MMČR - Lipno regata

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
3
7*
1
1
2
3
10
18388
1609-0255 Nevelöš Adam
10
18388
2
1130-0298 Krsička Michal
1
4
11
3
1
16*
20
14776
1130-0299 Krsička Lukáš
20
14776
3
9903-0003 Deike Lena
2
10
RDG
11*
4
1
22
12663
9903-0004 Bachschmid Ida
22
12663
4
9903-0009 Ernst Jule
6
2
8
4
10*
4
24
11164
9903-0010 Ernst Justus
24
11164
5
1901-0415 Čermák Jaroslav
9
12*
4
2
6
6
27
10001
1901-0414 Košťál Petr
27
10001
6
2103-0796 Dadák Lukáš
4
14*
5
5
7
7
28
9051
2103-0794 Viščor Dan
28
9051
7
1103-0010 Jurečka Šimon
7
6
7
6
5
14*
31
8247
1103-0008 Jurečka Matěj
31
8247
8
9903-0001 Steuerer Frederik
8
9*
2
8
9
9
36
7551
9903-0002 Goyarzu Lukas
36
7551
9
9904-0001 Egger Roman
UFD*
8
15
15
3
2
43
6937
9904-0002 Kropfitsch Paul
43
6937
10
1130-0003 Bauerová Markéta
5
1
6
17
15
20*
44
6388
1130-0230 Paigerová Vanda
44
6388
11
9904-0003 Heidkamp Maximilian
UFD*
5
3
10
21
10
49
5892
9904-0004 Ebenbichler Paul
49
5892
12
1101-0488 Košatová Lucie
11
23*
9
7
12
11
50
5438
1901-0465 Košťálová Anna
50
5438
13
1402-0405 Cibulka Vojtěch
15
11
14
16*
8
8
56
5021
2103-0724 Tupý Petr
56
5021
14
7055-0002 Pokorný Jan
13
3
DSQ*
18
20
5
59
4635
1201-0166 Milerová Anna
59
4635
15
1401-0439 Dobrý Jakub
16
22*
13
9
11
17
66
4275
1901-0449 Košťálová Bára
66
4275
16
9904-0005 Schranzhofer Lea
UFD*
19
17
14
14
15
79
3939
9904-0006 Rudigier Lisa
79
3939
17
9912-0003 Zuidema Bente
19
18
10
23*
22
12
81
3623
9912-0004 Rijk Imme
81
3623
18
2103-0856 Justová Anna
12
13
22
21
24*
13
81
3325
2103-0913 Šabatová Barbora
81
3325
19
9901-0001 Mika Viktor
14
17
23
24
13
26*
91
3043
9901-0002 Lichvár Oliver
91
3043
20
9901-0003 Kocanová Barbora
23
15
25*
19
19
19
95
2776
9901-0004 Bartanusová Barbora
95
2776
21
9903-0007 Mönig Lisa
10
25*
21
25
18
22
96
2522
9903-0008 Weber Bastian
96
2522
22
2101-0650 Ott Adam
UFD*
26
16
12
17
25
96
2279
2106-0364 Ottová Daniela
96
2279
23
9901-0005 Krivosucký Oliver
18
20
24
13
26*
21
96
2048
9901-0006 Stolárik Ladislav
96
2048
24
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
22
16
18
26*
16
24
96
1826
2101-0710 Muzikář David
96
1826
25
9912-0001 de Jong Esteher
20
DNC*
19
22
23
18
102
1613
9912-0002 de Jong Miriam
102
1613
26
1203-0546 Vychová Zuzana
17
21
20
27*
25
23
106
1409
1103-0056 Teubnerová Anna
106
1409
27
1130-1173 Nahodil Alexander
21
24
26
20
27*
27
118
1212
1130-0593 Sušil Jan
118
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1