nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2024
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 72 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
4
61 718
2.
Švíková Kateřina
YC CERE
2
49 504
3.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
1
46 675
4.
Švíková Barbora
YC CERE
2
42 873
5.
Piňosová Kristýna
TJ Rapid Brno
2
33 158
6.
Tomeš Jiří
JK Česká Lípa
2
28 452
7.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
2
27 296
8.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
2
26 287
9.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
2
24 678
10.
Himmelová Klára
YC Nechranice
2
22 044
11.
Bělík Jan
JK Sokolov
3
16 081
12.
Bělunková Tatiana
Baník Ostrava
2
15 938
13.
Chlumská Tereza
JK Staré Splavy
2
15 394
14.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
2
14 651
15.
Kováč Vladimír
JK Prostějov
3
13 019
16.
Košíková Matilda
ČYK
3
11 393
17.
Berntová Ela
JK Staré Splavy
2
11 174
18.
Burska Zofia
YC CERE
1
10 235
18.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
1
10 235
20.
Kraus Lukáš
YC CERE
1
10 129
20.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
1
10 129
22.
Valenta Jan
YC CERE
1
9 649
23.
Štafa Patrick
MYK
3
9 311
24.
Valenta Max
YC CERE
3
7 581
25.
Falc Federico Milan
YC CERE
1
7 471
26.
Skořepová Anna
JK Toušeň
2
6 948
27.
Štolba Marek
ČYK
2
6 765
28.
Rais Michal
SK Štětí
1
6 576
29.
Palanti Alessia
YC CERE
1
6 474
30.
Dokoupil Hynek
Jachtklub Brno
2
6 238
31.
Kříž Jan
SK Štětí
1
5 931
32.
Otta Filip
Sokol Tovačov
1
5 659
33.
Vinkl Daniel
YC Kladno
1
5 520
34.
Dymáková Liliana
YC Vysoké Mýto
2
5 452
35.
Mahr Emma
JK Staré Splavy
2
5 404
36.
Lojka Jakub
JK Černá v Pošumaví
2
5 165
37.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
1
4 956
38.
Košťálová Anna
YC Pardubice
1
4 451
38.
Viščorová Nela
YC LS Brno
1
4 451
40.
Zákoucký Hynek
ČYK
1
4 204
41.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
1
4 128
41.
Lojková Karolína
2008
JK Černá v Pošumaví
1
4 128
43.
Tomolová Kateřina
ČYK
1
4 114
44.
Vinkl Petr
YC Kladno
1
4 021
45.
Hrubý David
YC Nechranice
2
3 940
45.
Hubáček Jan
ČYK
1
3 940
47.
Grodl Tomáš
2010
YC Velké Dářko
1
3 775
48.
Červenka Matouš
JK Olomouc
1
3 752
49.
Bezušek Kristian
YC CERE
1
3 625
49.
Winkler Adam
JK Toušeň
1
3 625
51.
Bartušková Roxie Berta
ČYK
1
3 393
52.
Ottová Tereza
Sokol Tovačov
1
2 735
53.
Ottová Barbora
Sokol Tovačov
1
2 617
54.
Pátek Filip
YC CERE
2
2 302
55.
Brückner Antonín
JK Česká Lípa
1
2 234
56.
Peterka Tomáš
ČYK
1
2 217
57.
Lejhancová Emily
YC Pardubice
1
1 842
58.
Záchvěj Filip
Baník Most
1
1 706
59.
Beroun Daniel
Jachtklub Brno
1
1 664
60.
Košík Benjamín
ČYK
1
1 575
61.
Chalupníková Kristýna
TJ Rapid Brno
1
1 483
62.
Gráczová Dorota
Baník Ostrava
1
1 407
63.
Kopecký Jan
YC CERE
1
1 108
63.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
1
1 108
63.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
1
1 108
63.
Fantová Kateřina
1968
YC LS Brno
1
1 108
63.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
1
1 108
68.
Bauerová Šárka
YC CERE
1
404
68.
Bauer František
1983
YC CERE
1
404
68.
Bauer Karel
YC CERE
1
404
68.
Bauer Janek
YC CERE
1
404
68.
Bauerová Eliška
YC CERE
1
404
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace