POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1672 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Teplý Viktor Jachtklub Brno 10 183 569
2. Kubový Martin JK Toušeň 9 149 513
3. Roček Roman YC Neratovice 9 137 071
4. Jaroš Adam MYK 17 131 387
5. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 14 121 525
6. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 20 121 501
7. Košvica Jakub YC LS Brno 15 121 066
8. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 19 118 954
9. Košťál Petr YC Pardubice 17 118 086
9. Čermák Jaroslav YC Pardubice 16 118 086
11. Maier Michael JK Staré Splavy 9 117 842
12. Houdek Roman YC LS Brno 11 117 531
13. Viščor Dan YC LS Brno 14 114 814
14. Bína Daniel JK Staré Splavy 8 114 571
15. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 113 636
16. Nevelöš Tibor SK Štětí 20 110 918
17. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 22 107 121
18. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 7 107 077
19. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 13 106 938
20. Šindelka Ondřej MYK 13 106 596
21. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 12 105 029
22. Mertlová Michaela YC Regent 11 104 910
23. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 102 463
24. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 9 102 366
25. Fanta Miroslav YC LS Brno 32 100 845
26. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 15 100 145
27. Cintl Václav JK Česká Lípa 19 99 859
28. Himmelová Klára YC Nechranice 19 98 838
29. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 98 312
30. Burda František JK Česká Lípa 20 96 963
31. Hrubý Jiří SK Štětí 10 96 942
32. Viščorová Nela YC LS Brno 13 96 284
33. Vychová Eliška YC Neratovice 10 96 034
34. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 95 317
35. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 94 332
36. Čáp Milan YC Neratovice 11 93 498
37. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 13 91 830
38. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 91 752
39. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 18 90 765
40. Matoušková Eva YC Neratovice 8 89 551
41. Nevelöš Adam SK Štětí 18 89 382
42. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 17 87 291
43. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 85 847
44. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 12 85 696
44. Nápravník Jakub ČYK 12 85 696
46. Drda David Delfín Jablonec 15 85 385
47. Procházka Filip YC Neratovice 9 85 196
48. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 19 85 155
49. Dadák Lukáš YC LS Brno 16 84 409
50. Valenová Barbora JK Olomouc 23 84 360
51. Halouzka Jakub MYK 12 82 905
52. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 82 501
53. Pavlišová Michaela YC Kovářov 12 82 495
54. Tlapák Vojtěch SK Štětí 22 82 387
55. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 9 81 799
56. Jedlička Jan YC Neratovice 12 81 201
57. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 12 80 854
58. Rais Michal SK Štětí 17 80 228
59. Pavlovský Josef YC LS Brno 23 79 419
60. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 19 79 392
61. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 19 78 498
62. Směšný Marek JK Prostějov 12 77 963
63. Bobek Pavel Baník Ostrava 10 77 818
64. Zíma Jakub ČWA 11 76 215
65. Štafa Patrick MYK 18 75 885
66. Sadílková Nela Delfín Jablonec 15 74 735
67. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 10 74 672
68. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 74 541
69. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 73 688
70. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 73 028
71. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 11 72 838
72. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 10 72 821
73. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 72 294
74. Skalický Vladimír LK Štěchovice 14 70 771
75. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 17 70 341
76. Krsička Lukáš YC CERE 15 69 770
76. Krsička Michal YC CERE 15 69 770
78. Peterka Tomáš ČYK 19 69 491
79. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 69 435
80. Soukal Miloslav YC Neratovice 18 69 307
81. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 69 057
82. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 68 925
83. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 10 68 211
84. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 68 165
85. Kořan Petr YC Neratovice 12 68 093
86. Daněk Jan YC LS Brno 19 66 699
87. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 23 65 739
88. Winkler Adam JK Toušeň 7 65 089
89. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 12 64 859
90. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 10 64 612
91. Audy Dan Jachtklub Brno 10 64 309
92. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 19 64 048
93. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
94. Říčanová Nicol SK Štětí 16 63 038
95. Ostrý Dominik YC LS Brno 10 62 149
96. Stibůrková Eliška ČYK 11 61 159
97. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 17 60 926
98. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 10 60 899
99. Žáček Jiří Baník Ostrava 18 60 607
100. Halouzka Jiří MYK 10 60 441
101. Novotný Štěpán JK Cheb 9 59 738
102. Jedličková Michaela YC Neratovice 12 59 657
103. Moucha Pavel YC Doksy 14 59 353
104. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 58 930
105. Hálová Lucie JK Toušeň 10 57 577
106. Bachtík Marek YC CERE 3 56 894
107. Klíma Vojtěch ČYK 20 56 780
108. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 14 56 724
109. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 9 56 430
110. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 55 964
111. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 18 55 018
112. Palkovský Tomáš SK Štětí 7 54 760
112. Storch Petr Chemička Ústí 7 54 760
114. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 28 54 682
115. Tlapáková Zuzana SK Štětí 21 54 672
116. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 7 53 797
117. Brabec Václav YC CERE 10 53 505
118. Maršálková Blanka YC LS Brno 6 53 401
119. Muzikář David Jachtklub Brno 11 53 280
120. Pavliš Jiří YC Kovářov 9 52 906
121. Outrata Jiří JK Toušeň 14 52 802
122. Plecitý Martin JK Toušeň 13 52 062
123. Dvořák Jan YC CERE 13 51 748
124. Kříž Jan SK Štětí 17 51 719
125. Najvárková Magdaléna ČYK 8 51 581
126. Tkadlecová Sára JK Toušeň 4 51 384
127. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 13 51 099
128. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 12 51 085
129. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 11 50 553
130. Karas Tomáš Jachtklub Brno 8 49 718
131. Červenka Matouš JK Olomouc 13 49 146
132. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 48 558
133. Winkler Pavel JK Toušeň 5 48 495
134. Košatová Lucie ČYK 13 48 320
135. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 48 245
136. Tupý Petr YC LS Brno 16 48 144
137. Povolný Adam JK Staré Splavy 19 48 106
138. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 48 099
139. Šamšulová Tereza YC CERE 7 47 315
140. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 12 47 262
141. Ott Adam Jachtklub Brno 12 47 130
142. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 47 012
143. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 46 605
144. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 13 46 453
145. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 46 331
146. Lambl Vojtěch YC Neratovice 14 46 108
147. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 45 887
148. Richter Zdeněk YC Doksy 14 45 873
149. Trčka Martin Baník Most 7 45 737
150. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 12 45 649
151. Borkovec Bořek ČYK 11 45 537
152. Zanker Zbyněk SK Štětí 9 45 418
153. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 12 45 405
154. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 45 118
155. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 17 45 069
156. Bartoš Richard YC Lískovec 10 45 037
157. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 44 893
158. Slívová Jana YC Nechranice 4 44 551
159. Němec František ALT Tornado 8 44 361
160. Ráža Matyáš VS Duchcov 15 44 355
161. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 17 43 654
162. Janderová Klára YC SaS 12 42 785
163. Kališová Markéta Jachtklub Brno 8 42 603
164. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 18 42 566
165. Škvařil Patrik YC LS Brno 12 42 518
166. Justová Anna YC LS Brno 14 42 396
167. Dvořáková Nela YC Neratovice 16 42 290
168. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 42 038
169. Hrdina Patrik YC RODOP 6 41 498
170. Bryx Petr YC Neratovice 16 41 469
171. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 41 339
172. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 11 41 240
173. Stoklásek Petr YC CERE 4 41 021
174. Bezušková Jana YC Neratovice 7 40 970
175. Lokajíčková Lucie ČYK 15 40 886
176. Michalčín Jiří YC CERE 4 40 884
177. Buchta Jan YC LS Brno 9 40 828
178. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 16 40 502
179. Babický Josef JK Česká Lípa 14 40 497
180. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 14 40 221
181. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 40 040
182. Ottová Hana Sokol Tovačov 9 40 000
182. Indrák Jiří Sokol Tovačov 9 40 000
184. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 7 39 474
185. Pešková Adéla YC LS Brno 13 39 407
186. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 10 39 199
187. Neumann Lukáš YC RODOP 7 39 067
188. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 38 825
189. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 21 38 674
190. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 38 334
191. Sladký Martin ČWA 9 38 294
192. Doležal Tomáš SK Tři sestry 2 38 233
192. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 38 233
192. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 38 233
192. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 38 233
196. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 38 077
197. Staniek Štěpán Orthodocks YC 10 38 017
198. Holý Ivo Baník Ostrava 5 37 883
199. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 37 813
200. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 3 37 785
200. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 3 37 785
202. Beroun Daniel Jachtklub Brno 19 37 691
203. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 6 37 620
204. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 13 37 544
205. Viták František JK Plzeň 8 37 315
206. Stibůrková Tereza ČYK 9 36 868
207. Jurečka Šimon Císařská louka 12 36 743
208. Kubeš Fedor YC LS Brno 7 36 691
209. Jurečka Matěj Císařská louka 11 36 306
210. Jochovič Josef YC Neratovice 6 36 219
211. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 36 157
212. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 7 36 129
213. Procházka Libor YC Neratovice 10 35 897
214. Bobková Michaela JK Cheb 9 35 800
215. Winklerová Anna JK Toušeň 8 35 777
216. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 6 35 710
217. Solař Petr ČYK 6 35 671
218. Postránecká Klára YC Neratovice 8 35 521
219. Fiala Petr YC Neratovice 5 35 332
220. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 9 35 100
221. Vaszi Mikuláš SK Štětí 10 34 790
222. Páleníčková Aneta YC CERE 8 34 571
223. Slíva Jakub YC Nechranice 5 34 269
224. Kovařík David ČYK 5 33 958
224. Sünderhauf Zdeněk ČYK 5 33 958
224. Jakoubek Zdeněk ČYK 5 33 958
227. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 16 33 782
228. Klíma Ondřej YC Doksy 18 33 515
229. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 33 461
230. Schmiedová Petra ALT RS 6 33 394
231. Vítovec Matěj YC CERE 8 33 342
232. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 5 33 304
233. Neužil Pavel SK Štětí 9 33 274
234. Holubová Tereza ČYK 7 33 184
235. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 33 072
236. Rameš Ivan JK Česká Lípa 10 33 053
237. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 32 826
238. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 32 821
239. Beneš Jiří YC CERE 13 32 815
240. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 9 32 621
241. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 32 290
242. Vinkl Petr YC Kladno 12 32 266
243. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 32 195
244. Otevřel Pavel YC LS Brno 15 32 189
245. Hartig Bartoloměj YC Doksy 11 32 052
246. Schwarzová Markéta YC CERE 9 32 051
247. Klíma Jáchym ČYK 17 31 973
248. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 9 31 540
249. Roček Matyáš YC Neratovice 11 31 513
250. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 15 31 387
251. Sehnal Pavel ČWA 5 31 120
252. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 17 30 774
253. Bobek Ondřej Baník Ostrava 2 30 719
254. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 30 615
255. Kulík Martin YC RODOP 4 30 608
256. Martinkovičová Monika YC CERE 8 30 588
256. Motl Luboš YC CERE 8 30 588
258. Bauer František YC CERE 8 30 509
259. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 30 480
260. Himmel Jiří YC Nechranice 9 30 366
261. Krchňavý Vít YCR Roudnice 14 30 297
262. Vacula Jan YC Znojmo 13 30 192
262. Vacula Karel YC Znojmo 13 30 192
264. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 11 30 015
264. Pokorný Jan ALT SF 11 30 015
266. Hrubý Pavel ČWA 10 29 935
267. Svobodová Lucie YC Lískovec 5 29 854
268. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 29 679
269. Kafková Petra YC Velké Dářko 9 29 660
270. Iljuchin Ilja ALT RS 7 29 640
271. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 2 29 601
272. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 6 29 559
273. Švíková Barbora YC CERE 9 29 536
274. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 7 29 503
275. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 29 495
276. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 29 433
277. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 10 29 409
278. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 29 267
279. Kaláb Jindřich VS Duchcov 10 29 102
280. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 12 28 631
281. Lukačovič Samuel ALT RS 7 28 571
281. Pourová Barbora Orthodocks YC 7 28 571
283. Bauerová Šárka YC CERE 6 28 404
284. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 28 194
285. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 9 28 129
286. Nalejvajko Radek YC CERE 8 28 125
287. Sedláček Petr JK Prostějov 15 27 958
288. Schmied Martin ALT RS 5 27 950
289. Záruba Vladimír JK Cheb 5 27 762
290. Štrunc Jan YC Neratovice 8 27 602
291. Čajčík Jan YC LS Brno 6 27 573
292. Uhlár Milan Orthodocks YC 4 27 516
293. Kršňák Jan VS Duchcov 11 27 291
294. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 15 27 278
295. Hartl Radim YC LS Brno 15 27 271
296. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 6 27 152
297. Knorr Petr VS Duchcov 18 27 124
298. Mika Radek YC SaS 6 27 106
299. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 24 27 087
300. Janáček Vojtěch YC LS Brno 13 27 044
301. Krč Lukáš JK Prostějov 16 26 999
302. Richter Jan YC Pardubice 8 26 974
303. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 5 26 900
303. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 26 900
305. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 9 26 673
305. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 9 26 673
307. Sláma Eduard Jachtklub Brno 8 26 610
308. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 26 536
308. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 26 536
310. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 26 510
311. Kršňák Jakub VS Duchcov 10 26 490
312. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 8 26 467
313. Svobodová Sára YC Lískovec 9 26 299
314. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 6 26 254
315. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
316. Hošek Libor JK Česká Lípa 4 25 628
317. Raška Marek ČWA 10 25 553
318. Záruba Adam YC CERE 6 25 304
319. Falta Miroslav ALT Tornado 6 25 282
320. Hejnová Karolína Baník Ostrava 15 25 222
321. Hendrych Václav YC Doksy 4 24 913
322. Pavliš Marek YC Kovářov 3 24 756
323. Richterová Eliška YC Pardubice 8 24 686
324. Kuthan Karel ČYK 2 24 669
325. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 24 584
326. Hrubý Jan ALT RS 9 24 538
327. Štolbová Ela ČYK 15 24 533
328. Buřil Miloš ALT RS 9 24 495
329. Dítětová Tereza YC Neratovice 18 24 408
330. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 7 24 402
331. Kuchař Jan ČWA 11 24 296
332. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 24 201
333. Najvárek Ondřej ČYK 8 24 194
334. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 24 181
335. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 24 174
336. Podrábská Adéla SK Štětí 13 24 103
337. Paigerová Nina YC CERE 18 23 807
338. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 23 631
339. Štursová Lucie YC Nelahozeves 6 23 578
340. Hnitka Martin YC Nechranice 7 23 346
341. Vychová Zuzana YC Neratovice 6 23 255
342. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 12 23 221
343. Musil Tomáš YC RODOP 4 23 064
344. Slíva Martin ČWA 4 22 693
345. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 22 615
346. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 22 545
347. Klusáčková Radka YC LS Brno 11 22 531
348. Kučera Matěj TJ Lanškroun 9 22 435
349. Janota Jonáš ČYK 11 22 425
350. Křenková Monika YC LS Brno 10 22 405
351. Kaloš Martin YC CERE 10 22 368
352. Grecmanová Denisa YC RODOP 4 22 088
353. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 21 900
354. Motal Filip ČYK 11 21 898
355. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 21 827
356. Kaltounková Klára ČYK 10 21 777
357. Kováčová Tereza JK Prostějov 9 21 596
358. Drahorád Petr JK Cheb 6 21 469
359. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 21 447
360. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 11 21 437
361. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 10 21 433
362. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 21 410
363. Kotek Kamil JK Staré Splavy 4 21 390
364. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 21 355
365. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 21 345
366. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 9 21 309
367. Rezek Richard JK Cheb 17 21 291
368. Koláček Milan YC LS Brno 1 21 100
369. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 21 061
370. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 12 21 010
371. Kováč Richard JK Prostějov 16 21 000
372. Rašková Adéla ČWA 12 20 998
373. Šindelář Vojtěch YC CERE 4 20 996
374. Pšeidl Pavel YC SaS 7 20 744
375. Halouzka Michal MYK 7 20 657
376. Schwanzer Albert YC LS Brno 11 20 501
377. Vacula Jiří JK Staré Splavy 12 20 471
378. Špaček Matěj YC CERE 9 20 405
379. Nuc Mario JK Plzeň 6 20 293
380. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 20 203
381. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 20 163
382. Müller Ondřej SK Štětí 10 20 060
383. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 20 023
384. Grabarczyk Darek YC LS Brno 16 19 920
385. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 18 19 903
386. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 4 19 869
387. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 19 639
388. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 19 637
389. Blažek Marek YC CERE 11 19 622
390. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 11 19 611
391. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
392. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 19 608
392. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 19 608
394. Valouch Libor JK Olomouc 12 19 604
395. Košata Lukáš ČYK 7 19 557
396. Kováč Vladimír JK Prostějov 16 19 490
397. Blažek Martin YC CERE 10 19 420
398. Lokajíčková Kateřina ČYK 14 19 328
399. Hasman Radim Delfín Jablonec 10 19 312
400. Brhelová Iva ČYK 9 19 145
401. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 9 19 102
402. Chlebna Milan YC Kovářov 3 19 031
403. Hýžová Helena Jachtklub Brno 15 18 993
404. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 18 989
405. Matoušová Štěpánka ČWA 10 18 963
406. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 7 18 947
407. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 18 863
408. Loužek Karel JK Plzeň 10 18 773
409. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 8 18 698
410. Paigerová Vanda YC CERE 12 18 682
411. Cintl Václav JK Česká Lípa 8 18 551
412. Valenta Jan YC CERE 8 18 520
413. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 18 463
414. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 5 18 326
415. Najvárek Matěj YC Lískovec 6 18 306
416. Záhornacký Jan LS Kroměříž 11 18 227
417. Kmenta Martin Jachtklub Brno 7 17 875
418. Buchar Petr YC CERE 8 17 836
419. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 6 17 791
420. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
421. Kramář Petr JK Česká Lípa 11 17 645
422. Krejza Filip ALT FB 6 17 607
423. Petrák Jan ALT Tornado 5 17 555
424. Rozsypal Martin JK Olomouc 3 17 522
425. Prokýšek Petr Orthodocks YC 6 17 436
426. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 17 280
427. Postránecký František YC Neratovice 10 17 216
428. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 17 175
429. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 8 17 094
430. Kališová Lenka Jachtklub Brno 6 17 019
431. Kolářová Terezie Orthodocks YC 5 17 015
432. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 16 16 901
433. Bilka Adam SK Tři Sestry YC 2 16 873
434. Vainert Kateřina JK Sokolov 7 16 801
435. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 4 16 772
436. Škoda Jan ČYK 11 16 731
437. Snížek Jan VS Duchcov 16 16 671
438. Jelínek Petr Spartak Modřany 4 16 652
438. Hackl Miroslav Spartak Modřany 4 16 652
440. Ronovský Jonáš ČYK 9 16 613
441. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 13 16 558
442. Zeman Jan ALT Melges 24 1 16 557
442. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 16 557
442. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 16 557
442. Taschner Karel ALT Melges 24 1 16 557
442. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 16 557
442. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 16 557
448. Novák Vojtěch YC Doksy 16 16 530
449. Kölbl Josef ALT Tornado 6 16 505
450. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 6 16 477
450. Pešek Lukáš Spartak Modřany 6 16 477
452. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 11 16 402
453. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 8 16 385
454. Šabatová Barbora YC LS Brno 16 16 301
455. Zima Tomáš YC Kladno 3 16 291
456. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 12 16 289
457. Jozíf Martin YC Pardubice 2 16 089
458. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 6 16 043
459. Daněk Michal LS Kroměříž 9 16 029
460. Štantejský Jan ALT RS 5 15 981
461. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 15 965
462. Blatecký David Jachtklub Brno 6 15 930
463. Vastl Ladislav ALT Tornado 8 15 831
464. Buchtová Sarah YC LS Brno 15 15 803
465. Šulc David YC Nechranice 2 15 762
466. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
467. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 8 15 586
468. Kala Roman YC Doksy 6 15 475
469. Beerová Anežka SK Štětí 11 15 465
470. Kašpar Antonín YC CERE 4 15 407
471. Makrlík Dušan JK Klatovy 15 15 374
472. Velíšek Kryštof ALT Tornado 6 15 326
473. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 12 15 314
474. Klímová Johana ČYK 16 15 312
475. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 15 15 235
476. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 15 143
477. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 076
478. Nováková Ludmila YC LS Brno 21 15 036
479. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 15 026
480. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 970
481. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 14 969
482. Šmídová Petra ALT Evropa 4 14 851
483. Skala Pavel JK Cheb 4 14 669
484. Samcová Klára TJ Rapid Brno 8 14 646
485. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 7 14 628
486. Marečková Renata Jachtklub Brno 10 14 560
487. Všetečka Ladislav YC LS Brno 8 14 513
488. Bauerová Markéta YC CERE 12 14 373
489. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 7 14 362
490. Křížek David Lokomotiva Plzeň 4 14 329
491. Popper Šimon YC Doksy 7 14 314
492. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
493. Mlejnek Tomáš SK Štětí 6 14 186
494. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
494. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
496. Vlach Miroslav YCR Roudnice 10 14 152
497. Krejza Tomáš YC Regent 4 14 072
498. Filip Miroslav YC LS Brno 21 14 063
499. Vlachová Eliška YCR Roudnice 9 14 051
500. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 9 14 017
501. Hála Jan AYCK 5 13 941
502. Hálová Anna AYCK 5 13 881
503. Vítová Anna JK Česká Lípa 4 13 860
504. Žůrek Pavel ALT RS 3 13 821
505. Benovičová Viktorie YC CERE 8 13 796
506. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 13 701
507. Dressler Antonín ČYK 8 13 661
508. Štursová Pavla YC Nelahozeves 3 13 613
509. Šiknerová Adriana YC CERE 7 13 594
510. Smrčka Jiří ČYK 8 13 571
511. Zima Daniel Delfín Jablonec 10 13 555
512. Žůrek Adam ČYK 1 13 464
512. Brož Vojtěch 1 13 464
514. Kubů Alvin YC Pardubice 4 13 342
515. Kuthan Martin YC Neratovice 3 13 284
516. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 10 13 254
517. Ručka Tomáš YC Kladno 10 13 231
518. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
519. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 13 169
520. Rek Adam JK Toušeň 7 13 155
521. Verl Jan Delfín Jablonec 8 13 115
522. Trubačíková Hana YC LS Brno 6 13 108
523. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 10 13 055
524. Beneš Štěpán YK Jestřábí 5 13 043
525. Valdhansová Klára ČYK 4 13 017
526. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 7 12 942
527. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 12 861
527. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 12 861
529. Bačík Martin YC LS Brno 2 12 631
530. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 16 12 629
531. Švíková Kateřina YC CERE 4 12 614
532. Liška Matěj JK Sokolov 9 12 525
533. Prax Jakub YC LS Brno 13 12 497
534. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 11 12 490
535. Nahodil Alexander YC CERE 9 12 463
535. Sušil Jan YC CERE 10 12 463
537. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 12 379
538. Žalud František ČYK 12 12 371
539. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 12 331
540. Dudák Marek YC CERE 3 12 303
541. Jindřichová Markéta JK Cheb 10 12 289
541. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 10 12 289
543. Havel Filip YC Neratovice 9 12 148
544. Skořepová Anna JK Toušeň 17 11 986
545. Grabarczyková Anna YC LS Brno 11 11 961
546. Holubová Kristýna ČYK 4 11 927
547. Navrátilová Vanda YC LS Brno 6 11 866
548. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
549. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 8 11 747
550. Řihošek Aleš YC CERE 2 11 701
551. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 7 11 694
552. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 11 690
552. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 11 690
554. Sazama Michal ČYK 7 11 652
555. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 11 645
555. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 7 11 645
557. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 2 11 611
558. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 11 547
559. Skála Petr ALT SF 5 11 488
559. Skála David ALT SF 5 11 488
561. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 11 468
562. Záchvěj Martin Baník Most 3 11 456
562. Pinc Tomáš Baník Most 3 11 456
564. Blatecký Martin Jachtklub Brno 14 11 453
565. Beneš Petr YK Jestřábí 5 11 445
566. Košťálová Anna YC Pardubice 7 11 273
567. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 11 271
567. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 11 271
569. Buchtová Agnes YC LS Brno 15 11 255
570. Cvikrová Michaela ČYK 2 11 251
571. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 11 211
571. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 11 211
573. Šebor Martin Morgan ČYK 6 11 130
574. Kuthan Jan YC Lískovec 5 11 017
575. Svoboda Lukáš YC Neratovice 8 10 995
576. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 944
577. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 10 898
578. Heneš David JK Olomouc 9 10 886
579. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 10 10 868
580. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 857
581. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 10 850
582. Buček Martin YC RODOP 1 10 832
582. Miler Martin YC RODOP 1 10 832
582. Švihlík Martin YC RODOP 1 10 832
582. Švík František YC RODOP 1 10 832
586. Adam Zdeněk VS Duchcov 2 10 812
586. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 14 10 812
588. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 10 789
589. Buřil Adam 1 10 777
590. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 7 10 670
591. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 10 642
592. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 8 10 637
593. Šilhavý Jaromír YC Kladno 7 10 614
594. Čermák Josef YC Neratovice 4 10 575
595. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
596. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 541
597. Čížková Barbora JK Staré Splavy 9 10 506
598. Knetig Jindřich YC LS Brno 5 10 504
599. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 401
600. Audyová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
601. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 5 10 241
602. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 6 10 236
602. Pour Jan Orthodocks YC 6 10 236
604. Bříza Petr YC Pardubice 11 10 206
605. Klimešová Tereza JK Plzeň 11 10 178
606. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 166
606. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 6 10 166
608. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 10 161
609. Veit Martin ALT FB 5 10 150
610. Vetíšková Lenka YC CERE 2 10 148
611. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
612. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 3 10 019
613. Beretová Adéla ČYK 12 9 933
614. Novák Adam YC Doksy 12 9 901
615. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 9 847
616. Busta Anna ČYK 11 9 846
617. Mojdl Martin YC Kladno 11 9 832
618. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 9 785
619. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 9 778
620. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 9 715
621. Guryča Nikola YC CERE 4 9 662
622. Koblasa David Lokomotiva Cheb 4 9 615
623. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 6 9 611
624. Plachý Jonáš YC Pardubice 8 9 594
625. Kuthan Jiří YC Lískovec 6 9 549
626. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 3 9 513
627. Janáček Petr YC LS Brno 3 9 478
628. Fantová Kateřina YC LS Brno 7 9 461
629. Muzikář Josef YC LS Brno 1 9 441
629. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
629. Budín Aleš YC CERE 1 9 441
629. Denk Jiří YC CERE 1 9 441
629. Novotná Gabriela YC CERE 1 9 441
629. Tomášek Radim YC CERE 1 9 441
629. Dörrer Miroslav YC CERE 1 9 441
636. Filinger Marek YC CERE 3 9 424
637. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
638. Fetterle David JK Česká Lípa 6 9 404
639. Himmel Jiří YC Nechranice 4 9 391
640. Košťálová Bára YC Pardubice 5 9 367
641. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 9 332
641. Mareček Rostislav JK Cheb 1 9 332
641. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 9 332
644. Rusňák Štěpán JK Plzeň 5 9 310
645. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 9 294
646. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 12 9 278
647. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 9 248
648. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 15 9 208
649. Soukup Aleš VS Duchcov 8 9 207
650. Mojdlová Kateřina YC Kladno 8 9 180
651. Loužek Štěpán JK Plzeň 12 9 159
652. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 4 9 149
653. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 9 145
654. Šmídová Pavla YC Neratovice 5 9 137
655. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 9 9 135
656. Novák David YC CERE 11 9 115
657. Krasauskas Tadas ČYK 6 9 090
658. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 9 9 045
659. Cákoci Marek YC CERE 13 9 007
660. Nedvědický Alexandr ČYK 9 8 992
661. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 991
661. Spousta Petr YC LS Brno 8 8 991
663. Kilarová Marie Baník Ostrava 7 8 955
664. Kouřil Vít Jachtklub Brno 11 8 936
665. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 5 8 925
666. Matějka Jan 2 8 882
667. Nevole Antonín YC Doksy 8 8 848
668. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 8 8 814
669. Sklenář Matěj YC LS Brno 5 8 800
670. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 10 8 774
671. Bína Rudolf YC LS Brno 9 8 682
672. Háma Martin YC Doksy 2 8 671
673. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 8 659
674. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 8 8 626
675. Beringer Jan ČYK 8 8 600
676. Čudová Dominika YC Lískovec 3 8 580
677. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 8 574
678. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 5 8 556
679. Synková Anna YC LS Brno 6 8 541
680. Šebková Kristýna YC LS Brno 9 8 515
681. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 8 489
682. Michalčín Šimon YC CERE 8 8 484
683. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 7 8 452
684. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 8 430
685. Veselý Štěpán YC Pardubice 5 8 378
686. Mertinová Nicole ČWA 2 8 356
687. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 333
688. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 8 316
689. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
690. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 249
691. Lis Jonáš 4 8 212
691. Lis Jáchym 4 8 212
693. Němec Milan KJ Těrlicko 10 8 202
694. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 8 167
694. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 8 167
696. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 8 8 128
697. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 11 8 095
697. Podhorec Štefan YC Kladno 5 8 095
699. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 8 094
700. Teplý Jakub YC CERE 15 8 063
701. Ďásek František JK Cheb 7 8 040
702. Stibůrek Jan ČYK 2 8 038
703. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 12 8 010
704. Doležal František YC Krnov 10 8 003
705. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 7 997
706. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 7 976
707. Tesař David ASK Lovosice 3 7 921
707. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
707. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
710. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 7 919
711. Dojmazov Petr YC LS Brno 8 7 741
712. Horáčková Tereza YC Doksy 7 7 740
713. Borovka Vojtěch 1 7 707
713. Kopecký Martin 1 7 707
713. Jelínek Stanislav 1 7 707
713. Kocour Ladislav 1 7 707
713. Krauz Petr 1 7 707
718. Kabát Petr 2 7 701
719. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 7 686
720. Vaďurová Dominika JK Toušeň 2 7 682
721. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 7 657
722. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 3 7 635
723. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 4 7 591
724. Písařová Pavla JK Černá v Pošumaví 1 7 569
724. Kebrlová Martina JK Černá v Pošumaví 1 7 569
726. Čížková Zuzana JK Staré Splavy 9 7 508
727. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 7 502
728. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 6 7 441
729. Diviš Ivo YC Dyje 3 7 436
730. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 7 410
731. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 7 376
732. Novotný Alexandr YC Krnov 9 7 333
733. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 11 7 326
734. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 7 308
734. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 7 308
736. Dolejš Rudolf ČWA 5 7 270
737. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 256
738. Randa Lukáš 1 7 219
738. Hába Viktor 1 7 219
738. Spurný Michal 1 7 219
738. Kašpar Dan 1 7 219
738. Mervart Michal 1 7 219
738. Kaňák Karel 1 7 219
744. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 7 202
745. Plodek Adam YC Pardubice 4 7 141
746. Hamáčková Alice YC Neratovice 6 7 140
747. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 7 125
748. Procházka Jan YC Znojmo 3 7 103
749. Benovič Vojtěch YC CERE 7 7 036
750. Dragoun Ivan JK Plzeň 11 7 023
751. Verner Kamil JK Toušeň 3 7 021
752. Pavlíková Barbora YC CERE 4 6 975
753. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 2 6 959
754. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 9 6 949
755. Hudec Adam YC Neratovice 9 6 937
756. Doležel Ondřej YC CERE 4 6 920
756. Krása Štěpán YC CERE 4 6 920
758. Plch Jan YC DIM Bezdrev 8 6 870
759. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 3 6 840
760. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 6 797
761. Bělík Jan JK Sokolov 4 6 795
762. Topiarzová Magdicka YC CERE 3 6 775
763. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 6 773
764. Buráň Marek 4 6 758
765. Altman Jiří Císařská louka 2 6 732
766. Pokoš Radim VS Duchcov 9 6 702
767. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
768. Burda Jakub JK Česká Lípa 3 6 653
769. Seitl Martin 1 6 623
769. Novák Luboš 1 6 623
769. Bartoš Václav 1 6 623
769. Voves Jiří 1 6 623
769. Maindl Julius 1 6 623
769. Novohradský Ivo 1 6 623
775. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 2 6 621
776. Vrána Adam ČYK 6 6 588
777. Myška Filip IWS Club Nechra 1 6 578
778. Kmoníček Jiří YC Pardubice 4 6 576
779. Žlabová Markéta ČWA 3 6 569
780. Dressler Josef ČYK 6 6 524
781. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 7 6 521
782. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 6 512
783. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
784. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 6 6 502
785. Zákoucký Václav ČYK 7 6 498
786. Pavel Aleš YC CERE 11 6 458
787. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 7 6 457
788. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 6 445
789. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 6 428
790. Žáček Martin ALT Tornado 1 6 416
790. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 1 6 416
792. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 300
792. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 300
794. Behenský Jan YC CERE 3 6 244
795. David Robert YC CERE 9 6 208
796. Doležal Tomáš YC Neratovice 3 6 199
797. Černý Matěj JK Cheb 3 6 182
798. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 11 6 164
799. Kučerová Lucie JK Prostějov 4 6 154
800. Popov Adam YC CERE 4 6 131
801. Ptášníková Viktorie YC Krnov 10 6 076
802. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 6 042
802. Keblová Lucie ČYK 2 6 042
804. Faktor Marián 1 6 034
805. Cintlová Zuzana JK Cheb 7 6 022
806. Staněk Jan YC Doksy 14 5 993
807. Janovský Tomáš Orthodocks YC 2 5 980
808. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 5 935
809. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 1 5 890
809. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
811. Svanovská Helena YC LS Brno 6 5 869
812. Burianová Jitka YC CERE 4 5 867
813. Jenšík David JK Česká Lípa 5 5 854
814. Munclinger Daniel YC LS Brno 6 5 837
815. Bobuš David YC Znojmo 2 5 830
816. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 5 824
817. Pačanda David Bohemia Poděbrady 8 5 803
818. Hatle Stella Marie ČYK 4 5 795
819. Rešl Pavel VS Duchcov 5 5 778
820. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 5 777
821. Hanák Vít Sokol Tovačov 10 5 766
822. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
823. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
824. Běhunčík Ivan 1 5 720
824. Šejba Filip 1 5 720
824. Ryšavý Boris 1 5 720
824. Sedlář Filip 1 5 720
824. Krystek Marek 1 5 720
829. Kittler Jan YC LS Brno 1 5 600
829. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 600
829. Červinka Vít SK Halza 1 5 600
829. Třeček Zdeněk SK Halza 1 5 600
829. Dadák Jakub SK Halza 1 5 600
829. Konupčík Michal SK Halza 1 5 600
835. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 594
836. Sitař Robin 1 5 576
837. Boháček David Bohemia Poděbrady 7 5 539
838. Hájek Adam YC CERE 2 5 537
839. Semler Jan TJ Lanškroun 8 5 517
840. Toth Martin ČWA 5 5 504
841. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 5 473
842. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 466
843. Jenček Petr ALT RS 3 5 456
844. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
845. Vavřičková Barbora JK Sokolov 3 5 431
846. Quasniczka Josef JK Litoměřice 7 5 428
847. Borčická Lucie YC LS Brno 3 5 398
848. Kuklík Radek YC LS Brno 7 5 390
849. Berg Petr VS Duchcov 5 5 373
850. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 7 5 371
851. Vorel Petr YC LS Brno 5 5 336
851. Reichert Richard ALT Vaurien 5 5 336
853. Kozáková Pavlína YC Neratovice 3 5 296
854. Mrůzek Pavel YC Regent 4 5 295
855. Havlík Jan 1 5 258
856. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 5 232
857. Čoupek Ondřej YC LS Brno 8 5 146
858. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
859. Hrabálek Michal YC LS Brno 1 5 108
860. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 5 106
860. Chlup Jan YC Dyje 1 5 106
860. Vizner Tomáš 1 5 106
863. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
864. Brejšová Nevena JK Cheb 9 5 082
865. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 5 5 049
866. Kvašnovský Michael ČWA 1 5 028
867. Fiala Alexandr YC LS Brno 4 5 020
868. Daněk Tomáš YC LS Brno 6 5 012
869. Skála Kryštof VS Duchcov 9 5 007
870. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 005
871. Mikula Daniel LS Kroměříž 8 5 001
872. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 4 4 990
873. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
874. Drahorádová Ema JK Cheb 7 4 892
875. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 11 4 889
876. Zidková Nadine ČWA 5 4 883
876. Horánska Magdalena YC CERE 6 4 883
878. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
879. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 4 824
879. Žižková Hana YC Neratovice 1 4 824
881. Štěpán David Jachtklub Brno 5 4 819
882. Kozelská Markéta YC CERE 2 4 810
883. Hýža Vít Jachtklub Brno 6 4 809
884. Regetskiy Artem VS Duchcov 6 4 788
885. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 11 4 764
886. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 9 4 718
887. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 4 700
888. Lejhanec David YC Pardubice 5 4 691
889. Štolba Marek JK Česká Lípa 6 4 689
890. Plesníková Barbora YC CERE 8 4 665
891. Pitel Šimon JK Sokolov 5 4 653
892. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
892. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
892. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
895. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 622
896. Hrubá Sára 1 4 601
897. Motlík Ondřej JK Cheb 3 4 557
898. Mazgaj Robert ALT RS 2 4 539
899. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 4 515
899. Krátký Martin YC SaS 1 4 515
899. Česal Danilo SK Nový Knín 1 4 515
899. Česal Lukáš ČANY 1 4 515
903. Šturc Petr ČWA 2 4 511
904. Outratová Anna YC CERE 10 4 508
905. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 8 4 490
906. Falc Andino Federico Milan YC CERE 2 4 469
907. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 4 462
908. Mareš Michael YC Pardubice 7 4 455
909. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 7 4 449
910. Wehrenberg Anna YC Kladno 4 4 437
911. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 2 4 436
912. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 2 4 430
913. Hanka Vojtěch ČYK 5 4 426
914. Konopík Šimon Jachtklub Brno 7 4 423
915. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 7 4 412
916. Hanka Vilém ČYK 6 4 390
917. Hrouda Petr YC CERE 11 4 376
918. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 4 367
918. Homolka Miloš ALT Tornado 1 4 367
918. Nechvíle Pavel 1 4 367
921. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 4 4 325
922. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 8 4 318
923. Žalud Tomáš ČANY 9 4 315
923. Motal Tomáš ČANY 9 4 315
925. Cihelka Petr JK ČZU 3 4 307
925. Culek Jindřich YC Kotva Pha 3 4 307
927. Povolný Jakub JK Staré Splavy 4 4 303
928. Novohradský Filip YC Pardubice 5 4 255
929. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 4 215
930. Hýža Petr Jachtklub Brno 1 4 211
931. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 5 4 202
932. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 4 200
933. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 198
934. Král Karel JK Sokolov 2 4 167
935. Kšír Vladislav YC CERE 7 4 099
936. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 092
937. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
937. Vavřina Ivan 1 4 089
939. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 4 088
940. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 3 4 082
941. Hála Jakub AYCK 5 4 075
942. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 063
943. Tomek Jan 1 4 060
943. Havel Jan YC Vysoké Mýto 1 4 060
943. Táborský Ivo 1 4 060
946. Medek Pavel VS Duchcov 8 4 059
947. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 047
947. Teubnerová Anna Císařská louka 4 4 047
949. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
950. Rešlová Jana VS Duchcov 4 4 044
951. Guryča Jan YC CERE 1 4 021
952. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 3 4 020
953. Melika Jan YC CERE 2 4 019
954. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 986
955. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 5 3 926
956. Hlavsová Sofie YC Krnov 7 3 924
957. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 906
958. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 904
959. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
960. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 882
961. Kraus Jan JK Česká Lípa 4 3 878
962. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 6 3 844
963. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 3 839
963. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 3 839
965. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 6 3 829
966. Chudoba Stanislav YC CERE 3 3 825
967. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 3 812
968. Benovič Martin YC CERE 4 3 811
969. Drda Filip Delfín Jablonec 4 3 801
970. Verl Jan Delfín Jablonec 1 3 784
971. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
972. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 773
973. Piňos Jindřich JK Prostějov 10 3 766
974. Karas Filip Jachtklub Brno 9 3 743
975. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
976. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 3 647
977. Švejdová Michala YC CERE 4 3 616
978. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 607
978. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 607
980. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 3 604
980. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 2 3 604
980. Korytář Jaroslav YC Jezero Hlučín 2 3 604
983. Sidopulos Andreas YC Krnov 9 3 532
984. Frank Robert Lokomotiva Cheb 3 3 509
985. Vlčková Světlana VS Duchcov 9 3 502
986. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 498
987. Diakovová Eva 1 3 493
988. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 468
989. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 9 3 455
990. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 451
991. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 3 445
992. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 3 3 418
993. Krob Michal YC Kladno 4 3 415
994. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 3 3 400
995. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 353
996. Pouvová Daniela ASK Lovosice 2 3 333
997. Kramolišová Tereza YC LS Brno 1 3 325
997. Huk Václav YC LS Brno 1 3 325
999. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 3 323
1000. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 2 3 312
1001. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 6 3 311
1001. Zgraja Martin Orthodocks YC 3 3 311
1001. Ersternberger Petr ČYK 3 3 311
1001. Vašek Robin ČYK 3 3 311
1001. Kovařík Jan ČYK 3 3 311
1006. Václav Fajfrlík ČANY 1 3 283
1006. Kotala Zdeněk 1 3 283
1008. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 262
1009. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
1010. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
1010. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
1010. Obermajerová Anita 1 3 216
1010. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
1014. Mravináč Petr YC Kladno 3 3 204
1015. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 3 200
1016. Hron Petr PS Eletrika 3 3 192
1017. Hepner Jaromír YC LS Brno 1 3 190
1017. Hrabálek Jakub YC LS Brno 1 3 190
1017. Hána Karel YC LS Brno 1 3 190
1017. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 3 190
1017. Buzek Ondřej YC LS Brno 1 3 190
1017. Bělehrad Pavel YC LS Brno 1 3 190
1023. Brančík Adam YC Krnov 7 3 167
1024. Altman Petr Císařská louka 2 3 158
1025. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 1 3 146
1026. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 6 3 076
1027. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 3 071
1028. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 7 3 054
1029. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 3 047
1030. Rážová Lea VS Duchcov 10 3 022
1031. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 3 003
1032. Cviček Jan Sokol Tovačov 4 2 994
1033. Šuma Stanislav ASK Lovosice 3 2 936
1034. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 11 2 929
1035. Marečková Lucie Jachtklub Brno 2 2 928
1036. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
1037. Pitel Štěpán JK Sokolov 4 2 896
1037. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 2 896
1039. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 3 2 893
1039. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 3 2 893
1041. Vodáček Lukáš YC LS Brno 2 2 822
1042. Žitník Zdeněk YC Krnov 9 2 817
1043. Vavrda Igor 1 2 814
1043. Novák Matěj 1 2 814
1043. Skřivánek Jan 1 2 814
1043. Šmídl Marek 1 2 814
1043. Štěpánek Martin 1 2 814
1043. Olmr Matyáš 1 2 814
1043. Štolbová Jana ČYK 1 2 814
1050. Musil Pavel 1 2 804
1050. Řepa Lukáš 1 2 804
1050. Vácha Radek 1 2 804
1050. Vurm Miroslav 1 2 804
1050. Špeil Jan 1 2 804
1050. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 804
1056. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 3 2 801
1057. Valík Jiří YCR Roudnice 3 2 797
1058. Prokopec Petr YC Pardubice 3 2 764
1059. Ira David Jachtklub Brno 5 2 706
1060. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 2 703
1061. Lubas Pavel Delfín Jablonec 2 2 668
1061. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 2 2 668
1061. Štrait Martin YC CERE 8 2 668
1064. Čepová Klára YC Krnov 7 2 666
1065. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
1066. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 2 637
1067. Mucska Pavol YC LS Brno 3 2 617
1068. Tichánek Michal Sokol Palkovice 5 2 616
1069. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 608
1069. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 4 2 608
1071. Brejšová Violeta JK Cheb 9 2 603
1072. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 5 2 594
1073. Jagerová Jana YC CERE 5 2 582
1074. Novický Michal YC Znojmo 4 2 576
1075. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 561
1075. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 561
1077. Mareš Miloš YC Kladno 4 2 559
1078. Vlach Martin YC Neratovice 3 2 557
1078. Balzerová Mariana 5 2 557
1080. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
1080. Stejskal Max YC Neratovice 2 2 550
1082. Kučerová Jana JK Prostějov 2 2 545
1083. Krejčíková Klára YC CERE 6 2 543
1084. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
1084. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
1086. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
1087. Urbánek Jiří 1 2 519
1087. Doležal Martin 1 2 519
1089. Pitelová Ema JK Sokolov 3 2 516
1090. Vitouch Jan YC LS Brno 3 2 496
1091. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
1092. Novotný Václav JK Cheb 2 2 483
1093. Sobotová Kristýna JK Prostějov 2 2 468
1094. Dvořák Ota YC CERE 2 2 460
1095. Kulísek Jan PS Eletrika 2 2 454
1096. Babický Roman JK Česká Lípa 1 2 444
1097. Fialová Adéla YC CERE 6 2 441
1097. Sehnal René YC SaS 1 2 441
1099. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 6 2 420
1100. Stříž Tobiáš YC Krnov 5 2 416
1101. Čáp Jiří ČYK 1 2 408
1101. Uzdař Zdeněk 1 2 408
1101. Frič Michal 1 2 408
1101. Lachman Tomáš 1 2 408
1101. Markant Miroslav 1 2 408
1106. Pitel David JK Sokolov 5 2 403
1107. Hrdina Pavel ČWA 4 2 375
1108. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 346
1109. Petřina Ondra YC CERE 9 2 328
1110. Procházka Oliver YC CERE 2 2 289
1111. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 273
1112. Hasman Janek Delfín Jablonec 2 2 272
1113. Horáček Jiří YC CERE 2 2 268
1114. Tomášek Radim 1 2 260
1114. Syrový Tomáš 1 2 260
1114. Jahn Bohumil YC Lipno nad Vltavou 1 2 260
1117. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 2 241
1118. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 2 237
1118. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 2 237
1120. Šachl Zděnek VS Duchcov 2 2 228
1121. Ščerba David YC Krnov 7 2 220
1122. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 2 208
1123. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 4 2 197
1124. Ščerbová Julie YC Krnov 7 2 191
1125. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 170
1126. Dvořák Filip Jachtklub Brno 1 2 162
1127. Maruš Max YC Písek 1 2 161
1128. Detwiler Torsten Lukas ČYK 3 2 160
1129. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 3 2 150
1129. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 150
1131. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 2 146
1132. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
1133. Bazler Petr ASK Lovosice 2 2 125
1134. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 3 2 122
1135. Záluský Tomáš YC CERE 3 2 121
1135. Krejsa Milan YC CERE 3 2 121
1137. Kupská Martina YC LS Brno 1 2 108
1137. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 108
1137. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 2 108
1140. Dostál Radek YC SaS 3 2 085
1141. Vitáková Anna JK Plzeň 1 2 081
1142. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 077
1142. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 077
1142. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
1145. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 3 2 068
1146. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 5 2 048
1147. Sklářová Julie LS Kroměříž 6 2 045
1148. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
1148. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
1150. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 1 2 015
1151. Šotnar Stanislav YC LS Brno 4 1 962
1152. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1152. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1154. Soucha Lukáš Orthodocks YC 4 1 947
1155. Vlachová Jana Bohemia Poděbrady 2 1 944
1156. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
1156. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
1156. Kubů Lukáš 1 1 940
1159. Boháč Daniel YC LS Brno 3 1 933
1160. Kunicová Alena YC CERE 8 1 928
1161. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
1162. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 1 919
1163. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 2 1 918
1164. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 6 1 900
1165. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
1166. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 879
1167. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 1 876
1168. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 873
1169. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 5 1 868
1170. Lenz David ČWA 3 1 865
1171. Haňkovský David YC CERE 2 1 864
1172. Czinner Michal YC Kladno 4 1 854
1173. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
1174. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 1 843
1175. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 5 1 842
1176. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 1 841
1177. Holý Filip ČWA 1 1 837
1178. Lőwová Sabina Slavoj Hluboká 2 1 819
1179. Dufek Martin YC LS Brno 2 1 812
1179. Žák Marek YC LS Brno 2 1 812
1181. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 2 1 802
1182. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 800
1182. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 800
1184. Holý Jan 1 1 792
1184. Nováček Miloš 1 1 792
1184. Porkert Jan 1 1 792
1184. Schulz Jiří 1 1 792
1184. Holý Petr 1 1 792
1184. Noščák Petr 1 1 792
1190. Balažíč Tomáš 1 1 791
1190. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 1 791
1190. Hvězda Martin 1 1 791
1190. Laichman Libor 1 1 791
1190. Svoboda Štěpán 1 1 791
1190. Strachota Martin 1 1 791
1190. Fikáček Albert 1 1 791
1197. Stefanidis Aristidos YC Krnov 6 1 787
1198. Kolář František YC CERE 3 1 780
1199. Novotný Jonáš YC Krnov 7 1 766
1200. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1201. Jakeš Michal 1 1 730
1201. Kubaczka Robert 1 1 730
1201. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 1 1 730
1201. Berný Jan 1 1 730
1201. Webr Otakar 1 1 730
1201. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
1207. Hlavsa Vilém YC Krnov 4 1 710
1208. Sakman Adam JK Česká Lípa 2 1 709
1209. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
1210. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 1 706
1211. Valík Martin YCR Roudnice 4 1 695
1212. Tomeš Karel František JK Česká Lípa 4 1 688
1213. Sklenář Petr YC Neratovice 1 1 683
1213. Ottová Daniela YC Znojmo 2 1 683
1215. Sklář Lukáš 1 1 681
1215. Moureček Miroslav 1 1 681
1217. Červená Monika YC LS Brno 2 1 675
1217. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
1219. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 1 670
1220. Drábková Kateřina YC Vysoké Mýto 1 1 665
1220. Plhioň Eduard 1 1 665
1222. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 6 1 656
1223. Polášková Petra 2 1 641
1224. Skořepová Eva JK Toušeň 2 1 639
1225. Nuc Jindřich JK Plzeň 7 1 636
1226. Blatecká Kateřina 2 1 621
1227. Štěpánský Jan 1 1 613
1228. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
1229. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 2 1 595
1230. Bílková Lucie Sokol Palkovice 4 1 594
1231. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 1 589
1232. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
1232. Dohnal David 1 1 582
1232. Milnerová Johana YC CERE 1 1 582
1235. Krátká Magdaléna SST klub Plzeň 2 1 575
1236. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
1237. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 560
1238. Novák Václav YC LS Brno 6 1 558
1239. Kolář Jan Orthodocks YC 2 1 557
1240. Turba Marek YC LS Brno 4 1 556
1241. Černý Ondřej 1 1 548
1242. Hájek Libor JK Cheb 3 1 546
1243. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 538
1243. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 2 1 538
1245. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 6 1 531
1246. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 1 517
1247. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
1248. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 2 1 510
1249. Moravec Pavel YC CERE 3 1 507
1250. Mikeška Jakub YC Krnov 4 1 495
1251. Ďurik Martin 1 1 494
1251. Rašovský Adam 1 1 494
1251. Koubovský David 1 1 494
1251. Brych Antonín 1 1 494
1251. Vágner Ladislav 1 1 494
1251. Rada Filip SK Štětí 1 1 494
1257. Snížková Ella VS Duchcov 7 1 488
1258. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
1258. Kučerová Ilona 1 1 471
1260. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 461
1261. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 2 1 450
1262. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 1 441
1262. Vitoň Jan YC Znojmo 3 1 441
1264. Kolář Petr YC Kladno 3 1 434
1265. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 7 1 426
1266. Piak Ivan Jachtklub Brno 6 1 424
1267. Tomolová Kateřina ČYK 3 1 423
1267. Kokeš Petr YC CERE 1 1 423
1267. Hakl David YC LS Brno 1 1 423
1270. Trkan Tobiáš Jachtklub Brno 5 1 418
1271. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 1 414
1271. Blábol Jiří YC CERE 2 1 414
1271. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
1274. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 402
1275. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 2 1 393
1276. Cvikrová Berenika JK Toušeň 1 1 388
1277. Horký Michal 1 1 385
1277. Král Ludvík 1 1 385
1277. Šírek Josef 1 1 385
1277. Hurych Zdeněk 1 1 385
1277. Scháněl Jan 1 1 385
1277. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 1 385
1277. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
1284. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 1 340
1284. Janda Martin ASK Lovosice 1 1 340
1286. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 333
1287. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
1288. Jiránek Radek YCR Roudnice 2 1 325
1289. Dítětová Anna 1 1 291
1289. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 1 291
1291. Vejrosta Marek ČWA 1 1 282
1291. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 1 1 282
1293. Vlach Miroslav YCR Roudnice 4 1 267
1294. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 2 1 256
1295. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 1 246
1296. Snížková Emma VS Duchcov 6 1 231
1297. Záruba Pavel 1 1 217
1298. Novák Ondřej Slavoj Hluboká 1 1 215
1298. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 215
1300. Podzimek Antonín ČYK 1 1 212
1300. Rozsypalová Eva 1 1 212
1300. Müller Lukáš 1 1 212
1300. Andrusová Jana 1 1 212
1300. Vidman Karel 1 1 212
1300. Sova Michal 1 1 212
1300. Pavlíček Martin 1 1 212
1300. Kováč Michal 1 1 212
1300. Doležal Jan JK Sokolov 1 1 212
1300. Terš Martin JK Staré Splavy 1 1 212
1300. Otta Vladimír JK Staré Splavy 1 1 212
1300. Všetečka Jan YC LS Brno 1 1 212
1312. Tlach Michal YC LS Brno 5 1 206
1313. Hájek Ladislav YCR Roudnice 3 1 197
1314. Hrubý David ČYK 3 1 191
1315. Podrábská Denisa SK Štětí 3 1 177
1316. Cundr Luděk 1 1 176
1316. Šubrt Alexander 1 1 176
1316. Čada Roman 1 1 176
1316. Formánek Jan 1 1 176
1316. Stavný Vojtěch 1 1 176
1316. Vejlupek Tomáš 1 1 176
1322. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 175
1323. Rybáček Josef YC Doksy 1 1 156
1324. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 151
1325. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 146
1326. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
1326. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 2 1 114
1328. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 113
1329. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
1330. Dvořák Tobiáš YC CERE 3 1 103
1331. Nantl Vojtěch YC Lipno nad Vltavou 1 1 096
1332. Kristan Josef YC CERE 5 1 095
1333. Lindová Karolína YC Kladno 2 1 072
1334. Jaroš Bohumil Bohemia Poděbrady 2 1 067
1335. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
1335. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 1 065
1335. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
1338. Vaszi Victoria SK Štětí 4 1 063
1339. Čaganová Julie Jachtklub Brno 2 1 053
1340. Skala Filip JK Cheb 4 1 050
1341. Cotte Pamela YC CERE 5 1 049
1342. Šturma Petr YC Regent 2 1 041
1343. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 2 1 039
1344. Fořt Jiří YC CERE 1 1 027
1344. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 027
1344. Vokoun Jan YC CERE 1 1 027
1344. Koláčný Rudolf YC CERE 1 1 027
1344. Oleníček Pavel 1 1 027
1344. Vohryzka Tomáš 1 1 027
1344. Nigrin Radek 1 1 027
1344. Černý David 1 1 027
1344. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
1353. Maršík Karel Chemička Ústí 2 1 018
1354. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 1 007
1354. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
1354. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 007
1357. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 994
1358. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
1359. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
1360. Minařík Jaroslav YC Kladno 3 968
1361. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 2 959
1362. Zajíček Teo LS Kroměříž 3 949
1363. Pešta Roman YC CERE 1 946
1364. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 934
1365. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
1366. Kutálek Lubomír YC Krnov 7 929
1367. Fichtnerová Martina 1 917
1368. Löwitová Olga Císařská louka 1 914
1368. Löwit Harry Císařská louka 1 914
1370. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
1371. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
1372. Hnitka Martin ČWA 1 895
1373. Myšková Veronika ČWA 1 891
1374. Dorazilová Nikol YC Krnov 7 883
1375. David František YC Znojmo 3 867
1376. Klimeš Ondřej JK Plzeň 2 856
1377. Kliková Kateřina YC CERE 2 845
1378. Janda Vojtěch YC CERE 2 836
1378. Janda Tobiáš YC CERE 2 836
1380. Červinková Beáta 1 831
1380. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 1 831
1380. Šulcová Tina YC Lipno nad Vltavou 1 831
1383. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
1384. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 822
1385. Wildmannová Klára YC LS Brno 1 818
1386. Kutálková Kateřina YC Krnov 7 815
1387. Hendrychová Jana ČWA 1 814
1388. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
1388. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
1388. Setvák Pavel 1 808
1388. Podzemský Josef 1 808
1388. Yashchuk Philipp YC CERE 2 808
1388. Hošek Filip YC CERE 1 808
1394. Holub Miloslav YC Znojmo 2 806
1395. Tlapáková Pavlína SK Štětí 1 804
1395. Oubrecht Tomáš 1 804
1397. Ptášniková Hana YC Krnov 6 782
1398. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 780
1399. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
1400. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 3 777
1401. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
1402. Ondráček Radovan YC LS Brno 3 763
1403. Bartoš Vítězslav YC LS Brno 3 751
1404. Bielik Ivan YC LS Brno 2 746
1404. Klímová Zuzana YC CERE 2 746
1406. Ouška Miloslav Chemička Ústí 1 740
1407. Nováková Veronika Slavoj Hluboká 1 738
1408. Palová Helena SK Štětí 3 731
1409. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 2 721
1409. Bíbrová Alice Baník Ostrava 2 721
1409. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 721
1412. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
1413. Krč Martin JK Prostějov 1 718
1413. Kuchyňková Martina YC LS Brno 4 718
1415. Horký Antonín YC CERE 2 708
1416. Mansfeld Vladimír Lokomotiva Cheb 1 707
1416. Černá Pavla 1 707
1416. Valeš Martin 1 707
1416. Kučera Tomáš 1 707
1416. Sladký Martin ČWA 1 707
1416. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
1416. Nantl Ondřej YC Lipno nad Vltavou 1 707
1416. Václavík Jakub YC Lipno nad Vltavou 1 707
1416. Václavíková Adéla YC Lipno nad Vltavou 1 707
1416. Oliva Ivan 1 707
1416. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
1416. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 1 707
1416. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 1 707
1416. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
1416. Vobořilová Marcela 1 707
1416. Špačková Jana 1 707
1416. Stibůrek Matěj 1 707
1416. Salomon Igor YC SaS 1 707
1416. Vokroj Petr YC CERE 1 707
1416. Dvořák Vítězslav 1 707
1416. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
1416. Mareš Jan YC CERE 1 707
1416. Šimková Šárka YC SaS 1 707
1416. Zitová Klára YC SaS 1 707
1416. Bezušek Kristián YC CERE 1 707
1416. Motal Adam ČYK 1 707
1416. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 707
1416. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
1416. Mroz Michal 1 707
1416. Šercl Miroslav 1 707
1416. Salomon David 1 707
1416. Matas Milan ALT Cat Open 1 707
1416. Teissing René ALT RS 3 707
1449. Šír Michal YC LS Brno 3 706
1450. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 703
1451. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 683
1452. Škola Jan Lokomotiva Cheb 1 678
1453. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1453. Satranský Radek YC Pardubice 1 672
1453. Srdínko Martin YC Pardubice 1 672
1456. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 665
1456. Durec Petr YC Znojmo 1 665
1458. Pivovarčík Milan YC Znojmo 2 641
1459. Matouš Martin ČWA 1 636
1460. Krupica Miloš YC LS Brno 1 632
1461. Bulušek Matěj 1 630
1461. Vyhlídal Tomáš 1 630
1463. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 2 628
1464. Palová Anna SK Štětí 3 621
1464. Valenta Max YC CERE 1 621
1466. Matějková Adéla VS Duchcov 1 617
1467. Hajný Jiří Baník Most 2 606
1467. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
1467. Trčka Miroslav Baník Most 2 606
1467. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
1471. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 603
1472. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
1473. Karafiát Karel 1 578
1473. Kunčar Jan 1 578
1473. Speierl David 2 578
1473. Speierl David 2 578
1473. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 578
1473. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
1473. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1480. Hýžová Kristýna 1 576
1481. Chládek Dan YC LS Brno 2 566
1482. Mastník Štěpán YC CERE 1 564
1483. Beerová Eliška SK Štětí 2 562
1484. Novák Adam Sokol Dobřichovice 2 558
1485. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 555
1485. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 555
1487. Jaroš Lukáš 1 554
1487. Vondráček Tomáš YC CERE 1 554
1487. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 554
1487. Suchanová Linda Bohemia Poděbrady 1 554
1487. Pellar David LS Kroměříž 1 554
1492. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 2 538
1493. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1494. Haklová Lucie YC LS Brno 1 520
1495. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 1 516
1495. Janatka Jan Císařská louka 1 516
1497. Ulrich Karel YC LS Brno 3 514
1498. Adamová Tereza 1 512
1499. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 3 505
1499. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
1499. Junek Vladimír JK Olomouc 3 505
1502. Simeonov Jan YC LS Brno 1 499
1503. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 495
1504. Csmez Peter 1 493
1504. Csmezová Lucia 1 493
1506. Pavlidisová Natálie Delfín Jablonec 1 489
1507. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 469
1508. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1509. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 2 465
1510. Čermák Josef YC Neratovice 1 456
1510. Siebt Miloš 1 456
1512. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1512. Hlaváček Milan VS Duchcov 1 452
1514. Nedbal Lubomír YC LS Brno 3 439
1515. Jurečka Pavel Císařská louka 1 437
1515. Chmelová Anna Císařská louka 1 437
1515. Hoch Lukáš Slavoj Hluboká 1 437
1518. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1519. Kuncová Marie JK Sokolov 3 432
1520. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 427
1521. Kadlc Tobiáš YC LS Brno 1 420
1522. Žižkovský Nikita YC CERE 2 410
1523. Janoušek Šimon JK Česká Lípa 1 405
1524. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 404
1524. Balada Michal FD Club UO 2 404
1524. Bix David YC Znojmo 1 404
1524. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 3 404
1524. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1524. Chodora Miroslav JK Plzeň 1 404
1524. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 404
1524. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 404
1524. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1524. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1524. Sekera Petr VS Duchcov 2 404
1524. Sůva Tomáš Delfín Jablonec 1 404
1536. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1536. Markán Mirek YC CERE 1 402
1536. Černý Max YC CERE 1 402
1536. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1536. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1541. Valík David YCR Roudnice 2 400
1542. Čaban Michal 1 396
1542. Pasteková Eva Klára LS Kroměříž 1 396
1542. Prejdová Radka YC Jezero Hlučín 1 396
1545. Karas Hynek Jachtklub Brno 2 395
1546. Kašpar Zdeněk YC LS Brno 1 382
1546. Skalníková Lucie YC LS Brno 1 382
1548. Kopecký Jan YC Krnov 2 378
1549. Pozděnová Tereza ČYK 1 377
1550. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1551. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 370
1551. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 370
1553. Huss Tomáš YC Znojmo 1 364
1553. Hussová Lenka 1 364
1553. Šťáva Robert 1 364
1556. Němeček Milan YC LS Brno 2 349
1557. Šulc Jan 1 347
1557. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 2 347
1559. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 1 343
1560. Nosek Michal YC Znojmo 2 340
1561. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 2 336
1562. Rott Petr JK Plzeň 1 335
1563. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 323
1563. Janků Jiří 1 323
1565. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1565. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 318
1565. Stýblo Petr JK Cheb 1 318
1568. Sedláček Cyril Slavoj Hluboká 1 312
1568. Horal Jan Císařská louka 1 312
1570. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1570. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1570. Vyskočil Kamil VS Duchcov 1 303
1570. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1570. Daněk Ondřej JK Prostějov 1 303
1575. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 299
1576. Adamová Eliška 1 294
1577. Mátl Albert Jachtklub Brno 1 290
1578. Šup Robert YC Regent 1 285
1579. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 281
1580. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1580. Sýkora Vlastimil 1 277
1580. Fiala Pavel ČYK 1 277
1583. Jelínek Jiří Císařská louka 1 261
1584. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 258
1585. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1586. Nosková Andrea 1 239
1587. Beretová Petra ČYK 1 226
1587. Kafka Roman YC Velké Dářko 1 226
1589. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 1 219
1590. Cejnar Aleš Císařská louka 1 215
1591. Haramija Josef YC CERE 1 210
1592. Kraft Ivo 1 206
1593. Hornof Tomáš Chemička Ústí 2 202
1593. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 202
1593. Manič Petr Chemička Ústí 2 202
1593. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 202
1593. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1593. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1593. Maňáková Linda YC LS Brno 1 202
1593. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 202
1593. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1593. Košek Tomáš 1 202
1593. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 202
1593. Pešat Jan 1 202
1593. Kretschmerová Karolína 1 202
1593. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
1593. Raff Alisa 1 202
1593. Raff Oleg 1 202
1593. Friedrich Matěj 1 202
1593. Pavlica Lukáš YC CERE 2 202
1593. Hlaváček Jiří YC LS Brno 2 202
1593. Huk Vítězslav YC LS Brno 1 202
1613. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1613. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1613. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 1 198
1616. Fišer Roman JK Královská 1 191
1617. Dio Petr JK Klatovy 1 189
1618. Pavková Bára YC Znojmo 1 188
1618. Pavka Petr YC Znojmo 1 188
1620. Brožová Monika ALT RS 1 180
1620. Machová Natálie JK Cheb 1 180
1622. Klabík Josef Císařská louka 1 174
1622. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 174
1624. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1625. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1625. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1627. Růžička David TJ Prostějov 1 139
1628. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 136
1628. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 136
1630. Bulant Jiří Císařská louka 1 119
1630. Klabík Jiří Císařská louka 1 119
1632. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 111
1633. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 101
1633. Křelina Jan 1 101
1633. Neškrabal Tomáš 2 101
1633. Doubek Milan 1 101
1633. Drahokoupil Pavel 2 101
1633. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 2 101
1633. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1633. Hošek David Lokomotiva Cheb 1 101
1633. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1633. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 101
1633. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1633. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 1 101
1633. David Josef YC Znojmo 1 101
1633. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1633. Přikryl David YC LS Brno 1 101
1633. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 1 101
1633. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
1633. Klabouch Šimon Slavoj Hluboká 1 101
1633. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1652. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
1652. Wolk Roland YC LS Brno 1 0
1652. Korbová Ivana JK Olomouc 1 0
1652. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0
1652. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 0
1652. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1652. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 0
1652. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 0
1652. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 0
1652. Málek Petr YC SaS 1 0
1652. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 0
1652. Záluský Kamil YC Nechranice 1 0
1652. Hemelík Antonín ASK Lovosice 1 0
1652. Noháč Radek Baník Most 1 0
1652. Hajn Ladislav SK Štětí 1 0
1652. Kašpar Michal 1 0
1652. Šindelka Jakub MYK 1 0
1652. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1652. Vitvar Ondřej 1 0
1652. Fischerová Hana 1 0
1652. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ