POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1010 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Halouzka Jiří MYK 7 92 712
2. Trčka Martin Baník Most 7 91 702
3. Solař Petr ČYK 7 89 633
4. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 87 920
4. Kovařík David ČYK 6 87 920
4. Sünderhauf Zdeněk ČYK 6 87 920
7. Hošek Libor JK Česká Lípa 5 79 590
8. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 75 866
9. Fiala Petr YC Neratovice 4 71 350
10. Jaroš Adam MYK 10 66 394
11. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
12. Pavlišová Michaela YC Kovářov 6 62 433
13. Košvica Jakub LS Brno 6 62 344
13. Parůžek Jiří JK Toušeň 6 62 344
15. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 61 062
16. Kubový Martin JK Toušeň 4 57 946
16. Roček Roman YC Neratovice 4 57 946
18. Viščor Dan LS Brno 7 49 206
19. Kamenský Radim YC Velké Dářko 7 47 023
20. Šindelka Ondřej MYK 7 46 411
21. Viščorová Nela LS Brno 6 45 190
22. Tlapák Vojtěch SK Štětí 9 45 106
23. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 43 415
24. Kvasnik Milan YC Neratovice 6 43 365
25. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 42 990
26. Himmelová Klára YC Nechranice 9 41 536
27. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 4 40 754
27. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 4 40 754
29. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 7 40 369
30. Kořan Petr YC Neratovice 5 40 261
31. Bína Daniel JK Staré Splavy 3 39 519
32. Šlechtická Kateřina LS Brno 8 39 347
33. Dadák Lukáš LS Brno 7 38 895
34. Palkovský Tomáš SK Štětí 3 38 821
34. Storch Petr Chemička Ústí 3 38 821
36. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 9 38 243
37. Lidařík Rudolf LS Brno 6 38 062
38. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 5 37 377
39. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 8 37 179
40. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 5 37 099
40. Will Jan Lokomotiva Plzeň 5 37 099
42. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 4 36 453
43. Čáp Milan YC Neratovice 4 35 930
43. Procházka Filip YC Neratovice 4 35 930
45. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 4 35 349
45. Nápravník Jakub ČYK 4 35 349
47. Jedličková Michaela YC Neratovice 6 34 779
48. Rais Michal SK Štětí 8 34 716
49. Slívová Jana YC Nechranice 3 34 550
50. Stibůrková Eliška ČYK 5 34 502
51. Vacula Martin JK Staré Splavy 9 33 936
52. Gebhart Zdeněk JK Cheb 7 32 129
53. Bobek Pavel Baník Ostrava 5 32 097
54. Valenová Barbora JK Olomouc 8 31 509
55. Nevelöš Tibor SK Štětí 7 31 416
56. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 5 30 382
57. Tlapáková Zuzana SK Štětí 9 30 302
58. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 30 146
58. Václavík Jakub JK Česká Lípa 6 30 146
60. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 6 29 987
61. Sivý Josef Slavoj Hluboká 5 29 979
62. Fanta Miroslav LS Brno 8 29 910
63. Najvárková Magdaléna ČYK 4 29 581
64. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 29 544
65. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 7 29 282
66. Drda David Delfín Jablonec 5 28 995
67. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 5 28 970
68. Mrzílková Lenka YC Neratovice 5 28 889
69. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 6 28 793
70. Audy Dan Jachtklub Brno 5 28 766
71. Novotný Štěpán JK Cheb 5 28 138
72. Pavliš Jiří YC Kovářov 4 28 055
73. Slíva Jakub YC Nechranice 3 27 794
74. Košťál Petr YC Pardubice 5 27 792
74. Čermák Jaroslav YC Pardubice 4 27 792
76. Košatová Lucie ČYK 5 27 416
77. Lambl Vojtěch YC Neratovice 5 27 078
77. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 5 27 078
79. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 4 26 562
80. Cintl Václav JK Česká Lípa 7 26 060
81. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 6 25 829
82. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 5 25 643
83. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 7 25 386
84. Klíma Vojtěch ČYK 9 25 314
85. Směšný Marek JK Prostějov 4 25 026
86. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 4 24 700
87. Mertlová Michaela YC Regent 4 24 623
88. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 6 24 613
89. Křenková Kristýna LS Brno 6 24 310
90. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 8 23 813
91. Soukal Miloslav YC Neratovice 5 23 502
92. Daněk Jan LS Brno 4 23 212
93. Janderová Klára YC SaS 6 22 698
93. Bidlová Jitka LS Brno 6 22 698
95. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 5 22 613
96. Záruba Vladimír JK Cheb 3 22 339
96. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 3 22 339
98. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 2 22 203
99. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 3 21 864
100. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 10 21 756
101. Bobková Michaela JK Cheb 5 20 913
102. Moucha Pavel YC Doksy 7 20 906
103. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 5 20 899
104. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 8 20 780
105. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 3 20 484
105. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 3 20 484
107. Mika Radek YC SaS 3 20 333
108. Plecitý Martin JK Toušeň 6 20 320
109. Pešková Adéla LS Brno 5 20 294
110. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 8 20 292
111. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 5 20 141
112. Matoušková Eva YC Neratovice 3 19 966
113. Klucká Lucie VS Duchcov 2 19 867
114. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 4 19 677
115. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 1 19 653
116. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 3 19 508
117. Borkovec Bořek ČYK 5 19 297
118. Žáček Jiří Baník Ostrava 6 19 190
119. Povolný Adam JK Staré Splavy 9 19 187
120. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 8 19 161
121. Krejčiřík Daniel LS Brno 6 19 102
122. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 5 19 037
123. Hýža Jiří Jachtklub Brno 2 18 997
124. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 11 18 993
125. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 18 990
125. Procházka Libor YC Neratovice 5 18 990
127. Peterka Tomáš ČYK 7 18 980
128. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 4 18 852
129. Postránecká Klára YC Neratovice 5 18 848
130. Ostrý Dominik LS Brno 5 18 749
131. Čajčík Jan LS Brno 4 18 212
132. Vítovec Matěj YC CERE 3 18 156
133. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 6 17 937
134. Škvařil Patrik LS Brno 4 17 862
135. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
136. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 3 17 741
137. Stibůrková Tereza ČYK 5 17 659
138. Sadílková Nela Delfín Jablonec 5 17 621
139. Slíva Martin ČWA 3 17 587
140. Muzikář David Jachtklub Brno 4 17 574
140. Ott Adam Jachtklub Brno 4 17 574
142. Lokajíčková Lucie ČYK 6 17 563
143. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 3 17 509
144. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 6 17 348
145. Štafa Patrick MYK 6 17 338
146. Hrubý Karel Jachtklub Brno 4 17 248
147. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 4 17 113
148. Dvořák Jan YC CERE 6 17 045
149. Jedlička Jan YC Neratovice 4 16 721
150. Halouzka Jakub MYK 2 16 637
151. Brabec Václav YC CERE 4 16 572
152. Kučera Matěj TJ Lanškroun 4 16 443
153. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 16 172
154. Bartoš Richard YC Lískovec 5 16 133
155. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 6 15 844
156. Krsička Michal YC CERE 4 15 654
156. Krsička Lukáš YC CERE 4 15 654
156. Prokýšek Petr Orthodocks YC 4 15 654
159. Kafka Richard YC Velké Dářko 6 15 653
159. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 5 15 653
161. Zíma Jakub ČWA 4 15 648
162. Rameš Ivan JK Česká Lípa 6 15 497
163. Verner Jaroslav JK Toušeň 5 15 410
164. Burda František JK Česká Lípa 8 15 376
165. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 3 15 366
166. Ottová Hana Sokol Tovačov 3 15 325
166. Indrák Jiří Sokol Tovačov 3 15 325
168. Křenková Monika LS Brno 6 15 173
169. Říčanová Nicol SK Štětí 7 15 132
170. Bryx Petr YC Neratovice 6 15 058
171. Himmel Jiří YC Nechranice 6 14 990
172. Kotek Kamil JK Staré Splavy 3 14 974
173. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 14 917
174. Schwanzer Albert LS Brno 6 14 889
175. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 14 842
176. Jochovič Josef YC Neratovice 4 14 813
177. Dragoun Dominik JK Plzeň 3 14 781
178. Lawson Andrew JK Staré Splavy 6 14 735
179. Štruncová Michaela YC Neratovice 3 14 733
180. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 4 14 683
181. Hartig Bartoloměj YC Doksy 6 14 657
182. Sláma Eduard Jachtklub Brno 4 14 570
183. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 4 14 557
184. Šamšulová Tereza YC CERE 2 14 428
185. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 3 14 371
186. Páleníčková Aneta YC CERE 4 14 333
187. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 14 260
187. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 5 14 260
189. Falta Miroslav ALT Tornado 3 14 073
190. Richter Jan YC Pardubice 5 14 033
191. Nevelöš Adam SK Štětí 5 13 839
192. Janáček Vojtěch LS Brno 4 13 784
193. Vrána Petr TJ Rapid Brno 5 13 752
194. Klusáčková Radka LS Brno 5 13 413
195. Krejza Filip ALT FB 4 13 286
196. Ráža Matyáš VS Duchcov 4 13 183
197. Němec František ALT Tornado 4 13 138
198. Buchta Jan LS Brno 4 13 137
199. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 6 13 075
200. Nalejvajko Radek YC CERE 4 13 043
201. Kölbl Josef ALT Tornado 4 13 014
202. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 5 12 813
203. Maršálková Blanka LS Brno 2 12 776
203. Nejezchleba Jakub LS Brno 2 12 776
205. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 12 730
206. Hrubý Pavel ČWA 4 12 705
207. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 6 12 688
208. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 6 12 644
209. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 10 12 634
210. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 3 12 611
211. Neužil Pavel SK Štětí 2 12 530
212. Hnitka Martin YC Nechranice 4 12 440
213. Křížek David Lokomotiva Plzeň 2 12 414
214. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 4 12 405
214. Svobodová Sára YC Lískovec 4 12 405
216. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 12 308
217. Klíma Ondřej YC Doksy 9 12 300
218. Tupý Petr LS Brno 5 12 250
219. Kaláb Jindřich VS Duchcov 3 12 200
220. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 4 12 112
220. Němec Jiří Slavoj Hluboká 4 12 112
222. Kříž Jan SK Štětí 7 12 102
223. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 4 12 023
224. Iljuchin Ilja ALT RS 5 11 937
225. Svobodová Lucie YC Lískovec 3 11 933
226. Jurečka Šimon Císařská louka 4 11 829
226. Jurečka Matěj Císařská louka 4 11 829
228. Hálová Lucie JK Toušeň 4 11 823
229. Bezušková Jana YC Neratovice 2 11 780
230. Musil Tomáš YC RODOP 2 11 779
230. Kulík Martin YC RODOP 2 11 779
230. Kubeš Fedor LS Brno 2 11 779
233. Kotek Michal JK Staré Splavy 2 11 754
233. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
235. Richterová Eliška YC Pardubice 5 11 745
236. Špaček Matěj YC CERE 6 11 738
236. Beneš Jiří YC CERE 6 11 738
238. Vaszi Mikuláš SK Štětí 3 11 627
239. Hendrych Václav YC Doksy 2 11 545
240. Outrata Jiří JK Toušeň 6 11 509
241. Červenka Matouš JK Olomouc 6 11 505
242. Pinc Tomáš Baník Most 2 11 456
242. Záchvěj Martin Baník Most 2 11 456
244. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 4 11 427
245. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 4 11 354
246. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 4 11 230
247. Podrábská Adéla SK Štětí 7 11 094
248. Jelínek Petr Spartak Modřany 2 11 083
248. Hackl Miroslav Spartak Modřany 2 11 083
250. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 3 11 064
251. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 3 11 060
252. Brhelová Iva ČYK 4 11 034
253. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 5 11 025
254. Kmenta Martin Jachtklub Brno 3 11 014
255. Viták František JK Plzeň 3 10 983
256. Karas Tomáš Jachtklub Brno 3 10 959
257. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 1 10 850
258. Štrunc Jan YC Neratovice 3 10 831
259. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 5 10 823
260. Houdek Roman LS Brno 2 10 811
260. Hrubý Jiří SK Štětí 2 10 811
262. Sedláček Petr JK Prostějov 6 10 765
263. Pavlík Jiří LS Brno 4 10 755
264. Skalický Vladimír LK Štěchovice 5 10 643
265. Vaculka Zbyněk LS Brno 6 10 572
266. Otevřel Pavel LS Brno 6 10 525
267. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 1 10 493
268. Vainert Kateřina JK Sokolov 5 10 353
269. Beroun Daniel Jachtklub Brno 8 10 337
270. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 6 10 244
271. Benovičová Viktorie YC CERE 5 10 242
272. Teplý Viktor Jachtklub Brno 1 10 239
273. Sladký Martin ČWA 3 10 201
274. Haubold Petr Delfín Jablonec 5 10 151
275. Pavlovský Josef LS Brno 4 10 076
276. Krchňavý Vít YCR Roudnice 4 10 073
277. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
278. Šiknerová Adriana YC CERE 4 10 040
279. Staniek Štěpán Orthodocks YC 4 10 034
280. Smrčka Jiří ČYK 6 9 834
281. Vacula Karel YC Znojmo 4 9 751
281. Vacula Jan YC Znojmo 4 9 751
283. Motlíková Pavlína JK Cheb 7 9 691
284. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 4 9 658
285. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 2 9 602
286. Adam Zdeněk VS Duchcov 1 9 600
287. Navrátilová Vanda LS Brno 4 9 480
288. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
289. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
290. Sadílek Adam Delfín Jablonec 4 9 377
291. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 9 355
292. Rezek Richard JK Cheb 7 9 322
293. Novák Vojtěch YC Doksy 9 9 298
294. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 9 145
295. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 6 9 060
296. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 5 9 020
297. Hýžová Helena Jachtklub Brno 6 8 972
298. Trubačíková Hana LS Brno 4 8 962
299. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 1 8 940
300. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 7 8 784
301. Babický Josef JK Česká Lípa 6 8 774
302. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 4 8 659
302. Dvořáková Nela YC Neratovice 4 8 659
304. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 3 8 633
305. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 5 8 609
305. Skála Petr ALT SF 3 8 609
305. Skála David ALT SF 3 8 609
308. Kaltounková Klára ČYK 5 8 440
309. Justová Anna LS Brno 4 8 413
310. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 4 8 410
311. Hála Jan AYCK 3 8 394
312. Lokajíčková Kateřina ČYK 7 8 364
313. Drahorád Petr JK Cheb 3 8 236
314. Valdhansová Klára ČYK 3 8 193
315. Kováčová Tereza JK Prostějov 3 8 191
316. Buchtová Sarah LS Brno 7 8 189
317. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 4 8 128
318. Krejčiříková Karolína LS Brno 5 8 069
319. Bachtík Marek YC CERE 1 8 033
320. Ondíková Petra YC Velké Dářko 3 8 008
321. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 4 8 002
321. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 4 8 002
323. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 5 7 844
324. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 7 822
325. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 7 761
325. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 2 7 761
325. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 7 761
325. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 2 7 761
329. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 5 7 711
330. Ronovský Jonáš ČYK 3 7 682
331. Švíková Barbora YC CERE 3 7 635
332. Rašková Adéla ČWA 5 7 632
333. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 3 7 534
333. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 3 7 534
335. Kuthan Jan YC Lískovec 4 7 524
336. Kolářová Terezie Orthodocks YC 2 7 481
337. Krč Lukáš JK Prostějov 7 7 455
338. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 3 7 428
338. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 3 7 428
340. Grabarczyk Darek LS Brno 6 7 423
341. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 7 415
342. Hrdina Patrik YC RODOP 1 7 387
343. Martinkovičová Monika YC CERE 3 7 360
343. Motl Luboš YC CERE 3 7 360
345. Hálová Anna AYCK 3 7 316
346. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 2 7 286
347. Šabatová Barbora LS Brno 7 7 270
348. Postránecký František YC Neratovice 4 7 261
349. Liška Matěj JK Sokolov 6 7 252
350. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 5 7 166
351. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 4 7 162
352. Hrubý Jan ALT RS 4 7 100
353. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 2 7 079
354. Makrlík Dušan JK Klatovy 7 7 039
355. Mareček Šimon Jachtklub Brno 1 7 033
356. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 4 7 016
357. Kaloš Martin YC CERE 6 6 934
358. Valouch Libor JK Olomouc 5 6 877
359. Sivý Filip Slavoj Hluboká 4 6 872
360. Štantejský Jan ALT RS 3 6 861
361. Kramář Petr JK Česká Lípa 6 6 833
362. Plhoň Adam SK Tři sestry 1 6 832
363. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 738
364. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 2 6 729
365. Pokorný Jan ALT SF 3 6 716
365. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 3 6 716
367. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
367. Hejnová Karolína Baník Ostrava 6 6 688
369. Grabarczyková Anna LS Brno 7 6 624
370. Šulc David YC Nechranice 1 6 623
370. Holubová Tereza ČYK 1 6 623
370. Winklerová Anna JK Toušeň 1 6 623
373. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 5 6 591
374. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 6 585
375. Blažek Marek YC CERE 4 6 574
375. Blažek Martin YC CERE 4 6 574
377. Audyová Markéta Jachtklub Brno 3 6 566
378. Sobotka Jakub ALT Cat Open 2 6 564
379. Čudová Dominika YC Lískovec 2 6 530
380. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
381. Kršňák Jan VS Duchcov 2 6 470
382. Knorr Petr VS Duchcov 5 6 468
383. Raška Marek ČWA 4 6 392
384. Štolbová Ela ČYK 6 6 372
385. Petrák Jan ALT Tornado 2 6 346
386. Klíma Jáchym ČYK 7 6 323
387. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 6 262
388. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 4 6 214
388. Jindřichová Markéta JK Cheb 4 6 214
390. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 6 6 180
391. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 3 6 168
392. Buchtová Agnes LS Brno 7 6 139
393. Záruba Adam YC CERE 2 6 138
394. Paigerová Nina YC CERE 6 6 135
395. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 1 6 110
396. Beneš Petr YK Jestřábí 2 6 085
396. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 6 085
398. Faktor Marián 1 6 034
398. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 1 6 034
400. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 1 5 987
401. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
402. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 3 5 888
403. Samcová Klára TJ Rapid Brno 4 5 857
404. Veit Martin ALT FB 3 5 829
405. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 5 777
406. Benovič Vojtěch YC CERE 5 5 772
406. Michalčín Šimon YC CERE 5 5 772
408. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 3 5 700
408. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 3 5 700
410. Vychová Zuzana YC Neratovice 1 5 600
410. Vychová Eliška YC Neratovice 1 5 600
412. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 3 5 590
413. Šebková Kristýna LS Brno 7 5 572
414. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 4 5 553
415. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 4 5 528
416. Doležel Ondřej YC CERE 3 5 480
416. Krása Štěpán YC CERE 3 5 480
418. Richter Zdeněk YC Doksy 5 5 460
418. Popper Šimon YC Doksy 5 5 460
420. Hartl Radim LS Brno 4 5 386
421. Müller Ondřej SK Štětí 3 5 380
422. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 2 5 362
423. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 3 5 335
424. Nuc Mario JK Plzeň 3 5 297
425. Beerová Anežka SK Štětí 5 5 289
426. Čermák Josef YC Neratovice 1 5 279
427. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 5 275
428. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 4 5 267
429. Procházka Jan YC Znojmo 1 5 258
429. Havlík Jan 1 5 258
431. Heneš David JK Olomouc 4 5 218
432. Černý Matěj JK Cheb 2 5 185
432. Skala Pavel JK Cheb 2 5 185
434. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 4 5 170
435. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 5 150
436. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 3 5 149
437. Košata Lukáš ČYK 3 5 139
438. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
439. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 1 5 108
439. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 1 5 108
439. Hrabálek Michal LS Brno 1 5 108
439. Vřešťál Rudolf LS Brno 1 5 108
439. Zima Tomáš YC Kladno 1 5 108
444. Topiarzová Magda YC CERE 2 5 100
444. Bauer František YC CERE 2 5 100
444. Bauerová Šárka YC CERE 2 5 100
447. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
447. Pourová Barbora Orthodocks YC 3 5 085
447. Lukačovič Samuel ALT RS 3 5 085
450. Paigerová Vanda YC CERE 3 5 082
451. Winkler Pavel JK Toušeň 1 5 070
452. Kašpar Antonín YC CERE 2 5 030
453. Žůrek Pavel ALT RS 2 4 976
454. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 3 4 937
454. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 4 937
456. Šmídová Petra ALT Evropa 1 4 921
457. Najvárek Ondřej ČYK 4 4 911
458. Mojdl Martin YC Kladno 4 4 843
459. Ručka Tomáš YC Kladno 4 4 833
460. Rek Adam JK Toušeň 3 4 794
461. Dítětová Tereza YC Neratovice 5 4 786
462. Kuchař Jan ČWA 3 4 763
463. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 2 4 758
464. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 4 4 725
465. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 4 4 671
466. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
466. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
466. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
469. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 1 4 622
470. Uhlár Milan Orthodocks YC 2 4 542
471. Najvárek Matěj YC Lískovec 3 4 515
472. Havrda Luboš Delfín Jablonec 3 4 478
473. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 4 451
474. Vacula Jiří JK Staré Splavy 4 4 421
475. Záhornacký Jan LS Kroměříž 3 4 420
476. Šebor Martin Morgan ČYK 2 4 399
477. Bína Rudolf LS Brno 4 4 390
478. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 3 4 355
479. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 3 4 352
480. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 8 4 347
481. Vastl Ladislav ALT Tornado 4 4 337
482. Vinkl Petr YC Kladno 2 4 302
483. Janota Jonáš ČYK 3 4 293
483. Žalud František ČYK 3 4 293
485. Krejza Tomáš YC Regent 1 4 290
486. Blatecký Martin Jachtklub Brno 5 4 280
487. Valenta Jan YC CERE 3 4 270
488. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 3 4 264
488. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 3 4 264
490. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 4 221
490. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 3 4 221
492. Kališová Markéta Jachtklub Brno 2 4 195
493. Havel Filip YC Neratovice 4 4 168
494. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 3 4 167
495. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 3 4 137
496. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 1 4 105
497. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
497. Vavřina Ivan 1 4 089
499. Kouřil Vít Jachtklub Brno 6 4 079
500. Lassig Jiří JK Staré Splavy 2 4 076
501. Krasauskas Tadas ČYK 3 4 060
501. Sazama Michal ČYK 3 4 060
503. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 3 4 053
504. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 1 4 047
504. Kabát Petr 1 4 047
504. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 4 047
507. Schmiedová Petra 2 4 000
507. Schmied Martin 2 4 000
509. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 2 3 998
510. Lederer Tomáš VS Duchcov 4 3 948
511. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 2 3 935
511. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 2 3 935
513. Cintl Václav JK Česká Lípa 3 3 893
514. Kilarová Marie Baník Ostrava 3 3 835
515. Pour Jan Orthodocks YC 3 3 815
515. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 3 3 815
517. Cákoci Marek YC CERE 4 3 799
517. Teplý Jakub YC CERE 4 3 799
519. Regetskiy Artem VS Duchcov 4 3 783
520. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
520. Neumann Lukáš YC RODOP 1 3 782
522. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 2 3 770
523. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 3 765
524. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 3 750
524. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 2 3 750
526. Snopek Martin Slavoj Hluboká 4 3 744
527. Culek Jindřich YC Kotva Pha 2 3 729
527. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
527. Cihelka Petr JK ČZU 2 3 729
530. Zalabák Petr Chemička Ústí 2 3 710
530. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 2 3 710
532. Kuš Emil Slavoj Hluboká 3 3 688
532. Pour Václav Slavoj Hluboká 3 3 688
534. Krsička Martin YC CERE 2 3 666
535. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 2 3 656
536. Behenský Jan YC CERE 2 3 640
537. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 1 3 625
537. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 3 625
539. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 5 3 613
540. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 2 3 572
540. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 2 3 572
542. Vlach Miroslav YCR Roudnice 3 3 545
543. Šilhavý Jaromír YC Kladno 3 3 506
544. Vlachová Eliška YCR Roudnice 2 3 444
545. Utíkal Petr JK Olomouc 1 3 427
545. Dolejš Rudolf ČWA 1 3 427
547. Valouch Vlastimil JK Olomouc 4 3 424
548. Šmídmajer Lukáš LS Brno 4 3 366
549. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 4 3 355
550. Vavřičková Barbora JK Sokolov 2 3 350
551. Indrák Václav Sokol Tovačov 2 3 335
552. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 310
553. Hýža Vít Jachtklub Brno 4 3 281
554. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 6 3 278
555. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 3 3 274
556. Plachý Jonáš YC Pardubice 3 3 261
557. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
557. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 3 3 259
559. Müller Petr SK Štětí 1 3 258
560. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
560. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
560. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
560. Obermajerová Anita 1 3 216
564. Filip Miroslav LS Brno 4 3 188
565. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 172
565. Formánková Kateřina ALT Vaurien 1 3 172
565. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 3 172
565. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 3 172
565. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 1 3 172
570. Čoupek Ondřej LS Brno 4 3 167
571. Hasman Radim Delfín Jablonec 4 3 153
572. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 3 3 144
573. Novák David YC CERE 2 3 131
573. Plesníková Barbora YC CERE 2 3 131
575. Motlík Ondřej JK Cheb 1 3 104
576. Kršňák Jakub VS Duchcov 2 3 094
576. Marečková Renata Jachtklub Brno 3 3 094
576. Šmídová Pavla YC Neratovice 3 3 094
579. Vízner Karel YC Doksy 4 3 077
580. Himmel Jiří YC Nechranice 2 3 034
581. Svoboda Lukáš YC Neratovice 3 3 015
582. Ďásek František JK Cheb 2 2 957
583. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 3 2 939
584. Hájek Adam YC CERE 1 2 933
585. Hamáčková Alice YC Neratovice 3 2 923
586. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 2 915
587. Hatle Stella Marie ČYK 2 2 913
588. Klímová Johana ČYK 6 2 903
589. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 5 2 898
590. Štěpán David Jachtklub Brno 3 2 883
591. Nováková Ludmila LS Brno 4 2 881
592. Kuřil Jan Baník Ostrava 3 2 848
593. Vrána Adam ČYK 4 2 841
594. Bauerová Markéta YC CERE 3 2 822
595. Švíková Kateřina YC CERE 1 2 814
595. Štursová Lucie YC Nelahozeves 1 2 814
595. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 2 814
595. Dragoun Vítek JK Plzeň 1 2 814
599. Beringer Jan ČYK 3 2 812
600. Pokoš Radim VS Duchcov 2 2 775
601. Buchar Petr YC CERE 2 2 697
602. Čížková Barbora YC Velké Dářko 5 2 685
603. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
604. Nahodil Alexander YC CERE 3 2 625
604. Sušil Jan YC CERE 3 2 625
606. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 5 2 611
607. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 3 2 598
608. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 3 2 566
609. Holý Ivo Baník Ostrava 2 2 551
609. Staniek Pavel KJ Těrlicko 2 2 551
611. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 1 2 550
611. Guryča Nikola YC CERE 1 2 550
611. Schwarzová Markéta YC CERE 1 2 550
611. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
615. Snížek Jan VS Duchcov 4 2 530
616. Košťálová Anna YC Pardubice 2 2 529
617. Doležal Martin 1 2 519
617. Urbánek Jiří 1 2 519
619. Kuthan Jiří YC Lískovec 1 2 494
619. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
621. Velíšek Kryštof ALT Tornado 2 2 468
622. Pačanda David Bohemia Poděbrady 3 2 460
623. Skořepová Anna JK Toušeň 7 2 452
623. Soukup Aleš VS Duchcov 1 2 452
625. Bříza Petr YC Pardubice 5 2 443
626. Kališová Lenka Jachtklub Brno 1 2 441
626. Sehnal René YC SaS 1 2 441
628. Kuklík Radek LS Brno 3 2 416
628. Lejhanec David YC Pardubice 2 2 416
630. Dressler Antonín ČYK 2 2 413
630. Motal Filip ČYK 2 2 413
632. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 6 2 409
633. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 3 2 406
633. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 3 2 406
635. Kalivoda Ondřej LS Brno 3 2 400
636. Zima Daniel Delfín Jablonec 4 2 358
637. Bláha Martin JK Plzeň 3 2 329
638. Buřil Miloš ALT RS 4 2 295
639. Sklenář Matěj LS Brno 2 2 289
640. Novák Adam YC Doksy 5 2 268
641. Frank Robert Lokomotiva Cheb 1 2 260
641. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 1 2 260
641. Pešek Lukáš Spartak Modřany 1 2 260
641. Dudák Marek YC CERE 1 2 260
645. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 3 2 246
646. Verl Jan Delfín Jablonec 3 2 226
647. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 2 222
648. Karas Filip Jachtklub Brno 5 2 221
649. Altman Jiří Císařská louka 1 2 217
649. Altman Petr Císařská louka 1 2 217
651. Synková Anna LS Brno 2 2 216
652. Mikula Daniel LS Kroměříž 4 2 178
653. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 3 2 175
654. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 4 2 174
655. Loužek Štěpán JK Plzeň 5 2 163
656. Chudoba Stanislav YC CERE 2 2 160
657. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 2 2 154
657. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 2 2 154
659. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
659. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
661. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 3 2 121
661. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 3 2 121
663. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 3 2 114
664. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 4 2 111
665. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 3 2 109
666. Fiala Alexandr LS Brno 3 2 105
667. Hála Jakub AYCK 3 2 097
668. Kraus Jan JK Česká Lípa 3 2 087
669. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
669. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 2 081
671. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
672. Boháček David Bohemia Poděbrady 3 2 060
673. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 5 2 050
674. Mojdlová Kateřina YC Kladno 2 2 048
675. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 2 007
675. Masopust Jaroslav YC Doksy 2 2 007
677. Koblasa David Lokomotiva Cheb 1 1 996
678. Vašek Robin ČYK 2 1 994
678. Kovařík Jan ČYK 2 1 994
678. Ersternberger Petr ČYK 2 1 994
678. Zgraja Martin Orthodocks YC 2 1 994
682. Charvát Matyáš YC Neratovice 2 1 961
683. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 940
683. Kubů Lukáš 1 1 940
683. Cibulková Veronika JK Plzeň 1 1 940
683. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
683. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
683. Sehnal Pavel ČWA 1 1 940
683. Mertinová Nicole ČWA 1 1 940
690. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
691. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 3 1 911
692. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 2 1 904
692. Šuma Stanislav ASK Lovosice 2 1 904
694. Mareš Miloš YC Kladno 2 1 894
695. Dostál Radek YC SaS 2 1 883
696. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 2 1 869
697. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
698. Košťálová Bára YC Pardubice 1 1 825
698. Pavlíková Barbora YC CERE 2 1 825
700. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 1 822
701. Vorel Petr LS Brno 2 1 820
701. Reichert Richard ALT Vaurien 2 1 820
703. Blatecký David Jachtklub Brno 2 1 810
703. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 1 1 810
705. Spousta Petr LS Brno 3 1 809
706. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 2 1 773
707. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 1 770
708. Horáčková Tereza YC Doksy 2 1 757
708. Nevole Antonín YC Doksy 2 1 757
710. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 1 747
711. Rusňák Štěpán JK Plzeň 2 1 734
712. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
713. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
714. Buráň Marek 2 1 696
715. Hanka Vilém ČYK 2 1 689
716. Matoušová Štěpánka ČWA 2 1 688
717. Sklář Lukáš 1 1 681
717. Moureček Miroslav 1 1 681
719. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
720. Mareš Michael YC Pardubice 3 1 665
721. Dlouhý Radek YC Pardubice 1 1 650
722. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 3 1 644
723. Kuthan Jiří YC Lískovec 2 1 624
724. Strejček Radim Sokol Palkovice 2 1 608
725. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
725. Kala Roman YC Doksy 1 1 582
727. Mravináč Petr YC Kladno 1 1 581
728. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
729. Loužek Karel JK Plzeň 3 1 564
730. Klimešová Tereza JK Plzeň 6 1 558
731. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 2 1 527
732. Holubová Kristýna ČYK 1 1 505
732. Kramplová Annamaria ČYK 1 1 505
734. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 1 496
735. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
735. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 1 471
735. Kučerová Ilona 1 1 471
738. Škoda Jan ČYK 3 1 439
739. Novohradský Filip YC Pardubice 2 1 435
740. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 3 1 430
741. Kováč Richard JK Prostějov 2 1 425
742. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 2 1 417
743. Záluský Tomáš YC CERE 2 1 414
743. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
743. Krejsa Milan YC CERE 2 1 414
746. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 4 1 408
747. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 1 406
747. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 1 406
747. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 1 1 406
747. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 1 1 406
751. Mrůzek Pavel YC Regent 2 1 391
752. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 2 1 387
753. Halouzka Michal MYK 1 1 385
753. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
755. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 2 1 364
756. Kučera Michal Chemička Ústí 2 1 359
756. Kučerová Martina Chemička Ústí 2 1 359
758. Beretová Adéla ČYK 3 1 333
759. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 317
759. Svanovská Helena LS Brno 1 1 317
759. Pavlovská Alexandra LS Brno 1 1 317
762. Čajčík Karel YC Pardubice 2 1 298
763. Daněk Tomáš LS Brno 1 1 277
764. Žlabová Markéta ČWA 1 1 261
764. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 1 1 261
766. Petrová Kristýna VS Duchcov 2 1 253
767. Krob Michal YC Kladno 2 1 251
768. Němec Milan KJ Těrlicko 2 1 233
769. Hanák Jakub Sokol Tovačov 2 1 224
770. Jenšík David JK Česká Lípa 1 1 220
771. Záruba Pavel 1 1 217
772. Kováč Vladimír JK Prostějov 2 1 203
773. Staněk Jan YC Doksy 3 1 194
774. Bílková Lucie Sokol Palkovice 3 1 190
775. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 3 1 176
776. Knetig Jindřich LS Brno 2 1 167
777. Hudec Adam YC Neratovice 3 1 163
778. Roček Matyáš YC Neratovice 2 1 162
779. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 1 1 156
779. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 1 156
781. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 1 152
782. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 2 1 125
783. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
784. Semler Jan TJ Lanškroun 2 1 113
784. Dressler Josef ČYK 1 1 113
786. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 108
786. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 1 108
788. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 105
788. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
788. Žák Marek LS Brno 1 1 105
788. Dufek Martin LS Brno 1 1 105
792. Turba Marek LS Brno 2 1 079
793. Petřík Roman YC Velké Dářko 1 1 065
793. Hofmann Filip YC Velké Dářko 1 1 065
793. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
793. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
793. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
798. Busta Anna ČYK 2 1 061
799. Skořepová Eva JK Toušeň 1 1 055
800. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 2 1 038
801. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 3 1 032
802. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
803. Jenček Petr ALT RS 2 1 018
804. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
804. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 007
806. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 1 1 005
807. Cvachová Adéla Spartak Modřany 1 997
808. Hájek Libor JK Cheb 1 989
809. Drahorádová Ema JK Cheb 2 980
810. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 2 978
811. Všetečka Ladislav LS Brno 1 976
811. Fantová Kateřina LS Brno 1 976
813. Kolář Petr YC Kladno 2 971
814. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
815. Piňos Jindřich JK Prostějov 2 954
816. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
817. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 929
818. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 928
819. Skála Kryštof VS Duchcov 2 926
820. Fichtnerová Martina 1 917
821. Hanka Vojtěch ČYK 1 915
822. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
822. Červín Jiří Chemička Ústí 1 906
824. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
825. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 2 890
826. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 881
827. Král Karel JK Sokolov 1 842
828. Medek Pavel VS Duchcov 1 831
829. Ira David Jachtklub Brno 2 820
830. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
830. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
830. Hošek Filip YC CERE 1 808
830. Podzemský Josef 1 808
834. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 1 804
834. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 804
836. Polášková Petra 1 800
836. Novický Michal YC Znojmo 1 800
838. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 1 793
839. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 3 792
839. Benovič Martin YC CERE 1 792
841. Binko Štěpán JK Plzeň 2 780
842. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
843. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
844. Drda Filip Delfín Jablonec 1 761
845. Hanák Vít Sokol Tovačov 2 756
845. Quasniczka Josef JK Litoměřice 2 756
847. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
848. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 718
849. Vacula Karel YC Znojmo 2 710
850. Stoklásek Petr YC CERE 1 707
850. Procházka Oliver YC CERE 1 707
850. Štrait Martin YC CERE 1 707
850. Plch Jan YC DIM Bezdrev 1 707
850. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
850. Popov Adam YC CERE 1 707
850. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
850. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 707
850. Blábol Jiří YC CERE 1 707
850. Volena Karel Lokomotiva Cheb 1 707
850. Soucha Lukáš Orthodocks YC 2 707
850. Valeš Martin 1 707
850. Šercl Miroslav 1 707
850. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
850. Teissing René ALT RS 2 707
850. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
850. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 707
850. Prax Jakub LS Brno 1 707
850. Zidková Nadine ČWA 1 707
850. Lenz David ČWA 2 707
870. Mušálek Pavel YC Kozmice 1 703
871. Munclinger Daniel LS Brno 2 701
872. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 2 681
872. Marek Václav TJ Rapid Brno 2 681
874. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 1 653
875. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 646
875. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 646
877. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 2 622
878. Trčka Miroslav Baník Most 1 606
878. Hajný Jiří Baník Most 1 606
878. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
878. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
882. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 595
883. Daněk Michal LS Kroměříž 1 594
883. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 2 594
885. Lis Jáchym 1 587
885. Lis Jonáš 1 587
887. Cintlová Zuzana JK Cheb 2 578
887. Brejšová Nevena JK Cheb 1 578
887. Kunčar Jan 1 578
887. Šotnar Stanislav LS Brno 1 578
887. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
887. Karafiát Karel 1 578
893. Rážová Lea VS Duchcov 2 562
894. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 1 554
895. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 3 553
896. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 2 528
897. Junek Vladimír JK Olomouc 2 505
897. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
897. Minařík Jaroslav YC Kladno 2 505
897. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 505
901. Simeonov Jan LS Brno 1 499
901. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 499
901. Vitoň Jan YC Znojmo 1 499
904. Csmezová Lucia 1 493
904. Csmez Peter 1 493
906. Myšková Ema TJ Rapid Brno 1 489
907. Miková Žaneta YC SaS 1 466
908. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 464
909. Prokopec Petr YC Pardubice 1 452
909. Tichánek Michal Sokol Palkovice 1 452
909. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 452
909. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 1 452
913. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
914. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 1 432
915. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 3 428
916. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 427
917. Berg Petr VS Duchcov 1 420
918. Novák Jaroslav YC Doksy 1 404
918. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 3 404
918. Janovský Tomáš Orthodocks YC 1 404
921. Valík Martin YCR Roudnice 1 402
921. Hájek Ladislav YCR Roudnice 1 402
921. Brejšová Violeta JK Cheb 1 402
921. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 1 402
921. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
921. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
921. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 402
928. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 1 396
929. Vaněk Václav YC Regent 1 376
930. Ondráček Radovan LS Brno 1 374
931. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 1 367
932. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 1 323
932. David František YC Znojmo 1 323
932. Blahoňovský Jan LS Brno 1 323
932. Šturma Petr YC Regent 1 323
932. Janků Jiří 1 323
937. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
938. Rešl Pavel VS Duchcov 1 304
938. Rešlová Jana VS Duchcov 1 304
938. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 1 304
941. Žalud Tomáš ČANY 2 303
941. Motal Tomáš ČANY 2 303
941. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
941. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 1 303
941. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
941. Blatecká Kateřina 1 303
947. Šup Robert YC Regent 1 285
948. Tlach Michal LS Brno 1 277
948. Sýkora Vlastimil 1 277
948. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 1 277
948. Skala Filip JK Cheb 1 277
952. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 1 266
953. Opletalová Ivana JK Plzeň 1 256
954. Piak Ivan Jachtklub Brno 1 236
955. Kuchejda Petr YC Kozmice 1 226
956. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 1 202
956. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
956. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
956. Kubů Alvin YC Pardubice 1 202
956. Vaszi Victoria SK Štětí 1 202
956. Sekera Petr VS Duchcov 1 202
956. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
956. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 1 202
956. Formánek Patrik Jachtklub Brno 1 202
956. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 1 202
956. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 1 202
956. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 1 202
956. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 202
969. Pavka Lukáš YC Znojmo 1 198
969. Dvořák Tobiáš YC CERE 1 198
969. Šír Michal LS Brno 1 198
969. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 198
969. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 198
969. Binko Jan JK Plzeň 1 198
969. Valík David YCR Roudnice 1 198
969. Valík Jiří YCR Roudnice 1 198
977. Fišer Roman JK Královská 1 191
978. Kriegelstein Jan JK Cheb 1 180
979. Nedbal Lubomír LS Brno 1 163
980. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
980. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
982. Ulrich Karel LS Brno 1 131
983. Kuncová Marie JK Sokolov 1 101
983. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
983. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 1 101
983. Mazgaj Robert ALT RS 1 101
983. Michalčín Jiří YC CERE 1 101
983. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
983. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 1 101
983. Doubek Milan 1 101
983. Vlčková Světlana VS Duchcov 1 101
983. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
983. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
983. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
983. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
983. Hlaváček Jiří LS Brno 1 101
983. Nosek Michal YC Znojmo 1 101
983. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 101
983. Vlach Miroslav YCR Roudnice 1 101
1000. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 1 0
1000. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0
1000. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 1 0
1000. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 1 0
1000. Teubnerová Anna Císařská louka 1 0
1000. Dvořák Dalibor ČWA 1 0
1000. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1000. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0
1000. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1000. Šindelka Jakub MYK 1 0
1000. Dojmazov Petr LS Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ