POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1664 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Teplý Viktor Jachtklub Brno 10 183 569
2. Jaroš Adam MYK 21 170 865
3. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 17 149 886
4. Kubový Martin JK Toušeň 9 149 513
5. Roček Roman YC Neratovice 9 137 071
6. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 24 135 866
7. Šindelka Ondřej MYK 16 128 177
8. Košvica Jakub YC LS Brno 15 121 066
9. Nevelöš Tibor SK Štětí 21 120 808
10. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 19 118 954
11. Burda František JK Česká Lípa 24 118 517
12. Košťál Petr YC Pardubice 17 118 086
12. Čermák Jaroslav YC Pardubice 16 118 086
14. Maier Michael JK Staré Splavy 9 117 842
15. Houdek Roman YC LS Brno 11 117 531
16. Viščor Dan YC LS Brno 14 114 814
17. Bína Daniel JK Staré Splavy 8 114 571
18. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 113 636
19. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 22 107 121
20. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 7 107 077
21. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 13 106 938
22. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 12 105 029
23. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 21 104 993
24. Mertlová Michaela YC Regent 11 104 910
25. Tlapák Vojtěch SK Štětí 26 104 809
26. Himmelová Klára YC Nechranice 20 103 918
27. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 102 463
28. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 9 102 366
29. Fanta Miroslav YC LS Brno 32 100 845
30. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 15 100 145
31. Cintl Václav JK Česká Lípa 19 99 859
32. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 98 312
33. Hrubý Jiří SK Štětí 10 96 942
34. Viščorová Nela YC LS Brno 13 96 284
35. Vychová Eliška YC Neratovice 10 96 034
36. Valenová Barbora JK Olomouc 26 95 370
37. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 95 317
38. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 23 94 584
39. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 94 332
40. Čáp Milan YC Neratovice 11 93 498
41. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 21 93 306
42. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 13 91 830
43. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 91 752
44. Rais Michal SK Štětí 20 89 570
45. Matoušková Eva YC Neratovice 8 89 551
46. Nevelöš Adam SK Štětí 18 89 382
47. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 22 88 017
48. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 17 87 291
49. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 85 847
50. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 12 85 696
50. Nápravník Jakub ČYK 12 85 696
52. Drda David Delfín Jablonec 15 85 385
53. Procházka Filip YC Neratovice 9 85 196
54. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 19 85 155
55. Dadák Lukáš YC LS Brno 16 84 409
56. Halouzka Jakub MYK 12 82 905
57. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 82 501
58. Pavlišová Michaela YC Kovářov 12 82 495
59. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 9 81 799
60. Jedlička Jan YC Neratovice 12 81 201
61. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 12 80 854
62. Pavlovský Josef YC LS Brno 23 79 419
63. Štafa Patrick MYK 19 77 975
64. Bobek Pavel Baník Ostrava 10 77 818
65. Směšný Marek JK Prostějov 11 77 084
66. Zíma Jakub ČWA 11 76 215
67. Sadílková Nela Delfín Jablonec 15 74 735
68. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 10 74 672
69. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 74 541
70. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 73 688
71. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 73 028
72. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 11 72 838
73. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 10 72 821
74. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 9 72 294
75. Peterka Tomáš ČYK 20 71 283
76. Skalický Vladimír LK Štěchovice 14 70 771
77. Krsička Lukáš YC CERE 15 69 770
77. Krsička Michal YC CERE 15 69 770
79. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 69 435
80. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 69 057
81. Plhoň Adam SK Tři sestry 7 68 925
82. Tlapáková Zuzana SK Štětí 25 68 546
83. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 24 68 267
84. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 10 68 211
85. Kořan Petr YC Neratovice 12 68 093
86. Soukal Miloslav YC Neratovice 17 67 650
87. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 13 67 353
88. Daněk Jan YC LS Brno 19 66 699
89. Winkler Adam JK Toušeň 7 65 089
90. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 12 64 859
91. Audy Dan Jachtklub Brno 10 64 309
92. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 19 64 048
93. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 9 63 996
94. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
95. Říčanová Nicol SK Štětí 16 63 038
96. Ostrý Dominik YC LS Brno 10 62 149
97. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 29 61 648
98. Stibůrková Eliška ČYK 11 61 159
99. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 17 60 926
100. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 10 60 899
101. Halouzka Jiří MYK 10 60 441
102. Žáček Jiří Baník Ostrava 17 59 950
103. Jedličková Michaela YC Neratovice 12 59 657
104. Moucha Pavel YC Doksy 14 59 353
105. Novotný Štěpán JK Cheb 8 58 984
106. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 58 930
107. Hálová Lucie JK Toušeň 10 57 577
108. Bachtík Marek YC CERE 3 56 894
109. Klíma Vojtěch ČYK 20 56 780
110. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 14 56 724
111. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 9 56 430
112. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 55 964
113. Kříž Jan SK Štětí 18 55 233
114. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 18 55 018
115. Storch Petr Chemička Ústí 7 54 760
115. Palkovský Tomáš SK Štětí 7 54 760
117. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 7 53 797
118. Brabec Václav YC CERE 10 53 505
119. Maršálková Blanka YC LS Brno 6 53 401
120. Pavliš Jiří YC Kovářov 9 52 906
121. Outrata Jiří JK Toušeň 14 52 802
122. Plecitý Martin JK Toušeň 13 52 062
123. Dvořák Jan YC CERE 13 51 748
124. Najvárková Magdaléna ČYK 8 51 581
125. Tkadlecová Sára JK Toušeň 4 51 384
126. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 13 51 099
127. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 12 51 085
128. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 11 50 553
129. Karas Tomáš Jachtklub Brno 8 49 718
130. Červenka Matouš JK Olomouc 13 49 146
131. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 48 558
132. Winkler Pavel JK Toušeň 5 48 495
133. Košatová Lucie ČYK 13 48 320
134. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 48 245
135. Tupý Petr YC LS Brno 16 48 144
136. Povolný Adam JK Staré Splavy 19 48 106
137. Mrzílková Lenka YC Neratovice 9 48 099
138. Šamšulová Tereza YC CERE 7 47 315
139. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 12 47 262
140. Ott Adam Jachtklub Brno 12 47 130
141. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 47 012
142. Verner Jaroslav JK Toušeň 12 46 605
143. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 13 46 453
144. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 12 46 331
145. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 45 969
146. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 45 887
147. Richter Zdeněk YC Doksy 14 45 873
148. Trčka Martin Baník Most 7 45 737
149. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 12 45 649
150. Borkovec Bořek ČYK 11 45 537
151. Zanker Zbyněk SK Štětí 9 45 418
152. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 12 45 405
153. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 45 118
154. Bartoš Richard YC Lískovec 10 45 037
155. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 44 893
156. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 44 642
157. Slívová Jana YC Nechranice 4 44 551
158. Němec František ALT Tornado 8 44 361
159. Ráža Matyáš VS Duchcov 15 44 355
160. Muzikář David Jachtklub Brno 10 43 839
161. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 17 43 654
162. Janderová Klára YC SaS 12 42 785
163. Kališová Markéta Jachtklub Brno 8 42 603
164. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 18 42 566
165. Škvařil Patrik YC LS Brno 12 42 518
166. Justová Anna YC LS Brno 14 42 396
167. Dvořáková Nela YC Neratovice 16 42 290
168. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 42 038
169. Hrdina Patrik YC RODOP 6 41 498
170. Bryx Petr YC Neratovice 16 41 469
171. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 41 339
172. Stoklásek Petr YC CERE 4 41 021
173. Bezušková Jana YC Neratovice 7 40 970
174. Lokajíčková Lucie ČYK 15 40 886
175. Michalčín Jiří YC CERE 4 40 884
176. Buchta Jan YC LS Brno 9 40 828
177. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 16 40 502
178. Babický Josef JK Česká Lípa 14 40 497
179. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 10 40 060
180. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 40 040
181. Ottová Hana Sokol Tovačov 9 40 000
181. Indrák Jiří Sokol Tovačov 9 40 000
183. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 39 848
184. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 7 39 474
185. Pešková Adéla YC LS Brno 13 39 407
186. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 10 39 199
187. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 13 39 166
188. Neumann Lukáš YC RODOP 7 39 067
189. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 38 825
190. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 21 38 674
191. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 38 334
192. Sladký Martin ČWA 9 38 294
193. Satoránský Pavel SK Tři sestry 2 38 233
193. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 38 233
193. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 38 233
193. Doležal Tomáš SK Tři sestry 2 38 233
197. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 38 077
198. Holý Ivo Baník Ostrava 5 37 883
199. Staniek Štěpán Orthodocks YC 9 37 851
200. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 37 813
201. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 3 37 785
201. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 3 37 785
203. Beroun Daniel Jachtklub Brno 19 37 691
204. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 6 37 620
205. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 13 37 544
206. Viták František JK Plzeň 8 37 315
207. Stibůrková Tereza ČYK 9 36 868
208. Jurečka Šimon Císařská louka 12 36 743
209. Kubeš Fedor YC LS Brno 7 36 691
210. Jurečka Matěj Císařská louka 11 36 306
211. Jochovič Josef YC Neratovice 6 36 219
212. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 36 157
213. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 7 36 129
214. Procházka Libor YC Neratovice 10 35 897
215. Bobková Michaela JK Cheb 9 35 800
216. Winklerová Anna JK Toušeň 8 35 777
217. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 6 35 710
218. Solař Petr ČYK 6 35 671
219. Postránecká Klára YC Neratovice 8 35 521
220. Fiala Petr YC Neratovice 5 35 332
221. Vaszi Mikuláš SK Štětí 10 34 790
222. Páleníčková Aneta YC CERE 8 34 571
223. Slíva Jakub YC Nechranice 5 34 269
224. Jakoubek Zdeněk ČYK 5 33 958
224. Kovařík David ČYK 5 33 958
224. Sünderhauf Zdeněk ČYK 5 33 958
227. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 16 33 782
228. Klíma Ondřej YC Doksy 18 33 515
229. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 33 461
230. Schmiedová Petra ALT RS 6 33 394
231. Vítovec Matěj YC CERE 8 33 342
232. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 5 33 304
233. Neužil Pavel SK Štětí 9 33 274
234. Holubová Tereza ČYK 7 33 184
235. Kozelský Jakub YC Markop FL 1 33 072
236. Rameš Ivan JK Česká Lípa 10 33 053
237. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 32 821
238. Beneš Jiří YC CERE 13 32 815
239. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 9 32 621
240. Kafka Richard YC Velké Dářko 12 32 373
241. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 32 290
242. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 32 195
243. Otevřel Pavel YC LS Brno 15 32 189
244. Hartig Bartoloměj YC Doksy 11 32 052
245. Klíma Jáchym ČYK 17 31 973
246. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 9 31 540
247. Roček Matyáš YC Neratovice 11 31 513
248. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 15 31 387
249. Sehnal Pavel ČWA 5 31 120
250. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 17 30 774
251. Bobek Ondřej Baník Ostrava 2 30 719
252. Němec Jiří Slavoj Hluboká 11 30 615
253. Kulík Martin YC RODOP 4 30 608
254. Motl Luboš YC CERE 8 30 588
254. Martinkovičová Monika YC CERE 8 30 588
256. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 30 480
257. Himmel Jiří YC Nechranice 9 30 366
258. Krchňavý Vít YCR Roudnice 14 30 297
259. Vacula Karel YC Znojmo 13 30 192
259. Vacula Jan YC Znojmo 13 30 192
261. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 11 30 015
261. Pokorný Jan ALT SF 11 30 015
263. Hrubý Pavel ČWA 10 29 935
264. Svobodová Lucie YC Lískovec 5 29 854
265. Bauer František YC CERE 7 29 806
266. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 29 679
267. Iljuchin Ilja ALT RS 7 29 640
268. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 2 29 601
269. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 6 29 559
270. Švíková Barbora YC CERE 9 29 536
271. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 7 29 503
272. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 29 495
273. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 29 433
274. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 10 29 409
275. Kafková Petra YC Velké Dářko 8 29 325
276. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 29 267
277. Kaláb Jindřich VS Duchcov 10 29 102
278. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 12 28 631
279. Lukačovič Samuel ALT RS 7 28 571
279. Pourová Barbora Orthodocks YC 7 28 571
281. Krč Lukáš JK Prostějov 17 28 438
282. Bauerová Šárka YC CERE 6 28 404
283. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 7 28 194
284. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 9 28 129
285. Nalejvajko Radek YC CERE 8 28 125
286. Sedláček Petr JK Prostějov 15 27 958
287. Schmied Martin ALT RS 5 27 950
288. Podrábská Adéla SK Štětí 15 27 818
289. Záruba Vladimír JK Cheb 5 27 762
290. Štrunc Jan YC Neratovice 8 27 602
291. Čajčík Jan YC LS Brno 6 27 573
292. Uhlár Milan Orthodocks YC 4 27 516
293. Vinkl Petr YC Kladno 10 27 342
294. Kršňák Jan VS Duchcov 11 27 291
295. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 15 27 278
296. Hartl Radim YC LS Brno 15 27 271
297. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 6 27 152
298. Knorr Petr VS Duchcov 18 27 124
299. Mika Radek YC SaS 6 27 106
300. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 24 27 087
301. Janáček Vojtěch YC LS Brno 13 27 044
302. Richter Jan YC Pardubice 8 26 974
303. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 5 26 900
303. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 26 900
305. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 9 26 673
305. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 9 26 673
307. Sláma Eduard Jachtklub Brno 8 26 610
308. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 26 536
308. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 26 536
310. Hejnová Karolína Baník Ostrava 16 26 511
311. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 26 510
312. Kršňák Jakub VS Duchcov 10 26 490
313. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 8 26 467
314. Svobodová Sára YC Lískovec 9 26 299
315. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 6 26 254
316. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
317. Hošek Libor JK Česká Lípa 4 25 628
318. Raška Marek ČWA 10 25 553
319. Záruba Adam YC CERE 6 25 304
320. Falta Miroslav ALT Tornado 6 25 282
321. Hendrych Václav YC Doksy 4 24 913
322. Pavliš Marek YC Kovářov 3 24 756
323. Richterová Eliška YC Pardubice 8 24 686
324. Kuthan Karel ČYK 2 24 669
325. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 11 24 584
326. Hrubý Jan ALT RS 9 24 538
327. Štolbová Ela ČYK 15 24 533
328. Buřil Miloš ALT RS 9 24 495
329. Dítětová Tereza YC Neratovice 18 24 408
330. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 7 24 402
331. Kuchař Jan ČWA 11 24 296
332. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 24 201
333. Najvárek Ondřej ČYK 8 24 194
334. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 24 181
335. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 24 174
336. Paigerová Nina YC CERE 18 23 807
337. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 23 631
338. Štursová Lucie YC Nelahozeves 6 23 578
339. Hnitka Martin YC Nechranice 7 23 346
340. Vychová Zuzana YC Neratovice 6 23 255
341. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 12 23 221
342. Musil Tomáš YC RODOP 4 23 064
343. Slíva Martin ČWA 4 22 693
344. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 22 615
345. Schwarzová Markéta YC CERE 8 22 610
346. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 22 545
347. Klusáčková Radka YC LS Brno 11 22 531
348. Kučera Matěj TJ Lanškroun 9 22 435
349. Janota Jonáš ČYK 11 22 425
350. Křenková Monika YC LS Brno 10 22 405
351. Kaloš Martin YC CERE 10 22 368
352. Kováč Richard JK Prostějov 17 22 154
353. Grecmanová Denisa YC RODOP 4 22 088
354. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 21 900
355. Motal Filip ČYK 11 21 898
356. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 21 827
357. Kaltounková Klára ČYK 10 21 777
358. Drahorád Petr JK Cheb 6 21 469
359. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 11 21 437
360. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 10 21 433
361. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 21 410
362. Kotek Kamil JK Staré Splavy 4 21 390
363. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 21 355
364. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 21 345
365. Kováčová Tereza JK Prostějov 8 21 319
366. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 9 21 309
367. Rezek Richard JK Cheb 17 21 291
368. Koláček Milan YC LS Brno 1 21 100
369. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 21 061
370. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 12 21 010
371. Rašková Adéla ČWA 12 20 998
372. Šindelář Vojtěch YC CERE 4 20 996
373. Pšeidl Pavel YC SaS 7 20 744
374. Halouzka Michal MYK 7 20 657
375. Schwanzer Albert YC LS Brno 11 20 501
376. Vacula Jiří JK Staré Splavy 12 20 471
377. Špaček Matěj YC CERE 9 20 405
378. Nuc Mario JK Plzeň 6 20 293
379. Hykrda Jan Jachtklub Brno 4 20 203
380. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 10 20 091
381. Müller Ondřej SK Štětí 10 20 060
382. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 13 20 023
383. Sivý Filip Slavoj Hluboká 10 19 921
384. Grabarczyk Darek YC LS Brno 16 19 920
385. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 18 19 903
386. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 4 19 869
387. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 19 639
388. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 8 19 637
389. Blažek Marek YC CERE 11 19 622
390. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 11 19 611
391. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
392. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 19 608
392. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 4 19 608
394. Valouch Libor JK Olomouc 12 19 604
395. Košata Lukáš ČYK 7 19 557
396. Kováč Vladimír JK Prostějov 16 19 490
397. Blažek Martin YC CERE 10 19 420
398. Lokajíčková Kateřina ČYK 14 19 328
399. Hasman Radim Delfín Jablonec 10 19 312
400. Brhelová Iva ČYK 9 19 145
401. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 9 19 102
402. Chlebna Milan YC Kovářov 3 19 031
403. Hýžová Helena Jachtklub Brno 15 18 993
404. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 18 989
405. Matoušová Štěpánka ČWA 10 18 963
406. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 7 18 947
407. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 18 863
408. Loužek Karel JK Plzeň 10 18 773
409. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 8 18 698
410. Paigerová Vanda YC CERE 12 18 682
411. Cintl Václav JK Česká Lípa 8 18 551
412. Valenta Jan YC CERE 8 18 520
413. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 18 463
414. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 5 18 326
415. Najvárek Matěj YC Lískovec 6 18 306
416. Záhornacký Jan LS Kroměříž 11 18 227
417. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 9 17 997
418. Kmenta Martin Jachtklub Brno 7 17 875
419. Buchar Petr YC CERE 8 17 836
420. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 6 17 791
421. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
422. Kramář Petr JK Česká Lípa 11 17 645
423. Krejza Filip ALT FB 6 17 607
424. Petrák Jan ALT Tornado 5 17 555
425. Rozsypal Martin JK Olomouc 3 17 522
426. Prokýšek Petr Orthodocks YC 6 17 436
427. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 17 280
428. Postránecký František YC Neratovice 10 17 216
429. Beerová Anežka SK Štětí 12 17 196
430. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 17 175
431. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 8 17 094
432. Kališová Lenka Jachtklub Brno 6 17 019
433. Kolářová Terezie Orthodocks YC 5 17 015
434. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 16 16 901
435. Bilka Adam SK Tři Sestry YC 2 16 873
436. Vainert Kateřina JK Sokolov 7 16 801
437. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 4 16 772
438. Škoda Jan ČYK 11 16 731
439. Snížek Jan VS Duchcov 16 16 671
440. Jelínek Petr Spartak Modřany 4 16 652
440. Hackl Miroslav Spartak Modřany 4 16 652
442. Ronovský Jonáš ČYK 9 16 613
443. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 13 16 558
444. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 16 557
444. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 16 557
444. Taschner Karel ALT Melges 24 1 16 557
444. Zeman Jan ALT Melges 24 1 16 557
444. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 16 557
444. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 16 557
450. Novák Vojtěch YC Doksy 16 16 530
451. Kölbl Josef ALT Tornado 6 16 505
452. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 6 16 477
452. Pešek Lukáš Spartak Modřany 6 16 477
454. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 11 16 402
455. Šabatová Barbora YC LS Brno 16 16 301
456. Zima Tomáš YC Kladno 3 16 291
457. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 12 16 289
458. Jozíf Martin YC Pardubice 2 16 089
459. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 6 16 043
460. Daněk Michal LS Kroměříž 9 16 029
461. Štantejský Jan ALT RS 5 15 981
462. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 8 15 965
463. Blatecký David Jachtklub Brno 6 15 930
464. Vastl Ladislav ALT Tornado 8 15 831
465. Buchtová Sarah YC LS Brno 15 15 803
466. Šulc David YC Nechranice 2 15 762
467. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
468. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 8 15 586
469. Kala Roman YC Doksy 6 15 475
470. Kašpar Antonín YC CERE 4 15 407
471. Makrlík Dušan JK Klatovy 15 15 374
472. Velíšek Kryštof ALT Tornado 6 15 326
473. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 12 15 314
474. Klímová Johana ČYK 16 15 312
475. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 15 15 235
476. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 15 143
477. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 076
478. Nováková Ludmila YC LS Brno 21 15 036
479. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 15 026
480. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 970
481. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 14 969
482. Skala Pavel JK Cheb 4 14 669
483. Samcová Klára TJ Rapid Brno 8 14 646
484. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 7 14 628
485. Marečková Renata Jachtklub Brno 10 14 560
486. Všetečka Ladislav YC LS Brno 8 14 513
487. Šmídová Petra ALT Evropa 3 14 472
488. Bauerová Markéta YC CERE 12 14 373
489. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 7 14 362
490. Křížek David Lokomotiva Plzeň 4 14 329
491. Popper Šimon YC Doksy 7 14 314
492. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
493. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
493. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
495. Vlach Miroslav YCR Roudnice 10 14 152
496. Krejza Tomáš YC Regent 4 14 072
497. Filip Miroslav YC LS Brno 21 14 063
498. Vlachová Eliška YCR Roudnice 9 14 051
499. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 9 14 017
500. Hála Jan AYCK 5 13 941
501. Hálová Anna AYCK 5 13 881
502. Vítová Anna JK Česká Lípa 4 13 860
503. Žůrek Pavel ALT RS 3 13 821
504. Benovičová Viktorie YC CERE 8 13 796
505. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 13 701
506. Dressler Antonín ČYK 8 13 661
507. Štursová Pavla YC Nelahozeves 3 13 613
508. Šiknerová Adriana YC CERE 7 13 594
509. Smrčka Jiří ČYK 8 13 571
510. Zima Daniel Delfín Jablonec 10 13 555
511. Žůrek Adam ČYK 1 13 464
511. Brož Vojtěch 1 13 464
513. Kubů Alvin YC Pardubice 4 13 342
514. Kuthan Martin YC Neratovice 3 13 284
515. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 10 13 254
516. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
517. Mlejnek Tomáš SK Štětí 5 13 228
518. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 13 169
519. Rek Adam JK Toušeň 7 13 155
520. Verl Jan Delfín Jablonec 8 13 115
521. Trubačíková Hana YC LS Brno 6 13 108
522. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 10 13 055
523. Beneš Štěpán YK Jestřábí 5 13 043
524. Valdhansová Klára ČYK 4 13 017
524. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 9 13 017
526. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 12 861
526. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 12 861
528. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 6 12 790
529. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 16 12 629
530. Švíková Kateřina YC CERE 4 12 614
531. Liška Matěj JK Sokolov 9 12 525
532. Prax Jakub YC LS Brno 13 12 497
533. Sušil Jan YC CERE 10 12 463
533. Nahodil Alexander YC CERE 9 12 463
535. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 12 379
536. Žalud František ČYK 12 12 371
537. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 12 331
538. Dudák Marek YC CERE 3 12 303
539. Jindřichová Markéta JK Cheb 10 12 289
539. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 10 12 289
541. Havel Filip YC Neratovice 9 12 148
542. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 134
543. Skořepová Anna JK Toušeň 17 11 986
544. Grabarczyková Anna YC LS Brno 11 11 961
545. Holubová Kristýna ČYK 4 11 927
546. Navrátilová Vanda YC LS Brno 6 11 866
547. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
548. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 7 11 694
549. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 11 690
549. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 11 690
551. Sazama Michal ČYK 7 11 652
552. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 11 645
552. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 7 11 645
554. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 2 11 611
555. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 11 547
556. Skála Petr ALT SF 5 11 488
556. Skála David ALT SF 5 11 488
558. Lorenz Alan JK Česká Lípa 5 11 468
559. Záchvěj Martin Baník Most 3 11 456
559. Pinc Tomáš Baník Most 3 11 456
561. Blatecký Martin Jachtklub Brno 14 11 453
562. Beneš Petr YK Jestřábí 5 11 445
563. Košťálová Anna YC Pardubice 7 11 273
564. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 11 271
564. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 11 271
566. Buchtová Agnes YC LS Brno 15 11 255
567. Cvikrová Michaela ČYK 2 11 251
568. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 6 11 211
568. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 11 211
570. Šebor Martin Morgan ČYK 6 11 130
571. Kuthan Jan YC Lískovec 5 11 017
572. Svoboda Lukáš YC Neratovice 8 10 995
573. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 944
574. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 10 898
575. Heneš David JK Olomouc 9 10 886
576. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 10 10 868
577. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 857
578. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 10 850
579. Buček Martin YC RODOP 1 10 832
579. Miler Martin YC RODOP 1 10 832
579. Švihlík Martin YC RODOP 1 10 832
579. Švík František YC RODOP 1 10 832
583. Adam Zdeněk VS Duchcov 2 10 812
583. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 14 10 812
585. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 6 10 789
586. Buřil Adam 1 10 777
587. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 7 10 670
588. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 10 642
589. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 8 10 637
590. Čermák Josef YC Neratovice 4 10 575
591. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
592. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 541
593. Čížková Barbora JK Staré Splavy 9 10 506
594. Knetig Jindřich YC LS Brno 5 10 504
595. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 401
596. Ručka Tomáš YC Kladno 8 10 341
597. Audyová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
598. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 5 10 241
599. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 6 10 236
599. Pour Jan Orthodocks YC 6 10 236
601. Bříza Petr YC Pardubice 11 10 206
602. Klimešová Tereza JK Plzeň 11 10 178
603. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 6 10 166
603. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 6 10 166
605. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 10 161
606. Veit Martin ALT FB 5 10 150
607. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
608. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 3 10 019
609. Beretová Adéla ČYK 12 9 933
610. Novák Adam YC Doksy 12 9 901
611. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 9 847
612. Busta Anna ČYK 11 9 846
613. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 9 785
614. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 9 9 778
615. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 9 715
616. Guryča Nikola YC CERE 4 9 662
617. Koblasa David Lokomotiva Cheb 4 9 615
618. Plachý Jonáš YC Pardubice 8 9 594
619. Kuthan Jiří YC Lískovec 6 9 549
620. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 3 9 513
621. Janáček Petr YC LS Brno 3 9 478
622. Fantová Kateřina YC LS Brno 7 9 461
623. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
624. Filinger Marek YC CERE 3 9 424
625. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
626. Fetterle David JK Česká Lípa 6 9 404
627. Himmel Jiří YC Nechranice 4 9 391
628. Košťálová Bára YC Pardubice 5 9 367
629. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 9 332
629. Mareček Rostislav JK Cheb 1 9 332
629. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 9 332
632. Mojdl Martin YC Kladno 10 9 321
633. Rusňák Štěpán JK Plzeň 5 9 310
634. Valouch Vlastimil JK Olomouc 10 9 294
635. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 12 9 278
636. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 9 248
637. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 15 9 208
638. Soukup Aleš VS Duchcov 8 9 207
639. Loužek Štěpán JK Plzeň 12 9 159
640. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 4 9 149
641. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 3 9 145
642. Šmídová Pavla YC Neratovice 5 9 137
643. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 9 9 135
644. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 9 130
645. Novák David YC CERE 11 9 115
646. Krasauskas Tadas ČYK 6 9 090
647. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 9 9 045
648. Cákoci Marek YC CERE 13 9 007
649. Nedvědický Alexandr ČYK 9 8 992
650. Spousta Petr YC LS Brno 8 8 991
650. Bláha Martin JK Plzeň 10 8 991
652. Mojdlová Kateřina YC Kladno 7 8 985
653. Kilarová Marie Baník Ostrava 7 8 955
654. Kouřil Vít Jachtklub Brno 11 8 936
655. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 5 8 925
656. Matějka Jan 2 8 882
657. Nevole Antonín YC Doksy 8 8 848
658. Sklenář Matěj YC LS Brno 5 8 800
659. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 10 8 774
660. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 7 8 688
661. Bína Rudolf YC LS Brno 9 8 682
662. Háma Martin YC Doksy 2 8 671
663. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 8 659
664. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 8 8 626
665. Beringer Jan ČYK 8 8 600
666. Čudová Dominika YC Lískovec 3 8 580
667. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 4 8 574
668. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 5 8 556
669. Synková Anna YC LS Brno 6 8 541
670. Šebková Kristýna YC LS Brno 9 8 515
671. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 8 489
672. Michalčín Šimon YC CERE 8 8 484
673. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 7 8 452
674. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 8 430
675. Veselý Štěpán YC Pardubice 5 8 378
676. Mertinová Nicole ČWA 2 8 356
677. Šilhavý Jaromír YC Kladno 6 8 351
678. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 333
679. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 8 316
680. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
681. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 249
682. Lis Jonáš 4 8 212
682. Lis Jáchym 4 8 212
684. Němec Milan KJ Těrlicko 10 8 202
685. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 8 167
685. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 8 167
687. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 8 8 128
688. Podhorec Štefan YC Kladno 5 8 095
689. Pavlíček Zdeněk YC Regent 3 8 094
690. Teplý Jakub YC CERE 15 8 063
691. Ďásek František JK Cheb 7 8 040
692. Stibůrek Jan ČYK 2 8 038
693. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 12 8 010
694. Doležal František YC Krnov 10 8 003
695. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 7 997
696. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 7 976
697. Tesař David ASK Lovosice 3 7 921
697. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
697. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 7 921
700. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 7 919
701. Dojmazov Petr YC LS Brno 8 7 741
702. Horáčková Tereza YC Doksy 7 7 740
703. Kocour Ladislav 1 7 707
703. Krauz Petr 1 7 707
703. Kopecký Martin 1 7 707
703. Jelínek Stanislav 1 7 707
703. Borovka Vojtěch 1 7 707
708. Kabát Petr 2 7 701
709. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 8 7 686
710. Vaďurová Dominika JK Toušeň 2 7 682
711. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 7 657
712. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 3 7 635
713. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 4 7 591
714. Písařová Pavla JK Černá v Pošumaví 1 7 569
714. Kebrlová Martina JK Černá v Pošumaví 1 7 569
716. Čížková Zuzana JK Staré Splavy 9 7 508
717. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 7 502
718. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 6 7 441
719. Diviš Ivo YC Dyje 3 7 436
720. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 7 410
721. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 7 376
722. Novotný Alexandr YC Krnov 9 7 333
723. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 7 308
723. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 7 308
725. Dolejš Rudolf ČWA 5 7 270
726. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 256
727. Kaňák Karel 1 7 219
727. Mervart Michal 1 7 219
727. Spurný Michal 1 7 219
727. Kašpar Dan 1 7 219
727. Hába Viktor 1 7 219
727. Randa Lukáš 1 7 219
733. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 7 202
734. Hamáčková Alice YC Neratovice 6 7 140
735. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 7 7 125
736. Procházka Jan YC Znojmo 3 7 103
737. Benovič Vojtěch YC CERE 7 7 036
738. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 7 030
739. Dragoun Ivan JK Plzeň 11 7 023
740. Verner Kamil JK Toušeň 3 7 021
741. Pavlíková Barbora YC CERE 4 6 975
742. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 2 6 959
743. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 9 6 949
744. Hudec Adam YC Neratovice 9 6 937
745. Plodek Adam YC Pardubice 3 6 931
746. Doležel Ondřej YC CERE 4 6 920
746. Krása Štěpán YC CERE 4 6 920
748. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 9 6 904
749. Plch Jan YC DIM Bezdrev 8 6 870
750. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 3 6 840
751. Rašín Vladimír YC Vysoké Mýto 2 6 797
752. Bělík Jan JK Sokolov 4 6 795
753. Topiarzová Magdicka YC CERE 3 6 775
754. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 6 773
755. Buráň Marek 4 6 758
756. Altman Jiří Císařská louka 2 6 732
757. Pokoš Radim VS Duchcov 9 6 702
758. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
759. Burda Jakub JK Česká Lípa 3 6 653
760. Maindl Julius 1 6 623
760. Novohradský Ivo 1 6 623
760. Bartoš Václav 1 6 623
760. Voves Jiří 1 6 623
760. Seitl Martin 1 6 623
760. Novák Luboš 1 6 623
766. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 2 6 621
767. Vrána Adam ČYK 6 6 588
768. Myška Filip IWS Club Nechra 1 6 578
769. Kmoníček Jiří YC Pardubice 4 6 576
770. Žlabová Markéta ČWA 3 6 569
771. Dressler Josef ČYK 6 6 524
772. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 7 6 521
773. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 6 512
774. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
775. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 6 6 502
776. Zákoucký Václav ČYK 7 6 498
777. Pavel Aleš YC CERE 11 6 458
778. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 7 6 457
779. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 6 445
780. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 6 428
781. Žáček Martin ALT Tornado 1 6 416
781. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 1 6 416
783. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 300
783. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 300
785. Behenský Jan YC CERE 3 6 244
786. David Robert YC CERE 9 6 208
787. Doležal Tomáš YC Neratovice 3 6 199
788. Černý Matěj JK Cheb 3 6 182
789. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 11 6 164
790. Kučerová Lucie JK Prostějov 4 6 154
791. Popov Adam YC CERE 4 6 131
792. Ptášníková Viktorie YC Krnov 10 6 076
793. Keblová Lucie ČYK 2 6 042
793. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 6 042
795. Faktor Marián 1 6 034
796. Cintlová Zuzana JK Cheb 7 6 022
797. Janovský Tomáš Orthodocks YC 2 5 980
798. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 5 935
799. Staněk Jan YC Doksy 13 5 892
800. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 1 5 890
800. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
802. Svanovská Helena YC LS Brno 6 5 869
803. Burianová Jitka YC CERE 4 5 867
804. Jenšík David JK Česká Lípa 5 5 854
805. Munclinger Daniel YC LS Brno 6 5 837
806. Bobuš David YC Znojmo 2 5 830
807. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 5 824
808. Hatle Stella Marie ČYK 4 5 795
809. Rešl Pavel VS Duchcov 5 5 778
810. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 5 777
811. Hanák Vít Sokol Tovačov 10 5 766
812. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
813. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
814. Krystek Marek 1 5 720
814. Ryšavý Boris 1 5 720
814. Šejba Filip 1 5 720
814. Sedlář Filip 1 5 720
814. Běhunčík Ivan 1 5 720
819. Dadák Jakub SK Halza 1 5 600
819. Konupčík Michal SK Halza 1 5 600
819. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 600
819. Třeček Zdeněk SK Halza 1 5 600
819. Červinka Vít SK Halza 1 5 600
819. Kittler Jan YC LS Brno 1 5 600
825. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 594
826. Sitař Robin 1 5 576
827. Boháček David Bohemia Poděbrady 7 5 539
828. Hájek Adam YC CERE 2 5 537
829. Semler Jan TJ Lanškroun 8 5 517
830. Toth Martin ČWA 5 5 504
831. Pačanda David Bohemia Poděbrady 7 5 488
832. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 5 473
833. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 466
834. Jenček Petr ALT RS 3 5 456
835. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
836. Vavřičková Barbora JK Sokolov 3 5 431
837. Quasniczka Josef JK Litoměřice 7 5 428
838. Borčická Lucie YC LS Brno 3 5 398
839. Kuklík Radek YC LS Brno 7 5 390
840. Berg Petr VS Duchcov 5 5 373
841. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 7 5 371
842. Vorel Petr YC LS Brno 5 5 336
842. Reichert Richard ALT Vaurien 5 5 336
844. Kozáková Pavlína YC Neratovice 3 5 296
845. Mrůzek Pavel YC Regent 4 5 295
846. Havlík Jan 1 5 258
847. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 5 232
848. Čoupek Ondřej YC LS Brno 8 5 146
849. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
850. Hrabálek Michal YC LS Brno 1 5 108
851. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 5 106
851. Chlup Jan YC Dyje 1 5 106
851. Vizner Tomáš 1 5 106
854. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
855. Brejšová Nevena JK Cheb 9 5 082
856. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 5 5 049
857. Kvašnovský Michael ČWA 1 5 028
858. Fiala Alexandr YC LS Brno 4 5 020
859. Daněk Tomáš YC LS Brno 6 5 012
860. Skála Kryštof VS Duchcov 9 5 007
861. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 005
862. Mikula Daniel LS Kroměříž 8 5 001
863. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 4 4 990
864. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
865. Drahorádová Ema JK Cheb 7 4 892
866. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 11 4 889
867. Zidková Nadine ČWA 5 4 883
867. Horánska Magdalena YC CERE 6 4 883
869. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
870. Žižková Hana YC Neratovice 1 4 824
870. Solík Jakub JK Česká Lípa 1 4 824
872. Štěpán David Jachtklub Brno 5 4 819
873. Kozelská Markéta YC CERE 2 4 810
874. Hýža Vít Jachtklub Brno 6 4 809
875. Regetskiy Artem VS Duchcov 6 4 788
876. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 11 4 764
877. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 4 700
878. Štolba Marek JK Česká Lípa 6 4 689
879. Plesníková Barbora YC CERE 8 4 665
880. Pitel Šimon JK Sokolov 5 4 653
881. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
881. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
881. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
884. Dvořák Dalibor ČWA 2 4 622
885. Hrubá Sára 1 4 601
886. Lejhanec David YC Pardubice 4 4 578
887. Motlík Ondřej JK Cheb 3 4 557
888. Mazgaj Robert ALT RS 2 4 539
889. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 8 4 538
890. Česal Danilo SK Nový Knín 1 4 515
890. Česal Lukáš ČANY 1 4 515
890. Krátký Martin YC SaS 1 4 515
890. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 4 515
894. Šturc Petr ČWA 2 4 511
895. Outratová Anna YC CERE 10 4 508
896. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 8 4 490
897. Falc Andino Federico Milan YC CERE 2 4 469
898. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 4 462
899. Mareš Michael YC Pardubice 7 4 455
900. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 7 4 449
901. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 2 4 436
902. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 2 4 430
903. Hanka Vojtěch ČYK 5 4 426
904. Konopík Šimon Jachtklub Brno 7 4 423
905. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 7 4 412
906. Hanka Vilém ČYK 6 4 390
907. Hrouda Petr YC CERE 11 4 376
908. Nechvíle Pavel 1 4 367
908. Homolka Miloš ALT Tornado 1 4 367
908. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 4 367
911. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 4 4 325
912. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 8 4 318
913. Žalud Tomáš ČANY 9 4 315
913. Motal Tomáš ČANY 9 4 315
915. Cihelka Petr JK ČZU 3 4 307
915. Culek Jindřich YC Kotva Pha 3 4 307
917. Povolný Jakub JK Staré Splavy 4 4 303
918. Novohradský Filip YC Pardubice 5 4 255
919. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 4 215
920. Hýža Petr Jachtklub Brno 1 4 211
921. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 5 4 202
922. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 4 200
923. Petrová Kristýna VS Duchcov 8 4 198
924. Wehrenberg Anna YC Kladno 3 4 178
925. Král Karel JK Sokolov 2 4 167
926. Kšír Vladislav YC CERE 7 4 099
927. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 092
928. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
928. Vavřina Ivan 1 4 089
930. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 4 088
931. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 3 4 082
932. Hála Jakub AYCK 5 4 075
933. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 063
934. Havel Jan YC Vysoké Mýto 1 4 060
934. Táborský Ivo 1 4 060
934. Tomek Jan 1 4 060
937. Medek Pavel VS Duchcov 8 4 059
938. Teubnerová Anna Císařská louka 4 4 047
938. Kir Milan IWS Club Nechra 1 4 047
940. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
941. Rešlová Jana VS Duchcov 4 4 044
942. Guryča Jan YC CERE 1 4 021
943. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 3 4 020
944. Melika Jan YC CERE 2 4 019
945. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 3 986
946. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 5 3 926
947. Hlavsová Sofie YC Krnov 7 3 924
948. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 906
949. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 904
950. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
951. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 882
952. Kraus Jan JK Česká Lípa 4 3 878
953. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 6 3 844
954. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 3 839
954. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 3 839
956. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 6 3 829
957. Chudoba Stanislav YC CERE 3 3 825
958. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 3 812
959. Benovič Martin YC CERE 4 3 811
960. Drda Filip Delfín Jablonec 4 3 801
961. Verl Jan Delfín Jablonec 1 3 784
962. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
963. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 773
964. Piňos Jindřich JK Prostějov 10 3 766
965. Karas Filip Jachtklub Brno 9 3 743
966. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
967. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 5 3 647
968. Švejdová Michala YC CERE 4 3 616
969. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 607
969. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 607
971. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 3 604
971. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 2 3 604
971. Korytář Jaroslav YC Jezero Hlučín 2 3 604
974. Sidopulos Andreas YC Krnov 9 3 532
975. Frank Robert Lokomotiva Cheb 3 3 509
976. Vlčková Světlana VS Duchcov 9 3 502
977. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 4 3 498
978. Diakovová Eva 1 3 493
979. Lejhanec Pavel YC Pardubice 2 3 468
980. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 9 3 455
981. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 3 451
982. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 3 445
983. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 3 3 418
984. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 3 3 400
985. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 353
986. Pouvová Daniela ASK Lovosice 2 3 333
987. Kramolišová Tereza YC LS Brno 1 3 325
987. Huk Václav YC LS Brno 1 3 325
989. Hanák Jakub Sokol Tovačov 5 3 323
990. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 2 3 312
991. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 6 3 311
991. Ersternberger Petr ČYK 3 3 311
991. Vašek Robin ČYK 3 3 311
991. Kovařík Jan ČYK 3 3 311
991. Zgraja Martin Orthodocks YC 3 3 311
996. Kotala Zdeněk 1 3 283
996. Václav Fajfrlík ČANY 1 3 283
998. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 262
999. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
1000. Obermajerová Anita 1 3 216
1000. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
1000. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
1000. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
1004. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 2 3 200
1005. Hron Petr PS Eletrika 3 3 192
1006. Bělehrad Pavel YC LS Brno 1 3 190
1006. Buzek Ondřej YC LS Brno 1 3 190
1006. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 3 190
1006. Hána Karel YC LS Brno 1 3 190
1006. Bačík Martin YC LS Brno 1 3 190
1006. Hepner Jaromír YC LS Brno 1 3 190
1006. Hrabálek Jakub YC LS Brno 1 3 190
1013. Brančík Adam YC Krnov 7 3 167
1014. Altman Petr Císařská louka 2 3 158
1015. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 1 3 146
1016. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 6 3 076
1017. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 3 071
1018. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 7 3 054
1019. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 4 3 047
1020. Rážová Lea VS Duchcov 10 3 022
1021. Staniek Pavel KJ Těrlicko 4 3 003
1022. Cviček Jan Sokol Tovačov 4 2 994
1023. Šuma Stanislav ASK Lovosice 3 2 936
1024. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 11 2 929
1025. Marečková Lucie Jachtklub Brno 2 2 928
1026. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
1027. Pitel Štěpán JK Sokolov 4 2 896
1027. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 2 896
1029. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 3 2 893
1029. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 3 2 893
1031. Vodáček Lukáš YC LS Brno 2 2 822
1032. Žitník Zdeněk YC Krnov 9 2 817
1033. Štolbová Jana ČYK 1 2 814
1033. Vavrda Igor 1 2 814
1033. Skřivánek Jan 1 2 814
1033. Šmídl Marek 1 2 814
1033. Olmr Matyáš 1 2 814
1033. Štěpánek Martin 1 2 814
1033. Novák Matěj 1 2 814
1040. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 804
1040. Špeil Jan 1 2 804
1040. Musil Pavel 1 2 804
1040. Vurm Miroslav 1 2 804
1040. Vácha Radek 1 2 804
1040. Řepa Lukáš 1 2 804
1046. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 3 2 801
1047. Valík Jiří YCR Roudnice 3 2 797
1048. Prokopec Petr YC Pardubice 3 2 764
1049. Ira David Jachtklub Brno 5 2 706
1050. Strejček Radim Sokol Palkovice 4 2 703
1051. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 2 2 668
1051. Lubas Pavel Delfín Jablonec 2 2 668
1051. Štrait Martin YC CERE 8 2 668
1054. Čepová Klára YC Krnov 7 2 666
1055. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
1056. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 2 637
1057. Mucska Pavol YC LS Brno 3 2 617
1058. Tichánek Michal Sokol Palkovice 5 2 616
1059. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 608
1059. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 4 2 608
1061. Brejšová Violeta JK Cheb 9 2 603
1062. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 5 2 594
1063. Jagerová Jana YC CERE 5 2 582
1064. Novický Michal YC Znojmo 4 2 576
1065. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 561
1065. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 561
1067. Vlach Martin YC Neratovice 3 2 557
1067. Balzerová Mariana 5 2 557
1069. Stejskal Max YC Neratovice 2 2 550
1069. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
1071. Kučerová Jana JK Prostějov 2 2 545
1072. Krejčíková Klára YC CERE 6 2 543
1073. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
1073. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
1075. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
1076. Urbánek Jiří 1 2 519
1076. Doležal Martin 1 2 519
1078. Pitelová Ema JK Sokolov 3 2 516
1079. Vitouch Jan YC LS Brno 3 2 496
1080. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
1081. Sobotová Kristýna JK Prostějov 2 2 468
1082. Dvořák Ota YC CERE 2 2 460
1083. Kulísek Jan PS Eletrika 2 2 454
1084. Babický Roman JK Česká Lípa 1 2 444
1085. Sehnal René YC SaS 1 2 441
1085. Fialová Adéla YC CERE 6 2 441
1087. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 6 2 420
1088. Stříž Tobiáš YC Krnov 5 2 416
1089. Čáp Jiří ČYK 1 2 408
1089. Uzdař Zdeněk 1 2 408
1089. Frič Michal 1 2 408
1089. Lachman Tomáš 1 2 408
1089. Markant Miroslav 1 2 408
1094. Pitel David JK Sokolov 5 2 403
1095. Hrdina Pavel ČWA 4 2 375
1096. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 346
1097. Petřina Ondra YC CERE 9 2 328
1098. Procházka Oliver YC CERE 2 2 289
1099. Novák Dušan ASK Lovosice 3 2 273
1100. Hasman Janek Delfín Jablonec 2 2 272
1101. Horáček Jiří YC CERE 2 2 268
1102. Řihošek Aleš YC CERE 1 2 260
1102. Tomášek Radim 1 2 260
1102. Syrový Tomáš 1 2 260
1102. Jahn Bohumil YC Lipno nad Vltavou 1 2 260
1106. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 4 2 241
1107. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 2 237
1107. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 2 237
1109. Šachl Zděnek VS Duchcov 2 2 228
1110. Ščerba David YC Krnov 7 2 220
1111. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 2 208
1112. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 4 2 197
1113. Ščerbová Julie YC Krnov 7 2 191
1114. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 2 170
1115. Dvořák Filip Jachtklub Brno 1 2 162
1116. Maruš Max YC Písek 1 2 161
1117. Detwiler Torsten Lukas ČYK 3 2 160
1118. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 2 150
1118. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 3 2 150
1120. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 2 146
1121. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
1122. Bazler Petr ASK Lovosice 2 2 125
1123. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 3 2 122
1124. Záluský Tomáš YC CERE 3 2 121
1124. Krejsa Milan YC CERE 3 2 121
1126. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 108
1126. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 2 108
1126. Kupská Martina YC LS Brno 1 2 108
1129. Dostál Radek YC SaS 3 2 085
1130. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
1130. Vitáková Anna JK Plzeň 1 2 081
1132. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
1132. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 2 077
1132. Navrátil Petr Sokol Tovačov 3 2 077
1135. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 3 2 068
1136. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 5 2 048
1137. Sklářová Julie LS Kroměříž 6 2 045
1138. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
1138. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
1140. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 1 2 015
1141. Šotnar Stanislav YC LS Brno 4 1 962
1142. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1142. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 2 1 960
1144. Soucha Lukáš Orthodocks YC 4 1 947
1145. Vlachová Jana Bohemia Poděbrady 2 1 944
1146. Kubů Lukáš 1 1 940
1146. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
1146. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
1149. Boháč Daniel YC LS Brno 3 1 933
1150. Kunicová Alena YC CERE 8 1 928
1151. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
1152. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 2 1 919
1153. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 2 1 918
1154. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 6 1 900
1155. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
1156. Mareš Miloš YC Kladno 2 1 894
1157. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 879
1158. Piňosová Andrea JK Prostějov 1 1 876
1159. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 873
1160. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 5 1 868
1161. Lenz David ČWA 3 1 865
1162. Haňkovský David YC CERE 2 1 864
1163. Czinner Michal YC Kladno 4 1 854
1164. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
1165. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 1 843
1166. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 5 1 842
1167. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 1 841
1168. Holý Filip ČWA 1 1 837
1169. Lőwová Sabina Slavoj Hluboká 2 1 819
1170. Žák Marek YC LS Brno 2 1 812
1170. Dufek Martin YC LS Brno 2 1 812
1172. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 2 1 802
1173. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 800
1173. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 1 800
1175. Nováček Miloš 1 1 792
1175. Porkert Jan 1 1 792
1175. Schulz Jiří 1 1 792
1175. Holý Petr 1 1 792
1175. Noščák Petr 1 1 792
1175. Holý Jan 1 1 792
1181. Balažíč Tomáš 1 1 791
1181. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 1 791
1181. Hvězda Martin 1 1 791
1181. Strachota Martin 1 1 791
1181. Svoboda Štěpán 1 1 791
1181. Fikáček Albert 1 1 791
1181. Laichman Libor 1 1 791
1188. Stefanidis Aristidos YC Krnov 6 1 787
1189. Kolář František YC CERE 3 1 780
1190. Novotný Jonáš YC Krnov 7 1 766
1191. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 734
1192. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
1192. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 1 1 730
1192. Webr Otakar 1 1 730
1192. Berný Jan 1 1 730
1192. Kubaczka Robert 1 1 730
1192. Jakeš Michal 1 1 730
1198. Hlavsa Vilém YC Krnov 4 1 710
1199. Sakman Adam JK Česká Lípa 2 1 709
1200. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
1201. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 1 706
1202. Valík Martin YCR Roudnice 4 1 695
1203. Tomeš Karel František JK Česká Lípa 4 1 688
1204. Sklenář Petr YC Neratovice 1 1 683
1204. Ottová Daniela YC Znojmo 2 1 683
1206. Moureček Miroslav 1 1 681
1206. Sklář Lukáš 1 1 681
1208. Červená Monika YC LS Brno 2 1 675
1208. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
1210. Drábková Kateřina YC Vysoké Mýto 1 1 665
1210. Plhioň Eduard 1 1 665
1212. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 6 1 656
1213. Polášková Petra 2 1 641
1214. Skořepová Eva JK Toušeň 2 1 639
1215. Nuc Jindřich JK Plzeň 7 1 636
1216. Blatecká Kateřina 2 1 621
1217. Štěpánský Jan 1 1 613
1218. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
1219. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 2 1 595
1220. Bílková Lucie Sokol Palkovice 4 1 594
1221. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 1 589
1222. Milnerová Johana YC CERE 1 1 582
1222. Dohnal David 1 1 582
1222. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
1225. Mravináč Petr YC Kladno 1 1 581
1226. Krátká Magdaléna SST klub Plzeň 2 1 575
1227. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
1228. Novák Jaroslav YC Doksy 2 1 560
1229. Novák Václav YC LS Brno 6 1 558
1230. Kolář Jan Orthodocks YC 2 1 557
1231. Turba Marek YC LS Brno 4 1 556
1232. Černý Ondřej 1 1 548
1233. Hájek Libor JK Cheb 3 1 546
1234. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 538
1234. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 2 1 538
1236. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 6 1 531
1237. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 1 517
1238. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
1239. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 2 1 510
1240. Moravec Pavel YC CERE 3 1 507
1241. Mikeška Jakub YC Krnov 4 1 495
1242. Rada Filip SK Štětí 1 1 494
1242. Rašovský Adam 1 1 494
1242. Brych Antonín 1 1 494
1242. Vágner Ladislav 1 1 494
1242. Koubovský David 1 1 494
1242. Ďurik Martin 1 1 494
1248. Snížková Ella VS Duchcov 7 1 488
1249. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
1249. Kučerová Ilona 1 1 471
1251. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 461
1252. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 2 1 450
1253. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 1 441
1253. Vitoň Jan YC Znojmo 3 1 441
1255. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 7 1 426
1256. Piak Ivan Jachtklub Brno 6 1 424
1257. Tomolová Kateřina ČYK 3 1 423
1257. Kokeš Petr YC CERE 1 1 423
1257. Hakl David YC LS Brno 1 1 423
1260. Trkan Tobiáš Jachtklub Brno 5 1 418
1261. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 1 414
1261. Blábol Jiří YC CERE 2 1 414
1261. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
1264. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 402
1265. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 2 1 393
1266. Cvikrová Berenika JK Toušeň 1 1 388
1267. Horký Michal 1 1 385
1267. Šírek Josef 1 1 385
1267. Král Ludvík 1 1 385
1267. Scháněl Jan 1 1 385
1267. Hurych Zdeněk 1 1 385
1267. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 1 385
1267. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
1274. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 1 340
1274. Janda Martin ASK Lovosice 1 1 340
1276. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 333
1277. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
1278. Jiránek Radek YCR Roudnice 2 1 325
1279. Dítětová Anna 1 1 291
1279. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 1 291
1281. Vejrosta Marek ČWA 1 1 282
1281. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 1 1 282
1283. Vlach Miroslav YCR Roudnice 4 1 267
1284. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 2 1 256
1285. Krob Michal YC Kladno 2 1 251
1286. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 1 246
1287. Snížková Emma VS Duchcov 6 1 231
1288. Záruba Pavel 1 1 217
1289. Novák Ondřej Slavoj Hluboká 1 1 215
1289. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 1 215
1291. Podzimek Antonín ČYK 1 1 212
1291. Pavlíček Martin 1 1 212
1291. Vidman Karel 1 1 212
1291. Rozsypalová Eva 1 1 212
1291. Müller Lukáš 1 1 212
1291. Andrusová Jana 1 1 212
1291. Sova Michal 1 1 212
1291. Doležal Jan JK Sokolov 1 1 212
1291. Terš Martin JK Staré Splavy 1 1 212
1291. Otta Vladimír JK Staré Splavy 1 1 212
1291. Všetečka Jan YC LS Brno 1 1 212
1291. Kováč Michal 1 1 212
1303. Tlach Michal YC LS Brno 5 1 206
1304. Hájek Ladislav YCR Roudnice 3 1 197
1305. Hrubý David ČYK 3 1 191
1306. Podrábská Denisa SK Štětí 3 1 177
1307. Cundr Luděk 1 1 176
1307. Čada Roman 1 1 176
1307. Šubrt Alexander 1 1 176
1307. Formánek Jan 1 1 176
1307. Stavný Vojtěch 1 1 176
1307. Vejlupek Tomáš 1 1 176
1313. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 175
1314. Rybáček Josef YC Doksy 1 1 156
1315. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 151
1316. Opletalová Ivana JK Plzeň 5 1 146
1317. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 2 1 127
1318. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
1318. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 2 1 114
1320. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 113
1321. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
1322. Dvořák Tobiáš YC CERE 3 1 103
1323. Nantl Vojtěch YC Lipno nad Vltavou 1 1 096
1324. Kristan Josef YC CERE 5 1 095
1325. Lindová Karolína YC Kladno 2 1 072
1326. Jaroš Bohumil Bohemia Poděbrady 2 1 067
1327. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 1 065
1327. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
1327. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
1330. Vaszi Victoria SK Štětí 4 1 063
1331. Čaganová Julie Jachtklub Brno 2 1 053
1332. Skala Filip JK Cheb 4 1 050
1333. Cotte Pamela YC CERE 5 1 049
1334. Šturma Petr YC Regent 2 1 041
1335. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 2 1 039
1336. Koláčný Rudolf YC CERE 1 1 027
1336. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 1 027
1336. Vokoun Jan YC CERE 1 1 027
1336. Fořt Jiří YC CERE 1 1 027
1336. Nigrin Radek 1 1 027
1336. Vohryzka Tomáš 1 1 027
1336. Černý David 1 1 027
1336. Oleníček Pavel 1 1 027
1336. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
1345. Maršík Karel Chemička Ústí 2 1 018
1346. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 3 1 007
1346. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
1346. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 007
1349. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 994
1350. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
1351. Kolář Petr YC Kladno 2 971
1352. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
1353. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 2 959
1354. Zajíček Teo LS Kroměříž 3 949
1355. Pešta Roman YC CERE 1 946
1356. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 934
1357. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
1358. Kutálek Lubomír YC Krnov 7 929
1359. Fichtnerová Martina 1 917
1360. Löwitová Olga Císařská louka 1 914
1360. Löwit Harry Císařská louka 1 914
1362. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
1363. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
1364. Hnitka Martin ČWA 1 895
1365. Myšková Veronika ČWA 1 891
1366. Dorazilová Nikol YC Krnov 7 883
1367. David František YC Znojmo 3 867
1368. Klimeš Ondřej JK Plzeň 2 856
1369. Kliková Kateřina YC CERE 2 845
1370. Janda Vojtěch YC CERE 2 836
1370. Janda Tobiáš YC CERE 2 836
1372. Červinková Beáta 1 831
1372. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 1 831
1372. Šulcová Tina YC Lipno nad Vltavou 1 831
1375. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
1376. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 822
1377. Wildmannová Klára YC LS Brno 1 818
1378. Kutálková Kateřina YC Krnov 7 815
1379. Hendrychová Jana ČWA 1 814
1380. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
1380. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
1380. Setvák Pavel 1 808
1380. Podzemský Josef 1 808
1380. Yashchuk Philipp YC CERE 2 808
1380. Hošek Filip YC CERE 1 808
1386. Holub Miloslav YC Znojmo 2 806
1387. Tlapáková Pavlína SK Štětí 1 804
1387. Oubrecht Tomáš 1 804
1389. Ptášniková Hana YC Krnov 6 782
1390. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 780
1391. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
1392. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 3 777
1393. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
1394. Ondráček Radovan YC LS Brno 3 763
1395. Bartoš Vítězslav YC LS Brno 3 751
1396. Bielik Ivan YC LS Brno 2 746
1396. Klímová Zuzana YC CERE 2 746
1398. Ouška Miloslav Chemička Ústí 1 740
1399. Nováková Veronika Slavoj Hluboká 1 738
1400. Palová Helena SK Štětí 3 731
1401. Pavka Tomáš YC Znojmo 3 721
1401. Bíbrová Alice Baník Ostrava 2 721
1401. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 2 721
1404. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
1405. Krč Martin JK Prostějov 1 718
1405. Kuchyňková Martina YC LS Brno 4 718
1407. Horký Antonín YC CERE 2 708
1408. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
1408. Oliva Ivan 1 707
1408. Špačková Jana 1 707
1408. Černá Pavla 1 707
1408. Kučera Tomáš 1 707
1408. Sladký Martin ČWA 1 707
1408. Mansfeld Vladimír Lokomotiva Cheb 1 707
1408. Dvořák Vítězslav 1 707
1408. Václavík Jakub YC Lipno nad Vltavou 1 707
1408. Václavíková Adéla YC Lipno nad Vltavou 1 707
1408. Nantl Ondřej YC Lipno nad Vltavou 1 707
1408. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
1408. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 1 707
1408. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 1 707
1408. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
1408. Stibůrek Matěj 1 707
1408. Valeš Martin 1 707
1408. Teissing René ALT RS 3 707
1408. Zitová Klára YC SaS 1 707
1408. Matas Milan ALT Cat Open 1 707
1408. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
1408. Vokroj Petr YC CERE 1 707
1408. Vetíšková Lenka YC CERE 1 707
1408. Mareš Jan YC CERE 1 707
1408. Šimková Šárka YC SaS 1 707
1408. Bezušek Kristián YC CERE 1 707
1408. Salomon Igor YC SaS 1 707
1408. Motal Adam ČYK 1 707
1408. Bernáthová Pavlína TJ STAR Praha 1 707
1408. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
1408. Šercl Miroslav 1 707
1408. Vobořilová Marcela 1 707
1408. Salomon David 1 707
1408. Mroz Michal 1 707
1442. Šír Michal YC LS Brno 3 706
1443. Procházka Ondřej YC Znojmo 1 703
1444. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 683
1445. Škola Jan Lokomotiva Cheb 1 678
1446. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
1446. Satranský Radek YC Pardubice 1 672
1446. Srdínko Martin YC Pardubice 1 672
1449. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 1 665
1449. Durec Petr YC Znojmo 1 665
1451. Pivovarčík Milan YC Znojmo 2 641
1452. Matouš Martin ČWA 1 636
1453. Krupica Miloš YC LS Brno 1 632
1454. Vyhlídal Tomáš 1 630
1454. Bulušek Matěj 1 630
1456. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 2 628
1457. Palová Anna SK Štětí 3 621
1457. Valenta Max YC CERE 1 621
1459. Matějková Adéla VS Duchcov 1 617
1460. Hajný Jiří Baník Most 2 606
1460. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
1460. Trčka Miroslav Baník Most 2 606
1460. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
1464. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 603
1465. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
1466. Speierl David 2 578
1466. Karafiát Karel 1 578
1466. Kunčar Jan 1 578
1466. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
1466. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1466. Speierl David 2 578
1472. Hýžová Kristýna 1 576
1473. Chládek Dan YC LS Brno 2 566
1474. Mastník Štěpán YC CERE 1 564
1475. Beerová Eliška SK Štětí 2 562
1476. Novák Adam Sokol Dobřichovice 2 558
1477. Uhrich Martin ASK Lovosice 1 555
1477. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 555
1479. Vondráček Tomáš YC CERE 1 554
1479. Jaroš Lukáš 1 554
1479. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 554
1479. Suchanová Linda Bohemia Poděbrady 1 554
1479. Pellar David LS Kroměříž 1 554
1484. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 2 538
1485. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1486. Haklová Lucie YC LS Brno 1 520
1487. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 1 516
1487. Janatka Jan Císařská louka 1 516
1489. Ulrich Karel YC LS Brno 3 514
1490. Adamová Tereza 1 512
1491. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 3 505
1491. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
1491. Junek Vladimír JK Olomouc 3 505
1491. Minařík Jaroslav YC Kladno 2 505
1495. Simeonov Jan YC LS Brno 1 499
1496. Pavka Lukáš YC Znojmo 2 495
1497. Csmez Peter 1 493
1497. Csmezová Lucia 1 493
1499. Pavlidisová Natálie Delfín Jablonec 1 489
1500. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 469
1501. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1502. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 2 465
1503. Čermák Josef YC Neratovice 1 456
1503. Siebt Miloš 1 456
1505. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1505. Hlaváček Milan VS Duchcov 1 452
1507. Nedbal Lubomír YC LS Brno 3 439
1508. Jurečka Pavel Císařská louka 1 437
1508. Chmelová Anna Císařská louka 1 437
1508. Hoch Lukáš Slavoj Hluboká 1 437
1511. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1512. Kuncová Marie JK Sokolov 3 432
1513. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 427
1514. Kadlc Tobiáš YC LS Brno 1 420
1515. Žižkovský Nikita YC CERE 2 410
1516. Janoušek Šimon JK Česká Lípa 1 405
1517. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 404
1517. Balada Michal FD Club UO 2 404
1517. Bix David YC Znojmo 1 404
1517. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 3 404
1517. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1517. Chodora Miroslav JK Plzeň 1 404
1517. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 404
1517. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 404
1517. Rosenkranc Stanislav ASK Lovosice 1 404
1517. Rosenkrancová Jiřina ASK Lovosice 1 404
1517. Sekera Petr VS Duchcov 2 404
1517. Sůva Tomáš Delfín Jablonec 1 404
1529. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1529. Černý Max YC CERE 1 402
1529. Markán Mirek YC CERE 1 402
1529. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1529. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1534. Valík David YCR Roudnice 2 400
1535. Čaban Michal 1 396
1535. Pasteková Eva Klára LS Kroměříž 1 396
1535. Prejdová Radka YC Jezero Hlučín 1 396
1538. Karas Hynek Jachtklub Brno 2 395
1539. Kašpar Zdeněk YC LS Brno 1 382
1539. Skalníková Lucie YC LS Brno 1 382
1541. Kopecký Jan YC Krnov 2 378
1542. Pozděnová Tereza ČYK 1 377
1543. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1544. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 370
1544. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 370
1546. Huss Tomáš YC Znojmo 1 364
1546. Hussová Lenka 1 364
1546. Šťáva Robert 1 364
1549. Němeček Milan YC LS Brno 2 349
1550. Šulc Jan 1 347
1550. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 2 347
1552. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 1 343
1553. Nosek Michal YC Znojmo 2 340
1554. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 2 336
1555. Rott Petr JK Plzeň 1 335
1556. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 323
1556. Janků Jiří 1 323
1558. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1558. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 318
1558. Stýblo Petr JK Cheb 1 318
1561. Sedláček Cyril Slavoj Hluboká 1 312
1561. Horal Jan Císařská louka 1 312
1563. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1563. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1563. Vyskočil Kamil VS Duchcov 1 303
1563. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1563. Daněk Ondřej JK Prostějov 1 303
1568. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 299
1569. Adamová Eliška 1 294
1570. Mátl Albert Jachtklub Brno 1 290
1571. Šup Robert YC Regent 1 285
1572. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 281
1573. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1573. Sýkora Vlastimil 1 277
1573. Fiala Pavel ČYK 1 277
1576. Jelínek Jiří Císařská louka 1 261
1577. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 258
1578. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1579. Nosková Andrea 1 239
1580. Beretová Petra ČYK 1 226
1581. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 1 219
1582. Cejnar Aleš Císařská louka 1 215
1583. Haramija Josef YC CERE 1 210
1584. Kraft Ivo 1 206
1585. Manič Petr Chemička Ústí 2 202
1585. Hornof Tomáš Chemička Ústí 2 202
1585. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 202
1585. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 202
1585. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1585. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1585. Maňáková Linda YC LS Brno 1 202
1585. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 202
1585. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1585. Kretschmerová Karolína 1 202
1585. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 202
1585. Raff Alisa 1 202
1585. Košek Tomáš 1 202
1585. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
1585. Pešat Jan 1 202
1585. Raff Oleg 1 202
1585. Friedrich Matěj 1 202
1585. Pavlica Lukáš YC CERE 2 202
1585. Hlaváček Jiří YC LS Brno 2 202
1585. Huk Vítězslav YC LS Brno 1 202
1605. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1605. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1605. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 1 198
1608. Fišer Roman JK Královská 1 191
1609. Dio Petr JK Klatovy 1 189
1610. Pavková Bára YC Znojmo 1 188
1610. Pavka Petr YC Znojmo 1 188
1612. Brožová Monika ALT RS 1 180
1612. Machová Natálie JK Cheb 1 180
1614. Klabík Josef Císařská louka 1 174
1614. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 174
1616. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1617. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1617. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1619. Růžička David TJ Prostějov 1 139
1620. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 136
1620. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 136
1622. Bulant Jiří Císařská louka 1 119
1622. Klabík Jiří Císařská louka 1 119
1624. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 111
1625. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 101
1625. Křelina Jan 1 101
1625. Neškrabal Tomáš 2 101
1625. Doubek Milan 1 101
1625. Drahokoupil Pavel 2 101
1625. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 2 101
1625. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1625. Hošek David Lokomotiva Cheb 1 101
1625. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1625. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 101
1625. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1625. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 1 101
1625. David Josef YC Znojmo 1 101
1625. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1625. Přikryl David YC LS Brno 1 101
1625. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 1 101
1625. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
1625. Klabouch Šimon Slavoj Hluboká 1 101
1625. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1644. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 0
1644. Wolk Roland YC LS Brno 1 0
1644. Korbová Ivana JK Olomouc 1 0
1644. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0
1644. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 0
1644. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1644. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 0
1644. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 0
1644. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 0
1644. Málek Petr YC SaS 1 0
1644. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
1644. Záluský Kamil YC Nechranice 1 0
1644. Hemelík Antonín ASK Lovosice 1 0
1644. Noháč Radek Baník Most 1 0
1644. Hajn Ladislav SK Štětí 1 0
1644. Kašpar Michal 1 0
1644. Šindelka Jakub MYK 1 0
1644. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1644. Vitvar Ondřej 1 0
1644. Fischerová Hana 1 0
1644. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ