chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

O krále Šumavy


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 171315
datum: 01.07.2017
dní: 2
místo konání: Lipno - Černá v Pošumaví
pořadatel: JK Černá v Pošumaví
zúčastněné třídy: 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Cadet71326
Fireball73060
Flying Dutchman71122
29er7714
420248


Výsledky závodu: lodní třída Fireball
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
1234
1 CZE 151081401-419Šnajdr Milan196410 944 
1401-420Šnajdr Matěj199112*21310 944 
2 CZE 150191214-095Kubový Martin19758 837 
1203-268Roček Roman19691345*8 837 
3 CZE 151091203-492Nápravníková Kořanov Johana19937 604 
1101-882Nápravník Jakub19822438*7 604 
4 CZE 151311203-563Čáp Milan19746 729 
1203-404Procházka Filip19803167*10 6 729 
5 CZE 151101214-037Verner Jaroslav19646 051 
1214-079Winkler Pavel197316*65112 6 051 
6 CZE 150401130-695Brabec Václav19985 497 
1401-120Hájek Milan19685814*215 5 497 
7 CZE 145511214-097Parůžek Jiří19925 028 
2103-684Košvica Jakub19954511*1120 5 028 
8 CZE 150951206-293Vomáčko Ladislav19724 622 
1201-127Gemperle Jiří199214*1021022 4 622 
9 CZE 149491401-224Mudra Martin19764 264 
1401-292Šedivák Kryštof198469*7922 4 264 
10 CZE 150791203-483Kořanová Michaela19903 944 
1203-477Mrzílková Lenka19881024*10424 3 944 
11 CZE 148791524-010Kacálek Zdeněk19613 654 
1504-051Záruba Vladimír19637713*1226 3 654 
12 CZE 150781201-116Jeništa Milan19773 390 
1203-486Lambl Vojtěch19891112*12629 3 390 
13 CZE 149811203-550Jedlička Jan19873 146 
1203-503Štrunc Jan199218*1391537 3 146 
14 CZE 148201203-520Štruncová Michaela19942 921 
1203-490Škoda Michal1989815DNF*1639 2 921 
15 CZE 148271203-172Kořan Petr19622 711 
1203-293Kvasnik Milan196824*1481840 2 711 
16 CZE 149791214-107Skořepová Eva19712 515 
1214-067Tkadlec Viktor196819*11151440 2 515 
17 CZE 148091124-004Janderová Klára19842 331 
2103-428Bidlová Jitka1978131619*1342 2 331 
18 CZE 144861203-083Procházka Libor19572 157 
1214-090Cikrt Tomáš19671518DNC*1750 2 157 
19 CZE 142407036-009Skála David19921 993 
7036-007Skála Petr196320*17162053 1 993 
20 CZE 149831504-015Jindřichová Markéta19831 837 
1503-276Veselá Jana19832222*171958 1 837 
21 CZE 144981108-005Myslík Vladimír19441 688 
1206-232Šindýlek Michal19851721DNC*2159 1 688 
22 CZE 149311401-250Čechura Jiří19731 547 
1401-215Will Jan1972920DNF*DNC60 1 547 
23 CZE 146092103-608Klusáčková Radka19871 412 
1402-353Dragoun Dominik1997212318DNC*62 1 412 
24 CZE 145531206-033Šindýlek Jiří19551 282 
1206-320Pišťáček Jan19772325DNC*DNC79 1 282 
25 CZE 148531108-127Průcha Alexandr19631 158 
1108-131Beneš Vlastimil1961DNC*19DNFDNC81 1 158 
26 CZE 143161130-631Novák David19891 039 
1130-709Teplý Jakub19882626DNC*DNC83 1 039 
27 CZE 14831402-364Dragoun Vítek2000 924 
1401-446Čechura Přemysl199925DNC*DNCDNC87  924 
28 CZE 150302103-800Dufek Martin1971 814 
2103-754Žák Marek196627DNC*DNCDNC89  814 
29 CZE 144001130-750Beneš Jiří1987 707 
1130-290Blechová Markéta28DNC*DNCDNC90  707 
30 CZE 150541305-264Kotisa Jan ml.1992
1203-510Svoboda Lukáš1995DNC*DNCDNCDNC93 


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT