Modrá stuha Lipna

 Zpět

CTl 121328
Datum 28.07.2012
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Veselý Tomáš
1 101
Pseidl Pavel
1
1 101
Kukačka Pavel
1 101
2
Hauer Petr
2
800
Klimeš Radek
800
Vachel Jiří
800
3
Drdová Vlasta
3
624
Drda Josef
624
4
Kotisa Jan
4
499
Štolba Pavel
499
5
Podzemský Josef
5
402
Holý Pavel
402
6
Freyová LLucie
323
Haur Tomáš
6
323
FreY Zdeněk
323
7
Homolka Miloš
7
256
8
Klamuth Ingrid
8
198
Klamuth Gerald
198
9
Hagler Rolf
147
Střítězský Jiří
9
147
Bloudek Jan
147
10
Svojše Radek
101
Svojše Vítek
101
Šindelář Vojtěch
10
101
Šindelář Martin
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Jermalowicz Gregor
1
1 669
2
Kotisová Zuzana
1 368
Vachel Petr
1 368
Vachelová Radka
2
1 368
Kotisa Jan
1 368
3
Duda Vlasta
1 192
Brousek M.m???
3
1 192
Duda Tomáš
1 192
4
Kaplická Zuzana
1 067
Kaplický Vít
4
1 067
Pelant Ivo
1 067
5
Svitnik Franz
5
970
Frauenberger A.
970
6
Bláha Dan
891
Chmelíček Karel
891
Martínek Evžen
6
891
Bláha Adolf
891
7
Meškán Jan
824
Meškán Zbyněk
7
824
Meškán Zbyněk
824
8
Krausová Miroslava
8
766
Kraus Vladimír
766
9
Holzacker Peter
9
715
Hlavsa Anton
715
10
Majersbacher Katharina
669
Majersbacher Manfred
669
Klein Andreas
10
669
Muller Ervin
669
11
Nemov Gerlindo
628
Nenov Simon
628
Nenov Mario
11
628
Nenov Natcho
628
12
Lenz Walter
12
590
Zimmermann Robert
590
13
Haiderer Manfred
13
555
Pilsfofer Viktor
555
14
Jegorov Alexandr
523
Jegorov Alexandr
14
523
Jegorovová Jitka
523
15
Schinková Zuzana
493
Štěpán ? Oldřich ?
15
493
Schinko Radim
493
16
Mašek Lukáš
465
Lukešová Šárka
465
Oulická Lucie
16
465
Průha Martin
465
17
Soukupová Marie
439
Luhan Radek
17
439
Svoboda Oldřich
439
18
Klímová Šárka
414
Radová Šárka
414
Radová Michala
18
414
Klíma Pavel
414
19
Fousková Anna
390
Fousková Jana
19
390
Fousek Bronislav
390
20
XXXX Michal
20
368
Kuneš Jan
368
21
Noháč Radek
21
347
Trčka Miroslav
347
22
Křečíková Jitka
327
Nováček Luboš
22
327
Nováček František
327
23
Sojková Marta
23
307
Sojka Ivan
307
24
Placek Pavel
24
289
Gregor Karel
289
25
Antelová Alena
271
Antel Jan
25
271
Antel Jan
271
26
Muková Jana
254
Muk Daniel
26
254
Muk Pavel
254
27
Haur Niroslav
27
238
Kasík Antonín
238
Havelka Dacid
238
28
Ebenoch Jiří
222
Zublu???? Ivona
28
222
Doležal Martin
222
29
Štros Josef
29
207
Klíma Bohuslav
207
30
Vastl Tomáš
30
192
Vastl Ladislav
192
31
Med Radek
31
178
Mydlil Luboš
178
32
Šťastný Václav
164
Šťastný Marek
164
Bláhová Jana
32
164
Kašpar Jiří
164
33
Zwirchmayr Monika
33
151
Zwirchmayr Robert
151
34
Maleč Tomáš
34
138
Klas Jiří
138
Marek Tomáš
138
35
Bitter Michal
35
125
Žák Jaromír
125
36
Vachelová Hana
38
107
Vachel František
107
36
Buchalik Andreas
38
107
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ