POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2008




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1179 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Vlachová Veronika Spartak Modřany 29 52 255
2. Vinkl Petr YC Kladno 27 30 563
3. Killarová Marie Baník Ostrava 27 22 377
4. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 24 60 059
5. Teplý Viktor Jachtklub Brno 24 136 891
6. Kořan Petr YC Neratovice 23 67 745
7. Bezděk David Jachtklub Brno 23 52 575
8. Cejnar Lukáš YC CERE 23 87 330
9. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 58 769
10. Cejnar Matyáš YC CERE 23 89 345
11. Kafka Richard YC Velké Dářko 23 45 175
12. Kafka Roman YC Velké Dářko 23 22 761
13. Novotný Štěpán JK Cheb 22 68 548
14. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 22 63 088
15. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 34 565
16. Pavlína Šmakalová JK Olomouc 22 13 378
17. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 22 42 430
18. Starý Martin Slavoj Hluboká 21 40 427
19. Podhorec Štefan YC Kladno 21 20 499
20. Fenclová Veronika YC Praha 12 21 119 893
21. Kliment Michal YC Neratovice 21 39 105
22. Kořanová Johana YC Neratovice 20 46 478
23. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 20 28 332
24. Čuláková Adéla YC Neratovice 20 39 987
25. Cejnar Tomáš YC CERE 20 33 070
26. Vinkl Daniel YC Kladno 20 31 760
27. Vít Ladislav JK Plzeň 20 9 917
28. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 29 069
29. Kvasnik Milan YC Neratovice 19 60 093
30. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 18 093
31. Štruncová Michaela YC Neratovice 19 16 981
32. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 72 983
33. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 27 659
34. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 19 33 026
35. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 19 32 345
36. Rozsypal Martin JK Olomouc 18 33 447
37. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 33 253
38. Havel Filip YC Neratovice 18 19 608
39. Svoboda Lukáš YC Neratovice 18 12 382
40. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 18 26 920
41. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 18 13 599
42. Štrunc Jan YC Neratovice 18 28 760
43. Chudějová Hana YC Neratovice 18 39 277
44. Zárubová Michaela JK Cheb 18 52 853
45. Seidl Šimon YC LS Brno 18 49 921
46. Audyová Markéta Jachtklub Brno 18 69 712
47. Rozsypal Jakub JK Olomouc 18 67 171
48. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 17 28 506
49. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 45 870
50. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 39 726
51. Tkadlecová Sára JK Toušeň 17 48 569
52. Burdová Michaela ČYK 17 17 189
53. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 17 15 244
54. Kamenský Radim YC Velké Dářko 17 84 211
55. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 17 16 884
56. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 43 493
57. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 29 663
58. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 33 014
59. Parůžek Jiří JK Toušeň 17 63 676
60. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 15 936
61. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 13 788
62. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 44 765
63. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 17 69 853
64. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 14 721
65. Korych Pavel YC Kladno 17 17 038
66. Storch Petr Chemička Ústí 17 31 988
67. Skála David ČYK 16 8 301
68. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 41 506
69. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 39 638
70. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 16 31 037
71. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 16 21 886
72. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 16 24 812
73. Audy Dan Jachtklub Brno 16 58 993
74. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 36 790
75. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 16 725
76. Horáček Marek LS Kroměříž 16 24 373
77. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 16 28 335
78. Vojta Richard YC Bohemia 16 81 347
79. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 16 21 434
80. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 16 22 851
81. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 16 33 914
82. Plecitý Martin JK Toušeň 16 45 884
83. Hálová Kateřina JK Toušeň 16 58 785
84. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 60 053
85. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 15 17 654
86. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 15 11 636
87. Bobek Pavel Baník Ostrava 15 38 614
88. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 15 33 381
89. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 31 428
90. Babický Roman JK Česká Lípa 15 41 488
91. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 15 11 039
92. Tinoco Alexandre YC Bohemia 15 80 170
93. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 15 25 936
94. Alexová Beata YC LS Brno 15 18 151
95. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 15 11 942
96. Nápravníková Barbora ČYK 15 15 479
97. Brabec Václav YC Neratovice 15 10 785
98. Krátký Jan Slavoj Hluboká 15 20 643
99. Maier Michael YCR Roudnice 15 67 494
100. Dragoun Dominik JK Plzeň 15 12 521
101. Culek Jindřich YC Kotva Pha 15 14 984
102. Míka Radek YC SaS 15 12 584
103. Lidařík Rudolf YC LS Brno 15 45 481
104. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 48 558
105. Mareček Šimon Jachtklub Brno 15 17 881
106. Staňová Justýna Baník Ostrava 15 8 726
107. Outrata Jiří JK Toušeň 15 50 309
108. Mendík Jan JK Staré Splavy 15 33 437
109. Jebavý Vít YC Neratovice 15 34 548
110. Fiala Michal Spolek Vodník 15 6 657
111. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 15 10 340
111. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 10 340
113. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 14 33 543
114. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 27 452
115. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 705
116. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 65 531
117. Fantová Klára YC LS Brno 14 30 609
118. Staňa Ivo Baník Ostrava 14 8 270
119. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 14 16 057
120. Nuc Mario JK Plzeň 14 5 747
121. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 14 24 561
122. Mráz Maxmilián TJ Sokol Vrané II 14 6 534
123. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 16 279
124. Kopřiva Luděk VS Duchcov 14 47 451
125. Podzimek Antonín ČYK 14 21 125
126. Polidar Martin JK Cheb 14 13 097
127. Strejček Radim Sokol Palkovice 14 7 803
128. Dragoun Ivan JK Plzeň 14 6 962
129. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 14 397
130. Staniek Michal KJ Těrlicko 14 17 553
131. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 17 335
132. Blatecký David Jachtklub Brno 14 43 009
133. Rybáček Josef YC Doksy 14 48 693
134. Hanuš Daniel YC Pardubice 14 12 611
135. Vodáček Tomáš YC LS Brno 14 17 276
136. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 14 10 316
137. Peterka Miroslav YC Neratovice 14 19 644
138. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 7 291
139. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 700
140. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 23 140
141. Maršálek Daniel YC LS Brno 13 8 533
142. Mrzílková Lenka YC Neratovice 13 51 941
143. Korvas Filip ČYK 13 10 013
144. Nápravník Jakub ČYK 13 22 179
145. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 13 16 743
146. Hartmann Pavel ČWA 13 9 605
147. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 40 075
148. Janderová Klára YC SaS 13 30 978
149. Šára Michal Sokol Dobřichovice 13 24 411
150. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 13 14 365
151. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 23 423
152. Karas Tomáš Jachtklub Brno 13 33 837
153. Hakl David YC LS Brno 13 41 722
154. Maršálková Blanka YC LS Brno 13 15 920
155. Štěrba Igor YC Znojmo 13 35 120
156. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 13 28 564
157. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 23 749
158. Slíva Jakub YC Nechranice 13 45 654
159. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 13 23 423
160. Petřík Martin YC Neratovice 13 14 694
161. Moucha Pavel YC Doksy 13 22 473
162. Slívová Jana YC Nechranice 13 20 944
163. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 34 518
164. Utíkal Petr JK Olomouc 13 25 221
165. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 13 13 462
166. Valdhansová Klára ČYK 13 19 316
167. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 32 843
168. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 39 120
169. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 13 7 732
170. Knorrová Barbora VS Duchcov 13 12 730
171. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 12 43 670
172. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 12 14 893
173. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 24 873
174. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 12 846
175. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 12 9 743
176. Altman Jiří Císařská louka 12 19 854
177. Fiala Petr YC Neratovice 12 44 150
178. Daniel Jakub YC Neratovice 12 9 898
179. Soukup Aleš VS Duchcov 12 5 798
180. Bachtík Lukáš YC CERE 12 15 735
181. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 12 40 873
182. Stáňa Ivo Baník Ostrava 12 11 863
183. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 5 140
184. Hendrych Václav YC Doksy 12 25 232
185. Činčera Marek JK Sokolov 12 9 324
186. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 12 11 863
187. Lejhanec Filip YC Pardubice 12 27 231
188. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 25 391
189. Valouch Libor JK Olomouc 12 11 026
190. Snopek Martin Slavoj Hluboká 12 13 004
191. Košvica Jakub YC LS Brno 12 5 218
192. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 12 11 762
193. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 21 509
194. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 31 224
195. Nováková Ludmila YC LS Brno 11 9 857
196. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 4 327
197. Kuchař Jan YC CERE 11 22 932
198. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 11 6 573
199. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 11 10 816
200. Neumann Lukáš YC RODOP 11 47 559
201. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 23 166
202. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 11 15 829
203. Staněk Jan YC Doksy 11 7 225
204. Hrubý Pavel ČWA 11 20 693
205. Fanta Matěj YC LS Brno 11 7 806
206. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 31 556
207. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 770
208. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 11 20 350
209. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 11 9 818
210. Bláha Martin JK Plzeň 11 12 073
211. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 11 24 899
212. Sanková Lenka VS Duchcov 11 12 352
213. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 11 6 051
214. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 22 480
215. Kubový Martin JK Toušeň 11 40 542
216. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 11 5 161
217. Čajčík Karel YC Pardubice 11 9 360
218. Zanker Zbyněk SK Štětí 10 24 433
219. Polidarová Marketa JK Cheb 10 7 113
220. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 402
221. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 13 874
222. Fanta Miroslav YC LS Brno 10 22 751
223. Bobek Ondřej Baník Ostrava 10 30 359
224. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 10 9 604
225. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 27 742
226. Guryča Jan YC CERE 10 15 462
227. Rozsypal Pavel YC Bohemia 10 25 725
228. Křížek David YC RODOP 10 175 812
229. Dragoun Vítek JK Plzeň 10 3 605
230. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 28 888
231. Richter Zdeněk YC Doksy 10 9 520
232. Jarošová Natálie ČYK 10 9 052
233. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 15 590
234. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 10 11 312
235. Kmoníček Jiří YC Pardubice 10 19 151
236. Gebhart Zdenek JK Cheb 10 22 695
237. Šmídová Božena YC Neratovice 10 8 475
238. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 10 39 107
239. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 10 15 880
240. Vacula Jan YC Znojmo 10 13 786
241. Novák Jaroslav YC Doksy 10 9 520
242. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 10 24 134
243. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 30 273
244. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 10 15 051
245. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 10 17 881
246. Lejhanec David YC Pardubice 10 22 692
247. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 10 5 527
248. Chyťová Marcela YC LS Brno 10 16 932
249. Huk Václav YC LS Brno 9 7 816
250. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 11 479
251. Souček Otakar JK Česká Lípa 9 2 651
252. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 17 308
253. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 051
254. Holotík Miroslav LS Kroměříž 9 7 438
255. Janovic Ivan TJ STAR Praha 9 13 657
256. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 13 353
257. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 9 4 789
258. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 644
259. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 9 12 583
260. Šmídová Lenka YC Neratovice 9 40 569
261. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 9 4 077
262. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 9 880
263. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 9 4 606
264. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 32 408
265. Plhoň Adam SK Tři sestry 9 36 363
266. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 9 7 370
267. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 37 573
268. Vít Jaroslav JK Plzeň 9 7 768
269. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 9 9 069
270. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 9 18 433
271. Kynčl Jan LK Štěchovice 9 12 623
272. Procházka Jan YC Znojmo 9 18 648
273. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 15 386
274. Čermák Petr YC Kladno 9 8 884
275. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 16 879
276. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 20 672
277. Himmel Jiří YC Nechranice 9 6 812
278. Němec Vojtěch ČYK 9 15 320
279. Fousek Filip ALT Tornado 9 10 737
280. Hykrda Jan Jachtklub Brno 9 24 446
281. Kotek Michal JK Staré Splavy 9 22 202
282. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 15 826
283. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 9 4 928
284. Koutná Martina YC Bystrc Brno 9 24 845
285. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 9 4 850
286. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 9 17 217
287. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 9 13 549
288. Kupská Markéta YC LS Brno 9 22 491
289. Pokoš Radim VS Duchcov 8 3 626
290. Kališová Lenka Jachtklub Brno 8 3 035
291. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 7 766
292. Procházka Jan JK Plzeň 8 2 098
293. Rott Jan JK Plzeň 8 14 160
294. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 8 6 382
295. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 8 6 502
296. Hrdina Patrik YC RODOP 8 21 398
297. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 18 905
298. Horký Adam ČWA 8 42 828
299. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 8 3 589
300. Valdhansová Aneta ČYK 8 7 188
301. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 11 522
302. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 8 13 205
303. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 8 5 190
304. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 9 245
305. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 8 3 479
306. Vacula Karel YC Znojmo 8 9 145
307. Král Karel JK Sokolov 8 6 441
308. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 8 6 923
309. Mirsky Andre YC Bohemia 8 50 579
310. Kotek Kamil JK Staré Splavy 8 19 735
311. Knetig Martin Jachtklub Brno 8 14 660
312. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 22 646
313. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 8 8 535
314. Zíma Jakub ČWA 8 13 152
315. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 8 5 027
316. Procházka Eduard YC Znojmo 8 15 459
317. Plecitý Marek JK Toušeň 8 10 439
318. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 2 957
319. Brožek Martin YC CERE 8 9 475
320. Schmied Martin YC CERE 8 6 743
321. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 8 12 486
322. Drahorád Petr JK Cheb 8 14 497
323. Trčka Martin Baník Most 8 40 514
324. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 8 28 116
325. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 961
326. Drvota Jaromir YC Kladno 8 3 753
327. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 4 496
328. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 8 1 929
329. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 8 6 144
330. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 8 4 548
331. Hýža Jiří Jachtklub Brno 8 25 585
332. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 14 216
333. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 7 3 004
334. Vavřina Ivan SC Testudo 7 17 120
335. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 7 4 334
336. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 22 013
337. Jezbera Jaroslav YC Pardubice 7 2 184
338. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 883
339. Audy Petr Jachtklub Brno 7 7 098
340. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 4 384
341. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 5 446
342. Janda Martin ASK Lovosice 7 18 887
343. Ondí­k Antonín Slavoj Hluboká 7 2 715
344. Löwit Harry Císařská louka 7 11 880
345. Kantor František YC LS Brno 7 9 073
346. Maršík Karel Chemička Ústí 7 8 686
347. Gebhart Jan JK Cheb 7 6 376
348. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 4 483
349. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 159
350. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 2 275
351. Fišer Roman JK Královská 7 7 035
352. Sklenář Petr YC Neratovice 7 25 741
353. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 7 3 611
354. Storchová Lucie Chemička Ústí 7 7 561
355. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 2 492
356. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 13 662
357. Brožek Pavel SC Testudo 7 22 734
358. Raška Marek ČWA 7 10 990
359. Trňák Lukáš LS Kroměříž 7 3 597
360. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 7 11 791
361. Dostálová Vlasta YC Pardubice 7 8 860
362. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 9 190
363. Baptista Mauricio YC Bohemia 7 48 179
364. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 12 088
365. Růžička Marek Slavoj Hluboká 7 2 204
366. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 7 6 191
367. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 7 3 708
368. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 12 088
369. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 7 22 734
370. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 7 4 730
371. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 7 1 544
372. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 624
373. Myška Filip IWS Club Nechra 7 11 371
374. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 111
375. Machovský Jan ALT Vaurien 7 5 284
376. Stránská Lucie VS Duchcov 7 10 389
377. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 7 5 218
378. Vašík Martin YC LS Brno 7 5 225
379. Červený Martin JK Plzeň 7 1 762
380. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 7 3 380
381. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 21 712
382. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 3 159
383. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 7 18 887
384. Vavřina Bronislav SC Testudo 7 19 038
385. Celá Barbora YC Znojmo 6 4 082
386. Kůrka Petr ALT Melges 24 6 28 751
387. Mouchová Karolína YC Doksy 6 5 661
388. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 5 946
389. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 6 15 731
390. Satoránský Pavel SK Tři sestry 6 21 835
391. Ovčička Petr YC Příbram 6 9 734
392. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 6 3 827
393. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 13 557
393. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 13 557
395. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 7 424
396. Sivý Filip Slavoj Hluboká 6 3 028
397. Ovčička Josef ing. YC Příbram 6 17 816
398. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 447
399. Lachner Vít YC Neratovice 6 15 170
400. Ptáčník Ivan YC Neratovice 6 4 676
401. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 2 925
402. Matuška Petr ALT Melges 24 6 28 751
403. Ott Stanislav YC Znojmo 6 6 620
404. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 3 983
405. Frohlich Denis YC Kladno 6 13 450
406. Novotný Václav JK Cheb 6 18 704
407. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 14 309
408. Zvěřina Václav VS Duchcov 6 2 783
409. Pilařová Tereza JK Sokolov 6 6 732
410. Tkadlec Viktor JK Toušeň 6 16 531
411. Handl Erich YC Kladno 6 1 127
412. Cerveira Frederico YC Bohemia 6 39 954
413. Hudec Václav YC Neratovice 6 9 191
414. Havel Jiří SC Testudo 6 14 035
415. Holub Miloslav YC Znojmo 6 4 034
416. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 6 2 382
417. Škoda Michal YC Neratovice 6 21 125
418. Neaton Oregel Zuzana JK Královská 6 4 946
419. Waas František Lokomotiva Plzeň 6 4 483
420. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 6 7 239
421. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 1 729
422. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 631
423. Adam Zdeněk VS Duchcov 6 15 573
424. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 6 2 934
425. Václavík Radek JK Česká Lípa 6 12 404
426. Šárek Martin Sokol Palkovice 6 1 867
427. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 3 694
428. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 6 3 565
429. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 6 5 631
430. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 11 802
431. Červený Filip JK Plzeň 6 1 866
432. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 6 12 244
433. Kudláček Pavel ČWA 6 19 319
434. Slíva Martin ČWA 6 12 658
435. Hartl Radim YC LS Brno 6 10 146
436. Prokopec Petr YC Pardubice 6 5 397
437. Malina Tomáš IWS Club Nechra 6 15 228
438. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 6 2 252
439. Kubištová Kateřina JK Plzeň 6 2 303
440. Červená Martina JK Plzeň 6 1 814
441. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 6 4 629
442. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 6 7 349
443. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 1 243
444. Doležal Tomáš SK Tři sestry 6 21 835
445. Pařízek Radim YC Bohemia 6 31 553
446. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 6 7 664
447. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 6 7 253
448. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 7 797
449. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 780
450. Vydra Martin ČYK 5 4 213
451. Kuš Emil Slavoj Hluboká 5 5 140
452. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 5 2 037
453. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 091
454. Toth Martin ČWA 5 11 131
455. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 252
456. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 5 7 516
457. Rešl Matěj VS Duchcov 5 6 398
458. Ott Vítězslav YC Znojmo 5 7 093
459. Antel Vladimír LS Kroměříž 5 4 929
460. Schrollová Eva YC Písek 5 2 224
461. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 4 918
462. Matějková Adéla VS Duchcov 5 2 152
463. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 5 1 260
464. Skála Pavel JK Cheb 5 9 840
465. Kulhánková Nikita ČYK 5 1 810
466. Berský Jaroslav Baník Ostrava 5 6 120
467. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 10 186
468. Šplíchal Marek JK Plzeň 5 8 749
469. Kulík Martin YC RODOP 5 19 316
470. Kuthan Martin YC Neratovice 5 11 821
471. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 5 6 294
472. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 5 1 533
473. Jebavá Markéta YC Neratovice 5 4 392
474. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 166
475. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 177
476. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 898
477. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 5 1 568
478. Vitoň Jan YC Znojmo 5 2 843
479. Komárek Zdeněk YC Pardubice 5 3 425
480. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 7 403
481. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 11 048
482. Touval Jan ČWA 5 2 387
483. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 167
484. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 2 198
485. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 5 2 966
486. Musil Tomáš YC RODOP 5 37 297
487. Drncová Ivana JK Plzeň 5 1 333
488. Postl Michal Koh-i-noor ČB 5 2 404
489. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 5 3 992
490. Součková Barbora Baník Ostrava 5 6 120
491. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 4 925
492. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 5 3 973
493. Houdek Roman YC LS Brno 5 9 483
494. Červený Mojmír ASK Lovosice 5 9 040
495. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 1 064
496. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 5 5 951
497. Podolský Marek YC Znojmo 5 3 165
498. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 6 160
499. Kučera Michal Chemička Ústí 5 3 581
500. Prach Jan ALT FD 5 3 450
501. Voskovec Filip YC Kladno 5 7 906
502. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 14 386
503. Ovčičková Hana YC Příbram 5 5 209
504. Fiala Martin YC Znojmo 5 5 085
505. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 5 12 012
506. Žák Ivan Slávia Česká Skalice 5 3 331
507. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 3 579
508. Piherová Vlasta YC SaS 5 4 197
509. Doležal Tomáš ČYK 5 2 272
510. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 12 012
511. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 4 941
512. Trnavský Martin Jachtklub Brno 5 5 373
513. Kir Milan IWS Club Nechra 5 24 324
514. Riedel Ota VS Duchcov 5 1 623
514. Riedel Michal VS Duchcov 5 1 623
516. Štěpánek Jiří VS Duchcov 5 2 491
517. Pivnička Jakub YC Znojmo 5 2 403
518. Vitoň Roman YC Znojmo 4 1 286
519. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 4 1 923
520. Třešňáková Helena Severočeský NJ 4 1 775
521. Müller Zdeněk ASK Lovosice 4 7 824
522. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 3 856
523. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 2 969
524. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 4 1 507
524. Veselá Božena JK Staré Splavy 4 1 507
526. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 4 4 720
527. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 12 045
528. Škoda Vít YC Neratovice 4 2 768
529. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 3 347
530. Vachel František JK Černá v Pošumaví 4 2 673
531. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 4 872
532. Šašková Káťa (SVK) Jednoráz.licence 4 2 823
533. Jenšík David JK Česká Lípa 4 4 960
534. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 837
535. Alexa Miloš YC LS Brno 4 2 244
536. Killarová Alexandra Baník Ostrava 4 1 275
537. Hejna Jan Baník Ostrava 4 2 972
538. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 4 2 981
539. Bazler Petr ASK Lovosice 4 2 506
540. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 6 616
541. Procházka Libor ASK Lovosice 4 7 799
542. Bryxová Pavla YC Neratovice 4 2 590
543. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 2 248
544. Šmídová Jana KJ Těrlicko 4 4 048
545. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 4 6 135
546. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 6 844
547. Polák Jiří VS Duchcov 4 2 012
548. Vacula Libor JK Staré Splavy 4 6 061
549. Kala ing. Roman YC Doksy 4 10 801
550. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 1 197
551. Konopík Pavel Jachtklub Brno 4 11 836
552. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 443
553. Havelka Jakub ČYK 4 23 865
554. Chodura Leopold ČYK 4 2 427
555. Bartošek Petr YC Znojmo 4 10 481
556. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 5 765
557. Kraus Jiří YC RODOP 4 12 026
558. Janů Michal Sokol Dobřichovice 4 2 143
559. Lux Vlastimil SC Testudo 4 6 992
560. Crháková Lenka Jachtklub Brno 4 6 661
561. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 4 2 134
562. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 4 4 708
563. Uhrich Martin ASK Lovosice 4 3 127
564. Winkler Pavel JK Toušeň 4 12 948
565. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 4 3 190
566. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 2 474
567. Loník Jan JK Sokolov 4 806
568. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 4 2 361
569. Bauer Karel YC CERE 4 7 389
570. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 13 703
571. Vávra Jaroslav JK Královská 4 1 765
572. Hradecký Jaromír JK Královská 4 1 131
573. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 664
574. Procházka Filip YC Neratovice 4 8 817
575. Martinka Jiří YC RODOP 4 8 881
576. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 347
577. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 683
578. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 4 5 374
579. Brejník Tomáš Slavoj Litoměřice 4 841
580. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 2 935
581. Třešňák Josef Severočeský NJ 4 1 775
582. Půhonný Štěpán YC Bohemia 4 14 190
583. Zárubová Daniela JK Cheb 4 9 816
584. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 4 4 520
585. Jindřichová Markéta JK Cheb 4 8 796
586. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 349
587. Packová Alexandra KJ Těrlicko 4 6 141
588. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 12 962
589. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 2 972
590. Šašková Káťa (SVK) Jednoráz.licence 4 2 823
591. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 284
592. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 5 526
593. Pivovarčík Milan YC Znojmo 4 5 161
594. Vašík Radim YC LS Brno 4 6 549
595. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 4 3 531
596. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 4 1 032
597. Ministrová Marie Baník Ostrava 4 832
598. Otta Jiří Sokol Tovačov 4 12 962
599. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 4 14 399
600. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 4 4 486
601. Kramář Jiří JK Česká Lípa 4 910
602. Sejkora Luděk YC Markop FL 4 15 918
603. Kotek Michal YC Markop FL 4 16 601
604. Lorenc Miloslav JK Královská 4 4 003
605. Cvach Marek Spartak Modřany 4 681
606. Ovčička Pavel YC Příbram 4 3 603
607. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 080
608. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 4 1 689
609. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 11 729
610. Podhorec Štefan YC Kladno 3 6 008
611. Müller Jiří JK Královská 3 1 276
612. Rathouský Jiří JK Královská 3 3 654
613. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 718
614. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 604
615. Škola Jan Lokomotiva Cheb 3 1 237
616. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 883
617. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 7 916
618. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 479
619. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 4 553
620. Morávek Roman ČWA 3 2 732
621. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 15 245
622. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 1 420
623. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 5 522
624. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 3 080
625. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 883
626. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 3 2 530
627. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 4 182
628. Šindelka Václav Baník Ostrava 3 1 524
629. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 3 7 230
630. Musil Jiří Chemička Ústí 3 7 065
631. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 880
632. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 3 1 398
633. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 266
634. Drda Josef YC DIM Bezdrev 3 3 016
635. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 1 193
636. Indrák Jiří Sokol Tovačov 3 2 679
637. Rečka Jiří 3 1 374
638. Hloušek Pavel Chemička Ústí 3 3 760
639. Sladký Martin YC RODOP 3 1 456
640. Mikule Aleš SK Tři sestry 3 11 249
641. Jakoubek Milan JK Královská 3 1 003
642. Vlachová Jana Spartak Modřany 3 1 392
643. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 2 075
644. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 3 1 162
645. Hájek Libor JK Cheb 3 1 394
646. Skalický Vladimír LK Štěchovice 3 4 243
647. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 3 890
648. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 10 716
649. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 3 893
650. Bulín Zbyněk YC Znojmo 3 1 565
651. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 3 1 805
652. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 3 3 589
653. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 3 1 762
654. Alexová Michaela ALT Vaurien 3 1 840
655. Klíma Jiří YC Bohemia 3 10 976
656. Pšeidl Pavel YC SaS 3 4 623
657. Koláčný Lubor YC SaS 3 2 004
658. Vagenknecht Roman ČYK 3 3 095
659. Polidar Pavel JK Cheb 3 1 352
660. Loníková Pavla JK Sokolov 3 800
661. Beránek Ivo ASK Lovosice 3 2 614
662. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 10 716
663. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 3 705
664. Vítek Miroslav YC Znojmo 3 1 324
665. Korbová Helena JK Olomouc 3 3 772
666. Švarc Roman JK Staré Splavy 3 3 323
667. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 6 316
667. Novák René Sokol Palkovice 3 6 316
669. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 4 275
670. Sladký ml. Martin ČWA 3 10 331
671. Dlouhý Antonín Císařská louka 3 1 492
672. Novák Antonín ASK Lovosice 3 2 086
673. Marvan Jiří YC Nové Sedlo 3 4 868
674. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 866
675. Ďásek František JK Cheb 3 3 833
676. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 132
677. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 983
678. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 2 190
679. Mika Radek ČWA 3 1 370
680. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 3 3 682
681. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 2 596
682. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 932
683. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 370
684. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 957
685. Packová Kristýna KJ Těrlicko 3 4 822
686. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 3 3 682
687. Kittler Jan YC LS Brno 3 7 198
688. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 6 368
689. Buchta Jan ALT FB 3 5 030
690. Kaplická Zuzana ProYachting Team 3 4 960
691. Vrtal Ml. Ladislav TJ Solenice 3 2 648
692. Jackel Josef YC Kladno 3 819
693. Brabec Jan YC Pardubice 3 1 564
694. Ehl Vladimír WS Club VD 3 740
695. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 7 916
696. Bobková Eva Baník Ostrava 2 5 275
697. Ginkowsky Jan Jednoráz.licence 2 1 550
698. Gai Michal Jednoráz.licence 2 7 364
699. Pexa Tomáš SC Testudo 2 5 614
700. Fetterle David YC Znojmo 2 7 042
701. Bradáč Roman YC Znojmo 2 1 859
702. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 1 858
703. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 404
704. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 303
704. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 303
706. Vojta Richard YC Bohemia 2 21 252
707. Malá Jindřiška JK Královská 2 3 483
708. Dražková Zdena JK Královská 2 1 698
709. Soukupová Karolína JK Královská 2 914
710. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 998
711. Peibischová Monika 2 4 450
712. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
713. Chlup Jan YC Dyje 2 6 186
714. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 4 451
715. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 2 161
716. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 2 606
717. Ohin Frithof (GER) Jednoráz.licence 2 1 549
718. Ginkowsky Jan Jednoráz.licence 2 1 550
719. Moll Eva Jednoráz.licence 2 1 549
719. Garschhammer Max Jednoráz.licence 2 1 549
721. Ginkowska Martina Jednoráz.licence 2 2 307
722. John Vladimír ASK Lovosice 2 6 448
723. Marečková Renata YC Markop FL 2 4 870
724. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 292
725. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 510
726. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 868
727. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 303
728. Cayolla Diogo YC Bohemia 2 21 902
729. Tinoco Mario YC Bohemia 2 20 374
730. Lipenský Martin Jednoráz.licence 2 7 285
730. Lipenský Martin Jednoráz.licence 2 7 285
732. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 1 358
733. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 450
734. Herudek Petr YC Krnov 2 404
735. Špička Josef YC Krnov 2 1 493
736. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 2 260
737. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 1 595
738. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 404
739. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 2 2 162
740. Ettler Vojtěch TJ Jiskra Třeboň 2 378
741. Mika Radek YC SaS 2 4 682
742. Malý Zdeněk JK Královská 2 3 483
743. Krsanac Nikola YC Bohemia 2 8 145
744. Valenta Jan YC CERE 2 2 617
745. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 2 448
746. Gaba Ondra YC Krnov 2 950
747. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 2 260
748. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 657
749. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 464
750. Heidrich Michal YC Znojmo 2 1 636
751. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 2 3 352
752. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 3 081
753. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 505
754. Ochec Jan ČYK 2 2 199
755. Soukup Jiří JK Královská 2 914
756. Štěch Stanislav JK Královská 2 1 803
757. Kadlec Roman SK Tři sestry 2 874
758. Kalián Pavel SK Tři sestry 2 957
759. Zima Tomáš YC Kladno 2 5 907
760. Moll Eva Jednoráz.licence 2 1 549
761. Sleziona Filip Jednoráz.licence 2 4 938
762. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 2 856
763. Smolka Milan Sokol Palkovice 2 460
764. Dyčka Jiří YC Krnov 2 1 493
765. Procházková Bára YC Znojmo 2 5 567
766. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 949
767. Utíkal Petr JK Olomouc 2 3 297
768. Masopust Jaroslav YC Doksy 2 990
769. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
770. Podolský Marek YC Znojmo 2 2 035
771. Dlouhý Aleš YC Znojmo 2 505
772. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 135
773. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 2 086
774. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 1 766
775. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 3 500
776. Záruba Libor YC Kladno 2 5 907
777. Koláček Milan YC Bohemia 2 8 145
778. Janatka Jan Císařská louka 2 2 587
779. Hradec František Císařská louka 2 693
780. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 077
781. Jindra Svatopluk ČYK 2 634
782. Osvald Jiří Severočeský NJ 2 480
783. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
784. Vavřina Broňa SC Testudo 2 4 528
785. Dohnal Josef Sokol Tovačov 2 2 715
786. Pavlovský Josef YC LS Brno 2 7 792
787. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 1 961
788. Čihulová Miroslava Delfín Jablonec 2 812
789. Novohradský Filip YC Pardubice 2 606
790. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 608
791. Janda Tomáš ALT Formula 20T 2 883
792. Garschhammer Max Jednoráz.licence 2 1 549
793. Ginkowska Martina Jednoráz.licence 2 2 307
794. Ohin Frithof (GER) Jednoráz.licence 2 1 549
795. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 538
796. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 2 681
797. Mojdl Ondřej ČYK 2 1 127
798. Pelant Ivo ProYachting Team 2 1 184
799. Štantejský Jan YC RODOP 2 24 449
800. Vopátek Martin SK Tři sestry 2 10 093
801. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 378
802. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 5 824
803. Gai Michal Jednoráz.licence 2 7 364
804. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 5 031
805. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 901
806. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 1 275
807. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 5 292
808. Viewegh Petr JK Česká Lípa 2 505
809. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 832
810. Kocián Pavel YC Krnov 2 3 358
811. Sleziona Filip Jednoráz.licence 2 4 938
812. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 6 878
813. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 2 2 024
814. Zalabák Petr Chemička Ústí 2 3 402
815. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 954
816. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 4 668
817. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 2 615
818. Blecha Vladimír JK Královská 2 1 978
819. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 3 849
820. Los Petr YC Příbram 1 511
821. Svoboda Pavel YC Kladno 1 509
822. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 1 564
823. Hradecký Jaromír JK Královská 1 3 096
824. Švorčíková Věra ČYK 1 4 591
825. Švorčíková Radana ČYK 1 3 783
826. Klement Pavel YC RODOP 1 7 290
827. Hamza Jan YC Bohemia 1 6 943
828. Procházka Libor YC Neratovice 1 1 564
828. Struha Milan YC Neratovice 1 1 564
830. Dio Petr JK Klatovy 1 402
831. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 081
832. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 202
833. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 904
834. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 1 2 200
835. Trčka Miroslav Baník Most 1 277
836. Ráža Pavel VS Duchcov 1 303
837. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 2 495
838. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 4 625
839. Benček Marek ALT Melges 24 1 1 041
840. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 1 142
841. Vilček David Baník Ostrava 1 1 581
842. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 979
843. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 6 331
844. Havrda Zdeněk Delfín Jablonec 1 509
845. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 101
846. Wierzbicki Arkadiusz Jednoráz.licence 1 3 743
847. Herbec Cezarz Jednoráz.licence 1 3 064
848. Dubiel Agniesyka Jednoráz.licence 1 2 809
849. Blaszczyk Czprian Jednoráz.licence 1 1 492
850. Kosmala Wojaech Jednoráz.licence 1 6 075
850. Kosmala Wojaech Jednoráz.licence 1 6 075
852. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 4 314
853. Kruszynski Jakub Jednoráz.licence 1 1 428
854. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 142
855. Florek Filip Jednoráz.licence 1 5 194
856. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 761
857. Archetti Alessandro Jednoráz.licence 1 2 553
858. Myška František 1 735
859. Bix David YC Znojmo 1 101
860. Konopník Matěj Jachtklub Brno 1 202
861. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 711
862. Korbyn Krzysytof Jednoráz.licence 1 4 570
863. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 1 849
864. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 1 021
865. Kostecki Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 689
866. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 7 580
867. Libera Artur Jednoráz.licence 1 4 085
868. Kaszorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 771
869. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 5 276
870. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 450
871. Fuchs Morgen Jednoráz.licence 1 653
872. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
873. Bartasová Eva ALT Melges 24 1 1 041
873. Brontlaj Michal ALT Melges 24 1 1 041
875. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 871
876. Žíla Milan ALT Melges 24 1 1 041
877. Ministr Jan Baník Ostrava 1 202
878. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 734
879. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 2 213
880. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 775
881. Hájek Tomáš YC CERE 1 1 174
882. Sehnal René YC SaS 1 2 621
883. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 303
884. Chmelíček Petr ČYK 1 2 604
885. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 272
886. Vávra Aleš JK Královská 1 286
887. Slabý Jan JK Královská 1 194
888. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 189
889. Basso Paolo YC Bohemia 1 8 225
890. Pršalová Hana Bohemia Poděbrady 1 202
891. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 711
891. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 711
893. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 564
894. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 624
895. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 003
896. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 202
897. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
898. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 554
899. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 450
900. Fuchs Morgen Jednoráz.licence 1 653
901. Pavlovski Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 743
902. Korbyn Karol Jednoráz.licence 1 2 691
903. Korczak-Siwicka Anna Jednoráz.licence 1 1 773
904. Herbec Cezarz Jednoráz.licence 1 3 064
905. Kostecki Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 689
906. Knurowski Szymon Jednoráz.licence 1 1 699
907. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 7 580
908. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 761
909. Stoppennrink Christian Jednoráz.licence 1 404
909. Partzsch Heike Jednoráz.licence 1 404
911. Ruchs Andreas Jednoráz.licence 1 2 860
912. Erdmann Heiko Jednoráz.licence 1 404
912. Wobetzky Alexander Jednoráz.licence 1 404
912. Wobetzky Alexander Jednoráz.licence 1 404
915. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 871
915. Čapková Iva ALT Melges 24 1 1 871
915. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 871
915. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 871
919. Ade Christof Jednoráz.licence 1 215
920. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 2 412
921. Burian Daniel ČANY 1 1 280
922. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 711
923. Novák Petr YC LS Brno 1 3 119
924. Janáček Martin YC LS Brno 1 711
925. Skalníková Lucie YC LS Brno 1 404
926. Outrata Michal Olšovec Jedovnice 1 303
927. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 406
928. Lehečka Milan JK Olomouc 1 202
929. Rešl Pavel VS Duchcov 1 738
930. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 010
931. Porada Henrich Chemička Ústí 1 1 054
932. Záruba Marek JK Cheb 1 1 876
933. Dastych Petr ASK Lovosice 1 2 360
934. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 0
935. Wiendl František JK Klatovy 1 226
936. Dlabač Libor JK Klatovy 1 1 156
937. Jedlička Ivan ČYK 1 7 152
938. Bulant Jiří Císařská louka 1 307
939. Hrabal Karel Císařská louka 1 320
940. Čápová Pavla Císařská louka 1 202
941. Němec Petr YC BARRANDOV 1 402
942. Horký Petr YC CERE 1 404
943. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 703
944. Hlinomaz Václav YC Příbram 1 242
945. Struha Jan YC Neratovice 1 1 564
946. Holý Radim YC Bohemia 1 2 400
946. Sasse Bruno YC Bohemia 1 2 400
948. Pokorný Jindřich YC SaS 1 1 290
948. Číha Michal YC SaS 1 1 290
950. Múdrá Jana YC CERE 1 303
951. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 943
952. Zlámal Antonín Stará Plavba-Čechie 1 142
953. Jelínek Jiří Císařská louka 1 135
954. Hartl Jan Císařská louka 1 202
955. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 621
956. Horký Jan ČYK 1 101
957. Binder Christian YC Bohemia 1 5 914
958. Novák Adam Sokol Dobřichovice 1 404
959. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 564
960. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
960. Sigmund Radim JK Plzeň 1 101
962. Loníková Iva JK Sokolov 1 456
963. Fanta Miroslav YC Markop FL 1 4 792
964. Pos Karel Slavoj Litoměřice 1 502
965. Kolínský Tomáš YC Písek 1 578
966. Meškán Zbyněk YC Ancora 1 351
966. Meškánová Marcela YC Ancora 1 351
968. Fuksa Ivan ing. YC Příbram 1 152
969. Petrák Josef LK Štěchovice 1 303
970. Brázdová Petra YC Pardubice 1 159
971. Skalický Jaroslav YC Pardubice 1 202
971. Satranský Radek YC Pardubice 1 202
973. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 404
974. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 800
975. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 198
976. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 1 054
977. Knorr Jindřich VS Duchcov 1 738
978. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 285
979. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 728
980. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 614
981. Zimák Josef, Ing. LS Kroměříž 1 452
982. Brožek Tomáš SC Testudo 1 4 427
983. Holík Jiří SC Testudo 1 1 187
984. Melen Tomáš ALT FD 1 0
984. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 0
986. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 871
987. Bix David Jednoráz.licence 1 344
988. Hoferer Harry Jednoráz.licence 1 4 800
989. Procházka Ondřej Jednoráz.licence 1 946
990. Wierzbicki Arkadiusz Jednoráz.licence 1 3 743
991. Korczak-Siwicka Anna Jednoráz.licence 1 1 773
992. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 2 933
993. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 1 849
994. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 1 021
995. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 130
996. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 205
997. Kruszynski Jakub Jednoráz.licence 1 1 428
998. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 5 152
999. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 2 766
1000. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 385
1001. Fazokas Johann Jednoráz.licence 1 2 860
1002. Soldano Pablo Jednoráz.licence 1 2 553
1002. Bissaro Vittorio Jednoráz.licence 1 2 553
1002. Zilletti Mottio Jednoráz.licence 1 2 553
1002. Zilletti Mottio Jednoráz.licence 1 2 553
1006. Ill Josef ALT DN 1 202
1007. Velas Petr TJ Solenice 1 1 140
1008. Rathouská Zdeňka JK Královská 1 215
1009. Kudrna Tomáš JK Královská 1 3 096
1010. Žižka Zdeněk ČYK 1 6 023
1011. Janák Josef Tatran Praha 1 1 172
1012. Löwit Harry Císařská louka 1 1 608
1013. Froněk Jan YC SaS 1 1 290
1013. Fořt Jiří YC SaS 1 1 290
1015. Švík František YC RODOP 1 2 700
1016. Otto Radovan 1 735
1017. Stránský Jan YC Doksy 1 360
1018. Čondl Pavel Baník Most 1 202
1019. Riedel Jan VS Duchcov 1 101
1020. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 202
1021. Novotný Martin Slavoj Hluboká 1 587
1022. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 129
1023. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 202
1024. Hrňa Jan YC Kovářov 1 578
1025. Kašpárek Tomáš TJ Prostějov 1 416
1025. Piňos Jiří TJ Prostějov 1 416
1027. Zimák Petr LS Kroměříž 1 202
1028. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 904
1029. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 456
1030. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 1 646
1031. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1031. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 1 202
1033. Sokol Petr ALT Vaurien 1 3 119
1034. Drobík Luboš ALT Melges 24 1 943
1035. Harnasz Aneta Jednoráz.licence 1 2 099
1036. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 1 1 189
1037. Ensbrunnel Gerhart Jednoráz.licence 1 4 800
1038. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 1 657
1039. Cichy Kamil Jednoráz.licence 1 505
1040. Rumin Konrad Jednoráz.licence 1 2 373
1041. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 205
1042. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 5 152
1043. Stanieczek Magda Jednoráz.licence 1 1 928
1043. Stanieczek Magda Jednoráz.licence 1 1 928
1045. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 385
1046. Meister Michael Jednoráz.licence 1 2 860
1047. Partzsch Heike Jednoráz.licence 1 404
1048. Ruchs Andreas Jednoráz.licence 1 2 860
1048. Fazokas Johann Jednoráz.licence 1 2 860
1048. Sauer Martin Jednoráz.licence 1 2 860
1051. Bissaro Vittorio Jednoráz.licence 1 2 553
1052. Hodek Roman YC Bohemia 1 6 943
1053. Truhlařík Václav YC Neratovice 1 711
1054. Novák Petr YC Neratovice 1 404
1055. Fidranský Martin YC Bohemia 1 1 803
1055. Fidranský Dominik YC Bohemia 1 1 803
1057. Sahula Martin YC CERE 1 404
1058. Kozelská Markéta YC CERE 1 5 108
1059. Horal Jan Císařská louka 1 234
1060. Chrz Jaroslav ČYK 1 533
1061. Ocelková Jindřiška ČYK 1 606
1062. Havelka Jaroslav ČYK 1 8 065
1063. Holý Rudolf ČYK 1 672
1064. Čáp Jiří ČYK 1 404
1065. Bernard František YC Písek 1 101
1066. Záruba Štěpán YC Písek 1 277
1067. Will Jan Lokomotiva Plzeň 1 7 290
1068. Černý Václav JK Klatovy 1 670
1069. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 101
1070. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 747
1071. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 3 994
1072. Bix Eduard YC Znojmo 1 180
1073. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 614
1074. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 2 213
1075. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 1 945
1076. Nacházel Dalibor ALT Melges 24 1 1 041
1076. Chomat Roman ALT Melges 24 1 1 041
1078. Novák Jiří ALT Melges 24 1 3 096
1079. Erdmann Heiko Jednoráz.licence 1 404
1080. Sauer Martin Jednoráz.licence 1 2 860
1081. Ferraglia Matteo Jednoráz.licence 1 2 553
1081. Ferraglia Matteo Jednoráz.licence 1 2 553
1083. Šašková Káťa Jednoráz.licence 1 570
1084. Ensbrunnel Gerhart Jednoráz.licence 1 4 800
1085. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 1 657
1086. Kobryn Wiktor Jednoráz.licence 1 6 657
1087. Korbyn Krzysytof Jednoráz.licence 1 4 570
1088. Korbyn Karol Jednoráz.licence 1 2 691
1089. Cichy Kamil Jednoráz.licence 1 505
1090. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 130
1091. Florek Filip Jednoráz.licence 1 5 194
1092. Kaszorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 771
1093. Davídek Zdeněk ČYK 1 672
1094. Odstrčil Petr YC ČSA 1 303
1095. Tonar Jiří YC SaS 1 1 290
1096. Ferda Aleš YC SaS 1 126
1097. Nováček Ondřej YC RODOP 1 2 161
1097. Nováček Miroslav YC RODOP 1 2 161
1099. Urban Zdeněk YC CERE 1 303
1100. Hůla Miloš ČYK 1 404
1101. Svobodová Zdena ČYK 1 606
1102. Klabík Josef Císařská louka 1 212
1103. Bárta Jan JK Královská 1 721
1104. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 550
1105. Gebhart Antonin JK Cheb 1 1 248
1106. Fučikovský Jan JK Sokolov 1 2 263
1107. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 318
1108. Knorr Luděk VS Duchcov 1 738
1109. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 1 1 189
1110. Kobryn Wiktor Jednoráz.licence 1 6 657
1111. Pavlovski Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 743
1112. Dubiel Agniesyka Jednoráz.licence 1 2 809
1113. Rumin Konrad Jednoráz.licence 1 2 373
1114. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 2 766
1115. Jaskiewicz Klaudia Jednoráz.licence 1 3 162
1116. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 142
1117. Benesiewicz Mikolaj Jednoráz.licence 1 2 276
1117. Benesiewicz Mikolaj Jednoráz.licence 1 2 276
1119. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 5 276
1120. Meister Michael Jednoráz.licence 1 2 860
1121. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 1 142
1122. Šašková Káťa Jednoráz.licence 1 570
1123. Volfová Nina ALT Melges 24 1 1 041
1124. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 3 096
1125. Bix David Jednoráz.licence 1 344
1126. Harnasz Aneta Jednoráz.licence 1 2 099
1127. Liczmanová Jana Baník Ostrava 1 2 219
1128. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 404
1129. Mikulík Milan 1 657
1130. Malec Martin YC LS Brno 1 711
1131. Kobrlová Markéta TJ Jachting Libštát 1 1 108
1132. Sekaninová Renata Sokol Tovačov 1 1 509
1133. Junek Vladimír JK Olomouc 1 479
1134. Claus Joachim YC LS Brno 1 288
1135. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 404
1136. Hanák Vladimír YC LS Brno 1 1 101
1137. Češka Jiří YC Kovářov 1 1 081
1138. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 129
1139. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 1 374
1140. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 1 452
1141. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 831
1142. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
1143. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 804
1144. Havelka Petr JK Královská 1 721
1145. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 303
1146. SÝnderhauf Zdeněk ČYK 1 2 621
1147. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 783
1148. Hexner Martin YC SaS 1 1 290
1149. Lederer Pavel JK Královská 1 1 608
1150. Vavřínová Eva JK Královská 1 470
1151. Borský Ctirad JK Královská 1 202
1152. Matznerová Vlaďka ČYK 1 8 640
1153. Horká Dana ČYK 1 499
1154. Chmelová Anna Císařská louka 1 711
1155. Zervas Stathis YC Bohemia 1 5 914
1156. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 477
1157. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 323
1158. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 456
1159. Janoušek Andrej JK Česká Lípa 1 404
1160. Huková Tereza YC LS Brno 1 5 856
1161. Červenka Matouš JK Olomouc 1 887
1162. Heneš David JK Olomouc 1 595
1163. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
1164. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 2 933
1165. Blaszczyk Czprian Jednoráz.licence 1 1 492
1166. Knurowski Szymon Jednoráz.licence 1 1 699
1167. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 4 314
1168. Jaskiewicz Klaudia Jednoráz.licence 1 3 162
1169. Libera Artur Jednoráz.licence 1 4 085
1170. Stoppennrink Christian Jednoráz.licence 1 404
1171. Soldano Pablo Jednoráz.licence 1 2 553
1172. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 156
1173. Potaš Andrej ALT Melges 24 1 1 041
1174. Holanec Jan ALT Melges 24 1 3 096
1175. Ade Christof Jednoráz.licence 1 215
1176. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 2 412
1177. Hoferer Harry Jednoráz.licence 1 4 800
1178. Procházka Ondřej Jednoráz.licence 1 946
1179. Jonáš Radek ALT FD 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ