M.B Keramika Pálavská regata

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0466 Hýža Jiří
1
2
5*
DNC*
4
1
2
2
1
13
10612
2
1703-0160 Cintl Václav
2
3
6*
1
2
3
3
5
6*
19
8505
3
2408-0002 Hyrš Ladislav
4
6*
1
3
10*
5
4
3
2
22
7272
4
2103-0771 Čajčík Jan
7*
7
UFD*
5
1
2
5
7
3
30
6397
5
1203-0170 Jochovič Josef
11*
4
3
4
8
6
13*
6
5
36
5719
6
9901-0010 Mosný Peter
5
1
UFD*
6
3
15
16*
4
4
38
5165
7
1504-0010 Gebhart Zdeněk
9
8
2
8
6
4
6
DNC*
13*
43
4696
8
2103-0437 Lidařík Rudolf
3
5
UFD*
DNC*
5
12
1
1
UFD
54
4290
9
1214-0017 Plecitý Martin
13*
14*
7
2
11
9
7
9
10
55
3932
10
9901-0014 Loukota Milan
15*
15*
14
10
9
8
10
12
8
71
3612
11
1702-0039 Vacula Martin
16
DNF*
8
DNC*
12
7
12
10
11
76
3322
12
1219-0006 Skalický Vladimír
14*
10
11
12
13
13
14*
8
9
76
3058
13
2405-0118 Ščerba Patrik
18*
16*
12
13
14
11
11
11
7
79
2814
14
9901-0007 Mihalík Tomáš
8
13
4
11
7
14
DNC*
DNC*
DNC
84
2589
15
1214-0086 Outrata Jiří
12
11
9
15
19*
17
8
13
DNC*
85
2379
16
2405-0099 Ščerba Kamil
17*
9
17
7
15
10
15
15
DNC*
88
2183
17
2203-0112 Červenka Matouš
10
17
13
14
16
16
DNC*
DNC*
DNF
113
1999
18
1901-0009 Kmoníček Jiří
24*
21*
10
18
20
18
20
17
12
115
1825
19
9901-0013 Hladný Roman
21*
18
19
20
21*
20
9
16
15
117
1661
20
2404-0426 Dybal Zdeněk
19
20*
16
19
17
19
18
14
DNC*
122
1505
21
9901-0011 Holák Andrej
6
12
15
9
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
123
1356
22
1130-1197 Kaloš Martin
20
19
18
16
23*
24*
19
18
14
124
1215
23
2203-0134 Heneš David
23*
22
20
17
18
22
17
19
DNC*
135
1080
24
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
22
23
22
DNC*
24
21
21
DNC*
DNC
160
950
25
1213-0141 Ručka Tomáš
25
25
21
DNC*
22
23
DNC*
DNC
DNC
170
826
26
1702-0184 Zbořil Vladimír
26
24
23
DNC*
25
25
DNC*
DNC
DNC
177
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1