chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

Závod mladých nadějí


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 172005
datum: 08.07.2017
dní: 2
místo konání: Velké Dářko
pořadatel: YC Velké Dářko
zúčastněné třídy: Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Bic Techno29374444
Evropa41919
Laser 4.7488
Optimist42828


Výsledky závodu: lodní třída Bic Techno293
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
1234
1 CZE 1132101-375Pospíšil Martin196412*2212 211 
2 CZE 731705-003Štěpánek Jan197313*11510 104 
3 CZE 401801-167Štěpánský Adam200359*5313 8 871 
4 CZE 791607-166Himmelová Klára200221112*114 7 997 
5 CZE 9112110-182Chalupníková Kristýna20054511*615 7 318 
6 CZE 411705-145Horáček Jonáš200284413*16 6 764 
7 CZE 891130-276Švíková Kateřina2001369*817 6 295 
8 CZE 701705-086Sadílková Nela200614*106723 5 890 
9 CZE 777019-377Rašková Adéla2000614319*23 5 531 
10 CZE 7441609-278Říčanová Nicol200617*158427 5 211 
11 CZE 502110-172Mikulec Martin200111716*1028 4 921 
12 CZE 371402-384Šplíchal Filip2001158716*30 4 657 
13 CZE 491705-085Sadílek Adam200221*1213934 4 414 
14 CZE 811607-165Himmel Jiří200312131017*35 4 188 
15 CZE 111401-459Altmannová Kateřina2004917*171137 3 979 
16 CZE 7477019-076Raška Marek1971DNC*3201538 3 782 
17 CZE 631705-090Drda David200519*16141242 3 598 
18 CZE 11162001-225Netík Pavel19991020*181442 3 424 
19 CZE 7881609-212Müller Ondřej200172221DNC*50 3 260 
20 CZE 981130-352Švíková Bára200420*18191855 3 104 
21 CZE 7812110-178Skřepek Šimon200723*21152056 2 956 
22 CZE 562110-175Wagner David20031624*232463 2 814 
23 CZE 442110-183Komendová Kateřina 20051825*222565 2 679 
24 CZE 2112110-185Diviš Lukáš2004222328*2671 2 550 
25 CZE 7831609-301Tlapák Vojtěch200525DNC*252373 2 426 
26 CZE 2892201-036Piňosová Kristýna2005262830*2276 2 306 
27 CZE 742110-191Neckařová Martina20033032*262177 2 192 
28 CZE 991130-235Dvořák Rudolf2001242633*2777 2 081 
29 CZE 821607-169Parchomenko Ondřej200332*27242879 1 974 
30 CZE 881705-074Štěpánková Markéta200631*29272985 1 871 
31 CZE 7841609-298Rais Michal2006361938*3085 1 772 
32 CZE 512110-173Šeliga Teodor200729312935*89 1 675 
33 CZE 472110-189Samcová Klára2005273034*3491 1 582 
34 CZE 952001-220Provazník Samuel200333DNC*313296 1 491 
35 CZE 642110-184Richterová Ludmila20043435*3531 100 1 403 
36 CZE 871705-169Lojínová Alexandra200735333238* 100 1 317 
37 CZE 931213-199Hasman Radim200628DNF*3933 100 1 234 
38 CZE 81609-308Tlapáková Zuzana200738DNC*3637 111 1 153 
39 CZE 142110-186Marek Filip20063734DNC*DNC 116 1 074 
40 CZE 12110-190Hykrdová Markéta2004OCS*DNF3736 118  997 
41 CZE 167019-390Slíva Matěj200739DNC*DNCDNC 129  922 
42 CZE 351705-174Voříšek Filip2002DNF*DNCDNCDNC 135  777 
1609-303Kříž Jan2008DNF*DNCDNCDNC 135  777 
1402-460Loužek Štěpán2008DNC*DNFDNCDNC 135  777 


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT