POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1133 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Halouzka Jiří MYK 8 98 159
2. Trčka Martin Baník Most 7 91 702
3. Solař Petr ČYK 7 89 633
4. Sünderhauf Zdeněk ČYK 6 87 920
4. Kovařík David ČYK 6 87 920
4. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 87 920
7. Košvica Jakub LS Brno 9 80 456
7. Parůžek Jiří JK Toušeň 9 80 456
9. Hošek Libor JK Česká Lípa 5 79 590
10. Roček Roman YC Neratovice 7 76 587
11. Kubový Martin JK Toušeň 6 74 063
12. Šindelka Ondřej MYK 10 71 803
13. Fiala Petr YC Neratovice 4 71 350
14. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 8 68 362
15. Jaroš Adam MYK 10 66 394
16. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
17. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 61 062
18. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 9 60 455
19. Maier Michael JK Staré Splavy 2 59 611
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 9 59 568
21. Tlapák Vojtěch SK Štětí 11 57 780
22. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 55 563
23. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 55 494
24. Will Jan Lokomotiva Plzeň 8 55 447
25. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 11 54 142
26. Vacula Martin JK Staré Splavy 12 53 822
27. Čáp Milan YC Neratovice 7 53 112
28. Kořan Petr YC Neratovice 7 53 037
29. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 7 51 610
30. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 6 50 284
31. Himmelová Klára YC Nechranice 11 49 882
32. Košťál Petr YC Pardubice 8 49 207
32. Čermák Jaroslav YC Pardubice 7 49 207
34. Viščor Dan LS Brno 7 49 206
35. Procházka Filip YC Neratovice 6 49 065
36. Storch Petr Chemička Ústí 5 47 272
36. Palkovský Tomáš SK Štětí 5 47 272
38. Kamenský Radim YC Velké Dářko 7 47 023
39. Rais Michal SK Štětí 10 46 047
40. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 6 45 550
40. Nápravník Jakub ČYK 6 45 550
42. Viščorová Nela LS Brno 6 45 190
43. Valenová Barbora JK Olomouc 10 44 345
44. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 43 415
45. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 42 990
46. Pavlišová Michaela YC Kovářov 6 41 812
47. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 9 41 508
48. Jedličková Michaela YC Neratovice 9 41 458
49. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 5 41 332
50. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 5 41 031
51. Houdek Roman LS Brno 6 40 469
52. Drda David Delfín Jablonec 6 40 422
53. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 7 40 369
54. Soukal Miloslav YC Neratovice 10 40 043
55. Bína Daniel JK Staré Splavy 3 39 519
56. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 9 39 213
57. Mertlová Michaela YC Regent 6 39 093
58. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 7 39 071
58. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 7 39 071
60. Dadák Lukáš LS Brno 7 38 895
61. Tlapáková Zuzana SK Štětí 11 38 442
62. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 9 38 243
63. Lidařík Rudolf LS Brno 6 38 062
64. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 37 697
65. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 9 37 105
66. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 10 36 949
67. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 8 36 805
68. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 36 452
69. Stibůrková Eliška ČYK 6 36 363
70. Lambl Vojtěch YC Neratovice 8 35 699
71. Gebhart Zdeněk JK Cheb 8 35 432
72. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 7 35 135
73. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 7 34 762
74. Slívová Jana YC Nechranice 3 34 550
75. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 34 003
76. Fanta Miroslav LS Brno 10 33 986
77. Směšný Marek JK Prostějov 5 33 966
78. Košatová Lucie ČYK 7 33 889
79. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 7 33 826
80. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 9 33 786
81. Mrzílková Lenka YC Neratovice 7 33 682
82. Moucha Pavel YC Doksy 9 33 545
83. Hrubý Jiří SK Štětí 5 33 440
84. Skalický Vladimír LK Štěchovice 7 33 113
85. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 7 32 701
86. Šamšulová Tereza YC CERE 5 32 637
87. Rameš Ivan JK Česká Lípa 8 32 443
88. Nevelöš Tibor SK Štětí 8 32 123
89. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 8 31 459
90. Šlechtická Kateřina LS Brno 6 31 430
91. Václavík Jakub JK Česká Lípa 7 30 853
92. Ostrý Dominik LS Brno 6 30 798
93. Verner Jaroslav JK Toušeň 8 30 739
94. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 13 30 409
95. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 6 30 219
96. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 30 146
97. Žáček Jiří Baník Ostrava 8 29 914
98. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 7 29 832
99. Cintl Václav JK Česká Lípa 8 29 749
100. Matoušková Eva YC Neratovice 4 29 624
101. Ott Adam Jachtklub Brno 7 29 599
102. Najvárková Magdaléna ČYK 4 29 581
103. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 29 544
104. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 6 28 906
105. Vítovec Matěj YC CERE 6 28 865
106. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 6 28 793
107. Audy Dan Jachtklub Brno 5 28 766
108. Ottová Hana Sokol Tovačov 5 28 753
108. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 28 753
110. Jochovič Josef YC Neratovice 5 28 562
111. Krsička Lukáš YC CERE 7 28 527
111. Krsička Michal YC CERE 7 28 527
113. Klíma Vojtěch ČYK 10 28 504
114. Postránecká Klára YC Neratovice 7 28 279
115. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 4 28 220
116. Novotný Štěpán JK Cheb 5 28 138
117. Muzikář David Jachtklub Brno 6 27 991
118. Slíva Jakub YC Nechranice 3 27 794
119. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 5 27 762
119. Záruba Vladimír JK Cheb 5 27 762
121. Burda František JK Česká Lípa 10 27 242
122. Peterka Tomáš ČYK 9 26 897
123. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 5 26 727
124. Vychová Eliška YC Neratovice 3 26 385
125. Mika Radek YC SaS 5 26 302
126. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 4 26 291
127. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 26 209
127. Procházka Libor YC Neratovice 7 26 209
129. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
130. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 3 25 670
131. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 5 25 643
132. Hálová Lucie JK Toušeň 6 25 545
133. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 7 25 386
134. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 6 25 279
135. Lokajíčková Lucie ČYK 8 25 071
136. Jedlička Jan YC Neratovice 7 25 061
137. Bidlová Jitka LS Brno 7 24 922
137. Janderová Klára YC SaS 7 24 922
139. Sadílková Nela Delfín Jablonec 6 24 834
140. Křenková Kristýna LS Brno 6 24 310
141. Kafka Richard YC Velké Dářko 8 24 298
142. Štafa Patrick MYK 8 23 983
143. Bobková Michaela JK Cheb 6 23 937
144. Povolný Adam JK Staré Splavy 10 23 774
145. Daněk Jan LS Brno 4 23 212
146. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 23 176
147. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 4 23 107
148. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 9 23 104
149. Karas Tomáš Jachtklub Brno 4 23 008
150. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 14 22 905
151. Hendrych Václav YC Doksy 3 22 898
152. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 9 22 601
153. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 9 22 388
154. Tupý Petr LS Brno 8 22 239
155. Outrata Jiří JK Toušeň 7 22 228
156. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 8 22 102
157. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 6 21 481
157. Němec Jiří Slavoj Hluboká 6 21 481
159. Plecitý Martin JK Toušeň 7 21 433
160. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 4 21 330
161. Motlíková Pavlína JK Cheb 10 21 215
162. Říčanová Nicol SK Štětí 8 21 112
163. Dvořák Jan YC CERE 7 20 788
164. Winkler Adam JK Toušeň 2 20 785
165. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 7 20 592
166. Jurečka Šimon Císařská louka 7 20 405
166. Jurečka Matěj Císařská louka 7 20 405
168. Maršálková Blanka LS Brno 3 20 327
168. Nejezchleba Jakub LS Brno 3 20 327
170. Kříž Jan SK Štětí 9 20 319
171. Pešková Adéla LS Brno 5 20 294
172. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 5 20 255
173. Neužil Pavel SK Štětí 5 20 136
174. Nevelöš Adam SK Štětí 8 19 711
175. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
176. Holubová Tereza ČYK 3 19 575
176. Winklerová Anna JK Toušeň 3 19 575
178. Borkovec Bořek ČYK 5 19 297
179. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 19 241
180. Štrunc Jan YC Neratovice 6 19 171
181. Krejčiřík Daniel LS Brno 6 19 102
182. Hýža Jiří Jachtklub Brno 2 18 997
183. Vacula Karel YC Znojmo 6 18 889
183. Vacula Jan YC Znojmo 6 18 889
185. Škvařil Patrik LS Brno 5 18 867
186. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 7 18 804
186. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 18 804
188. Hartig Bartoloměj YC Doksy 7 18 566
189. Bartoš Richard YC Lískovec 6 18 502
190. Justová Anna LS Brno 7 18 402
191. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 9 18 213
192. Čajčík Jan LS Brno 4 18 212
193. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 6 17 937
194. Lawson Andrew JK Staré Splavy 7 17 839
195. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
196. Ráža Matyáš VS Duchcov 5 17 753
197. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 3 17 741
198. Stibůrková Tereza ČYK 5 17 659
199. Slíva Martin ČWA 3 17 587
200. Dragoun Dominik JK Plzeň 5 17 576
201. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 9 17 574
202. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 3 17 509
203. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 7 17 502
204. Hrubý Karel Jachtklub Brno 4 17 248
205. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 7 17 201
206. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 4 17 113
207. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 17 028
207. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 17 028
209. Winkler Pavel JK Toušeň 3 16 972
210. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 11 16 863
211. Halouzka Jakub MYK 2 16 637
212. Brabec Václav YC CERE 4 16 572
213. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 7 16 520
214. Pavlovský Josef LS Brno 6 16 487
215. Kučera Matěj TJ Lanškroun 4 16 443
216. Beroun Daniel Jachtklub Brno 11 16 344
217. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 5 16 336
218. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 6 16 328
219. Páleníčková Aneta YC CERE 5 16 273
220. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 16 172
221. Bryx Petr YC Neratovice 7 15 862
222. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 4 15 776
223. Iljuchin Ilja ALT RS 6 15 680
224. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
225. Prokýšek Petr Orthodocks YC 4 15 654
226. Zíma Jakub ČWA 4 15 648
227. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 6 15 547
228. Vaszi Mikuláš SK Štětí 4 15 373
229. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 15 274
229. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 5 15 274
231. Klusáčková Radka LS Brno 6 15 188
232. Křenková Monika LS Brno 6 15 173
233. Klíma Ondřej YC Doksy 10 15 114
234. Beneš Jiří YC CERE 9 15 097
235. Viták František JK Plzeň 4 15 030
236. Himmel Jiří YC Nechranice 6 14 990
237. Kotek Kamil JK Staré Splavy 3 14 974
238. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 4 14 973
239. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 14 917
240. Krchňavý Vít YCR Roudnice 5 14 897
241. Schwanzer Albert LS Brno 6 14 889
242. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 14 842
243. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 6 14 807
244. Motal Filip ČYK 6 14 743
245. Bauer František YC CERE 3 14 700
246. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 5 14 658
247. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 6 14 620
247. Dvořáková Nela YC Neratovice 6 14 620
249. Sláma Eduard Jachtklub Brno 4 14 570
250. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 6 14 407
251. Svobodová Lucie YC Lískovec 4 14 302
252. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
253. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 7 14 211
254. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 4 14 168
255. Nalejvajko Radek YC CERE 5 14 088
256. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 7 14 034
257. Richter Jan YC Pardubice 5 14 033
258. Sedláček Petr JK Prostějov 8 13 981
259. Hála Jan AYCK 5 13 941
260. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 5 13 940
261. Červenka Matouš JK Olomouc 6 13 929
262. Kubeš Fedor LS Brno 3 13 888
263. Hálová Anna AYCK 5 13 881
264. Janáček Vojtěch LS Brno 4 13 784
265. Kaloš Martin YC CERE 7 13 777
266. Vrána Petr TJ Rapid Brno 5 13 752
267. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 13 745
267. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 13 745
269. Lokajíčková Kateřina ČYK 9 13 721
270. Pavlík Jiří LS Brno 5 13 682
271. Sivý Filip Slavoj Hluboká 6 13 447
272. Krejza Filip ALT FB 4 13 286
273. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 6 13 265
274. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 3 13 264
275. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
276. Buchta Jan LS Brno 4 13 137
277. Křížek David Lokomotiva Plzeň 3 13 117
278. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 8 13 096
279. Kmenta Martin Jachtklub Brno 4 13 095
280. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 5 13 011
281. Knorr Petr VS Duchcov 8 12 930
282. Richter Zdeněk YC Doksy 7 12 913
283. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 12 730
284. Hrubý Pavel ČWA 4 12 705
285. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 6 12 644
286. Bauerová Šárka YC CERE 3 12 587
287. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 12 573
287. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 3 12 573
287. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 3 12 573
290. Babický Josef JK Česká Lípa 7 12 463
291. Hnitka Martin YC Nechranice 4 12 440
292. Svobodová Sára YC Lískovec 4 12 405
292. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 4 12 405
294. Krč Lukáš JK Prostějov 9 12 394
295. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 5 12 363
295. Pokorný Jan ALT SF 5 12 363
297. Kaláb Jindřich VS Duchcov 3 12 200
298. Ondíková Petra YC Velké Dářko 5 12 176
299. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 12 091
300. Vinkl Petr YC Kladno 3 12 022
301. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 11 788
302. Bezušková Jana YC Neratovice 2 11 780
303. Musil Tomáš YC RODOP 2 11 779
303. Kulík Martin YC RODOP 2 11 779
305. Kotek Michal JK Staré Splavy 2 11 754
305. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
307. Richterová Eliška YC Pardubice 5 11 745
308. Špaček Matěj YC CERE 6 11 738
309. Košata Lukáš ČYK 5 11 612
310. Novák Vojtěch YC Doksy 10 11 593
311. Postránecký František YC Neratovice 7 11 471
312. Roček Matyáš YC Neratovice 5 11 467
313. Pinc Tomáš Baník Most 2 11 456
313. Záchvěj Martin Baník Most 2 11 456
315. Dítětová Tereza YC Neratovice 9 11 440
316. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 4 11 427
317. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 6 11 413
318. Vaculka Zbyněk LS Brno 7 11 402
319. Nuc Mario JK Plzeň 4 11 187
320. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 4 11 165
321. Makrlík Dušan JK Klatovy 10 11 098
322. Podrábská Adéla SK Štětí 7 11 094
323. Jelínek Petr Spartak Modřany 2 11 083
323. Hackl Miroslav Spartak Modřany 2 11 083
325. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 9 11 073
326. Brhelová Iva ČYK 4 11 034
327. Kováčová Tereza JK Prostějov 4 11 005
328. Paigerová Nina YC CERE 9 10 946
329. Štursová Lucie YC Nelahozeves 3 10 907
330. Kuš Emil Slavoj Hluboká 5 10 859
330. Pour Václav Slavoj Hluboká 5 10 859
332. Ronovský Jonáš ČYK 4 10 854
333. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 1 10 850
334. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 5 10 839
335. Otevřel Pavel LS Brno 6 10 815
336. Kolářová Terezie Orthodocks YC 3 10 806
337. Klíma Jáchym ČYK 9 10 803
338. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 6 10 710
339. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 8 10 563
339. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
339. Holubová Kristýna ČYK 3 10 563
342. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 1 10 493
343. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 5 10 411
344. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 4 10 407
344. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 4 10 407
346. Vainert Kateřina JK Sokolov 5 10 353
347. Audyová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
348. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 6 10 244
349. Benovičová Viktorie YC CERE 5 10 242
350. Teplý Viktor Jachtklub Brno 1 10 239
351. Sladký Martin ČWA 3 10 201
352. Skála Petr ALT SF 4 10 191
352. Skála David ALT SF 4 10 191
354. Haubold Petr Delfín Jablonec 5 10 151
355. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
356. Šiknerová Adriana YC CERE 4 10 040
357. Staniek Štěpán Orthodocks YC 4 10 034
358. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 3 10 019
359. Samcová Klára TJ Rapid Brno 5 9 995
360. Štolbová Ela ČYK 8 9 916
361. Rezek Richard JK Cheb 8 9 900
362. Lukačovič Samuel ALT RS 4 9 850
362. Pourová Barbora Orthodocks YC 4 9 850
364. Smrčka Jiří ČYK 6 9 834
365. Hejnová Karolína Baník Ostrava 7 9 647
366. Záhornacký Jan LS Kroměříž 5 9 625
367. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 2 9 602
368. Adam Zdeněk VS Duchcov 1 9 600
369. Navrátilová Vanda LS Brno 4 9 480
370. Motl Luboš YC CERE 4 9 464
370. Martinkovičová Monika YC CERE 4 9 464
372. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 5 9 459
373. Schmiedová Petra 3 9 444
374. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
375. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
376. Sadílek Adam Delfín Jablonec 4 9 377
377. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 9 355
378. Šmídová Petra ALT Evropa 2 9 288
379. Jindřichová Markéta JK Cheb 7 9 256
379. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 7 9 256
381. Blažek Martin YC CERE 5 9 232
381. Blažek Marek YC CERE 5 9 232
383. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 9 145
384. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 5 9 123
385. Kališová Markéta Jachtklub Brno 3 9 116
386. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 3 9 114
387. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 7 9 045
388. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 5 9 020
389. Zanker Zbyněk SK Štětí 2 8 968
390. Trubačíková Hana LS Brno 4 8 962
391. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 1 8 940
392. Hýžová Helena Jachtklub Brno 7 8 819
393. Formánková Kateřina ALT Vaurien 3 8 773
393. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 8 773
395. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 6 8 645
396. Vlach Miroslav YCR Roudnice 6 8 636
397. Žalud František ČYK 7 8 603
398. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 8 585
399. Ručka Tomáš YC Kladno 7 8 583
400. Havel Filip YC Neratovice 7 8 546
401. Vlachová Eliška YCR Roudnice 5 8 535
402. Kaltounková Klára ČYK 5 8 440
403. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 6 8 385
404. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
405. Čermák Josef YC Neratovice 2 8 245
406. Drahorád Petr JK Cheb 3 8 236
407. Valdhansová Klára ČYK 3 8 193
408. Buchtová Sarah LS Brno 7 8 189
409. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 6 8 137
410. Kršňák Jan VS Duchcov 3 8 120
411. Valouch Libor JK Olomouc 7 8 097
412. Vychová Zuzana YC Neratovice 2 8 094
412. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 8 094
412. Pavlíček Zdeněk YC Regent 2 8 094
415. Štursová Pavla YC Nelahozeves 2 8 093
416. Krejčiříková Karolína LS Brno 5 8 069
417. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 4 8 046
418. Bachtík Marek YC CERE 1 8 033
419. Rek Adam JK Toušeň 4 7 966
420. Kuchař Jan ČWA 4 7 958
421. Snopek Martin Slavoj Hluboká 6 7 878
422. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 7 7 869
423. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 7 822
424. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 814
425. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 7 761
426. Němec František ALT Tornado 3 7 715
427. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 6 7 714
428. Grabarczyk Darek LS Brno 6 7 713
429. Dressler Antonín ČYK 3 7 692
430. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 7 657
431. Švíková Barbora YC CERE 3 7 635
432. Rašková Adéla ČWA 5 7 632
433. Pšeidl Pavel YC SaS 3 7 606
434. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 4 7 601
435. Kölbl Josef ALT Tornado 3 7 591
436. Indrák Václav Sokol Tovačov 3 7 546
437. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 3 7 541
437. Zalabák Petr Chemička Ústí 3 7 541
439. Beerová Anežka SK Štětí 6 7 525
440. Kuthan Jan YC Lískovec 4 7 524
441. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 6 7 445
442. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 7 415
443. Svoboda Lukáš YC Neratovice 6 7 393
444. Hrdina Patrik YC RODOP 1 7 387
445. Snížek Jan VS Duchcov 7 7 385
446. Popper Šimon YC Doksy 6 7 285
447. Šabatová Barbora LS Brno 7 7 270
448. Liška Matěj JK Sokolov 6 7 252
449. Janota Jonáš ČYK 4 7 179
450. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 5 7 166
451. Kršňák Jakub VS Duchcov 3 7 141
452. Hartl Radim LS Brno 5 7 120
453. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 3 7 100
453. Hrubý Jan ALT RS 4 7 100
455. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 2 7 079
456. Paigerová Vanda YC CERE 5 6 982
457. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 4 6 940
458. Mojdl Martin YC Kladno 7 6 904
459. Kouřil Vít Jachtklub Brno 9 6 898
460. Štantejský Jan ALT RS 3 6 861
461. Zima Daniel Delfín Jablonec 6 6 836
462. Kramář Petr JK Česká Lípa 6 6 833
463. Plhoň Adam SK Tři sestry 1 6 832
464. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 738
465. Cintl Václav JK Česká Lípa 4 6 707
466. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 698
466. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 4 6 698
468. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
469. Grabarczyková Anna LS Brno 7 6 624
470. Šulc David YC Nechranice 1 6 623
471. Kováč Richard JK Prostějov 4 6 615
472. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 6 585
472. Hofmann Filip YC Velké Dářko 2 6 585
474. Sobotka Jakub ALT Cat Open 2 6 564
475. Najvárek Ondřej ČYK 5 6 546
476. Čudová Dominika YC Lískovec 2 6 530
477. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
478. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 5 6 497
479. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 9 6 483
480. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 6 6 473
481. Šebor Martin Morgan ČYK 3 6 395
482. Raška Marek ČWA 4 6 392
483. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 6 377
484. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 8 6 362
485. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 5 6 355
486. Petrák Jan ALT Tornado 2 6 346
487. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 6 262
488. Mojdlová Kateřina YC Kladno 5 6 247
489. Pešek Lukáš Spartak Modřany 3 6 225
489. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 3 6 225
491. Verl Jan Delfín Jablonec 5 6 213
492. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 6 6 180
493. Najvárek Matěj YC Lískovec 4 6 150
494. Buchtová Agnes LS Brno 7 6 139
495. Záruba Adam YC CERE 2 6 138
496. Heneš David JK Olomouc 6 6 122
497. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 1 6 110
498. Beneš Petr YK Jestřábí 2 6 085
498. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 6 085
500. Faktor Marián 1 6 034
500. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 1 6 034
502. Filinger Marek YC CERE 1 5 987
502. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 1 5 987
504. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 5 5 970
505. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 4 5 948
506. Blatecký Martin Jachtklub Brno 6 5 933
507. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 2 5 912
508. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
509. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 3 5 888
510. Veit Martin ALT FB 3 5 829
511. Plachý Jonáš YC Pardubice 4 5 805
512. Krátký Jan Slavoj Hluboká 2 5 777
513. Kilarová Marie Baník Ostrava 4 5 775
514. Michalčín Šimon YC CERE 5 5 772
514. Benovič Vojtěch YC CERE 5 5 772
516. Vastl Ladislav ALT Tornado 5 5 763
517. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
518. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 3 5 738
519. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
520. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 5 707
521. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 3 5 700
521. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 3 5 700
523. Klímová Johana ČYK 8 5 674
524. Valouch Vlastimil JK Olomouc 6 5 668
525. Nahodil Alexander YC CERE 5 5 665
525. Sušil Jan YC CERE 5 5 665
527. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 651
528. Beretová Adéla ČYK 7 5 643
529. Hasman Radim Delfín Jablonec 5 5 629
530. Čížková Barbora YC Velké Dářko 7 5 576
531. Šebková Kristýna LS Brno 7 5 572
532. Ďásek František JK Cheb 4 5 532
533. Bína Rudolf LS Brno 5 5 503
534. Krása Štěpán YC CERE 3 5 480
534. Doležel Ondřej YC CERE 3 5 480
536. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 7 5 457
537. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 4 5 453
538. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
539. Prax Jakub LS Brno 4 5 436
540. Müller Ondřej SK Štětí 3 5 380
541. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 6 5 347
542. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 8 5 280
543. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 5 275
544. Falta Miroslav ALT Tornado 2 5 259
544. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 8 5 259
546. Havlík Jan 1 5 258
546. Procházka Jan YC Znojmo 1 5 258
548. Skala Pavel JK Cheb 2 5 185
548. Černý Matěj JK Cheb 2 5 185
550. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 5 150
551. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 4 5 126
552. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
553. Vřešťál Rudolf LS Brno 1 5 108
553. Hrabálek Michal LS Brno 1 5 108
553. Zima Tomáš YC Kladno 1 5 108
553. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 1 5 108
557. Topiarzová Magda YC CERE 2 5 100
558. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
559. Halouzka Michal MYK 2 5 074
560. Kašpar Antonín YC CERE 2 5 030
561. Novák David YC CERE 4 5 004
562. Vacula Jiří JK Staré Splavy 5 4 999
563. Kališová Lenka Jachtklub Brno 2 4 991
564. Bobuš David YC Znojmo 1 4 989
564. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
566. Žůrek Pavel ALT RS 2 4 976
567. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 3 4 937
567. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 4 937
569. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 1 4 921
570. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
571. Burianová Jitka YC CERE 1 4 824
571. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 1 4 824
573. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 7 4 815
574. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 4 805
574. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 4 4 805
576. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 2 4 776
577. Bauerová Markéta YC CERE 5 4 722
578. Bělík Jan JK Sokolov 2 4 669
579. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 2 4 656
580. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
580. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
580. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
583. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 1 4 622
583. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 3 4 622
585. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 5 4 611
586. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 3 4 554
586. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 3 4 554
588. Uhlár Milan Orthodocks YC 2 4 542
589. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 4 489
590. Horáčková Tereza YC Doksy 4 4 479
590. Nevole Antonín YC Doksy 4 4 479
592. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 4 4 474
593. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 4 4 444
594. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 2 4 436
595. Skořepová Anna JK Toušeň 9 4 432
596. Borčická Lucie LS Brno 2 4 426
597. Hatle Stella Marie ČYK 3 4 414
598. Matoušová Štěpánka ČWA 3 4 328
599. Krejza Tomáš YC Regent 1 4 290
600. Dressler Josef ČYK 2 4 285
601. Valenta Jan YC CERE 3 4 270
602. Lederer Tomáš VS Duchcov 5 4 225
603. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 3 4 221
603. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 4 221
605. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 4 211
605. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 4 211
607. Kala Roman YC Doksy 2 4 200
608. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 4 4 178
609. Dragoun Ivan JK Plzeň 6 4 141
610. Vavřina Ivan 1 4 089
610. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
612. Lassig Jiří JK Staré Splavy 2 4 076
613. Hála Jakub AYCK 5 4 075
614. Plesníková Barbora YC CERE 3 4 063
615. Krasauskas Tadas ČYK 3 4 060
615. Sazama Michal ČYK 3 4 060
617. Kabát Petr 1 4 047
618. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
619. Pokoš Radim VS Duchcov 3 4 036
620. Filip Miroslav LS Brno 5 4 019
621. Schmied Martin 2 4 000
622. Hýža Vít Jachtklub Brno 5 3 988
622. Hamáčková Alice YC Neratovice 4 3 988
624. Loužek Štěpán JK Plzeň 6 3 929
625. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 5 3 909
626. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 4 3 898
627. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
628. Kováč Vladimír JK Prostějov 4 3 868
629. Spousta Petr LS Brno 4 3 833
630. Pour Jan Orthodocks YC 3 3 815
630. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 3 3 815
632. Teplý Jakub YC CERE 4 3 799
632. Cákoci Marek YC CERE 4 3 799
634. Regetskiy Artem VS Duchcov 4 3 783
635. Neumann Lukáš YC RODOP 1 3 782
635. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
637. Novák Adam YC Doksy 6 3 780
638. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 764
639. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 732
640. Cihelka Petr JK ČZU 2 3 729
640. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
640. Culek Jindřich YC Kotva Pha 2 3 729
643. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 5 3 724
644. Buřil Miloš ALT RS 5 3 721
645. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 2 3 656
646. Pavlíková Barbora YC CERE 3 3 650
647. Behenský Jan YC CERE 2 3 640
648. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 3 625
648. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 1 3 625
650. Nováková Ludmila LS Brno 5 3 587
651. Mikula Daniel LS Kroměříž 6 3 585
652. Popov Adam YC CERE 2 3 521
653. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 4 3 507
654. Šilhavý Jaromír YC Kladno 3 3 506
655. Škoda Jan ČYK 5 3 497
656. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 8 3 487
657. Bláha Martin JK Plzeň 4 3 485
658. Dolejš Rudolf ČWA 1 3 427
659. Vorel Petr LS Brno 3 3 368
659. Reichert Richard ALT Vaurien 3 3 368
661. Šmídmajer Lukáš LS Brno 4 3 366
662. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 4 3 355
663. Vavřičková Barbora JK Sokolov 2 3 350
664. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 310
665. Hudec Adam YC Neratovice 6 3 284
666. Synková Anna LS Brno 3 3 281
667. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
668. Müller Petr SK Štětí 1 3 258
669. Daněk Michal LS Kroměříž 3 3 231
670. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
670. Obermajerová Anita 1 3 216
670. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
670. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
674. Drahorádová Ema JK Cheb 5 3 199
675. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 172
676. Čoupek Ondřej LS Brno 4 3 167
677. Altman Petr Císařská louka 2 3 158
678. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 3 3 144
679. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 3 117
680. Motlík Ondřej JK Cheb 1 3 104
681. Marečková Renata Jachtklub Brno 3 3 094
681. Šmídová Pavla YC Neratovice 3 3 094
683. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 3 071
684. Pačanda David Bohemia Poděbrady 4 3 069
685. Himmel Jiří YC Nechranice 2 3 034
686. Kozáková Pavlína YC Neratovice 1 2 966
687. Brejšová Nevena JK Cheb 4 2 964
688. Busta Anna ČYK 4 2 957
689. Velíšek Kryštof ALT Tornado 3 2 947
690. Cintlová Zuzana JK Cheb 4 2 937
691. Hájek Adam YC CERE 1 2 933
692. Tesař David ASK Lovosice 1 2 928
692. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 2 928
692. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 2 928
695. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 2 915
695. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
697. Štěpán David Jachtklub Brno 3 2 883
698. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 6 2 879
699. Kučera Michal Chemička Ústí 3 2 856
699. Kučerová Martina Chemička Ústí 3 2 856
701. Kuřil Jan Baník Ostrava 3 2 848
702. Vrána Adam ČYK 4 2 841
703. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 4 2 828
703. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 4 2 828
705. Švíková Kateřina YC CERE 1 2 814
705. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 2 814
707. Beringer Jan ČYK 3 2 812
708. Motal Tomáš ČANY 6 2 774
708. Žalud Tomáš ČANY 6 2 774
710. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 3 2 766
711. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 3 2 704
712. Buchar Petr YC CERE 2 2 697
713. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
714. Bříza Petr YC Pardubice 6 2 645
715. Vacula Karel YC Znojmo 4 2 629
716. Marek Václav TJ Rapid Brno 3 2 589
716. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 3 2 589
718. Klimešová Tereza JK Plzeň 7 2 555
719. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 2 551
719. Holý Ivo Baník Ostrava 3 2 551
721. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
721. Guryča Nikola YC CERE 1 2 550
721. Schwarzová Markéta YC CERE 1 2 550
724. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
724. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
726. Košťálová Anna YC Pardubice 2 2 529
727. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
728. Doležal Martin 1 2 519
728. Urbánek Jiří 1 2 519
730. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 2 515
731. Kuthan Jiří YC Lískovec 1 2 494
731. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
733. Soukup Aleš VS Duchcov 1 2 452
734. Sehnal René YC SaS 1 2 441
735. Lejhanec David YC Pardubice 3 2 416
735. Kuklík Radek LS Brno 3 2 416
737. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 3 2 406
737. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 3 2 406
739. Kalivoda Ondřej LS Brno 3 2 400
740. Čajčík Karel YC Pardubice 3 2 352
741. Mareš Michael YC Pardubice 4 2 349
742. Jenšík David JK Česká Lípa 2 2 333
743. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 3 2 328
744. Sklenář Matěj LS Brno 2 2 289
745. Frank Robert Lokomotiva Cheb 1 2 260
745. Dudák Marek YC CERE 1 2 260
747. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 3 2 246
748. Novohradský Filip YC Pardubice 3 2 245
749. Běhal Miroslav Baník Ostrava 3 2 237
749. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 2 2 237
751. Karas Filip Jachtklub Brno 6 2 221
752. Altman Jiří Císařská louka 1 2 217
753. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 2 211
754. Červín Jiří Chemička Ústí 2 2 202
755. Staněk Jan YC Doksy 5 2 194
755. Plch Jan YC DIM Bezdrev 3 2 194
757. Dvořák Ota YC CERE 1 2 183
758. Maruš Max YC Písek 1 2 161
759. Chudoba Stanislav YC CERE 2 2 160
760. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 2 2 159
761. Berg Petr VS Duchcov 2 2 154
762. Veselý Štěpán YC Pardubice 1 2 136
762. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
762. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
765. Fiala Alexandr LS Brno 3 2 105
766. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 3 2 099
767. Kraus Jan JK Česká Lípa 3 2 087
768. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 2 081
768. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
770. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
771. Boháček David Bohemia Poděbrady 3 2 060
772. Rešl Pavel VS Duchcov 2 2 038
773. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
773. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
775. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 3 2 013
776. Masopust Jaroslav YC Doksy 2 2 007
776. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 2 007
778. Koblasa David Lokomotiva Cheb 1 1 996
779. Zgraja Martin Orthodocks YC 2 1 994
779. Ersternberger Petr ČYK 2 1 994
779. Kovařík Jan ČYK 2 1 994
779. Vašek Robin ČYK 2 1 994
783. Mertinová Nicole ČWA 1 1 940
783. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
783. Kubů Lukáš 1 1 940
783. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
783. Cibulková Veronika JK Plzeň 1 1 940
783. Doležal Tomáš YC Neratovice 1 1 940
783. Sehnal Pavel ČWA 1 1 940
790. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
791. Strejček Radim Sokol Palkovice 3 1 911
792. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 2 1 904
792. Šuma Stanislav ASK Lovosice 2 1 904
794. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
795. Mareš Miloš YC Kladno 2 1 894
796. Dostál Radek YC SaS 2 1 883
797. Stibůrek Jan ČYK 1 1 861
798. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
799. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 4 1 847
800. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 1 841
801. Benovič Martin YC CERE 2 1 837
802. Košťálová Bára YC Pardubice 1 1 825
802. Teubnerová Anna Císařská louka 2 1 825
804. Dufek Martin LS Brno 2 1 812
804. Žák Marek LS Brno 2 1 812
806. Blatecký David Jachtklub Brno 2 1 810
806. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 1 1 810
808. Kučerová Lucie JK Prostějov 1 1 791
809. Vlach Martin YC Neratovice 1 1 775
810. Pitel Šimon JK Sokolov 2 1 774
811. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 1 770
812. Švejdová Michala YC CERE 1 1 761
813. Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 749
814. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 1 747
815. Rusňák Štěpán JK Plzeň 2 1 734
816. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
817. Hanák Vít Sokol Tovačov 3 1 721
818. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
819. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 4 1 701
820. Buráň Marek 2 1 696
821. Hanka Vilém ČYK 2 1 689
822. Sklář Lukáš 1 1 681
822. Moureček Miroslav 1 1 681
824. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
825. Dlouhý Radek YC Pardubice 1 1 650
826. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 1 1 642
827. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 4 1 628
828. Kuthan Jiří YC Lískovec 2 1 624
829. Semler Jan TJ Lanškroun 3 1 612
830. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
831. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 4 1 598
832. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 4 1 597
833. Quasniczka Josef JK Litoměřice 3 1 587
834. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
834. Fetterle David JK Česká Lípa 1 1 582
836. Mravináč Petr YC Kladno 1 1 581
837. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
838. Loužek Karel JK Plzeň 3 1 564
839. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 1 1 558
840. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 2 1 518
841. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
842. Marečková Lucie Jachtklub Brno 1 1 505
843. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 1 496
844. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 1 471
844. Kučerová Ilona 1 1 471
844. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
847. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 1 1 466
847. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 1 466
849. Brejšová Violeta JK Cheb 4 1 458
849. Lis Jáchym 2 1 458
849. Lis Jonáš 2 1 458
852. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 3 1 430
853. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 2 1 417
854. Záluský Tomáš YC CERE 2 1 414
854. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
854. Krejsa Milan YC CERE 2 1 414
854. Adamcová Jiřina LS Brno 2 1 414
858. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 1 409
859. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 4 1 408
860. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 1 1 406
860. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 1 406
860. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 1 1 406
860. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 406
864. Mrůzek Pavel YC Regent 2 1 391
865. Dojmazov Petr LS Brno 2 1 385
865. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
867. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 2 1 364
868. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 333
868. Novický Michal YC Znojmo 2 1 333
870. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
871. Svanovská Helena LS Brno 1 1 317
871. Pavlovská Alexandra LS Brno 1 1 317
871. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 317
874. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 3 1 312
875. Dítětová Anna 1 1 291
876. Daněk Tomáš LS Brno 1 1 277
877. Žlabová Markéta ČWA 1 1 261
878. Petrová Kristýna VS Duchcov 2 1 253
879. Krob Michal YC Kladno 2 1 251
880. Němec Milan KJ Těrlicko 2 1 233
881. Hanák Jakub Sokol Tovačov 2 1 224
882. Záruba Pavel 1 1 217
883. Tkadlecová Sára JK Toušeň 1 1 215
884. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 4 1 214
885. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 1 212
885. Kšír Vladislav YC CERE 1 1 212
885. Doležal Jan JK Sokolov 1 1 212
885. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 1 1 212
885. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 1 1 212
890. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 3 1 200
891. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 1 1 191
892. Bílková Lucie Sokol Palkovice 3 1 190
893. Knetig Jindřich LS Brno 2 1 167
894. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 1 166
895. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 1 156
895. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 1 1 156
897. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 2 1 125
898. Novák Dušan ASK Lovosice 1 1 122
899. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
900. Valík Martin YCR Roudnice 2 1 109
901. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 108
901. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 1 108
903. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
903. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 105
905. Hrdina Pavel ČWA 1 1 088
906. Turba Marek LS Brno 2 1 079
907. Lindová Karolína YC Kladno 2 1 072
908. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
908. Ach-Hübner Otakar LS Brno 1 1 065
908. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
911. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 2 1 058
912. Skořepová Eva JK Toušeň 1 1 055
913. Hron Petr 1 1 052
913. Kulísek Jan PS Eletrika 1 1 052
915. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 3 1 044
916. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
917. Pitel David JK Sokolov 2 1 022
918. Jenček Petr ALT RS 2 1 018
919. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 007
919. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
921. Wehrenberg Anna YC Kladno 1 1 005
922. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 4 1 002
923. Cvachová Adéla Spartak Modřany 1 997
924. Hájek Libor JK Cheb 1 989
925. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
926. Všetečka Ladislav LS Brno 1 976
926. Fantová Kateřina LS Brno 1 976
928. Kolář Petr YC Kladno 2 971
929. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
929. Bazler Petr ASK Lovosice 1 969
929. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 969
932. Rážová Lea VS Duchcov 3 966
933. Piňos Jindřich JK Prostějov 2 954
934. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
935. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 929
936. Skála Kryštof VS Duchcov 2 926
937. Pitel Štěpán JK Sokolov 1 920
938. Fichtnerová Martina 1 917
939. Hanka Vojtěch ČYK 1 915
940. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
941. Valík Jiří YCR Roudnice 2 905
942. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
943. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 892
944. Myšková Veronika ČWA 1 891
945. Cviček Jan Sokol Tovačov 1 889
946. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 2 887
947. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 881
948. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 4 877
949. Král Karel JK Sokolov 1 842
950. Medek Pavel VS Duchcov 1 831
951. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 4 826
952. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 823
952. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
954. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 1 820
954. Ira David Jachtklub Brno 3 820
956. Podzemský Josef 1 808
956. Hošek Filip YC CERE 1 808
956. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
956. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
960. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 804
960. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 1 804
962. Polášková Petra 1 800
963. Hasman Janek Delfín Jablonec 1 798
964. Hájek Ladislav YCR Roudnice 2 795
965. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
966. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
967. Tichánek Michal Sokol Palkovice 3 755
968. Kolář Jan Orthodocks YC 1 753
969. Sklářová Julie LS Kroměříž 2 743
970. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
971. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 718
972. Volena Karel Lokomotiva Cheb 1 707
972. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 707
972. Zidková Nadine ČWA 1 707
972. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
972. Teissing René ALT RS 2 707
972. Soucha Lukáš Orthodocks YC 2 707
972. Procházka Oliver YC CERE 1 707
972. Blábol Jiří YC CERE 1 707
972. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
972. Valeš Martin 1 707
972. Šercl Miroslav 1 707
972. Lenz David ČWA 2 707
972. Černá Pavla 1 707
972. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 707
972. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
972. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 707
972. Stoklásek Petr YC CERE 1 707
972. Stejskal Max YC Neratovice 1 707
972. Mroz Michal 1 707
972. Sobotová Kristýna JK Prostějov 1 707
972. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
972. Štrait Martin YC CERE 1 707
972. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
972. Sladký Martin ČWA 1 707
996. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 2 705
997. Mušálek Pavel YC Kozmice 1 703
998. Munclinger Daniel LS Brno 2 701
999. Skala Filip JK Cheb 2 681
1000. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1001. Vlčková Světlana VS Duchcov 2 671
1002. Opletalová Ivana JK Plzeň 2 658
1003. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 1 653
1004. Čaganová Julie Jachtklub Brno 2 646
1004. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 646
1006. Trčka Miroslav Baník Most 1 606
1006. Hajný Jiří Baník Most 1 606
1006. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
1006. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
1010. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 595
1011. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
1012. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
1012. Kunčar Jan 1 578
1012. Karafiát Karel 1 578
1012. Šotnar Stanislav LS Brno 1 578
1016. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1017. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 2 528
1018. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 505
1018. Junek Vladimír JK Olomouc 2 505
1018. Minařík Jaroslav YC Kladno 2 505
1018. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
1022. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 499
1022. Simeonov Jan LS Brno 1 499
1022. Vitoň Jan YC Znojmo 1 499
1025. Csmezová Lucia 1 493
1025. Csmez Peter 1 493
1027. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 1 489
1028. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1029. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 1 452
1029. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1029. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 452
1029. Prokopec Petr YC Pardubice 1 452
1029. Klimeš Ondřej JK Plzeň 1 452
1034. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1035. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 1 432
1036. Janovský Tomáš Orthodocks YC 1 404
1036. Bix David YC Znojmo 1 404
1036. Holub Miloslav YC Znojmo 1 404
1036. Červenka Stanislav JK Olomouc 1 404
1036. Novák Jaroslav YC Doksy 1 404
1041. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 402
1041. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1041. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1041. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1045. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1046. Ondráček Radovan LS Brno 1 374
1047. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 1 367
1048. Novák Adam Sokol Dobřichovice 1 360
1049. Blahoňovský Jan LS Brno 1 323
1049. David František YC Znojmo 1 323
1049. Janků Jiří 1 323
1049. Šturma Petr YC Regent 1 323
1049. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 1 323
1054. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 318
1054. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1056. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 1 304
1056. Rešlová Jana VS Duchcov 1 304
1058. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 1 303
1058. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1058. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 303
1058. Blatecká Kateřina 1 303
1058. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1058. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 2 303
1058. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1065. Snížková Ella VS Duchcov 1 299
1065. Snížková Emma VS Duchcov 1 299
1067. Šup Robert YC Regent 1 285
1068. Pitelová Ema JK Sokolov 1 277
1068. Tlach Michal LS Brno 1 277
1068. Sýkora Vlastimil 1 277
1068. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1072. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 266
1073. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 258
1074. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1075. Piak Ivan Jachtklub Brno 1 236
1076. Kuchejda Petr YC Kozmice 1 226
1077. Vaszi Victoria SK Štětí 1 202
1077. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1077. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 2 202
1077. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1077. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 1 202
1077. Waas František Lokomotiva Plzeň 1 202
1077. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 1 202
1077. Sekera Petr VS Duchcov 1 202
1077. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1077. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
1077. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 202
1077. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 1 202
1077. Kubů Alvin YC Pardubice 1 202
1090. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 198
1090. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 198
1090. Pavka Lukáš YC Znojmo 1 198
1090. Valík David YCR Roudnice 1 198
1090. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1090. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1090. Šír Michal LS Brno 1 198
1090. Dvořák Tobiáš YC CERE 1 198
1098. Fišer Roman JK Královská 1 191
1099. Kriegelstein Jan JK Cheb 1 180
1100. Nedbal Lubomír LS Brno 1 163
1101. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1102. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1102. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1104. Ulrich Karel LS Brno 1 131
1105. Kuncová Marie JK Sokolov 1 101
1105. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1105. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1105. Mazgaj Robert ALT RS 1 101
1105. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1105. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 1 101
1105. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1105. Nosek Michal YC Znojmo 1 101
1105. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 1 101
1105. Doubek Milan 1 101
1105. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1105. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 101
1105. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1105. Michalčín Jiří YC CERE 1 101
1105. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
1105. Hlaváček Jiří LS Brno 1 101
1105. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 101
1122. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1122. Šindelka Jakub MYK 1 0
1122. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 0
1122. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0
1122. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1122. Dvořák Dalibor ČWA 1 0
1122. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1122. Mátl Albert Jachtklub Brno 1 0
1122. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 1 0
1122. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 2 0
1122. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 1 0
1122. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ