POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2018




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1656 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Teplý Viktor Jachtklub Brno 15 215 640
2. Maier Michael JK Staré Splavy 16 194 582
3. Nevelöš Adam SK Štětí 22 184 916
4. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 171 835
5. Nevelöš Tibor SK Štětí 22 145 937
6. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 34 141 818
7. Houdek Roman LS Brno 11 140 629
8. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 134 756
9. Hrubý Jiří SK Štětí 10 134 475
10. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 19 115 142
11. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 115 089
12. Nápravník Jakub ČYK 14 113 812
13. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 14 111 347
14. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 107 328
15. Jaroš Adam MYK 19 106 283
16. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 105 701
17. Novotný Štěpán JK Cheb 17 103 710
18. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 19 102 778
19. Kovařík David ČYK 10 102 125
20. Tlapák Vojtěch SK Štětí 23 100 187
21. Šindelka Ondřej MYK 15 100 048
22. Havelka Jakub ČYK 11 99 321
23. Roček Roman YC Neratovice 11 97 479
24. Kubový Martin JK Toušeň 9 95 915
25. Solař Petr ČYK 8 94 908
26. Košvica Jakub LS Brno 13 94 888
27. Plhoň Adam SK Tři sestry 9 94 509
28. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 13 93 898
29. Parůžek Jiří JK Toušeň 13 92 738
30. Košatová Lucie ČYK 13 89 823
31. Jakoubek Zdeněk ČYK 10 87 535
32. Halouzka Jakub MYK 13 87 128
33. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 10 85 454
34. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 84 956
35. Verner Jaroslav JK Toušeň 15 83 231
36. Richterová Eliška YC Pardubice 12 83 150
37. Křížek David Lokomotiva Plzeň 10 82 569
38. Zima Tomáš YC Kladno 9 81 670
39. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 81 194
39. Sivý Josef Slavoj Hluboká 15 81 194
41. Sünderhauf Zdeněk ČYK 10 81 054
42. Viták František JK Plzeň 16 79 984
43. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 79 532
44. Čáp Milan YC Neratovice 6 79 503
44. Procházka Filip YC Neratovice 6 79 503
46. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 79 239
47. Pavlišová Michaela YC Kovářov 10 78 611
48. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 78 557
49. Kořan Petr YC Neratovice 14 78 017
50. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 77 846
51. Krsička Martin YC CERE 12 77 738
52. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 77 335
53. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 20 76 875
54. Winkler Pavel JK Toušeň 10 76 675
55. Zíma Jakub ČWA 9 76 029
56. Gebhart Zdeněk JK Cheb 14 75 324
57. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 74 798
58. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 20 74 703
59. Skalický Vladimír LK Štěchovice 11 74 203
60. Labuda Ondřej LS Brno 5 73 602
61. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 18 73 532
62. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 72 986
63. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 72 381
64. Michalčín Jiří SK Tři sestry 5 72 126
65. Košťál Petr YC Pardubice 12 71 580
66. Soukal Miloslav YC Neratovice 20 71 123
67. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 70 544
68. Fanta Miroslav LS Brno 26 70 180
69. Viščor Dan LS Brno 14 70 082
70. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 9 69 737
71. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 10 69 281
72. Jozíf Martin YC Pardubice 7 69 225
73. Tlapáková Zuzana SK Štětí 22 69 214
74. Hošek Libor JK Česká Lípa 7 69 171
75. Himmelová Klára YC Nechranice 16 68 408
76. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 68 101
77. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 66 829
78. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 66 583
79. Kučera Matěj TJ Lanškroun 14 66 375
80. Müller Ondřej SK Štětí 18 66 267
81. Lokajíčková Lucie ČYK 17 65 094
82. Tupý Petr LS Brno 14 64 957
83. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 64 399
84. Outrata Jiří JK Toušeň 16 64 225
85. Richter Jan YC Pardubice 11 64 140
86. Viščorová Nela LS Brno 14 63 160
87. Tomek Milan NOT FOR SAIL 3 63 149
88. Drda David Delfín Jablonec 14 62 869
89. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 62 203
90. Bína Daniel JK Staré Splavy 4 61 751
91. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 12 61 027
92. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 9 60 320
93. Ráža Matyáš VS Duchcov 17 59 797
94. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 59 600
95. Justová Anna LS Brno 14 59 179
96. Košata Lukáš ČYK 10 59 164
97. Rais Michal SK Štětí 24 59 067
98. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 58 628
99. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 57 945
100. Karas Tomáš Jachtklub Brno 11 57 899
101. Storch Petr Chemička Ústí 8 57 247
101. Palkovský Tomáš SK Štětí 8 57 247
103. Žáček Jiří Baník Ostrava 18 57 085
104. Plecitý Martin JK Toušeň 9 56 704
105. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 56 306
106. Roubal Pavel LS Brno 1 55 932
107. Pavlovský Josef LS Brno 15 55 300
108. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 16 55 291
109. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 17 55 200
110. Jochovič Josef YC Neratovice 8 54 916
111. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 17 54 391
112. Vřešťál Rudolf LS Brno 4 54 345
113. Vychová Eliška YC Neratovice 11 53 874
114. Mlejnek Tomáš SK Štětí 16 53 429
115. Halouzka Michal MYK 11 53 290
116. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 52 699
117. Slívová Jana YC Nechranice 8 52 584
118. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 52 448
119. Halouzka Jiří MYK 12 52 308
120. Vítovec Matěj YC CERE 13 51 800
121. Fiala Petr YC Neratovice 7 51 317
122. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 51 135
123. Postránecká Klára YC Neratovice 14 51 098
124. Pavlík Jiří LS Brno 19 50 894
125. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 16 50 713
126. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 13 50 470
127. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 12 50 108
128. Švíková Barbora YC CERE 15 49 774
129. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 49 429
130. Směšný Marek JK Prostějov 8 49 297
131. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 48 787
132. Himmel Jiří YC Nechranice 17 48 505
133. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 48 263
134. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 48 102
135. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 47 917
135. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 47 917
135. Pařízek Radim YC Bohemia 3 47 917
138. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 597
139. Valenová Barbora JK Olomouc 18 47 385
140. Daněk Jan LS Brno 15 46 889
141. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 46 888
142. Stoklásek Petr YC CERE 2 46 725
143. Ondíková Petra YC Velké Dářko 14 46 341
144. Audy Dan Jachtklub Brno 12 45 845
145. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 13 45 537
146. Kršňák Jakub VS Duchcov 16 45 400
147. Jedličková Michaela YC Neratovice 15 45 113
148. Sehnal Pavel ČWA 6 44 790
149. Vlachová Veronika YC Neratovice 10 44 650
150. Lidařík Rudolf LS Brno 10 44 530
151. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 44 104
152. Moucha Pavel YC Doksy 13 43 321
153. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 43 158
154. Nejezchleba Jakub LS Brno 8 43 068
155. Jedlička Jan YC Neratovice 13 43 032
156. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 11 42 854
157. Kellner Martin YC CERE 2 42 853
158. Povolný Adam JK Staré Splavy 12 42 542
159. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 42 481
160. Klíma Vojtěch ČYK 17 41 762
161. Vika Tomáš Orthodocks YC 7 41 734
162. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 41 656
163. Neumann Lukáš YC RODOP 9 41 558
164. Páleníčková Aneta YC CERE 12 41 302
165. Bryx Petr YC Neratovice 13 41 249
166. Rašková Adéla ČWA 10 40 844
167. Bílek Stanislav ČYK 1 40 692
168. Škvařil Patrik LS Brno 15 40 592
169. Maršálková Blanka LS Brno 7 40 426
170. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 40 227
171. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 39 836
172. Vinkl Petr YC Kladno 11 39 691
173. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 7 39 494
174. Vlach Martin YC Neratovice 10 39 371
175. Dvořák Jan YC CERE 10 39 262
176. Raška Marek ČWA 10 39 055
177. Jirounek Kamil YC CERE 5 39 042
178. Schwarzová Markéta YC CERE 8 38 937
179. Burda František JK Česká Lípa 22 38 502
180. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 11 38 266
181. Brabec Václav YC CERE 10 37 982
182. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 37 812
183. Ostrý Dominik LS Brno 11 37 700
184. Neuwirth Josef YC Markop FL 3 37 520
184. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 3 37 520
186. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 37 487
187. Švíková Kateřina YC CERE 9 37 205
188. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 11 36 754
189. Sadílková Nela Delfín Jablonec 12 36 696
190. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 36 483
191. Kramář Petr JK Česká Lípa 12 36 462
192. Bidlová Jitka LS Brno 13 36 382
193. Prokýšek Petr Orthodocks YC 11 36 141
194. Krsička Michal YC CERE 13 35 970
195. Hrabálek Michal LS Brno 4 35 765
196. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 14 35 731
197. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 13 35 668
197. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 35 668
199. Holubová Tereza ČYK 10 35 461
200. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 35 110
201. Sladký Martin ČWA 6 34 871
202. Winklerová Anna JK Toušeň 8 34 790
203. Hudec Adam YC Neratovice 17 34 718
204. Borkovec Bořek ČYK 13 34 639
205. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 13 34 600
206. Dadák Lukáš LS Brno 9 34 517
207. Drahorád Petr JK Cheb 9 33 999
208. Kršňák Jan VS Duchcov 16 33 917
209. Kříž Jan SK Štětí 22 33 569
210. Huk Vítězslav LS Brno 7 33 301
211. Mrzílková Lenka YC Neratovice 10 33 247
212. Hartig Bartoloměj YC Doksy 19 33 038
213. Kališová Markéta Jachtklub Brno 10 32 859
214. Němec František ALT Tornado 8 32 765
215. Bachtík Marek YC CERE 3 32 719
216. Mareček Josef JK Staré Splavy 6 32 698
217. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 32 647
218. Kubeš Fedor LS Brno 8 32 475
219. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 8 32 330
220. Bauerová Šárka YC CERE 9 32 074
221. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 7 31 991
222. Stibůrková Tereza ČYK 12 31 915
223. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 20 31 718
224. Slíva Jakub YC Nechranice 4 31 715
225. Cvikrová Michaela ČYK 10 31 693
226. Babický Josef JK Česká Lípa 13 31 691
227. Cibulková Veronika JK Plzeň 2 31 598
228. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 12 31 421
229. Dvořáková Nela YC Neratovice 14 31 334
230. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 7 31 263
231. Janderová Klára YC SaS 13 31 258
232. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 5 31 223
233. Kafka Richard YC Velké Dářko 15 31 181
234. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 31 080
235. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 31 028
236. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 31 025
237. Rek Adam ČYK 12 30 853
238. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 30 812
239. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 30 767
240. Klíma Ondřej YC Doksy 17 30 646
241. Stibůrková Eliška ČYK 13 30 593
242. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 13 30 509
243. Hála Jan AYCK 13 30 502
244. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 30 147
245. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 4 29 982
246. Roček Matyáš YC Neratovice 8 29 921
247. Plodek Adam YC Pardubice 12 29 731
248. Kolářová Terezie Orthodocks YC 8 29 720
249. Veit Martin ALT FB 7 29 614
249. Krejza Filip ALT FB 7 29 614
251. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 544
252. Sadílek Adam Delfín Jablonec 12 29 202
253. Říčanová Nicol SK Štětí 11 29 109
254. Kaláb Jindřich VS Duchcov 9 28 803
255. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 13 28 788
256. Synková Anna LS Brno 9 28 737
257. Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 28 725
258. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 12 28 512
259. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 28 490
260. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 28 465
261. Vychová Zuzana YC Neratovice 7 28 272
262. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 28 267
263. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 28 248
264. Beneš Jiří YC CERE 13 28 067
265. Šimek Karel Slavoj Hluboká 14 27 788
266. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 727
267. Adam Zdeněk VS Duchcov 3 27 724
268. Pavlíček Zdeněk YC Regent 7 27 705
269. Bobková Michaela JK Cheb 6 27 667
270. Kašpar Antonín YC CERE 8 27 585
271. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 7 27 580
272. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 13 27 563
273. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 12 27 457
274. Hálová Lucie JK Toušeň 6 27 273
275. Peterka Tomáš ČYK 11 27 140
276. Štafa Patrick MYK 16 27 113
277. Krsička Lukáš YC CERE 12 26 906
278. Šulc David YC Nechranice 8 26 895
279. Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 26 875
280. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 26 867
281. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 12 26 814
282. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 26 668
283. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 26 626
284. Procházka Libor YC Neratovice 8 26 610
285. Popov Adam ČYK 12 26 453
286. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 26 423
287. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 26 276
288. Kališová Lenka Jachtklub Brno 7 26 148
289. Hrubý Pavel ČWA 9 26 127
290. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 26 125
290. Ott Adam Jachtklub Brno 10 26 125
292. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 25 970
293. Trčka Martin YC RODOP 4 25 944
294. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 10 25 735
295. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 25 567
296. Bezušková Jana YC Neratovice 5 25 397
297. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 25 275
298. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 10 25 237
299. Jírovec Jakub YC CERE 2 25 082
300. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 4 25 044
300. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 4 25 044
302. Kaltounková Klára ČYK 12 25 019
303. Vacula Karel YC Znojmo 10 24 996
304. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 7 24 979
305. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 24 869
306. Červenka Matouš JK Olomouc 9 24 633
307. Musil Tomáš YC RODOP 6 24 604
308. Kováčová Tereza JK Prostějov 8 24 535
309. Vaszi Mikuláš SK Štětí 14 24 436
310. Záruba Adam YC CERE 13 24 433
310. Mika Radek YC SaS 9 24 433
312. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 13 24 391
313. Voldán Franrišek ČYK 1 24 373
314. Grecmanová Denisa YC RODOP 5 24 243
315. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 24 241
316. Šmídová Petra KJ Těrlicko 5 24 110
317. Půhonný Štěpán YC Bohemia 1 24 098
318. Hrdina Patrik YC RODOP 5 24 002
319. Šenkýř Ivan YC Neratovice 6 23 922
320. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 7 23 887
321. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 15 23 878
322. Kvašnovský Michael ČWA 3 23 733
323. Štursová Jana JK Plzeň 10 23 691
324. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 23 639
325. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 23 549
326. Kulík Martin YC RODOP 5 23 384
327. Paigerová Vanda YC CERE 14 23 380
328. Loužek Karel JK Plzeň 9 23 177
329. Tkadlecová Sára JK Toušeň 7 23 140
330. Bryxová Lucie YC Neratovice 11 23 042
331. Vaďurová Dominika JK Toušeň 5 23 003
332. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 13 22 991
333. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 9 22 929
334. Muzikář David Jachtklub Brno 7 22 845
335. Chlebna Milan YC Kovářov 4 22 770
336. Blatecký David Jachtklub Brno 6 22 732
337. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 22 627
338. Buřil Miloš ALT RS 9 22 535
339. Slíva Martin ČWA 3 22 280
340. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 14 22 248
341. Žalud František ČYK 10 22 216
342. Vacula Jan YC Znojmo 9 22 158
343. Hálová Anna AYCK 13 22 128
344. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 22 082
345. Košťálová Bára YC Pardubice 8 22 051
346. Machovský Jan ALT Vaurien 7 21 951
346. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 21 951
348. Křenková Kristýna LS Brno 11 21 861
349. Šplíchal Filip JK Plzeň 7 21 807
350. Horáček Jiří YC CERE 3 21 778
351. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 11 21 653
352. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 21 519
353. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 21 518
354. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 21 499
355. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 5 21 360
356. Buchtová Sarah LS Brno 13 21 262
357. Bauer František YC CERE 11 21 062
358. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 20 893
359. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 9 20 842
360. Štrunc Jan YC Neratovice 7 20 759
361. Jurečka Matěj Císařská louka 10 20 574
362. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 20 520
363. Špaček Matěj YC CERE 11 20 262
364. Mertlová Michaela YC Regent 4 20 196
365. Štantejský Jan ALT RS 6 20 186
366. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 20 184
367. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 8 20 178
368. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 19 908
369. Klusáčková Radka LS Brno 9 19 895
370. Pešková Adéla LS Brno 9 19 886
371. Mertinová Nicole ČWA 4 19 708
372. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 13 19 645
373. Šamšulová Tereza YC CERE 3 19 493
374. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 19 470
375. Haubold Petr Delfín Jablonec 10 19 062
376. Bartoš Richard YC Lískovec 8 19 024
377. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 12 18 852
378. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 18 674
379. Hejnová Karolína Baník Ostrava 19 18 604
380. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 555
380. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 555
382. Lawson Andrew JK Staré Splavy 8 18 339
383. Rezek Richard JK Cheb 14 18 335
384. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
384. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
386. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 18 259
387. Mrázová Sylvia ALT RS 10 18 217
388. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 7 18 168
389. Štursová Lucie YC Nelahozeves 10 18 132
390. Hatle Stella Marie ČYK 10 18 123
391. Pokoš Radim VS Duchcov 12 18 118
392. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 18 112
392. Pešek Lukáš Spartak Modřany 7 18 112
394. Šlechtická Kateřina LS Brno 11 17 949
395. Novák Vojtěch YC Doksy 16 17 942
396. Postránecký František YC Neratovice 13 17 787
397. Dítětová Tereza YC Neratovice 14 17 769
398. Buchtová Agnes LS Brno 13 17 715
399. Zíta Tomáš Císařská louka 7 17 449
400. Kuklík Radek LS Brno 6 17 321
400. Kozelská Fenclová Veronika YC Markop FL 1 17 321
402. Hýžová Helena Jachtklub Brno 13 17 201
403. Pavlovská Alexandra LS Brno 11 17 026
404. Bauerová Markéta YC CERE 11 16 990
405. Motal Filip ČYK 17 16 871
406. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 16 808
406. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 16 808
408. Lokajíčková Kateřina ČYK 16 16 807
409. Otevřel Pavel LS Brno 13 16 681
410. Podrábská Adéla SK Štětí 13 16 656
411. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 16 644
412. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 16 632
413. Sokol Petr ALT Vaurien 1 16 557
414. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 16 527
415. Mojdlová Kateřina YC Kladno 13 16 444
416. Kala Roman YC Doksy 6 16 381
417. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 16 195
418. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 16 152
419. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 16 124
420. Elstner Pavel ČYK 1 16 010
421. Čermák Josef Bohemia Poděbrady 14 16 003
422. Regetskiy Artem VS Duchcov 14 16 000
423. Toth Martin ČWA 7 15 931
424. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 15 885
425. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 15 864
426. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 15 750
427. Zanker Zbyněk SK Štětí 2 15 696
428. Skořepová Eva JK Toušeň 2 15 575
429. Hnitka Martin YC Nechranice 5 15 559
430. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 8 15 469
431. Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 405
432. Motl Luboš YC CERE 8 15 378
433. Holubová Kristýna ČYK 9 15 242
434. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 15 215
434. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 15 215
436. Klucká Lucie VS Duchcov 5 15 191
437. Valenta Jan YC CERE 7 15 171
438. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 162
439. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 7 15 105
440. Kováč Richard JK Prostějov 9 15 096
441. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 15 094
442. Dolejš Rudolf ČWA 7 15 078
443. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 15 075
444. Nováková Ludmila LS Brno 14 15 057
445. Martinkovičová Monika YC CERE 7 14 976
446. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 3 14 972
447. Šilhavý Jaromír YC Kladno 7 14 837
448. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 5 14 791
449. Paigerová Nina YC CERE 13 14 727
450. Kaiser Ondřej YC Příbram 13 14 616
451. Pokorný Jan ALT SF 4 14 570
452. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 14 567
453. Hrubý Jan ALT RS 9 14 542
454. Brhelová Iva ČYK 12 14 531
455. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 14 418
456. Grabarczyk Darek LS Brno 9 14 397
457. Krejza Tomáš YC Regent 3 14 350
458. Myška Filip IWS Club Nechra 2 14 332
459. Blažek Martin YC CERE 9 14 307
459. Blažek Marek YC CERE 9 14 307
461. Pavlovský Marek LS Brno 5 14 286
462. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
462. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 14 162
462. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
465. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 5 14 095
466. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 4 13 990
467. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 13 965
467. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 13 965
469. Rusňák Štěpán JK Plzeň 10 13 914
470. Himmel Jiří YC Nechranice 4 13 889
471. Beerová Anežka SK Štětí 14 13 824
472. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 13 810
473. Hasman Radim Delfín Jablonec 8 13 775
474. Beroun Daniel Jachtklub Brno 14 13 724
475. Hendrych Václav YC Doksy 3 13 708
476. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 13 693
477. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 7 13 680
478. Veselý Štěpán YC Pardubice 8 13 648
479. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 13 637
480. Štursová Pavla YC Nelahozeves 6 13 600
481. Staniek Štěpán Orthodocks YC 8 13 576
482. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 6 13 532
483. Klíma Jáchym ČYK 12 13 508
484. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 4 13 453
485. Špidlen Jan YC CERE 1 13 440
486. Maruš Max YC Písek 6 13 396
487. Záruba Vladimír JK Cheb 5 13 372
488. Kučerová Lucie JK Prostějov 7 13 338
489. Kramplová Annamaria ČYK 8 13 300
490. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 9 13 290
491. Buřil Adam ALT RS 3 13 174
492. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 13 13 173
493. Rešl Pavel VS Duchcov 13 13 150
494. Ručka Tomáš YC Kladno 9 13 114
495. Štolbová Ela ČYK 15 13 103
496. Richter Zdeněk YC Doksy 8 13 084
497. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 7 12 997
498. Šturc Petr 1 12 945
498. Šturc Jan 1 12 945
500. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 12 883
501. Valouch Libor JK Olomouc 12 12 793
502. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 12 609
503. Čajčík Jan LS Brno 7 12 559
504. Bína Rudolf LS Brno 9 12 537
505. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 12 454
506. Němec Milan KJ Těrlicko 19 12 435
507. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 9 12 431
508. Guryča Nikola YC CERE 5 12 297
509. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 12 192
510. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 6 12 090
511. Sazama Michal ČYK 9 12 020
512. Lejhanec David YC Pardubice 6 12 001
513. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 6 11 964
514. Pour Jan Orthodocks YC 8 11 943
515. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 9 11 885
516. Šiknerová Adriana YC CERE 8 11 876
517. Valdhansová Klára ČYK 4 11 804
518. Ronovský Jonáš ČYK 13 11 781
519. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 13 11 779
520. Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 718
521. Svobodová Sára YC Lískovec 5 11 672
522. Cvachová Adéla Spartak Modřany 6 11 662
523. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 8 11 648
524. Žižka Zdeněk ČYK 1 11 620
524. Ondráček Petr ČANY 1 11 620
526. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 9 11 601
527. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 11 546
528. Taschner Karel ALT Melges 24 3 11 539
529. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 8 11 469
530. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 8 11 375
531. Benovičová Viktorie YC CERE 9 11 356
532. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 4 11 344
533. Vaculka Zbyněk LS Brno 13 11 332
534. Havel Filip YC Neratovice 8 11 245
535. Knorr Petr VS Duchcov 13 11 242
536. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 7 11 239
537. Neužil Pavel SK Štětí 4 11 156
538. Vacula Karel YC Znojmo 9 11 034
539. Krejčiřík Jan LS Brno 4 11 008
540. Záhornacký Jan LS Kroměříž 8 11 004
541. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 10 974
541. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 10 974
543. Kozáková Pavlína Bohemia Poděbrady 9 10 928
544. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 8 10 916
545. Cákoci Marek YC CERE 13 10 882
546. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 13 10 851
547. Šikner Jiří 1 10 832
547. Krajčovič Milan 1 10 832
547. Zeman Jan ALT Melges 24 1 10 832
547. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 10 832
551. Samcová Klára TJ Rapid Brno 9 10 807
552. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 10 792
553. Šabatová Barbora LS Brno 10 10 777
554. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 10 749
554. Pourová Barbora Orthodocks YC 3 10 749
556. Jindřichová Markéta JK Cheb 12 10 747
557. Filip Miroslav LS Brno 15 10 746
558. Doležal Tomáš YC Neratovice 5 10 732
559. Čížková Barbora YC Velké Dářko 13 10 719
560. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 13 10 546
561. Bělehrad Pavel LS Brno 2 10 544
562. Burska Zosia YC CERE 2 10 520
563. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 10 517
564. Valouch Vlastimil JK Olomouc 12 10 497
565. Verner Kamil JK Toušeň 4 10 440
566. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 10 402
567. Buchar Petr YC CERE 9 10 392
568. Tichánek Michal Sokol Palkovice 10 10 370
569. Liška Jakub 3 10 340
570. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 5 10 276
571. Valík Jiří YCR Roudnice 8 10 235
572. Kubů Alvin YC Pardubice 7 10 153
573. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 104
574. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 4 10 103
575. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 5 10 091
576. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 11 10 020
577. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 9 936
578. Hála Jakub AYCK 13 9 921
579. Doležalová Zuzana YC Neratovice 5 9 896
580. Bříza Petr YC Pardubice 10 9 879
581. Medek Pavel VS Duchcov 11 9 877
582. König Václav YC DIM Bezdrev 6 9 845
583. Košťálová Anna YC Pardubice 5 9 824
584. Hartl Radim LS Brno 4 9 798
585. Perníčková Lucie Jachtklub Brno 4 9 731
586. Vít Ladislav JK Plzeň 8 9 728
587. Wehrenbergová Anna YC Kladno 5 9 699
588. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 3 9 679
589. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 658
590. Pinďáková Monika SK Štětí 1 9 600
591. Mojdl Ondřej YC Kladno 11 9 591
592. Kilarová Marie Baník Ostrava 10 9 590
593. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 7 9 574
594. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 11 9 513
595. Krejčiřík Daniel LS Brno 8 9 511
596. Kováč Vladimír JK Prostějov 9 9 493
597. Bezděk David Jachtsport Brno 1 9 483
598. Tesař David ASK Lovosice 5 9 459
599. Sláma Ivo Jachtklub Brno 2 9 443
600. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 9 436
601. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 1 9 357
602. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 9 342
602. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 9 342
604. Švihlík Martin YC RODOP 1 9 332
604. Miler Martin YC RODOP 1 9 332
604. Buček Martin YC RODOP 1 9 332
607. Uhlár Samuel Orthodocks YC 4 9 322
608. Valík David YCR Roudnice 6 9 301
609. Fantová Kateřina LS Brno 4 9 275
610. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 4 9 269
611. Miková Žaneta YC SaS 4 9 242
612. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 7 9 215
613. Iljuchin Ilja ALT RS 4 9 166
614. Škoda Jan ČYK 9 9 146
615. Novák David YC CERE 16 9 090
616. Kraus Jan JK Česká Lípa 6 9 086
617. Heneš David JK Olomouc 11 9 071
618. Novák Adam YC Doksy 16 9 065
619. Šmídová Pavla YC Neratovice 10 9 029
620. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 9 009
621. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
621. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
623. Fetterle David JK Česká Lípa 5 8 911
624. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 8 910
625. Hlaváček Matouš ČYK 3 8 882
626. Šmídmajer Lukáš LS Brno 10 8 875
627. Sehnal René YC SaS 2 8 837
628. Skořepová Anna JK Toušeň 14 8 834
629. Křenková Monika LS Brno 10 8 800
630. Soukup Aleš VS Duchcov 11 8 759
631. Lukačovič Samuel ALT RS 5 8 754
632. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 8 728
633. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 11 8 715
634. Matějka Jan SK Yachting Styl 2 8 704
634. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 8 704
634. Jirsa Petr SK Yachting Styl 2 8 704
637. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 5 8 685
638. Jenšík David JK Česká Lípa 7 8 670
639. Motlík Ondřej JK Cheb 6 8 646
640. Dvořák Filip Jachtklub Brno 9 8 634
641. Blatecký Martin Jachtklub Brno 11 8 623
642. Hrabalová Veronika YC SaS 4 8 604
643. Grabarczyková Anna LS Brno 9 8 509
644. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 8 502
644. Snopek Martin Slavoj Hluboká 11 8 502
646. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 477
647. Mojdl Martin YC Kladno 10 8 448
648. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 447
649. Doležalová Eva SK Tři sestry 1 8 442
650. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 5 8 436
651. Stejskal Max YC Neratovice 6 8 374
652. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 8 350
653. Hajn Ladislav SK Štětí 5 8 337
654. Pšeidl Pavel YC SaS 2 8 300
655. Sušil Jan YC CERE 6 8 282
655. Nahodil Alexander YC CERE 6 8 282
657. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 265
658. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 5 8 196
659. Malec Martin LS Brno 1 8 169
660. Bláha Martin JK Plzeň 8 8 164
661. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 4 8 149
661. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 4 8 149
663. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 8 128
664. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 8 105
664. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 8 105
666. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 8 068
667. Zemanová Nicole ČWA 6 8 049
668. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 5 8 043
669. Dlakovová Eva 1 7 997
670. Motal Adam ČYK 11 7 993
671. Kupka Petr ČYK 2 7 975
672. Záluský Kamil YC Nechranice 3 7 895
673. Holý Ivo Baník Ostrava 7 7 865
674. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 7 836
675. Prax Jakub LS Brno 6 7 831
676. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 5 7 820
677. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 7 816
678. Škoda Michal YC Neratovice 4 7 651
679. Beringer Jan ČYK 7 7 637
680. Netík Pavel YC Velké Dářko 8 7 633
681. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 5 7 621
682. Janáček Martin LS Brno 1 7 590
683. Dvořák Ota YC CERE 3 7 583
684. Kašpar Antonín YC CERE 1 7 566
685. Knorr Luděk VS Duchcov 5 7 556
686. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 14 7 545
687. Karas Filip Jachtklub Brno 13 7 518
688. Novák Jaroslav YC Doksy 6 7 495
689. Szabo Vladimír YC CERE 1 7 487
689. Mareš Jan YC CERE 1 7 487
689. Cicvárek Martin YC CERE 1 7 487
689. Bartoš Petr JK Královská 1 7 487
689. Bašk Milan 1 7 487
694. Najvárek Ondřej ČYK 6 7 473
695. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 7 369
696. Beneš Petr YK Jestřábí 5 7 365
697. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 357
698. Haltmarová Dominika YC SaS 1 7 355
699. Teplý Jakub YC CERE 16 7 316
700. Ďásek František JK Cheb 5 7 263
701. Nedvědický Alexandr ČYK 9 7 260
702. Hulínský Martin ČWA 1 7 244
703. Vurm Miroslav 1 7 219
703. Vácha Radek 1 7 219
703. Musil Pavel 1 7 219
703. Masarik Jozef 1 7 219
707. Záhora Tomáš ČYK 2 7 217
707. Sünderhauf Jan ČYK 2 7 217
707. Komárek Vojtěch ČYK 2 7 217
710. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 10 7 210
711. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 9 7 152
712. Peterková Lucie Bohemia Poděbrady 3 7 123
713. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 13 7 045
714. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 9 6 971
714. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 6 6 971
716. Smrčka Jiří ČYK 9 6 958
717. Háma Martin YC Doksy 2 6 937
718. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 6 931
718. Svobodová Lucie YC Lískovec 2 6 931
720. Staněk Jan YC Doksy 14 6 905
721. Olša Jiří LS Brno 5 6 904
722. Krasauskas Tadas ČYK 10 6 887
723. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 6 842
724. Boháček David Bohemia Poděbrady 11 6 836
725. Král Karel JK Sokolov 5 6 827
726. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 6 822
727. Sovadina Petr LS Kroměříž 3 6 815
728. Novotný Václav JK Cheb 5 6 798
729. Kupská Martina LS Brno 2 6 775
730. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 14 6 771
731. Rott Jan JK Plzeň 2 6 676
732. Podzimek Antonín ČYK 3 6 661
733. Vízner Karel YC Doksy 9 6 650
734. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 7 6 622
734. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 10 6 622
736. Beretová Adéla ČYK 10 6 619
737. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 6 602
738. Zidková Nadine ČWA 5 6 598
739. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 11 6 593
740. Budín Aleš YC CERE 4 6 569
741. Štengl Michal YC Doksy 3 6 535
741. Vastl Ladislav ALT Tornado 4 6 535
743. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 480
743. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 480
745. Sedláček Petr JK Prostějov 6 6 477
746. Kovařík Jan ČYK 1 6 466
746. Ernstberger Petr YC SaS 1 6 466
746. Polák Pavel ČYK 1 6 466
749. Hýža Petr Jachtklub Brno 2 6 441
750. Povolný Adam YC CERE 4 6 418
751. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 6 416
751. Daněk Michal LS Kroměříž 1 6 416
753. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 414
754. Hanák Vít Sokol Tovačov 7 6 393
755. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 6 392
756. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 6 365
757. Vašík Roman LS Brno 3 6 359
758. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 13 6 331
759. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 12 6 311
760. Skála Petr ALT SF 5 6 306
761. Mareš Michael YC Pardubice 8 6 305
762. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 6 275
763. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 6 190
764. Vorel Petr LS Brno 9 6 176
765. Keblová Lucie ČYK 1 6 168
766. Matouš Martin ČWA 2 6 163
767. Falta Miroslav ALT Tornado 4 6 162
768. Matějka Tomáš ALT RS 5 6 160
769. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 151
770. Novohradský Filip YC Pardubice 8 6 147
771. Guryča Jan YC CERE 3 6 131
772. Šindelář Vojtěch YC CERE 2 6 129
773. Altman Jiří Císařská louka 2 6 127
774. Schwanzer Albert LS Brno 7 6 115
775. Utíkal Petr JK Olomouc 5 6 099
776. Dragoun Ivan JK Plzeň 10 6 076
777. Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 13 6 024
778. Reichert Richard ALT Vaurien 8 5 993
779. Vaníček Lukáš LS Brno 1 5 987
779. Vaníček Michal LS Brno 1 5 987
779. Křížek Pavel LS Brno 1 5 987
782. Černý Matěj YK CERE Plzeň 3 5 986
783. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 6 5 966
784. Mazgaj Robert ALT RS 4 5 956
784. Jenček Petr ALT RS 4 5 956
786. Kir Milan IWS Club Nechra 3 5 950
787. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 5 902
788. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 894
789. Kučera Tomáš 1 5 890
789. Vobořilová Marcela 1 5 890
789. Marek Vladan YC SaS 1 5 890
789. Oliva Ivan 1 5 890
789. Salomon Igor YC SaS 1 5 890
794. Zima Daniel Delfín Jablonec 7 5 844
795. Veselý Vladislav ČYK 2 5 842
795. Kovář Martin ČYK 2 5 842
797. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 820
798. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 9 5 796
799. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 10 5 785
800. Hájek Daniel Orthodocks YC 1 5 775
800. Seidl Šimon LS Brno 1 5 775
800. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 5 775
803. Borčická Lucie LS Brno 2 5 774
804. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 14 5 768
805. Švecová Markéta ČYK 1 5 727
806. Jakešová Svatava LS Brno 1 5 720
806. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 5 720
808. Marek Václav TJ Rapid Brno 7 5 697
808. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 7 5 697
810. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 5 686
811. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 5 637
811. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 5 637
813. Hanka Vojtěch ČYK 6 5 618
814. Vlachová Eliška YCR Roudnice 8 5 603
815. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 5 600
815. Krátký Martin YC SaS 1 5 600
815. Česal Danilo SK Nový Knín 1 5 600
818. Vlach Miroslav YCR Roudnice 8 5 555
819. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 5 533
820. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 5 525
821. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 508
822. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 6 5 506
823. Žůrek Pavel Orthodocks YC 4 5 434
824. Koblasa David Lokomotiva Cheb 2 5 362
825. Topiarzová Magda YC CERE 4 5 350
826. Rozsypal Matěj 1 5 322
827. Skála David ALT SF 4 5 317
828. Kučera Jan Jachtklub Brno 2 5 279
829. Žlabová Markéta ČWA 2 5 255
830. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 5 205
830. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 5 205
832. Pavlíková Barbora YC CERE 5 5 183
833. Matoušová Alexandra ČWA 2 5 161
834. Kuthan Jiří YC Lískovec 5 5 160
835. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 110
836. Spousta Petr LS Brno 1 5 106
836. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 106
836. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 106
836. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 106
840. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 7 5 088
841. Audy Petr Jachtklub Brno 3 4 973
842. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 4 926
843. Doležel Ondřej YC CERE 6 4 911
844. Janáček Vojtěch LS Brno 6 4 903
845. Havel Jan YC Vysoké Mýto 2 4 891
846. Klímová Johana ČYK 7 4 873
847. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 867
847. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 4 867
849. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 4 864
850. Bělík Jan JK Sokolov 3 4 847
851. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 8 4 842
852. Graf Miroslav 2 4 828
853. Procházka Miroslav 1 4 824
853. Voříšek Jan 1 4 824
853. Harvlik Patrik 1 4 824
853. Novák Pavel 1 4 824
853. Řeháček Karel 1 4 824
853. Řeháček Jan 1 4 824
853. Beránek Václav 1 4 824
853. Vistr Tomáš 1 4 824
861. Behenský Jan YC CERE 5 4 821
862. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 4 813
863. Kölbl Josef ALT Tornado 4 4 752
864. Křenek Miloš LS Brno 6 4 736
865. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 4 732
866. Chmelíček Petr ČYK 1 4 727
867. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 6 4 715
868. Novák Dušan ASK Lovosice 5 4 679
869. Majchrák Kristian Orthodocks YC 2 4 677
869. Kuthan Jan YC Lískovec 5 4 677
871. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 666
872. Scháněl Jan 1 4 657
872. Král Ludvík 1 4 657
872. Šírek Josef 1 4 657
872. Tošovský Moroslav 1 4 657
872. Loja Peter 1 4 657
872. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 4 657
872. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 4 657
872. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 657
880. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 4 622
881. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 4 605
882. Rosík Alex YC CERE 4 4 570
883. Nevřiva Václav LS Brno 1 4 557
883. Bačík Martin YC CERE 1 4 557
883. Hepner Jaromír LS Brno 1 4 557
883. Buzek Ondřej LS Brno 1 4 557
883. Pýcha Norbert LS Brno 1 4 557
883. Hrabálek Jakub LS Brno 1 4 557
889. Quasniczka Josef JK Litoměřice 9 4 554
890. Čoupek Ondřej LS Brno 5 4 529
891. Kaloš Martin YC CERE 3 4 500
892. Richtr Zdeněk YC Doksy 4 4 495
892. Masopust Jaroslav YC Doksy 4 4 495
894. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 4 464
894. Kubeš Jaromír 2 4 464
896. Hájek Adam YC CERE 4 4 461
897. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 6 4 453
898. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 415
899. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 7 4 398
900. Mareš Miloš YC Kladno 5 4 395
901. Berg Petr VS Duchcov 6 4 348
902. Petrák Jan ALT Tornado 3 4 324
903. Vallová Anna-Viktorie LS Brno 3 4 290
904. Melika Jan YC CERE 3 4 281
905. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 4 260
906. Hýža Vít Jachtklub Brno 9 4 227
907. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 4 4 216
908. Jahoda Štěpán Jachtklub Brno 6 4 142
909. Všetečka Ladislav LS Brno 5 4 140
910. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 4 131
911. Nalejvajko Radek YC CERE 3 4 119
912. Pavel Aleš YC CERE 8 4 112
913. Kuchař Jan ČWA 3 4 103
914. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 094
915. Štěpán David Jachtklub Brno 8 4 074
916. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 4 060
916. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 4 060
918. Myška Daniel Bohemia Poděbrady 1 4 047
919. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 4 024
920. Vejrosta Marek ČWA 2 4 021
921. Hála Petr AYCK 6 4 008
922. Dudák Marek YC CERE 2 4 001
923. Pačanda David Bohemia Poděbrady 6 3 995
924. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 992
925. Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 991
926. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 6 3 987
927. Mrzílek Antonín YC Neratovice 2 3 978
928. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 3 946
929. Kučera Tomáš Orthodocks YC 4 3 921
929. Zgraja Martin Orthodocks YC 4 3 921
931. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 884
931. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 7 3 884
933. Hrubý Jiří JK Plzeň 7 3 883
934. Horký Michal 1 3 874
934. Šlemr Jiří 1 3 874
934. Kovařík Zdeněk 1 3 874
934. Kolomazníková Klára 1 3 874
934. Hodík Daniel 1 3 874
934. Bakrlíková Ivona 1 3 874
940. Dojmazov Petr ALT RS 4 3 858
941. Moudrý David JK Staré Splavy 2 3 837
942. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 3 830
943. Haňkovský David YC CERE 5 3 791
944. Horálek Pavel 1 3 782
945. David Robert YC CERE 7 3 774
946. Šindelka Jakub MYK 3 3 770
947. Skala Pavel JK Cheb 3 3 718
948. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 3 708
949. Krása Štěpán YC CERE 4 3 705
950. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 3 691
951. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 690
952. Matoušová Štěpánka ČWA 2 3 654
953. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 6 3 638
954. Slavík Michal 2 3 636
955. Motejl Jiří 1 3 607
955. Chlup Jan YC Dyje 1 3 607
955. Vízner Tomáš ALT Laser 1 3 607
958. Brožová Monika ALT RS 3 3 550
959. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 535
960. Marek František ALT Tornado 2 3 524
961. Kubaczka Robert 1 3 493
961. Jakeš Michal 1 3 493
961. Berný Jan 1 3 493
961. Fajtl Jan 1 3 493
961. Bém Jiří 1 3 493
961. Písařová Pavla 1 3 493
967. Pečková Markéta YC Nelahozeves 3 3 464
967. Chodora Miroslav JK Plzeň 3 3 464
969. Šára Marek Bohemia Poděbrady 7 3 430
970. Kocman Zdeněk ČWA 1 3 424
971. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 3 421
972. Koláčková Jasmína LS Brno 5 3 417
973. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 3 416
974. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 3 413
975. Klimeš Ondřej JK Plzeň 5 3 405
976. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 393
977. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 5 3 371
977. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 371
979. Křiváková Magdalena LS Brno 5 3 363
980. Winkler Adam JK Toušeň 1 3 325
980. Žáková Alžběta YC CERE 1 3 325
980. Homolková Barbora YC CERE 1 3 325
983. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 3 302
983. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 3 302
985. Lorenz Alan JK Česká Lípa 2 3 285
985. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 3 285
987. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 269
988. Benovič Vojtěch YC CERE 4 3 254
989. Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 3 242
990. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 3 190
990. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 3 190
990. Holý Petr SK Yachting Styl 1 3 190
990. Holý Jan SK Yachting Styl 1 3 190
990. Noščák Petr 1 3 190
990. Schulz Petr 1 3 190
996. Verl Jan Delfín Jablonec 4 3 160
997. Daněk Tomáš LS Brno 4 3 157
998. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 153
999. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 3 3 145
999. Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 3 3 145
1001. Krč Lukáš JK Prostějov 5 3 126
1002. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 4 3 123
1003. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 122
1004. Mouchová Karolína YC Doksy 3 3 117
1005. Balínek Petr ALT Melges 24 1 3 104
1005. Vrňák Pavel SK Yachting Styl 1 3 104
1005. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 3 104
1005. Homolka Miloš ALT Tornado 1 3 104
1009. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 3 102
1009. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 3 102
1011. Lejhanec Pavel YC Pardubice 3 3 099
1012. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 098
1013. Holý Rudolf ČYK 1 3 096
1014. Hanka Vilém ČYK 6 3 091
1015. Pavlíček Martin 1 3 071
1015. Holečková Michaela 1 3 071
1015. Doležal Jindřich 1 3 071
1015. Černý Jakub 1 3 071
1015. Pavlíčková Anežka 1 3 071
1020. Hrubá Anna Jachtklub Brno 8 3 066
1021. Kolář Jan Orthodocks YC 7 3 065
1022. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 3 064
1022. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 3 064
1024. Knorr Jindřich VS Duchcov 3 3 037
1025. Vaculka Patrik LS Brno 1 3 027
1026. Semler Jan TJ Lanškroun 6 3 026
1027. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 014
1028. Kouřil Vít Jachtklub Brno 5 3 011
1029. Krejčiříková Karolína LS Brno 7 2 996
1030. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 7 2 965
1031. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 5 2 960
1032. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 2 959
1033. Loužek Štěpán JK Plzeň 3 2 941
1034. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 938
1035. Ročková Alena YC Neratovice 3 2 924
1036. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 3 2 915
1037. Adamcová Jiřina LS Brno 2 2 905
1037. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 2 2 905
1039. Hlavsa Vilém YC Krnov 3 2 878
1040. Dvořák Tobiáš YC CERE 4 2 877
1041. Navrátil Václav Jachtklub Brno 5 2 876
1042. Pitel Šimon JK Sokolov 3 2 865
1043. Rada Filip SK Štětí 2 2 856
1043. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 2 856
1045. Záchvěj Martin Baník Most 1 2 814
1045. Kudláček Pavel ČWA 1 2 814
1047. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 2 799
1048. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 2 790
1049. Rod Jiří ALT Tornado 2 2 777
1050. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 2 2 756
1051. Městka Josef Lokomotiva Cheb 4 2 739
1052. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 2 734
1053. Valenová Klára JK Olomouc 4 2 732
1054. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 3 2 726
1055. Hejna Jan Baník Ostrava 3 2 720
1056. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 697
1057. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 2 2 672
1058. Czinner Michal YC Kladno 6 2 667
1059. Šebková Kristýna LS Brno 3 2 606
1060. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 603
1061. Vejrosta Vítězslav 1 2 550
1061. Ostrý Tomáš 1 2 550
1061. Balažič Tomáš 1 2 550
1061. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 2 550
1061. Hvězda Martin SK Yachting Styl 1 2 550
1061. Fikáček Albert 1 2 550
1061. Laichman Libor 1 2 550
1061. Strachota Svatopluk 1 2 550
1069. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 2 538
1070. Sluka Zdeněk Orthodocks YC 3 2 536
1071. Busta Anna ČYK 6 2 535
1072. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 3 2 534
1073. Michalčín Šimon YC CERE 3 2 533
1073. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 533
1075. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 522
1076. Kuthan Martin YC Neratovice 3 2 520
1076. Krchňavý Vít YCR Roudnice 3 2 520
1078. Balzer Robert JK Prostějov 4 2 509
1079. Kudláčková Zuzana 1 2 504
1080. Daňková Pavlína LS Brno 2 2 494
1080. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 494
1082. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 4 2 477
1083. Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 2 475
1084. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 2 474
1085. Janča Jean-Baptiste LS Brno 2 2 450
1086. Vohryzka Tomáš 1 2 444
1086. Fořt Jiří 1 2 444
1086. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 2 444
1086. Vokoun Jan 1 2 444
1086. Koláčný Rudolf ALT FB 1 2 444
1091. Teubnerová Anna Císařská louka 3 2 441
1092. Sklenář Matěj LS Brno 3 2 430
1093. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 2 2 415
1093. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 2 415
1095. Marek Filip TJ Rapid Brno 4 2 393
1096. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 7 2 379
1097. Pinďák Josef SK Štětí 2 2 375
1097. Korčák Petr YC Příbram 1 2 375
1097. Muzikář Martin 1 2 375
1097. Vlasáková Věra 1 2 375
1097. Windisch Martin 1 2 375
1097. Blahna Michal 1 2 375
1097. Beneš Petr 1 2 375
1104. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 2 2 362
1104. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 2 2 362
1106. Turba Marek LS Brno 4 2 360
1107. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 3 2 359
1108. Ach-Hübner Otakar LS Brno 3 2 354
1109. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 2 344
1110. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 4 2 342
1111. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 2 325
1112. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 298
1113. Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 289
1114. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 274
1115. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 3 2 272
1115. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 272
1115. Sieberová Monika Bohemia Poděbrady 4 2 272
1118. Najvárek Vít YC Lískovec 2 2 267
1119. Plch Jan YC DIM Bezdrev 3 2 262
1120. Kolář František SK Štětí 1 2 260
1121. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 252
1122. Jahodová Běla Jachtklub Brno 5 2 214
1122. Popper Šimon YC Doksy 6 2 214
1124. Plachý Jonáš YC Pardubice 3 2 212
1125. Stibůrková Barbora 2 2 209
1126. Valík Martin YCR Roudnice 5 2 199
1127. Hraník Ivo 1 2 192
1128. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 6 2 191
1129. Friedl Jakub YC CERE 8 2 190
1130. Stříž Tobiáš YC Krnov 2 2 160
1131. Fialová Adéla YC CERE 8 2 150
1132. Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 3 2 148
1132. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 148
1134. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 2 137
1135. Ketner Václav ČYK 1 2 133
1136. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 3 2 121
1137. Horák Michal 1 2 108
1137. Svák Michal 1 2 108
1137. Spurný Michal 1 2 108
1137. Dvořák Vojtěch 1 2 108
1137. Minář Jaromír SK Yachting Styl 1 2 108
1142. Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 098
1142. Löwit Harry Císařská louka 3 2 098
1144. Janáček Petr LS Brno 3 2 091
1145. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 6 2 081
1145. Kopecký Martin 1 2 081
1145. Švec Jiří 1 2 081
1148. Krob Michal YC Kladno 4 2 064
1149. Balák Martin Jachtklub Brno 2 2 054
1150. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 2 038
1151. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 2 036
1152. Hájek Ladislav YCR Roudnice 6 1 999
1153. Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 984
1154. Rážová Lea VS Duchcov 9 1 977
1155. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 1 976
1156. Novák Adam Sokol Dobřichovice 3 1 960
1157. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 940
1157. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 940
1157. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 1 1 940
1157. Jamná Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 940
1161. Hlaváč Jan Hugo Lokomotiva Plzeň 3 1 939
1162. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 1 935
1163. Hájek Libor JK Cheb 4 1 933
1164. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 919
1165. Vaculka Tomáš LS Brno 3 1 911
1166. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 908
1167. Žák Michal LS Brno 2 1 905
1168. Janovský Tomáš Orthodocks YC 3 1 872
1169. Prokopová Michala Bohemia Poděbrady 3 1 863
1170. Fiala Michal Spolek Vodník 1 1 844
1171. Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 1 798
1172. Běhunčík Ivan 1 1 792
1172. Ryšavý Boris 1 1 792
1172. Buchta Václav 1 1 792
1172. Šejba Filip 1 1 792
1172. Krystek Marek 1 1 792
1177. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 1 767
1178. Šlechta Jiří YC Dvořiště-Lišov 1 1 766
1179. Vlčková Světlana VS Duchcov 8 1 764
1180. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 3 1 762
1181. Jakubec Pavel YC SaS 1 1 761
1181. Klát Roman ALT Vaurien 1 1 761
1181. Doubek Jiří 1 1 761
1181. Doubková Ivana 1 1 761
1181. Wolf Martin 1 1 761
1181. Doubek Vojtěch 1 1 761
1187. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 758
1187. Mannel Dominik TJ Lanškroun 2 1 758
1187. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 1 1 758
1190. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 753
1191. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 3 1 750
1192. Rohovský Martin LS Brno 2 1 746
1193. Doležal Jan JK Sokolov 2 1 737
1194. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 734
1195. Hlavsová Sofie YC Krnov 2 1 732
1196. Jiráková Anna Anděla 1 1 730
1197. Bazler Petr ASK Lovosice 4 1 710
1197. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 710
1199. Buráň Marek 1 1 696
1200. Minář Martin 1 1 675
1200. Sitař Robin ALT RS 1 1 675
1200. Jalový Martin 1 1 675
1200. Tomášek Radim 1 1 675
1200. Řihošek Aleš 1 1 675
1205. Beneš Marián Sokol Palkovice 3 1 662
1206. Brejšová Nevena JK Cheb 4 1 655
1207. Wolk Roland LS Brno 2 1 647
1208. Korbová Helena JK Olomouc 2 1 644
1209. Pavka Tomáš YC Znojmo 4 1 639
1210. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 634
1211. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 632
1212. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 4 1 628
1213. Kudláčková Zuzana Saxana 1 1 611
1214. Pop Tomáš YC Pardubice 2 1 608
1214. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 608
1216. Kristan Josef YC CERE 7 1 598
1217. Mravináč Petr YC Kladno 3 1 591
1218. Jaroš Marek 3 1 587
1219. Neumayer Matyáš 2 1 581
1220. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 580
1221. Krejčíková Klára YC CERE 5 1 572
1222. Videršperk Jaroslav 3 1 559
1222. Videršperk Pavel 3 1 559
1224. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 2 1 553
1225. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 545
1226. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 1 542
1226. Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 1 542
1228. Pavka Lukáš YC Znojmo 3 1 538
1228. Munclinger Daniel LS Brno 2 1 538
1230. Červený Aleš ASK Lovosice 2 1 531
1230. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 1 531
1232. Ersternberger Petr ČYK 1 1 509
1233. Gončár Jan 1 1 505
1233. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 1 505
1235. Filip Martin LS Brno 5 1 502
1236. Urbanová Miluše 1 1 494
1236. Mach Jiří 1 1 494
1236. Rašovský Adam 1 1 494
1236. Bartoš Petr 1 1 494
1236. Hikl Milan 1 1 494
1236. Vágner Ladislav 1 1 494
1236. Koubovský David 1 1 494
1243. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 4 1 477
1244. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 6 1 473
1245. Čermák Petr YC Kladno 3 1 416
1246. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 1 414
1247. Valeš Jáchym YC CERE 1 1 406
1247. Páleníček Milan YC Kladno 1 1 406
1247. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 1 1 406
1250. Žehrová Petra Lokomotiva Cheb 2 1 391
1251. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 1 385
1252. Žáková Věra LS Brno 3 1 363
1253. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 1 362
1254. Gvenetadze Nina JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1254. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1256. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 339
1257. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 336
1257. Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 336
1259. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 3 1 335
1260. Kokeš Petr YC CERE 1 1 317
1260. Kizeková Patricie 1 1 317
1260. Najvárek Matěj YC Lískovec 1 1 317
1260. Mahler Dominik 1 1 317
1260. Procházka Viktor 1 1 317
1260. Hlavatý Vít 1 1 317
1260. Svanovský Evžen 1 1 317
1267. Outratová Anna YC CERE 7 1 314
1268. Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 310
1269. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 1 305
1269. Vítovec Dan YC CERE 1 1 305
1271. Lubasová Tereza Delfín Jablonec 2 1 291
1272. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 1 290
1272. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 4 1 290
1272. Procházka Oliver YC CERE 1 1 290
1275. Guryča Daniel YC CERE 2 1 281
1275. Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 281
1277. Cintlová Zuzana JK Cheb 2 1 278
1278. Peterková Nikol Bohemia Poděbrady 1 1 261
1279. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 3 1 252
1280. Samec Marek Jachtklub Brno 4 1 245
1281. Pešta Roman YC CERE 2 1 243
1282. Štolbová Jana ČYK 1 1 242
1283. Buchta Jan ALT FB 2 1 217
1283. Hájek Tomáš Orthodocks YC 1 1 217
1285. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 1 215
1285. Dohnal David 1 1 215
1287. Babický Roman JK Česká Lípa 2 1 212
1287. Effenberger Aleš YC CERE 1 1 212
1287. Chudoba Stanislav YC CERE 1 1 212
1287. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 1 212
1287. Raban Jan YC SaS 1 1 212
1287. Hajn Petr YC CERE 1 1 212
1287. Effenberger Hynek ALT Vaurien 1 1 212
1287. Sněhota Jakub 1 1 212
1287. Šafranková Lucie 1 1 212
1287. Maindl Julius 1 1 212
1287. Polišenský David 1 1 212
1287. Ferwerda Jacob YC Pardubice 1 1 212
1287. Kromus David 1 1 212
1287. Novák Richard 1 1 212
1287. Kubáň Vít YC SaS 1 1 212
1287. Mahor Martin YK Jestřábí 1 1 212
1287. Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 1 212
1304. Křupala Jan LS Brno 1 1 206
1305. Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 1 200
1306. Rott Petr JK Plzeň 2 1 199
1307. Čermák Josef YC Neratovice 3 1 181
1308. Veselá Elena Bohemia Poděbrady 2 1 176
1309. Teissing René ALT RS 1 1 174
1310. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 157
1311. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 156
1311. Wittelbach Červená Monika Anna LS Brno 2 1 156
1313. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 6 1 150
1314. Culek Jindřich YC Kotva Pha 1 1 142
1315. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 3 1 139
1316. Brož Vojtěch ALT RS 1 1 113
1317. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 111
1318. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 1 108
1319. Mátl Albert Jachtklub Brno 3 1 082
1320. Hraníková Andrea 1 1 076
1321. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 1 072
1322. Plesníková Barbora YC CERE 5 1 069
1323. Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 2 1 058
1324. Lindová Karolína YC Kladno 3 1 048
1325. Čáp Jiří ČYK 1 1 046
1325. Horák Pavel ČYK 1 1 046
1325. Opěla Richard ČANY 1 1 046
1325. Motyčka Přemysl 1 1 046
1325. Janáček Jaroslav 1 1 046
1330. Dvořák Radim YC Kladno 1 1 027
1330. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 1 027
1332. Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 019
1333. Skála Kryštof VS Duchcov 5 1 015
1334. Pfeifer Tomáš YC CERE 2 1 006
1335. Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 1 005
1336. Vitoň Roman YC Znojmo 1 1 004
1336. Zezula Vojtěch 1 1 004
1336. Fialová Hana 1 1 004
1336. Fialová Martina 1 1 004
1336. Fiala Martin YC Znojmo 1 1 004
1336. Nuc Mario JK Plzeň 1 1 004
1336. Cihelka Petr JK ČZU 1 1 004
1343. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 1 003
1344. Šmídl Marek 1 997
1344. Olmr Matyáš 1 997
1344. Froňek David 1 997
1344. Feist Patrik 1 997
1344. Vorel Marek 1 997
1344. Novák Matěj 1 997
1344. Jeřábek Stanislav 1 997
1351. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 4 987
1352. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 2 984
1353. Švejdová Michala YC CERE 1 978
1354. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 971
1355. Žák Marek LS Brno 1 960
1355. Dufek Martin LS Brno 1 960
1357. Haramija Josef YC CERE 4 952
1358. Kovařík Robert TJ Jiskra Třeboň 1 950
1358. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 950
1360. Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 938
1360. Čaganová Jůlie Jachtklub Brno 1 938
1362. David František YC Znojmo 2 929
1362. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 2 929
1362. Durec Petr YC Znojmo 2 929
1365. Maruška Tomáš LS Brno 2 922
1365. Pitel David JK Sokolov 2 922
1367. Březina Jan 1 915
1368. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 908
1369. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 4 907
1370. Stibůrek Jan ČYK 2 905
1371. Lenz David 1 881
1372. Lehman René YCR Roudnice 1 879
1373. Nosek Michal YC Znojmo 2 862
1374. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 856
1375. Hendrychová Jana ČWA 1 848
1375. Beerová Eliška SK Štětí 2 848
1377. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 847
1378. Čepová Klára YC Krnov 2 819
1379. Balada Michal FD Club UO 3 808
1379. Setvak Pavel 1 808
1379. Kšír Vladislav YC CERE 1 808
1379. Vavrlová Kateřina Sokol Palkovice 3 808
1383. Kučerová Jana JK Prostějov 2 804
1383. Cotte Pamela YC CERE 2 804
1385. Sekera Petr VS Duchcov 2 797
1386. Běhal Miroslav Baník Ostrava 2 792
1387. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 786
1388. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 783
1389. Veselý Šimon Bohemia Poděbrady 3 782
1390. Doležal Tomáš JK Sokolov 2 772
1391. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 1 765
1392. Šťáva Robert 2 753
1392. Huss Tomáš YC Znojmo 2 753
1394. Večeřová Simona Bohemia Poděbrady 3 749
1395. Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 740
1396. Polášková Tereza TJ Lanškroun 2 737
1397. Štrait Martin YC CERE 3 734
1397. Hübnerová Tereza Jachtklub Brno 3 734
1399. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 708
1400. Sieberová Zuzana Bohemia Poděbrady 1 707
1400. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 1 707
1400. Princová Lea LS Brno 1 707
1400. Pavlíková Helena LS Brno 2 707
1400. Kozelská Markéta YC CERE 2 707
1400. Ivanová Radka LS Brno 1 707
1400. Zoubková Lucie LS Brno 1 707
1400. Plhoň Eduard SK Tři sestry 2 707
1400. Mihóková Vanda LS Brno 1 707
1400. Peroutková Kateřina 1 707
1400. Králíková Alena 1 707
1400. Janečková Ester 1 707
1400. Holečková Yveta ALT Melges 24 2 707
1400. Taschnerová Jana ALT Melges 24 2 707
1400. Drnková Anna YC Vysoké Mýto 1 707
1400. Horánska Magdalena YC CERE 1 707
1400. Kotrč Jan Orthodocks YC 1 707
1417. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1417. Procházka Jan YC Znojmo 1 703
1417. Holub Miloslav YC Znojmo 1 703
1417. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 703
1421. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 678
1421. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 678
1421. Trubačíková Hana LS Brno 1 678
1424. Gvenetadze Timur YC SaS 1 675
1425. Brejšová Violeta JK Cheb 3 667
1426. Janatka Jan Císařská louka 1 665
1427. Ira David Jachtklub Brno 2 640
1428. Kretěk Tomáš Slavoj Litoměřice 1 636
1429. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 630
1430. Teplý Tomáš YC CERE 2 612
1431. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 610
1432. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
1432. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 606
1432. Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 606
1432. Kroupa Vladislav Sokol Palkovice 2 606
1436. Strejček Radim Sokol Palkovice 3 599
1437. Výšek David LS Kroměříž 1 587
1437. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 2 587
1439. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 4 580
1439. Stefanidis Aristidos YC Krnov 2 580
1439. Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 580
1442. Klimeš Jan JK Černá v Pošumaví 1 578
1442. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 578
1442. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1442. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 578
1442. Jelínek Václav JK Olomouc 1 578
1447. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 564
1447. Šup Robert YC Regent 1 564
1449. Kříž Pavel SK Štětí 1 554
1449. Snížek Jan VS Duchcov 1 554
1449. Formánková Kateřina ALT Vaurien 1 554
1449. Lachout Jiří YC CERE 2 554
1449. Prokopec Petr YC Pardubice 1 554
1454. Tomola Štěpán ČYK 2 543
1455. Mašek Tomáš Baník Ostrava 1 541
1456. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 540
1456. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 540
1458. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 528
1459. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 527
1460. Povolný Jakub JK Staré Splavy 1 517
1461. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 504
1462. Splítek Roman JK Plzeň 2 503
1462. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 2 503
1464. Hykrdová Markéta TJ Rapid Brno 1 499
1465. Bátěk Šimon JK Olomouc 2 479
1466. Výška Jan Prazdroj Plzeň 3 475
1467. Vitouch Jan LS Brno 1 469
1468. Binko Jan JK Plzeň 2 461
1469. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 457
1470. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 2 456
1470. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 456
1472. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 452
1472. Lederová Štěpánka YC CERE 1 452
1472. Krč Martin JK Prostějov 1 452
1472. Šofér Michal Sokol Palkovice 1 452
1472. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 452
1477. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 449
1478. Chmelová Anna Císařská louka 1 443
1478. Ježková Jana YC CERE 1 443
1480. Fialkin Viktor YC CERE 2 436
1481. Drahorádová Ema JK Cheb 2 432
1482. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 1 416
1483. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 1 415
1484. Ott Stanislav YC Znojmo 2 406
1485. Fiala Alex LS Brno 2 404
1485. Proček Vojtěch LS Brno 1 404
1485. Brančík Adam YC Krnov 2 404
1485. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 404
1485. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 404
1485. Sivý Josef Slavoj Hluboká 2 404
1485. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 404
1485. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 404
1493. Gvenetadze Tim JK Černá v Pošumaví 1 402
1493. Vaněk Václav YC Regent 1 402
1493. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1496. Zankerová Aneta SK Štětí 1 396
1496. Korba Martin JK Olomouc 2 396
1498. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 2 395
1499. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 374
1499. Procházková Petra ASK Lovosice 1 374
1501. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 370
1501. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 3 370
1503. Hakl David LS Brno 1 365
1504. Cejnar Aleš Císařská louka 1 364
1505. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 360
1506. Zajíček Kryštof TJ Lanškroun 1 356
1507. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 348
1508. Mašek Daniel Bohemia Poděbrady 2 327
1509. De Roeck Joffrey LS Brno 1 323
1509. Novák Václav LS Brno 1 323
1509. Klímová Zuzana YC CERE 1 323
1509. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 1 323
1513. Binko Šimon JK Plzeň 1 318
1513. Postránecký Jan 1 318
1513. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 318
1516. Kuncová Marie JK Sokolov 2 316
1517. Ottová Daniela 1 305
1517. Selucká Veronika Císařská louka 1 305
1517. Selucký Martin Císařská louka 1 305
1520. Fiala Šimon Spolek Vodník 1 303
1520. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 4 303
1520. Jakubec David ASK Lovosice 2 303
1520. Krejčiřík Šimon LS Brno 1 303
1520. Kuřáková Marie Delfín Jablonec 2 303
1520. Piak Ivan Jachtklub Brno 3 303
1520. Laštovka Milan JK Plzeň 2 303
1520. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 303
1520. Vyšín Miroslav ČYK 2 303
1520. Lédl Tomáš JK Plzeň 3 303
1520. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 1 303
1520. Líbl Lubomír JK Plzeň 1 303
1520. Fiala Eduard Spolek Vodník 1 303
1520. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 1 303
1520. Tkadlec Viktor JK Toušeň 1 303
1535. Klasová Johana ProYachting Team 2 299
1535. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 299
1535. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 1 299
1538. Pezl Aleš Císařská louka 1 297
1538. Fryč Vojtěch Císařská louka 1 297
1538. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 297
1541. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 293
1542. Pitelová Ema JK Sokolov 1 290
1543. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 281
1544. Koupil Martin Chemička Ústí 1 278
1544. Nováková Dana YC Jezero Hlučín 2 278
1544. Skala Filip JK Cheb 1 278
1547. Ulmaier Aleš YC CERE 1 277
1547. Zajíček Matyáš TJ Lanškroun 1 277
1547. Stříž Matyáš YC Krnov 1 277
1547. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 277
1547. Bielik Ivan LS Brno 1 277
1552. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 272
1553. Kotek Petr YC CERE 2 253
1554. Bultasová Denisa YC CERE 2 248
1555. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 247
1556. Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 1 240
1556. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 240
1558. Černý Mikoláš Císařská louka 1 239
1558. Nový Radek Císařská louka 1 239
1560. Novotný Alexandr YC Krnov 1 226
1560. Červený Martin JK Plzeň 1 226
1560. Hanton Karel YC Příbram 1 226
1563. Hubená Magdalena TJ Lanškroun 1 210
1564. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 202
1564. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1564. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 202
1564. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1564. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 202
1564. Verl Jan Delfín Jablonec 1 202
1564. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1564. Zapadlo Petr JK Olomouc 1 202
1564. Vrátník Tomáš 1 202
1564. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1564. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 202
1564. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 3 202
1564. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 202
1564. Šikner Jakub YC CERE 1 202
1564. Binko Štěpán JK Plzeň 1 202
1564. Munzarová Monika YC Pardubice 1 202
1564. Munzar Jakub YC Pardubice 1 202
1564. Kusá Nela TJ Lanškroun 1 202
1564. Škaroupková Tereza SK Štětí 1 202
1583. Krupica Miloš LS Brno 1 198
1583. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 198
1583. Klas Šimon YC CERE 1 198
1586. Hrňa Jan YC Kovářov 1 189
1587. Klabík Josef Císařská louka 1 188
1587. Stojanov Štěpán YC CERE 1 188
1587. Beneš Jan YC CERE 1 188
1590. Doležal František YC Krnov 1 180
1590. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 2 180
1592. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 1 168
1593. Maršík Karel Chemička Ústí 1 163
1594. David Josef YC Znojmo 1 159
1594. Drozda Jan ČYK 1 159
1594. Payer Miky YC CERE 1 159
1597. Kollert Krištof TJ Lanškroun 1 152
1598. Popper Jakub YC Doksy 1 149
1599. Kotek Michal YC CERE 1 147
1600. Kolonějová Sabina Císařská louka 1 142
1601. Štursa Pavel ČYK 1 101
1601. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1601. Spurný Vojtěch JK Olomouc 1 101
1601. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 101
1601. Pinc Tomáš Baník Most 1 101
1601. Valenová Adéla JK Olomouc 1 101
1601. Pavlíček Jaroslav LS Brno 1 101
1601. Diviš Karel YC Doksy 1 101
1601. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 1 101
1601. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 101
1601. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 101
1601. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1601. Podlenová Šárka ČYK 1 101
1601. Hlaváček Jiří LS Brno 1 101
1601. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 1 101
1601. Herold Čeněk YC Znojmo 1 101
1601. Chládek David TJ Lanškroun 1 101
1601. Beňová Kateřina YC CERE 1 101
1601. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 101
1601. Žitník Zdeněk YC Krnov 1 101
1601. Zavázal Jaroslav YCR Roudnice 1 101
1601. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 101
1601. Křupka Vojmír TJ Prostějov 1 101
1601. Pospíšil Petr YCR Roudnice 1 101
1601. Hrubá Sára 1 101
1601. Bárta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1601. Vaněk Libor Orthodocks YC 1 101
1601. Němeček Milan LS Brno 1 101
1601. Meškán Jan ALT Tornado 1 101
1630. Lončáková Jana JK Staré Splavy 1 0
1630. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 0
1630. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 0
1630. Bartošová Diana YC Lískovec 1 0
1630. Sládková Veronika Slavoj Hluboká 1 0
1630. Lupi Nella Slavoj Hluboká 1 0
1630. Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1630. Richter Jan YC Pardubice 1 0
1630. Hála Martin AYCK 1 0
1630. Kazey Konstantin ALT RS 1 0
1630. Kliková Vanda Slavoj Hluboká 1 0
1630. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1630. Výška Antonín JK Plzeň 1 0
1630. Kliková Linda Slavoj Hluboká 1 0
1630. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 0
1630. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 0
1630. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1630. Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
1630. Chalupníková Kateřina LS Brno 1 0
1630. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 0
1630. Mareček Šimon Jachtklub Brno 1 0
1630. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1630. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 0
1630. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 1 0
1630. Dlabač Libor JK Klatovy 1 0
1630. Spurný Slávek JK Olomouc 1 0
1630. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ