POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1123 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Halouzka Jiří MYK 8 98 159
2. Trčka Martin Baník Most 7 91 702
3. Solař Petr ČYK 7 89 633
4. Kovařík David ČYK 6 87 920
4. Sünderhauf Zdeněk ČYK 6 87 920
4. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 87 920
7. Parůžek Jiří JK Toušeň 9 80 456
7. Košvica Jakub LS Brno 9 80 456
9. Hošek Libor JK Česká Lípa 5 79 590
10. Roček Roman YC Neratovice 7 76 587
11. Kubový Martin JK Toušeň 6 74 063
12. Fiala Petr YC Neratovice 4 71 350
13. Jaroš Adam MYK 10 66 394
14. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 63 323
15. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 61 062
16. Kvasnik Milan YC Neratovice 9 59 568
17. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 8 58 347
18. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 55 563
19. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 55 494
20. Vacula Martin JK Staré Splavy 12 53 822
21. Šindelka Ondřej MYK 8 53 503
22. Čáp Milan YC Neratovice 7 53 112
23. Kořan Petr YC Neratovice 7 53 037
24. Will Jan Lokomotiva Plzeň 7 51 663
25. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 6 50 284
26. Himmelová Klára YC Nechranice 11 49 882
27. Košťál Petr YC Pardubice 8 49 207
27. Čermák Jaroslav YC Pardubice 7 49 207
29. Viščor Dan LS Brno 7 49 206
30. Procházka Filip YC Neratovice 6 49 065
31. Tlapák Vojtěch SK Štětí 10 48 979
32. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 6 47 826
33. Storch Petr Chemička Ústí 5 47 272
33. Palkovský Tomáš SK Štětí 5 47 272
35. Kamenský Radim YC Velké Dářko 7 47 023
36. Nápravník Jakub ČYK 6 45 550
36. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 6 45 550
38. Viščorová Nela LS Brno 6 45 190
39. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 6 43 415
40. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 42 990
41. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 9 42 363
42. Pavlišová Michaela YC Kovářov 6 41 812
43. Jedličková Michaela YC Neratovice 9 41 458
44. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 5 41 332
45. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 5 41 031
46. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 6 40 516
47. Houdek Roman LS Brno 6 40 469
48. Drda David Delfín Jablonec 6 40 422
49. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 7 40 369
50. Soukal Miloslav YC Neratovice 10 40 043
51. Bína Daniel JK Staré Splavy 3 39 519
52. Mertlová Michaela YC Regent 6 39 093
53. Dadák Lukáš LS Brno 7 38 895
54. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 9 38 243
55. Rais Michal SK Štětí 9 38 120
56. Lidařík Rudolf LS Brno 6 38 062
57. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 37 697
58. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 8 37 337
59. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 9 37 105
60. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 36 452
61. Stibůrková Eliška ČYK 6 36 363
62. Lambl Vojtěch YC Neratovice 8 35 699
63. Gebhart Zdeněk JK Cheb 8 35 432
64. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 7 35 135
65. Valenová Barbora JK Olomouc 9 34 989
66. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 7 34 929
67. Slívová Jana YC Nechranice 3 34 550
68. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 34 003
69. Fanta Miroslav LS Brno 10 33 986
70. Směšný Marek JK Prostějov 5 33 966
71. Košatová Lucie ČYK 7 33 889
72. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 7 33 826
73. Mrzílková Lenka YC Neratovice 7 33 682
74. Moucha Pavel YC Doksy 9 33 545
75. Hrubý Jiří SK Štětí 5 33 440
76. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 7 33 232
77. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 5 32 792
77. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 5 32 792
79. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 7 32 701
80. Šamšulová Tereza YC CERE 5 32 637
81. Tlapáková Zuzana SK Štětí 10 32 622
82. Nevelöš Tibor SK Štětí 8 32 123
83. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 8 31 459
84. Šlechtická Kateřina LS Brno 6 31 430
85. Václavík Jakub JK Česká Lípa 7 30 853
86. Ostrý Dominik LS Brno 6 30 798
87. Verner Jaroslav JK Toušeň 8 30 739
88. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 6 30 219
89. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 30 146
90. Žáček Jiří Baník Ostrava 8 29 914
91. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 7 29 832
92. Cintl Václav JK Česká Lípa 8 29 749
93. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 9 29 701
94. Matoušková Eva YC Neratovice 4 29 624
95. Ott Adam Jachtklub Brno 7 29 599
96. Najvárková Magdaléna ČYK 4 29 581
97. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 29 544
98. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 6 28 906
99. Vítovec Matěj YC CERE 6 28 865
100. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 6 28 793
101. Audy Dan Jachtklub Brno 5 28 766
102. Ottová Hana Sokol Tovačov 5 28 753
102. Indrák Jiří Sokol Tovačov 5 28 753
104. Krsička Lukáš YC CERE 7 28 527
104. Krsička Michal YC CERE 7 28 527
106. Postránecká Klára YC Neratovice 7 28 279
107. Novotný Štěpán JK Cheb 5 28 138
108. Muzikář David Jachtklub Brno 6 27 991
109. Slíva Jakub YC Nechranice 3 27 794
110. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 5 26 727
111. Záruba Vladimír JK Cheb 4 26 386
111. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 4 26 386
113. Vychová Eliška YC Neratovice 3 26 385
114. Mika Radek YC SaS 5 26 302
115. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 4 26 291
116. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 26 209
116. Procházka Libor YC Neratovice 7 26 209
118. Klucká Lucie VS Duchcov 4 25 836
119. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 5 25 643
120. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 3 25 640
121. Hálová Lucie JK Toušeň 6 25 545
122. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 7 25 386
123. Klíma Vojtěch ČYK 9 25 314
124. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 6 25 279
125. Jedlička Jan YC Neratovice 7 25 061
126. Janderová Klára YC SaS 7 24 922
126. Bidlová Jitka LS Brno 7 24 922
128. Sadílková Nela Delfín Jablonec 6 24 834
129. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 12 24 393
130. Křenková Kristýna LS Brno 6 24 310
131. Kafka Richard YC Velké Dářko 8 24 298
132. Bobková Michaela JK Cheb 6 23 937
133. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 6 23 853
134. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 8 23 752
135. Daněk Jan LS Brno 4 23 212
136. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 23 176
137. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 4 23 107
138. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 9 23 104
139. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 2 23 090
140. Karas Tomáš Jachtklub Brno 4 23 008
141. Hendrych Václav YC Doksy 3 22 898
142. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 9 22 388
143. Tupý Petr LS Brno 8 22 239
144. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 8 22 102
145. Peterka Tomáš ČYK 8 21 756
146. Lokajíčková Lucie ČYK 7 21 543
147. Němec Jiří Slavoj Hluboká 6 21 481
147. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 6 21 481
149. Plecitý Martin JK Toušeň 7 21 433
150. Říčanová Nicol SK Štětí 8 21 112
151. Dvořák Jan YC CERE 7 20 788
152. Winkler Adam JK Toušeň 2 20 785
153. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 7 20 592
154. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 13 20 425
155. Jurečka Šimon Císařská louka 7 20 405
155. Jurečka Matěj Císařská louka 7 20 405
157. Maršálková Blanka LS Brno 3 20 327
157. Nejezchleba Jakub LS Brno 3 20 327
159. Pešková Adéla LS Brno 5 20 294
160. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 5 20 255
161. Neužil Pavel SK Štětí 5 20 136
162. Nevelöš Adam SK Štětí 8 19 711
163. Burda František JK Česká Lípa 9 19 673
164. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 19 610
165. Winklerová Anna JK Toušeň 3 19 575
165. Holubová Tereza ČYK 3 19 575
167. Borkovec Bořek ČYK 5 19 297
168. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 19 241
169. Povolný Adam JK Staré Splavy 9 19 187
170. Štrunc Jan YC Neratovice 6 19 171
171. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 8 19 161
172. Krejčiřík Daniel LS Brno 6 19 102
173. Hýža Jiří Jachtklub Brno 2 18 997
174. Vacula Karel YC Znojmo 6 18 889
174. Vacula Jan YC Znojmo 6 18 889
176. Škvařil Patrik LS Brno 5 18 867
177. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 7 18 804
177. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 7 18 804
179. Bartoš Richard YC Lískovec 6 18 502
180. Justová Anna LS Brno 7 18 402
181. Rameš Ivan JK Česká Lípa 7 18 311
182. Čajčík Jan LS Brno 4 18 212
183. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 6 17 937
184. Lawson Andrew JK Staré Splavy 7 17 839
185. Havelka Jakub ČYK 2 17 786
186. Ráža Matyáš VS Duchcov 5 17 753
187. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 3 17 741
188. Stibůrková Tereza ČYK 5 17 659
189. Slíva Martin ČWA 3 17 587
190. Dragoun Dominik JK Plzeň 5 17 576
191. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 9 17 574
192. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 3 17 509
193. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 7 17 502
194. Štafa Patrick MYK 6 17 338
195. Hrubý Karel Jachtklub Brno 4 17 248
196. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 7 17 201
197. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 4 17 113
198. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 17 028
198. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 17 028
200. Winkler Pavel JK Toušeň 3 16 972
201. Halouzka Jakub MYK 2 16 637
202. Brabec Václav YC CERE 4 16 572
203. Pavlovský Josef LS Brno 6 16 487
204. Kučera Matěj TJ Lanškroun 4 16 443
205. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 5 16 336
206. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 6 16 328
207. Páleníčková Aneta YC CERE 5 16 273
208. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 16 172
209. Bryx Petr YC Neratovice 7 15 862
210. Iljuchin Ilja ALT RS 6 15 680
211. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 15 661
212. Prokýšek Petr Orthodocks YC 4 15 654
213. Zíma Jakub ČWA 4 15 648
214. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 6 15 547
215. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 5 15 274
215. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 5 15 274
217. Klusáčková Radka LS Brno 6 15 188
218. Křenková Monika LS Brno 6 15 173
219. Beneš Jiří YC CERE 9 15 097
220. Viták František JK Plzeň 4 15 030
221. Himmel Jiří YC Nechranice 6 14 990
222. Kotek Kamil JK Staré Splavy 3 14 974
223. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 4 14 973
224. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 14 917
225. Krchňavý Vít YCR Roudnice 5 14 897
226. Schwanzer Albert LS Brno 6 14 889
227. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 14 842
228. Jochovič Josef YC Neratovice 4 14 813
229. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 6 14 807
230. Motal Filip ČYK 6 14 743
231. Bauer František YC CERE 3 14 700
232. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 5 14 658
233. Hartig Bartoloměj YC Doksy 6 14 657
234. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 6 14 620
234. Dvořáková Nela YC Neratovice 6 14 620
236. Sláma Eduard Jachtklub Brno 4 14 570
237. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 6 14 407
238. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 3 14 371
239. Svobodová Lucie YC Lískovec 4 14 302
240. Charvát Matyáš YC Neratovice 6 14 263
241. Motlíková Pavlína JK Cheb 8 14 261
242. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 7 14 211
243. Nalejvajko Radek YC CERE 5 14 088
244. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 7 14 034
245. Richter Jan YC Pardubice 5 14 033
246. Sedláček Petr JK Prostějov 8 13 981
247. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 5 13 940
248. Červenka Matouš JK Olomouc 6 13 929
249. Kubeš Fedor LS Brno 3 13 888
250. Janáček Vojtěch LS Brno 4 13 784
251. Vrána Petr TJ Rapid Brno 5 13 752
252. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 13 745
252. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 13 745
254. Pavlík Jiří LS Brno 5 13 682
255. Kříž Jan SK Štětí 8 13 625
256. Sivý Filip Slavoj Hluboká 6 13 447
257. Krejza Filip ALT FB 4 13 286
258. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 6 13 265
259. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 3 13 264
260. Mareček Šimon Jachtklub Brno 4 13 230
261. Buchta Jan LS Brno 4 13 137
262. Křížek David Lokomotiva Plzeň 3 13 117
263. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 8 13 096
264. Kmenta Martin Jachtklub Brno 4 13 095
265. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 5 13 011
266. Knorr Petr VS Duchcov 8 12 930
267. Richter Zdeněk YC Doksy 7 12 913
268. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 12 730
269. Beroun Daniel Jachtklub Brno 10 12 725
270. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 6 12 711
271. Hrubý Pavel ČWA 4 12 705
272. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 6 12 644
273. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 10 12 634
274. Bauerová Šárka YC CERE 3 12 587
275. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 3 12 573
275. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 3 12 573
275. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 3 12 573
278. Babický Josef JK Česká Lípa 7 12 463
279. Hnitka Martin YC Nechranice 4 12 440
280. Svobodová Sára YC Lískovec 4 12 405
280. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 4 12 405
282. Pokorný Jan ALT SF 5 12 363
282. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 5 12 363
284. Klíma Ondřej YC Doksy 9 12 300
285. Kaláb Jindřich VS Duchcov 3 12 200
286. Ondíková Petra YC Velké Dářko 5 12 176
287. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 12 091
288. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 8 11 987
289. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 2 11 788
290. Bezušková Jana YC Neratovice 2 11 780
291. Kulík Martin YC RODOP 2 11 779
291. Musil Tomáš YC RODOP 2 11 779
293. Kotek Michal JK Staré Splavy 2 11 754
293. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 11 754
295. Richterová Eliška YC Pardubice 5 11 745
296. Špaček Matěj YC CERE 6 11 738
297. Vaszi Mikuláš SK Štětí 3 11 627
298. Košata Lukáš ČYK 5 11 612
299. Outrata Jiří JK Toušeň 6 11 509
300. Postránecký František YC Neratovice 7 11 471
301. Roček Matyáš YC Neratovice 5 11 467
302. Pinc Tomáš Baník Most 2 11 456
302. Záchvěj Martin Baník Most 2 11 456
304. Dítětová Tereza YC Neratovice 9 11 440
305. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 4 11 427
306. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 6 11 413
307. Vaculka Zbyněk LS Brno 7 11 402
308. Nuc Mario JK Plzeň 4 11 187
309. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 4 11 165
310. Makrlík Dušan JK Klatovy 10 11 098
311. Podrábská Adéla SK Štětí 7 11 094
312. Jelínek Petr Spartak Modřany 2 11 083
312. Hackl Miroslav Spartak Modřany 2 11 083
314. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 9 11 073
315. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 3 11 060
316. Brhelová Iva ČYK 4 11 034
317. Kováčová Tereza JK Prostějov 4 11 005
318. Štursová Lucie YC Nelahozeves 3 10 907
319. Kuš Emil Slavoj Hluboká 5 10 859
319. Pour Václav Slavoj Hluboká 5 10 859
321. Ronovský Jonáš ČYK 4 10 854
322. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 1 10 850
323. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 5 10 839
324. Otevřel Pavel LS Brno 6 10 815
325. Kolářová Terezie Orthodocks YC 3 10 806
326. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 6 10 710
327. Hála Jan AYCK 4 10 670
328. Skalický Vladimír LK Štěchovice 5 10 643
329. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 8 10 563
329. Kramplová Annamaria ČYK 3 10 563
329. Holubová Kristýna ČYK 3 10 563
332. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 1 10 493
333. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 5 10 411
334. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 4 10 407
334. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 4 10 407
336. Vainert Kateřina JK Sokolov 5 10 353
337. Audyová Markéta Jachtklub Brno 4 10 323
338. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 6 10 244
339. Benovičová Viktorie YC CERE 5 10 242
340. Teplý Viktor Jachtklub Brno 1 10 239
341. Sladký Martin ČWA 3 10 201
342. Skála Petr ALT SF 4 10 191
342. Skála David ALT SF 4 10 191
344. Haubold Petr Delfín Jablonec 5 10 151
345. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
346. Šiknerová Adriana YC CERE 4 10 040
347. Staniek Štěpán Orthodocks YC 4 10 034
348. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 3 10 019
349. Lokajíčková Kateřina ČYK 8 10 009
350. Samcová Klára TJ Rapid Brno 5 9 995
351. Pourová Barbora Orthodocks YC 4 9 850
351. Lukačovič Samuel ALT RS 4 9 850
353. Smrčka Jiří ČYK 6 9 834
354. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 2 9 602
355. Adam Zdeněk VS Duchcov 1 9 600
356. Navrátilová Vanda LS Brno 4 9 480
357. Martinkovičová Monika YC CERE 4 9 464
357. Motl Luboš YC CERE 4 9 464
359. Schmiedová Petra 3 9 444
360. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
361. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
362. Sadílek Adam Delfín Jablonec 4 9 377
363. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 9 355
364. Rezek Richard JK Cheb 7 9 322
365. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 3 9 316
366. Novák Vojtěch YC Doksy 9 9 298
367. Šmídová Petra ALT Evropa 2 9 288
368. Blažek Martin YC CERE 5 9 232
368. Blažek Marek YC CERE 5 9 232
370. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 9 145
371. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 5 9 123
372. Kališová Markéta Jachtklub Brno 3 9 116
373. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 3 9 114
374. Paigerová Nina YC CERE 8 9 093
375. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 7 9 045
376. Krč Lukáš JK Prostějov 8 9 040
377. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 5 9 020
378. Zanker Zbyněk SK Štětí 2 8 968
379. Trubačíková Hana LS Brno 4 8 962
380. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 1 8 940
381. Hálová Anna AYCK 4 8 888
382. Hýžová Helena Jachtklub Brno 7 8 819
383. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 8 773
383. Formánková Kateřina ALT Vaurien 3 8 773
385. Vlach Miroslav YCR Roudnice 6 8 636
386. Žalud František ČYK 7 8 603
387. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 8 585
388. Jindřichová Markéta JK Cheb 6 8 584
388. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 6 8 584
390. Ručka Tomáš YC Kladno 7 8 583
391. Havel Filip YC Neratovice 7 8 546
392. Vlachová Eliška YCR Roudnice 5 8 535
393. Kaltounková Klára ČYK 5 8 440
394. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 6 8 385
395. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 5 8 301
396. Čermák Josef YC Neratovice 2 8 245
397. Drahorád Petr JK Cheb 3 8 236
398. Valdhansová Klára ČYK 3 8 193
399. Buchtová Sarah LS Brno 7 8 189
400. Klíma Jáchym ČYK 8 8 127
401. Kršňák Jan VS Duchcov 3 8 120
402. Valouch Libor JK Olomouc 7 8 097
403. Pavlíček Zdeněk YC Regent 2 8 094
403. Vychová Zuzana YC Neratovice 2 8 094
403. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 8 094
406. Štursová Pavla YC Nelahozeves 2 8 093
407. Krejčiříková Karolína LS Brno 5 8 069
408. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 4 8 046
409. Bachtík Marek YC CERE 1 8 033
410. Rek Adam JK Toušeň 4 7 966
411. Kuchař Jan ČWA 4 7 958
412. Snopek Martin Slavoj Hluboká 6 7 878
413. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 4 7 822
414. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 814
415. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 7 761
416. Němec František ALT Tornado 3 7 715
417. Grabarczyk Darek LS Brno 6 7 713
418. Dressler Antonín ČYK 3 7 692
419. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 7 657
420. Švíková Barbora YC CERE 3 7 635
421. Rašková Adéla ČWA 5 7 632
422. Pšeidl Pavel YC SaS 3 7 606
423. Kölbl Josef ALT Tornado 3 7 591
424. Indrák Václav Sokol Tovačov 3 7 546
425. Zalabák Petr Chemička Ústí 3 7 541
425. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 3 7 541
427. Kuthan Jan YC Lískovec 4 7 524
428. Štolbová Ela ČYK 7 7 499
429. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 6 7 445
430. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 7 415
431. Svoboda Lukáš YC Neratovice 6 7 393
432. Hrdina Patrik YC RODOP 1 7 387
433. Snížek Jan VS Duchcov 7 7 385
434. Popper Šimon YC Doksy 6 7 285
435. Šabatová Barbora LS Brno 7 7 270
436. Liška Matěj JK Sokolov 6 7 252
437. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 5 7 166
438. Kršňák Jakub VS Duchcov 3 7 141
439. Hartl Radim LS Brno 5 7 120
440. Hrubý Jan ALT RS 4 7 100
440. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 3 7 100
442. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 2 7 079
443. Maier Michael JK Staré Splavy 1 7 029
444. Paigerová Vanda YC CERE 5 6 982
445. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 4 6 940
446. Kaloš Martin YC CERE 6 6 934
447. Mojdl Martin YC Kladno 7 6 904
448. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 6 6 880
449. Štantejský Jan ALT RS 3 6 861
450. Kramář Petr JK Česká Lípa 6 6 833
451. Plhoň Adam SK Tři sestry 1 6 832
452. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 738
453. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 5 6 731
454. Cintl Václav JK Česká Lípa 4 6 707
455. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 698
455. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 4 6 698
457. Hejnová Karolína Baník Ostrava 6 6 688
457. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 2 6 688
459. Grabarczyková Anna LS Brno 7 6 624
460. Šulc David YC Nechranice 1 6 623
461. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 5 6 591
461. Záhornacký Jan LS Kroměříž 4 6 591
463. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 6 585
463. Hofmann Filip YC Velké Dářko 2 6 585
465. Sobotka Jakub ALT Cat Open 2 6 564
466. Najvárek Ondřej ČYK 5 6 546
467. Čudová Dominika YC Lískovec 2 6 530
468. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
469. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 9 6 483
470. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 6 6 473
471. Šebor Martin Morgan ČYK 3 6 395
472. Raška Marek ČWA 4 6 392
473. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 3 6 377
474. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 5 6 355
475. Petrák Jan ALT Tornado 2 6 346
476. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 6 262
477. Mojdlová Kateřina YC Kladno 5 6 247
478. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 3 6 225
478. Pešek Lukáš Spartak Modřany 3 6 225
480. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 6 6 180
481. Najvárek Matěj YC Lískovec 4 6 150
482. Buchtová Agnes LS Brno 7 6 139
483. Záruba Adam YC CERE 2 6 138
484. Heneš David JK Olomouc 6 6 122
485. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 1 6 110
486. Beneš Petr YK Jestřábí 2 6 085
486. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 6 085
488. Faktor Marián 1 6 034
488. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 1 6 034
490. Filinger Marek YC CERE 1 5 987
490. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 1 5 987
492. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 5 5 970
493. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 4 5 948
494. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 3 5 947
495. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 2 5 912
496. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
497. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 3 5 888
498. Veit Martin ALT FB 3 5 829
499. Krátký Jan Slavoj Hluboká 2 5 777
500. Kilarová Marie Baník Ostrava 4 5 775
501. Michalčín Šimon YC CERE 5 5 772
501. Benovič Vojtěch YC CERE 5 5 772
503. Vastl Ladislav ALT Tornado 5 5 763
504. Utíkal Petr JK Olomouc 2 5 739
505. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 3 5 738
506. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 2 5 724
507. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 5 707
508. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 3 5 700
508. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 3 5 700
510. Valouch Vlastimil JK Olomouc 6 5 668
511. Nahodil Alexander YC CERE 5 5 665
511. Sušil Jan YC CERE 5 5 665
513. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 651
514. Beretová Adéla ČYK 7 5 643
515. Hasman Radim Delfín Jablonec 5 5 629
516. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 3 5 590
517. Šebková Kristýna LS Brno 7 5 572
518. Ďásek František JK Cheb 4 5 532
519. Bína Rudolf LS Brno 5 5 503
520. Krása Štěpán YC CERE 3 5 480
520. Doležel Ondřej YC CERE 3 5 480
522. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 4 5 453
523. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 4 5 447
524. Schmied Martin YC CERE 1 5 444
525. Prax Jakub LS Brno 4 5 436
526. Müller Ondřej SK Štětí 3 5 380
527. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 6 5 347
528. Beerová Anežka SK Štětí 5 5 289
529. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 5 275
530. Falta Miroslav ALT Tornado 2 5 259
531. Procházka Jan YC Znojmo 1 5 258
531. Havlík Jan 1 5 258
533. Černý Matěj JK Cheb 2 5 185
533. Skala Pavel JK Cheb 2 5 185
535. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 5 150
536. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 5 5 123
537. Vřešťál Rudolf LS Brno 1 5 108
537. Zima Tomáš YC Kladno 1 5 108
537. Hrabálek Michal LS Brno 1 5 108
537. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 1 5 108
541. Topiarzová Magda YC CERE 2 5 100
542. Kouřil Vít Jachtklub Brno 8 5 097
543. Čermák Petr YC Kladno 2 5 085
544. Halouzka Michal MYK 2 5 074
545. Kašpar Antonín YC CERE 2 5 030
546. Novák David YC CERE 4 5 004
547. Vacula Jiří JK Staré Splavy 5 4 999
548. Kališová Lenka Jachtklub Brno 2 4 991
549. Štěrba Igor YC Znojmo 1 4 989
549. Bobuš David YC Znojmo 1 4 989
551. Žůrek Pavel ALT RS 2 4 976
552. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 3 4 937
552. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 4 937
554. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 1 4 921
555. Škoda Michal YC Neratovice 2 4 877
556. Burianová Jitka YC CERE 1 4 824
556. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 1 4 824
558. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 4 805
558. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 4 4 805
560. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 2 4 776
561. Bauerová Markéta YC CERE 5 4 722
562. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 4 625
562. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 4 625
562. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 4 625
565. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 1 4 622
566. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 5 4 611
567. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 3 4 554
567. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 3 4 554
569. Uhlár Milan Orthodocks YC 2 4 542
570. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 4 489
571. Nevole Antonín YC Doksy 4 4 479
571. Horáčková Tereza YC Doksy 4 4 479
573. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 4 4 474
574. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 4 4 444
575. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 2 4 436
576. Borčická Lucie LS Brno 2 4 426
577. Hatle Stella Marie ČYK 3 4 414
578. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 7 4 405
579. Matoušová Štěpánka ČWA 3 4 328
580. Vinkl Petr YC Kladno 2 4 302
581. Janota Jonáš ČYK 3 4 293
582. Krejza Tomáš YC Regent 1 4 290
583. Dressler Josef ČYK 2 4 285
584. Blatecký Martin Jachtklub Brno 5 4 280
585. Valenta Jan YC CERE 3 4 270
586. Lederer Tomáš VS Duchcov 5 4 225
587. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 1 4 221
587. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 3 4 221
589. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 4 211
589. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 4 211
591. Kala Roman YC Doksy 2 4 200
592. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 5 4 182
593. Dragoun Ivan JK Plzeň 6 4 141
594. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 3 4 137
595. Vavřina Bronislav JK Královská 1 4 089
595. Vavřina Ivan 1 4 089
597. Lassig Jiří JK Staré Splavy 2 4 076
598. Plesníková Barbora YC CERE 3 4 063
599. Sazama Michal ČYK 3 4 060
599. Krasauskas Tadas ČYK 3 4 060
601. Kabát Petr 1 4 047
602. Vízner Karel YC Doksy 5 4 046
603. Pokoš Radim VS Duchcov 3 4 036
604. Filip Miroslav LS Brno 5 4 019
605. Schmied Martin 2 4 000
606. Hamáčková Alice YC Neratovice 4 3 988
606. Hýža Vít Jachtklub Brno 5 3 988
608. Loužek Štěpán JK Plzeň 6 3 929
609. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 5 3 909
610. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 4 3 898
611. Krsička Martin YC CERE 3 3 892
612. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 4 3 888
613. Čížková Barbora YC Velké Dářko 6 3 874
614. Spousta Petr LS Brno 4 3 833
615. Pour Jan Orthodocks YC 3 3 815
615. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 3 3 815
617. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 7 3 814
618. Cákoci Marek YC CERE 4 3 799
618. Teplý Jakub YC CERE 4 3 799
620. Regetskiy Artem VS Duchcov 4 3 783
621. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
621. Neumann Lukáš YC RODOP 1 3 782
623. Klímová Johana ČYK 7 3 770
623. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 2 3 770
625. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 6 3 732
626. Culek Jindřich YC Kotva Pha 2 3 729
626. Kleinová Jana JK ČZU 2 3 729
626. Cihelka Petr JK ČZU 2 3 729
629. Zima Daniel Delfín Jablonec 5 3 725
630. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 5 3 724
631. Buřil Miloš ALT RS 5 3 721
632. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 2 3 656
633. Pavlíková Barbora YC CERE 3 3 650
634. Behenský Jan YC CERE 2 3 640
635. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 1 3 625
635. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 3 625
637. Nováková Ludmila LS Brno 5 3 587
638. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 6 3 568
639. Popov Adam YC CERE 2 3 521
640. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 4 3 507
641. Šilhavý Jaromír YC Kladno 3 3 506
642. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 8 3 487
643. Bláha Martin JK Plzeň 4 3 485
644. Verl Jan Delfín Jablonec 4 3 469
645. Dolejš Rudolf ČWA 1 3 427
646. Reichert Richard ALT Vaurien 3 3 368
646. Vorel Petr LS Brno 3 3 368
648. Šmídmajer Lukáš LS Brno 4 3 366
649. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 4 3 355
650. Vavřičková Barbora JK Sokolov 2 3 350
651. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 310
652. Hudec Adam YC Neratovice 6 3 284
653. Synková Anna LS Brno 3 3 281
654. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 6 3 278
655. Plachý Jonáš YC Pardubice 3 3 261
656. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 3 3 259
657. Müller Petr SK Štětí 1 3 258
658. Daněk Michal LS Kroměříž 3 3 231
659. Obermajer Josef SK Nový Knín 1 3 216
659. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 3 216
659. Guryča Daniel YC CERE 1 3 216
659. Obermajerová Anita 1 3 216
663. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 172
664. Čoupek Ondřej LS Brno 4 3 167
665. Altman Petr Císařská louka 2 3 158
666. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 3 3 144
667. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 7 3 137
668. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 3 117
669. Motlík Ondřej JK Cheb 1 3 104
670. Marečková Renata Jachtklub Brno 3 3 094
670. Šmídová Pavla YC Neratovice 3 3 094
672. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 3 071
673. Pačanda David Bohemia Poděbrady 4 3 069
674. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 3 3 062
675. Himmel Jiří YC Nechranice 2 3 034
676. Skořepová Anna JK Toušeň 8 3 011
677. Kozáková Pavlína YC Neratovice 1 2 966
678. Velíšek Kryštof ALT Tornado 3 2 947
679. Hájek Adam YC CERE 1 2 933
680. Tesař David ASK Lovosice 1 2 928
680. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 2 928
680. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 2 928
683. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 2 915
683. Dragoun Vítek JK Plzeň 2 2 915
685. Štěpán David Jachtklub Brno 3 2 883
686. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 6 2 879
687. Hála Jakub AYCK 4 2 870
688. Kučera Michal Chemička Ústí 3 2 856
688. Kučerová Martina Chemička Ústí 3 2 856
690. Kuřil Jan Baník Ostrava 3 2 848
691. Vrána Adam ČYK 4 2 841
692. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 4 2 828
692. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 4 2 828
694. Švíková Kateřina YC CERE 1 2 814
694. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 2 814
696. Beringer Jan ČYK 3 2 812
697. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 3 2 766
698. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 3 2 704
699. Buchar Petr YC CERE 2 2 697
700. Bělík Jan JK Sokolov 1 2 661
701. Mikula Daniel LS Kroměříž 5 2 658
702. Munzar Jakub YC Pardubice 3 2 655
703. Bříza Petr YC Pardubice 6 2 645
704. Vacula Karel YC Znojmo 4 2 629
705. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 3 2 589
705. Marek Václav TJ Rapid Brno 3 2 589
707. Klimešová Tereza JK Plzeň 7 2 555
708. Holý Ivo Baník Ostrava 3 2 551
708. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 2 551
710. Schwarzová Markéta YC CERE 1 2 550
710. Guryča Nikola YC CERE 1 2 550
710. Karhánek Jiří YC SaS 1 2 550
713. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 2 538
713. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 2 538
715. Košťálová Anna YC Pardubice 2 2 529
716. Ročková Alena YC Neratovice 1 2 524
717. Urbánek Jiří 1 2 519
717. Doležal Martin 1 2 519
719. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 2 515
720. Kováč Richard JK Prostějov 3 2 497
721. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
721. Kuthan Jiří YC Lískovec 1 2 494
723. Soukup Aleš VS Duchcov 1 2 452
724. Sehnal René YC SaS 1 2 441
725. Lejhanec David YC Pardubice 3 2 416
725. Kuklík Radek LS Brno 3 2 416
727. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 3 2 406
727. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 3 2 406
729. Kalivoda Ondřej LS Brno 3 2 400
730. Žalud Tomáš ČANY 5 2 370
730. Motal Tomáš ČANY 5 2 370
732. Čajčík Karel YC Pardubice 3 2 352
733. Mareš Michael YC Pardubice 4 2 349
734. Jenšík David JK Česká Lípa 2 2 333
735. Sklenář Matěj LS Brno 2 2 289
736. Novák Adam YC Doksy 5 2 268
737. Frank Robert Lokomotiva Cheb 1 2 260
737. Dudák Marek YC CERE 1 2 260
739. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 3 2 246
740. Novohradský Filip YC Pardubice 3 2 245
741. Běhal Miroslav Baník Ostrava 3 2 237
741. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 2 2 237
743. Karas Filip Jachtklub Brno 6 2 221
744. Altman Jiří Císařská louka 1 2 217
745. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 2 211
746. Červín Jiří Chemička Ústí 2 2 202
747. Staněk Jan YC Doksy 5 2 194
748. Dvořák Ota YC CERE 1 2 183
749. Drahorádová Ema JK Cheb 3 2 169
750. Maruš Max YC Písek 1 2 161
751. Chudoba Stanislav YC CERE 2 2 160
752. Berg Petr VS Duchcov 2 2 154
753. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
753. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
753. Veselý Štěpán YC Pardubice 1 2 136
756. Fiala Alexandr LS Brno 3 2 105
757. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 3 2 099
758. Kraus Jan JK Česká Lípa 3 2 087
759. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
759. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 2 081
761. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 2 077
762. Boháček David Bohemia Poděbrady 3 2 060
763. Rešl Pavel VS Duchcov 2 2 038
764. Brejšová Nevena JK Cheb 2 2 035
765. Červený Aleš ASK Lovosice 1 2 025
765. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 2 025
767. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 2 007
767. Masopust Jaroslav YC Doksy 2 2 007
769. Koblasa David Lokomotiva Cheb 1 1 996
770. Kovařík Jan ČYK 2 1 994
770. Ersternberger Petr ČYK 2 1 994
770. Vašek Robin ČYK 2 1 994
770. Zgraja Martin Orthodocks YC 2 1 994
774. Kocman Zdeněk ČWA 2 1 940
774. Mertinová Nicole ČWA 1 1 940
774. Sehnal Pavel ČWA 1 1 940
774. Kubů Lukáš 1 1 940
774. Kubů Jáchym YC Pardubice 3 1 940
774. Cibulková Veronika JK Plzeň 1 1 940
774. Doležal Tomáš YC Neratovice 1 1 940
781. Kyprá Nella YC Pardubice 2 1 927
782. Strejček Radim Sokol Palkovice 3 1 911
783. Šuma Stanislav ASK Lovosice 2 1 904
783. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 2 1 904
785. Myšková Ema TJ Rapid Brno 2 1 897
786. Mareš Miloš YC Kladno 2 1 894
787. Dostál Radek YC SaS 2 1 883
788. Stibůrek Jan ČYK 1 1 861
789. Munzarová Monika YC Pardubice 2 1 851
790. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 1 841
791. Benovič Martin YC CERE 2 1 837
792. Teubnerová Anna Císařská louka 2 1 825
792. Košťálová Bára YC Pardubice 1 1 825
794. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 1 822
795. Žák Marek LS Brno 2 1 812
795. Dufek Martin LS Brno 2 1 812
797. Blatecký David Jachtklub Brno 2 1 810
797. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 1 1 810
799. Kováč Vladimír JK Prostějov 3 1 802
800. Kučerová Lucie JK Prostějov 1 1 791
801. Vlach Martin YC Neratovice 1 1 775
802. Pitel Šimon JK Sokolov 1 1 774
803. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 1 770
804. Švejdová Michala YC CERE 1 1 761
805. Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 749
806. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 1 747
807. Rusňák Štěpán JK Plzeň 2 1 734
808. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 730
809. Výšek David LS Kroměříž 2 1 708
810. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 4 1 701
811. Buráň Marek 2 1 696
812. Hanka Vilém ČYK 2 1 689
813. Sklář Lukáš 1 1 681
813. Moureček Miroslav 1 1 681
815. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
816. Dlouhý Radek YC Pardubice 1 1 650
817. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 1 1 642
818. Kuthan Jiří YC Lískovec 2 1 624
819. Semler Jan TJ Lanškroun 3 1 612
820. Ott Stanislav YC Znojmo 1 1 608
821. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 4 1 598
822. Quasniczka Josef JK Litoměřice 3 1 587
823. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 582
823. Fetterle David JK Česká Lípa 1 1 582
825. Mravináč Petr YC Kladno 1 1 581
826. Busta Anna ČYK 3 1 580
827. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
828. Loužek Karel JK Plzeň 3 1 564
829. Pouva Jaroslav ASK Lovosice 2 1 518
830. Balzer Robert JK Prostějov 1 1 515
831. Marečková Lucie Jachtklub Brno 1 1 505
832. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 1 496
833. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
833. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 1 471
833. Kučerová Ilona 1 1 471
836. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 1 1 466
836. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 1 1 466
838. Lis Jáchym 2 1 458
838. Lis Jonáš 2 1 458
840. Škoda Jan ČYK 3 1 439
841. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 3 1 430
842. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 2 1 417
843. Adamcová Jiřina LS Brno 2 1 414
843. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
843. Krejsa Milan YC CERE 2 1 414
843. Záluský Tomáš YC CERE 2 1 414
847. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 1 409
848. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 4 1 408
849. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 1 406
849. Gončaruk Kyrill TJ Jiskra Třeboň 1 1 406
849. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 1 1 406
849. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 1 1 406
853. Mrůzek Pavel YC Regent 2 1 391
854. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 385
854. Dojmazov Petr LS Brno 2 1 385
856. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 2 1 364
857. Novický Michal YC Znojmo 2 1 333
858. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 332
859. Pavlovská Alexandra LS Brno 1 1 317
859. Svanovská Helena LS Brno 1 1 317
859. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 317
862. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 3 1 312
863. Daněk Tomáš LS Brno 1 1 277
864. Žlabová Markéta ČWA 1 1 261
865. Petrová Kristýna VS Duchcov 2 1 253
866. Krob Michal YC Kladno 2 1 251
867. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 2 1 234
868. Němec Milan KJ Těrlicko 2 1 233
869. Hanák Jakub Sokol Tovačov 2 1 224
870. Záruba Pavel 1 1 217
871. Tkadlecová Sára JK Toušeň 1 1 215
872. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 4 1 214
873. Dítětová Kornelie Bohemia Poděbrady 1 1 212
873. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 1 1 212
873. Kšír Vladislav YC CERE 1 1 212
873. Machovská Lucie ALT Vaurien 1 1 212
877. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 3 1 200
878. Pavlidisová Michaela Delfín Jablonec 1 1 191
879. Bílková Lucie Sokol Palkovice 3 1 190
880. Knetig Jindřich LS Brno 2 1 167
881. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 1 166
882. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 1 156
882. Hohenbergerová Adéla JK Litoměřice 1 1 156
884. Brejšová Violeta JK Cheb 2 1 155
885. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 2 1 125
886. Novák Dušan ASK Lovosice 1 1 122
887. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 114
888. Plch Jan YC DIM Bezdrev 2 1 111
889. Valík Martin YCR Roudnice 2 1 109
890. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 108
890. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 1 108
892. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
892. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 105
894. Hrdina Pavel ČWA 1 1 088
895. Turba Marek LS Brno 2 1 079
896. Lindová Karolína YC Kladno 2 1 072
897. Ach-Hübner Otakar LS Brno 1 1 065
897. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 1 065
897. Vejrosta Vítězslav 1 1 065
900. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 2 1 058
901. Skořepová Eva JK Toušeň 1 1 055
902. Kulísek Jan PS Eletrika 1 1 052
902. Hron Petr 1 1 052
904. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 3 1 044
905. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 2 1 038
906. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 3 1 032
907. Mojdl Ondřej YC Kladno 1 1 027
908. Jenček Petr ALT RS 2 1 018
909. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 1 007
909. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 1 007
911. Wehrenberg Anna YC Kladno 1 1 005
912. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 4 1 002
913. Cvachová Adéla Spartak Modřany 1 997
914. Hájek Libor JK Cheb 1 989
915. Binko Štěpán JK Plzeň 3 978
916. Fantová Kateřina LS Brno 1 976
916. Všetečka Ladislav LS Brno 1 976
918. Kolář Petr YC Kladno 2 971
919. Bazler Petr ASK Lovosice 1 969
919. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 969
919. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 969
922. Piňos Jindřich JK Prostějov 2 954
923. Haken Vladimír WS Club VD 1 932
924. Nuc Jindřich JK Plzeň 3 929
925. Skála Kryštof VS Duchcov 2 926
926. Fichtnerová Martina 1 917
927. Hanka Vojtěch ČYK 1 915
928. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 906
929. Valík Jiří YCR Roudnice 2 905
930. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
931. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 892
932. Myšková Veronika ČWA 1 891
933. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 3 890
934. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 881
935. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 4 877
936. Král Karel JK Sokolov 1 842
937. Medek Pavel VS Duchcov 1 831
938. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 4 826
939. Hadroušek Kamil YC Znojmo 1 823
939. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 823
941. Ira David Jachtklub Brno 3 820
941. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 1 820
943. Hošek Filip YC CERE 1 808
943. Podzemský Josef 1 808
943. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
943. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
947. Riley Steven Antonín TJ Jiskra Třeboň 1 804
947. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 804
949. Polášková Petra 1 800
950. Hasman Janek Delfín Jablonec 1 798
951. Hájek Ladislav YCR Roudnice 2 795
952. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 2 779
953. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 764
954. Hanák Vít Sokol Tovačov 2 756
955. Tichánek Michal Sokol Palkovice 3 755
956. Kolář Jan Orthodocks YC 1 753
957. Hejna Jan Baník Ostrava 2 720
958. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 718
959. Štrait Martin YC CERE 1 707
959. Blábol Jiří YC CERE 1 707
959. Nalevajko Šimon YC CERE 1 707
959. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 1 707
959. Stejskal Max YC Neratovice 1 707
959. Stoklásek Petr YC CERE 1 707
959. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 707
959. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
959. Valeš Martin 1 707
959. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 1 707
959. Procházka Oliver YC CERE 1 707
959. Soucha Lukáš Orthodocks YC 2 707
959. Mroz Michal 1 707
959. Šercl Miroslav 1 707
959. Černá Pavla 1 707
959. Teissing René ALT RS 2 707
959. Sobotová Kristýna JK Prostějov 1 707
959. Zidková Nadine ČWA 1 707
959. Lenz David ČWA 2 707
959. Sladký Martin ČWA 1 707
959. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 707
959. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
959. Volena Karel Lokomotiva Cheb 1 707
959. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 707
983. Mušálek Pavel YC Kozmice 1 703
984. Munclinger Daniel LS Brno 2 701
985. Skala Filip JK Cheb 2 681
986. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 672
987. Vlčková Světlana VS Duchcov 2 671
988. Opletalová Ivana JK Plzeň 2 658
989. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 1 653
990. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 646
990. Čaganová Julie Jachtklub Brno 2 646
992. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 606
992. Hajný Jiří Baník Most 1 606
992. Bucha Bohumil Baník Most 1 606
992. Trčka Miroslav Baník Most 1 606
996. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 595
997. John Vladimír ASK Lovosice 1 594
998. Kunčar Jan 1 578
998. Karafiát Karel 1 578
998. Šotnar Stanislav LS Brno 1 578
998. Valenová Klára JK Olomouc 1 578
998. Cintlová Zuzana JK Cheb 2 578
1003. Pitel David JK Sokolov 1 570
1004. Rážová Lea VS Duchcov 2 562
1005. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 1 554
1006. Bix Eduard YC Znojmo 1 533
1007. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 2 528
1008. Minařík Jaroslav YC Kladno 2 505
1008. Junek Vladimír JK Olomouc 2 505
1008. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 505
1008. Marek Filip TJ Rapid Brno 3 505
1012. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 499
1012. Vitoň Jan YC Znojmo 1 499
1012. Simeonov Jan LS Brno 1 499
1015. Csmezová Lucia 1 493
1015. Csmez Peter 1 493
1017. Jakubec Vlastimil ASK Lovosice 1 489
1018. Miková Žaneta YC SaS 1 466
1019. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 3 464
1020. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 452
1020. Klimeš Ondřej JK Plzeň 1 452
1020. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 452
1020. Gončaruk Ilja TJ Jiskra Třeboň 1 452
1020. Prokopec Petr YC Pardubice 1 452
1025. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 433
1026. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 1 432
1027. Holub Miloslav YC Znojmo 1 404
1027. Bix David YC Znojmo 1 404
1027. Červenka Stanislav JK Olomouc 1 404
1027. Novák Jaroslav YC Doksy 1 404
1027. Janovský Tomáš Orthodocks YC 1 404
1032. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 402
1032. Jelínek Václav JK Olomouc 1 402
1032. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 402
1032. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 1 402
1036. Vaněk Václav YC Regent 1 376
1037. Ondráček Radovan LS Brno 1 374
1038. Fanfrla Dalibor YC Jezero Hlučín 1 367
1039. Novák Adam Sokol Dobřichovice 1 360
1040. Blahoňovský Jan LS Brno 1 323
1040. David František YC Znojmo 1 323
1040. Kudláčková Karolína TJ Lanškroun 1 323
1040. Janků Jiří 1 323
1040. Šturma Petr YC Regent 1 323
1040. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 1 323
1046. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
1047. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 1 304
1047. Rešlová Jana VS Duchcov 1 304
1049. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
1049. Pešková Linda TJ Rapid Brno 1 303
1049. Blatecká Kateřina 1 303
1049. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 2 303
1049. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 303
1049. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 303
1049. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 1 303
1056. Snížková Ella VS Duchcov 1 299
1056. Snížková Emma VS Duchcov 1 299
1058. Šup Robert YC Regent 1 285
1059. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 1 277
1059. Tlach Michal LS Brno 1 277
1059. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 277
1059. Sýkora Vlastimil 1 277
1063. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 266
1064. Polách Adam TJ Lanškroun 1 256
1065. Piak Ivan Jachtklub Brno 1 236
1066. Kuchejda Petr YC Kozmice 1 226
1067. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 202
1067. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1067. Havelka Pavel YC Pardubice 1 202
1067. Kubů Alvin YC Pardubice 1 202
1067. Vaszi Victoria SK Štětí 1 202
1067. Sekera Petr VS Duchcov 1 202
1067. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 1 202
1067. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 2 202
1067. Výšek Samuel LS Kroměříž 2 202
1067. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 202
1067. Waas František Lokomotiva Plzeň 1 202
1067. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 1 202
1067. Riley Andrew Dean TJ Jiskra Třeboň 1 202
1080. Valík David YCR Roudnice 1 198
1080. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 198
1080. Pavka Lukáš YC Znojmo 1 198
1080. Šír Michal LS Brno 1 198
1080. Binko Jan JK Plzeň 1 198
1080. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 198
1080. Pilný Josef TJ Lanškroun 1 198
1080. Dvořák Tobiáš YC CERE 1 198
1088. Fišer Roman JK Královská 1 191
1089. Kriegelstein Jan JK Cheb 1 180
1090. Nedbal Lubomír LS Brno 1 163
1091. Výprachtický Petr TJ Lanškroun 1 147
1092. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
1092. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
1094. Ulrich Karel LS Brno 1 131
1095. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1095. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1095. Doubek Milan 1 101
1095. Mazgaj Robert ALT RS 1 101
1095. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 1 101
1095. Michalčín Jiří YC CERE 1 101
1095. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1095. Bilerová Antonie TJ Lanškroun 1 101
1095. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 1 101
1095. Kuncová Marie JK Sokolov 1 101
1095. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 1 101
1095. Zapadlo Aleš JK Olomouc 1 101
1095. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 101
1095. Nosek Michal YC Znojmo 1 101
1095. Hlaváček Jiří LS Brno 1 101
1095. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 101
1111. Dvořák Dalibor ČWA 1 0
1111. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 1 0
1111. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 2 0
1111. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 1 0
1111. Sklářová Julie LS Kroměříž 1 0
1111. Kudera Daniel Bohemia Poděbrady 1 0
1111. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1111. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 1 0
1111. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 0
1111. Bryxová Lucie YC Neratovice 1 0
1111. Rous Tomáš TJ Lanškroun 1 0
1111. Šindelka Jakub MYK 1 0
1111. Mátl Albert Jachtklub Brno 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ