POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2009




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1111 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Vacula Martin JK Staré Splavy 28 79 480
2. Killarová Marie Baník Ostrava 28 36 278
3. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 27 46 763
4. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 26 19 798
5. Živná Veronika YC DIM Bezdrev 25 75 595
6. Vinkl Petr YC Kladno 25 34 840
7. Kafka Roman YC Velké Dářko 25 37 730
8. Kafka Richard YC Velké Dářko 25 67 012
9. Moucha Pavel YC Doksy 24 56 780
10. Vinkl Daniel YC Kladno 23 43 624
11. Podhorec Štefan YC Kladno 22 28 726
12. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 22 32 728
13. Sivý Josef Slavoj Hluboká 22 89 075
14. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 85 171
15. Kliment Michal YC Neratovice 21 70 486
16. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 21 39 348
17. Parůžek Jiří JK Toušeň 20 58 868
18. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 51 680
19. Daněk Michal LS Kroměříž 20 40 532
20. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 63 882
21. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 20 690
22. Hrubý Pavel ČWA 19 40 998
23. Janderová Klára YC SaS 19 31 024
24. Cejnar Lukáš YC CERE 19 56 604
25. Dragoun Ivan JK Plzeň 19 10 579
26. Rybáček Josef YC Doksy 19 66 331
27. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 19 54 419
28. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 19 15 984
29. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 19 55 960
30. Vít Ladislav JK Plzeň 19 10 375
31. Audyová Markéta Jachtklub Brno 19 78 550
32. Cejnar Matyáš YC CERE 19 71 210
33. Kořanová Johana YC Neratovice 19 85 545
34. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 39 491
35. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 19 76 588
36. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 11 484
37. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 18 30 200
38. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 18 25 790
39. Nuc Mario JK Plzeň 18 14 272
40. Audy Dan Jachtklub Brno 18 65 807
41. Dragoun Dominik JK Plzeň 18 8 233
42. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 18 38 116
43. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 115 058
44. Hálová Kateřina JK Toušeň 18 57 400
45. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 68 125
46. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 18 14 232
47. Hrnčál Milan YC Pardubice 18 20 212
48. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 36 854
49. Koštýř Michal YC CERE 18 19 722
50. Peterka Miroslav YC Neratovice 18 25 202
51. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 27 788
52. Korčík Lukáš Baník Ostrava 18 15 883
53. Zárubová Michaela JK Cheb 18 33 325
54. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 65 818
55. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 57 841
56. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 47 011
57. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 21 847
58. Nápravník Jakub ČYK 17 42 654
59. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 66 206
60. Cejnar Tomáš YC CERE 17 29 400
61. Staňová Justýna Baník Ostrava 17 17 567
62. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 35 121
63. Maier Michael YCR Roudnice 17 107 905
64. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 17 41 611
65. Skála David ČYK 17 19 196
66. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 32 729
67. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 17 17 567
68. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 17 14 671
69. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 10 587
70. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 16 9 467
71. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 10 587
72. Rozsypal Martin JK Olomouc 16 51 823
73. Mendík Jan JK Staré Splavy 16 38 616
74. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 16 680
75. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 16 18 826
76. Outrata Jiří JK Toušeň 16 57 808
77. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 37 730
78. Čuláková Adéla YC Neratovice 16 32 714
79. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 76 529
80. Lidařík Rudolf YC LS Brno 16 58 902
81. Kořan Petr YC Neratovice 16 59 306
82. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 9 521
83. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 29 759
84. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 16 25 723
85. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 16 16 879
86. Kmenta Martin Jachtklub Brno 16 17 374
87. Hendrych Václav YC Doksy 15 30 557
88. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 15 6 643
89. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 73 333
90. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 17 295
91. Zobač Jakub JK Staré Splavy 15 27 702
92. Babický Roman JK Česká Lípa 15 29 788
93. Plecitý Martin JK Toušeň 15 52 349
94. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 24 718
95. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 30 769
96. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 56 560
97. Štruncová Michaela YC Neratovice 15 26 263
98. Mika Radek YC SaS 15 20 759
99. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 15 35 610
100. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 476
101. Trňák Lukáš LS Kroměříž 15 7 991
102. Štrunc Jan YC Neratovice 15 36 087
103. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 117 268
104. Slíva Jakub YC Nechranice 15 69 251
105. Soukup Aleš VS Duchcov 15 9 204
106. Dragoun Vítek JK Plzeň 15 5 832
107. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 15 17 568
108. Mareček Josef JK Staré Splavy 15 21 001
109. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 15 19 405
110. Novotný Štěpán JK Cheb 14 34 267
111. Havel Filip YC Neratovice 14 24 368
112. Svoboda Lukáš YC Neratovice 14 23 583
113. Čajčík Karel YC Pardubice 14 11 078
114. Valdhansová Klára ČYK 14 18 170
115. Stránská Lucie VS Duchcov 14 18 169
116. Myška Filip IWS Club Nechra 14 38 736
117. Jarošová Natálie ČYK 14 10 942
118. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 16 546
118. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 16 546
120. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 14 14 536
121. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 24 232
122. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 23 825
123. Šplíchal Jiří JK Plzeň 14 11 004
124. Starý Martin Slavoj Hluboká 14 15 640
125. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 14 9 100
126. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 14 21 397
127. Alexová Beata YC LS Brno 14 23 533
128. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 14 7 306
129. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 14 8 589
130. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 14 9 745
131. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 14 8 318
132. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 38 251
133. Bezděk David Jachtklub Brno 14 35 044
134. Šmídová Božena YC Neratovice 14 10 618
135. Burdová Michaela YC SaS 13 16 494
136. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 22 118
137. Vít Jaroslav JK Plzeň 13 8 136
138. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 23 982
139. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 16 706
140. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 13 21 278
141. Vojta Richard YC Bohemia 13 70 817
142. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 39 165
143. Pařízek Radim YC Bohemia 13 70 817
144. Vacula Karel YC Znojmo 13 9 142
145. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 13 9 940
146. Zárubová Daniela JK Cheb 13 44 670
147. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 13 25 745
148. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 19 822
149. Kopřiva Luděk VS Duchcov 13 47 054
150. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 32 261
151. Brabec Václav YC Neratovice 13 17 063
152. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 672
153. Dostálová Vlasta YC Pardubice 13 21 125
154. Strejček Radim Sokol Palkovice 13 8 188
155. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 13 25 745
156. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 45 448
157. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 7 859
158. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 440
159. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 70 568
160. Fiala Michal Spolek Vodník 13 6 558
161. Jebavý Vít YC Neratovice 12 17 437
162. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 12 27 406
163. Korych Pavel YC Kladno 12 12 749
164. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 12 8 433
165. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 12 28 100
166. Pokoš Radim VS Duchcov 12 11 147
167. Zanker Zbyněk SK Štětí 12 38 857
168. Staňa Ivo Baník Ostrava 12 8 495
169. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 37 057
170. Němec Vojtěch ČYK 12 18 440
171. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 33 308
172. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 23 922
173. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 12 10 726
174. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 21 641
175. Utíkal Petr JK Olomouc 12 17 923
176. Petrová Kristýna VS Duchcov 12 7 912
177. Slívová Jana YC Nechranice 12 26 939
178. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 12 627
179. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 9 195
180. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 13 793
181. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 7 673
182. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 12 4 563
183. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 37 869
184. Sasse Bruno YC Bohemia 12 64 432
185. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 32 822
186. Horáček Marek LS Kroměříž 12 16 679
187. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 13 151
188. Gebhart Zdenek JK Cheb 11 13 376
189. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 11 19 121
190. Maršálková Blanka YC LS Brno 11 14 844
191. Chudějová Hana YC Neratovice 11 28 783
192. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 42 531
193. Vacula Jan YC Znojmo 11 12 242
194. Chyťová Marcela YC LS Brno 11 17 054
195. Tinoco Alexandre YC Bohemia 11 64 224
196. Mojdl Ondřej ČYK 11 11 664
197. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 5 846
198. Košvica Jakub YC LS Brno 11 7 250
199. Lejhanec David YC Pardubice 11 16 860
200. Sláma Eduard Jachtklub Brno 11 18 304
201. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 4 333
202. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 11 10 239
203. Fiala Petr YC Neratovice 11 30 670
204. Křížek David YC RODOP 11 55 217
205. Hudec Václav YC Neratovice 11 16 546
206. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 11 15 802
207. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 11 24 894
208. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 34 745
209. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 31 294
210. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 21 349
211. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 21 857
212. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 23 669
213. Himmel Jiří YC Nechranice 11 7 045
214. Smutná Veronika JK Staré Splavy 11 15 847
215. Mouchová Karolína YC Doksy 11 4 740
216. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 19 257
217. Fantová Klára YC LS Brno 11 20 196
218. Rott Jan JK Plzeň 11 28 834
219. Červený Martin JK Plzeň 11 2 062
220. Polidarová Marketa JK Cheb 11 16 975
221. Kubový Martin JK Toušeň 11 75 503
222. Lambl Vojtěch YC Neratovice 11 12 034
223. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 186
224. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 462
225. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 24 906
226. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 10 6 780
227. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 8 068
228. Kittler Jan YC LS Brno 10 17 672
229. Valdhansová Aneta ČYK 10 6 494
230. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 10 17 477
231. Ptáčník Ivan YC Neratovice 10 8 064
232. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 11 919
233. Polidar Martin JK Cheb 10 13 962
234. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 4 080
235. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 29 594
236. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 10 16 833
237. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 44 664
238. Petřík Martin YC Neratovice 10 8 937
239. Culek Jindřich YC Kotva Pha 10 9 446
240. Podzimek Antonín ČYK 10 15 211
241. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 138
242. Žila Jiří Slavoj Hluboká 10 7 533
243. Ott Adam YC Znojmo 10 5 527
244. Šimáček Roman YC Kladno 10 3 944
245. Matějková Adéla VS Duchcov 10 5 249
246. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 10 23 431
247. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 10 8 673
248. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 167
248. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 167
250. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 10 7 502
251. Pavliš Jiří YC Kovářov 10 19 394
252. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 20 974
253. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 10 16 688
254. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 10 13 628
255. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 10 18 957
256. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 27 791
257. Fišer Roman JK Královská 10 13 564
258. Hakl David YC LS Brno 10 8 975
259. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 33 195
260. Staněk Jan YC Doksy 10 5 908
261. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 3 958
262. Zíma Jakub ČWA 10 23 365
263. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 10 7 569
264. Winkler Pavel JK Toušeň 10 54 120
265. Jebavá Markéta YC Neratovice 10 15 676
266. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 23 431
267. Sklenář Petr YC Neratovice 9 35 756
268. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 643
269. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 2 524
270. Raška Marek ČWA 9 11 193
271. Brožek Pavel SC Testudo 9 17 036
272. Neumann Lukáš YC RODOP 9 27 531
273. Valouch Libor JK Olomouc 9 9 027
274. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 16 008
275. Blatecký David Jachtklub Brno 9 32 822
276. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 195
277. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 7 228
278. Vychová Zuzana YC Neratovice 9 20 483
279. Nováková Ludmila YC LS Brno 9 14 216
280. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 9 22 757
281. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 9 22 702
282. Rešl Matěj VS Duchcov 9 10 391
283. Červený Filip JK Plzeň 9 1 708
284. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 066
285. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 9 15 602
286. Audy Petr Jachtklub Brno 9 11 672
287. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 9 7 580
288. Slíva Martin ČWA 9 24 560
289. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 9 4 861
290. Čermák Petr YC Kladno 9 12 198
291. Jochovič Josef YC Neratovice 9 9 775
292. Šmídová Katka KJ Těrlicko 9 26 575
293. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 9 17 036
294. Vacula Karel YC Znojmo 9 9 454
295. Haubold Petr Delfín Jablonec 9 14 253
296. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 31 053
297. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 9 2 759
298. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 9 7 891
299. Tkadlec Viktor JK Toušeň 9 33 454
300. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 9 5 540
301. Fučikovský Jan JK Sokolov 9 14 869
302. Vašík Martin YC LS Brno 9 14 216
303. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 9 7 012
304. Machovský Jan ALT Vaurien 9 9 295
305. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 9 25 114
306. Hrdina Patrik YC RODOP 9 24 445
307. Doležal Tomáš ČYK 9 12 023
308. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 376
309. Solík Jakub JK Česká Lípa 8 9 975
310. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 12 359
311. Kupská Markéta YC LS Brno 8 21 453
312. Bobek Ondřej Baník Ostrava 8 27 335
313. Fousek Filip ALT Tornado 8 8 405
314. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 20 668
315. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 8 12 359
316. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 8 6 847
317. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 8 14 204
318. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 10 487
319. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 8 21 453
320. Altman Jiří Císařská louka 8 9 134
321. Král Karel JK Sokolov 8 6 370
322. Bobek Pavel Baník Ostrava 8 27 072
323. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 14 331
324. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 826
325. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 5 562
326. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 335
327. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 11 276
328. Huk Václav YC LS Brno 8 7 725
329. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 8 12 608
330. Podhorec Štefan YC Kladno 8 8 522
331. Kuchař Jan YC CERE 8 22 270
332. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 22 936
333. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 8 3 451
334. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 8 6 087
335. Rešl Pavel VS Duchcov 8 3 653
336. Kuthan Martin YC Neratovice 8 29 439
337. Mráz Maxmilián ČYK 8 4 344
338. Drahorád Petr JK Cheb 8 23 947
339. Štěrba Igor YC Znojmo 8 14 100
340. Fanta Matěj YC LS Brno 8 6 654
341. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 4 630
342. Činčera Marek JK Sokolov 8 9 835
343. Škoda Michal YC Neratovice 8 20 901
344. Brožek Martin YC CERE 8 11 955
345. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 7 3 803
346. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 2 760
347. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 27 226
348. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 7 2 830
349. Diviš Ivo YC Dyje 7 9 107
350. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 7 27 252
351. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 7 7 162
352. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 5 572
353. Maršík Karel Chemička Ústí 7 7 484
354. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 3 237
355. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 5 847
356. Jíra Ondřej JK Plzeň 7 3 864
357. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 7 2 979
358. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 14 061
359. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 5 922
360. Kantor František YC LS Brno 7 7 921
361. Staniek Michal KJ Těrlicko 7 7 356
362. Vallová Anna YC LS Brno 7 7 868
363. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 7 33 148
364. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 7 8 704
365. Fišer Josef VS Duchcov 7 4 203
366. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 5 827
367. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 4 386
368. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 10 294
369. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 4 995
370. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 7 3 056
371. Kulhánková Nikita ČYK 7 3 152
372. Hájek Tomáš YC CERE 7 9 939
373. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 6 217
374. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 11 822
375. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 9 256
376. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 7 14 145
377. Prokopec Petr YC Pardubice 7 8 495
378. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 5 934
379. Novotný Václav JK Cheb 7 20 477
380. Polák Jiří VS Duchcov 7 4 032
381. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 16 145
382. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 5 168
383. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 20 479
384. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 659
385. Stáňa Ivo Baník Ostrava 7 2 285
386. Houdek Roman YC LS Brno 7 18 079
387. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 7 15 514
388. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 4 909
389. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 2 732
390. Musil Tomáš YC RODOP 7 31 008
391. Zvěřina Václav VS Duchcov 7 2 284
392. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 7 3 135
393. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 797
394. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 7 7 481
395. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 4 696
396. Löwitová Olga Císařská louka 7 12 819
397. Koláčný Rudolf YC SaS 7 3 429
398. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 25 208
399. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 7 2 026
400. Procházka Jan JK Plzeň 7 1 509
401. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 787
402. Hyk Jan YC ČSA 6 5 212
403. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 6 4 156
404. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 6 14 367
405. Riedel Ota VS Duchcov 6 3 506
406. Ehl Vladimír WS Club VD 6 3 072
407. Knorrová Barbora VS Duchcov 6 8 889
408. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 6 969
409. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 4 457
410. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 3 572
411. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 6 18 955
411. Fanta Miroslav YC LS Brno 6 18 955
413. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 2 245
414. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 627
415. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 15 200
415. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 15 200
417. Richter Zdeněk YC Doksy 6 4 284
418. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 6 004
419. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 1 907
420. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 18 955
421. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 336
422. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 225
423. Petrovský Jan Jachtklub Brno 6 2 222
424. Ott Stanislav YC Znojmo 6 10 849
425. Šmídová Jana KJ Těrlicko 6 7 944
426. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 333
427. Heiková Romana Chemička Ústí 6 5 775
428. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 577
429. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 7 148
430. Holotík Miroslav LS Kroměříž 6 7 016
431. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 6 3 965
432. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 4 494
433. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 6 2 104
434. Skála Pavel JK Cheb 6 12 547
435. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 15 450
436. Korvas Filip ČYK 6 4 775
437. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 23 238
438. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 409
439. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 465
440. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 5 771
441. Daňek Michal LS Kroměříž 6 11 588
442. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 6 7 944
443. Maroščíková Dana Baník Ostrava 6 1 982
444. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 700
445. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 10 740
446. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 3 795
447. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 8 520
448. Svoboda Pavel YC Kladno 6 2 123
449. Seidl Šimon YC LS Brno 6 7 295
450. Novohradský Filip YC Pardubice 6 1 500
451. Novák Jaroslav YC Doksy 6 3 983
452. Kotek Ota JK Staré Splavy 6 5 910
453. Živný Boris YC DIM Bezdrev 6 4 193
454. Trčka Martin Baník Most 6 21 332
455. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 590
456. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 6 3 582
457. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 6 2 469
458. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 23 924
459. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 3 454
460. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 3 944
461. Plecitý Marek JK Toušeň 6 10 750
462. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 5 843
463. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 5 068
464. Jurečka Matěj ČYK 6 3 652
465. Dvořák Ota YC CERE 5 4 966
466. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 6 019
467. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
468. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 991
469. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 5 2 047
470. Lux Vlastimil SC Testudo 5 9 677
471. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 5 8 226
472. Satranský Radek YC Pardubice 5 1 466
473. Adam Zdeněk VS Duchcov 5 11 411
474. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 8 819
475. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 2 443
476. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 302
477. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 103
478. Toth Martin ČWA 5 11 908
479. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 9 080
480. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 847
481. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 806
482. Kraft Jiří VS Duchcov 5 8 460
483. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 25 518
484. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 5 4 103
485. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 8 446
486. Ďásek František JK Cheb 5 3 818
487. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 4 916
488. Guryča Jan YC CERE 5 4 969
489. Frohlich Denis YC Kladno 5 5 590
490. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 5 10 978
491. Drncová Ivana JK Plzeň 5 2 503
492. Sladký ml. Martin ČWA 5 7 234
493. Živná Renáta YC DIM Bezdrev 5 3 264
494. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 5 2 031
495. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
496. Švarc Roman JK Staré Splavy 5 2 119
497. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 013
498. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 1 635
499. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 2 564
500. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 260
501. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 6 019
502. Ráža Tomáš VS Duchcov 5 4 063
503. Lachner Vít YC Neratovice 5 14 794
504. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 170
505. Marečková Lucie Jachtklub Brno 5 1 756
506. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 531
507. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 5 4 830
508. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 273
509. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 9 080
510. Fetterle David YC Znojmo 5 5 254
511. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 7 128
512. Satoránský Pavel SK Tři sestry 5 24 771
513. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 2 333
514. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 4 3 309
515. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 4 23 322
516. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 16 945
517. Bauer Franta YC CERE 4 11 045
518. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 2 444
519. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 2 358
520. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 7 855
521. Kir Milan IWS Club Nechra 4 15 550
522. Bobková Eva Baník Ostrava 4 7 884
523. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 4 5 070
524. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 3 742
525. Koutná Martina YC Bystrc Brno 4 10 608
526. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 333
527. Horký Adam ČWA 4 29 568
528. Jirkovec Zdenek YC RODOP 4 14 599
529. Machovská Ilona NYK & RS 4 3 511
530. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 2 171
531. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 4 6 402
532. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 470
533. Handl Erich YC Kladno 4 1 256
534. Löwit Harry Císařská louka 4 11 424
535. Mirsky Andre YC Bohemia 4 14 684
536. Brun Lucas YC Bohemia 4 29 573
537. Chodura Leopold ČYK 4 1 285
538. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 4 1 462
539. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 8 727
540. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 4 22 700
541. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 333
542. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 5 632
543. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 548
544. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 4 7 001
545. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 1 594
546. Jindřich Rostislav JK Cheb 4 1 959
547. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 4 6 402
548. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 8 331
549. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 4 7 122
550. Löwit Harry Císařská louka 4 2 642
551. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 20 413
552. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 6 850
553. Jelínek Tomáš YC Kladno 4 792
554. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 4 9 488
555. Berský Jaroslav Baník Ostrava 4 3 697
556. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 4 1 260
557. Gebhart Jan JK Cheb 4 881
558. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 5 960
559. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 583
560. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 079
561. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 942
562. Martinka Jiří YC RODOP 4 14 599
563. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 163
564. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 5 613
565. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 323
566. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 22 741
567. Bauer Karel YC CERE 4 4 006
568. Štursová Lucie ČYK 4 6 978
569. Binder Christian YC Bohemia 4 12 022
570. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 6 595
571. Emler Robert ČYK 3 15 370
572. Loníková Iva JK Sokolov 3 1 151
573. Hájek Libor JK Cheb 3 780
574. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 4 314
575. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 5 686
576. Procházková Bára YC Znojmo 3 580
577. Procházka Filip YC Neratovice 3 7 603
578. Kulík Martin YC RODOP 3 11 985
579. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 3 1 773
580. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 297
581. Dastych Petr ASK Lovosice 3 5 798
582. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 444
583. Šárek Martin Sokol Palkovice 3 699
584. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 5 934
585. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 16 541
586. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 3 505
587. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 200
588. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 5 609
589. Beneš Jiri Chemička Ústí 3 1 932
590. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 224
591. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 2 511
592. Kubištová Kateřina JK Plzeň 3 1 129
593. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 7 939
594. Ovčička Pavel YC Příbram 3 1 722
595. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 5 689
596. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 3 1 746
597. Vašík Radim YC LS Brno 3 6 352
598. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 2 732
599. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 672
600. Ministrová Marie Baník Ostrava 3 958
601. Vilček David Baník Ostrava 3 707
602. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 606
603. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 2 088
604. Schrollová Eva YC Písek 3 4 509
605. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 6 443
606. Janda Martin ASK Lovosice 3 7 113
607. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 501
608. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 172
609. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 3 452
610. Pinc Tomáš Baník Most 3 724
611. Wolk Roland YC LS Brno 3 2 402
612. Kučera Michal Chemička Ústí 3 1 796
613. Ocelková Jindřiška ČYK 3 1 278
614. Holý Rudolf ČYK 3 5 981
615. Švihlík Martin YC RODOP 3 13 574
616. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 3 619
617. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 1 534
618. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
619. Kadlec Roman SK Tři sestry 3 3 751
620. Kottová Karolína Fulcrum 3 10 016
621. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 3 1 310
622. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 4 463
623. Riedel Jan VS Duchcov 3 1 158
624. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 1 686
625. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
626. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 3 5 060
627. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 4 180
628. Červený Aleš ASK Lovosice 3 5 609
629. Benešová Jitka Chemička Ústí 3 1 932
630. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 882
631. Voskovec Filip YC Kladno 3 4 704
632. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 1 847
633. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 1 722
633. Ovčičková Hana YC Příbram 3 1 722
635. Teubnerová Kareřina Císařská louka 3 1 200
636. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 1 334
637. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 606
638. Alexa Miloš YC LS Brno 3 2 116
639. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 5 288
640. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 843
641. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 577
642. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 4 709
643. Zeman Martin SC Testudo 3 7 129
643. Pexa Tomáš SC Testudo 3 7 129
645. Vavřina Bronislav SC Testudo 3 3 796
646. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 3 201
647. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 905
648. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 352
649. Noháč Radek Baník Most 3 724
650. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 734
651. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 249
652. Laštovka Milan JK Plzeň 3 529
653. Behar Noam ČYK 3 990
654. Piherová Vlasta YC SaS 2 1 092
655. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 452
656. Ručka Tomáš YC Kladno 2 521
657. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 489
658. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 2 7 683
659. Holombek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 429
660. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 2 873
661. Peibischová Monika 2 7 030
662. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 2 701
663. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 404
664. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 1 633
665. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 299
666. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 071
667. Buchta Jan ALT FB 2 5 061
668. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
669. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 2 1 483
670. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 404
671. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
672. Packová Kristýna KJ Těrlicko 2 3 527
673. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 093
674. Soukup Eduard ČYK 2 223
675. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 503
676. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 562
677. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 428
678. Sanková Lenka VS Duchcov 2 1 903
679. Ručka Martin Sokol Palkovice 2 3 778
680. Valík Tomáš YC Krnov 2 628
681. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 1 568
682. Gaba Ondra YC Krnov 2 1 197
683. Zimák Petr LS Kroměříž 2 808
684. Juptner Patrik ČWA 2 958
685. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
686. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
687. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
688. Hrňa Jan YC Kovářov 2 4 123
689. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 367
690. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 1 092
691. Pilařová Tereza JK Sokolov 2 848
692. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 1 819
693. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 062
694. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 312
695. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 606
696. Pšeidl Pavel YC SaS 2 7 519
697. Ochec Jan ČYK 2 2 335
698. Kala ing. Roman YC Doksy 2 5 413
699. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 485
700. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 4 821
701. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 075
702. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 505
703. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 516
704. Špička Josef YC Krnov 2 2 097
705. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
706. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 011
707. Havelka Jakub ČYK 2 32 153
708. Čáp Jiří ČYK 2 915
709. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 2 8 001
710. Rozsypal Pavel YC Bohemia 2 2 760
711. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 303
712. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 1 440
713. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 925
714. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 404
715. Antel Vladimír LS Kroměříž 2 1 006
716. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 2 3 785
717. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 2 707
718. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 608
719. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 3 820
720. Šindelka Václav Baník Ostrava 2 1 281
721. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 3 799
722. Kilarová Marie Baník Ostrava 2 3 528
723. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
724. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
725. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 1 295
726. Vlčková Jana JK Plzeň 2 628
727. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 886
728. Štěpánek Jindřich JK Královská 2 1 165
729. Štantejský Jan YC RODOP 2 11 921
730. Hajo Libor YC CERE 2 1 245
731. Koukal Jan SK Yachting Styl 2 8 001
732. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 328
733. Kocián Pavel YC Krnov 2 604
734. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
735. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 6 301
736. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 126
737. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 764
738. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 2 605
739. Haken Vladimír WS Club VD 2 1 161
740. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 3 269
741. Novák Aleš YC Kovářov 2 2 102
742. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 2 713
743. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 3 660
744. Trčka Miroslav Baník Most 2 957
745. Sukdoláková Andrea ASK Lovosice 2 5 612
746. Rathouský Jiří JK Královská 2 869
747. Cvach Marek Spartak Modřany 2 503
748. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 4 093
749. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 1 534
750. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 505
751. Šplíchal Marek JK Plzeň 2 3 245
752. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 2 1 047
753. Šplíchal Jiří JK Plzeň 2 3 013
754. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 8 001
754. Švec Petr SK Yachting Styl 2 8 001
756. Ploner Jan ČYK 2 1 134
757. Zíta Tomáš ČYK 2 1 072
758. Jedlička Ivan ČYK 2 858
759. Jindra Svatopluk ČYK 2 616
760. Teubnerová Anna Císařská louka 2 899
761. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 041
762. Dyčka Jiří YC Krnov 2 2 097
763. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
764. Hanslová Zlata YC Velké Dářko 2 606
765. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 703
766. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 910
767. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 2 051
768. Holík Jiří SC Testudo 2 3 660
769. Šedivý Bořek YC LS Brno 2 5 835
770. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 685
771. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 313
772. Uhrich Martin ASK Lovosice 2 1 047
773. Bucha Bohumil Baník Most 2 647
774. Keblová Lucie ČYK 2 794
775. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 10 085
776. Hradec František Císařská louka 2 485
777. Vávra Jaroslav JK Královská 2 1 506
778. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 5 962
779. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 8 001
780. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 7 976
781. Jordao Marcelo YC Bohemia 2 6 593
782. Goncalves Clausius YC Bohemia 2 19 039
783. Marek Jan A.N.V. 1 1 385
784. Roček Roman YC Neratovice 1 4 139
785. Záruba Libor YC Kladno 1 3 080
786. SÝnderhauf Radek ČYK 1 4 800
787. Jelínek Jiří Císařská louka 1 133
787. Hartl Jan Císařská louka 1 133
789. Janatka Jan Císařská louka 1 570
790. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 688
791. Sigmund Radim JK Plzeň 1 323
792. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 202
793. Hájková Jaroslava JK Černá v Pošumaví 1 407
794. Novák Martin YC Kovářov 1 1 187
795. Chlebna Milan YC Kovářov 1 2 312
796. Holoubek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 478
797. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 469
798. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
799. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 1 406
800. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 323
801. Brožík František Jk Hrádek n. Nisou 1 101
802. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
803. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
804. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
805. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
806. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
807. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 587
808. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 1 747
809. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 385
810. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 414
811. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 2 244
811. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 2 244
813. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
814. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
815. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
816. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
817. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
818. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
819. Hrabal Karel Císařská louka 1 369
820. Čápová Pavla Císařská louka 1 133
821. Nehasil Petr ČYK 1 303
822. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
823. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 856
824. Mikule Aleš SK Tři sestry 1 8 565
825. Fischer Michal ČYK 1 3 566
826. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 8 792
827. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 854
828. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 595
829. Smuda Leopold YC Kovářov 1 2 312
830. Kolář Michal ASK Lovosice 1 718
831. Porada Henrich Chemička Ústí 1 688
832. Dlabač Libor JK Klatovy 1 728
833. Košvica František YC LS Brno 1 606
834. Heger David ALT Laser 1 2 994
835. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 414
835. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 414
837. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 937
838. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
839. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
839. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
841. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
842. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
842. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
844. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
845. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
846. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
847. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
848. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 891
849. Nováková Alexandra YC Nechranice 1 707
850. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 156
851. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 774
852. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 4 050
852. Pavlovský Josef YC LS Brno 1 4 050
854. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 2 592
855. Novák Petr YC LS Brno 1 6 781
856. Janáček Petr YC LS Brno 1 2 312
857. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 564
858. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 996
859. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
860. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 1 202
861. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 152
862. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 266
863. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 0
864. Klement Pavel YC RODOP 1 7 663
865. Šíma Teodor YC CERE 1 1 108
866. Lorenc Miloslav JK Královská 1 202
867. Vydra Martin ČYK 1 198
868. Jurečka Pavel Císařská louka 1 281
869. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 266
870. Proček Jan Sokol Dobřichovice 1 683
871. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 871
871. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 871
873. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 606
874. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 477
875. Kupská Martina YC LS Brno 1 1 781
876. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 5 394
877. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 202
878. Dostálová Žaneta YC Pardubice 1 266
879. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 198
880. Přikrylová Zlatka LS Kroměříž 1 1 206
881. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 1 5 346
882. Vavřina Ivan SC Testudo 1 1 156
883. Krejča Filip JK Olomouc 1 1 043
884. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 653
885. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
886. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
887. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
888. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
889. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
890. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
891. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
892. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
893. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
894. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
895. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
896. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 2 244
897. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
898. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
899. Janovic Ivan TJ STAR Praha 1 426
900. Clausius Clausius YC Bohemia 1 6 781
901. Marvalová Eva ČYK 1 4 077
902. Horvath Vojtěch ČYK 1 1 063
903. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 198
903. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
905. Páleníček Milan YC Kladno 1 864
906. Pokorná Barbora Bohemia Poděbrady 1 554
907. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 266
908. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
909. Brejša Libor JK Plzeň 1 979
910. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 2 185
911. Drda Josef YC DIM Bezdrev 1 323
912. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 707
913. Račák Tomáš YC Dvořiště-Lišov 1 521
914. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 1 538
915. Holanec Petr ALT Melges 24 1 1 414
915. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 414
917. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
918. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
919. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
920. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
921. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
922. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
923. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
924. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
925. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
926. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
927. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
928. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
929. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
930. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
931. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
932. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
933. Hulnský Martin ČWA 1 957
934. Kudláček Pavel ČWA 1 3 865
935. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 093
936. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
937. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 541
938. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 800
939. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 068
940. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 4 050
941. Beňová Terezie LS Kroměříž 1 489
942. Hartl Radim YC LS Brno 1 4 016
943. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 1 854
944. Černý Václav JK Klatovy 1 285
945. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 1 1 095
946. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 1 734
947. Majer Karel Baník Most 1 303
948. Brabec Bedřich Chemička Ústí 1 554
949. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 800
950. Andrade Lucas YC Bohemia 1 6 781
951. Chmelíček Petr ČYK 1 5 106
952. Chrz Jaroslav ČYK 1 335
953. Havelka Jaroslav ČYK 1 9 957
954. Horal Jan Císařská louka 1 133
955. Klabík Jiří Císařská louka 1 209
956. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 840
957. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
958. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
959. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
960. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
961. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
962. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
963. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
964. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
965. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
966. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
967. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 4 885
968. Beránek Karol Jednoráz.licence 1 3 829
969. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
970. Mika Radek ČWA 1 727
971. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 1 414
972. Novák Jiří ALT Melges 24 1 2 592
973. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
974. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
975. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
976. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
977. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
978. Herudek Petr YC Krnov 1 336
979. Ščerbová Vladímíra YC Krnov 1 180
980. Richter Boris YC Krnov 1 792
981. Skotnicová Lenka Sokol Palkovice 1 1 608
982. Ščerba Jiří YC Krnov 1 688
983. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
984. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 564
985. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 2 928
986. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 804
987. Ševčík Martin WS Club VD 1 404
988. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 1 682
989. Janák Josef Tatran Praha 1 574
990. Jurečka Šimon Císařská louka 1 281
991. Soukup Jiří JK Královská 1 396
992. Štěpánková Barbora JK Královská 1 694
993. Kiss Ivan YC ČSA 1 124
994. Stránská Lucie YC SaS 1 1 925
995. Koláčný Lubor YC SaS 1 1 187
996. Kraus Jiří YC RODOP 1 2 010
997. Klíma Jiří YC Bohemia 1 4 860
998. Olejníček Pavel ČYK 1 1 564
999. Zima Tomáš YC Kladno 1 3 080
1000. Štursa Pavel YC Říčany 1 202
1001. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 068
1002. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 804
1003. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 1 008
1004. Loníková Pavla JK Sokolov 1 202
1004. Polidar Pavel JK Cheb 1 202
1006. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
1007. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
1008. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
1009. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
1010. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
1011. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
1012. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
1013. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
1014. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
1015. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
1016. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
1017. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 781
1018. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 063
1019. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 741
1020. Součková Barbora Baník Ostrava 1 504
1021. Abrahám Vít YC Krnov 1 202
1022. Richterová Šárka YC Krnov 1 792
1023. Ščerba Marek YC Krnov 1 202
1024. Ščerba Jiří YC Krnov 1 180
1025. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 1 594
1026. Heidrich Michal YC Znojmo 1 504
1027. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 2 412
1028. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 1 303
1029. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 1 781
1030. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 2 164
1031. Marečková Renata YC Markop FL 1 2 592
1032. Knorr Luděk VS Duchcov 1 800
1033. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 499
1034. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 606
1035. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 125
1036. Bernetová Martina JK Plzeň 1 1 581
1037. Viták František JK Plzeň 1 198
1038. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 998
1039. Davídek Zdeněk ČYK 1 239
1040. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 1 101
1041. Cayolla Diogo YC Bohemia 1 17 079
1042. Tinoco Mario YC Bohemia 1 1 960
1043. Teubner Jan Císařská louka 1 596
1044. Kozel Jakub ČYK 1 3 566
1045. Hajnová Erika ALT FD 1 721
1046. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 2 244
1047. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 2 592
1048. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
1049. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1050. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
1051. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
1052. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
1053. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
1054. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
1055. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1056. Havelka Pavel YC Pardubice 1 404
1057. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 1 4 989
1058. Malec Martin YC LS Brno 1 4 050
1059. Chlup Jan YC Dyje 1 2 994
1060. Ostrá Kateřina Olšovec Jedovnice 1 594
1061. Opletal Ladislav JK Olomouc 1 1 247
1062. Rotter Arnošt JK Olomouc 1 543
1063. Junek Vladimír JK Olomouc 1 694
1064. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
1064. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
1066. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
1067. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
1068. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
1069. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
1070. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
1071. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
1072. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
1073. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
1074. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
1075. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
1076. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
1077. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
1078. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
1079. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
1080. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
1081. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
1082. Holý Marek ČWA 1 659
1083. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 187
1084. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 2 244
1085. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
1086. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 303
1087. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
1088. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 327
1089. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 499
1090. Celá Barbora YC Znojmo 1 1 291
1091. Červenka Matouš JK Olomouc 1 1 479
1092. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 1 594
1093. Vašík Roman YC LS Brno 1 2 010
1094. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 709
1095. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 407
1095. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 407
1097. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 303
1098. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 1 202
1099. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 1 1 625
1100. Ovčička Petr YC Příbram 1 499
1101. Jakubková Dita YC Říčany 1 521
1102. Jackel Josef YC Kladno 1 232
1103. Miroslav Váško Bohemia Poděbrady 1 323
1104. Šobíšek Petr YC SaS 1 1 187
1105. Cejnar Aleš Císařská louka 1 256
1106. Chmelová Anna Císařská louka 1 281
1107. Soukupová Karolína JK Královská 1 396
1108. Havelka Petr JK Královská 1 1 043
1109. Čížek Pavel Stará Plavba-Čechie 1 234
1110. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 1 041
1111. Matznerová Vlaďka ČYK 1 17 812

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ