POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2009




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1109 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Marvalová Eva ČYK 1 4 077
2. Horvath Vojtěch ČYK 1 1 063
3. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 198
3. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
5. Janovic Ivan TJ STAR Praha 1 426
6. Clausius Clausius YC Bohemia 1 6 781
7. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 266
8. Pokorná Barbora Bohemia Poděbrady 1 554
9. Páleníček Milan YC Kladno 1 864
10. Drda Josef YC DIM Bezdrev 1 323
11. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 2 185
12. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 707
13. Račák Tomáš YC Dvořiště-Lišov 1 521
14. Brejša Libor JK Plzeň 1 979
15. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
16. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 541
17. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 800
18. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 068
19. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 4 050
20. Hartl Radim YC LS Brno 1 4 016
21. Beňová Terezie LS Kroměříž 1 489
22. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
23. Hulnský Martin ČWA 1 957
24. Kudláček Pavel ČWA 1 3 865
25. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 1 1 093
26. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
27. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
28. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
29. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
30. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
31. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
32. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
33. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
34. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
35. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
36. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
37. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
38. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
39. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
40. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
41. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
42. Holanec Petr ALT Melges 24 1 1 414
42. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 414
44. Vydra Martin ČYK 1 198
45. Jurečka Pavel Císařská louka 1 281
46. Lorenc Miloslav JK Královská 1 202
47. Klement Pavel YC RODOP 1 7 663
48. Šíma Teodor YC CERE 1 1 108
49. Proček Jan Sokol Dobřichovice 1 683
50. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 266
51. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 152
52. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 1 202
53. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 266
54. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 0
55. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 477
56. Sejkora Luděk YC Markop FL 1 1 871
56. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 1 871
58. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 606
59. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 198
60. Dostálová Žaneta YC Pardubice 1 266
61. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 202
62. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 5 394
63. Kupská Martina YC LS Brno 1 1 781
64. Vavřina Ivan SC Testudo 1 1 156
65. Krejča Filip JK Olomouc 1 1 043
66. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 653
67. Přikrylová Zlatka LS Kroměříž 1 1 206
68. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 1 5 346
69. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 2 244
70. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
71. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 0
72. Skolaut Christoph Jednoráz.licence 1 2 887
73. Schlagbauer Hemo Jednoráz.licence 1 1 935
74. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
75. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
76. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
77. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
78. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
79. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
80. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
81. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
82. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
83. Fischer Michal ČYK 1 3 566
84. Nehasil Petr ČYK 1 303
85. Bulant Jiří Císařská louka 1 198
86. Hrabal Karel Císařská louka 1 369
87. Čápová Pavla Císařská louka 1 133
88. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 856
89. Mikule Aleš SK Tři sestry 1 8 565
90. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 8 792
91. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 854
92. Smuda Leopold YC Kovářov 1 2 312
93. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 595
94. Dlabač Libor JK Klatovy 1 728
95. Kolář Michal ASK Lovosice 1 718
96. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 891
97. Nováková Alexandra YC Nechranice 1 707
98. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 156
99. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 774
100. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 4 050
100. Pavlovský Josef YC LS Brno 1 4 050
102. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 2 592
103. Novák Petr YC LS Brno 1 6 781
104. Janáček Petr YC LS Brno 1 2 312
105. Košvica František YC LS Brno 1 606
106. Lehečka Milan JK Olomouc 1 404
107. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 564
108. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 996
109. Heger David ALT Laser 1 2 994
110. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 414
110. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 414
112. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 937
113. Polanka Maxim Jednoráz.licence 1 1 032
114. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
114. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
116. Piegrzyk Jakub Jednoráz.licence 1 1 464
117. Jerkovič Emil Jednoráz.licence 1 606
117. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
119. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
120. Sternal Michal Jednoráz.licence 1 611
121. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
122. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
123. SÝnderhauf Radek ČYK 1 4 800
124. Jelínek Jiří Císařská louka 1 133
124. Hartl Jan Císařská louka 1 133
126. Janatka Jan Císařská louka 1 570
127. Marek Jan A.N.V. 1 1 385
128. Roček Roman YC Neratovice 1 4 139
129. Záruba Libor YC Kladno 1 3 080
130. Holoubek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 478
131. Hájková Jaroslava JK Černá v Pošumaví 1 407
132. Novák Martin YC Kovářov 1 1 187
133. Chlebna Milan YC Kovářov 1 2 312
134. Sigmund Radim JK Plzeň 1 323
135. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 202
136. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 1 406
137. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 323
138. Brožík František Jk Hrádek n. Nisou 1 101
139. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
140. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 1 747
141. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 385
142. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 469
143. Kolich Tomáš Slavoj Český Těšín 1 587
144. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 414
145. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 2 244
145. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 2 244
147. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
148. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
149. Görfölová Linda Jednoráz.licence 1 516
150. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 792
151. Križan Marko Jednoráz.licence 1 516
152. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
153. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
154. Kosmala Wojciech Jednoráz.licence 1 4 396
155. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
156. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 3 225
157. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
158. Davídek Zdeněk ČYK 1 239
159. Kozel Jakub ČYK 1 3 566
160. Teubner Jan Císařská louka 1 596
161. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 1 101
162. Cayolla Diogo YC Bohemia 1 17 079
163. Tinoco Mario YC Bohemia 1 1 960
164. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 998
165. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 499
166. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 606
167. Viták František JK Plzeň 1 198
168. Bernetová Martina JK Plzeň 1 1 581
169. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 125
170. Marečková Renata YC Markop FL 1 2 592
171. Knorr Luděk VS Duchcov 1 800
172. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 2 164
173. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 1 4 989
174. Havelka Pavel YC Pardubice 1 404
175. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
176. Malec Martin YC LS Brno 1 4 050
177. Ostrá Kateřina Olšovec Jedovnice 1 594
178. Chlup Jan YC Dyje 1 2 994
179. Opletal Ladislav JK Olomouc 1 1 247
180. Rotter Arnošt JK Olomouc 1 543
181. Junek Vladimír JK Olomouc 1 694
182. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
183. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 2 244
184. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 2 592
185. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
186. Jerkovič Nataša Jednoráz.licence 1 606
187. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
188. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 414
189. Blaszczuk Cyprian Jednoráz.licence 1 3 225
190. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
191. Hajnová Erika ALT FD 1 721
192. Cejnar Aleš Císařská louka 1 256
193. Chmelová Anna Císařská louka 1 281
194. Soukupová Karolína JK Královská 1 396
195. Havelka Petr JK Královská 1 1 043
196. Čížek Pavel Stará Plavba-Čechie 1 234
197. Matznerová Vlaďka ČYK 1 17 812
198. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 1 041
199. Šobíšek Petr YC SaS 1 1 187
200. Miroslav Váško Bohemia Poděbrady 1 323
201. Jackel Josef YC Kladno 1 232
202. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 1 1 625
203. Ovčička Petr YC Příbram 1 499
204. Jakubková Dita YC Říčany 1 521
205. Hájek Ivo JK Černá v Pošumaví 1 407
205. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 407
207. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 303
208. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 1 202
209. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 709
210. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 499
211. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 327
212. Vašík Roman YC LS Brno 1 2 010
213. Ostrý Dominik Olšovec Jedovnice 1 594
214. Celá Barbora YC Znojmo 1 1 291
215. Červenka Matouš JK Olomouc 1 1 479
216. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
217. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 303
218. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
218. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 996
220. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 1 032
221. Skolaut Georg Jednoráz.licence 1 2 887
222. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
223. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
224. Chrapčiak Tomáš Jednoráz.licence 1 1 840
225. Jerkovič Jure Jednoráz.licence 1 606
226. Kruszyňski Jakub Jednoráz.licence 1 1 236
227. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
228. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 3 850
229. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
230. Kalous Karol Jednoráz.licence 1 1 008
231. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 4 730
232. Staniczek Magda Jednoráz.licence 1 3 621
233. Blaszczyk Kacper Jednoráz.licence 1 780
234. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
235. Turský Roman Jednoráz.licence 1 871
236. Holý Marek ČWA 1 659
237. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 187
238. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 2 244
239. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
240. Chmelíček Petr ČYK 1 5 106
241. Chrz Jaroslav ČYK 1 335
242. Havelka Jaroslav ČYK 1 9 957
243. Klabík Jiří Císařská louka 1 209
244. Horal Jan Císařská louka 1 133
245. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 840
246. Andrade Lucas YC Bohemia 1 6 781
247. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 1 800
248. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 1 854
249. Černý Václav JK Klatovy 1 285
250. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 1 1 095
251. Majer Karel Baník Most 1 303
252. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 1 734
253. Ševčík Martin WS Club VD 1 404
254. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 1 682
255. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 804
256. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 2 928
257. Podolský Marek YC Znojmo 1 1 004
258. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 564
259. Skotnicová Lenka Sokol Palkovice 1 1 608
260. Ščerba Jiří YC Krnov 1 688
261. Herudek Petr YC Krnov 1 336
262. Ščerbová Vladímíra YC Krnov 1 180
263. Richter Boris YC Krnov 1 792
264. Mika Radek ČWA 1 727
265. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 1 414
266. Novák Jiří ALT Melges 24 1 2 592
267. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 0
268. Šleziona Filip Jednoráz.licence 1 2 345
269. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
270. Skolaut Susanne Jednoráz.licence 1 2 887
271. Spyrka Karol Jednoráz.licence 1 505
272. Kraupa Karl Jednoráz.licence 1 504
273. Lutz Martin Jednoráz.licence 1 2 887
274. Stolorz Maciej Jednoráz.licence 1 1 095
275. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 1 720
276. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
277. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 2 741
278. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 1 236
279. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
280. Dubiel Aga Jednoráz.licence 1 5 611
281. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
282. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 4 885
283. Beránek Karol Jednoráz.licence 1 3 829
284. Pollák Jozef Jednoráz.licence 1 1 621
285. Olejníček Pavel ČYK 1 1 564
286. Janák Josef Tatran Praha 1 574
287. Jurečka Šimon Císařská louka 1 281
288. Soukup Jiří JK Královská 1 396
289. Štěpánková Barbora JK Královská 1 694
290. Kiss Ivan YC ČSA 1 124
291. Stránská Lucie YC SaS 1 1 925
292. Koláčný Lubor YC SaS 1 1 187
293. Kraus Jiří YC RODOP 1 2 010
294. Klíma Jiří YC Bohemia 1 4 860
295. Zima Tomáš YC Kladno 1 3 080
296. Štursa Pavel YC Říčany 1 202
296. Polidar Pavel JK Cheb 1 202
296. Loníková Pavla JK Sokolov 1 202
299. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 1 008
300. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 804
301. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 068
302. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 1 594
303. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 1 781
304. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 1 303
305. Heidrich Michal YC Znojmo 1 504
306. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 2 412
307. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 063
308. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 741
309. Součková Barbora Baník Ostrava 1 504
310. Abrahám Vít YC Krnov 1 202
311. Richterová Šárka YC Krnov 1 792
312. Ščerba Marek YC Krnov 1 202
313. Ščerba Jiří YC Krnov 1 180
314. Sokol Petr ALT Vaurien 1 6 781
315. Spyrka Barbara Jednoráz.licence 1 3 225
316. Schlagbauer Hemine Jednoráz.licence 1 1 935
317. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 1 840
318. Hofferer Andreas Jednoráz.licence 1 303
319. Stolorz Jakub Jednoráz.licence 1 722
320. Mozetič Simon Jednoráz.licence 1 606
321. Kalous Zdenek Jednoráz.licence 1 1 008
322. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 6 236
323. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 2 345
324. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 720
325. Readziej Piotr Jednoráz.licence 1 666
326. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
327. Valík Tomáš YC Krnov 2 628
328. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 1 568
329. Gaba Ondra YC Krnov 2 1 197
330. Juptner Patrik ČWA 2 958
331. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
332. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
333. Ručka Martin Sokol Palkovice 2 3 778
334. Zimák Petr LS Kroměříž 2 808
335. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 2 1 062
336. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 2 2 312
337. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 1 819
338. Pilařová Tereza JK Sokolov 2 848
339. Hrňa Jan YC Kovářov 2 4 123
340. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 367
341. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 606
342. Ochec Jan ČYK 2 2 335
343. Pšeidl Pavel YC SaS 2 7 519
344. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
345. Špička Josef YC Krnov 2 2 097
346. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 516
347. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 505
348. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 2 1 485
349. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 4 821
350. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 075
351. Brabec Bedřich Chemička Ústí 2 1 108
352. Kala ing. Roman YC Doksy 2 5 413
353. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 2 1 440
354. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 925
355. Boček Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 404
356. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 303
357. Čáp Jiří ČYK 2 915
358. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 2 8 001
359. Rozsypal Pavel YC Bohemia 2 2 760
360. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 1 011
361. Havelka Jakub ČYK 2 32 153
362. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
363. Buchta Jan ALT FB 2 5 061
364. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 071
365. Pivnička Jakub YC Znojmo 2 404
366. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 299
367. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 1 633
368. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 2 873
369. Peibischová Monika 2 7 030
370. Češka Jiří YC Kovářov 2 2 489
371. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 2 7 683
372. Ručka Tomáš YC Kladno 2 521
373. Holombek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 429
374. Váško Miroslav Bohemia Poděbrady 2 452
375. Piherová Vlasta YC SaS 2 1 092
376. Horka Dušan Jednoráz.licence 2 485
377. Packová Kristýna KJ Těrlicko 2 3 527
378. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 093
379. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 2 1 483
380. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 404
381. Sanková Lenka VS Duchcov 2 1 903
382. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 428
383. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 562
384. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 503
385. Soukup Eduard ČYK 2 223
386. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 733
387. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 041
388. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 2 051
389. Dyčka Jiří YC Krnov 2 2 097
390. Holík Jiří SC Testudo 2 3 660
391. Šedivý Bořek YC LS Brno 2 5 835
392. Skalický Jaroslav YC Pardubice 2 703
393. Hanslová Zlata YC Velké Dářko 2 606
394. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 1 313
395. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 685
396. Uhrich Martin ASK Lovosice 2 1 047
397. Bucha Bohumil Baník Most 2 647
398. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 1 376
399. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 910
400. Jordao Marcelo YC Bohemia 2 6 593
401. Goncalves Clausius YC Bohemia 2 19 039
402. Hradec František Císařská louka 2 485
403. Vávra Jaroslav JK Královská 2 1 506
404. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 5 962
405. Keblová Lucie ČYK 2 794
406. Sünderhauf Zdeněk ČYK 2 10 085
407. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 8 001
408. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 7 976
409. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 505
410. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 1 534
411. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 2 1 047
412. Porada Henrich Chemička Ústí 2 1 376
413. Šplíchal Marek JK Plzeň 2 3 245
414. Šplíchal Jiří JK Plzeň 2 3 013
415. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 8 001
415. Švec Petr SK Yachting Styl 2 8 001
417. Teubnerová Anna Císařská louka 2 899
418. Ploner Jan ČYK 2 1 134
419. Zíta Tomáš ČYK 2 1 072
420. Jedlička Ivan ČYK 2 858
421. Jindra Svatopluk ČYK 2 616
422. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 1 847
423. Kocián Pavel YC Krnov 2 604
424. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 328
425. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 764
426. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 2 605
427. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 126
428. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 2 3 269
429. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 6 301
430. Haken Vladimír WS Club VD 2 1 161
431. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 2 713
432. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 3 660
433. Sukdoláková Andrea ASK Lovosice 2 5 612
434. Trčka Miroslav Baník Most 2 957
435. Novák Aleš YC Kovářov 2 2 102
436. Pročková Tereza Sokol Dobřichovice 2 4 093
437. Rathouský Jiří JK Královská 2 869
438. Cvach Marek Spartak Modřany 2 503
439. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 2 2 964
440. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 2 4 508
441. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 2 1 295
442. Kilarová Marie Baník Ostrava 2 3 528
443. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 3 799
444. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 3 820
445. Šindelka Václav Baník Ostrava 2 1 281
446. Antel Vladimír LS Kroměříž 2 1 006
447. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 2 3 785
448. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 608
449. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 2 707
450. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 2 1 076
451. Vlčková Jana JK Plzeň 2 628
452. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 886
453. Hajo Libor YC CERE 2 1 245
454. Koukal Jan SK Yachting Styl 2 8 001
455. Štěpánek Jindřich JK Královská 2 1 165
456. Štantejský Jan YC RODOP 2 11 921
457. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 606
458. Schrollová Eva YC Písek 3 4 509
459. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 2 088
460. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 6 443
461. Janda Martin ASK Lovosice 3 7 113
462. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 172
463. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 4 501
464. Pinc Tomáš Baník Most 3 724
465. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 3 452
466. Wolk Roland YC LS Brno 3 2 402
467. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 200
468. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 16 541
469. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 3 7 939
470. Ovčička Pavel YC Příbram 3 1 722
471. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 5 689
472. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 2 511
473. Kubištová Kateřina JK Plzeň 3 1 129
474. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 5 609
475. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 224
476. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 3 1 746
477. Vašík Radim YC LS Brno 3 6 352
478. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 3 1 672
479. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 2 732
480. Ministrová Marie Baník Ostrava 3 958
481. Vilček David Baník Ostrava 3 707
482. Kulík Martin YC RODOP 3 11 985
483. Procházka Filip YC Neratovice 3 7 603
484. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 444
485. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 3 1 773
486. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 297
487. Dastych Petr ASK Lovosice 3 5 798
488. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 5 934
489. Šárek Martin Sokol Palkovice 3 699
490. Emler Robert ČYK 3 15 370
491. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 6 595
492. Loníková Iva JK Sokolov 3 1 151
493. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 4 314
494. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 5 686
495. Hájek Libor JK Cheb 3 780
496. Procházková Bára YC Znojmo 3 580
497. Teubnerová Kareřina Císařská louka 3 1 200
498. Voskovec Filip YC Kladno 3 4 704
499. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 3 505
500. Červený Aleš ASK Lovosice 3 5 609
501. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 882
502. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 1 847
503. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 1 722
503. Ovčičková Hana YC Příbram 3 1 722
505. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 843
506. Alexa Miloš YC LS Brno 3 2 116
507. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 5 288
508. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 606
509. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 1 334
510. Behar Noam ČYK 3 990
511. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 249
512. Špedl Miroslav JK Klatovy 3 1 734
513. Laštovka Milan JK Plzeň 3 529
514. Noháč Radek Baník Most 3 724
515. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 905
516. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 352
517. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 3 201
518. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 577
519. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 4 709
520. Zeman Martin SC Testudo 3 7 129
520. Pexa Tomáš SC Testudo 3 7 129
522. Vavřina Bronislav SC Testudo 3 3 796
523. Ocelková Jindřiška ČYK 3 1 278
524. Holý Rudolf ČYK 3 5 981
525. Švihlík Martin YC RODOP 3 13 574
526. Kučera Michal Chemička Ústí 3 1 796
527. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 3 619
528. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
529. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 1 534
530. Kottová Karolína Fulcrum 3 10 016
531. Kadlec Roman SK Tři sestry 3 3 751
532. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 1 686
533. Riedel Jan VS Duchcov 3 1 158
534. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 4 463
535. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 3 1 310
536. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 2 026
537. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 3 5 060
538. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 4 180
539. Blahník Radovan Chemička Ústí 4 2 184
540. Handl Erich YC Kladno 4 1 256
541. Löwit Harry Císařská louka 4 11 424
542. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 4 1 462
543. Chodura Leopold ČYK 4 1 285
544. Mirsky Andre YC Bohemia 4 14 684
545. Brun Lucas YC Bohemia 4 29 573
546. Bobková Eva Baník Ostrava 4 7 884
547. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 7 855
548. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 5 402
549. Kir Milan IWS Club Nechra 4 15 550
550. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 2 444
551. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 2 358
552. Bauer Franta YC CERE 4 11 045
553. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 4 3 309
554. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 4 23 322
555. Stoklásek Petr SK Tři sestry 4 16 945
556. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 333
557. Horký Adam ČWA 4 29 568
558. Koutná Martina YC Bystrc Brno 4 10 608
559. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 3 742
560. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 4 5 070
561. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 4 6 402
562. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 470
563. Jirkovec Zdenek YC RODOP 4 14 599
564. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 2 171
565. Machovská Ilona NYK & RS 4 3 511
566. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 5 613
567. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 163
568. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 22 741
569. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 323
570. Binder Christian YC Bohemia 4 12 022
571. Štursová Lucie ČYK 4 6 978
572. Bauer Karel YC CERE 4 4 006
573. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 4 1 260
574. Berský Jaroslav Baník Ostrava 4 3 697
575. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 079
576. Gebhart Jan JK Cheb 4 881
577. Hrubý Jiří JK Plzeň 4 1 583
578. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 942
579. Martinka Jiří YC RODOP 4 14 599
580. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 20 413
581. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 6 850
582. Jelínek Tomáš YC Kladno 4 792
583. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 4 9 488
584. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 4 22 700
585. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 4 7 001
586. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 8 727
587. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 333
588. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 4 6 402
589. Jindřich Rostislav JK Cheb 4 1 959
590. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 5 632
591. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 548
592. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 1 594
593. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 4 7 122
594. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 4 8 331
595. Löwit Harry Císařská louka 4 2 642
596. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 5 4 103
597. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 8 446
598. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 302
599. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 103
600. Kraft Jiří VS Duchcov 5 8 460
601. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 25 518
602. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 806
603. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 9 080
604. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 847
605. Toth Martin ČWA 5 11 908
606. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 8 819
607. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 2 443
608. Adam Zdeněk VS Duchcov 5 11 411
609. Dvořák Ota YC CERE 5 4 966
610. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 5 2 047
611. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 5 6 019
612. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
613. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 5 8 226
614. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 991
615. Lux Vlastimil SC Testudo 5 9 677
616. Satranský Radek YC Pardubice 5 1 466
617. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 170
618. Lachner Vít YC Neratovice 5 14 794
619. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 260
620. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 5 6 019
621. Jenšík David JK Česká Lípa 5 8 273
622. Ráža Tomáš VS Duchcov 5 4 063
623. Marečková Lucie Jachtklub Brno 5 1 756
624. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 531
625. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 5 4 830
626. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 2 333
627. Satoránský Pavel SK Tři sestry 5 24 771
628. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 7 128
629. Fetterle David YC Znojmo 5 5 254
630. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 9 080
631. Frohlich Denis YC Kladno 5 5 590
632. Guryča Jan YC CERE 5 4 969
633. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 4 916
634. Ďásek František JK Cheb 5 3 818
635. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 5 10 978
636. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 2 564
637. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 13 951
638. Švarc Roman JK Staré Splavy 5 2 119
639. Drncová Ivana JK Plzeň 5 2 503
640. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 5 2 031
641. Živná Renáta YC DIM Bezdrev 5 3 264
642. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 1 635
643. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 013
644. Sladký ml. Martin ČWA 5 7 234
645. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 225
646. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 336
647. Knetig Martin Jachtklub Brno 6 18 955
648. Růžička Marek Slavoj Hluboká 6 1 907
649. Richter Zdeněk YC Doksy 6 4 284
650. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 6 004
651. Šmídová Jana KJ Těrlicko 6 7 944
652. Petrovský Jan Jachtklub Brno 6 2 222
653. Ott Stanislav YC Znojmo 6 10 849
654. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 333
655. Heiková Romana Chemička Ústí 6 5 775
656. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 6 11 577
657. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 6 969
658. Ehl Vladimír WS Club VD 6 3 072
659. Riedel Ota VS Duchcov 6 3 506
660. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 6 14 367
661. Knorrová Barbora VS Duchcov 6 8 889
662. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 6 4 156
663. Hyk Jan YC ČSA 6 5 212
664. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 6 18 955
665. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 4 457
666. Fanta Miroslav YC LS Brno 6 18 955
667. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 3 572
668. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 15 200
668. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 15 200
670. Benešová Jitka Chemička Ústí 6 3 864
671. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 627
672. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 2 245
673. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 3 454
674. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 23 924
675. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 3 944
676. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 6 3 582
677. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 6 2 469
678. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 5 843
679. Jurečka Matěj ČYK 6 3 652
680. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 6 5 068
681. Plecitý Marek JK Toušeň 6 10 750
682. Novák Jaroslav YC Doksy 6 3 983
683. Kotek Ota JK Staré Splavy 6 5 910
684. Novohradský Filip YC Pardubice 6 1 500
685. Seidl Šimon YC LS Brno 6 7 295
686. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 590
687. Trčka Martin Baník Most 6 21 332
688. Živný Boris YC DIM Bezdrev 6 4 193
689. Maroščíková Dana Baník Ostrava 6 1 982
690. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 6 7 944
691. Daňek Michal LS Kroměříž 6 11 588
692. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 5 771
693. Sekera Petr VS Duchcov 6 3 700
694. Zalabák Petr Chemička Ústí 6 10 740
695. Beneš Jiri Chemička Ústí 6 3 864
696. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 3 795
697. Svoboda Pavel YC Kladno 6 2 123
698. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 8 520
699. Marečková Lenka JK Staré Splavy 6 4 494
700. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 6 2 104
701. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 6 3 965
702. Holotík Miroslav LS Kroměříž 6 7 016
703. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 7 148
704. Skála Pavel JK Cheb 6 12 547
705. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 15 450
706. Drvota Jaromir YC Kladno 6 2 465
707. Korvas Filip ČYK 6 4 775
708. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 23 238
709. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 409
710. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 4 995
711. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 7 3 056
712. Hájek Tomáš YC CERE 7 9 939
713. Kulhánková Nikita ČYK 7 3 152
714. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 6 217
715. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 5 934
716. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 11 822
717. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 9 256
718. Prokopec Petr YC Pardubice 7 8 495
719. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 7 14 145
720. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 7 8 704
721. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 4 386
722. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 5 827
723. Fišer Josef VS Duchcov 7 4 203
724. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 10 294
725. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 5 847
726. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 5 572
727. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 3 237
728. Maršík Karel Chemička Ústí 7 7 484
729. Jíra Ondřej JK Plzeň 7 3 864
730. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 2 760
731. Vallová Anna YC LS Brno 7 7 868
732. Kantor František YC LS Brno 7 7 921
733. Václavík Radek JK Česká Lípa 7 14 061
734. Hanuš Daniel YC Pardubice 7 5 922
735. Staniek Michal KJ Těrlicko 7 7 356
736. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 7 33 148
737. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 7 2 979
738. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 27 226
739. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 7 2 830
740. Diviš Ivo YC Dyje 7 9 107
741. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 7 7 162
742. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 7 27 252
743. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 7 4 696
744. Koláčný Rudolf YC SaS 7 3 429
745. Löwitová Olga Císařská louka 7 12 819
746. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 7 7 481
747. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 7 3 135
748. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 797
749. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 7 2 026
750. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 25 208
751. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 3 803
752. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 7 13 787
753. Procházka Jan JK Plzeň 7 1 509
754. Polák Jiří VS Duchcov 7 4 032
755. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 16 145
756. Novotný Václav JK Cheb 7 20 477
757. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 7 5 168
758. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 20 479
759. Zvěřina Václav VS Duchcov 7 2 284
760. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 2 732
761. Musil Tomáš YC RODOP 7 31 008
762. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 659
763. Stáňa Ivo Baník Ostrava 7 2 285
764. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 7 15 514
765. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 4 909
766. Houdek Roman YC LS Brno 7 18 079
767. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 10 487
768. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 8 21 453
769. Altman Jiří Císařská louka 8 9 134
770. Král Karel JK Sokolov 8 6 370
771. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 376
772. Kupská Markéta YC LS Brno 8 21 453
773. Solík Jakub JK Česká Lípa 8 9 975
774. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 12 359
775. Kotek Michal JK Staré Splavy 8 20 668
776. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 8 12 359
777. Bobek Ondřej Baník Ostrava 8 27 335
778. Fousek Filip ALT Tornado 8 8 405
779. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 8 6 847
780. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 8 14 204
781. Činčera Marek JK Sokolov 8 9 835
782. Štěrba Igor YC Znojmo 8 14 100
783. Fanta Matěj YC LS Brno 8 6 654
784. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 4 630
785. Brožek Martin YC CERE 8 11 955
786. Škoda Michal YC Neratovice 8 20 901
787. Rešl Pavel VS Duchcov 8 3 653
788. Mráz Maxmilián ČYK 8 4 344
789. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 11 920
790. Drahorád Petr JK Cheb 8 23 947
791. Kuthan Martin YC Neratovice 8 29 439
792. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 8 12 608
793. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 11 276
794. Huk Václav YC LS Brno 8 7 725
795. Malina Tomáš IWS Club Nechra 8 22 936
796. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 8 6 087
797. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 8 3 451
798. Podhorec Štefan YC Kladno 8 8 522
799. Kuchař Jan YC CERE 8 22 270
800. Bobek Pavel Baník Ostrava 8 27 072
801. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 8 2 826
802. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 8 14 331
803. Snopek Martin Slavoj Hluboká 8 5 562
804. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 335
805. Červený Filip JK Plzeň 9 1 708
806. Rešl Matěj VS Duchcov 9 10 391
807. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 9 7 580
808. Slíva Martin ČWA 9 24 560
809. Ott Vítězslav YC Znojmo 9 13 066
810. Audy Petr Jachtklub Brno 9 11 672
811. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 9 15 602
812. Vychová Zuzana YC Neratovice 9 20 483
813. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 7 228
814. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 9 22 757
815. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 9 22 702
816. Nováková Ludmila YC LS Brno 9 14 216
817. Neumann Lukáš YC RODOP 9 27 531
818. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 195
819. Blatecký David Jachtklub Brno 9 32 822
820. Valouch Libor JK Olomouc 9 9 027
821. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 9 16 008
822. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 643
823. Sklenář Petr YC Neratovice 9 35 756
824. Brožek Pavel SC Testudo 9 17 036
825. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 9 2 524
826. Raška Marek ČWA 9 11 193
827. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 9 5 540
828. Fučikovský Jan JK Sokolov 9 14 869
829. Machovský Jan ALT Vaurien 9 9 295
830. Vašík Martin YC LS Brno 9 14 216
831. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 9 7 012
832. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 9 25 114
833. Doležal Tomáš ČYK 9 12 023
834. Hrdina Patrik YC RODOP 9 24 445
835. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 9 4 861
836. Jochovič Josef YC Neratovice 9 9 775
837. Čermák Petr YC Kladno 9 12 198
838. Vacula Karel YC Znojmo 9 9 454
839. Šmídová Katka KJ Těrlicko 9 26 575
840. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 9 17 036
841. Haubold Petr Delfín Jablonec 9 14 253
842. Hrubý Karel Jachtklub Brno 9 31 053
843. Ptáčníková Lenka SKIYACHT Rybí 9 2 759
844. Tkadlec Viktor JK Toušeň 9 33 454
845. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 9 7 891
846. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 29 594
847. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 10 4 080
848. Polidar Martin JK Cheb 10 13 962
849. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 44 664
850. Petřík Martin YC Neratovice 10 8 937
851. Podzimek Antonín ČYK 10 15 211
852. Culek Jindřich YC Kotva Pha 10 9 446
853. Žila Jiří Slavoj Hluboká 10 7 533
854. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 138
855. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 462
856. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 10 6 780
857. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 24 906
858. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 8 068
859. Kittler Jan YC LS Brno 10 17 672
860. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 11 919
861. Ptáčník Ivan YC Neratovice 10 8 064
862. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 10 17 477
863. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 10 16 833
864. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 10 8 673
865. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 10 3 958
866. Zíma Jakub ČWA 10 23 365
867. Hakl David YC LS Brno 10 8 975
868. Staněk Jan YC Doksy 10 5 908
869. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 33 195
870. Šára Michal Sokol Dobřichovice 10 23 431
871. Jebavá Markéta YC Neratovice 10 15 676
872. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 10 7 569
873. Winkler Pavel JK Toušeň 10 54 120
874. Konopík Matěj Jachtklub Brno 10 20 974
875. Fišer Roman JK Královská 10 13 564
876. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 10 18 957
877. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 27 791
878. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 10 13 628
879. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 10 16 688
880. Pavliš Jiří YC Kovářov 10 19 394
881. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 10 7 502
882. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 11 167
882. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 167
884. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 10 23 431
885. Ott Adam YC Znojmo 10 5 527
886. Matějková Adéla VS Duchcov 10 5 249
887. Šimáček Roman YC Kladno 10 3 944
888. Mojdl Ondřej ČYK 11 11 664
889. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 5 846
890. Košvica Jakub YC LS Brno 11 7 250
891. Lejhanec David YC Pardubice 11 16 860
892. Tinoco Alexandre YC Bohemia 11 64 224
893. Chyťová Marcela YC LS Brno 11 17 054
894. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 42 531
895. Chudějová Hana YC Neratovice 11 28 783
896. Vacula Jan YC Znojmo 11 12 242
897. Gebhart Zdenek JK Cheb 11 13 376
898. Maršálková Blanka YC LS Brno 11 14 844
899. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 11 19 121
900. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 11 21 349
901. Smutná Veronika JK Staré Splavy 11 15 847
902. Himmel Jiří YC Nechranice 11 7 045
903. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 23 669
904. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 21 857
905. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 19 257
906. Fantová Klára YC LS Brno 11 20 196
907. Polidarová Marketa JK Cheb 11 16 975
908. Mouchová Karolína YC Doksy 11 4 740
909. Rott Jan JK Plzeň 11 28 834
910. Červený Martin JK Plzeň 11 2 062
911. Lambl Vojtěch YC Neratovice 11 12 034
912. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 186
913. Kubový Martin JK Toušeň 11 75 503
914. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 11 10 239
915. Křížek David YC RODOP 11 55 217
916. Fiala Petr YC Neratovice 11 30 670
917. Sláma Eduard Jachtklub Brno 11 18 304
918. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 11 4 333
919. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 11 24 894
920. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 31 294
921. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 34 745
922. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 11 15 802
923. Hudec Václav YC Neratovice 11 16 546
924. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 23 922
925. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 33 308
926. Utíkal Petr JK Olomouc 12 17 923
927. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 12 10 726
928. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 12 21 641
929. Petrová Kristýna VS Duchcov 12 7 912
930. Slívová Jana YC Nechranice 12 26 939
931. Korych Pavel YC Kladno 12 12 749
932. Jebavý Vít YC Neratovice 12 17 437
933. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 12 8 433
934. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 12 28 100
935. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 12 27 406
936. Zanker Zbyněk SK Štětí 12 38 857
937. Pokoš Radim VS Duchcov 12 11 147
938. Staňa Ivo Baník Ostrava 12 8 495
939. Němec Vojtěch ČYK 12 18 440
940. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 37 057
941. Horáček Marek LS Kroměříž 12 16 679
942. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 13 151
943. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 12 4 563
944. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 7 673
945. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 12 37 869
946. Sasse Bruno YC Bohemia 12 64 432
947. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 32 822
948. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 13 793
949. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 9 195
950. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 12 627
951. Zárubová Daniela JK Cheb 13 44 670
952. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 13 9 940
953. Vacula Karel YC Znojmo 13 9 142
954. Pařízek Radim YC Bohemia 13 70 817
954. Vojta Richard YC Bohemia 13 70 817
956. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 16 706
957. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 13 21 278
958. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 39 165
959. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 22 118
960. Vít Jaroslav JK Plzeň 13 8 136
961. Burdová Michaela YC SaS 13 16 494
962. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 23 982
963. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 13 25 745
964. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 45 448
965. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 13 7 859
966. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 70 568
967. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 440
968. Fiala Michal Spolek Vodník 13 6 558
969. Kopřiva Luděk VS Duchcov 13 47 054
970. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 19 822
971. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 13 25 745
972. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 32 261
973. Brabec Václav YC Neratovice 13 17 063
974. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 672
975. Dostálová Vlasta YC Pardubice 13 21 125
976. Strejček Radim Sokol Palkovice 13 8 188
977. Jarošová Natálie ČYK 14 10 942
978. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 16 546
979. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 23 825
980. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 24 232
981. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 14 14 536
982. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 16 546
983. Havel Filip YC Neratovice 14 24 368
984. Svoboda Lukáš YC Neratovice 14 23 583
985. Novotný Štěpán JK Cheb 14 34 267
986. Čajčík Karel YC Pardubice 14 11 078
987. Myška Filip IWS Club Nechra 14 38 736
988. Stránská Lucie VS Duchcov 14 18 169
989. Valdhansová Klára ČYK 14 18 170
990. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 14 9 745
991. Bezděk David Jachtklub Brno 14 35 044
992. Šmídová Božena YC Neratovice 14 10 618
993. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 14 8 589
994. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 38 251
995. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 14 8 318
996. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 14 7 306
997. Alexová Beata YC LS Brno 14 23 533
998. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 14 9 100
999. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 14 21 397
1000. Šplíchal Jiří JK Plzeň 14 11 004
1001. Starý Martin Slavoj Hluboká 14 15 640
1002. Plecitý Martin JK Toušeň 15 52 349
1003. Zobač Jakub JK Staré Splavy 15 27 702
1004. Babický Roman JK Česká Lípa 15 29 788
1005. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 73 333
1006. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 15 17 295
1007. Hendrych Václav YC Doksy 15 30 557
1008. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 15 6 643
1009. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 15 17 568
1010. Mareček Josef JK Staré Splavy 15 21 001
1011. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 15 19 405
1012. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 476
1013. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 15 35 610
1014. Štruncová Michaela YC Neratovice 15 26 263
1015. Mika Radek YC SaS 15 20 759
1016. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 24 718
1017. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 30 769
1018. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 56 560
1019. Štrunc Jan YC Neratovice 15 36 087
1020. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 117 268
1021. Slíva Jakub YC Nechranice 15 69 251
1022. Soukup Aleš VS Duchcov 15 9 204
1023. Dragoun Vítek JK Plzeň 15 5 832
1024. Trňák Lukáš LS Kroměříž 15 7 991
1025. Kamenský Radim YC Velké Dářko 16 76 529
1026. Čuláková Adéla YC Neratovice 16 32 714
1027. Lidařík Rudolf YC LS Brno 16 58 902
1028. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 10 587
1028. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 10 587
1030. Mendík Jan JK Staré Splavy 16 38 616
1031. Rozsypal Martin JK Olomouc 16 51 823
1032. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 16 9 467
1033. Outrata Jiří JK Toušeň 16 57 808
1034. Sivý Filip Slavoj Hluboká 16 16 680
1035. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 16 18 826
1036. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 37 730
1037. Kmenta Martin Jachtklub Brno 16 17 374
1038. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 29 759
1039. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 16 25 723
1040. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 16 16 879
1041. Kořan Petr YC Neratovice 16 59 306
1042. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 16 9 521
1043. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 47 011
1044. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 21 847
1045. Nápravník Jakub ČYK 17 42 654
1046. Rozsypal Jakub JK Olomouc 17 66 206
1047. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 57 841
1048. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 32 729
1049. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 17 17 567
1050. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 17 14 671
1051. Staňová Justýna Baník Ostrava 17 17 567
1052. Cejnar Tomáš YC CERE 17 29 400
1053. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 35 121
1054. Maier Michael YCR Roudnice 17 107 905
1055. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 17 41 611
1056. Audy Dan Jachtklub Brno 18 65 807
1057. Dragoun Dominik JK Plzeň 18 8 233
1058. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 18 38 116
1059. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 18 25 790
1060. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 18 30 200
1061. Nuc Mario JK Plzeň 18 14 272
1062. Korčík Lukáš Baník Ostrava 18 15 883
1063. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 18 27 788
1064. Zárubová Michaela JK Cheb 18 33 325
1065. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 65 818
1066. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 115 058
1067. Hálová Kateřina JK Toušeň 18 57 400
1068. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 68 125
1069. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 18 36 854
1070. Peterka Miroslav YC Neratovice 18 25 202
1071. Koštýř Michal YC CERE 18 19 722
1072. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 18 14 232
1073. Hrnčál Milan YC Pardubice 18 20 212
1074. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 19 15 984
1075. Vít Ladislav JK Plzeň 19 10 375
1076. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 19 55 960
1077. Audyová Markéta Jachtklub Brno 19 78 550
1078. Janderová Klára YC SaS 19 31 024
1079. Cejnar Lukáš YC CERE 19 56 604
1080. Dragoun Ivan JK Plzeň 19 10 579
1081. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 19 54 419
1082. Rybáček Josef YC Doksy 19 66 331
1083. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 20 690
1084. Hrubý Pavel ČWA 19 40 998
1085. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 39 491
1086. Kořanová Johana YC Neratovice 19 85 545
1087. Kališová Lenka Jachtklub Brno 19 11 484
1088. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 19 76 588
1089. Cejnar Matyáš YC CERE 19 71 210
1090. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 51 680
1091. Parůžek Jiří JK Toušeň 20 58 868
1092. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 63 882
1093. Daněk Michal LS Kroměříž 20 40 532
1094. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 21 39 348
1095. Kliment Michal YC Neratovice 21 70 486
1096. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 85 171
1097. Sivý Josef Slavoj Hluboká 22 89 075
1098. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 22 32 728
1099. Podhorec Štefan YC Kladno 22 28 726
1100. Vinkl Daniel YC Kladno 23 43 624
1101. Moucha Pavel YC Doksy 24 56 780
1102. Kafka Richard YC Velké Dářko 25 67 012
1103. Kafka Roman YC Velké Dářko 25 37 730
1104. Vinkl Petr YC Kladno 25 34 840
1105. Živná Veronika YC DIM Bezdrev 25 75 595
1106. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 26 19 798
1107. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 27 46 763
1108. Vacula Martin JK Staré Splavy 28 79 480
1109. Killarová Marie Baník Ostrava 28 36 278

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ