POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2020




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 386 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Nevelöš Tibor SK Štětí 4 27 112
2. Nevelöš Adam SK Štětí 4 25 396
3. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 2 22 431
4. Palanti Alessia YC CERE 1 18 253
5. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 13 792
6. Drda David Delfín Jablonec 2 13 625
7. Teplý Viktor Jachtklub Brno 1 13 212
8. Sadílková Nela Delfín Jablonec 2 11 421
9. Halouzka Jakub MYK 1 11 099
10. Halouzka Jiří MYK 1 10 104
11. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 1 9 320
12. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 2 9 091
13. Říčanová Nicol SK Štětí 2 8 827
14. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 1 8 730
14. Sivý Josef Slavoj Hluboká 1 8 730
16. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 2 8 346
17. Kašpar Antonín YC CERE 1 7 997
18. Moucha Pavel YC Doksy 2 7 427
18. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 7 427
20. Ottová Hana Sokol Tovačov 1 7 387
20. Indrák Jiří Sokol Tovačov 1 7 387
22. Lidařík Rudolf YC LS Brno 1 7 213
23. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 1 7 029
24. Richter Zdeněk YC Doksy 2 6 796
24. Popper Šimon YC Doksy 2 6 796
26. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 6 764
27. Pavliš Jiří YC Kovářov 2 6 635
27. Chlebna Milan YC Kovářov 2 6 635
29. Viták František JK Plzeň 1 6 623
29. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 1 6 623
31. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 2 6 303
32. Lawson Andrew JK Staré Splavy 2 6 246
33. Maier Michael JK Staré Splavy 2 6 024
34. Čajčík Jan YC LS Brno 1 5 980
35. Krsička Michal YC CERE 1 5 600
35. Krsička Lukáš YC CERE 1 5 600
37. Himmelová Klára YC Nechranice 2 5 488
38. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 1 5 279
38. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 1 5 279
40. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 1 5 106
41. Peterka Tomáš ČYK 1 4 972
42. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 2 4 942
43. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 2 4 926
43. Pavlišová Klára YC Kovářov 2 4 926
45. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 1 4 921
45. Švíková Kateřina YC CERE 1 4 921
47. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 4 515
47. Páleníčková Aneta YC CERE 1 4 515
47. Pour Václav Slavoj Hluboká 1 4 515
47. Doležal Tomáš YC Neratovice 1 4 515
51. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 2 4 496
52. Vacula Jiří JK Staré Splavy 2 4 479
53. Plecitý Martin JK Toušeň 1 4 427
54. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 1 4 404
54. Will Jan Lokomotiva Plzeň 1 4 404
56. Jurečka Šimon Císařská louka 1 4 367
56. Košťál Petr YC Pardubice 1 4 367
58. Verner Jaroslav JK Toušeň 2 4 295
59. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 2 4 254
60. Kvasnik Milan YC Neratovice 2 4 244
60. Kořan Petr YC Neratovice 2 4 244
62. Šilhavý Jaromír JK Plzeň 1 4 221
63. Kaláb Jindřich VS Duchcov 1 4 069
64. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 1 4 047
64. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 1 4 047
66. Švíková Barbora YC CERE 1 4 020
67. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 3 873
68. Kala Roman YC Doksy 1 3 837
68. Štengl Michal YC Doksy 1 3 837
70. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 3 782
70. Kuchař Jan YC CERE 1 3 782
72. Roček Roman YC Neratovice 1 3 741
72. Kubový Martin JK Toušeň 1 3 741
74. Cintl Václav JK Česká Lípa 2 3 690
74. Babický Josef JK Česká Lípa 2 3 690
76. Himmel Jiří YC Nechranice 2 3 682
77. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 1 3 541
77. Dítětová Tereza YC Neratovice 1 3 541
77. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 1 3 541
80. Němec František ALT Tornado 2 3 517
81. Košatová Lucie ČYK 1 3 493
81. Košťálová Anna YC Pardubice 1 3 493
83. Jozíf Martin YC Pardubice 1 3 404
84. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 1 3 283
84. Rek Adam TJ Lanškroun 1 3 283
84. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 3 283
84. Kučera Matěj TJ Lanškroun 1 3 283
88. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 2 3 266
88. Čermák Josef YC Neratovice 2 3 266
90. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 1 3 200
90. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 1 3 200
90. Záruba Vladimír JK Cheb 1 3 200
93. Vacula Karel YC Znojmo 1 3 172
93. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 3 172
95. Klíma Jáchym ČYK 1 3 166
96. Hasman Radim Delfín Jablonec 1 3 104
97. Bláha Martin JK Plzeň 1 3 017
98. Kraus Jan JK Česká Lípa 1 3 012
98. Václavík Jakub JK Česká Lípa 1 3 012
100. Gebhart Zdeněk JK Cheb 1 2 999
101. Burda František JK Česká Lípa 2 2 957
102. Motlíková Pavlína JK Cheb 2 2 945
103. Štolbová Ela ČYK 1 2 875
104. Parůžek Jiří JK Toušeň 2 2 864
104. Košvica Jakub YC LS Brno 2 2 864
106. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 2 2 832
107. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 1 2 814
107. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 2 814
107. Slívová Jana YC Nechranice 1 2 814
107. Tupý Petr YC LS Brno 1 2 814
107. Vrána Petr TJ Rapid Brno 1 2 814
107. Zaymlová Petra YK Jestřábí 1 2 814
107. Samcová Klára TJ Rapid Brno 1 2 814
114. Zanker Zbyněk JK Staré Splavy 2 2 787
114. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 2 2 787
116. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 2 2 640
117. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 1 2 637
117. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 1 2 637
117. Dvořáková Nela YC Neratovice 1 2 637
120. Rais Michal SK Štětí 2 2 559
121. Audy Dan Jachtklub Brno 1 2 550
121. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 2 550
123. Pavlišová Michaela YC Kovářov 2 2 518
123. Pavliš Marek YC Kovářov 2 2 518
125. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 1 2 496
126. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 2 494
126. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 2 494
126. Valenová Barbora JK Olomouc 1 2 494
129. Ráža Matyáš VS Duchcov 1 2 437
130. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 1 2 408
130. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 1 2 408
130. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 2 408
130. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 1 2 408
134. Jedličková Michaela YC Neratovice 2 2 369
134. Mrzílková Lenka YC Neratovice 2 2 369
136. Nápravník Jakub ČYK 2 2 362
136. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 2 2 362
138. Winkler Pavel JK Toušeň 1 2 360
139. Outrata Jiří JK Toušeň 1 2 320
140. Jedlička Jan YC Neratovice 2 2 314
140. Štrunc Jan YC Neratovice 2 2 314
142. Ďásek František JK Cheb 1 2 312
143. Kališová Markéta Jachtklub Brno 1 2 306
144. Drahorádová Ema JK Cheb 2 2 293
145. Zima Daniel Delfín Jablonec 1 2 263
146. Šabatová Barbora YC LS Brno 1 2 260
146. Justová Anna YC LS Brno 1 2 260
148. Heneš David JK Olomouc 2 2 169
149. Hrubý Pavel ČWA 1 2 136
150. Beretová Adéla ČYK 1 2 109
150. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 1 2 109
150. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 1 2 109
153. Košťálová Bára YC Pardubice 1 2 081
154. Povolný Jakub JK Staré Splavy 2 2 074
155. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 2 050
155. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 2 050
157. Sedláček Petr JK Prostějov 1 2 030
158. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 1 1 996
158. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 1 1 996
158. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 1 1 996
158. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 1 1 996
162. Knorr Petr VS Duchcov 1 1 972
163. Povolný Adam JK Staré Splavy 2 1 960
164. Müller Ondřej SK Štětí 2 1 944
165. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 1 940
165. Lípa Jakub 1 1 940
167. Verner Kamil JK Toušeň 1 1 935
168. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 2 1 932
169. Klíma Ondřej YC Doksy 2 1 929
170. Záhornacký Jan LS Kroměříž 1 1 892
171. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 1 1 871
171. Kmenta Martin Jachtklub Brno 1 1 871
173. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 1 813
174. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 2 1 793
175. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 791
175. Paigerová Vanda YC CERE 1 1 791
177. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 2 1 776
178. Hýža Petr Jachtklub Brno 1 1 766
179. Dragoun Dominik JK Plzeň 1 1 758
180. Winklerová Anna JK Toušeň 1 1 734
180. Čížková Zuzana JK Staré Splavy 1 1 734
180. Holubová Kristýna ČYK 1 1 734
183. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 1 1 730
183. Cvikrová Michaela JK Toušeň 1 1 730
183. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 1 1 730
183. Snopek Martin Slavoj Hluboká 1 1 730
187. Fetterle David JK Česká Lípa 2 1 683
187. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 2 1 683
187. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 2 1 683
187. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 2 1 683
191. Horáčková Tereza YC Doksy 2 1 642
191. Nevole Antonín YC Doksy 2 1 642
193. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 1 1 630
194. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 2 1 622
195. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 612
196. Šamšulová Tereza YC CERE 1 1 608
196. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 1 1 608
198. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 600
199. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 1 1 582
200. Hrubý Jiří SK Štětí 1 1 581
200. Houdek Roman YC LS Brno 1 1 581
202. Ptašnik Vladislav YK Jestřábí 2 1 546
203. Kováč Vladimír JK Prostějov 1 1 540
204. Zákoucký Václav ČYK 1 1 534
205. Vízner Karel YC Doksy 2 1 510
206. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 1 1 491
207. Beneš Petr YK Jestřábí 2 1 487
207. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 1 487
209. Kříž Jan SK Štětí 1 1 476
210. Vorel Petr YC LS Brno 1 1 471
210. Reichert Richard ALT Vaurien 1 1 471
212. Pitel Šimon JK Sokolov 2 1 448
213. Busta Anna ČYK 1 1 444
213. Dressler Antonín ČYK 1 1 444
213. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 1 444
216. Tlapáková Zuzana SK Štětí 2 1 434
217. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 1 425
218. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 1 392
219. Viščor Dan YC LS Brno 1 1 385
220. Klímová Johana ČYK 1 1 360
221. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 1 1 317
221. Halouzka Michal MYK 1 1 317
223. Kaloš Martin YC CERE 1 1 297
224. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 1 1 291
224. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 291
224. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 1 1 291
224. Jindřichová Markéta JK Cheb 1 1 291
228. Kováč Richard JK Prostějov 1 1 290
229. Snížek Jan VS Duchcov 1 1 281
230. Záluský Kamil YC Nechranice 2 1 218
230. Kramář Petr JK Česká Lípa 2 1 218
232. Rameš Ivan JK Česká Lípa 1 1 206
232. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 1 206
232. Krchňavý Vít YCR Roudnice 1 1 206
232. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 1 1 206
232. Jiránek Radek YCR Roudnice 1 1 206
237. Křížek David Lokomotiva Plzeň 1 1 180
237. Adam Zdeněk VS Duchcov 1 1 180
239. Lokajíčková Lucie ČYK 1 1 176
239. Klíma Vojtěch ČYK 1 1 176
239. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 1 176
239. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 1 1 176
243. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 1 1 153
244. Klimešová Tereza JK Plzeň 2 1 149
245. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 1 1 136
246. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 1 1 113
247. Zajíček Teo LS Kroměříž 1 1 096
248. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 2 1 088
249. Štruncová Michaela YC Neratovice 2 1 069
249. Škoda Michal YC Neratovice 2 1 069
249. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 1 1 069
252. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 1 065
252. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 1 065
254. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 1 1 032
254. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 1 1 032
256. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 1 1 027
256. Muzikář David Jachtklub Brno 1 1 027
258. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 024
258. Chodora Miroslav JK Plzeň 1 1 024
260. Kramplová Annamaria ČYK 1 1 005
260. Cvikrová Berenika JK Toušeň 1 1 005
262. Červenka Matouš JK Olomouc 1 998
263. Loužek Štěpán JK Plzeň 1 997
264. Jenšík David JK Česká Lípa 2 981
264. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 2 981
266. Bína Rudolf YC LS Brno 1 946
267. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 1 945
268. Martinot Gabriel YK Jestřábí 2 944
269. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 938
270. Seibt Miloš YC Neratovice 1 932
270. Čermák Josef YC Neratovice 1 932
272. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 2 909
273. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 1 891
274. Podrábská Adéla SK Štětí 1 874
275. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 1 848
275. Štěpán David Jachtklub Brno 1 848
277. Halmoši Dominik ALT Tornado 2 847
278. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 841
279. Winkler Adam JK Toušeň 1 831
279. Růžička Luděk 1 831
281. Novák Vojtěch YC Doksy 2 826
282. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 1 804
282. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 804
284. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 1 792
284. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 1 792
284. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 1 792
284. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 1 792
288. Špaček Matěj YC CERE 2 760
288. Beneš Jiří YC CERE 2 760
290. Tlapák Vojtěch SK Štětí 2 756
291. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 741
291. Procházka Libor YC Neratovice 1 741
293. Beerová Anežka SK Štětí 1 740
294. Čížková Barbora JK Staré Splavy 1 727
295. Novák Adam YC Doksy 2 725
296. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 707
296. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 707
296. Falta Miroslav ALT Tornado 1 707
296. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 707
296. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 1 707
296. Sušil Jan YC CERE 1 707
296. Nahodil Alexander YC CERE 1 707
296. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 1 707
296. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 1 707
296. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 1 707
296. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 1 707
307. Pavlíček Zdeněk YC Regent 1 703
307. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 703
307. Rod Jiří ALT Tornado 1 703
310. Pitel David JK Sokolov 2 700
311. Hanák Jakub Sokol Tovačov 1 688
312. Skořepová Anna JK Toušeň 1 678
312. Dressler Josef ČYK 1 678
312. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 1 678
315. Hartig Bartoloměj YC Doksy 2 654
316. Janáček Petr YC LS Brno 1 645
317. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 1 630
318. Hošek David Lokomotiva Cheb 2 626
319. Dragoun Ivan JK Plzeň 1 609
320. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 2 604
320. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 2 604
322. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 1 587
322. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 1 587
324. Hanák Vít Sokol Tovačov 1 586
325. Žalud Tomáš ČANY 2 581
325. Motal Tomáš ČANY 2 581
327. Brejšová Nevena JK Cheb 1 554
328. Ronovský Jonáš ČYK 1 541
328. Šebor Martin Morgan ČYK 1 541
328. Bartušková Roxie Berta ČYK 1 541
331. Svoboda Lukáš YC Neratovice 1 504
331. Havel Filip YC Neratovice 1 504
333. Lokajíčková Kateřina ČYK 1 498
334. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 1 494
335. Burda Jakub JK Česká Lípa 1 477
336. Daněk Jan YC LS Brno 1 469
337. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 1 452
337. Kubáň Vít YC SaS 1 452
339. Vaszi Victoria SK Štětí 1 430
340. Tomolová Kateřina ČYK 1 416
341. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 1 411
342. Doležal Jan JK Sokolov 1 404
342. Splítek Roman JK Plzeň 1 404
342. Hájek Libor JK Cheb 1 404
342. Dragoun Vítek JK Plzeň 1 404
342. Pitelová Ema JK Sokolov 1 404
347. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 402
347. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 1 402
349. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 396
350. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 1 360
350. Hálová Lucie JK Toušeň 1 360
350. Roček Matyáš YC Neratovice 1 360
350. Vychová Eliška YC Neratovice 1 360
354. Podrábská Denisa SK Štětí 1 347
355. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 1 344
356. Hrubý David ČYK 1 340
357. Balzerová Mariana Jachtklub Brno 1 336
358. Sehnal Pavel ČWA 1 335
358. Mertinová Nicole ČWA 1 335
360. Brejšová Violeta JK Cheb 1 323
360. Krieglstein Jan JK Cheb 1 323
362. Marek František ALT Tornado 1 277
362. Petrák Jan ALT Tornado 1 277
364. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 1 272
365. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 1 266
366. Otevřel Pavel YC LS Brno 1 247
367. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 1 226
367. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 1 226
369. Vítová Anna JK Česká Lípa 1 210
370. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 1 202
370. Němec Milan KJ Těrlicko 1 202
370. Piňos Jindřich JK Prostějov 1 202
373. Filip Miroslav YC LS Brno 1 168
374. Paigerová Nina YC CERE 1 159
375. Hyspecký Jakub ALT Tornado 1 140
376. Turba Marek YC LS Brno 1 101
376. Novák Jaroslav YC Doksy 1 101
376. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 101
376. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 1 101
380. Viščorová Nela YC LS Brno 1 0
380. Novák David YC CERE 1 0
380. Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
380. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 1 0
380. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 1 0
380. Plesníková Barbora YC CERE 1 0
380. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ