POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2010




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1399 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 29 152 091
2. Maier Michael YCR Roudnice 20 107 233
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 13 102 053
4. Roček Roman YC Neratovice 21 81 896
5. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 17 81 601
6. Bezděk David Jachtklub Brno 23 80 782
7. Kubový Martin JK Toušeň 12 76 875
8. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 18 72 912
9. Křížek David Lokomotiva Plzeň 20 71 745
10. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 70 952
11. Audyová Markéta Jachtklub Brno 14 67 581
12. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 66 478
13. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 64 714
14. Vacula Martin JK Staré Splavy 22 64 231
15. Cejnar Lukáš YC CERE 15 64 133
16. Kořanová Johana YC Neratovice 18 63 932
17. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 23 61 342
18. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 61 258
19. Mareček Šimon Jachtklub Brno 22 60 883
20. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 19 59 098
21. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 58 012
22. Kořan Petr YC Neratovice 19 57 295
23. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 56 906
24. Novotný Štěpán JK Cheb 15 56 836
25. Štruncová Michaela YC Neratovice 20 56 645
25. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 20 56 645
27. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 55 193
28. Fiala Petr YC Neratovice 14 55 030
29. Vinkl Daniel YC Kladno 22 53 523
30. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 17 52 214
31. Rybáček Josef YC Doksy 15 51 902
32. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 51 725
33. Kvasnik Milan YC Neratovice 17 51 430
34. Outrata Jiří JK Toušeň 17 51 001
35. Slíva Jakub YC Nechranice 10 50 536
36. Plecitý Martin JK Toušeň 17 50 378
37. Rozsypal Jakub JK Olomouc 21 50 300
38. Lejhanec Filip YC Pardubice 15 50 132
39. Rozsypal Martin JK Olomouc 23 49 423
40. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 49 122
41. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 48 587
42. Moucha Pavel YC Doksy 21 47 879
43. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 47 580
44. Kafka Richard YC Velké Dářko 20 47 111
45. Kilarová Marie Baník Ostrava 26 46 858
46. Karas Tomáš Jachtklub Brno 17 46 140
47. Cejnar Matyáš YC CERE 15 46 072
48. Havel Filip YC Neratovice 20 45 961
49. Kmenta Martin Jachtklub Brno 27 45 041
50. Koštýř Michal YC CERE 23 44 049
51. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 14 43 078
52. Nápravník Jakub ČYK 16 42 486
53. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 42 175
54. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 42 107
55. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 17 42 069
55. Svoboda Lukáš YC Neratovice 17 42 069
57. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 25 41 666
58. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 41 208
59. Hájek Daniel YC CERE 16 40 827
60. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 40 455
61. Živná Veronika YC CERE 23 39 249
62. Lidařík Rudolf YC LS Brno 13 39 219
63. Šmídová Petra KJ Těrlicko 11 38 695
64. Daněk Michal LS Kroměříž 23 37 777
65. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 20 37 522
66. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 37 430
67. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 14 37 426
68. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 12 37 279
69. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 35 911
70. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 10 35 674
71. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 35 553
72. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 361
73. Kuthan Martin YC Neratovice 10 35 329
74. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 35 130
75. Blatecký David Jachtklub Brno 8 35 078
76. Lambl Vojtěch YC Neratovice 18 34 340
77. Satoránský Pavel SK Tři sestry 8 33 815
78. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 20 33 599
79. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 33 194
80. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 15 32 794
81. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 32 789
82. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 32 173
83. Utíkal Petr JK Olomouc 14 32 095
84. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 11 31 506
85. Sklenář Petr YC Neratovice 9 31 190
86. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 31 144
87. Mika Radek YC SaS 16 31 089
88. Janderová Klára YC SaS 18 30 897
89. Kliment Michal YC Neratovice 19 30 371
90. Hýža Jiří Jachtklub Brno 10 30 325
91. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
91. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 29 544
93. Dvořák Ota YC CERE 20 29 449
94. Kafka Roman YC Velké Dářko 19 29 378
95. Vychová Zuzana YC Neratovice 18 28 519
96. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 28 327
97. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 28 245
98. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 4 28 124
99. Mareček Josef JK Staré Splavy 17 27 512
100. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 27 507
101. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 16 27 285
102. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 15 27 157
103. Stoklásek Petr SK Tři sestry 6 27 060
104. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 26 814
105. Hrubý Pavel ČWA 12 26 480
106. Vinkl Petr YC Kladno 14 26 312
107. Hykrda Jan Jachtklub Brno 10 26 221
108. Audy Dan Jachtklub Brno 9 26 050
109. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 8 26 045
110. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 25 985
111. Babický Roman JK Česká Lípa 13 25 951
112. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 25 25 928
113. Mendík Jan JK Staré Splavy 11 25 671
114. Košvica Jakub YC LS Brno 16 25 276
115. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 13 25 191
116. Zanker Zbyněk SK Štětí 8 24 992
117. Ploner Jan ČYK 13 24 924
118. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 14 24 892
119. Plhoň Adam SK Tři sestry 8 24 810
120. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 24 771
121. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 8 24 715
122. Cejnar Tomáš YC CERE 12 24 573
123. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 24 438
124. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 16 24 389
125. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 15 24 348
126. Harcuba Petr JK Staré Splavy 14 23 862
127. Burdová Michaela YC SaS 14 23 776
128. Podhorec Štefan YC Kladno 14 23 758
129. Rott Jan JK Plzeň 10 23 566
130. Valouch Libor JK Olomouc 14 23 270
131. Štrunc Jan YC Neratovice 16 23 174
132. Seidl Šimon YC LS Brno 14 23 130
133. Valdhansová Klára ČYK 14 23 119
134. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 8 23 041
134. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 8 23 041
136. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 009
137. Vrána Petr TJ Rapid Brno 12 22 958
138. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 22 772
139. Pavliš Jiří YC Kovářov 8 22 579
140. Hálová Kateřina JK Toušeň 17 22 557
141. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 9 22 507
142. Chudějová Hana YC Neratovice 12 22 242
142. Konopík Matěj Jachtklub Brno 13 22 242
144. Stránská Lucie VS Duchcov 9 22 215
145. Štěrba Igor YC Znojmo 11 22 166
146. Nuc Mario JK Plzeň 18 22 109
147. Trčka Martin Baník Most 9 22 033
148. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 21 845
149. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 15 21 804
150. Kořanová Michaela YC Neratovice 11 21 299
151. Lejhanec David YC Pardubice 13 21 246
152. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 21 014
153. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 12 20 761
154. Pinďák Josef SK Štětí 6 20 552
155. Němec Jiří Slavoj Hluboká 19 20 492
155. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 19 20 492
157. Doležal Tomáš SK Tři sestry 5 20 454
158. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 20 392
159. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 20 379
160. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 20 378
161. Slívová Jana YC Nechranice 8 20 333
162. Tkadlec Viktor JK Toušeň 4 20 246
163. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 20 150
164. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 20 136
165. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 20 108
166. Nápravníková Barbora YC SaS 14 20 104
167. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 20 060
168. Jochovič Josef YC Neratovice 13 19 962
169. Zíta Tomáš ČYK 21 19 877
170. Slíva Martin ČWA 7 19 857
171. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 10 19 758
172. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 11 19 694
173. Valouch Vlastimil JK Olomouc 15 19 682
174. Haubold Petr Delfín Jablonec 13 19 639
175. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 19 628
176. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 8 19 613
177. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 19 19 566
178. Jebavý Vít YC Neratovice 11 19 550
178. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 19 550
180. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 19 128
180. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 11 19 128
182. Jurečka Matěj ČYK 18 19 116
183. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 16 19 084
184. Maršík Karel Chemička Ústí 15 19 014
185. Zárubová Michaela JK Cheb 11 18 963
186. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 11 18 867
187. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 18 859
188. Keblová Lucie ČYK 17 18 572
189. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 492
190. Huk Václav YC LS Brno 15 18 465
191. Hodač Alois Chemička Ústí 14 18 304
192. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 7 18 298
193. Korych Pavel YC Kladno 9 18 144
194. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 18 102
195. Jedlička Jan YC Neratovice 16 17 994
196. Gillard Thomas GBR - Great Britain 1 17 912
196. Gillard Thomas GBR - Great Britain 1 17 912
196. Brearey Sam GBR - Great Britain 1 17 912
199. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 17 848
200. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 17 567
201. Kozelský Jakub YC Markop FL 6 17 416
202. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 17 184
203. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 17 154
204. Smutná Veronika JK Staré Splavy 8 17 093
205. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 17 055
206. Kuchař Jan YC CERE 8 16 987
207. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 6 16 955
208. Škoda Michal YC Neratovice 16 16 829
209. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 16 801
210. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 12 16 701
211. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 16 616
212. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 10 16 615
212. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 10 16 615
214. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 15 16 558
215. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 16 535
216. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 16 498
217. Procházka Jan YC Znojmo 9 16 444
218. Vašík Martin YC LS Brno 13 16 437
219. Clara Cosentino ARG - Argentina 1 16 325
219. Clara Cosentino ARG - Argentina 1 16 325
221. Hýža Petr Jachtklub Brno 9 16 200
222. Zima Tomáš YC Kladno 4 16 184
223. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 11 16 107
224. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 15 16 033
225. Hrubý Jiří SK Štětí 5 16 011
226. Dumek Petr YC Kotva Pha 12 15 890
227. Nováková Ludmila YC LS Brno 13 15 838
228. Čermák Petr YC Kladno 11 15 778
229. Kotek Kamil JK Staré Splavy 9 15 772
230. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 15 519
231. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 6 15 390
231. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 15 390
233. Drahorád Petr JK Cheb 6 15 230
234. Hlavsa Tomáš ALT Laser 10 15 213
235. Culek Jindřich YC Kotva Pha 13 15 110
236. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 15 058
237. Altman Jiří Císařská louka 9 14 866
238. Gebhart Zdenek JK Cheb 9 14 850
239. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 14 829
240. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 14 736
241. Chyťová Marcela YC LS Brno 5 14 665
242. Marečková Lucie Jachtklub Brno 17 14 595
243. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 18 14 539
244. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 23 14 458
245. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 14 283
246. Houdek Roman YC LS Brno 5 14 255
247. Vacula Karel YC Znojmo 12 14 039
248. Neumann Lukáš YC RODOP 5 14 020
249. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 895
250. Korvas Filip ČYK 14 13 875
251. Šimek Karel Slavoj Hluboká 8 13 871
252. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 847
253. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 23 13 823
254. Vlachová Veronika YC Neratovice 8 13 749
255. Fanta Miroslav YC LS Brno 7 13 738
256. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 13 674
257. Podhorec Štefan YC Kladno 7 13 659
258. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 607
259. Sivá Helena Slavoj Hluboká 10 13 456
260. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 11 13 398
260. Ottová Hana Sokol Tovačov 6 13 398
262. Kulík Martin YC RODOP 4 13 342
262. Peibischová Monika 4 13 342
264. Christopher Brewer GBR - Great Britain 1 13 314
264. Ole Alcock GBR - Great Britain 1 13 314
264. Christopher Brewer GBR - Great Britain 1 13 314
267. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 13 308
268. Brožek Pavel SC Testudo 5 13 211
268. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 5 13 211
270. Červinka Vít SK Halza 2 13 166
270. Třeček Zdeněk SK Halza 2 13 166
270. Filip Martin SK Halza 2 13 166
273. Štamberg Jan FD Club UO 8 13 008
274. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 8 13 002
275. Kašpar Antonín YC CERE 4 12 781
276. Vallová Anna YC LS Brno 9 12 734
277. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 12 642
278. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 12 600
279. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 12 553
280. Štursová Lucie ČYK 16 12 546
280. Novotný Václav JK Cheb 6 12 546
282. Čuláková Adéla YC Neratovice 14 12 441
283. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 6 12 426
284. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 12 406
285. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 14 12 298
286. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 12 291
287. Stejskal Max YC Neratovice 11 12 247
288. Maršálková Blanka YC LS Brno 16 12 244
289. Ott Stanislav YC Znojmo 5 11 811
290. Daniel Jakub YC Neratovice 5 11 731
291. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 13 11 667
292. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 8 11 637
293. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 9 11 626
294. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 11 562
295. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 11 550
296. Jarošová Natálie ČYK 18 11 400
297. Lachner Vít YC Neratovice 4 11 355
298. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 11 311
299. Horáček Marek LS Kroměříž 6 11 302
300. Záluský Kamil YC Nechranice 5 11 258
301. Zíma Jakub ČWA 7 11 175
302. Hudec Václav YC Neratovice 9 11 152
303. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 11 139
304. Skála David ČYK 13 11 078
305. Šenkýř Ivan YC Neratovice 3 11 003
306. Fousek Filip ALT Tornado 6 10 862
307. Vacula Jan YC Znojmo 10 10 758
308. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 10 698
309. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 9 10 669
310. Indrák Jiří Sokol Tovačov 6 10 596
311. Hartmann Pavel ČWA 14 10 584
312. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 10 520
313. Knorrová Barbora VS Duchcov 11 10 504
314. Němec Vojtěch ČYK 6 10 462
315. Doležal Tomáš ČYK 8 10 312
316. Vacula Karel YC Znojmo 11 10 307
317. Žila Jiří Slavoj Hluboká 13 10 296
318. Polidar Martin JK Cheb 9 10 295
319. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 10 266
320. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 10 155
321. Pokoš Radim VS Duchcov 12 10 140
322. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 7 10 049
322. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 7 10 049
324. Procházka Eduard YC Znojmo 5 10 047
325. Prokopec Petr YC Pardubice 7 10 041
326. Hájek Jakub JK Staré Splavy 5 10 034
327. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 8 9 884
328. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 9 875
329. Snopek Martin Slavoj Hluboká 13 9 832
330. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 9 825
331. Mouchová Karolína YC Doksy 14 9 808
332. Kittler Jan YC LS Brno 6 9 730
332. Faihs Valentina AUT - Austria 1 9 730
332. Faihs Valentina AUT - Austria 1 9 730
332. Musil Tomáš YC RODOP 4 9 730
336. Podzimek Antonín ČYK 7 9 663
337. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 12 9 533
338. Štamberg Zdeněk FD Club UO 12 9 370
338. Kopecký Josef FD Club UO 12 9 370
340. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 3 9 327
341. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 9 298
342. Uher Ondřej ALT Formula 20T 8 9 243
343. Bachtík Marek YC CERE 3 9 211
344. Záruba Vladimír JK Cheb 4 9 199
345. Stupka Jiří YC Kladno 2 9 187
346. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 13 9 185
347. Bačinová Olga Chemička Ústí 7 9 152
348. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 3 9 127
349. Petřík Martin YC Neratovice 10 9 097
350. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 8 875
351. Čajčík Karel YC Pardubice 14 8 857
352. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 3 8 789
352. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 3 8 789
352. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 3 8 789
352. Vaďurová Dominika SVK - Slovak Republic 3 8 789
356. Löwit Harry Císařská louka 8 8 725
357. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 8 603
358. Fiala Matyáš Spolek Vodník 10 8 567
359. Staňa Ivo Baník Ostrava 10 8 555
360. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 8 554
361. Staniek Michal KJ Těrlicko 10 8 551
362. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 530
363. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 11 8 529
364. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 11 8 501
365. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 12 8 487
366. Bláha Martin JK Plzeň 11 8 483
367. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 1 8 412
368. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 8 318
369. Hájek Tomáš YC CERE 10 8 306
370. Maršálek Daniel YC LS Brno 13 8 270
371. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 8 8 261
372. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 2 8 244
372. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 2 8 244
372. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 2 8 244
372. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 2 8 244
376. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 7 8 222
377. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 7 8 188
378. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 11 8 178
379. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 8 152
380. Hrnčál Milan YC Pardubice 11 8 135
381. Hakl David YC LS Brno 11 8 112
382. Alexová Beata YC LS Brno 11 8 107
383. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 8 091
383. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 8 091
385. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 6 8 082
386. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 8 039
387. Bachtík Lukáš YC CERE 9 8 018
388. Kopecký Ivo FD Club UO 6 8 016
389. Olejníček Pavel ČYK 2 7 962
390. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 6 7 948
391. Staňová Justýna Baník Ostrava 8 7 924
392. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 7 7 800
393. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 8 7 786
394. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 16 7 731
395. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 7 648
396. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 4 7 609
397. Ott Adam YC Znojmo 6 7 552
398. Bauditz Jens GER - Germany 2 7 545
398. Bauditz Jens GER - Germany 2 7 545
398. Bauditz Jens GER - Germany 2 7 545
401. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 7 7 534
402. Hasman Radim ASK Lovosice 4 7 529
402. Hasmanová Martina ASK Lovosice 4 7 529
404. Mojdl Ondřej ČYK 11 7 515
405. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 9 7 503
406. Leemann Roger GER - Germany 1 7 498
406. Leemann Roger GER - Germany 1 7 498
406. Nolle Jörg GER - Germany 1 7 498
406. Nolle Jörg GER - Germany 1 7 498
406. Nolle Jörg GER - Germany 1 7 498
411. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 7 483
411. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 7 483
411. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 7 483
411. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 7 483
411. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 7 483
411. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 7 483
411. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 7 483
411. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 7 483
411. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 7 483
420. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 462
420. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 7 462
422. Brestovský Adam SVK - Slovak Republic 2 7 432
422. Babjaková Radka SVK - Slovak Republic 2 7 432
424. Šimáček Roman YC Kladno 11 7 431
425. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 12 7 400
426. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 395
427. Haken Vladimír WS Club VD 12 7 385
428. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 5 7 375
429. Machovský Jan ALT Vaurien 8 7 354
430. Scharnagl Stefan AUT - Austria 1 7 345
431. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 7 325
432. Ptáčník Ivan YC Neratovice 11 7 314
433. Dzvoník Lukáš SVK - Slovak Republic 1 7 290
433. Dzvoník Lukáš SVK - Slovak Republic 1 7 290
433. Dzvoník Lukáš SVK - Slovak Republic 1 7 290
433. Dzvoník Lukáš SVK - Slovak Republic 1 7 290
437. Fibinger Vratislav SK Halza 2 7 286
438. Schrollová Eva YC Písek 8 7 274
439. Janda Martin ASK Lovosice 4 7 174
440. Blindow Senkte GER - Germany 1 7 167
440. Blindow Senkte GER - Germany 1 7 167
440. Blindow Senkte GER - Germany 1 7 167
440. Schmitter Anton GER - Germany 1 7 167
440. Schmitter Anton GER - Germany 1 7 167
445. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 7 156
446. Pinďáková Monika SK Štětí 1 7 081
447. Šedivý Bořek YC LS Brno 9 7 076
448. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 5 7 072
449. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 7 058
450. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 7 6 985
451. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 6 939
452. Hodačová Veronika YC Pardubice 11 6 880
453. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 861
453. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 861
455. Lux Vlastimil SC Testudo 3 6 857
456. Sanková Lenka VS Duchcov 8 6 839
457. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 6 818
457. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 6 6 818
459. Brožek Martin YC CERE 6 6 817
460. Vít Ladislav JK Plzeň 14 6 814
461. Bíba Jiří SK Halza 1 6 781
461. Fojcik Igor POL - Poland 1 6 781
461. Fojcik Igor POL - Poland 1 6 781
461. Fojcik Igor POL - Poland 1 6 781
461. Fojcik Igor POL - Poland 1 6 781
461. Fojcik Igor POL - Poland 1 6 781
461. Fojcik Igor POL - Poland 1 6 781
461. Fojcik Igor POL - Poland 1 6 781
469. Petrovský Jan Jachtklub Brno 7 6 730
470. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 6 686
471. Fučikovský Jan JK Sokolov 7 6 637
472. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 6 522
473. Hrňa Jan YC Kovářov 3 6 506
474. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 3 6 433
475. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 6 389
476. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 6 378
477. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 6 368
477. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 6 368
477. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 6 368
477. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 2 6 368
481. Zeman Jan ALT Melges 24 1 6 331
481. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
481. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
481. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
481. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 6 331
486. Landkammerová Jana YC Neratovice 2 6 326
487. Glaevke John-Philip GER - Germany 1 6 287
487. Glaevke John-Philip GER - Germany 1 6 287
487. Glaevke John-Philip GER - Germany 1 6 287
490. Maršík Karel Chemička Ústí 7 6 274
491. Kršňák Jakub VS Duchcov 11 6 265
492. Pexa Tomáš SC Testudo 2 6 233
492. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 233
494. Fiala Michal Spolek Vodník 11 6 220
495. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 6 186
496. Mráz Maxmilián ČYK 8 6 180
497. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 7 6 168
498. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
498. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 6 110
500. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 3 6 108
501. Pavlovský Marek YC LS Brno 2 6 089
502. Raška Marek ČWA 6 6 088
503. Šmídová Božena YC Neratovice 10 6 083
504. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 6 062
505. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 8 6 049
506. Drda Josef YC DIM Bezdrev 5 6 026
507. RÝbel Frank GER - Germany 1 6 025
507. Rigon Francesco ITA - Italy 1 6 025
507. Pařízek Radim YC Bohemia 1 6 025
507. Tinoco Alexandre YC Bohemia 1 6 025
507. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 025
507. Vojta Richard YC Bohemia 1 6 025
507. Sasse Bruno YC Bohemia 1 6 025
507. Mirsky Andre YC Bohemia 1 6 025
507. Rovere Alfredo YC Bohemia 1 6 025
516. Dastych Petr ASK Lovosice 2 5 961
517. Činčera Marek JK Sokolov 6 5 947
518. Bauer Franta YC CERE 6 5 933
519. Dubie Agnieszka POL - Poland 1 5 901
519. Dubie Agnieszka POL - Poland 1 5 901
521. Birell Niki GBR - Great Britain 1 5 871
521. Field Bevis GBR - Great Britain 1 5 871
523. Ráža Tomáš VS Duchcov 6 5 869
524. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 5 822
525. Schalli Adrian AUT - Austria 1 5 774
525. Kohlendorfer Alexander AUT - Austria 1 5 774
527. Čulák Tomáš YC Neratovice 4 5 685
528. Hendrych Václav YC Doksy 6 5 671
529. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 3 5 666
530. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 7 5 657
531. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 5 656
532. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 10 5 639
533. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 5 613
534. Smyth Louis IRL - Ireland 1 5 607
535. Mikule Aleš SK Tři sestry 2 5 574
536. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 9 5 549
537. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 9 5 488
538. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 9 5 481
539. Hyk Jan YC ČSA 7 5 439
540. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 2 5 403
541. Soldátová Tina YC Písek 7 5 399
542. Machovská Ilona NYK & RS 5 5 345
543. Jindřichová Markéta JK Cheb 5 5 335
544. Král Karel JK Sokolov 7 5 327
545. Trňák Lukáš LS Kroměříž 13 5 283
546. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 5 282
547. Holak Andrej SVK - Slovak Republic 1 5 276
547. Novák Petr YC LS Brno 1 5 276
547. Sokol Petr ALT Vaurien 1 5 276
550. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 5 268
551. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 7 5 247
552. Spurný Kryštof ČYK 7 5 215
553. Frohlich Denis YC Kladno 3 5 212
554. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 5 205
555. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 6 5 178
556. Šplíchal Jiří JK Plzeň 9 5 037
557. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 026
558. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 2 5 005
558. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 2 5 005
558. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 2 5 005
558. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 2 5 005
558. Borošová Simona SVK - Slovak Republic 2 5 005
563. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 4 970
564. Riedel Jan VS Duchcov 6 4 958
565. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 4 937
566. Fossler GÝnter AUT - Austria 1 4 927
566. Schaschl Walter AUT - Austria 1 4 927
568. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 922
569. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 3 4 916
570. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 2 4 843
571. Strejček Radim Sokol Palkovice 8 4 827
572. Kala ing. Roman YC Doksy 2 4 824
573. Vodáček Tomáš YC LS Brno 7 4 801
574. Bobek Pavel Baník Ostrava 1 4 800
574. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 4 800
576. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 799
577. Bartoniek Wojciech POL - Poland 1 4 792
578. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 4 775
579. Vašík Roman YC LS Brno 6 4 738
580. Alexová Michaela ALT Vaurien 8 4 693
581. Skála Pavel JK Cheb 3 4 692
582. Jelínek Tomáš YC Kladno 12 4 671
583. Dominik Jiří Jachtklub Brno 5 4 648
584. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 4 4 645
585. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 4 625
586. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 4 623
587. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 4 541
588. Soukal Miloslav YC Neratovice 8 4 529
589. Klement Pavel YC RODOP 1 4 525
589. Buček Martin YC RODOP 1 4 525
589. Švík František YC RODOP 1 4 525
589. Švihlík Martin YC RODOP 1 4 525
593. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 510
594. Hrdina Patrik YC RODOP 5 4 491
595. Ehl Vladimír WS Club VD 11 4 462
596. Hieková Romana Chemička Ústí 5 4 457
597. Ďásek František JK Cheb 5 4 444
598. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 4 438
599. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 430
600. Potucký Martin SVK - Slovak Republic 1 4 427
600. Potucký Martin SVK - Slovak Republic 1 4 427
600. Potucký Martin SVK - Slovak Republic 1 4 427
600. Potucký Martin SVK - Slovak Republic 1 4 427
600. Potucký Martin SVK - Slovak Republic 1 4 427
605. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 4 404
605. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 4 404
605. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 4 404
605. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 4 404
605. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 4 404
605. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 4 404
605. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 4 404
605. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 4 404
613. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 4 391
614. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 4 379
615. David Milan ALT FD 5 4 358
616. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
616. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 348
618. Thiel Susanne GER - Germany 1 4 345
618. Thiel Susanne GER - Germany 1 4 345
620. Teubner Zdeněk Císařská louka 2 4 333
621. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 4 310
621. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 4 310
621. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 4 310
621. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 4 310
625. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 10 4 304
626. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 7 4 267
627. Novák Adam YC Jezero Hlučín 11 4 266
628. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 4 4 249
629. Bauer Karel YC CERE 4 4 242
630. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 4 220
631. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Harant Vladimír SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Mosný Peter SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 218
631. Mosná Miroslava SVK - Slovak Republic 1 4 218
642. Bořek Stanislav JK ČZU 3 4 197
643. Audy Petr Jachtklub Brno 6 4 173
644. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 4 130
645. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 4 115
646. Klát Roman ALT Vaurien 4 4 105
647. Karhánek Jan YC SaS 3 4 104
648. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 063
649. Hartl Radim YC LS Brno 3 4 053
650. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 4 052
650. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 4 052
650. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 4 052
650. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 4 052
650. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 4 052
650. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 4 052
650. Sztyk Jerzy POL - Poland 1 4 052
657. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 4 033
657. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 4 033
657. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 4 033
657. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 4 033
657. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 2 4 033
662. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 4 4 021
663. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 4 016
663. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 4 016
663. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 4 016
663. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 4 016
663. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 4 016
668. Alexa Miloš YC LS Brno 4 4 008
669. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 4 000
669. Landkammer Jan YC Neratovice 1 4 000
669. Struha Jan YC Neratovice 1 4 000
669. Jodas Jiří YC Neratovice 1 4 000
669. Struha Milan YC Neratovice 1 4 000
674. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 3 989
674. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 3 989
674. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 3 989
674. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 3 989
674. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 4 3 989
679. Rozsypal Pavel YC Bohemia 3 3 974
680. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 3 968
681. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 3 964
682. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 3 929
683. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 924
684. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 3 891
685. Storhardt Claus GER - Germany 1 3 870
685. Storhardt Claus GER - Germany 1 3 870
685. Storhardt Claus GER - Germany 1 3 870
688. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 7 3 854
689. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 3 851
690. Háma Martin YC Doksy 1 3 817
691. Barošová Simona SVK - Slovak Republic 1 3 784
691. Barošová Simona SVK - Slovak Republic 1 3 784
691. Barošová Simona SVK - Slovak Republic 1 3 784
691. Barošová Simona SVK - Slovak Republic 1 3 784
691. Barošová Simona SVK - Slovak Republic 1 3 784
691. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 3 784
697. Sadílek Ilja SVK - Slovak Republic 1 3 771
697. Sadílek Ilja SVK - Slovak Republic 1 3 771
697. Sadílek Ilja SVK - Slovak Republic 1 3 771
697. Sadílek Ilja SVK - Slovak Republic 1 3 771
701. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 8 3 765
702. Kadlec Roman SK Tři sestry 1 3 743
703. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 2 3 721
704. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 3 706
704. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 3 706
704. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 3 706
704. Maňková Linda SVK - Slovak Republic 1 3 706
708. Jacobs Lutz GER - Germany 1 3 700
708. Jacobs Lutz GER - Germany 1 3 700
708. Jacobs Lutz GER - Germany 1 3 700
711. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 3 698
712. Drvota Jaromir YC Kladno 7 3 657
713. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 2 3 635
713. Kraft Jiří VS Duchcov 2 3 635
715. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 3 617
716. Havlena Jiří YC CERE 6 3 603
717. Staněk Jan YC Doksy 11 3 560
718. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 549
719. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 3 529
720. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 3 526
720. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 3 526
720. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 3 526
720. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 3 526
720. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 3 526
725. Itzenthaler Theo AUT - Austria 1 3 517
726. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 3 511
727. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 3 478
728. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 3 477
729. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 8 3 467
730. Fialová Adéla ČYK 5 3 430
731. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 412
732. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 2 3 402
733. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 3 396
734. Ručka Tomáš YC Kladno 11 3 342
734. Holík Jiří SC Testudo 1 3 342
734. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 342
737. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 3 302
737. Hemelík Antonín ASK Lovosice 3 3 302
737. Hemelík Jan ASK Lovosice 3 3 302
740. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 289
741. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 2 3 281
742. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 3 276
742. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 3 276
742. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 3 3 276
742. Svoboda Pavel YC Kladno 8 3 276
746. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 5 3 271
747. Fišer Roman JK Královská 4 3 268
748. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 244
749. Voskovec Filip YC Kladno 1 3 226
750. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 3 221
751. Hillenberg Magnus GER - Germany 1 3 200
751. Hillenberg Magnus GER - Germany 1 3 200
751. Procházka Filip YC Neratovice 1 3 200
751. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 3 200
751. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 3 200
751. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 3 200
751. Babjaková Miriam SVK - Slovak Republic 1 3 200
758. Dvořák Rudolf YC CERE 6 3 194
759. Kottová Karolína Fulcrum 1 3 166
760. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 7 3 126
761. Teubnerová Kateřina Císařská louka 2 3 118
762. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 3 060
763. Trusíková Hana YC LS Brno 2 3 043
764. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 3 034
765. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 3 028
766. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 5 3 025
767. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 021
768. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 3 019
769. Preibisch Richard 1 3 017
770. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 3 2 998
771. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 5 2 979
772. Sladký ml. Martin ČWA 4 2 954
773. Červený Martin JK Plzeň 8 2 950
774. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 946
775. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 943
776. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 932
777. Procházka Jan JK Plzeň 11 2 929
778. Polák Jiří VS Duchcov 3 2 906
779. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 4 2 900
780. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 891
780. Tuleja Miroslav SVK - Slovak Republic 1 2 891
782. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 865
783. Lopuchovský Pavol SVK - Slovak Republic 1 2 847
783. Lopuchovský Pavol SVK - Slovak Republic 1 2 847
783. Lopuchovský Pavol SVK - Slovak Republic 1 2 847
783. Lopuchovský Pavol SVK - Slovak Republic 1 2 847
787. Kania David POL - Poland 1 2 846
787. Madon Kacper POL - Poland 1 2 846
787. Madon Kacper POL - Poland 1 2 846
787. Madon Kacper POL - Poland 1 2 846
787. Kania David POL - Poland 1 2 846
787. Kania David POL - Poland 1 2 846
787. Kania David POL - Poland 1 2 846
787. Madon Kacper POL - Poland 1 2 846
787. Madon Kacper POL - Poland 1 2 846
787. Kania David POL - Poland 1 2 846
787. Madon Kacper POL - Poland 1 2 846
787. Kania David POL - Poland 1 2 846
787. Madon Kacper POL - Poland 1 2 846
800. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 831
801. Löwitová Olga Císařská louka 4 2 818
802. Renner Herbert AUT - Austria 1 2 814
802. Renner Herbert AUT - Austria 1 2 814
804. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 782
805. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 753
806. Bartošek Petr YC Znojmo 3 2 741
807. Švíková Kateřina YC CERE 4 2 735
808. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 2 719
809. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 716
810. Drncová Ivana JK Plzeň 7 2 709
811. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 8 2 705
812. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 2 702
813. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 689
814. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 674
815. Čermák Josef YC Neratovice 6 2 662
816. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 2 658
817. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 649
818. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 2 647
818. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 2 647
818. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 2 647
818. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 2 647
822. Bardon Dominic GER - Germany 1 2 637
822. Bardon Dominic GER - Germany 1 2 637
822. Klengel Bastian GER - Germany 1 2 637
822. Klengel Bastian GER - Germany 1 2 637
822. Bardon Dominic GER - Germany 1 2 637
827. Koláčný Rudolf ALT FB 7 2 628
828. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 621
829. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 3 2 618
830. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 617
831. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 610
832. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 606
833. Kučerová Martina Chemička Ústí 4 2 600
834. Fiala Martin YC Znojmo 3 2 599
835. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 7 2 591
836. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 2 2 588
837. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 2 580
837. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 2 580
837. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 2 580
837. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 2 580
841. Kršňák Jan VS Duchcov 6 2 552
842. Stumpf Uwe GER - Germany 1 2 524
843. Toth Martin ČWA 5 2 521
844. Blahuta Libor Baník Ostrava 5 2 520
845. Cejnar Aleš Císařská louka 2 2 515
846. Poór Robert SVK - Slovak Republic 1 2 504
846. Poór Robert SVK - Slovak Republic 1 2 504
846. Poór Robert SVK - Slovak Republic 1 2 504
846. Poór Robert SVK - Slovak Republic 1 2 504
846. Poór Robert SVK - Slovak Republic 1 2 504
851. Stáňa Ivo Baník Ostrava 3 2 502
852. Sleziona Filip POL - Poland 1 2 496
852. Sleziona Filip POL - Poland 1 2 496
852. Sleziona Filip POL - Poland 1 2 496
852. Sleziona Filip POL - Poland 1 2 496
852. Sleziona Filip POL - Poland 1 2 496
852. Sleziona Filip POL - Poland 1 2 496
858. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 5 2 490
859. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 482
860. Rečka Jiří 6 2 471
861. Soukup Aleš VS Duchcov 10 2 453
862. Peterka Miroslav YC Neratovice 2 2 440
863. Ochec Jan ČYK 3 2 437
864. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 2 434
865. Zubal Branislav SVK - Slovak Republic 1 2 430
865. Zubal Branislav SVK - Slovak Republic 1 2 430
865. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 430
865. Zubal Branislav SVK - Slovak Republic 1 2 430
865. Zubal Branislav SVK - Slovak Republic 1 2 430
865. Zubal Branislav SVK - Slovak Republic 1 2 430
871. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 4 2 421
872. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 2 415
873. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 412
873. Václavová Inna YK CERE Plzeň 1 2 412
875. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 2 406
876. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 5 2 397
877. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 2 382
878. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 2 369
879. Lindová Karolina YC Kladno 4 2 362
880. Ševčík Martin WS Club VD 7 2 342
881. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 314
882. Dapeci Claus AUT - Austria 1 2 312
882. Fetterle David YC Znojmo 1 2 312
882. Kloiber Franz AUT - Austria 1 2 312
882. Polamka Maxim AUT - Austria 1 2 312
886. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 2 298
887. Liczmanová Jana Baník Ostrava 4 2 296
888. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 2 288
889. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 265
890. Herink Miroslav ASK Lovosice 2 2 263
890. Kolář Michal ASK Lovosice 2 2 263
892. Chaloupka Jiří ALT FD 2 2 247
893. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 2 215
894. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 3 2 203
894. Beneš Marian JK Slavia Havířov 3 2 203
896. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 2 193
896. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 2 193
896. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 2 193
896. Chrapčiak Tomáš SVK - Slovak Republic 1 2 193
900. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 2 186
901. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 140
902. Havelka Jakub ČYK 1 2 138
902. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 2 138
902. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 138
902. Horvath Vojtěch ČYK 1 2 138
906. Kaiser Ondřej YC Písek 4 2 128
907. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 2 112
908. Riedel Michal VS Duchcov 2 2 087
909. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 2 083
910. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 3 2 065
911. Stránská Lucie YC SaS 1 2 064
912. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 2 062
913. Čáp Jiří ČYK 6 2 053
914. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 5 2 042
914. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 3 2 042
916. Červenka Matouš JK Olomouc 5 2 037
917. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 2 019
918. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 1 996
919. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 1 987
920. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 983
921. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 3 1 954
922. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 5 1 945
923. Štěpánek Jiří VS Duchcov 3 1 942
924. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 4 1 935
925. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 3 1 924
926. Knorr Luděk VS Duchcov 2 1 907
927. Satranský Radek YC Pardubice 7 1 901
928. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 3 1 893
929. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 1 887
930. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 3 1 869
931. Fantová Klára YC LS Brno 1 1 864
932. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 863
933. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 2 1 855
934. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 846
935. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 845
936. Bilka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 840
936. Bilka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 840
936. Bilka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 840
936. Bilka Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 840
940. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 831
941. Heneš David JK Olomouc 1 1 813
942. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 810
943. Škola Jan Lokomotiva Cheb 2 1 793
943. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 6 1 793
943. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 3 1 793
946. Malatinský Tomáš SVK - Slovak Republic 1 1 781
946. Holotík Miroslav LS Kroměříž 3 1 781
948. Chlup Jan YC Dyje 3 1 760
949. Jurečka Pavel Císařská louka 3 1 751
950. Kulhánková Nikita ČYK 4 1 730
951. Suchomel Jiří Spartak Modřany 1 1 728
952. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 1 726
953. Kotek Ota JK Staré Splavy 2 1 723
954. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 2 1 720
955. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 1 717
956. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 712
957. Polidarová Marketa JK Cheb 2 1 709
958. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 1 708
959. Varga Ján SVK - Slovak Republic 2 1 705
959. Varga Ján SVK - Slovak Republic 2 1 705
959. Varga Ján SVK - Slovak Republic 2 1 705
959. Varga Ján SVK - Slovak Republic 2 1 705
963. Kir Milan IWS Club Nechra 2 1 702
963. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 702
965. Novák Aleš YC Kovářov 1 1 663
965. Martinka Jiří YC RODOP 1 1 663
965. Šperka Petr Jachtklub Brno 1 1 663
968. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 625
969. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 1 620
970. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
970. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 1 614
972. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 1 608
972. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 1 608
972. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 1 608
972. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 1 608
972. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 1 608
972. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
972. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 1 608
972. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
972. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 608
981. Muellner Thomas AUT - Austria 1 1 604
981. Muellner Thomas AUT - Austria 1 1 604
983. Teubnerová Anna ČYK 4 1 584
984. Marek Jan A.N.V. 1 1 574
985. Rešl Pavel VS Duchcov 3 1 568
986. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 551
987. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 547
988. Alexa David YC LS Brno 2 1 543
989. Killarová Marie Baník Ostrava 1 1 540
990. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 535
990. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 535
990. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 535
990. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 535
990. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 535
995. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 5 1 523
996. Novohradský Filip YC Pardubice 4 1 519
997. Dostálová Vlasta YC Pardubice 2 1 511
998. Kantor František YC LS Brno 1 1 497
999. Knorr Petr VS Duchcov 2 1 493
1000. Matějková Adéla VS Duchcov 5 1 441
1001. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 434
1002. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 427
1003. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 425
1004. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 391
1005. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
1005. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 1 385
1005. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 1 385
1005. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 1 385
1005. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 1 385
1005. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
1005. Novák Jiří ALT Melges 24 1 1 385
1005. Renalt Robin Jednoráz.licence 1 1 385
1005. Štěch Stanislav JK Královská 2 1 385
1005. Kaňuk Jakub SVK - Slovak Republic 1 1 385
1005. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 1 385
1016. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 380
1016. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 1 380
1018. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 365
1018. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 365
1020. Chodura Leopold ČYK 2 1 356
1020. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 356
1020. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 356
1023. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 334
1024. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 1 326
1025. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 319
1025. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 319
1025. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 319
1025. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 319
1025. Lipenská Lea SVK - Slovak Republic 1 1 319
1030. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 1 318
1030. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 1 318
1030. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 1 318
1030. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 1 318
1030. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 1 318
1035. Jurečka Šimon Císařská louka 2 1 308
1035. Fanta Matěj YC LS Brno 2 1 308
1037. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 296
1038. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 1 291
1039. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 2 1 289
1040. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 3 1 288
1041. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 281
1042. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 261
1043. Novotný Tomáš SK Štětí 1 1 247
1044. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 4 1 224
1045. Kalčevová Jana ČYK 1 1 212
1045. Kubiš Petr ČYK 1 1 212
1045. Pastor Petr ČYK 1 1 212
1048. Korčík Lukáš Baník Ostrava 3 1 211
1049. Jähnert Tom GER - Germany 1 1 206
1049. Jähnert Tom GER - Germany 1 1 206
1049. Jähnert Tom GER - Germany 1 1 206
1049. Packová Kristýna KJ Těrlicko 1 1 206
1053. Staník Antonín YC Velké Dářko 2 1 202
1054. Kaprál Matej SVK - Slovak Republic 1 1 197
1055. Němec Milan KJ Těrlicko 3 1 189
1056. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
1056. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
1056. Ade Christof Jednoráz.licence 1 1 180
1059. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 3 1 178
1060. Novotný Martin Slavoj Hluboká 3 1 160
1061. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
1062. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 1 157
1062. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 157
1064. Enders Elisabeth GER - Germany 1 1 155
1065. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 152
1065. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 152
1065. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 152
1065. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 152
1065. Poor Robert SVK - Slovak Republic 1 1 152
1070. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 2 1 147
1071. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 142
1072. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 141
1073. Vašutová Erika ČYK 2 1 128
1074. Borošová Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 108
1074. Bidlová Jitka YC LS Brno 1 1 108
1074. Styblo Peter AUT - Austria 1 1 108
1077. Cvachová Aneta Spartak Modřany 5 1 105
1078. Cvach Marek Spartak Modřany 5 1 102
1079. Resch Radko ČYK 4 1 097
1080. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 1 091
1081. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 4 1 072
1082. Šafář Jan ALT Tornado 1 1 069
1083. Divinec Branislav ČYK 1 1 063
1084. Kupská Markéta YC LS Brno 1 1 055
1085. Benčeková Rebeka-M SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Benčeková Rebeka-M SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Ondris Juraj SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Benčeková Rebeka-M SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Ondris Juraj SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Benčeková Rebeka-M SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Benčeková Rebeka-M SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Ondris Juraj SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Ondris Juraj SVK - Slovak Republic 1 1 051
1085. Ondris Juraj SVK - Slovak Republic 1 1 051
1095. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 3 1 049
1096. Hůla Miloš ČYK 2 1 032
1097. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 1 030
1098. Boboš David YC Znojmo 1 1 024
1099. Culek Jindřich JK ČZU 2 1 017
1100. Soukup Jiří JK Královská 3 1 002
1101. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 999
1102. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 993
1102. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 993
1102. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 993
1102. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 993
1106. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 1 980
1107. Makrlík Dušan JK Klatovy 6 976
1108. Touval Jan ČWA 2 974
1109. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 970
1110. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 960
1111. Horký Adam ČWA 1 946
1112. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 943
1113. Červený Filip JK Plzeň 4 931
1114. Krsička Martin YC CERE 2 919
1115. Heger David ALT Laser 1 913
1115. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 913
1117. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 904
1117. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 904
1119. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 903
1120. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 892
1121. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 890
1121. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 890
1123. Tyllová Petra JK Královská 1 874
1124. Demps Lothar GER - Germany 1 854
1124. Demps Lothar GER - Germany 1 854
1124. Tugan Onur GER - Germany 1 854
1124. Fauner Felipe GER - Germany 1 854
1124. Fauner Felipe GER - Germany 1 854
1124. Fauner Felipe GER - Germany 1 854
1124. Demps Lothar GER - Germany 1 854
1124. Tugan Onur GER - Germany 1 854
1132. Trčka Miroslav Baník Most 3 853
1133. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 843
1134. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 841
1135. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 839
1136. Teubnerová Anna Císařská louka 2 838
1137. Vávra Jaroslav JK Královská 3 836
1137. Vávra Aleš JK Královská 3 836
1137. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 836
1137. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 836
1137. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 836
1137. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 836
1137. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 836
1144. Hájek Libor JK Cheb 4 830
1145. Karhánek Jiří YC SaS 1 823
1146. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 816
1147. Šula Martin A.N.V. 1 815
1148. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 808
1148. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 3 808
1148. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 3 808
1151. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 1 804
1151. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 804
1151. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 804
1151. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 804
1151. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 804
1156. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 782
1157. Indrák Václav Sokol Tovačov 3 775
1158. Chmelová Anna Císařská louka 2 762
1159. Slabý Jan JK Královská 3 750
1160. Revesz Alexander AUT - Austria 1 741
1160. Revesz Alexander AUT - Austria 1 741
1162. Polanka Andreas AUT - Austria 1 721
1162. Bradáč Roman YC Znojmo 1 721
1162. Celá Barbora YC Znojmo 1 721
1162. Polanka Andreas AUT - Austria 1 721
1166. Červená Martina JK Plzeň 2 713
1167. Šabo Peter SVK - Slovak Republic 1 712
1167. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 712
1169. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 707
1169. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 707
1169. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 707
1169. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 707
1169. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 707
1174. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 703
1174. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 703
1176. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 3 678
1176. Morávek Roman ČWA 1 678
1178. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 672
1178. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 672
1178. Jennewein Stefan AUT - Austria 1 672
1178. Jennewein Stefan AUT - Austria 1 672
1178. Huková Tereza YC LS Brno 1 672
1183. Dlabač Libor JK Klatovy 1 670
1184. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 2 669
1185. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 668
1186. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 654
1187. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 639
1188. Blecha Vladimír JK Královská 2 633
1189. Steiner Franz AUT - Austria 1 631
1189. Steiner Franz AUT - Austria 1 631
1191. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 624
1191. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 624
1191. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 624
1191. Barényiová Karolína SVK - Slovak Republic 1 624
1191. Barényiová Karolína SVK - Slovak Republic 1 624
1191. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 624
1191. Barényiová Karolína SVK - Slovak Republic 1 624
1191. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 624
1191. Hlavsa Jan SVK - Slovak Republic 1 624
1191. Barényiová Karolína SVK - Slovak Republic 1 624
1201. Holder Jacob GER - Germany 1 621
1201. Holder Jacob GER - Germany 1 621
1201. Holder Jacob GER - Germany 1 621
1204. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 612
1205. Havelka Pavel YC Pardubice 1 609
1206. Torák Vladimír SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Engstler Franz-josef GER - Germany 1 606
1206. Engstler Franz-josef GER - Germany 1 606
1206. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 606
1206. Psalman Milo SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Becker Guido GER - Germany 1 606
1206. Bidlo Jakub PS Eletrika 2 606
1206. Toušek Vlastimil YC ČSA 2 606
1206. Psalman Milo SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Psalman Milo SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Torák Vladimír SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Burgarol Thomas GER - Germany 1 606
1206. Torák Vladimír SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Torák Vladimír SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Burgarol Thomas GER - Germany 1 606
1206. Psalman Milo SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Psalman Milo SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Engstler Franz-josef GER - Germany 1 606
1206. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Šplíchal Marek JK Plzeň 4 606
1206. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 3 606
1206. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Kubeš Fedor SVK - Slovak Republic 1 606
1206. Becker Guido GER - Germany 1 606
1206. Becker Guido GER - Germany 1 606
1233. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 2 600
1234. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 595
1235. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 594
1236. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 587
1236. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 587
1236. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 587
1236. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 587
1236. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 587
1236. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 587
1236. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 587
1236. Wolk Roland YC LS Brno 1 587
1236. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 587
1236. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 587
1246. Pytloun Jan Jk Hrádek n. Nisou 1 578
1247. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 555
1248. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 554
1249. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 1 541
1249. Páleníček Milan YC Kladno 1 541
1251. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 1 540
1252. Hrbatik Miloš ČYK 3 525
1253. Šindelířová Eliška YC Dvořiště-Lišov 1 516
1254. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 511
1255. Mede Andrej SVK - Slovak Republic 1 505
1255. Mede Andrej SVK - Slovak Republic 1 505
1255. Pacanowski Artur POL - Poland 1 505
1255. Mede Andrej SVK - Slovak Republic 1 505
1255. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 505
1255. Pacanowski Artur POL - Poland 1 505
1255. Pacanowski Artur POL - Poland 1 505
1255. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 505
1255. Pacanowski Artur POL - Poland 1 505
1255. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
1255. Mede Andrej SVK - Slovak Republic 1 505
1255. Pacanowski Artur POL - Poland 1 505
1255. Pacanowski Artur POL - Poland 1 505
1255. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
1255. Heinz Rudolf Jednoráz.licence 1 505
1255. Mede Andrej SVK - Slovak Republic 1 505
1255. Gardlík Marek SK Lomazice 1 505
1255. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 505
1273. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 499
1274. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 496
1275. Dědič Roman JK Staré Splavy 1 493
1275. Dědič Daniel JK Staré Splavy 1 493
1277. Davídek Zdeněk ČYK 2 491
1278. Rathouský Jiří JK Královská 3 483
1279. Sedlařík David LS Kroměříž 1 481
1279. Fišer Roman JK Královská 1 481
1281. Pitelka Martin JK Staré Splavy 1 477
1281. Novák Jaroslav YC Doksy 1 477
1281. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 477
1281. Gebhart Antonin JK Cheb 1 477
1285. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 476
1286. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 1 475
1287. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 453
1288. Hradecký Jaromír JK Královská 1 427
1289. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 426
1290. Dražková Zdena JK Královská 1 423
1291. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 1 420
1292. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 404
1292. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1292. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1292. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 404
1292. Piherová Vlasta YC SaS 1 404
1292. Horka Dušan SVK - Slovak Republic 1 404
1292. Pešek Vítězslav YC LS Brno 2 404
1292. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1292. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
1292. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
1292. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 404
1292. Flösslerová Michaela YC LS Brno 2 404
1292. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1292. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 404
1292. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 404
1292. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1292. Kuchár Branislav SVK - Slovak Republic 1 404
1309. Wehrenbergová Anna YC Kladno 1 402
1310. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 2 378
1311. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 356
1312. Mičánek Lukáš YC LS Brno 1 331
1313. Hubáček Jan LS Kroměříž 1 318
1314. Burdová Michaela ČYK 1 309
1314. Nápravníková Barbora ČYK 1 309
1316. Podlenová Šárka ČYK 1 305
1317. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 303
1317. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 303
1317. Ministr Jan Baník Ostrava 1 303
1317. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 303
1317. Laštovka Milan JK Plzeň 2 303
1322. Soukupová Karolína JK Královská 1 277
1322. Plaszczyca Ewa POL - Poland 1 277
1322. Plaszczyca Ewa POL - Poland 1 277
1322. Plaszczyca Ewa POL - Poland 1 277
1322. Plaszczyca Ewa POL - Poland 1 277
1322. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 1 277
1322. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 277
1322. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1322. Plaszczyca Ewa POL - Poland 1 277
1322. Plaszczyca Ewa POL - Poland 1 277
1332. Janatka Jan Císařská louka 1 266
1332. Chromý Jan JK Černá v Pošumaví 1 266
1332. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 266
1335. Myška Filip IWS Club Nechra 3 261
1336. Rešl Matěj VS Duchcov 1 252
1337. Jelínek Jiří Císařská louka 1 249
1338. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 242
1339. Hradec František Císařská louka 1 234
1340. Káňová Vendula ČYK 1 226
1340. Paul Tomáš YC Kovářov 1 226
1342. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 215
1342. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 215
1342. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 215
1342. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 215
1342. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 2 215
1347. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 204
1348. Černý Václav JK Klatovy 1 202
1348. Švarc Roman JK Staré Splavy 1 202
1348. Postl Michal Koh-i-noor ČB 1 202
1348. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 202
1348. Ministrová Marie Baník Ostrava 2 202
1348. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
1354. Mika Radek ČWA 2 198
1354. Viták František JK Plzeň 1 198
1356. Malý Zdeněk jn. JK Královská 1 195
1357. Hartl Jan Císařská louka 1 189
1357. Čápová Pavla Císařská louka 1 189
1357. Klabík Josef Císařská louka 1 189
1360. Bucha Bohumil Baník Most 1 188
1361. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 180
1362. Horal Jan Císařská louka 1 176
1363. Várady Róbert SVK - Slovak Republic 1 174
1363. Várady Róbert SVK - Slovak Republic 1 174
1363. Várady Róbert SVK - Slovak Republic 1 174
1363. Várady Róbert SVK - Slovak Republic 1 174
1363. Várady Róbert SVK - Slovak Republic 1 174
1368. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 159
1369. Noháč Radek Baník Most 1 142
1369. Hajný Jiří Baník Most 1 142
1369. Pinc Tomáš Baník Most 1 142
1372. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 1 122
1373. Bárta Jan JK Královská 1 107
1374. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 101
1374. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 101
1374. Várady Ján SVK - Slovak Republic 2 101
1374. Samcová Kareřina YC DIM Bezdrev 1 101
1374. Samcová Blažena YC DIM Bezdrev 1 101
1374. Handl Erich YC Kladno 2 101
1374. Várady Ján SVK - Slovak Republic 2 101
1374. Várady Ján SVK - Slovak Republic 2 101
1374. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 1 101
1374. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 101
1374. Hrabal Karel Císařská louka 1 101
1374. Samec Jakub YC DIM Bezdrev 1 101
1374. Várady Ján SVK - Slovak Republic 2 101
1374. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1388. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 0
1388. Hoerler Peter AUT - Austria 1 0
1388. Krejča Filip JK Olomouc 1 0
1388. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 0
1388. Hoerler Peter AUT - Austria 1 0
1388. Várady Robert SVK - Slovak Republic 1 0
1388. Motz Daniel ČWA 1 0
1388. Várady Robert SVK - Slovak Republic 1 0
1388. Várady Robert SVK - Slovak Republic 1 0
1388. Várady Robert SVK - Slovak Republic 1 0
1388. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 0
1388. Holý Marek ČWA 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ