chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

MČR - Vítr a slunce


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 171316
datum: 05.07.2017
dní: 5
místo konání: Lipno - Černá v Pošumaví
pořadatel: JK Černá v Pošumaví
zúčastněné třídy: Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Cadet122142
Fireball72652
Flying Dutchman7918
29er7612
420236


Výsledky závodu: lodní třída Fireball
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
1234567891011
1 CZE 145511214-097Parůžek Jiří199210 612 
2103-684Košvica Jakub199510*51OCS*512181428 10 612 
2 CZE 151101214-037Verner Jaroslav19648 505 
1214-079Winkler Pavel1973175518*16*614333 8 505 
3 CZE 150191214-095Kubový Martin19757 272 
1203-268Roček Roman196933734213DNF*1015*36 7 272 
4 CZE 148791524-010Kacálek Zdeněk19616 397 
1504-051Záruba Vladimír196352328*13*3858137 6 397 
5 CZE 151311203-563Čáp Milan19745 719 
1203-404Procházka Filip19804OCS*61937422BFD*38 5 719 
6 CZE 150401130-695Brabec Václav19985 165 
1401-120Hájek Milan19687416*466412*63646 5 165 
7 CZE 151081401-419Šnajdr Milan19644 696 
1401-420Šnajdr Matěj19918113*61011*5747553 4 696 
8 CZE 151091203-492Nápravníková Kořanov Johana19934 290 
1101-882Nápravník Jakub1982614*12*931062106254 4 290 
9 CZE 149811203-550Jedlička Jan19873 932 
1203-503Štrunc Jan199218*62814*489314761 3 932 
10 CZE 150791203-483Kořanová Michaela19903 612 
1203-477Mrzílková Lenka1988294777917*712*961 3 612 
11 CZE 150951206-293Vomáčko Ladislav19723 322 
1201-127Gemperle Jiří199216*11914*251113119879 3 322 
12 CZE 144861203-083Procházka Libor19573 058 
1214-090Cikrt Tomáš196717*10811121520*1416510 101 3 058 
13 CZE 148201203-520Štruncová Michaela19942 814 
1203-490Škoda Michal198915811121514121012DNF*BFD* 109 2 814 
14 CZE 148531108-127Průcha Alexandr19632 589 
1108-131Beneš Vlastimil196191314131316*15*11141514 116 2 589 
15 CZE 148091124-004Janderová Klára19842 379 
2103-428Bidlová Jitka197822*1217OCS*16121315181311 127 2 379 
16 CZE 143581301-128Krátký Jan19742 183 
1203-486Lambl Vojtěch19891118221011OCS*141917DNF*12 134 2 183 
17 CZE 144981108-005Myslík Vladimír19441 999 
1206-232Šindýlek Michal198514171015181719*189DNF*17 135 1 999 
18 CZE 149791214-107Skořepová Eva19711 825 
1214-067Tkadlec Viktor1968121915OCS*DNC*DNC1051311BFD 139 1 825 
19 CZE 150591203-499Havel Filip19941 661 
1203-510Svoboda Lukáš199513151917DNF*DNC*1820191613 150 1 661 
20 CZE 142407036-009Skála David19921 505 
7036-007Skála Petr196320*1618191718171620*1718 156 1 505 
21 CZE 146091402-353Dragoun Dominik19971 356 
1402-323Vít Ladislav199223*20211819921DNC*151816 157 1 356 
22 CZE 148311401-225Horák Miroslav19741 215 
1401-380Lašová Zuzana1986192220162019DNC*2121DNC*20 178 1 215 
23 CZE 14831402-364Dragoun Vítek20001 080 
1401-446Čechura Přemysl1999212323202221DNF*25*251919 193 1 080 
24 CZE 143531135-002Fiala Michal1962 950 
1135-010Fiala Eduard 199924*24*242223202223242122 201  950 
25 CZE 142711406-272Chodora Miroslav1991 826 
1710-006Pečková Markéta1990252126212122DNC*2423DNC*21 204  826 
26 CZE 145531206-033Šindýlek Jiří1955 707 
1206-320Pišťáček Jan1977262525232423DNC*222220DNF* 210  707 


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT