POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2009




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1109 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Vacula Martin JK Staré Splavy 28 79 480
2. Killarová Marie Baník Ostrava 28 36 278
3. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 27 46 763
4. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 26 19 798
5. Živná Veronika YC DIM Bezdrev 25 75 595
6. Vinkl Petr YC Kladno 25 34 840
7. Kafka Roman YC Velké Dářko 25 37 730
8. Kafka Richard YC Velké Dářko 25 67 012
9. Moucha Pavel YC Doksy 24 56 780
10. Vinkl Daniel YC Kladno 23 43 624
11. Podhorec Štefan YC Kladno 22 28 726
12. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 22 32 728
13. Sivý Josef Slavoj Hluboká 22 89 075
14. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 85 171
15. Kliment Michal YC Neratovice 21 70 486
16. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 21 39 348
17. Parůžek Jiří JK Toušeň 20 58 868
18. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 51 680
19. Daněk Michal LS Kroměříž 20 40 532
20. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 63 882
21. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 20 690
22. Hrubý Pavel ČWA 19 40 998
23. Janderová Klára YC SaS 19 31 024
24. Cejnar Lukáš YC CERE 19 56 604
25. Dragoun Ivan JK Plzeň 19 10 579
26. Rybáček Josef YC Doksy 19 66 331
27. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 19 54 419
28. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 19 15 984
29. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 19 55 960
30. Vít Ladislav JK Plzeň 19 10 375
31. Audyová Markéta Jachtklub Brno 19 78 550
32. Cejnar Matyáš YC CERE 19 71 210
33. Kořanová Johana YC Neratovice 19 85 545
34. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 39 491
35. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 19 76 588
36. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 11 484
37. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 18 30 200
38. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 18 25 790
39. Nuc Mario JK Plzeň 18 14 272
40. Audy Dan Jachtklub Brno 18 65 807
41. Dragoun Dominik JK Plzeň 18 8 233
42. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 18 38 116
43. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 115 058
44. Hálová Kateřina JK Toušeň 18 57 400
45. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 68 125
46. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 18 14 232
47. Hrnčál Milan YC Pardubice 18 20 212
48. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 36 854
49. Koštýř Michal YC CERE 18 19 722
50. Peterka Miroslav YC Neratovice 18 25 202
51. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 27 788
52. Korčík Lukáš Baník Ostrava 18 15 883
53. Zárubová Michaela JK Cheb 18 33 325
54. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 65 818
55. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 57 841
56. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 47 011
57. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 21 847
58. Nápravník Jakub ČYK 17 42 654
59. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 66 206
60. Cejnar Tomáš YC CERE 17 29 400
61. Staňová Justýna Baník Ostrava 17 17 567
62. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 35 121
63. Maier Michael YCR Roudnice 17 107 905
64. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 17 41 611
65. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 32 729
66. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 17 17 567
67. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 17 14 671
68. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 10 587
68. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 10 587
70. Rozsypal Martin JK Olomouc 16 51 823
71. Mendík Jan JK Staré Splavy 16 38 616
72. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 16 18 826
73. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 37 730
74. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 16 680
75. Outrata Jiří JK Toušeň 16 57 808
76. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 16 9 467
77. Čuláková Adéla YC Neratovice 16 32 714
78. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 76 529
79. Lidařík Rudolf YC LS Brno 16 58 902
80. Kořan Petr YC Neratovice 16 59 306
81. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 9 521
82. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 29 759
83. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 16 25 723
84. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 16 16 879
85. Kmenta Martin Jachtklub Brno 16 17 374
86. Hendrych Václav YC Doksy 15 30 557
87. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 15 6 643
88. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 73 333
89. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 17 295
90. Zobač Jakub JK Staré Splavy 15 27 702
91. Babický Roman JK Česká Lípa 15 29 788
92. Plecitý Martin JK Toušeň 15 52 349
93. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 24 718
94. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 30 769
95. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 56 560
96. Štruncová Michaela YC Neratovice 15 26 263
97. Mika Radek YC SaS 15 20 759
98. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 15 35 610
99. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 476
100. Trňák Lukáš LS Kroměříž 15 7 991
101. Štrunc Jan YC Neratovice 15 36 087
102. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 117 268
103. Slíva Jakub YC Nechranice 15 69 251
104. Soukup Aleš VS Duchcov 15 9 204
105. Dragoun Vítek JK Plzeň 15 5 832
106. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 15 17 568
107. Mareček Josef JK Staré Splavy 15 21 001
108. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 15 19 405
109. Novotný Štěpán JK Cheb 14 34 267
110. Havel Filip YC Neratovice 14 24 368
111. Svoboda Lukáš YC Neratovice 14 23 583
112. Čajčík Karel YC Pardubice 14 11 078
113. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 14 9 745
114. Valdhansová Klára ČYK 14 18 170
115. Stránská Lucie VS Duchcov 14 18 169
116. Myška Filip IWS Club Nechra 14 38 736
117. Jarošová Natálie ČYK 14 10 942
118. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 16 546
118. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 16 546
120. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 14 14 536
121. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 24 232
122. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 23 825
123. Šplíchal Jiří JK Plzeň 14 11 004
124. Starý Martin Slavoj Hluboká 14 15 640
125. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 14 9 100
126. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 14 21 397
127. Alexová Beata YC LS Brno 14 23 533
128. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 14 7 306
129. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 14 8 589
130. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 14 8 318
131. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 38 251
132. Bezděk David Jachtklub Brno 14 35 044
133. Šmídová Božena YC Neratovice 14 10 618
134. Burdová Michaela YC SaS 13 16 494
135. Vít Jaroslav JK Plzeň 13 8 136
136. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 22 118
137. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 23 982
138. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 16 706
139. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 13 21 278
140. Vojta Richard YC Bohemia 13 70 817
141. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 39 165
142. Pařízek Radim YC Bohemia 13 70 817
143. Vacula Karel YC Znojmo 13 9 142
144. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 13 9 940
145. Zárubová Daniela JK Cheb 13 44 670
146. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 13 25 745
147. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 19 822
148. Kopřiva Luděk VS Duchcov 13 47 054
149. Brabec Václav YC Neratovice 13 17 063
150. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 672
151. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 32 261
152. Dostálová Vlasta YC Pardubice 13 21 125
153. Strejček Radim Sokol Palkovice 13 8 188
154. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 7 859
155. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 13 25 745
156. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 45 448
157. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 440
158. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 70 568
159. Fiala Michal Spolek Vodník 13 6 558
160. Jebavý Vít YC Neratovice 12 17 437
161. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 12 27 406
162. Korych Pavel YC Kladno 12 12 749
163. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 12 8 433
164. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 12 28 100
165. Pokoš Radim VS Duchcov 12 11 147
166. Zanker Zbyněk SK Štětí 12 38 857
167. Staňa Ivo Baník Ostrava 12 8 495
168. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 37 057
169. Němec Vojtěch ČYK 12 18 440
170. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 33 308
171. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 23 922
172. Petrová Kristýna VS Duchcov 12 7 912
173. Slívová Jana YC Nechranice 12 26 939
174. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 12 10 726
175. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 21 641
176. Utíkal Petr JK Olomouc 12 17 923
177. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 12 627
178. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 9 195
179. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 13 793
180. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 7 673
181. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 12 4 563
182. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 37 869
183. Sasse Bruno YC Bohemia 12 64 432
184. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 32 822
185. Horáček Marek LS Kroměříž 12 16 679
186. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 13 151
187. Gebhart Zdenek JK Cheb 11 13 376
188. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 11 19 121
189. Maršálková Blanka YC LS Brno 11 14 844
190. Chudějová Hana YC Neratovice 11 28 783
191. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 42 531
192. Vacula Jan YC Znojmo 11 12 242
193. Chyťová Marcela YC LS Brno 11 17 054
194. Tinoco Alexandre YC Bohemia 11 64 224
195. Mojdl Ondřej ČYK 11 11 664
196. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 5 846
197. Košvica Jakub YC LS Brno 11 7 250
198. Lejhanec David YC Pardubice 11 16 860
199. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 4 333
200. Sláma Eduard Jachtklub Brno 11 18 304
201. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 11 10 239
202. Fiala Petr YC Neratovice 11 30 670
203. Křížek David YC RODOP 11 55 217
204. Hudec Václav YC Neratovice 11 16 546
205. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 11 15 802
206. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 11 24 894
207. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 34 745
208. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 31 294
209. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 21 349
210. Himmel Jiří YC Nechranice 11 7 045
211. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 21 857
212. Smutná Veronika JK Staré Splavy 11 15 847
213. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 23 669
214. Mouchová Karolína YC Doksy 11 4 740
215. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 19 257
216. Fantová Klára YC LS Brno 11 20 196
217. Rott Jan JK Plzeň 11 28 834
218. Červený Martin JK Plzeň 11 2 062
219. Polidarová Marketa JK Cheb 11 16 975
220. Kubový Martin JK Toušeň 11 75 503
221. Lambl Vojtěch YC Neratovice 11 12 034
222. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 186
223. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 462
224. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 24 906
225. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 10 6 780
226. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 8 068
227. Kittler Jan YC LS Brno 10 17 672
228. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 11 919
229. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 10 17 477
230. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 10 16 833
231. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 10 8 673
232. Ptáčník Ivan YC Neratovice 10 8 064
233. Polidar Martin JK Cheb 10 13 962
234. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 29 594
235. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 4 080
236. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 44 664
237. Petřík Martin YC Neratovice 10 8 937
238. Culek Jindřich YC Kotva Pha 10 9 446
239. Podzimek Antonín ČYK 10 15 211
240. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 138
241. Žila Jiří Slavoj Hluboká 10 7 533
242. Ott Adam YC Znojmo 10 5 527
243. Šimáček Roman YC Kladno 10 3 944
244. Matějková Adéla VS Duchcov 10 5 249
245. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 10 23 431
246. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 167
246. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 167
248. Pavliš Jiří YC Kovářov 10 19 394
249. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 10 7 502
250. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 20 974
251. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 10 13 628
252. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 10 18 957
253. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 10 16 688
254. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 27 791
255. Fišer Roman JK Královská 10 13 564
256. Hakl David YC LS Brno 10 8 975
257. Staněk Jan YC Doksy 10 5 908
258. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 33 195
259. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 3 958
260. Zíma Jakub ČWA 10 23 365
261. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 10 7 569
262. Jebavá Markéta YC Neratovice 10 15 676
263. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 23 431
264. Winkler Pavel JK Toušeň 10 54 120
265. Sklenář Petr YC Neratovice 9 35 756
266. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 643
267. Raška Marek ČWA 9 11 193
268. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 2 524
269. Brožek Pavel SC Testudo 9 17 036
270. Neumann Lukáš YC RODOP 9 27 531
271. Valouch Libor JK Olomouc 9 9 027
272. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 16 008
273. Blatecký David Jachtklub Brno 9 32 822
274. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 195
275. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 7 228
276. Vychová Zuzana YC Neratovice 9 20 483
277. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 9 22 757
278. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 9 22 702
279. Nováková Ludmila YC LS Brno 9 14 216
280. Rešl Matěj VS Duchcov 9 10 391
281. Červený Filip JK Plzeň 9 1 708
282. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 066
283. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 9 15 602
284. Audy Petr Jachtklub Brno 9 11 672
285. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 9 7 580
286. Slíva Martin ČWA 9 24 560
287. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 9 4 861
288. Čermák Petr YC Kladno 9 12 198
289. Jochovič Josef YC Neratovice 9 9 775
290. Haubold Petr Delfín Jablonec 9 14 253
291. Šmídová Katka KJ Těrlicko 9 26 575
292. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 9 17 036
293. Vacula Karel YC Znojmo 9 9 454
294. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 31 053
295. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 9 2 759
296. Tkadlec Viktor JK Toušeň 9 33 454
297. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 9 7 891
298. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 9 5 540
299. Fučikovský Jan JK Sokolov 9 14 869
300. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 9 7 012
301. Vašík Martin YC LS Brno 9 14 216
302. Machovský Jan ALT Vaurien 9 9 295
303. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 9 25 114
304. Hrdina Patrik YC RODOP 9 24 445
305. Doležal Tomáš ČYK 9 12 023
306. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 376
307. Solík Jakub JK Česká Lípa 8 9 975
308. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 12 359
309. Kupská Markéta YC LS Brno 8 21 453
310. Bobek Ondřej Baník Ostrava 8 27 335
311. Fousek Filip ALT Tornado 8 8 405
312. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 20 668
313. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 8 12 359
314. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 8 14 204
315. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 8 6 847
316. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 10 487
317. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 8 21 453
318. Altman Jiří Císařská louka 8 9 134
319. Král Karel JK Sokolov 8 6 370
320. Bobek Pavel Baník Ostrava 8 27 072
321. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 14 331
322. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 826
323. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 5 562
324. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 335
325. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 11 276
326. Huk Václav YC LS Brno 8 7 725
327. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 8 12 608
328. Podhorec Štefan YC Kladno 8 8 522
329. Kuchař Jan YC CERE 8 22 270
330. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 22 936
331. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 8 3 451
332. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 8 6 087
333. Rešl Pavel VS Duchcov 8 3 653
334. Kuthan Martin YC Neratovice 8 29 439
335. Mráz Maxmilián ČYK 8 4 344
336. Drahorád Petr JK Cheb 8 23 947
337. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 11 920
338. Štěrba Igor YC Znojmo 8 14 100
339. Fanta Matěj YC LS Brno 8 6 654
340. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 4 630
341. Činčera Marek JK Sokolov 8 9 835
342. Škoda Michal YC Neratovice 8 20 901
343. Brožek Martin YC CERE 8 11 955
344. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 7 2 979
345. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 27 226
346. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 7 2 830
347. Diviš Ivo YC Dyje 7 9 107
348. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 7 27 252
349. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 7 7 162
350. Maršík Karel Chemička Ústí 7 7 484
351. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 3 237
352. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 5 572
353. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 5 847
354. Jíra Ondřej JK Plzeň 7 3 864
355. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 2 760
356. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 14 061
357. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 5 922
358. Kantor František YC LS Brno 7 7 921
359. Staniek Michal KJ Těrlicko 7 7 356
360. Vallová Anna YC LS Brno 7 7 868
361. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 7 33 148
362. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 5 827
363. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 7 8 704
364. Fišer Josef VS Duchcov 7 4 203
365. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 10 294
366. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 4 386
367. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 4 995
368. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 7 3 056
369. Kulhánková Nikita ČYK 7 3 152
370. Hájek Tomáš YC CERE 7 9 939
371. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 6 217
372. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 11 822
373. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 9 256
374. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 7 14 145
375. Prokopec Petr YC Pardubice 7 8 495
376. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 5 934
377. Novotný Václav JK Cheb 7 20 477
378. Polák Jiří VS Duchcov 7 4 032
379. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 16 145
380. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 5 168
381. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 20 479
382. Stáňa Ivo Baník Ostrava 7 2 285
383. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 659
384. Houdek Roman YC LS Brno 7 18 079
385. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 7 15 514
386. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 4 909
387. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 2 732
388. Musil Tomáš YC RODOP 7 31 008
389. Zvěřina Václav VS Duchcov 7 2 284
390. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 7 7 481
391. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 7 3 135
392. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 797
393. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 4 696
394. Koláčný Rudolf YC SaS 7 3 429
395. Löwitová Olga Císařská louka 7 12 819
396. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 25 208
397. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 7 2 026
398. Procházka Jan JK Plzeň 7 1 509
399. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 3 803
400. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 787
401. Hyk Jan YC ČSA 6 5 212
402. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 6 4 156
403. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 6 14 367
404. Riedel Ota VS Duchcov 6 3 506
405. Ehl Vladimír WS Club VD 6 3 072
406. Knorrová Barbora VS Duchcov 6 8 889
407. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 6 969
408. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 4 457
409. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 6 18 955
409. Fanta Miroslav YC LS Brno 6 18 955
411. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 3 572
412. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 2 245
413. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 15 200
413. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 15 200
415. Benešová Jitka Chemička Ústí 6 3 864
416. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 627
417. Richter Zdeněk YC Doksy 6 4 284
418. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 6 004
419. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 1 907
420. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 18 955
421. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 225
422. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 336
423. Heiková Romana Chemička Ústí 6 5 775
424. Petrovský Jan Jachtklub Brno 6 2 222
425. Ott Stanislav YC Znojmo 6 10 849
426. Šmídová Jana KJ Těrlicko 6 7 944
427. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 333
428. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 577
429. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 7 148
430. Holotík Miroslav LS Kroměříž 6 7 016
431. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 6 3 965
432. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 4 494
433. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 6 2 104
434. Skála Pavel JK Cheb 6 12 547
435. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 15 450
436. Korvas Filip ČYK 6 4 775
437. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 23 238
438. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 409
439. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 465
440. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 10 740
441. Beneš Jiri Chemička Ústí 6 3 864
442. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 700
443. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 3 795
444. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 8 520
445. Svoboda Pavel YC Kladno 6 2 123
446. Maroščíková Dana Baník Ostrava 6 1 982
447. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 6 7 944
448. Daňek Michal LS Kroměříž 6 11 588
449. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 5 771
450. Seidl Šimon YC LS Brno 6 7 295
451. Novohradský Filip YC Pardubice 6 1 500
452. Novák Jaroslav YC Doksy 6 3 983
453. Kotek Ota JK Staré Splavy 6 5 910
454. Živný Boris YC DIM Bezdrev 6 4 193
455. Trčka Martin Baník Most 6 21 332
456. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 590
457. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 3 454
458. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 6 3 582
459. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 6 2 469
460. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 23 924
461. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 3 944
462. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 5 843
463. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 5 068
464. Plecitý Marek JK Toušeň 6 10 750
465. Jurečka Matěj ČYK 6 3 652
466. Dvořák Ota YC CERE 5 4 966
467. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 991
468. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 5 8 226
469. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 6 019
470. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
471. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 5 2 047
472. Lux Vlastimil SC Testudo 5 9 677
473. Satranský Radek YC Pardubice 5 1 466
474. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 8 819
475. Adam Zdeněk VS Duchcov 5 11 411
476. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 2 443
477. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 806
478. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 25 518
479. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 9 080
480. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 847
481. Toth Martin ČWA 5 11 908
482. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 302
483. Kraft Jiří VS Duchcov 5 8 460
484. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 103
484. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 5 4 103
486. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 8 446
487. Ďásek František JK Cheb 5 3 818
488. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 4 916
489. Guryča Jan YC CERE 5 4 969
490. Frohlich Denis YC Kladno 5 5 590
491. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 5 10 978
492. Sladký ml. Martin ČWA 5 7 234
493. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 1 635
494. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 2 564
495. Švarc Roman JK Staré Splavy 5 2 119
496. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 013
497. Živná Renáta YC DIM Bezdrev 5 3 264
498. Drncová Ivana JK Plzeň 5 2 503
499. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 5 2 031
500. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
501. Ráža Tomáš VS Duchcov 5 4 063
502. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 260
503. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 6 019
504. Lachner Vít YC Neratovice 5 14 794
505. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 170
506. Marečková Lucie Jachtklub Brno 5 1 756
507. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 5 4 830
508. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 273
509. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 531
510. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 9 080
511. Fetterle David YC Znojmo 5 5 254
512. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 7 128
513. Satoránský Pavel SK Tři sestry 5 24 771
514. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 2 333
515. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 4 3 309
516. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 4 23 322
517. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 16 945
518. Bauer Franta YC CERE 4 11 045
519. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 2 444
520. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 2 358
521. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 7 855
522. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 5 402
523. Kir Milan IWS Club Nechra 4 15 550
524. Bobková Eva Baník Ostrava 4 7 884
525. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 333
526. Horký Adam ČWA 4 29 568
527. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 4 5 070
528. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 3 742
529. Koutná Martina YC Bystrc Brno 4 10 608
530. Jirkovec Zdenek YC RODOP 4 14 599
531. Machovská Ilona NYK & RS 4 3 511
532. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 2 171
533. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 4 6 402
534. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 470
535. Blahník Radovan Chemička Ústí 4 2 184
536. Handl Erich YC Kladno 4 1 256
537. Löwit Harry Císařská louka 4 11 424
538. Mirsky Andre YC Bohemia 4 14 684
539. Brun Lucas YC Bohemia 4 29 573
540. Chodura Leopold ČYK 4 1 285
541. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 4 1 462
542. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 8 727
543. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 4 22 700
544. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 333
545. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 5 632
546. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 548
547. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 4 7 001
548. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 1 594
549. Jindřich Rostislav JK Cheb 4 1 959
550. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 4 6 402
551. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 8 331
552. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 4 7 122
553. Löwit Harry Císařská louka 4 2 642
554. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 6 850
555. Jelínek Tomáš YC Kladno 4 792
556. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 4 9 488
557. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 20 413
558. Berský Jaroslav Baník Ostrava 4 3 697
559. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 4 1 260
560. Gebhart Jan JK Cheb 4 881
561. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 583
562. Martinka Jiří YC RODOP 4 14 599
563. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 079
564. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 942
565. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 22 741
566. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 163
567. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 5 613
568. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 323
569. Bauer Karel YC CERE 4 4 006
570. Štursová Lucie ČYK 4 6 978
571. Binder Christian YC Bohemia 4 12 022
572. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 6 595
573. Emler Robert ČYK 3 15 370
574. Hájek Libor JK Cheb 3 780
575. Loníková Iva JK Sokolov 3 1 151
576. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 4 314
577. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 5 686
578. Procházková Bára YC Znojmo 3 580
579. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 297
580. Procházka Filip YC Neratovice 3 7 603
581. Kulík Martin YC RODOP 3 11 985
582. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 3 1 773
583. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 444
584. Dastych Petr ASK Lovosice 3 5 798
585. Šárek Martin Sokol Palkovice 3 699
586. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 5 934
587. Vašík Radim YC LS Brno 3 6 352
588. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 2 511
589. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 3 1 746
590. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 224
591. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 672
592. Ministrová Marie Baník Ostrava 3 958
593. Vilček David Baník Ostrava 3 707
594. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 2 732
595. Ovčička Pavel YC Příbram 3 1 722
596. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 16 541
597. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 200
598. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 5 689
599. Kubištová Kateřina JK Plzeň 3 1 129
600. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 7 939
601. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 5 609
602. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 606
603. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 2 088
604. Schrollová Eva YC Písek 3 4 509
605. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 6 443
606. Janda Martin ASK Lovosice 3 7 113
607. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 501
608. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 172
609. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 3 452
610. Pinc Tomáš Baník Most 3 724
611. Wolk Roland YC LS Brno 3 2 402
612. Kučera Michal Chemička Ústí 3 1 796
613. Ocelková Jindřiška ČYK 3 1 278
614. Holý Rudolf ČYK 3 5 981
615. Švihlík Martin YC RODOP 3 13 574
616. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 3 619
617. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
618. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 1 534
619. Kadlec Roman SK Tři sestry 3 3 751
620. Kottová Karolína Fulcrum 3 10 016
621. Riedel Jan VS Duchcov 3 1 158
622. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 1 686
623. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 3 1 310
624. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 4 463
625. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 4 180
626. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
627. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 3 5 060
628. Červený Aleš ASK Lovosice 3 5 609
629. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 882
630. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 3 505
631. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 1 847
632. Voskovec Filip YC Kladno 3 4 704
633. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 1 722
633. Ovčičková Hana YC Příbram 3 1 722
635. Teubnerová Kareřina Císařská louka 3 1 200
636. Alexa Miloš YC LS Brno 3 2 116
637. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 5 288
638. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 843
639. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 606
640. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 1 334
641. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 577
642. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 4 709
643. Zeman Martin SC Testudo 3 7 129
643. Pexa Tomáš SC Testudo 3 7 129
645. Vavřina Bronislav SC Testudo 3 3 796
646. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 3 201
647. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 905
648. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 352
649. Noháč Radek Baník Most 3 724
650. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 734
651. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 249
652. Laštovka Milan JK Plzeň 3 529
653. Behar Noam ČYK 3 990
654. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 452
655. Piherová Vlasta YC SaS 2 1 092
656. Ručka Tomáš YC Kladno 2 521
657. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 489
658. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 2 7 683
659. Holombek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 429
660. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 2 873
661. Peibischová Monika 2 7 030
662. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 404
663. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 1 633
664. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 299
665. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 071
666. Buchta Jan ALT FB 2 5 061
667. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
668. Packová Kristýna KJ Těrlicko 2 3 527
669. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 093
670. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
671. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 2 1 483
672. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 404
673. Soukup Eduard ČYK 2 223
674. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 503
675. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 562
676. Sanková Lenka VS Duchcov 2 1 903
677. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 428
678. Ručka Martin Sokol Palkovice 2 3 778
679. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 1 568
680. Gaba Ondra YC Krnov 2 1 197
681. Valík Tomáš YC Krnov 2 628
682. Juptner Patrik ČWA 2 958
683. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
684. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
685. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
686. Zimák Petr LS Kroměříž 2 808
687. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 1 819
688. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 062
689. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 312
690. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 367
691. Hrňa Jan YC Kovářov 2 4 123
692. Pilařová Tereza JK Sokolov 2 848
693. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 606
694. Pšeidl Pavel YC SaS 2 7 519
695. Ochec Jan ČYK 2 2 335
696. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 485
697. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 4 821
698. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 075
699. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 505
700. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 516
701. Špička Josef YC Krnov 2 2 097
702. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
703. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 011
704. Havelka Jakub ČYK 2 32 153
705. Čáp Jiří ČYK 2 915
706. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 2 8 001
707. Rozsypal Pavel YC Bohemia 2 2 760
708. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 303
709. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 925
710. Brabec Bedřich Chemička Ústí 2 1 108
711. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 1 440
712. Kala ing. Roman YC Doksy 2 5 413
713. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 404
714. Antel Vladimír LS Kroměříž 2 1 006
715. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 2 3 785
716. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 2 707
717. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 608
718. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 3 820
719. Šindelka Václav Baník Ostrava 2 1 281
720. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 3 799
721. Kilarová Marie Baník Ostrava 2 3 528
722. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
723. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
724. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 1 295
725. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 2 1 076
726. Vlčková Jana JK Plzeň 2 628
727. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 886
728. Štěpánek Jindřich JK Královská 2 1 165
729. Štantejský Jan YC RODOP 2 11 921
730. Hajo Libor YC CERE 2 1 245
731. Koukal Jan SK Yachting Styl 2 8 001
732. Trčka Miroslav Baník Most 2 957
733. Sukdoláková Andrea ASK Lovosice 2 5 612
734. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 3 660
735. Novák Aleš YC Kovářov 2 2 102
736. Rathouský Jiří JK Královská 2 869
737. Cvach Marek Spartak Modřany 2 503
738. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 4 093
739. Kocián Pavel YC Krnov 2 604
740. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
741. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 328
742. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 764
743. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 2 605
744. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 126
745. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 2 713
746. Haken Vladimír WS Club VD 2 1 161
747. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 6 301
748. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 3 269
749. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 1 534
750. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 505
751. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 2 1 047
752. Šplíchal Marek JK Plzeň 2 3 245
753. Porada Henrich Chemička Ústí 2 1 376
754. Šplíchal Jiří JK Plzeň 2 3 013
755. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 8 001
755. Švec Petr SK Yachting Styl 2 8 001
757. Ploner Jan ČYK 2 1 134
758. Zíta Tomáš ČYK 2 1 072
759. Jedlička Ivan ČYK 2 858
760. Jindra Svatopluk ČYK 2 616
761. Teubnerová Anna Císařská louka 2 899
762. Holík Jiří SC Testudo 2 3 660
763. Šedivý Bořek YC LS Brno 2 5 835
764. Hanslová Zlata YC Velké Dářko 2 606
765. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 703
766. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 2 051
767. Dyčka Jiří YC Krnov 2 2 097
768. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 041
769. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
770. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 685
771. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 910
772. Uhrich Martin ASK Lovosice 2 1 047
773. Bucha Bohumil Baník Most 2 647
774. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 1 376
775. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 313
776. Keblová Lucie ČYK 2 794
777. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 10 085
778. Hradec František Císařská louka 2 485
779. Vávra Jaroslav JK Královská 2 1 506
780. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 5 962
781. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 8 001
782. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 7 976
783. Jordao Marcelo YC Bohemia 2 6 593
784. Goncalves Clausius YC Bohemia 2 19 039
785. Marek Jan A.N.V. 1 1 385
786. Záruba Libor YC Kladno 1 3 080
787. Roček Roman YC Neratovice 1 4 139
788. SÝnderhauf Radek ČYK 1 4 800
789. Jelínek Jiří Císařská louka 1 133
789. Hartl Jan Císařská louka 1 133
791. Janatka Jan Císařská louka 1 570
792. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 202
793. Hájková Jaroslava JK Černá v Pošumaví 1 407
794. Novák Martin YC Kovářov 1 1 187
795. Chlebna Milan YC Kovářov 1 2 312
796. Holoubek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 478
797. Sigmund Radim JK Plzeň 1 323
798. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
799. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
800. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
801. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
802. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
803. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 1 747
804. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 385
805. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 587
806. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 414
807. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 2 244
807. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 2 244
809. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
810. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
811. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
812. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
813. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
814. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
815. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 1 406
816. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 323
817. Brožík František Jk Hrádek n. Nisou 1 101
818. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
819. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 469
820. Hrabal Karel Císařská louka 1 369
821. Čápová Pavla Císařská louka 1 133
822. Nehasil Petr ČYK 1 303
823. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
824. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 856
825. Mikule Aleš SK Tři sestry 1 8 565
826. Fischer Michal ČYK 1 3 566
827. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 8 792
828. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 595
829. Smuda Leopold YC Kovářov 1 2 312
830. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 854
831. Dlabač Libor JK Klatovy 1 728
832. Kolář Michal ASK Lovosice 1 718
833. Košvica František YC LS Brno 1 606
834. Heger David ALT Laser 1 2 994
835. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 414
835. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 414
837. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 937
838. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
839. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
839. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
841. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
842. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
842. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
844. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
845. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
846. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
847. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
848. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 891
849. Nováková Alexandra YC Nechranice 1 707
850. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 156
851. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 774
852. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 4 050
852. Pavlovský Josef YC LS Brno 1 4 050
854. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 2 592
855. Novák Petr YC LS Brno 1 6 781
856. Janáček Petr YC LS Brno 1 2 312
857. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 564
858. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 996
859. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
860. Kupská Martina YC LS Brno 1 1 781
861. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 5 394
862. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 202
863. Dostálová Žaneta YC Pardubice 1 266
864. Vavřina Ivan SC Testudo 1 1 156
865. Krejča Filip JK Olomouc 1 1 043
866. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 653
867. Přikrylová Zlatka LS Kroměříž 1 1 206
868. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 1 5 346
869. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
870. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
871. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
872. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
873. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
874. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
875. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
876. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
877. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
878. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
879. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
880. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 2 244
881. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
882. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
883. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 266
884. Proček Jan Sokol Dobřichovice 1 683
885. Klement Pavel YC RODOP 1 7 663
886. Šíma Teodor YC CERE 1 1 108
887. Lorenc Miloslav JK Královská 1 202
888. Vydra Martin ČYK 1 198
889. Jurečka Pavel Císařská louka 1 281
890. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 1 202
891. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 0
892. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 266
893. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 152
894. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 477
895. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 606
896. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 198
897. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 871
897. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 871
899. Janovic Ivan TJ STAR Praha 1 426
900. Clausius Clausius YC Bohemia 1 6 781
901. Marvalová Eva ČYK 1 4 077
902. Horvath Vojtěch ČYK 1 1 063
903. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 198
903. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
905. Páleníček Milan YC Kladno 1 864
906. Pokorná Barbora Bohemia Poděbrady 1 554
907. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 266
908. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
909. Brejša Libor JK Plzeň 1 979
910. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 2 185
911. Drda Josef YC DIM Bezdrev 1 323
912. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 707
913. Račák Tomáš YC Dvořiště-Lišov 1 521
914. Holanec Petr ALT Melges 24 1 1 414
914. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 414
916. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
917. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
918. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
919. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
920. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
921. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
922. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
923. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
924. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
925. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
926. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
927. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
928. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
929. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
930. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
931. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
932. Hulnský Martin ČWA 1 957
933. Kudláček Pavel ČWA 1 3 865
934. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 093
935. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
936. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 541
937. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 800
938. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 068
939. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 4 050
940. Beňová Terezie LS Kroměříž 1 489
941. Hartl Radim YC LS Brno 1 4 016
942. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 1 854
943. Černý Václav JK Klatovy 1 285
944. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 1 1 095
945. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 1 734
946. Majer Karel Baník Most 1 303
947. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 800
948. Andrade Lucas YC Bohemia 1 6 781
949. Chmelíček Petr ČYK 1 5 106
950. Chrz Jaroslav ČYK 1 335
951. Havelka Jaroslav ČYK 1 9 957
952. Horal Jan Císařská louka 1 133
953. Klabík Jiří Císařská louka 1 209
954. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 840
955. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
956. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
957. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
958. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
959. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
960. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
961. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
962. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
963. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
964. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
965. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 4 885
966. Beránek Karol Jednoráz.licence 1 3 829
967. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
968. Mika Radek ČWA 1 727
969. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 1 414
970. Novák Jiří ALT Melges 24 1 2 592
971. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
972. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
973. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
974. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
975. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
976. Herudek Petr YC Krnov 1 336
977. Ščerbová Vladímíra YC Krnov 1 180
978. Richter Boris YC Krnov 1 792
979. Skotnicová Lenka Sokol Palkovice 1 1 608
980. Ščerba Jiří YC Krnov 1 688
981. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
982. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 564
983. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 2 928
984. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 804
985. Ševčík Martin WS Club VD 1 404
986. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 1 682
987. Janák Josef Tatran Praha 1 574
988. Jurečka Šimon Císařská louka 1 281
989. Soukup Jiří JK Královská 1 396
990. Štěpánková Barbora JK Královská 1 694
991. Kiss Ivan YC ČSA 1 124
992. Stránská Lucie YC SaS 1 1 925
993. Koláčný Lubor YC SaS 1 1 187
994. Kraus Jiří YC RODOP 1 2 010
995. Klíma Jiří YC Bohemia 1 4 860
996. Olejníček Pavel ČYK 1 1 564
997. Zima Tomáš YC Kladno 1 3 080
998. Štursa Pavel YC Říčany 1 202
998. Loníková Pavla JK Sokolov 1 202
998. Polidar Pavel JK Cheb 1 202
1001. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 068
1002. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 804
1003. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 1 008
1004. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
1005. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
1006. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
1007. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
1008. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
1009. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
1010. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
1011. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
1012. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
1013. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
1014. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
1015. Abrahám Vít YC Krnov 1 202
1016. Richterová Šárka YC Krnov 1 792
1017. Ščerba Marek YC Krnov 1 202
1018. Ščerba Jiří YC Krnov 1 180
1019. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 781
1020. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 063
1021. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 741
1022. Součková Barbora Baník Ostrava 1 504
1023. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 1 594
1024. Heidrich Michal YC Znojmo 1 504
1025. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 2 412
1026. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 1 303
1027. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 1 781
1028. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 125
1029. Marečková Renata YC Markop FL 1 2 592
1030. Knorr Luděk VS Duchcov 1 800
1031. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 499
1032. Viták František JK Plzeň 1 198
1033. Bernetová Martina JK Plzeň 1 1 581
1034. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 606
1035. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 998
1036. Davídek Zdeněk ČYK 1 239
1037. Cayolla Diogo YC Bohemia 1 17 079
1038. Tinoco Mario YC Bohemia 1 1 960
1039. Kozel Jakub ČYK 1 3 566
1040. Teubner Jan Císařská louka 1 596
1041. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 1 101
1042. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1043. Havelka Pavel YC Pardubice 1 404
1044. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 1 4 989
1045. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 2 164
1046. Malec Martin YC LS Brno 1 4 050
1047. Ostrá Kateřina Olšovec Jedovnice 1 594
1048. Opletal Ladislav JK Olomouc 1 1 247
1049. Rotter Arnošt JK Olomouc 1 543
1050. Junek Vladimír JK Olomouc 1 694
1051. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
1052. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
1053. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
1054. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
1055. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
1056. Hajnová Erika ALT FD 1 721
1057. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 2 244
1058. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 2 592
1059. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
1060. Chlup Jan YC Dyje 1 2 994
1061. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1062. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
1062. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
1064. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
1065. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
1066. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
1067. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
1068. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
1069. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
1070. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
1071. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
1072. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
1073. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
1074. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
1075. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
1076. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
1077. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
1078. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
1079. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
1080. Holý Marek ČWA 1 659
1081. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 187
1082. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 2 244
1083. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
1084. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 303
1085. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
1086. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 327
1087. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 499
1088. Celá Barbora YC Znojmo 1 1 291
1089. Červenka Matouš JK Olomouc 1 1 479
1090. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 1 594
1091. Vašík Roman YC LS Brno 1 2 010
1092. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 709
1093. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 407
1093. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 407
1095. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 303
1096. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 1 202
1097. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 1 1 625
1098. Ovčička Petr YC Příbram 1 499
1099. Jakubková Dita YC Říčany 1 521
1100. Jackel Josef YC Kladno 1 232
1101. Miroslav Váško Bohemia Poděbrady 1 323
1102. Cejnar Aleš Císařská louka 1 256
1103. Chmelová Anna Císařská louka 1 281
1104. Soukupová Karolína JK Královská 1 396
1105. Havelka Petr JK Královská 1 1 043
1106. Čížek Pavel Stará Plavba-Čechie 1 234
1107. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 1 041
1108. Matznerová Vlaďka ČYK 1 17 812
1109. Šobíšek Petr YC SaS 1 1 187

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ