POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2020




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 387 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Nevelöš Tibor SK Štětí 4 27 112
2. Nevelöš Adam SK Štětí 4 25 396
3. Mrzílková Lenka YC Neratovice 2 2 369
4. Pitel David JK Sokolov 2 700
5. Rais Michal SK Štětí 2 2 559
6. Pavlišová Michaela YC Kovářov 2 2 518
6. Pavliš Marek YC Kovářov 2 2 518
8. Jedličková Michaela YC Neratovice 2 2 369
9. Nápravník Jakub ČYK 2 2 362
10. Záluský Kamil YC Nechranice 2 1 218
11. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 2 2 362
12. Jedlička Jan YC Neratovice 2 2 314
12. Štrunc Jan YC Neratovice 2 2 314
14. Novák Adam YC Doksy 2 725
15. Drahorádová Ema JK Cheb 2 2 293
16. Heneš David JK Olomouc 2 2 169
17. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 2 2 640
18. Hartig Bartoloměj YC Doksy 2 654
19. Zanker Zbyněk JK Staré Splavy 2 2 787
20. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 2 604
21. Himmel Jiří YC Nechranice 2 3 682
22. Němec František ALT Tornado 2 3 517
23. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 2 3 266
23. Čermák Josef YC Neratovice 2 3 266
25. Motal Tomáš ČANY 2 581
25. Žalud Tomáš ČANY 2 581
27. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 2 604
28. Beneš Jiří YC CERE 2 760
29. Burda František JK Česká Lípa 2 2 957
30. Motlíková Pavlína JK Cheb 2 2 945
31. Parůžek Jiří JK Toušeň 2 2 864
31. Košvica Jakub YC LS Brno 2 2 864
33. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 2 2 832
34. Hošek David Lokomotiva Cheb 2 626
35. Tlapák Vojtěch SK Štětí 2 756
36. Špaček Matěj YC CERE 2 760
37. Cintl Václav JK Česká Lípa 2 3 690
38. Horáčková Tereza YC Doksy 2 1 642
39. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 1 392
40. Klimešová Tereza JK Plzeň 2 1 149
41. Tlapáková Zuzana SK Štětí 2 1 434
42. Pitel Šimon JK Sokolov 2 1 448
43. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 2 1 088
44. Štruncová Michaela YC Neratovice 2 1 069
44. Škoda Michal YC Neratovice 2 1 069
46. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 1 487
46. Beneš Petr YK Jestřábí 2 1 487
48. Vízner Karel YC Doksy 2 1 510
49. Ptašnik Vladislav YK Jestřábí 2 1 546
50. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 612
51. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 2 1 622
52. Nevole Antonín YC Doksy 2 1 642
53. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 2 1 683
54. Povolný Jakub JK Staré Splavy 2 2 074
55. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 2 909
56. Novák Vojtěch YC Doksy 2 826
57. Povolný Adam JK Staré Splavy 2 1 960
58. Müller Ondřej SK Štětí 2 1 944
59. Halmoši Dominik ALT Tornado 2 847
60. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 2 1 932
61. Klíma Ondřej YC Doksy 2 1 929
62. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 2 1 793
63. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 2 1 683
64. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 2 1 776
65. Martinot Gabriel YK Jestřábí 2 944
66. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 2 981
66. Jenšík David JK Česká Lípa 2 981
68. Fetterle David JK Česká Lípa 2 1 683
68. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 2 1 683
70. Babický Josef JK Česká Lípa 2 3 690
71. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 2 2 787
72. Kramář Petr JK Česká Lípa 2 1 218
73. Popper Šimon YC Doksy 2 6 796
74. Kvasnik Milan YC Neratovice 2 4 244
75. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 2 4 254
76. Říčanová Nicol SK Štětí 2 8 827
77. Verner Jaroslav JK Toušeň 2 4 295
78. Vacula Jiří JK Staré Splavy 2 4 479
79. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 2 4 496
80. Moucha Pavel YC Doksy 2 7 427
80. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 7 427
82. Richter Zdeněk YC Doksy 2 6 796
83. Matoušová Štěpánka ČWA 2 4 837
84. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 2 9 091
85. Pavliš Jiří YC Kovářov 2 6 635
86. Pavlišová Klára YC Kovářov 2 4 926
87. Chlebna Milan YC Kovářov 2 6 635
88. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 2 4 926
89. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 2 4 942
90. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 2 6 303
91. Lawson Andrew JK Staré Splavy 2 6 246
92. Maier Michael JK Staré Splavy 2 6 024
93. Himmelová Klára YC Nechranice 2 5 488
94. Kořan Petr YC Neratovice 2 4 244
95. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 2 8 346
96. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 2 22 431
97. Sadílková Nela Delfín Jablonec 2 11 421
98. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 13 792
99. Drda David Delfín Jablonec 2 13 625
100. Filip Miroslav YC LS Brno 1 168
101. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 938
102. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 1 1 153
103. Seibt Miloš YC Neratovice 1 932
104. Adam Zdeněk VS Duchcov 1 1 180
105. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 1 1 176
105. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 1 176
107. Čermák Josef YC Neratovice 1 932
108. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 1 945
109. Klíma Vojtěch ČYK 1 1 176
109. Lokajíčková Lucie ČYK 1 1 176
111. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 1 891
112. Novák David YC CERE 1 0
113. Podrábská Adéla SK Štětí 1 874
114. Křížek David Lokomotiva Plzeň 1 1 180
115. Piňos Jindřich JK Prostějov 1 202
115. Němec Milan KJ Těrlicko 1 202
117. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 1 848
117. Štěpán David Jachtklub Brno 1 848
119. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 1 1 206
119. Krchňavý Vít YCR Roudnice 1 1 206
119. Jiránek Radek YCR Roudnice 1 1 206
119. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 1 206
123. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 841
124. Winkler Adam JK Toušeň 1 831
124. Růžička Luděk 1 831
126. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 1 202
127. Bína Rudolf YC LS Brno 1 946
128. Loužek Štěpán JK Plzeň 1 997
129. Paigerová Nina YC CERE 1 159
130. Chodora Miroslav JK Plzeň 1 1 024
131. Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
132. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 1 065
132. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 1 065
134. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 1 0
134. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 1 0
136. Zajíček Teo LS Kroměříž 1 1 096
137. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 1 1 032
137. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 1 1 032
139. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 1 1 027
139. Muzikář David Jachtklub Brno 1 1 027
141. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 024
142. Viščorová Nela YC LS Brno 1 0
143. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 1 1 069
144. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 1 101
145. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 804
146. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 101
147. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 1 1 113
148. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 1 1 136
149. Plesníková Barbora YC CERE 1 0
150. Novák Jaroslav YC Doksy 1 101
150. Turba Marek YC LS Brno 1 101
152. Hyspecký Jakub ALT Tornado 1 140
153. Kramplová Annamaria ČYK 1 1 005
153. Cvikrová Berenika JK Toušeň 1 1 005
155. Červenka Matouš JK Olomouc 1 998
156. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 1 804
157. Splítek Roman JK Plzeň 1 404
158. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 1 792
159. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 1 587
160. Ronovský Jonáš ČYK 1 541
161. Brejšová Nevena JK Cheb 1 554
162. Vychová Eliška YC Neratovice 1 360
162. Hálová Lucie JK Toušeň 1 360
164. Hanák Vít Sokol Tovačov 1 586
165. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 1 587
166. Roček Matyáš YC Neratovice 1 360
167. Bartušková Roxie Berta ČYK 1 541
168. Dragoun Ivan JK Plzeň 1 609
169. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 1 360
170. Podrábská Denisa SK Štětí 1 347
171. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 1 344
172. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 1 630
173. Janáček Petr YC LS Brno 1 645
174. Šebor Martin Morgan ČYK 1 541
175. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 396
176. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 1 678
177. Kubáň Vít YC SaS 1 452
178. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 1 411
179. Hájek Libor JK Cheb 1 404
179. Dragoun Vítek JK Plzeň 1 404
179. Pitelová Ema JK Sokolov 1 404
182. Tomolová Kateřina ČYK 1 416
183. Vaszi Victoria SK Štětí 1 430
184. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 402
184. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 1 402
186. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 1 452
187. Daněk Jan YC LS Brno 1 469
188. Burda Jakub JK Česká Lípa 1 477
189. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 1 494
190. Lokajíčková Kateřina ČYK 1 498
191. Havel Filip YC Neratovice 1 504
191. Svoboda Lukáš YC Neratovice 1 504
193. Hrubý David ČYK 1 340
194. Dressler Josef ČYK 1 678
195. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 1 792
196. Beerová Anežka SK Štětí 1 740
197. Marek František ALT Tornado 1 277
198. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 1 707
198. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 1 707
200. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 1 272
201. Čížková Barbora JK Staré Splavy 1 727
202. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 1 266
203. Procházka Libor YC Neratovice 1 741
204. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 1 707
205. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 741
206. Otevřel Pavel YC LS Brno 1 247
207. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 1 226
208. Doležal Jan JK Sokolov 1 404
209. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 1 792
209. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 1 792
211. Vítová Anna JK Česká Lípa 1 210
212. Petrák Jan ALT Tornado 1 277
213. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 1 707
214. Skořepová Anna JK Toušeň 1 678
215. Pavlíček Zdeněk YC Regent 1 703
216. Balzerová Mariana Jachtklub Brno 1 336
217. Hanák Jakub Sokol Tovačov 1 688
218. Sehnal Pavel ČWA 1 335
219. Rod Jiří ALT Tornado 1 703
220. Mertinová Nicole ČWA 1 335
221. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 703
222. Brejšová Violeta JK Cheb 1 323
223. Nahodil Alexander YC CERE 1 707
224. Krieglstein Jan JK Cheb 1 323
225. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 707
225. Falta Miroslav ALT Tornado 1 707
225. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 707
225. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 1 707
225. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 707
225. Sušil Jan YC CERE 1 707
231. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 1 226
232. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 1 1 630
233. Rameš Ivan JK Česká Lípa 1 1 206
234. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 1 3 541
235. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 3 283
235. Rek Adam TJ Lanškroun 1 3 283
235. Kučera Matěj TJ Lanškroun 1 3 283
238. Jozíf Martin YC Pardubice 1 3 404
239. Košťálová Anna YC Pardubice 1 3 493
239. Košatová Lucie ČYK 1 3 493
241. Dítětová Tereza YC Neratovice 1 3 541
242. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 1 3 200
243. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 1 3 541
244. Roček Roman YC Neratovice 1 3 741
244. Kubový Martin JK Toušeň 1 3 741
246. Kuchař Jan YC CERE 1 3 782
246. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 3 782
248. Štengl Michal YC Doksy 1 3 837
248. Kala Roman YC Doksy 1 3 837
250. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 1 3 283
251. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 1 3 200
252. Švíková Barbora YC CERE 1 4 020
253. Štolbová Ela ČYK 1 2 875
254. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 2 814
254. Slívová Jana YC Nechranice 1 2 814
254. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 1 2 814
254. Vrána Petr TJ Rapid Brno 1 2 814
254. Tupý Petr YC LS Brno 1 2 814
254. Zaymlová Petra YK Jestřábí 1 2 814
254. Samcová Klára TJ Rapid Brno 1 2 814
261. Gebhart Zdeněk JK Cheb 1 2 999
262. Záruba Vladimír JK Cheb 1 3 200
263. Václavík Jakub JK Česká Lípa 1 3 012
263. Kraus Jan JK Česká Lípa 1 3 012
265. Bláha Martin JK Plzeň 1 3 017
266. Hasman Radim Delfín Jablonec 1 3 104
267. Klíma Jáchym ČYK 1 3 166
268. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 3 172
268. Vacula Karel YC Znojmo 1 3 172
270. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 3 873
271. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 1 4 047
272. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 1 2 637
273. Ottová Hana Sokol Tovačov 1 7 387
274. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 1 6 623
274. Viták František JK Plzeň 1 6 623
276. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 6 764
277. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 1 7 029
278. Lidařík Rudolf YC LS Brno 1 7 213
279. Indrák Jiří Sokol Tovačov 1 7 387
280. Kašpar Antonín YC CERE 1 7 997
281. Krsička Lukáš YC CERE 1 5 600
282. Sivý Josef Slavoj Hluboká 1 8 730
282. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 1 8 730
284. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 1 9 320
285. Halouzka Jiří MYK 1 10 104
286. Halouzka Jakub MYK 1 11 099
287. Teplý Viktor Jachtklub Brno 1 13 212
288. Palanti Alessia YC CERE 1 18 253
289. Čajčík Jan YC LS Brno 1 5 980
290. Krsička Michal YC CERE 1 5 600
291. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 1 4 047
292. Páleníčková Aneta YC CERE 1 4 515
293. Kaláb Jindřich VS Duchcov 1 4 069
294. Šilhavý Jaromír JK Plzeň 1 4 221
295. Košťál Petr YC Pardubice 1 4 367
295. Jurečka Šimon Císařská louka 1 4 367
297. Will Jan Lokomotiva Plzeň 1 4 404
297. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 1 4 404
299. Plecitý Martin JK Toušeň 1 4 427
300. Pour Václav Slavoj Hluboká 1 4 515
301. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 1 5 279
302. Doležal Tomáš YC Neratovice 1 4 515
302. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 4 515
304. Švíková Kateřina YC CERE 1 4 921
304. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 1 4 921
306. Peterka Tomáš ČYK 1 4 972
307. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 1 5 106
308. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 1 5 279
309. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 1 2 637
309. Dvořáková Nela YC Neratovice 1 2 637
311. Snížek Jan VS Duchcov 1 1 281
312. Snopek Martin Slavoj Hluboká 1 1 730
313. Houdek Roman YC LS Brno 1 1 581
313. Hrubý Jiří SK Štětí 1 1 581
315. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 1 1 582
316. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 600
317. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 1 1 608
317. Šamšulová Tereza YC CERE 1 1 608
319. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 1 1 730
320. Zákoucký Václav ČYK 1 1 534
321. Cvikrová Michaela JK Toušeň 1 1 730
321. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 1 1 730
323. Winklerová Anna JK Toušeň 1 1 734
323. Čížková Zuzana JK Staré Splavy 1 1 734
323. Holubová Kristýna ČYK 1 1 734
326. Dragoun Dominik JK Plzeň 1 1 758
327. Hýža Petr Jachtklub Brno 1 1 766
328. Kováč Vladimír JK Prostějov 1 1 540
329. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 1 1 491
330. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 791
331. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 1 1 317
332. Kováč Richard JK Prostějov 1 1 290
333. Jindřichová Markéta JK Cheb 1 1 291
333. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 1 1 291
333. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 291
333. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 1 1 291
337. Kaloš Martin YC CERE 1 1 297
338. Halouzka Michal MYK 1 1 317
339. Klímová Johana ČYK 1 1 360
340. Kříž Jan SK Štětí 1 1 476
341. Viščor Dan YC LS Brno 1 1 385
342. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 1 425
343. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 1 444
343. Dressler Antonín ČYK 1 1 444
343. Busta Anna ČYK 1 1 444
346. Reichert Richard ALT Vaurien 1 1 471
346. Vorel Petr YC LS Brno 1 1 471
348. Paigerová Vanda YC CERE 1 1 791
349. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 1 813
350. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 2 550
351. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 2 408
352. Zima Daniel Delfín Jablonec 1 2 263
353. Kališová Markéta Jachtklub Brno 1 2 306
354. Ďásek František JK Cheb 1 2 312
355. Outrata Jiří JK Toušeň 1 2 320
356. Winkler Pavel JK Toušeň 1 2 360
357. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 1 2 408
357. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 1 2 408
359. Justová Anna YC LS Brno 1 2 260
360. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 1 2 408
361. Ráža Matyáš VS Duchcov 1 2 437
362. Valenová Barbora JK Olomouc 1 2 494
362. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 2 494
362. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 2 494
365. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 1 2 496
366. Audy Dan Jachtklub Brno 1 2 550
367. Šabatová Barbora YC LS Brno 1 2 260
368. Hrubý Pavel ČWA 1 2 136
369. Kmenta Martin Jachtklub Brno 1 1 871
370. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 1 1 996
371. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 1 1 871
372. Záhornacký Jan LS Kroměříž 1 1 892
373. Verner Kamil JK Toušeň 1 1 935
374. Lípa Jakub 1 1 940
374. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 1 940
376. Knorr Petr VS Duchcov 1 1 972
377. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 1 1 996
377. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 1 1 996
379. Beretová Adéla ČYK 1 2 109
380. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 1 1 996
381. Sedláček Petr JK Prostějov 1 2 030
382. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 2 050
382. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 2 050
384. Košťálová Bára YC Pardubice 1 2 081
385. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 1 2 109
385. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 1 2 109
387. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ