POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1640 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Teplý Viktor Jachtklub Brno 10 183 569
2. Jaroš Adam MYK 20 163 592
3. Kubový Martin JK Toušeň 9 149 513
4. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 16 140 434
5. Roček Roman YC Neratovice 9 137 071
6. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 23 133 270
7. Šindelka Ondřej MYK 15 127 725
8. Košvica Jakub YC LS Brno 15 121 066
9. Nevelöš Tibor SK Štětí 20 119 188
10. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 19 118 954
11. Houdek Roman YC LS Brno 11 117 531
12. Viščor Dan YC LS Brno 14 114 814
13. Bína Daniel JK Staré Splavy 8 114 571
14. Halouzka Jiří MYK 11 114 403
15. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 113 636
16. Čermák Jaroslav YC Pardubice 15 112 997
16. Košťál Petr YC Pardubice 16 112 997
18. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 7 107 077
19. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 13 106 938
20. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 12 105 029
21. Mertlová Michaela YC Regent 11 104 910
22. Burda František JK Česká Lípa 23 104 487
23. Himmelová Klára YC Nechranice 20 103 918
24. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 102 463
25. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 9 102 366
26. Fanta Miroslav YC LS Brno 32 100 845
27. Tlapák Vojtěch SK Štětí 25 100 486
28. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 20 100 179
29. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 15 100 145
30. Cintl Václav JK Česká Lípa 19 99 859
31. Trčka Martin Baník Most 8 99 699
32. Maier Michael JK Staré Splavy 8 99 589
33. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 98 312
34. Hrubý Jiří SK Štětí 10 96 942
35. Viščorová Nela YC LS Brno 13 96 284
36. Vychová Eliška YC Neratovice 10 96 034
37. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 95 317
38. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 94 332
39. Čáp Milan YC Neratovice 11 93 498
40. Valenová Barbora JK Olomouc 25 92 271
41. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 13 91 830
42. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 91 752
43. Solař Petr ČYK 7 89 633
44. Matoušková Eva YC Neratovice 8 89 551
45. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 20 89 370
46. Fiala Petr YC Neratovice 6 89 294
47. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 21 89 207
48. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 88 868
49. Kovařík David ČYK 6 87 920
49. Sünderhauf Zdeněk ČYK 6 87 920
49. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 87 920
52. Nevelöš Adam SK Štětí 17 87 762
53. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 17 87 291
54. Rais Michal SK Štětí 19 87 289
55. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 85 847
56. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 12 85 696
56. Nápravník Jakub ČYK 12 85 696
58. Drda David Delfín Jablonec 15 85 385
59. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 21 85 339
60. Procházka Filip YC Neratovice 9 85 196
61. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 19 85 155
62. Dadák Lukáš YC LS Brno 16 84 409
63. Halouzka Jakub MYK 12 82 905
64. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 82 501
65. Pavlišová Michaela YC Kovářov 12 82 495
66. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 9 81 799
67. Jedlička Jan YC Neratovice 12 81 201
68. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 12 80 854
69. Hošek Libor JK Česká Lípa 5 79 590
70. Pavlovský Josef YC LS Brno 23 79 419
71. Štafa Patrick MYK 19 77 975
72. Bobek Pavel Baník Ostrava 10 77 818
73. Směšný Marek JK Prostějov 11 77 084
74. Zíma Jakub ČWA 11 76 215
75. Sadílková Nela Delfín Jablonec 15 74 735
76. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 10 74 672
77. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 74 541
78. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 73 688
79. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 73 028
80. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 11 72 838
81. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 10 72 821
82. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 72 294
83. Skalický Vladimír LK Štěchovice 14 70 771
84. Peterka Tomáš ČYK 19 69 491
85. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 69 435
86. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 69 057
87. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 68 925
88. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 10 68 211
89. Kořan Petr YC Neratovice 12 68 093
90. Soukal Miloslav YC Neratovice 17 67 650
91. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 13 67 353
92. Tlapáková Zuzana SK Štětí 24 67 048
93. Daněk Jan YC LS Brno 19 66 699
94. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 23 65 739
95. Krsička Lukáš YC CERE 14 65 145
95. Krsička Michal YC CERE 14 65 145
97. Winkler Adam JK Toušeň 7 65 089
98. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 12 64 859
99. Audy Dan Jachtklub Brno 10 64 309
100. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 19 64 048
101. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 9 63 996
102. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
103. Říčanová Nicol SK Štětí 16 63 038
104. Ostrý Dominik YC LS Brno 10 62 149
105. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 29 61 648
106. Stibůrková Eliška ČYK 11 61 159
107. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 17 60 926
108. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 10 60 899
109. Žáček Jiří Baník Ostrava 17 59 950
110. Jedličková Michaela YC Neratovice 12 59 657
111. Moucha Pavel YC Doksy 14 59 353
112. Novotný Štěpán JK Cheb 8 58 984
113. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 58 930
114. Hálová Lucie JK Toušeň 10 57 577
115. Bachtík Marek YC CERE 3 56 894
116. Klíma Vojtěch ČYK 20 56 780
117. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 14 56 724
118. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 9 56 430
119. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 55 964
120. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 18 55 018
121. Palkovský Tomáš SK Štětí 7 54 760
121. Storch Petr Chemička Ústí 7 54 760
123. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 7 53 797
124. Maršálková Blanka YC LS Brno 6 53 401
125. Brabec Václav YC CERE 9 52 927
126. Pavliš Jiří YC Kovářov 9 52 906
127. Outrata Jiří JK Toušeň 14 52 802
128. Plecitý Martin JK Toušeň 13 52 062
129. Dvořák Jan YC CERE 13 51 748
130. Kříž Jan SK Štětí 17 51 719
131. Najvárková Magdaléna ČYK 8 51 581
132. Tkadlecová Sára JK Toušeň 4 51 384
133. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 13 51 099
134. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 12 51 085
135. Karas Tomáš Jachtklub Brno 8 49 718
136. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 48 558
137. Winkler Pavel JK Toušeň 5 48 495
138. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 48 245
139. Povolný Adam JK Staré Splavy 19 48 106
140. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 48 099
141. Šamšulová Tereza YC CERE 7 47 315
142. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 12 47 262
143. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 5 47 218
144. Ott Adam Jachtklub Brno 12 47 130
145. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 47 012
146. Zima Tomáš YC Kladno 4 46 737
147. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 46 605
148. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 13 46 453
149. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 46 331
150. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 45 969
151. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 45 887
152. Richter Zdeněk YC Doksy 14 45 873
153. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 12 45 649
154. Borkovec Bořek ČYK 11 45 537
155. Zanker Zbyněk SK Štětí 9 45 418
156. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 12 45 405
157. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 45 118
158. Bartoš Richard YC Lískovec 10 45 037
159. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 44 893
160. Košatová Lucie ČYK 12 44 801
161. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 44 642
162. Slívová Jana YC Nechranice 4 44 551
163. Ráža Matyáš VS Duchcov 15 44 355
164. Tupý Petr YC LS Brno 15 44 294
165. Muzikář David Jachtklub Brno 10 43 839
166. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 17 43 654
167. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 10 42 984
168. Červenka Matouš JK Olomouc 12 42 828
169. Janderová Klára YC SaS 12 42 785
170. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 18 42 566
171. Škvařil Patrik YC LS Brno 12 42 518
172. Dvořáková Nela YC Neratovice 16 42 290
173. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 42 038
174. Hrdina Patrik YC RODOP 6 41 498
175. Bryx Petr YC Neratovice 16 41 469
176. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 41 339
177. Kališová Markéta Jachtklub Brno 7 41 197
178. Stoklásek Petr YC CERE 4 41 021
179. Bezušková Jana YC Neratovice 7 40 970
180. Lokajíčková Lucie ČYK 15 40 886
181. Michalčín Jiří YC CERE 4 40 884
182. Buchta Jan YC LS Brno 9 40 828
183. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 16 40 502
184. Babický Josef JK Česká Lípa 14 40 497
185. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 10 40 060
186. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 40 040
187. Ottová Hana Sokol Tovačov 9 40 000
187. Indrák Jiří Sokol Tovačov 9 40 000
189. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 7 39 474
190. Pešková Adéla YC LS Brno 13 39 407
191. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 6 39 371
192. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 10 39 199
193. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 13 39 166
194. Neumann Lukáš YC RODOP 7 39 067
195. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 38 825
196. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 21 38 674
197. Justová Anna YC LS Brno 13 38 546
198. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 38 334
199. Sladký Martin ČWA 9 38 294
200. Doležal Tomáš SK Tři sestry 2 38 233
200. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 38 233
200. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 38 233
200. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 38 233
204. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 38 077
205. Holý Ivo Baník Ostrava 5 37 883
206. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 37 813
207. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 3 37 785
207. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 3 37 785
209. Staniek Štěpán Orthodocks YC 8 37 750
210. Beroun Daniel Jachtklub Brno 19 37 691
211. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 6 37 620
212. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 13 37 544
213. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 3 37 405
214. Viták František JK Plzeň 8 37 315
215. Stibůrková Tereza ČYK 9 36 868
216. Jurečka Šimon Císařská louka 12 36 743
217. Kubeš Fedor YC LS Brno 7 36 691
218. Jurečka Matěj Císařská louka 11 36 306
219. Jochovič Josef YC Neratovice 6 36 219
220. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 36 157
221. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 7 36 129
222. Procházka Libor YC Neratovice 10 35 897
223. Bobková Michaela JK Cheb 9 35 800
224. Winklerová Anna JK Toušeň 8 35 777
225. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 6 35 710
226. Hrabálek Michal YC LS Brno 2 35 554
227. Postránecká Klára YC Neratovice 8 35 521
228. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 9 35 100
229. Vaszi Mikuláš SK Štětí 10 34 790
230. Páleníčková Aneta YC CERE 8 34 571
231. Slíva Jakub YC Nechranice 5 34 269
232. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 16 33 782
233. Klíma Ondřej YC Doksy 18 33 515
234. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 33 461
235. Schmiedová Petra ALT RS 6 33 394
236. Vítovec Matěj YC CERE 8 33 342
237. Neužil Pavel SK Štětí 9 33 274
238. Holubová Tereza ČYK 7 33 184
239. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 33 072
240. Rameš Ivan JK Česká Lípa 10 33 053
241. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 32 821
242. Beneš Jiří YC CERE 13 32 815
243. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 9 32 621
244. Kafka Richard YC Velké Dářko 12 32 373
245. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 32 290
246. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 32 195
247. Otevřel Pavel YC LS Brno 15 32 189
248. Hartig Bartoloměj YC Doksy 11 32 052
249. Klíma Jáchym ČYK 17 31 973
250. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 9 31 540
251. Roček Matyáš YC Neratovice 11 31 513
252. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 15 31 387
253. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 17 30 774
254. Bobek Ondřej Baník Ostrava 2 30 719
255. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 30 615
256. Kulík Martin YC RODOP 4 30 608
257. Martinkovičová Monika YC CERE 8 30 588
257. Motl Luboš YC CERE 8 30 588
259. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 30 480
260. Himmel Jiří YC Nechranice 9 30 366
261. Krchňavý Vít YCR Roudnice 14 30 297
262. Vacula Karel YC Znojmo 13 30 192
262. Vacula Jan YC Znojmo 13 30 192
264. Hrubý Pavel ČWA 10 29 935
265. Svobodová Lucie YC Lískovec 5 29 854
266. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 29 679
267. Iljuchin Ilja ALT RS 7 29 640
268. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 2 29 601
269. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 6 29 559
270. Švíková Barbora YC CERE 9 29 536
271. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 7 29 503
272. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 29 495
273. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 29 433
274. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 10 29 409
275. Kafková Petra YC Velké Dářko 8 29 325
276. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 29 267
277. Kaláb Jindřich VS Duchcov 10 29 102
278. Bauer František YC CERE 6 28 927
279. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 12 28 631
280. Lukačovič Samuel ALT RS 7 28 571
280. Pourová Barbora Orthodocks YC 7 28 571
282. Bauerová Šárka YC CERE 6 28 404
283. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 28 194
284. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 9 28 129
285. Nalejvajko Radek YC CERE 8 28 125
286. Sedláček Petr JK Prostějov 15 27 958
287. Schmied Martin ALT RS 5 27 950
288. Záruba Vladimír JK Cheb 5 27 762
289. Štrunc Jan YC Neratovice 8 27 602
290. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 10 27 574
290. Pokorný Jan ALT SF 10 27 574
292. Čajčík Jan YC LS Brno 6 27 573
293. Uhlár Milan Orthodocks YC 4 27 516
294. Vinkl Petr YC Kladno 10 27 342
295. Kršňák Jan VS Duchcov 11 27 291
296. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 15 27 278
297. Hartl Radim YC LS Brno 15 27 271
298. Krč Lukáš JK Prostějov 16 27 190
299. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 6 27 152
300. Knorr Petr VS Duchcov 18 27 124
301. Mika Radek YC SaS 6 27 106
302. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 24 27 087
303. Janáček Vojtěch YC LS Brno 13 27 044
304. Richter Jan YC Pardubice 8 26 974
305. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 5 26 900
305. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 26 900
307. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 9 26 673
307. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 9 26 673
309. Sláma Eduard Jachtklub Brno 8 26 610
310. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 26 536
310. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 26 536
312. Hejnová Karolína Baník Ostrava 16 26 511
313. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 26 510
314. Kršňák Jakub VS Duchcov 10 26 490
315. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 8 26 467
316. Podrábská Adéla SK Štětí 14 26 414
317. Svobodová Sára YC Lískovec 9 26 299
318. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 6 26 254
319. Němec František ALT Tornado 7 26 108
320. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
321. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 4 25 735
322. Raška Marek ČWA 10 25 553
323. Záruba Adam YC CERE 6 25 304
324. Falta Miroslav ALT Tornado 6 25 282
325. Hendrych Václav YC Doksy 4 24 913
326. Pavliš Marek YC Kovářov 3 24 756
327. Richterová Eliška YC Pardubice 8 24 686
328. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 24 584
329. Hrubý Jan ALT RS 9 24 538
330. Štolbová Ela ČYK 15 24 533
331. Buřil Miloš ALT RS 9 24 495
332. Dítětová Tereza YC Neratovice 18 24 408
333. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 7 24 402
334. Kuchař Jan ČWA 11 24 296
335. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 24 201
336. Najvárek Ondřej ČYK 8 24 194
337. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 24 181
338. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 24 174
339. Paigerová Nina YC CERE 18 23 807
340. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 23 631
341. Štursová Lucie YC Nelahozeves 6 23 578
342. Hnitka Martin YC Nechranice 7 23 346
343. Vychová Zuzana YC Neratovice 6 23 255
344. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 12 23 221
345. Musil Tomáš YC RODOP 4 23 064
346. Slíva Martin ČWA 4 22 693
347. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 22 615
348. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 22 545
349. Klusáčková Radka YC LS Brno 11 22 531
350. Kučera Matěj TJ Lanškroun 9 22 435
351. Janota Jonáš ČYK 11 22 425
352. Křenková Monika YC LS Brno 10 22 405
353. Kaloš Martin YC CERE 10 22 368
354. Grecmanová Denisa YC RODOP 4 22 088
355. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 21 900
356. Motal Filip ČYK 11 21 898
357. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 21 827
358. Kaltounková Klára ČYK 10 21 777
359. Schwarzová Markéta YC CERE 6 21 505
360. Drahorád Petr JK Cheb 6 21 469
361. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 11 21 437
362. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 10 21 433
363. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 21 410
364. Kotek Kamil JK Staré Splavy 4 21 390
365. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 21 355
366. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 21 345
367. Kováčová Tereza JK Prostějov 8 21 319
368. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 9 21 309
369. Rezek Richard JK Cheb 17 21 291
370. Koláček Milan YC LS Brno 1 21 100
371. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 21 061
372. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 12 21 010
373. Rašková Adéla ČWA 12 20 998
374. Šindelář Vojtěch YC CERE 4 20 996
375. Pšeidl Pavel YC SaS 7 20 744
376. Schwanzer Albert YC LS Brno 11 20 501
377. Vacula Jiří JK Staré Splavy 12 20 471
378. Špaček Matěj YC CERE 9 20 405
379. Nuc Mario JK Plzeň 6 20 293
380. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 20 203
381. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 20 091
382. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 20 023
383. Kováč Richard JK Prostějov 15 20 002
384. Sivý Filip Slavoj Hluboká 10 19 921
385. Grabarczyk Darek YC LS Brno 16 19 920
386. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 18 19 903
387. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 4 19 869
388. Halouzka Michal MYK 6 19 853
389. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 19 639
390. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 19 637
391. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 11 19 611
392. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
393. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 19 608
393. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 19 608
395. Valouch Libor JK Olomouc 12 19 604
396. Košata Lukáš ČYK 7 19 557
397. Lokajíčková Kateřina ČYK 14 19 328
398. Hasman Radim Delfín Jablonec 10 19 312
399. Brhelová Iva ČYK 9 19 145
400. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 9 19 102
401. Chlebna Milan YC Kovářov 3 19 031
402. Hýžová Helena Jachtklub Brno 15 18 993
403. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 18 989
404. Matoušová Štěpánka ČWA 10 18 963
405. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 7 18 947
406. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 18 863
407. Blažek Marek YC CERE 9 18 846
408. Loužek Karel JK Plzeň 10 18 773
409. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 8 18 698
410. Kováč Vladimír JK Prostějov 15 18 686
411. Blažek Martin YC CERE 8 18 644
412. Cintl Václav JK Česká Lípa 8 18 551
413. Valenta Jan YC CERE 8 18 520
414. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 18 463
415. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 5 18 326
416. Najvárek Matěj YC Lískovec 6 18 306
417. Müller Ondřej SK Štětí 9 18 242
418. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 9 17 997
419. Kmenta Martin Jachtklub Brno 7 17 875
420. Buchar Petr YC CERE 8 17 836
421. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 6 17 791
422. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
423. Kramář Petr JK Česká Lípa 11 17 645
424. Krejza Filip ALT FB 6 17 607
425. Petrák Jan ALT Tornado 5 17 555
426. Rozsypal Martin JK Olomouc 3 17 522
427. Prokýšek Petr Orthodocks YC 6 17 436
428. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 17 280
429. Paigerová Vanda YC CERE 11 17 241
430. Postránecký František YC Neratovice 10 17 216
431. Beerová Anežka SK Štětí 12 17 196
432. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 17 175
433. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 8 17 094
434. Kolářová Terezie Orthodocks YC 5 17 015
435. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 16 16 901
436. Bilka Adam SK Tři Sestry YC 2 16 873
437. Kališová Lenka Jachtklub Brno 5 16 817
438. Vainert Kateřina JK Sokolov 7 16 801
439. Škoda Jan ČYK 11 16 731
440. Snížek Jan VS Duchcov 16 16 671
441. Jelínek Petr Spartak Modřany 4 16 652
441. Hackl Miroslav Spartak Modřany 4 16 652
443. Záhornacký Jan LS Kroměříž 10 16 627
444. Ronovský Jonáš ČYK 9 16 613
445. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 13 16 558
446. Zeman Jan ALT Melges 24 1 16 557
446. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 16 557
446. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 16 557
446. Taschner Karel ALT Melges 24 1 16 557
446. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 16 557
446. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 16 557
452. Novák Vojtěch YC Doksy 16 16 530
453. Kölbl Josef ALT Tornado 6 16 505
454. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 6 16 477
454. Pešek Lukáš Spartak Modřany 6 16 477
456. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 11 16 402
457. Šabatová Barbora YC LS Brno 16 16 301
458. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 12 16 289
459. Jozíf Martin YC Pardubice 2 16 089
460. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 6 16 043
461. Daněk Michal LS Kroměříž 9 16 029
462. Štantejský Jan ALT RS 5 15 981
463. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 15 965
464. Blatecký David Jachtklub Brno 6 15 930
465. Vastl Ladislav ALT Tornado 8 15 831
466. Buchtová Sarah YC LS Brno 15 15 803
467. Šulc David YC Nechranice 2 15 762
468. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
469. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 8 15 586
470. Kala Roman YC Doksy 6 15 475
471. Kašpar Antonín YC CERE 4 15 407
472. Makrlík Dušan JK Klatovy 15 15 374
473. Velíšek Kryštof ALT Tornado 6 15 326
474. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 12 15 314
475. Klímová Johana ČYK 16 15 312
476. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 15 15 235
477. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 15 143
478. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 076
479. Nováková Ludmila YC LS Brno 21 15 036
480. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 15 026
481. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 970
482. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 14 969
483. Skala Pavel JK Cheb 4 14 669
484. Samcová Klára TJ Rapid Brno 8 14 646
485. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 7 14 628
486. Marečková Renata Jachtklub Brno 10 14 560
487. Všetečka Ladislav YC LS Brno 8 14 513
488. Šmídová Petra ALT Evropa 3 14 472
489. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 7 14 362
490. Křížek David Lokomotiva Plzeň 4 14 329
491. Popper Šimon YC Doksy 7 14 314
492. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
493. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
493. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
495. Vlach Miroslav YCR Roudnice 10 14 152
496. Krejza Tomáš YC Regent 4 14 072
497. Filip Miroslav YC LS Brno 21 14 063
498. Vlachová Eliška YCR Roudnice 9 14 051
499. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 9 14 017
500. Hála Jan AYCK 5 13 941
501. Hálová Anna AYCK 5 13 881
502. Vítová Anna JK Česká Lípa 4 13 860
503. Žůrek Pavel ALT RS 3 13 821
504. Benovičová Viktorie YC CERE 8 13 796
505. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 13 701
506. Dressler Antonín ČYK 8 13 661
507. Štursová Pavla YC Nelahozeves 3 13 613
508. Šiknerová Adriana YC CERE 7 13 594
509. Smrčka Jiří ČYK 8 13 571
510. Zima Daniel Delfín Jablonec 10 13 555
511. Žůrek Adam ČYK 1 13 464
511. Brož Vojtěch 1 13 464
513. Kubů Alvin YC Pardubice 4 13 342
514. Kuthan Martin YC Neratovice 3 13 284
515. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 10 13 254
516. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
517. Mlejnek Tomáš SK Štětí 5 13 228
518. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 13 169
519. Rek Adam JK Toušeň 7 13 155
520. Verl Jan Delfín Jablonec 8 13 115
521. Trubačíková Hana YC LS Brno 6 13 108
522. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 10 13 055
523. Beneš Štěpán YK Jestřábí 5 13 043
524. Valdhansová Klára ČYK 4 13 017
524. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 9 13 017
526. Bauerová Markéta YC CERE 11 12 932
527. Sehnal Pavel ČWA 4 12 867
528. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 12 861
528. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 12 861
530. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 6 12 790
531. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 16 12 629
532. Švíková Kateřina YC CERE 4 12 614
533. Liška Matěj JK Sokolov 9 12 525
534. Prax Jakub YC LS Brno 13 12 497
535. Sušil Jan YC CERE 10 12 463
535. Nahodil Alexander YC CERE 9 12 463
537. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 12 379
538. Žalud František ČYK 12 12 371
539. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 12 331
540. Dudák Marek YC CERE 3 12 303
541. Jindřichová Markéta JK Cheb 10 12 289
541. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 10 12 289
543. Havel Filip YC Neratovice 9 12 148
544. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 134
545. Skořepová Anna JK Toušeň 17 11 986
546. Grabarczyková Anna YC LS Brno 11 11 961
547. Holubová Kristýna ČYK 4 11 927
548. Navrátilová Vanda YC LS Brno 6 11 866
549. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
550. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 7 11 694
551. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 11 690
551. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 11 690
553. Sazama Michal ČYK 7 11 652
554. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 11 645
554. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 7 11 645
556. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 2 11 611
557. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 11 547
558. Skála Petr ALT SF 5 11 488
558. Skála David ALT SF 5 11 488
560. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 11 468
561. Pinc Tomáš Baník Most 3 11 456
561. Záchvěj Martin Baník Most 3 11 456
563. Blatecký Martin Jachtklub Brno 14 11 453
564. Beneš Petr YK Jestřábí 5 11 445
565. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 11 271
565. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 11 271
567. Buchtová Agnes YC LS Brno 15 11 255
568. Cvikrová Michaela ČYK 2 11 251
569. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 11 211
569. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 11 211
571. Šebor Martin Morgan ČYK 6 11 130
572. Kuthan Jan YC Lískovec 5 11 017
573. Svoboda Lukáš YC Neratovice 8 10 995
574. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 944
575. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 10 898
576. Heneš David JK Olomouc 9 10 886
577. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 10 10 868
578. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 857
579. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 10 850
580. Buček Martin YC RODOP 1 10 832
580. Miler Martin YC RODOP 1 10 832
580. Švihlík Martin YC RODOP 1 10 832
580. Švík František YC RODOP 1 10 832
584. Adam Zdeněk VS Duchcov 2 10 812
584. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 14 10 812
586. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 10 789
587. Buřil Adam 1 10 777
588. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 7 10 670
589. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 10 642
590. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 8 10 637
591. Čermák Josef YC Neratovice 4 10 575
592. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
593. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 541
594. Čížková Barbora YC Velké Dářko 9 10 506
595. Knetig Jindřich YC LS Brno 5 10 504
596. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 401
597. Ručka Tomáš YC Kladno 8 10 341
598. Audyová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
599. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 5 10 241
600. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 6 10 236
600. Pour Jan Orthodocks YC 6 10 236
602. Bříza Petr YC Pardubice 11 10 206
603. Klimešová Tereza JK Plzeň 11 10 178
604. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 166
604. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 6 10 166
606. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 10 161
607. Veit Martin ALT FB 5 10 150
608. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
609. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 3 10 019
610. Beretová Adéla ČYK 12 9 933
611. Novák Adam YC Doksy 12 9 901
612. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 9 847
613. Busta Anna ČYK 11 9 846
614. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 9 785
615. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 9 778
616. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 9 715
617. Guryča Nikola YC CERE 4 9 662
618. Koblasa David Lokomotiva Cheb 4 9 615
619. Plachý Jonáš YC Pardubice 8 9 594
620. Kuthan Jiří YC Lískovec 6 9 549
621. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 3 9 513
622. Janáček Petr YC LS Brno 3 9 478
623. Fantová Kateřina YC LS Brno 7 9 461
624. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
625. Filinger Marek YC CERE 3 9 424
626. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
627. Fetterle David JK Česká Lípa 6 9 404
628. Himmel Jiří YC Nechranice 4 9 391
629. Košťálová Bára YC Pardubice 5 9 367
630. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 9 332
630. Mareček Rostislav JK Cheb 1 9 332
630. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 9 332
633. Mojdl Martin YC Kladno 10 9 321
634. Rusňák Štěpán JK Plzeň 5 9 310
635. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 9 294
636. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 12 9 278
637. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 9 248
638. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 15 9 208
639. Soukup Aleš VS Duchcov 8 9 207
640. Loužek Štěpán JK Plzeň 12 9 159
641. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 4 9 149
642. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 9 145
643. Šmídová Pavla YC Neratovice 5 9 137
644. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 9 9 135
645. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 9 130
646. Krasauskas Tadas ČYK 6 9 090
647. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 9 9 045
648. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 991
648. Spousta Petr YC LS Brno 8 8 991
650. Mojdlová Kateřina YC Kladno 7 8 985
651. Kilarová Marie Baník Ostrava 7 8 955
652. Kouřil Vít Jachtklub Brno 11 8 936
653. Matějka Jan 2 8 882
654. Nevole Antonín YC Doksy 8 8 848
655. Sklenář Matěj YC LS Brno 5 8 800
656. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 10 8 774
657. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 7 8 688
658. Bína Rudolf YC LS Brno 9 8 682
659. Háma Martin YC Doksy 2 8 671
660. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 8 659
661. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 8 8 626
662. Beringer Jan ČYK 8 8 600
663. Čudová Dominika YC Lískovec 3 8 580
664. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 8 574
665. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 5 8 556
666. Synková Anna YC LS Brno 6 8 541
667. Šebková Kristýna YC LS Brno 9 8 515
668. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 8 489
669. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 7 8 452
670. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 8 430
671. Veselý Štěpán YC Pardubice 5 8 378
672. Mertinová Nicole ČWA 2 8 356
673. Šilhavý Jaromír YC Kladno 6 8 351
674. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 333
675. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 8 316
676. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
677. Novák David YC CERE 5 8 287
678. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 249
679. Lis Jonáš 4 8 212
679. Lis Jáchym 4 8 212
681. Němec Milan KJ Těrlicko 10 8 202
682. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 8 167
682. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 8 167
684. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 8 8 128
685. Podhorec Štefan YC Kladno 5 8 095
686. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 8 094
687. Ďásek František JK Cheb 7 8 040
688. Stibůrek Jan ČYK 2 8 038
689. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 12 8 010
690. Doležal František YC Krnov 10 8 003
691. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 7 997
692. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 7 976
693. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
693. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
693. Tesař David ASK Lovosice 3 7 921
696. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 7 919
697. Košťálová Anna YC Pardubice 6 7 754
698. Dojmazov Petr YC LS Brno 8 7 741
699. Horáčková Tereza YC Doksy 7 7 740
700. Jelínek Stanislav 1 7 707
700. Borovka Vojtěch 1 7 707
700. Kopecký Martin 1 7 707
700. Krauz Petr 1 7 707
700. Kocour Ladislav 1 7 707
705. Kabát Petr 2 7 701
706. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 7 686
707. Vaďurová Dominika JK Toušeň 2 7 682
708. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 7 657
709. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 3 7 635
710. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 4 7 591
711. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 9 7 508
712. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 7 502
713. Michalčín Šimon YC CERE 7 7 480
714. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 6 7 441
715. Diviš Ivo YC Dyje 3 7 436
716. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 7 410
717. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 7 376
718. Novotný Alexandr YC Krnov 9 7 333
719. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 7 308
719. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 7 308
721. Dolejš Rudolf ČWA 5 7 270
722. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 256
723. Spurný Michal 1 7 219
723. Kašpar Dan 1 7 219
723. Hába Viktor 1 7 219
723. Randa Lukáš 1 7 219
723. Kaňák Karel 1 7 219
723. Mervart Michal 1 7 219
729. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 7 202
730. Hamáčková Alice YC Neratovice 6 7 140
731. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 7 125
732. Procházka Jan YC Znojmo 3 7 103
733. Benovič Vojtěch YC CERE 7 7 036
734. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 7 030
735. Dragoun Ivan JK Plzeň 11 7 023
736. Verner Kamil JK Toušeň 3 7 021
737. Pavlíková Barbora YC CERE 4 6 975
738. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 9 6 949
739. Hudec Adam YC Neratovice 9 6 937
740. Plodek Adam YC Pardubice 3 6 931
741. Doležel Ondřej YC CERE 4 6 920
741. Krása Štěpán YC CERE 4 6 920
743. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 9 6 904
744. Plch Jan YC DIM Bezdrev 8 6 870
745. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 3 6 840
746. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 6 797
747. Bělík Jan JK Sokolov 4 6 795
748. Topiarzová Magdicka YC CERE 3 6 775
749. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 6 773
750. Buráň Marek 4 6 758
751. Altman Jiří Císařská louka 2 6 732
752. Pokoš Radim VS Duchcov 9 6 702
753. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
754. Burda Jakub JK Česká Lípa 3 6 653
755. Novák Luboš 1 6 623
755. Seitl Martin 1 6 623
755. Voves Jiří 1 6 623
755. Bartoš Václav 1 6 623
755. Novohradský Ivo 1 6 623
755. Maindl Julius 1 6 623
761. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 2 6 621
762. Vrána Adam ČYK 6 6 588
763. Myška Filip IWS Club Nechra 1 6 578
764. Kmoníček Jiří YC Pardubice 4 6 576
765. Žlabová Markéta ČWA 3 6 569
766. Dressler Josef ČYK 6 6 524
767. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 7 6 521
768. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 6 512
769. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
770. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 6 6 502
771. Zákoucký Václav ČYK 7 6 498
772. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 7 6 457
773. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 6 445
774. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 6 428
775. Žáček Martin ALT Tornado 1 6 416
775. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 1 6 416
775. Kuthan Karel ČYK 1 6 416
778. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 300
778. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 300
780. Behenský Jan YC CERE 3 6 244
781. Doležal Tomáš YC Neratovice 3 6 199
782. Černý Matěj JK Cheb 3 6 182
783. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 11 6 164
784. Kučerová Lucie JK Prostějov 4 6 154
785. Popov Adam YC CERE 4 6 131
786. Ptášníková Viktorie YC Krnov 10 6 076
787. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 6 042
787. Keblová Lucie ČYK 2 6 042
789. Faktor Marián 1 6 034
790. Cintlová Zuzana JK Cheb 7 6 022
791. Janovský Tomáš Orthodocks YC 2 5 980
792. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 5 935
793. Staněk Jan YC Doksy 13 5 892
794. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 1 5 890
794. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
796. Svanovská Helena YC LS Brno 6 5 869
797. Jenšík David JK Česká Lípa 5 5 854
798. Munclinger Daniel YC LS Brno 6 5 837
799. Bobuš David YC Znojmo 2 5 830
800. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 5 824
801. Hatle Stella Marie ČYK 4 5 795
802. Rešl Pavel VS Duchcov 5 5 778
803. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 5 777
804. Hanák Vít Sokol Tovačov 10 5 766
805. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
806. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
807. Šejba Filip 1 5 720
807. Ryšavý Boris 1 5 720
807. Běhunčík Ivan 1 5 720
807. Sedlář Filip 1 5 720
807. Krystek Marek 1 5 720
812. Kittler Jan YC LS Brno 1 5 600
812. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 600
812. Červinka Vít SK Halza 1 5 600
812. Třeček Zdeněk SK Halza 1 5 600
812. Dadák Jakub SK Halza 1 5 600
812. Konupčík Michal SK Halza 1 5 600
818. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 594
819. Sitař Robin 1 5 576
820. Boháček David Bohemia Poděbrady 7 5 539
821. Hájek Adam YC CERE 2 5 537
822. Semler Jan TJ Lanškroun 8 5 517
823. Toth Martin ČWA 5 5 504
824. Pačanda David Bohemia Poděbrady 7 5 488
825. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 5 473
826. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 466
827. Jenček Petr ALT RS 3 5 456
828. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
829. Vavřičková Barbora JK Sokolov 3 5 431
830. Quasniczka Josef JK Litoměřice 7 5 428
831. Borčická Lucie YC LS Brno 3 5 398
832. Kuklík Radek YC LS Brno 7 5 390
833. Berg Petr VS Duchcov 5 5 373
834. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 7 5 371
835. Reichert Richard ALT Vaurien 5 5 336
835. Vorel Petr YC LS Brno 5 5 336
837. Kozáková Pavlína YC Neratovice 3 5 296
838. Mrůzek Pavel YC Regent 4 5 295
839. Havlík Jan 1 5 258
840. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 5 232
841. Čoupek Ondřej YC LS Brno 8 5 146
842. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
843. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 5 106
843. Chlup Jan YC Dyje 1 5 106
843. Vizner Tomáš 1 5 106
846. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
847. Brejšová Nevena JK Cheb 9 5 082
848. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 5 5 049
849. Kvašnovský Michael ČWA 1 5 028
850. Fiala Alexandr YC LS Brno 4 5 020
851. Daněk Tomáš YC LS Brno 6 5 012
852. Skála Kryštof VS Duchcov 9 5 007
853. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 005
854. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 4 4 990
855. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
856. Drahorádová Ema JK Cheb 7 4 892
857. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 11 4 889
858. Zidková Nadine ČWA 5 4 883
859. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
860. Burianová Jitka YC CERE 1 4 824
860. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 4 824
860. Žižková Hana YC Neratovice 1 4 824
863. Štěpán David Jachtklub Brno 5 4 819
864. Kozelská Markéta YC CERE 2 4 810
865. Hýža Vít Jachtklub Brno 6 4 809
866. Regetskiy Artem VS Duchcov 6 4 788
867. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 11 4 764
868. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 4 700
869. Štolba Marek JK Česká Lípa 6 4 689
870. Pitel Šimon JK Sokolov 5 4 653
871. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
871. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
871. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
874. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 622
875. Hrubá Sára 1 4 601
876. Lejhanec David YC Pardubice 4 4 578
877. Motlík Ondřej JK Cheb 3 4 557
878. Mazgaj Robert ALT RS 2 4 539
879. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 8 4 538
880. Česal Danilo SK Nový Knín 1 4 515
880. Česal Lukáš ČANY 1 4 515
880. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 4 515
880. Krátký Martin YC SaS 1 4 515
884. Šturc Petr ČWA 2 4 511
885. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 8 4 490
886. Mikula Daniel LS Kroměříž 7 4 489
887. Falc Andino Federico Milan YC CERE 2 4 469
888. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 4 462
889. Mareš Michael YC Pardubice 7 4 455
890. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 7 4 449
891. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 2 4 436
892. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 2 4 430
893. Hanka Vojtěch ČYK 5 4 426
894. Konopík Šimon Jachtklub Brno 7 4 423
895. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 7 4 412
896. Hanka Vilém ČYK 6 4 390
897. Nechvíle Pavel 1 4 367
897. Homolka Miloš ALT Tornado 1 4 367
897. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 4 367
900. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 4 4 325
901. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 8 4 318
902. Žalud Tomáš ČANY 9 4 315
902. Motal Tomáš ČANY 9 4 315
904. Cihelka Petr JK ČZU 3 4 307
904. Culek Jindřich YC Kotva Pha 3 4 307
906. Povolný Jakub JK Staré Splavy 4 4 303
907. Novohradský Filip YC Pardubice 5 4 255
908. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 4 215
909. Hýža Petr Jachtklub Brno 1 4 211
910. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 5 4 202
911. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 4 200
912. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 198
913. Wehrenberg Anna YC Kladno 3 4 178
914. Král Karel JK Sokolov 2 4 167
915. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 092
916. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
916. Vavřina Ivan 1 4 089
918. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 4 088
919. Hála Jakub AYCK 5 4 075
920. Plesníková Barbora YC CERE 3 4 063
920. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 063
922. Havel Jan YC Vysoké Mýto 1 4 060
922. Táborský Ivo 1 4 060
922. Tomek Jan 1 4 060
925. Medek Pavel VS Duchcov 8 4 059
926. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 047
926. Teubnerová Anna Císařská louka 4 4 047
928. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
929. Rešlová Jana VS Duchcov 4 4 044
930. Guryča Jan YC CERE 1 4 021
931. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 3 4 020
932. Melika Jan YC CERE 2 4 019
933. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 986
934. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 5 3 926
935. Hlavsová Sofie YC Krnov 7 3 924
936. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 906
937. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 904
938. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
939. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 882
940. Kraus Jan JK Česká Lípa 4 3 878
941. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 6 3 844
942. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 3 839
942. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 3 839
944. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 6 3 829
945. Chudoba Stanislav YC CERE 3 3 825
946. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 3 812
947. Benovič Martin YC CERE 4 3 811
948. Drda Filip Delfín Jablonec 4 3 801
949. Cákoci Marek YC CERE 4 3 799
949. Teplý Jakub YC CERE 4 3 799
951. Verl Jan Delfín Jablonec 1 3 784
952. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
953. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 773
954. Karas Filip Jachtklub Brno 9 3 743
955. Horánska Magdalena YC CERE 2 3 731
956. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
957. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 3 647
958. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 607
958. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 607
960. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 3 604
960. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 2 3 604
960. Korytář Jaroslav YC Jezero Hlučín 2 3 604
963. Piňos Jindřich JK Prostějov 9 3 564
964. Sidopulos Andreas YC Krnov 9 3 532
965. Frank Robert Lokomotiva Cheb 3 3 509
966. Vlčková Světlana VS Duchcov 9 3 502
967. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 498
968. Diakovová Eva 1 3 493
969. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 468
970. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 9 3 455
971. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 451
972. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 3 445
973. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 3 3 418
974. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 3 3 400
975. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 353
976. Pouvová Daniela ASK Lovosice 2 3 333
977. Kramolišová Tereza YC LS Brno 1 3 325
977. Huk Václav YC LS Brno 1 3 325
979. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 3 323
980. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 2 3 312
980. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 3 312
982. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 6 3 311
982. Zgraja Martin Orthodocks YC 3 3 311
982. Kovařík Jan ČYK 3 3 311
982. Ersternberger Petr ČYK 3 3 311
982. Vašek Robin ČYK 3 3 311
987. Václav Fajfrlík ČANY 1 3 283
987. Kotala Zdeněk 1 3 283
987. Nedvědický Alexandr ČYK 1 3 283
990. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 262
991. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
992. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
992. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
992. Obermajerová Anita 1 3 216
992. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
996. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 3 200
997. Hron Petr PS Eletrika 3 3 192
998. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 3 190
998. Hepner Jaromír YC LS Brno 1 3 190
998. Bačík Martin YC LS Brno 1 3 190
998. Hána Karel YC LS Brno 1 3 190
998. Hrabálek Jakub YC LS Brno 1 3 190
998. Buzek Ondřej YC LS Brno 1 3 190
998. Bělehrad Pavel YC LS Brno 1 3 190
1005. Brančík Adam YC Krnov 7 3 167
1006. Altman Petr Císařská louka 2 3 158
1007. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 1 3 146
1008. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 6 3 076
1009. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 3 071
1010. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 7 3 054
1011. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 3 047
1012. Rážová Lea VS Duchcov 10 3 022
1013. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 3 003
1014. Cviček Jan Sokol Tovačov 4 2 994
1015. Šuma Stanislav ASK Lovosice 3 2 936
1016. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 11 2 929
1017. Marečková Lucie Jachtklub Brno 2 2 928
1018. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
1019. Pitel Štěpán JK Sokolov 4 2 896
1019. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 2 896
1021. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 3 2 893
1021. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 3 2 893
1023. Vodáček Lukáš YC LS Brno 2 2 822
1024. Žitník Zdeněk YC Krnov 9 2 817
1025. Novák Matěj 1 2 814
1025. Skřivánek Jan 1 2 814
1025. Vavrda Igor 1 2 814
1025. Olmr Matyáš 1 2 814
1025. Šmídl Marek 1 2 814
1025. Štěpánek Martin 1 2 814
1025. Štolbová Jana ČYK 1 2 814
1032. Řepa Lukáš 1 2 804
1032. Musil Pavel 1 2 804
1032. Vácha Radek 1 2 804
1032. Vurm Miroslav 1 2 804
1032. Špeil Jan 1 2 804
1032. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 804
1038. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 3 2 801
1039. Valík Jiří YCR Roudnice 3 2 797
1040. Prokopec Petr YC Pardubice 3 2 764
1041. Ira David Jachtklub Brno 5 2 706
1042. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 2 703
1043. Lubas Pavel Delfín Jablonec 2 2 668
1043. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 2 2 668
1045. Čepová Klára YC Krnov 7 2 666
1046. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
1047. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 2 637
1048. Mucska Pavol YC LS Brno 3 2 617
1049. Tichánek Michal Sokol Palkovice 5 2 616
1050. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 608
1050. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 4 2 608
1052. Brejšová Violeta JK Cheb 9 2 603
1053. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 5 2 594
1054. Novický Michal YC Znojmo 4 2 576
1055. Švejdová Michala YC CERE 2 2 569
1056. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 561
1056. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 561
1058. Vlach Martin YC Neratovice 3 2 557
1058. Balzerová Mariana 5 2 557
1060. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
1060. Stejskal Max YC Neratovice 2 2 550
1062. Kučerová Jana JK Prostějov 2 2 545
1063. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
1063. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
1065. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
1066. Doležal Martin 1 2 519
1066. Urbánek Jiří 1 2 519
1068. Pitelová Ema JK Sokolov 3 2 516
1069. Vitouch Jan YC LS Brno 3 2 496
1070. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
1071. Sobotová Kristýna JK Prostějov 2 2 468
1072. Kulísek Jan PS Eletrika 2 2 454
1073. Babický Roman JK Česká Lípa 1 2 444
1074. Sehnal René YC SaS 1 2 441
1075. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 6 2 420
1076. Stříž Tobiáš YC Krnov 5 2 416
1077. Lachman Tomáš 1 2 408
1077. Frič Michal 1 2 408
1077. Markant Miroslav 1 2 408
1077. Uzdař Zdeněk 1 2 408
1077. Čáp Jiří ČYK 1 2 408
1082. Pitel David JK Sokolov 5 2 403
1083. Hrdina Pavel ČWA 4 2 375
1084. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 346
1085. Procházka Oliver YC CERE 2 2 289
1086. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 273
1087. Hasman Janek Delfín Jablonec 2 2 272
1088. Horáček Jiří YC CERE 2 2 268
1089. Jahn Bohumil YC Lipno nad Vltavou 1 2 260
1089. Syrový Tomáš 1 2 260
1089. Tomášek Radim 1 2 260
1089. Řihošek Aleš YC CERE 1 2 260
1093. Kšír Vladislav YC CERE 2 2 244
1094. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 2 241
1095. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 2 237
1095. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 2 237
1097. Šachl Zděnek VS Duchcov 2 2 228
1098. Ščerba David YC Krnov 7 2 220
1099. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 2 208
1100. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 4 2 197
1101. Ščerbová Julie YC Krnov 7 2 191
1102. Dvořák Ota YC CERE 1 2 183
1103. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 170
1104. Dvořák Filip Jachtklub Brno 1 2 162
1105. Maruš Max YC Písek 1 2 161
1106. Detwiler Torsten Lukas ČYK 3 2 160
1107. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 150
1107. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 3 2 150
1109. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 2 146
1110. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
1111. Bazler Petr ASK Lovosice 2 2 125
1112. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 3 2 122
1113. Záluský Tomáš YC CERE 3 2 121
1113. Krejsa Milan YC CERE 3 2 121
1115. Kupská Martina YC LS Brno 1 2 108
1115. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 2 108
1115. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 108
1118. Dostál Radek YC SaS 3 2 085
1119. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
1119. Vitáková Anna JK Plzeň 1 2 081
1121. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 077
1121. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 077
1121. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
1124. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 3 2 068
1125. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 5 2 048
1126. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
1126. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
1128. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 1 2 015
1129. Šotnar Stanislav YC LS Brno 4 1 962
1130. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1130. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1132. Soucha Lukáš Orthodocks YC 4 1 947
1133. Vlachová Jana Bohemia Poděbrady 2 1 944
1134. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
1134. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
1134. Kubů Lukáš 1 1 940
1137. Boháč Daniel YC LS Brno 3 1 933
1138. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
1139. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 1 919
1140. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 2 1 918
1141. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 6 1 900
1142. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
1143. Mareš Miloš YC Kladno 2 1 894
1144. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 879
1145. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 1 876
1146. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 873
1147. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 5 1 868
1148. Lenz David ČWA 3 1 865
1149. Haňkovský David YC CERE 2 1 864
1150. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
1151. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 1 843
1152. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 5 1 842
1153. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 1 841
1154. Holý Filip ČWA 1 1 837
1155. Lőwová Sabina Slavoj Hluboká 2 1 819
1156. Dufek Martin YC LS Brno 2 1 812
1156. Žák Marek YC LS Brno 2 1 812
1158. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 2 1 802
1159. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 800
1159. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 800
1161. Holý Jan 1 1 792
1161. Nováček Miloš 1 1 792
1161. Porkert Jan 1 1 792
1161. Schulz Jiří 1 1 792
1161. Holý Petr 1 1 792
1161. Noščák Petr 1 1 792
1167. Balažíč Tomáš 1 1 791
1167. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 1 791
1167. Hvězda Martin 1 1 791
1167. Laichman Libor 1 1 791
1167. Svoboda Štěpán 1 1 791
1167. Fikáček Albert 1 1 791
1167. Strachota Martin 1 1 791
1174. Stefanidis Aristidos YC Krnov 6 1 787
1175. Novotný Jonáš YC Krnov 7 1 766
1176. Sklářová Julie LS Kroměříž 5 1 751
1177. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1178. Jakeš Michal 1 1 730
1178. Berný Jan 1 1 730
1178. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 1 1 730
1178. Kubaczka Robert 1 1 730
1178. Webr Otakar 1 1 730
1178. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
1184. Hlavsa Vilém YC Krnov 4 1 710
1185. Sakman Adam JK Česká Lípa 2 1 709
1186. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
1187. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 1 706
1188. Valík Martin YCR Roudnice 4 1 695
1189. Tomeš Karel František JK Česká Lípa 4 1 688
1190. Sklenář Petr YC Neratovice 1 1 683
1190. Ottová Daniela YC Znojmo 2 1 683
1192. Sklář Lukáš 1 1 681
1192. Moureček Miroslav 1 1 681
1194. Červená Monika YC LS Brno 2 1 675
1194. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
1196. Drábková Kateřina YC Vysoké Mýto 1 1 665
1196. Plhioň Eduard 1 1 665
1198. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 6 1 656
1199. Polášková Petra 2 1 641
1200. Skořepová Eva JK Toušeň 2 1 639
1201. Nuc Jindřich JK Plzeň 7 1 636
1202. Blatecká Kateřina 2 1 621
1203. Štěpánský Jan 1 1 613
1204. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
1205. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 2 1 595
1206. Bílková Lucie Sokol Palkovice 4 1 594
1207. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 1 589
1208. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
1208. Dohnal David 1 1 582
1208. Milnerová Johana YC CERE 1 1 582
1211. Mravináč Petr YC Kladno 1 1 581
1212. Krátká Magdaléna SST klub Plzeň 2 1 575
1213. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
1214. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 560
1215. Novák Václav YC LS Brno 6 1 558
1216. Kolář Jan Orthodocks YC 2 1 557
1217. Turba Marek YC LS Brno 4 1 556
1218. Černý Ondřej 1 1 548
1219. Hájek Libor JK Cheb 3 1 546
1220. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 538
1220. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 2 1 538
1222. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 6 1 531
1223. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 1 517
1224. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
1225. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 2 1 510
1226. Mikeška Jakub YC Krnov 4 1 495
1227. Ďurik Martin 1 1 494
1227. Rašovský Adam 1 1 494
1227. Koubovský David 1 1 494
1227. Brych Antonín 1 1 494
1227. Rada Filip SK Štětí 1 1 494
1227. Vágner Ladislav 1 1 494
1233. Snížková Ella VS Duchcov 7 1 488
1234. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
1234. Kučerová Ilona 1 1 471
1236. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 461
1237. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 2 1 450
1238. Vitoň Jan YC Znojmo 3 1 441
1239. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 7 1 426
1240. Piak Ivan Jachtklub Brno 6 1 424
1241. Kokeš Petr YC CERE 1 1 423
1241. Hakl David YC LS Brno 1 1 423
1241. Tomolová Kateřina ČYK 3 1 423
1244. Trkan Tobiáš Jachtklub Brno 5 1 418
1245. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 1 414
1245. Blábol Jiří YC CERE 2 1 414
1245. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
1248. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 402
1249. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 2 1 393
1250. Cvikrová Berenika JK Toušeň 1 1 388
1251. Scháněl Jan 1 1 385
1251. Král Ludvík 1 1 385
1251. Šírek Josef 1 1 385
1251. Horký Michal 1 1 385
1251. Hurych Zdeněk 1 1 385
1251. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 1 385
1251. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
1258. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 1 340
1258. Janda Martin ASK Lovosice 1 1 340
1260. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 333
1261. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
1262. Jiránek Radek YCR Roudnice 2 1 325
1263. Dítětová Anna 1 1 291
1263. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 1 291
1265. Vejrosta Marek ČWA 1 1 282
1265. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 1 1 282
1267. Vlach Miroslav YCR Roudnice 4 1 267
1268. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 2 1 256
1269. Krob Michal YC Kladno 2 1 251
1270. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 1 246
1271. Snížková Emma VS Duchcov 6 1 231
1272. Záruba Pavel 1 1 217
1273. Novák Ondřej Slavoj Hluboká 1 1 215
1273. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 215
1275. Podzimek Antonín ČYK 1 1 212
1275. Andrusová Jana 1 1 212
1275. Sova Michal 1 1 212
1275. Vidman Karel 1 1 212
1275. Pavlíček Martin 1 1 212
1275. Rozsypalová Eva 1 1 212
1275. Müller Lukáš 1 1 212
1275. Kováč Michal 1 1 212
1275. Doležal Jan JK Sokolov 1 1 212
1275. Terš Martin JK Staré Splavy 1 1 212
1275. Otta Vladimír JK Staré Splavy 1 1 212
1275. Všetečka Jan YC LS Brno 1 1 212
1287. Tlach Michal YC LS Brno 5 1 206
1288. Hájek Ladislav YCR Roudnice 3 1 197
1289. Hrubý David ČYK 3 1 191
1290. Podrábská Denisa SK Štětí 3 1 177
1291. Stavný Vojtěch 1 1 176
1291. Formánek Jan 1 1 176
1291. Šubrt Alexander 1 1 176
1291. Čada Roman 1 1 176
1291. Cundr Luděk 1 1 176
1291. Vejlupek Tomáš 1 1 176
1297. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 175
1298. Rybáček Josef YC Doksy 1 1 156
1299. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 151
1300. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 146
1301. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 2 1 127
1302. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
1302. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 2 1 114
1304. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 113
1305. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
1306. Dvořák Tobiáš YC CERE 3 1 103
1307. Nantl Vojtěch YC Lipno nad Vltavou 1 1 096
1308. Lindová Karolína YC Kladno 2 1 072
1309. Jaroš Bohumil Bohemia Poděbrady 2 1 067
1310. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
1310. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 1 065
1310. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
1313. Vaszi Victoria SK Štětí 4 1 063
1314. Čaganová Julie Jachtklub Brno 2 1 053
1315. Skala Filip JK Cheb 4 1 050
1316. Šturma Petr YC Regent 2 1 041
1317. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 2 1 039
1318. Oleníček Pavel 1 1 027
1318. Vohryzka Tomáš 1 1 027
1318. Nigrin Radek 1 1 027
1318. Černý David 1 1 027
1318. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 027
1318. Vokoun Jan YC CERE 1 1 027
1318. Fořt Jiří YC CERE 1 1 027
1318. Koláčný Rudolf YC CERE 1 1 027
1318. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
1327. Maršík Karel Chemička Ústí 2 1 018
1328. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 1 007
1328. Czinner Michal YC Kladno 1 1 007
1328. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
1328. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 007
1332. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 994
1333. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
1334. Kolář Petr YC Kladno 2 971
1335. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
1336. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 2 959
1337. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 2 942
1338. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 934
1339. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
1340. Kutálek Lubomír YC Krnov 7 929
1341. Fichtnerová Martina 1 917
1342. Löwitová Olga Císařská louka 1 914
1342. Löwit Harry Císařská louka 1 914
1344. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
1345. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
1346. Hnitka Martin ČWA 1 895
1347. Myšková Veronika ČWA 1 891
1348. Dorazilová Nikol YC Krnov 7 883
1349. David František YC Znojmo 3 867
1350. Klimeš Ondřej JK Plzeň 2 856
1351. Janda Vojtěch YC CERE 2 836
1351. Janda Tobiáš YC CERE 2 836
1353. Červinková Beáta 1 831
1353. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 1 831
1353. Šulcová Tina YC Lipno nad Vltavou 1 831
1356. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
1357. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 822
1358. Wildmannová Klára YC LS Brno 1 818
1359. Kutálková Kateřina YC Krnov 7 815
1360. Hendrychová Jana ČWA 1 814
1361. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
1361. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
1361. Setvák Pavel 1 808
1361. Podzemský Josef 1 808
1361. Yashchuk Philipp YC CERE 2 808
1361. Hošek Filip YC CERE 1 808
1367. Holub Miloslav YC Znojmo 2 806
1368. Tlapáková Pavlína SK Štětí 1 804
1368. Oubrecht Tomáš 1 804
1370. Ptášniková Hana YC Krnov 6 782
1371. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 780
1372. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
1373. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 3 777
1374. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
1375. Ondráček Radovan YC LS Brno 3 763
1376. Bartoš Vítězslav YC LS Brno 3 751
1377. Bielik Ivan YC LS Brno 2 746
1378. Ouška Miloslav Chemička Ústí 1 740
1379. Nováková Veronika Slavoj Hluboká 1 738
1380. Palová Helena SK Štětí 3 731
1381. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 721
1381. Bíbrová Alice Baník Ostrava 2 721
1381. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 2 721
1384. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
1385. Krč Martin JK Prostějov 1 718
1385. Kuchyňková Martina YC LS Brno 4 718
1387. Horký Antonín YC CERE 2 708
1388. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
1388. Černá Pavla 1 707
1388. Stibůrek Matěj 1 707
1388. Kučera Tomáš 1 707
1388. Valeš Martin 1 707
1388. Sladký Martin ČWA 1 707
1388. Václavík Jakub YC Lipno nad Vltavou 1 707
1388. Mansfeld Vladimír Lokomotiva Cheb 1 707
1388. Dvořák Vítězslav 1 707
1388. Václavíková Adéla YC Lipno nad Vltavou 1 707
1388. Nantl Ondřej YC Lipno nad Vltavou 1 707
1388. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
1388. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 1 707
1388. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 1 707
1388. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
1388. Oliva Ivan 1 707
1388. Špačková Jana 1 707
1388. Salomon David 1 707
1388. Vetíšková Lenka YC CERE 1 707
1388. Bezušek Kristián YC CERE 1 707
1388. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
1388. Vobořilová Marcela 1 707
1388. Šimková Šárka YC SaS 1 707
1388. Zitová Klára YC SaS 1 707
1388. Salomon Igor YC SaS 1 707
1388. Štrait Martin YC CERE 1 707
1388. Vokroj Petr YC CERE 1 707
1388. Mareš Jan YC CERE 1 707
1388. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 707
1388. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
1388. Matas Milan ALT Cat Open 1 707
1388. Teissing René ALT RS 3 707
1388. Motal Adam ČYK 1 707
1388. Mroz Michal 1 707
1388. Šercl Miroslav 1 707
1423. Šír Michal YC LS Brno 3 706
1424. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 703
1425. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 683
1426. Škola Jan Lokomotiva Cheb 1 678
1427. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1427. Satranský Radek YC Pardubice 1 672
1427. Srdínko Martin YC Pardubice 1 672
1430. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 665
1430. Durec Petr YC Znojmo 1 665
1432. Pivovarčík Milan YC Znojmo 2 641
1433. Matouš Martin ČWA 1 636
1434. Krupica Miloš YC LS Brno 1 632
1435. Bulušek Matěj 1 630
1435. Vyhlídal Tomáš 1 630
1437. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 2 628
1438. Palová Anna SK Štětí 3 621
1438. Valenta Max YC CERE 1 621
1440. Matějková Adéla VS Duchcov 1 617
1441. Hajný Jiří Baník Most 2 606
1441. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
1441. Trčka Miroslav Baník Most 2 606
1441. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
1445. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 603
1446. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
1447. Kunčar Jan 1 578
1447. Speierl David 2 578
1447. Karafiát Karel 1 578
1447. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
1447. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1447. Speierl David 2 578
1453. Hýžová Kristýna 1 576
1454. Chládek Dan YC LS Brno 2 566
1455. Mastník Štěpán YC CERE 1 564
1456. Beerová Eliška SK Štětí 2 562
1457. Novák Adam Sokol Dobřichovice 2 558
1458. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 555
1458. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 555
1460. Vondráček Tomáš YC CERE 1 554
1460. Jaroš Lukáš 1 554
1460. Suchanová Linda Bohemia Poděbrady 1 554
1460. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 554
1460. Pellar David LS Kroměříž 1 554
1465. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 2 538
1466. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1467. Haklová Lucie YC LS Brno 1 520
1468. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 1 516
1468. Janatka Jan Císařská louka 1 516
1470. Ulrich Karel YC LS Brno 3 514
1471. Adamová Tereza 1 512
1472. Minařík Jaroslav YC Kladno 2 505
1472. Junek Vladimír JK Olomouc 3 505
1472. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
1472. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 3 505
1476. Simeonov Jan YC LS Brno 1 499
1477. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 495
1478. Csmez Peter 1 493
1478. Csmezová Lucia 1 493
1480. Pavlidisová Natálie Delfín Jablonec 1 489
1481. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 469
1482. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1483. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 2 465
1484. Čermák Josef YC Neratovice 1 456
1484. Siebt Miloš 1 456
1486. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1486. Hlaváček Milan VS Duchcov 1 452
1488. Nedbal Lubomír YC LS Brno 3 439
1489. Hoch Lukáš Slavoj Hluboká 1 437
1489. Chmelová Anna Císařská louka 1 437
1489. Jurečka Pavel Císařská louka 1 437
1492. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1493. Kuncová Marie JK Sokolov 3 432
1494. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 427
1495. Kadlc Tobiáš YC LS Brno 1 420
1496. Janoušek Šimon JK Česká Lípa 1 405
1497. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1497. Balada Michal FD Club UO 2 404
1497. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 404
1497. Bix David YC Znojmo 1 404
1497. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 3 404
1497. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1497. Sůva Tomáš Delfín Jablonec 1 404
1497. Chodora Miroslav JK Plzeň 1 404
1497. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 404
1497. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 404
1497. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1497. Sekera Petr VS Duchcov 2 404
1509. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1509. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1509. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1509. Černý Max YC CERE 1 402
1513. Valík David YCR Roudnice 2 400
1514. Čaban Michal 1 396
1514. Prejdová Radka YC Jezero Hlučín 1 396
1516. Karas Hynek Jachtklub Brno 2 395
1517. Kašpar Zdeněk YC LS Brno 1 382
1517. Skalníková Lucie YC LS Brno 1 382
1519. Kopecký Jan YC Krnov 2 378
1520. Pozděnová Tereza ČYK 1 377
1521. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1522. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 370
1522. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 370
1524. Huss Tomáš YC Znojmo 1 364
1524. Hussová Lenka 1 364
1524. Šťáva Robert 1 364
1527. Němeček Milan YC LS Brno 2 349
1528. Šulc Jan 1 347
1528. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 2 347
1530. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 1 343
1531. Nosek Michal YC Znojmo 2 340
1532. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 2 336
1533. Rott Petr JK Plzeň 1 335
1534. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 323
1534. Janků Jiří 1 323
1536. Stýblo Petr JK Cheb 1 318
1536. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 318
1536. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1539. Sedláček Cyril Slavoj Hluboká 1 312
1539. Horal Jan Císařská louka 1 312
1541. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1541. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1541. Vyskočil Kamil VS Duchcov 1 303
1541. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1541. Daněk Ondřej JK Prostějov 1 303
1541. Zajíček Teo LS Kroměříž 2 303
1547. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 299
1548. Adamová Eliška 1 294
1549. Mátl Albert Jachtklub Brno 1 290
1550. Šup Robert YC Regent 1 285
1551. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 281
1552. Sýkora Vlastimil 1 277
1552. Fiala Pavel ČYK 1 277
1552. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1555. Jelínek Jiří Císařská louka 1 261
1556. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 258
1557. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1558. Nosková Andrea 1 239
1559. Beretová Petra ČYK 1 226
1560. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 1 219
1561. Cejnar Aleš Císařská louka 1 215
1562. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 202
1562. Manič Petr Chemička Ústí 2 202
1562. Hornof Tomáš Chemička Ústí 2 202
1562. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 202
1562. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1562. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1562. Maňáková Linda YC LS Brno 1 202
1562. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 202
1562. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1562. Raff Oleg 1 202
1562. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 202
1562. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
1562. Huk Vítězslav YC LS Brno 1 202
1562. Hlaváček Jiří YC LS Brno 2 202
1562. Pešat Jan 1 202
1562. Raff Alisa 1 202
1562. Friedrich Matěj 1 202
1562. Kretschmerová Karolína 1 202
1562. Košek Tomáš 1 202
1581. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1581. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1581. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 1 198
1584. Fišer Roman JK Královská 1 191
1585. Dio Petr JK Klatovy 1 189
1586. Pavková Bára YC Znojmo 1 188
1586. Pavka Petr YC Znojmo 1 188
1588. Brožová Monika ALT RS 1 180
1588. Machová Natálie JK Cheb 1 180
1590. Klabík Josef Císařská louka 1 174
1590. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 174
1592. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1593. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1593. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1595. Růžička David TJ Prostějov 1 139
1596. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 136
1596. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 136
1598. Bulant Jiří Císařská louka 1 119
1598. Klabík Jiří Císařská louka 1 119
1600. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 111
1601. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 101
1601. Křelina Jan 1 101
1601. Doubek Milan 1 101
1601. Neškrabal Tomáš 2 101
1601. Drahokoupil Pavel 2 101
1601. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 2 101
1601. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1601. Hošek David Lokomotiva Cheb 1 101
1601. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1601. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 101
1601. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1601. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 1 101
1601. David Josef YC Znojmo 1 101
1601. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1601. Přikryl David YC LS Brno 1 101
1601. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 1 101
1601. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
1601. Klabouch Šimon Slavoj Hluboká 1 101
1601. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1620. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 0
1620. Wolk Roland YC LS Brno 1 0
1620. Korbová Ivana JK Olomouc 1 0
1620. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0
1620. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 0
1620. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1620. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 0
1620. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 0
1620. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 0
1620. Málek Petr YC SaS 1 0
1620. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
1620. Záluský Kamil YC Nechranice 1 0
1620. Hemelík Antonín ASK Lovosice 1 0
1620. Noháč Radek Baník Most 1 0
1620. Hajn Ladislav SK Štětí 1 0
1620. Kašpar Michal 1 0
1620. Šindelka Jakub MYK 1 0
1620. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1620. Fischerová Hana 1 0
1620. Vitvar Ondřej 1 0
1620. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ