POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2007




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1340 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Vinkl Petr YC Kladno 31 41 767
2. Hájek Daniel YC CERE 28 84 714
3. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 27 86 364
4. Cejnar Matyáš YC CERE 24 69 103
5. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 24 33 583
6. Cejnar Lukáš YC CERE 24 79 021
7. Vinkl Daniel YC Kladno 24 28 458
8. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 23 26 131
9. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 23 25 966
10. Rozsypal Martin JK Olomouc 22 31 057
11. Valdhansová Klára ČYK 22 28 813
12. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 22 67 318
13. Plecitý Martin JK Toušeň 22 47 100
14. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 22 14 934
15. Janda Martin ASK Lovosice 22 19 899
16. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 21 25 017
17. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 46 636
18. Staniek Michal KJ Těrlicko 21 28 632
19. Parůžek Jiří JK Toušeň 21 51 670
20. Kafka Roman YC Velké Dářko 21 15 343
21. Kafka Richard YC Velké Dářko 21 27 615
22. Kořanová Michaela YC Neratovice 20 71 175
23. Čuláková Adéla YC Neratovice 20 40 426
24. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 20 41 194
25. Kořanová Johana YC Neratovice 20 35 878
26. Němec Vojtěch ČYK 20 31 813
27. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 20 57 122
28. Vojta Richard YC Bohemia 20 106 417
29. Horáček Marek LS Kroměříž 20 30 843
30. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 61 403
31. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 20 31 707
32. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 26 179
33. Starý Martin Slavoj Hluboká 19 37 740
34. Hálová Kateřina JK Toušeň 19 48 778
35. Sasse Bruno YC Bohemia 19 102 492
36. Kvasnik Milan YC Neratovice 19 61 926
37. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 19 21 718
38. Lambl Vojtěch YC Neratovice 19 17 797
39. Svoboda Lukáš YC Neratovice 19 14 643
40. Ondíková Petra ČYK 19 36 588
41. Bachtík Lukáš YC CERE 19 34 493
42. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 62 305
43. Sláma Eduard Jachtklub Brno 19 54 384
44. Sivá Helena Slavoj Hluboká 18 23 635
45. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 39 541
46. Cvachová Adéla Spartak Modřany 18 12 961
47. Kliment Michal YC Neratovice 18 17 266
48. Novotný Štěpán JK Cheb 18 64 103
49. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 18 37 776
50. Bryxová Pavla YC Neratovice 18 13 344
51. Outrata Jiří JK Toušeň 18 63 327
52. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 47 637
53. Šmídová Petra KJ Těrlicko 18 45 392
54. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 18 21 630
55. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 18 36 558
56. Zárubová Michaela JK Cheb 18 47 030
57. Podhorec Štefan YC Kladno 18 13 020
58. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 18 56 978
59. Teplý Viktor Jachtklub Brno 18 92 052
60. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 18 36 120
61. Audyová Markéta Jachtklub Brno 17 35 431
62. Šínová Alexandra ČYK 17 25 020
63. Kořan Petr YC Neratovice 17 63 067
64. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 34 474
65. Smolařová Barbora YC CERE 17 29 043
66. Rybáček Josef YC Doksy 17 68 260
67. Hanuš Daniel YC Pardubice 17 35 920
68. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 17 31 621
69. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 17 22 883
70. Vomáčková Helena Bohemia Poděbrady 17 23 232
71. Sivý Josef Slavoj Hluboká 17 22 637
72. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 16 20 949
73. Dragoun Dominik JK Plzeň 16 14 429
74. Cejnar Tomáš YC CERE 16 24 162
75. Fiala Petr YC Neratovice 16 53 013
76. Daniel Jakub YC Neratovice 16 16 596
77. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 28 753
78. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 16 53 575
79. Bezděková Martina Jachtklub Brno 16 16 098
80. Lidařík Rudolf YC LS Brno 16 53 714
81. Kopřiva Luděk VS Duchcov 16 66 660
82. Korych Pavel YC Kladno 16 9 532
83. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 11 824
84. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 22 667
85. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 33 108
86. Sanková Lenka VS Duchcov 16 16 639
87. Seidl Šimon YC LS Brno 16 41 251
88. Valouch Libor JK Olomouc 16 16 504
89. Šmídová Božena YC Neratovice 16 11 614
90. Huk Václav YC LS Brno 16 22 201
91. Alexová Beata YC LS Brno 16 11 427
92. Tichánek Michael Sokol Palkovice 16 44 397
93. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 15 6 788
94. Babický Roman JK Česká Lípa 15 42 386
95. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 15 9 082
96. Vít Ladislav JK Plzeň 15 6 182
97. Mrzílková Lenka YC Neratovice 15 41 860
98. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 15 25 640
99. Dragoun Ivan JK Plzeň 15 11 611
100. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 15 17 938
101. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 45 765
102. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 15 10 733
103. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 15 7 773
104. Škoda Vít YC Neratovice 15 15 840
105. Knorrová Barbora VS Duchcov 15 9 178
106. Vacula Martin JK Staré Splavy 15 37 371
107. Mareček Šimon Jachtklub Brno 15 13 603
108. Hrubý Karel Jachtklub Brno 15 45 417
109. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 474
110. Audy Dan Jachtklub Brno 15 54 068
111. Fenclová Veronika YC Praha 12 15 93 731
112. Štrunc Jan YC Neratovice 15 11 294
113. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 14 12 905
114. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 14 38 143
115. Strejček Radim Sokol Palkovice 14 12 880
116. Mendík Jan JK Staré Splavy 14 23 974
117. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 26 518
118. Solík Jakub JK Česká Lípa 14 17 185
119. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 14 20 282
120. Jebavý Vít YC Neratovice 14 32 909
121. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 22 311
122. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 14 15 059
123. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 14 35 754
124. Chudějová Hana YC Neratovice 14 37 051
125. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 59 804
126. Drahorád Petr JK Cheb 14 48 468
127. Roček Roman YC Neratovice 14 74 118
128. Bezděk David Jachtklub Brno 14 16 772
129. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 14 6 111
130. Fanta Matěj YC LS Brno 14 12 890
131. Hakl David YC LS Brno 14 38 035
132. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 14 18 370
133. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 14 37 424
134. Rešl Matěj VS Duchcov 14 11 846
135. Peterka Miroslav YC Neratovice 14 35 824
136. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 12 266
137. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 13 30 091
137. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 13 30 091
139. Hýža Jiří Jachtklub Brno 13 47 430
140. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 29 204
141. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 13 11 470
142. Zíma Jakub ČWA 13 20 282
143. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 13 19 880
144. Nápravníková Barbora ČYK 13 12 608
145. Burdová Michaela ČYK 13 11 349
146. Záruba Marek JK Cheb 13 16 105
147. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 13 9 190
148. Šenkýř Ivan YC Neratovice 13 33 883
149. Blatecký David Jachtklub Brno 13 46 357
150. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 13 46 527
151. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 13 12 100
152. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 13 7 548
153. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 35 422
154. Stránská Lucie VS Duchcov 13 22 751
155. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 13 6 699
156. Havel Filip YC Neratovice 13 10 134
157. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 36 280
158. Fantová Klára YC LS Brno 13 25 298
159. Nuc Jindřich JK Plzeň 13 3 316
160. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 18 289
161. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 26 425
162. Bláha Martin JK Plzeň 13 13 413
163. Šmídová Katka KJ Těrlicko 13 37 867
164. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 22 122
165. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 40 888
166. Mirsky Andre YC Bohemia 12 64 867
167. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 856
168. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 22 825
169. Dragoun Vítek JK Plzeň 12 4 815
170. Brabec Václav YC Neratovice 12 13 711
171. Dostálová Vlasta YC Pardubice 12 8 991
172. Kotek Kamil JK Staré Splavy 12 15 571
173. Švarc Roman JK Staré Splavy 12 27 742
174. Storch Petr Chemička Ústí 12 29 515
175. Pokoš Radim VS Duchcov 12 4 857
176. Kupská Markéta YC LS Brno 12 12 354
177. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 12 5 825
178. Valdhansová Aneta ČYK 12 9 840
179. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 10 745
180. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 12 21 460
181. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 32 294
182. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 12 13 550
183. Škoda Michal YC Neratovice 12 33 642
184. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 4 378
185. Karas Tomáš Jachtklub Brno 12 39 157
186. Hendrych Václav YC Doksy 12 20 475
187. Kmoníček Jiří YC Pardubice 12 22 380
188. Korvas Filip ČYK 12 15 702
189. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 12 7 908
190. Chyťová Marcela YC LS Brno 12 20 669
191. Vodáček Tomáš YC LS Brno 12 10 325
192. Nápravník Jakub ČYK 11 25 791
193. Lejhanec David YC Pardubice 11 17 364
194. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 11 15 721
195. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 11 25 867
196. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 11 7 674
197. Šmídová Lenka YC Neratovice 11 52 207
198. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 23 332
199. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 18 632
200. Mouchová Karolína YC Doksy 11 11 094
201. Polidarová Marketa JK Cheb 11 7 952
202. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 11 5 140
203. Kubový Martin JK Toušeň 11 64 025
204. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 37 396
205. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 11 7 377
206. Kamenský Radim YC Velké Dářko 11 42 396
207. Pšeidl Pavel YC SaS 11 29 046
208. Musil Tomáš YC RODOP 11 51 159
209. Polidar Martin JK Cheb 11 10 530
210. Soukup Aleš VS Duchcov 11 5 698
211. Slíva Jakub YC Nechranice 11 30 539
212. Král Karel JK Sokolov 11 12 896
213. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 11 15 721
214. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 11 943
215. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 11 26 847
216. Utíkal Petr JK Olomouc 10 13 843
217. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 8 273
218. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 10 7 088
219. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 17 251
220. Rovere Alfredo YC Bohemia 10 55 176
221. Rozsypal Pavel YC Bohemia 10 49 190
222. Podzimek Antonín ČYK 10 8 547
223. Richter Zdeněk YC Doksy 10 10 857
224. Růžička Marek Slavoj Hluboká 10 2 582
225. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 10 38 161
226. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 31 661
227. Baptista Mauricio YC Bohemia 10 55 317
228. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 10 33 602
229. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 981
230. Procházka Jan JK Plzeň 10 3 133
231. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 10 20 261
232. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 10 10 375
233. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 10 6 329
234. Šplíchal Marek JK Plzeň 10 14 824
235. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 28 812
236. Kynčl Jan LK Štěchovice 10 13 742
237. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 9 900
238. Brázdová Petra YC Pardubice 10 5 408
239. Brožek Pavel SC Testudo 10 25 968
240. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 23 210
241. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 563
242. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 10 14 507
243. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 273
244. Bobek Pavel Baník Ostrava 10 39 743
245. Nováková Ludmila YC LS Brno 10 11 042
246. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 10 6 701
247. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 7 462
248. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 10 5 714
249. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 9 19 230
250. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 9 28 352
251. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 720
252. Zárubová Daniela JK Cheb 9 23 160
253. Kulhánková Nikita ČYK 9 2 431
254. Audy Petr Jachtklub Brno 9 7 437
255. Matějková Adéla VS Duchcov 9 3 002
256. Činčera Marek JK Sokolov 9 3 426
257. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 21 132
258. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 9 9 547
259. Hartmann Pavel ČWA 9 8 140
260. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 9 2 979
261. Neumann Lukáš YC RODOP 9 38 212
262. Janderová Klára YC SaS 9 25 040
263. Novák Jaroslav YC Doksy 9 10 211
264. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 9 4 453
265. Vacula Jan YC Znojmo 9 10 860
266. Nuc Mario JK Plzeň 9 2 585
267. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 5 204
268. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 12 506
269. Koutná Martina YC Bystrc Brno 9 22 061
270. Vašík Martin YC LS Brno 9 9 046
271. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 19 621
272. Bobek Ondřej Baník Ostrava 9 37 942
273. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 166
274. Janů Michal Sokol Dobřichovice 9 4 341
275. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 11 488
276. Maier Michael YCR Roudnice 9 57 460
277. Pilařová Tereza JK Sokolov 9 11 345
278. Novotný Václav JK Cheb 9 24 843
279. Žila Jiří Slavoj Hluboká 9 6 329
280. Slívová Jana YC Nechranice 9 8 159
281. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 9 14 464
282. Staňová Justýna Baník Ostrava 9 6 298
283. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 465
284. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 6 263
285. Altman Jiří Císařská louka 8 7 968
286. Culek Jindřich YC Kotva Pha 8 6 239
287. Guryča Jan YC CERE 8 14 189
288. Kučera Petr TJ Rapid Brno 8 15 765
289. Konopík Pavel Jachtklub Brno 8 17 607
290. Vacula Karel YC Znojmo 8 9 728
291. Killarová Marie Baník Ostrava 8 3 341
292. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 20 024
293. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 18 594
294. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 8 6 313
295. Lejhanec Jiří YC Pardubice 8 17 396
296. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 8 2 801
297. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 6 663
298. Rott Jan JK Plzeň 8 13 626
299. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 7 783
300. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 8 2 551
301. Fiala Michal Spolek Vodník 8 3 494
302. Staňa Ivo Baník Ostrava 8 4 354
303. Šárek Martin Sokol Palkovice 8 3 843
304. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 8 6 718
305. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 8 14 728
306. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 102
307. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 8 7 520
308. Rečka Jiří 8 5 873
309. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 8 5 246
310. Kozelský Jakub YC Markop FL 8 35 590
311. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 8 4 773
312. Sláma Ivo Jachtklub Brno 8 10 614
313. Hájek Tomáš YC CERE 8 8 366
314. Janovic Ivan TJ STAR Praha 8 10 183
315. Šplíchal Jiří JK Plzeň 8 13 543
316. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 6 742
317. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 8 4 557
318. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 8 6 452
319. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 8 2 956
320. Kubištová Kateřina JK Plzeň 8 1 951
321. Trávníčková Nikol YC Lipno nad Vltavou 7 3 621
322. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 7 3 886
323. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 7 5 468
324. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 7 2 671
325. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 15 162
326. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 12 443
327. Kuchař Jan YC CERE 7 10 858
328. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 7 5 594
329. Holotík Miroslav LS Kroměříž 7 5 395
330. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 7 12 394
331. Skála Pavel JK Cheb 7 17 199
332. Stará Jitka Slavoj Hluboká 7 2 974
333. Drvota Jaromir YC Kladno 7 5 615
334. Půhonný Štěpán YC Bohemia 7 59 998
335. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 4 517
336. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 7 4 115
337. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 13 871
338. Staněk Jan YC Doksy 7 3 891
339. Fanta Miroslav YC Markop FL 7 21 585
340. Gebhart Zdenek JK Cheb 7 18 345
341. Havel Jiří SC Testudo 7 20 461
342. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 17 420
343. Brožek Martin YC CERE 7 3 239
344. Vít Jaroslav JK Plzeň 7 6 377
345. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 7 6 255
346. Raška Marek ČWA 7 4 894
347. Hrubý Pavel ČWA 7 9 833
348. Gebhart Jan JK Cheb 7 2 477
349. Waas František Lokomotiva Plzeň 7 4 781
350. Fišer Roman JK Královská 7 8 499
351. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 7 4 644
352. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 13 506
353. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 7 4 896
354. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 7 16 165
355. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 8 648
356. Čajčík Karel YC Pardubice 7 4 690
357. Celá Barbora YC Znojmo 7 4 054
358. Lachner Vít YC Neratovice 7 16 837
359. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 7 3 486
360. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 12 831
361. Ráža Tomáš VS Duchcov 7 9 623
362. Fiala Martin YC Znojmo 7 7 788
363. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 4 769
364. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 7 19 980
365. Křížek David YC RODOP 7 25 763
366. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 5 397
367. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 7 6 904
368. Polák Jiří VS Duchcov 7 2 819
369. Kučera Michal Chemička Ústí 6 4 925
370. Frohlich Denis YC Kladno 6 15 161
371. Švihlík Martin YC RODOP 6 20 789
372. Havelka Jakub ČYK 6 6 028
373. Bartošek Petr YC Znojmo 6 6 101
374. Korbová Helena JK Olomouc 6 4 332
375. Vítek Miroslav YC Znojmo 6 6 603
376. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 935
377. Drncová Ivana JK Plzeň 6 3 391
378. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 8 227
379. Švík František YC RODOP 6 23 559
379. Kraus Jiří YC RODOP 6 23 559
381. Lehečka Ondřej JK Olomouc 6 10 490
382. Himmel Jiří YC Nechranice 6 2 001
383. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 6 118
384. Voskovec Filip YC Kladno 6 13 412
385. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 6 1 950
386. Trnavský Martin Jachtklub Brno 6 7 893
387. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 6 4 751
388. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 6 4 338
389. Jackel Josef YC Kladno 6 2 121
390. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 655
391. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 6 11 578
392. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 6 2 097
393. Kulík Martin YC RODOP 6 26 551
394. Lindová Karolina YC Kladno 6 3 760
395. Maršík Karel Chemička Ústí 6 7 409
396. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 6 406
397. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 6 1 697
398. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 6 8 353
399. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 6 2 576
400. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 741
401. Kmenta Martin Jachtklub Brno 6 1 153
402. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 6 5 652
403. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 6 2 163
404. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 812
405. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 8 022
406. Sehnal René YC SaS 6 9 193
407. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 16 477
408. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 6 5 275
409. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 6 1 889
410. Jindřichová Markéta JK Cheb 6 10 748
411. Antel Vladimír LS Kroměříž 6 5 113
412. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 6 3 989
413. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 6 7 123
414. Bidlová Jitka YC LS Brno 6 7 314
415. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 6 5 692
416. Navrátil Jan Sokol Tovačov 6 10 346
417. Toth Martin ČWA 6 18 952
418. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 7 007
419. Cikrt Tomáš JK Toušeň 6 7 861
420. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 6 5 328
421. Kučerová Martina Chemička Ústí 5 4 320
422. Zobač Jakub JK Staré Splavy 5 5 031
423. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 15 729
424. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 13 483
425. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 5 1 228
426. Morávek Roman ČWA 5 4 104
427. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 5 7 347
428. Krejča Filip JK Olomouc 5 2 206
429. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 1 893
430. Ott Vítězslav YC Znojmo 5 6 661
431. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 5 6 499
432. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 5 001
433. Schrollová Eva YC Písek 5 1 646
434. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 5 2 934
435. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 5 7 721
436. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 1 415
437. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 721
438. Prokopec Petr YC Pardubice 5 4 243
439. Slíva Martin ČWA 5 8 188
440. Crháková Lenka Jachtklub Brno 5 7 665
441. Utíkal Petr JK Olomouc 5 13 809
442. Diviš Ivo YC Dyje 5 5 169
443. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 12 226
444. Štěrba Igor YC Znojmo 5 11 144
445. Vitoň Jan YC Znojmo 5 1 885
446. Procházka Eduard YC Znojmo 5 12 144
447. Holub Miloslav YC Znojmo 5 1 885
448. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 5 707
449. Hradecký Jaromír JK Královská 5 2 593
450. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 630
451. Winkler Pavel JK Toušeň 5 29 530
452. Plecitý Marek JK Toušeň 5 8 904
453. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 4 257
454. Hloušek Pavel Chemička Ústí 5 9 807
455. Rešl Pavel VS Duchcov 5 1 811
456. Bauer Franta YC CERE 5 3 609
457. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 5 9 115
458. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 5 5 446
459. Pešta Roman JK Toušeň 5 4 970
460. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 5 2 813
461. Riedel Ota VS Duchcov 5 2 297
462. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 10 994
463. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 5 17 842
464. Šachl Zdeněk VS Duchcov 5 4 388
465. Ehl Vladimír WS Club VD 5 3 349
466. Bradáč Roman YC Znojmo 5 2 923
467. Čech Milan ČWA 5 6 038
468. Ročková Alena YC Neratovice 5 4 070
469. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 5 2 164
470. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 12 583
471. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 5 1 481
472. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 5 3 676
473. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 5 2 526
474. Kittler Jan YC LS Brno 5 15 199
475. Alexa Miloš YC LS Brno 5 2 656
476. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 3 814
477. Smutná Veronika JK Staré Splavy 5 6 826
478. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 5 9 672
479. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 5 10 335
480. Packová Kristýna KJ Těrlicko 5 5 542
481. Jarošová Natálie ČYK 5 5 778
482. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 995
483. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 8 713
484. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 2 521
485. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 5 303
486. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 7 163
487. Broul Stanislav Delfín Jablonec 4 2 501
488. Preibischová Monika 4 12 402
489. Havelka Jaroslav ČYK 4 3 180
490. Chodura Leopold ČYK 4 3 018
491. Kaiser Martin YC CERE 4 5 876
492. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 2 143
493. Petřík Martin YC Neratovice 4 2 946
494. Ott Stanislav YC Znojmo 4 5 685
495. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 4 2 898
496. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 1 331
497. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 7 163
498. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 2 578
499. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 12 673
500. Čondl Pavel Baník Most 4 2 242
501. Koláčný Lubor YC SaS 4 5 427
502. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 2 306
503. Vydra Petr TJ Rapid Brno 4 3 920
504. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 171
505. Kotek Michal JK Staré Splavy 4 8 947
506. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 1 248
507. Myška Filip IWS Club Nechra 4 4 178
508. Podolský Miloslav Chemička Ústí 4 5 270
509. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 4 448
510. Marečková Renata YC Markop FL 4 4 312
511. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 7 637
512. Červenka Matouš JK Olomouc 4 4 219
513. Cvan Martin YC LS Brno 4 3 171
514. Müller Zdeněk ASK Lovosice 4 6 792
515. Vachel František JK Černá v Pošumaví 4 6 430
516. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 4 4 634
517. Dražková Zdena JK Královská 4 2 696
518. Šobíšek Petr YC SaS 4 5 427
519. Hrdina Patrik YC RODOP 4 6 629
520. Nováková Alexandra YC Nechranice 4 3 794
521. Juřinová Petra YC LS Brno 4 3 556
522. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 4 6 367
523. Trčka Martin Baník Most 4 20 160
524. Jakoubek Milan JK Královská 4 1 658
525. Martinka Jiří YC RODOP 4 9 771
526. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 4 3 123
527. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 4 1 501
528. Sklenář Petr YC Neratovice 4 9 347
529. Bauer Karel YC CERE 4 4 589
530. Lux Vlastimil SC Testudo 4 3 765
531. Valouch Vlastimil JK Olomouc 4 1 569
532. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 866
533. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 12 673
534. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 4 4 157
535. Knorr Jindřich VS Duchcov 4 2 957
536. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 5 220
537. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 4 6 560
538. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 2 184
539. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 2 451
539. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 2 451
541. Löwit Harry Císařská louka 4 25 931
542. Soukal Miloslav YC Neratovice 4 3 112
543. Maršálek Daniel YC LS Brno 4 2 484
544. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 7 472
545. Packová Alexandra KJ Těrlicko 4 4 476
546. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 4 3 464
547. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 400
548. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 4 8 262
549. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 9 039
550. Melichárková Markéta Slavoj Hluboká 4 1 900
551. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 4 5 091
552. Kotek Michal YC Markop FL 4 16 395
553. Škola Jan Lokomotiva Cheb 4 1 935
554. Zalabák Petr Chemička Ústí 4 9 219
555. Trčka Miroslav Baník Most 3 489
556. Ráža Pavel VS Duchcov 3 3 531
557. Kramář Jiří JK Česká Lípa 3 2 364
558. Menzingerová Eva YC Lipno nad Vltavou 3 1 713
559. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 3 1 098
560. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 8 877
561. Novák Aleš YC Kovářov 3 5 161
562. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 060
563. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 10 005
564. Guryča Daniel YC CERE 3 7 815
565. Hradecký Jaromír JK Královská 3 1 940
566. Blecha Vladimír JK Královská 3 1 836
567. Marek Michal TJ Rapid Brno 3 1 460
568. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 4 115
569. Svozilová Hana Sokol Tovačov 3 8 172
570. Šindelka Václav Baník Ostrava 3 1 683
571. Berský Ivan Baník Ostrava 3 4 799
572. Kudláček Pavel ČWA 3 5 941
573. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 4 297
574. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 3 14 763
575. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 3 6 225
576. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 3 499
577. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 8 160
578. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 3 041
579. Joza Vladimír JK Staré Splavy 3 2 267
580. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 550
581. Herink Miroslav ASK Lovosice 3 3 974
582. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 1 914
583. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 2 017
584. Skalický Jaroslav YC Pardubice 3 966
585. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 1 114
586. Holík Jiří SC Testudo 3 6 348
587. Procházka Jan YC Znojmo 3 2 685
588. Pražan Michal YC Kotva Pha 3 2 530
589. Vávra Jaroslav JK Královská 3 674
590. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 3 9 079
591. Michalčin Jiří SK Tři sestry 3 5 789
592. Vacková Daniela TJ Solenice 3 2 287
593. Novák Martin YC Kovářov 3 5 161
594. Řezáč Jan TJ Solenice 3 765
595. Mikule Aleš SK Tři sestry 3 10 005
596. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 4 077
597. Nigrin Radek YC SaS 3 2 708
598. Dastych Petr ASK Lovosice 3 9 414
599. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 2 481
600. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 772
601. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 6 785
602. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 2 364
603. Novák Petr YC LS Brno 3 6 012
604. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 3 5 074
605. Dražková Zuzana JK Královská 3 3 447
606. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 10 005
607. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 174
608. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 1 165
609. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 3 7 673
610. Češka Jiří YC Kovářov 3 5 264
611. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 3 6 649
612. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 3 5 653
613. Jakubková Dita YC Říčany 3 17 968
614. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 692
615. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 3 1 914
616. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 3 4 204
617. Kir Milan IWS Club Nechra 3 14 715
618. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 379
618. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 379
620. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 6 225
621. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 2 173
622. Knorr Luděk VS Duchcov 3 4 186
623. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 2 148
624. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 3 1 803
625. Tonar Jiří YC SaS 3 4 635
626. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 725
627. Ovčička Josef ing. YC Příbram 3 9 317
628. Jenšík David JK Česká Lípa 3 3 738
629. Fanta Miroslav YC LS Brno 3 13 308
630. Vaculka Patrik YC LS Brno 3 1 564
631. Opletal Ladislav JK Olomouc 3 1 294
632. Rotter Arnošt JK Olomouc 3 2 081
633. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 4 561
634. Klíma Jiří YC Bohemia 3 8 220
635. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 3 3 824
636. Fořt Jiří YC SaS 3 4 635
637. Knetig Martin Jachtklub Brno 3 12 319
638. Mlčochová Barbora Sokol Tovačov 3 4 561
639. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 3 4 123
640. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 3 1 575
641. Přidal Radim JK Prostějov 3 5 532
642. Šmídová Jana KJ Těrlicko 3 3 871
643. Buchta Václav KJ Těrlicko 3 3 641
644. Santa Cruz Mauricio YC Bohemia 3 12 103
645. Musil Vojtěch YC CERE 3 2 318
646. Vodička Daniel YC RODOP 3 4 754
647. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 250
648. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 2 287
649. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 5 510
650. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 138
651. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 1 964
652. Novák Antonín ASK Lovosice 2 1 662
653. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 1 705
654. Kala ing. Roman YC Doksy 2 6 329
655. Moucha Pavel YC Doksy 2 5 675
656. Balaštík František YC Doksy 2 912
657. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 1 010
658. Chasák Otakar YC Říčany 2 2 848
659. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 2 1 756
660. Ďásek František JK Cheb 2 3 542
661. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 2 1 250
662. Vyšín Miroslav ČYK 2 400
663. Malý Zdeněk JK Královská 2 5 212
664. Dlouhý Antonín Císařská louka 2 7 997
665. Podolský Marek YC Znojmo 2 1 980
666. Fiala Ladislav YC Znojmo 2 1 429
667. Kovaříková Jana YC Dyje 2 1 164
668. Přikryl Václav YC Dyje 2 248
669. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 2 942
670. Součková Barbora Baník Ostrava 2 3 503
671. Jennewein Stefan Jednoráz.licence 2 1 275
672. Přibyl Květoslav Jednoráz.licence 2 1 051
673. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 1 010
674. Beránek Ivo ASK Lovosice 2 3 303
675. Heidrich Michal YC Znojmo 2 554
676. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 3 779
677. Soukup Jiří JK Královská 2 740
678. Štěch Stanislav JK Královská 2 2 011
679. Handl Erich YC Kladno 2 562
680. Kadlec Roman SK Tři sestry 2 3 779
681. Loníková Pavla JK Sokolov 2 656
682. Zima Tomáš YC Kladno 2 8 459
683. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 2 1 098
684. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 2 3 338
685. Hejna Jan Baník Ostrava 2 2 494
686. Chlup Jan YC Dyje 2 3 616
687. Pokorný Petr YC Dyje 2 988
688. Huk Lubomír YC LS Brno 2 503
689. Claus Joachim YC LS Brno 2 1 052
690. Chaloupka Tomáš Jachtklub Brno 2 4 671
691. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 702
692. Netík Pavel YC Velké Dářko 2 5 662
693. Habina Ladislav Jednoráz.licence 2 4 467
694. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 647
695. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 2 498
696. Machovská Ilona NYK & RS 2 1 861
697. Svobodová Zdena ČYK 2 7 294
698. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 699
699. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 906
700. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 802
701. Gebhart Antonin JK Cheb 2 2 579
702. John Vladimír ASK Lovosice 2 2 728
703. Fučíkovský Jan JK Sokolov 2 2 106
704. Kotera Karel YC Pardubice 2 669
705. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 2 1 570
706. Heneš David JK Olomouc 2 2 051
707. Pexa Tomáš SC Testudo 2 3 264
708. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 812
709. Huková Tereza YC LS Brno 2 449
710. Červený Martin JK Plzeň 2 699
711. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 473
712. Novotný Josef YC CERE 2 3 411
713. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 2 213
714. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 498
715. Soukupová Karolína JK Královská 2 740
716. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 3 779
717. Hradecký Jan JK Královská 2 1 092
718. Chmelová Anna Císařská louka 2 9 478
719. Malá Jindřiška JK Královská 2 5 212
720. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 2 735
721. Trs Jaroslav YC Dyje 2 4 312
722. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 2 386
723. Dohnal Josef Sokol Tovačov 2 1 771
724. Bravenec Vít YC Dyje 2 988
725. Šrámek Jiří SC Testudo 2 3 984
726. Korbová Ivana JK Olomouc 2 1 358
727. Habina Ladislav Jednoráz.licence 2 4 467
728. Kantor František YC LS Brno 2 5 180
729. Fantová Kateřina YC LS Brno 2 1 525
730. Třešňák Josef Severočeský NJ 2 841
731. Osvald Jiří Severočeský NJ 2 745
732. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 2 642
733. Čihulová Miroslava Delfín Jablonec 2 846
734. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 097
735. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 2 503
736. Smuda Leopold YC Kovářov 2 1 008
737. Hůlová Hana JK Toušeň 2 1 194
738. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 074
739. Porada Henrich Chemička Ústí 2 2 307
740. Jindra Svatopluk ČYK 2 505
741. Sladký Martin YC RODOP 2 3 443
742. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 2 917
743. Jennewein Stefan Jednoráz.licence 2 1 275
744. Přibyl Květoslav Jednoráz.licence 2 1 051
745. Jennewein Robert Jednoráz.licence 2 1 275
746. Chlebna Milan YC Kovářov 2 1 008
747. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 2 077
748. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 950
749. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 2 549
750. Petrák Josef LK Štěchovice 2 946
751. Hauer Petr Slavoj Hluboká 2 2 848
752. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 2 3 119
753. Heger David SK Yachting Styl 2 4 702
754. Vavřínová Vlasta JK Královská 2 858
755. Urban Zdeněk ČYK 2 749
756. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 3 786
757. Číha Michal YC SaS 2 1 916
758. Ertl Karel YC Dyje 2 590
759. Brožek Tomáš SC Testudo 2 1 156
760. Smolka Milan Sokol Palkovice 2 2 514
761. Hájek Libor JK Cheb 2 630
762. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 053
763. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 1 805
764. Lála Miroslav Chemička Ústí 2 2 307
765. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 2 4 078
766. Jennewein Robert Jednoráz.licence 2 1 275
767. Pinc Tomáš Baník Most 2 388
768. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 592
769. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 482
770. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 6 143
771. Viewegh Petr JK Česká Lípa 2 606
771. Souček Otakar JK Česká Lípa 2 606
773. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 2 687
774. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 2 254
775. Vopátek Martin SK Tři sestry 2 6 630
776. Řezáč Vít TJ Solenice 2 505
777. Čermáková Eva JK Toušeň 2 2 876
778. Štěpánek Jindřich JK Královská 2 788
779. Svoboda Zdeněk YC BARRANDOV 2 3 779
780. Šmíd Marek SK Yachting Styl 2 8 780
781. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 478
782. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 1 717
783. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 2 613
784. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 802
785. Wolk Roland YC LS Brno 2 1 196
786. Košvica Jakub YC LS Brno 2 1 402
787. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 1 290
788. Dohnal Petr Sokol Tovačov 2 1 924
789. Ministr Jan Baník Ostrava 2 707
790. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 1 545
791. Černý Jaroslav YC Dyje 2 1 026
792. Kalina Jiří YC Dyje 2 411
793. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 1 788
794. Vydra Martin ČYK 2 1 203
795. Čech Jiří SK Yachting Styl 2 8 780
796. Klement Pavel YC RODOP 2 5 824
797. Proček Jan Sokol Dobřichovice 2 1 810
798. Novák Josef YC Příbram 2 1 835
799. Doubner Tomáš YC Kladno 2 253
800. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 6 845
801. Havrda Zdeněk Delfín Jablonec 2 846
802. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 2 966
803. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 386
804. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 807
805. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 406
806. Kraft Jiří VS Duchcov 1 294
807. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 402
808. Dio Petr JK Klatovy 1 499
809. Podhorec Štefan YC Kladno 1 3 249
810. Svoboda Pavel YC Kladno 1 303
811. Los Petr YC Příbram 1 578
812. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 891
812. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 2 891
814. Janíček Ivo SK Yachting Styl 1 1 187
815. Švorčíková Věra ČYK 1 686
816. Lorenc Miloslav JK Královská 1 101
817. Kupská Martina YC LS Brno 1 2 891
818. Jonáš Kamil 1 402
819. Kmínek Ondřej 1 101
820. Wolf Rudolf Lanškroun VS 1 404
821. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 101
822. Dančák Vlastimil YC Dyje 1 239
823. Toman Jan YC Dyje 1 198
824. Přibylová Eliška YC LS Brno 1 485
825. Vodáček Lukáš YC LS Brno 1 344
826. Ircing Pavel TJ Prostějov 1 554
827. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 404
828. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 1 202
829. Seidl Jan ALT Melges 24 1 694
830. Krejčí Martin ALT Melges 24 1 901
831. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 5 108
832. Brestovský Adam Jednoráz.licence 1 3 096
833. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 0
834. Bagdonas Valdas Jednoráz.licence 1 606
835. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 1 000
836. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 2 122
837. Roškus Vilius Jednoráz.licence 1 606
838. Sleziona Filip Jednoráz.licence 1 3 736
839. Varga Ján Jednoráz.licence 1 348
840. Rimdžius Rimvydas Jednoráz.licence 1 606
841. Kršanac Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
842. Lednický Matej Jednoráz.licence 1 4 404
843. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 559
844. Divinec Bronislav Jednoráz.licence 1 929
845. Kujundžič Rajko Jednoráz.licence 1 4 800
846. Szpula Robert Jednoráz.licence 1 4 952
847. Marinovič Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
848. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 996
849. Staszewski Piotr Jednoráz.licence 1 7 081
850. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 433
851. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 1 374
852. Křižan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
853. Stolzmann Michael Jednoráz.licence 1 2 010
854. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 606
855. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 2 357
856. Konofek Marcin Jednoráz.licence 1 2 160
857. Rduch Maciej Jednoráz.licence 1 1 304
858. Jedrzejek Filip Jednoráz.licence 1 1 559
858. Jedrzejek Filip Jednoráz.licence 1 1 559
860. Marcisz Przemek Jednoráz.licence 1 2 081
861. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
861. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 1 1 608
861. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 1 1 608
864. Vaďura Ivo Jednoráz.licence 1 1 340
865. Norlin Ola Jednoráz.licence 1 831
866. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 263
867. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 043
868. Kovalčík Tomáš KJ Těrlicko 1 1 663
869. Kocián Pavel YC Krnov 1 202
870. Dočkalová Pavla ALT FD 1 1 813
871. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 1 734
872. Vaňek Tomáš KJ Těrlicko 1 1 663
873. Němec Milan KJ Těrlicko 1 989
874. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 799
875. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
876. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 606
877. Ciprys Otakar YC Dyje 1 123
878. Svoboda Otakar ml. YC Dyje 1 288
879. Kopecká Hana YC Dyje 1 499
880. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 2 412
881. Červený Filip JK Plzeň 1 499
882. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 1 414
882. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 1 414
882. Hansalová Irena SK Yachting Styl 1 1 414
885. Lowit Harry Císařská louka 1 494
886. Vávra Aleš JK Královská 1 152
887. Slabý Jan JK Královská 1 299
888. Jansa Ondřej ČYK 1 0
889. Klarič Dario ČYK 1 202
890. Šilhavý Martin ČYK 1 1 234
891. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 3 375
892. Mareček Vít ČYK 1 792
893. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 2 891
893. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 2 891
893. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 891
896. Kačer Stanislav Lanškroun VS 1 404
897. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 3 910
898. Fousek Radovan 1 703
899. Donát Martin 1 180
900. Girgle Libor 1 703
901. Soukup Miroslav Slávia Česká Skalice 1 770
902. Vlček Ivan Slávia Česká Skalice 1 202
903. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 101
904. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 180
905. Capoušek Miroslav Slávia Česká Skalice 1 946
906. Podolská Lenka Chemička Ústí 1 202
907. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 1 294
908. Raidl Boris Severočeský NJ 1 396
909. Jelínek Petr ALT Melges 24 1 5 901
910. Bartasová Eva ALT Melges 24 1 694
910. Brontlaj Michal ALT Melges 24 1 694
910. Dubeň Lubomír ALT Melges 24 1 694
913. Holanec Petr ALT Melges 24 1 2 406
914. Zeman Jan ALT Melges 24 1 2 010
915. Krusznski Jakub Jednoráz.licence 1 1 061
916. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 1 305
917. Sleziona Filip Jednoráz.licence 1 3 736
918. Varga Ján Jednoráz.licence 1 348
919. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 958
920. Dzvoník Lukáš Jednoráz.licence 1 5 126
921. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 4 404
922. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 1 571
923. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 495
924. Pollák Josef Jednoráz.licence 1 736
925. Dzvoník Emil Jednoráz.licence 1 1 989
926. Florek Filip Jednoráz.licence 1 7 962
927. prázdný řádek Jednoráz.licence 1 2 202
928. Stolzmann Piotr Jednoráz.licence 1 3 587
929. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 608
930. Zjeba Kamil Jednoráz.licence 1 1 351
930. Zjeba Kamil Jednoráz.licence 1 1 351
932. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 3 200
933. Ferianec Adam Jednoráz.licence 1 756
934. Uchcaňski Tomasz Jednoráz.licence 1 990
935. Konofek Marcin Jednoráz.licence 1 2 160
936. Rduch Maciej Jednoráz.licence 1 1 304
937. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 9 467
938. Herbec Cezary Jednoráz.licence 1 2 155
939. Kobryn Karol Jednoráz.licence 1 3 073
940. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 1 340
941. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 1 578
942. Roškus Vilius Jednoráz.licence 1 606
943. Vargová Jana Jednoráz.licence 1 866
944. Dzvoník Lukáš Jednoráz.licence 1 5 126
945. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 4 404
946. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 1 571
947. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 495
948. Rimdžius Rimvydas Jednoráz.licence 1 606
949. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 851
950. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 1 996
951. Kujundžič Rajko Jednoráz.licence 1 4 800
952. Szpula Robert Jednoráz.licence 1 4 952
953. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 996
954. Niezgoda Dobrochna Jednoráz.licence 1 3 119
955. Polak Maciej Jednoráz.licence 1 2 580
956. Maňková Linda Jednoráz.licence 1 1 667
957. Karasinski Antoni Jednoráz.licence 1 1 201
958. Zjeba Konrad Jednoráz.licence 1 1 747
959. Beaumont Damian Jednoráz.licence 1 1 568
960. Jopek Mikotaj Jednoráz.licence 1 1 106
961. Fiok Gregorz Jednoráz.licence 1 1 512
961. Fiok Gregorz Jednoráz.licence 1 1 512
963. Duda Tomasz Jednoráz.licence 1 1 614
964. Plaszczyla Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 075
964. Plaszczyla Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 075
966. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 5 241
967. Herbec Cezary Jednoráz.licence 1 2 155
968. Stefaniak Julia Jednoráz.licence 1 2 856
969. Baran Miro Jednoráz.licence 1 1 608
969. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
969. Psalman Vlado Jednoráz.licence 1 1 608
969. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 1 608
973. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 404
974. Loník Jan JK Sokolov 1 226
975. Červinka Václav Slavoj Litoměřice 1 924
976. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
977. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
978. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
979. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 402
980. Kotera Jiří YC Pardubice 1 404
981. Kaštánek Petr 1 226
982. Gregor Jan 1 101
983. Wagnerová Malánie 1 180
984. Sklenář Jakub 1 703
985. Dyčka Jiří YC Krnov 1 1 108
986. Heneš Petr JK Olomouc 1 202
987. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 2 495
988. Touval Jan ČWA 1 367
989. Ryabets Bohdan ALT Melges 24 1 694
990. Matějka Miloslav ALT Melges 24 1 505
991. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 2 010
992. Weiserová Radka ALT Melges 24 1 901
992. Šeborová Natálie ALT Melges 24 1 901
994. Chomentauskas Gintaras Jednoráz.licence 1 606
995. Krusznski Jakub Jednoráz.licence 1 1 061
996. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 1 000
997. Malý Zdeněk jn. JK Královská 1 4 708
998. Bernklau Jan YC BARRANDOV 1 1 535
999. Pokorný Jindřich YC SaS 1 792
1000. Hajný Jakub ČYK 1 303
1001. Jelínek Jiří Císařská louka 1 273
1002. Hartl Jan Císařská louka 1 128
1003. Janatka Jan Císařská louka 1 536
1004. Hradec František Císařská louka 1 449
1005. Jokl Ivo SK Yachting Styl 1 1 414
1006. Binder Christian YC Bohemia 1 10 085
1007. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 406
1008. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 521
1009. Vaverka Jiří LK Štěchovice 1 741
1010. Záruba Libor YC Kladno 1 3 249
1011. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 347
1012. Sigmund Radim JK Plzeň 1 101
1013. Koskuba David Prazdroj Plzeň 1 887
1014. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 198
1015. Vargová Jana Jednoráz.licence 1 866
1016. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 815
1017. Gay Michal Jednoráz.licence 1 3 191
1018. Urban Lukáš ALT Melges 24 1 3 515
1019. Taschner Karel ALT Melges 24 1 2 010
1019. Čapková Iva ALT Melges 24 1 2 010
1021. Bilka Adam Jednoráz.licence 1 5 108
1022. Brestovský Adam Jednoráz.licence 1 3 096
1023. Dudek Juraj Jednoráz.licence 1 0
1024. Burian Daniel ČANY 1 505
1025. Limpouch Vít YC Bohemia 1 3 303
1026. Procházka Filip YC Neratovice 1 0
1027. Jupa Pavel YC CERE 1 1 608
1028. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 4 050
1029. Švec Petr SK Yachting Styl 1 505
1030. Hrabal Karel Císařská louka 1 490
1031. Čápová Pavla Císařská louka 1 128
1032. Papánek Dimitrij Císařská louka 1 314
1033. Vlačiha Josef JK Královská 1 303
1034. Ledecký Janek YC BARRANDOV 1 2 244
1034. Svoboda Martin YC BARRANDOV 1 2 244
1036. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 101
1037. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 206
1038. Rákos Michal YC Příbram 1 402
1038. Hlinomaz Václav YC Příbram 1 402
1040. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 432
1041. Pohan Petr 1 402
1042. Boleslav Zdenek 1 226
1043. Bílek Jaroslav 1 101
1043. Hána Tomáš 1 101
1043. Bártl Tomáš 1 101
1043. Kunovský Radek 1 101
1043. Šrámek Milan 1 101
1048. Habal Jan 1 180
1049. Pulec Zbyněk YC Mimoň 1 2 592
1050. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 349
1051. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1052. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 606
1053. Moucha Karel YC Doksy 1 396
1054. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 4 221
1055. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 2 412
1056. Janáček Martin YC LS Brno 1 5 275
1057. Outrata Michal Olšovec Jedovnice 1 404
1058. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 5 608
1059. Lednický Matej Jednoráz.licence 1 4 404
1060. Norulák David Jednoráz.licence 1 1 092
1061. Boroš Michal Jednoráz.licence 1 433
1062. Florek Filip Jednoráz.licence 1 7 962
1063. Toráková Lucia Jednoráz.licence 1 587
1063. Dudejová Kristína Jednoráz.licence 1 587
1065. Matuška Dušan Jednoráz.licence 1 3 517
1066. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 608
1067. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 2 149
1068. Šabo Andrej Jednoráz.licence 1 962
1069. Ráček Jakub Jednoráz.licence 1 1 026
1070. Beaumont Damian Jednoráz.licence 1 1 568
1071. Ferianec Adam Jednoráz.licence 1 756
1072. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 6 457
1072. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 6 457
1074. Sztyk Jerzy Jednoráz.licence 1 4 085
1075. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 5 241
1076. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 1 340
1077. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 041
1078. Indrák Jiří Sokol Tovačov 1 1 206
1079. Kovařík Petr YC Dyje 1 448
1080. Kafková Pavla YC Dyje 1 557
1081. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 202
1082. Bobková Eva Baník Ostrava 1 831
1083. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 663
1084. Čáp Milan ALT FD 1 6 025
1085. Jonáš Radek ALT FD 1 1 356
1086. Kůrka Petr ALT Melges 24 1 904
1087. Hrůza Jiří ALT Melges 24 1 505
1088. Šebor Pavel ALT Melges 24 1 901
1088. Janda Zdeněk ALT Melges 24 1 901
1090. Králík Václav Jednoráz.licence 1 404
1091. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 403
1092. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 404
1093. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 3 096
1094. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 1 578
1095. Králík Václav Jednoráz.licence 1 815
1096. Dzvoník Emil Jednoráz.licence 1 1 989
1097. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 1 996
1098. Toráková Lucia Jednoráz.licence 1 587
1099. Borošová Soňa Jednoráz.licence 1 1 374
1100. Orlovská Martina Jednoráz.licence 1 2 812
1101. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 2 149
1102. Ogrodnik Piotr Jednoráz.licence 1 5 505
1103. Plaszczyca Ewa Jednoráz.licence 1 3 897
1104. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 9 467
1105. Plaszczyca Anna Jednoráz.licence 1 1 186
1106. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 5 576
1107. Marcisz Przemek Jednoráz.licence 1 2 081
1108. Vavřínová Eva JK Královská 1 555
1109. Porkert Zdeněk ČYK 1 6 838
1110. Stehlík Miloš Císařská louka 1 147
1111. Cejnar Aleš Císařská louka 1 286
1112. Hůlka Daniel YC BARRANDOV 1 2 244
1113. Hexner Martin YC SaS 1 786
1114. Myslík Jan YC RODOP 1 4 800
1115. Křůpala Ondřej YC SaS 1 1 130
1116. Vojta Richard YC Bohemia 1 4 396
1117. Nožička Michal YC Bohemia 1 4 513
1118. Zelený David SK Yachting Styl 1 505
1119. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 578
1120. Škoda Dalibor Lokomotiva Plzeň 1 499
1121. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 303
1122. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 646
1123. Novák Moroslav YC Příbram 1 402
1124. Rozprým Josef YC Příbram 1 578
1125. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 1 521
1126. Wiendl Jan JK Klatovy 1 800
1127. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 962
1128. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 1 663
1129. Janoušek Andrej JK Česká Lípa 1 4 396
1130. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
1131. Krčmář Jaroslav Slávia Česká Skalice 1 101
1132. Chlup Jan, ing.arch. YC Dyje 1 1 187
1133. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 226
1134. Fetterle David YC Znojmo 1 4 396
1135. Blažek Viktor SC Testudo 1 879
1136. Bednařík Filip SC Testudo 1 2 310
1137. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 206
1138. Halásek Marian 1 402
1139. Donát Jiří 1 180
1140. Vašík Roman YC LS Brno 1 678
1141. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 108
1142. Brabec Jan YC Pardubice 1 554
1143. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 1 578
1144. Závada Miroslav ASK Lovosice 1 1 981
1145. Dio Petr JK Klatovy 1 323
1146. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1147. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 605
1148. Háma Martin YC Doksy 1 881
1149. Klabík Josef Císařská louka 1 260
1150. Teubner Jan Císařská louka 1 360
1151. Hůla Miloš ČYK 1 587
1152. Skála David ČYK 1 202
1153. Fiala Luboš YC CERE 1 881
1154. Kučera Pavel SK Yachting Styl 1 505
1155. Kršanac Nikola YC Bohemia 1 5 693
1156. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 5 210
1157. Katovský Milan YC Příbram 1 578
1158. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 1 041
1159. Norulák David Jednoráz.licence 1 1 092
1160. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 719
1161. prázdný řádek Jednoráz.licence 1 2 202
1162. Křižan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
1163. Polak Maciej Jednoráz.licence 1 2 580
1164. Ráček Jakub Jednoráz.licence 1 1 026
1165. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 2 228
1166. Siadak Tomasz Jednoráz.licence 1 1 075
1167. Vaďurová Dominika Jednoráz.licence 1 3 200
1168. Uchcaňski Tomasz Jednoráz.licence 1 990
1169. Jopek Mikotaj Jednoráz.licence 1 1 106
1170. Duda Tomasz Jednoráz.licence 1 1 614
1171. Kobryn Krzysztof Jednoráz.licence 1 4 467
1172. Bartoniek Wojciech Jednoráz.licence 1 1 685
1173. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 608
1174. Houska Václav Jednoráz.licence 1 721
1175. Killarová Alexandra Baník Ostrava 1 1 015
1176. Přibyl Jan ALT FD 1 1 356
1177. Fousek Filip ALT Tornado 1 792
1178. Machovský Jan ALT Vaurien 1 606
1179. Horký Adam ČWA 1 841
1180. Kylberger Jan ALT Melges 24 1 505
1180. Lengsfeld Luboš ALT Melges 24 1 505
1180. Hrůza Bohumir ALT Melges 24 1 505
1183. Košatka Ondřej ALT Melges 24 1 901
1184. Bilková Nina Jednoráz.licence 1 1 152
1185. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 2 053
1186. Králík Václav Jednoráz.licence 1 815
1186. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 815
1188. Gay Michal Jednoráz.licence 1 3 191
1189. Gipas Vytautas Jednoráz.licence 1 606
1190. Doleček Petr 1 226
1191. Mikulík Milan 1 101
1192. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 344
1193. Kafka Ota YC Dyje 1 557
1194. Sekaninová Renata Sokol Tovačov 1 678
1195. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1196. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 202
1197. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 804
1198. Hanton Karel YC Příbram 1 402
1198. Kohel Robert YC Příbram 1 402
1200. Čech Roman Slavoj Litoměřice 1 485
1201. Krob Mirek YCR Roudnice 1 3 787
1202. Polidar Pavel JK Cheb 1 672
1203. Stránský Jan YC Doksy 1 202
1204. Kalián Pavel SK Tři sestry 1 404
1205. Vodrážka David SK Yachting Styl 1 505
1206. Hudec Václav YC Neratovice 1 665
1207. Fiala Tomáš ČYK 1 494
1208. Janák Josef Tatran Praha 1 1 024
1209. Löwit Harry Císařská louka 1 28 167
1210. Procházka Bohdan PS Eletrika 1 2 156
1211. Froněk Jan YC SaS 1 2 719
1212. Mácha Pavel ČYK 1 2 994
1213. Klimovič Jiří YC Dyje 1 142
1214. Sláma Antonín YC Dyje 1 703
1215. Pavlíková Helena YC LS Brno 1 2 412
1216. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 3 910
1217. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 1 156
1218. Markalous František Delfín Jablonec 1 0
1219. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 548
1220. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 1 108
1221. Kopta Ing. Miroslav Slávia Česká Skalice 1 499
1222. Lejhanec Jiří YC Pardubice 1 157
1223. Celý Zdeněk 1 402
1224. Hlaváček Zdenek 1 101
1224. Dufka František 1 101
1226. Pochopová Jitka 1 180
1226. Navrátil Michal 1 180
1228. Hajzler Josef 1 402
1229. Vyleťal Oldřich 1 703
1230. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 403
1231. Bagdonas Valdas Jednoráz.licence 1 606
1232. Barenyi Samuel Jednoráz.licence 1 404
1233. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 2 122
1234. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 2 053
1235. Lopuchovský Pavol Jednoráz.licence 1 1 305
1236. Pollák Josef Jednoráz.licence 1 736
1237. Pollák Patrik Jednoráz.licence 1 5 851
1238. Divinec Bronislav Jednoráz.licence 1 929
1239. Marinovič Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
1240. Staszewski Piotr Jednoráz.licence 1 7 081
1241. Matuška Dušan Jednoráz.licence 1 3 517
1242. Stolzmann Piotr Jednoráz.licence 1 3 587
1243. Korpak Eva Jednoráz.licence 1 5 972
1244. Orlovská Martina Jednoráz.licence 1 2 812
1245. Babjaková Miriam Jednoráz.licence 1 2 228
1246. Siadak Tomasz Jednoráz.licence 1 1 075
1247. Zjeba Konrad Jednoráz.licence 1 1 747
1248. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 2 658
1249. Kaczorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 064
1250. Plaszczyca Ewa Jednoráz.licence 1 3 897
1251. Plaszczyca Anna Jednoráz.licence 1 1 186
1252. Stefaniak Julia Jednoráz.licence 1 2 856
1253. Bartoniek Wojciech Jednoráz.licence 1 1 685
1254. Kobryn Karol Jednoráz.licence 1 3 073
1255. Psalman Vlado Jednoráz.licence 1 1 608
1256. Houska Václav Jednoráz.licence 1 721
1257. Berský Jaroslav Baník Ostrava 1 404
1258. Ručka Martin Sokol Palkovice 1 3 517
1259. Huss Tomáš YC Znojmo 1 101
1260. Krabička Jiří YC Dyje 1 624
1261. Kovaříková Anita YC Dyje 1 323
1262. Dančák Tomáš YC Dyje 1 239
1263. Kašpárek Tomáš TJ Prostějov 1 303
1263. Piňos Jiří TJ Prostějov 1 303
1265. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 416
1266. Novák René Sokol Palkovice 1 3 517
1267. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
1268. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 1 1 608
1269. Gaba Ondra YC Krnov 1 554
1270. Král Vlasta ČWA 1 485
1271. Ryger Oldřich ALT Melges 24 1 1 385
1272. Kovaříková Zuzana YC Dyje 1 323
1273. Divácký Antonín YC Dyje 1 925
1274. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 540
1275. Bubniak Petr YC Znojmo 1 277
1276. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 1 101
1276. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 1 101
1278. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 416
1279. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 831
1280. Přikryl Petr LS Kroměříž 1 830
1281. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 404
1282. Horal Jan Císařská louka 1 344
1283. Zítek Karel Císařská louka 1 9 067
1284. Klabík Jiří Císařská louka 1 189
1285. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 200
1286. Čáp Jiří ČYK 1 587
1287. Vejvoda Miroslav ČYK 1 365
1288. Ocelková Jindřiška ČYK 1 404
1289. Buckup Mario YC Bohemia 1 14 776
1290. Hron Petr YC Bohemia 1 7 314
1291. Plachetka Jan YC Bohemia 1 5 693
1292. Šimurda Miroslav SK Yachting Styl 1 4 730
1293. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 152
1294. Černý Václav JK Klatovy 1 670
1295. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 303
1296. Žmolík Václav YC Kovářov 1 3 469
1297. Vagera Petr YC Příbram 1 402
1298. Krupica Miloš YC LS Brno 1 946
1299. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 2 412
1300. Moučka Ondřej Marty Vysoké Mýto 1 404
1301. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 2 400
1302. Freitich Jaroslav 1 402
1303. Kunovský Jan 1 101
1304. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 349
1305. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 1 663
1306. Marvan Jiří YC Nové Sedlo 1 1 356
1307. Kocián Leopold YC Krnov 1 452
1308. Špička Josef YC Krnov 1 1 108
1309. Nacházel Dalibor ALT Melges 24 1 694
1310. Ferda Aleš ALT Melges 24 1 505
1311. Blažek Jaroslav ALT Melges 24 1 2 010
1312. Chomentauskas Gintaras Jednoráz.licence 1 606
1313. Králík Václav Jednoráz.licence 1 404
1314. Bilková Nina Jednoráz.licence 1 1 152
1315. Lipenská Lea Jednoráz.licence 1 3 096
1316. Gipas Vytautas Jednoráz.licence 1 606
1317. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 958
1318. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 5 608
1319. Kršanac Nikola Jednoráz.licence 1 4 800
1320. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 559
1321. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 719
1322. Dudejová Kristína Jednoráz.licence 1 587
1323. Korpak Eva Jednoráz.licence 1 5 972
1324. Niezgoda Dobrochna Jednoráz.licence 1 3 119
1325. Šabo Andrej Jednoráz.licence 1 962
1326. Stolzmann Michael Jednoráz.licence 1 2 010
1327. Ogrodnik Piotr Jednoráz.licence 1 5 505
1328. Maňková Linda Jednoráz.licence 1 1 667
1329. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 606
1330. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 2 584
1330. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 2 584
1332. Kachnič Branislav Jednoráz.licence 1 2 357
1333. Karasinski Antoni Jednoráz.licence 1 1 201
1334. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 2 658
1335. Kaczorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 064
1336. Sztyk Jerzy Jednoráz.licence 1 4 085
1337. Baran Miro Jednoráz.licence 1 1 608
1337. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
1337. Sadilková Katka Jednoráz.licence 1 1 608
1340. Vaďura Ivo Jednoráz.licence 1 1 340

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ