POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2006




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1119 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 26 28 334
2. Hájek Daniel YC CERE 26 60 314
3. Korvas Filip ČYK 25 29 405
4. Ondíková Petra ČYK 24 45 164
5. Knorrová Barbora VS Duchcov 24 56 430
6. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 23 37 927
7. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 23 36 763
8. Zárubová Michaela JK Cheb 23 48 114
9. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 23 61 753
10. Staniek Michal KJ Těrlicko 23 26 196
11. Vinkl Petr YC Kladno 23 29 307
12. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 22 55 893
13. Rozsypal Jakub JK Olomouc 22 53 795
14. Novotný Štěpán JK Cheb 22 57 118
15. Rozsypal Martin JK Olomouc 21 22 697
16. Němec Vojtěch ČYK 21 37 602
17. Sanková Lenka VS Duchcov 21 27 793
18. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 20 77 573
19. Strejček Radim Sokol Palkovice 20 23 591
20. Teplý Viktor Jachtklub Brno 20 77 171
21. Peterka Miroslav YC Neratovice 20 35 298
22. Babický Roman JK Česká Lípa 20 65 563
23. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 20 19 904
24. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 19 38 609
25. Huk Václav YC LS Brno 19 21 822
26. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 19 28 477
27. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 369
28. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 19 16 437
28. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 19 16 437
30. Fučíkovský Jan JK Sokolov 19 20 312
31. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 19 43 683
32. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 25 192
33. Šmídová Petra KJ Těrlicko 19 51 422
34. Polidarová Marketa JK Cheb 19 40 537
35. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 49 448
36. Outrata Jiří JK Toušeň 18 59 099
37. Valdhansová Klára ČYK 18 25 258
38. Fenclová Veronika YC Praha 12 18 99 178
39. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 18 20 067
40. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 61 488
41. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 18 46 978
42. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 18 50 380
43. Sláma Eduard Jachtklub Brno 18 46 114
44. Bezděková Martina Jachtklub Brno 18 9 264
45. Utíkal Petr JK Olomouc 18 33 307
46. Starý Martin Slavoj Hluboká 18 38 315
47. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 18 19 753
48. Ircing Pavel TJ Prostějov 18 23 722
49. Vodáček Tomáš YC LS Brno 18 8 174
50. Vinkl Daniel YC Kladno 18 17 876
51. Bezděk David Jachtklub Brno 18 10 195
52. Horáček Marek LS Kroměříž 17 17 051
53. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 17 49 355
54. Blatecký David Jachtklub Brno 17 49 703
55. Seidl Šimon YC LS Brno 17 37 797
56. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 17 29 868
57. Tichánek Michael Sokol Palkovice 17 30 359
58. Audy Dan Jachtklub Brno 17 54 822
59. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 22 610
60. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 15 757
61. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 17 53 164
62. Stránská Lucie VS Duchcov 17 31 295
63. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 44 265
64. Will Jan Lokomotiva Plzeň 16 26 813
65. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 16 16 019
66. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 39 259
67. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 49 353
68. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 16 35 640
69. Soukup Aleš VS Duchcov 16 9 767
70. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 16 20 904
71. Zaruba Marek JK Cheb 16 21 080
72. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 16 12 982
73. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 16 21 707
74. Smolařová Barbora YC CERE 15 31 475
75. Roček Roman YC Neratovice 15 58 423
76. Soukal Miloslav YC Neratovice 15 51 478
77. Šínová Alexandra ČYK 15 33 382
78. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 30 759
79. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 49 272
80. Matějková Adéla VS Duchcov 15 6 754
81. Čuláková Adéla YC Neratovice 15 18 107
82. Štrunc Jan YC Neratovice 15 42 516
83. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 15 29 046
84. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 15 11 661
85. Lidařík Rudolf YC LS Brno 15 59 751
86. Moucha Pavel YC Doksy 15 10 916
87. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 15 14 003
88. Daniel Jakub YC Neratovice 15 39 278
89. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 15 8 117
90. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 15 27 439
91. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 44 376
92. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 15 23 950
93. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 14 55 522
94. Škoda Vít YC Neratovice 14 18 682
95. Kliment Michal YC Neratovice 14 11 834
96. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 14 8 279
97. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 14 21 090
98. Kořanová Johana YC Neratovice 14 16 236
99. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 14 12 887
100. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 9 434
101. Švarc Roman JK Staré Splavy 14 24 423
102. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 14 596
103. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 14 17 559
104. Plecitý Martin JK Toušeň 14 37 713
105. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 14 26 174
106. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 14 25 275
107. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 14 29 498
108. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 8 279
109. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 339
110. Drahorád Petr JK Cheb 14 33 727
111. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 12 580
112. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 14 4 723
113. Šárek Martin Sokol Palkovice 14 7 843
114. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 14 54 991
115. Karas Tomáš Jachtklub Brno 14 48 893
116. Kmoníček Jiří YC Pardubice 13 22 820
117. Juřinová Petra YC LS Brno 13 36 589
118. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 16 782
119. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 48 082
120. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 13 4 993
121. Skála Pavel JK Cheb 13 27 818
122. Janda Martin ASK Lovosice 13 15 065
123. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 36 409
124. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 55 140
125. Kotek Kamil JK Staré Splavy 13 35 613
126. Polidar Martin JK Cheb 13 7 167
127. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 22 552
128. Cvachová Adéla Spartak Modřany 13 9 410
129. Bachtík Lukáš YC CERE 13 15 389
130. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 8 391
131. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 13 13 100
132. Bobek Ondřej Baník Ostrava 13 55 140
133. Havel Filip YC Neratovice 13 18 461
134. Jebavý Vít YC Neratovice 13 10 848
135. Kupská Markéta YC LS Brno 13 6 076
136. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 40 541
137. Čajčík Karel YC Pardubice 12 11 476
138. Mendík Jan JK Staré Splavy 12 18 399
139. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 12 38 289
140. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 12 22 817
141. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 5 166
142. Svoboda Lukáš YC Neratovice 12 14 802
143. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 12 27 315
144. Fiala Petr YC Neratovice 12 38 090
145. Král Karel JK Sokolov 12 11 067
146. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 523
147. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 12 16 107
148. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 38 791
149. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 23 395
150. Kamenský Radim YC Velké Dářko 12 48 558
151. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 12 490
152. Kořan Petr YC Neratovice 12 46 699
153. Cejnar Lukáš YC CERE 12 24 927
154. Chudějová Hana YC Neratovice 12 20 208
155. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 12 34 543
156. Dragoun Ivan JK Plzeň 12 5 145
157. Trčka Martin Baník Most 12 55 748
158. Rybáček Josef YC Doksy 12 41 745
159. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 25 549
160. Hanuš Daniel YC Pardubice 12 23 598
161. Šára Michal Sokol Dobřichovice 12 33 128
162. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 12 5 470
163. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 11 14 138
164. Šmídová Božena YC Neratovice 11 8 599
165. Burdová Michaela ČYK 11 13 167
166. Brázdová Petra YC Pardubice 11 6 069
167. Zíma Jakub ČWA 11 28 896
168. Lejhanec Filip YC Pardubice 11 15 652
169. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 11 20 670
170. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 26 048
171. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 11 11 369
172. Sejkora Luděk YC Markop FL 11 47 901
173. Lejhanec David YC Pardubice 11 26 707
174. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 20 377
175. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 11 4 092
176. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 11 22 387
177. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 11 27 603
178. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 24 379
179. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 21 414
180. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 11 19 865
181. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 52 592
182. Bláha Martin JK Plzeň 11 10 702
183. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 5 910
184. Žila Jiří Slavoj Hluboká 11 6 344
185. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 11 10 416
186. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 6 346
187. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 11 12 192
188. Rott Jan JK Plzeň 11 23 067
189. Nuc Jindřich JK Plzeň 11 2 292
190. Storch Petr Chemička Ústí 11 31 998
191. Procházka Jan JK Plzeň 11 3 426
192. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 11 25 020
193. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 13 212
194. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 48 816
195. Valouch Vlastimil JK Olomouc 11 17 566
196. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 10 5 725
197. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 11 005
198. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 10 4 578
199. Himmel Jiří YC Nechranice 10 34 304
200. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 10 25 270
201. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 11 930
202. Verner Jaroslav JK Toušeň 10 18 412
203. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 10 6 520
204. Cejnar Tomáš YC CERE 10 9 232
205. Altman Jiří Císařská louka 10 23 641
206. Maier Michael YCR Roudnice 10 84 024
207. Cejnar Matyáš YC CERE 10 19 332
208. Vít Ladislav JK Plzeň 10 3 306
209. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 7 474
210. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 10 2 711
211. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 6 539
212. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 9 344
213. Lorenz Alan JK Česká Lípa 10 12 770
214. Šmídová Lenka YC Neratovice 10 54 187
215. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 103
216. Hendrych Václav YC Doksy 10 19 248
217. Staněk Jan YC Doksy 10 8 502
218. Novák Adam Sokol Dobřichovice 10 5 701
219. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 10 8 234
220. Plecitý Marek JK Toušeň 9 12 106
221. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 33 944
222. Škoda Michal YC Neratovice 9 28 212
223. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 33 048
224. Michalčin Jiří SK Tři sestry 9 22 177
225. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 9 7 379
226. Crháková Lenka Jachtklub Brno 9 19 115
227. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 9 3 376
228. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 9 21 399
229. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 9 584
230. Kratzig Elizabeth YC CERE 9 53 440
231. Janderová Klára YC SaS 9 14 882
232. Tkadlecová Sára JK Toušeň 9 19 070
233. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 9 6 415
234. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 9 9 245
235. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 7 861
236. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 15 818
237. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 4 825
238. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 23 300
239. Hájek Tomáš YC CERE 9 12 705
240. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 385
241. Musil Tomáš YC RODOP 9 58 831
242. Krátký Jan Slavoj Hluboká 9 18 979
243. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 9 11 429
244. Podzimek Antonín ČYK 9 5 236
245. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 9 16 507
246. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 9 14 079
247. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 14 589
248. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 11 465
249. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 9 3 737
250. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 9 4 179
251. Sivá Helena Slavoj Hluboká 9 9 520
252. Novotný Václav JK Cheb 9 26 338
253. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 5 894
254. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 9 7 291
255. Packová Kristýna KJ Těrlicko 9 14 331
256. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 9 4 249
257. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 9 4 951
258. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 6 745
259. Kafka Roman YC Velké Dářko 8 2 670
260. Holý Ivo Baník Ostrava 8 18 615
261. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 8 11 968
262. Ráža Tomáš VS Duchcov 8 11 440
263. Ročková Alena YC Neratovice 8 13 467
264. Lachner Vít YC Neratovice 8 16 936
265. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 13 650
266. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 25 829
267. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 8 16 600
268. Kafka Richard YC Velké Dářko 8 3 488
269. Dostálová Vlasta YC Pardubice 8 5 365
270. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 8 7 624
271. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 8 4 603
272. Vavřička Zdeněk YC Kladno 8 6 291
273. Tkadlec Viktor JK Toušeň 8 35 059
274. Čondl Pavel Baník Most 8 3 821
275. Slíva Jakub YC Nechranice 8 26 947
276. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 8 13 941
277. Antel Vladimír LS Kroměříž 8 8 173
278. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 17 855
279. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 8 20 144
280. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 8 5 739
281. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 15 776
282. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 8 15 889
283. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 8 6 950
284. Kotek Michal YC Markop FL 8 30 233
285. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 8 12 572
285. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 8 12 572
287. Lindová Karolina YC Kladno 8 7 238
288. Fišer Roman JK Královská 8 20 118
289. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 8 4 343
290. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 195
291. Hartmann Pavel ČWA 8 7 806
292. Adam Zdeněk VS Duchcov 8 21 517
293. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 8 10 328
294. Nápravníková Barbora ČYK 8 8 598
295. Fanta Miroslav YC Markop FL 8 38 119
296. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 7 9 506
297. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 10 986
298. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 2 959
299. Havel Jiří SC Testudo 7 6 233
300. Brožek Pavel SC Testudo 7 8 788
301. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 12 154
302. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 5 138
303. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 077
304. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 538
305. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 7 11 944
306. Morávek Roman ČWA 7 5 797
307. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 2 260
308. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 5 989
309. Kubištová Kateřina JK Plzeň 7 3 411
310. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 4 612
311. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 22 236
312. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 7 2 944
313. Nápravník Jakub ČYK 7 11 126
314. Čermáková Eva JK Toušeň 7 11 374
315. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 7 8 216
316. Audy Petr Jachtklub Brno 7 5 391
317. Harcuba Petr JK Staré Splavy 7 21 767
318. Pilařová Tereza JK Sokolov 7 5 027
319. Handl Erich YC Kladno 7 1 932
320. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 1 782
321. Hudec Václav YC Neratovice 7 10 610
322. Šára Jan YC Neratovice 7 3 546
323. Pšeidl Pavel YC SaS 7 8 666
324. Vacula Libor JK Staré Splavy 7 8 226
325. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 330
326. Slívová Jana YC Nechranice 7 4 397
327. Preibischová Monika 7 18 910
328. Konopík Pavel Jachtklub Brno 7 10 202
329. Fiala Martin YC Znojmo 7 9 488
330. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 7 4 504
331. Kubát Michal ČYK 7 8 531
332. Kučera Jan Jachtklub Brno 7 1 918
333. Mareček Josef JK Staré Splavy 7 7 175
334. Mouchová Karolína YC Doksy 6 4 070
335. Celá Barbora YC Znojmo 6 5 344
336. Buchta Jan ALT FB 6 17 444
337. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 6 6 990
338. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 26 724
339. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 6 6 630
340. Jackel Josef YC Kladno 6 3 275
341. Kubový Martin JK Toušeň 6 30 435
342. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 6 17 706
343. Fiala Michal Spolek Vodník 6 2 271
344. Hron Petr PS Eletrika 6 11 094
345. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 6 6 183
346. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 6 24 065
347. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 13 181
348. Vašík Martin YC LS Brno 6 8 416
349. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 6 9 882
350. Broul Stanislav Delfín Jablonec 6 3 960
351. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 6 2 880
352. Kopřiva Luděk VS Duchcov 6 11 732
353. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 6 10 445
354. Pavlovský Marek YC LS Brno 6 10 462
355. Vacula Karel YC Znojmo 6 5 118
356. Frohlich Denis YC Kladno 6 14 751
357. Křížek David YC RODOP 6 27 000
358. Vodička Daniel YC RODOP 6 8 083
359. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 4 261
360. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 1 937
361. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 6 10 445
362. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 6 14 466
363. Vacula Karel YC Znojmo 6 1 758
364. Rešl Matěj VS Duchcov 6 3 396
365. Koubek Miroslav WS Nechranice 6 11 023
366. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 6 812
367. Šindelka Václav Baník Ostrava 6 4 192
368. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 4 967
369. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 778
370. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 6 350
371. Stará Jitka Slavoj Hluboká 6 3 151
372. Neuwirth Josef YC Markop FL 6 24 280
373. Vašík Radim YC LS Brno 6 18 505
374. Kramář Jiří JK Česká Lípa 6 3 796
375. Vacula Jan YC Znojmo 6 4 266
376. Kantor František YC LS Brno 6 9 587
377. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 6 807
378. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 6 14 642
379. Utíkal Petr JK Olomouc 6 14 383
380. Štěrba Igor YC Znojmo 6 12 694
381. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 6 12 756
382. Gebhart Zdenek JK Cheb 6 11 635
383. Kynčl Jan LK Štěchovice 6 15 745
384. Hrubý Pavel ČWA 6 11 837
385. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 3 142
386. Winkler Pavel JK Toušeň 5 35 601
387. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 377
388. Hloch Tomáš JK Olomouc 5 5 355
389. Maršík Karel Chemička Ústí 5 3 180
390. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 5 12 119
391. Neumann Lukáš YC RODOP 5 15 710
392. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 5 354
393. Chyťová Marcela YC LS Brno 5 10 141
394. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 11 139
395. Krejča Filip JK Olomouc 5 1 474
396. Navrátil Jan Sokol Tovačov 5 9 706
397. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 5 5 656
398. Toth Martin ČWA 5 11 821
399. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 564
400. Pavliš Jiří YC Kovářov 5 12 865
401. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 5 4 075
402. Škola Jan Lokomotiva Cheb 5 5 376
403. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 276
404. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 5 5 321
405. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 5 3 054
406. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 5 2 319
407. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 4 546
408. Janovic Ivan TJ STAR Praha 5 16 838
409. Svozilová Hana Sokol Tovačov 5 7 765
410. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 2 991
411. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 5 5 508
412. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 5 2 799
413. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 949
414. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 19 668
415. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 5 444
416. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 5 778
417. Lehečka Ondřej JK Olomouc 5 7 678
418. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 3 959
419. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 707
420. Guryča Jan YC CERE 5 4 590
421. Culek Jindřich YC Kotva Pha 5 8 700
422. Novotný Vaclav JK Cheb 5 15 851
423. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 2 090
424. Opletal Ladislav JK Olomouc 5 4 014
425. Rotter Arnošt JK Olomouc 5 3 411
426. Junek Vladimír JK Olomouc 5 3 335
427. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 9 190
428. Marečková Renata YC Markop FL 5 7 898
429. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 5 2 051
430. Myška Filip IWS Club Nechra 5 8 282
431. Nuc Mario JK Plzeň 5 505
432. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 5 5 922
433. Bauer Franta YC CERE 5 3 155
434. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 5 14 070
435. Fetterle David YC Znojmo 5 7 041
436. Heneš David JK Olomouc 5 2 419
437. Opletal Petr JK Olomouc 5 1 178
438. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 5 2 229
438. Veselá Božena JK Staré Splavy 5 2 229
440. Pokoš Radim VS Duchcov 4 1 054
441. Kir Milan IWS Club Nechra 4 14 639
442. Ehl Vladimír WS Club VD 4 2 105
443. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 4 3 685
444. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 6 097
445. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 1 306
446. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 3 362
447. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 4 6 978
448. Riedel Ota VS Duchcov 4 1 913
449. Riedel Michal VS Duchcov 4 2 314
450. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 4 4 468
451. Jakubková Dita YC Říčany 4 18 605
452. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 4 7 931
453. Hrdina Patrik YC RODOP 4 7 848
454. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 5 079
455. Gebhart Antonin JK Cheb 4 1 679
456. Valdhansová Aneta ČYK 4 1 713
457. Bárta Jan JK Královská 4 1 399
458. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 4 982
459. Voskovec Filip YC Kladno 4 14 994
460. Ovčička Josef ing. YC Příbram 4 4 191
461. Raškovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 355
462. Hejna Jan Baník Ostrava 4 4 609
463. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 2 450
464. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 9 840
465. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 770
466. Kučera Michal Chemička Ústí 4 3 235
467. Ďásek František JK Cheb 4 3 513
468. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 5 375
469. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 4 12 021
470. Fiala Ladislav YC Znojmo 4 4 502
471. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 4 3 070
472. Kühnl Šimon ČYK 4 1 147
473. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 2 095
474. Drncová Ivana JK Plzeň 4 1 182
475. Švík František YC RODOP 4 16 890
476. Soukup Jiří JK Královská 4 3 241
477. Crháková Magda Jachtklub Brno 4 13 015
478. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 2 512
479. Korbová Helena JK Olomouc 4 1 878
480. Sláma Ivo Jachtklub Brno 4 9 142
481. Prokopec Petr YC Pardubice 4 5 695
482. Holotík Miroslav LS Kroměříž 4 2 175
483. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 6 033
484. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 4 2 087
485. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 4 2 850
486. Schrollová Eva YC Písek 4 1 319
487. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 4 1 826
488. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 8 708
489. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 600
490. Chovanec Miloš YC Kovářov 4 4 527
491. Nováková Ludmila YC LS Brno 4 5 708
492. Jakoubek Milan JK Královská 4 5 532
493. Mikule Aleš SK Tři sestry 4 9 982
494. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 2 565
495. Rečka Jiří 4 3 905
496. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 565
497. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 1 306
498. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 4 3 458
499. Hloušek Pavel Chemička Ústí 4 6 602
500. Rešl Pavel VS Duchcov 4 616
501. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 4 803
502. Lehečka Milan JK Olomouc 4 2 056
503. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 581
503. Holub Miloslav YC Znojmo 4 2 581
505. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 658
506. Raška Marek ČWA 4 8 626
507. Skalický Jaroslav YC Pardubice 4 1 822
508. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 4 2 739
509. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 334
510. Podhorec Štefan YC Kladno 4 974
511. Hájek Libor JK Cheb 4 1 008
512. Činčera Marek JK Sokolov 4 962
513. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 4 846
514. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 597
515. Vacková Daniela TJ Solenice 3 2 942
516. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 806
517. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 924
518. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 1 658
519. Brožek Martin YC CERE 3 2 046
520. Snopek Karel TJ Sokol Vrané II 3 740
521. Vávra Jaroslav JK Královská 3 2 022
522. Hradecký Jaromír JK Královská 3 2 890
523. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 2 190
524. Joza Lukáš JK Staré Splavy 3 2 412
525. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 2 266
526. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 3 5 033
527. Dyčka Jiří YC Krnov 3 2 342
528. Opletal František JK Olomouc 3 1 658
529. Smolka Milan Sokol Palkovice 3 2 760
530. Diviš Ivo YC Dyje 3 2 675
531. Procházka Eduard YC Znojmo 3 847
532. Korbová Ivana JK Olomouc 3 2 507
533. Krabička Jiří, MVDr. YC Dyje 3 1 173
534. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 3 1 282
535. Hejnová Radka Baník Ostrava 3 1 521
536. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 924
537. Teplý Roman Jachtklub Brno 3 5 048
538. Pavka Petr YC Znojmo 3 1 045
539. Krejčí Tomáš JK Cheb 3 2 464
540. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 897
541. Dvořák Jan TJ STAR Praha 3 10 198
542. Kulík Martin YC RODOP 3 14 578
543. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 11 371
544. Dostálová Žaneta YC Pardubice 3 1 954
545. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 3 6 890
546. Pivovarčík Milan YC Znojmo 3 659
547. Kocián Pavel YC Krnov 3 4 004
548. Harcuba Martin JK Staré Splavy 3 5 612
549. Ráža Pavel VS Duchcov 3 872
550. Doležal Tomáš SK Tři sestry 3 8 974
551. Cvach Marek Spartak Modřany 3 1 335
552. Zárubová Daniela JK Cheb 3 5 811
553. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 1 272
554. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 3 8 506
555. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 457
556. Řezáč Vít TJ Solenice 3 1 136
557. Šilhavý Martin ČYK 3 3 982
558. Lowit Harry Císařská louka 3 3 669
559. Sehnal René YC SaS 3 4 586
560. Ministr Jan Baník Ostrava 3 1 890
561. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 962
562. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 3 6 323
563. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 1 647
564. Marečková Lenka JK Staré Splavy 3 2 627
565. Zimák Petr LS Kroměříž 3 1 453
566. Bartošek Petr YC Znojmo 3 1 312
567. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
568. Součková Barbora Baník Ostrava 3 1 890
569. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 5 505
569. Novák René Sokol Palkovice 3 5 505
571. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 1 801
572. Gaba Ondra YC Krnov 3 964
573. Lowit Harry Císařská louka 3 2 965
574. Culek ml. Jindřich YC Kotva Pha 3 3 142
575. Kraus Jiří YC RODOP 3 14 578
576. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 432
577. Richter Zdeněk YC Doksy 3 3 356
578. Skalová Monika JK Cheb 3 606
579. Zvěřina Václav VS Duchcov 3 1 261
580. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 780
581. Lux Arnulf ASK Lovosice 3 2 818
582. Homola Michal ČYK 3 1 085
583. Havelka Jakub ČYK 3 8 280
584. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 165
585. Kornesczuk Michal YC Kladno 3 14 187
586. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 1 226
587. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 3 809
588. Přidal Radim JK Prostějov 3 4 419
589. Navařík Robert Sokol Tovačov 3 1 865
590. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 521
591. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 3 2 865
592. Kocián Leopold YC Krnov 3 1 846
593. Herudek Petr YC Krnov 3 1 152
594. Špička Josef YC Krnov 3 2 342
595. Dominik Jiří Jachtklub Brno 3 1 760
596. Kala ing. Roman YC Doksy 3 9 482
597. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 493
598. Praženka Petr JK Staré Splavy 3 1 960
599. Polák Jiří VS Duchcov 3 1 216
600. Alexa Miloš YC LS Brno 3 1 964
601. Kittler Jan YC LS Brno 3 9 730
602. Killarová Alexandra Baník Ostrava 3 505
603. Nováček Miroslav YC RODOP 3 9 115
604. Podolský Miloslav Chemička Ústí 3 1 067
605. Hornikova Veronika JK Plzeň 3 1 450
606. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 887
607. Jegorová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 1 847
608. Dražková Zdena JK Královská 3 1 495
609. Šedivá Alena Prazdroj Plzeň 3 993
610. Matoušová Alexandra Koh-i-noor ČB 3 1 195
611. Zoul Ladislav TJ Jiskra Třeboň 3 981
612. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 3 404
613. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 3 432
614. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 2 166
615. Bradáč Roman YC Znojmo 3 2 640
616. Huková Tereza YC LS Brno 3 7 221
617. Čech Milan ČWA 3 4 489
618. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 1 608
619. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 2 1 394
620. Vlasák František TJ Rapid Brno 2 741
621. Fantová Klára YC LS Brno 2 344
622. Cvan Martin YC LS Brno 2 1 743
623. Krabičková Bohuslava YC Dyje 2 817
624. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 2 060
625. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 508
626. Kholová Petra Slávia Česká Skalice 2 1 651
627. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 2 725
628. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 1 047
629. Češka Jiří YC Kovářov 2 404
630. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 2 1 321
631. Vachel František JK Černá v Pošumaví 2 1 758
632. Soukupová Karolína JK Královská 2 1 624
633. Havelka Petr JK Královská 2 1 387
634. Brabec Lubomír YC BARRANDOV 2 2 743
635. Hamouzová Vladislava SK Yachting Styl 2 1 810
636. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 7 460
637. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 725
638. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 847
639. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 855
640. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 1 242
641. Hotový Karel Baník Most 2 253
642. Nováček Ondřej YC RODOP 2 8 275
643. Tonar Jiří YC SaS 2 2 269
644. Bryxová Pavla YC Neratovice 2 1 191
645. Fousek Filip ALT Tornado 2 2 067
646. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 3 150
647. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 007
648. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 2 2 198
649. Čermák Lukáš KJ Těrlicko 2 2 692
650. Vaculka Patrik YC LS Brno 2 1 468
651. Lipenský Martin 2 3 959
652. Háma Martin YC Doksy 2 4 275
653. Novák Antonín ASK Lovosice 2 2 062
654. Dedek Jiří Baník Ostrava 2 1 633
655. Ott Stanislav YC Znojmo 2 871
656. Buchta Václav KJ Těrlicko 2 6 041
657. Jeřábek Alfred YC Vranovská přehr. 2 570
657. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 570
659. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 2 2 253
660. Chodura Leopold ČYK 2 2 730
661. Ocelková Jindřiška ČYK 2 792
662. Klabík Jiří Císařská louka 2 1 733
663. Švihlík Martin YC RODOP 2 11 584
664. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 1 050
665. Janů Michal Sokol Dobřichovice 2 961
666. Výborná Lucie YC BARRANDOV 2 2 743
667. Koláčný Lubor YC SaS 2 2 269
668. Přibyl Ivan ALT FD 2 4 409
669. Sokol Petr ALT Vaurien 2 7 174
670. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 370
671. Přikryl Václav YC Dyje 2 623
672. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 109
673. Piňos Jiří TJ Prostějov 2 558
674. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 5 378
675. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 808
676. Podolská Lenka Chemička Ústí 2 865
677. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 2 404
678. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 2 060
679. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 2 1 985
680. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 2 8 918
681. Ručková Lenka Sokol Palkovice 2 5 212
682. Lednický Matej Jednoráz.licence 2 5 465
683. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 2 897
684. Sobíšek Petr YC SaS 2 2 269
685. Oleniček Pavel YC CERE 2 6 188
686. Mareček Vít ČYK 2 2 573
687. Lovit Harry Císařská louka 2 1 409
688. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 1 825
689. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 830
690. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 2 282
691. Lacina Štěpán YK CERE Plzeň 2 6 386
692. Rathouský Jiří JK Královská 2 1 793
693. Kuchař Jan YC CERE 2 4 581
694. Lacinová Alena YC Neratovice 2 2 898
695. Doubner Tomáš YC Kladno 2 670
696. Podhorec Štefan YC Kladno 2 10 962
697. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 6 096
698. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 855
699. Novák Aleš YC Kovářov 2 4 577
700. Václavová Inna YK CERE Plzeň 2 6 386
701. Otta Jiří Sokol Tovačov 2 2 537
702. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 2 2 876
703. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 2 2 650
704. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 3 479
705. Sladký Martin YC RODOP 2 1 425
706. Papánek Dimitrij Císařská louka 2 1 687
707. Kaločai Josef SK Yachting Styl 2 4 554
708. Štikar Martin SK Yachting Styl 2 4 905
709. Záruba Marek JK Cheb 2 2 304
710. Hrubý Jiří JK Plzeň 2 383
711. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 2 2 280
712. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 020
713. Novák Jaroslav YC Doksy 2 2 367
714. Janáček Martin YC LS Brno 2 6 653
715. Novák Petr YC LS Brno 2 7 174
716. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 4 923
717. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 2 816
718. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 1 076
719. Lednický Matej Jednoráz.licence 2 5 465
720. Maňková Vanda Jednoráz.licence 2 1 608
721. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 2 5 465
722. Procházka Jan YC Znojmo 2 202
723. Fanta Matěj YC LS Brno 2 101
724. Touval Jan ČWA 2 1 203
725. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 2 3 672
726. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 923
727. Storchová Lucie Chemička Ústí 2 3 035
728. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 2 6 585
729. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 046
730. Pešta Jan JK Královská 2 840
731. Pařízek Radim PS Eletrika 2 4 610
732. Zindulka Jiří SK Yachting Styl 2 3 447
733. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 2 2 184
734. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 1 881
735. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 4 235
736. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 989
737. Vaverka Jiří LK Štěchovice 2 530
738. Záruba Libor YC Kladno 2 10 962
739. Pos Karel Slavoj Litoměřice 2 1 166
740. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 3 027
741. Klimeš Pavel YC Kovářov 2 2 918
742. Novák Martin YC Kovářov 2 4 577
743. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 020
744. Kachnič Braňo Jednoráz.licence 2 5 465
745. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 626
746. Braňko Kraker Jednoráz.licence 1 0
747. Rosmány Andrej Jednoráz.licence 1 943
748. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
749. Jiříček Marek JK Klatovy 1 0
750. Liška Jirka YK CERE Plzeň 1 2 010
751. Vácha Jaroslav YK CERE Plzeň 1 1 889
752. Gebhartová Barbora JK Cheb 1 554
753. Pacovský Tomáš YC Kladno 1 202
754. Kadlec Martin YC Příbram 1 3 399
755. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 1 436
756. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 578
757. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 345
758. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 2 673
759. Bauer Karel YC CERE 1 1 436
760. Horák Marek ČYK 1 0
761. Fiala Eduard ČYK 1 2 360
762. Reichl Ladislav Tatran Praha 1 1 108
763. Jelínek Jiří Císařská louka 1 241
764. Hartl Jan Císařská louka 1 333
765. Janatka Jan Císařská louka 1 660
766. Vavřínová Vlasta JK Královská 1 141
767. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 512
768. Myslík Vladimír ProYachting Team 1 486
769. Pokorný Jindřich YC SaS 1 606
770. Kuneš Jan YC SaS 1 4 525
771. Kylberger Jan YC SaS 1 1 261
772. Bušina Petr YC SaS 1 1 454
773. Číha Michal YC SaS 1 1 663
774. Ullmann Roman YC SaS 1 2 138
775. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 1 265
776. Liška Jiří Chemička Ústí 1 857
777. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 1 452
778. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 180
779. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
780. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 1 081
781. Samek st. Jiří TJ Jachting Libštát 1 1 261
782. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
783. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 469
784. Nekl Vítězslav YC Vysoké Mýto 1 404
785. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 741
786. Satranský Radek YC Pardubice 1 1 108
787. Hofmann Filip YC Velké Dářko 1 404
788. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 127
789. Roušal Jaroslav ČWA 1 1 356
790. Podlasiehicz Fryderyk Jednoráz.licence 1 889
791. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 4 721
792. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 1 108
793. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 1 356
794. Jančinová Hana Jednoráz.licence 1 1 496
795. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 1 101
796. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 404
796. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 404
798. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 943
799. Holík Jiří SC Testudo 1 2 719
799. Lux Vlastimil SC Testudo 1 2 719
801. Kuba Midor Jednoráz.licence 1 8 346
802. Puchoň Milan Jednoráz.licence 1 3 200
803. Sladký Martin Jednoráz.licence 1 1 160
804. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 3 017
805. Karovič Vlado Jednoráz.licence 1 1 108
806. Olszewská Pavlina Jednoráz.licence 1 3 139
807. Lapoš Martin Jednoráz.licence 1 1 713
808. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 1 496
809. Majchrowska Kinga Jednoráz.licence 1 4 851
810. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 108
811. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 653
812. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 943
813. Volf Radim ČWA 1 3 080
814. Lízala Michal Jednoráz.licence 1 1 078
815. Jonáš Radek ALT FD 1 2 064
816. Švolba Jan, ing. YC Dyje 1 142
817. Stratil Pavel YC Dyje 1 0
818. Kovařík Petr YC Dyje 1 101
819. Kafková Pavla YC Dyje 1 841
820. Bravenec Vít YC Dyje 1 239
821. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 404
822. Akrman Miroslav YC Velké Dářko 1 1 996
823. Netřebský ml. Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
824. Kaválková Tereza Slávia Česká Skalice 1 644
825. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 1 692
826. Mouchová Karlolína YC Doksy 1 570
827. Osvald Jiří Severočeský NJ 1 311
827. Osvaldová Daniela Severočeský NJ 1 311
829. Janáček Petr YC LS Brno 1 2 661
830. Fantová Kateřina YC LS Brno 1 1 720
831. Nedbalcová Kateřina, MVDr. YC Dyje 1 540
832. Trs Jaroslav YC Dyje 1 1 142
833. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 202
834. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 1 938
835. Král Jiří JK Toušeň 1 1 236
836. Gebhart Jan JK Cheb 1 202
837. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 1 935
838. Záchvěj Martin Baník Most 1 1 160
839. Pěč Petr YK CERE Plzeň 1 2 010
840. Ruszová Karin YK CERE Plzeň 1 1 889
841. Švec Petr SK Yachting Styl 1 3 242
842. Kořanová Johanka YC Neratovice 1 1 876
843. Procházka Filip YC Neratovice 1 1 160
844. Struha Jan YC Neratovice 1 2 673
845. Vlačiha Josef JK Královská 1 376
846. Fišer Roman JK Královská 1 527
847. Němec Petr YC BARRANDOV 1 657
848. Richter Ondřej ČYK 1 792
849. Jedlička Ivan ČYK 1 101
850. Bulant Jiří Císařská louka 1 449
851. Hrabal Karel Císařská louka 1 522
852. Lovit Harry Císařská louka 1 484
853. Jupa Pavel YC CERE 1 1 112
854. Nejedlík Jaroslav YC SaS 1 1 454
855. Nigrin Radek YC SaS 1 1 663
856. Uberda Miroslav YC SaS 1 2 138
857. Plecháč Jan PS Eletrika 1 2 185
858. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 187
859. Kupská Martina YC LS Brno 1 277
860. Havrdová Šárka Delfín Jablonec 1 2 637
861. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 1 081
862. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 734
863. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 833
864. Černý Jaroslav YC Dyje 1 0
865. Kalina Jiří YC Dyje 1 297
866. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 804
867. Knejzlík Daniel Sokol Tovačov 1 326
868. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 879
869. Olszewská Pavlina Jednoráz.licence 1 3 139
870. Gaj Michal Jednoráz.licence 1 1 356
871. Várady Ján Jednoráz.licence 1 0
872. Feriancová Eva Jednoráz.licence 1 653
873. Šasková Káťa YK CERE Plzeň 1 2 010
874. Hóta Janusz YK CERE Plzeň 1 1 889
875. Kučerová Martina Chemička Ústí 1 754
876. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
877. Trčka Miroslav Baník Most 1 247
878. Miňovský Pavel JK Staré Splavy 1 3 225
879. Fišer Josef VS Duchcov 1 202
880. Bažant Jiří VS Duchcov 1 344
881. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 888
881. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 3 888
883. Štengl Michal YC Doksy 1 989
884. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 1 9 795
885. Matouš Martin Koh-i-noor ČB 1 202
886. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 520
887. Čech Jiří SK Yachting Styl 1 1 663
888. Lorenc Miloslav JK Královská 1 141
889. Lederer Jan JK Královská 1 377
890. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 673
890. Struha Milan YC Neratovice 1 2 673
892. Šoralová Lucia YC BARRANDOV 1 854
893. Langsfeld Luboš YC SaS 1 1 261
894. Sládeček Tomáš YC SaS 1 2 138
895. Klement Pavel YC RODOP 1 6 854
896. Malý Martin YC RODOP 1 2 312
897. Dolanský Jaroslav Tatran Praha 1 913
898. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 285
899. Hradecký Jaromír JK Královská 1 1 503
900. Blecha Vladimír JK Královská 1 553
901. Musil Jiří Chemička Ústí 1 2 193
902. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 1 376
903. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 509
904. Urválková Ivana YC BARRANDOV 1 854
905. Vopátek Martin SK Tři sestry 1 1 129
906. Orálek David YC SaS 1 1 454
907. Klabík Michal Císařská louka 1 308
908. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 943
909. Vávra Aleš JK Královská 1 1 291
910. Slabý Jan JK Královská 1 185
911. Abramčuková Anna Tatran Praha 1 404
912. Hrubý Jiří Císařská louka 1 116
913. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 202
914. Zapletal Jiří TJ Sokol Vrané II 1 101
915. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 404
916. Štrunc Jan YC Neratovice 1 2 673
916. Jodas Jiří YC Neratovice 1 2 673
918. Heško Marcel Jednoráz.licence 1 4 221
919. Habina Ladislav Jednoráz.licence 1 3 017
920. Lapoš Martin Jednoráz.licence 1 1 713
921. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 425
922. Majchrowska Kinga Jednoráz.licence 1 4 851
923. Jančinová Hana Jednoráz.licence 1 1 496
924. Wojciuch Konrad Jednoráz.licence 1 564
925. Križan Marko Jednoráz.licence 1 1 108
926. Bulka Mariusz Jednoráz.licence 1 1 781
927. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 653
928. Boroš Martin Jednoráz.licence 1 943
929. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 402
930. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 291
930. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 1 291
932. Chalupa Jan Sokol Palkovice 1 1 454
933. Ciprys Otakar YC Dyje 1 188
934. Svoboda Tomáš, ing. YC Dyje 1 364
934. Svobodová Miluše YC Dyje 1 364
936. Zdráhalová Barbora Slávia Česká Skalice 1 202
937. Hofmann Tomáš YC Velké Dářko 1 2 345
938. Šlancar Radek YC Velké Dářko 1 3 200
939. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
940. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 404
941. Viewegh Petr JK Česká Lípa 1 606
942. Huss Tomáš YC Znojmo 1 402
942. Vysloužil Jan, ing. CSc. YC Dyje 1 402
944. Kovaříková Anita YC Dyje 1 540
945. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 1 101
945. Wolk Roland YC LS Brno 1 101
947. Hanušková Miroslava YC Velké Dářko 1 505
948. Knetig Martin Jachtklub Brno 1 2 661
949. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
950. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 303
951. Kadava Josef TJ Jachting Libštát 1 1 081
952. Doubková Kristýna Slávia Česká Skalice 1 159
953. Kohout Pavel ČWA 1 680
954. Šlechta Jiří ČWA 1 1 582
955. Baran Maroš Jednoráz.licence 1 879
956. Heško Marcel Jednoráz.licence 1 4 221
957. Lízala Michal Jednoráz.licence 1 1 078
958. Puchoň Milan Jednoráz.licence 1 3 200
959. Sladký Martin Jednoráz.licence 1 1 160
960. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 689
961. Kraker Braňo Jednoráz.licence 1 101
962. Puchoň Lukáš Jednoráz.licence 1 3 200
963. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 938
964. Porubec Ondrej Jednoráz.licence 1 792
964. Mazatinský Michal Jednoráz.licence 1 792
966. Braňko Kraker Jednoráz.licence 1 0
967. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 108
968. Bulka Mariusz Jednoráz.licence 1 1 781
969. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 876
970. Valík Tomáš YC Krnov 1 202
971. Froněk Jan YC SaS 1 606
972. Fořt Jiří YC SaS 1 1 663
973. Koumar Tomáš YC SaS 1 913
973. Košan Jaroslav YC SaS 1 913
973. Dolanská Kateřina YC SaS 1 913
976. Dvořáček Lubomír YC SaS 1 2 138
977. Procházka Bohdan PS Eletrika 1 2 185
978. Podzimek Tonda ČYK 1 798
979. Žižka Zdeněk ČYK 1 174
980. Janák Josef Tatran Praha 1 609
981. Štěpánková Barbora JK Královská 1 943
981. Štěch Stanislav JK Královská 1 943
983. Rathouská Zdeňka JK Královská 1 290
984. Cejnar Matyaš YC CERE 1 1 452
985. Středa Pavel YC CERE 1 1 112
986. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 285
987. Riedel Jan VS Duchcov 1 202
988. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 376
989. Kaiser Martin YC CERE 1 1 112
990. Frolík Petr YC CERE 1 3 469
991. Hes Robert YC CERE 1 3 944
992. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
993. Prchal Pavel SK Tři sestry 1 1 129
994. Štefan Petr TJ Sokol Vrané II 1 202
995. Malý Zdeněk JK Královská 1 1 503
996. Kučera Milan JK Královská 1 285
997. Malý Vladimír YC Kotva Pha 1 247
998. Abramčuk Jaroslav Tatran Praha 1 404
999. Valhausová Klára ČYK 1 1 264
1000. Holý Rudolf ČYK 1 503
1001. Cvachová Hana Spartak Modřany 1 1 291
1002. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 404
1003. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 854
1004. Krowiarz Miroslav YC SaS 1 1 261
1005. Faltus Petr YC SaS 1 1 454
1005. Bušina Pavel YC SaS 1 1 454
1007. Duží Bohumír PS Eletrika 1 1 989
1008. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 469
1009. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 1 3 200
1010. Petřík Martin YC Neratovice 1 533
1011. Štruncová Michaela YC Neratovice 1 404
1012. Chasák Otakar YC Říčany 1 1 436
1013. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 457
1014. Černý Václav JK Klatovy 1 595
1015. Kantorková Gražyna YK CERE Plzeň 1 1 889
1016. Marinovič Marko YK CERE Plzeň 1 2 010
1017. Kovář František MEZ VSETÍN 1 294
1018. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 261
1019. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 734
1020. Macháček Metoděj YC Dyje 1 364
1021. Divácký Antonín YC Dyje 1 180
1022. Vanžura Josef YC Dyje 1 101
1022. Pokorný Ladislav YC Dyje 1 101
1024. Kovaříková Jana YC Dyje 1 540
1025. Podolský Marek YC Znojmo 1 360
1026. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 1 202
1027. Puchoň Lukáš Jednoráz.licence 1 3 200
1028. Porubec Ondrej Jednoráz.licence 1 792
1028. Mazatinský Michal Jednoráz.licence 1 792
1030. Varga Ján Jednoráz.licence 1 1 425
1031. Fiuk Grzegorz Jednoráz.licence 1 1 537
1032. Sadilková Tereza Jednoráz.licence 1 653
1033. Marvan Jiří YC Nové Sedlo 1 4 025
1034. Osvaldová Saša Severočeský NJ 1 311
1035. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 504
1036. Janča Jean Baptiste YC LS Brno 1 180
1037. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 1 741
1038. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 5 766
1039. Hanák Vladimír YC LS Brno 1 402
1040. Zbyněk Jaromír Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1041. Bažant Josef TJ Jachting Libštát 1 1 261
1042. Verich Jan TJ Jachting Libštát 1 1 081
1043. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 913
1044. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 578
1045. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 1 277
1046. Štěpánský Jan Slávia Česká Skalice 1 1 004
1047. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 2 517
1048. Benová Soňa LS Kroměříž 1 645
1049. Pečenka Tomáš MEZ VSETÍN 1 998
1050. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1051. Janča JeanBaptiste YC LS Brno 1 1 237
1052. Kafka Ota YC Dyje 1 841
1053. Pokorný Petr YC Dyje 1 101
1054. Běhunčík Ivan KJ Těrlicko 1 3 404
1055. Podlasiehicz Fryderyk Jednoráz.licence 1 889
1056. Divinec Branislav Jednoráz.licence 1 938
1057. Kir Milan Jednoráz.licence 1 6 530
1058. G?rf?lová Linda Jednoráz.licence 1 1 496
1059. Várady Ján Jednoráz.licence 1 0
1060. Kuba Midor Jednoráz.licence 1 8 346
1061. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 626
1062. Porubský Michal Jednoráz.licence 1 1 108
1063. Rosmány Andrej Jednoráz.licence 1 943
1064. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 736
1064. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 736
1066. Ferda Aleš YC SaS 1 1 261
1067. Česner Libor YC SaS 1 913
1068. Tischer Jaroslav YC SaS 1 2 138
1069. Kadlec Roman PS Eletrika 1 2 185
1069. Pařízek Radim PS Eletrika 1 2 185
1071. Bachtík Marek YC CERE 1 2 661
1072. Kuehnl Šimon ČYK 1 578
1073. Svobodová Zdena ČYK 1 2 312
1074. Klabík Josef Císařská louka 1 359
1075. Soukup Ondřej YC BARRANDOV 1 854
1076. Dio Petr JK Klatovy 1 226
1077. Jiříček Dalibor JK Klatovy 1 0
1078. Knorr Luděk VS Duchcov 1 180
1079. Háma Martin YC Doksy 1 3 888
1080. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 754
1081. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 1 294
1082. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 2 108
1083. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 1 202
1084. Landkammerová Hana YC Neratovice 1 1 376
1085. Vladyka Miroslav YC BARRANDOV 1 854
1086. Hexner Martin YC SaS 1 606
1087. Šustr Zdeněk YC SaS 1 1 261
1088. Slíva Tomáš YC SaS 1 1 454
1089. Petřina Jakub YC SaS 1 1 663
1090. Lederer Pavel JK Královská 1 377
1091. Vavřínová Eva JK Královská 1 141
1092. Černý Hynek YC RODOP 1 2 312
1093. Chmelová Anna Císařská louka 1 718
1094. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 587
1095. Malá Jindřiška JK Královská 1 1 503
1096. Dražková Zuzana JK Královská 1 114
1097. Luksch Karel YC DIM Bezdrev 1 1 663
1098. Laštovka Milan JK Plzeň 1 202
1099. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
1100. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 887
1101. Oušková Šárka Chemička Ústí 1 304
1102. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 2 637
1103. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 402
1104. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 1 721
1105. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
1106. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 101
1107. Pexa Tomáš SC Testudo 1 2 719
1108. Knejzlík Denis Sokol Tovačov 1 294
1109. Luža Radomír MEZ VSETÍN 1 202
1110. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 1 996
1111. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 689
1112. Kraker Braňo Jednoráz.licence 1 101
1113. Pollak Patrik Jednoráz.licence 1 4 721
1114. Kir Milan Jednoráz.licence 1 6 530
1115. Wojciuch Konrad Jednoráz.licence 1 564
1116. Fiuk Grzegorz Jednoráz.licence 1 1 537
1117. Kubeš Fedor Jednoráz.licence 1 1 876
1118. Čáp Milan ALT FD 1 5 677
1119. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 2 109

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ