chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

Modrý Hrozen


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 172169
datum: 23.09.2017
dní: 2
místo konání: Nové Mlýny
pořadatel: YC Dyje Břeclav
zúčastněné třídy: 420-7P,Fb-7P,Fd-7P

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Fireball73060
Flying Dutchman7612
4207612


Výsledky závodu: lodní třída Fireball
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
1234
1 CZE 145511214-097Parůžek Jiří199211 047 
2103-684Košvica Jakub19951.01.02.06.0*11 047 
2 CZE 151091203-492Nápravníková Kořanov Johana19938 940 
1101-882Nápravník Jakub19824.06.0*1.03.08 940 
3 CZE 150791203-483Kořanová Michaela19907 707 
1203-477Mrzílková Lenka19887.0*5.05.02.012 7 707 
4 CZE 149811203-550Jedlička Jan19876 832 
1203-503Štrunc Jan19925.03.04.010.0*12 6 832 
5 CZE 150821401-224Mudra Martin19766 154 
1401-292Šedivák Kryštof19849.0*2.06.05.013 6 154 
6 CZE 149311401-250Čechura Jiří19735 600 
1401-215Will Jan197211.0*7.08.01.016 5 600 
7 CZE 151101214-037Verner Jaroslav19645 131 
1214-105Verner Kamil19952.011.0*10.04.016 5 131 
8 CZE 148271203-172Kořan Petr19624 725 
1203-293Kvasnik Milan19686.010.0*3.07.016 4 725 
9 CZE 151081401-419Šnajdr Milan19644 367 
1401-420Šnajdr Matěj199113.0*4.011.09.024 4 367 
10 CZE 148091124-004Janderová Klára19844 047 
2103-428Bidlová Jitka19783.013.012.014.0*28 4 047 
11 CZE 150951206-293Vomáčko Ladislav19723 757 
1201-127Gemperle Jiří199210.017.0*7.012.029 3 757 
12 CZE 150781201-116Jeništa Milan19773 493 
1203-486Lambl Vojtěch198912.012.013.0*8.032 3 493 
13 CZE 144861203-083Procházka Libor19573 249 
1214-090Cikrt Tomáš19678.016.019.0*13.037 3 249 
14 CZE 144981108-005Myslík Vladimír19443 024 
1206-232Šindýlek Michal198514.09.017.021.0*40 3 024 
15 CZE 148881201-142Šupolík Petr19852 814 
1201-124Vích Ondřej198519.0*8.016.019.043 2 814 
16 CZE 148531108-127Průcha Alexandr19632 618 
1108-131Beneš Vlastimil196122.0*20.014.011.045 2 618 
17 CZE 148201203-520Štruncová Michaela19942 434 
1203-490Škoda Michal198916.014.018.0*15.045 2 434 
18 CZE 150591203-499Havel Filip19942 260 
1203-510Svoboda Lukáš199518.0*18.015.017.050 2 260 
19 FRA 144001130-750Beneš Jiří19872 096 
1130-749Špaček Matěj1987DNS*24.09.018.051 2 096 
20 CZE 146091402-353Dragoun Dominik19971 940 
1402-323Vít Ladislav1992DNS*19.020.016.055 1 940 
21 CZE 148647012-034Veit Martin19891 791 
7012-035Krejza Filip198921.015.021.022.0*57 1 791 
22 CZE 140462402-007Čudek Radim19731 650 
2419-055Šaňa Jan199015.021.023.024.0*59 1 650 
23 CZE 146742103-608Klusáčková Radka19871 515 
2103-461Vašík Roman198117.023.0*22.020.059 1 515 
24 CZE 149831504-015Jindřichová Markéta19831 385 
1503-276Veselá Jana198320.025.026.0*23.068 1 385 
25 CZE 147632403-007Lasztowka Vlastimil 19651 261 
2405-093Bílek Vladimír197323.022.024.026.0*69 1 261 
26 CZE 14831402-364Dragoun Vítek20001 142 
1401-446Čechura Přemysl1999DNS*26.025.025.076 1 142 
27 CZE 145531206-033Šindýlek Jiří19551 027 
1206-320Pišťáček Jan1977DNS*27.027.027.081 1 027 
28 CZE 143491206-316Licek Jiří1970 917 
1206-319Procházka Radek197725.029.0*28.029.082  917 
29 CZE 143161130-631Novák David1989 810 
1130-709Teplý Jakub198824.030.0*29.030.083  810 
30 CZE 142711406-272Chodora Miroslav1991 707 
1710-006Pečková Markéta1990DNS*28.030.028.086  707 


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT