POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2020




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1128 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Nevelöš Adam SK Štětí 11 60 963
2. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 9 59 352
3. Nevelöš Tibor SK Štětí 11 58 765
4. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 7 49 829
5. Halouzka Jakub MYK 6 49 543
6. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 10 48 770
7. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 10 46 594
8. Sadílková Nela Delfín Jablonec 8 46 126
9. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 9 45 331
10. Burda František JK Česká Lípa 8 44 726
11. Sivý Josef Slavoj Hluboká 4 44 162
12. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 6 42 829
13. Drda David Delfín Jablonec 7 40 112
14. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 9 39 059
15. Himmelová Klára YC Nechranice 7 38 739
16. Zíma Jakub ČWA 3 35 086
17. Peterka Tomáš ČYK 6 34 115
18. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 31 816
19. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 6 31 781
20. Švíková Barbora YC CERE 7 31 453
21. Roček Matyáš YC Neratovice 8 31 255
22. Halouzka Jiří MYK 4 31 110
23. Ráža Matyáš VS Duchcov 8 30 154
24. Křížek David Lokomotiva Plzeň 3 29 504
24. Adam Zdeněk VS Duchcov 3 29 504
26. Moucha Pavel YC Doksy 5 29 305
26. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 5 29 305
28. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 10 29 283
29. Kučera Petr TJ Rapid Brno 5 27 987
30. Himmel Jiří YC Nechranice 7 27 827
31. Lawson Andrew JK Staré Splavy 6 27 091
32. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 27 071
33. Rais Michal SK Štětí 10 26 382
34. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 7 26 298
35. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 3 26 175
36. Záhornacký Jan LS Kroměříž 9 26 097
37. Štafa Patrick MYK 7 25 770
38. Kaláb Jindřich VS Duchcov 5 25 630
39. Říčanová Nicol SK Štětí 7 25 341
40. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 5 25 095
41. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 5 25 075
42. Dvořáková Nela YC Neratovice 6 24 922
42. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 6 24 922
44. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 4 24 701
45. Karas Tomáš Jachtklub Brno 4 24 489
46. Teplý Viktor Jachtklub Brno 3 24 393
47. Cintlová Zuzana JK Cheb 12 24 323
48. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 6 24 238
49. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 6 24 222
50. Motlíková Pavlína JK Cheb 11 24 105
51. Krč Lukáš JK Prostějov 7 23 782
52. Matoušová Štěpánka ČWA 9 23 674
53. Kováč Richard JK Prostějov 9 23 576
54. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 5 23 449
55. Parůžek Jiří JK Toušeň 7 23 199
55. Košvica Jakub YC LS Brno 7 23 199
57. Tlapáková Zuzana SK Štětí 7 22 896
58. Čáp Milan YC Neratovice 3 22 843
58. Procházka Filip YC Neratovice 3 22 843
60. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 4 22 801
61. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 6 22 765
62. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 3 22 705
63. Vychová Eliška YC Neratovice 4 22 646
64. Beroun Daniel Jachtklub Brno 8 22 604
65. Pavlišová Klára YC Kovářov 4 22 413
65. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 4 22 413
67. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 7 22 088
68. Zanker Zbyněk JK Staré Splavy 6 21 655
68. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 6 21 655
70. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 10 21 512
70. Viščorová Nela YC LS Brno 10 21 512
72. Roček Roman YC Neratovice 5 21 028
73. Ottová Hana Sokol Tovačov 3 21 017
73. Indrák Jiří Sokol Tovačov 3 21 017
75. Neumann Lukáš YC RODOP 3 20 921
76. Borkovec Bořek ČYK 3 20 805
77. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 8 20 591
78. Němec Jiří Slavoj Hluboká 4 20 263
79. Kříž Jan SK Štětí 8 20 194
80. Kvasnik Milan YC Neratovice 6 20 123
80. Kořan Petr YC Neratovice 6 20 123
82. Hejnová Karolína Baník Ostrava 6 20 081
83. Kubový Martin JK Toušeň 3 19 959
84. Vacula Martin JK Staré Splavy 5 19 697
85. Kuchař Jan YC CERE 8 19 573
86. Fanta Miroslav YC LS Brno 10 19 533
87. Kováč Vladimír JK Prostějov 9 19 529
88. Žáček Jiří Baník Ostrava 6 19 284
89. Košťál Petr YC Pardubice 4 19 246
90. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 19 202
91. Verner Jaroslav JK Toušeň 8 19 161
92. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 9 19 123
93. Richter Zdeněk YC Doksy 4 19 111
94. Klíma Ondřej YC Doksy 5 19 086
95. Václavík Jakub JK Česká Lípa 7 19 054
96. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 10 19 002
97. Cibulková Veronika JK Plzeň 3 18 965
98. Dítětová Tereza YC Neratovice 6 18 950
98. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 6 18 950
100. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 4 18 941
101. Mertlová Michaela YC Regent 4 18 850
102. Jaroš Adam MYK 2 18 814
103. Hasman Radim Delfín Jablonec 6 18 805
104. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 5 18 752
105. Sadílek Adam Delfín Jablonec 3 18 742
106. Daněk Jan YC LS Brno 10 18 556
107. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 4 18 504
108. Čaganová Julie Jachtklub Brno 8 18 332
109. Palanti Alessia YC CERE 1 18 253
110. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 6 18 117
111. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 2 17 942
112. Kamenský Radim YC Velké Dářko 3 17 906
113. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 4 17 837
114. Krsička Michal YC CERE 3 17 793
114. Krsička Lukáš YC CERE 3 17 793
116. Pavlovský Josef YC LS Brno 12 17 598
117. Jedlička Jan YC Neratovice 5 17 462
118. Zajíček Teo LS Kroměříž 8 17 435
119. Štolbová Ela ČYK 5 17 319
120. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 5 17 296
121. Směšný Marek JK Prostějov 5 17 113
122. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 9 17 108
123. Křenková Kristýna YC LS Brno 6 17 103
124. Pešková Adéla YC LS Brno 6 17 053
125. Vacula Jiří JK Staré Splavy 6 17 017
126. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 4 16 994
127. Will Jan Lokomotiva Plzeň 5 16 903
127. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 5 16 903
129. Viták František JK Plzeň 3 16 824
130. Hrdina Patrik YC CERE 2 16 684
131. Audy Dan Jachtklub Brno 4 16 484
132. Ostrý Dominik YC LS Brno 1 16 275
133. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 4 15 906
133. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 4 15 906
135. Winkler Pavel JK Toušeň 4 15 866
136. Pavlišová Michaela YC Kovářov 4 15 779
136. Pavliš Marek YC Kovářov 4 15 779
138. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 6 15 777
139. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 15 748
140. Hálová Lucie JK Toušeň 4 15 694
141. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 4 15 545
142. Drahorád Petr JK Cheb 3 15 322
143. Viščor Dan YC LS Brno 6 15 101
144. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 15 072
144. Chlebna Milan YC Kovářov 3 15 072
146. Gebhart Zdeněk JK Cheb 7 15 020
147. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 6 14 992
148. Mlejnek Tomáš SK Štětí 4 14 987
149. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 6 14 966
150. Navrátilová Helena YC LS Brno 8 14 867
151. Valenová Barbora JK Olomouc 3 14 743
152. Matoušková Eva YC Neratovice 4 14 695
153. Kala Roman YC Doksy 4 14 666
154. Vacula Karel YC Znojmo 3 14 416
154. Machovská Lucie ALT Vaurien 3 14 416
156. Navrátilová Vanda YC LS Brno 7 14 398
157. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 6 14 240
158. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 7 14 236
159. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 3 14 232
160. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 3 14 230
161. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 5 14 093
162. Beretová Adéla ČYK 6 14 020
163. Schwanzer Albert YC LS Brno 8 13 891
164. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 2 13 890
164. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 13 890
166. Slívová Jana YC Nechranice 3 13 864
167. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 13 766
168. Kališová Markéta Jachtklub Brno 5 13 586
169. Maier Michael JK Staré Splavy 5 13 557
170. Novotný Štěpán JK Cheb 2 13 531
171. Samcová Klára TJ Rapid Brno 7 13 428
172. Winklerová Anna JK Toušeň 6 13 353
172. Holubová Kristýna ČYK 6 13 353
174. Pour Václav Slavoj Hluboká 4 13 335
175. Kašpar Antonín YC CERE 3 13 273
176. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 9 13 146
177. Nápravník Jakub ČYK 6 12 914
177. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 6 12 914
179. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 4 12 869
180. Němec František ALT Tornado 5 12 797
181. Bryx Petr Bohemia Poděbrady 3 12 777
182. Rašková Adéla ČWA 3 12 760
183. Babický Josef JK Česká Lípa 6 12 749
184. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 3 12 742
185. Cintl Václav JK Česká Lípa 6 12 660
186. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 5 12 632
187. Tlapák Vojtěch SK Štětí 8 12 624
188. Novák Adam YC Doksy 6 12 594
189. Storch Petr Chemička Ústí 3 12 551
189. Palkovský Tomáš SK Štětí 3 12 551
191. Klíma Jáchym ČYK 4 12 543
192. Kafka Roman YC Velké Dářko 5 12 507
193. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 4 12 312
194. Hendrych Václav YC Doksy 1 12 262
195. Havrda Luboš Delfín Jablonec 3 12 258
196. Dvořák Jan JK Staré Splavy 4 12 247
197. Halouzka Michal MYK 4 12 151
198. Popper Šimon YC Doksy 3 11 961
199. Soukal Miloslav YC Neratovice 4 11 869
200. Mikula Daniel LS Kroměříž 7 11 635
201. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 6 11 622
202. Zákoucký Václav ČYK 3 11 566
203. Balzerová Mariana Jachtklub Brno 10 11 477
204. Paigerová Vanda YC CERE 4 11 455
204. Bauerová Markéta YC CERE 4 11 455
206. Čížková Barbora JK Staré Splavy 7 11 367
207. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 3 11 361
208. Podrábská Adéla SK Štětí 5 11 327
209. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 5 11 289
209. Čermák Josef YC Neratovice 5 11 289
211. Daněk Michal LS Kroměříž 5 11 270
212. Plachý Jonáš YC Pardubice 5 11 082
213. Cintl Václav JK Česká Lípa 5 11 062
214. Lidařík Rudolf YC LS Brno 3 10 879
215. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 5 10 808
216. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 3 10 795
217. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 3 10 780
218. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 2 10 763
219. Paigerová Nina YC CERE 6 10 739
220. Páleníčková Aneta YC CERE 2 10 669
221. Hrubý Jiří SK Štětí 3 10 664
222. Křenková Monika YC LS Brno 7 10 644
223. Záluský Kamil YC Nechranice 6 10 639
223. Kramář Petr JK Česká Lípa 6 10 639
225. Sláma Eduard Jachtklub Brno 2 10 575
226. Drahorádová Ema JK Cheb 10 10 492
227. Janáček Vojtěch YC LS Brno 5 10 183
228. Čížková Zuzana JK Staré Splavy 7 10 113
229. Povolný Adam JK Staré Splavy 5 10 110
230. Houdek Roman YC LS Brno 2 10 086
231. Knetig Jindřich YC LS Brno 6 10 078
232. Dragoun Dominik JK Plzeň 5 9 991
233. Rod Jiří ALT Tornado 4 9 983
234. Pitel Šimon JK Sokolov 9 9 962
235. Švíková Kateřina YC CERE 2 9 942
236. Jurečka Šimon Císařská louka 3 9 888
237. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 5 9 881
238. Hrubý Karel Jachtklub Brno 2 9 871
238. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 2 9 871
240. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 4 9 803
241. Trubačíková Hana YC LS Brno 5 9 790
242. Košatová Lucie ČYK 4 9 761
242. Košťálová Anna YC Pardubice 4 9 761
244. Čermák Jaroslav YC Pardubice 2 9 714
245. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 3 9 711
246. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 9 666
247. Žák Michal YC LS Brno 5 9 629
248. Beneš Petr YK Jestřábí 4 9 529
248. Beneš Štěpán YK Jestřábí 4 9 529
250. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 5 9 524
251. Janota Jonáš ČYK 3 9 521
252. Kafka Richard YC Velké Dářko 6 9 513
253. Verl Jan Delfín Jablonec 3 9 447
254. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 5 9 411
255. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 4 9 382
256. Mrzílková Lenka YC Neratovice 4 9 350
256. Jedličková Michaela YC Neratovice 4 9 350
258. Kubeš Fedor YC LS Brno 3 9 336
259. Kováčová Tereza JK Prostějov 4 9 309
260. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 3 9 306
261. Zima Daniel Delfín Jablonec 4 9 291
262. Kotek Michal JK Staré Splavy 3 9 289
263. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 3 9 237
264. Piňos Jindřich JK Prostějov 9 9 150
265. Netík Pavel YC Velké Dářko 2 9 100
266. Richter Jan YC Pardubice 3 9 059
266. Richterová Eliška YC Pardubice 3 9 059
268. Sláma Ivo Jachtklub Brno 5 9 041
269. Ira David Jachtklub Brno 6 9 016
270. Tupý Petr YC LS Brno 4 8 983
271. Sedláček Petr JK Prostějov 5 8 955
272. Košťálová Bára YC Pardubice 5 8 953
273. Fiala Petr YC Neratovice 1 8 940
273. Bezušková Jana YC Neratovice 1 8 940
275. Valenta Jan YC CERE 2 8 874
276. Dvořák Tobiáš YC CERE 3 8 754
277. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 7 8 735
278. Dadák Lukáš YC LS Brno 5 8 704
279. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 3 8 689
280. Kaltounková Klára ČYK 2 8 658
281. Otevřel Pavel YC LS Brno 12 8 621
282. Vlachová Eliška YCR Roudnice 5 8 613
283. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 3 8 608
284. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 7 8 601
285. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 4 8 600
285. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 4 8 600
287. Vrána Petr TJ Rapid Brno 4 8 550
288. Štrunc Jan YC Neratovice 4 8 522
289. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 8 505
290. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 4 8 489
291. Lokajíčková Kateřina ČYK 4 8 484
292. Buchta Jan YC LS Brno 4 8 420
293. Kraus Jan JK Česká Lípa 3 8 375
294. Pitel Štěpán JK Sokolov 9 8 340
295. Hartl Radim YC LS Brno 7 8 332
296. Prchal Vít JK Staré Splavy 2 8 305
297. Bryxová Lucie YC Neratovice 6 8 256
298. Kvašnovský Michael ČWA 2 8 252
299. Janderová Klára YC SaS 5 8 233
300. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 2 8 227
301. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 6 8 219
302. Procházka Libor YC Neratovice 3 8 127
302. Cikrt Tomáš JK Toušeň 3 8 127
304. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 8 113
305. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 2 8 103
306. Plhoň Adam SK Tři sestry 3 8 084
307. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 2 8 074
308. Rameš Ivan JK Česká Lípa 5 7 988
309. Škvařil Patrik YC LS Brno 4 7 943
310. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 3 7 899
311. Cvikrová Michaela JK Toušeň 2 7 884
312. Sehnal Pavel ČWA 3 7 870
312. Mertinová Nicole ČWA 3 7 870
314. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 5 7 865
314. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 6 7 865
316. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 9 7 816
317. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 8 7 788
318. Kramplová Annamaria ČYK 5 7 767
319. Skořepová Anna JK Toušeň 6 7 730
320. Bartoš Richard YC Lískovec 4 7 678
321. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 4 7 647
322. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 2 7 625
323. Hrubý Pavel ČWA 4 7 587
324. Janáček Petr YC LS Brno 8 7 558
325. Hanák Vít Sokol Tovačov 7 7 540
326. Lokajíčková Lucie ČYK 4 7 478
327. Loužek Štěpán JK Plzeň 8 7 421
328. Justová Anna YC LS Brno 4 7 409
328. Šabatová Barbora YC LS Brno 4 7 409
330. Makrlík Dušan JK Klatovy 6 7 384
331. Hartig Bartoloměj YC Doksy 4 7 341
332. Ptašnik Vladislav YK Jestřábí 3 7 321
333. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 7 7 288
334. Klímová Johana ČYK 4 7 282
335. Hulínský Martin ČWA 1 7 274
336. Hrubý David ČYK 5 7 238
337. Rek Adam TJ Lanškroun 3 7 205
337. Kučera Matěj TJ Lanškroun 3 7 205
339. Kučerová Lucie JK Prostějov 4 7 188
340. Štruncová Michaela YC Neratovice 6 7 165
341. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 5 7 154
342. Šmídová Petra ALT Evropa 1 7 153
343. Brhelová Iva ČYK 3 7 135
344. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 7 029
345. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 3 7 028
346. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 5 7 022
347. Kučera Petr TJ Rapid Brno 5 7 011
348. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 4 6 961
348. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 4 6 961
350. Stibůrková Tereza Orthodocks YC 3 6 959
350. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 3 6 959
352. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 4 6 854
353. Škoda Jan ČYK 2 6 834
354. Vlach Miroslav YCR Roudnice 4 6 822
355. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 5 6 821
356. Šamšulová Tereza YC CERE 3 6 798
356. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 3 6 798
358. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 3 6 764
359. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 8 6 751
360. Cvikrová Berenika JK Toušeň 4 6 743
361. Müller Ondřej SK Štětí 4 6 664
362. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 7 6 622
363. Bláha Martin JK Plzeň 4 6 587
364. Bezděková Martina Jachtsport Brno 2 6 557
365. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 4 6 502
366. Zalabák Petr Chemička Ústí 3 6 497
366. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 3 6 497
368. Kališová Lenka Jachtklub Brno 3 6 477
369. Vít Ladislav JK Plzeň 4 6 470
370. Dressler Antonín ČYK 5 6 465
371. Hanák Jakub Sokol Tovačov 4 6 422
372. Čajčík Jan YC LS Brno 2 6 382
373. Pavlovský Marek YC LS Brno 3 6 372
374. Hýžová Helena Jachtklub Brno 5 6 336
375. Novák Vojtěch YC Doksy 5 6 231
376. Kalivoda Tomáš TJ Jiskra Třeboň 2 6 174
377. Loužek Karel JK Plzeň 4 6 142
378. Štolba Marek ČYK 3 6 058
379. Najvárková Magdaléna Orthodocks YC 3 6 048
379. Stibůrková Eliška Orthodocks YC 3 6 048
381. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 5 5 971
381. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 5 5 971
383. Rezek Richard JK Cheb 4 5 969
384. Snížek Jan VS Duchcov 3 5 967
385. Marečková Renata Jachtklub Brno 4 5 960
386. Kulhavý Jiří YCR Roudnice 6 5 898
387. Povolný Jakub JK Staré Splavy 5 5 896
388. Záchvěj Martin Baník Most 3 5 894
389. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 4 5 893
390. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 4 5 876
391. Vítová Anna JK Česká Lípa 4 5 847
392. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 7 5 804
393. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 6 5 793
394. Pavlík Jiří YC LS Brno 5 5 747
395. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 5 743
396. Horáčková Tereza YC Doksy 5 5 732
396. Nevole Antonín YC Doksy 5 5 732
398. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 6 5 682
399. Cviček Jan Sokol Tovačov 6 5 673
400. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 2 5 651
401. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 4 5 646
402. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 4 5 632
403. Buřil Miloš ALT RS 5 5 610
404. Motlík Ondřej JK Cheb 1 5 600
404. Skala Pavel JK Cheb 1 5 600
404. Černý Matěj JK Cheb 1 5 600
407. Filip Miroslav YC LS Brno 10 5 580
408. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 3 5 574
409. Krchňavý Vít YCR Roudnice 6 5 546
410. Beneš Filip T. J. Sokol Vrané II 5 5 503
411. Mareček Josef JK Staré Splavy 1 5 491
412. Sladký Martin ČWA 1 5 476
413. Pokorný Jan ALT 29er a 49er 3 5 471
414. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 4 5 469
415. Busta Anna ČYK 3 5 453
416. Mareš Michael YC Pardubice 3 5 442
417. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 3 5 430
418. Šilhavý Jaromír JK Plzeň 3 5 403
419. Hrubý Jan ALT RS 4 5 402
420. Pavlíček Zdeněk YC Regent 4 5 395
421. Škoda Michal YC Neratovice 5 5 391
422. Svobodová Lucie YC Lískovec 1 5 390
423. Grabarczyk Darek YC LS Brno 5 5 371
424. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 2 5 367
425. Ďásek František JK Cheb 6 5 359
426. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 9 5 357
427. Bína Rudolf YC LS Brno 7 5 353
428. Karas Filip Jachtklub Brno 7 5 330
429. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 5 5 324
430. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 3 5 319
431. Skalová Ema ČYK 2 5 317
432. Blatecký Martin Jachtklub Brno 4 5 302
433. Hnitka Martin YC Nechranice 2 5 283
434. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 8 5 251
435. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 5 5 223
435. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 5 5 223
437. Najvárek Matěj YC Lískovec 2 5 222
437. Najvárek Ondřej ČYK 2 5 222
439. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 4 5 204
440. Štantejský Jan ALT RS 3 5 198
441. Plecitý Martin JK Toušeň 2 5 171
442. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 7 5 164
443. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 4 5 149
444. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 5 5 140
445. Winkler Adam JK Toušeň 5 5 085
446. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 5 063
446. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 5 063
448. Ronovský Jonáš ČYK 4 5 054
449. Drahokoupil Tomáš YC Doksy 1 5 037
450. Falta Miroslav ALT Tornado 3 5 018
451. Neužil Pavel SK Štětí 2 4 997
452. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 3 4 993
453. Beerová Anežka SK Štětí 5 4 982
454. Svobodová Sára YC Lískovec 3 4 895
454. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 2 4 895
454. Pavelková Sofie ČYK 3 4 895
457. Hofmann Filip YC Velké Dářko 1 4 824
457. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 4 824
457. Petřík Roman YC Velké Dářko 1 4 824
460. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 2 4 811
461. Pitel David JK Sokolov 9 4 765
462. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 4 762
463. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 3 4 745
463. Ščerba Jiří YC Krnov 3 4 745
465. Seibt Miloš YC Neratovice 4 4 744
466. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 1 4 725
466. Grecmanová Denisa YC RODOP 1 4 725
466. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 1 4 725
466. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 1 4 725
470. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 4 713
471. Bělík Jan JK Sokolov 5 4 676
472. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 2 4 668
473. Tesař David ASK Lovosice 2 4 589
473. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 4 589
473. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 4 589
476. Heneš David JK Olomouc 5 4 588
477. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 4 544
478. Doležal Tomáš YC Neratovice 1 4 515
479. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 3 4 512
479. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 3 4 512
481. Nuc Mario JK Plzeň 2 4 501
482. Zaymlová Petra YK Jestřábí 2 4 479
483. Raška Marek ČWA 1 4 453
484. Slíva Martin ČWA 1 4 427
485. Veit Martin ALT FB 2 4 426
485. Krejza Filip ALT FB 2 4 426
487. Valdhans Vít T. J. Sokol Vrané II 4 4 425
488. Mátl Albert Jachtklub Brno 5 4 421
489. Štursová Lucie YC Nelahozeves 2 4 400
490. Outrata Jiří JK Toušeň 3 4 391
491. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 4 380
492. Kouřil Vít Jachtklub Brno 6 4 373
493. Bříza Petr YC Pardubice 3 4 348
494. Borčická Lucie ALT Vaurien 2 4 314
494. Prax Jakub YC LS Brno 2 4 314
496. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 4 305
496. Knorr Petr VS Duchcov 2 4 305
498. Formánková Kateřina ALT Vaurien 1 4 275
499. Špaček Matěj YC CERE 5 4 225
499. Beneš Jiří YC CERE 5 4 225
501. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 1 4 211
502. Sazama Michal ČYK 3 4 194
503. Halmoši Dominik ALT Tornado 3 4 172
504. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 1 4 171
505. Kuklík Radek YC LS Brno 4 4 168
506. Kaloš Martin YC CERE 4 4 156
507. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 3 4 142
508. Blažek Marek YC CERE 2 4 138
508. Blažek Martin YC CERE 2 4 138
510. Deutscher Patrik JK Staré Splavy 2 4 131
511. Indrák Václav Sokol Tovačov 2 4 080
512. Štursová Jana JK Plzeň 2 4 075
513. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 4 066
513. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 2 4 066
515. Jirkovec Zdenek YC RODOP 1 4 047
515. Štursová Pavla YC Nelahozeves 1 4 047
515. Michalčín Jiří YC CERE 2 4 047
515. Kulík Martin YC RODOP 1 4 047
519. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 2 4 044
520. Konopík Šimon Jachtklub Brno 5 4 042
521. Pitelová Ema JK Sokolov 5 4 035
522. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 4 014
522. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 2 4 014
524. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 6 4 011
525. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 3 4 002
526. Reichert Richard ALT Vaurien 2 3 993
526. Vorel Petr YC LS Brno 2 3 993
528. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 2 3 990
528. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 3 990
530. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 2 3 966
531. Novák Adam Sokol Dobřichovice 3 3 933
532. Fetterle David JK Česká Lípa 5 3 929
532. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 3 929
534. Jiránek Radek YCR Roudnice 5 3 917
535. Brejšová Nevena JK Cheb 5 3 911
536. Vaszi Mikuláš SK Štětí 2 3 892
537. Grabarczyková Anna YC LS Brno 4 3 883
538. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 3 874
539. Hýža Jiří Jachtklub Brno 2 3 873
539. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 1 3 873
541. Štengl Michal YC Doksy 1 3 837
541. Vítovec Matěj YC CERE 1 3 837
543. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 3 3 824
543. Muzikář David Jachtklub Brno 3 3 824
545. Sušil Jan YC CERE 3 3 793
545. Nahodil Alexander YC CERE 3 3 793
547. Kučerová Martina Chemička Ústí 4 3 790
547. Kučera Michal Chemička Ústí 4 3 790
549. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 3 784
550. Himmel Jiří YC Nechranice 2 3 764
551. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 4 3 712
552. Kokeš Petr YC CERE 3 3 700
553. Jozíf Martin YC Pardubice 2 3 671
554. Krieglstein Jan JK Cheb 5 3 621
555. Petrák Jan ALT Tornado 3 3 607
556. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 4 3 583
557. Brabec Václav YC CERE 3 3 576
558. Šiknerová Adriana YC CERE 2 3 550
558. Benovičová Viktorie YC CERE 2 3 550
560. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 3 3 539
561. Kuncová Jitka JK Sokolov 1 3 538
561. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 1 3 538
563. Kršňák Jan VS Duchcov 2 3 531
564. Halouzková Marie MYK 5 3 517
565. Valouch Libor JK Olomouc 3 3 516
566. Sklářová Julie LS Kroměříž 5 3 515
567. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 3 3 506
567. Kmenta Martin Jachtklub Brno 2 3 506
569. Zima Tomáš YC Kladno 1 3 493
569. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 3 493
571. Pasteková Eva Klára LS Kroměříž 2 3 476
572. Boháček David Bohemia Poděbrady 2 3 475
573. Šmidtmajer Lukáš YC LS Brno 5 3 461
574. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 3 3 460
575. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 5 3 459
576. Plch Jan YC DIM Bezdrev 3 3 438
577. Hrubý Tadeáš Lokomotiva Plzeň 2 3 420
578. Kotek Kamil JK Staré Splavy 2 3 392
579. Ptáčník Ivan YC Neratovice 2 3 374
579. Šturc Petr ČWA 2 3 374
581. Blatecký David Jachtklub Brno 1 3 337
582. Bauer František YC CERE 2 3 325
583. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 3 3 310
583. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 3 3 310
585. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 2 3 303
586. Verner Kamil JK Toušeň 3 3 295
587. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 3 292
587. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 2 3 292
589. Růžička Luděk JK Toušeň 2 3 286
590. Šuma Stanislav ASK Lovosice 2 3 266
590. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 2 3 266
592. Podrábská Denisa SK Štětí 5 3 259
593. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 3 245
594. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 2 3 201
595. Záruba Vladimír JK Cheb 1 3 200
595. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 3 200
597. Jindřichová Markéta JK Cheb 3 3 178
597. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 3 3 178
599. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 3 3 166
600. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 4 3 140
601. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 3 3 127
602. Procházková Petra ASK Lovosice 2 3 107
602. Janda Martin ASK Lovosice 2 3 107
604. Čermák Josef YC Neratovice 3 3 094
605. Beroun Marek Jachtklub Brno 7 3 093
606. Kabát Petr 1 3 079
607. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 1 3 058
608. Spurný Kryštof YC Neratovice 1 3 043
608. Skořepová Eva JK Toušeň 1 3 043
610. Sobotová Kristýna JK Prostějov 3 3 024
610. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 1 3 024
612. Skála Petr ALT FB 2 3 013
612. Skála David ALT FB 2 3 013
614. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 3 006
615. Červenka Matouš JK Olomouc 3 2 994
616. Vacula Karel YC Znojmo 2 2 985
616. Marek Filip TJ Rapid Brno 2 2 985
618. Rešl Pavel VS Duchcov 3 2 976
619. Havel Filip YC Neratovice 3 2 956
619. Svoboda Lukáš YC Neratovice 3 2 956
621. Berg Petr VS Duchcov 3 2 916
622. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 2 908
623. Svanovská Helena YC LS Brno 3 2 894
624. Utíkal Petr JK Olomouc 2 2 891
625. Buráň Marek 2 2 880
626. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 3 2 854
627. Klíma Vojtěch ČYK 3 2 841
628. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 830
629. Vízner Karel YC Doksy 4 2 820
630. Pouvová Daniela ASK Lovosice 3 2 803
630. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 3 2 803
632. Dressler Josef ČYK 4 2 780
633. Šebor Martin Morgan ČYK 4 2 767
634. Stibůrek Matěj Orthodocks YC 2 2 759
635. Benovič Vojtěch YC CERE 2 2 742
635. Michalčín Šimon YC CERE 2 2 742
637. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 4 2 739
638. Březina Jan YC Jezero Hlučín 5 2 724
639. Žlabová Markéta ČWA 1 2 711
640. Čaganová Sofie Jachtklub Brno 5 2 709
641. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 3 2 696
642. Kršňák Jakub VS Duchcov 1 2 695
643. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 4 2 687
644. Prokopec Petr YC Pardubice 2 2 654
645. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 2 2 647
645. Doležal Jan JK Sokolov 3 2 647
645. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 2 647
648. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 642
649. Kuthanová Eliška 2 2 628
650. Bednář Martin YC LS Brno 3 2 621
651. Schwarzová Markéta YC CERE 1 2 618
651. Bauerová Šárka YC CERE 1 2 618
651. Staňková Nikol YC CERE 1 2 618
654. Netík Pavel YC Velké Dářko 2 2 589
654. Pešek Lukáš Spartak Modřany 1 2 589
654. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 1 2 589
657. Kuřil Jan Baník Ostrava 1 2 580
658. Dvořák Dalibor ČWA 1 2 571
659. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 2 558
660. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 2 2 550
661. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 6 2 529
662. Pokorný Jiří ALT Vaurien 3 2 495
662. Pokorná Sára ALT Vaurien 3 2 495
664. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 1 2 494
665. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 3 2 490
666. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 2 2 466
667. Cviček Josef Sokol Tovačov 5 2 465
668. Brejšová Violeta JK Cheb 5 2 462
669. Lassig Jiří JK Staré Splavy 2 2 456
670. Bureš Zdeněk YC LS Brno 9 2 427
671. Lambl Vojtěch YC Neratovice 2 2 420
672. Valdhansová Klára ČYK 1 2 408
673. Kuthan Jiří YC Lískovec 4 2 374
674. Blatecká Kateřina 2 2 368
675. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 2 354
676. Plesníková Barbora YC CERE 3 2 326
677. Klimešová Tereza JK Plzeň 3 2 325
678. Tomolová Kateřina ČYK 3 2 317
679. Motl Luboš Baník Most 3 2 308
679. Martinkovičová Monika Baník Most 3 2 308
681. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 4 2 300
682. Kubarski Adam ČWA 1 2 294
683. Fiala Martin YC Znojmo 2 2 291
684. Dolejš Rudolf ČWA 1 2 285
685. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 4 2 284
685. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 2 284
687. Kuthan Martin YC Neratovice 1 2 263
688. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 1 2 260
688. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 2 260
690. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 2 2 230
690. Marek Václav TJ Rapid Brno 2 2 230
690. Spousta Petr YC LS Brno 5 2 230
693. Hýža Petr Jachtklub Brno 2 2 209
694. Křížek David Lokomotiva Plzeň 2 2 187
695. Vít Vojtěch ČYK 1 2 183
696. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 3 2 171
697. Buřil Adam ALT RS 2 2 147
698. Čoupek Ondřej YC LS Brno 5 2 143
699. Holý Filip ČWA 1 2 136
700. Novák David YC CERE 3 2 116
701. Solfronk Antonín YC Nechranice 1 2 104
702. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 2 2 052
703. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 2 050
703. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 2 050
705. Daněk Tomáš YC LS Brno 3 2 047
706. Mastník Štěpán YC CERE 1 2 043
707. Nalevajko Šimon ČYK 2 2 011
708. Tichánek Michal Sokol Palkovice 1 2 008
709. Hošek David Lokomotiva Cheb 5 2 001
710. Petr Eduard Jachtklub Brno 3 1 981
711. Synková Anna YC LS Brno 2 1 968
712. Marek František ALT Tornado 2 1 942
713. Balzer Robert JK Prostějov 2 1 941
714. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 1 940
714. Krčmář Karel Orthodocks YC 1 1 940
714. Lípa Jakub 1 1 940
714. Plášil Roman Orthodocks YC 1 1 940
714. Raff Oleg TJ Jiskra Třeboň 1 1 940
714. Lenz David ČWA 1 1 940
714. Kučera Tomáš Orthodocks YC 1 1 940
721. Liška Matěj JK Sokolov 2 1 936
721. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 936
723. Myšková Ema TJ Rapid Brno 3 1 932
724. Hegr Vojtěch Delfín Jablonec 2 1 919
724. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 2 1 919
726. Kilarová Marie Baník Ostrava 2 1 895
727. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 1 1 892
728. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 3 1 886
728. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 3 1 886
730. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 1 876
730. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 1 876
732. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 3 1 874
733. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 1 865
734. Nalejvajko Radek YC CERE 2 1 864
734. Benovič Martin YC CERE 2 1 864
736. Bucha Bohumil Baník Most 2 1 847
736. Pinc Tomáš Baník Most 2 1 847
738. Rohovský Martin YC LS Brno 3 1 843
739. Nováková Ludmila YC LS Brno 7 1 836
740. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 1 1 826
740. Mika Radek YC SaS 1 1 826
742. Musil Dominik Bohemia Poděbrady 1 1 825
742. Krausová Linda Lokomotiva Plzeň 1 1 825
744. Jiráková Anna Anděla ČYK 1 1 818
745. Hýža Vít Jachtklub Brno 2 1 803
746. Krása Štěpán YC CERE 2 1 781
746. Doležel Ondřej YC CERE 2 1 781
748. Rešlová Jana VS Duchcov 2 1 770
749. Koláček Milan YC LS Brno 1 1 764
750. Kizeková Patricie YC Dyje 1 1 755
751. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 1 1 730
752. Bezušek Kristián YC CERE 2 1 667
753. Jenšík David JK Česká Lípa 3 1 659
754. Kelemen Michal YC LS Brno 1 1 650
754. Hrabálek Michal YC LS Brno 1 1 650
754. Jarombek Martin YC LS Brno 1 1 650
754. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 1 1 650
758. Staněk Jan YC Doksy 4 1 646
759. Skala Filip JK Cheb 5 1 637
760. Doležal František YC Krnov 4 1 625
761. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 1 616
762. Pozděnová Tereza ČYK 2 1 614
763. Vychová Zuzana YC Neratovice 2 1 610
763. Teubnerová Anna Císařská louka 2 1 610
765. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 608
765. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 1 608
767. Müller Zdeněk ASK Lovosice 1 1 600
767. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 600
769. Dudák Marek YC CERE 1 1 582
770. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 2 1 576
771. Štěpán David Jachtklub Brno 2 1 555
772. Horáková Karolína T. J. Sokol Vrané II 4 1 547
773. Všetečka Ladislav YC LS Brno 3 1 542
773. Fantová Kateřina YC LS Brno 3 1 542
775. Lejhanec David YC Pardubice 1 1 541
776. Janda Tobiáš YC CERE 2 1 533
776. Janda Vojtěch YC CERE 2 1 533
778. Popov Adam YC CERE 1 1 523
779. Semler Jan TJ Lanškroun 2 1 498
780. Sklenář Matěj YC LS Brno 1 1 497
780. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 497
782. Binko Šimon JK Plzeň 2 1 495
783. Mojdl Martin YC Kladno 2 1 467
783. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 3 1 467
785. Procházka Jan YC Znojmo 1 1 463
785. Nosek Michal YC Znojmo 1 1 463
787. Binko Štěpán JK Plzeň 4 1 459
788. Trčka Miroslav Baník Most 2 1 439
789. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 435
790. Navrátil Václav Jachtklub Brno 2 1 428
791. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 1 1 426
792. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 1 425
792. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 1 1 425
792. Červín Jiří Chemička Ústí 2 1 425
795. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 1 414
796. Karasová Daniela 1 1 406
797. Jadrná Sylva TJ Rapid Brno 2 1 396
798. Wehrenberg Anna YC Kladno 1 1 385
798. Horáček Jiří YC CERE 2 1 385
798. Vetíšková Lenka YC CERE 1 1 385
798. Havelka Jakub ČYK 1 1 385
798. Horánska Magdalena YC CERE 1 1 385
798. Mužík Martin YC CERE 1 1 385
804. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 4 1 377
805. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 1 1 376
805. Formánek Patrik Jachtklub Brno 1 1 376
807. Rollerová Nella TJ Lanškroun 2 1 369
808. Vlčková Světlana VS Duchcov 2 1 362
809. Červená Monika YC LS Brno 3 1 358
809. Šormová Marcela YC LS Brno 3 1 358
811. Dlouhý Radek YC Pardubice 1 1 338
812. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 1 331
813. Podhorec Štefan YC Kladno 1 1 317
813. Stýblo Petr JK Cheb 4 1 317
815. Vainert Kateřina JK Sokolov 1 1 297
816. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 1 1 290
816. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 1 290
818. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 3 1 277
819. Žemlička Pavel T. J. Sokol Vrané II 3 1 272
820. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 2 1 266
821. Čajčík Karel YC Pardubice 2 1 256
822. Melicharová Nina Jachtklub Brno 1 1 247
823. Holý Jiří Baník Ostrava 2 1 243
824. Perníčková Lucie Jachtklub Brno 1 1 229
825. Červený Martin JK Plzeň 1 1 212
825. Šedivec Martin YK Jestřábí 1 1 212
827. Komárek Zdeněk YC Pardubice 2 1 200
828. Růžička Lukáš TJ Prostějov 2 1 190
829. Valenta Max YC CERE 1 1 181
830. Trčka Martin Baník Most 1 1 180
830. Trčková Sofie Baník Most 1 1 180
830. Trčková Stella Baník Most 1 1 180
833. Haken Vladimír WS Club VD 1 1 176
833. Teissing René ALT RS 1 1 176
833. Hrbek Michal YC CERE 1 1 176
833. Novák Leoš YC CERE 1 1 176
837. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 1 1 172
838. Plotěná Viktorie Jachtklub Brno 4 1 169
839. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 1 166
839. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 166
839. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 2 1 166
842. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 1 156
842. Novotný Alexandr YC Krnov 3 1 156
844. Veselý Štěpán YC Pardubice 1 1 142
845. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 4 1 129
846. Nuc Jindřich JK Plzeň 2 1 126
847. Buchtová Sarah YC LS Brno 3 1 122
848. Valík Martin YCR Roudnice 2 1 119
849. Bartušková Roxie Berta ČYK 2 1 109
850. Staniek Štěpán Orthodocks YC 2 1 108
851. Berntová Ela JK Staré Splavy 2 1 101
852. Bílková Lucie Sokol Palkovice 3 1 099
853. Mojdlová Kateřina YC Kladno 1 1 096
854. Boháč Daniel YC LS Brno 2 1 070
855. Ročková Alena YC Neratovice 2 1 069
856. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 1 065
856. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 1 065
858. Vodáček Lukáš YC LS Brno 2 1 064
859. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 1 1 043
860. Mucska Pavol YC LS Brno 2 1 034
861. Němec Milan KJ Těrlicko 3 1 033
862. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 1 027
862. Lorenz Matyáš JK Česká Lípa 1 1 027
864. Růžička David TJ Prostějov 2 1 015
865. Maar Matěj Jachtklub Brno 2 1 011
865. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 1 011
867. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 1 1 005
868. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 2 994
869. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 2 985
870. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 984
870. Korbová Ivana JK Olomouc 1 984
870. Vaszi Victoria SK Štětí 3 984
873. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 2 969
874. Nantl Ondřej YC CERE 1 960
875. Hájek Ladislav YCR Roudnice 2 955
876. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 2 954
876. Burda Jakub JK Česká Lípa 2 954
878. Rada Filip SK Štětí 1 950
878. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 950
880. Hajný Jiří Baník Most 2 944
880. Martinot Gabriel YK Jestřábí 2 944
882. Neumann Vojtěch T. J. Sokol Vrané II 3 943
883. Frank Robert Lokomotiva Cheb 1 938
883. Volena Karel Lokomotiva Cheb 1 938
885. Lička Radim YC LS Brno 3 932
886. Štěpánek Jakub JK Staré Splavy 1 923
887. Ptášníková Viktorie YC Krnov 3 922
888. Záluský Tomáš YC CERE 1 917
888. Boháč Petr YC CERE 1 917
888. Krejsa Milan YC CERE 1 917
891. Doležal Tomáš JK Sokolov 2 914
892. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 1 903
893. Slíva Jakub YC Nechranice 1 895
893. König Josef JK Plzeň 1 895
895. Šulc Jan YC Vysoké Mýto 2 883
896. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 1 879
896. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 879
896. Mrůzek Pavel YC Regent 1 879
896. Nešpor Pavel JK Černá v Pošumaví 1 879
896. Fiala Alexandr YC LS Brno 2 879
896. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 1 879
902. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 3 875
902. Šturma Petr YC Regent 2 875
904. Drda Filip Delfín Jablonec 1 871
905. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 4 866
906. Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 1 861
907. Lindová Karolína Prazdroj Plzeň 2 857
908. Čepová Klára YC Krnov 3 855
909. Horký Antonín YC CERE 1 847
910. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 2 828
911. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 821
912. Chwálek Štěpán JK Ostrava Poruba 1 804
912. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 1 804
914. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 1 792
915. Karas Hynek Jachtklub Brno 4 783
916. Bucha Marek Baník Most 1 782
916. Pinc Martin Baník Most 1 782
916. Pincová Barbora Baník Most 1 782
919. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 774
919. Bazler Petr ASK Lovosice 2 774
921. Knetig Jindřich YC LS Brno 1 768
922. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 1 753
922. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 1 753
924. Rážová Lea VS Duchcov 2 742
924. Manič Petr Chemička Ústí 2 742
926. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 729
927. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 2 728
928. Trňák Lukáš LS Kroměříž 2 707
928. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 707
928. Pour Jan Orthodocks YC 1 707
928. Smrčka Jiří ČYK 2 707
928. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 707
928. Chudoba Stanislav YC CERE 2 707
928. Hendrychvá Jana 1 707
928. Kubáňová Zuzana YC CERE 1 707
928. Soucha Lukáš Orthodocks YC 1 707
928. Hamáčková Alice YC Neratovice 1 707
928. Pokoš Radim VS Duchcov 1 707
928. Cákoci Marek YC CERE 1 707
928. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 1 707
941. Munclinger Daniel YC LS Brno 2 705
942. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 703
943. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 2 696
944. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 688
945. Stříž Tobiáš YC Krnov 3 679
945. Kopecký Jan YC Krnov 3 679
947. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 1 672
947. Sůva Tomáš Delfín Jablonec 1 672
947. Sůvová Michaela Delfín Jablonec 1 672
950. Kučerová Jana JK Prostějov 2 654
951. Ščerba David YC Krnov 5 651
952. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 1 646
953. Trkan Tobiáš Jachtklub Brno 4 639
954. Vaculka Tomáš YC LS Brno 2 624
955. Mikulík Štěpán TJ Prostějov 2 615
956. Strejček Radim Sokol Palkovice 1 610
957. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 2 606
958. Opletalová Ivana JK Plzeň 2 604
959. Mitická Kateřina Spartak Modřany 2 600
960. Fenkart Filip YC LS Brno 1 594
960. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 594
962. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 1 587
962. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 1 587
964. Motal Tomáš ČANY 2 581
964. Žalud Tomáš ČANY 2 581
966. Šrubařová Kristýna YC LS Brno 1 578
966. Pfeifer Martin 1 578
966. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 2 578
966. Mušálek Pavel YC Kozmice 1 578
970. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 570
970. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 570
972. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 564
973. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 554
973. Král Karel JK Sokolov 1 554
973. Novohradský Filip YC Pardubice 1 554
976. Šindelka Ondřej MYK 1 541
976. Buchtová Agnes YC LS Brno 2 541
976. Fenkart Anna Sofia YC LS Brno 2 541
979. Hykrdová Sára Jachtklub Brno 2 538
980. Hejnová Anna Baník Ostrava 2 536
981. Kotisová Zuzana JK Černá v Pošumaví 1 533
981. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 1 533
983. Peroutková Johana JK Sokolov 2 530
984. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 2 528
985. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 527
985. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 527
987. Petrová Barbora Jachtklub Brno 2 526
988. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 520
989. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 1 499
990. Nedvěd Jíří ČWA 1 479
991. Dojmazov Petr YC LS Brno 1 469
992. Quasniczka Josef JK Litoměřice 2 464
993. Krátký Jan Slavoj Hluboká 2 456
993. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 456
995. Křupala Jan YC LS Brno 3 455
996. Kubáň Vít YC SaS 1 452
996. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 452
996. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 1 452
999. Balažíkova Lada YC Krnov 3 445
1000. Vlach Martin YC Neratovice 1 440
1000. Klusáčková Radka YC LS Brno 1 440
1002. Bielik Ivan YC LS Brno 2 432
1003. Hornof Tomáš Chemička Ústí 1 416
1004. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 405
1005. Ptáček Lumír YC Velké Dářko 1 404
1005. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 404
1005. Splítek Roman JK Plzeň 1 404
1005. Hájek Libor JK Cheb 1 404
1005. Slíva Jakub LS Kroměříž 1 404
1005. Audy Petr Jachtklub Brno 1 404
1005. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 404
1012. Pačanda David Bohemia Poděbrady 1 402
1012. Korbová Helena JK Olomouc 1 402
1012. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 402
1012. Řebík Libor JK Černá v Pošumaví 1 402
1012. Soukup Aleš VS Duchcov 1 402
1012. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 402
1018. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 1 396
1018. Jakubec David ASK Lovosice 1 396
1018. Morgenstein Adam Lokomotiva Cheb 1 396
1021. Kyprá Nella YC Pardubice 1 387
1022. Ondráček Radovan YC LS Brno 2 386
1023. Sidopulos Andreas YC Krnov 3 378
1023. Mikeška Jakub YC Krnov 3 378
1023. Žitník Zdeněk YC Krnov 3 378
1026. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 1 373
1027. Raff Lili TJ Jiskra Třeboň 1 360
1027. Palová Anna SK Štětí 2 360
1029. Jurečka Matěj Císařská louka 1 356
1030. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 1 347
1031. Svanovský Evžen YC LS Brno 1 344
1031. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 1 344
1033. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 1 336
1033. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 1 336
1035. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 335
1035. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 335
1037. Novák Václav YC LS Brno 2 333
1038. Šír Michal YC LS Brno 2 329
1039. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 1 323
1040. Tlach Michal YC LS Brno 2 320
1041. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 1 304
1042. Pellar David LS Kroměříž 1 303
1042. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 303
1042. Novák Jaroslav YC Doksy 2 303
1042. Munzar Jakub YC Pardubice 1 303
1042. Munzarová Monika YC Pardubice 1 303
1042. Řezníček Tomáš YC Velké Dářko 1 303
1042. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 1 303
1049. Mitická Michaela Spartak Modřany 2 299
1050. Hlaváček Jiří YC LS Brno 2 295
1051. Ševčík Marek YC LS Brno 1 290
1052. Bulušek Matěj Bohemia Poděbrady 1 288
1053. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 285
1054. Sovadina Petr YCR Roudnice 1 277
1054. Muller David JK Ostrava Poruba 1 277
1054. Lis Jáchym ALT RS 1 277
1054. Lis Jonáš 1 277
1054. Hlavsová Sofie YC Krnov 2 277
1054. Ščerbová Julie YC Krnov 1 277
1054. Šup Robert YC Regent 1 277
1061. Němeček Milan YC LS Brno 1 247
1061. De Roeck Joffrey YC LS Brno 1 247
1061. Vitouch Jan YC LS Brno 1 247
1061. Zouhar Jan TJ Rapid Brno 1 247
1061. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 247
1066. Lidaříková Ema Jachtklub Brno 1 244
1067. Jochovič Josef YC Neratovice 1 239
1068. Turba Marek YC LS Brno 2 234
1069. Medek Pavel VS Duchcov 1 226
1070. Skalický Vladimír LK Štěchovice 1 213
1071. Levová Valerie Lokomotiva Plzeň 1 202
1071. Marek Tomáš Lokomotiva Cheb 1 202
1071. Morgenstein Marek Lokomotiva Cheb 1 202
1071. Kabát Jiří YC LS Brno 2 202
1071. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 1 202
1071. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 202
1071. Balada Michal FD Club UO 1 202
1071. Palová Helena SK Štětí 2 202
1071. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 202
1071. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 1 202
1071. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 202
1071. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 1 202
1071. Vaněk Václav YC Regent 1 202
1084. Gebhart Michal JK Cheb 1 198
1085. Bartoš Vítězslav YC LS Brno 1 193
1086. Macková Barbora JK Sokolov 1 191
1087. Kamon Ján JK Ostrava Poruba 1 180
1087. Šušková Veronika YC Jezero Hlučín 1 180
1089. Hyspecký Jakub ALT Tornado 1 140
1090. Ulrich Karel YC LS Brno 1 133
1091. Čermák Petr YC Kladno 1 130
1092. Černošek Petr YC LS Brno 1 127
1093. Piak Ivan Jachtklub Brno 1 122
1094. Klíma Jan JK Černá v Pošumaví 1 119
1094. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 119
1094. Klíma Petr JK Černá v Pošumaví 1 119
1097. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 1 106
1097. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 1 106
1099. Tomeš Karel František JK Česká Lípa 1 101
1099. Jenček Petr ALT RS 1 101
1099. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 1 101
1099. Mazgaj Robert ALT RS 1 101
1099. Novotný Jonáš YC Krnov 1 101
1099. Brančík Adam YC Krnov 2 101
1099. Kuchejda Petr YC Kozmice 1 101
1099. Korba Martin JK Olomouc 1 101
1099. Motlík Vít JK Cheb 1 101
1099. Bláha Pavel YCR Roudnice 1 101
1099. Rezková Ludmila JK Cheb 1 101
1099. Novák Dušan ASK Lovosice 1 101
1099. Bortlík Václav YC Jezero Hlučín 1 101
1099. Nedbal Lubomír YC LS Brno 1 101
1099. Šilhavý Jiří YC Kladno 1 101
1099. Polák Jiří YC LS Brno 1 101
1099. Dastych Petr ASK Lovosice 1 101
1099. Maršálková Blanka YC LS Brno 1 101
1099. Drahokoupil Pavel 1 101
1099. Neškrabal Tomáš 1 101
1099. Kovařík Martin YC LS Brno 1 101
1120. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 1 0
1120. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 0
1120. Zmeko Jan JK Plzeň 1 0
1120. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 1 0
1120. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 1 0
1120. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 1 0
1120. Stoklásek Petr YC CERE 1 0
1120. Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
1120. Simeonov Jan YC LS Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ