ALT FB 4 2 806
458. Cvan Martin YC LS Brno 4 3 592
459. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 3 302
460. Kir Milan IWS Club Nechra 4 7 665
461. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 4 772
462. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 4 1 269
463. Záruba Vladimír JK Cheb 4 13 113
464. Fousek Filip ALT Tornado 4 7 832
465. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 821
466. Krejza Filip YC Pardubice 4 1 929
467. Alexa Miloš YC LS Brno 4 2 015
468. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 335
469. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 619
470. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 3 270
471. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 1 764
472. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 633
473. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 4 6 032
474. Hůla Miloš ČYK 4 1 705
475. Kašpar Antonín YC CERE 4 11 939
476. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 694
477. Procházka Jan YC Znojmo 4 6 971
478. Flösslerová Michaela YC LS Brno 4 2 150
479. Tupý Petr YC LS Brno 4 1 997
480. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 861
481. Diviš Ivo YC Dyje 4 1 753
482. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 6 697
483. Satranský Radek YC Pardubice 4 1 625
484. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 096
485. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 2 970
486. Hájek Libor JK Cheb 4 2 324
487. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 2 366
488. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
489. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 053
490. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 4 1 269
491. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 885
492. Fiala Šimon Spolek Vodník 4 3 225
493. Landkammerová Jana YC Neratovice 4 16 522
494. Hradecký Jaromír JK Královská 4 1 457
495. Uher Ondřej ALT Formula 20T 4 1 934
496. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 307
497. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 607
498. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 936
499. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 1 618
500. Dastych Petr ASK Lovosice 4 9 897
501. Rešl Pavel VS Duchcov 4 2 006
502. Chudějová Hana YC Neratovice 4 10 818
503. Kulík Martin YC RODOP 4 14 588
504. Toth Martin ČWA 4 4 156
505. Veit Martin YC Pardubice 4 1 929
506. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 4 2 547
507. Nováková Ludmila YC LS Brno 4 2 272
508. Malina Tomáš IWS Club Nechra 4 12 160
509. Fišer Josef VS Duchcov 4 2 101
510. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 4 148
511. Maroušešk Petr YC Kladno 4 387
512. Peterka Miroslav YC Neratovice 4 15 608
513. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 25 354
514. Rathouský Jiří JK Královská 4 3 472
515. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 4 4 329
516. Vondrouš Radek JK Olomouc 4 909
517. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 821
518. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 4 3 812
519. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 16 007
520. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 469
521. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 555
522. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 4 3 694
523. Korvas Filip ČYK 4 5 398
524. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 2 970
525. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 3 106
526. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 2 970
527. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 897
528. Janda Martin ASK Lovosice 5 12 546
529. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 2 091
530. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 4 360
531. Kulhánková Nikita ČYK 5 3 434
532. Šimáček Roman YC Kladno 5 4 492
533. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 5 2 828
534. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 5 2 422
535. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 5 6 126
536. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 909
537. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 3 621
538. Podhorec Štefan YC Kladno 5 7 338
539. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 348
540. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 12 705
541. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 7 238
542. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 2 985
543. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 7 676
544. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 3 049
545. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 699
546. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 656
547. Šenkýř Ivan YC Neratovice 5 9 148
548. Kuthan Martin YC Neratovice 5 7 366
549. Krsička Lukáš YC CERE 5 2 058
550. Petr Jiří VS Duchcov 5 1 391
551. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 351
552. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 7 478
553. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 5 3 531
554. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 12 051
555. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 5 5 635
556. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 4 933
557. Plhoň Adam SK Tři sestry 5 26 492
558. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 074
559. Činčera Marek JK Sokolov 5 3 997
560. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 5 5 057
561. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 5 4 568
562. Wehrenbergová Anna YC Kladno 5 3 245
563. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 360
564. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 2 291
565. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 085
566. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 8 124
567. Knorr Jindřich VS Duchcov 5 5 020
568. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 5 1 701
569. Boboš David YC Znojmo 5 2 285
570. Koláčný Rudolf ALT FB 5 3 851
571. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 5 1 524
572. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 962
573. Němec Vojtěch ČYK 5 6 918
574. Bachtík Marek YC CERE 5 17 998
575. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 5 7 103
576. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 5 2 106
577. Outrata Jiří JK Toušeň 5 13 905
578. Mixán Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 242
579. Myška Filip IWS Club Nechra 5 4 816
580. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 440
581. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 5 3 893
582. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 216
583. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 3 275
584. Procházka Jan JK Plzeň 5 849
585. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 494
586. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 2 904
587. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 5 5 643
588. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 2 291
589. Bauer Franta YC CERE 5 7 270
590. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 12 546
591. Müller Zdeněk ASK Lovosice 5 14 176
592. Kafka Richard YC Velké Dářko 5 6 879
593. Hýža Petr Jachtklub Brno 5 8 880
594. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 5 4 231
595. Beneš Marian JK Slavia Havířov 5 3 621
596. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 8 699
597. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 11 749
598. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 5 2 253
599. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 656
600. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 5 1 052
601. Bartošek Petr YC Znojmo 5 6 785
602. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 638
603. Hudec Václav YC Neratovice 5 5 025
604. Kořanová Michaela YC Neratovice 5 10 092
605. Musil Tomáš YC RODOP 5 19 818
606. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 425
607. Makrlík Dušan JK Klatovy 5 1 718
608. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 5 6 265
609. Zvěřina Václav VS Duchcov 5 1 701
610. Beránek Ivo ASK Lovosice 5 14 176
611. Vitáková Anna JK Plzeň 5 1 259
612. Bachtík Lukáš YC CERE 6 6 369
613. Malnocký Roman ČYK 6 3 087
614. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 382
615. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 071
616. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 6 12 266
617. Konopík Pavel Jachtklub Brno 6 11 581
618. Cejnar Tomáš YC CERE 6 12 651
619. Čáp Jiří ČYK 6 2 763
620. Štamberg Zdeněk FD Club UO 6 3 377
621. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 11 027
622. Peibischová Monika 6 12 140
623. Riedel Ota VS Duchcov 6 2 999
624. Hyk Jan YC ČSA 6 4 295
625. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 995
626. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 3 165
627. Viták František JK Plzeň 6 3 079
628. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 2 941
629. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 6 2 781
630. Kittler Jan YC LS Brno 6 6 003
631. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 520
632. Otto Karel YC LS Brno 6 3 381
633. Havelka Pavel YC Pardubice 6 1 541
634. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 578
635. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 11 350
635. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 11 350
637. Benešová Jitka Chemička Ústí 6 2 596
638. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 1 161
639. Vít Radek ČYK 6 11 096
640. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 6 3 823
641. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 6 4 680
642. Staněk Jan YC Doksy 6 2 961
643. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 852
644. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 6 8 410
645. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 6 2 009
646. Vlach Martin YC Neratovice 6 5 064
647. Krsička Michal YC CERE 6 6 383
648. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 593
649. Neumann Lukáš YC RODOP 6 19 631
650. Havlena Jiří YC CERE 6 7 118
651. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 3 727
652. Beneš Jiri Chemička Ústí 6 2 596
653. Hlaváček Matouš ČYK 6 6 225
654. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 5 638
655. Kopecký Josef FD Club UO 6 3 377
656. Kopecký Ivo FD Club UO 6 7 556
657. Prokopec Petr YC Pardubice 6 9 918
658. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 26 459
659. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 382
660. Hájek Tomáš YC CERE 6 9 945
661. Staňková Tereza YC CERE 6 3 214
662. Busta Helena JK Královská 6 2 591
663. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 9 222
664. Bačinová Olga Chemička Ústí 6 9 689
665. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 6 11 588
666. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 7 17 527
667. Drvota Jaromir YC Kladno 7 6 797
668. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 4 603
669. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 934
670. Joza Vladimír JK Staré Splavy 7 6 231
671. Slíva Martin ČWA 7 16 134
672. Kuchař Jan YC CERE 7 42 040
673. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 11 264
674. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 7 619
675. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 18 049
675. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 18 049
677. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 19 321
678. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 10 729
679. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 13 637
680. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 7 6 483
681. Kopecký Jaroslav JK Královská 7 5 548
682. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 7 6 862
683. Hasman Radim ASK Lovosice 7 12 902
684. Štamberg Jan FD Club UO 7 8 762
685. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 33 683
686. Krsička Martin YC CERE 7 5 491
687. Kršňák Jan VS Duchcov 7 1 895
688. Fiala Eduard YC LS Brno 7 4 289
689. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 7 8 128
690. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 3 776
691. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 5 154
692. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 7 11 712
693. Hasmanová Martina ASK Lovosice 7 12 902
694. Sanková Lenka VS Duchcov 7 4 398
695. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 10 611
696. Hrubý Jiří SK Štětí 7 29 806
697. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 16 638
698. Pešek Vítězslav YC LS Brno 7 3 614
699. Bobek Ondřej Baník Ostrava 7 20 993
700. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 7 6 821
701. Rott Jan JK Plzeň 7 2 267
702. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 364
703. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 20 166
704. Fialová Adéla ČYK 7 3 635
705. Hrdina Patrik YC RODOP 7 9 140
706. Vika Tomáš YC CERE 7 37 039
707. Knorrová Barbora VS Duchcov 7 7 358
708. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 13 637
709. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 16 418
710. Čajčík Karel YC Pardubice 7 6 409
711. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 7 5 784
712. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 2 343
713. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 6 680
714. Král Karel JK Sokolov 7 6 245
715. Kučera Michal Chemička Ústí 7 7 619
716. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 7 5 637
717. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 7 23 707
718. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 12 674
719. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 4 181
720. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 9 511
721. Sladký ml. Martin ČWA 7 6 624
722. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 846
722. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 10 846
724. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 7 7 333
725. Dragoun Vítek JK Plzeň 7 4 294
726. Kršňák Jakub VS Duchcov 7 5 014
727. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 680
728. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 2 966
729. Polidar Martin JK Cheb 8 4 368
730. Soldátová Tina YC Písek 8 9 489
731. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 2 386
732. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 702
733. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 3 610
734. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 10 587
735. Mouchová Karolína YC Doksy 8 10 386
736. Korych Pavel YC Kladno 8 8 112
737. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 8 3 853
738. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 909
739. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 8 7 725
740. Labuda Ondřej YC LS Brno 8 4 258
741. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 8 35 769
742. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 16 921
743. Defer Tristan Jachtklub Brno 8 3 044
744. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 2 820
745. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 2 747
746. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 8 10 355
747. Ptáčník Ivan YC Neratovice 8 8 322
748. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 17 108
749. Zíma Jakub ČWA 8 7 318
750. Raška Marek ČWA 8 9 058
751. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 4 136
752. Utíkal Petr JK Olomouc 8 13 926
753. Záluský Kamil YC Nechranice 8 6 125
754. Šára Michal Sokol Dobřichovice 8 21 520
755. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 8 6 019
756. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 478
757. Gebhart Zdenek JK Cheb 8 18 890
758. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 8 7 162
759. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 976
760. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 16 331
761. Trusíková Hana YC LS Brno 8 10 108
762. Blatecký David Jachtklub Brno 8 28 181
763. Trčka Martin Baník Most 8 37 314
764. Maršík Karel Chemička Ústí 8 7 253
765. Drahorád Petr JK Cheb 8 22 915
766. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 8 5 690
767. Hrubý Jiří JK Plzeň 8 2 055
768. Mráz Maxmilián ČYK 8 7 538
769. Haken Vladimír WS Club VD 8 7 302
770. Babický Josef JK Česká Lípa 8 13 336
771. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 5 065
772. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 12 795
773. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 8 3 108
774. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 8 21 520
775. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 12 105
776. Novák Adam YC Jezero Hlučín 8 3 765
777. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 718
778. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 8 5 756
779. Drda Josef YC DIM Bezdrev 9 9 710
780. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 9 5 468
781. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 10 106
782. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 240
783. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 9 17 720
784. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 10 129
785. Procházka Libor YC Neratovice 9 13 934
786. Jelínek Tomáš YC Kladno 9 4 319
787. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 9 11 430
788. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 9 13 530
789. Kleinová Jana JK ČZU 9 11 342
790. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 9 13 576
791. Himmel Jiří YC Kladno 9 2 925
792. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 751
793. Staniek Michal KJ Těrlicko 9 10 609
794. Novohradský Filip YC Pardubice 9 7 041
795. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 645
796. Hartmann Pavel ČWA 9 5 848
797. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 9 15 003
798. Kaiser Ondřej YC Písek 9 7 619
799. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 10 936
800. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 9 5 459
801. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 18 805
802. Machovská Ilona NYK & RS 9 7 022
803. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 10 120
804. Stránská Lucie VS Duchcov 9 18 743
805. Machovský Jan ALT Vaurien 9 13 981
806. Červený Martin JK Plzeň 9 3 888
807. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 9 15 997
808. Ručka Tomáš YC Kladno 9 6 174
809. Doležal Tomáš ČYK 9 18 067
810. Pokoš Radim VS Duchcov 9 7 518
811. Houdek Roman YC LS Brno 9 27 376
812. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 9 24 291
813. Vacula Libor JK Staré Splavy 9 20 744
814. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 5 573
815. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 11 443
816. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 9 4 897
817. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 5 058
818. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 10 116
819. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 9 15 003
820. Himmelová Klára YC Kladno 9 3 795
821. Petřík Martin YC Neratovice 9 9 888
822. Altman Jiří Císařská louka 10 14 181
823. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 10 12 277
824. Fiala Petr YC Neratovice 10 59 050
825. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 18 643
826. Soukup Aleš VS Duchcov 10 3 837
827. Stejskal Max YC Neratovice 10 18 010
828. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 31 808
829. Kamenský Radim YC Velké Dářko 10 42 049
830. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 10 24 458
831. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 965
832. Pinďáková Monika SK Štětí 10 26 178
833. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 10 66 856
834. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 10 8 428
835. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 10 8 007
836. Kotek Michal JK Staré Splavy 10 43 595
837. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 10 14 830
838. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 27 201
839. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 25 928
840. Podhorec Štefan YC Kladno 10 20 828
841. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 10 19 913
842. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 10 6 827
843. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 27 023
844. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 144
845. Vallová Anna YC LS Brno 10 6 163
846. Pinďák Josef SK Štětí 10 33 435
847. Dumek Petr YC Kotva Pha 10 13 999
848. Hrnčál Milan YC Pardubice 10 12 476
849. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 10 9 876
850. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 5 307
851. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 863
852. Šimek Karel Slavoj Hluboká 10 20 232
853. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 12 277
854. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 422
855. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 085
856. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 17 806
857. Matějková Adéla VS Duchcov 11 4 628
858. Zárubová Daniela JK Cheb 11 41 631
859. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 20 155
860. Löwit Harry Císařská louka 11 14 670
861. Bobek Pavel Baník Ostrava 11 27 347
862. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 11 571
863. Vacula Karel YC Znojmo 11 6 851
864. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 11 7 379
865. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 405
866. Soukal Miloslav YC Neratovice 11 34 468
867. Procházka Filip YC Neratovice 11 37 104
868. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 11 5 167
869. Šmídová Božena YC Neratovice 11 11 444
870. Škoda Michal YC Neratovice 11 16 322
871. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 22 037
872. Šedivý Bořek YC LS Brno 11 5 724
873. Hakl David YC LS Brno 11 8 284
874. Marek Václav TJ Rapid Brno 11 7 475
875. Alexová Michaela ALT Vaurien 11 6 436
876. Marečková Lucie Jachtklub Brno 11 14 736
877. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 6 157
878. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 377
879. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 11 19 185
880. Jebavý Vít YC Neratovice 11 22 037
881. Mareček Josef JK Staré Splavy 11 17 850
882. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 25 033
883. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 14 280
884. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 11 21 858
885. Červenka Matouš JK Olomouc 11 11 381
886. Audy Dan Jachtklub Brno 11 42 130
887. Hálová Lucie JK Toušeň 11 17 309
888. Fenclová Veronika YC Praha 12 11 95 820
889. Riedel Jan VS Duchcov 11 6 732
890. Jochovič Josef YC Neratovice 11 25 497
891. Čermák Petr YC Kladno 11 16 510
892. Kopřiva Luděk VS Duchcov 11 44 962
893. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 11 15 543
894. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 32 226
895. Vacula Karel YC Znojmo 12 19 485
896. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 761
897. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 13 988
898. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 18 569
899. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 8 754
900. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 27 122
901. Brabec Václav YC Neratovice 12 20 249
902. Čuláková Adéla YC Neratovice 12 12 729
903. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 50 325
904. Kubový Martin JK Toušeň 12 66 858
905. Culek Jindřich JK ČZU 12 18 740
906. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 12 10 165
907. Synková Anna YC LS Brno 12 9 485
908. Čulák Tomáš YC Neratovice 12 13 185
909. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 10 778
910. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 12 22 742
911. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 12 7 876
912. Vacula Jan YC Znojmo 12 19 485
913. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 12 21 269
914. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 52 475
915. Šplíchal Jiří JK Plzeň 12 12 207
916. Vychová Zuzana YC Neratovice 12 20 294
917. Zobač Jakub JK Staré Splavy 12 25 902
918. Hodač Alois Chemička Ústí 12 21 972
919. Maršík Karel Chemička Ústí 12 10 832
920. Babický Roman JK Česká Lípa 13 24 406
921. Dvořák Rudolf YC CERE 13 10 414
922. Tichánek Michael Sokol Palkovice 13 12 086
923. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 12 296
924. Mojdl Ondřej ČYK 13 6 566
925. Plecitý Martin JK Toušeň 13 34 316
926. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 20 238
927. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 30 788
928. Hodačová Veronika YC Pardubice 13 7 423
929. Zárubová Michaela JK Cheb 13 29 574
930. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 29 782
931. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 30 705
932. Maršálková Blanka YC LS Brno 13 10 556
933. Hendrych Václav YC Doksy 13 21 771
934. Jedlička Jan YC Neratovice 13 28 040
935. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 21 578
936. Sivý Filip Slavoj Hluboká 13 15 263
937. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 23 258
938. Svoboda Lukáš YC Neratovice 13 26 706
939. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 30 241
940. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 18 214
941. Zanker Zbyněk SK Štětí 13 28 408
942. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 16 579
943. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 38 463
944. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 13 26 706
945. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 985
946. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 35 501
947. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 24 998
948. Mareček Šimon Jachtklub Brno 13 44 012
949. Lidařík Rudolf YC LS Brno 14 55 801
950. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 8 842
951. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 9 010
952. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 13 126
953. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 14 22 206
954. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 14 7 549
955. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 14 20 724
956. Štrunc Jan YC Neratovice 14 31 571
957. Jarošová Natálie ČYK 14 13 562
958. Kliment Michal YC Neratovice 14 31 581
959. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 39 864
960. Křížek David Lokomotiva Plzeň 14 67 523
961. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 14 13 240
962. Kořanová Johana YC Neratovice 14 40 249
963. Teubnerová Anna ČYK 14 13 903
964. Šmídová Petra KJ Těrlicko 14 52 787
965. Hrubý Pavel ČWA 14 30 619
966. Janderová Klára YC SaS 14 28 046
967. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 57 852
968. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 21 095
969. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 61 780
970. Lejhanec David YC Pardubice 14 26 945
971. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 31 615
972. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 15 10 080
973. Vít Ladislav JK Plzeň 15 7 115
974. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 15 55 167
975. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 20 551
976. Jurečka Matěj ČYK 15 35 016
977. Štursová Lucie ČYK 15 13 861
978. Valdhansová Klára ČYK 15 26 548
979. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 39 245
980. Vašík Roman YC LS Brno 15 18 202
981. Vlachová Veronika YC Neratovice 15 29 538
982. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 31 417
983. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 54 815
984. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 57 371
985. Harcuba Petr JK Staré Splavy 16 24 805
986. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 17 730
987. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 16 16 830
988. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 23 345
988. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 23 345
990. Hájek Daniel YC CERE 16 32 618
991. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 16 11 623
992. Parůžek Jiří JK Toušeň 16 25 312
993. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 46 765
994. Dvořák Ota YC CERE 16 27 333
995. Rybáček Josef YC Doksy 16 61 153
996. Seidl Šimon YC LS Brno 16 33 390
997. Nápravník Jakub ČYK 16 42 806
998. Rozsypal Jakub JK Olomouc 16 43 318
999. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 47 141
1000. Ott Adam Jachtklub Brno 17 31 047
1001. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 28 226
1002. Vinkl Daniel YC Kladno 17 42 803
1003. Burdová Michaela YC SaS 17 23 261
1004. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 17 40 461
1005. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 17 28 836
1006. Havel Filip YC Neratovice 17 43 371
1007. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 17 52 167
1008. Novotný Štěpán JK Cheb 17 80 233
1009. Maier Michael YCR Roudnice 17 119 372
1010. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 26 083
1011. Bezděková Martina Jachtklub Brno 17 25 681
1012. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 75 790
1013. Mika Radek YC SaS 18 28 020
1014. Cejnar Matyáš YC CERE 18 62 791
1015. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 66 427
1016. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 18 52 046
1017. Kafka Roman YC Velké Dářko 18 15 497
1018. Will Jan Lokomotiva Plzeň 18 60 162
1019. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 62 764
1020. Cejnar Lukáš YC CERE 18 81 516
1021. Kořan Petr YC Neratovice 18 58 417
1022. Daněk Michal LS Kroměříž 18 32 624
1023. Huk Václav YC LS Brno 18 40 588
1024. Vašík Martin YC LS Brno 19 30 987
1025. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 19 15 673
1026. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 19 33 943
1027. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 37 009
1028. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 20 25 517
1029. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 20 24 525
1030. Zíta Tomáš ČYK 20 32 760
1031. Vinkl Petr YC Kladno 20 36 471
1032. Keblová Lucie ČYK 21 40 939
1033. Roček Roman YC Neratovice 21 90 689
1034. Košvica Jakub YC LS Brno 21 41 261
1035. Lambl Vojtěch YC Neratovice 21 33 928
1036. Nuc Mario JK Plzeň 21 21 474
1037. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 32 987
1038. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 22 41 566
1039. Verner Jaroslav JK Toušeň 22 77 534
1040. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 22 21 580
1041. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 47 459
1042. Bezděk David Jachtklub Brno 22 123 249
1043. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 64 835
1044. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 23 151 496
1045. Koštýř Michal YC CERE 24 72 922
1046. Moucha Pavel YC Doksy 25 50 336
1047. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 25 31 449
1048. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 76 689
1049. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 26 42 884
1050. Kmenta Martin Jachtklub Brno 26 38 939
1051. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 27 70 030

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ