chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

MČR + Eurocup


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 171110
datum: 28.09.2017
dní: 4
místo konání: Nechranice
pořadatel: YC CERE
zúčastněné třídy: Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Fireball72958
29er121020


Výsledky závodu: lodní třída Fireball
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
123
1 CZE 149311401-215Will Jan19721.05.04.010 10 837 
1401-250Čechura Jiří197310 837 
2 CZE 150197040-197Štantejský Jan19742.03.06.011 8 730 
1214-095Kubový Martin19758 730 
3 CZE 148271203-293Kvasnik Milan196811.01.02.014 7 497 
1203-172Kořan Petr19627 497 
4 CZE 148092103-428Bidlová Jitka19783.04.07.014 6 623 
1124-004Janderová Klára19846 623 
5 CZE 145512103-684Košvica Jakub199512.02.03.017 5 944 
1214-097Parůžek Jiří19925 944 
6 CZE 148791504-051Záruba Vladimír196310.07.01.018 5 390 
1524-010Kacálek Zdeněk19615 390 
7 CZE 150821401-292Šedivák Kryštof19844.09.08.021 4 921 
1401-224Mudra Martin19764 921 
8 CZE 151091101-882Nápravník Jakub19826.08.013.027 4 515 
1203-492Nápravníková Kořanov Johana19934 515 
9 CZE 151101214-079Winkler Pavel19737.011.09.027 4 157 
1214-037Verner Jaroslav19644 157 
10 CZE 151081401-420Šnajdr Matěj19915.019.05.029 3 837 
1401-419Šnajdr Milan19643 837 
11 CZE 149811203-503Štrunc Jan19929.013.012.034 3 547 
1203-550Jedlička Jan19873 547 
12 CZE 150791203-477Mrzílková Lenka198813.06.017.036 3 283 
1203-483Kořanová Michaela19903 283 
13 CZE 150781203-486Lambl Vojtěch198917.010.011.038 3 040 
1201-116Jeništa Milan19773 040 
14 CZE 144001130-749Špaček Matěj19878.014.022.044 2 814 
1130-750Beneš Jiří19872 814 
15 CZE 144861214-090Cikrt Tomáš196716.015.015.046 2 604 
1203-083Procházka Libor19572 604 
16 CZE 150951201-127Gemperle Jiří199218.020.010.048 2 408 
1206-293Vomáčko Ladislav19722 408 
17 CZE 148531108-131Beneš Vlastimil196122.017.014.053 2 224 
1108-127Průcha Alexandr19632 224 
18 CZE 148881201-124Vích Ondřej198519.016.018.053 2 050 
1201-142Šupolík Petr19852 050 
19 CZE 146091402-323Vít Ladislav199215.018.021.054 1 886 
1402-353Dragoun Dominik19971 886 
20 CZE 148201203-490Škoda Michal198925.012.019.056 1 730 
1203-520Štruncová Michaela19941 730 
21 CZE 146742103-461Vašík Roman198120.021.016.057 1 582 
2103-608Klusáčková Radka19871 582 
22 CZE 144981206-232Šindýlek Michal198514.022.024.060 1 440 
1108-005Myslík Vladimír19441 440 
23 CZE 148311401-380Lašová Zuzana198624.024.020.068 1 305 
1401-225Horák Miroslav19741 305 
24 CZE 150591203-510Svoboda Lukáš199521.027.023.071 1 176 
1203-499Havel Filip19941 176 
25 CZE 142622103-470Vašík Martin198427.023.025.075 1 052 
2103-727Labuda Ondřej19881 052 
26 CZE 149831503-276Veselá Jana198323.026.026.075  932 
1504-015Jindřichová Markéta1983 932 
27 CZE 14831401-446Čechura Přemysl199928.025.027.080  818 
1402-364Dragoun Vítek2000 818 
28 CZE 140561401-229Juha Roman197326.028.028.082  707 
1401-154Smetana Karel1962 707 
29 SUI 148599911-002Lnderer CedricDNCDNCDNC90 
9911-01Haerdi Christina


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT