POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2010




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 986 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 29 152 091
2. Kmenta Martin Jachtklub Brno 27 45 041
3. Kilarová Marie Baník Ostrava 26 46 858
4. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 25 25 928
5. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 25 41 666
6. Bezděk David Jachtklub Brno 23 80 782
7. Daněk Michal LS Kroměříž 23 37 777
8. Koštýř Michal YC CERE 23 44 049
9. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 14 458
10. Živná Veronika YC CERE 23 39 249
11. Rozsypal Martin JK Olomouc 23 49 423
12. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 23 13 823
13. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 23 61 342
14. Mareček Šimon Jachtklub Brno 22 60 883
15. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 49 122
16. Vacula Martin JK Staré Splavy 22 64 231
17. Vinkl Daniel YC Kladno 22 53 523
18. Zíta Tomáš ČYK 21 19 877
19. Roček Roman YC Neratovice 21 81 896
20. Rozsypal Jakub JK Olomouc 21 50 300
21. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 28 327
22. Moucha Pavel YC Doksy 21 47 879
23. Štruncová Michaela YC Neratovice 20 56 645
24. Maier Michael YCR Roudnice 20 107 233
25. Kafka Richard YC Velké Dářko 20 47 111
26. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 37 522
27. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 20 33 599
28. Havel Filip YC Neratovice 20 45 961
29. Křížek David Lokomotiva Plzeň 20 71 745
30. Dvořák Ota YC CERE 20 29 449
31. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 20 56 645
32. Kořan Petr YC Neratovice 19 57 295
33. Kliment Michal YC Neratovice 19 30 371
34. Němec Jiří Slavoj Hluboká 19 20 492
34. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 19 20 492
36. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 29 378
37. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 24 771
38. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 19 19 566
39. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 55 193
40. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 19 59 098
41. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 66 478
42. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 18 14 539
43. Jarošová Natálie ČYK 18 11 400
44. Nuc Mario JK Plzeň 18 22 109
45. Kořanová Johana YC Neratovice 18 63 932
46. Lambl Vojtěch YC Neratovice 18 34 340
47. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 18 72 912
48. Vychová Zuzana YC Neratovice 18 28 519
49. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 48 587
50. Janderová Klára YC SaS 18 30 897
51. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 42 107
52. Jurečka Matěj ČYK 18 19 116
53. Keblová Lucie ČYK 17 18 572
54. Karas Tomáš Jachtklub Brno 17 46 140
55. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 17 52 214
56. Kvasnik Milan YC Neratovice 17 51 430
57. Plecitý Martin JK Toušeň 17 50 378
58. Hálová Kateřina JK Toušeň 17 22 557
59. Svoboda Lukáš YC Neratovice 17 42 069
60. Mareček Josef JK Staré Splavy 17 27 512
61. Outrata Jiří JK Toušeň 17 51 001
62. Marečková Lucie Jachtklub Brno 17 14 595
63. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 70 952
64. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 17 42 069
65. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 35 553
66. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 56 906
67. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 33 194
68. Mika Radek YC SaS 16 31 089
69. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 35 911
70. Štrunc Jan YC Neratovice 16 23 174
71. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 64 714
72. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 16 7 731
73. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 40 455
74. Jedlička Jan YC Neratovice 16 17 994
75. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 12 642
76. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 16 27 285
77. Hájek Daniel YC CERE 16 40 827
78. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 58 012
79. Nápravník Jakub ČYK 16 42 486
80. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 16 19 084
81. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 16 24 389
82. Košvica Jakub YC LS Brno 16 25 276
83. Maršálková Blanka YC LS Brno 16 12 244
84. Štursová Lucie ČYK 16 12 546
85. Škoda Michal YC Neratovice 16 16 829
86. Cejnar Lukáš YC CERE 15 64 133
87. Lejhanec Filip YC Pardubice 15 50 132
88. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 15 27 157
89. Rybáček Josef YC Doksy 15 51 902
90. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 32 794
91. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 15 21 804
92. Huk Václav YC LS Brno 15 18 465
93. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 15 16 558
94. Novotný Štěpán JK Cheb 15 56 836
95. Valouch Vlastimil JK Olomouc 15 19 682
96. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 15 16 033
97. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 17 184
98. Cejnar Matyáš YC CERE 15 46 072
99. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 15 24 348
100. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 12 406
101. Fiala Petr YC Neratovice 14 55 030
102. Utíkal Petr JK Olomouc 14 32 095
103. Harcuba Petr JK Staré Splavy 14 23 862
104. Čuláková Adéla YC Neratovice 14 12 441
105. Valdhansová Klára ČYK 14 23 119
106. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 24 438
107. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 14 24 892
108. Mouchová Karolína YC Doksy 14 9 808
109. Čajčík Karel YC Pardubice 14 8 857
110. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 14 43 078
111. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 20 060
112. Nápravníková Barbora YC SaS 14 20 104
113. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 14 12 298
114. Korvas Filip ČYK 14 13 875
115. Vít Ladislav JK Plzeň 14 6 814
116. Audyová Markéta Jachtklub Brno 14 67 581
117. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 61 258
118. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 22 772
119. Seidl Šimon YC LS Brno 14 23 130
120. Valouch Libor JK Olomouc 14 23 270
121. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 14 283
122. Hartmann Pavel ČWA 14 10 584
123. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 35 130
124. Vinkl Petr YC Kladno 14 26 312
125. Podhorec Štefan YC Kladno 14 23 758
126. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 14 37 426
127. Burdová Michaela YC SaS 14 23 776
128. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 13 11 667
129. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 26 814
130. Ploner Jan ČYK 13 24 924
131. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 47 580
132. Konopík Matěj Jachtklub Brno 13 22 242
133. Lejhanec David YC Pardubice 13 21 246
134. Maršálek Daniel YC LS Brno 13 8 270
135. Snopek Martin Slavoj Hluboká 13 9 832
136. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 11 139
137. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 32 173
138. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 25 985
139. Babický Roman JK Česká Lípa 13 25 951
140. Nováková Ludmila YC LS Brno 13 15 838
141. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 19 628
142. Vašík Martin YC LS Brno 13 16 437
143. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 8 152
144. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 28 245
145. Skála David ČYK 13 11 078
146. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 16 498
147. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 20 392
148. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 27 507
149. Fenclová Veronika YC Praha 12 13 102 053
150. Trňák Lukáš LS Kroměříž 13 5 283
151. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 18 859
152. Lidařík Rudolf YC LS Brno 13 39 219
153. Jochovič Josef YC Neratovice 13 19 962
154. Žila Jiří Slavoj Hluboká 13 10 296
155. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 13 25 191
156. Culek Jindřich YC Kotva Pha 13 15 110
157. Haubold Petr Delfín Jablonec 13 19 639
158. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 5 822
159. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 13 9 185
160. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 20 378
161. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 12 20 761
162. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 17 567
163. Cejnar Tomáš YC CERE 12 24 573
164. Vacula Karel YC Znojmo 12 14 039
165. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 847
166. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 12 9 533
167. Vrána Petr TJ Rapid Brno 12 22 958
168. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 12 7 400
169. Pokoš Radim VS Duchcov 12 10 140
170. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 51 725
171. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 8 487
172. Kubový Martin JK Toušeň 12 76 875
173. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 11 311
174. Haken Vladimír WS Club VD 12 7 385
175. Jelínek Tomáš YC Kladno 12 4 671
176. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 12 37 279
177. Dumek Petr YC Kotva Pha 12 15 890
178. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 12 16 701
179. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 6 522
180. Chudějová Hana YC Neratovice 12 22 242
181. Hrubý Pavel ČWA 12 26 480
182. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 20 108
183. Staněk Jan YC Doksy 11 3 560
184. Štěrba Igor YC Znojmo 11 22 166
185. Hakl David YC LS Brno 11 8 112
186. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 19 550
187. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 11 8 501
188. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 16 535
189. Zárubová Michaela JK Cheb 11 18 963
190. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 21 014
191. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 37 430
192. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 11 8 178
193. Hodačová Veronika YC Pardubice 11 6 880
194. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 11 31 506
195. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 11 8 529
196. Hrnčál Milan YC Pardubice 11 8 135
197. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 19 128
198. Alexová Beata YC LS Brno 11 8 107
199. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 41 208
200. Šimáček Roman YC Kladno 11 7 431
201. Mojdl Ondřej ČYK 11 7 515
202. Novák Adam YC Jezero Hlučín 11 4 266
203. Vacula Karel YC Znojmo 11 10 307
204. Jebavý Vít YC Neratovice 11 19 550
205. Ručka Tomáš YC Kladno 11 3 342
206. Fiala Michal Spolek Vodník 11 6 220
207. Procházka Jan JK Plzeň 11 2 929
208. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 11 18 867
209. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 11 16 107
210. Knorrová Barbora VS Duchcov 11 10 504
211. Mendík Jan JK Staré Splavy 11 25 671
212. Ehl Vladimír WS Club VD 11 4 462
213. Šmídová Petra KJ Těrlicko 11 38 695
214. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 11 19 128
215. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 15 058
216. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 7 314
217. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 21 845
218. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 11 13 398
219. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 6 265
220. Stejskal Max YC Neratovice 11 12 247
221. Kořanová Michaela YC Neratovice 11 21 299
222. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 19 694
223. Čermák Petr YC Kladno 11 15 778
224. Bláha Martin JK Plzeň 11 8 483
225. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 492
226. Petřík Martin YC Neratovice 10 9 097
227. Sivá Helena Slavoj Hluboká 10 13 456
228. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 16 801
229. Fiala Matyáš Spolek Vodník 10 8 567
230. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 42 175
231. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 10 16 615
231. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 10 16 615
233. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 3 698
234. Slíva Jakub YC Nechranice 10 50 536
235. Soukup Aleš VS Duchcov 10 2 453
236. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
236. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
238. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 10 4 304
239. Hykrda Jan Jachtklub Brno 10 26 221
240. Staňa Ivo Baník Ostrava 10 8 555
241. Hlavsa Tomáš ALT Laser 10 15 213
242. Rott Jan JK Plzeň 10 23 566
243. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 10 19 758
244. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 10 35 674
245. Hájek Tomáš YC CERE 10 8 306
246. Hýža Jiří Jachtklub Brno 10 30 325
247. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 10 266
248. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 3 891
249. Vacula Jan YC Znojmo 10 10 758
250. Staniek Michal KJ Těrlicko 10 8 551
251. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 31 144
252. Kuthan Martin YC Neratovice 10 35 329
253. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 32 789
254. Šmídová Božena YC Neratovice 10 6 083
255. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 5 613
256. Procházka Jan YC Znojmo 9 16 444
257. Šedivý Bořek YC LS Brno 9 7 076
258. Sklenář Petr YC Neratovice 9 31 190
259. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 14 850
260. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 7 503
261. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 9 22 507
262. Trčka Martin Baník Most 9 22 033
263. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 13 308
264. Vallová Anna YC LS Brno 9 12 734
265. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 8 603
266. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 9 5 481
267. Šplíchal Jiří JK Plzeň 9 5 037
268. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 17 055
269. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 009
270. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 9 5 488
271. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 895
272. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 9 5 549
273. Korych Pavel YC Kladno 9 18 144
274. Hýža Petr Jachtklub Brno 9 16 200
275. Stránská Lucie VS Duchcov 9 22 215
276. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 9 10 669
277. Polidar Martin JK Cheb 9 10 295
278. Kotek Kamil JK Staré Splavy 9 15 772
279. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 11 626
280. Hudec Václav YC Neratovice 9 11 152
281. Bachtík Lukáš YC CERE 9 8 018
282. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 10 155
283. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 18 102
284. Audy Dan Jachtklub Brno 9 26 050
285. Altman Jiří Císařská louka 9 14 866
286. Slívová Jana YC Nechranice 8 20 333
287. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 20 379
288. Staňová Justýna Baník Ostrava 8 7 924
289. Strejček Radim Sokol Palkovice 8 4 827
290. Vlachová Veronika YC Neratovice 8 13 749
291. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 8 26 045
292. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 8 13 002
293. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 1 726
294. Sanková Lenka VS Duchcov 8 6 839
295. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 13 674
296. Smutná Veronika JK Staré Splavy 8 17 093
297. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 9 825
298. Machovský Jan ALT Vaurien 8 7 354
299. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 8 23 041
300. Zanker Zbyněk SK Štětí 8 24 992
301. Satoránský Pavel SK Tři sestry 8 33 815
302. Doležal Tomáš ČYK 8 10 312
303. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 8 3 467
304. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 026
305. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 8 24 715
306. Červený Martin JK Plzeň 8 2 950
307. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 8 3 765
308. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 12 291
309. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 8 19 613
310. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 553
311. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 12 600
312. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 8 875
313. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 265
314. Schrollová Eva YC Písek 8 7 274
315. Soukal Miloslav YC Neratovice 8 4 529
316. Löwit Harry Císařská louka 8 8 725
317. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 8 2 705
318. Šimek Karel Slavoj Hluboká 8 13 871
319. Pavliš Jiří YC Kovářov 8 22 579
320. Svoboda Pavel YC Kladno 8 3 276
321. Kuchař Jan YC CERE 8 16 987
322. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 8 8 261
323. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 1 987
324. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 8 7 786
325. Blatecký David Jachtklub Brno 8 35 078
326. Uher Ondřej ALT Formula 20T 8 9 243
327. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 8 11 637
328. Mráz Maxmilián ČYK 8 6 180
329. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 8 6 049
330. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 361
331. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 8 9 884
332. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 24 810
333. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 8 23 041
334. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 3 028
335. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 4 115
336. Alexová Michaela ALT Vaurien 8 4 693
337. Zíma Jakub ČWA 7 11 175
338. Koláčný Rudolf ALT FB 7 2 628
339. Satranský Radek YC Pardubice 7 1 901
340. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 7 10 049
341. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 5 268
342. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 5 656
343. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 274
344. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 20 150
345. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 17 154
346. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 6 186
347. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 7 3 126
348. Vodáček Tomáš YC LS Brno 7 4 801
349. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 7 5 247
350. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 3 964
351. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 7 800
352. Hodač Alois Chemička Ústí 7 9 152
353. Podhorec Štefan YC Kladno 7 13 659
354. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 7 4 267
355. Drvota Jaromir YC Kladno 7 3 657
356. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 3 617
357. Bačinová Olga Chemička Ústí 7 9 152
358. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 7 534
359. Slíva Martin ČWA 7 19 857
360. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 7 6 985
361. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 7 6 168
362. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 8 188
363. Prokopec Petr YC Pardubice 7 10 041
364. Hyk Jan YC ČSA 7 5 439
365. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 607
366. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 2 369
367. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 3 854
368. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 7 18 298
369. Fanta Miroslav YC LS Brno 7 13 738
370. Fučikovský Jan JK Sokolov 7 6 637
371. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 7 5 657
372. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 7 8 222
373. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 7 10 049
374. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 8 318
375. Soldátová Tina YC Písek 7 5 399
376. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 7 2 591
377. Drncová Ivana JK Plzeň 7 2 709
378. Ševčík Martin WS Club VD 7 2 342
379. Petrovský Jan Jachtklub Brno 7 6 730
380. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 9 875
381. Král Karel JK Sokolov 7 5 327
382. Podzimek Antonín ČYK 7 9 663
383. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 6 062
384. Čáp Jiří ČYK 6 2 053
385. Novotný Václav JK Cheb 6 12 546
386. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 510
387. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 17 848
388. Makrlík Dušan JK Klatovy 6 976
389. Riedel Jan VS Duchcov 6 4 958
390. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 6 16 955
391. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 6 378
392. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 610
393. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 14 829
394. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 10 520
395. Němec Vojtěch ČYK 6 10 462
396. Valdhansová Aneta ČYK 6 8 628
397. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 3 478
398. Kittler Jan YC LS Brno 6 9 730
399. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 6 5 178
400. Ráža Tomáš VS Duchcov 6 5 869
401. Fousek Filip ALT Tornado 6 10 862
402. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 16 616
403. Stoklásek Petr SK Tři sestry 6 27 060
404. Bauer Franta YC CERE 6 5 933
405. Štamberg Zdeněk FD Club UO 6 4 685
406. Vašík Roman YC LS Brno 6 4 738
407. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 9 298
408. Kopecký Josef FD Club UO 6 4 685
409. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 3 851
410. Audy Petr Jachtklub Brno 6 4 173
411. Ott Adam YC Znojmo 6 7 552
412. Ottová Hana Sokol Tovačov 6 13 398
413. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 6 12 426
414. Čermák Josef YC Neratovice 6 2 662
415. Dvořák Rudolf YC CERE 6 3 194
416. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 924
417. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 6 15 390
417. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 15 390
419. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 6 818
419. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 6 6 818
421. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 6 7 948
422. Indrák Jiří Sokol Tovačov 6 10 596
423. Pinďák Josef SK Štětí 6 20 552
424. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 6 939
425. Rečka Jiří 6 2 471
426. Drahorád Petr JK Cheb 6 15 230
427. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 6 8 082
428. Havlena Jiří YC CERE 6 3 603
429. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 1 793
430. Činčera Marek JK Sokolov 6 5 947
431. Kozelský Jakub YC Markop FL 6 17 416
432. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 7 325
433. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 617
434. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 4 130
435. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 289
436. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 4 970
437. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 932
438. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 3 929
439. Brožek Martin YC CERE 6 6 817
440. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 430
441. Kršňák Jan VS Duchcov 6 2 552
442. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 10 698
443. Hendrych Václav YC Doksy 6 5 671
444. Raška Marek ČWA 6 6 088
445. Horáček Marek LS Kroměříž 6 11 302
446. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 047
447. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 7 058
448. Brožek Pavel SC Testudo 5 13 211
449. Záluský Kamil YC Nechranice 5 11 258
450. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 799
451. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 5 7 072
452. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 021
453. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 8 091
454. Neumann Lukáš YC RODOP 5 14 020
455. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 3 529
456. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 716
457. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 3 302
458. David Milan ALT FD 5 4 358
459. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 530
460. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 861
461. Toth Martin ČWA 5 2 521
462. Chyťová Marcela YC LS Brno 5 14 665
463. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 7 648
464. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 11 550
465. Maršík Karel Chemička Ústí 5 6 338
466. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 5 2 979
467. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 4 937
468. Doležal Tomáš SK Tři sestry 5 20 454
469. Cvach Marek Spartak Modřany 5 1 102
470. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 922
471. Jindřichová Markéta JK Cheb 5 5 335
472. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 6 686
473. Matějková Adéla VS Duchcov 5 1 441
474. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
475. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 083
476. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 6 026
477. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 5 1 523
478. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 5 2 397
479. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 808
480. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 5 3 025
481. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 5 7 375
482. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 314
483. Červenka Matouš JK Olomouc 5 2 037
484. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
485. Hrdina Patrik YC RODOP 5 4 491
486. Fialová Adéla ČYK 5 3 430
487. Hieková Romana Chemička Ústí 5 4 457
488. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 140
489. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 1 945
490. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 547
491. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 625
492. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 5 2 490
493. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 8 091
494. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 782
495. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 15 519
496. Hrubý Jiří SK Štětí 5 16 011
497. Cvachová Aneta Spartak Modřany 5 1 105
498. Machovská Ilona NYK & RS 5 5 345
499. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 427
500. Houdek Roman YC LS Brno 5 14 255
501. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 551
502. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 4 623
503. Ďásek František JK Cheb 5 4 444
504. Hájek Jakub JK Staré Splavy 5 10 034
505. Daniel Jakub YC Neratovice 5 11 731
506. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 11 562
507. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 2 042
508. Dominik Jiří Jachtklub Brno 5 4 648
509. Blahuta Libor Baník Ostrava 5 2 520
510. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 5 3 271
511. Ott Stanislav YC Znojmo 5 11 811
512. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 5 13 211
513. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 861
514. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 7 462
515. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 4 1 935
516. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 4 379
517. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 3 477
518. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 2 421
519. Zima Tomáš YC Kladno 4 16 184
520. Tkadlec Viktor JK Toušeň 4 20 246
521. Musil Tomáš YC RODOP 4 9 730
522. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 4 438
523. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 1 717
524. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 4 4 645
525. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 3 060
526. Klát Roman ALT Vaurien 4 4 105
527. Sladký ml. Martin ČWA 4 2 954
528. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 2 288
529. Lachner Vít YC Neratovice 4 11 355
530. Kašpar Antonín YC CERE 4 12 781
531. Teubnerová Anna ČYK 4 1 584
532. Löwitová Olga Císařská louka 4 2 818
533. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 649
534. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 7 529
535. Alexa Miloš YC LS Brno 4 4 008
536. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 865
537. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 4 391
538. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 462
539. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 549
540. Liczmanová Jana Baník Ostrava 4 2 296
541. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 1 326
542. Záruba Vladimír JK Cheb 4 9 199
543. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 4 4 249
544. Peibischová Monika 4 13 342
545. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 4 7 609
546. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 2 719
547. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 4 1 224
548. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 4 4 021
549. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 4 28 124
550. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 412
551. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 1 887
552. Resch Radko ČYK 4 1 097
553. Kulhánková Nikita ČYK 4 1 730
554. Janda Martin ASK Lovosice 4 7 174
555. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 4 2 900
556. Červený Filip JK Plzeň 4 931
557. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 4 1 072
558. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 2 434
559. Kučerová Martina Chemička Ústí 4 2 600
560. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 7 156
561. Štamberg Jan FD Club UO 4 6 504
562. Novohradský Filip YC Pardubice 4 1 519
563. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 430
564. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 831
565. Šplíchal Marek JK Plzeň 4 606
566. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 621
567. Hasman Radim ASK Lovosice 4 7 529
568. Kulík Martin YC RODOP 4 13 342
569. Švíková Kateřina YC CERE 4 2 735
570. Fišer Roman JK Královská 4 3 268
571. Lindová Karolina YC Kladno 4 2 362
572. Hájek Libor JK Cheb 4 830
573. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 846
574. Kaiser Ondřej YC Písek 4 2 128
575. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 20 136
576. Čulák Tomáš YC Neratovice 4 5 685
577. Bauer Karel YC CERE 4 4 242
578. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 606
579. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 2 658
580. Lux Vlastimil SC Testudo 3 6 857
581. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 3 6 433
582. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 395
583. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 3 6 108
584. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 3 1 049
585. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 3 1 178
586. Vávra Jaroslav JK Královská 3 836
587. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 2 298
588. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 3 276
589. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 505
590. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 3 808
591. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 816
592. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
593. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 3 019
594. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 753
595. Šenkýř Ivan YC Neratovice 3 11 003
596. Bořek Stanislav JK ČZU 3 4 197
597. Rešl Pavel VS Duchcov 3 1 568
598. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 296
599. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 3 606
600. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 2 186
601. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 3 2 042
602. Indrák Václav Sokol Tovačov 3 775
603. Korčík Lukáš Baník Ostrava 3 1 211
604. Trčka Miroslav Baník Most 3 853
605. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 2 062
606. Rathouský Jiří JK Královská 3 483
607. Jurečka Pavel Císařská louka 3 1 751
608. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 8 554
609. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 983
610. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 946
611. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 2 215
612. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 2 382
613. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 3 276
613. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 3 3 276
615. Skála Pavel JK Cheb 3 4 692
616. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 244
617. Vávra Aleš JK Královská 3 836
618. Slabý Jan JK Královská 3 750
619. Němec Milan KJ Těrlicko 3 1 189
620. Holotík Miroslav LS Kroměříž 3 1 781
621. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 3 2 203
622. Hartl Radim YC LS Brno 3 4 053
623. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 4 541
624. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 3 1 924
625. Kopecký Ivo FD Club UO 3 4 008
626. Beneš Marian JK Slavia Havířov 3 2 203
627. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 674
628. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 3 1 793
629. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 3 9 127
630. Štěpánek Jiří VS Duchcov 3 1 942
631. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 3 396
632. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 3 5 666
633. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 3 1 288
634. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 3 1 869
635. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 063
636. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 3 2 065
637. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 3 808
638. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 782
639. Fiala Martin YC Znojmo 3 2 599
640. Chlup Jan YC Dyje 3 1 760
641. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 3 2 618
642. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 3 221
643. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 3 678
644. Hemelík Antonín ASK Lovosice 3 3 302
644. Hemelík Jan ASK Lovosice 3 3 302
646. Myška Filip IWS Club Nechra 3 261
647. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 3 4 916
648. Karhánek Jan YC SaS 3 4 104
649. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 5 205
650. Bachtík Marek YC CERE 3 9 211
651. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 654
652. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 3 1 893
653. Bartošek Petr YC Znojmo 3 2 741
654. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 2 502
655. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 890
656. Hrňa Jan YC Kovářov 3 6 506
657. Novotný Martin Slavoj Hluboká 3 1 160
658. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
659. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 960
660. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 689
661. Ochec Jan ČYK 3 2 437
662. Hrbatik Miloš ČYK 3 525
663. Soukup Jiří JK Královská 3 1 002
664. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 334
665. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 8 039
666. Polák Jiří VS Duchcov 3 2 906
667. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 3 2 998
668. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 505
669. Frohlich Denis YC Kladno 3 5 212
670. Rozsypal Pavel YC Bohemia 3 3 974
671. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 3 9 327
672. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 3 1 954
673. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 2 1 720
674. Červinka Vít SK Halza 2 13 166
675. Pavlovský Marek YC LS Brno 2 6 089
676. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 845
677. Mika Radek ČWA 2 198
678. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 1 855
679. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 2 4 843
680. Bidlo Jakub PS Eletrika 2 606
681. Chodura Leopold ČYK 2 1 356
682. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 2 415
683. Toušek Vlastimil YC ČSA 2 606
684. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 1 157
685. Kala ing. Roman YC Doksy 2 4 824
686. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 2 019
687. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 2 1 289
688. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 2 3 721
689. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 2 669
690. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
691. Štěch Stanislav JK Královská 2 1 385
692. Olejníček Pavel ČYK 2 7 962
693. Jurečka Šimon Císařská louka 2 1 308
694. Handl Erich YC Kladno 2 101
695. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 1 030
696. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 434
697. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 482
698. Dostálová Vlasta YC Pardubice 2 1 511
699. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 890
700. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 2 3 281
701. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 712
702. Davídek Zdeněk ČYK 2 491
703. Teubnerová Kateřina Císařská louka 2 3 118
704. Hůla Miloš ČYK 2 1 032
705. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 1 091
706. Knorr Luděk VS Duchcov 2 1 907
707. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 365
708. Pešek Vítězslav YC LS Brno 2 404
709. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 14 736
710. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 2 600
711. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 2 2 588
712. Laštovka Milan JK Plzeň 2 303
713. Riedel Michal VS Duchcov 2 2 087
714. Polidarová Marketa JK Cheb 2 1 709
715. Cejnar Aleš Císařská louka 2 2 515
716. Chmelová Anna Císařská louka 2 762
717. Culek Jindřich JK ČZU 2 1 017
718. Stupka Jiří YC Kladno 2 9 187
719. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 496
720. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 505
721. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 157
722. Kir Milan IWS Club Nechra 2 1 702
723. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 943
724. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 3 511
725. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 943
726. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 2 3 402
727. Alexa David YC LS Brno 2 1 543
728. Pexa Tomáš SC Testudo 2 6 233
729. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 606
730. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 810
731. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 554
732. Filip Martin SK Halza 2 13 166
733. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 970
734. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 4 775
735. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 365
736. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 2 263
737. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 2 3 635
738. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 2 406
739. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 839
740. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 612
741. Ministrová Marie Baník Ostrava 2 202
742. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 702
743. Teubner Zdeněk Císařská louka 2 4 333
744. Blecha Vladimír JK Královská 2 633
745. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 303
746. Peterka Miroslav YC Neratovice 2 2 440
747. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 4 625
748. Škola Jan Lokomotiva Cheb 2 1 793
749. Červená Martina JK Plzeň 2 713
750. Kraft Jiří VS Duchcov 2 3 635
751. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 233
752. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 2 5 403
753. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
754. Trusíková Hana YC LS Brno 2 3 043
755. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 3 968
756. Kotek Ota JK Staré Splavy 2 1 723
757. Dastych Petr ASK Lovosice 2 5 961
758. Kolář Michal ASK Lovosice 2 2 263
759. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 999
760. Vašutová Erika ČYK 2 1 128
761. Teubnerová Anna Císařská louka 2 838
762. Mikule Aleš SK Tři sestry 2 5 574
763. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 281
764. Knorr Petr VS Duchcov 2 1 493
765. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 863
766. Landkammerová Jana YC Neratovice 2 6 326
767. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 404
768. Krsička Martin YC CERE 2 919
769. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 1 147
770. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 1 620
771. Fibinger Vratislav SK Halza 2 7 286
772. Třeček Zdeněk SK Halza 2 13 166
773. Staník Antonín YC Velké Dářko 2 1 202
774. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 668
775. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 141
776. Flösslerová Michaela YC LS Brno 2 404
777. Fanta Matěj YC LS Brno 2 1 308
778. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 2 378
779. Chaloupka Jiří ALT FD 2 2 247
780. Touval Jan ČWA 2 974
781. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 5 282
782. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
783. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
784. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
785. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 342
786. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 0
787. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 202
788. Holík Jiří SC Testudo 1 3 342
789. Boboš David YC Znojmo 1 1 024
790. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
791. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
792. Novotný Tomáš SK Štětí 1 1 247
793. Gardlík Marek SK Lomazice 1 505
794. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 672
795. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 1 8 412
796. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 891
797. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 025
798. Marek Jan A.N.V. 1 1 574
799. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 4 000
800. Hradecký Jaromír JK Královská 1 427
801. Malý Zdeněk jn. JK Královská 1 195
802. Suchomel Jiří Spartak Modřany 1 1 728
803. Karhánek Jiří YC SaS 1 823
804. Nápravníková Barbora ČYK 1 309
805. Jelínek Jiří Císařská louka 1 249
806. Hartl Jan Císařská louka 1 189
807. Janatka Jan Císařská louka 1 266
808. Hradec František Císařská louka 1 234
809. Podlenová Šárka ČYK 1 305
810. Burdová Michaela ČYK 1 309
811. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 2 138
811. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 138
813. Wehrenbergová Anna YC Kladno 1 402
814. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 412
815. Bucha Bohumil Baník Most 1 188
816. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 2 110
817. Vojta Richard YC Bohemia 1 6 025
817. Sasse Bruno YC Bohemia 1 6 025
819. Martinka Jiří YC RODOP 1 1 663
820. Buček Martin YC RODOP 1 4 525
821. Hrabal Karel Císařská louka 1 101
822. Čápová Pavla Císařská louka 1 189
823. Fišer Roman JK Královská 1 481
824. Landkammer Jan YC Neratovice 1 4 000
824. Struha Jan YC Neratovice 1 4 000
826. Procházka Filip YC Neratovice 1 3 200
827. Samec Jakub YC DIM Bezdrev 1 101
828. Preibisch Richard 1 3 017
829. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 903
830. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 426
831. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 356
832. Dlabač Libor JK Klatovy 1 670
833. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 904
834. Pitelka Martin JK Staré Splavy 1 477
834. Novák Jaroslav YC Doksy 1 477
836. Novák Petr YC LS Brno 1 5 276
837. Kantor František YC LS Brno 1 1 497
838. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
839. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 555
840. Heger David ALT Laser 1 913
841. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
841. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 331
843. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 261
844. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
845. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 980
846. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 1 540
847. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
848. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 624
849. Václavová Inna YK CERE Plzeň 1 2 412
850. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 356
851. Novák Aleš YC Kovářov 1 1 663
852. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 356
853. Šindelířová Eliška YC Dvořiště-Lišov 1 516
854. Struha Milan YC Neratovice 1 4 000
855. Klement Pavel YC RODOP 1 4 525
856. Pařízek Radim YC Bohemia 1 6 025
856. Tinoco Alexandre YC Bohemia 1 6 025
858. Šula Martin A.N.V. 1 815
859. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 101
860. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 1 996
861. Krejča Filip JK Olomouc 1 0
861. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 0
863. Bidlová Jitka YC LS Brno 1 1 108
864. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 476
865. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 3 784
866. Sedlařík David LS Kroměříž 1 481
867. Morávek Roman ČWA 1 678
868. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
869. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 1 380
870. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 404
871. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 672
872. Rešl Matěj VS Duchcov 1 252
873. Pinc Tomáš Baník Most 1 142
874. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 477
875. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 831
876. Divinec Branislav ČYK 1 1 063
877. Jodas Jiří YC Neratovice 1 4 000
878. Káňová Vendula ČYK 1 226
879. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 242
880. Horvath Vojtěch ČYK 1 2 138
881. Páleníček Milan YC Kladno 1 541
882. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 1 101
883. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 404
884. Chromý Jan JK Černá v Pošumaví 1 266
885. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
886. Ministr Jan Baník Ostrava 1 303
887. Bobek Pavel Baník Ostrava 1 4 800
888. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 1 277
889. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 303
889. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 303
891. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 331
891. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
893. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
894. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 1 541
895. Wolk Roland YC LS Brno 1 587
896. Pytloun Jan Jk Hrádek n. Nisou 1 578
897. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 277
898. Dědič Daniel JK Staré Splavy 1 493
899. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 1 385
900. Bíba Jiří SK Halza 1 6 781
901. Fetterle David YC Znojmo 1 2 312
902. Celá Barbora YC Znojmo 1 721
902. Bradáč Roman YC Znojmo 1 721
904. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 712
905. Heneš David JK Olomouc 1 1 813
906. Holý Marek ČWA 1 0
907. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
908. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
908. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 1 608
910. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 180
911. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 453
912. Šperka Petr Jachtklub Brno 1 1 663
913. Kupská Markéta YC LS Brno 1 1 055
914. Huková Tereza YC LS Brno 1 672
915. Fantová Klára YC LS Brno 1 1 864
916. Pinďáková Monika SK Štětí 1 7 081
917. Dědič Roman JK Staré Splavy 1 493
918. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 892
919. Dražková Zdena JK Královská 1 423
920. Soukupová Karolína JK Královská 1 277
921. Tyllová Petra JK Královská 1 874
922. Kalčevová Jana ČYK 1 1 212
923. Piherová Vlasta YC SaS 1 404
924. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 380
925. Noháč Radek Baník Most 1 142
926. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 1 804
927. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 266
928. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 142
929. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 1 206
930. Horký Adam ČWA 1 946
931. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 385
932. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 594
933. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 4 800
934. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 159
935. Havelka Pavel YC Pardubice 1 609
936. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 511
937. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 913
938. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 0
939. Gebhart Antonin JK Cheb 1 477
940. Háma Martin YC Doksy 1 3 817
941. Viták František JK Plzeň 1 198
942. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 101
943. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 204
944. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 703
945. Klabík Josef Císařská louka 1 189
946. Bárta Jan JK Královská 1 107
947. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 703
948. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 101
949. Voskovec Filip YC Kladno 1 3 226
950. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 499
951. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 1 420
952. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 595
953. Motz Daniel ČWA 1 0
954. Šafář Jan ALT Tornado 1 1 069
955. Sokol Petr ALT Vaurien 1 5 276
956. Švarc Roman JK Staré Splavy 1 202
957. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 404
958. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 841
959. Hajný Jiří Baník Most 1 142
960. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
961. Postl Michal Koh-i-noor ČB 1 202
962. Pastor Petr ČYK 1 1 212
963. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 3 743
964. Kottová Karolína Fulcrum 1 3 166
965. Stránská Lucie YC SaS 1 2 064
966. Švík František YC RODOP 1 4 525
967. Paul Tomáš YC Kovářov 1 226
968. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 1 122
969. Černý Václav JK Klatovy 1 202
970. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
971. Horal Jan Císařská louka 1 176
972. Havelka Jakub ČYK 1 2 138
973. Kubiš Petr ČYK 1 1 212
974. Švihlík Martin YC RODOP 1 4 525
975. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 639
976. Mirsky Andre YC Bohemia 1 6 025
976. Rovere Alfredo YC Bohemia 1 6 025
978. Samcová Kareřina YC DIM Bezdrev 1 101
978. Samcová Blažena YC DIM Bezdrev 1 101
980. Killarová Marie Baník Ostrava 1 1 540
981. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 385
981. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
983. Hubáček Jan LS Kroměříž 1 318
984. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 425
985. Mičánek Lukáš YC LS Brno 1 331
986. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 1 475

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ