M.B Keramika Pálavská regata

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
1
1
1
1
1
2*
2*
1
1
7
10612
2
2201-0011 Směšný Marek
2
20*
2
5
2
10*
1
7
2
21
8505
3
2404-0379 Bobek Pavel
4
5
7*
4
6*
3
4
4
5
29
7272
4
1203-0364 Soukal Miloslav
8
14*
3
7
3
22*
5
3
3
32
6397
5
2001-0154 Kafka Richard
13*
10*
4
2
5
4
7
6
RDG
34.3
5719
6
2404-0454 Žáček Jiří
12*
4
6
6
12
14*
6
2
4
40
5165
7
9909-0003 Zugna Francesco
7
11
5
3
4
11
3
DSQ*
BFD*
44
4696
8
1526-0025 Krejza Tomáš
3
2
9
8
11
21*
11
11
DNC*
55
4290
9
2101-0543 Audyová Markéta
6
3
15
9
7
7
8
DNC*
DNC*
55
3932
10
2001-0172 Ondíková Petra
5
8
16
12
14
1
20*
17*
8
64
3612
11
9909-0002 Ayala Dario
11
17*
13
10
10
6
12
5
BFD*
67
3322
12
1504-0085 Bobková Michaela
20*
13
11
13
9
13
14*
9
7
75
3058
13
1606-0265 Kršňák Jan
14
22*
8
11
13
19*
10
8
12
76
2814
14
1301-0230 Matoušek Ondřej
10
12
14*
14
18*
12
13
10
9
80
2589
15
2101-0766 Chlupová Kateřina
15
15
19*
17
8
18*
9
13
6
83
2379
16
2201-0019 Kováčová Tereza
17*
16
10
16
15
17*
16
14
10
97
2183
17
1145-0079 Staniek Štěpán
9
6
12
20
UFD*
8
DNC*
DNC
DNC
109
1999
18
1301-0233 Žíla Jiří
16
19
22*
22*
22
5
19
16
14
111
1825
19
2101-0507 Hübnerová Karolina
23*
23
17
18
16
24*
18
12
13
117
1661
20
1213-0193 Mojdlová Kateřina
18
24*
20
23*
17
23
17
15
11
121
1505
21
2104-0186 Švancarová Martina
19
9
23
21
20
15
DNC*
DNC*
DNC
134
1356
22
1901-0134 Lejhanec David
21
18
18
15
19
16
DNC*
DNC*
DNC
134
1215
23
9909-0001 Travaglio Alan
22
7
DNC*
DNC*
23
9
DNC
DNC
DNC
142
1080
24
1213-0191 Mojdl Martin
25*
25*
24
24
24
25
15
18
15
145
950
25
2404-0404 Kilarová Marie
24
21
21
19
21
20
DNC*
DNC*
DNC
153
826
26
1206-0338 Pačanda David
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
DNF
DNC
189
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1