POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1481 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Kubový Martin JK Toušeň 9 149 513
2. Roček Roman YC Neratovice 9 137 071
3. Jaroš Adam MYK 17 136 523
4. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 22 124 833
5. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 15 124 773
6. Houdek Roman YC LS Brno 11 117 531
7. Košvica Jakub YC LS Brno 14 116 639
8. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 18 114 977
9. Viščor Dan YC LS Brno 14 114 814
10. Halouzka Jiří MYK 11 114 403
11. Šindelka Ondřej MYK 14 112 064
12. Parůžek Jiří JK Toušeň 14 109 209
13. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 7 107 077
14. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 13 106 938
15. Košťál Petr YC Pardubice 15 104 291
15. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 104 291
17. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 102 463
18. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 9 102 366
19. Nevelöš Tibor SK Štětí 19 100 669
20. Trčka Martin Baník Most 8 99 699
21. Himmelová Klára YC Nechranice 19 98 838
22. Hrubý Jiří SK Štětí 10 96 942
23. Mertlová Michaela YC Regent 10 96 473
24. Viščorová Nela YC LS Brno 13 96 284
25. Burda František JK Česká Lípa 22 96 050
26. Vychová Eliška YC Neratovice 10 96 034
27. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 95 317
28. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 95 009
29. Čáp Milan YC Neratovice 11 93 498
30. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 15 92 114
31. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 13 91 830
32. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 91 752
33. Maier Michael JK Staré Splavy 6 91 382
34. Solař Petr ČYK 7 89 633
35. Tlapák Vojtěch SK Štětí 24 88 437
36. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 87 920
36. Kovařík David ČYK 6 87 920
36. Sünderhauf Zdeněk ČYK 6 87 920
39. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 20 86 756
40. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 17 85 988
41. Procházka Filip YC Neratovice 9 85 196
42. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 18 84 601
43. Halouzka Jakub MYK 12 82 905
44. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 82 501
45. Pavlišová Michaela YC Kovářov 12 82 495
46. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 9 81 799
47. Matoušková Eva YC Neratovice 7 81 114
48. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 19 80 933
49. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 11 80 590
49. Nápravník Jakub ČYK 11 80 590
51. Valenová Barbora JK Olomouc 22 80 247
52. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 16 80 138
53. Hošek Libor JK Česká Lípa 5 79 590
54. Drda David Delfín Jablonec 14 79 024
55. Cintl Václav JK Česká Lípa 15 78 978
56. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 14 78 301
57. Dadák Lukáš YC LS Brno 14 78 261
58. Jedlička Jan YC Neratovice 11 78 202
59. Fanta Miroslav YC LS Brno 27 77 832
60. Will Jan Lokomotiva Plzeň 13 76 527
61. Zíma Jakub ČWA 11 76 215
62. Rais Michal SK Štětí 18 75 240
63. Fiala Petr YC Neratovice 5 75 132
64. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 8 74 731
65. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 10 74 672
66. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 74 541
67. Bína Daniel JK Staré Splavy 6 74 065
68. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 18 73 043
69. Václavík Jakub JK Česká Lípa 14 72 840
70. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 11 72 838
71. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 10 72 821
72. Teplý Viktor Jachtklub Brno 5 72 796
73. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 72 294
74. Kvasnik Milan YC Neratovice 12 72 282
75. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 18 71 792
76. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 11 71 534
77. Štafa Patrick MYK 18 70 701
78. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 69 477
79. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 69 057
80. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 10 68 211
81. Plhoň Adam SK Tři sestry 6 67 260
82. Směšný Marek JK Prostějov 9 66 752
83. Kořan Petr YC Neratovice 11 66 687
84. Nevelöš Adam SK Štětí 16 65 790
85. Pavlovský Josef YC LS Brno 21 65 650
86. Winkler Adam JK Toušeň 7 65 089
87. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 12 64 859
88. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 64 617
89. Tlapáková Zuzana SK Štětí 23 63 883
90. Bobek Pavel Baník Ostrava 9 63 656
91. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 18 63 500
92. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
93. Soukal Miloslav YC Neratovice 16 63 093
94. Stibůrková Eliška ČYK 11 61 159
95. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 10 60 899
96. Novotný Štěpán JK Cheb 8 58 984
97. Daněk Jan YC LS Brno 18 58 530
98. Krsička Lukáš YC CERE 12 58 207
98. Krsička Michal YC CERE 12 58 207
100. Hálová Lucie JK Toušeň 10 57 577
101. Sadílková Nela Delfín Jablonec 14 56 723
102. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 11 56 472
103. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 55 964
104. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 7 55 915
105. Palkovský Tomáš SK Štětí 7 54 760
105. Storch Petr Chemička Ústí 7 54 760
107. Peterka Tomáš ČYK 16 54 459
108. Žáček Jiří Baník Ostrava 16 54 175
109. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 16 53 965
110. Ostrý Dominik YC LS Brno 9 53 888
111. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 7 53 797
112. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 25 53 765
113. Jedličková Michaela YC Neratovice 11 53 677
114. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 10 53 650
115. Maršálková Blanka YC LS Brno 6 53 401
116. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 20 53 145
117. Audy Dan Jachtklub Brno 8 53 069
118. Pavliš Jiří YC Kovářov 9 52 906
119. Klíma Vojtěch ČYK 18 51 769
120. Najvárková Magdaléna ČYK 8 51 581
121. Tkadlecová Sára JK Toušeň 4 51 384
122. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 13 51 099
123. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 12 51 085
124. Outrata Jiří JK Toušeň 13 50 882
125. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 11 50 810
126. Plecitý Martin JK Toušeň 12 48 110
127. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 16 48 081
128. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 47 012
129. Říčanová Nicol SK Štětí 15 46 518
130. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 46 331
131. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 45 887
132. Ott Adam Jachtklub Brno 11 45 770
133. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 11 45 739
134. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 45 118
135. Bartoš Richard YC Lískovec 10 45 037
136. Slívová Jana YC Nechranice 4 44 551
137. Ráža Matyáš VS Duchcov 15 44 355
138. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 44 235
139. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 17 43 654
140. Borkovec Bořek ČYK 10 43 645
141. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 43 329
142. Muzikář David Jachtklub Brno 9 43 194
143. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 42 765
144. Verner Jaroslav JK Toušeň 11 42 732
145. Košatová Lucie ČYK 10 42 634
146. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 17 42 566
147. Brabec Václav YC CERE 8 42 377
148. Dvořáková Nela YC Neratovice 16 42 290
149. Mrzílková Lenka YC Neratovice 8 42 119
150. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 42 091
151. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 42 038
152. Škvařil Patrik YC LS Brno 11 41 572
153. Hrdina Patrik YC RODOP 6 41 498
154. Kališová Markéta Jachtklub Brno 7 41 197
155. Moucha Pavel YC Doksy 11 41 087
156. Stoklásek Petr YC CERE 4 41 021
157. Michalčín Jiří YC CERE 4 40 884
158. Křenková Kristýna YC LS Brno 10 40 870
159. Buchta Jan YC LS Brno 9 40 828
160. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 16 40 502
161. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 7 40 170
162. Dvořák Jan YC CERE 10 40 153
163. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 40 040
164. Kříž Jan SK Štětí 16 39 670
165. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 6 39 371
166. Červenka Matouš JK Olomouc 10 39 229
167. Pešková Adéla YC LS Brno 12 38 938
168. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 15 38 867
169. Povolný Adam JK Staré Splavy 15 38 373
170. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 38 334
171. Sladký Martin ČWA 9 38 294
172. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 38 233
172. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 38 233
172. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 38 233
172. Doležal Tomáš SK Tři sestry 2 38 233
176. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 6 37 620
177. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 2 37 508
177. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 37 508
179. Tupý Petr YC LS Brno 13 37 452
180. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 3 37 405
180. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 37 405
180. Zima Tomáš YC Kladno 3 37 405
183. Viták František JK Plzeň 8 37 315
184. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 9 37 307
185. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 19 37 287
186. Stibůrková Tereza ČYK 9 36 868
187. Šamšulová Tereza YC CERE 6 36 765
188. Motlíková Pavlína JK Cheb 18 36 531
189. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 15 36 493
190. Jochovič Josef YC Neratovice 6 36 219
191. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 36 157
192. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 7 36 129
193. Bobková Michaela JK Cheb 9 35 800
194. Winklerová Anna JK Toušeň 8 35 777
195. Lokajíčková Lucie ČYK 13 35 625
196. Holý Ivo Baník Ostrava 4 35 623
197. Staniek Štěpán Orthodocks YC 7 35 588
198. Janderová Klára YC SaS 11 35 572
198. Bidlová Jitka YC LS Brno 11 35 572
200. Hrabálek Michal YC LS Brno 2 35 554
201. Bryx Petr YC Neratovice 14 35 547
202. Postránecká Klára YC Neratovice 8 35 521
203. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 35 079
203. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 35 079
205. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 11 34 804
206. Vaszi Mikuláš SK Štětí 10 34 790
207. Páleníčková Aneta YC CERE 8 34 571
208. Slíva Jakub YC Nechranice 5 34 269
209. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 6 33 320
210. Neužil Pavel SK Štětí 9 33 274
211. Hrubý Karel Jachtklub Brno 7 33 256
212. Holubová Tereza ČYK 7 33 184
213. Jurečka Šimon Císařská louka 10 33 140
213. Jurečka Matěj Císařská louka 10 33 140
215. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 33 072
216. Rameš Ivan JK Česká Lípa 10 33 053
217. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 32 821
218. Schmiedová Petra ALT RS 5 32 816
219. Beneš Jiří YC CERE 13 32 815
220. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 9 32 621
221. Kafka Richard YC Velké Dářko 12 32 373
222. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 32 290
222. Procházka Libor YC Neratovice 9 32 290
224. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 32 195
225. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 8 32 177
226. Winkler Pavel JK Toušeň 4 31 938
226. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 6 31 938
228. Justová Anna YC LS Brno 11 31 857
229. Vítovec Matěj YC CERE 7 31 677
230. Zanker Zbyněk SK Štětí 7 31 582
231. Roček Matyáš YC Neratovice 11 31 513
232. Beroun Daniel Jachtklub Brno 16 30 895
233. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 14 30 846
234. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 30 615
235. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 30 480
236. Himmel Jiří YC Nechranice 9 30 366
237. Hrubý Pavel ČWA 10 29 935
238. Svobodová Lucie YC Lískovec 5 29 854
239. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 29 679
240. Iljuchin Ilja ALT RS 7 29 640
241. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 2 29 601
242. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 6 29 559
243. Krchňavý Vít YCR Roudnice 13 29 466
244. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 29 433
245. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 10 29 409
246. Kafková Petra YC Velké Dářko 8 29 325
247. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 29 267
248. Kaláb Jindřich VS Duchcov 10 29 102
249. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 12 28 631
250. Lukačovič Samuel ALT RS 7 28 571
250. Pourová Barbora Orthodocks YC 7 28 571
252. Kubeš Fedor YC LS Brno 6 28 522
253. Karas Tomáš Jachtklub Brno 6 28 512
254. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 13 28 339
255. Neumann Lukáš YC RODOP 6 28 235
256. Nalejvajko Radek YC CERE 8 28 125
257. Sedláček Petr JK Prostějov 14 27 958
258. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 27 880
259. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 8 27 826
260. Záruba Vladimír JK Cheb 5 27 762
261. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 8 27 727
262. Richter Zdeněk YC Doksy 11 27 607
263. Čajčík Jan YC LS Brno 6 27 573
264. Schmied Martin ALT RS 4 27 372
265. Kršňák Jan VS Duchcov 11 27 291
266. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 6 27 152
267. Knorr Petr VS Duchcov 18 27 124
268. Richter Jan YC Pardubice 8 26 974
269. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 14 26 945
270. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 15 26 938
271. Klíma Ondřej YC Doksy 15 26 576
272. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 26 536
272. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 26 536
274. Hartig Bartoloměj YC Doksy 10 26 532
275. Hejnová Karolína Baník Ostrava 16 26 511
276. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 26 510
277. Kršňák Jakub VS Duchcov 10 26 490
278. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 8 26 467
279. Motl Luboš YC CERE 6 26 440
279. Martinkovičová Monika YC CERE 6 26 440
281. Mika Radek YC SaS 5 26 302
282. Vacula Karel YC Znojmo 12 26 145
282. Vacula Jan YC Znojmo 12 26 145
284. Svobodová Sára YC Lískovec 8 25 963
285. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
286. Krč Lukáš JK Prostějov 15 25 784
287. Raška Marek ČWA 10 25 553
288. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 6 25 523
289. Uhlár Milan Orthodocks YC 3 25 354
290. Falta Miroslav ALT Tornado 6 25 282
291. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 21 25 269
292. Babický Josef JK Česká Lípa 11 25 017
293. Hendrych Václav YC Doksy 4 24 913
294. Klíma Jáchym ČYK 15 24 785
295. Pavliš Marek YC Kovářov 3 24 756
296. Richterová Eliška YC Pardubice 8 24 686
297. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 24 584
298. Buřil Miloš ALT RS 9 24 495
299. Janáček Vojtěch YC LS Brno 12 24 494
300. Švíková Barbora YC CERE 8 24 475
301. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 7 24 402
302. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 24 201
303. Najvárek Ondřej ČYK 8 24 194
304. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 24 181
305. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 24 174
306. Štrunc Jan YC Neratovice 7 23 995
307. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 10 23 984
308. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 13 23 779
309. Záruba Adam YC CERE 5 23 639
310. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 23 631
311. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 8 23 581
311. Pokorný Jan ALT SF 8 23 581
313. Štursová Lucie YC Nelahozeves 6 23 578
314. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 8 23 371
315. Hnitka Martin YC Nechranice 7 23 346
316. Bezušková Jana YC Neratovice 5 23 315
317. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 23 269
317. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 23 269
319. Podrábská Adéla SK Štětí 13 23 249
320. Dítětová Tereza YC Neratovice 17 23 202
321. Slíva Martin ČWA 4 22 693
322. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 22 615
323. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 22 545
324. Kučera Matěj TJ Lanškroun 9 22 435
325. Vinkl Petr YC Kladno 8 22 398
326. Kaloš Martin YC CERE 10 22 368
327. Vychová Zuzana YC Neratovice 5 22 245
328. Štolbová Ela ČYK 14 22 239
329. Dragoun Dominik JK Plzeň 7 22 107
330. Křenková Monika YC LS Brno 9 21 936
331. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 21 900
332. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 21 874
333. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 21 827
334. Paigerová Nina YC CERE 16 21 622
335. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 10 21 433
336. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 21 410
337. Kotek Kamil JK Staré Splavy 4 21 390
338. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 21 355
339. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 21 345
340. Kaltounková Klára ČYK 9 21 283
341. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 21 061
342. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 12 21 010
343. Rašková Adéla ČWA 12 20 998
344. Pšeidl Pavel YC SaS 7 20 744
345. Schwanzer Albert YC LS Brno 11 20 501
345. Klusáčková Radka YC LS Brno 10 20 501
347. Špaček Matěj YC CERE 9 20 405
348. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 8 20 371
349. Nuc Mario JK Plzeň 6 20 293
350. Sláma Eduard Jachtklub Brno 6 20 292
351. Otevřel Pavel YC LS Brno 13 20 238
352. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 10 20 109
353. Kováčová Tereza JK Prostějov 7 20 107
354. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 20 091
355. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 20 023
356. Hartl Radim YC LS Brno 12 19 958
357. Sivý Filip Slavoj Hluboká 10 19 921
358. Halouzka Michal MYK 6 19 853
359. Kulík Martin YC RODOP 3 19 776
360. Němec František ALT Tornado 6 19 692
361. Kuchař Jan ČWA 10 19 663
362. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 19 639
363. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 19 637
364. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 11 19 611
365. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
366. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 19 608
366. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 19 608
368. Valouch Libor JK Olomouc 11 19 604
369. Košata Lukáš ČYK 7 19 557
370. Hasman Radim Delfín Jablonec 10 19 312
371. Hrubý Jan ALT RS 8 19 280
372. Motal Filip ČYK 10 19 261
373. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 9 19 252
374. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 9 19 102
375. Vacula Jiří JK Staré Splavy 11 19 086
376. Chlebna Milan YC Kovářov 3 19 031
377. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 18 989
378. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 7 18 947
379. Loužek Karel JK Plzeň 10 18 773
380. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 8 18 698
381. Blažek Martin YC CERE 8 18 644
381. Blažek Marek YC CERE 8 18 644
383. Cintl Václav JK Česká Lípa 8 18 551
384. Valenta Jan YC CERE 8 18 520
385. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 4 18 463
385. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 4 18 463
385. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 18 463
388. Bauer František YC CERE 5 18 377
389. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 5 18 326
390. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 6 18 311
391. Najvárek Matěj YC Lískovec 6 18 306
392. Kováč Richard JK Prostějov 13 18 262
393. Müller Ondřej SK Štětí 9 18 242
394. Lokajíčková Kateřina ČYK 13 18 172
395. Grabarczyk Darek YC LS Brno 14 18 083
396. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 9 17 997
397. Brhelová Iva ČYK 8 17 855
398. Bauerová Šárka YC CERE 5 17 854
399. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 6 17 791
400. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
401. Janota Jonáš ČYK 9 17 766
402. Petrák Jan ALT Tornado 5 17 555
403. Postránecký František YC Neratovice 10 17 216
404. Prokýšek Petr Orthodocks YC 5 17 159
405. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 16 17 088
406. Rezek Richard JK Cheb 15 16 878
407. Vainert Kateřina JK Sokolov 7 16 801
408. Snížek Jan VS Duchcov 16 16 671
409. Jelínek Petr Spartak Modřany 4 16 652
409. Hackl Miroslav Spartak Modřany 4 16 652
411. Drahorád Petr JK Cheb 5 16 645
412. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 13 16 558
413. Krejza Filip ALT FB 5 16 519
414. Kölbl Josef ALT Tornado 6 16 505
415. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 6 16 477
415. Pešek Lukáš Spartak Modřany 6 16 477
417. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 5 16 371
418. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 11 16 289
419. Kramář Petr JK Česká Lípa 10 16 260
420. Kmenta Martin Jachtklub Brno 5 16 199
421. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 16 172
422. Jozíf Martin YC Pardubice 2 16 089
423. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 6 16 043
424. Štantejský Jan ALT RS 5 15 981
425. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 15 965
426. Kováč Vladimír JK Prostějov 13 15 947
427. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 7 15 938
428. Vastl Ladislav ALT Tornado 8 15 831
429. Šabatová Barbora YC LS Brno 14 15 779
430. Novák Vojtěch YC Doksy 14 15 764
431. Šulc David YC Nechranice 2 15 762
432. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
433. Buchar Petr YC CERE 6 15 651
434. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 8 15 586
435. Buchtová Sarah YC LS Brno 14 15 570
436. Kala Roman YC Doksy 6 15 475
437. Ronovský Jonáš ČYK 8 15 457
438. Makrlík Dušan JK Klatovy 15 15 374
439. Velíšek Kryštof ALT Tornado 6 15 326
440. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 12 15 314
441. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 15 143
442. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 10 15 092
443. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 076
444. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 970
445. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 14 969
446. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 14 14 871
447. Blatecký David Jachtklub Brno 4 14 849
448. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 14 842
449. Paigerová Vanda YC CERE 9 14 792
450. Samcová Klára TJ Rapid Brno 8 14 646
451. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 7 14 628
452. Šmídová Petra ALT Evropa 3 14 472
453. Záhornacký Jan LS Kroměříž 8 14 469
454. Matoušová Štěpánka ČWA 9 14 347
455. Křížek David Lokomotiva Plzeň 4 14 329
456. Popper Šimon YC Doksy 7 14 314
457. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
458. Kališová Lenka Jachtklub Brno 4 14 106
459. Beerová Anežka SK Štětí 11 14 031
460. Hála Jan AYCK 5 13 941
461. Hálová Anna AYCK 5 13 881
462. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 11 13 823
463. Žůrek Pavel ALT RS 3 13 821
464. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 13 701
465. Grecmanová Denisa YC RODOP 3 13 651
466. Štursová Pavla YC Nelahozeves 3 13 613
467. Smrčka Jiří ČYK 8 13 571
468. Zima Daniel Delfín Jablonec 10 13 555
469. Žůrek Adam ČYK 1 13 464
469. Brož Vojtěch 1 13 464
471. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
472. Rek Adam JK Toušeň 7 13 155
473. Verl Jan Delfín Jablonec 8 13 115
474. Benovičová Viktorie YC CERE 7 13 108
474. Trubačíková Hana YC LS Brno 6 13 108
476. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 10 13 055
477. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 9 13 052
478. Beneš Štěpán YK Jestřábí 5 13 043
479. Valdhansová Klára ČYK 4 13 017
479. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 9 13 017
481. Klímová Johana ČYK 14 13 016
482. Rozsypal Martin JK Olomouc 2 12 965
483. Šiknerová Adriana YC CERE 6 12 906
484. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 12 861
484. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 12 861
486. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 8 12 811
487. Hýžová Helena Jachtklub Brno 12 12 540
488. Liška Matěj JK Sokolov 9 12 525
489. Vlach Miroslav YCR Roudnice 9 12 418
490. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 12 379
491. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 12 331
492. Vlachová Eliška YCR Roudnice 8 12 317
493. Dudák Marek YC CERE 3 12 303
494. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 10 12 289
494. Jindřichová Markéta JK Cheb 10 12 289
496. Musil Tomáš YC RODOP 3 12 232
497. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 134
498. Žalud František ČYK 11 12 068
499. Filip Miroslav YC LS Brno 19 11 982
500. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 12 11 980
501. Holubová Kristýna ČYK 4 11 927
502. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 11 788
503. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
504. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 11 690
504. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 11 690
506. Grabarczyková Anna YC LS Brno 10 11 652
507. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 2 11 611
508. Navrátilová Vanda YC LS Brno 5 11 589
509. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 11 560
510. Prax Jakub YC LS Brno 12 11 525
511. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 13 11 521
512. Daněk Michal LS Kroměříž 8 11 472
513. Pinc Tomáš Baník Most 3 11 456
513. Záchvěj Martin Baník Most 3 11 456
515. Beneš Petr YK Jestřábí 5 11 445
516. Kubů Alvin YC Pardubice 3 11 402
517. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 11 271
517. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 11 271
519. Havel Filip YC Neratovice 8 11 257
520. Cvikrová Michaela ČYK 2 11 251
521. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 11 211
521. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 11 211
523. Buchtová Agnes YC LS Brno 14 11 049
524. Kuthan Jan YC Lískovec 5 11 017
525. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 944
526. Heneš David JK Olomouc 8 10 886
527. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 6 10 869
528. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 10 10 868
529. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 10 850
530. Dressler Antonín ČYK 6 10 822
531. Adam Zdeněk VS Duchcov 2 10 812
532. Kolářová Terezie Orthodocks YC 3 10 806
533. Mlejnek Tomáš SK Štětí 4 10 798
534. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 10 789
535. Buřil Adam 1 10 777
536. Nováková Ludmila YC LS Brno 17 10 675
537. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 7 10 670
538. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 8 10 637
539. Kašpar Antonín YC CERE 3 10 583
540. Čermák Josef YC Neratovice 4 10 575
541. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
542. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 541
543. Knetig Jindřich YC LS Brno 5 10 504
544. Bauerová Markéta YC CERE 9 10 483
545. Škoda Jan ČYK 10 10 407
546. Sazama Michal ČYK 6 10 362
547. Audyová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
548. Blatecký Martin Jachtklub Brno 12 10 303
549. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 5 10 241
550. Pour Jan Orthodocks YC 6 10 236
550. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 6 10 236
552. Skála Petr ALT SF 4 10 191
552. Skála David ALT SF 4 10 191
554. Klimešová Tereza JK Plzeň 11 10 178
555. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 6 10 166
555. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 166
557. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 10 161
558. Svoboda Lukáš YC Neratovice 7 10 104
559. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
560. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 3 10 019
561. Šebor Martin Morgan ČYK 5 9 974
562. Bilka Adam SK Tři Sestry YC 1 9 936
563. Švíková Kateřina YC CERE 3 9 903
564. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 9 847
565. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 9 785
566. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 9 778
567. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 9 715
568. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 6 9 705
568. Formánková Kateřina ALT Vaurien 6 9 705
570. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 9 9 698
571. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 9 644
572. Koblasa David Lokomotiva Cheb 4 9 615
573. Plachý Jonáš YC Pardubice 8 9 594
574. Kuthan Jiří YC Lískovec 6 9 549
575. Krejza Tomáš YC Regent 3 9 515
576. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 3 9 513
577. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
578. Filinger Marek YC CERE 3 9 424
579. Lederer Tomáš VS Duchcov 11 9 416
580. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
581. Himmel Jiří YC Nechranice 4 9 391
582. Valouch Vlastimil JK Olomouc 9 9 294
583. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 9 248
584. Skořepová Anna JK Toušeň 14 9 208
584. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 14 9 208
586. Soukup Aleš VS Duchcov 8 9 207
587. Loužek Štěpán JK Plzeň 12 9 159
588. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 9 145
589. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 9 9 135
590. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 9 130
591. Veit Martin ALT FB 4 9 062
592. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 9 9 045
593. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 11 9 044
594. Vítová Anna JK Česká Lípa 3 9 036
595. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 991
596. Mojdlová Kateřina YC Kladno 7 8 985
597. Kilarová Marie Baník Ostrava 7 8 955
598. Nevole Antonín YC Doksy 8 8 848
599. Beretová Adéla ČYK 10 8 838
600. Sklenář Matěj YC LS Brno 5 8 800
601. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 10 8 774
602. Krasauskas Tadas ČYK 5 8 754
603. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 7 8 688
604. Nahodil Alexander YC CERE 7 8 684
604. Sušil Jan YC CERE 8 8 684
606. Háma Martin YC Doksy 2 8 671
607. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 8 659
608. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 8 8 626
609. Beringer Jan ČYK 8 8 600
610. Ručka Tomáš YC Kladno 7 8 583
611. Čudová Dominika YC Lískovec 3 8 580
612. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 8 574
613. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 5 8 556
614. Šebková Kristýna YC LS Brno 9 8 515
615. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 7 8 452
616. Veselý Štěpán YC Pardubice 5 8 378
617. Šilhavý Jaromír YC Kladno 6 8 351
618. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 8 316
619. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
620. Bína Rudolf YC LS Brno 8 8 300
621. Mojdl Martin YC Kladno 9 8 289
622. Novák David YC CERE 5 8 287
623. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 249
624. Lis Jáchym 4 8 212
624. Lis Jonáš 4 8 212
624. Čížková Barbora YC Velké Dářko 8 8 212
627. Němec Milan KJ Těrlicko 9 8 202
628. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 8 167
628. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 8 167
630. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 3 8 094
630. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 8 094
632. Ďásek František JK Cheb 7 8 040
633. Stibůrek Jan ČYK 2 8 038
634. Bachtík Marek YC CERE 1 8 033
635. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 7 997
636. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 7 976
637. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 5 7 935
638. Tesař David ASK Lovosice 3 7 921
638. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
638. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
641. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 7 919
642. Busta Anna ČYK 9 7 744
643. Dojmazov Petr YC LS Brno 8 7 741
644. Horáčková Tereza YC Doksy 7 7 740
645. Kabát Petr 2 7 701
646. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 7 686
647. Vaďurová Dominika JK Toušeň 2 7 682
648. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 7 657
649. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 3 7 635
650. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 4 7 591
651. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 9 7 508
652. Michalčín Šimon YC CERE 7 7 480
653. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 6 7 445
654. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 6 7 441
655. Diviš Ivo YC Dyje 3 7 436
656. Kuthan Martin YC Neratovice 1 7 412
657. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 7 410
658. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 7 376
659. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 7 308
659. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 7 308
661. Bříza Petr YC Pardubice 10 7 273
662. Dolejš Rudolf ČWA 5 7 270
663. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 256
664. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 7 202
665. Hamáčková Alice YC Neratovice 6 7 140
666. Procházka Jan YC Znojmo 3 7 103
667. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 7 030
668. Dragoun Ivan JK Plzeň 11 7 023
669. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 5 7 015
670. Kouřil Vít Jachtklub Brno 9 7 012
671. Novák Adam YC Doksy 10 6 951
672. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 9 6 949
673. Hudec Adam YC Neratovice 9 6 937
674. Doležel Ondřej YC CERE 4 6 920
674. Krása Štěpán YC CERE 4 6 920
676. Plch Jan YC DIM Bezdrev 8 6 870
677. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 3 6 840
678. Benovič Vojtěch YC CERE 6 6 834
679. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 6 797
679. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 6 797
681. Bělík Jan JK Sokolov 4 6 795
682. Topiarzová Magdicka YC CERE 3 6 775
683. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 6 773
684. Buráň Marek 4 6 758
685. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 738
686. Altman Jiří Císařská louka 2 6 732
687. Pokoš Radim VS Duchcov 9 6 702
688. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
689. Košťálová Bára YC Pardubice 4 6 656
690. Voves Jiří 1 6 623
690. Novák Luboš 1 6 623
690. Seitl Martin 1 6 623
690. Bartoš Václav 1 6 623
690. Novohradský Ivo 1 6 623
690. Maindl Julius 1 6 623
696. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 2 6 621
697. Vrána Adam ČYK 6 6 588
698. Myška Filip IWS Club Nechra 1 6 578
699. Kmoníček Jiří YC Pardubice 4 6 576
700. Žlabová Markéta ČWA 3 6 569
701. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 7 6 521
702. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
703. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 6 6 502
704. Novotný Alexandr YC Krnov 7 6 478
705. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 10 6 466
705. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 10 6 466
707. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 7 6 457
708. Sehnal Pavel ČWA 3 6 451
709. Synková Anna YC LS Brno 5 6 433
710. Janáček Petr YC LS Brno 2 6 374
711. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 3 6 335
712. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 300
712. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 300
714. Doležal František YC Krnov 8 6 245
715. Behenský Jan YC CERE 3 6 244
716. Černý Matěj JK Cheb 3 6 182
717. Kučerová Lucie JK Prostějov 4 6 154
718. Popov Adam YC CERE 4 6 131
719. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 1 6 110
720. Zákoucký Václav ČYK 6 6 102
721. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 6 042
722. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 1 6 034
722. Faktor Marián 1 6 034
724. Cintlová Zuzana JK Cheb 7 6 022
725. Dressler Josef ČYK 4 6 019
726. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 987
727. Janovský Tomáš Orthodocks YC 2 5 980
728. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 6 5 974
729. Burda Jakub JK Česká Lípa 2 5 946
730. Fetterle David JK Česká Lípa 4 5 933
731. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 2 5 920
732. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 7 5 902
733. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
733. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 1 5 890
735. Bobuš David YC Znojmo 2 5 830
736. Hatle Stella Marie ČYK 4 5 795
737. Rešl Pavel VS Duchcov 5 5 778
738. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 5 777
739. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
740. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
741. Schwarzová Markéta YC CERE 3 5 696
742. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 6 5 649
743. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 5 644
744. Všetečka Ladislav YC LS Brno 6 5 620
745. Munclinger Daniel YC LS Brno 5 5 590
746. Košťálová Anna YC Pardubice 4 5 587
747. Sitař Robin 1 5 576
748. Hájek Adam YC CERE 2 5 537
749. Lorenz Alan JK Česká Lípa 3 5 531
750. Semler Jan TJ Lanškroun 8 5 517
751. Toth Martin ČWA 5 5 504
752. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 5 473
753. Jenček Petr ALT RS 3 5 456
754. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
755. Vavřičková Barbora JK Sokolov 3 5 431
756. Quasniczka Josef JK Litoměřice 7 5 428
757. Svanovská Helena YC LS Brno 5 5 400
758. Spousta Petr YC LS Brno 7 5 384
759. Berg Petr VS Duchcov 5 5 373
760. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 7 5 371
761. Boháček David Bohemia Poděbrady 6 5 337
761. Skala Pavel JK Cheb 3 5 337
763. Hanák Vít Sokol Tovačov 9 5 314
764. Kozáková Pavlína YC Neratovice 3 5 296
765. Mrůzek Pavel YC Regent 4 5 295
766. Pačanda David Bohemia Poděbrady 6 5 286
767. Havlík Jan 1 5 258
768. Fantová Kateřina YC LS Brno 5 5 244
769. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 5 232
770. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 5 228
771. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 3 5 186
772. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
773. Rusňák Štěpán JK Plzeň 4 5 099
774. Ptášníková Viktorie YC Krnov 8 5 096
775. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
776. Brejšová Nevena JK Cheb 9 5 082
777. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 5 5 049
778. Kvašnovský Michael ČWA 1 5 028
779. Kuklík Radek YC LS Brno 6 5 027
780. Čoupek Ondřej YC LS Brno 7 5 024
781. Fiala Alexandr YC LS Brno 4 5 020
782. Skála Kryštof VS Duchcov 9 5 007
783. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 005
784. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 4 4 990
785. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
786. Drahorádová Ema JK Cheb 7 4 892
787. Zidková Nadine ČWA 5 4 883
788. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
789. Burianová Jitka YC CERE 1 4 824
789. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 1 4 824
791. Regetskiy Artem VS Duchcov 6 4 788
792. Staněk Jan YC Doksy 11 4 761
793. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 4 4 700
794. Štolba Marek JK Česká Lípa 6 4 689
795. Pitel Šimon JK Sokolov 5 4 653
796. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
796. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
796. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
799. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 622
800. Hrubá Sára 1 4 601
801. Lejhanec David YC Pardubice 4 4 578
802. Motlík Ondřej JK Cheb 3 4 557
803. Mazgaj Robert ALT RS 2 4 539
804. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 8 4 538
805. Česal Danilo SK Nový Knín 1 4 515
805. Česal Lukáš ČANY 1 4 515
805. Matějka Jan 1 4 515
805. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 4 515
805. Krátký Martin YC SaS 1 4 515
810. Šturc Petr ČWA 2 4 511
811. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 8 4 490
812. Mikula Daniel LS Kroměříž 7 4 489
813. Falc Andino Federico Milan YC CERE 2 4 469
814. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 4 462
815. Mareš Michael YC Pardubice 7 4 455
816. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 2 4 436
817. Borčická Lucie YC LS Brno 2 4 426
818. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 4 4 325
819. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 8 4 321
820. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 8 4 318
821. Culek Jindřich YC Kotva Pha 3 4 307
821. Cihelka Petr JK ČZU 3 4 307
823. Povolný Jakub JK Staré Splavy 4 4 303
824. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 6 4 290
825. Novohradský Filip YC Pardubice 5 4 255
826. Guryča Nikola YC CERE 2 4 225
827. Plodek Adam YC Pardubice 2 4 220
828. Hýža Petr Jachtklub Brno 1 4 211
829. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 198
830. Wehrenberg Anna YC Kladno 3 4 178
831. Machovská Lucie ALT Vaurien 5 4 166
832. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 9 4 165
833. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 6 4 152
834. Hanka Vojtěch ČYK 4 4 100
835. Štěpán David Jachtklub Brno 4 4 095
836. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 092
837. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
837. Vavřina Ivan 1 4 089
839. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 4 088
840. Vorel Petr YC LS Brno 4 4 075
840. Reichert Richard ALT Vaurien 4 4 075
840. Hála Jakub AYCK 5 4 075
843. Daněk Tomáš YC LS Brno 5 4 066
844. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 063
844. Plesníková Barbora YC CERE 3 4 063
846. Medek Pavel VS Duchcov 8 4 059
847. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 047
848. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
849. Rešlová Jana VS Duchcov 4 4 044
850. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 3 4 020
851. Melika Jan YC CERE 2 4 019
852. Hýža Vít Jachtklub Brno 5 3 988
853. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 986
854. Podhorec Štefan YC Kladno 3 3 967
855. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 5 3 926
856. Hlavsová Sofie YC Krnov 7 3 924
857. Hanka Vilém ČYK 5 3 919
858. Mušálek Pavel YC Kozmice 4 3 906
859. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 904
860. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 5 3 896
861. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
862. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 882
863. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 6 3 844
864. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 6 3 829
865. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 3 812
866. Benovič Martin YC CERE 4 3 811
867. Drda Filip Delfín Jablonec 4 3 801
868. Cákoci Marek YC CERE 4 3 799
868. Teplý Jakub YC CERE 4 3 799
870. Verl Jan Delfín Jablonec 1 3 784
871. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
872. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 773
873. Karas Filip Jachtklub Brno 9 3 743
874. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
875. Pavlíková Barbora YC CERE 3 3 650
876. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 3 647
877. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 3 625
878. Žalud Tomáš ČANY 8 3 608
878. Motal Tomáš ČANY 8 3 608
880. Frank Robert Lokomotiva Cheb 3 3 509
881. Vlčková Světlana VS Duchcov 9 3 502
882. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 498
883. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 3 493
884. Doležal Tomáš YC Neratovice 2 3 488
885. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 468
886. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 3 445
887. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 3 3 418
888. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 3 3 400
889. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 353
890. Pouvová Daniela ASK Lovosice 2 3 333
891. Keblová Lucie ČYK 1 3 331
892. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 3 323
893. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 2 3 312
893. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 3 312
895. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 6 3 311
895. Kovařík Jan ČYK 3 3 311
895. Ersternberger Petr ČYK 3 3 311
895. Vašek Robin ČYK 3 3 311
895. Zgraja Martin Orthodocks YC 3 3 311
900. Nedvědický Alexandr ČYK 1 3 283
900. Kotala Zdeněk 1 3 283
900. Václav Fajfrlík ČANY 1 3 283
903. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
904. Obermajerová Anita 1 3 216
904. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
904. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
904. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
908. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 1 3 200
909. Brančík Adam YC Krnov 7 3 167
910. Altman Petr Císařská louka 2 3 158
911. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 9 3 156
912. Sidopulos Andreas YC Krnov 7 3 154
913. Verner Kamil JK Toušeň 2 3 148
914. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 1 3 146
915. Marek Václav TJ Rapid Brno 5 3 132
915. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 5 3 132
917. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 1 3 103
918. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 8 3 091
919. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 6 3 076
920. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 3 071
921. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 6 3 054
922. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 3 047
923. Jenšík David JK Česká Lípa 4 3 040
924. Teubnerová Anna Císařská louka 3 3 037
925. Rážová Lea VS Duchcov 10 3 022
926. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 3 003
927. Cviček Jan Sokol Tovačov 4 2 994
928. Šuma Stanislav ASK Lovosice 3 2 936
929. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 2 915
929. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
931. Pitel Štěpán JK Sokolov 4 2 896
931. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 2 896
933. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 3 2 893
933. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 3 2 893
935. Konopík Šimon Jachtklub Brno 5 2 857
936. Štolbová Jana ČYK 1 2 814
937. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 3 2 801
938. Valík Jiří YCR Roudnice 3 2 797
939. Prokopec Petr YC Pardubice 3 2 764
940. Ira David Jachtklub Brno 5 2 706
941. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 2 703
942. Lubas Pavel Delfín Jablonec 2 2 668
942. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 2 2 668
944. Čepová Klára YC Krnov 7 2 666
945. Piňos Jindřich JK Prostějov 7 2 665
946. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
947. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 3 2 647
948. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 2 637
949. Tichánek Michal Sokol Palkovice 5 2 616
950. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 4 2 608
950. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 608
952. Brejšová Violeta JK Cheb 9 2 603
953. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 5 2 594
954. Novický Michal YC Znojmo 4 2 576
955. Švejdová Michala YC CERE 2 2 569
956. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 561
956. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 561
958. Vlach Martin YC Neratovice 3 2 557
959. Stejskal Max YC Neratovice 2 2 550
959. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
961. Kučerová Jana JK Prostějov 2 2 545
962. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
962. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
964. Žitník Zdeněk YC Krnov 7 2 536
965. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 9 2 525
966. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
967. Urbánek Jiří 1 2 519
967. Doležal Martin 1 2 519
969. Pitelová Ema JK Sokolov 3 2 516
970. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
971. Sobotová Kristýna JK Prostějov 2 2 468
972. Hron Petr PS Eletrika 2 2 454
972. Kulísek Jan PS Eletrika 2 2 454
974. Sehnal René YC SaS 1 2 441
975. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 6 2 420
976. Stříž Tobiáš YC Krnov 5 2 416
977. Čáp Jiří ČYK 1 2 408
977. Markant Miroslav 1 2 408
977. Lachman Tomáš 1 2 408
977. Frič Michal 1 2 408
977. Uzdař Zdeněk 1 2 408
982. Pitel David JK Sokolov 5 2 403
983. Hrdina Pavel ČWA 4 2 375
984. Procházka Oliver YC CERE 2 2 289
985. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 273
986. Hasman Janek Delfín Jablonec 2 2 272
987. Horáček Jiří YC CERE 2 2 268
988. Jahn Bohumil YC Lipno nad Vltavou 1 2 260
989. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 3 2 246
990. Kšír Vladislav YC CERE 2 2 244
991. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 2 241
992. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 2 237
992. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 2 237
994. Šachl Zděnek VS Duchcov 2 2 228
995. Ščerba David YC Krnov 7 2 220
996. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 2 208
997. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 4 2 197
998. Ščerbová Julie YC Krnov 7 2 191
999. Dvořák Ota YC CERE 1 2 183
1000. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 170
1001. Dvořák Filip Jachtklub Brno 1 2 162
1002. Maruš Max YC Písek 1 2 161
1003. Chudoba Stanislav YC CERE 2 2 160
1004. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 3 2 150
1004. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 150
1006. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 2 146
1007. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
1008. Bazler Petr ASK Lovosice 2 2 125
1009. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 3 2 122
1010. Záluský Tomáš YC CERE 3 2 121
1010. Krejsa Milan YC CERE 3 2 121
1012. Kraus Jan JK Česká Lípa 3 2 087
1013. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 2 081
1013. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
1013. Vitáková Anna JK Plzeň 1 2 081
1016. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
1016. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 077
1016. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 077
1019. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 3 2 068
1020. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 5 2 048
1021. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
1021. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
1023. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 1 2 015
1024. Šotnar Stanislav YC LS Brno 4 1 962
1025. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1025. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1027. Vlachová Jana Bohemia Poděbrady 2 1 944
1028. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
1028. Kubů Lukáš 1 1 940
1028. Mertinová Nicole ČWA 1 1 940
1028. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
1032. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
1033. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 1 919
1034. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 2 1 918
1035. Balzerová Mariana 4 1 912
1036. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
1037. Mareš Miloš YC Kladno 2 1 894
1038. Dostál Radek YC SaS 2 1 883
1039. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 1 876
1040. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 873
1041. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 5 1 868
1042. Lenz David ČWA 3 1 865
1043. Haňkovský David YC CERE 2 1 864
1044. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
1045. Soucha Lukáš Orthodocks YC 3 1 846
1046. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 1 843
1047. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 5 1 842
1048. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 1 841
1049. Holý Filip ČWA 1 1 837
1050. Lőwová Sabina Slavoj Hluboká 2 1 819
1051. Žák Marek YC LS Brno 2 1 812
1051. Dufek Martin YC LS Brno 2 1 812
1053. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 2 1 802
1054. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 800
1054. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 800
1056. Stefanidis Aristidos YC Krnov 6 1 787
1057. Novotný Jonáš YC Krnov 7 1 766
1058. Sklářová Julie LS Kroměříž 5 1 751
1059. Boháč Daniel YC LS Brno 2 1 740
1060. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1061. Berný Jan 1 1 730
1061. Kubaczka Robert 1 1 730
1061. Jakeš Michal 1 1 730
1061. Webr Otakar 1 1 730
1061. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
1061. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 1 1 730
1067. Hlavsa Vilém YC Krnov 4 1 710
1068. Sakman Adam JK Česká Lípa 2 1 709
1069. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
1070. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 1 706
1071. Valík Martin YCR Roudnice 4 1 695
1072. Sklenář Petr YC Neratovice 1 1 683
1073. Moureček Miroslav 1 1 681
1073. Sklář Lukáš 1 1 681
1075. Vitouch Jan YC LS Brno 2 1 675
1075. Červená Monika YC LS Brno 2 1 675
1075. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
1078. Mucska Pavol YC LS Brno 2 1 671
1079. Detwiler Torsten Lukas ČYK 2 1 666
1080. Polášková Petra 2 1 641
1081. Nuc Jindřich JK Plzeň 7 1 636
1082. Blatecká Kateřina 2 1 621
1083. Štěpánský Jan 1 1 613
1084. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
1085. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 4 1 598
1086. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 2 1 595
1087. Bílková Lucie Sokol Palkovice 4 1 594
1088. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 1 589
1089. Tomeš Karel František JK Česká Lípa 3 1 587
1090. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
1090. Milnerová Johana YC CERE 1 1 582
1092. Mravináč Petr YC Kladno 1 1 581
1093. Krátká Magdaléna SST klub Plzeň 2 1 575
1094. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
1095. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 560
1096. Kolář Jan Orthodocks YC 2 1 557
1097. Turba Marek YC LS Brno 4 1 556
1098. Černý Ondřej 1 1 548
1099. Hájek Libor JK Cheb 3 1 546
1100. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 538
1100. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 2 1 538
1102. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
1103. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 2 1 510
1104. Marečková Lucie Jachtklub Brno 1 1 505
1105. Snížková Ella VS Duchcov 7 1 488
1106. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
1106. Horánska Magdalena YC CERE 1 1 471
1106. Kučerová Ilona 1 1 471
1109. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 461
1110. Novák Václav YC LS Brno 5 1 457
1111. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 4 1 453
1112. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 2 1 450
1113. Vitoň Jan YC Znojmo 3 1 441
1114. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 7 1 426
1115. Tomolová Kateřina ČYK 3 1 423
1116. Blábol Jiří YC CERE 2 1 414
1116. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
1116. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 1 414
1119. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 1 406
1120. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 402
1121. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 2 1 393
1122. Cvikrová Berenika JK Toušeň 1 1 388
1123. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
1124. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 1 340
1124. Janda Martin ASK Lovosice 1 1 340
1126. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 333
1127. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
1128. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 317
1129. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 1 291
1129. Dítětová Anna 1 1 291
1131. Vejrosta Marek ČWA 1 1 282
1131. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 1 1 282
1133. Vlach Miroslav YCR Roudnice 4 1 267
1134. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 2 1 256
1135. Krob Michal YC Kladno 2 1 251
1136. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 1 246
1137. Snížková Emma VS Duchcov 6 1 231
1137. Piak Ivan Jachtklub Brno 5 1 231
1139. Záruba Pavel 1 1 217
1140. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 215
1140. Novák Ondřej Slavoj Hluboká 1 1 215
1142. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 4 1 214
1143. Doležal Jan JK Sokolov 1 1 212
1143. Všetečka Jan YC LS Brno 1 1 212
1143. Otta Vladimír JK Staré Splavy 1 1 212
1143. Terš Martin JK Staré Splavy 1 1 212
1147. Hájek Ladislav YCR Roudnice 3 1 197
1148. Podrábská Denisa SK Štětí 3 1 177
1149. Šubrt Alexander 1 1 176
1149. Cundr Luděk 1 1 176
1149. Čada Roman 1 1 176
1149. Stavný Vojtěch 1 1 176
1149. Formánek Jan 1 1 176
1149. Vejlupek Tomáš 1 1 176
1155. Kuchejda Petr YC Kozmice 3 1 175
1156. Rybáček Josef YC Doksy 1 1 156
1157. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 151
1158. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 146
1159. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 2 1 127
1160. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 2 1 114
1160. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
1162. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 113
1163. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
1163. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 105
1165. Nantl Vojtěch YC Lipno nad Vltavou 1 1 096
1166. Lindová Karolína YC Kladno 2 1 072
1167. Jaroš Bohumil Bohemia Poděbrady 2 1 067
1168. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
1168. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 1 065
1168. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
1171. Vaszi Victoria SK Štětí 4 1 063
1172. Skořepová Eva JK Toušeň 1 1 055
1173. Skala Filip JK Cheb 4 1 050
1174. Šturma Petr YC Regent 2 1 041
1175. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 2 1 039
1176. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
1177. Maršík Karel Chemička Ústí 2 1 018
1178. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 1 007
1178. Czinner Michal YC Kladno 1 1 007
1178. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 007
1178. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
1182. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 4 1 002
1182. Dvořák Tobiáš YC CERE 2 1 002
1184. Cvachová Adéla Spartak Modřany 1 997
1185. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 994
1186. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
1187. Kolář Petr YC Kladno 2 971
1188. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
1189. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 2 959
1190. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 934
1191. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
1192. Tlach Michal YC LS Brno 4 929
1192. Kutálek Lubomír YC Krnov 7 929
1192. Hrubý David ČYK 2 929
1195. Fichtnerová Martina 1 917
1196. Mikeška Jakub YC Krnov 2 913
1197. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
1198. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
1199. Hnitka Martin ČWA 1 895
1200. Myšková Veronika ČWA 1 891
1201. Dorazilová Nikol YC Krnov 7 883
1202. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 4 877
1203. David František YC Znojmo 3 867
1204. Klimeš Ondřej JK Plzeň 2 856
1205. Král Karel JK Sokolov 1 842
1206. Janda Tobiáš YC CERE 2 836
1206. Janda Vojtěch YC CERE 2 836
1208. Červinková Beáta 1 831
1208. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 1 831
1208. Šulcová Tina YC Lipno nad Vltavou 1 831
1211. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 4 826
1212. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
1213. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 822
1214. Wildmannová Klára YC LS Brno 1 818
1215. Kutálková Kateřina YC Krnov 7 815
1216. Hendrychová Jana ČWA 1 814
1217. Podzemský Josef 1 808
1217. Yashchuk Philipp YC CERE 2 808
1217. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
1217. Setvák Pavel 1 808
1217. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
1217. Hošek Filip YC CERE 1 808
1223. Holub Miloslav YC Znojmo 2 806
1224. Tlapáková Pavlína SK Štětí 1 804
1224. Oubrecht Tomáš 1 804
1226. Ptášniková Hana YC Krnov 6 782
1227. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 780
1228. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
1229. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 3 777
1230. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
1231. Bartoš Vítězslav YC LS Brno 3 751
1232. Ouška Miloslav Chemička Ústí 1 740
1233. Nováková Veronika Slavoj Hluboká 1 738
1234. Palová Helena SK Štětí 3 731
1235. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 721
1235. Bíbrová Alice Baník Ostrava 2 721
1235. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 2 721
1238. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
1239. Kuchyňková Martina YC LS Brno 4 718
1239. Krč Martin JK Prostějov 1 718
1241. Trkan Tobiáš Jachtklub Brno 3 717
1242. Horký Antonín YC CERE 2 708
1243. Václavíková Adéla YC Lipno nad Vltavou 1 707
1243. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
1243. Sladký Martin ČWA 1 707
1243. Mansfeld Vladimír Lokomotiva Cheb 1 707
1243. Václavík Jakub YC Lipno nad Vltavou 1 707
1243. Špačková Jana 1 707
1243. Štrait Martin YC CERE 1 707
1243. Nantl Ondřej YC Lipno nad Vltavou 1 707
1243. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 1 707
1243. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 1 707
1243. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
1243. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
1243. Vetíšková Lenka YC CERE 1 707
1243. Valeš Martin 1 707
1243. Mroz Michal 1 707
1243. Černá Pavla 1 707
1243. Stibůrek Matěj 1 707
1243. Bezušek Kristián YC CERE 1 707
1243. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
1243. Vokroj Petr YC CERE 1 707
1243. Šimková Šárka YC SaS 1 707
1243. Zitová Klára YC SaS 1 707
1243. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 707
1243. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
1243. Motal Adam ČYK 1 707
1243. Šercl Miroslav 1 707
1243. Matas Milan ALT Cat Open 1 707
1243. Teissing René ALT RS 3 707
1243. Dvořák Vítězslav 1 707
1272. Šír Michal YC LS Brno 3 706
1273. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 703
1274. Škola Jan Lokomotiva Cheb 1 678
1275. Satranský Radek YC Pardubice 1 672
1275. Srdínko Martin YC Pardubice 1 672
1275. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1278. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 665
1278. Durec Petr YC Znojmo 1 665
1280. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 646
1281. Pivovarčík Milan YC Znojmo 2 641
1282. Matouš Martin ČWA 1 636
1283. Krupica Miloš YC LS Brno 1 632
1283. Sláma Ivo Jachtklub Brno 1 632
1285. Vyhlídal Tomáš 1 630
1285. Bulušek Matěj 1 630
1287. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 2 628
1288. Palová Anna SK Štětí 3 621
1288. Valenta Max YC CERE 1 621
1290. Matějková Adéla VS Duchcov 1 617
1291. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 608
1292. Hajný Jiří Baník Most 2 606
1292. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
1292. Trčka Miroslav Baník Most 2 606
1292. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
1296. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 603
1297. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
1298. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1298. Kunčar Jan 1 578
1298. Karafiát Karel 1 578
1298. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
1298. Speierl David 2 578
1298. Speierl David 2 578
1304. Hýžová Kristýna 1 576
1305. Mastník Štěpán YC CERE 1 564
1306. Vodáček Lukáš YC LS Brno 1 562
1306. Beerová Eliška SK Štětí 2 562
1308. Novák Adam Sokol Dobřichovice 2 558
1309. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 555
1309. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 555
1311. Vondráček Tomáš YC CERE 1 554
1311. Jaroš Lukáš 1 554
1311. Suchanová Linda Bohemia Poděbrady 1 554
1311. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 554
1311. Pellar David LS Kroměříž 1 554
1316. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 2 538
1317. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1318. Ondráček Radovan YC LS Brno 2 516
1318. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 1 516
1320. Ulrich Karel YC LS Brno 3 514
1321. Adamová Tereza 1 512
1322. Minařík Jaroslav YC Kladno 2 505
1322. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
1322. Junek Vladimír JK Olomouc 2 505
1322. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 2 505
1326. Simeonov Jan YC LS Brno 1 499
1327. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 495
1328. Jiránek Radek YCR Roudnice 1 494
1329. Csmezová Lucia 1 493
1329. Csmez Peter 1 493
1331. Pavlidisová Natálie Delfín Jablonec 1 489
1332. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 469
1333. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1334. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 2 465
1335. Čermák Josef YC Neratovice 1 456
1335. Siebt Miloš 1 456
1337. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1337. Hlaváček Milan VS Duchcov 1 452
1339. Nedbal Lubomír YC LS Brno 3 439
1340. Hoch Lukáš Slavoj Hluboká 1 437
1341. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1342. Kuncová Marie JK Sokolov 3 432
1343. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 427
1344. Kadlc Tobiáš YC LS Brno 1 420
1345. Janoušek Šimon JK Česká Lípa 1 405
1346. Sekera Petr VS Duchcov 2 404
1346. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 404
1346. Balada Michal FD Club UO 2 404
1346. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 404
1346. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 404
1346. Chodora Miroslav JK Plzeň 1 404
1346. Sůva Tomáš Delfín Jablonec 1 404
1346. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1346. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1346. Bix David YC Znojmo 1 404
1346. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 3 404
1346. Červenka Stanislav JK Olomouc 1 404
1346. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1359. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1359. Černý Max YC CERE 1 402
1359. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1359. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1359. Bielik Ivan YC LS Brno 1 402
1364. Valík David YCR Roudnice 2 400
1365. Prejdová Radka YC Jezero Hlučín 1 396
1365. Čaban Michal 1 396
1367. Karas Hynek Jachtklub Brno 2 395
1368. Kopecký Jan YC Krnov 2 378
1369. Pozděnová Tereza ČYK 1 377
1370. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1371. Huss Tomáš YC Znojmo 1 364
1371. Šťáva Robert 1 364
1371. Hussová Lenka 1 364
1374. Němeček Milan YC LS Brno 2 349
1375. Šulc Jan 1 347
1375. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 2 347
1377. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 1 343
1378. Nosek Michal YC Znojmo 2 340
1379. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 2 336
1380. Rott Petr JK Plzeň 1 335
1381. Janků Jiří 1 323
1381. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 323
1381. Ottová Daniela YC Znojmo 1 323
1384. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1384. Stýblo Petr JK Cheb 1 318
1384. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 318
1387. Sedláček Cyril Slavoj Hluboká 1 312
1388. Chládek Dan YC LS Brno 1 304
1389. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1389. Vyskočil Kamil VS Duchcov 1 303
1389. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1389. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1389. Daněk Ondřej JK Prostějov 1 303
1394. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 299
1395. Adamová Eliška 1 294
1396. Mátl Albert Jachtklub Brno 1 290
1397. Šup Robert YC Regent 1 285
1398. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 281
1399. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1399. Sýkora Vlastimil 1 277
1399. Fiala Pavel ČYK 1 277
1402. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 258
1403. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1404. Nosková Andrea 1 239
1405. Beretová Petra ČYK 1 226
1406. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1406. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1406. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
1406. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 202
1406. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 202
1406. Huk Vítězslav YC LS Brno 1 202
1406. Hlaváček Jiří YC LS Brno 2 202
1406. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 202
1406. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1406. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 202
1406. Maňáková Linda YC LS Brno 1 202
1406. Manič Petr Chemička Ústí 2 202
1406. Hornof Tomáš Chemička Ústí 2 202
1406. Friedrich Matěj 1 202
1406. Pešat Jan 1 202
1406. Raff Alisa 1 202
1406. Kretschmerová Karolína 1 202
1406. Košek Tomáš 1 202
1406. Raff Oleg 1 202
1425. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1425. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 1 198
1425. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1428. Fišer Roman JK Královská 1 191
1429. Dio Petr JK Klatovy 1 189
1430. Pavková Bára YC Znojmo 1 188
1430. Pavka Petr YC Znojmo 1 188
1432. Machová Natálie JK Cheb 1 180
1433. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 174
1434. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1435. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1435. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1437. Růžička David TJ Prostějov 1 139
1438. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 136
1438. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 136
1440. Zajíček Teo LS Kroměříž 1 101
1440. Křelina Jan 1 101
1440. Neškrabal Tomáš 2 101
1440. Doubek Milan 1 101
1440. Drahokoupil Pavel 2 101
1440. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1440. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1440. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
1440. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 1 101
1440. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1440. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1440. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 1 101
1440. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1440. Hošek David Lokomotiva Cheb 1 101
1440. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1440. Klabouch Šimon Slavoj Hluboká 1 101
1440. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 101
1440. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 101
1440. Přikryl David YC LS Brno 1 101
1440. David Josef YC Znojmo 1 101
1460. Záluský Kamil YC Nechranice 1 0
1460. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1460. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 0
1460. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
1460. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 0
1460. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 0
1460. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 0
1460. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 0
1460. Noháč Radek Baník Most 1 0
1460. Hajn Ladislav SK Štětí 1 0
1460. Fischerová Hana 1 0
1460. Hemelík Antonín ASK Lovosice 1 0
1460. Wolk Roland YC LS Brno 1 0
1460. Korbová Ivana JK Olomouc 1 0
1460. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 0
1460. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0
1460. Málek Petr YC SaS 1 0
1460. Kašpar Michal 1 0
1460. Šindelka Jakub MYK 1 0
1460. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1460. Vitvar Ondřej 1 0
1460. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ