POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1664 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fanta Miroslav YC LS Brno 32 100 845
2. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 29 61 648
3. Tlapák Vojtěch SK Štětí 26 104 809
4. Valenová Barbora JK Olomouc 26 95 370
5. Tlapáková Zuzana SK Štětí 25 68 546
6. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 24 135 866
7. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 24 68 267
8. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 24 27 087
9. Burda František JK Česká Lípa 24 118 517
10. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 23 94 584
11. Pavlovský Josef YC LS Brno 23 79 419
12. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 22 107 121
13. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 22 88 017
14. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 21 38 674
15. Nevelöš Tibor SK Štětí 21 120 808
16. Nováková Ludmila YC LS Brno 21 15 036
17. Filip Miroslav YC LS Brno 21 14 063
18. Jaroš Adam MYK 21 170 865
19. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 21 104 993
20. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 21 93 306
21. Rais Michal SK Štětí 20 89 570
22. Himmelová Klára YC Nechranice 20 103 918
23. Peterka Tomáš ČYK 20 71 283
24. Klíma Vojtěch ČYK 20 56 780
25. Daněk Jan YC LS Brno 19 66 699
26. Štafa Patrick MYK 19 77 975
27. Beroun Daniel Jachtklub Brno 19 37 691
28. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 19 85 155
29. Povolný Adam JK Staré Splavy 19 48 106
30. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 38 825
31. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 19 64 048
32. Cintl Václav JK Česká Lípa 19 99 859
33. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 19 118 954
34. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 69 435
35. Paigerová Nina YC CERE 18 23 807
36. Knorr Petr VS Duchcov 18 27 124
37. Nevelöš Adam SK Štětí 18 89 382
38. Kříž Jan SK Štětí 18 55 233
39. Klíma Ondřej YC Doksy 18 33 515
40. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 18 55 018
41. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 18 19 903
42. Dítětová Tereza YC Neratovice 18 24 408
43. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 18 42 566
44. Košťál Petr YC Pardubice 17 118 086
45. Krč Lukáš JK Prostějov 17 28 438
46. Rezek Richard JK Cheb 17 21 291
47. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 17 43 654
48. Skořepová Anna JK Toušeň 17 11 986
49. Kováč Richard JK Prostějov 17 22 154
50. Klíma Jáchym ČYK 17 31 973
51. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 17 87 291
52. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 17 30 774
53. Soukal Miloslav YC Neratovice 17 67 650
54. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 94 332
55. Žáček Jiří Baník Ostrava 17 59 950
56. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 17 60 926
57. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 17 149 886
58. Bryx Petr YC Neratovice 16 41 469
59. Šindelka Ondřej MYK 16 128 177
60. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 48 558
61. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 44 642
62. Dvořáková Nela YC Neratovice 16 42 290
63. Tupý Petr YC LS Brno 16 48 144
64. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 16 12 629
65. Snížek Jan VS Duchcov 16 16 671
66. Šabatová Barbora YC LS Brno 16 16 301
67. Kováč Vladimír JK Prostějov 16 19 490
68. Říčanová Nicol SK Štětí 16 63 038
69. Čermák Jaroslav YC Pardubice 16 118 086
70. Novák Vojtěch YC Doksy 16 16 530
71. Grabarczyk Darek YC LS Brno 16 19 920
72. Dadák Lukáš YC LS Brno 16 84 409
73. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 16 33 782
74. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 16 16 901
75. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 32 195
76. Klímová Johana ČYK 16 15 312
77. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 16 40 502
78. Hejnová Karolína Baník Ostrava 16 26 511
79. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 15 15 235
80. Hýžová Helena Jachtklub Brno 15 18 993
81. Makrlík Dušan JK Klatovy 15 15 374
82. Sedláček Petr JK Prostějov 15 27 958
83. Hartl Radim YC LS Brno 15 27 271
84. Teplý Jakub YC CERE 15 8 063
85. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 15 31 387
86. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 15 9 208
87. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 15 27 278
88. Štolbová Ela ČYK 15 24 533
89. Otevřel Pavel YC LS Brno 15 32 189
90. Ráža Matyáš VS Duchcov 15 44 355
91. Buchtová Sarah YC LS Brno 15 15 803
92. Podrábská Adéla SK Štětí 15 27 818
93. Lokajíčková Lucie ČYK 15 40 886
94. Buchtová Agnes YC LS Brno 15 11 255
95. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 73 028
96. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 15 100 145
97. Košvica Jakub YC LS Brno 15 121 066
98. Drda David Delfín Jablonec 15 85 385
99. Krsička Lukáš YC CERE 15 69 770
99. Krsička Michal YC CERE 15 69 770
101. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 113 636
102. Sadílková Nela Delfín Jablonec 15 74 735
103. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 85 847
104. Richter Zdeněk YC Doksy 14 45 873
105. Outrata Jiří JK Toušeň 14 52 802
106. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 14 10 812
107. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 102 463
108. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 36 157
109. Skalický Vladimír LK Štěchovice 14 70 771
110. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 14 56 724
111. Blatecký Martin Jachtklub Brno 14 11 453
112. Lokajíčková Kateřina ČYK 14 19 328
113. Justová Anna YC LS Brno 14 42 396
114. Moucha Pavel YC Doksy 14 59 353
115. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 47 012
116. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 48 245
117. Viščor Dan YC LS Brno 14 114 814
118. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 17 175
119. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 29 495
120. Babický Josef JK Česká Lípa 14 40 497
121. Krchňavý Vít YCR Roudnice 14 30 297
122. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 13 91 830
123. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 13 46 453
124. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 13 37 544
125. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 45 969
126. Janáček Vojtěch YC LS Brno 13 27 044
127. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 44 893
128. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 73 688
129. Vacula Karel YC Znojmo 13 30 192
130. Prax Jakub YC LS Brno 13 12 497
131. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 13 39 166
132. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 20 023
133. Pešková Adéla YC LS Brno 13 39 407
134. Vacula Jan YC Znojmo 13 30 192
135. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 95 317
136. Košatová Lucie ČYK 13 48 320
137. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 29 679
138. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 13 67 353
139. Cákoci Marek YC CERE 13 9 007
140. Plecitý Martin JK Toušeň 13 52 062
141. Dvořák Jan YC CERE 13 51 748
142. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 13 106 938
143. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 13 16 558
144. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 13 51 099
145. Beneš Jiří YC CERE 13 32 815
146. Červenka Matouš JK Olomouc 13 49 146
147. Staněk Jan YC Doksy 13 5 892
148. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 24 174
149. Viščorová Nela YC LS Brno 13 96 284
150. Kafka Richard YC Velké Dářko 12 32 373
151. Halouzka Jakub MYK 12 82 905
152. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 12 28 631
153. Pavlišová Michaela YC Kovářov 12 82 495
154. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 12 105 029
155. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 10 642
156. Beerová Anežka SK Štětí 12 17 196
157. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 12 15 314
158. Nápravník Jakub ČYK 12 85 696
159. Novák Adam YC Doksy 12 9 901
160. Jurečka Šimon Císařská louka 12 36 743
161. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 12 85 696
162. Beretová Adéla ČYK 12 9 933
163. Bauerová Markéta YC CERE 12 14 373
164. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 12 16 289
165. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 98 312
166. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 91 752
167. Valouch Libor JK Olomouc 12 19 604
168. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 12 8 010
169. Vacula Jiří JK Staré Splavy 12 20 471
170. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 076
171. Jedlička Jan YC Neratovice 12 81 201
172. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 12 80 854
173. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 12 51 085
174. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 58 930
175. Paigerová Vanda YC CERE 12 18 682
176. Loužek Štěpán JK Plzeň 12 9 159
177. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 12 47 262
178. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 23 631
179. Ott Adam Jachtklub Brno 12 47 130
180. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 46 605
181. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 46 331
182. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 18 989
183. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 12 45 649
184. Žalud František ČYK 12 12 371
185. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 12 45 405
186. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 12 21 010
187. Rašková Adéla ČWA 12 20 998
188. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 12 9 278
189. Kořan Petr YC Neratovice 12 68 093
190. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 26 510
191. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 24 201
192. Janderová Klára YC SaS 12 42 785
193. Škvařil Patrik YC LS Brno 12 42 518
194. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 12 23 221
195. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 12 64 859
196. Jedličková Michaela YC Neratovice 12 59 657
197. Grabarczyková Anna YC LS Brno 11 11 961
198. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 11 21 437
199. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 24 584
200. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 11 16 402
201. Bříza Petr YC Pardubice 11 10 206
202. Novák David YC CERE 11 9 115
203. Mertlová Michaela YC Regent 11 104 910
204. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 69 057
205. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 11 4 889
206. Dragoun Ivan JK Plzeň 11 7 023
207. Stibůrková Eliška ČYK 11 61 159
208. Roček Matyáš YC Neratovice 11 31 513
209. Klimešová Tereza JK Plzeň 11 10 178
210. Hartig Bartoloměj YC Doksy 11 32 052
211. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 29 267
212. Škoda Jan ČYK 11 16 731
213. Houdek Roman YC LS Brno 11 117 531
214. Kuchař Jan ČWA 11 24 296
215. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 11 50 553
216. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 11 2 929
217. Záhornacký Jan LS Kroměříž 11 18 227
218. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 30 615
219. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 11 72 838
220. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 11 19 611
221. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 74 541
222. Kouřil Vít Jachtklub Brno 11 8 936
223. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 41 339
224. Směšný Marek JK Prostějov 11 77 084
225. Pavel Aleš YC CERE 11 6 458
226. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 13 169
227. Motal Filip ČYK 11 21 898
228. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 39 848
229. Busta Anna ČYK 11 9 846
230. Hrouda Petr YC CERE 11 4 376
231. Zíma Jakub ČWA 11 76 215
232. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 11 30 015
233. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 82 501
234. Pokorný Jan ALT SF 11 30 015
235. Schwanzer Albert YC LS Brno 11 20 501
236. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 21 900
237. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 45 118
238. Kršňák Jan VS Duchcov 11 27 291
239. Borkovec Bořek ČYK 11 45 537
240. Čáp Milan YC Neratovice 11 93 498
241. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 11 6 164
242. Jurečka Matěj Císařská louka 11 36 306
243. Kramář Petr JK Česká Lípa 11 17 645
244. Klusáčková Radka YC LS Brno 11 22 531
245. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 30 480
246. Blažek Marek YC CERE 11 19 622
247. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 11 4 764
248. Janota Jonáš ČYK 11 22 425
249. Kaláb Jindřich VS Duchcov 10 29 102
250. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 10 29 409
251. Matoušová Štěpánka ČWA 10 18 963
252. Müller Ondřej SK Štětí 10 20 060
253. Hasman Radim Delfín Jablonec 10 19 312
254. Kršňák Jakub VS Duchcov 10 26 490
255. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 24 181
256. Kaltounková Klára ČYK 10 21 777
257. Ptášníková Viktorie YC Krnov 10 6 076
258. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 10 21 433
259. Hanák Vít Sokol Tovačov 10 5 766
260. Raška Marek ČWA 10 25 553
261. Kaloš Martin YC CERE 10 22 368
262. Křenková Monika YC LS Brno 10 22 405
263. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 20 091
264. Sivý Filip Slavoj Hluboká 10 19 921
265. Vinkl Petr YC Kladno 10 27 342
266. Rážová Lea VS Duchcov 10 3 022
267. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 19 639
268. Blažek Martin YC CERE 10 19 420
269. Loužek Karel JK Plzeň 10 18 773
270. Teplý Viktor Jachtklub Brno 10 183 569
271. Piňos Jindřich JK Prostějov 10 3 766
272. Hálová Lucie JK Toušeň 10 57 577
273. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 10 13 254
274. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 10 8 774
275. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 10 40 060
276. Muzikář David Jachtklub Brno 10 43 839
277. Sušil Jan YC CERE 10 12 463
278. Bartoš Richard YC Lískovec 10 45 037
279. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 991
280. Jindřichová Markéta JK Cheb 10 12 289
280. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 10 12 289
282. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 134
283. Brabec Václav YC CERE 10 53 505
284. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 9 294
285. Zima Daniel Delfín Jablonec 10 13 555
286. Halouzka Jiří MYK 10 60 441
287. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 10 60 899
288. Ostrý Dominik YC LS Brno 10 62 149
289. Mojdl Martin YC Kladno 10 9 321
290. Audy Dan Jachtklub Brno 10 64 309
291. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 10 68 211
292. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 10 10 868
293. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 10 72 821
294. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 10 74 672
295. Bobek Pavel Baník Ostrava 10 77 818
296. Vychová Eliška YC Neratovice 10 96 034
297. Hrubý Jiří SK Štětí 10 96 942
298. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 10 39 199
299. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 10 13 055
300. Vaszi Mikuláš SK Štětí 10 34 790
301. Doležal František YC Krnov 10 8 003
302. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 7 030
303. Outratová Anna YC CERE 10 4 508
304. Vlach Miroslav YCR Roudnice 10 14 152
305. Rameš Ivan JK Česká Lípa 10 33 053
306. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 333
307. Hrubý Pavel ČWA 10 29 935
308. Němec Milan KJ Těrlicko 10 8 202
309. Postránecký František YC Neratovice 10 17 216
310. Marečková Renata Jachtklub Brno 10 14 560
311. Procházka Libor YC Neratovice 10 35 897
312. Brhelová Iva ČYK 9 19 145
313. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 9 6 949
314. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 9 19 102
315. Heneš David JK Olomouc 9 10 886
316. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 9 778
317. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 17 280
318. Petřina Ondra YC CERE 9 2 328
319. Hudec Adam YC Neratovice 9 6 937
320. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 9 6 904
321. Pokoš Radim VS Duchcov 9 6 702
322. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 9 17 997
323. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 10 161
324. Čížková Barbora JK Staré Splavy 9 10 506
325. Ronovský Jonáš ČYK 9 16 613
326. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 9 14 017
327. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 9 9 135
328. Nahodil Alexander YC CERE 9 12 463
329. Vlachová Eliška YCR Roudnice 9 14 051
330. Bína Rudolf YC LS Brno 9 8 682
331. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 8 316
332. Špaček Matěj YC CERE 9 20 405
333. Brejšová Violeta JK Cheb 9 2 603
334. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 9 13 017
335. Liška Matěj JK Sokolov 9 12 525
336. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 9 21 309
337. Novotný Alexandr YC Krnov 9 7 333
338. Čížková Zuzana JK Staré Splavy 9 7 508
339. David Robert YC CERE 9 6 208
340. Žitník Zdeněk YC Krnov 9 2 817
341. Daněk Michal LS Kroměříž 9 16 029
342. Havel Filip YC Neratovice 9 12 148
343. Šebková Kristýna YC LS Brno 9 8 515
344. Nedvědický Alexandr ČYK 9 8 992
345. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 9 9 045
346. Kučera Matěj TJ Lanškroun 9 22 435
347. Vlčková Světlana VS Duchcov 9 3 502
348. Bobková Michaela JK Cheb 9 35 800
349. Indrák Jiří Sokol Tovačov 9 40 000
350. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 48 099
351. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 9 26 673
351. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 9 26 673
353. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 9 3 455
354. Zanker Zbyněk SK Štětí 9 45 418
355. Buchta Jan YC LS Brno 9 40 828
356. Neužil Pavel SK Štětí 9 33 274
357. Ottová Hana Sokol Tovačov 9 40 000
358. Sidopulos Andreas YC Krnov 9 3 532
359. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 9 28 129
360. Pavliš Jiří YC Kovářov 9 52 906
361. Karas Filip Jachtklub Brno 9 3 743
362. Sladký Martin ČWA 9 38 294
363. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 38 077
364. Staniek Štěpán Orthodocks YC 9 37 851
365. Švíková Barbora YC CERE 9 29 536
366. Brejšová Nevena JK Cheb 9 5 082
367. Stibůrková Tereza ČYK 9 36 868
368. Himmel Jiří YC Nechranice 9 30 366
369. Skála Kryštof VS Duchcov 9 5 007
370. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 9 31 540
371. Žalud Tomáš ČANY 9 4 315
372. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 40 040
373. Motal Tomáš ČANY 9 4 315
374. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 9 63 996
375. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 22 615
376. Kubový Martin JK Toušeň 9 149 513
377. Roček Roman YC Neratovice 9 137 071
378. Maier Michael JK Staré Splavy 9 117 842
379. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 9 102 366
380. Buřil Miloš ALT RS 9 24 495
381. Hrubý Jan ALT RS 9 24 538
382. Procházka Filip YC Neratovice 9 85 196
383. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 9 81 799
384. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 72 294
385. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 9 32 621
386. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 55 964
387. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 9 56 430
388. Svobodová Sára YC Lískovec 9 26 299
389. Winklerová Anna JK Toušeň 8 35 777
390. Všetečka Ladislav YC LS Brno 8 14 513
391. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 8 4 538
392. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 8 10 637
393. Samcová Klára TJ Rapid Brno 8 14 646
394. Plesníková Barbora YC CERE 8 4 665
395. Viták František JK Plzeň 8 37 315
396. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 8 4 318
397. Schwarzová Markéta YC CERE 8 22 610
398. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 12 379
399. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 8 8 128
400. Dojmazov Petr YC LS Brno 8 7 741
401. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 8 15 586
402. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 7 686
403. Vastl Ladislav ALT Tornado 8 15 831
404. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 15 965
405. Postránecká Klára YC Neratovice 8 35 521
406. Najvárková Magdaléna ČYK 8 51 581
407. Páleníčková Aneta YC CERE 8 34 571
408. Vítovec Matěj YC CERE 8 33 342
409. Karas Tomáš Jachtklub Brno 8 49 718
410. Bína Daniel JK Staré Splavy 8 114 571
411. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 37 813
412. Beringer Jan ČYK 8 8 600
413. Kališová Markéta Jachtklub Brno 8 42 603
414. Nevole Antonín YC Doksy 8 8 848
415. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
416. Svoboda Lukáš YC Neratovice 8 10 995
417. Verl Jan Delfín Jablonec 8 13 115
418. Plachý Jonáš YC Pardubice 8 9 594
419. Spousta Petr YC LS Brno 8 8 991
420. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 45 887
421. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 8 8 626
422. Novotný Štěpán JK Cheb 8 58 984
423. Němec František ALT Tornado 8 44 361
424. Smrčka Jiří ČYK 8 13 571
425. Matoušková Eva YC Neratovice 8 89 551
426. Dressler Antonín ČYK 8 13 661
427. Benovičová Viktorie YC CERE 8 13 796
428. Soukup Aleš VS Duchcov 8 9 207
429. Kunicová Alena YC CERE 8 1 928
430. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 198
431. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 8 4 490
432. Medek Pavel VS Duchcov 8 4 059
433. Michalčín Šimon YC CERE 8 8 484
434. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 22 545
435. Ručka Tomáš YC Kladno 8 10 341
436. Sláma Eduard Jachtklub Brno 8 26 610
437. Mikula Daniel LS Kroměříž 8 5 001
438. Motl Luboš YC CERE 8 30 588
439. Semler Jan TJ Lanškroun 8 5 517
440. Martinkovičová Monika YC CERE 8 30 588
441. Plch Jan YC DIM Bezdrev 8 6 870
442. Buchar Petr YC CERE 8 17 836
443. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 8 26 467
444. Valenta Jan YC CERE 8 18 520
445. Kováčová Tereza JK Prostějov 8 21 319
446. Cintl Václav JK Česká Lípa 8 18 551
447. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 8 18 698
448. Richter Jan YC Pardubice 8 26 974
449. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 19 637
450. Kafková Petra YC Velké Dářko 8 29 325
451. Štrunc Jan YC Neratovice 8 27 602
452. Štrait Martin YC CERE 8 2 668
453. Nalejvajko Radek YC CERE 8 28 125
454. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 8 17 094
455. Čoupek Ondřej YC LS Brno 8 5 146
456. Richterová Eliška YC Pardubice 8 24 686
457. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 32 290
458. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 32 821
459. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 21 410
460. Najvárek Ondřej ČYK 8 24 194
461. Fantová Kateřina YC LS Brno 7 9 461
462. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 7 4 412
463. Šamšulová Tereza YC CERE 7 47 315
464. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 7 10 670
465. Trčka Martin Baník Most 7 45 737
466. Quasniczka Josef JK Litoměřice 7 5 428
467. Kšír Vladislav YC CERE 7 4 099
468. Kuklík Radek YC LS Brno 7 5 390
469. Mojdlová Kateřina YC Kladno 7 8 985
470. Cintlová Zuzana JK Cheb 7 6 022
471. Kilarová Marie Baník Ostrava 7 8 955
472. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 7 24 402
473. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 12 861
473. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 12 861
475. Bezušková Jana YC Neratovice 7 40 970
476. Konopík Šimon Jachtklub Brno 7 4 423
477. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 7 5 371
478. Hnitka Martin YC Nechranice 7 23 346
479. Rek Adam JK Toušeň 7 13 155
480. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 7 6 521
481. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 7 8 688
482. Vainert Kateřina JK Sokolov 7 16 801
483. Nuc Jindřich JK Plzeň 7 1 636
484. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 7 107 077
485. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 5 824
486. Zákoucký Václav ČYK 7 6 498
487. Palkovský Tomáš SK Štětí 7 54 760
488. Boháček David Bohemia Poděbrady 7 5 539
489. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 300
490. Košťálová Anna YC Pardubice 7 11 273
491. Snížková Ella VS Duchcov 7 1 488
492. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 9 248
493. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 300
494. Novotný Jonáš YC Krnov 7 1 766
495. Winkler Adam JK Toušeň 7 65 089
496. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 7 1 426
497. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 7 6 457
498. Storch Petr Chemička Ústí 7 54 760
499. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 68 925
500. Brančík Adam YC Krnov 7 3 167
501. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 7 3 054
502. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 7 53 797
503. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 7 11 645
504. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 7 39 474
505. Sazama Michal ČYK 7 11 652
506. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 11 690
506. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 11 690
508. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 7 11 694
509. Pšeidl Pavel YC SaS 7 20 744
510. Halouzka Michal MYK 7 20 657
511. Pačanda David Bohemia Poděbrady 7 5 488
512. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 5 473
513. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 11 645
514. Košata Lukáš ČYK 7 19 557
515. Horáčková Tereza YC Doksy 7 7 740
516. Kutálek Lubomír YC Krnov 7 929
517. Drahorádová Ema JK Cheb 7 4 892
518. Popper Šimon YC Doksy 7 14 314
519. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 7 14 362
520. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 7 14 628
521. Iljuchin Ilja ALT RS 7 29 640
522. Hlavsová Sofie YC Krnov 7 3 924
523. Ďásek František JK Cheb 7 8 040
524. Bauer František YC CERE 7 29 806
525. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 7 29 503
526. Kmenta Martin Jachtklub Brno 7 17 875
527. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 15 143
528. Kubeš Fedor YC LS Brno 7 36 691
529. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 7 36 129
530. Kutálková Kateřina YC Krnov 7 815
531. Ščerbová Julie YC Krnov 7 2 191
532. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 33 461
533. Ščerba David YC Krnov 7 2 220
534. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 7 125
535. Dorazilová Nikol YC Krnov 7 883
536. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 7 8 452
537. Pourová Barbora Orthodocks YC 7 28 571
538. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 063
539. Šiknerová Adriana YC CERE 7 13 594
540. Neumann Lukáš YC RODOP 7 39 067
541. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 28 194
542. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 7 18 947
543. Mareš Michael YC Pardubice 7 4 455
544. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 29 433
545. Benovič Vojtěch YC CERE 7 7 036
546. Lukačovič Samuel ALT RS 7 28 571
547. Holubová Tereza ČYK 7 33 184
548. Čepová Klára YC Krnov 7 2 666
549. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 7 4 449
550. Kuthan Jiří YC Lískovec 6 9 549
551. Munclinger Daniel YC LS Brno 6 5 837
552. Horánska Magdalena YC CERE 6 4 883
553. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 7 308
553. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 7 308
555. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 3 839
556. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 6 3 076
557. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 6 1 656
558. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 346
559. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 6 2 420
560. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 7 202
561. Hamáčková Alice YC Neratovice 6 7 140
562. Pour Jan Orthodocks YC 6 10 236
563. Svanovská Helena YC LS Brno 6 5 869
564. Stefanidis Aristidos YC Krnov 6 1 787
565. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 6 10 166
566. Fialová Adéla YC CERE 6 2 441
567. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 166
568. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 3 839
569. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 879
570. Fetterle David JK Česká Lípa 6 9 404
571. Sklářová Julie LS Kroměříž 6 2 045
572. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 6 512
573. Synková Anna YC LS Brno 6 8 541
574. Dressler Josef ČYK 6 6 524
575. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 8 489
576. Hanka Vilém ČYK 6 4 390
577. Šilhavý Jaromír YC Kladno 6 8 351
578. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 6 6 502
579. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 6 10 236
580. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 249
581. Vrána Adam ČYK 6 6 588
582. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 2 637
583. Štolba Marek JK Česká Lípa 6 4 689
584. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 1 843
585. Krasauskas Tadas ČYK 6 9 090
586. Daněk Tomáš YC LS Brno 6 5 012
587. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 6 1 900
588. Krejčíková Klára YC CERE 6 2 543
589. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 7 657
590. Regetskiy Artem VS Duchcov 6 4 788
591. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 005
592. Hýža Vít Jachtklub Brno 6 4 809
593. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 6 7 441
594. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 6 3 311
595. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 6 3 844
596. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 6 3 829
597. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 6 16 043
598. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 21 355
599. Čajčík Jan YC LS Brno 6 27 573
600. Prokýšek Petr Orthodocks YC 6 17 436
601. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 6 35 710
602. Kališová Lenka Jachtklub Brno 6 17 019
603. Bauerová Šárka YC CERE 6 28 404
604. Kala Roman YC Doksy 6 15 475
605. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 11 271
605. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 11 271
607. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 6 26 254
608. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 26 536
608. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 26 536
610. Piak Ivan Jachtklub Brno 6 1 424
611. Kölbl Josef ALT Tornado 6 16 505
612. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 11 211
613. Navrátilová Vanda YC LS Brno 6 11 866
614. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 6 16 477
615. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 6 37 620
616. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 6 12 790
617. Jochovič Josef YC Neratovice 6 36 219
618. Pešek Lukáš Spartak Modřany 6 16 477
619. Blatecký David Jachtklub Brno 6 15 930
620. Snížková Emma VS Duchcov 6 1 231
621. Mika Radek YC SaS 6 27 106
622. Trubačíková Hana YC LS Brno 6 13 108
623. Solař Petr ČYK 6 35 671
624. Záruba Adam YC CERE 6 25 304
625. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 11 211
626. Falta Miroslav ALT Tornado 6 25 282
627. Schmiedová Petra ALT RS 6 33 394
628. Nuc Mario JK Plzeň 6 20 293
629. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 541
630. Maršálková Blanka YC LS Brno 6 53 401
631. Drahorád Petr JK Cheb 6 21 469
632. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 10 789
633. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 18 863
634. Novák Václav YC LS Brno 6 1 558
635. Vychová Zuzana YC Neratovice 6 23 255
636. Najvárek Matěj YC Lískovec 6 18 306
637. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 6 1 531
638. Velíšek Kryštof ALT Tornado 6 15 326
639. Šebor Martin Morgan ČYK 6 11 130
640. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 1 517
641. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 6 27 152
642. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 6 17 791
643. Hrdina Patrik YC RODOP 6 41 498
644. Krejza Filip ALT FB 6 17 607
645. Ptášniková Hana YC Krnov 6 782
646. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
647. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 6 29 559
648. Štursová Lucie YC Nelahozeves 6 23 578
649. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 7 919
650. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 14 969
651. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 5 2 048
652. Záruba Vladimír JK Cheb 5 27 762
653. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 970
654. Reichert Richard ALT Vaurien 5 5 336
655. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 170
656. Berg Petr VS Duchcov 5 5 373
657. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
658. Schmied Martin ALT RS 5 27 950
659. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 3 647
660. Vorel Petr YC LS Brno 5 5 336
661. Kristan Josef YC CERE 5 1 095
662. Pitel David JK Sokolov 5 2 403
663. Štantejský Jan ALT RS 5 15 981
664. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 3 323
665. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
666. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 5 18 326
667. Tichánek Michal Sokol Palkovice 5 2 616
668. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 5 2 594
669. Jagerová Jana YC CERE 5 2 582
670. Jenšík David JK Česká Lípa 5 5 854
671. Rešl Pavel VS Duchcov 5 5 778
672. Balzerová Mariana 5 2 557
673. Petrák Jan ALT Tornado 5 17 555
674. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 262
675. Kolářová Terezie Orthodocks YC 5 17 015
676. Novohradský Filip YC Pardubice 5 4 255
677. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 353
678. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 3 445
679. Toth Martin ČWA 5 5 504
680. Stříž Tobiáš YC Krnov 5 2 416
681. Ira David Jachtklub Brno 5 2 706
682. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 26 900
683. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 256
684. Dolejš Rudolf ČWA 5 7 270
685. Cotte Pamela YC CERE 5 1 049
686. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 5 26 900
687. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 5 5 049
688. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 5 10 241
689. Podhorec Štefan YC Kladno 5 8 095
690. Rusňák Štěpán JK Plzeň 5 9 310
691. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 5 8 925
692. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 12 331
693. Pitel Šimon JK Sokolov 5 4 653
694. Trkan Tobiáš Jachtklub Brno 5 1 418
695. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 904
696. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 9 130
697. Skála Petr ALT SF 5 11 488
698. Šmídová Pavla YC Neratovice 5 9 137
699. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 906
700. Svobodová Lucie YC Lískovec 5 29 854
701. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 11 468
702. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 5 3 926
703. Beneš Petr YK Jestřábí 5 11 445
704. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
705. Beneš Štěpán YK Jestřábí 5 13 043
706. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 5 1 842
707. Košťálová Bára YC Pardubice 5 9 367
708. Holý Ivo Baník Ostrava 5 37 883
709. Hála Jakub AYCK 5 4 075
710. Kuthan Jan YC Lískovec 5 11 017
711. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 38 334
712. Hanka Vojtěch ČYK 5 4 426
713. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 9 715
714. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 092
715. Winkler Pavel JK Toušeň 5 48 495
716. Veit Martin ALT FB 5 10 150
717. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 5 4 202
718. Knetig Jindřich YC LS Brno 5 10 504
719. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 5 1 868
720. Skála David ALT SF 5 11 488
721. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
722. Slíva Jakub YC Nechranice 5 34 269
723. Veselý Štěpán YC Pardubice 5 8 378
724. Hála Jan AYCK 5 13 941
725. Zidková Nadine ČWA 5 4 883
726. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 146
727. Hálová Anna AYCK 5 13 881
728. Sklenář Matěj YC LS Brno 5 8 800
729. Jakoubek Zdeněk ČYK 5 33 958
730. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 5 33 304
731. Sehnal Pavel ČWA 5 31 120
732. Kovařík David ČYK 5 33 958
732. Sünderhauf Zdeněk ČYK 5 33 958
734. Štěpán David Jachtklub Brno 5 4 819
735. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 5 8 556
736. Fiala Petr YC Neratovice 5 35 332
737. Tlach Michal YC LS Brno 5 1 206
738. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 8 659
739. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 4 700
740. Mlejnek Tomáš SK Štětí 5 13 228
741. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 4 4 325
742. Slívová Jana YC Nechranice 4 44 551
743. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 3 003
744. Burianová Jitka YC CERE 4 5 867
745. Musil Tomáš YC RODOP 4 23 064
746. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 498
747. Slíva Martin ČWA 4 22 693
748. Cviček Jan Sokol Tovačov 4 2 994
749. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 4 4 990
750. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 42 038
751. Pitel Štěpán JK Sokolov 4 2 896
752. Tkadlecová Sára JK Toušeň 4 51 384
753. Popov Adam YC CERE 4 6 131
754. Kučerová Lucie JK Prostějov 4 6 154
755. Kulík Martin YC RODOP 4 30 608
756. Kotek Kamil JK Staré Splavy 4 21 390
757. Grecmanová Denisa YC RODOP 4 22 088
758. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 4 462
759. Benovič Martin YC CERE 4 3 811
760. Hošek Libor JK Česká Lípa 4 25 628
761. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 882
762. Uhlár Milan Orthodocks YC 4 27 516
763. Kraus Jan JK Česká Lípa 4 3 878
764. Lejhanec David YC Pardubice 4 4 578
765. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 451
766. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
767. Mrůzek Pavel YC Regent 4 5 295
768. Švejdová Michala YC CERE 4 3 616
769. Rešlová Jana VS Duchcov 4 4 044
770. Stoklásek Petr YC CERE 4 41 021
771. Teubnerová Anna Císařská louka 4 4 047
772. Hendrych Václav YC Doksy 4 24 913
773. Kuchyňková Martina YC LS Brno 4 718
774. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 773
775. Hatle Stella Marie ČYK 4 5 795
776. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 3 047
777. Drda Filip Delfín Jablonec 4 3 801
778. Michalčín Jiří YC CERE 4 40 884
779. Fiala Alexandr YC LS Brno 4 5 020
780. Novický Michal YC Znojmo 4 2 576
781. Povolný Jakub JK Staré Splavy 4 4 303
782. Vlach Miroslav YCR Roudnice 4 1 267
783. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 1 841
784. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 175
785. Czinner Michal YC Kladno 4 1 854
786. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 4 16 772
787. Jelínek Petr Spartak Modřany 4 16 652
787. Hackl Miroslav Spartak Modřany 4 16 652
789. Hrdina Pavel ČWA 4 2 375
790. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 4 9 149
791. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 2 241
792. Skala Filip JK Cheb 4 1 050
793. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 4 2 197
794. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 4 7 591
795. Vaszi Victoria SK Štětí 4 1 063
796. Holubová Kristýna ČYK 4 11 927
797. Švíková Kateřina YC CERE 4 12 614
798. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 10 898
799. Skala Pavel JK Cheb 4 14 669
800. Lis Jáchym 4 8 212
801. Krejza Tomáš YC Regent 4 14 072
802. Křížek David Lokomotiva Plzeň 4 14 329
803. Vítová Anna JK Česká Lípa 4 13 860
804. Soucha Lukáš Orthodocks YC 4 1 947
805. Šotnar Stanislav YC LS Brno 4 1 962
806. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 8 574
807. Valdhansová Klára ČYK 4 13 017
808. Kubů Alvin YC Pardubice 4 13 342
809. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
809. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
811. Kašpar Antonín YC CERE 4 15 407
812. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 1 246
813. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
814. Pavlíková Barbora YC CERE 4 6 975
815. Himmel Jiří YC Nechranice 4 9 391
816. Lis Jonáš 4 8 212
817. Turba Marek YC LS Brno 4 1 556
818. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 608
819. Hlavsa Vilém YC Krnov 4 1 710
820. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 18 463
821. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 9 785
822. Kmoníček Jiří YC Pardubice 4 6 576
823. Valík Martin YCR Roudnice 4 1 695
824. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 19 608
824. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 19 608
826. Audyová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
827. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 4 19 869
828. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 20 203
829. Šindelář Vojtěch YC CERE 4 20 996
830. Tomeš Karel František JK Česká Lípa 4 1 688
831. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 2 703
832. Čermák Josef YC Neratovice 4 10 575
833. Bílková Lucie Sokol Palkovice 4 1 594
834. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 4 2 608
835. Guryča Nikola YC CERE 4 9 662
836. Koblasa David Lokomotiva Cheb 4 9 615
837. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 6 773
838. Doležel Ondřej YC CERE 4 6 920
838. Krása Štěpán YC CERE 4 6 920
840. Buráň Marek 4 6 758
841. Mikeška Jakub YC Krnov 4 1 495
842. Bělík Jan JK Sokolov 4 6 795
843. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
844. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
845. Kolář František YC CERE 3 1 780
846. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 3 404
847. Nedbal Lubomír YC LS Brno 3 439
848. Boháč Daniel YC LS Brno 3 1 933
849. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 1 589
850. Junek Vladimír JK Olomouc 3 505
851. Podrábská Denisa SK Štětí 3 1 177
852. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 3 4 082
853. Hrubý David ČYK 3 1 191
854. Hájek Ladislav YCR Roudnice 3 1 197
855. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 3 4 020
856. Ulrich Karel YC LS Brno 3 514
857. Vitoň Jan YC Znojmo 3 1 441
858. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 4 088
859. Lenz David ČWA 3 1 865
860. Moravec Pavel YC CERE 3 1 507
861. Wehrenberg Anna YC Kladno 3 4 178
862. Hájek Libor JK Cheb 3 1 546
863. Tomolová Kateřina ČYK 3 1 423
864. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 1 441
865. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 3 505
866. Kuncová Marie JK Sokolov 3 432
867. Prokopec Petr YC Pardubice 3 2 764
868. Palová Anna SK Štětí 3 621
869. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 561
870. Ersternberger Petr ČYK 3 3 311
870. Vašek Robin ČYK 3 3 311
870. Kovařík Jan ČYK 3 3 311
873. Pitelová Ema JK Sokolov 3 2 516
874. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
875. Hron Petr PS Eletrika 3 3 192
876. Vlach Martin YC Neratovice 3 2 557
877. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 561
878. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 721
879. Mucska Pavol YC LS Brno 3 2 617
880. Vitouch Jan YC LS Brno 3 2 496
881. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
882. Šuma Stanislav ASK Lovosice 3 2 936
883. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 780
884. Palová Helena SK Štětí 3 731
885. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 3 2 893
885. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 3 2 893
887. Bartoš Vítězslav YC LS Brno 3 751
888. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 3 2 801
889. Ondráček Radovan YC LS Brno 3 763
890. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 3 777
891. Zgraja Martin Orthodocks YC 3 3 311
892. David František YC Znojmo 3 867
893. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
894. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 3 2 122
895. Šír Michal YC LS Brno 3 706
896. Dvořák Tobiáš YC CERE 3 1 103
897. Chudoba Stanislav YC CERE 3 3 825
898. Teissing René ALT RS 3 707
899. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 3 2 068
900. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 077
901. Valík Jiří YCR Roudnice 3 2 797
902. Dostál Radek YC SaS 3 2 085
903. Krejsa Milan YC CERE 3 2 121
903. Záluský Tomáš YC CERE 3 2 121
905. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 3 2 150
906. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 3 3 400
907. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 1 065
908. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 150
909. Detwiler Torsten Lukas ČYK 3 2 160
910. Frank Robert Lokomotiva Cheb 3 3 509
911. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 273
912. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 1 007
913. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
914. Zajíček Teo LS Kroměříž 3 949
915. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 934
916. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 3 3 418
917. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 077
918. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 466
919. Chlebna Milan YC Kovářov 3 19 031
920. Vavřičková Barbora JK Sokolov 3 5 431
921. Burda Jakub JK Česká Lípa 3 6 653
922. Dudák Marek YC CERE 3 12 303
923. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
924. Topiarzová Magdicka YC CERE 3 6 775
925. Jenček Petr ALT RS 3 5 456
926. Kuthan Martin YC Neratovice 3 13 284
927. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 3 6 840
928. Borčická Lucie YC LS Brno 3 5 398
929. Žlabová Markéta ČWA 3 6 569
930. Kozáková Pavlína YC Neratovice 3 5 296
931. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 6 042
932. Štursová Pavla YC Nelahozeves 3 13 613
933. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 13 701
934. Žůrek Pavel ALT RS 3 13 821
935. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 9 145
936. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 5 232
937. Bachtík Marek YC CERE 3 56 894
938. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
939. Šmídová Petra ALT Evropa 3 14 472
940. Diviš Ivo YC Dyje 3 7 436
941. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
942. Doležal Tomáš YC Neratovice 3 6 199
943. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 5 935
944. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
945. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 5 777
946. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 3 10 019
947. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 9 847
948. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 3 37 785
949. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 6 445
950. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 3 37 785
951. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 3 9 513
952. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 857
953. Behenský Jan YC CERE 3 6 244
954. Janáček Petr YC LS Brno 3 9 478
955. Záchvěj Martin Baník Most 3 11 456
955. Pinc Tomáš Baník Most 3 11 456
957. Filinger Marek YC CERE 3 9 424
958. Plodek Adam YC Pardubice 3 6 931
959. Černý Matěj JK Cheb 3 6 182
960. Čudová Dominika YC Lískovec 3 8 580
961. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 8 167
962. Culek Jindřich YC Kotva Pha 3 4 307
963. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 7 502
964. Cihelka Petr JK ČZU 3 4 307
965. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 21 061
966. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 7 410
967. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 21 345
968. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 3 7 635
969. Rozsypal Martin JK Olomouc 3 17 522
970. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 7 376
971. Tesař David ASK Lovosice 3 7 921
972. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 8 094
973. Pavliš Marek YC Kovářov 3 24 756
974. Motlík Ondřej JK Cheb 3 4 557
975. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 7 976
976. Zima Tomáš YC Kladno 3 16 291
977. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 8 167
978. Procházka Jan YC Znojmo 3 7 103
979. Verner Kamil JK Toušeň 3 7 021
980. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 2 1 918
981. Matějka Jan 2 8 882
982. Doležal Tomáš SK Tři sestry 2 38 233
982. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 38 233
984. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 2 146
985. Kabát Petr 2 7 701
986. Sakman Adam JK Česká Lípa 2 1 709
987. Vaďurová Dominika JK Toušeň 2 7 682
988. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
989. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 1 706
990. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 1 919
991. Mareš Miloš YC Kladno 2 1 894
992. Němeček Milan YC LS Brno 2 349
993. Skořepová Eva JK Toušeň 2 1 639
994. Ottová Daniela YC Znojmo 2 1 683
995. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 2 347
996. Červená Monika YC LS Brno 2 1 675
997. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 2 465
998. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 873
999. Háma Martin YC Doksy 2 8 671
1000. Polášková Petra 2 1 641
1001. Vlachová Jana Bohemia Poděbrady 2 1 944
1002. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
1003. Bazler Petr ASK Lovosice 2 2 125
1004. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 800
1005. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
1006. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1007. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
1008. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1009. Mertinová Nicole ČWA 2 8 356
1010. Lőwová Sabina Slavoj Hluboká 2 1 819
1011. Valík David YCR Roudnice 2 400
1012. Žák Marek YC LS Brno 2 1 812
1012. Dufek Martin YC LS Brno 2 1 812
1014. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 2 1 802
1015. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 800
1016. Kopecký Jan YC Krnov 2 378
1017. Balada Michal FD Club UO 2 404
1018. Stibůrek Jan ČYK 2 8 038
1019. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 404
1020. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
1021. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
1022. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 404
1022. Sekera Petr VS Duchcov 2 404
1024. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 8 430
1025. Žižkovský Nikita YC CERE 2 410
1026. Karas Hynek Jachtklub Brno 2 395
1027. Haňkovský David YC CERE 2 1 864
1028. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 38 233
1029. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 401
1030. Jozíf Martin YC Pardubice 2 16 089
1031. Kolář Petr YC Kladno 2 971
1032. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 994
1033. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 007
1034. Maršík Karel Chemička Ústí 2 1 018
1035. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 2 29 601
1036. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 2 1 039
1037. Šturma Petr YC Regent 2 1 041
1038. Čaganová Julie Jachtklub Brno 2 1 053
1039. Horký Antonín YC CERE 2 708
1040. Šulc David YC Nechranice 2 15 762
1041. Jaroš Bohumil Bohemia Poděbrady 2 1 067
1042. Lindová Karolína YC Kladno 2 1 072
1043. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 15 026
1044. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 2 1 114
1044. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
1046. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 2 1 127
1047. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 2 959
1048. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
1049. Bobek Ondřej Baník Ostrava 2 30 719
1050. Klímová Zuzana YC CERE 2 746
1051. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
1052. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
1053. Holub Miloslav YC Znojmo 2 806
1054. Yashchuk Philipp YC CERE 2 808
1055. Bielik Ivan YC LS Brno 2 746
1056. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
1056. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
1058. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 822
1059. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 2 721
1060. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 21 827
1061. Kuthan Karel ČYK 2 24 669
1062. Bíbrová Alice Baník Ostrava 2 721
1063. Janda Tobiáš YC CERE 2 836
1063. Janda Vojtěch YC CERE 2 836
1065. Kliková Kateřina YC CERE 2 845
1066. Klimeš Ondřej JK Plzeň 2 856
1067. Bilka Adam SK Tři Sestry YC 2 16 873
1068. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 151
1069. Pivovarčík Milan YC Znojmo 2 641
1070. Blatecká Kateřina 2 1 621
1071. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 38 233
1072. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 2 1 450
1073. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 461
1074. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 2 538
1075. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 10 850
1076. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 2 1 510
1077. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 2 1 538
1077. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 538
1079. Kolář Jan Orthodocks YC 2 1 557
1080. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 11 547
1081. Adam Zdeněk VS Duchcov 2 10 812
1082. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 560
1083. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
1084. Krátká Magdaléna SST klub Plzeň 2 1 575
1085. Minařík Jaroslav YC Kladno 2 505
1086. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 495
1087. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 2 1 595
1088. Cvikrová Michaela ČYK 2 11 251
1089. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 2 11 611
1090. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 2 628
1091. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
1092. Hajný Jiří Baník Most 2 606
1093. Krob Michal YC Kladno 2 1 251
1094. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 2 1 256
1095. Trčka Miroslav Baník Most 2 606
1095. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
1097. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 603
1098. Jiránek Radek YCR Roudnice 2 1 325
1099. Speierl David 2 578
1100. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
1101. Speierl David 2 578
1102. Chládek Dan YC LS Brno 2 566
1103. Beerová Eliška SK Štětí 2 562
1104. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 2 1 393
1105. Novák Adam Sokol Dobřichovice 2 558
1106. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
1106. Blábol Jiří YC CERE 2 1 414
1106. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 1 414
1109. Nosek Michal YC Znojmo 2 340
1110. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 4 215
1111. Šachl Zděnek VS Duchcov 2 2 228
1112. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
1113. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 3 200
1114. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 2 336
1115. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
1116. Altman Petr Císařská louka 2 3 158
1117. Manič Petr Chemička Ústí 2 202
1118. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
1119. Hornof Tomáš Chemička Ústí 2 202
1120. Bobuš David YC Znojmo 2 5 830
1121. Janovský Tomáš Orthodocks YC 2 5 980
1122. Marečková Lucie Jachtklub Brno 2 2 928
1123. Keblová Lucie ČYK 2 6 042
1124. Pouvová Daniela ASK Lovosice 2 3 333
1125. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 2 896
1126. Vodáček Lukáš YC LS Brno 2 2 822
1127. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 202
1127. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1127. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
1127. Hlaváček Jiří YC LS Brno 2 202
1127. Pavlica Lukáš YC CERE 2 202
1132. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 6 428
1133. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 2 2 668
1133. Lubas Pavel Delfín Jablonec 2 2 668
1135. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 2 6 621
1136. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 2 3 312
1137. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 594
1138. Altman Jiří Císařská louka 2 6 732
1139. Kozelská Markéta YC CERE 2 4 810
1140. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 4 200
1141. Král Karel JK Sokolov 2 4 167
1142. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 2 4 430
1143. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 2 4 436
1144. Falc Andino Federico Milan YC CERE 2 4 469
1145. Šturc Petr ČWA 2 4 511
1146. Mazgaj Robert ALT RS 2 4 539
1147. Melika Jan YC CERE 2 4 019
1148. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 986
1149. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 622
1150. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
1151. Hájek Adam YC CERE 2 5 537
1152. Neškrabal Tomáš 2 101
1153. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 3 812
1154. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
1155. Drahokoupil Pavel 2 101
1155. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 2 101
1157. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 5 106
1158. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
1159. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 3 604
1159. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 2 3 604
1159. Korytář Jaroslav YC Jezero Hlučín 2 3 604
1162. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 468
1163. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
1164. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
1165. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 281
1166. Dvořák Ota YC CERE 2 2 460
1167. Horáček Jiří YC CERE 2 2 268
1168. Hasman Janek Delfín Jablonec 2 2 272
1169. Procházka Oliver YC CERE 2 2 289
1170. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
1171. Kučerová Jana JK Prostějov 2 2 545
1172. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 2 6 959
1173. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
1174. Sobotová Kristýna JK Prostějov 2 2 468
1175. Stejskal Max YC Neratovice 2 2 550
1176. Kulísek Jan PS Eletrika 2 2 454
1177. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 6 797
1178. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1179. Sladký Martin ČWA 1 707
1179. Václavík Jakub YC Lipno nad Vltavou 1 707
1181. Kašpar Zdeněk YC LS Brno 1 382
1182. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1183. Skalníková Lucie YC LS Brno 1 382
1184. Mansfeld Vladimír Lokomotiva Cheb 1 707
1184. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
1186. Fischerová Hana 1 0
1187. Huss Tomáš YC Znojmo 1 364
1188. Černá Pavla 1 707
1189. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1189. Křelina Jan 1 101
1191. Pozděnová Tereza ČYK 1 377
1192. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 370
1192. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 370
1194. Doubek Milan 1 101
1195. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1196. Valeš Martin 1 707
1196. Kučera Tomáš 1 707
1198. Hošek David Lokomotiva Cheb 1 101
1199. Černý Max YC CERE 1 402
1200. Václavíková Adéla YC Lipno nad Vltavou 1 707
1201. Srdínko Martin YC Pardubice 1 672
1202. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1203. Matějková Adéla VS Duchcov 1 617
1204. Valenta Max YC CERE 1 621
1205. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 33 072
1206. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 1 101
1207. Bulušek Matěj 1 630
1207. Vyhlídal Tomáš 1 630
1209. Krupica Miloš YC LS Brno 1 632
1210. Matouš Martin ČWA 1 636
1211. Horal Jan Císařská louka 1 312
1212. Durec Petr YC Znojmo 1 665
1212. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 665
1214. Satranský Radek YC Pardubice 1 672
1215. Nantl Ondřej YC Lipno nad Vltavou 1 707
1216. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1217. Škola Jan Lokomotiva Cheb 1 678
1218. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 683
1219. Sedláček Cyril Slavoj Hluboká 1 312
1220. Stýblo Petr JK Cheb 1 318
1221. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 101
1222. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 703
1223. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 101
1224. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
1224. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 1 707
1224. Špačková Jana 1 707
1224. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
1224. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 1 707
1224. Mroz Michal 1 707
1224. Oliva Ivan 1 707
1231. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1232. Noháč Radek Baník Most 1 0
1232. Hemelík Antonín ASK Lovosice 1 0
1232. Záluský Kamil YC Nechranice 1 0
1232. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
1232. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 0
1232. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 0
1232. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 0
1239. Nováková Veronika Slavoj Hluboká 1 738
1240. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 0
1241. Ouška Miloslav Chemička Ústí 1 740
1242. Janků Jiří 1 323
1243. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 318
1244. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 323
1245. Šulc Jan 1 347
1246. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1246. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 0
1246. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0
1249. Koláček Milan YC LS Brno 1 21 100
1250. Korbová Ivana JK Olomouc 1 0
1251. Rott Petr JK Plzeň 1 335
1252. Wolk Roland YC LS Brno 1 0
1253. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 1 343
1254. Hajn Ladislav SK Štětí 1 0
1255. Krč Martin JK Prostějov 1 718
1256. Stibůrek Matěj 1 707
1257. Šindelka Jakub MYK 1 0
1258. Dvořák Vítězslav 1 707
1259. Vitvar Ondřej 1 0
1260. Matas Milan ALT Cat Open 1 707
1261. Klabouch Šimon Slavoj Hluboká 1 101
1262. Salomon David 1 707
1262. Vobořilová Marcela 1 707
1264. Hussová Lenka 1 364
1265. Šercl Miroslav 1 707
1265. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
1267. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1268. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 707
1269. Šťáva Robert 1 364
1270. Kašpar Michal 1 0
1271. Motal Adam ČYK 1 707
1271. Salomon Igor YC SaS 1 707
1271. Zitová Klára YC SaS 1 707
1271. Šimková Šárka YC SaS 1 707
1271. Mareš Jan YC CERE 1 707
1271. Vetíšková Lenka YC CERE 1 707
1271. Vokroj Petr YC CERE 1 707
1271. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
1271. Bezušek Kristián YC CERE 1 707
1280. Málek Petr YC SaS 1 0
1281. Čaban Michal 1 396
1282. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1283. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1284. Čermák Josef YC Neratovice 1 456
1285. Raff Alisa 1 202
1285. Friedrich Matěj 1 202
1287. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1288. Huk Vítězslav YC LS Brno 1 202
1289. Jelínek Jiří Císařská louka 1 261
1290. Hlaváček Milan VS Duchcov 1 452
1291. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 202
1292. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1293. Siebt Miloš 1 456
1294. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 202
1295. Fiala Pavel ČYK 1 277
1296. Hoch Lukáš Slavoj Hluboká 1 437
1297. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1298. Sýkora Vlastimil 1 277
1299. Maňáková Linda YC LS Brno 1 202
1300. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1301. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 469
1302. Pavlidisová Natálie Delfín Jablonec 1 489
1303. Csmezová Lucia 1 493
1303. Csmez Peter 1 493
1305. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1306. Simeonov Jan YC LS Brno 1 499
1307. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1308. Pešat Jan 1 202
1309. Chmelová Anna Císařská louka 1 437
1310. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 202
1311. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1311. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 404
1313. Markán Mirek YC CERE 1 402
1314. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1315. Nosková Andrea 1 239
1316. Beretová Petra ČYK 1 226
1317. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 1 219
1318. Cejnar Aleš Císařská louka 1 215
1319. Haramija Josef YC CERE 1 210
1320. Bix David YC Znojmo 1 404
1321. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 258
1322. Sůva Tomáš Delfín Jablonec 1 404
1323. Jurečka Pavel Císařská louka 1 437
1324. Chodora Miroslav JK Plzeň 1 404
1325. Kraft Ivo 1 206
1326. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1326. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1328. Janoušek Šimon JK Česká Lípa 1 405
1329. Košek Tomáš 1 202
1330. Kadlc Tobiáš YC LS Brno 1 420
1331. Raff Oleg 1 202
1332. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 427
1333. Kretschmerová Karolína 1 202
1334. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1335. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1336. Šup Robert YC Regent 1 285
1337. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
1338. Hýžová Kristýna 1 576
1339. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1339. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1341. Růžička David TJ Prostějov 1 139
1342. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 136
1342. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 136
1344. Klabík Jiří Císařská louka 1 119
1344. Bulant Jiří Císařská louka 1 119
1346. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 111
1347. Mastník Štěpán YC CERE 1 564
1348. Přikryl David YC LS Brno 1 101
1349. Pasteková Eva Klára LS Kroměříž 1 396
1350. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 555
1351. Karafiát Karel 1 578
1352. David Josef YC Znojmo 1 101
1353. Kunčar Jan 1 578
1353. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
1353. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1356. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
1357. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1358. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1359. Prejdová Radka YC Jezero Hlučín 1 396
1360. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 1 101
1360. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
1362. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 555
1363. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1364. Mátl Albert Jachtklub Brno 1 290
1365. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 1 516
1366. Adamová Eliška 1 294
1367. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 299
1368. Daněk Ondřej JK Prostějov 1 303
1369. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1369. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1371. Adamová Tereza 1 512
1372. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 1 198
1373. Janatka Jan Císařská louka 1 516
1374. Fišer Roman JK Královská 1 191
1375. Dio Petr JK Klatovy 1 189
1376. Pavková Bára YC Znojmo 1 188
1377. Haklová Lucie YC LS Brno 1 520
1378. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 174
1379. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1380. Pavka Petr YC Znojmo 1 188
1381. Jaroš Lukáš 1 554
1381. Vondráček Tomáš YC CERE 1 554
1381. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 554
1381. Suchanová Linda Bohemia Poděbrady 1 554
1381. Pellar David LS Kroměříž 1 554
1386. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1386. Vyskočil Kamil VS Duchcov 1 303
1388. Brožová Monika ALT RS 1 180
1389. Klabík Josef Císařská louka 1 174
1390. Machová Natálie JK Cheb 1 180
1391. Otta Vladimír JK Staré Splavy 1 1 212
1392. Oubrecht Tomáš 1 804
1393. Novohradský Ivo 1 6 623
1394. Lachman Tomáš 1 2 408
1394. Frič Michal 1 2 408
1394. Uzdař Zdeněk 1 2 408
1394. Čáp Jiří ČYK 1 2 408
1398. Mervart Michal 1 7 219
1398. Kaňák Karel 1 7 219
1400. Sehnal René YC SaS 1 2 441
1401. Babický Roman JK Česká Lípa 1 2 444
1402. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
1403. Doležal Martin 1 2 519
1403. Urbánek Jiří 1 2 519
1405. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
1406. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
1407. Maindl Julius 1 6 623
1407. Bartoš Václav 1 6 623
1409. Kašpar Dan 1 7 219
1410. Voves Jiří 1 6 623
1410. Seitl Martin 1 6 623
1410. Novák Luboš 1 6 623
1413. Myška Filip IWS Club Nechra 1 6 578
1414. Žáček Martin ALT Tornado 1 6 416
1414. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 1 6 416
1416. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 804
1416. Špeil Jan 1 2 804
1416. Vurm Miroslav 1 2 804
1416. Vácha Radek 1 2 804
1416. Musil Pavel 1 2 804
1416. Řepa Lukáš 1 2 804
1422. Novák Matěj 1 2 814
1422. Štěpánek Martin 1 2 814
1424. Markant Miroslav 1 2 408
1425. Spurný Michal 1 7 219
1426. Šmídl Marek 1 2 814
1427. Jelínek Stanislav 1 7 707
1428. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 9 332
1429. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 1 876
1430. Kubů Lukáš 1 1 940
1431. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 1 2 015
1432. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
1432. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
1434. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 7 997
1435. Kopecký Martin 1 7 707
1436. Vitáková Anna JK Plzeň 1 2 081
1436. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
1438. Borovka Vojtěch 1 7 707
1439. Kupská Martina YC LS Brno 1 2 108
1439. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 2 108
1439. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 108
1442. Kocour Ladislav 1 7 707
1443. Hába Viktor 1 7 219
1444. Krauz Petr 1 7 707
1445. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
1446. Maruš Max YC Písek 1 2 161
1447. Dvořák Filip Jachtklub Brno 1 2 162
1448. Písařová Pavla JK Černá v Pošumaví 1 7 569
1448. Kebrlová Martina JK Černá v Pošumaví 1 7 569
1450. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 2 208
1451. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 2 237
1451. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 2 237
1453. Jahn Bohumil YC Lipno nad Vltavou 1 2 260
1453. Syrový Tomáš 1 2 260
1453. Tomášek Radim 1 2 260
1453. Řihošek Aleš YC CERE 1 2 260
1457. Randa Lukáš 1 7 219
1458. Olmr Matyáš 1 2 814
1458. Skřivánek Jan 1 2 814
1460. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 9 332
1461. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
1462. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 607
1462. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 607
1464. Havlík Jan 1 5 258
1465. Hrabálek Michal YC LS Brno 1 5 108
1466. Chlup Jan YC Dyje 1 5 106
1467. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
1468. Verl Jan Delfín Jablonec 1 3 784
1469. Vizner Tomáš 1 5 106
1470. Kvašnovský Michael ČWA 1 5 028
1471. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
1472. Žižková Hana YC Neratovice 1 4 824
1472. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 4 824
1474. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
1474. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
1476. Hrubá Sára 1 4 601
1477. Diakovová Eva 1 3 493
1478. Guryča Jan YC CERE 1 4 021
1479. Česal Danilo SK Nový Knín 1 4 515
1479. Česal Lukáš ČANY 1 4 515
1479. Krátký Martin YC SaS 1 4 515
1482. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 047
1483. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 4 515
1484. Tomek Jan 1 4 060
1484. Táborský Ivo 1 4 060
1484. Havel Jan YC Vysoké Mýto 1 4 060
1487. Vavřina Ivan 1 4 089
1487. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
1489. Nechvíle Pavel 1 4 367
1489. Homolka Miloš ALT Tornado 1 4 367
1489. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 4 367
1492. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
1493. Sitař Robin 1 5 576
1494. Vavrda Igor 1 2 814
1495. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
1496. Štolbová Jana ČYK 1 2 814
1497. Faktor Marián 1 6 034
1498. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 1 5 890
1498. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
1500. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 3 071
1501. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 1 3 146
1502. Hrabálek Jakub YC LS Brno 1 3 190
1502. Hepner Jaromír YC LS Brno 1 3 190
1502. Bačík Martin YC LS Brno 1 3 190
1502. Hána Karel YC LS Brno 1 3 190
1502. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 3 190
1502. Buzek Ondřej YC LS Brno 1 3 190
1502. Bělehrad Pavel YC LS Brno 1 3 190
1509. Krystek Marek 1 5 720
1510. Obermajerová Anita 1 3 216
1511. Konupčík Michal SK Halza 1 5 600
1511. Kittler Jan YC LS Brno 1 5 600
1511. Dadák Jakub SK Halza 1 5 600
1514. Kramolišová Tereza YC LS Brno 1 3 325
1514. Huk Václav YC LS Brno 1 3 325
1516. Třeček Zdeněk SK Halza 1 5 600
1516. Červinka Vít SK Halza 1 5 600
1516. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 600
1519. Běhunčík Ivan 1 5 720
1520. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
1521. Sedlář Filip 1 5 720
1522. Kotala Zdeněk 1 3 283
1522. Václav Fajfrlík ČANY 1 3 283
1524. Šejba Filip 1 5 720
1524. Ryšavý Boris 1 5 720
1526. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
1527. Mareček Rostislav JK Cheb 1 9 332
1528. Holý Filip ČWA 1 1 837
1529. Tlapáková Pavlína SK Štětí 1 804
1530. Stavný Vojtěch 1 1 176
1531. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
1532. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
1533. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
1534. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
1535. Nantl Vojtěch YC Lipno nad Vltavou 1 1 096
1536. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
1537. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 113
1538. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
1539. Rybáček Josef YC Doksy 1 1 156
1540. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
1541. Čada Roman 1 1 176
1541. Šubrt Alexander 1 1 176
1541. Cundr Luděk 1 1 176
1541. Formánek Jan 1 1 176
1541. Vejlupek Tomáš 1 1 176
1546. Černý David 1 1 027
1547. Žůrek Adam ČYK 1 13 464
1548. Podzimek Antonín ČYK 1 1 212
1548. Andrusová Jana 1 1 212
1548. Vidman Karel 1 1 212
1548. Rozsypalová Eva 1 1 212
1548. Müller Lukáš 1 1 212
1548. Pavlíček Martin 1 1 212
1548. Sova Michal 1 1 212
1548. Kováč Michal 1 1 212
1548. Doležal Jan JK Sokolov 1 1 212
1548. Terš Martin JK Staré Splavy 1 1 212
1558. Hýža Petr Jachtklub Brno 1 4 211
1559. Všetečka Jan YC LS Brno 1 1 212
1560. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 215
1561. Oleníček Pavel 1 1 027
1561. Nigrin Radek 1 1 027
1563. Záruba Pavel 1 1 217
1564. Löwit Harry Císařská louka 1 914
1565. Hošek Filip YC CERE 1 808
1565. Podzemský Josef 1 808
1565. Setvák Pavel 1 808
1568. Hendrychová Jana ČWA 1 814
1569. Wildmannová Klára YC LS Brno 1 818
1570. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
1571. Šulcová Tina YC Lipno nad Vltavou 1 831
1571. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 1 831
1571. Červinková Beáta 1 831
1574. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 16 557
1575. Myšková Veronika ČWA 1 891
1576. Hnitka Martin ČWA 1 895
1577. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
1578. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
1579. Löwitová Olga Císařská louka 1 914
1580. Vohryzka Tomáš 1 1 027
1581. Fichtnerová Martina 1 917
1582. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 16 557
1583. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
1584. Taschner Karel ALT Melges 24 1 16 557
1585. Pešta Roman YC CERE 1 946
1586. Zeman Jan ALT Melges 24 1 16 557
1587. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
1588. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 16 557
1589. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
1590. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 16 557
1591. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 027
1591. Vokoun Jan YC CERE 1 1 027
1591. Fořt Jiří YC CERE 1 1 027
1591. Koláčný Rudolf YC CERE 1 1 027
1595. Novák Ondřej Slavoj Hluboká 1 1 215
1596. Brož Vojtěch 1 13 464
1597. Holý Jan 1 1 792
1598. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 1 1 730
1599. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
1600. Buřil Adam 1 10 777
1601. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
1602. Štěpánský Jan 1 1 613
1603. Plhioň Eduard 1 1 665
1603. Drábková Kateřina YC Vysoké Mýto 1 1 665
1605. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
1606. Sklář Lukáš 1 1 681
1606. Moureček Miroslav 1 1 681
1608. Sklenář Petr YC Neratovice 1 1 683
1609. Jakeš Michal 1 1 730
1609. Kubaczka Robert 1 1 730
1609. Berný Jan 1 1 730
1609. Webr Otakar 1 1 730
1609. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
1614. Milnerová Johana YC CERE 1 1 582
1615. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1616. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
1617. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 1 791
1617. Hvězda Martin 1 1 791
1617. Balažíč Tomáš 1 1 791
1617. Strachota Martin 1 1 791
1617. Svoboda Štěpán 1 1 791
1617. Fikáček Albert 1 1 791
1617. Laichman Libor 1 1 791
1624. Noščák Petr 1 1 792
1624. Holý Petr 1 1 792
1624. Schulz Jiří 1 1 792
1624. Porkert Jan 1 1 792
1624. Nováček Miloš 1 1 792
1629. Dohnal David 1 1 582
1630. Mravináč Petr YC Kladno 1 1 581
1631. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 1 1 282
1632. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 402
1633. Vejrosta Marek ČWA 1 1 282
1634. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 1 291
1634. Dítětová Anna 1 1 291
1636. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 333
1637. Janda Martin ASK Lovosice 1 1 340
1637. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 1 340
1639. Král Ludvík 1 1 385
1639. Šírek Josef 1 1 385
1639. Horký Michal 1 1 385
1639. Scháněl Jan 1 1 385
1639. Hurych Zdeněk 1 1 385
1639. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 1 385
1639. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
1646. Cvikrová Berenika JK Toušeň 1 1 388
1647. Kokeš Petr YC CERE 1 1 423
1648. Švík František YC RODOP 1 10 832
1649. Rašovský Adam 1 1 494
1650. Černý Ondřej 1 1 548
1651. Švihlík Martin YC RODOP 1 10 832
1651. Miler Martin YC RODOP 1 10 832
1651. Buček Martin YC RODOP 1 10 832
1654. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
1655. Rada Filip SK Štětí 1 1 494
1655. Brych Antonín 1 1 494
1657. Hakl David YC LS Brno 1 1 423
1658. Vágner Ladislav 1 1 494
1658. Koubovský David 1 1 494
1658. Ďurik Martin 1 1 494
1661. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 944
1662. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
1662. Kučerová Ilona 1 1 471
1664. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ